amplituner dab

Ranking amplitunerów dab – maj 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych amplitunerów dab. Ranking zawierający polecane amplitunery dab jest aktualizowany na bieżąco.

☆ avr-x2800h dab marki Denon ☆

avr-x2800h dab marki Denon Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: DENON
 • Nazwa produktu: avr-x2800h dab marki Denon
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 633efc575ecf7923f421f5db
 • ID kategorii: 448

☆ avr-x2800h dab marki Denon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
DENON AVR-X2800H DAB 7.2 kanałowy amplituner AV z 8K

proponując moc 150 W na kanał, 7.2-kanałowy amplituner AV Denon AVR-X2800H DAB 8K zagwarantuje znakomicie immersyjne wrażenia dźwiękowe 3D, niesamowitą jakość obrazu i gry wideo bez opóźnień dzięki Dolby Atmos, DTS:X i najnowszym technologiom HDMI obejmującym HDR10+, Dolby Vision™, a także obsłudze rozdzielczości 8K/60 i 4K/120. Dzięki technice HEOS® Built-in możesz bezprzewodowo streamować swoje ulubione utwory muzyczne z serwisów Spotify, Tidal, Amazon Music HD, AirPlay 2 i wielu innych. Dzięki naszemu wielokrotnie nagradzanemu asystentowi konfiguracji Denon i technologii korekcji akustyki wnętrza Audyssey MultEQ XT, AVR-X2800H gwarantuje, iż Twój system brzmi lepiej niż kiedykolwiek.

Poczuj każdy wymiar dźwięku dzięki Dolby Atmos. Ulepsz swoje kino domowe korzystając z konfiguracji głośników 5.1.2, by uwolnić w pełni immersyjne wrażenia dźwiękowe 3D z treści Dolby Atmos. Upmixer Dolby Surround angażuje wszystkie głośniki,tworzyć wrażenia dźwiękowe 3D ze starszych treści. Technika Dolby Atmos Height Virtualization stwarza wrażenie dźwięku wyższej warstwy choćby bez systemu 5.1.2. Możesz także słuchać utworów muzycznych Dolby Atmos przystępnych w Apple Music, Amazon HD, TIDAL lub z kompatybilnego urządzenia multimedialnego.

Treści audio kodowane w DTS:X umieszczają dźwięk tam, gdzie naturalnie występuje w przestrzeni, tworząc realistyczny, wielowymiarowy dźwięk. Upmixer DTS Neural:X ulepszoną głębię i powiększony realizm starszych treści. DTS Virtual:X zagwarantuje otaczający dźwięk bez kanałów wyższej warstwy, tworząc wirtualne efekty w konfiguracji głośników 7.1, 5.1 albo 2.1.

Obsługa najnowszych technologii na wszystkich wejściach i wyjściach HDMI. ARC (Audio Return Channel) lub eARC (Enhanced Audio Return Channel) ułatwiają odtwarzanie dźwięku z telewizora przez amplituner AV przy pomocy pojedynczego połączenia HDMI. EARC zagwarantuje transmisję dźwięku HD i 3D, taką jak Dolby TrueHD, DTS HD Master Audio i Dolby Atmos, w trakcie gdy ARC jest ograniczone do konwencjonalnych formatów dźwięku 5.1 lub PCM.

Ciesz się bezbłędną jakością obrazu 8K na swoim telewizorze albo projektorze 8K. Obsługuje zarówno rozdzielczość 8K, jak i skalowanie treści 4K w górę do 8K. Obsługuje HDCP 2.3, najnowszy kanon ochrony przed kopiowaniem, gwarantujący spokój ducha podczas odtwarzania treści chronionych przed kopiowaniem.

Obsługa HDR (High Dynamic Range), HLG (Hybrid Log Gamma), a także Dynamic HDR i HDR10+ pass-through. HLG proponuje technikę HDR w nadawanych treściach. Jednocześnie Dynamic HDR, jak i HDR10+ wykorzystują dynamiczne metadane do optymalizacji cieni i świateł w miarę zmian na ekranie.

Amplituner jest kompatybilny z Dolby Vision, dzięki temu możesz cieszyć się zawartością Dolby Vision z kompatybilnego urządzenia źródłowego i telewizora. Dolby Vision to zachwycająca technika obrazowania HDR, która zagwarantuje niezwykłe barwy, kontrast i jasność na ekranie.

Obsługa zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR), Quick Frame Transport (QFT) i Auto Low Latency Mode (ALLM), zagwarantuje płynną rozgrywkę bez opóźnień po połączeniu z kompatybilnymi konsolami do gier.

Dzięki technice HEOS® Built-in Twój amplituner AV może bezprzewodowo przesyłać muzykę do kompatybilnych części HEOS z zróżnicowanych serwisów streamingowych online. Konsumenci mogą jeszcze bezprzewodowo cieszyć się ulubioną muzyką w dowolnym pomieszczeniu w domu. Odtwórz tę samą piosenkę w każdym pokoju albo wybierz inną piosenkę dla każdego pomieszczenia korzystając z różnych źródeł streamingu. Dodaj głośniki Denon Home do obszerniejszej liczby pomieszczeń i steruj nimi za pomocą aplikacji HEOS.

Użyj AirPlay 2, by bezprzewodowo przesyłać muzykę z Apple Music do amplitunera AV albo kreować grupy z innymi głośnikami kompatybilnymi z AirPlay, aby wypełnić muzyką cały dom.

Kontroluj swój amplituner AV bez użycia dłoni za pomocą Amazon Alexa i swojego głosu. Dostosuj głośność, przejdź do następnego utworu, przełącz wejścia dla przeróżnych odtwarzaczy multimedialnych i nie tylko – „Just Ask". Pobierz darmową aplikację HEOS Home Entertainment Skill, aby włączyć polecenia głosowe Amazon Alexa. Wymaga aplikacji Alexa i urządzenia Amazon Echo, Dot lub odpowiednika. Przystępność funkcji różni się w zależności od regionu.

Odkryj niesamowitą wierność ścieżek audio o wysokiej rozdzielczości i ciesz się muzyką zgodnie z zamierzeniami artysty. Przedni port USB obsługuje odtwarzanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości do 24 bit/192 kHz z nośników USB. Obsługiwane formaty audio to MP3, WMA, WAV, MPEG 4/AAC, FLAC i ALAC.

Sparuj swoje ulubione słuchawki Bluetooth z amplitunerem AV, żeby słuchać ulubionej muzyki, filmów lub programów telewizyjnych w nocy. Możesz także odtwarzać dźwięk jednocześnie z głośników i słuchawek Bluetooth. Zalecamy tę konfigurację, jeśli masz członka rodziny albo znajomego z wadą słuchu. Możesz podłączyć jedną parę słuchawek.

Ten amplituner AV obsługuje dźwięk z dwóch źródeł w dwóch strefach. Podłączając parę głośników w drugim pomieszczeniu do amplitunera AV, można radować się 5.1-kanałowym dźwiękiem przestrzennym w głównym pomieszczeniu i oddzielnym źródłem lub streamingiem muzyki w drugim pomieszczeniu, takim jak pokój albo patio. Możesz również odtwarzać ten sam dźwięk w obu pokojach, dzięki temu wszyscy w domu mogą dopingować swoją ulubioną drużynę w niedzielny wieczór lub słuchać tej samej piosenki w obu pokojach. Amplituner AV obsługuje odtwarzanie dźwięku z dwóch źródeł; w dwóch strefach.

Wielokrotnie nagradzany asystent Denon Setup Assistant zagwarantuje proste, jasne instrukcje, jak rozpocząć korzystanie. Wystarczy podłączyć amplituner AV do telewizora i innowacyjnać zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, by podłączyć głośniki, wykonać kalibracji akustyki i podłączyć urządzenia źródłowe. Dla dopełniającej wygody amplituner AV automatycznie zmienia nazwy wejść HDMI po podłączeniu sprzętów źródłowych - lub możesz zmienić nazwy ręcznie.

Amplitunery AV marki Denon wykorzystują komplet oprogramowania Audyssey EQ do prostej, skrupulatnej konfiguracji i kalibracji. Przy pomocy załączonego mikrofonu pomiarowego Audyssey mierzy sygnał wyjściowy wszystkich głośników w kinie domowym i dostraja amplituner AV, aby zapewnić najmocniej płynne i trafne wrażenia słuchowe w Twoim pokoju. Ten amplituner AV zaopatrzono technikę korekcji akustyki wnętrza Audyssey MultEQ XT. Obsługiwane są ponadto funkcje Dyanmic EQ i Dynamic Volume.

Skorzystaj z aplikacji Audyssey MultEQ Editor,przeglądać i przystosowywać ustawienia w celu szczegółowego dostrojenia — co zezwala na bardziej staranne przypasowanie dźwięku do solidnych problemów w Twoim pokoju i dostosowanie dźwięku do własnych potrzeb i preferencji. Dzięki tej wszechstronnej aplikacji możesz zastosować moc Audyssey MultEQ, aby przejąć całkowitą kontrolę nad brzmieniem Twojego kina domowego. Aplikację można kupić w sklepach iOS i Google Play.

Ta aplikacja sterująca dla systemu iOS albo Android zezwala na włączanie i wyłączanie amplitunera, dobór źródła wejściowego, regulację poziomu głośności i przeglądanie muzyki z telefonu lub dysku USB.

Włącz muzykę w aplikacji HEOS, a następnie poproś Asystenta Google o sterowanie głośnością, odtwarzanie, wstrzymywanie, pomijanie utworów, wyciszanie i dużo więcej.


☆ Amplituner avr-x2800h dab czarny marki Denon ☆

Amplituner avr-x2800h dab czarny marki Denon Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: DENON
 • Nazwa produktu: Amplituner avr-x2800h dab czarny marki Denon
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 644a06620a3d5f39609c3e99
 • ID kategorii: 448

☆ Amplituner avr-x2800h dab czarny marki Denon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Ciesz się niesamowitym obrazem 8K i otaczającym dźwiękiem 3D z amplitunera AVR-X2800H. Wypełnij średniej wielkości pomieszczenia wyrafinowanym dźwiękiem w konfiguracji 7.2 lub 5.2.2 z Dolby Atmos i DTS:X.

