boombox cd mp3

Ranking boomboxów cd mp3 – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych boomboxów cd mp3. Ranking zawierający polecane boomboxy cd mp3 jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Radioodtwarzacz przenośny BLAUPUNKT BB31 LED ☆

Radioodtwarzacz przenośny BLAUPUNKT BB31 LED Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Radioodtwarzacz przenośny BLAUPUNKT BB31 LED
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b5ec96a82fff0f8f97bdf04
 • ID kategorii: 458

☆ Radioodtwarzacz przenośny BLAUPUNKT BB31 LED - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Boombox BB31LED CD/MP3/FM/BLUETOOTH/USB
Boomboxy to urządzenia nieprzeciętne zarówno dla najmłodszych, jak i osób starszych. Szeroka funkcjonalność, a zarazem prostota obsługi sprawiają, iż radioodtwarzacze te można wykorzystywać do odtwarzania audiobooków w salach dydaktycznych,dodatkowo jako mobilne źródło rozrywki zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych.

Radioodtwarzacz mobilny BB31LED to najnowszy i najistotniej progresywny model w ofercie marki Blaupunkt. Zapewnia wysokiej jakości dźwięk, dzięki solidnemu wzmacniaczowi i korekcji dźwięku i niezwykłą funkcjonalność w zakresie odtwarzania muzyki z wielu przeróżnych źródeł. Kolorowe oświetlenie LED sprawi, iż każdy zwróci uwagę na to urządzenie.

Model wbudowany moduł Bluetooth, który pozwala na połączenie z wszystkiego typu urządzeniami przenośnymi, kompatybilnymi z tą innowacyjną technologią i odtwarzania utworów muzycznych wybranych przez Ciebie albo Twoich znajomych podczas spotkania towarzyskiego. Równocześnie utwory skategoryzowane w pamięci tego typu sprzętów, jak i muzyka z serwisów streamingowych czy rozgłośni internetowych, zabrzmi bezsprzecznie lepiej, w sytuacji odsłuchu za pomocą fabrycznych głośników.

dostępny napęd CD daje użytkownikowi możliwość odsłuchu konwencjonalnych płyt CD-Audio, a także ulubionych plików muzycznych MP3 zapisanych na płytach CD-R. Każdy z nas jednocześnie klasyczne płyty z muzyką, do której lubi wracać albo audiobooki z ulubionymi lekturami.

BB31LED jeszcze gniazdo USB/SD do podłączenia wszystkich nośników z zapisanymi plikami MP3 albo odsłuchu muzyki z kart o obszerności do 32GB pojemności. Gniazdo AUX pozwala na podłączenie rozmaitych innych maszyn, które mają analogowe wyjście dźwięku. Osoby, które lubią być na bieżąco z wiadomościami emitowanymi w stacjach radiowych lub te, które lubią typ muzyki proponowany przez wybraną rozgłośnię, z pewnością docenią zaimplementowane radio FM z możliwością zaprogramowania do 40 ulubionych stacji radiowych.

Radioodtwarzacz zaimplementowany wzmacniacz o wielkiej, jak na urządzenia tego typu, mocy wyjściowej 2 x 6 Watt RMS i może być zasilany równocześnie z sieci elektrycznej za pomocą załączonego przewodu, jak i przy pomocy opcjonalnych (nie dołączonych w zestawie) 6 baterii rodzaju R14. Na czas zasilania bateryjnego kabel sieciowy można schować w komorze baterii. O korzystny odbiór stacji radiowych dba zaimplementowana antena teleskopowa, zaś na wyświetlaczu LCD przystępna jest równocześnie częstotliwość radiowa, czas odtwarzania danego utworu na płycie CD albo zegar.

Gniazdo słuchawkowe zadba, abyśmy mogli radować się dyskretnym odsłuchem, nie zakłócając ciszy i spokoju współlokatorów, a timer (wyłącznik czasowy) sprawi, iż urządzenie wyłączy się po wybranym zakresie czasowym. Programowalny alarm jest dopełnieniem funkcjonalności tego użytecznego radioodtwarzacza.

