boombox blaupunkt

Ranking boomboxów blaupunkt – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych boomboxów blaupunkt. Ranking zawierający polecane boomboxy blaupunkt jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Radioodtwarzacz przenośny BLAUPUNKT BB31 LED ☆

Radioodtwarzacz przenośny BLAUPUNKT BB31 LED Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Radioodtwarzacz przenośny BLAUPUNKT BB31 LED
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b5ec96a82fff0f8f97bdf04
 • ID kategorii: 458

☆ Radioodtwarzacz przenośny BLAUPUNKT BB31 LED - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Boombox BB31LED CD/MP3/FM/BLUETOOTH/USB
Boomboxy to urządzenia idealne zarówno dla najmłodszych, jak i osób starszych. Znaczna funkcjonalność, a zarazem prostota obsługi powodują, że radioodtwarzacze te można wykorzystywać do odtwarzania audiobooków w salach dydaktycznych,jeszcze jako przenośne źródło rozrywki zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych.

Radioodtwarzacz przenośny BB31LED to najnowszy i najmocniej progresywny model w ofercie firmy Blaupunkt. Gwarantuje wysokiej jakości dźwięk, dzięki konkretnemu wzmacniaczowi i korekcji dźwięku i niezwykłą funkcjonalność w zakresie odtwarzania muzyki z wielu zróżnicowanych źródeł. Kolorowe oświetlenie LED sprawi, iż każdy zwróci uwagę na to urządzenie.

Model wbudowany moduł Bluetooth, który zezwala na połączenie z wszystkiego typu urządzeniami mobilnymi, kompatybilnymi z tą postępową technologią i odtwarzania utworów muzycznych wybranych przez Ciebie albo Twoich znajomych w trakcie spotkania towarzyskiego. Jednocześnie utwory zebrane w pamięci tego typu urządzeń, jak i muzyka z serwisów streamingowych czy rozgłośni internetowych, zabrzmi bezapelacyjnie lepiej, w przypadku odsłuchu za pomocą fabrycznych głośników.

dostępny napęd CD daje użytkownikowi możliwość odsłuchu konwencjonalnych płyt CD-Audio oraz ulubionych plików muzycznych MP3 zapisanych na płytach CD-R. Każdy z nas równocześnie tradycyjne płyty z muzyką, do której lubi wracać lub audiobooki z ulubionymi lekturami.

BB31LED też gniazdo USB/SD do podłączenia wszelkich nośników z zapisanymi plikami MP3 lub odsłuchu muzyki z kart o pojemności do 32GB pojemności. Gniazdo AUX pozwala na podłączenie zróżnicowanych innych urządzeń, które mają analogowe wyjście dźwięku. Osoby, które lubią być na bieżąco z wiadomościami emitowanymi w stacjach radiowych lub te, które lubią typ muzyki proponowany poprzez wybraną rozgłośnię, na pewno docenią wbudowane radio FM z możliwością zaprogramowania do 40 ulubionych stacji radiowych.

Radioodtwarzacz zastosowany wzmacniacz o pokaźnej, jak na urządzenia tego typu, mocy wyjściowej 2 x 6 Watt RMS i może być zasilany jednocześnie z sieci elektrycznej przy pomocy dołączonego przewodu, jak i przy pomocy opcjonalnych (nie dołączonych w zestawie) 6 baterii typu R14. Na czas zasilania bateryjnego kabel sieciowy można schować w komorze baterii. O prawidłowy odbiór stacji radiowych dba zaimplementowana antena teleskopowa, zaś na wyświetlaczu LCD dostępna jest równocześnie częstotliwość radiowa, czas odtwarzania danego utworu na płycie CD lub zegar.

Gniazdo słuchawkowe zadba, abyśmy mogli cieszyć się dyskretnym odsłuchem, nie zakłócając ciszy i spokoju współlokatorów, a timer (wyłącznik czasowy) sprawi, iż urządzenie wyłączy się po wybranym zakresie czasowym. Programowalny alarm jest dopełnieniem funkcjonalności tego ergonomicznego radioodtwarzacza.

