amplituner do kina domowego

Ranking amplitunerów do kina domowego – czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych amplitunerów do kina domowego. Ranking zawierający polecane amplitunery do kina domowego jest aktualizowany na bieżąco.

☆ avr-x2800h dab marki Denon ☆

avr-x2800h dab marki Denon Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: DENON
 • Nazwa produktu: avr-x2800h dab marki Denon
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 633efc575ecf7923f421f5db
 • ID kategorii: 448

☆ avr-x2800h dab marki Denon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
DENON AVR-X2800H DAB 7.2 kanałowy amplituner AV z 8K

proponując moc 150 W na kanał, 7.2-kanałowy amplituner AV Denon AVR-X2800H DAB 8K zapewnia idealnie immersyjne wrażenia dźwiękowe 3D, niesamowitą jakość obrazu, a także gry wideo bez opóźnień dzięki Dolby Atmos, DTS:X i najnowszym technologiom HDMI obejmującym HDR10+, Dolby Vision™ oraz obsłudze rozdzielczości 8K/60 i 4K/120. Dzięki technologii HEOS® Built-in możesz bezprzewodowo streamować swoje ulubione utwory muzyczne z serwisów Spotify, Tidal, Amazon Music HD, AirPlay 2 i wielu innych. Dzięki naszemu wielokrotnie nagradzanemu asystentowi konfiguracji Denon i technologii korekcji akustyki pomieszczenia Audyssey MultEQ XT, AVR-X2800H zagwarantuje, że Twój system brzmi lepiej niżeli kiedykolwiek.

Poczuj każdy wymiar dźwięku dzięki Dolby Atmos. Ulepsz swoje kino domowe korzystając z konfiguracji głośników 5.1.2, aby uwolnić w pełni immersyjne wrażenia dźwiękowe 3D z treści Dolby Atmos. Upmixer Dolby Surround włącza wszystkie głośniki,kreować wrażenia dźwiękowe 3D ze starszych treści. Technologia Dolby Atmos Height Virtualization generuje wrażenie dźwięku wyższej warstwy choćby bez systemu 5.1.2. Możesz także słuchać utworów muzycznych Dolby Atmos przystępnych w Apple Music, Amazon HD, TIDAL albo z kompatybilnego urządzenia multimedialnego.

Treści audio kodowane w DTS:X umieszczają dźwięk tam, gdzie naturalnie występuje w przestrzeni, stwarzając realistyczny, wielowymiarowy dźwięk. Upmixer DTS Neural:X udoskonaloną głębię i rozszerzony realizm starszych treści. DTS Virtual:X zagwarantuje otaczający dźwięk bez kanałów wyższej warstwy, wytwarzając wirtualne efekty w konfiguracji głośników 7.1, 5.1 albo 2.1.

Obsługa najnowszych technologii na wszystkich wejściach i wyjściach HDMI. ARC (Audio Return Channel) albo eARC (Enhanced Audio Return Channel) usprawniają odtwarzanie dźwięku z telewizora poprzez amplituner AV przy pomocy pojedynczego połączenia HDMI. EARC gwarantuje transmisję dźwięku HD i 3D, taką jak Dolby TrueHD, DTS HD Master Audio i Dolby Atmos, w trakcie gdy ARC jest ograniczone do klasycznych formatów dźwięku 5.1 lub PCM.

Ciesz się perfekcyjną jakością obrazu 8K na swoim telewizorze albo projektorze 8K. Obsługuje równocześnie rozdzielczość 8K, jak i skalowanie treści 4K w górę do 8K. Obsługuje HDCP 2.3, najnowszy standard ochrony przed kopiowaniem, gwarantujący spokój ducha podczas odtwarzania treści chronionych przed kopiowaniem.

Obsługa HDR (High Dynamic Range), HLG (Hybrid Log Gamma) oraz Dynamic HDR i HDR10+ pass-through. HLG proponuje technologię HDR w nadawanych treściach. Równocześnie Dynamic HDR, jak i HDR10+ wykorzystują dynamiczne metadane do optymalizacji cieni i świateł w miarę zmian na ekranie.

Amplituner jest kompatybilny z Dolby Vision, dzięki temu możesz cieszyć się zawartością Dolby Vision z kompatybilnego urządzenia źródłowego i telewizora. Dolby Vision to zachwycająca technologia obrazowania HDR, która gwarantuje niezwykłe barwy, kontrast i jasność na ekranie.

Obsługa zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR), Quick Frame Transport (QFT) i Auto Low Latency Mode (ALLM), zagwarantuje płynną rozgrywkę bez opóźnień po połączeniu z kompatybilnymi konsolami do gier.

Dzięki technice HEOS® Built-in Twój amplituner AV może bezprzewodowo przesyłać muzykę do kompatybilnych składników HEOS z przeróżnych serwisów streamingowych online. Klienci mogą też bezprzewodowo cieszyć się ulubioną muzyką w dowolnym pomieszczeniu w domu. Odtwórz tę samą piosenkę w każdym pokoju lub wybierz inną piosenkę dla każdego wnętrza korzystając z różnorodnych źródeł streamingu. Dodaj głośniki Denon Home do pokaźniejszej liczby pomieszczeń i steruj nimi za pomocą aplikacji HEOS.

Użyj AirPlay 2, żeby bezprzewodowo przesyłać muzykę z Apple Music do amplitunera AV albo wytwarzać grupy z innymi głośnikami kompatybilnymi z AirPlay, aby wypełnić muzyką cały dom.

Kontroluj swój amplituner AV bez zastosowania dłoni za pomocą Amazon Alexa i swojego głosu. Dostosuj głośność, przejdź do następnego utworu, przełącz wejścia dla rozmaitych odtwarzaczy multimedialnych i nie tylko – „Just Ask". Pobierz bezpłatną aplikację HEOS Home Entertainment Skill, by włączyć polecenia głosowe Amazon Alexa. Wymaga aplikacji Alexa i urządzenia Amazon Echo, Dot albo odpowiednika. Przystępność funkcji różni się w zależności od regionu.

Odkryj niesamowitą wierność ścieżek audio o wysokiej rozdzielczości i ciesz się muzyką zgodnie z zamierzeniami artysty. Przedni port USB obsługuje odtwarzanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości do 24 bit/192 kHz z nośników USB. Obsługiwane formaty audio to MP3, WMA, WAV, MPEG 4/AAC, FLAC i ALAC.

