boombox 700w

Ranking boomboxów 700w – sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych boomboxów 700w. Ranking zawierający polecane boomboxy 700w jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Radioodtwarzacz PHILIPS AZ700 ☆

Radioodtwarzacz PHILIPS AZ700 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Radioodtwarzacz PHILIPS AZ700
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5554517b8e441aed4a000090
 • ID kategorii: 458

☆ Radioodtwarzacz PHILIPS AZ700 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Muzyka o solidnym brzmieniu w dowolnym miejscu bezprzewodowoPrzenośny bumbox CD producenta Philips to potężny system dźwiękowy, który można zabrać ze sobą wszędzie. Zyskasz nowe możliwości słuchania muzyki dzięki funkcji bezprzewodowej łączności NFC umożliwiającej parowanie Bluetooth za jednym dotknięciem.

Możesz dodatkowo słuchać muzyki z sprzętów USB i płyt CD i MP3-CD. Bezprzewodowe przesyłanie muzyki ze smartfona przez BluetoothBluetooth to bezprzewodowa technika komunikacyjna krótkiego zasięgu, która jest potężna i energooszczędna.

technika ta zezwala na łatwą bezprzewodową komunikację z urządzeniami iPod/iPhone/iPad albo innymi urządzeniami Bluetooth, takimi jak smartfony, tablety czy laptopy. Dzięki temu można w prosty sposób odtwarzać bezprzewodowo ulubioną muzykę albo dźwięk z filmu bądź gry.

Parowanie smartfonów z technologią Bluetooth za jednym dotknięciem dzięki technologii NFCZ łatwością paruj smartfony z technologią Bluetooth za jednym dotknięciem dzięki technologii komunikacji bliskiego zasięgu NFC.

wystarczy dotknąć smartfonem lub tabletem z technologią NFC specjalnie wydzielonego obszaru głośnika, aby go włączyć, rozpocząć parowanie przez Bluetooth lub rozpocząć strumieniowe przesyłanie muzyki. Odtwarzanie płyt MP3-CD, CD i CD-R/RWMP3 to skrót od MPEG 1 Audio layer-3.

MP3 to przełomowa technologia kompresji, dzięki której obszerne pliki muzyczne można 10-krotnie pomniejszyć, nie trwoniąc prawie nic na jakości dźwięku. Dzięki możliwości prędkiego i nieskomplikowanego przesyłania dźwięku, format MP3 stał się standardowym sposobem kompresji dźwięku w Internecie.

Inne Rankingi:  Wzmacniacz szerokopasmowy

Odtwarzanie CD losowe/wielokrotne, aby lepiej radować się muzykąDzięki funkcji odtwarzania muzyki w kolejności losowej i powtarzania nie trzeba słuchać utworów wciąż w tej samej kolejności. Po wgraniu ulubionych utworów do odtwarzacza wszystko, co należy zrobić, to wybrać jeden z trybów odtwarzanie w kolejności losowej (Shuffle) albo powtarzanie (Repeat), by odtwarzać utwory w zróżnicowanej kolejności.

Ciesz się nowym doświadczeniem słuchania muzyki zawsze, gdy korzystasz z odtwarzacza. Komplet głośników z systemem Bass Reflex gwarantuje głębokie i mocne brzmienie basówZestaw głośnikowy z systemem Bass Reflex emituje niskie tony o większej głębi niżeli kompaktowy system głośnikowy.

pakiet ten różni się od systemu kompaktowego tubą basową akustycznie zharmonizowaną z głośnikiem niskotonowym, co pozwala uniknąć obcinania niskich dźwięków. Efekt to głębszy dostosowywany bas i mniejsze zniekształcenia.

System działa w ten sposób, że wprowadza w rezonans masę powietrza znajdującą się w tubie basowej, aby wibrowała jak zwykły głośnik niskotonowym. W połączeniu z reakcją głośnika niskotonowego oznacza to ogólne wzmocnienie basów i większą ich głębię.

Dynamiczne wzmocnienie basów zagwarantuje głębsze brzmienie niskich tonówDynamiczne wzmocnienie tonów niskich (DBB) to robiące obfite wrażenie uwydatnienie basów w nagraniu muzycznym w całym zakresie ustawień głośności od niskiego do wysokiego za jednym naciśnięciem przycisku!

Ustawienie głośności na niskim poziomie sprawia na ogół utratę dolnych niskotonowych częstotliwości dźwięku. Aby do tego nie dopuścić, można włączyć dynamiczne wzmocnienie basów, które pozwala słuchać pełnego dźwięku choćby po ściszeniu.

praktyczny pilot zdalnego sterowania dodatkowa wygodaPoręczny pilot zdalnego sterowania zapewnia pokaźniejszą wygodę w zasięgu ręki. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się w salonie. Więcej muzyki z cyfrowym radiem FM i pamięcią 20 stacji Odtw.

CD z funkcją program. 20 utworówFunkcja programowania odtwarzania CD pozwala ustalić kolejność słuchania ulubionych utworów. Stereofoniczne gniazdo słuchawek pozwala dyskretnie słuchać muzykiTo urządzenie producenta Philips jest wyekwipowane w dodatkowe złącze umożliwiające podłączenie słuchawek i bardziej osobiste przeżywanie muzyki.

dzisiaj możesz słuchać muzyki, ciesząc się doskonałym dźwiękiem ze świadomością, iż nie przeszkadzasz innym.