Oświetlenie LED nie tylko pozwoli uzyskać dodatkowe efekty świetlne lecz będzie też elementem tworzącym klimat do słuchania ulubionej muzyki.EAN: 5901750502620
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: BLAUPUNKT BB31LED
System: Boombox
ilość kanałów audio: 2.0
Moc głośników (sumaryczna): 12 W
Tuner FM: Tak
Pasma: FM (UKF)
Pamięć stacji: 40
Odtwarzacz CD: Tak
Odczytywane formaty płyt CD: CD-R
Odczytywane formaty płyt DVD: Brak
Odtwarzanie z USB: Tak
Odtwarzane formaty audio: MP3
Stacja dokująca: Nie
Funkcje specjalne: Wejście SD do odtwarzania muzyki Teleskopowa antena radiowa wyświetlacz LCD Kolorowe oświetlenie LED
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: AUX
Kolor: Czarny
wymiary: 390 x 138 x 228 mm
Waga: 1.96 kg

☆ Blaupunkt Boombox BB15BL niebieski (5901750500213) ☆

Blaupunkt Boombox BB15BL niebieski (5901750500213) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Blaupunkt Boombox BB15BL niebieski (5901750500213)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5350d3a88e441ab8c6000025
 • ID kategorii: 458

☆ Blaupunkt Boombox BB15BL niebieski (5901750500213) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

typ tunera:Cyfrowy,Napęd optyczny:Gracz,Źródło zasilania:AC/Bateria,Częstotliwość wejściowa AC:50 Hz,zastosowany ekran:Tak,Przewody:Prąd przemienny,liczba baterii:6,Wyjście na słuchawki:Tak,Bluetooth:Nie,Kolor towaru:Szary, Różowy,Napięcie wejściowe AC:230 - 240 V,Podręcznik użytkownika:Tak,technologia baterii:Alkaliczny,liczba wbudowanych głośników:2,Moc wyjściowa (RMS):2 W,Wtyk słuchawek:3,5 mm,Tryb odtwarzania:Pauza, Zatrzymać, Play, Next,W komplecie pilot zdalnego sterowania:Nie,Zasięg częstotliwości:100 - 16000 Hz,Wysokość produktu:160 mm,Waga towaru:2,1 kg,Napięcie baterii:1,5 V,Kolor podświetlenia:Niebieski,Baterie w zestawie:Nie,Głębokość produktu:235 mm,liczba portów USB 2.0:1,zastosowany wyłącznik:Tak,rodzaj wyświetlacza:LCD,Szerokość towaru:310 mm,wbudowana ładowarka:Nie,Regulacja głośności:obrotowy,Bezpośrednie odtwarzanie z USB:Tak,Bass reflex:Tak,Pasmo FM:88 - 108 Mhz,obudowa kasety:Tak,Pasmo AM:530 - 1600 kHz,Radio internetowe:Nie,Przyciski operacyjne:Odtwarzaj/Pauza,Obsługa typów dysków:CD,Uchwyty do przenoszenia:Tak,Wejście anteny zewnętrznej:Tak,Podświetlenie wyświetlacza:Tak,Tryby odtwarzania kasety:Pauza, Zatrzymać,Zakresy tunera:AM, FM,Mechanizm ładujący:Górą,Odtwarzacz mp3:Tak,rodzaj kontroli:Przyciski, obrotowy,Funkcja ściemniania (dimmer):Tak,Alarm:Nie,Naklejki w pakiecie:Nie,Wejście AUX:Tak,Napięcie wejściowe DC:9 V


☆ Radioodtwarzacz przenośny bb30bt marki Blaupunkt ☆

Radioodtwarzacz przenośny bb30bt marki Blaupunkt Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Radioodtwarzacz przenośny bb30bt marki Blaupunkt
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5addd31f82fff05cc34985cc
 • ID kategorii: 458

☆ Radioodtwarzacz przenośny bb30bt marki Blaupunkt - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Boombox BB30BT CD/MP3/FM/BLUETOOTH/USB
Boomboxy to urządzenia idealne dla osób w każdym wieku. Niezastąpione są zarówno w salach dydaktycznych, jak i w pokoju dziecka. Obszerna funkcjonalność, a zarazem prostota obsługi sprawiają, że radioodtwarzacze te można wykorzystywać do odtwarzania audiobooków,też jako przenośne źródło rozrywki zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych.

