amplituner denon avr

Ranking amplitunerów denon avr – czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych amplitunerów denon avr. Ranking zawierający polecane amplitunery denon avr jest aktualizowany na bieżąco.

☆ avr-x2800h dab marki Denon ☆

avr-x2800h dab marki Denon Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: DENON
 • Nazwa produktu: avr-x2800h dab marki Denon
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 633efc575ecf7923f421f5db
 • ID kategorii: 448

☆ avr-x2800h dab marki Denon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
DENON AVR-X2800H DAB 7.2 kanałowy amplituner AV z 8K

proponując moc 150 W na kanał, 7.2-kanałowy amplituner AV Denon AVR-X2800H DAB 8K zapewnia świetnie immersyjne wrażenia dźwiękowe 3D, niesamowitą jakość obrazu, a także gry wideo bez opóźnień dzięki Dolby Atmos, DTS:X i najnowszym technologiom HDMI obejmującym HDR10+, Dolby Vision™, a także obsłudze rozdzielczości 8K/60 i 4K/120. Dzięki technice HEOS® Built-in możesz bezprzewodowo streamować swoje ulubione utwory muzyczne z serwisów Spotify, Tidal, Amazon Music HD, AirPlay 2 i wielu innych. Dzięki naszemu wielokrotnie nagradzanemu asystentowi konfiguracji Denon i technice korekcji akustyki pomieszczenia Audyssey MultEQ XT, AVR-X2800H zagwarantuje, że Twój system brzmi lepiej aniżeli kiedykolwiek.

Poczuj każdy wymiar dźwięku dzięki Dolby Atmos. Ulepsz swoje kino domowe korzystając z konfiguracji głośników 5.1.2, aby uwolnić w pełni immersyjne wrażenia dźwiękowe 3D z treści Dolby Atmos. Upmixer Dolby Surround angażuje wszystkie głośniki,tworzyć wrażenia dźwiękowe 3D ze starszych treści. Technologia Dolby Atmos Height Virtualization formuje wrażenie dźwięku wyższej warstwy nawet bez systemu 5.1.2. Możesz także słuchać utworów muzycznych Dolby Atmos dostępnych w Apple Music, Amazon HD, TIDAL albo z kompatybilnego urządzenia multimedialnego.

Treści audio kodowane w DTS:X umieszczają dźwięk tam, gdzie naturalnie występuje w przestrzeni, wytwarzając realistyczny, wielowymiarowy dźwięk. Upmixer DTS Neural:X ulepszoną głębię i zwiększony realizm starszych treści. DTS Virtual:X zagwarantuje otaczający dźwięk bez kanałów wyższej warstwy, tworząc wirtualne efekty w konfiguracji głośników 7.1, 5.1 lub 2.1.

Obsługa najnowszych technologii na wszelkich wejściach i wyjściach HDMI. ARC (Audio Return Channel) lub eARC (Enhanced Audio Return Channel) ułatwiają odtwarzanie dźwięku z telewizora przez amplituner AV przy pomocy pojedynczego połączenia HDMI. EARC gwarantuje transmisję dźwięku HD i 3D, taką jak Dolby TrueHD, DTS HD Master Audio i Dolby Atmos, w trakcie gdy ARC jest ograniczone do tradycyjnych formatów dźwięku 5.1 albo PCM.

Ciesz się perfekcyjną jakością obrazu 8K na swym telewizorze albo projektorze 8K. Obsługuje jednocześnie rozdzielczość 8K, jak i skalowanie treści 4K w górę do 8K. Obsługuje HDCP 2.3, najnowszy kanon ochrony przed kopiowaniem, zapewniający spokój ducha podczas odtwarzania treści bronionych przed kopiowaniem.

Obsługa HDR (High Dynamic Range), HLG (Hybrid Log Gamma) oraz Dynamic HDR i HDR10+ pass-through. HLG proponuje technologię HDR w nadawanych treściach. Jednocześnie Dynamic HDR, jak i HDR10+ wykorzystują dynamiczne metadane do optymalizacji cieni i świateł w miarę zmian na ekranie.

Amplituner jest kompatybilny z Dolby Vision, dzięki czemu możesz cieszyć się zawartością Dolby Vision z kompatybilnego urządzenia źródłowego i telewizora. Dolby Vision to zachwycająca technologia obrazowania HDR, która zapewnia niezwykłe odcienie, kontrast i jasność na ekranie.

Obsługa zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR), Quick Frame Transport (QFT) i Auto Low Latency Mode (ALLM), zapewnia płynną rozgrywkę bez opóźnień po połączeniu z kompatybilnymi konsolami do gier.

Dzięki technologii HEOS® Built-in Twój amplituner AV może bezprzewodowo przesyłać muzykę do kompatybilnych elementów HEOS z przeróżnych serwisów streamingowych online. Konsumenci mogą również bezprzewodowo cieszyć się ulubioną muzyką w dowolnym pomieszczeniu w domu. Odtwórz tę samą piosenkę w każdym pokoju albo wybierz inną piosenkę dla każdego pomieszczenia korzystając z zróżnicowanych źródeł streamingu. Dodaj głośniki Denon Home do obszerniejszej liczby pomieszczeń i steruj nimi za pomocą aplikacji HEOS.

Użyj AirPlay 2, żeby bezprzewodowo przesyłać muzykę z Apple Music do amplitunera AV lub tworzyć grupy z innymi głośnikami kompatybilnymi z AirPlay, żeby wypełnić muzyką cały dom.

Kontroluj swój amplituner AV bez zastosowania rąk za pomocą Amazon Alexa i swojego głosu. Dopasuj głośność, przejdź do następnego utworu, przełącz wejścia dla rozmaitych odtwarzaczy multimedialnych i nie tylko – „Just Ask". Pobierz gratisową aplikację HEOS Home Entertainment Skill, żeby włączyć polecenia głosowe Amazon Alexa. Wymaga aplikacji Alexa i urządzenia Amazon Echo, Dot albo odpowiednika. Przystępność funkcji różni się w zależności od regionu.

Odkryj niesamowitą wierność ścieżek audio o wysokiej rozdzielczości i ciesz się muzyką zgodnie z zamierzeniami artysty. Przedni port USB obsługuje odtwarzanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości do 24 bit/192 kHz z nośników USB. Obsługiwane formaty audio to MP3, WMA, WAV, MPEG 4/AAC, FLAC i ALAC.

Sparuj swoje ulubione słuchawki Bluetooth z amplitunerem AV, by słuchać ulubionej muzyki, filmów albo programów telewizyjnych w nocy. Możesz także odtwarzać dźwięk równocześnie z głośników i słuchawek Bluetooth. Zalecamy tę konfigurację, jeśli masz członka rodziny albo znajomego z wadą słuchu. Możesz podłączyć jedną parę słuchawek.

Ten amplituner AV obsługuje dźwięk z dwóch źródeł w dwóch strefach. Podłączając parę głośników w drugim pomieszczeniu do amplitunera AV, można radować się 5.1-kanałowym dźwiękiem przestrzennym w głównym pomieszczeniu i oddzielnym źródłem albo streamingiem muzyki w drugim pomieszczeniu, takim jak wnętrze lub patio. Możesz na dodatek odtwarzać ten sam dźwięk w obu pokojach, dzięki temu wszyscy w domu mogą dopingować swoją ulubioną drużynę w niedzielny wieczór lub słuchać tej samej piosenki w obu pokojach. Amplituner AV obsługuje odtwarzanie dźwięku z dwóch źródeł; w dwóch strefach.

Wielokrotnie nagradzany asystent Denon Setup Assistant zagwarantuje proste, jasne instrukcje, jak rozpocząć korzystanie. Starczy podłączyć amplituner AV do telewizora i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, żeby podłączyć głośniki, wykonać kalibracji akustyki i podłączyć urządzenia źródłowe. Dla dopełniającej wygody amplituner AV samoczynnie zmienia nazwy wejść HDMI po podłączeniu urządzeń źródłowych - lub możesz zmienić nazwy ręcznie.

Amplitunery AV producenta Denon wykorzystują zestaw oprogramowania Audyssey EQ do prostej, dokładnej konfiguracji i kalibracji. Przy pomocy dołączonego mikrofonu pomiarowego Audyssey mierzy sygnał wyjściowy wszystkich głośników w kinie domowym i dostraja amplituner AV, aby zapewnić najbardziej płynne i słuszne wrażenia słuchowe w Twoim pokoju. Ten amplituner AV zaopatrzono technikę korekcji akustyki wnętrza Audyssey MultEQ XT. Obsługiwane są również funkcje Dyanmic EQ i Dynamic Volume.

Skorzystaj z aplikacji Audyssey MultEQ Editor,przeglądać i dopasowywać ustawienia w celu szczegółowego dostrojenia — co pozwala na bardziej staranne dobranie dźwięku do mocnych problemów w Twoim pokoju i dobranie dźwięku do własnych potrzeb i preferencji. Dzięki tej wszechstronnej aplikacji możesz wykorzystać moc Audyssey MultEQ, by przejąć całkowitą kontrolę nad brzmieniem Twojego kina domowego. Aplikację można nabyć w sklepach iOS i Google Play.

Ta aplikacja sterująca dla systemu iOS albo Android umożliwia włączanie i wyłączanie amplitunera, dobór źródła wejściowego, regulację poziomu głośności i oglądanie muzyki z telefonu albo dysku USB.

Włącz muzykę w aplikacji HEOS, a następnie poproś Asystenta Google o sterowanie głośnością, odtwarzanie, wstrzymywanie, pomijanie utworów, wyciszanie i sporo więcej.


☆ Amplituner avr-x2800h dab czarny marki Denon ☆

Amplituner avr-x2800h dab czarny marki Denon Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: DENON
 • Nazwa produktu: Amplituner avr-x2800h dab czarny marki Denon
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 644a06620a3d5f39609c3e99
 • ID kategorii: 448

☆ Amplituner avr-x2800h dab czarny marki Denon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Ciesz się niesamowitym obrazem 8K i otaczającym dźwiękiem 3D z amplitunera AVR-X2800H. Wypełnij średniej wielkości wnętrza wyrafinowanym dźwiękiem w konfiguracji 7.2 lub 5.2.2 z Dolby Atmos i DTS:X.

A dzięki technice HEOS® Built-in możesz bezprzewodowo streamować muzykę online i udostępniać ją głośnikom z obsługą HEOS w innych pokojach....


☆ Denon avr-s970h (0747192138530) ☆

Denon avr-s970h (0747192138530) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Denon
 • Nazwa produktu: Denon avr-s970h (0747192138530)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6350a25e5ecf79b11fbf99b7
 • ID kategorii: 448

☆ Denon avr-s970h (0747192138530) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
DENON AVR-S970H Amplituner sieciowy 7.2 8K

Ciesz się niesamowitym obrazem 8K i otaczającym dźwiękiem 3D z amplitunera AVR-S970H. Wypełnij przeciętnej wielkości wnętrza wyrafinowanym dźwiękiem w konfiguracji 7.2 lub 5.2.2 z Dolby Atmos i DTS:X. A dzięki technice HEOS® Built-in możesz bezprzewodowo streamować muzykę online i udostępniać ją głośnikom z obsługą HEOS w innych pokojach.

Obraz 8K i 7.2 kanałowy dźwięk 3D

Ciesz się niesamowitym obrazem 8K i otaczającym dźwiękiem 3D z amplitunera AVR-S970H. Wypełnij średniej wielkości wnętrza wyrafinowanym dźwiękiem w konfiguracji 7.2 lub 5.2.2 z Dolby Atmos i DTS:X. A dzięki technologii HEOS® Built-in możesz bezprzewodowo streamować muzykę online i udostępniać ją głośnikom z obsługą HEOS w innych pokojach.

parametry:
 • potężny dźwięk: Wypełnij przeciętnej wielkości wnętrze mocnym, wyrafinowanym dźwiękiem..
 • Immersyjny dźwięk 3D: Poczuj pełne zanurzenie w dźwięku muzyki lub filmu.
 • Obsługa 8K: Ciesz się niesamowitą jakością obrazu dzięki najnowszej przystępnej technice 8K.
 • Bezprzewodowy streaming muzyki w całym domu: Dzięki technice HEOS Built-in możesz prosto uzyskać dostęp do muzyki online i udostępniać ją głośnikom obsługującym HEOS w innych pomieszczeniach.
Dolby Atmos

Poczuj każdy wymiar dźwięku dzięki Dolby Atmos. Ulepsz swoje kino domowe korzystając z konfiguracji głośników 5.1.2, aby uwolnić w pełni immersyjne wrażenia dźwiękowe 3D z treści Dolby Atmos. Upmixer Dolby Surround angażuje wszystkie głośniki,wytwarzać wrażenia dźwiękowe 3D ze starszych treści. Technologia Dolby Atmos Height Virtualization formuje wrażenie dźwięku wyższej warstwy choćby bez systemu 5.1.2. Możesz także słuchać utworów muzycznych Dolby Atmos przystępnych w Apple Music, Amazon HD, TIDAL albo z kompatybilnego urządzenia multimedialnego.


DTS:X

Treści audio kodowane w DTS:X umieszczają dźwięk tam, gdzie naturalnie występuje w przestrzeni, wytwarzając realistyczny, wielowymiarowy dźwięk. Upmixer DTS Neural:X udoskonaloną głębię i rozszerzony realizm starszych treści. DTS Virtual:X gwarantuje otaczający dźwięk bez kanałów wyższej warstwy, wytwarzając wirtualne efekty w konfiguracji głośników 7.1, 5.1 albo 2.1.


Łączność HDMI z ARC/eARC

Obsługa najnowszych technologii na wszelkich wejściach i wyjściach HDMI. ARC (Audio Return Channel) albo eARC (Enhanced Audio Return Channel) usprawniają odtwarzanie dźwięku z telewizora poprzez amplituner AV za pomocą pojedynczego połączenia HDMI. EARC zapewnia transmisję dźwięku HD i 3D, taką jak Dolby TrueHD, DTS HD Master Audio i Dolby Atmos, podczas gdy ARC jest ograniczone do tradycyjnych formatów dźwięku 5.1 lub PCM.


8K / HDCP 2.3

Ciesz się bezbłędną jakością obrazu 8K na swym telewizorze albo projektorze 8K. Obsługuje zarówno rozdzielczość 8K, jak i skalowanie treści 4K w górę do 8K. Obsługuje HDCP 2.3, najnowszy kanon ochrony przed kopiowaniem, gwarantujący spokój ducha w trakcie odtwarzania treści bronionych przed kopiowaniem.


rewelacyjne barwy z HDR 10+

Obsługa HDR (High Dynamic Range), HLG (Hybrid Log Gamma) i Dynamic HDR i HDR10+ pass-through. HLG oferuje technologię HDR w nadawanych treściach. Równocześnie Dynamic HDR, jak i HDR10+ wykorzystują dynamiczne metadane do optymalizacji cieni i świateł w miarę zmian na ekranie.


Dolby Vision

Amplituner jest kompatybilny z Dolby Vision, dzięki temu możesz cieszyć się zawartością Dolby Vision z kompatybilnego urządzenia źródłowego i telewizora. Dolby Vision to olśniewająca technologia obrazowania HDR, która zapewnia niezwykłe barwy, kontrast i jasność na ekranie.


Gry nowej generacji

Obsługa zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR), Quick Frame Transport (QFT) i Auto Low Latency Mode (ALLM), zapewnia płynną rozgrywkę bez opóźnień po połączeniu z kompatybilnymi konsolami do gier.


technika HEOS Built-in

Dzięki technologii HEOS® Built-in Twój amplituner AV może bezprzewodowo przesyłać muzykę do kompatybilnych składników HEOS z rozmaitych serwisów streamingowych online. Konsumenci mogą w dodatku bezprzewodowo cieszyć się ulubioną muzyką w dowolnym pomieszczeniu w domu. Odtwórz tę samą piosenkę w każdym pokoju albo wybierz inną piosenkę dla każdego pomieszczenia korzystając z różnorodnych źródeł streamingu. Dodaj głośniki Denon Home do obszerniejszej liczby pomieszczeń i steruj nimi za pomocą aplikacji HEOS.