Sparuj swoje ulubione słuchawki Bluetooth z amplitunerem AV, by słuchać ulubionej muzyki, filmów albo programów telewizyjnych w nocy. Możesz także odtwarzać dźwięk jednocześnie z głośników i słuchawek Bluetooth. Zalecamy tę konfigurację, jeśli masz członka rodziny lub znajomego z wadą słuchu. Możesz podłączyć jedną parę słuchawek.

Ten amplituner AV obsługuje dźwięk z dwóch źródeł w dwóch strefach. Podłączając parę głośników w drugim pomieszczeniu do amplitunera AV, można cieszyć się 5.1-kanałowym dźwiękiem przestrzennym w głównym pomieszczeniu i oddzielnym źródłem lub streamingiem muzyki w drugim pomieszczeniu, takim jak pomieszczenie albo patio. Możesz też odtwarzać ten sam dźwięk w obu pokojach, dzięki czemu wszyscy w domu mogą dopingować swoją ulubioną drużynę w niedzielny wieczór lub słuchać tej samej piosenki w obu pokojach. Amplituner AV obsługuje odtwarzanie dźwięku z dwóch źródeł; w dwóch strefach.

Wielokrotnie nagradzany asystent Denon Setup Assistant zapewnia proste, jasne instrukcje, jak rozpocząć korzystanie. Starczy podłączyć amplituner AV do telewizora i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, żeby podłączyć głośniki, wykonać kalibracji akustyki i podłączyć urządzenia źródłowe. Dla dopełniającej wygody amplituner AV samoczynnie zmienia nazwy wejść HDMI po podłączeniu urządzeń źródłowych - albo możesz zmienić nazwy ręcznie.

Amplitunery AV marki Denon wykorzystują zestaw oprogramowania Audyssey EQ do prostej, skrupulatnej konfiguracji i kalibracji. Za pomocą dołączonego mikrofonu pomiarowego Audyssey mierzy sygnał wyjściowy wszystkich głośników w kinie domowym i dostraja amplituner AV, aby zapewnić najszczególniej płynne i optymalne wrażenia słuchowe w Twoim pokoju. Ten amplituner AV wyposażono technologię korekcji akustyki pomieszczenia Audyssey MultEQ XT. Obsługiwane są też funkcje Dyanmic EQ i Dynamic Volume.

Skorzystaj z aplikacji Audyssey MultEQ Editor,przeglądać i przypasowywać ustawienia w celu szczegółowego dostrojenia — co pozwala na bardziej precyzyjne dobranie dźwięku do potężnych problemów w Twoim pokoju i dostosowanie dźwięku do własnych potrzeb i preferencji. Dzięki tej wszechstronnej aplikacji możesz wykorzystać moc Audyssey MultEQ, aby przejąć całkowitą kontrolę nad brzmieniem Twojego kina domowego. Aplikację można nabyć w sklepach iOS i Google Play.

Ta aplikacja sterująca dla systemu iOS albo Android pozwala na włączanie i wyłączanie amplitunera, wybór źródła wejściowego, regulację poziomu głośności i przeglądanie muzyki z telefonu lub dysku USB.

Włącz muzykę w aplikacji HEOS, a następnie poproś Asystenta Google o sterowanie głośnością, odtwarzanie, wstrzymywanie, pomijanie utworów, wyciszanie i sporo więcej.


☆ Onkyo tx-nr6100 | ☆

Onkyo tx-nr6100 | Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Onkyo
 • Nazwa produktu: Onkyo tx-nr6100 |
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 638690980a3d5f53abe92dcf
 • ID kategorii: 448

☆ Onkyo tx-nr6100 | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Onkyo TX-NR6100 Amplituner kina domowego 5.2.2

Onkyo TX-NR6100 budowa 5.2.2-kanałowa 100 W mocy na kanał 6 wejść i 2 wyjścia HDMI (z eARC) Onkyo

Model wyekwipowany w porty HDMI 2.1 do obsługi sygnałów 4K120Hz i 8K60Hz i funkcjami gier, takimi jak VRR - oferując równocześnie Dolby Atmos i DTS: X. A w dodatku posiada Apple AirPlay 2, Google Chromecast I współpracuje z platformą Sonos, DTS Play-Fi, Asystentem Google i Amazon Alexa.

nowoczesny amplituner kina domowego to prawdziwy mózg domowego wielokanałowego systemu audio. Amplituner KD łączy w sobie już nie tylko przedwzmacniacz, amplituner radia oraz wielokanałową końcówkę mocy, lecz także obróbkę obrazu, multiroom, odtwarzacz strumieniowy oraz przedwzmacniacz gramofonowy.

najszczególniej nowoczesne konstrukcje oferują doskonały dźwięk także w stereo i kilkustrefowy multiroom równocześnie z poziomu przedwzmacniacza jak i końcówek mocy – z niezależną regulacją poziomu głośności i dopasowywaniem źródeł. Podobnie w kwestii obrazu – 2 niezależne strefy video to kanon w najdroższych budowach.

choćby mniej innowacyjne amplitunery kina domowego oferują strumieniowe odtwarzanie plików cyfrowych audio przez frontowe gniazdo USB z pendrive'a albo dysku twardego, a także przez ethernet.

Aby ułatwić sterowanie tak bogatymi w funkcje jednostkami centralnymi producenci zwykli udostępniać gratisowe aplikacje na tablety i smartfony, które bez pilota zezwalają na komfortowe sterowanie każdą funkcją z dowolnego miejsca w domu.

Specyfikacja:

☆ Denon AVR-X1700H (0747192134617) ☆

Denon AVR-X1700H (0747192134617) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Denon
 • Nazwa produktu: Denon AVR-X1700H (0747192134617)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62864ea5d40333c8360ffa03
 • ID kategorii: 448
Inne Rankingi:  amplituner 5 1 z dobrym stereo

☆ Denon AVR-X1700H (0747192134617) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
DENON AVR-X1700H Amplituner z Alexa, AirPlay i HEOS
Amplituner z Alexa, AirPlay i HEOS

Poznaj nową jakość kina domowego razem z Denon AVR-X1700H. Dzięki mocy 80 W na kanał (8 ohm, 20 Hz-20 kHz, THD: 0.08%, 2 kanały), ten dostrojony pod kątem skuteczności amplituner AV producenta Denon zapewnia prawdziwie immersyjne wrażenia dźwięku 3D. Obsługuje technologie Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization, DTS:X® i DTS Virtual:X™. AVR-X1700H proponuje dodatkowo najnowsze technologie wideo, takie jak rozdzielczość 8K/60Hz 4K/120Hz na trzech przeznaczonych wejściach, Dolby Vision™, HDR10, HDR10+, Dynamic HDR, HLG i skalowanie do 8K i HDCP 2.3 na wszelkich wejściach HDMI (6 wejść/1 wyjście).