Radioodtwarzacz mobilny BB30BT to najistotniej innowacyjny model w ofercie producenta Blaupunkt. Zapewnia wysokiej jakości dźwięk, dzięki konkretnemu wzmacniaczowi i korekcji dźwięku i niezwykłą funkcjonalność w zakresie odtwarzania muzyki z wielu przeróżnych źródeł.

Model zaimplementowany moduł Bluetooth, który umożliwia połączenie z wszelkiego typu urządzeniami przenośnymi, kompatybilnymi z tą postępową technologią i odtwarzania utworów muzycznych wybranych poprzez Ciebie lub Twoich znajomych w trakcie spotkania towarzyskiego. Równocześnie utwory skategoryzowane w pamięci tego typu urządzeń, jak i muzyka z serwisów streamingowych, czy rozgłośni internetowych, zabrzmi bezapelacyjnie lepiej, w przypadku odsłuchu za pomocą fabrycznych głośników.

dostępny napęd CD daje użytkownikowi możliwość odsłuchu konwencjonalnych płyt CD-Audio, a także ulubionych plików muzycznych MP3 zapisanych na płytach CD-R. Każdy z nas zarówno tradycyjne płyty z muzyką, do której lubi wracać lub audiobooki z ulubionymi lekturami.

BB30BT dodatkowo gniazdo USB/SD do podłączenia wszystkich nośników z zapisanymi plikami MP3 lub odsłuchu muzyki z kart o obszerności do 32GB pojemności. Gniazdo AUX umożliwia podłączenie najróżniejszych innych sprzętów, które posiadają analogowe wyjście dźwięku. Osoby, które lubią być na bieżąco z wiadomościami emitowanymi w stacjach radiowych lub te, które lubią wariant muzyki proponowany poprzez wybraną rozgłośnię, bez wątpienia docenią wbudowane radio FM z możliwością zaprogramowania do 40 ulubionych stacji radiowych.

W celu dostosowania profilu brzmienia do typu odsłuchiwanego materiału przystępny jest korektor z fabrycznymi ustawieniami POP, ROCK, JAZZ, CLASSIC. Radioodtwarzacz zaimplementowany wzmacniacz o wielkiej, jak na urządzenia tego typu, mocy wyjściowej 2 x 6 Watt RMS i może być zasilany zarówno z sieci elektrycznej przy pomocy załączonego przewodu, jak i przy pomocy opcjonalnych (nie załączonych w zestawie) 6 baterii rodzaju R14. Na czas zasilania bateryjnego kabel sieciowy można schować w komorze baterii. O dobry odbiór stacji radiowych dba zastosowana antena teleskopowa, zaś na wyświetlaczu LCD dostępna jest zarówno częstotliwość radiowa, czas odtwarzania danego utworu na płycie CD lub zegar. Gniazdo słuchawkowe zadba, abyśmy mogli radować się dyskretnym odsłuchem, nie zakłócając ciszy i spokoju współlokatorów, a timer (wyłącznik czasowy) sprawi, że urządzenie wyłączy się po wybranym zakresie czasowym. Programowalny alarm jest dopełnieniem funkcjonalności tego użytecznego radioodtwarzacza.

Inne Rankingi:  Głośnik 2.0 do 40 zł


EAN: 5901750502385
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: BLAUPUNKT BB30BT
System: Boombox
liczba kanałów audio: 2.0
Moc głośników (sumaryczna): 12 W
Tuner FM: Tak
Pasma: FM (UKF)
Pamięć stacji: 40
Odtwarzacz CD: Tak
Odczytywane formaty płyt CD: CD-R
Odczytywane formaty płyt DVD: Brak
Odtwarzanie z USB: Tak
Odtwarzane formaty audio: MP3
Stacja dokująca: Nie
Funkcje specjalne: Wejście SD do odtwarzania muzyki Teleskopowa antena radiowa Zegar z alarmem ekran LCD
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB 2.0
Kolor: Czarny
wymiary: 390 x 138 x 228 mm
Waga: 1.96 kg

☆ Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB18RD (5901750503573) ☆

Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB18RD (5901750503573) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB18RD (5901750503573)
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5dc2daba2da47c05edd17459
 • ID kategorii: 458