Airplay 2 i sterowanie głosowe Apple Siri

Użyj AirPlay 2, aby bezprzewodowo przesyłać muzykę z Apple Music do amplitunera AV albo kreować grupy z innymi głośnikami kompatybilnymi z AirPlay, żeby wypełnić muzyką cały dom.


Kompatybilność z Amazon Alexa

Kontroluj swój amplituner AV bez zastosowania rąk przy pomocy Amazon Alexa i swego głosu. Przystosuj głośność, przejdź do następnego utworu, przełącz wejścia dla rozmaitych odtwarzaczy multimedialnych i nie tylko – „Just Ask". Pobierz gratisową aplikację HEOS Home Entertainment Skill, by włączyć polecenia głosowe Amazon Alexa. Wymaga aplikacji Alexa i urządzenia Amazon Echo, Dot albo odpowiednika. Dostępność funkcji różni się w zależności od regionu.


Dźwięk o wysokiej rozdzielczości poprzez wejście USB

Odkryj niesamowitą wierność ścieżek audio o wysokiej rozdzielczości i ciesz się muzyką zgodnie z zamierzeniami artysty. Przedni port USB obsługuje odtwarzanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości do 24 bit/192 kHz z nośników USB. Obsługiwane formaty audio to MP3, WMA, WAV, MPEG 4/AAC, FLAC i ALAC.


Nadajnik audio Bluetooth

Sparuj swoje ulubione słuchawki Bluetooth z amplitunerem AV, żeby słuchać ulubionej muzyki, filmów albo programów telewizyjnych w nocy. Możesz także odtwarzać dźwięk jednocześnie z głośników i słuchawek Bluetooth. Zalecamy tę konfigurację, jeśli masz członka rodziny lub znajomego z wadą słuchu. Możesz podłączyć jedną parę słuchawek.


Multi-source, multi-room

Ten amplituner AV obsługuje dźwięk z dwóch źródeł w dwóch strefach. Podłączając parę głośników w drugim pomieszczeniu do amplitunera AV, można radować się 5.1-kanałowym dźwiękiem przestrzennym w głównym pomieszczeniu i oddzielnym źródłem lub streamingiem muzyki w drugim pomieszczeniu, takim jak pomieszczenie lub patio. Możesz na dodatek odtwarzać ten sam dźwięk w obu pokojach, dzięki temu wszyscy w domu mogą dopingować swoją ulubioną drużynę w niedzielny wieczór albo słuchać tej samej piosenki w obu pokojach.


Asystent konfiguracji Denon

Wielokrotnie nagradzany asystent Denon Setup Assistant zagwarantuje proste, jasne instrukcje, jak rozpocząć korzystanie. Starczy podłączyć amplituner AV do telewizora i progresywnać zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, żeby podłączyć głośniki, wykonać kalibracji akustyki i podłączyć urządzenia źródłowe. Dla dopełniającej wygody amplituner AV automatycznie zmienia nazwy wejść HDMI po podłączeniu urządzeń źródłowych - lub możesz zmienić nazwy ręcznie.


zestawy Audyssey z technologią korekcji akustyki wnętrza

Amplitunery AV producenta Denon wykorzystują pakiet oprogramowania Audyssey EQ do prostej, dokładnej konfiguracji i kalibracji. Przy pomocy dołączonego mikrofonu pomiarowego Audyssey mierzy sygnał wyjściowy wszystkich głośników w kinie domowym i dostraja amplituner AV, aby zapewnić najszczególniej płynne i stosowne wrażenia słuchowe w Twoim pokoju. Ten amplituner AV wyposażono technikę korekcji akustyki pomieszczenia Audyssey MultEQ. Obsługiwane są rówież funkcje Dyanmic EQ i Dynamic Volume.


Aplikacja Audyssey MultEQ Editor

Skorzystaj z aplikacji Audyssey MultEQ Editor,przeglądać i dopasowywać ustawienia w celu szczegółowego dostrojenia — co umożliwia bardziej staranne przypasowanie dźwięku do konkretnych problemów w Twoim pokoju i przypasowanie dźwięku do własnych potrzeb i preferencji. Dzięki tej wszechstronnej aplikacji możesz użyć moc Audyssey MultEQ, żeby przejąć całkowitą kontrolę nad brzmieniem Twojego kina domowego. Aplikację można nabyć w sklepach iOS i Google Play.


Aplikacja Denon AVR Remote

Ta aplikacja sterująca dla systemu iOS albo Android zezwala na włączanie i wyłączanie amplitunera, dobór źródła wejściowego, regulację poziomu głośności i oglądanie muzyki z telefonu albo dysku USB.


Kompatybilność z Google Assistant

Włącz muzykę w aplikacji HEOS, a następnie poproś Asystenta Google o sterowanie głośnością, odtwarzanie, wstrzymywanie, pomijanie utworów, wyciszanie i dużo więcej.


SPECYFIKACJA
Wielokanałowy dźwięk przestrzenny
DTS HD Master, DTS:X, DTS:X Pro | o, o, DTS Neo:X, DTS Neural:X | -, DTS Virtual:X | IMAX Enhanced |
Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization, Dolby Atmos Music | o, o, o, Dolby ProLogic Ilz, Dolby Surround | -, Auro 3D | 360 Reality Audio/MPEG H |
Wielokanałowe stereo | maksymalna ilość przetwarzanych kanałów (przedwzmacniacz) | 7.1

Poprawa dźwięku
Wzmacniacz mocy o budowie monolitycznej | Niezależny wzmacniacz mocy | D.D.S.C. HD cyfrowy | Tryb Pure Direct |
Pozłacane złącza RCA | Układ redukcji nierównomierności zegara | Przetwarzanie Alpha | Audyssey | MultEQ
Audyssey Dynamic EQ, Dynamic Volume | o, Audyssey LFC | Dirac Live Upgradability | System poprawy jakości skompresowanego dźwięku |

Sieć
Media Server | HEOS Wireless Multi-Room Technology | Alexa/Google Voice Assistant/Apple HomePod | o, o, Lossy Formats: MP3, WMA, AAC | o, o, Lossless Formats: FLAC, ALAC, WAV | o, o, Lossless Formats: FLAC HD, WAV, ALAC (all 192kHz/24 bit) | o, o,
Streaming audio DSD | (2.8/5.6MHz) AirPlay 2 | TuneIn | Spotify Connect | Pandora | SiriusXM |
Roon Tested | HEOS App Control | Kompatybilny z aplikacją sterującą na smartfony | Denon 2016 AVR Remote Porty Ethernet | Wi-Fi | Bluetooth |

HDMI
HDMI Inputs: Back, Front | 6, HDCP2.3 support | HDMI Outputs: Main, Zone | 2 / HDMI 2.1: 8K/60Hz AB, 4K/120Hz AB | o,
HDR, HLG, Dolby Vision, HDR10+, Dynamic HDR |, o, o, o, ALLM (Auto Low Latency Mode) Pass-Through for Gaming | Variable Refresh Rate, Quick Flame Transport, Quick Media Switching | o, o, 3D Signal Pass-through |
8K Signal Pass-Through, zintegrujeng, GUI Overlay | o, o, Zgodność z formatem DSD | Audio Return Channel (ARC), Enhanced ARC | o, samoczynna synchronizacja ruchu warg |

Funkcja multiroom / CI
Strefy Multiroom | 2 Zone Audio Source: HDMI; Optical, Coax, Network, USB; Analog | (2ch), (2ch), o, Zone Audio Output: Speaker, Pre-Out | o,
Wyjście HDMI strefy ze źródła HDMI | IP Control, RS232 Control, Web Control, App Control | o, -, o, Zdalne wejście / wyjście | -,
Wyjście wyzwalacza (DC Trigger) | HDMI Diagnostics |

Inne
automatyczna konfiguracja głośnika za pomocą mikrofonu Audyssey | Audyssey MultEQ Front Display | 1-Line FLD Wersje językowe interfejsu użytkownika | 3 Setup Assistent |
Quick Select Plus, Quick Select | o, Variable Crossover | Optymalizowane przekierowanie niskich tonów | Synchronizacja niskich tonów |
Tryb ECO | automatyczne wyłączanie zasilania | Wyłącznik czasowy |

Wejścia/wyjścia
Wejście / wyjście HDMI | 6, 2 Wyjście video do strefy: Video / HDMI | -, Analog In, Out | 4, Wejście gramofonowe (MM) | Wejście cyfrowe: optyczne / koncentryczne | 2, 1 Wyjście funkcji Multi-room: analogowe / cyfrowe | -,
Wielokanałowe wyjście z przedwzmacniacza | (0.2) Wyjście głośnika niskotonowego | 2 Złącze głośników: Pozłacane złącze gwintowane / standardowe złącze gwintowane | -, liczba scali głośników | 7 Głośnik A / B | Sterowanie głośnikami w trybie Bi-amp |
Gniazda głośników funkcji multi-room | Assignable Wejścia z przodu: Audio / kompozytowe / cyfrowe (optyczne) / HDMI / USB | -, -, -, -, Port USB Audio / dedykowane dla sprzętów iPod / współpraca z urządzeniami iPhone | o, -, AM/FM Tuner |

informacje techniczne
liczba wzmacniaczy mocy | 7 Moc wyjściowa (8 omów, 20 Hz–20 kHz, 0,08% 2-kanały) | 90W
Moc wyjściowa (8 omów, 20 Hz–20 kHz, 0,05% 2-kanały) | Moc wyjściowa (6 omów, 1 kHz, 0,7% 2-kanały) | 125W
Moc wyjściowa (6 omów, 1 kHz, 10% 1-kanał) | 185W

Ogólne
Metalowy przedni panel | Pilot zdalnego sterowania systemu | RC-1253 Wstępnie zaprogramowany / funkcja zapamiętywania / wyświetlacz LCD | -, -, pobór prądu w W | 500
zużycie mocy w trybie gotowości (ECO włączony / wyłączony) w W | 35W/75W zużycie prądu w stanie oczekiwania W | 0.1 zużycie mocy w trybie gotowości CEC w W | 0.5 pobór mocy w trybie gotowości trybu pracy sieciowej w W | Less than 2.0
Maximum Dimensions
Antenna:Horizontal: (W x D x H) in inches | 17.1 x 13.4 x 6.6
Antenna:Vertical: (W x D x H) in inches) | 17.1 x 13.4 x 9.3
【 w/o Antenna: (W x D x H) in inches】| 17.1 x 13.0 x 6.6 Waga w kg | 21.0 Weight in lbs (Packaging) | 25.4

☆ Denon AVR-X2800H, AVRX2800HBKE2 ☆

Denon AVR-X2800H, AVRX2800HBKE2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Denon
 • Nazwa produktu: Denon AVR-X2800H, AVRX2800HBKE2
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63914eec902e511f93746885
 • ID kategorii: 448

☆ Denon AVR-X2800H, AVRX2800HBKE2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
DENON AVR-X2800H Black 7.2 kanałowy amplituner AV z 8K

proponując moc 150 W na kanał, 7.2-kanałowy amplituner AV Denon AVR-X2800H 8K zapewnia rewelacyjnie immersyjne wrażenia dźwiękowe 3D, niesamowitą jakość obrazu i gry wideo bez opóźnień dzięki Dolby Atmos, DTS:X i najnowszym technologiom HDMI obejmującym HDR10+, Dolby Vision™, a także obsłudze rozdzielczości 8K/60 i 4K/120. Dzięki technologii HEOS® Built-in możesz bezprzewodowo streamować swoje ulubione utwory muzyczne z serwisów Spotify, Tidal, Amazon Music HD, AirPlay 2 i wielu innych. Dzięki naszemu wielokrotnie nagradzanemu asystentowi konfiguracji Denon i technologii korekcji akustyki wnętrza Audyssey MultEQ XT, AVR-X2800H zapewnia, iż Twój system brzmi lepiej aniżeli kiedykolwiek.

Poczuj każdy rozmiar dźwięku dzięki Dolby Atmos. Ulepsz swoje kino domowe korzystając z konfiguracji głośników 5.1.2, żeby uwolnić w pełni immersyjne wrażenia dźwiękowe 3D z treści Dolby Atmos. Upmixer Dolby Surround włącza wszystkie głośniki,tworzyć wrażenia dźwiękowe 3D ze starszych treści. Technika Dolby Atmos Height Virtualization generuje wrażenie dźwięku wyższej warstwy choćby bez systemu 5.1.2. Możesz także słuchać utworów muzycznych Dolby Atmos przystępnych w Apple Music, Amazon HD, TIDAL lub z kompatybilnego urządzenia multimedialnego.

Treści audio kodowane w DTS:X umieszczają dźwięk tam, gdzie naturalnie występuje w przestrzeni, wytwarzając realistyczny, wielowymiarowy dźwięk. Upmixer DTS Neural:X udoskonaloną głębię i rozszerzony realizm starszych treści. DTS Virtual:X zagwarantuje otaczający dźwięk bez kanałów wyższej warstwy, tworząc wirtualne efekty w konfiguracji głośników 7.1, 5.1 albo 2.1.

Obsługa najnowszych technologii na wszystkich wejściach i wyjściach HDMI. ARC (Audio Return Channel) albo eARC (Enhanced Audio Return Channel) ułatwiają odtwarzanie dźwięku z telewizora przez amplituner AV przy pomocy pojedynczego połączenia HDMI. EARC zagwarantuje transmisję dźwięku HD i 3D, taką jak Dolby TrueHD, DTS HD Master Audio i Dolby Atmos, w trakcie gdy ARC jest ograniczone do tradycyjnych formatów dźwięku 5.1 albo PCM.

Ciesz się nieskazitelną jakością obrazu 8K na swym telewizorze lub projektorze 8K. Obsługuje jednocześnie rozdzielczość 8K, jak i skalowanie treści 4K w górę do 8K. Obsługuje HDCP 2.3, najnowszy kanon ochrony przed kopiowaniem, gwarantujący spokój ducha podczas odtwarzania treści chronionych przed kopiowaniem.

Inne Rankingi:  amplituner 9 1 do 3000 zł

Obsługa HDR (High Dynamic Range), HLG (Hybrid Log Gamma) oraz Dynamic HDR i HDR10+ pass-through. HLG proponuje technikę HDR w nadawanych treściach. Równocześnie Dynamic HDR, jak i HDR10+ wykorzystują dynamiczne metadane do optymalizacji cieni i świateł w miarę zmian na ekranie.

Amplituner jest kompatybilny z Dolby Vision, dzięki czemu możesz cieszyć się zawartością Dolby Vision z kompatybilnego urządzenia źródłowego i telewizora. Dolby Vision to zachwycająca technika obrazowania HDR, która zapewnia niezwykłe kolory, kontrast i jasność na ekranie.

Obsługa zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR), Quick Frame Transport (QFT) i Auto Low Latency Mode (ALLM), zapewnia płynną rozgrywkę bez opóźnień po połączeniu z kompatybilnymi konsolami do gier.

Dzięki technice HEOS® Built-in Twój amplituner AV może bezprzewodowo przesyłać muzykę do kompatybilnych elementów HEOS z zróżnicowanych serwisów streamingowych online. Kupujący mogą również bezprzewodowo radować się ulubioną muzyką w dowolnym pomieszczeniu w domu. Odtwórz tę samą piosenkę w każdym pokoju lub wybierz inną piosenkę dla każdego wnętrza korzystając z rozmaitych źródeł streamingu. Dodaj głośniki Denon Home do większej liczby pomieszczeń i steruj nimi przy pomocy aplikacji HEOS.

Użyj AirPlay 2, aby bezprzewodowo przesyłać muzykę z Apple Music do amplitunera AV lub tworzyć grupy z innymi głośnikami kompatybilnymi z AirPlay, by wypełnić muzyką cały dom.