Oświetlenie LED nie tylko pozwoli uzyskać dodatkowe efekty świetlne ale będzie dodatkowo elementem stwarzającym klimat do słuchania ulubionej muzyki.EAN: 5901750502620
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: BLAUPUNKT BB31LED
System: Boombox
ilość kanałów audio: 2.0
Moc głośników (sumaryczna): 12 W
Tuner FM: Tak
Pasma: FM (UKF)
Pamięć stacji: 40
Odtwarzacz CD: Tak
Odczytywane formaty płyt CD: CD-R
Odczytywane formaty płyt DVD: Brak
Odtwarzanie z USB: Tak
Odtwarzane formaty audio: MP3
Stacja dokująca: Nie
Funkcje specjalne: Wejście SD do odtwarzania muzyki Teleskopowa antena radiowa wyświetlacz LCD Kolorowe oświetlenie LED
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: AUX
Kolor: Czarny
wymiary: 390 x 138 x 228 mm
Waga: 1.96 kg

☆ Odtwarzacz CD/MP3 (boombox) ADLER AD 1181, AD 1181 ☆

Odtwarzacz CD/MP3 (boombox) ADLER AD 1181, AD 1181 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Odtwarzacz CD/MP3 (boombox) ADLER AD 1181, AD 1181
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6228de9b902e512bfd8cf951
 • ID kategorii: 458

☆ Odtwarzacz CD/MP3 (boombox) ADLER AD 1181, AD 1181 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
spory wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

☆ BOOMBOX AIWA BBTU-300BL, CD/MP3 ☆

BOOMBOX AIWA BBTU-300BL, CD/MP3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: BOOMBOX AIWA BBTU-300BL, CD/MP3
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63632af55ecf79610b0d6cf6
 • ID kategorii: 458
Inne Rankingi:  Wzmacniacz GSM do domu

☆ BOOMBOX AIWA BBTU-300BL, CD/MP3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
spory wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

☆ Radioodtwarzacz przenośny bb30bt marki Blaupunkt ☆

Radioodtwarzacz przenośny bb30bt marki Blaupunkt Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Radioodtwarzacz przenośny bb30bt marki Blaupunkt
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5addd31f82fff05cc34985cc
 • ID kategorii: 458

☆ Radioodtwarzacz przenośny bb30bt marki Blaupunkt - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Boombox BB30BT CD/MP3/FM/BLUETOOTH/USB
Boomboxy to urządzenia doskonałe dla osób w każdym wieku. Niezastąpione są równocześnie w salach dydaktycznych, jak i w pokoju dziecka. Duża funkcjonalność, a zarazem prostota obsługi powodują, iż radioodtwarzacze te można wykorzystywać do odtwarzania audiobooków,w dodatku jako przenośne źródło rozrywki równocześnie dla młodzieży, jak i dorosłych.

Radioodtwarzacz przenośny BB30BT to najbardziej innowacyjny model w ofercie firmy Blaupunkt. Gwarantuje wysokiej jakości dźwięk, dzięki potężnemu wzmacniaczowi i korekcji dźwięku, a także niezwykłą funkcjonalność w zakresie odtwarzania muzyki z wielu przeróżnych źródeł.

Model zastosowany moduł Bluetooth, który umożliwia połączenie z wszelkiego typu urządzeniami mobilnymi, kompatybilnymi z tą progresywną technologią i odtwarzania utworów muzycznych wybranych przez Ciebie lub Twoich znajomych podczas spotkania towarzyskiego. Zarówno utwory skatalogowane w pamięci tego typu maszyn, jak i muzyka z serwisów streamingowych, czy rozgłośni internetowych, zabrzmi bezdyskusyjnie lepiej, w przypadku odsłuchu przy pomocy fabrycznych głośników.

dostępny napęd CD daje użytkownikowi możliwość odsłuchu klasycznych płyt CD-Audio i ulubionych plików muzycznych MP3 zapisanych na płytach CD-R. Każdy z nas równocześnie tradycyjne płyty z muzyką, do której lubi wracać albo audiobooki z ulubionymi lekturami.