Złącze USB na przednim panelu zezwala na komfortowe odtwarzanie plików audio w formatach MP3 i Hi-Res (pliki WAV, FLAC, ALAC i DSD 2.8/5.6 MHz). Odtwarzaj muzykę z popularnych serwisów streamingowych, takich jak Spotify®, Amazon Music HD, TIDAL, Deezer, TuneIn, Soundcloud i wielu innych, bezprzewodowo poprzez Bluetooth, Apple AirPlay 2 i Wi-Fi dzięki platformie HEOS Built-in®. Denon AVR-X1700H współpracuje z Amazon Alexa i Apple Siri, zapewniając bezproblemową kontrolę głosową.* Wielokrotnie nagradzany asystent konfiguracji Denon, prowadząc Cię widocznie poprzez każdy etap procesu instalacji, zagwarantuje korzystne podłączenie już za pierwszym razem. Każde kino domowe jest inne — dlatego Denon korzysta z najwyższej jakości technologii kalibracji wnętrza marki Audyssey, która automatycznie dostraja i optymalizuje Twój amplituner AV, by zapewnić prawdziwie immersyjne wrażenia dźwiękowe 3D, dobrane do specyficznej akustyki Twojego środowiska odsłuchowego.

Immersyjny dźwięk kina domowego 3D

Denon AVR-X1700H zapewnia immersyjne doznania dźwięku 3D dzięki obsłudze najnowszych formatów dźwięku przestrzennego, w tym Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X® i DTS Virtual:X™. Użytkownicy mogą stworzyć system surround 5.1.2 Dolby Atmos, wykorzystując dedykowane głośniki Atmos albo głośniki sufitowe lub skorzystać z technice DTS Virtual:X i Dolby Atmos Height Virtualization. Zarówno technologie Dolby, jak i DTS dodają wirtualne efekty dźwiękowe wyższej warstwy i dźwięku przestrzennego, aby zapewnić immersyjne doznania w konfiguracjach głośników 7.1, 5.1 albo 2.1. Dzięki temu rozwiązaniu wystarczy mniej głośników, aby stworzyć wrażenie pola dźwiękowego, które rozciąga się wokół słuchacza i jest genialną alternatywą dla systemów wykorzystujących głośniki wyższej warstwy lub głośniki surround rozlokowane w pomieszczeniu.

nowoczesna sekcja 8K HDMI z eARC

Aby zapewnić najkorzystniejszą osiągalną jakość obrazu, AVR-X1700H wyposażony został w zaawansowaną sekcję HDMI. Płyta HDMI z sześcioma wejściami i jednym wyjściem zawiera trzy wejścia 8K obsługujące transmisję sygnału 8K/60Hz i 4K/120Hz do 40Gbps. Wszystkie wejścia HDMI proponują 4:4:4 Pure Color sub sampling, HDR10, HDR10+, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dynamic HDR, a także BT.2020 dla zapewniania wyjątkowej klarowności obrazu. Ciesz się bezproblemowym odtwarzaniem dzięki skalowaniu do 8K na wszelkich wejściach i obsługą HDCP 2.3, najnowszego standardu ochrony przed kopiowaniem. AVR-X1700H można z łatwością podłączyć poprzez eARC (Enhanced Audio Return Channel), aby dostarczać nieskompresowany i kodowany obiektowo dźwięk z telewizora do amplitunera za pomocą jednego kabla HDMI. Gracze mają do dyspozycji szereg technice gwarantujących płynniejszą i szybszą rozgrywkę,
w tym: rozdzielczość 4K/120Hz, Variable Refresh Rate (VRR), Quick Frame Transport (QFT), oraz Auto Low Latency Mode (ALLM).

Streaming muzyki Hi-Res & Multi-Room

Denon AVR-X1700H oferuje kompatybilność z Apple® AirPlay 2 dla użytkowników iPhone i obsługę Bluetooth dla użytkowników inteligentnych sprzętów z systemem Android, podczas gdy port USB na panelu przednim zezwala na komfortowe odtwarzanie dźwięku zróżnicowanych formatów audio o wysokiej rozdzielczości (WAV, FLAC, ALAC i DSD 2.8/5.6 MHz) z maszyn pamięci masowej. Bezprzewodowa łączność z popularnymi serwisami muzycznymi, takimi jak Spotify®, Amazon Music HD, Tidal i wieloma innymi jestprzystępna dzięki platformie HEOS Built-in, choćby w wysokiej rozdzielczości, jeśli taka jest oferowana przez serwis streamingowy. Dzięki platformie HEOS Built-in, amplituner AVR-X1700H może bezprzewodowo przesyłać muzykę do produktów kompatybilnych z HEOS, takich jak bezprzewodowe głośniki Denon Home 150/250/350 zainstalowane w dowolnym miejscu w domu. Słuchacze mogą odtwarzać tę samą piosenkę w całym domu lub wybrać inną piosenkę dla każdego pokoju bezpośrednio z aplikacji HEOS.

Audiofilska jakość i efektywność

Denon AVR-X1700H stawia na pierwszym miejscu jakość dźwięku, oferując obsługę streamingu muzyki w wysokiej rozdzielczości w zróżnicowanych formatach, w tym: pliki FLAC, ALAC i WAV oraz DSD 2.8/5.6 MHz. Najnowszy amplituner AVR gromadzi wejście gramofonowe dla sympatyków płyt winylowych, aby mogli cieszyć się swoją kolekcją z unikatową przezroczystością i bogactwem szczegółów. Dzięki dwóm wyjściom subwoofera słuchacze mogą z łatwością dodać 2 subwoofery do swego systemu, by uzyskać zoptymalizowane rozproszenie niskich częstotliwości podczas słuchania muzyki lub oglądania filmów.