A dzięki technologii HEOS® Built-in możesz bezprzewodowo streamować muzykę online i udostępniać ją głośnikom z obsługą HEOS w innych pokojach....


☆ ONKYO TX-SR494DAB ☆

ONKYO TX-SR494DAB Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Onkyo
 • Nazwa produktu: ONKYO TX-SR494DAB
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 627bf1b9d40333b47dbab01b
 • ID kategorii: 448

☆ ONKYO TX-SR494DAB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Onkyo TX-SR494DAB to nowoczesny amplituner kina domowego, który pozwala radować się dźwiękiem wielokanałowym we własnym domu. Urządzenie zaopatrzone zostało w najnowsze rozwiązania techniczne, dzięki temu jest w stanie zapewnić wspaniałą rozrywkę we własnym domu. TX-SR494DAB oferuje obsługę radia DAB+ i transmisję Bluetooth.

Dźwięk Dolby Atmos i DTS:X
TX-SR494DAB doładowuje Twoje wrażenia z Dolby Atmos i DTS:X. Dźwięk oparty na obiektach jest miksowany w przestrzeni 3D i zezwala na odtwarzanie dowolnego dźwięku przez dowolną kolumnę, śledzenie akcji, lokalizowanie efektów i poruszanie się wokół ciebie. Dolby Surround i DTS Neural:X uzupełniają natywne odtwarzanie dźwięku 3D. Technologie te znajdują wskazówki lokalizacyjne w starszych ścieżkach dźwiękowych stereo lub wielokanałowych i miksują te części, by stworzyć wciągającą wymiarowość od góry do dołu.

Dolby Atmos Height Virtualizer
podczas odtwarzania dowolnego formatu Dolby włączenie Dolby Atmos Height Virtualizer zagwarantuje bardziej wciągające wrażenia słuchowe, stwarzając wirtualny efekt przestrzenny i górny z klasycznych układów kolumn, bez stosowania dodatkowych kolumn przestrzennych.

Dźwięk przestrzenny lepszy dzięki DTS Virtual:X
DTS Virtual:X to technika wirtualizacji dźwięku przestrzennego, która generuje wciągające pole dźwiękowe 3D z dowolnego układu kolumn, na przykład konfiguracje 2.1, 3.1, 5.1 i 7.1 bez wykorzystania głośników górnych, przestrzennych albo tylnych. Wykorzystuje wyrafinowane algorytmy oparte na DSP, by umieścić publiczność w centrum wielowymiarowego pola dźwiękowego z przestrzennością wysokości i dźwięku przestrzennego, i jest równie efektywny w pokaźnych, jak i znikomych przestrzeniach. DTS Virtual:X działa w domenie 3D ze ścieżkami dźwiękowymi DTS:X, formatami DTS i niekodowanym stereo.

Gotowy na rozrywkę 4K HDR
Ciesz się kompleksową obsługą formatów wideo 4K/60p i HDR (High Dynamic Range), w tym HDR10, HLG, Dolby Vision i BT.2020. Obsługiwana jest jeszcze przestrzeń kolorów 4:4:4. Wszystkie cztery wejścia HDMI i wyjście ARC-ready przekazują sygnał wideo z odtwarzacza do kompatybilnego telewizora, odblokowując wszystko, co posiadają do zaoferowania najnowsze filmy i gry. Możesz z łatwością potwierdzić stan wejścia-wyjścia A/V za pomocą nowego okna OSD.

Kalibracja akustyczna AccuEQ z AccuReflex
AccuEQ Room Acoustic Calibration formuje harmonijne pole dźwiękowe w Twoim pokoju. Lokalizuje obecność, rozmiar i odległość kolumny od miejsca pomiaru oraz ustawia stosowne stopnie ciśnienia akustycznego. Następnie wybiera genialną zwrotnicę subwoofera i stosuje wyrównanie do wszystkich kolumn. Technika AccuReflex optymalizuje odtwarzanie dźwięku obiektowego poprzez kolumny z obsługą Dolby Atmos. Rozwiązuje przesunięcie fazowe wynikające z różnic ścieżek pomiędzy dźwiękami kierunkowymi i niekierunkowymi. Wraz z lepszą lokalizacją wyprodukowane jest pole 3D z ruchem pionowym i wymiarami nad głową.

Podziel się atmosferą albo zrelaksuj się w prywatności
Fantastycznym dodatkiem do TX-SR494DAB jest wyjście przedwzmacniacza/liniowe dla strefy B. Łączy komponent z analogowym wejściem liniowym RCA ze źródłami audio przystępnymi dla amplitunera, w tym HDMI i cyfrowym dźwiękiem. Udostępniaj dźwięk w pobliskim systemie hi-fi lub podłącz obsługiwany nadajnik dokujący z nadajnikiem ładującym do słuchawek bezprzewodowych i ciesz się rozrywką bez przeszkadzania nikomu.

Zasilana strefa B Audio albo bi-amping w kanale przednim
Wyjścia głośnikowe Height/Surround Back/Bi-Amp/Zone B mogą napędzać kolumny stereo w innym pomieszczeniu z konfiguracją 5.2-kanałową w pomieszczeniu głównym. Wyjścia mogą współdzielić dowolne źródło AVR wyłącznie w strefie B lub odtwarzać to samo źródło w strefie głównej i strefie B. Alternatywnie można "bi-ampować" parę kompatybilnych kolumn przednich.

Płynne i przystępne przesyłanie strumieniowe Bluetooth
Niezależnie od tego, jaki dźwięk jest odtwarzany na telefonie, tablecie lub aplikacji na komputer - można go przesyłać strumieniowo do TX-SR494DAB przy pomocy bezprzewodowej technice Bluetooth. Gdy odbiornik zostanie sparowany i zapamiętany z urządzeniem, zapoczątkuje odtwarzanie automatycznie po wykryciu przychodzącego strumienia audio Bluetooth.

Dekompresuj za pomocą Advanced Music Optimizer
Gdy plik audio jest ściśnięty np. W formacie takim jak MP3, informacje o wysokiej częstotliwości są tracone. Może to wpłynąć na jakość dźwięku. Tryb odsłuchu DSP Advanced Music Optimizer marki Onkyo rekonstruuje brakujące informacje bitowe. Jakość odtwarzania jest wyraźnie poprawiona, a Ty możesz cieszyć się tymi samymi komfortowymi wymiarami plików. Ten tryb optymalizuje ponadto jakość odtwarzania strumieniowego Bluetooth.

Specyfikacja techniczna:

 • Moc wyjściowa (wszystkie kanały):
  • 160 W/kan. (6 Ohm, 1 kHz, 10% THD, wysterowany 1-kan.)
  • 135 W/kan. (6 Ohm, 1 kHz, 1% THD, wysterowany 1-kan., IEC)
 • THD+N (całkowite zniekształcenia harmoniczne + szum): 0.08% (20 Hz–20 kHz, połowa mocy)
 • Czułość wejściowa i impedancja: 200mV rms/47kOhm (linia)
 • Pasmo przenoszenia: 10 Hz–100 kHz/+1 dB, -3 dB (Direct Mode)
 • Kontrola tonów: ±10 dB, 20 Hz (basy) ±10 dB, 20 kHz (tony wysokie)
 • Stosunek sygnału do szumu: 109 dB (linia, IHF-A)
 • Impedancja kolumn: 4–16 Ohm
 • Tuner: FM/DAB+
 • Zasilanie: AC 220–240 V~, 50/60 Hz
 • zużycie prądu (praca/czuwanie): 480 W / 0.2 W
 • wymiary (szer. X wys. X gł.): 435 x 160 x 328 mm
 • Waga (netto): 8.2 kg
Inne Rankingi:  tani amplituner 5 1

Warunki gwarancji:
Sprzęt producenta Onkyo objęty jest 2-letnią gwarancją, wykonywaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.


☆ Onkyo tx-sr494dab (czarny) (4573211159066) ☆

Onkyo tx-sr494dab (czarny) (4573211159066) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Onkyo
 • Nazwa produktu: Onkyo tx-sr494dab (czarny) (4573211159066)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e907d82902e51e3cdd273e3
 • ID kategorii: 448

☆ Onkyo tx-sr494dab (czarny) (4573211159066) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:nie;Bluetooth:tak;dokument Apple:nie;dedykowana aplikacja:nie;Dekodery dźwięku HD:Dolby Atmos, DTS: X, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, DTS-HD High Resolution Audio;Dekodery dźwięku wielokanałowego:Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS 96/24, DTS-ES, DTS-Express, DTS-HD Master Audio, DTS Virtual:X;DLNA:nie;Filtr loudness (kontur):nie;Funkcje uzupełniające:3D - obsługa formatu, 4K - obsługa formatu, AccuEQ, Deep Colour, HDMI zgodne z 4K/60Hz i HDCP 2.2, Hi-Res Audio, USB - aktualizacja oprogramowania, USB - ładowanie urządzeń, x.v.Colour;Gwarancja:24 miesiące;HDMI obsługuje:3D, 4K, ARC, CEC;Impedancja głośników:4 - 16 Ω;Kolor:czarny;Kompatybilny HDR (High Dynamic Range):HDR10, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log-Gamma);Korektor dźwięku:tak;ilość cyfrowych wejść HDMI:4;liczba cyfrowych wejść koaksjalnych:1;ilość cyfrowych wejść optycznych:1;ilość cyfrowych wyjść HDMI:1;ilość cyfrowych wyjść koaksjalnych:0;liczba cyfrowych wyjść optycznych:0;ilość kanałów:7.2;liczba stacji radiowych do zaprogramowania:40;liczba wejść komponentowych:0;ilość wejść kompozytowych:0;ilość wejść liniowych audio:3;liczba wyjść komponentowych:0;ilość wyjść kompozytowych:0;liczba wyjść liniowych audio:1;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Moc dynamiczna na kanał (8/6/4/2 ohm):85 W / - / 125 W / -;Moc muzyczna:7 x 160 W;Moc na kanał:160 W;Moc znamionowa RMS:7 x 135 W;Model (wariantowanie):TX-SR494DAB;pobór mocy (ampiltuner włączony):480 W;zużycie mocy (tryb czuwania):0,2 W;Radio cyfrowe DAB+:tak;Radio internetowe:nie;RDS:tak;Regulacja tonów wysokich/niskich:tak;typ:amplituner kina domowego;Waga:8,2 kg;Wejście gramofonowe PHONO:nie;Wi-Fi:nie;Wyjście pre-out:tak;Wyjście słuchawkowe:tak;wymiary (szer.

x wys. X głęb.):435 x 160 x 328 mm;Wyposażenie:2 baterie AAA, antena DAB / FM, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, mikrofon kalibracyjny, pilot;Radio:FM (UKF), DAB+, DAB, AM;Zasilanie:220 - 240 V 50/60 Hz;Zgodność z 4K:tak;Złącza:audio 3/1, coaxial, HDMI 4/1, optyczne, PRE OUT x2, USB;Złącze Ethernet (LAN):nie;Złącze USB:tak...