BB30BT jeszcze gniazdo USB/SD do podłączenia wszelkich nośników z zapisanymi plikami MP3 albo odsłuchu muzyki z kart o obszerności do 32GB pojemności. Gniazdo AUX umożliwia podłączenie przeróżnych innych sprzętów, które mają analogowe wyjście dźwięku. Osoby, które lubią być na bieżąco z wiadomościami emitowanymi w stacjach radiowych albo te, które lubią wariant muzyki proponowany przez wybraną rozgłośnię, niewątpliwie docenią wbudowane radio FM z możliwością zaprogramowania do 40 ulubionych stacji radiowych.

W celu dopasowania profilu brzmienia do rodzaju odsłuchiwanego materiału przystępny jest korektor z fabrycznymi ustawieniami POP, ROCK, JAZZ, CLASSIC. Radioodtwarzacz zaimplementowany wzmacniacz o pokaźnej, jak na urządzenia tego typu, mocy wyjściowej 2 x 6 Watt RMS i może być zasilany równocześnie z sieci elektrycznej za pomocą załączonego przewodu, jak i przy pomocy opcjonalnych (nie załączonych w pakiecie) 6 baterii typu R14. Na czas zasilania bateryjnego przewód sieciowy można schować w komorze baterii. O korzystny odbiór stacji radiowych dba wbudowana antena teleskopowa, zaś na wyświetlaczu LCD dostępna jest równocześnie częstotliwość radiowa, czas odtwarzania danego utworu na płycie CD albo zegar. Gniazdo słuchawkowe zadba, abyśmy mogli radować się dyskretnym odsłuchem, nie zakłócając ciszy i spokoju współlokatorów, a timer (wyłącznik czasowy) sprawi, iż urządzenie wyłączy się po wybranym zakresie czasowym. Programowalny alarm jest dopełnieniem funkcjonalności tego ergonomicznego radioodtwarzacza.EAN: 5901750502385
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: BLAUPUNKT BB30BT
System: Boombox
ilość kanałów audio: 2.0
Moc głośników (sumaryczna): 12 W
Tuner FM: Tak
Pasma: FM (UKF)
Pamięć stacji: 40
Odtwarzacz CD: Tak
Odczytywane formaty płyt CD: CD-R
Odczytywane formaty płyt DVD: Brak
Odtwarzanie z USB: Tak
Odtwarzane formaty audio: MP3
Stacja dokująca: Nie
Funkcje specjalne: Wejście SD do odtwarzania muzyki Teleskopowa antena radiowa Zegar z alarmem wyświetlacz LCD
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB 2.0
Kolor: Czarny
rozmiary: 390 x 138 x 228 mm
Waga: 1.96 kg

☆ Radioodtwarzacz AIWA BBTU-300BL (8435256897258) ☆

Radioodtwarzacz AIWA BBTU-300BL (8435256897258) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AIWA
 • Nazwa produktu: Radioodtwarzacz AIWA BBTU-300BL (8435256897258)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 625fbec30a3d5f81dadd405b
 • ID kategorii: 458

☆ Radioodtwarzacz AIWA BBTU-300BL (8435256897258) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Radioodtwarzacz AIWA BBTU 300 to boombox, który nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania w salonie, w plenerze, a także w pokoju dziecięcym. Wyposażony w tuner AM/FM, w odtwarzacz CD, Bluetooth, port USB i gniazdo AUX umożliwia odtwarzanie dźwięku z wielu źródeł. Kompaktowa budowa, uchwyt do przenoszenia i zasobnik na baterie sprawia, że można go zabrać na piknik lub do ogrodu....