Korekcja akustyki gwarantująca większa dokładność

AVR-X1700H wykorzystuje innowacyjną technikę Audyssey MultEQ XT do wygodnej, dokładnej konfiguracji głośników i kalibracji akustycznej systemu, dzięki czemu entuzjaści kina domowego mogą dostroić swoje systemy do indywidualnych warunków, by uzyskać zoptymalizowane wrażenia słuchowe. Audussey wyłapuje rozmiar, wariant i konfigurację użytych głośników, następnie analizuje ich reakcję w pomieszczeniu w celu uzyskania optymalnej efektywności. Działa od prostej konfiguracji 2.1 kanałowej do konfiguracji 5.1.2 Dolby Atmos/DTS:X. Słuchacze mogą starannie przypasowywać ustawienia do swoich upodobań przy pomocy opcjonalnej aplikacji Audyssey MultEQ Editor, dostępnej w sprzedaży a platformach iOS i Android.

dopełniające funkcje i korzyści

Najnowszy amplituner 8K oferuje mnóstwo innych korzyści, w tym funkcję „Dual Speaker Presets", umożliwiającą użytkownikom zapamiętywanie i natychmiastowe przełączanie pomiędzy dwiema najróżniejszymi konfiguracjami głośników i ustawieniami Audyssey. „Dialog Enhancer" pozwala użytkownikom dopasować poziom dialogów w mgnieniu oka, żeby nigdy nie przegapić ani jednego słowa. Żeby zapewnić optymalną dostępność, AVR-X1700H został zaopatrzony w nadajnik audio Bluetooth, który daje słuchaczom możliwość cieszenia się ulubionymi treściami przez słuchawki Bluetooth i może być użytkowany do odtwarzania tylko poprzez Bluetooth lub jednocześnie odtwarzać dźwięk przez słuchawki oraz podłączone głośniki.

Nowy AVR jest w dodatku kompatybilny z Amazon Alexa, Google Assistant i Apple Siri umożliwiając sterowanie głosowe funkcjami amplitunera.

SPECYFIKACJA
 • 7.2 kanałowy amplituner AV o mocy 80 W na kanał: siedem konkretnych wzmacniaczy zapewnia konwencjonalne i dynamiczne wrażenia dźwiękowe Denon
 • obsługa Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X i DTS Virtual:X: ciesz się wciągającym, trójwymiarowym dźwiękiem aż do konfiguracji 7.2.4 z dodatkowym 2-kanałowym wzmacniaczem
 • rozdzielczość 8K/60Hz oraz 4K/120Hz: dzięki obsłudze najnowszych standardów HDMI możesz radować się obrazem w jakości 8K z sprzętów źródłowych 8K. Trzy wejścia i jedno wyjście 8K pozwalają na transmisję w rozdzielczości 8K/60Hz i 4K/120Hz. Skalowanie w górę do 8K jest przystępne na wszelkich 6 wejściach HDMI
 • obsługa najnowszych formatów obrazu: obsługa najnowszych formatów HDR, w tym HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision oraz Dynamic HDR zagwarantuje najwyższą jakość obrazu pod względem jasności, krystaliczności i kontrastu
 • asygnowane rozwiązania dla graczy: dzięki rozdzielczosci 4K/120Hz, zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR), trybowi Auto Low Latency Mode (ALLM) i szybkiemu transportowi klatek (QFT) możesz radować się grą z niesamowitym obrazem, ostrością a także zmniejszonymi opóźnieniami
 • wielokrotnie nagradzany Denon Setup Assistant i graficzny interfejs użytkownika: przystępna, intuicyjna konfiguracja i instalacja
 • sterowanie głosowe Amazon Alexa i Apple Siri: użyj swojego głosu, aby sterować amplitunerem AVR-X1700H i internrtowymi serwisami muzycznymi
 • platforma HEOS Built-in do bezprzewodowego streamingu muzyki multi-room: odtwarzaj dźwięk w jednym pomieszczeniu lub wypełnij muzyką cały dom
 • kompatybilność z Smart TV: steruj amplitunerem Denon AVR-X1700H przy pomocy pilota telewizora poprzez HDMI CEC
 • obsługa Enhanced Audio Return Channel (eARC): odtwarzanie najnowszych formatów audio 3D, takich jak Dolby Atmos i DTS:X z sygnału audio telewizora poprzez HDMI
 • tryb dla graczy: tryb Auto Low Latency Mode (ALLM) zapewnia rozgrywkę bez opóźnień (wymaga kompatybilnego wyświetlacza 4K i konsoli do gier)
 • Spotify, Amazon Music HD, TuneIn, Deezer i niemało więcej: streamuj muzykę bezprzewodowo i ciesz się najpopularniejszymi serwisami muzycznymi
 • obsługa formatów o wysokiej rozdzielczości DSD (2.8/5.6MHz), FLAC, ALAC oraz WAV: odtwarzanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości dla wielbicieli Hi-Fi
 • zintegrowane wejście gramofonowe Phono: odtwarzaj swoje ukochane winyle
 • procesor DSP z czterema rdzeniami o mocy 300MHz: spełnia najnowsze kryteria dotyczące obrazu, dźwięku i przetwarzania
 • tryb All Zone TV audio: odtwarzaj dźwięk z telewizora we wszystkich strefach
 • oprogramowanie kalibracyjne Audyssey MultEQ XT: gwarantuje znakomite strojenie dźwięku dla Twojego unikalnego środowiska odsłuchowego
 • rozmiary towaru: 434 x 151 x 339 mm
 • waga netto: 8,50 kg

TEST DENON AVR-X1700H - kliknij po więcej na nowej stronie


☆ Amplituner Kina Domowego Pioneer VSX-534D-B Black, VSX534DBMMP ☆

Amplituner Kina Domowego Pioneer VSX-534D-B Black, VSX534DBMMP Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Amplituner Kina Domowego Pioneer VSX-534D-B Black, VSX534DBMMP
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6472820b3754b735fd25b373
 • ID kategorii: 448

☆ Amplituner Kina Domowego Pioneer VSX-534D-B Black, VSX534DBMMP - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
wielki wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

☆ Amplituner Kina Domowego Pioneer VSX-534-B Black, VSX534BMMP ☆

Amplituner Kina Domowego Pioneer VSX-534-B Black, VSX534BMMP Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Amplituner Kina Domowego Pioneer VSX-534-B Black, VSX534BMMP
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 647301d40a3d5f36a259a3d7
 • ID kategorii: 448
Inne Rankingi:  amplituner z wifi i bluetooth

☆ Amplituner Kina Domowego Pioneer VSX-534-B Black, VSX534BMMP - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
obfity wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.


