amplituner denon avr

Ranking amplitunerów denon avr – listopad 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych amplitunerów denon avr. Ranking zawierający polecane amplitunery denon avr jest aktualizowany na bieżąco.

☆ DENON 5.2 AVR-S660H ☆

DENON 5.2 AVR-S660H Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: DENON 5.2 AVR-S660H
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6291ccf25ecf798f77c4ab0f
 • ID kategorii: 448

☆ DENON 5.2 AVR-S660H - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

☆ Denon avr-s970h (0747192138530) ☆

Denon avr-s970h (0747192138530) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Denon
 • Nazwa produktu: Denon avr-s970h (0747192138530)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6350a25e5ecf79b11fbf99b7
 • ID kategorii: 448

☆ Denon avr-s970h (0747192138530) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
DENON AVR-S970H Amplituner sieciowy 7.2 8K

Ciesz się niesamowitym obrazem 8K i otaczającym dźwiękiem 3D z amplitunera AVR-S970H. Wypełnij przeciętnej wielkości wnętrza wyrafinowanym dźwiękiem w konfiguracji 7.2 lub 5.2.2 z Dolby Atmos i DTS:X. A dzięki technice HEOS® Built-in możesz bezprzewodowo streamować muzykę online i udostępniać ją głośnikom z obsługą HEOS w innych pokojach.

Obraz 8K i 7.2 kanałowy dźwięk 3D

Ciesz się niesamowitym obrazem 8K i otaczającym dźwiękiem 3D z amplitunera AVR-S970H. Wypełnij średniej wielkości wnętrza wyrafinowanym dźwiękiem w konfiguracji 7.2 lub 5.2.2 z Dolby Atmos i DTS:X. A dzięki technologii HEOS® Built-in możesz bezprzewodowo streamować muzykę online i udostępniać ją głośnikom z obsługą HEOS w innych pokojach.

parametry:
 • potężny dźwięk: Wypełnij przeciętnej wielkości wnętrze mocnym, wyrafinowanym dźwiękiem..
 • Immersyjny dźwięk 3D: Poczuj pełne zanurzenie w dźwięku muzyki lub filmu.
 • Obsługa 8K: Ciesz się niesamowitą jakością obrazu dzięki najnowszej przystępnej technice 8K.
 • Bezprzewodowy streaming muzyki w całym domu: Dzięki technice HEOS Built-in możesz prosto uzyskać dostęp do muzyki online i udostępniać ją głośnikom obsługującym HEOS w innych pomieszczeniach.
Dolby Atmos

Poczuj każdy wymiar dźwięku dzięki Dolby Atmos. Ulepsz swoje kino domowe korzystając z konfiguracji głośników 5.1.2, aby uwolnić w pełni immersyjne wrażenia dźwiękowe 3D z treści Dolby Atmos. Upmixer Dolby Surround angażuje wszystkie głośniki,wytwarzać wrażenia dźwiękowe 3D ze starszych treści. Technologia Dolby Atmos Height Virtualization formuje wrażenie dźwięku wyższej warstwy choćby bez systemu 5.1.2. Możesz także słuchać utworów muzycznych Dolby Atmos przystępnych w Apple Music, Amazon HD, TIDAL albo z kompatybilnego urządzenia multimedialnego.


DTS:X

Treści audio kodowane w DTS:X umieszczają dźwięk tam, gdzie naturalnie występuje w przestrzeni, wytwarzając realistyczny, wielowymiarowy dźwięk. Upmixer DTS Neural:X udoskonaloną głębię i rozszerzony realizm starszych treści. DTS Virtual:X gwarantuje otaczający dźwięk bez kanałów wyższej warstwy, wytwarzając wirtualne efekty w konfiguracji głośników 7.1, 5.1 albo 2.1.


Łączność HDMI z ARC/eARC

Obsługa najnowszych technologii na wszelkich wejściach i wyjściach HDMI. ARC (Audio Return Channel) albo eARC (Enhanced Audio Return Channel) usprawniają odtwarzanie dźwięku z telewizora poprzez amplituner AV za pomocą pojedynczego połączenia HDMI. EARC zapewnia transmisję dźwięku HD i 3D, taką jak Dolby TrueHD, DTS HD Master Audio i Dolby Atmos, podczas gdy ARC jest ograniczone do tradycyjnych formatów dźwięku 5.1 lub PCM.