Najtańsze boomboxy cd mp3 – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych boomboxów cd mp3. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

Inne Rankingi:  głośnik przenośny dreamwave

☆ Odtwarzacz CD/MP3 (boombox) ADLER AD 1181, AD 1181 ☆

Odtwarzacz CD/MP3 (boombox) ADLER AD 1181, AD 1181 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Odtwarzacz CD/MP3 (boombox) ADLER AD 1181, AD 1181
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6228de9b902e512bfd8cf951
 • ID kategorii: 458

☆ Odtwarzacz CD/MP3 (boombox) ADLER AD 1181, AD 1181 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
spory wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

☆ BOOMBOX AIWA BBTU-300BL, CD/MP3 ☆

BOOMBOX AIWA BBTU-300BL, CD/MP3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: BOOMBOX AIWA BBTU-300BL, CD/MP3
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63632af55ecf79610b0d6cf6
 • ID kategorii: 458

☆ BOOMBOX AIWA BBTU-300BL, CD/MP3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
duży wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

☆ Radioodtwarzacz AIWA BBTU-300BL (8435256897258) ☆

Radioodtwarzacz AIWA BBTU-300BL (8435256897258) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AIWA
 • Nazwa produktu: Radioodtwarzacz AIWA BBTU-300BL (8435256897258)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 625fbec30a3d5f81dadd405b
 • ID kategorii: 458

☆ Radioodtwarzacz AIWA BBTU-300BL (8435256897258) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Radioodtwarzacz AIWA BBTU 300 to boombox, który rewelacyjnie sprawdzi się w salonie, w plenerze, a także w pokoju dziecięcym. Wyekwipowany w tuner AM/FM, w odtwarzacz CD, Bluetooth, port USB i gniazdo AUX umożliwia odtwarzanie dźwięku z wielu źródeł. Kompaktowa budowa, uchwyt do przenoszenia i zasobnik na baterie sprawia, iż można go wziąć na piknik lub do ogrodu....

☆ Radioodtwarzacz przenośny BLAUPUNKT BB31 LED ☆

Radioodtwarzacz przenośny BLAUPUNKT BB31 LED Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Radioodtwarzacz przenośny BLAUPUNKT BB31 LED
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b5ec96a82fff0f8f97bdf04
 • ID kategorii: 458

☆ Radioodtwarzacz przenośny BLAUPUNKT BB31 LED - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Boombox BB31LED CD/MP3/FM/BLUETOOTH/USB
Boomboxy to urządzenia genialne jednocześnie dla najmłodszych, jak i osób starszych. Pokaźna funkcjonalność, a zarazem prostota obsługi powodują, iż radioodtwarzacze te można wykorzystywać do odtwarzania audiobooków w salach dydaktycznych,dodatkowo jako przenośne źródło rozrywki zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych.

Radioodtwarzacz mobilny BB31LED to najnowszy i najbardziej progresywny model w ofercie marki Blaupunkt. Gwarantuje wysokiej jakości dźwięk, dzięki solidnemu wzmacniaczowi i korekcji dźwięku oraz niezwykłą funkcjonalność w zakresie odtwarzania muzyki z wielu przeróżnych źródeł. Kolorowe oświetlenie LED sprawi, że każdy zwróci uwagę na to urządzenie.

Model wbudowany moduł Bluetooth, który zezwala na połączenie z wszystkiego rodzaju urządzeniami przenośnymi, kompatybilnymi z tą innowacyjną technologią i odtwarzania utworów muzycznych wybranych przez Ciebie albo Twoich znajomych w trakcie spotkania towarzyskiego. Równocześnie utwory skategoryzowane w pamięci tego typu sprzętów, jak i muzyka z serwisów streamingowych czy rozgłośni internetowych, zabrzmi bezapelacyjnie lepiej, w sytuacji odsłuchu za pomocą fabrycznych głośników.

przystępny napęd CD daje użytkownikowi możliwość odsłuchu klasycznych płyt CD-Audio i ulubionych plików muzycznych MP3 zapisanych na płytach CD-R. Każdy z nas jednocześnie tradycyjne płyty z muzyką, do której lubi wracać albo audiobooki z ulubionymi lekturami.