Najtańsze amplitunery do kina domowego – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych amplitunerów do kina domowego. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Amplituner Kina Domowego Pioneer VSX-534-B Black, VSX534BMMP ☆

Amplituner Kina Domowego Pioneer VSX-534-B Black, VSX534BMMP Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Amplituner Kina Domowego Pioneer VSX-534-B Black, VSX534BMMP
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 647301d40a3d5f36a259a3d7
 • ID kategorii: 448

☆ Amplituner Kina Domowego Pioneer VSX-534-B Black, VSX534BMMP - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
wielki wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

☆ Amplituner Kina Domowego Pioneer VSX-534D-B Black, VSX534DBMMP ☆

Amplituner Kina Domowego Pioneer VSX-534D-B Black, VSX534DBMMP Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Amplituner Kina Domowego Pioneer VSX-534D-B Black, VSX534DBMMP
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6472820b3754b735fd25b373
 • ID kategorii: 448

☆ Amplituner Kina Domowego Pioneer VSX-534D-B Black, VSX534DBMMP - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
spory dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

☆ Denon AVR-X1700H (0747192134617) ☆

Denon AVR-X1700H (0747192134617) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Denon
 • Nazwa produktu: Denon AVR-X1700H (0747192134617)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62864ea5d40333c8360ffa03
 • ID kategorii: 448

☆ Denon AVR-X1700H (0747192134617) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
DENON AVR-X1700H Amplituner z Alexa, AirPlay i HEOS
Amplituner z Alexa, AirPlay i HEOS

Poznaj nową jakość kina domowego razem z Denon AVR-X1700H. Dzięki mocy 80 W na kanał (8 ohm, 20 Hz-20 kHz, THD: 0.08%, 2 kanały), ten dostrojony pod kątem skuteczności amplituner AV producenta Denon zagwarantuje prawdziwie immersyjne wrażenia dźwięku 3D. Obsługuje technologie Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization, DTS:X® i DTS Virtual:X™. AVR-X1700H oferuje także najnowsze technologie wideo, takie jak rozdzielczość 8K/60Hz 4K/120Hz na trzech przeznaczonych wejściach, Dolby Vision™, HDR10, HDR10+, Dynamic HDR, HLG oraz skalowanie do 8K i HDCP 2.3 na wszelkich wejściach HDMI (6 wejść/1 wyjście).

Złącze USB na przednim panelu pozwala na wygodne odtwarzanie plików audio w formatach MP3 i Hi-Res (pliki WAV, FLAC, ALAC i DSD 2.8/5.6 MHz). Odtwarzaj muzykę z modnych serwisów streamingowych, takich jak Spotify®, Amazon Music HD, TIDAL, Deezer, TuneIn, Soundcloud i wielu innych, bezprzewodowo poprzez Bluetooth, Apple AirPlay 2 i Wi-Fi dzięki platformie HEOS Built-in®. Denon AVR-X1700H współpracuje z Amazon Alexa i Apple Siri, zapewniając bezproblemową kontrolę głosową.* Wielokrotnie nagradzany asystent konfiguracji Denon, prowadząc Cię optycznie poprzez każdy etap cyklu instalacji, gwarantuje prawidłowe podłączenie już za pierwszym razem. Każde kino domowe jest inne — dlatego Denon korzysta z najwyższej jakości technice kalibracji pomieszczenia marki Audyssey, która automatycznie dostraja i optymalizuje Twój amplituner AV, żeby zapewnić prawdziwie immersyjne wrażenia dźwiękowe 3D, dostosowane do unikalnej akustyki Twojego środowiska odsłuchowego.

Immersyjny dźwięk kina domowego 3D

Denon AVR-X1700H gwarantuje immersyjne doznania dźwięku 3D dzięki obsłudze najnowszych formatów dźwięku przestrzennego, w tym Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X® i DTS Virtual:X™. Użytkownicy mogą stworzyć system surround 5.1.2 Dolby Atmos, wykorzystując asygnowane głośniki Atmos albo głośniki sufitowe lub skorzystać z technologii DTS Virtual:X i Dolby Atmos Height Virtualization. Równocześnie technologie Dolby, jak i DTS dodają wirtualne efekty dźwiękowe wyższej warstwy i dźwięku przestrzennego, by zapewnić immersyjne doznania w konfiguracjach głośników 7.1, 5.1 lub 2.1. Dzięki czemu rozwiązaniu wystarczy mniej głośników, aby stworzyć wrażenie pola dźwiękowego, które rozciąga się wokół słuchacza i jest rewelacyjną alternatywą dla systemów wykorzystujących głośniki wyższej warstwy albo głośniki surround rozlokowane w pomieszczeniu.

zaawansowana sekcja 8K HDMI z eARC

Aby zapewnić najkorzystniejszą możliwą jakość obrazu, AVR-X1700H wyekwipowany został w nowoczesną sekcję HDMI. Płyta HDMI z sześcioma wejściami i jednym wyjściem zawiera trzy wejścia 8K obsługujące transmisję sygnału 8K/60Hz i 4K/120Hz do 40Gbps. Wszystkie wejścia HDMI oferują 4:4:4 Pure Color sub sampling, HDR10, HDR10+, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dynamic HDR oraz BT.2020 dla zapewniania nieszablonowej przezroczystości obrazu. Ciesz się bezproblemowym odtwarzaniem dzięki skalowaniu do 8K na wszelkich wejściach i obsługą HDCP 2.3, najnowszego standardu ochrony przed kopiowaniem. AVR-X1700H można łatwo podłączyć poprzez eARC (Enhanced Audio Return Channel), by dostarczać nieskompresowany i kodowany obiektowo dźwięk z telewizora do amplitunera za pomocą jednego kabla HDMI. Gracze mają do dyspozycji szereg technice zapewniających płynniejszą i szybszą rozgrywkę,
w tym: rozdzielczość 4K/120Hz, Variable Refresh Rate (VRR), Quick Frame Transport (QFT), i Auto Low Latency Mode (ALLM).