8K / HDCP 2.3

Ciesz się bezbłędną jakością obrazu 8K na swym telewizorze albo projektorze 8K. Obsługuje zarówno rozdzielczość 8K, jak i skalowanie treści 4K w górę do 8K. Obsługuje HDCP 2.3, najnowszy kanon ochrony przed kopiowaniem, gwarantujący spokój ducha w trakcie odtwarzania treści bronionych przed kopiowaniem.


rewelacyjne barwy z HDR 10+

Obsługa HDR (High Dynamic Range), HLG (Hybrid Log Gamma) i Dynamic HDR i HDR10+ pass-through. HLG oferuje technologię HDR w nadawanych treściach. Równocześnie Dynamic HDR, jak i HDR10+ wykorzystują dynamiczne metadane do optymalizacji cieni i świateł w miarę zmian na ekranie.


Dolby Vision

Amplituner jest kompatybilny z Dolby Vision, dzięki temu możesz cieszyć się zawartością Dolby Vision z kompatybilnego urządzenia źródłowego i telewizora. Dolby Vision to olśniewająca technologia obrazowania HDR, która zapewnia niezwykłe barwy, kontrast i jasność na ekranie.


Gry nowej generacji

Obsługa zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR), Quick Frame Transport (QFT) i Auto Low Latency Mode (ALLM), zapewnia płynną rozgrywkę bez opóźnień po połączeniu z kompatybilnymi konsolami do gier.


technika HEOS Built-in

Dzięki technologii HEOS® Built-in Twój amplituner AV może bezprzewodowo przesyłać muzykę do kompatybilnych składników HEOS z rozmaitych serwisów streamingowych online. Konsumenci mogą w dodatku bezprzewodowo cieszyć się ulubioną muzyką w dowolnym pomieszczeniu w domu. Odtwórz tę samą piosenkę w każdym pokoju albo wybierz inną piosenkę dla każdego pomieszczenia korzystając z różnorodnych źródeł streamingu. Dodaj głośniki Denon Home do obszerniejszej liczby pomieszczeń i steruj nimi za pomocą aplikacji HEOS.


Airplay 2 i sterowanie głosowe Apple Siri

Użyj AirPlay 2, aby bezprzewodowo przesyłać muzykę z Apple Music do amplitunera AV albo kreować grupy z innymi głośnikami kompatybilnymi z AirPlay, żeby wypełnić muzyką cały dom.


Kompatybilność z Amazon Alexa

Kontroluj swój amplituner AV bez zastosowania rąk przy pomocy Amazon Alexa i swego głosu. Przystosuj głośność, przejdź do następnego utworu, przełącz wejścia dla rozmaitych odtwarzaczy multimedialnych i nie tylko – „Just Ask". Pobierz gratisową aplikację HEOS Home Entertainment Skill, by włączyć polecenia głosowe Amazon Alexa. Wymaga aplikacji Alexa i urządzenia Amazon Echo, Dot albo odpowiednika. Dostępność funkcji różni się w zależności od regionu.


Dźwięk o wysokiej rozdzielczości poprzez wejście USB

Odkryj niesamowitą wierność ścieżek audio o wysokiej rozdzielczości i ciesz się muzyką zgodnie z zamierzeniami artysty. Przedni port USB obsługuje odtwarzanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości do 24 bit/192 kHz z nośników USB. Obsługiwane formaty audio to MP3, WMA, WAV, MPEG 4/AAC, FLAC i ALAC.


Nadajnik audio Bluetooth

Sparuj swoje ulubione słuchawki Bluetooth z amplitunerem AV, żeby słuchać ulubionej muzyki, filmów albo programów telewizyjnych w nocy. Możesz także odtwarzać dźwięk jednocześnie z głośników i słuchawek Bluetooth. Zalecamy tę konfigurację, jeśli masz członka rodziny lub znajomego z wadą słuchu. Możesz podłączyć jedną parę słuchawek.