Kontroluj swój amplituner AV bez wykorzystania dłoni przy pomocy Amazon Alexa i swego głosu. Przypasuj głośność, przejdź do następnego utworu, przełącz wejścia dla zróżnicowanych odtwarzaczy multimedialnych i nie tylko – „Just Ask". Pobierz gratisową aplikację HEOS Home Entertainment Skill, by włączyć polecenia głosowe Amazon Alexa. Wymaga aplikacji Alexa i urządzenia Amazon Echo, Dot albo odpowiednika. Przystępność funkcji różni się w zależności od regionu.

Odkryj niesamowitą wierność ścieżek audio o wysokiej rozdzielczości i ciesz się muzyką zgodnie z zamierzeniami artysty. Przedni port USB obsługuje odtwarzanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości do 24 bit/192 kHz z nośników USB. Obsługiwane formaty audio to MP3, WMA, WAV, MPEG 4/AAC, FLAC i ALAC.

Sparuj swoje ulubione słuchawki Bluetooth z amplitunerem AV, aby słuchać ulubionej muzyki, filmów albo programów telewizyjnych w nocy. Możesz także odtwarzać dźwięk jednocześnie z głośników i słuchawek Bluetooth. Zalecamy tę konfigurację, jeśli masz członka rodziny albo znajomego z wadą słuchu. Możesz podłączyć jedną parę słuchawek.

Ten amplituner AV obsługuje dźwięk z dwóch źródeł w dwóch strefach. Podłączając parę głośników w drugim pomieszczeniu do amplitunera AV, można cieszyć się 5.1-kanałowym dźwiękiem przestrzennym w głównym pomieszczeniu i oddzielnym źródłem lub streamingiem muzyki w drugim pomieszczeniu, takim jak pokój albo patio. Możesz jeszcze odtwarzać ten sam dźwięk w obu pokojach, dzięki temu wszyscy w domu mogą dopingować swoją ulubioną drużynę w niedzielny wieczór albo słuchać tej samej piosenki w obu pokojach. Amplituner AV obsługuje odtwarzanie dźwięku z dwóch źródeł; w dwóch strefach.

Wielokrotnie nagradzany asystent Denon Setup Assistant gwarantuje proste, jasne instrukcje, jak rozpocząć korzystanie. Wystarczy podłączyć amplituner AV do telewizora i progresywnać zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby podłączyć głośniki, wykonać kalibracji akustyki i podłączyć urządzenia źródłowe. Dla dodatkowej wygody amplituner AV samoczynnie zmienia nazwy wejść HDMI po podłączeniu urządzeń źródłowych - lub możesz zmienić nazwy ręcznie.

Amplitunery AV marki Denon wykorzystują zestaw oprogramowania Audyssey EQ do prostej, skrupulatnej konfiguracji i kalibracji. Za pomocą dołączonego mikrofonu pomiarowego Audyssey mierzy sygnał wyjściowy wszelkich głośników w kinie domowym i dostraja amplituner AV, aby zapewnić najistotniej płynne i adekwatne wrażenia słuchowe w Twoim pokoju. Ten amplituner AV wyposażono technikę korekcji akustyki wnętrza Audyssey MultEQ XT. Obsługiwane są na dodatek funkcje Dyanmic EQ i Dynamic Volume.

Skorzystaj z aplikacji Audyssey MultEQ Editor,przeglądać i przypasowywać ustawienia w celu szczegółowego dostrojenia — co umożliwia bardziej staranne dopasowanie dźwięku do mocnych problemów w Twoim pokoju i przypasowanie dźwięku do własnych potrzeb i preferencji. Dzięki tej wszechstronnej aplikacji możesz wykorzystać moc Audyssey MultEQ, żeby przejąć całkowitą kontrolę nad brzmieniem Twojego kina domowego. Aplikację można nabyć w sklepach iOS i Google Play.

Ta aplikacja sterująca dla systemu iOS lub Android pozwala na włączanie i wyłączanie amplitunera, dobór źródła wejściowego, regulację poziomu głośności i oglądanie muzyki z telefonu albo dysku USB.

Włącz muzykę w aplikacji HEOS, a następnie poproś Asystenta Google o sterowanie głośnością, odtwarzanie, wstrzymywanie, pomijanie utworów, wyciszanie i niemało więcej.

 • wymiary produktu: 434 x 330 x 167 mm
 • waga netto: 9,50 kg
SPECYFIKACJA Wielokanałowy dźwięk przestrzenny
DTS HD Master, DTS:X, DTS:X Pro

o, o,

DTS Neo:X, DTS Neural:X

-,

DTS Virtual:X

IMAX Enhanced

Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization, Dolby Atmos Music

o, o, o,

Dolby ProLogic Ilz, Dolby Surround

-,

Auro 3D

360 Reality Audio/MPEG H

Wielokanałowe stereo

maksymalna liczba przetwarzanych kanałów (przedwzmacniacz)

7.1

Poprawa dźwięku
Wzmacniacz mocy o budowie monolitycznej

Niezależny wzmacniacz mocy

D.D.S.C. HD cyfrowy

Tryb Pure Direct

Pozłacane złącza RCA

Układ redukcji nierównomierności zegara

Przetwarzanie Alpha

Audyssey

MultEQ XT

Audyssey Dynamic EQ, Dynamic Volume

o,

Audyssey LFC

Dirac Live Upgradability

System poprawy jakości skompresowanego dźwięku

Sieć
Media Server

HEOS Wireless Multi-Room Technology

Alexa/Google Voice Assistant/Apple HomePod

o, o,

Lossy Formats: MP3, WMA, AAC

o, o,

Lossless Formats: FLAC, ALAC, WAV

o, o,

Lossless Formats: FLAC HD, WAV, ALAC (all 192kHz/24 bit)

o, o,

Streaming audio DSD

(2.8/5.6MHz)

AirPlay 2

TuneIn

Spotify Connect

Pandora

SiriusXM

Roon Tested

HEOS App Control

Kompatybilny z aplikacją sterującą na smartfony

Denon 2016 AVR Remote

Porty Ethernet

Wi-Fi

Bluetooth

HDMI
HDMI Inputs: Back, Front

6,

HDCP2.3 support

HDMI Outputs: Main, Zone

2,

HDMI 2.1: 8K/60Hz AB, 4K/120Hz AB

o,

HDR, HLG, Dolby Vision, HDR10+, Dynamic HDR

, o, o, o,

ALLM (Auto Low Latency Mode) Pass-Through for Gaming

Variable Refresh Rate, Quick Flame Transport, Quick Media Switching

o, o,

3D Signal Pass-through

8K Signal Pass-Through, skonsolidujeng, GUI Overlay

o, o,

Zgodność z formatem DSD

Audio Return Channel (ARC), Enhanced ARC

o,

automatyczna synchronizacja ruchu warg

Funkcja multiroom / CI
Strefy Multiroom

2

Zone Audio Source: HDMI; Optical, Coax, Network, USB; Analog

(2ch), (2ch), o,

Zone Audio Output: Speaker, Pre-Out

o,

Wyjście HDMI strefy ze źródła HDMI

IP Control, RS232 Control, Web Control, App Control

o, /o,

Zdalne wejście / wyjście

o,

Wyjście wyzwalacza (DC Trigger)

HDMI Diagnostics

Inne
samoczynna konfiguracja głośnika za pomocą mikrofonu Audyssey

Audyssey MultEQ XT

Front Display

1-Line FLD

Wersje językowe interfejsu użytkownika

3

Setup Assistent

Quick Select Plus, Quick Select

o,

Variable Crossover

Optymalizowane przekierowanie niskich tonów

Synchronizacja niskich tonów

Tryb ECO

samoczynne wyłączanie zasilania

Wyłącznik czasowy

Wejścia/wyjścia
Wejście / wyjście HDMI

6, 2

Wyjście video do strefy: Video / HDMI

-,

Analog In, Out

4,

Wejście gramofonowe (MM)

Wejście cyfrowe: optyczne / koncentryczne

2, 1

Wyjście funkcji Multi-room: analogowe / cyfrowe

1,

Wielokanałowe wyjście z przedwzmacniacza

(0.2)

Wyjście głośnika niskotonowego

2

Złącze głośników: Pozłacane złącze gwintowane / charakterystyczne złącze gwintowane

-,

liczba zintegruje głośników

7

Głośnik A / B

Assignable

Sterowanie głośnikami w trybie Bi-amp

Assignable

Gniazda głośników funkcji multi-room

Assignable

Wejścia z przodu: Audio / kompozytowe / cyfrowe (optyczne) / HDMI / USB

-, -, -, -,

Port USB Audio / przeznaczone dla sprzętów iPod / współpraca z urządzeniami iPhone

o, -,

AM/FM Tuner

informacje technologiczne
liczba wzmacniaczy mocy

7

Moc wyjściowa (8 omów, 20 Hz–20 kHz, 0,08% 2-kanały)

95W

Moc wyjściowa (8 omów, 20 Hz–20 kHz, 0,05% 2-kanały)

Moc wyjściowa (6 omów, 1 kHz, 0,7% 2-kanały)

125W

Moc wyjściowa (6 omów, 1 kHz, 10% 1-kanał)

185W

Ogólne
Metalowy przedni panel

Pilot zdalnego sterowania systemu

RC-1253

Wstępnie zaprogramowany / funkcja zapamiętywania / ekran LCD

-, -,

zużycie prądu w W

500

zużycie mocy w trybie gotowości (ECO włączony / wyłączony) w W

35W/75W

zużycie prądu w stanie oczekiwania W

0.1

pobór mocy w trybie gotowości CEC w W

0.5

pobór mocy w trybie gotowości trybu pracy sieciowej w W

Less than 2.0

Maximum Dimensions
Antenna:Horizontal: (W x D x H) in inches
Antenna:Vertical: (W x D x H) in inches)
【w/o Antenna: (W x D x H) in inches】

17.1 x 13.4 x 6.6
( 17.1 x 13.4 x 9.3 )
【 17.1 x 13.0 x 6.6 】

Waga w kg

21.0

Weight in lbs (Packaging)

25.4


☆ Denon avr-s760h (0747192134662) ☆

Denon avr-s760h (0747192134662) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Denon
 • Nazwa produktu: Denon avr-s760h (0747192134662)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61b014ae3754b78885963ca4
 • ID kategorii: 448

☆ Denon avr-s760h (0747192134662) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:tak;Bluetooth:tak;atest Apple:zgodność iPod/iPhone/iPad;dedykowana aplikacja:tak;Dekodery dźwięku HD:Dolby Atmos, DTS: X, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio;Dekodery dźwięku wielokanałowego:Dolby Atmos, Dolby Audio, Dolby Height Virtualization, Dolby Surround, Dolby TrueHD, DTS:X, DTS-HD Master Audio, DTS Neo:6 X, DTS Virtual:X;DLNA:nie;Funkcje dodatkowe:8K - interpolacja do formatu formatu, 8K - obsługa formatu, Audyssey MultEQ, Hi-Res Audio, kompatybilność z Roon Tested, przyciski Quick Selects;Gwarancja:24 miesiące, 36 m-cy po rejestracji artykułu;HDMI obsługuje:3D, 4K, 8K, ALLM (Auto Low Latency Mode), eARC, HDCP 2.3, QFT (Quick Frame Transport), QMS (Quick Media Switching), VRR (Variable Refresh Rate);Impedancja głośników:4 - 16 Ω;Zgodność z aplikacją:Denon AVR Remote;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 5.0, iOS od wersji 12.0;Interoperacyjność 5 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji;Kolor:czarny;Kompatybilność z asystentem głosowym:Asystent Google, Amazon Alexa, Siri;Kompatybilny HDR (High Dynamic Range):HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log-Gamma);Kompatybilny z systemem Multiroom:Denon HEOS;Korektor dźwięku:tak;liczba cyfrowych wejść HDMI:6;ilość cyfrowych wejść koaksjalnych:0;ilość cyfrowych wejść optycznych:2;liczba cyfrowych wyjść HDMI:1;liczba cyfrowych wyjść koaksjalnych:0;ilość cyfrowych wyjść optycznych:0;ilość kanałów:7.2;liczba wejść komponentowych:0;ilość wejść kompozytowych:2;liczba wejść liniowych audio:2;liczba wyjść komponentowych:0;ilość wyjść kompozytowych:1;liczba wyjść liniowych audio:0;Łączność bezprzewodowa:Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2;Moc dynamiczna na kanał (8/6/4/2 ohm):75 W / 110 W / - / -;Moc na kanał:140 W;Modele współpracujące z systemem multiroom:Denon HEOS - sprawdź więcej;Obsługa aplikacji muzycznych:Spotify, Tidal, Deezer, Tunein;Obsługiwane formaty audio:MP3, FLAC, ALAC (Apple Lossless), WAV, DSD;zużycie mocy (ampiltuner włączony):400 W;pobór mocy (tryb czuwania):0,5 W;Radio cyfrowe DAB+:nie;Radio internetowe:tak;RDS:nie;Regulacja tonów wysokich/niskich:tak;wariant:amplituner kina domowego;Waga:7,8 kg;Wejście gramofonowe PHONO:tak;Wi-Fi:tak;Wyjście pre-out:tak;Wyjście słuchawkowe:tak;rozmiary (szer.

x wys. X głęb.):434 x 151 x 339 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, mikrofon kalibracyjny, pilot;Radio:internetowe, FM (UKF);Zasilanie:220 - 240 V 50/60 Hz;Zgodność z 4K:tak;Złącza:2x optyczne, audio 2/0, PHONO, HDMI 6/1, PRE OUT x2, Ethernet, USB, wideo 2/1;Złącze Ethernet (LAN):tak;Złącze USB:tak...


☆ Denon AVR-S660H, AVR-S660H ☆

Denon AVR-S660H, AVR-S660H Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Denon
 • Nazwa produktu: Denon AVR-S660H, AVR-S660H
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62d9b310b4fd33ec25d813c5
 • ID kategorii: 448

☆ Denon AVR-S660H, AVR-S660H - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:tak;Bluetooth:tak;dokument Apple:zgodność iPod/iPhone/iPad;asygnowana aplikacja:tak;Dekodery dźwięku HD:Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio;Dekodery dźwięku wielokanałowego:Dolby Audio, Dolby Pro Logic II, Dolby Surround, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, DTS Neo:6 X;DLNA:nie;Funkcje dopełniające:8K - interpolacja do formatu formatu, 8K - obsługa formatu, Audyssey MultEQ, Dynamic HDR, Hi-Res Audio, kompatybilność z Roon Tested, przyciski Quick Selects;Gwarancja:24 miesiące, 36 m-cy po rejestracji produktu;HDMI obsługuje:3D, 4K, 8K, ALLM (Auto Low Latency Mode), eARC, HDCP 2.3, QFT (Quick Frame Transport), QMS (Quick Media Switching), VRR (Variable Refresh Rate);Impedancja głośników:4 - 16 Ω;Zgodność z aplikacją:Denon AVR Remote;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 5.0, iOS od wersji 12.0;Interoperacyjność 5 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji;Kolor:czarny;Kompatybilność z asystentem głosowym:Asystent Google, Amazon Alexa, Siri;Kompatybilny HDR (High Dynamic Range):HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log-Gamma);Kompatybilny z systemem Multiroom:Denon HEOS;Korektor dźwięku:tak;liczba cyfrowych wejść HDMI:6;liczba cyfrowych wejść koaksjalnych:0;liczba cyfrowych wejść optycznych:2;liczba cyfrowych wyjść HDMI:1;liczba cyfrowych wyjść koaksjalnych:0;liczba cyfrowych wyjść optycznych:0;liczba kanałów:5.2;ilość stacji radiowych do zaprogramowania:56;ilość wejść komponentowych:0;liczba wejść kompozytowych:2;ilość wejść liniowych audio:3;liczba wyjść komponentowych:0;liczba wyjść kompozytowych:1;liczba wyjść liniowych audio:0;Łączność bezprzewodowa:Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2;Moc dynamiczna na kanał (8/6/4/2 ohm):75 W / 100 W / - / -;Moc na kanał:135 W;Modele współpracujące z systemem multiroom:Denon HEOS - przejrzyj więcej;Obsługa aplikacji muzycznych:Spotify, Tidal, Deezer, Tunein;Obsługiwane formaty audio:MP3, FLAC, ALAC (Apple Lossless), WAV, DSD;zużycie mocy (ampiltuner włączony):340 W;zużycie mocy (tryb czuwania):0,5 W;Radio cyfrowe DAB+:nie;Radio internetowe:tak;RDS:nie;Regulacja tonów wysokich/niskich:tak;typ:amplituner kina domowego;Waga:7,8 kg;Wejście gramofonowe PHONO:tak;Wi-Fi:tak;Wyjście pre-out:tak;Wyjście słuchawkowe:tak;rozmiary (szer.

x wys. X głęb.):434 x 151 x 339 mm;Wyposażenie:2 baterie AAA, instrukcja obsługi w języku polskim, mikrofon kalibracyjny, pilot;Radio:internetowe, FM (UKF);Zasilanie:220 - 240 V 50/60 Hz;Zgodność z 4K:tak;Złącza:2x optyczne, audio 3/0, PHONO, HDMI 6/1, PRE OUT x2, Ethernet, USB, video 2/1;Złącze Ethernet (LAN):tak;Złącze USB:tak...