BB31LED też gniazdo USB/SD do podłączenia wszelkich nośników z zapisanymi plikami MP3 lub odsłuchu muzyki z kart o obszerności do 32GB pojemności. Gniazdo AUX zezwala na podłączenie różnorodnych innych maszyn, które mają analogowe wyjście dźwięku. Osoby, które lubią być na bieżąco z wiadomościami emitowanymi w stacjach radiowych albo te, które lubią wariant muzyki proponowany poprzez wybraną rozgłośnię, bez wątpienia docenią zastosowane radio FM z możliwością zaprogramowania do 40 ulubionych stacji radiowych.

Radioodtwarzacz zaimplementowany wzmacniacz o obfitej, jak na urządzenia tego typu, mocy wyjściowej 2 x 6 Watt RMS i może być zasilany zarówno z sieci elektrycznej za pomocą dołączonego przewodu, jak i za pomocą opcjonalnych (nie dołączonych w komplecie) 6 baterii typu R14. Na czas zasilania bateryjnego przewód sieciowy można schować w komorze baterii. O dobry odbiór stacji radiowych dba zastosowana antena teleskopowa, zaś na wyświetlaczu LCD przystępna jest jednocześnie częstotliwość radiowa, czas odtwarzania danego utworu na płycie CD lub zegar.

Gniazdo słuchawkowe zadba, abyśmy mogli cieszyć się dyskretnym odsłuchem, nie zakłócając ciszy i spokoju współlokatorów, a timer (wyłącznik czasowy) sprawi, iż urządzenie wyłączy się po wybranym zakresie czasowym. Programowalny alarm jest dopełnieniem funkcjonalności tego poręcznego radioodtwarzacza.

Oświetlenie LED nie tylko pozwoli uzyskać dopełniające efekty świetlne lecz będzie ponadto elementem wytwarzającym klimat do słuchania ulubionej muzyki.

Inne Rankingi:  Zestaw głośnikowy stereo


EAN: 5901750502620
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: BLAUPUNKT BB31LED
System: Boombox
liczba kanałów audio: 2.0
Moc głośników (sumaryczna): 12 W
Tuner FM: Tak
Pasma: FM (UKF)
Pamięć stacji: 40
Odtwarzacz CD: Tak
Odczytywane formaty płyt CD: CD-R
Odczytywane formaty płyt DVD: Brak
Odtwarzanie z USB: Tak
Odtwarzane formaty audio: MP3
Stacja dokująca: Nie
Funkcje specjalne: Wejście SD do odtwarzania muzyki Teleskopowa antena radiowa ekran LCD Kolorowe oświetlenie LED
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: AUX
Kolor: Czarny
rozmiary: 390 x 138 x 228 mm
Waga: 1.96 kg

☆ Radioodtwarzacz przenośny bb30bt marki Blaupunkt ☆

Radioodtwarzacz przenośny bb30bt marki Blaupunkt Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Radioodtwarzacz przenośny bb30bt marki Blaupunkt
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5addd31f82fff05cc34985cc
 • ID kategorii: 458

☆ Radioodtwarzacz przenośny bb30bt marki Blaupunkt - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Boombox BB30BT CD/MP3/FM/BLUETOOTH/USB
Boomboxy to urządzenia wyśmienite dla osób w każdym wieku. Niezastąpione są zarówno w salach dydaktycznych, jak i w pokoju dziecka. Obfita funkcjonalność, a zarazem prostota obsługi sprawiają, iż radioodtwarzacze te można wykorzystywać do odtwarzania audiobooków,w dodatku jako przenośne źródło rozrywki jednocześnie dla młodzieży, jak i dorosłych.