Inne Rankingi:  amplituner hi end

Multi-source, multi-room

Ten amplituner AV obsługuje dźwięk z dwóch źródeł w dwóch strefach. Podłączając parę głośników w drugim pomieszczeniu do amplitunera AV, można radować się 5.1-kanałowym dźwiękiem przestrzennym w głównym pomieszczeniu i oddzielnym źródłem lub streamingiem muzyki w drugim pomieszczeniu, takim jak pomieszczenie lub patio. Możesz na dodatek odtwarzać ten sam dźwięk w obu pokojach, dzięki temu wszyscy w domu mogą dopingować swoją ulubioną drużynę w niedzielny wieczór albo słuchać tej samej piosenki w obu pokojach.


Asystent konfiguracji Denon

Wielokrotnie nagradzany asystent Denon Setup Assistant zagwarantuje proste, jasne instrukcje, jak rozpocząć korzystanie. Starczy podłączyć amplituner AV do telewizora i progresywnać zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, żeby podłączyć głośniki, wykonać kalibracji akustyki i podłączyć urządzenia źródłowe. Dla dopełniającej wygody amplituner AV automatycznie zmienia nazwy wejść HDMI po podłączeniu urządzeń źródłowych - lub możesz zmienić nazwy ręcznie.


zestawy Audyssey z technologią korekcji akustyki wnętrza

Amplitunery AV producenta Denon wykorzystują pakiet oprogramowania Audyssey EQ do prostej, dokładnej konfiguracji i kalibracji. Przy pomocy dołączonego mikrofonu pomiarowego Audyssey mierzy sygnał wyjściowy wszystkich głośników w kinie domowym i dostraja amplituner AV, aby zapewnić najszczególniej płynne i stosowne wrażenia słuchowe w Twoim pokoju. Ten amplituner AV wyposażono technikę korekcji akustyki pomieszczenia Audyssey MultEQ. Obsługiwane są rówież funkcje Dyanmic EQ i Dynamic Volume.


Aplikacja Audyssey MultEQ Editor

Skorzystaj z aplikacji Audyssey MultEQ Editor,przeglądać i dopasowywać ustawienia w celu szczegółowego dostrojenia — co umożliwia bardziej staranne przypasowanie dźwięku do konkretnych problemów w Twoim pokoju i przypasowanie dźwięku do własnych potrzeb i preferencji. Dzięki tej wszechstronnej aplikacji możesz użyć moc Audyssey MultEQ, żeby przejąć całkowitą kontrolę nad brzmieniem Twojego kina domowego. Aplikację można nabyć w sklepach iOS i Google Play.


Aplikacja Denon AVR Remote

Ta aplikacja sterująca dla systemu iOS albo Android zezwala na włączanie i wyłączanie amplitunera, dobór źródła wejściowego, regulację poziomu głośności i oglądanie muzyki z telefonu albo dysku USB.


Kompatybilność z Google Assistant

Włącz muzykę w aplikacji HEOS, a następnie poproś Asystenta Google o sterowanie głośnością, odtwarzanie, wstrzymywanie, pomijanie utworów, wyciszanie i dużo więcej.


SPECYFIKACJA
Wielokanałowy dźwięk przestrzenny
DTS HD Master, DTS:X, DTS:X Pro | o, o, DTS Neo:X, DTS Neural:X | -, DTS Virtual:X | IMAX Enhanced |
Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization, Dolby Atmos Music | o, o, o, Dolby ProLogic Ilz, Dolby Surround | -, Auro 3D | 360 Reality Audio/MPEG H |
Wielokanałowe stereo | maksymalna ilość przetwarzanych kanałów (przedwzmacniacz) | 7.1

Poprawa dźwięku
Wzmacniacz mocy o budowie monolitycznej | Niezależny wzmacniacz mocy | D.D.S.C. HD cyfrowy | Tryb Pure Direct |
Pozłacane złącza RCA | Układ redukcji nierównomierności zegara | Przetwarzanie Alpha | Audyssey | MultEQ
Audyssey Dynamic EQ, Dynamic Volume | o, Audyssey LFC | Dirac Live Upgradability | System poprawy jakości skompresowanego dźwięku |

Sieć
Media Server | HEOS Wireless Multi-Room Technology | Alexa/Google Voice Assistant/Apple HomePod | o, o, Lossy Formats: MP3, WMA, AAC | o, o, Lossless Formats: FLAC, ALAC, WAV | o, o, Lossless Formats: FLAC HD, WAV, ALAC (all 192kHz/24 bit) | o, o,
Streaming audio DSD | (2.8/5.6MHz) AirPlay 2 | TuneIn | Spotify Connect | Pandora | SiriusXM |
Roon Tested | HEOS App Control | Kompatybilny z aplikacją sterującą na smartfony | Denon 2016 AVR Remote Porty Ethernet | Wi-Fi | Bluetooth |