☆ DENON AVR-X1700H DAB ☆

DENON AVR-X1700H DAB Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: DENON
 • Nazwa produktu: DENON AVR-X1700H DAB
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63f3a800b256f5a7c138ad4a
 • ID kategorii: 448

☆ DENON AVR-X1700H DAB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
DENON AVR-X1700H Amplituner z Alexa, AirPlay i HEOS
Amplituner z Alexa, AirPlay i HEOS

Poznaj nową jakość kina domowego razem z Denon AVR-X1700H DAB. Dzięki mocy 80 W na kanał (8 ohm, 20 Hz-20 kHz, THD: 0.08%, 2 kanały), ten dostrojony pod kątem wydajności amplituner AV firmy Denon zagwarantuje prawdziwie immersyjne wrażenia dźwięku 3D. Obsługuje technologie Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization, DTS:X®, a także DTS Virtual:X™. AVR-X1700H DAB proponuje w dodatku najnowsze technologie video, takie jak rozdzielczość 8K/60Hz 4K/120Hz na trzech asygnowanych wejściach, Dolby Vision™, HDR10, HDR10+, Dynamic HDR, HLG oraz skalowanie do 8K i HDCP 2.3 na wszelkich wejściach HDMI (6 wejść/1 wyjście).

Złącze USB na przednim panelu pozwala na wygodne odtwarzanie plików audio w formatach MP3 i Hi-Res (pliki WAV, FLAC, ALAC i DSD 2.8/5.6 MHz). Odtwarzaj muzykę z modnych serwisów streamingowych, takich jak Spotify®, Amazon Music HD, TIDAL, Deezer, TuneIn, Soundcloud i wielu innych, bezprzewodowo poprzez Bluetooth, Apple AirPlay 2 i Wi-Fi dzięki platformie HEOS Built-in®. Denon AVR-X1700H DAB współpracuje z Amazon Alexa i Apple Siri, zapewniając bezproblemową kontrolę głosową.* Wielokrotnie nagradzany asystent konfiguracji Denon, prowadząc Cię wzrokowo przez każdy etap procesu instalacji, zagwarantuje dobre podłączenie już za pierwszym razem. Każde kino domowe jest inne — dlatego Denon korzysta z najwyższej jakości technologii kalibracji pomieszczenia marki Audyssey, która automatycznie dostraja i optymalizuje Twój amplituner AV, żeby zapewnić prawdziwie immersyjne wrażenia dźwiękowe 3D, dobrane do oryginalnej akustyki Twojego środowiska odsłuchowego.

Immersyjny dźwięk kina domowego 3D

Denon AVR-X1700H gwarantuje immersyjne doznania dźwięku 3D dzięki obsłudze najnowszych formatów dźwięku przestrzennego, w tym Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X® i DTS Virtual:X™. Użytkownicy mogą stworzyć system surround 5.1.2 Dolby Atmos, wykorzystując dedykowane głośniki Atmos albo głośniki sufitowe lub skorzystać z technice DTS Virtual:X i Dolby Atmos Height Virtualization. Równocześnie technologie Dolby, jak i DTS dodają wirtualne efekty dźwiękowe wyższej warstwy i dźwięku przestrzennego, by zapewnić immersyjne doznania w konfiguracjach głośników 7.1, 5.1 albo 2.1. Dzięki czemu rozwiązaniu wystarczy mniej głośników, by stworzyć wrażenie pola dźwiękowego, które rozciąga się wokół słuchacza i jest idealną alternatywą dla systemów wykorzystujących głośniki wyższej warstwy albo głośniki surround rozlokowane w pomieszczeniu.

innowacyjna sekcja 8K HDMI z eARC

Aby zapewnić najlepszą realną jakość obrazu, AVR-X1700H wyposażony został w progresywną sekcję HDMI. Płyta HDMI z sześcioma wejściami i jednym wyjściem zawiera trzy wejścia 8K obsługujące transmisję sygnału 8K/60Hz i 4K/120Hz do 40Gbps. Wszystkie wejścia HDMI proponują 4:4:4 Pure Color sub sampling, HDR10, HDR10+, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dynamic HDR, a także BT.2020 dla zapewniania unikatowej krystaliczności obrazu. Ciesz się bezproblemowym odtwarzaniem dzięki skalowaniu do 8K na wszystkich wejściach i obsługą HDCP 2.3, najnowszego standardu ochrony przed kopiowaniem. AVR-X1700H można prosto podłączyć przez eARC (Enhanced Audio Return Channel), aby dostarczać nieskompresowany i kodowany obiektowo dźwięk z telewizora do amplitunera za pomocą jednego kabla HDMI. Gracze mają do dyspozycji szereg technice zapewniających płynniejszą i szybszą rozgrywkę,
w tym: rozdzielczość 4K/120Hz, Variable Refresh Rate (VRR), Quick Frame Transport (QFT),, a także Auto Low Latency Mode (ALLM).

Streaming muzyki Hi-Res & Multi-Room

Denon AVR-X1700H proponuje kompatybilność z Apple® AirPlay 2 dla użytkowników iPhone i obsługę Bluetooth dla użytkowników inteligentnych maszyn z systemem Android, podczas gdy port USB na panelu przednim pozwala na komfortowe odtwarzanie dźwięku rozmaitych formatów audio o wysokiej rozdzielczości (WAV, FLAC, ALAC i DSD 2.8/5.6 MHz) z sprzętów pamięci masowej. Bezprzewodowa łączność z popularnymi serwisami muzycznymi, takimi jak Spotify®, Amazon Music HD, Tidal i wieloma innymi jestdostępna dzięki platformie HEOS Built-in, choćby w wysokiej rozdzielczości, jeśli taka jest oferowana poprzez serwis streamingowy. Dzięki platformie HEOS Built-in, amplituner AVR-X1700H może bezprzewodowo przesyłać muzykę do produktów kompatybilnych z HEOS, takich jak bezprzewodowe głośniki Denon Home 150/250/350 zainstalowane w dowolnym miejscu w domu. Słuchacze mogą odtwarzać tę samą piosenkę w całym domu albo wybrać inną piosenkę dla każdego pokoju bezpośrednio z aplikacji HEOS.

Audiofilska jakość i skuteczność

Denon AVR-X1700H stawia na pierwszym miejscu jakość dźwięku, oferując obsługę streamingu muzyki w wysokiej rozdzielczości w przeróżnych formatach, w tym: pliki FLAC, ALAC i WAV i DSD 2.8/5.6 MHz. Najnowszy amplituner AVR gromadzi wejście gramofonowe dla fanów płyt winylowych, żeby mogli radować się swoją serią z wyjątkową transparentnością i bogactwem szczegółów. Dzięki dwóm wyjściom subwoofera słuchacze mogą łatwo dodać 2 subwoofery do swego systemu, by uzyskać zoptymalizowane rozproszenie niskich częstotliwości w trakcie słuchania muzyki albo oglądania filmów.

Korekcja akustyki gwarantująca pokaźniejsza precyzyjność

AVR-X1700H wykorzystuje innowacyjną technologię Audyssey MultEQ XT do komfortowej, dokładnej konfiguracji głośników i kalibracji akustycznej systemu, dzięki temu entuzjaści kina domowego mogą dostroić swoje systemy do jednostkowych warunków, by uzyskać zoptymalizowane wrażenia słuchowe. Audussey lokalizuje wymiar, typ i konfigurację użytych głośników, następnie analizuje ich reakcję w pomieszczeniu w celu uzyskania słusznej produktywności. Działa od prostej konfiguracji 2.1 kanałowej do konfiguracji 5.1.2 Dolby Atmos/DTS:X. Słuchacze mogą precyzyjnie dostosowywać ustawienia do swoich upodobań przy pomocy opcjonalnej aplikacji Audyssey MultEQ Editor, dostępnej w sprzedaży a platformach iOS i Android.

dodatkowe funkcje i korzyści

Najnowszy amplituner 8K oferuje dużo innych korzyści, w tym funkcję „Dual Speaker Presets", umożliwiającą użytkownikom zapamiętywanie i natychmiastowe przełączanie pomiędzy dwiema rozmaitymi konfiguracjami głośników i ustawieniami Audyssey. „Dialog Enhancer" pozwala użytkownikom dopasować poziom dialogów w mgnieniu oka, by nigdy nie przegapić ani jednego słowa. Żeby zapewnić trafną przystępność, AVR-X1700H został wyekwipowany w nadajnik audio Bluetooth, który daje słuchaczom możliwość cieszenia się ulubionymi treściami przez słuchawki Bluetooth i może być używany do odtwarzania tylko poprzez Bluetooth lub równocześnie odtwarzać dźwięk poprzez słuchawki oraz podłączone głośniki.

Nowy AVR jest także kompatybilny z Amazon Alexa, Google Assistant i Apple Siri umożliwiając sterowanie głosowe funkcjami amplitunera.

SPECYFIKACJA
 • 7.2 kanałowy amplituner AV o mocy 80 W na kanał: siedem konkretnych wzmacniaczy zapewnia tradycyjne i dynamiczne wrażenia dźwiękowe Denon
 • obsługa Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X i DTS Virtual:X: ciesz się wciągającym, trójwymiarowym dźwiękiem aż do konfiguracji 7.2.4 z dodatkowym 2-kanałowym wzmacniaczem
 • rozdzielczość 8K/60Hz oraz 4K/120Hz: dzięki obsłudze najnowszych standardów HDMI możesz radować się obrazem w jakości 8K z maszyn źródłowych 8K. Trzy wejścia i jedno wyjście 8K zezwalają na transmisję w rozdzielczości 8K/60Hz i 4K/120Hz. Skalowanie w górę do 8K jest dostępne na wszystkich 6 wejściach HDMI
 • obsługa najnowszych formatów obrazu: obsługa najnowszych formatów HDR, w tym HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision oraz Dynamic HDR zapewnia najwyższą jakość obrazu pod względem jasności, klarowności i kontrastu
 • asygnowane rozwiązania dla graczy: dzięki rozdzielczosci 4K/120Hz, zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR), trybowi Auto Low Latency Mode (ALLM) i szybkiemu transportowi klatek (QFT) możesz cieszyć się grą z niesamowitym obrazem, ostrością a także zmniejszonymi opóźnieniami
 • wielokrotnie nagradzany Denon Setup Assistant i graficzny interfejs użytkownika: nietrudna, instynktowna konfiguracja i instalacja
 • sterowanie głosowe Amazon Alexa i Apple Siri: użyj swojego głosu, aby sterować amplitunerem AVR-X1700H DAB i internrtowymi serwisami muzycznymi
 • platforma HEOS Built-in do bezprzewodowego streamingu muzyki multi-room: odtwarzaj dźwięk w jednym pomieszczeniu lub wypełnij muzyką cały dom
 • kompatybilność z Smart TV: steruj amplitunerem Denon AVR-X1700H DAB przy pomocy pilota telewizora poprzez HDMI CEC
 • obsługa Enhanced Audio Return Channel (eARC): odtwarzanie najnowszych formatów audio 3D, takich jak Dolby Atmos i DTS:X z sygnału audio telewizora przez HDMI
 • tryb dla graczy: tryb Auto Low Latency Mode (ALLM) zagwarantuje rozgrywkę bez opóźnień (wymaga kompatybilnego wyświetlacza 4K i konsoli do gier)
 • Spotify, Amazon Music HD, TuneIn, Deezer i dużo więcej: streamuj muzykę bezprzewodowo i ciesz się najpopularniejszymi serwisami muzycznymi
 • obsługa formatów o wysokiej rozdzielczości DSD (2.8/5.6MHz), FLAC, ALAC i WAV: odtwarzanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości dla wielbicieli Hi-Fi
 • zintegrowane wejście gramofonowe Phono: odtwarzaj swoje ukochane winyle
 • procesor DSP z czterema rdzeniami o mocy 300MHz: spełnia najnowsze wymagania dotyczące obrazu, dźwięku i przetwarzania
 • tryb All Zone TV audio: odtwarzaj dźwięk z telewizora we wszystkich strefach
 • oprogramowanie kalibracyjne Audyssey MultEQ XT: zagwarantuje rewelacyjne strojenie dźwięku dla Twojego oryginalnego środowiska odsłuchowego
 • wymiary artykułu: 434 x 151 x 339 mm
 • waga netto: 8,50 kg

☆ Denon Amplituner avr-x2800h czarny ☆

Denon Amplituner avr-x2800h czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: DENON
 • Nazwa produktu: Denon Amplituner avr-x2800h czarny
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63f9574d3754b7d5f22b87fe
 • ID kategorii: 448

☆ Denon Amplituner avr-x2800h czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Ciesz się niesamowitym obrazem 8K i otaczającym dźwiękiem 3D z amplitunera AVR-X2800H. Wypełnij średniej wielkości wnętrza wyrafinowanym dźwiękiem w konfiguracji 7.2 lub 5.2.2 z Dolby Atmos i DTS:X. A dzięki technologii HEOS® Built-in możesz bezprzewodowo streamować muzykę online i udostępniać ją głośnikom z obsługą HEOS w innych pokojach. Solidny dźwięk: Wypełnij przeciętnej wielkości pomieszczenie konkretnym, wyrafinowanym dźwiękiem....

☆ Amplituner DENON AVR-X1700H DAB Czarny (0747192134648) ☆

Amplituner DENON AVR-X1700H DAB Czarny (0747192134648) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: DENON
 • Nazwa produktu: Amplituner DENON AVR-X1700H DAB Czarny (0747192134648)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61e3061d5ecf79ee086dc264
 • ID kategorii: 448
Inne Rankingi:  amplituner itt

☆ Amplituner DENON AVR-X1700H DAB Czarny (0747192134648) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Amplituner kina domowego 7.2 8K AVR-X1700H DAB. 7.2-kanałowy amplituner AV 8K z 3D Audio, HEOS Built-in i sterowaniem głosowym....