Streaming muzyki Hi-Res & Multi-Room

Denon AVR-X1700H proponuje kompatybilność z Apple® AirPlay 2 dla użytkowników iPhone i obsługę Bluetooth dla użytkowników inteligentnych maszyn z systemem Android, podczas gdy port USB na panelu przednim umożliwia wygodne odtwarzanie dźwięku różnych formatów audio o wysokiej rozdzielczości (WAV, FLAC, ALAC i DSD 2.8/5.6 MHz) z urządzeń pamięci masowej. Bezprzewodowa łączność z lubianymi serwisami muzycznymi, takimi jak Spotify®, Amazon Music HD, Tidal i wieloma innymi jestprzystępna dzięki platformie HEOS Built-in, choćby w wysokiej rozdzielczości, jeśli taka jest oferowana przez serwis streamingowy. Dzięki platformie HEOS Built-in, amplituner AVR-X1700H może bezprzewodowo przesyłać muzykę do produktów kompatybilnych z HEOS, takich jak bezprzewodowe głośniki Denon Home 150/250/350 zainstalowane w dowolnym miejscu w domu. Słuchacze mogą odtwarzać tę samą piosenkę w całym domu lub wybrać inną piosenkę dla każdego pokoju bezpośrednio z aplikacji HEOS.

Audiofilska jakość i efektywność

Denon AVR-X1700H stawia na pierwszym miejscu jakość dźwięku, oferując obsługę streamingu muzyki w wysokiej rozdzielczości w najróżniejszych formatach, w tym: pliki FLAC, ALAC i WAV, a także DSD 2.8/5.6 MHz. Najnowszy amplituner AVR posiada wejście gramofonowe dla wielbicieli płyt winylowych, żeby mogli cieszyć się swoją linią z wyjątkową przezroczystością i bogactwem szczegółów. Dzięki dwóm wyjściom subwoofera słuchacze mogą z łatwością dodać 2 subwoofery do swego systemu, żeby uzyskać zoptymalizowane rozproszenie niskich częstotliwości w trakcie słuchania muzyki albo oglądania filmów.

Korekcja akustyki zapewniająca obszerniejsza precyzyjność

AVR-X1700H wykorzystuje innowacyjną technikę Audyssey MultEQ XT do wygodnej, starannej konfiguracji głośników i kalibracji akustycznej systemu, dzięki temu entuzjaści kina domowego mogą dostroić swoje systemy do indywidualnych warunków, by uzyskać zoptymalizowane wrażenia słuchowe. Audussey wyłapuje rozmiar, typ i konfigurację użytych głośników, następnie analizuje ich reakcję w pomieszczeniu w celu uzyskania stosownej sprawności. Działa od prostej konfiguracji 2.1 kanałowej do konfiguracji 5.1.2 Dolby Atmos/DTS:X. Słuchacze mogą starannie przypasowywać ustawienia do swoich upodobań przy pomocy opcjonalnej aplikacji Audyssey MultEQ Editor, przystępnej w sprzedaży a platformach iOS i Android.

dodatkowe funkcje i korzyści

Najnowszy amplituner 8K proponuje niemało innych korzyści, w tym funkcję „Dual Speaker Presets", umożliwiającą użytkownikom zapamiętywanie i natychmiastowe przełączanie między dwiema różnymi konfiguracjami głośników i ustawieniami Audyssey. „Dialog Enhancer" pozwala użytkownikom dopasować poziom dialogów w mgnieniu oka, aby nigdy nie przegapić ani jednego słowa. By zapewnić stosowną przystępność, AVR-X1700H został wyekwipowany w nadajnik audio Bluetooth, który daje słuchaczom możliwość cieszenia się ulubionymi treściami przez słuchawki Bluetooth i może być użytkowany do odtwarzania tylko przez Bluetooth lub równocześnie odtwarzać dźwięk poprzez słuchawki, a także podłączone głośniki.

Nowy AVR jest dodatkowo kompatybilny z Amazon Alexa, Google Assistant i Apple Siri umożliwiając sterowanie głosowe funkcjami amplitunera.

SPECYFIKACJA
 • 7.2 kanałowy amplituner AV o mocy 80 W na kanał: siedem potężnych wzmacniaczy zagwarantuje tradycyjne i dynamiczne wrażenia dźwiękowe Denon
 • obsługa Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X, a także DTS Virtual:X: ciesz się wciągającym, trójwymiarowym dźwiękiem aż do konfiguracji 7.2.4 z dodatkowym 2-kanałowym wzmacniaczem
 • rozdzielczość 8K/60Hz oraz 4K/120Hz: dzięki obsłudze najnowszych standardów HDMI możesz cieszyć się obrazem w jakości 8K z sprzętów źródłowych 8K. Trzy wejścia i jedno wyjście 8K zezwalają na transmisję w rozdzielczości 8K/60Hz i 4K/120Hz. Skalowanie w górę do 8K jest przystępne na wszelkich 6 wejściach HDMI
 • obsługa najnowszych formatów obrazu: obsługa najnowszych formatów HDR, w tym HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision, a także Dynamic HDR zagwarantuje najwyższą jakość obrazu pod względem jasności, krystaliczności i kontrastu
 • dedykowane rozwiązania dla graczy: dzięki rozdzielczosci 4K/120Hz, zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR), trybowi Auto Low Latency Mode (ALLM) i prędkiemu transportowi klatek (QFT) możesz cieszyć się grą z niesamowitym obrazem, ostrością a także zmniejszonymi opóźnieniami
 • wielokrotnie nagradzany Denon Setup Assistant i graficzny interfejs użytkownika: prosta, intuicyjna konfiguracja i instalacja
 • sterowanie głosowe Amazon Alexa i Apple Siri: użyj swego głosu, żeby sterować amplitunerem AVR-X1700H i internrtowymi serwisami muzycznymi
 • platforma HEOS Built-in do bezprzewodowego streamingu muzyki multi-room: odtwarzaj dźwięk w jednym pomieszczeniu lub wypełnij muzyką cały dom
 • kompatybilność z Smart TV: steruj amplitunerem Denon AVR-X1700H za pomocą pilota telewizora poprzez HDMI CEC
 • obsługa Enhanced Audio Return Channel (eARC): odtwarzanie najnowszych formatów audio 3D, takich jak Dolby Atmos i DTS:X z sygnału audio telewizora poprzez HDMI
 • tryb dla graczy: tryb Auto Low Latency Mode (ALLM) zagwarantuje rozgrywkę bez opóźnień (wymaga kompatybilnego wyświetlacza 4K i konsoli do gier)
 • Spotify, Amazon Music HD, TuneIn, Deezer i dużo więcej: streamuj muzykę bezprzewodowo i ciesz się najpopularniejszymi serwisami muzycznymi
 • obsługa formatów o wysokiej rozdzielczości DSD (2.8/5.6MHz), FLAC, ALAC i WAV: odtwarzanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości dla fanów Hi-Fi
 • zintegrowane wejście gramofonowe Phono: odtwarzaj swoje ukochane winyle
 • procesor DSP z czterema rdzeniami o mocy 300MHz: spełnia najnowsze oczekiwania dotyczące obrazu, dźwięku i przetwarzania
 • tryb All Zone TV audio: odtwarzaj dźwięk z telewizora we wszystkich strefach
 • oprogramowanie kalibracyjne Audyssey MultEQ XT: zagwarantuje znakomite strojenie dźwięku dla Twojego oryginalnego środowiska odsłuchowego
Inne Rankingi:  amplituner yamaha z usb
 • wymiary towaru: 434 x 151 x 339 mm
 • waga netto: 8,50 kg