Radioodtwarzacz mobilny BB30BT to najszczególniej nowoczesny model w ofercie producenta Blaupunkt. Gwarantuje wysokiej jakości dźwięk, dzięki solidnemu wzmacniaczowi i korekcji dźwięku, a także niezwykłą funkcjonalność w zakresie odtwarzania muzyki z wielu najróżniejszych źródeł.

Model zastosowany moduł Bluetooth, który zezwala na połączenie z wszelkiego rodzaju urządzeniami mobilnymi, kompatybilnymi z tą nowoczesną technologią i odtwarzania utworów muzycznych wybranych przez Ciebie albo Twoich znajomych podczas spotkania towarzyskiego. Jednocześnie utwory skatalogowane w pamięci tego typu urządzeń, jak i muzyka z serwisów streamingowych, czy rozgłośni internetowych, zabrzmi bezdyskusyjnie lepiej, w przypadku odsłuchu za pomocą fabrycznych głośników.

przystępny napęd CD daje użytkownikowi możliwość odsłuchu klasycznych płyt CD-Audio, a także ulubionych plików muzycznych MP3 zapisanych na płytach CD-R. Każdy z nas równocześnie tradycyjne płyty z muzyką, do której lubi wracać albo audiobooki z ulubionymi lekturami.

BB30BT w dodatku gniazdo USB/SD do podłączenia wszystkich nośników z zapisanymi plikami MP3 albo odsłuchu muzyki z kart o objętości do 32GB pojemności. Gniazdo AUX pozwala na podłączenie rozmaitych innych sprzętów, które mają analogowe wyjście dźwięku. Osoby, które lubią być na bieżąco z wiadomościami emitowanymi w stacjach radiowych lub te, które lubią wariant muzyki proponowany przez wybraną rozgłośnię, bez dwóch zdań docenią wbudowane radio FM z możliwością zaprogramowania do 40 ulubionych stacji radiowych.

W celu przypasowania profilu brzmienia do rodzaju odsłuchiwanego materiału dostępny jest korektor z fabrycznymi ustawieniami POP, ROCK, JAZZ, CLASSIC. Radioodtwarzacz zaimplementowany wzmacniacz o sporej, jak na urządzenia tego typu, mocy wyjściowej 2 x 6 Watt RMS i może być zasilany równocześnie z sieci elektrycznej przy pomocy dołączonego przewodu, jak i za pomocą opcjonalnych (nie załączonych w komplecie) 6 baterii typu R14. Na czas zasilania bateryjnego kabel sieciowy można schować w komorze baterii. O dobry odbiór stacji radiowych dba zaimplementowana antena teleskopowa, zaś na wyświetlaczu LCD przystępna jest równocześnie częstotliwość radiowa, czas odtwarzania danego utworu na płycie CD albo zegar. Gniazdo słuchawkowe zadba, abyśmy mogli radować się dyskretnym odsłuchem, nie zakłócając ciszy i spokoju współlokatorów, a timer (wyłącznik czasowy) sprawi, iż urządzenie wyłączy się po wybranym zakresie czasowym. Programowalny alarm jest dopełnieniem funkcjonalności tego użytecznego radioodtwarzacza.EAN: 5901750502385
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: BLAUPUNKT BB30BT
System: Boombox
liczba kanałów audio: 2.0
Moc głośników (sumaryczna): 12 W
Tuner FM: Tak
Pasma: FM (UKF)
Pamięć stacji: 40
Odtwarzacz CD: Tak
Odczytywane formaty płyt CD: CD-R
Odczytywane formaty płyt DVD: Brak
Odtwarzanie z USB: Tak
Odtwarzane formaty audio: MP3
Stacja dokująca: Nie
Funkcje specjalne: Wejście SD do odtwarzania muzyki Teleskopowa antena radiowa Zegar z alarmem wyświetlacz LCD
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB 2.0
Kolor: Czarny
rozmiary: 390 x 138 x 228 mm
Waga: 1.96 kg