HDMI
HDMI Inputs: Back, Front | 6, HDCP2.3 support | HDMI Outputs: Main, Zone | 2 / HDMI 2.1: 8K/60Hz AB, 4K/120Hz AB | o,
HDR, HLG, Dolby Vision, HDR10+, Dynamic HDR |, o, o, o, ALLM (Auto Low Latency Mode) Pass-Through for Gaming | Variable Refresh Rate, Quick Flame Transport, Quick Media Switching | o, o, 3D Signal Pass-through |
8K Signal Pass-Through, zintegrujeng, GUI Overlay | o, o, Zgodność z formatem DSD | Audio Return Channel (ARC), Enhanced ARC | o, samoczynna synchronizacja ruchu warg |

Funkcja multiroom / CI
Strefy Multiroom | 2 Zone Audio Source: HDMI; Optical, Coax, Network, USB; Analog | (2ch), (2ch), o, Zone Audio Output: Speaker, Pre-Out | o,
Wyjście HDMI strefy ze źródła HDMI | IP Control, RS232 Control, Web Control, App Control | o, -, o, Zdalne wejście / wyjście | -,
Wyjście wyzwalacza (DC Trigger) | HDMI Diagnostics |

Inne
automatyczna konfiguracja głośnika za pomocą mikrofonu Audyssey | Audyssey MultEQ Front Display | 1-Line FLD Wersje językowe interfejsu użytkownika | 3 Setup Assistent |
Quick Select Plus, Quick Select | o, Variable Crossover | Optymalizowane przekierowanie niskich tonów | Synchronizacja niskich tonów |
Tryb ECO | automatyczne wyłączanie zasilania | Wyłącznik czasowy |

Wejścia/wyjścia
Wejście / wyjście HDMI | 6, 2 Wyjście video do strefy: Video / HDMI | -, Analog In, Out | 4, Wejście gramofonowe (MM) | Wejście cyfrowe: optyczne / koncentryczne | 2, 1 Wyjście funkcji Multi-room: analogowe / cyfrowe | -,
Wielokanałowe wyjście z przedwzmacniacza | (0.2) Wyjście głośnika niskotonowego | 2 Złącze głośników: Pozłacane złącze gwintowane / standardowe złącze gwintowane | -, liczba scali głośników | 7 Głośnik A / B | Sterowanie głośnikami w trybie Bi-amp |
Gniazda głośników funkcji multi-room | Assignable Wejścia z przodu: Audio / kompozytowe / cyfrowe (optyczne) / HDMI / USB | -, -, -, -, Port USB Audio / dedykowane dla sprzętów iPod / współpraca z urządzeniami iPhone | o, -, AM/FM Tuner |

informacje techniczne
liczba wzmacniaczy mocy | 7 Moc wyjściowa (8 omów, 20 Hz–20 kHz, 0,08% 2-kanały) | 90W
Moc wyjściowa (8 omów, 20 Hz–20 kHz, 0,05% 2-kanały) | Moc wyjściowa (6 omów, 1 kHz, 0,7% 2-kanały) | 125W
Moc wyjściowa (6 omów, 1 kHz, 10% 1-kanał) | 185W

Ogólne
Metalowy przedni panel | Pilot zdalnego sterowania systemu | RC-1253 Wstępnie zaprogramowany / funkcja zapamiętywania / wyświetlacz LCD | -, -, pobór prądu w W | 500
zużycie mocy w trybie gotowości (ECO włączony / wyłączony) w W | 35W/75W zużycie prądu w stanie oczekiwania W | 0.1 zużycie mocy w trybie gotowości CEC w W | 0.5 pobór mocy w trybie gotowości trybu pracy sieciowej w W | Less than 2.0
Maximum Dimensions
Antenna:Horizontal: (W x D x H) in inches | 17.1 x 13.4 x 6.6
Antenna:Vertical: (W x D x H) in inches) | 17.1 x 13.4 x 9.3
【 w/o Antenna: (W x D x H) in inches】| 17.1 x 13.0 x 6.6 Waga w kg | 21.0 Weight in lbs (Packaging) | 25.4