☆ Denon AVR-X1700H (0747192134617) ☆

Denon AVR-X1700H (0747192134617) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Denon
 • Nazwa produktu: Denon AVR-X1700H (0747192134617)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62864ea5d40333c8360ffa03
 • ID kategorii: 448

☆ Denon AVR-X1700H (0747192134617) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
DENON AVR-X1700H Amplituner z Alexa, AirPlay i HEOS
Amplituner z Alexa, AirPlay i HEOS

Poznaj nową jakość kina domowego razem z Denon AVR-X1700H. Dzięki mocy 80 W na kanał (8 ohm, 20 Hz-20 kHz, THD: 0.08%, 2 kanały), ten dostrojony pod kątem skuteczności amplituner AV producenta Denon zagwarantuje prawdziwie immersyjne wrażenia dźwięku 3D. Obsługuje technologie Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization, DTS:X® i DTS Virtual:X™. AVR-X1700H proponuje ponadto najnowsze technologie video, takie jak rozdzielczość 8K/60Hz 4K/120Hz na trzech przeznaczonych wejściach, Dolby Vision™, HDR10, HDR10+, Dynamic HDR, HLG i skalowanie do 8K i HDCP 2.3 na wszystkich wejściach HDMI (6 wejść/1 wyjście).

Złącze USB na przednim panelu zezwala na komfortowe odtwarzanie plików audio w formatach MP3 i Hi-Res (pliki WAV, FLAC, ALAC i DSD 2.8/5.6 MHz). Odtwarzaj muzykę z modnych serwisów streamingowych, takich jak Spotify®, Amazon Music HD, TIDAL, Deezer, TuneIn, Soundcloud i wielu innych, bezprzewodowo poprzez Bluetooth, Apple AirPlay 2 i Wi-Fi dzięki platformie HEOS Built-in®. Denon AVR-X1700H współpracuje z Amazon Alexa i Apple Siri, zapewniając bezproblemową kontrolę głosową.* Wielokrotnie nagradzany asystent konfiguracji Denon, prowadząc Cię widocznie przez każdy etap procesu instalacji, zapewnia korzystne podłączenie już za pierwszym razem. Każde kino domowe jest inne — dlatego Denon korzysta z najwyższej jakości technologii kalibracji pomieszczenia producenta Audyssey, która automatycznie dostraja i optymalizuje Twój amplituner AV, aby zapewnić prawdziwie immersyjne wrażenia dźwiękowe 3D, przypasowane do unikalnej akustyki Twojego środowiska odsłuchowego.

Immersyjny dźwięk kina domowego 3D

Denon AVR-X1700H zapewnia immersyjne doznania dźwięku 3D dzięki obsłudze najnowszych formatów dźwięku przestrzennego, w tym Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X® i DTS Virtual:X™. Użytkownicy mogą stworzyć system surround 5.1.2 Dolby Atmos, wykorzystując dedykowane głośniki Atmos albo głośniki sufitowe lub skorzystać z technologii DTS Virtual:X i Dolby Atmos Height Virtualization. Równocześnie technologie Dolby, jak i DTS dodają wirtualne efekty dźwiękowe wyższej warstwy i dźwięku przestrzennego, aby zapewnić immersyjne doznania w konfiguracjach głośników 7.1, 5.1 albo 2.1. Dzięki temu rozwiązaniu starczy mniej głośników, aby stworzyć wrażenie pola dźwiękowego, które rozciąga się wokół słuchacza i jest świetną alternatywą dla systemów wykorzystujących głośniki wyższej warstwy lub głośniki surround rozlokowane w pomieszczeniu.

progresywna sekcja 8K HDMI z eARC

Aby zapewnić najlepszą możliwą jakość obrazu, AVR-X1700H wyekwipowany został w nowoczesną sekcję HDMI. Płyta HDMI z sześcioma wejściami i jednym wyjściem zawiera trzy wejścia 8K obsługujące transmisję sygnału 8K/60Hz i 4K/120Hz do 40Gbps. Wszystkie wejścia HDMI oferują 4:4:4 Pure Color sub sampling, HDR10, HDR10+, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dynamic HDR oraz BT.2020 dla zapewniania wyjątkowej klarowności obrazu. Ciesz się bezproblemowym odtwarzaniem dzięki skalowaniu do 8K na wszystkich wejściach i obsługą HDCP 2.3, najnowszego standardu ochrony przed kopiowaniem. AVR-X1700H można prosto podłączyć poprzez eARC (Enhanced Audio Return Channel), żeby dostarczać nieskompresowany i kodowany obiektowo dźwięk z telewizora do amplitunera za pomocą jednego kabla HDMI. Gracze mają do dyspozycji szereg technice zapewniających płynniejszą i szybszą rozgrywkę,
w tym: rozdzielczość 4K/120Hz, Variable Refresh Rate (VRR), Quick Frame Transport (QFT), oraz Auto Low Latency Mode (ALLM).

Streaming muzyki Hi-Res & Multi-Room

Denon AVR-X1700H proponuje kompatybilność z Apple® AirPlay 2 dla użytkowników iPhone i obsługę Bluetooth dla użytkowników inteligentnych urządzeń z systemem Android, podczas gdy port USB na panelu przednim pozwala na komfortowe odtwarzanie dźwięku rozmaitych formatów audio o wysokiej rozdzielczości (WAV, FLAC, ALAC i DSD 2.8/5.6 MHz) z sprzętów pamięci masowej. Bezprzewodowa łączność z popularnymi serwisami muzycznymi, takimi jak Spotify®, Amazon Music HD, Tidal i wieloma innymi jestdostępna dzięki platformie HEOS Built-in, choćby w wysokiej rozdzielczości, jeśli taka jest oferowana poprzez serwis streamingowy. Dzięki platformie HEOS Built-in, amplituner AVR-X1700H może bezprzewodowo przesyłać muzykę do produktów kompatybilnych z HEOS, takich jak bezprzewodowe głośniki Denon Home 150/250/350 zainstalowane w dowolnym miejscu w domu. Słuchacze mogą odtwarzać tę samą piosenkę w całym domu lub wybrać inną piosenkę dla każdego pokoju bezpośrednio z aplikacji HEOS.

Audiofilska jakość i wydajność

Denon AVR-X1700H stawia na pierwszym miejscu jakość dźwięku, proponując obsługę streamingu muzyki w wysokiej rozdzielczości w rozmaitych formatach, w tym: pliki FLAC, ALAC i WAV, a także DSD 2.8/5.6 MHz. Najnowszy amplituner AVR mieści wejście gramofonowe dla sympatyków płyt winylowych, żeby mogli radować się swoją linią z wyjątkową klarownością i bogactwem szczegółów. Dzięki dwóm wyjściom subwoofera słuchacze mogą prosto dodać 2 subwoofery do swojego systemu, aby uzyskać zoptymalizowane rozproszenie niskich częstotliwości podczas słuchania muzyki lub oglądania filmów.

Korekcja akustyki gwarantująca większa precyzyjność

AVR-X1700H wykorzystuje progresywną technikę Audyssey MultEQ XT do komfortowej, dokładnej konfiguracji głośników i kalibracji akustycznej systemu, dzięki czemu entuzjaści kina domowego mogą dostroić swoje systemy do jednostkowych warunków, aby uzyskać zoptymalizowane wrażenia słuchowe. Audussey namierza wymiar, wariant i konfigurację użytych głośników, następnie analizuje ich reakcję w pomieszczeniu w celu uzyskania optymalnej skuteczności. Działa od prostej konfiguracji 2.1 kanałowej do konfiguracji 5.1.2 Dolby Atmos/DTS:X. Słuchacze mogą dokładnie dopasowywać ustawienia do swoich upodobań przy pomocy opcjonalnej aplikacji Audyssey MultEQ Editor, przystępnej w sprzedaży a platformach iOS i Android.

dopełniające funkcje i korzyści

Najnowszy amplituner 8K proponuje dużo innych korzyści, w tym funkcję „Dual Speaker Presets", umożliwiającą użytkownikom zapamiętywanie i natychmiastowe przełączanie między dwiema najróżniejszymi konfiguracjami głośników i ustawieniami Audyssey. „Dialog Enhancer" pozwala użytkownikom dopasować poziom dialogów w mgnieniu oka, aby nigdy nie przegapić ani jednego słowa. Aby zapewnić optymalną dostępność, AVR-X1700H został wyekwipowany w nadajnik audio Bluetooth, który daje słuchaczom możliwość cieszenia się ulubionymi treściami przez słuchawki Bluetooth i może być wykorzystywany do odtwarzania tylko poprzez Bluetooth albo jednocześnie odtwarzać dźwięk przez słuchawki oraz podłączone głośniki.

Nowy AVR jest dodatkowo kompatybilny z Amazon Alexa, Google Assistant i Apple Siri umożliwiając sterowanie głosowe funkcjami amplitunera.

SPECYFIKACJA
 • 7.2 kanałowy amplituner AV o mocy 80 W na kanał: siedem mocnych wzmacniaczy zagwarantuje tradycyjne i dynamiczne wrażenia dźwiękowe Denon
 • obsługa Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X i DTS Virtual:X: ciesz się wciągającym, trójwymiarowym dźwiękiem aż do konfiguracji 7.2.4 z dodatkowym 2-kanałowym wzmacniaczem
 • rozdzielczość 8K/60Hz i 4K/120Hz: dzięki obsłudze najnowszych standardów HDMI możesz radować się obrazem w jakości 8K z sprzętów źródłowych 8K. Trzy wejścia i jedno wyjście 8K umożliwiają transmisję w rozdzielczości 8K/60Hz i 4K/120Hz. Skalowanie w górę do 8K jest przystępne na wszystkich 6 wejściach HDMI
 • obsługa najnowszych formatów obrazu: obsługa najnowszych formatów HDR, w tym HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision i Dynamic HDR zagwarantuje najwyższą jakość obrazu pod względem jasności, transparentności i kontrastu
 • asygnowane rozwiązania dla graczy: dzięki rozdzielczosci 4K/120Hz, zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR), trybowi Auto Low Latency Mode (ALLM) i prędkiemu transportowi klatek (QFT) możesz radować się grą z niesamowitym obrazem, ostrością a także zmniejszonymi opóźnieniami
 • wielokrotnie nagradzany Denon Setup Assistant i graficzny interfejs użytkownika: łatwa, instynktowna konfiguracja i instalacja
 • sterowanie głosowe Amazon Alexa i Apple Siri: użyj swojego głosu, aby sterować amplitunerem AVR-X1700H i internrtowymi serwisami muzycznymi
 • platforma HEOS Built-in do bezprzewodowego streamingu muzyki multi-room: odtwarzaj dźwięk w jednym pomieszczeniu lub wypełnij muzyką cały dom
 • kompatybilność z Smart TV: steruj amplitunerem Denon AVR-X1700H przy pomocy pilota telewizora poprzez HDMI CEC
 • obsługa Enhanced Audio Return Channel (eARC): odtwarzanie najnowszych formatów audio 3D, takich jak Dolby Atmos i DTS:X z sygnału audio telewizora przez HDMI
 • tryb dla graczy: tryb Auto Low Latency Mode (ALLM) gwarantuje rozgrywkę bez opóźnień (wymaga kompatybilnego wyświetlacza 4K i konsoli do gier)
 • Spotify, Amazon Music HD, TuneIn, Deezer i niemało więcej: streamuj muzykę bezprzewodowo i ciesz się najpopularniejszymi serwisami muzycznymi
 • obsługa formatów o wysokiej rozdzielczości DSD (2.8/5.6MHz), FLAC, ALAC oraz WAV: odtwarzanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości dla fanów Hi-Fi
 • zintegrowane wejście gramofonowe Phono: odtwarzaj swoje ukochane winyle
 • procesor DSP z czterema rdzeniami o mocy 300MHz: spełnia najnowsze kryteria dotyczące obrazu, dźwięku i przetwarzania
 • tryb All Zone TV audio: odtwarzaj dźwięk z telewizora we wszystkich strefach
 • oprogramowanie kalibracyjne Audyssey MultEQ XT: zapewnia świetne strojenie dźwięku dla Twojego oryginalnego środowiska odsłuchowego
 • wymiary produktu: 434 x 151 x 339 mm
 • waga netto: 8,50 kg

TEST DENON AVR-X1700H - kliknij po więcej na nowej stronieNajtańsze amplitunery denon avr – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych amplitunerów denon avr. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Denon Amplituner avr-s660h czarny (0747192134563) ☆

Denon Amplituner avr-s660h czarny (0747192134563) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: DENON
 • Nazwa produktu: Denon Amplituner avr-s660h czarny (0747192134563)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6304fff9d403332a715cc9e2
 • ID kategorii: 448

☆ Denon Amplituner avr-s660h czarny (0747192134563) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
posiadający moc 75W na kanał, 5.2-kanałowy amplituner AV Denon AVR-S660H 8K obsługuje Dolby TrueHD, Dolby Surround, DTS-HD Master Audio i DTS Neo:6. Posiada najnowsze specyfikacje HDMI, takie jak 8K/60Hz, wybrane 4K/120Hz pass-through VRR, ALLM, HDR10+ i wsparcie eARC. Dzięki wbudowanemu systemowi HEOS, można bezprzewodowo przesyłać muzykę z serwisów Spotify, Amazon Music HD, TIDAL, Deezer, TuneIn, Soundcloud i innych. Współpracuje z Amazon Alexa, Google Assistant i Apple Siri dla bezproblemowego sterowania głosowego. AVR-S660H zaimplementowany tuner FM....

☆ Denon AVR-S660H, AVR-S660H ☆

Denon AVR-S660H, AVR-S660H Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Denon
 • Nazwa produktu: Denon AVR-S660H, AVR-S660H
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62d9b310b4fd33ec25d813c5
 • ID kategorii: 448

☆ Denon AVR-S660H, AVR-S660H - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:tak;Bluetooth:tak;atest Apple:zgodność iPod/iPhone/iPad;asygnowana aplikacja:tak;Dekodery dźwięku HD:Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio;Dekodery dźwięku wielokanałowego:Dolby Audio, Dolby Pro Logic II, Dolby Surround, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, DTS Neo:6 X;DLNA:nie;Funkcje uzupełniające:8K - interpolacja do formatu formatu, 8K - obsługa formatu, Audyssey MultEQ, Dynamic HDR, Hi-Res Audio, kompatybilność z Roon Tested, przyciski Quick Selects;Gwarancja:24 miesiące, 36 m-cy po rejestracji produktu;HDMI obsługuje:3D, 4K, 8K, ALLM (Auto Low Latency Mode), eARC, HDCP 2.3, QFT (Quick Frame Transport), QMS (Quick Media Switching), VRR (Variable Refresh Rate);Impedancja głośników:4 - 16 Ω;Zgodność z aplikacją:Denon AVR Remote;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 5.0, iOS od wersji 12.0;Interoperacyjność 5 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji;Kolor:czarny;Kompatybilność z asystentem głosowym:Asystent Google, Amazon Alexa, Siri;Kompatybilny HDR (High Dynamic Range):HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log-Gamma);Kompatybilny z systemem Multiroom:Denon HEOS;Korektor dźwięku:tak;liczba cyfrowych wejść HDMI:6;liczba cyfrowych wejść koaksjalnych:0;liczba cyfrowych wejść optycznych:2;liczba cyfrowych wyjść HDMI:1;ilość cyfrowych wyjść koaksjalnych:0;liczba cyfrowych wyjść optycznych:0;liczba kanałów:5.2;liczba stacji radiowych do zaprogramowania:56;ilość wejść komponentowych:0;liczba wejść kompozytowych:2;ilość wejść liniowych audio:3;ilość wyjść komponentowych:0;liczba wyjść kompozytowych:1;ilość wyjść liniowych audio:0;Łączność bezprzewodowa:Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2;Moc dynamiczna na kanał (8/6/4/2 ohm):75 W / 100 W / - / -;Moc na kanał:135 W;Modele współpracujące z systemem multiroom:Denon HEOS - zobacz więcej;Obsługa aplikacji muzycznych:Spotify, Tidal, Deezer, Tunein;Obsługiwane formaty audio:MP3, FLAC, ALAC (Apple Lossless), WAV, DSD;zużycie mocy (ampiltuner włączony):340 W;pobór mocy (tryb czuwania):0,5 W;Radio cyfrowe DAB+:nie;Radio internetowe:tak;RDS:nie;Regulacja tonów wysokich/niskich:tak;typ:amplituner kina domowego;Waga:7,8 kg;Wejście gramofonowe PHONO:tak;Wi-Fi:tak;Wyjście pre-out:tak;Wyjście słuchawkowe:tak;wymiary (szer.

x wys. X głęb.):434 x 151 x 339 mm;Wyposażenie:2 baterie AAA, instrukcja obsługi w języku polskim, mikrofon kalibracyjny, pilot;Radio:internetowe, FM (UKF);Zasilanie:220 - 240 V 50/60 Hz;Zgodność z 4K:tak;Złącza:2x optyczne, audio 3/0, PHONO, HDMI 6/1, PRE OUT x2, Ethernet, USB, video 2/1;Złącze Ethernet (LAN):tak;Złącze USB:tak...