☆ Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB18RD (5901750503573) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Radioodtwarzacz Blaupunkt BB18BK 2x2W LCD USB MP3 mobilny odtwarzacz CD z funkcją odczytu MP3 i radiem FM z pamięcią 40 stacji. Wyekwipowany w 2 głośniki o mocy 2W. Ma złącze USB, a także AUX. Zasilanie sieciowe 230V lub przy użyciu 6 baterii 1.5V R14.

dane technologicznE: Odtwarzacz CD z odczytem plików MP3 Radio PLL FM z pamięcią 40 stacji Wejście USB do odtwarzania muzyki (MP3/WMA) Moc wyjściowa: 2 x 2 W RMS Zegar z funkcją alarmu Teleskopowa antena radiowa ekran LCD Wejście AUX Wyjście słuchawkowe minijack 3,5 mm Zasilanie bateryjne: 6 baterii 1.,5 V / R14 (komplet nie gromadzi baterii) Zasilanie sieciowe: AC 230 V ~ 50 Hz wymiary: 298 (szer.) x 128 (wys.) x 230 (gł.) mm Waga: 1,27 kg Muzyka towarzyszy nam każdego dnia.

Słuchamy jej w domu, w trakcie przygotowywania posiłków, w samochodzie, w pracy, podczas nauki, czy na pikniku. Dzień wypełniony dźwiękami ulubionych utworów upływa bowiem bardzo przyjemnie. Jednym z sprzętów, na których słuchanie muzyki jest wyjątkowo modne, jest radioodtwarzacz typu boombox.

Można je spotkać w pokoju nastolatka, sali lekcyjnej, czy u fryzjera. Są obecne wszędzie tam, gdzie wymagany jest subtelny podkład muzyczny albo odsłuch tworzyw szkoleniowych. Nietrudna obsługa oraz obszerna funkcjonalność powodują, iż cieszą się one nieustającym powodzeniem równocześnie wśród dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych.

wszelkich tych, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez ulubionej muzyki czy stacji radiowej, bez wątpienia zainteresuje radioodtwarzacz BB18BK producenta Blaupunkt. Model ten pozwala na odtwarzanie plików audio z zróżnicowanych źródeł.

wyekwipowany jest w odtwarzacz płyt CD z odczytem plików MP3, dzięki temu użytkownik może słuchać nie tylko ulubionych utworów muzycznych,również audiobooków. Zaimplementowany tuner FM, z możliwością zapisania w pamięci aż 40 stacji radiowych, bez dwóch zdań docenią osoby, które codziennie słuchają ulubionych audycji radiowych emitowanych przez najróżniejsze rozgłośnie.

Dzięki wykorzystaniu funkcji PLL (samoczynnego wyszukiwania i zapisywania dostępnych stacji radiowych) cykl strojenia radia jest nietrudny i nie zajmuje niemało czasu. BB18BK zaopatrzono w port USB, który pozwala na podpięcie do urządzenia kompatybilnych nośników z zapisanymi plikami MP3 i WMA.

dodatkowo, w bocznej części pokrywy, umieszczone jest wejście AUX zezwalające na podłączenie do boomboxa wszelkich maszyn zewnętrznych, które mają analogowe wyjście dźwięku. Starczy proste połączenie i można się radować udoskonalonym brzmieniem.

Radioodtwarzacz posiada także wejście słuchawkowe minijack 3,5 mm, dzięki któremu, po podłączeniu słuchawek, ulubionej muzyki czy audiobooków można słuchać nie przeszkadzając innym domownikom. Model BB18BK wyekwipowano w zegar z alarmem, co docenią choćby największe śpiochy.

Bo czyż nie przyjemnie obudzić się przy dźwiękach ulubionej stacji radiowej? Taki poranek sprawi, że cały dzień będzie udany! Boombox może być zasilany zarówno z sieci elektrycznej, jak i przy pomocy sześciu wymiennych baterii R14.

dzięki temu urządzenie wspaniale sprawdzi się nie tylko jako odtwarzacz stacjonarny, ale też jako przenośne źródło rozrywki, które możemy zabrać np. Na piknik. Komfortu obsługi dopełnia czytelny ekran LCD, na którym wyświetlana jest częstotliwość wybranej stacji radiowej, numer utworu albo aktualna godzina.