TEST DENON AVR-X1700H - kliknij po więcej na nowej stronie


☆ Onkyo tx-nr6100 | ☆

Onkyo tx-nr6100 | Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Onkyo
 • Nazwa produktu: Onkyo tx-nr6100 |
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 638690980a3d5f53abe92dcf
 • ID kategorii: 448

☆ Onkyo tx-nr6100 | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Onkyo TX-NR6100 Amplituner kina domowego 5.2.2

Onkyo TX-NR6100 konstrukcja 5.2.2-kanałowa 100 W mocy na kanał 6 wejść i 2 wyjścia HDMI (z eARC) Onkyo

Model wyekwipowany w porty HDMI 2.1 do obsługi sygnałów 4K120Hz i 8K60Hz i funkcjami gier, takimi jak VRR - proponując jednocześnie Dolby Atmos i DTS: X. A dodatkowo ma Apple AirPlay 2, Google Chromecast I współpracuje z platformą Sonos, DTS Play-Fi, Asystentem Google i Amazon Alexa.

postępowy amplituner kina domowego to prawdziwy mózg domowego wielokanałowego systemu audio. Amplituner KD łączy w sobie już nie tylko przedwzmacniacz, amplituner radia oraz wielokanałową końcówkę mocy, ale także obróbkę obrazu, multiroom, odtwarzacz strumieniowy oraz przedwzmacniacz gramofonowy.

najistotniej progresywne konstrukcje oferują świetny dźwięk także w stereo, a także kilkustrefowy multiroom zarówno z poziomu przedwzmacniacza jak i końcówek mocy – z niezależną regulacją poziomu głośności, a także dopasowywaniem źródeł. Podobnie w kwestii obrazu – 2 niezależne strefy video to kanon w najdroższych konstrukcjach.

choćby mniej progresywne amplitunery kina domowego proponują strumieniowe odtwarzanie plików cyfrowych audio poprzez frontowe gniazdo USB z pendrive'a lub dysku twardego, a także poprzez ethernet.

Aby ułatwić sterowanie tak bogatymi w funkcje jednostkami centralnymi producenci zwykli udostępniać gratisowe aplikacje na tablety, a także smartfony, które bez pilota zezwalają na komfortowe sterowanie każdą funkcją z dowolnego miejsca w domu.

Specyfikacja:

☆ avr-x2800h dab marki Denon ☆

avr-x2800h dab marki Denon Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: DENON
 • Nazwa produktu: avr-x2800h dab marki Denon
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 633efc575ecf7923f421f5db
 • ID kategorii: 448

☆ avr-x2800h dab marki Denon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
DENON AVR-X2800H DAB 7.2 kanałowy amplituner AV z 8K

proponując moc 150 W na kanał, 7.2-kanałowy amplituner AV Denon AVR-X2800H DAB 8K zagwarantuje znakomicie immersyjne wrażenia dźwiękowe 3D, niesamowitą jakość obrazu oraz gry wideo bez opóźnień dzięki Dolby Atmos, DTS:X i najnowszym technologiom HDMI obejmującym HDR10+, Dolby Vision™, a także obsłudze rozdzielczości 8K/60 i 4K/120. Dzięki technice HEOS® Built-in możesz bezprzewodowo streamować swoje ulubione utwory muzyczne z serwisów Spotify, Tidal, Amazon Music HD, AirPlay 2 i wielu innych. Dzięki naszemu wielokrotnie nagradzanemu asystentowi konfiguracji Denon i technologii korekcji akustyki wnętrza Audyssey MultEQ XT, AVR-X2800H zagwarantuje, że Twój system brzmi lepiej niżeli kiedykolwiek.

Poczuj każdy rozmiar dźwięku dzięki Dolby Atmos. Ulepsz swoje kino domowe korzystając z konfiguracji głośników 5.1.2, aby uwolnić w pełni immersyjne wrażenia dźwiękowe 3D z treści Dolby Atmos. Upmixer Dolby Surround włącza wszystkie głośniki,wytwarzać wrażenia dźwiękowe 3D ze starszych treści. Technologia Dolby Atmos Height Virtualization formuje wrażenie dźwięku wyższej warstwy nawet bez systemu 5.1.2. Możesz także słuchać utworów muzycznych Dolby Atmos dostępnych w Apple Music, Amazon HD, TIDAL lub z kompatybilnego urządzenia multimedialnego.

Treści audio kodowane w DTS:X umieszczają dźwięk tam, gdzie naturalnie występuje w przestrzeni, tworząc realistyczny, wielowymiarowy dźwięk. Upmixer DTS Neural:X lepszą głębię i zwiększony realizm starszych treści. DTS Virtual:X zagwarantuje otaczający dźwięk bez kanałów wyższej warstwy, tworząc wirtualne efekty w konfiguracji głośników 7.1, 5.1 lub 2.1.

Obsługa najnowszych technologii na wszystkich wejściach i wyjściach HDMI. ARC (Audio Return Channel) lub eARC (Enhanced Audio Return Channel) upraszczają odtwarzanie dźwięku z telewizora przez amplituner AV za pomocą pojedynczego połączenia HDMI. EARC zagwarantuje transmisję dźwięku HD i 3D, taką jak Dolby TrueHD, DTS HD Master Audio i Dolby Atmos, w trakcie gdy ARC jest ograniczone do konwencjonalnych formatów dźwięku 5.1 lub PCM.