☆ Denon Amplituner avr-s760h czarny ☆

Denon Amplituner avr-s760h czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: DENON
 • Nazwa produktu: Denon Amplituner avr-s760h czarny
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61e3001fd403337a6d62af9c
 • ID kategorii: 448

☆ Denon Amplituner avr-s760h czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Amplituner DENON AVR-S760H, to 7.2 kanałowy amplituner zaopatrzony w bogate funkcje, który będzie nowym centrum domowej rozrywki w twoim domu. AVR-S760H oferuje najnowsze, immersyjne formaty dźwięku przestrzennego 3D, nowoczesną sekcję video 4K i 8K HDMI i platformę multi-room streamingu muzyki HEOS® Built-in....

☆ Amplituner DENON AVR-X1700H Czarny (0747192134617) ☆

Amplituner DENON AVR-X1700H Czarny (0747192134617) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: DENON
 • Nazwa produktu: Amplituner DENON AVR-X1700H Czarny (0747192134617)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61e301933754b70da21ee3fe
 • ID kategorii: 448

☆ Amplituner DENON AVR-X1700H Czarny (0747192134617) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Moc 145W na kanał, 7.2-kanałowy amplituner AV Denon AVR-X1700H 8K obsługuje najnowsze formaty dźwięku 3D, w tym Dolby Atmos®, Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X® i DTS Virtual:X™. Wyposażony jest w najnowsze specyfikacje HDMI, takie jak 8K/60Hz, select 4K/120Hz pass-through, VRR, ALLM, Dolby Vision™, HDR10+ i wsparcie eARC. Dzięki zastosowanemu systemowi HEOS® można bezprzewodowo przesyłać muzykę z serwisów Spotify®, Amazon Music HD, TIDAL, Deezer i innych. Współpracuje z Amazon Alexa, Google Assistant i Apple Siri dla bezproblemowego sterowania głosowego....

☆ Denon AVR-X1700H (0747192134617) ☆

Denon AVR-X1700H (0747192134617) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Denon
 • Nazwa produktu: Denon AVR-X1700H (0747192134617)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62864ea5d40333c8360ffa03
 • ID kategorii: 448

☆ Denon AVR-X1700H (0747192134617) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
DENON AVR-X1700H Amplituner z Alexa, AirPlay i HEOS
Amplituner z Alexa, AirPlay i HEOS

Poznaj nową jakość kina domowego razem z Denon AVR-X1700H. Dzięki mocy 80 W na kanał (8 ohm, 20 Hz-20 kHz, THD: 0.08%, 2 kanały), ten dostrojony pod kątem efektywności amplituner AV marki Denon zapewnia prawdziwie immersyjne wrażenia dźwięku 3D. Obsługuje technologie Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization, DTS:X® oraz DTS Virtual:X™. AVR-X1700H oferuje w dodatku najnowsze technologie video, takie jak rozdzielczość 8K/60Hz 4K/120Hz na trzech dedykowanych wejściach, Dolby Vision™, HDR10, HDR10+, Dynamic HDR, HLG oraz skalowanie do 8K i HDCP 2.3 na wszystkich wejściach HDMI (6 wejść/1 wyjście).

Złącze USB na przednim panelu pozwala na wygodne odtwarzanie plików audio w formatach MP3 i Hi-Res (pliki WAV, FLAC, ALAC i DSD 2.8/5.6 MHz). Odtwarzaj muzykę z lubianych serwisów streamingowych, takich jak Spotify®, Amazon Music HD, TIDAL, Deezer, TuneIn, Soundcloud i wielu innych, bezprzewodowo przez Bluetooth, Apple AirPlay 2 i Wi-Fi dzięki platformie HEOS Built-in®. Denon AVR-X1700H współpracuje z Amazon Alexa i Apple Siri, gwarantując bezproblemową kontrolę głosową.* Wielokrotnie nagradzany asystent konfiguracji Denon, prowadząc Cię wizualnie poprzez każdy etap procesu instalacji, zapewnia korzystne podłączenie już za pierwszym razem. Każde kino domowe jest inne — dlatego Denon korzysta z najwyższej jakości technologii kalibracji pomieszczenia marki Audyssey, która automatycznie dostraja i optymalizuje Twój amplituner AV, aby zapewnić prawdziwie immersyjne wrażenia dźwiękowe 3D, dobrane do specyficznej akustyki Twojego środowiska odsłuchowego.

Immersyjny dźwięk kina domowego 3D

Denon AVR-X1700H zapewnia immersyjne doznania dźwięku 3D dzięki obsłudze najnowszych formatów dźwięku przestrzennego, w tym Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X® i DTS Virtual:X™. Użytkownicy mogą stworzyć system surround 5.1.2 Dolby Atmos, wykorzystując asygnowane głośniki Atmos albo głośniki sufitowe lub skorzystać z technologii DTS Virtual:X i Dolby Atmos Height Virtualization. Równocześnie technologie Dolby, jak i DTS dodają wirtualne efekty dźwiękowe wyższej warstwy i dźwięku przestrzennego, aby zapewnić immersyjne doznania w konfiguracjach głośników 7.1, 5.1 albo 2.1. Dzięki czemu rozwiązaniu wystarczy mniej głośników, by stworzyć wrażenie pola dźwiękowego, które rozciąga się wokół słuchacza i jest wspaniałą alternatywą dla systemów wykorzystujących głośniki wyższej warstwy lub głośniki surround rozlokowane w pomieszczeniu.

progresywna sekcja 8K HDMI z eARC

Aby zapewnić najlepszą osiągalną jakość obrazu, AVR-X1700H wyposażony został w progresywną sekcję HDMI. Płyta HDMI z sześcioma wejściami i jednym wyjściem zawiera trzy wejścia 8K obsługujące transmisję sygnału 8K/60Hz i 4K/120Hz do 40Gbps. Wszystkie wejścia HDMI proponują 4:4:4 Pure Color sub sampling, HDR10, HDR10+, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dynamic HDR oraz BT.2020 dla zapewniania unikatowej klarowności obrazu. Ciesz się bezproblemowym odtwarzaniem dzięki skalowaniu do 8K na wszelkich wejściach i obsługą HDCP 2.3, najnowszego standardu ochrony przed kopiowaniem. AVR-X1700H można łatwo podłączyć poprzez eARC (Enhanced Audio Return Channel), aby dostarczać nieskompresowany i kodowany obiektowo dźwięk z telewizora do amplitunera przy pomocy jednego kabla HDMI. Gracze mają do dyspozycji szereg technologii gwarantujących płynniejszą i szybszą rozgrywkę,
w tym: rozdzielczość 4K/120Hz, Variable Refresh Rate (VRR), Quick Frame Transport (QFT), i Auto Low Latency Mode (ALLM).

Streaming muzyki Hi-Res & Multi-Room

Denon AVR-X1700H proponuje kompatybilność z Apple® AirPlay 2 dla użytkowników iPhone i obsługę Bluetooth dla użytkowników inteligentnych maszyn z systemem Android, w trakcie gdy port USB na panelu przednim zezwala na wygodne odtwarzanie dźwięku przeróżnych formatów audio o wysokiej rozdzielczości (WAV, FLAC, ALAC i DSD 2.8/5.6 MHz) z urządzeń pamięci masowej. Bezprzewodowa łączność z popularnymi serwisami muzycznymi, takimi jak Spotify®, Amazon Music HD, Tidal i wieloma innymi jestprzystępna dzięki platformie HEOS Built-in, choćby w wysokiej rozdzielczości, jeśli taka jest oferowana poprzez serwis streamingowy. Dzięki platformie HEOS Built-in, amplituner AVR-X1700H może bezprzewodowo przesyłać muzykę do produktów kompatybilnych z HEOS, takich jak bezprzewodowe głośniki Denon Home 150/250/350 zainstalowane w dowolnym miejscu w domu. Słuchacze mogą odtwarzać tę samą piosenkę w całym domu albo wybrać inną piosenkę dla każdego pokoju bezpośrednio z aplikacji HEOS.

Audiofilska jakość i efektywność

Denon AVR-X1700H stawia na pierwszym miejscu jakość dźwięku, oferując obsługę streamingu muzyki w wysokiej rozdzielczości w przeróżnych formatach, w tym: pliki FLAC, ALAC i WAV oraz DSD 2.8/5.6 MHz. Najnowszy amplituner AVR mieści wejście gramofonowe dla entuzjastów płyt winylowych, aby mogli cieszyć się swoją serią z nieszablonową krystalicznością i bogactwem szczegółów. Dzięki dwóm wyjściom subwoofera słuchacze mogą łatwo dodać 2 subwoofery do swego systemu, żeby uzyskać zoptymalizowane rozproszenie niskich częstotliwości podczas słuchania muzyki lub oglądania filmów.

Korekcja akustyki gwarantująca większa precyzyjność

AVR-X1700H wykorzystuje zaawansowaną technikę Audyssey MultEQ XT do komfortowej, skrupulatnej konfiguracji głośników i kalibracji akustycznej systemu, dzięki czemu entuzjaści kina domowego mogą dostroić swoje systemy do jednostkowych warunków, aby uzyskać zoptymalizowane wrażenia słuchowe. Audussey lokalizuje wymiar, typ i konfigurację użytych głośników, następnie analizuje ich reakcję w pomieszczeniu w celu uzyskania stosownej efektywności. Działa od prostej konfiguracji 2.1 kanałowej do konfiguracji 5.1.2 Dolby Atmos/DTS:X. Słuchacze mogą starannie dostosowywać ustawienia do swoich upodobań przy pomocy opcjonalnej aplikacji Audyssey MultEQ Editor, dostępnej w sprzedaży a platformach iOS i Android.

uzupełniające funkcje i korzyści

Najnowszy amplituner 8K proponuje mnóstwo innych korzyści, w tym funkcję „Dual Speaker Presets", umożliwiającą użytkownikom zapamiętywanie i natychmiastowe przełączanie między dwiema różnorodnymi konfiguracjami głośników i ustawieniami Audyssey. „Dialog Enhancer" pozwala użytkownikom przystosować poziom dialogów w mgnieniu oka, żeby nigdy nie przegapić ani jednego słowa. By zapewnić słuszną dostępność, AVR-X1700H został wyekwipowany w nadajnik audio Bluetooth, który daje słuchaczom możliwość cieszenia się ulubionymi treściami poprzez słuchawki Bluetooth i może być używany do odtwarzania tylko przez Bluetooth lub równocześnie odtwarzać dźwięk przez słuchawki i podłączone głośniki.

Nowy AVR jest także kompatybilny z Amazon Alexa, Google Assistant i Apple Siri umożliwiając sterowanie głosowe funkcjami amplitunera.

SPECYFIKACJA
 • 7.2 kanałowy amplituner AV o mocy 80 W na kanał: siedem potężnych wzmacniaczy zapewnia tradycyjne i dynamiczne wrażenia dźwiękowe Denon
 • obsługa Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X i DTS Virtual:X: ciesz się wciągającym, trójwymiarowym dźwiękiem aż do konfiguracji 7.2.4 z dodatkowym 2-kanałowym wzmacniaczem
 • rozdzielczość 8K/60Hz i 4K/120Hz: dzięki obsłudze najnowszych standardów HDMI możesz cieszyć się obrazem w jakości 8K z sprzętów źródłowych 8K. Trzy wejścia i jedno wyjście 8K pozwalają na transmisję w rozdzielczości 8K/60Hz i 4K/120Hz. Skalowanie w górę do 8K jest dostępne na wszelkich 6 wejściach HDMI
 • obsługa najnowszych formatów obrazu: obsługa najnowszych formatów HDR, w tym HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision, a także Dynamic HDR zagwarantuje najwyższą jakość obrazu pod względem jasności, przezroczystości i kontrastu
 • przeznaczone rozwiązania dla graczy: dzięki rozdzielczosci 4K/120Hz, zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR), trybowi Auto Low Latency Mode (ALLM) i szybkiemu transportowi klatek (QFT) możesz cieszyć się grą z niesamowitym obrazem, ostrością a także zmniejszonymi opóźnieniami
 • wielokrotnie nagradzany Denon Setup Assistant i graficzny interfejs użytkownika: nieskomplikowana, instynktowna konfiguracja i instalacja
 • sterowanie głosowe Amazon Alexa i Apple Siri: użyj swojego głosu, by sterować amplitunerem AVR-X1700H i internrtowymi serwisami muzycznymi
 • platforma HEOS Built-in do bezprzewodowego streamingu muzyki multi-room: odtwarzaj dźwięk w jednym pomieszczeniu lub wypełnij muzyką cały dom
 • kompatybilność z Smart TV: steruj amplitunerem Denon AVR-X1700H przy pomocy pilota telewizora poprzez HDMI CEC
 • obsługa Enhanced Audio Return Channel (eARC): odtwarzanie najnowszych formatów audio 3D, takich jak Dolby Atmos i DTS:X z sygnału audio telewizora poprzez HDMI
 • tryb dla graczy: tryb Auto Low Latency Mode (ALLM) gwarantuje rozgrywkę bez opóźnień (wymaga kompatybilnego wyświetlacza 4K i konsoli do gier)
 • Spotify, Amazon Music HD, TuneIn, Deezer i sporo więcej: streamuj muzykę bezprzewodowo i ciesz się najpopularniejszymi serwisami muzycznymi
 • obsługa formatów o wysokiej rozdzielczości DSD (2.8/5.6MHz), FLAC, ALAC i WAV: odtwarzanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości dla zwolenników Hi-Fi
 • zintegrowane wejście gramofonowe Phono: odtwarzaj swoje ukochane winyle
 • procesor DSP z czterema rdzeniami o mocy 300MHz: spełnia najnowsze kryteria dotyczące obrazu, dźwięku i przetwarzania
 • tryb All Zone TV audio: odtwarzaj dźwięk z telewizora we wszystkich strefach
 • oprogramowanie kalibracyjne Audyssey MultEQ XT: zapewnia wyśmienite strojenie dźwięku dla Twojego specyficznego środowiska odsłuchowego
Inne Rankingi:  amplituner do muzyki
 • wymiary towaru: 434 x 151 x 339 mm
 • waga netto: 8,50 kg

TEST DENON AVR-X1700H - kliknij po więcej na nowej stronie


☆ Denon avr-s760h (0747192134662) ☆

Denon avr-s760h (0747192134662) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Denon
 • Nazwa produktu: Denon avr-s760h (0747192134662)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61b014ae3754b78885963ca4
 • ID kategorii: 448