Inne Rankingi:  zestaw głośnikowy ze wzmacniaczm


Najtańsze boomboxy blaupunkt – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych boomboxów blaupunkt. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Blaupunkt Boombox BB15BL niebieski (5901750500213) ☆

Blaupunkt Boombox BB15BL niebieski (5901750500213) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Blaupunkt Boombox BB15BL niebieski (5901750500213)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5350d3a88e441ab8c6000025
 • ID kategorii: 458

☆ Blaupunkt Boombox BB15BL niebieski (5901750500213) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

typ tunera:Cyfrowy,Napęd optyczny:Gracz,Źródło zasilania:AC/Bateria,Częstotliwość wejściowa AC:50 Hz,zastosowany ekran:Tak,Przewody:Prąd przemienny,ilość baterii:6,Wyjście na słuchawki:Tak,Bluetooth:Nie,Kolor produktu:Szary, Różowy,Napięcie wejściowe AC:230 - 240 V,Podręcznik użytkownika:Tak,technologia baterii:Alkaliczny,ilość zaimplementowanych głośników:2,Moc wyjściowa (RMS):2 W,Wtyk słuchawek:3,5 mm,Tryb odtwarzania:Pauza, Zatrzymać, Play, Next,W pakiecie pilot zdalnego sterowania:Nie,Zasięg częstotliwości:100 - 16000 Hz,Wysokość artykułu:160 mm,Waga produktu:2,1 kg,Napięcie baterii:1,5 V,Kolor podświetlenia:Niebieski,Baterie w pakiecie:Nie,Głębokość artykułu:235 mm,liczba portów USB 2.0:1,zastosowany wyłącznik:Tak,rodzaj wyświetlacza:LCD,Szerokość artykułu:310 mm,zaimplementowana ładowarka:Nie,Regulacja głośności:obrotowy,Bezpośrednie odtwarzanie z USB:Tak,Bass reflex:Tak,Pasmo FM:88 - 108 Mhz,pokrywa kasety:Tak,Pasmo AM:530 - 1600 kHz,Radio internetowe:Nie,Przyciski operacyjne:Odtwarzaj/Pauza,Obsługa typów dysków:CD,Uchwyty do przenoszenia:Tak,Wejście anteny zewnętrznej:Tak,Podświetlenie wyświetlacza:Tak,Tryby odtwarzania kasety:Pauza, Zatrzymać,Zakresy tunera:AM, FM,Mechanizm ładujący:Górą,Odtwarzacz mp3:Tak,typ kontroli:Przyciski, obrotowy,Funkcja ściemniania (dimmer):Tak,Alarm:Nie,Naklejki w komplecie:Nie,Wejście AUX:Tak,Napięcie wejściowe DC:9 V


☆ Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB18RD (5901750503573) ☆

Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB18RD (5901750503573) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB18RD (5901750503573)
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5dc2daba2da47c05edd17459
 • ID kategorii: 458

☆ Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB18RD (5901750503573) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Radioodtwarzacz Blaupunkt BB18BK 2x2W LCD USB MP3 mobilny odtwarzacz CD z funkcją odczytu MP3 i radiem FM z pamięcią 40 stacji. Zaopatrzony w 2 głośniki o mocy 2W. Ma złącze USB, a także AUX. Zasilanie sieciowe 230V lub przy użyciu 6 baterii 1.5V R14.

dane technologicznE: Odtwarzacz CD z odczytem plików MP3 Radio PLL FM z pamięcią 40 stacji Wejście USB do odtwarzania muzyki (MP3/WMA) Moc wyjściowa: 2 x 2 W RMS Zegar z funkcją alarmu Teleskopowa antena radiowa wyświetlacz LCD Wejście AUX Wyjście słuchawkowe minijack 3,5 mm Zasilanie bateryjne: 6 baterii 1.,5 V / R14 (zestaw nie zawiera baterii) Zasilanie sieciowe: AC 230 V ~ 50 Hz wymiary: 298 (szer.) x 128 (wys.) x 230 (gł.) mm Waga: 1,27 kg Muzyka towarzyszy nam każdego dnia.

Słuchamy jej w domu, w trakcie przygotowywania posiłków, w samochodzie, w pracy, w trakcie nauki, czy na pikniku. Dzień wypełniony dźwiękami ulubionych utworów upływa bowiem bardzo przyjemnie. Jednym z sprzętów, na których słuchanie muzyki jest niezwykle modne, jest radioodtwarzacz rodzaju boombox.