Najtańsze amplitunery denon avr – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych amplitunerów denon avr. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

Inne Rankingi:  amplituner lg 5 1

☆ Denon avr-s970h (0747192138530) ☆

Denon avr-s970h (0747192138530) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Denon
 • Nazwa produktu: Denon avr-s970h (0747192138530)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6350a25e5ecf79b11fbf99b7
 • ID kategorii: 448

☆ Denon avr-s970h (0747192138530) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
DENON AVR-S970H Amplituner sieciowy 7.2 8K

Ciesz się niesamowitym obrazem 8K i otaczającym dźwiękiem 3D z amplitunera AVR-S970H. Wypełnij średniej wielkości wnętrza wyrafinowanym dźwiękiem w konfiguracji 7.2 lub 5.2.2 z Dolby Atmos i DTS:X. A dzięki technice HEOS® Built-in możesz bezprzewodowo streamować muzykę online i udostępniać ją głośnikom z obsługą HEOS w innych pokojach.

Obraz 8K i 7.2 kanałowy dźwięk 3D

Ciesz się niesamowitym obrazem 8K i otaczającym dźwiękiem 3D z amplitunera AVR-S970H. Wypełnij średniej wielkości wnętrza wyrafinowanym dźwiękiem w konfiguracji 7.2 albo 5.2.2 z Dolby Atmos i DTS:X. A dzięki technologii HEOS® Built-in możesz bezprzewodowo streamować muzykę online i udostępniać ją głośnikom z obsługą HEOS w innych pokojach.

cechy:
 • mocny dźwięk: Wypełnij średniej wielkości pokój mocnym, wyrafinowanym dźwiękiem..
 • Immersyjny dźwięk 3D: Poczuj pełne zanurzenie w dźwięku muzyki albo filmu.
 • Obsługa 8K: Ciesz się niesamowitą jakością obrazu dzięki najnowszej dostępnej technologii 8K.
 • Bezprzewodowy streaming muzyki w całym domu: Dzięki technologii HEOS Built-in możesz łatwo uzyskać dostęp do muzyki online i udostępniać ją głośnikom obsługującym HEOS w innych pomieszczeniach.
Dolby Atmos

Poczuj każdy wymiar dźwięku dzięki Dolby Atmos. Ulepsz swoje kino domowe korzystając z konfiguracji głośników 5.1.2, żeby uwolnić w pełni immersyjne wrażenia dźwiękowe 3D z treści Dolby Atmos. Upmixer Dolby Surround angażuje wszystkie głośniki,kreować wrażenia dźwiękowe 3D ze starszych treści. Technologia Dolby Atmos Height Virtualization kreuje wrażenie dźwięku wyższej warstwy choćby bez systemu 5.1.2. Możesz także słuchać utworów muzycznych Dolby Atmos dostępnych w Apple Music, Amazon HD, TIDAL lub z kompatybilnego urządzenia multimedialnego.


DTS:X

Treści audio kodowane w DTS:X umieszczają dźwięk tam, gdzie naturalnie występuje w przestrzeni, stwarzając realistyczny, wielowymiarowy dźwięk. Upmixer DTS Neural:X lepszą głębię i powiększony realizm starszych treści. DTS Virtual:X gwarantuje otaczający dźwięk bez kanałów wyższej warstwy, tworząc wirtualne efekty w konfiguracji głośników 7.1, 5.1 lub 2.1.


Łączność HDMI z ARC/eARC

Obsługa najnowszych technologii na wszystkich wejściach i wyjściach HDMI. ARC (Audio Return Channel) lub eARC (Enhanced Audio Return Channel) upraszczają odtwarzanie dźwięku z telewizora poprzez amplituner AV za pomocą pojedynczego połączenia HDMI. EARC zapewnia transmisję dźwięku HD i 3D, taką jak Dolby TrueHD, DTS HD Master Audio i Dolby Atmos, podczas gdy ARC jest ograniczone do klasycznych formatów dźwięku 5.1 albo PCM.