☆ Denon avr-s760h (0747192134662) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:tak;Bluetooth:tak;certyfikat Apple:zgodność iPod/iPhone/iPad;przeznaczona aplikacja:tak;Dekodery dźwięku HD:Dolby Atmos, DTS: X, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio;Dekodery dźwięku wielokanałowego:Dolby Atmos, Dolby Audio, Dolby Height Virtualization, Dolby Surround, Dolby TrueHD, DTS:X, DTS-HD Master Audio, DTS Neo:6 X, DTS Virtual:X;DLNA:nie;Funkcje dopełniające:8K - interpolacja do formatu formatu, 8K - obsługa formatu, Audyssey MultEQ, Hi-Res Audio, kompatybilność z Roon Tested, przyciski Quick Selects;Gwarancja:24 miesiące, 36 m-cy po rejestracji towaru;HDMI obsługuje:3D, 4K, 8K, ALLM (Auto Low Latency Mode), eARC, HDCP 2.3, QFT (Quick Frame Transport), QMS (Quick Media Switching), VRR (Variable Refresh Rate);Impedancja głośników:4 - 16 Ω;Zgodność z aplikacją:Denon AVR Remote;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 5.0, iOS od wersji 12.0;Interoperacyjność 5 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji;Kolor:czarny;Kompatybilność z asystentem głosowym:Asystent Google, Amazon Alexa, Siri;Kompatybilny HDR (High Dynamic Range):HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log-Gamma);Kompatybilny z systemem Multiroom:Denon HEOS;Korektor dźwięku:tak;ilość cyfrowych wejść HDMI:6;liczba cyfrowych wejść koaksjalnych:0;ilość cyfrowych wejść optycznych:2;ilość cyfrowych wyjść HDMI:1;ilość cyfrowych wyjść koaksjalnych:0;ilość cyfrowych wyjść optycznych:0;liczba kanałów:7.2;ilość wejść komponentowych:0;liczba wejść kompozytowych:2;ilość wejść liniowych audio:2;ilość wyjść komponentowych:0;ilość wyjść kompozytowych:1;liczba wyjść liniowych audio:0;Łączność bezprzewodowa:Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2;Moc dynamiczna na kanał (8/6/4/2 ohm):75 W / 110 W / - / -;Moc na kanał:140 W;Modele współpracujące z systemem multiroom:Denon HEOS - zobacz więcej;Obsługa aplikacji muzycznych:Spotify, Tidal, Deezer, Tunein;Obsługiwane formaty audio:MP3, FLAC, ALAC (Apple Lossless), WAV, DSD;zużycie mocy (ampiltuner włączony):400 W;pobór mocy (tryb czuwania):0,5 W;Radio cyfrowe DAB+:nie;Radio internetowe:tak;RDS:nie;Regulacja tonów wysokich/niskich:tak;rodzaj:amplituner kina domowego;Waga:7,8 kg;Wejście gramofonowe PHONO:tak;Wi-Fi:tak;Wyjście pre-out:tak;Wyjście słuchawkowe:tak;rozmiary (szer.

x wys. X głęb.):434 x 151 x 339 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, mikrofon kalibracyjny, pilot;Radio:internetowe, FM (UKF);Zasilanie:220 - 240 V 50/60 Hz;Zgodność z 4K:tak;Złącza:2x optyczne, audio 2/0, PHONO, HDMI 6/1, PRE OUT x2, Ethernet, USB, wideo 2/1;Złącze Ethernet (LAN):tak;Złącze USB:tak...


☆ Amplituner DENON AVR-X1700H DAB Czarny (0747192134648) ☆

Amplituner DENON AVR-X1700H DAB Czarny (0747192134648) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: DENON
 • Nazwa produktu: Amplituner DENON AVR-X1700H DAB Czarny (0747192134648)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61e3061d5ecf79ee086dc264
 • ID kategorii: 448

☆ Amplituner DENON AVR-X1700H DAB Czarny (0747192134648) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Amplituner kina domowego 7.2 8K AVR-X1700H DAB. 7.2-kanałowy amplituner AV 8K z 3D Audio, HEOS Built-in i sterowaniem głosowym....

☆ DENON AVR-X1700H DAB ☆

DENON AVR-X1700H DAB Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: DENON
 • Nazwa produktu: DENON AVR-X1700H DAB
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63f3a800b256f5a7c138ad4a
 • ID kategorii: 448

☆ DENON AVR-X1700H DAB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
DENON AVR-X1700H Amplituner z Alexa, AirPlay i HEOS
Amplituner z Alexa, AirPlay i HEOS

Poznaj nową jakość kina domowego razem z Denon AVR-X1700H DAB. Dzięki mocy 80 W na kanał (8 ohm, 20 Hz-20 kHz, THD: 0.08%, 2 kanały), ten dostrojony pod kątem skuteczności amplituner AV marki Denon zagwarantuje prawdziwie immersyjne wrażenia dźwięku 3D. Obsługuje technologie Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization, DTS:X®, a także DTS Virtual:X™. AVR-X1700H DAB oferuje dodatkowo najnowsze technologie video, takie jak rozdzielczość 8K/60Hz 4K/120Hz na trzech przeznaczonych wejściach, Dolby Vision™, HDR10, HDR10+, Dynamic HDR, HLG, a także skalowanie do 8K i HDCP 2.3 na wszelkich wejściach HDMI (6 wejść/1 wyjście).

Złącze USB na przednim panelu zezwala na wygodne odtwarzanie plików audio w formatach MP3 i Hi-Res (pliki WAV, FLAC, ALAC i DSD 2.8/5.6 MHz). Odtwarzaj muzykę z popularnych serwisów streamingowych, takich jak Spotify®, Amazon Music HD, TIDAL, Deezer, TuneIn, Soundcloud i wielu innych, bezprzewodowo przez Bluetooth, Apple AirPlay 2 i Wi-Fi dzięki platformie HEOS Built-in®. Denon AVR-X1700H DAB współpracuje z Amazon Alexa i Apple Siri, zapewniając bezproblemową kontrolę głosową.* Wielokrotnie nagradzany asystent konfiguracji Denon, prowadząc Cię wizualnie poprzez każdy etap procesu instalacji, zagwarantuje poprawne podłączenie już za pierwszym razem. Każde kino domowe jest inne — dlatego Denon korzysta z najwyższej jakości technologii kalibracji pomieszczenia producenta Audyssey, która samoczynnie dostraja i optymalizuje Twój amplituner AV, aby zapewnić prawdziwie immersyjne wrażenia dźwiękowe 3D, dostosowane do oryginalnej akustyki Twojego środowiska odsłuchowego.

Immersyjny dźwięk kina domowego 3D

Denon AVR-X1700H gwarantuje immersyjne doznania dźwięku 3D dzięki obsłudze najnowszych formatów dźwięku przestrzennego, w tym Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X® i DTS Virtual:X™. Użytkownicy mogą stworzyć system surround 5.1.2 Dolby Atmos, wykorzystując asygnowane głośniki Atmos albo głośniki sufitowe albo skorzystać z technice DTS Virtual:X i Dolby Atmos Height Virtualization. Równocześnie technologie Dolby, jak i DTS dodają wirtualne efekty dźwiękowe wyższej warstwy i dźwięku przestrzennego, by zapewnić immersyjne doznania w konfiguracjach głośników 7.1, 5.1 lub 2.1. Dzięki czemu rozwiązaniu starczy mniej głośników, żeby stworzyć wrażenie pola dźwiękowego, które rozciąga się wokół słuchacza i jest wyśmienitą alternatywą dla systemów wykorzystujących głośniki wyższej warstwy albo głośniki surround rozlokowane w pomieszczeniu.

innowacyjna sekcja 8K HDMI z eARC

Aby zapewnić najkorzystniejszą osiągalną jakość obrazu, AVR-X1700H wyekwipowany został w innowacyjną sekcję HDMI. Płyta HDMI z sześcioma wejściami i jednym wyjściem gromadzi trzy wejścia 8K obsługujące transmisję sygnału 8K/60Hz i 4K/120Hz do 40Gbps. Wszystkie wejścia HDMI oferują 4:4:4 Pure Color sub sampling, HDR10, HDR10+, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dynamic HDR i BT.2020 dla zapewniania unikatowej krystaliczności obrazu. Ciesz się bezproblemowym odtwarzaniem dzięki skalowaniu do 8K na wszystkich wejściach i obsługą HDCP 2.3, najnowszego standardu ochrony przed kopiowaniem. AVR-X1700H można prosto podłączyć przez eARC (Enhanced Audio Return Channel), aby dostarczać nieskompresowany i kodowany obiektowo dźwięk z telewizora do amplitunera za pomocą jednego kabla HDMI. Gracze mają do dyspozycji szereg technice gwarantujących płynniejszą i szybszą rozgrywkę,
w tym: rozdzielczość 4K/120Hz, Variable Refresh Rate (VRR), Quick Frame Transport (QFT), oraz Auto Low Latency Mode (ALLM).

Streaming muzyki Hi-Res & Multi-Room

Denon AVR-X1700H oferuje kompatybilność z Apple® AirPlay 2 dla użytkowników iPhone i obsługę Bluetooth dla użytkowników inteligentnych sprzętów z systemem Android, w trakcie gdy port USB na panelu przednim umożliwia wygodne odtwarzanie dźwięku zróżnicowanych formatów audio o wysokiej rozdzielczości (WAV, FLAC, ALAC i DSD 2.8/5.6 MHz) z sprzętów pamięci masowej. Bezprzewodowa łączność z modnymi serwisami muzycznymi, takimi jak Spotify®, Amazon Music HD, Tidal i wieloma innymi jestdostępna dzięki platformie HEOS Built-in, choćby w wysokiej rozdzielczości, jeśli taka jest oferowana poprzez serwis streamingowy. Dzięki platformie HEOS Built-in, amplituner AVR-X1700H może bezprzewodowo przesyłać muzykę do produktów kompatybilnych z HEOS, takich jak bezprzewodowe głośniki Denon Home 150/250/350 zainstalowane w dowolnym miejscu w domu. Słuchacze mogą odtwarzać tę samą piosenkę w całym domu lub wybrać inną piosenkę dla każdego pokoju bezpośrednio z aplikacji HEOS.

Audiofilska jakość i sprawność

Denon AVR-X1700H stawia na pierwszym miejscu jakość dźwięku, proponując obsługę streamingu muzyki w wysokiej rozdzielczości w różnych formatach, w tym: pliki FLAC, ALAC i WAV oraz DSD 2.8/5.6 MHz. Najnowszy amplituner AVR zawiera wejście gramofonowe dla fanów płyt winylowych, żeby mogli cieszyć się swoją serią z wyjątkową klarownością i bogactwem szczegółów. Dzięki dwóm wyjściom subwoofera słuchacze mogą prosto dodać 2 subwoofery do swego systemu, aby uzyskać zoptymalizowane rozproszenie niskich częstotliwości w trakcie słuchania muzyki lub oglądania filmów.

Korekcja akustyki gwarantująca większa dokładność

AVR-X1700H wykorzystuje zaawansowaną technikę Audyssey MultEQ XT do komfortowej, skrupulatnej konfiguracji głośników i kalibracji akustycznej systemu, dzięki temu entuzjaści kina domowego mogą dostroić swoje systemy do indywidualnych warunków, żeby uzyskać zoptymalizowane wrażenia słuchowe. Audussey wyłapuje rozmiar, rodzaj i konfigurację użytych głośników, następnie analizuje ich reakcję w pomieszczeniu w celu uzyskania adekwatnej skuteczności. Działa od prostej konfiguracji 2.1 kanałowej do konfiguracji 5.1.2 Dolby Atmos/DTS:X. Słuchacze mogą starannie przystosowywać ustawienia do swych upodobań za pomocą opcjonalnej aplikacji Audyssey MultEQ Editor, przystępnej w sprzedaży a platformach iOS i Android.

dodatkowe funkcje i korzyści

Najnowszy amplituner 8K proponuje mnóstwo innych korzyści, w tym funkcję „Dual Speaker Presets", umożliwiającą użytkownikom zapamiętywanie i natychmiastowe przełączanie między dwiema rozmaitymi konfiguracjami głośników i ustawieniami Audyssey. „Dialog Enhancer" pozwala użytkownikom przystosować poziom dialogów w mgnieniu oka, aby nigdy nie przegapić ani jednego słowa. Żeby zapewnić słuszną przystępność, AVR-X1700H został wyposażony w nadajnik audio Bluetooth, który daje słuchaczom możliwość cieszenia się ulubionymi treściami poprzez słuchawki Bluetooth i może być wykorzystywany do odtwarzania tylko przez Bluetooth albo jednocześnie odtwarzać dźwięk przez słuchawki oraz podłączone głośniki.

Nowy AVR jest również kompatybilny z Amazon Alexa, Google Assistant i Apple Siri umożliwiając sterowanie głosowe funkcjami amplitunera.

SPECYFIKACJA
 • 7.2 kanałowy amplituner AV o mocy 80 W na kanał: siedem solidnych wzmacniaczy gwarantuje tradycyjne i dynamiczne wrażenia dźwiękowe Denon
 • obsługa Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X oraz DTS Virtual:X: ciesz się wciągającym, trójwymiarowym dźwiękiem aż do konfiguracji 7.2.4 z dodatkowym 2-kanałowym wzmacniaczem
 • rozdzielczość 8K/60Hz i 4K/120Hz: dzięki obsłudze najnowszych standardów HDMI możesz cieszyć się obrazem w jakości 8K z maszyn źródłowych 8K. Trzy wejścia i jedno wyjście 8K pozwalają na transmisję w rozdzielczości 8K/60Hz i 4K/120Hz. Skalowanie w górę do 8K jest przystępne na wszystkich 6 wejściach HDMI
 • obsługa najnowszych formatów obrazu: obsługa najnowszych formatów HDR, w tym HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision, a także Dynamic HDR zagwarantuje najwyższą jakość obrazu pod względem jasności, przejrzystości i kontrastu
 • przeznaczone rozwiązania dla graczy: dzięki rozdzielczosci 4K/120Hz, zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR), trybowi Auto Low Latency Mode (ALLM) i szybkiemu transportowi klatek (QFT) możesz radować się grą z niesamowitym obrazem, ostrością a także zmniejszonymi opóźnieniami
 • wielokrotnie nagradzany Denon Setup Assistant i graficzny interfejs użytkownika: nieskomplikowana, intuicyjna konfiguracja i instalacja
 • sterowanie głosowe Amazon Alexa i Apple Siri: użyj swego głosu, żeby sterować amplitunerem AVR-X1700H DAB i internrtowymi serwisami muzycznymi
 • platforma HEOS Built-in do bezprzewodowego streamingu muzyki multi-room: odtwarzaj dźwięk w jednym pomieszczeniu albo wypełnij muzyką cały dom
 • kompatybilność z Smart TV: steruj amplitunerem Denon AVR-X1700H DAB za pomocą pilota telewizora poprzez HDMI CEC
 • obsługa Enhanced Audio Return Channel (eARC): odtwarzanie najnowszych formatów audio 3D, takich jak Dolby Atmos i DTS:X z sygnału audio telewizora przez HDMI
 • tryb dla graczy: tryb Auto Low Latency Mode (ALLM) zagwarantuje rozgrywkę bez opóźnień (wymaga kompatybilnego wyświetlacza 4K i konsoli do gier)
 • Spotify, Amazon Music HD, TuneIn, Deezer i mnóstwo więcej: streamuj muzykę bezprzewodowo i ciesz się najpopularniejszymi serwisami muzycznymi
 • obsługa formatów o wysokiej rozdzielczości DSD (2.8/5.6MHz), FLAC, ALAC oraz WAV: odtwarzanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości dla wielbicieli Hi-Fi
 • zintegrowane wejście gramofonowe Phono: odtwarzaj swoje ukochane winyle
 • procesor DSP z czterema rdzeniami o mocy 300MHz: spełnia najnowsze kryteria dotyczące obrazu, dźwięku i przetwarzania
 • tryb All Zone TV audio: odtwarzaj dźwięk z telewizora we wszelkich strefach
 • oprogramowanie kalibracyjne Audyssey MultEQ XT: zapewnia doskonałe strojenie dźwięku dla Twojego oryginalnego środowiska odsłuchowego
 • wymiary towaru: 434 x 151 x 339 mm
 • waga netto: 8,50 kg

☆ Denon Amplituner avr-x2800h czarny ☆

Denon Amplituner avr-x2800h czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: DENON
 • Nazwa produktu: Denon Amplituner avr-x2800h czarny
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63f9574d3754b7d5f22b87fe
 • ID kategorii: 448

☆ Denon Amplituner avr-x2800h czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Ciesz się niesamowitym obrazem 8K i otaczającym dźwiękiem 3D z amplitunera AVR-X2800H. Wypełnij przeciętnej wielkości pomieszczenia wyrafinowanym dźwiękiem w konfiguracji 7.2 lub 5.2.2 z Dolby Atmos i DTS:X. A dzięki technologii HEOS® Built-in możesz bezprzewodowo streamować muzykę online i udostępniać ją głośnikom z obsługą HEOS w innych pokojach. Solidny dźwięk: Wypełnij przeciętnej wielkości pomieszczenie konkretnym, wyrafinowanym dźwiękiem....