Można je spotkać w pokoju nastolatka, sali lekcyjnej, czy u fryzjera. Są obecne wszędzie tam, gdzie wymagany jest subtelny podkład muzyczny lub odsłuch tworzyw szkoleniowych. Nietrudna obsługa oraz szeroka funkcjonalność sprawiają, iż cieszą się one nieustającym powodzeniem jednocześnie wśród dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych.

wszystkich tych, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez ulubionej muzyki czy stacji radiowej, na pewno zainteresuje radioodtwarzacz BB18BK marki Blaupunkt. Model ten zezwala na odtwarzanie plików audio z różnych źródeł.

wyekwipowany jest w odtwarzacz płyt CD z odczytem plików MP3, dzięki czemu użytkownik może słuchać nie tylko ulubionych utworów muzycznych,w dodatku audiobooków. Wbudowany tuner FM, z możliwością zapisania w pamięci aż 40 stacji radiowych, z pewnością docenią osoby, które codziennie słuchają ulubionych audycji radiowych emitowanych poprzez różne rozgłośnie.

Dzięki wykorzystaniu funkcji PLL (automatycznego wyszukiwania i zapisywania przystępnych stacji radiowych) cykl strojenia radia jest przystępny i nie zajmuje niemało czasu. BB18BK wyposażono w port USB, który umożliwia podpięcie do urządzenia kompatybilnych nośników z zapisanymi plikami MP3 i WMA.

ponadto, w bocznej części obudowy, umieszczone jest wejście AUX pozwalające na podłączenie do boomboxa wszystkich maszyn zewnętrznych, które mają analogowe wyjście dźwięku. Wystarczy proste połączenie i można się radować udoskonalonym brzmieniem.

Radioodtwarzacz posiada także wejście słuchawkowe minijack 3,5 mm, dzięki któremu, po podłączeniu słuchawek, ulubionej muzyki czy audiobooków można słuchać nie przeszkadzając innym domownikom. Model BB18BK zaopatrzono w zegar z alarmem, co docenią nawet największe śpiochy.

Bo czyż nie przyjemnie obudzić się przy dźwiękach ulubionej stacji radiowej? Taki poranek sprawi, że cały dzień będzie udany! Boombox może być zasilany jednocześnie z sieci elektrycznej, jak i przy pomocy sześciu wymiennych baterii R14.

dzięki czemu urządzenie rewelacyjnie spełni oczekiwania nie tylko jako odtwarzacz stacjonarny, ale też jako mobilne źródło rozrywki, które możemy zabrać np. Na piknik. Komfortu obsługi dopełnia czytelny wyświetlacz LCD, na którym wyświetlana jest częstotliwość wybranej stacji radiowej, numer utworu albo aktualna godzina.


☆ Radioodtwarzacz przenośny bb30bt marki Blaupunkt ☆

Radioodtwarzacz przenośny bb30bt marki Blaupunkt Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Radioodtwarzacz przenośny bb30bt marki Blaupunkt
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5addd31f82fff05cc34985cc
 • ID kategorii: 458

☆ Radioodtwarzacz przenośny bb30bt marki Blaupunkt - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Boombox BB30BT CD/MP3/FM/BLUETOOTH/USB
Boomboxy to urządzenia doskonałe dla osób w każdym wieku. Niezastąpione są jednocześnie w salach dydaktycznych, jak i w pokoju dziecka. Obszerna funkcjonalność, a zarazem prostota obsługi powodują, iż radioodtwarzacze te można wykorzystywać do odtwarzania audiobooków,na dodatek jako przenośne źródło rozrywki jednocześnie dla młodzieży, jak i dorosłych.

Radioodtwarzacz mobilny BB30BT to najistotniej nowoczesny model w ofercie marki Blaupunkt. Gwarantuje wysokiej jakości dźwięk, dzięki mocnemu wzmacniaczowi i korekcji dźwięku i niezwykłą funkcjonalność w zakresie odtwarzania muzyki z wielu zróżnicowanych źródeł.