Inne Rankingi:  Mikrofon do karaoke Overmax


Najtańsze boomboxy 700w – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych boomboxów 700w. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Radioodtwarzacz PHILIPS AZ700 ☆

Radioodtwarzacz PHILIPS AZ700 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Radioodtwarzacz PHILIPS AZ700
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5554517b8e441aed4a000090
 • ID kategorii: 458

☆ Radioodtwarzacz PHILIPS AZ700 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Muzyka o mocnym brzmieniu w dowolnym miejscu bezprzewodowoPrzenośny bumbox CD producenta Philips to mocny system dźwiękowy, który można wziąć ze sobą wszędzie. Zyskasz nowe możliwości słuchania muzyki dzięki funkcji bezprzewodowej łączności NFC umożliwiającej parowanie Bluetooth za jednym dotknięciem.

Możesz jeszcze słuchać muzyki z urządzeń USB i płyt CD i MP3-CD. Bezprzewodowe przesyłanie muzyki ze smartfona poprzez BluetoothBluetooth to bezprzewodowa technologia komunikacyjna krótkiego zasięgu, która jest mocna i energooszczędna.

technika ta pozwala na łatwą bezprzewodową komunikację z urządzeniami iPod/iPhone/iPad lub innymi urządzeniami Bluetooth, takimi jak smartfony, tablety czy notebooky. Dzięki czemu można w prosty sposób odtwarzać bezprzewodowo ulubioną muzykę lub dźwięk z filmu bądź gry.

Parowanie smartfonów z technologią Bluetooth za jednym dotknięciem dzięki technologii NFCZ łatwością paruj smartfony z technologią Bluetooth za jednym dotknięciem dzięki technice komunikacji bliskiego zasięgu NFC.

starczy dotknąć smartfonem lub tabletem z technologią NFC specjalnie wydzielonego obszaru głośnika, by go włączyć, rozpocząć parowanie przez Bluetooth lub rozpocząć strumieniowe przesyłanie muzyki. Odtwarzanie płyt MP3-CD, CD i CD-R/RWMP3 to skrót od MPEG 1 Audio layer-3.

MP3 to przełomowa technologia kompresji, dzięki której znaczne pliki muzyczne można 10-krotnie pomniejszyć, nie marnując prawie nic na jakości dźwięku. Dzięki możliwości szybkiego i nietrudnego przesyłania dźwięku, format MP3 stał się charakterystycznym sposobem kompresji dźwięku w Internecie.

Odtwarzanie CD losowe/wielokrotne, aby lepiej cieszyć się muzykąDzięki funkcji odtwarzania muzyki w kolejności losowej i powtarzania nie trzeba słuchać utworów wciąż w tej samej kolejności. Po wgraniu ulubionych utworów do odtwarzacza wszystko, co należy zrobić, to wybrać jeden z trybów odtwarzanie w kolejności losowej (Shuffle) lub powtarzanie (Repeat), żeby odtwarzać utwory w rozmaitej kolejności.

Inne Rankingi:  Mikrofon do komputera do streamowania

Ciesz się nowym doświadczeniem słuchania muzyki za każdym razem, gdy korzystasz z odtwarzacza. Zestaw głośników z systemem Bass Reflex gwarantuje głębokie i konkretne brzmienie basówZestaw głośnikowy z systemem Bass Reflex emituje niskie tony o obszerniejszej głębi niż kompaktowy system głośnikowy.

pakiet ten różni się od systemu kompaktowego tubą basową akustycznie zharmonizowaną z głośnikiem niskotonowym, co pozwala uniknąć obcinania niskich dźwięków. Efekt to głębszy regulowany bas i mniejsze zniekształcenia.

System działa w ten sposób, że wprowadza w rezonans masę powietrza znajdującą się w tubie basowej, żeby wibrowała jak zwykły głośnik niskotonowym. W połączeniu z reakcją głośnika niskotonowego oznacza to ogólne wzmocnienie basów i większą ich głębię.

Dynamiczne wzmocnienie basów gwarantuje głębsze brzmienie niskich tonówDynamiczne wzmocnienie tonów niskich (DBB) to robiące spore wrażenie uwydatnienie basów w nagraniu muzycznym w całym zakresie ustawień głośności od niskiego do wysokiego za jednym naciśnięciem przycisku!

Ustawienie głośności na niskim poziomie sprawia przeważnie utratę dolnych niskotonowych częstotliwości dźwięku. By do tego nie dopuścić, można włączyć dynamiczne wzmocnienie basów, które pozwala słuchać pełnego dźwięku nawet po ściszeniu.

ergonomiczny pilot zdalnego sterowania dodatkowa wygodaPoręczny pilot zdalnego sterowania zapewnia większą wygodę w zasięgu ręki. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się w salonie. Więcej muzyki z cyfrowym radiem FM i pamięcią 20 stacji Odtw.

CD z funkcją program. 20 utworówFunkcja programowania odtwarzania CD pozwala ustalić kolejność słuchania ulubionych utworów. Stereofoniczne gniazdo słuchawek pozwala dyskretnie słuchać muzykiTo urządzenie marki Philips jest wyposażone w dodatkowe złącze umożliwiające podłączenie słuchawek i bardziej osobiste przeżywanie muzyki.

dzisiaj możesz słuchać muzyki, ciesząc się nieprzeciętnym dźwiękiem ze świadomością, że nie przeszkadzasz innym.