☆ Denon AVR-X2800H, AVRX2800HBKE2 ☆

Denon AVR-X2800H, AVRX2800HBKE2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Denon
 • Nazwa produktu: Denon AVR-X2800H, AVRX2800HBKE2
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63914eec902e511f93746885
 • ID kategorii: 448

☆ Denon AVR-X2800H, AVRX2800HBKE2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
DENON AVR-X2800H Black 7.2 kanałowy amplituner AV z 8K

oferując moc 150 W na kanał, 7.2-kanałowy amplituner AV Denon AVR-X2800H 8K gwarantuje wspaniale immersyjne wrażenia dźwiękowe 3D, niesamowitą jakość obrazu, a także gry wideo bez opóźnień dzięki Dolby Atmos, DTS:X i najnowszym technologiom HDMI obejmującym HDR10+, Dolby Vision™ i obsłudze rozdzielczości 8K/60 i 4K/120. Dzięki technologii HEOS® Built-in możesz bezprzewodowo streamować swoje ulubione utwory muzyczne z serwisów Spotify, Tidal, Amazon Music HD, AirPlay 2 i wielu innych. Dzięki naszemu wielokrotnie nagradzanemu asystentowi konfiguracji Denon i technologii korekcji akustyki wnętrza Audyssey MultEQ XT, AVR-X2800H zapewnia, że Twój system brzmi lepiej aniżeli kiedykolwiek.

Poczuj każdy wymiar dźwięku dzięki Dolby Atmos. Ulepsz swoje kino domowe korzystając z konfiguracji głośników 5.1.2, aby uwolnić w pełni immersyjne wrażenia dźwiękowe 3D z treści Dolby Atmos. Upmixer Dolby Surround angażuje wszystkie głośniki,kreować wrażenia dźwiękowe 3D ze starszych treści. Technologia Dolby Atmos Height Virtualization kreuje wrażenie dźwięku wyższej warstwy choćby bez systemu 5.1.2. Możesz także słuchać utworów muzycznych Dolby Atmos dostępnych w Apple Music, Amazon HD, TIDAL albo z kompatybilnego urządzenia multimedialnego.

Treści audio kodowane w DTS:X umieszczają dźwięk tam, gdzie naturalnie występuje w przestrzeni, tworząc realistyczny, wielowymiarowy dźwięk. Upmixer DTS Neural:X ulepszoną głębię i zwiększony realizm starszych treści. DTS Virtual:X zapewnia otaczający dźwięk bez kanałów wyższej warstwy, tworząc wirtualne efekty w konfiguracji głośników 7.1, 5.1 lub 2.1.

Obsługa najnowszych technice na wszystkich wejściach i wyjściach HDMI. ARC (Audio Return Channel) albo eARC (Enhanced Audio Return Channel) upraszczają odtwarzanie dźwięku z telewizora poprzez amplituner AV za pomocą pojedynczego połączenia HDMI. EARC zagwarantuje transmisję dźwięku HD i 3D, taką jak Dolby TrueHD, DTS HD Master Audio i Dolby Atmos, podczas gdy ARC jest ograniczone do konwencjonalnych formatów dźwięku 5.1 albo PCM.

Ciesz się idealną jakością obrazu 8K na swoim telewizorze lub projektorze 8K. Obsługuje równocześnie rozdzielczość 8K, jak i skalowanie treści 4K w górę do 8K. Obsługuje HDCP 2.3, najnowszy standard ochrony przed kopiowaniem, gwarantujący spokój ducha w trakcie odtwarzania treści chronionych przed kopiowaniem.

Obsługa HDR (High Dynamic Range), HLG (Hybrid Log Gamma), a także Dynamic HDR i HDR10+ pass-through. HLG proponuje technologię HDR w nadawanych treściach. Równocześnie Dynamic HDR, jak i HDR10+ wykorzystują dynamiczne metadane do optymalizacji cieni i świateł w miarę zmian na ekranie.

Amplituner jest kompatybilny z Dolby Vision, dzięki temu możesz cieszyć się zawartością Dolby Vision z kompatybilnego urządzenia źródłowego i telewizora. Dolby Vision to zachwycająca technologia obrazowania HDR, która gwarantuje niezwykłe barwy, kontrast i jasność na ekranie.

Obsługa zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR), Quick Frame Transport (QFT) i Auto Low Latency Mode (ALLM), zapewnia płynną rozgrywkę bez opóźnień po połączeniu z kompatybilnymi konsolami do gier.

Dzięki technice HEOS® Built-in Twój amplituner AV może bezprzewodowo przesyłać muzykę do kompatybilnych składników HEOS z najróżniejszych serwisów streamingowych online. Kupujący mogą również bezprzewodowo cieszyć się ulubioną muzyką w dowolnym pomieszczeniu w domu. Odtwórz tę samą piosenkę w każdym pokoju lub wybierz inną piosenkę dla każdego pomieszczenia korzystając z najróżniejszych źródeł streamingu. Dodaj głośniki Denon Home do pokaźniejszej liczby pomieszczeń i steruj nimi przy pomocy aplikacji HEOS.

Użyj AirPlay 2, aby bezprzewodowo przesyłać muzykę z Apple Music do amplitunera AV albo wytwarzać grupy z innymi głośnikami kompatybilnymi z AirPlay, by wypełnić muzyką cały dom.

Kontroluj swój amplituner AV bez wykorzystania dłoni przy pomocy Amazon Alexa i swojego głosu. Dopasuj głośność, przejdź do następnego utworu, przełącz wejścia dla różnorodnych odtwarzaczy multimedialnych i nie tylko – „Just Ask". Pobierz darmową aplikację HEOS Home Entertainment Skill, aby włączyć polecenia głosowe Amazon Alexa. Wymaga aplikacji Alexa i urządzenia Amazon Echo, Dot lub odpowiednika. Przystępność funkcji różni się w zależności od regionu.

Odkryj niesamowitą wierność ścieżek audio o wysokiej rozdzielczości i ciesz się muzyką zgodnie z zamierzeniami artysty. Przedni port USB obsługuje odtwarzanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości do 24 bit/192 kHz z nośników USB. Obsługiwane formaty audio to MP3, WMA, WAV, MPEG 4/AAC, FLAC i ALAC.

Sparuj swoje ulubione słuchawki Bluetooth z amplitunerem AV, by słuchać ulubionej muzyki, filmów lub programów telewizyjnych w nocy. Możesz także odtwarzać dźwięk jednocześnie z głośników i słuchawek Bluetooth. Zalecamy tę konfigurację, jeśli masz członka rodziny albo znajomego z wadą słuchu. Możesz podłączyć jedną parę słuchawek.

Ten amplituner AV obsługuje dźwięk z dwóch źródeł w dwóch strefach. Podłączając parę głośników w drugim pomieszczeniu do amplitunera AV, można radować się 5.1-kanałowym dźwiękiem przestrzennym w głównym pomieszczeniu i oddzielnym źródłem albo streamingiem muzyki w drugim pomieszczeniu, takim jak pomieszczenie albo patio. Możesz dodatkowo odtwarzać ten sam dźwięk w obu pokojach, dzięki temu wszyscy w domu mogą dopingować swoją ulubioną drużynę w niedzielny wieczór lub słuchać tej samej piosenki w obu pokojach. Amplituner AV obsługuje odtwarzanie dźwięku z dwóch źródeł; w dwóch strefach.

Wielokrotnie nagradzany asystent Denon Setup Assistant zapewnia proste, jasne instrukcje, jak rozpocząć korzystanie. Wystarczy podłączyć amplituner AV do telewizora i innowacyjnać zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby podłączyć głośniki, wykonać kalibracji akustyki i podłączyć urządzenia źródłowe. Dla uzupełniającej wygody amplituner AV automatycznie zmienia nazwy wejść HDMI po podłączeniu sprzętów źródłowych - lub możesz zmienić nazwy ręcznie.

Amplitunery AV producenta Denon wykorzystują komplet oprogramowania Audyssey EQ do prostej, skrupulatnej konfiguracji i kalibracji. Za pomocą załączonego mikrofonu pomiarowego Audyssey mierzy sygnał wyjściowy wszystkich głośników w kinie domowym i dostraja amplituner AV, żeby zapewnić najszczególniej płynne i stosowne wrażenia słuchowe w Twoim pokoju. Ten amplituner AV zaopatrzono technologię korekcji akustyki wnętrza Audyssey MultEQ XT. Obsługiwane są na dodatek funkcje Dyanmic EQ i Dynamic Volume.

Skorzystaj z aplikacji Audyssey MultEQ Editor,przeglądać i dostosowywać ustawienia w celu szczegółowego dostrojenia — co umożliwia bardziej skrupulatne dopasowanie dźwięku do potężnych problemów w Twoim pokoju i dopasowanie dźwięku do własnych potrzeb i preferencji. Dzięki tej wszechstronnej aplikacji możesz użyć moc Audyssey MultEQ, by przejąć całkowitą kontrolę nad brzmieniem Twojego kina domowego. Aplikację można kupić w sklepach iOS i Google Play.

Ta aplikacja sterująca dla systemu iOS lub Android umożliwia włączanie i wyłączanie amplitunera, dobór źródła wejściowego, regulację poziomu głośności i oglądanie muzyki z telefonu lub dysku USB.

Włącz muzykę w aplikacji HEOS, a następnie poproś Asystenta Google o sterowanie głośnością, odtwarzanie, wstrzymywanie, pomijanie utworów, wyciszanie i mnóstwo więcej.

 • wymiary produktu: 434 x 330 x 167 mm
 • waga netto: 9,50 kg
SPECYFIKACJA Wielokanałowy dźwięk przestrzenny
DTS HD Master, DTS:X, DTS:X Pro

o, o,

DTS Neo:X, DTS Neural:X

-,

DTS Virtual:X

IMAX Enhanced

Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization, Dolby Atmos Music

o, o, o,

Dolby ProLogic Ilz, Dolby Surround

-,

Auro 3D

360 Reality Audio/MPEG H

Wielokanałowe stereo

maksymalna liczba przetwarzanych kanałów (przedwzmacniacz)

7.1

Poprawa dźwięku
Wzmacniacz mocy o budowie monolitycznej

Niezależny wzmacniacz mocy

D.D.S.C. HD cyfrowy

Tryb Pure Direct

Pozłacane złącza RCA

Układ redukcji nierównomierności zegara

Przetwarzanie Alpha

Audyssey

MultEQ XT

Audyssey Dynamic EQ, Dynamic Volume

o,

Audyssey LFC

Dirac Live Upgradability

System poprawy jakości skompresowanego dźwięku

Sieć
Media Server

HEOS Wireless Multi-Room Technology

Alexa/Google Voice Assistant/Apple HomePod

o, o,

Lossy Formats: MP3, WMA, AAC

o, o,

Lossless Formats: FLAC, ALAC, WAV

o, o,

Lossless Formats: FLAC HD, WAV, ALAC (all 192kHz/24 bit)

o, o,

Streaming audio DSD

(2.8/5.6MHz)

AirPlay 2

TuneIn

Spotify Connect

Pandora

SiriusXM

Roon Tested

HEOS App Control

Kompatybilny z aplikacją sterującą na smartfony

Denon 2016 AVR Remote

Porty Ethernet

Wi-Fi

Bluetooth

HDMI
HDMI Inputs: Back, Front

6,

HDCP2.3 support

HDMI Outputs: Main, Zone

2,

HDMI 2.1: 8K/60Hz AB, 4K/120Hz AB

o,

HDR, HLG, Dolby Vision, HDR10+, Dynamic HDR

, o, o, o,

ALLM (Auto Low Latency Mode) Pass-Through for Gaming

Variable Refresh Rate, Quick Flame Transport, Quick Media Switching

o, o,

3D Signal Pass-through

8K Signal Pass-Through, zespoing, GUI Overlay

o, o,

Zgodność z formatem DSD

Audio Return Channel (ARC), Enhanced ARC

o,

samoczynna synchronizacja ruchu warg

Funkcja multiroom / CI
Strefy Multiroom

2

Zone Audio Source: HDMI; Optical, Coax, Network, USB; Analog

(2ch), (2ch), o,

Zone Audio Output: Speaker, Pre-Out

o,

Wyjście HDMI strefy ze źródła HDMI

IP Control, RS232 Control, Web Control, App Control

o, /o,

Zdalne wejście / wyjście

o,

Wyjście wyzwalacza (DC Trigger)

HDMI Diagnostics

Inne
automatyczna konfiguracja głośnika za pomocą mikrofonu Audyssey

Audyssey MultEQ XT

Front Display

1-Line FLD

Wersje językowe interfejsu użytkownika

3

Setup Assistent

Quick Select Plus, Quick Select

o,

Variable Crossover

Optymalizowane przekierowanie niskich tonów

Synchronizacja niskich tonów

Tryb ECO

samoczynne wyłączanie zasilania

Wyłącznik czasowy

Wejścia/wyjścia
Wejście / wyjście HDMI

6, 2

Wyjście video do strefy: Video / HDMI

-,

Analog In, Out

4,

Wejście gramofonowe (MM)

Wejście cyfrowe: optyczne / koncentryczne

2, 1

Wyjście funkcji Multi-room: analogowe / cyfrowe

1,

Wielokanałowe wyjście z przedwzmacniacza

(0.2)

Wyjście głośnika niskotonowego

2

Złącze głośników: Pozłacane złącze gwintowane / charakterystyczne złącze gwintowane

-,

liczba złączy głośników

7

Głośnik A / B

Assignable

Sterowanie głośnikami w trybie Bi-amp

Assignable

Gniazda głośników funkcji multi-room

Assignable

Wejścia z przodu: Audio / kompozytowe / cyfrowe (optyczne) / HDMI / USB

-, -, -, -,

Port USB Audio / asygnowane dla urządzeń iPod / współpraca z urządzeniami iPhone

o, -,

AM/FM Tuner

dane technologiczne
liczba wzmacniaczy mocy

7

Moc wyjściowa (8 omów, 20 Hz–20 kHz, 0,08% 2-kanały)

95W

Moc wyjściowa (8 omów, 20 Hz–20 kHz, 0,05% 2-kanały)

Moc wyjściowa (6 omów, 1 kHz, 0,7% 2-kanały)

125W

Moc wyjściowa (6 omów, 1 kHz, 10% 1-kanał)

185W

Ogólne
Metalowy przedni panel

Pilot zdalnego sterowania systemu

RC-1253

Wstępnie zaprogramowany / funkcja zapamiętywania / wyświetlacz LCD

-, -,

pobór prądu w W

500

zużycie mocy w trybie gotowości (ECO włączony / wyłączony) w W

35W/75W

zużycie prądu w stanie oczekiwania W

0.1

pobór mocy w trybie gotowości CEC w W

0.5

pobór mocy w trybie gotowości trybu pracy sieciowej w W

Less than 2.0

Maximum Dimensions
Antenna:Horizontal: (W x D x H) in inches
Antenna:Vertical: (W x D x H) in inches)
【w/o Antenna: (W x D x H) in inches】

17.1 x 13.4 x 6.6
( 17.1 x 13.4 x 9.3 )
【 17.1 x 13.0 x 6.6 】

Waga w kg

21.0

Weight in lbs (Packaging)

25.4