Model wbudowany moduł Bluetooth, który zezwala na połączenie z wszelkiego typu urządzeniami mobilnymi, kompatybilnymi z tą postępową technologią i odtwarzania utworów muzycznych wybranych poprzez Ciebie albo Twoich znajomych podczas spotkania towarzyskiego. Zarówno utwory skategoryzowane w pamięci tego typu urządzeń, jak i muzyka z serwisów streamingowych, czy rozgłośni internetowych, zabrzmi bezsprzecznie lepiej, w przypadku odsłuchu za pomocą fabrycznych głośników.

dostępny napęd CD daje użytkownikowi możliwość odsłuchu konwencjonalnych płyt CD-Audio, a także ulubionych plików muzycznych MP3 zapisanych na płytach CD-R. Każdy z nas zarówno klasyczne płyty z muzyką, do której lubi wracać lub audiobooki z ulubionymi lekturami.

BB30BT także gniazdo USB/SD do podłączenia wszelkich nośników z zapisanymi plikami MP3 lub odsłuchu muzyki z kart o pojemności do 32GB pojemności. Gniazdo AUX umożliwia podłączenie przeróżnych innych sprzętów, które posiadają analogowe wyjście dźwięku. Osoby, które lubią być na bieżąco z wiadomościami emitowanymi w stacjach radiowych lub te, które lubią wariant muzyki proponowany poprzez wybraną rozgłośnię, z całą pewnością docenią wbudowane radio FM z możliwością zaprogramowania do 40 ulubionych stacji radiowych.

W celu dostosowania profilu brzmienia do rodzaju odsłuchiwanego materiału przystępny jest korektor z fabrycznymi ustawieniami POP, ROCK, JAZZ, CLASSIC. Radioodtwarzacz zastosowany wzmacniacz o szerokiej, jak na urządzenia tego typu, mocy wyjściowej 2 x 6 Watt RMS i może być zasilany równocześnie z sieci elektrycznej za pomocą dołączonego przewodu, jak i za pomocą opcjonalnych (nie załączonych w komplecie) 6 baterii rodzaju R14. Na czas zasilania bateryjnego przewód sieciowy można schować w komorze baterii. O dobry odbiór stacji radiowych dba zastosowana antena teleskopowa, zaś na wyświetlaczu LCD dostępna jest zarówno częstotliwość radiowa, czas odtwarzania danego utworu na płycie CD albo zegar. Gniazdo słuchawkowe zadba, abyśmy mogli cieszyć się dyskretnym odsłuchem, nie zakłócając ciszy i spokoju współlokatorów, a timer (wyłącznik czasowy) sprawi, że urządzenie wyłączy się po wybranym zakresie czasowym. Programowalny alarm jest dopełnieniem funkcjonalności tego poręcznego radioodtwarzacza.

Inne Rankingi:  Repeater IntelliNet


EAN: 5901750502385
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: BLAUPUNKT BB30BT
System: Boombox
liczba kanałów audio: 2.0
Moc głośników (sumaryczna): 12 W
Tuner FM: Tak
Pasma: FM (UKF)
Pamięć stacji: 40
Odtwarzacz CD: Tak
Odczytywane formaty płyt CD: CD-R
Odczytywane formaty płyt DVD: Brak
Odtwarzanie z USB: Tak
Odtwarzane formaty audio: MP3
Stacja dokująca: Nie
Funkcje specjalne: Wejście SD do odtwarzania muzyki Teleskopowa antena radiowa Zegar z alarmem ekran LCD
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB 2.0
Kolor: Czarny
rozmiary: 390 x 138 x 228 mm
Waga: 1.96 kg

☆ Radioodtwarzacz przenośny BLAUPUNKT BB31 LED ☆

Radioodtwarzacz przenośny BLAUPUNKT BB31 LED Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Radioodtwarzacz przenośny BLAUPUNKT BB31 LED
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b5ec96a82fff0f8f97bdf04
 • ID kategorii: 458

☆ Radioodtwarzacz przenośny BLAUPUNKT BB31 LED - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Boombox BB31LED CD/MP3/FM/BLUETOOTH/USB
Boomboxy to urządzenia świetne równocześnie dla najmłodszych, jak i osób starszych. Pokaźna funkcjonalność, a zarazem prostota obsługi sprawiają, że radioodtwarzacze te można wykorzystywać do odtwarzania audiobooków w salach dydaktycznych,w dodatku jako przenośne źródło rozrywki jednocześnie dla młodzieży, jak i dorosłych.