Ciesz się idealną jakością obrazu 8K na swoim telewizorze albo projektorze 8K. Obsługuje zarówno rozdzielczość 8K, jak i skalowanie treści 4K w górę do 8K. Obsługuje HDCP 2.3, najnowszy standard ochrony przed kopiowaniem, gwarantujący spokój ducha w trakcie odtwarzania treści chronionych przed kopiowaniem.

Obsługa HDR (High Dynamic Range), HLG (Hybrid Log Gamma) oraz Dynamic HDR i HDR10+ pass-through. HLG oferuje technikę HDR w nadawanych treściach. Zarówno Dynamic HDR, jak i HDR10+ wykorzystują dynamiczne metadane do optymalizacji cieni i świateł w miarę zmian na ekranie.

Amplituner jest kompatybilny z Dolby Vision, dzięki czemu możesz radować się zawartością Dolby Vision z kompatybilnego urządzenia źródłowego i telewizora. Dolby Vision to oszałamiająca technika obrazowania HDR, która zapewnia niezwykłe kolory, kontrast i jasność na ekranie.

Obsługa zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR), Quick Frame Transport (QFT) i Auto Low Latency Mode (ALLM), zagwarantuje płynną rozgrywkę bez opóźnień po połączeniu z kompatybilnymi konsolami do gier.

Dzięki technice HEOS® Built-in Twój amplituner AV może bezprzewodowo przesyłać muzykę do kompatybilnych komponentów HEOS z rozmaitych serwisów streamingowych online. Kupujący mogą też bezprzewodowo cieszyć się ulubioną muzyką w dowolnym pomieszczeniu w domu. Odtwórz tę samą piosenkę w każdym pokoju lub wybierz inną piosenkę dla każdego pomieszczenia korzystając z zróżnicowanych źródeł streamingu. Dodaj głośniki Denon Home do większej liczby pomieszczeń i steruj nimi za pomocą aplikacji HEOS.

Użyj AirPlay 2, aby bezprzewodowo przesyłać muzykę z Apple Music do amplitunera AV lub kreować grupy z innymi głośnikami kompatybilnymi z AirPlay, żeby wypełnić muzyką cały dom.

Kontroluj swój amplituner AV bez zastosowania rąk za pomocą Amazon Alexa i swego głosu. Przystosuj głośność, przejdź do następnego utworu, przełącz wejścia dla przeróżnych odtwarzaczy multimedialnych i nie tylko – „Just Ask". Pobierz gratisową aplikację HEOS Home Entertainment Skill, by włączyć polecenia głosowe Amazon Alexa. Wymaga aplikacji Alexa i urządzenia Amazon Echo, Dot albo odpowiednika. Przystępność funkcji różni się w zależności od regionu.

Odkryj niesamowitą wierność ścieżek audio o wysokiej rozdzielczości i ciesz się muzyką zgodnie z zamierzeniami artysty. Przedni port USB obsługuje odtwarzanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości do 24 bit/192 kHz z nośników USB. Obsługiwane formaty audio to MP3, WMA, WAV, MPEG 4/AAC, FLAC i ALAC.

Sparuj swoje ulubione słuchawki Bluetooth z amplitunerem AV, żeby słuchać ulubionej muzyki, filmów lub programów telewizyjnych w nocy. Możesz także odtwarzać dźwięk równocześnie z głośników i słuchawek Bluetooth. Zalecamy tę konfigurację, jeśli masz członka rodziny albo znajomego z wadą słuchu. Możesz podłączyć jedną parę słuchawek.

Ten amplituner AV obsługuje dźwięk z dwóch źródeł w dwóch strefach. Podłączając parę głośników w drugim pomieszczeniu do amplitunera AV, można radować się 5.1-kanałowym dźwiękiem przestrzennym w głównym pomieszczeniu i oddzielnym źródłem lub streamingiem muzyki w drugim pomieszczeniu, takim jak wnętrze albo patio. Możesz też odtwarzać ten sam dźwięk w obu pokojach, dzięki czemu wszyscy w domu mogą dopingować swoją ulubioną drużynę w niedzielny wieczór albo słuchać tej samej piosenki w obu pokojach. Amplituner AV obsługuje odtwarzanie dźwięku z dwóch źródeł; w dwóch strefach.

Wielokrotnie nagradzany asystent Denon Setup Assistant gwarantuje proste, jasne instrukcje, jak rozpocząć korzystanie. Starczy podłączyć amplituner AV do telewizora i progresywnać zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, żeby podłączyć głośniki, wykonać kalibracji akustyki i podłączyć urządzenia źródłowe. Dla dodatkowej wygody amplituner AV samoczynnie zmienia nazwy wejść HDMI po podłączeniu sprzętów źródłowych - albo możesz zmienić nazwy ręcznie.

Amplitunery AV firmy Denon wykorzystują zestaw oprogramowania Audyssey EQ do prostej, precyzyjnej konfiguracji i kalibracji. Przy pomocy załączonego mikrofonu pomiarowego Audyssey mierzy sygnał wyjściowy wszystkich głośników w kinie domowym i dostraja amplituner AV, aby zapewnić najszczególniej płynne i stosowne wrażenia słuchowe w Twoim pokoju. Ten amplituner AV zaopatrzono technikę korekcji akustyki pomieszczenia Audyssey MultEQ XT. Obsługiwane są na dodatek funkcje Dyanmic EQ i Dynamic Volume.

Skorzystaj z aplikacji Audyssey MultEQ Editor,oglądać i dopasowywać ustawienia w celu szczegółowego dostrojenia — co pozwala na bardziej dokładne przypasowanie dźwięku do solidnych problemów w Twoim pokoju i dobranie dźwięku do własnych potrzeb i preferencji. Dzięki tej wszechstronnej aplikacji możesz zastosować moc Audyssey MultEQ, aby przejąć całkowitą kontrolę nad brzmieniem Twojego kina domowego. Aplikację można nabyć w sklepach iOS i Google Play.

Ta aplikacja sterująca dla systemu iOS albo Android zezwala na włączanie i wyłączanie amplitunera, dobór źródła wejściowego, regulację poziomu głośności i oglądanie muzyki z telefonu albo dysku USB.

Włącz muzykę w aplikacji HEOS, a następnie poproś Asystenta Google o sterowanie głośnością, odtwarzanie, wstrzymywanie, pomijanie utworów, wyciszanie i niemało więcej.