8K / HDCP 2.3

Ciesz się nieskazitelną jakością obrazu 8K na swym telewizorze albo projektorze 8K. Obsługuje zarówno rozdzielczość 8K, jak i skalowanie treści 4K w górę do 8K. Obsługuje HDCP 2.3, najnowszy kanon ochrony przed kopiowaniem, gwarantujący spokój ducha podczas odtwarzania treści bronionych przed kopiowaniem.


znakomite odcienie z HDR 10+

Obsługa HDR (High Dynamic Range), HLG (Hybrid Log Gamma), a także Dynamic HDR i HDR10+ pass-through. HLG oferuje technikę HDR w nadawanych treściach. Równocześnie Dynamic HDR, jak i HDR10+ wykorzystują dynamiczne metadane do optymalizacji cieni i świateł w miarę zmian na ekranie.


Dolby Vision

Amplituner jest kompatybilny z Dolby Vision, dzięki temu możesz radować się zawartością Dolby Vision z kompatybilnego urządzenia źródłowego i telewizora. Dolby Vision to zachwycająca technologia obrazowania HDR, która zagwarantuje niezwykłe odcienie, kontrast i jasność na ekranie.


Gry nowej generacji

Obsługa zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR), Quick Frame Transport (QFT) i Auto Low Latency Mode (ALLM), zagwarantuje płynną rozgrywkę bez opóźnień po połączeniu z kompatybilnymi konsolami do gier.


technika HEOS Built-in

Dzięki technologii HEOS® Built-in Twój amplituner AV może bezprzewodowo przesyłać muzykę do kompatybilnych składników HEOS z przeróżnych serwisów streamingowych online. Kupujący mogą dodatkowo bezprzewodowo cieszyć się ulubioną muzyką w dowolnym pomieszczeniu w domu. Odtwórz tę samą piosenkę w każdym pokoju albo wybierz inną piosenkę dla każdego pomieszczenia korzystając z różnorodnych źródeł streamingu. Dodaj głośniki Denon Home do obszerniejszej liczby pomieszczeń i steruj nimi przy pomocy aplikacji HEOS.


Airplay 2 i sterowanie głosowe Apple Siri

Użyj AirPlay 2, by bezprzewodowo przesyłać muzykę z Apple Music do amplitunera AV lub kreować grupy z innymi głośnikami kompatybilnymi z AirPlay, aby wypełnić muzyką cały dom.


Kompatybilność z Amazon Alexa

Kontroluj swój amplituner AV bez użycia rąk za pomocą Amazon Alexa i swego głosu. Przypasuj głośność, przejdź do następnego utworu, przełącz wejścia dla przeróżnych odtwarzaczy multimedialnych i nie tylko – „Just Ask". Pobierz darmową aplikację HEOS Home Entertainment Skill, aby włączyć polecenia głosowe Amazon Alexa. Wymaga aplikacji Alexa i urządzenia Amazon Echo, Dot albo odpowiednika. Dostępność funkcji różni się w zależności od regionu.


Dźwięk o wysokiej rozdzielczości przez wejście USB

Odkryj niesamowitą wierność ścieżek audio o wysokiej rozdzielczości i ciesz się muzyką zgodnie z zamierzeniami artysty. Przedni port USB obsługuje odtwarzanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości do 24 bit/192 kHz z nośników USB. Obsługiwane formaty audio to MP3, WMA, WAV, MPEG 4/AAC, FLAC i ALAC.


Nadajnik audio Bluetooth

Sparuj swoje ulubione słuchawki Bluetooth z amplitunerem AV, aby słuchać ulubionej muzyki, filmów lub programów telewizyjnych w nocy. Możesz także odtwarzać dźwięk jednocześnie z głośników i słuchawek Bluetooth. Zalecamy tę konfigurację, jeśli masz członka rodziny albo znajomego z wadą słuchu. Możesz podłączyć jedną parę słuchawek.


Multi-source, multi-room

Ten amplituner AV obsługuje dźwięk z dwóch źródeł w dwóch strefach. Podłączając parę głośników w drugim pomieszczeniu do amplitunera AV, można cieszyć się 5.1-kanałowym dźwiękiem przestrzennym w głównym pomieszczeniu i oddzielnym źródłem lub streamingiem muzyki w drugim pomieszczeniu, takim jak pomieszczenie albo patio. Możesz na dodatek odtwarzać ten sam dźwięk w obu pokojach, dzięki czemu wszyscy w domu mogą dopingować swoją ulubioną drużynę w niedzielny wieczór lub słuchać tej samej piosenki w obu pokojach.