Radioodtwarzacz przenośny BB31LED to najnowszy i najbardziej nowoczesny model w ofercie marki Blaupunkt. Gwarantuje wysokiej jakości dźwięk, dzięki potężnemu wzmacniaczowi i korekcji dźwięku, a także niezwykłą funkcjonalność w zakresie odtwarzania muzyki z wielu przeróżnych źródeł. Kolorowe oświetlenie LED sprawi, że każdy zwróci uwagę na to urządzenie.

Model zastosowany moduł Bluetooth, który pozwala na połączenie z wszystkiego rodzaju urządzeniami mobilnymi, kompatybilnymi z tą innowacyjną technologią i odtwarzania utworów muzycznych wybranych poprzez Ciebie lub Twoich znajomych w trakcie spotkania towarzyskiego. Jednocześnie utwory skategoryzowane w pamięci tego typu sprzętów, jak i muzyka z serwisów streamingowych czy rozgłośni internetowych, zabrzmi bezspornie lepiej, w przypadku odsłuchu za pomocą fabrycznych głośników.

dostępny napęd CD daje użytkownikowi możliwość odsłuchu konwencjonalnych płyt CD-Audio i ulubionych plików muzycznych MP3 zapisanych na płytach CD-R. Każdy z nas zarówno klasyczne płyty z muzyką, do której lubi wracać albo audiobooki z ulubionymi lekturami.

BB31LED w dodatku gniazdo USB/SD do podłączenia wszystkich nośników z zapisanymi plikami MP3 lub odsłuchu muzyki z kart o obszerności do 32GB obszerności. Gniazdo AUX umożliwia podłączenie najróżniejszych innych sprzętów, które mają analogowe wyjście dźwięku. Osoby, które lubią być na bieżąco z wiadomościami emitowanymi w stacjach radiowych albo te, które lubią rodzaj muzyki proponowany poprzez wybraną rozgłośnię, bez wątpienia docenią zaimplementowane radio FM z możliwością zaprogramowania do 40 ulubionych stacji radiowych.

Radioodtwarzacz zaimplementowany wzmacniacz o obfitej, jak na urządzenia tego typu, mocy wyjściowej 2 x 6 Watt RMS i może być zasilany jednocześnie z sieci elektrycznej przy pomocy dołączonego przewodu, jak i przy pomocy opcjonalnych (nie załączonych w zestawie) 6 baterii rodzaju R14. Na czas zasilania bateryjnego przewód sieciowy można schować w komorze baterii. O prawidłowy odbiór stacji radiowych dba wbudowana antena teleskopowa, zaś na wyświetlaczu LCD dostępna jest zarówno częstotliwość radiowa, czas odtwarzania danego utworu na płycie CD albo zegar.

Gniazdo słuchawkowe zadba, abyśmy mogli radować się dyskretnym odsłuchem, nie zakłócając ciszy i spokoju współlokatorów, a timer (wyłącznik czasowy) sprawi, że urządzenie wyłączy się po wybranym zakresie czasowym. Programowalny alarm jest dopełnieniem funkcjonalności tego użytecznego radioodtwarzacza.

Oświetlenie LED nie tylko pozwoli uzyskać dodatkowe efekty świetlne lecz będzie również elementem wytwarzającym klimat do słuchania ulubionej muzyki.EAN: 5901750502620
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: BLAUPUNKT BB31LED
System: Boombox
ilość kanałów audio: 2.0
Moc głośników (sumaryczna): 12 W
Tuner FM: Tak
Pasma: FM (UKF)
Pamięć stacji: 40
Odtwarzacz CD: Tak
Odczytywane formaty płyt CD: CD-R
Odczytywane formaty płyt DVD: Brak
Odtwarzanie z USB: Tak
Odtwarzane formaty audio: MP3
Stacja dokująca: Nie
Funkcje specjalne: Wejście SD do odtwarzania muzyki Teleskopowa antena radiowa ekran LCD Kolorowe oświetlenie LED
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: AUX
Kolor: Czarny
rozmiary: 390 x 138 x 228 mm
Waga: 1.96 kg