☆ cinema 60 dab (srebrne-złoto) marki Marantz ☆

cinema 60 dab (srebrne-złoto) marki Marantz Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Marantz
 • Nazwa produktu: cinema 60 dab (srebrne-złoto) marki Marantz
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63f579c33754b7064978bf24
 • ID kategorii: 448

☆ cinema 60 dab (srebrne-złoto) marki Marantz - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:tak;Bluetooth:tak;certyfikat Apple:zgodność iPod/iPhone/iPad;asygnowana aplikacja:tak;Dekodery dźwięku HD:Dolby Atmos, DTS: X, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio;Dekodery dźwięku wielokanałowego:Dolby Atmos, Dolby Height Virtualization, Dolby Surround, Dolby TrueHD, DTS:X, DTS-HD Master Audio, DTS Neural:X, DTS Virtual:X;DLNA:nie;Filtr loudness (kontur):nie;Funkcje dodatkowe:Audyssey Dynamic Volume, Audyssey MultEQ XT, możliwość aktualizacji oprogramowania, Zone 2;Gwarancja:24 miesiące, 36 m-cy po rejestracji produktu;HDMI obsługuje:4K, 8K, ALLM (Auto Low Latency Mode), eARC, HDCP 2.3, QFT (Quick Frame Transport), VRR (Variable Refresh Rate);Impedancja głośników:4 - 16 Ω;informacje dopełniające:asystent konfiguracji, tryb ekologiczny;Zgodność z aplikacją:HEOS;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 5.0, iOS od wersji 12.0;Interoperacyjność 5 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji, detale dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 6 - link do strony producenta:https://www.marantz.com/pl-pl/shop/avreceiver/cinema60dab;Kolor:srebrno-złoty;Kompatybilny HDR (High Dynamic Range):HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log-Gamma);Kompatybilny z systemem Multiroom:Denon HEOS;Korektor dźwięku:tak;ilość cyfrowych wejść HDMI:6;liczba cyfrowych wejść koaksjalnych:2;liczba cyfrowych wejść optycznych:2;liczba cyfrowych wyjść HDMI:2;liczba cyfrowych wyjść koaksjalnych:0;ilość cyfrowych wyjść optycznych:0;ilość kanałów:7.2;liczba stacji radiowych do zaprogramowania:56;ilość wejść komponentowych:0;ilość wejść kompozytowych:0;liczba wejść liniowych audio:5;liczba wyjść komponentowych:0;ilość wyjść kompozytowych:0;ilość wyjść liniowych audio:0;Łączność bezprzewodowa:Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2;Moc dynamiczna na kanał (8/6/4/2 ohm):100 W / 140 W / - / -;Moc na kanał:100 W;Model (wariantowanie):Cinema 60 DAB;Modele współpracujące z systemem multiroom:Denon HEOS - sprawdź więcej;Obsługa aplikacji muzycznych:Spotify, Tidal, Deezer, Amazon Music, Napster, Pandora;Obsługiwane formaty audio:MP3, FLAC, WMA, ALAC (Apple Lossless), WAV, AAC, DSD;pobór mocy (ampiltuner włączony):650 W;pobór mocy (tryb czuwania):0,5 W;Radio cyfrowe DAB+:tak;Radio internetowe:tak;RDS:tak;Regulacja tonów wysokich/niskich:nie;typ:amplituner kina domowego;Waga:10,9 kg;Wejście gramofonowe PHONO:tak;Wi-Fi:tak;Wyjście pre-out:tak;Wyjście słuchawkowe:tak;rozmiary (szer.

x wys. X głęb.):442 x 165 x 354 mm;Wyposażenie:2 baterie AAA, antena DAB / FM, instrukcja obsługi w języku polskim, mikrofon kalibracyjny, pilot;Radio:FM (UKF), DAB+, DAB, AM;Zasilanie:220 - 240 V 50/60 Hz;Zgodność z 4K:tak;Złącza:2x coaxial, 2x optyczne, audio 5/0, PHONO, HDMI 6/2, PRE OUT x2, Ethernet, USB;Złącze Ethernet (LAN):tak;Złącze USB:tak...


☆ Amplituner DENON AVR-X1700H DAB Czarny (0747192134648) ☆

Amplituner DENON AVR-X1700H DAB Czarny (0747192134648) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: DENON
 • Nazwa produktu: Amplituner DENON AVR-X1700H DAB Czarny (0747192134648)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61e3061d5ecf79ee086dc264
 • ID kategorii: 448

☆ Amplituner DENON AVR-X1700H DAB Czarny (0747192134648) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Amplituner kina domowego 7.2 8K AVR-X1700H DAB. 7.2-kanałowy amplituner AV 8K z 3D Audio, HEOS Built-in i sterowaniem głosowym....

☆ Denon ceol rcdn-11 dab (biały) (4951035074039) ☆

Denon ceol rcdn-11 dab (biały) (4951035074039) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Denon
 • Nazwa produktu: Denon ceol rcdn-11 dab (biały) (4951035074039)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f490f4ed403334b6740e773
 • ID kategorii: 448

☆ Denon ceol rcdn-11 dab (biały) (4951035074039) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:tak;Bluetooth:tak;certyfikat Apple:zgodność iPod/iPhone;asygnowana aplikacja:tak;DLNA:nie;dodatkowe opcje:odtwarzacz płyt CD, serwis Deezer, serwis Napster, serwis Spotify Connect, serwis TIDAL;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja głośników:4 - 16 Ω;odcień pokrywy:biały;Kompatybilność z asystentem głosowym:Asystent Google, Amazon Alexa;Kompatybilny z systemem Multiroom:Denon HEOS;Korektor dźwięku:nie;ilość cyfrowych wejść HDMI:0;liczba cyfrowych wejść koaksjalnych:0;liczba cyfrowych wejść optycznych:2;ilość cyfrowych wyjść HDMI:0;liczba cyfrowych wyjść koaksjalnych:0;ilość cyfrowych wyjść optycznych:0;ilość kanałów wzmacniacza:2.1;liczba wejść komponentowych:0;ilość wejść kompozytowych:0;ilość wejść liniowych audio:1;ilość wyjść komponentowych:0;ilość wyjść kompozytowych:0;liczba wyjść liniowych audio:0;Moc na kanał:65 W;Model (wariantowanie):RCDN-11 DAB;Modele współpracujące z systemem multiroom:Denon HEOS - sprawdź więcej;Obsługiwane formaty audio:MP3, WMA, WAV, AAC, FLAC, ALAC (Apple Lossless), DSD;zużycie mocy (ampiltuner włączony):55 W;pobór mocy (tryb czuwania):0,4 W;Radio cyfrowe DAB+:tak;Radio internetowe:tak;RDS:tak;Regulacja tonów wysokich/niskich:tak;wariant:amplituner stereo;Transmisja bezprzewodowa:Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2;Waga:3,4 kg;Wejście gramofonowe PHONO:nie;Sieć Wi-Fi:tak;Wyjście pre-out:tak;Wyjście słuchawkowe:tak;rozmiary (szer.

x wys. X głęb.):280 x 108 x 305 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pilot;Radio:FM (UKF), DAB, DAB+, AM;Zasilanie:220 - 240 V 50/60 Hz;Zgodność z 4K:nie;Złącza:2x optyczne, audio 1/0, Ethernet, PRE OUT, USB;Złącze Ethernet (LAN):tak;Złącze USB:tak


☆ Amplituner DENON CEOL N11DAB Szary ☆

Amplituner DENON CEOL N11DAB Szary Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: DENON
 • Nazwa produktu: Amplituner DENON CEOL N11DAB Szary
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61783b49d40333238c1fe71b
 • ID kategorii: 448

☆ Amplituner DENON CEOL N11DAB Szary - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Doświadcz praktycznie nieograniczonych możliwości dźwiękowych dzięki CEOL N11DAB. Słuchaj swych ulubionych płyt CD, streamuj listy odtwarzania za pośrednictwem Spotify, Deezer Premium lub Tidal, korzystaj z odtwarzania multiroom dzięki platformie HEOS Built-in, wykorzystując Bluetooth® lub sieć domową. Ciesz się radiem internetowym i AirPlay2....

☆ DENON AVR-X1700H DAB ☆

DENON AVR-X1700H DAB Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: DENON
 • Nazwa produktu: DENON AVR-X1700H DAB
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63f3a800b256f5a7c138ad4a
 • ID kategorii: 448

☆ DENON AVR-X1700H DAB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
DENON AVR-X1700H Amplituner z Alexa, AirPlay i HEOS
Amplituner z Alexa, AirPlay i HEOS

Poznaj nową jakość kina domowego razem z Denon AVR-X1700H DAB. Dzięki mocy 80 W na kanał (8 ohm, 20 Hz-20 kHz, THD: 0.08%, 2 kanały), ten dostrojony pod kątem sprawności amplituner AV firmy Denon zapewnia prawdziwie immersyjne wrażenia dźwięku 3D. Obsługuje technologie Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization, DTS:X® i DTS Virtual:X™. AVR-X1700H DAB oferuje również najnowsze technologie video, takie jak rozdzielczość 8K/60Hz 4K/120Hz na trzech przeznaczonych wejściach, Dolby Vision™, HDR10, HDR10+, Dynamic HDR, HLG oraz skalowanie do 8K i HDCP 2.3 na wszystkich wejściach HDMI (6 wejść/1 wyjście).

Złącze USB na przednim panelu pozwala na wygodne odtwarzanie plików audio w formatach MP3 i Hi-Res (pliki WAV, FLAC, ALAC i DSD 2.8/5.6 MHz). Odtwarzaj muzykę z modnych serwisów streamingowych, takich jak Spotify®, Amazon Music HD, TIDAL, Deezer, TuneIn, Soundcloud i wielu innych, bezprzewodowo poprzez Bluetooth, Apple AirPlay 2 i Wi-Fi dzięki platformie HEOS Built-in®. Denon AVR-X1700H DAB współpracuje z Amazon Alexa i Apple Siri, gwarantując bezproblemową kontrolę głosową.* Wielokrotnie nagradzany asystent konfiguracji Denon, prowadząc Cię wzrokowo poprzez każdy etap cyklu instalacji, zagwarantuje poprawne podłączenie już za pierwszym razem. Każde kino domowe jest inne — dlatego Denon korzysta z najwyższej jakości technice kalibracji pomieszczenia producenta Audyssey, która automatycznie dostraja i optymalizuje Twój amplituner AV, żeby zapewnić prawdziwie immersyjne wrażenia dźwiękowe 3D, przypasowane do oryginalnej akustyki Twojego środowiska odsłuchowego.

Immersyjny dźwięk kina domowego 3D

Denon AVR-X1700H gwarantuje immersyjne doznania dźwięku 3D dzięki obsłudze najnowszych formatów dźwięku przestrzennego, w tym Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X® i DTS Virtual:X™. Użytkownicy mogą stworzyć system surround 5.1.2 Dolby Atmos, wykorzystując asygnowane głośniki Atmos albo głośniki sufitowe albo skorzystać z technice DTS Virtual:X i Dolby Atmos Height Virtualization. Zarówno technologie Dolby, jak i DTS dodają wirtualne efekty dźwiękowe wyższej warstwy i dźwięku przestrzennego, aby zapewnić immersyjne doznania w konfiguracjach głośników 7.1, 5.1 albo 2.1. Dzięki temu rozwiązaniu wystarczy mniej głośników, by stworzyć wrażenie pola dźwiękowego, które rozciąga się wokół słuchacza i jest rewelacyjną alternatywą dla systemów wykorzystujących głośniki wyższej warstwy albo głośniki surround rozlokowane w pomieszczeniu.

progresywna sekcja 8K HDMI z eARC

Aby zapewnić najkorzystniejszą realną jakość obrazu, AVR-X1700H zaopatrzony został w zaawansowaną sekcję HDMI. Płyta HDMI z sześcioma wejściami i jednym wyjściem posiada trzy wejścia 8K obsługujące transmisję sygnału 8K/60Hz i 4K/120Hz do 40Gbps. Wszystkie wejścia HDMI proponują 4:4:4 Pure Color sub sampling, HDR10, HDR10+, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dynamic HDR, a także BT.2020 dla zapewniania wyjątkowej przejrzystości obrazu. Ciesz się bezproblemowym odtwarzaniem dzięki skalowaniu do 8K na wszelkich wejściach i obsługą HDCP 2.3, najnowszego standardu ochrony przed kopiowaniem. AVR-X1700H można prosto podłączyć poprzez eARC (Enhanced Audio Return Channel), aby dostarczać nieskompresowany i kodowany obiektowo dźwięk z telewizora do amplitunera przy pomocy jednego kabla HDMI. Gracze mają do dyspozycji szereg technice gwarantujących płynniejszą i szybszą rozgrywkę,
w tym: rozdzielczość 4K/120Hz, Variable Refresh Rate (VRR), Quick Frame Transport (QFT), i Auto Low Latency Mode (ALLM).

Streaming muzyki Hi-Res & Multi-Room

Denon AVR-X1700H proponuje kompatybilność z Apple® AirPlay 2 dla użytkowników iPhone i obsługę Bluetooth dla użytkowników inteligentnych maszyn z systemem Android, podczas gdy port USB na panelu przednim zezwala na komfortowe odtwarzanie dźwięku rozmaitych formatów audio o wysokiej rozdzielczości (WAV, FLAC, ALAC i DSD 2.8/5.6 MHz) z urządzeń pamięci masowej. Bezprzewodowa łączność z modnymi serwisami muzycznymi, takimi jak Spotify®, Amazon Music HD, Tidal i wieloma innymi jestdostępna dzięki platformie HEOS Built-in, nawet w wysokiej rozdzielczości, jeśli taka jest oferowana przez serwis streamingowy. Dzięki platformie HEOS Built-in, amplituner AVR-X1700H może bezprzewodowo przesyłać muzykę do produktów kompatybilnych z HEOS, takich jak bezprzewodowe głośniki Denon Home 150/250/350 zainstalowane w dowolnym miejscu w domu. Słuchacze mogą odtwarzać tę samą piosenkę w całym domu albo wybrać inną piosenkę dla każdego pokoju bezpośrednio z aplikacji HEOS.

Audiofilska jakość i sprawność

Denon AVR-X1700H stawia na pierwszym miejscu jakość dźwięku, oferując obsługę streamingu muzyki w wysokiej rozdzielczości w zróżnicowanych formatach, w tym: pliki FLAC, ALAC i WAV i DSD 2.8/5.6 MHz. Najnowszy amplituner AVR posiada wejście gramofonowe dla fanów płyt winylowych, aby mogli radować się swoją kolekcją z wyjątkową transparentnością i bogactwem szczegółów. Dzięki dwóm wyjściom subwoofera słuchacze mogą łatwo dodać 2 subwoofery do swojego systemu, by uzyskać zoptymalizowane rozproszenie niskich częstotliwości w trakcie słuchania muzyki albo oglądania filmów.

Korekcja akustyki gwarantująca większa precyzyjność

AVR-X1700H wykorzystuje nowoczesną technikę Audyssey MultEQ XT do wygodnej, dokładnej konfiguracji głośników i kalibracji akustycznej systemu, dzięki temu entuzjaści kina domowego mogą dostroić swoje systemy do indywidualnych warunków, żeby uzyskać zoptymalizowane wrażenia słuchowe. Audussey lokalizuje wymiar, rodzaj i konfigurację użytych głośników, następnie analizuje ich reakcję w pomieszczeniu w celu uzyskania optymalnej efektywności. Działa od prostej konfiguracji 2.1 kanałowej do konfiguracji 5.1.2 Dolby Atmos/DTS:X. Słuchacze mogą dokładnie dopasowywać ustawienia do swych upodobań za pomocą opcjonalnej aplikacji Audyssey MultEQ Editor, przystępnej w sprzedaży a platformach iOS i Android.

dodatkowe funkcje i korzyści

Najnowszy amplituner 8K oferuje sporo innych korzyści, w tym funkcję „Dual Speaker Presets", umożliwiającą użytkownikom zapamiętywanie i natychmiastowe przełączanie pomiędzy dwiema różnymi konfiguracjami głośników i ustawieniami Audyssey. „Dialog Enhancer" pozwala użytkownikom dopasować poziom dialogów w mgnieniu oka, żeby nigdy nie przegapić ani jednego słowa. Aby zapewnić stosowną dostępność, AVR-X1700H został zaopatrzony w nadajnik audio Bluetooth, który daje słuchaczom możliwość cieszenia się ulubionymi treściami przez słuchawki Bluetooth i może być wykorzystywany do odtwarzania tylko poprzez Bluetooth lub jednocześnie odtwarzać dźwięk poprzez słuchawki oraz podłączone głośniki.

Nowy AVR jest w dodatku kompatybilny z Amazon Alexa, Google Assistant i Apple Siri umożliwiając sterowanie głosowe funkcjami amplitunera.

SPECYFIKACJA
 • 7.2 kanałowy amplituner AV o mocy 80 W na kanał: siedem potężnych wzmacniaczy zapewnia tradycyjne i dynamiczne wrażenia dźwiękowe Denon
 • obsługa Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X oraz DTS Virtual:X: ciesz się wciągającym, trójwymiarowym dźwiękiem aż do konfiguracji 7.2.4 z dodatkowym 2-kanałowym wzmacniaczem
 • rozdzielczość 8K/60Hz oraz 4K/120Hz: dzięki obsłudze najnowszych standardów HDMI możesz cieszyć się obrazem w jakości 8K z maszyn źródłowych 8K. Trzy wejścia i jedno wyjście 8K pozwalają na transmisję w rozdzielczości 8K/60Hz i 4K/120Hz. Skalowanie w górę do 8K jest dostępne na wszystkich 6 wejściach HDMI
 • obsługa najnowszych formatów obrazu: obsługa najnowszych formatów HDR, w tym HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision i Dynamic HDR zapewnia najwyższą jakość obrazu pod względem jasności, przejrzystości i kontrastu
 • dedykowane rozwiązania dla graczy: dzięki rozdzielczosci 4K/120Hz, zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR), trybowi Auto Low Latency Mode (ALLM) i szybkiemu transportowi klatek (QFT) możesz cieszyć się grą z niesamowitym obrazem, ostrością a także zmniejszonymi opóźnieniami
 • wielokrotnie nagradzany Denon Setup Assistant i graficzny interfejs użytkownika: przystępna, intuicyjna konfiguracja i instalacja
 • sterowanie głosowe Amazon Alexa i Apple Siri: użyj swojego głosu, aby sterować amplitunerem AVR-X1700H DAB i internrtowymi serwisami muzycznymi
 • platforma HEOS Built-in do bezprzewodowego streamingu muzyki multi-room: odtwarzaj dźwięk w jednym pomieszczeniu albo wypełnij muzyką cały dom
 • kompatybilność z Smart TV: steruj amplitunerem Denon AVR-X1700H DAB za pomocą pilota telewizora przez HDMI CEC
 • obsługa Enhanced Audio Return Channel (eARC): odtwarzanie najnowszych formatów audio 3D, takich jak Dolby Atmos i DTS:X z sygnału audio telewizora przez HDMI
 • tryb dla graczy: tryb Auto Low Latency Mode (ALLM) zapewnia rozgrywkę bez opóźnień (wymaga kompatybilnego wyświetlacza 4K i konsoli do gier)
 • Spotify, Amazon Music HD, TuneIn, Deezer i mnóstwo więcej: streamuj muzykę bezprzewodowo i ciesz się najpopularniejszymi serwisami muzycznymi
 • obsługa formatów o wysokiej rozdzielczości DSD (2.8/5.6MHz), FLAC, ALAC oraz WAV: odtwarzanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości dla wielbicieli Hi-Fi
 • zintegrowane wejście gramofonowe Phono: odtwarzaj swoje ukochane winyle
 • procesor DSP z czterema rdzeniami o mocy 300MHz: spełnia najnowsze kryteria dotyczące obrazu, dźwięku i przetwarzania
 • tryb All Zone TV audio: odtwarzaj dźwięk z telewizora we wszystkich strefach
 • oprogramowanie kalibracyjne Audyssey MultEQ XT: gwarantuje wspaniałe strojenie dźwięku dla Twojego unikalnego środowiska odsłuchowego
Inne Rankingi:  amplituner dts hd
 • rozmiary artykułu: 434 x 151 x 339 mm
 • waga netto: 8,50 kg

☆ Denon ceol rcdn-11 dab (czarny) (4951035074046) ☆

Denon ceol rcdn-11 dab (czarny) (4951035074046) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Denon
 • Nazwa produktu: Denon ceol rcdn-11 dab (czarny) (4951035074046)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f47be1d902e51ed638afc27
 • ID kategorii: 448

☆ Denon ceol rcdn-11 dab (czarny) (4951035074046) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:tak;Bluetooth:tak;certyfikat Apple:zgodność iPod/iPhone;dedykowana aplikacja:tak;DLNA:nie;Funkcje dopełniające:odtwarzacz płyt CD, serwis Deezer, serwis Napster, serwis Spotify Connect, serwis TIDAL;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja głośników:4 - 16 Ω;Kolor:czarny;Kompatybilność z asystentem głosowym:Asystent Google, Amazon Alexa;Kompatybilny z systemem Multiroom:Denon HEOS;Korektor dźwięku:nie;liczba cyfrowych wejść HDMI:0;ilość cyfrowych wejść koaksjalnych:0;ilość cyfrowych wejść optycznych:2;liczba cyfrowych wyjść HDMI:0;ilość cyfrowych wyjść koaksjalnych:0;ilość cyfrowych wyjść optycznych:0;liczba kanałów:2.1;ilość wejść komponentowych:0;liczba wejść kompozytowych:0;liczba wejść liniowych audio:1;ilość wyjść komponentowych:0;liczba wyjść kompozytowych:0;ilość wyjść liniowych audio:0;Łączność bezprzewodowa:Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2;Moc na kanał:65 W;Model (wariantowanie):RCDN-11 DAB;Modele współpracujące z systemem multiroom:Denon HEOS - sprawdź więcej;Obsługiwane formaty audio:MP3, FLAC, WMA, ALAC (Apple Lossless), WAV, AAC, DSD;zużycie mocy (ampiltuner włączony):55 W;zużycie mocy (tryb czuwania):0,4 W;Radio cyfrowe DAB+:tak;Radio internetowe:tak;RDS:tak;Regulacja tonów wysokich/niskich:tak;typ:amplituner stereo;Waga:3,4 kg;Wejście gramofonowe PHONO:nie;Wi-Fi:tak;Wyjście pre-out:tak;Wyjście słuchawkowe:tak;rozmiary (szer.

x wys. X głęb.):280 x 108 x 305 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pilot;Radio:FM (UKF), DAB+, DAB, AM;Zasilanie:220 - 240 V 50/60 Hz;Zgodność z 4K:nie;Złącza:2x optyczne, audio 1/0, PRE OUT, Ethernet, USB;Złącze Ethernet (LAN):tak;Złącze USB:tak...Najtańsze amplitunery dab – Ranking maj 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych amplitunerów dab. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ TX-SR494DAB B Czarny Amplituner ONKYO ☆

TX-SR494DAB B Czarny Amplituner ONKYO Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: TX-SR494DAB B Czarny Amplituner ONKYO
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 639ae9043754b7ff9f317a64
 • ID kategorii: 448

☆ TX-SR494DAB B Czarny Amplituner ONKYO - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
onkyo tx-sr494dab to amplituner kina domowego, który pozwala cieszyć się dźwiękiem wielokanałowym we własnym domu. Urządzenie wyekwipowane zostało w najnowsze dekodery dźwięku przestrzennego: dolby atmos i dts virtual:x. Dzięki temu oprócz typowej konfiguracji 7.2 możemy stworzyć kino domowe w konfiguracji 5.2.2. Korzyści: w modelu tx-sr494dab zaimplementowano samoczynny system kalibracji accueq z accureflex. Dzięki czemu amplituner jest w stanie sam przypasować dźwięk do warunków akustycznych danego wnętrza wspiera wszystkie najpopularniejsze formaty odcieni, czyli: dolby vision, hdr10, hlg, bt.2020. Amplituner wyekwipowany został w bluetooth, co zezwala na bezprzewodowe przesyłanie sygnału z sprzętów mobilnych, np. Telefonu czy tabletu. Dzięki zaimplementowaniu systemu advanced music optimizer amplituner jest w stanie podnieść jakość skompresowanych plików audio. Aby ułatwić sterowanie producenci zwykli udostępniać darmowe aplikacje na tablety, a także smartfony wykorzystanie cyfrowego radia dab pozwala na bezstratne odbieranie stacji radiowych.

☆ Onkyo tx-sr494dab (czarny) (4573211159066) ☆

Onkyo tx-sr494dab (czarny) (4573211159066) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Onkyo
 • Nazwa produktu: Onkyo tx-sr494dab (czarny) (4573211159066)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e907d82902e51e3cdd273e3
 • ID kategorii: 448

☆ Onkyo tx-sr494dab (czarny) (4573211159066) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:nie;Bluetooth:tak;dokument Apple:nie;przeznaczona aplikacja:nie;Dekodery dźwięku HD:Dolby Atmos, DTS: X, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, DTS-HD High Resolution Audio;Dekodery dźwięku wielokanałowego:Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS 96/24, DTS-ES, DTS-Express, DTS-HD Master Audio, DTS Virtual:X;DLNA:nie;Filtr loudness (kontur):nie;Funkcje uzupełniające:3D - obsługa formatu, 4K - obsługa formatu, AccuEQ, Deep Colour, HDMI zgodne z 4K/60Hz i HDCP 2.2, Hi-Res Audio, USB - aktualizacja oprogramowania, USB - ładowanie sprzętów, x.v.Colour;Gwarancja:24 miesiące;HDMI obsługuje:3D, 4K, ARC, CEC;Impedancja głośników:4 - 16 Ω;Kolor:czarny;Kompatybilny HDR (High Dynamic Range):HDR10, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log-Gamma);Korektor dźwięku:tak;ilość cyfrowych wejść HDMI:4;liczba cyfrowych wejść koaksjalnych:1;liczba cyfrowych wejść optycznych:1;ilość cyfrowych wyjść HDMI:1;liczba cyfrowych wyjść koaksjalnych:0;ilość cyfrowych wyjść optycznych:0;ilość kanałów:7.2;liczba stacji radiowych do zaprogramowania:40;ilość wejść komponentowych:0;ilość wejść kompozytowych:0;ilość wejść liniowych audio:3;ilość wyjść komponentowych:0;ilość wyjść kompozytowych:0;liczba wyjść liniowych audio:1;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Moc dynamiczna na kanał (8/6/4/2 ohm):85 W / - / 125 W / -;Moc muzyczna:7 x 160 W;Moc na kanał:160 W;Moc znamionowa RMS:7 x 135 W;Model (wariantowanie):TX-SR494DAB;pobór mocy (ampiltuner włączony):480 W;pobór mocy (tryb czuwania):0,2 W;Radio cyfrowe DAB+:tak;Radio internetowe:nie;RDS:tak;Regulacja tonów wysokich/niskich:tak;typ:amplituner kina domowego;Waga:8,2 kg;Wejście gramofonowe PHONO:nie;Wi-Fi:nie;Wyjście pre-out:tak;Wyjście słuchawkowe:tak;wymiary (szer.

x wys. X głęb.):435 x 160 x 328 mm;Wyposażenie:2 baterie AAA, antena DAB / FM, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, mikrofon kalibracyjny, pilot;Radio:FM (UKF), DAB+, DAB, AM;Zasilanie:220 - 240 V 50/60 Hz;Zgodność z 4K:tak;Złącza:audio 3/1, coaxial, HDMI 4/1, optyczne, PRE OUT x2, USB;Złącze Ethernet (LAN):nie;Złącze USB:tak...


☆ ONKYO TX-SR494DAB ☆

ONKYO TX-SR494DAB Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Onkyo
 • Nazwa produktu: ONKYO TX-SR494DAB
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 627bf1b9d40333b47dbab01b
 • ID kategorii: 448

☆ ONKYO TX-SR494DAB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Onkyo TX-SR494DAB to progresywny amplituner kina domowego, który pozwala cieszyć się dźwiękiem wielokanałowym we własnym domu. Urządzenie wyposażone zostało w najnowsze rozwiązania techniczne, dzięki czemu jest w stanie zapewnić genialną rozrywkę we własnym domu. TX-SR494DAB oferuje obsługę radia DAB+ i transmisję Bluetooth.

Dźwięk Dolby Atmos i DTS:X
TX-SR494DAB doładowuje Twoje wrażenia z Dolby Atmos i DTS:X. Dźwięk oparty na obiektach jest miksowany w przestrzeni 3D i pozwala na odtwarzanie dowolnego dźwięku poprzez dowolną kolumnę, śledzenie akcji, lokalizowanie efektów i poruszanie się wokół ciebie. Dolby Surround i DTS Neural:X uzupełniają natywne odtwarzanie dźwięku 3D. Technologie te znajdują wskazówki lokalizacyjne w starszych ścieżkach dźwiękowych stereo lub wielokanałowych i miksują te elementy, aby stworzyć wciągającą wymiarowość od góry do dołu.

Dolby Atmos Height Virtualizer
w trakcie odtwarzania dowolnego formatu Dolby włączenie Dolby Atmos Height Virtualizer gwarantuje bardziej wciągające wrażenia słuchowe, wytwarzając wirtualny efekt przestrzenny i górny z tradycyjnych układów kolumn, bez stosowania dodatkowych kolumn przestrzennych.

Dźwięk przestrzenny lepszy dzięki DTS Virtual:X
DTS Virtual:X to technologia wirtualizacji dźwięku przestrzennego, która buduje wciągające pole dźwiękowe 3D z dowolnego układu kolumn, na przykład konfiguracje 2.1, 3.1, 5.1 i 7.1 bez zastosowania głośników górnych, przestrzennych albo tylnych. Wykorzystuje wyrafinowane algorytmy oparte na DSP, aby umieścić publiczność w centrum wielowymiarowego pola dźwiękowego z przestrzennością wysokości i dźwięku przestrzennego, i jest równie wydajny w sporych, jak i nieznacznych przestrzeniach. DTS Virtual:X działa w domenie 3D ze ścieżkami dźwiękowymi DTS:X, formatami DTS i niekodowanym stereo.

Gotowy na rozrywkę 4K HDR
Ciesz się kompleksową obsługą formatów wideo 4K/60p i HDR (High Dynamic Range), w tym HDR10, HLG, Dolby Vision i BT.2020. Obsługiwana jest dodatkowo przestrzeń kolorów 4:4:4. Wszystkie cztery wejścia HDMI i wyjście ARC-ready przekazują sygnał wideo z odtwarzacza do kompatybilnego telewizora, odblokowując wszystko, co mają do zaoferowania najnowsze filmy i gry. Możesz łatwo potwierdzić stan wejścia-wyjścia A/V za pomocą nowego okna OSD.

Kalibracja akustyczna AccuEQ z AccuReflex
AccuEQ Room Acoustic Calibration wytwarza harmonijne pole dźwiękowe w Twoim pokoju. Namierza występowanie, wymiar i odległość kolumny od miejsca pomiaru oraz ustawia optymalne stopnie ciśnienia akustycznego. Następnie wybiera znakomitą zwrotnicę subwoofera i stosuje wyrównanie do wszelkich kolumn. Technika AccuReflex optymalizuje odtwarzanie dźwięku obiektowego przez kolumny z obsługą Dolby Atmos. Rozwiązuje przesunięcie fazowe wynikające z różnic ścieżek między dźwiękami kierunkowymi i niekierunkowymi. Wraz z ulepszoną lokalizacją stworzone jest pole 3D z ruchem pionowym i rozmiarami nad głową.

Podziel się atmosferą albo zrelaksuj się w prywatności
Fantastycznym dodatkiem do TX-SR494DAB jest wyjście przedwzmacniacza/liniowe dla strefy B. Łączy element z analogowym wejściem liniowym RCA ze źródłami audio dostępnymi dla amplitunera, w tym HDMI i cyfrowym dźwiękiem. Udostępniaj dźwięk w pobliskim systemie hi-fi albo podłącz obsługiwany nadajnik dokujący z nadajnikiem ładującym do słuchawek bezprzewodowych i ciesz się rozrywką bez przeszkadzania nikomu.

Zasilana strefa B Audio albo bi-amping w kanale przednim
Wyjścia głośnikowe Height/Surround Back/Bi-Amp/Zone B mogą napędzać kolumny stereo w innym pomieszczeniu z konfiguracją 5.2-kanałową w pomieszczeniu głównym. Wyjścia mogą współdzielić dowolne źródło AVR wyłącznie w strefie B albo odtwarzać to samo źródło w strefie głównej i strefie B. Alternatywnie można "bi-ampować" parę kompatybilnych kolumn przednich.

Płynne i przystępne przesyłanie strumieniowe Bluetooth
Niezależnie od tego, jaki dźwięk jest odtwarzany na telefonie, tablecie lub aplikacji na komputer - można go przesyłać strumieniowo do TX-SR494DAB przy pomocy bezprzewodowej technologii Bluetooth. Gdy odbiornik zostanie sparowany i zapamiętany z urządzeniem, zainicjuje odtwarzanie automatycznie po wykryciu przychodzącego strumienia audio Bluetooth.

Dekompresuj przy pomocy Advanced Music Optimizer
Gdy plik audio jest ściśnięty np. W formacie takim jak MP3, dane o wysokiej częstotliwości są tracone. Może to wpłynąć na jakość dźwięku. Tryb odsłuchu DSP Advanced Music Optimizer producenta Onkyo rekonstruuje brakujące informacje bitowe. Jakość odtwarzania jest pokaźnie poprawiona, a Ty możesz cieszyć się tymi samymi komfortowymi wymiarami plików. Ten tryb optymalizuje na dodatek jakość odtwarzania strumieniowego Bluetooth.

Specyfikacja techniczna:

 • Moc wyjściowa (wszystkie kanały):
  • 160 W/kan. (6 Ohm, 1 kHz, 10% THD, wysterowany 1-kan.)
  • 135 W/kan. (6 Ohm, 1 kHz, 1% THD, wysterowany 1-kan., IEC)
 • THD+N (całkowite zniekształcenia harmoniczne + szum): 0.08% (20 Hz–20 kHz, połowa mocy)
 • Czułość wejściowa i impedancja: 200mV rms/47kOhm (linia)
 • Pasmo przenoszenia: 10 Hz–100 kHz/+1 dB, -3 dB (Direct Mode)
 • Kontrola tonów: ±10 dB, 20 Hz (basy) ±10 dB, 20 kHz (tony wysokie)
 • Stosunek sygnału do szumu: 109 dB (linia, IHF-A)
 • Impedancja kolumn: 4–16 Ohm
 • Tuner: FM/DAB+
 • Zasilanie: AC 220–240 V~, 50/60 Hz
 • zużycie prądu (praca/czuwanie): 480 W / 0.2 W
 • wymiary (szer. X wys. X gł.): 435 x 160 x 328 mm
 • Waga (netto): 8.2 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt firmy Onkyo objęty jest 2-letnią gwarancją, wykonywaną w systemie door-to-door poprzez autoryzowany centralny serwis.


☆ Denon ceol rcdn-11 dab (szary) ☆

Denon ceol rcdn-11 dab (szary) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Denon
 • Nazwa produktu: Denon ceol rcdn-11 dab (szary)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f47bdff3754b7c9e452f74e
 • ID kategorii: 448

☆ Denon ceol rcdn-11 dab (szary) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:tak;Bluetooth:tak;dokument Apple:zgodność iPod/iPhone;dedykowana aplikacja:tak;DLNA:nie;Funkcje dodatkowe:odtwarzacz płyt CD, serwis Deezer, serwis Napster, serwis Spotify Connect, serwis TIDAL;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja głośników:4 - 16 Ω;Kolor:srebrny;Kompatybilność z asystentem głosowym:Asystent Google, Amazon Alexa;Kompatybilny z systemem Multiroom:Denon HEOS;Korektor dźwięku:nie;liczba cyfrowych wejść HDMI:0;liczba cyfrowych wejść koaksjalnych:0;liczba cyfrowych wejść optycznych:2;liczba cyfrowych wyjść HDMI:0;liczba cyfrowych wyjść koaksjalnych:0;ilość cyfrowych wyjść optycznych:0;liczba kanałów:2.1;liczba wejść komponentowych:0;ilość wejść kompozytowych:0;liczba wejść liniowych audio:1;liczba wyjść komponentowych:0;ilość wyjść kompozytowych:0;ilość wyjść liniowych audio:0;Łączność bezprzewodowa:Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2;Moc na kanał:65 W;Model (wariantowanie):RCDN-11 DAB;Modele współpracujące z systemem multiroom:Denon HEOS - przejrzyj więcej;Obsługiwane formaty audio:MP3, FLAC, WMA, ALAC (Apple Lossless), WAV, AAC, DSD;zużycie mocy (ampiltuner włączony):55 W;pobór mocy (tryb czuwania):0,4 W;Radio cyfrowe DAB+:tak;Radio internetowe:tak;RDS:tak;Regulacja tonów wysokich/niskich:tak;typ:amplituner stereo;Waga:3,4 kg;Wejście gramofonowe PHONO:nie;Wi-Fi:tak;Wyjście pre-out:tak;Wyjście słuchawkowe:tak;rozmiary (szer.

x wys. X głęb.):280 x 108 x 305 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pilot;Radio:FM (UKF), DAB+, DAB, AM;Zasilanie:220 - 240 V 50/60 Hz;Zgodność z 4K:nie;Złącza:2x optyczne, audio 1/0, PRE OUT, Ethernet, USB;Złącze Ethernet (LAN):tak;Złącze USB:tak...


☆ Denon ceol rcdn-11 dab (czarny) (4951035074046) ☆

Denon ceol rcdn-11 dab (czarny) (4951035074046) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Denon
 • Nazwa produktu: Denon ceol rcdn-11 dab (czarny) (4951035074046)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f47be1d902e51ed638afc27
 • ID kategorii: 448
Inne Rankingi:  amplituner stereo do 2500 zł

☆ Denon ceol rcdn-11 dab (czarny) (4951035074046) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:tak;Bluetooth:tak;dokument Apple:zgodność iPod/iPhone;przeznaczona aplikacja:tak;DLNA:nie;Funkcje dopełniające:odtwarzacz płyt CD, serwis Deezer, serwis Napster, serwis Spotify Connect, serwis TIDAL;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja głośników:4 - 16 Ω;Kolor:czarny;Kompatybilność z asystentem głosowym:Asystent Google, Amazon Alexa;Kompatybilny z systemem Multiroom:Denon HEOS;Korektor dźwięku:nie;ilość cyfrowych wejść HDMI:0;liczba cyfrowych wejść koaksjalnych:0;liczba cyfrowych wejść optycznych:2;ilość cyfrowych wyjść HDMI:0;liczba cyfrowych wyjść koaksjalnych:0;liczba cyfrowych wyjść optycznych:0;liczba kanałów:2.1;ilość wejść komponentowych:0;liczba wejść kompozytowych:0;ilość wejść liniowych audio:1;ilość wyjść komponentowych:0;ilość wyjść kompozytowych:0;ilość wyjść liniowych audio:0;Łączność bezprzewodowa:Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2;Moc na kanał:65 W;Model (wariantowanie):RCDN-11 DAB;Modele współpracujące z systemem multiroom:Denon HEOS - sprawdź więcej;Obsługiwane formaty audio:MP3, FLAC, WMA, ALAC (Apple Lossless), WAV, AAC, DSD;zużycie mocy (ampiltuner włączony):55 W;zużycie mocy (tryb czuwania):0,4 W;Radio cyfrowe DAB+:tak;Radio internetowe:tak;RDS:tak;Regulacja tonów wysokich/niskich:tak;typ:amplituner stereo;Waga:3,4 kg;Wejście gramofonowe PHONO:nie;Wi-Fi:tak;Wyjście pre-out:tak;Wyjście słuchawkowe:tak;wymiary (szer.

x wys. X głęb.):280 x 108 x 305 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pilot;Radio:FM (UKF), DAB+, DAB, AM;Zasilanie:220 - 240 V 50/60 Hz;Zgodność z 4K:nie;Złącza:2x optyczne, audio 1/0, PRE OUT, Ethernet, USB;Złącze Ethernet (LAN):tak;Złącze USB:tak...


☆ Denon Amplituner ceol n11dab czarny (4951035074046) ☆

Denon Amplituner ceol n11dab czarny (4951035074046) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: DENON
 • Nazwa produktu: Denon Amplituner ceol n11dab czarny (4951035074046)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5feb4812b256f5d8632f2b03
 • ID kategorii: 448

☆ Denon Amplituner ceol n11dab czarny (4951035074046) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Doświadcz praktycznie nieograniczonych możliwości dźwiękowych dzięki CEOL N11DAB. Słuchaj swych ulubionych płyt CD, streamuj listy odtwarzania za pośrednictwem Spotify, Deezer Premium albo Tidal, korzystaj z odtwarzania multiroom dzięki platformie HEOS Built-in, wykorzystując Bluetooth® lub sieć domową. Ciesz się radiem internetowym i AirPlay2....

☆ Amplituner DENON CEOL N11DAB Szary ☆

Amplituner DENON CEOL N11DAB Szary Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: DENON
 • Nazwa produktu: Amplituner DENON CEOL N11DAB Szary
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61783b49d40333238c1fe71b
 • ID kategorii: 448

☆ Amplituner DENON CEOL N11DAB Szary - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Doświadcz praktycznie nieograniczonych możliwości dźwiękowych dzięki CEOL N11DAB. Słuchaj swoich ulubionych płyt CD, streamuj listy odtwarzania za pośrednictwem Spotify, Deezer Premium albo Tidal, korzystaj z odtwarzania multiroom dzięki platformie HEOS Built-in, wykorzystując Bluetooth® lub sieć domową. Ciesz się radiem internetowym i AirPlay2....

☆ Denon ceol rcdn-11 dab (biały) (4951035074039) ☆

Denon ceol rcdn-11 dab (biały) (4951035074039) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Denon
 • Nazwa produktu: Denon ceol rcdn-11 dab (biały) (4951035074039)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f490f4ed403334b6740e773
 • ID kategorii: 448

☆ Denon ceol rcdn-11 dab (biały) (4951035074039) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:tak;Bluetooth:tak;atest Apple:zgodność iPod/iPhone;asygnowana aplikacja:tak;DLNA:nie;dopełniające opcje:odtwarzacz płyt CD, serwis Deezer, serwis Napster, serwis Spotify Connect, serwis TIDAL;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja głośników:4 - 16 Ω;barwa pokrywy:biały;Kompatybilność z asystentem głosowym:Asystent Google, Amazon Alexa;Kompatybilny z systemem Multiroom:Denon HEOS;Korektor dźwięku:nie;ilość cyfrowych wejść HDMI:0;liczba cyfrowych wejść koaksjalnych:0;ilość cyfrowych wejść optycznych:2;ilość cyfrowych wyjść HDMI:0;liczba cyfrowych wyjść koaksjalnych:0;ilość cyfrowych wyjść optycznych:0;ilość kanałów wzmacniacza:2.1;ilość wejść komponentowych:0;liczba wejść kompozytowych:0;ilość wejść liniowych audio:1;ilość wyjść komponentowych:0;liczba wyjść kompozytowych:0;liczba wyjść liniowych audio:0;Moc na kanał:65 W;Model (wariantowanie):RCDN-11 DAB;Modele współpracujące z systemem multiroom:Denon HEOS - przejrzyj więcej;Obsługiwane formaty audio:MP3, WMA, WAV, AAC, FLAC, ALAC (Apple Lossless), DSD;zużycie mocy (ampiltuner włączony):55 W;zużycie mocy (tryb czuwania):0,4 W;Radio cyfrowe DAB+:tak;Radio internetowe:tak;RDS:tak;Regulacja tonów wysokich/niskich:tak;rodzaj:amplituner stereo;Transmisja bezprzewodowa:Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2;Waga:3,4 kg;Wejście gramofonowe PHONO:nie;Sieć Wi-Fi:tak;Wyjście pre-out:tak;Wyjście słuchawkowe:tak;wymiary (szer.

x wys. X głęb.):280 x 108 x 305 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pilot;Radio:FM (UKF), DAB, DAB+, AM;Zasilanie:220 - 240 V 50/60 Hz;Zgodność z 4K:nie;Złącza:2x optyczne, audio 1/0, Ethernet, PRE OUT, USB;Złącze Ethernet (LAN):tak;Złącze USB:tak


☆ Amplituner ceol n11dab biały marki Denon ☆

Amplituner ceol n11dab biały marki Denon Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: DENON
 • Nazwa produktu: Amplituner ceol n11dab biały marki Denon
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5feb47c1902e51ee7da24988
 • ID kategorii: 448

☆ Amplituner ceol n11dab biały marki Denon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Doświadcz praktycznie nieograniczonych możliwości dźwiękowych dzięki CEOL N11DAB. Słuchaj swoich ulubionych płyt CD, streamuj listy odtwarzania za pośrednictwem Spotify, Deezer Premium albo Tidal, korzystaj z odtwarzania multiroom dzięki platformie HEOS Built-in, wykorzystując Bluetooth® albo sieć domową. Ciesz się radiem internetowym i AirPlay2....

☆ DENON AVR-X1700H DAB ☆

DENON AVR-X1700H DAB Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: DENON
 • Nazwa produktu: DENON AVR-X1700H DAB
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63f3a800b256f5a7c138ad4a
 • ID kategorii: 448

☆ DENON AVR-X1700H DAB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
DENON AVR-X1700H Amplituner z Alexa, AirPlay i HEOS
Amplituner z Alexa, AirPlay i HEOS

Poznaj nową jakość kina domowego razem z Denon AVR-X1700H DAB. Dzięki mocy 80 W na kanał (8 ohm, 20 Hz-20 kHz, THD: 0.08%, 2 kanały), ten dostrojony pod kątem efektywności amplituner AV producenta Denon zagwarantuje prawdziwie immersyjne wrażenia dźwięku 3D. Obsługuje technologie Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization, DTS:X® oraz DTS Virtual:X™. AVR-X1700H DAB oferuje ponadto najnowsze technologie wideo, takie jak rozdzielczość 8K/60Hz 4K/120Hz na trzech dedykowanych wejściach, Dolby Vision™, HDR10, HDR10+, Dynamic HDR, HLG oraz skalowanie do 8K i HDCP 2.3 na wszelkich wejściach HDMI (6 wejść/1 wyjście).

Złącze USB na przednim panelu pozwala na komfortowe odtwarzanie plików audio w formatach MP3 i Hi-Res (pliki WAV, FLAC, ALAC i DSD 2.8/5.6 MHz). Odtwarzaj muzykę z modnych serwisów streamingowych, takich jak Spotify®, Amazon Music HD, TIDAL, Deezer, TuneIn, Soundcloud i wielu innych, bezprzewodowo przez Bluetooth, Apple AirPlay 2 i Wi-Fi dzięki platformie HEOS Built-in®. Denon AVR-X1700H DAB współpracuje z Amazon Alexa i Apple Siri, gwarantując bezproblemową kontrolę głosową.* Wielokrotnie nagradzany asystent konfiguracji Denon, prowadząc Cię wizualnie poprzez każdy etap cyklu instalacji, zapewnia poprawne podłączenie już za pierwszym razem. Każde kino domowe jest inne — dlatego Denon korzysta z najwyższej jakości technologii kalibracji wnętrza marki Audyssey, która automatycznie dostraja i optymalizuje Twój amplituner AV, żeby zapewnić prawdziwie immersyjne wrażenia dźwiękowe 3D, przypasowane do unikalnej akustyki Twojego środowiska odsłuchowego.