Inne Rankingi:  amplituner 9 1 do 8000 zł

Asystent konfiguracji Denon

Wielokrotnie nagradzany asystent Denon Setup Assistant zagwarantuje proste, jasne instrukcje, jak rozpocząć korzystanie. Starczy podłączyć amplituner AV do telewizora i nowoczesnać zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, żeby podłączyć głośniki, wykonać kalibracji akustyki i podłączyć urządzenia źródłowe. Dla dodatkowej wygody amplituner AV samoczynnie zmienia nazwy wejść HDMI po podłączeniu urządzeń źródłowych - albo możesz zmienić nazwy ręcznie.


pakiety Audyssey z technologią korekcji akustyki wnętrza

Amplitunery AV firmy Denon wykorzystują pakiet oprogramowania Audyssey EQ do prostej, precyzyjnej konfiguracji i kalibracji. Przy pomocy dołączonego mikrofonu pomiarowego Audyssey mierzy sygnał wyjściowy wszystkich głośników w kinie domowym i dostraja amplituner AV, żeby zapewnić najbardziej płynne i optymalne wrażenia słuchowe w Twoim pokoju. Ten amplituner AV zaopatrzono technologię korekcji akustyki pomieszczenia Audyssey MultEQ. Obsługiwane są rówież funkcje Dyanmic EQ i Dynamic Volume.


Aplikacja Audyssey MultEQ Editor

Skorzystaj z aplikacji Audyssey MultEQ Editor,przeglądać i dopasowywać ustawienia w celu szczegółowego dostrojenia — co umożliwia bardziej staranne dostosowanie dźwięku do mocnych problemów w Twoim pokoju i dostosowanie dźwięku do własnych potrzeb i preferencji. Dzięki tej wszechstronnej aplikacji możesz użyć moc Audyssey MultEQ, żeby przejąć całkowitą kontrolę nad brzmieniem Twojego kina domowego. Aplikację można nabyć w sklepach iOS i Google Play.


Aplikacja Denon AVR Remote

Ta aplikacja sterująca dla systemu iOS lub Android pozwala na włączanie i wyłączanie amplitunera, wybór źródła wejściowego, regulację poziomu głośności i oglądanie muzyki z telefonu lub dysku USB.


Kompatybilność z Google Assistant

Włącz muzykę w aplikacji HEOS, a następnie poproś Asystenta Google o sterowanie głośnością, odtwarzanie, wstrzymywanie, pomijanie utworów, wyciszanie i sporo więcej.


SPECYFIKACJA
Wielokanałowy dźwięk przestrzenny
DTS HD Master, DTS:X, DTS:X Pro | o, o, DTS Neo:X, DTS Neural:X | -, DTS Virtual:X | IMAX Enhanced |
Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization, Dolby Atmos Music | o, o, o, Dolby ProLogic Ilz, Dolby Surround | -, Auro 3D | 360 Reality Audio/MPEG H |
Wielokanałowe stereo | maksymalna ilość przetwarzanych kanałów (przedwzmacniacz) | 7.1

Poprawa dźwięku
Wzmacniacz mocy o budowie monolitycznej | Niezależny wzmacniacz mocy | D.D.S.C. HD cyfrowy | Tryb Pure Direct |
Pozłacane złącza RCA | Układ redukcji nierównomierności zegara | Przetwarzanie Alpha | Audyssey | MultEQ
Audyssey Dynamic EQ, Dynamic Volume | o, Audyssey LFC | Dirac Live Upgradability | System poprawy jakości skompresowanego dźwięku |

Sieć
Media Server | HEOS Wireless Multi-Room Technology | Alexa/Google Voice Assistant/Apple HomePod | o, o, Lossy Formats: MP3, WMA, AAC | o, o, Lossless Formats: FLAC, ALAC, WAV | o, o, Lossless Formats: FLAC HD, WAV, ALAC (all 192kHz/24 bit) | o, o,
Streaming audio DSD | (2.8/5.6MHz) AirPlay 2 | TuneIn | Spotify Connect | Pandora | SiriusXM |
Roon Tested | HEOS App Control | Kompatybilny z aplikacją sterującą na smartfony | Denon 2016 AVR Remote Porty Ethernet | Wi-Fi | Bluetooth |