Immersyjny dźwięk kina domowego 3D

Denon AVR-X1700H gwarantuje immersyjne doznania dźwięku 3D dzięki obsłudze najnowszych formatów dźwięku przestrzennego, w tym Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X® i DTS Virtual:X™. Użytkownicy mogą stworzyć system surround 5.1.2 Dolby Atmos, wykorzystując asygnowane głośniki Atmos albo głośniki sufitowe albo skorzystać z technice DTS Virtual:X i Dolby Atmos Height Virtualization. Zarówno technologie Dolby, jak i DTS dodają wirtualne efekty dźwiękowe wyższej warstwy i dźwięku przestrzennego, by zapewnić immersyjne doznania w konfiguracjach głośników 7.1, 5.1 albo 2.1. Dzięki temu rozwiązaniu wystarczy mniej głośników, by stworzyć wrażenie pola dźwiękowego, które rozciąga się wokół słuchacza i jest wyśmienitą alternatywą dla systemów wykorzystujących głośniki wyższej warstwy lub głośniki surround rozlokowane w pomieszczeniu.

progresywna sekcja 8K HDMI z eARC

Aby zapewnić najlepszą realną jakość obrazu, AVR-X1700H wyposażony został w zaawansowaną sekcję HDMI. Płyta HDMI z sześcioma wejściami i jednym wyjściem mieści trzy wejścia 8K obsługujące transmisję sygnału 8K/60Hz i 4K/120Hz do 40Gbps. Wszystkie wejścia HDMI oferują 4:4:4 Pure Color sub sampling, HDR10, HDR10+, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dynamic HDR, a także BT.2020 dla zapewniania unikatowej przezroczystości obrazu. Ciesz się bezproblemowym odtwarzaniem dzięki skalowaniu do 8K na wszelkich wejściach i obsługą HDCP 2.3, najnowszego standardu ochrony przed kopiowaniem. AVR-X1700H można łatwo podłączyć poprzez eARC (Enhanced Audio Return Channel), aby dostarczać nieskompresowany i kodowany obiektowo dźwięk z telewizora do amplitunera przy pomocy jednego kabla HDMI. Gracze posiadają do dyspozycji szereg technologii gwarantujących płynniejszą i szybszą rozgrywkę,
w tym: rozdzielczość 4K/120Hz, Variable Refresh Rate (VRR), Quick Frame Transport (QFT), i Auto Low Latency Mode (ALLM).

Streaming muzyki Hi-Res & Multi-Room

Denon AVR-X1700H proponuje kompatybilność z Apple® AirPlay 2 dla użytkowników iPhone i obsługę Bluetooth dla użytkowników inteligentnych sprzętów z systemem Android, podczas gdy port USB na panelu przednim pozwala na wygodne odtwarzanie dźwięku różnorodnych formatów audio o wysokiej rozdzielczości (WAV, FLAC, ALAC i DSD 2.8/5.6 MHz) z urządzeń pamięci masowej. Bezprzewodowa łączność z modnymi serwisami muzycznymi, takimi jak Spotify®, Amazon Music HD, Tidal i wieloma innymi jestprzystępna dzięki platformie HEOS Built-in, choćby w wysokiej rozdzielczości, jeśli taka jest oferowana poprzez serwis streamingowy. Dzięki platformie HEOS Built-in, amplituner AVR-X1700H może bezprzewodowo przesyłać muzykę do produktów kompatybilnych z HEOS, takich jak bezprzewodowe głośniki Denon Home 150/250/350 zainstalowane w dowolnym miejscu w domu. Słuchacze mogą odtwarzać tę samą piosenkę w całym domu albo wybrać inną piosenkę dla każdego pokoju bezpośrednio z aplikacji HEOS.

Audiofilska jakość i wydajność

Denon AVR-X1700H stawia na pierwszym miejscu jakość dźwięku, proponując obsługę streamingu muzyki w wysokiej rozdzielczości w różnorodnych formatach, w tym: pliki FLAC, ALAC i WAV oraz DSD 2.8/5.6 MHz. Najnowszy amplituner AVR zawiera wejście gramofonowe dla sympatyków płyt winylowych, by mogli cieszyć się swoją linią z wyjątkową transparentnością i bogactwem szczegółów. Dzięki dwóm wyjściom subwoofera słuchacze mogą łatwo dodać 2 subwoofery do swojego systemu, by uzyskać zoptymalizowane rozproszenie niskich częstotliwości w trakcie słuchania muzyki albo oglądania filmów.

Korekcja akustyki zapewniająca większa staranność

AVR-X1700H wykorzystuje zaawansowaną technologię Audyssey MultEQ XT do komfortowej, starannej konfiguracji głośników i kalibracji akustycznej systemu, dzięki temu entuzjaści kina domowego mogą dostroić swoje systemy do jednostkowych warunków, żeby uzyskać zoptymalizowane wrażenia słuchowe. Audussey wyłapuje wymiar, typ i konfigurację użytych głośników, następnie analizuje ich reakcję w pomieszczeniu w celu uzyskania optymalnej skuteczności. Działa od prostej konfiguracji 2.1 kanałowej do konfiguracji 5.1.2 Dolby Atmos/DTS:X. Słuchacze mogą precyzyjnie dopasowywać ustawienia do swych upodobań przy pomocy opcjonalnej aplikacji Audyssey MultEQ Editor, dostępnej w sprzedaży a platformach iOS i Android.

dodatkowe funkcje i korzyści

Najnowszy amplituner 8K oferuje niemało innych korzyści, w tym funkcję „Dual Speaker Presets", umożliwiającą użytkownikom zapamiętywanie i natychmiastowe przełączanie między dwiema różnymi konfiguracjami głośników i ustawieniami Audyssey. „Dialog Enhancer" pozwala użytkownikom dostosować poziom dialogów w mgnieniu oka, aby nigdy nie przegapić ani jednego słowa. Żeby zapewnić optymalną dostępność, AVR-X1700H został zaopatrzony w nadajnik audio Bluetooth, który daje słuchaczom możliwość cieszenia się ulubionymi treściami poprzez słuchawki Bluetooth i może być użytkowany do odtwarzania tylko poprzez Bluetooth lub równocześnie odtwarzać dźwięk przez słuchawki i podłączone głośniki.

Nowy AVR jest ponadto kompatybilny z Amazon Alexa, Google Assistant i Apple Siri umożliwiając sterowanie głosowe funkcjami amplitunera.

SPECYFIKACJA
 • 7.2 kanałowy amplituner AV o mocy 80 W na kanał: siedem mocnych wzmacniaczy zapewnia klasyczne i dynamiczne wrażenia dźwiękowe Denon
 • obsługa Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X i DTS Virtual:X: ciesz się wciągającym, trójwymiarowym dźwiękiem aż do konfiguracji 7.2.4 z dodatkowym 2-kanałowym wzmacniaczem
 • rozdzielczość 8K/60Hz i 4K/120Hz: dzięki obsłudze najnowszych standardów HDMI możesz radować się obrazem w jakości 8K z maszyn źródłowych 8K. Trzy wejścia i jedno wyjście 8K umożliwiają transmisję w rozdzielczości 8K/60Hz i 4K/120Hz. Skalowanie w górę do 8K jest dostępne na wszelkich 6 wejściach HDMI
 • obsługa najnowszych formatów obrazu: obsługa najnowszych formatów HDR, w tym HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision oraz Dynamic HDR gwarantuje najwyższą jakość obrazu pod względem jasności, przejrzystości i kontrastu
 • asygnowane rozwiązania dla graczy: dzięki rozdzielczosci 4K/120Hz, zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR), trybowi Auto Low Latency Mode (ALLM) i szybkiemu transportowi klatek (QFT) możesz cieszyć się grą z niesamowitym obrazem, ostrością a także zmniejszonymi opóźnieniami
 • wielokrotnie nagradzany Denon Setup Assistant i graficzny interfejs użytkownika: nieskomplikowana, instynktowna konfiguracja i instalacja
 • sterowanie głosowe Amazon Alexa i Apple Siri: użyj swego głosu, aby sterować amplitunerem AVR-X1700H DAB i internrtowymi serwisami muzycznymi
 • platforma HEOS Built-in do bezprzewodowego streamingu muzyki multi-room: odtwarzaj dźwięk w jednym pomieszczeniu albo wypełnij muzyką cały dom
 • kompatybilność z Smart TV: steruj amplitunerem Denon AVR-X1700H DAB przy pomocy pilota telewizora poprzez HDMI CEC
 • obsługa Enhanced Audio Return Channel (eARC): odtwarzanie najnowszych formatów audio 3D, takich jak Dolby Atmos i DTS:X z sygnału audio telewizora poprzez HDMI
 • tryb dla graczy: tryb Auto Low Latency Mode (ALLM) gwarantuje rozgrywkę bez opóźnień (wymaga kompatybilnego wyświetlacza 4K i konsoli do gier)
 • Spotify, Amazon Music HD, TuneIn, Deezer i dużo więcej: streamuj muzykę bezprzewodowo i ciesz się najpopularniejszymi serwisami muzycznymi
 • obsługa formatów o wysokiej rozdzielczości DSD (2.8/5.6MHz), FLAC, ALAC i WAV: odtwarzanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości dla zwolenników Hi-Fi
 • zintegrowane wejście gramofonowe Phono: odtwarzaj swoje ukochane winyle
 • procesor DSP z czterema rdzeniami o mocy 300MHz: spełnia najnowsze oczekiwania dotyczące obrazu, dźwięku i przetwarzania
 • tryb All Zone TV audio: odtwarzaj dźwięk z telewizora we wszystkich strefach
 • oprogramowanie kalibracyjne Audyssey MultEQ XT: gwarantuje nieprzeciętne strojenie dźwięku dla Twojego niepowtarzalnego środowiska odsłuchowego
 • rozmiary produktu: 434 x 151 x 339 mm
 • waga netto: 8,50 kg