HDMI
HDMI Inputs: Back, Front | 6, HDCP2.3 support | HDMI Outputs: Main, Zone | 2 / HDMI 2.1: 8K/60Hz AB, 4K/120Hz AB | o,
HDR, HLG, Dolby Vision, HDR10+, Dynamic HDR |, o, o, o, ALLM (Auto Low Latency Mode) Pass-Through for Gaming | Variable Refresh Rate, Quick Flame Transport, Quick Media Switching | o, o, 3D Signal Pass-through |
8K Signal Pass-Through, zwiążeng, GUI Overlay | o, o, Zgodność z formatem DSD | Audio Return Channel (ARC), Enhanced ARC | o, automatyczna synchronizacja ruchu warg |

Funkcja multiroom / CI
Strefy Multiroom | 2 Zone Audio Source: HDMI; Optical, Coax, Network, USB; Analog | (2ch), (2ch), o, Zone Audio Output: Speaker, Pre-Out | o,
Wyjście HDMI strefy ze źródła HDMI | IP Control, RS232 Control, Web Control, App Control | o, -, o, Zdalne wejście / wyjście | -,
Wyjście wyzwalacza (DC Trigger) | HDMI Diagnostics |

Inne
automatyczna konfiguracja głośnika przy pomocy mikrofonu Audyssey | Audyssey MultEQ Front Display | 1-Line FLD Wersje językowe interfejsu użytkownika | 3 Setup Assistent |
Quick Select Plus, Quick Select | o, Variable Crossover | Optymalizowane przekierowanie niskich tonów | Synchronizacja niskich tonów |
Tryb ECO | automatyczne wyłączanie zasilania | Wyłącznik czasowy |

Wejścia/wyjścia
Wejście / wyjście HDMI | 6, 2 Wyjście video do strefy: Video / HDMI | -, Analog In, Out | 4, Wejście gramofonowe (MM) | Wejście cyfrowe: optyczne / koncentryczne | 2, 1 Wyjście funkcji Multi-room: analogowe / cyfrowe | -,
Wielokanałowe wyjście z przedwzmacniacza | (0.2) Wyjście głośnika niskotonowego | 2 Złącze głośników: Pozłacane złącze gwintowane / charakterystyczne złącze gwintowane | -, liczba zbrata głośników | 7 Głośnik A / B | Sterowanie głośnikami w trybie Bi-amp |
Gniazda głośników funkcji multi-room | Assignable Wejścia z przodu: Audio / kompozytowe / cyfrowe (optyczne) / HDMI / USB | -, -, -, -, Port USB Audio / przeznaczone dla maszyn iPod / współpraca z urządzeniami iPhone | o, -, AM/FM Tuner |

dane techniczne
liczba wzmacniaczy mocy | 7 Moc wyjściowa (8 omów, 20 Hz–20 kHz, 0,08% 2-kanały) | 90W
Moc wyjściowa (8 omów, 20 Hz–20 kHz, 0,05% 2-kanały) | Moc wyjściowa (6 omów, 1 kHz, 0,7% 2-kanały) | 125W
Moc wyjściowa (6 omów, 1 kHz, 10% 1-kanał) | 185W

Ogólne
Metalowy przedni panel | Pilot zdalnego sterowania systemu | RC-1253 Wstępnie zaprogramowany / funkcja zapamiętywania / wyświetlacz LCD | -, -, pobór prądu w W | 500
pobór mocy w trybie gotowości (ECO włączony / wyłączony) w W | 35W/75W pobór prądu w stanie wymogi W | 0.1 pobór mocy w trybie gotowości CEC w W | 0.5 zużycie mocy w trybie gotowości trybu pracy sieciowej w W | Less than 2.0
Maximum Dimensions
Antenna:Horizontal: (W x D x H) in inches | 17.1 x 13.4 x 6.6
Antenna:Vertical: (W x D x H) in inches) | 17.1 x 13.4 x 9.3
【 w/o Antenna: (W x D x H) in inches】| 17.1 x 13.0 x 6.6 Waga w kg | 21.0 Weight in lbs (Packaging) | 25.4

☆ DENON 5.2 AVR-S660H ☆

DENON 5.2 AVR-S660H Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: DENON 5.2 AVR-S660H
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6291ccf25ecf798f77c4ab0f
 • ID kategorii: 448

☆ DENON 5.2 AVR-S660H - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń