boombox cd

Ranking boomboxów cd – sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych boomboxów cd. Ranking zawierający polecane boomboxy cd jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB18RD (5901750503573) ☆

Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB18RD (5901750503573) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB18RD (5901750503573)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5dc2daba2da47c05edd17459
 • ID kategorii: 458

☆ Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB18RD (5901750503573) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Ulubiona muzyka każdego dnia Muzyka towarzyszy nam każdego dnia. Słuchamy jej w domu, podczas przygotowywania posiłków, w samochodzie, w pracy, podczas nauki, czy na pikniku. Dzień wypełniony dźwiękami ulubionych utworów upływa bowiem wyjątkowo przyjemnie.

Jednym z urządzeń, na których słuchanie muzyki jest szczególnie lubiane, jest radioodtwarzacz rodzaju boombox. Można je spotkać w pokoju nastolatka, sali lekcyjnej, czy u fryzjera. Są obecne wszędzie tam, gdzie wymagany jest subtelny podkład muzyczny albo odsłuch tworzyw szkoleniowych.

Łatwa obsługa oraz obszerna funkcjonalność powodują, iż cieszą się one nieustającym powodzeniem równocześnie wśród dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych. Wszystkich tych, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez ulubionej muzyki czy stacji radiowej, niewątpliwie zainteresuje radioodtwarzacz BB18RD firmy Blaupunkt.

Odtwarzanie plików z różnorodnych źródeł Model ten pozwala na odtwarzanie plików audio z przeróżnych źródeł. Zaopatrzony jest w odtwarzacz płyt CD z odczytem plików MP3, dzięki temu użytkownik może słuchać nie tylko ulubionych utworów muzycznych,również audiobooków.

zastosowany tuner FM zaimplementowany tuner FM, z możliwością zapisania w pamięci aż 40 stacji radiowych, niewątpliwie docenią osoby, które codziennie słuchają ulubionych audycji radiowych emitowanych poprzez różnorodne rozgłośnie.

Dzięki wykorzystaniu funkcji PLL (automatycznego wyszukiwania i zapisywania przystępnych stacji radiowych) cykl strojenia radia jest przystępny i nie zajmuje dużo czasu. Wbudowany port USB BB18RD zaopatrzono w port USB, który umożliwia podpięcie do urządzenia kompatybilnych nośników z zapisanymi plikami MP3 i WMA.

ponadto, w bocznej części obudowy, umieszczone jest wejście AUX zezwalające na podłączenie do boomboxa wszystkich sprzętów zewnętrznych, które mają analogowe wyjście dźwięku. Starczy proste połączenie i można się radować lepszym brzmieniem.

Komfort słuchania muzyki na słuchawkach Radioodtwarzacz posiada także wejście słuchawkowe minijack 3,5 mm, dzięki któremu, po podłączeniu słuchawek, ulubionej muzyki czy audiobooków można słuchać nie przeszkadzając innym domownikom.

zastosowany zegar z możliwością alarmu Model BB18RD wyekwipowano w zegar z alarmem, co docenią choćby największe śpiochy. Bo czyż nie przyjemnie obudzić się przy dźwiękach ulubionej stacji radiowej? Taki poranek sprawi, iż cały dzień będzie udany!

Zasilanie Boombox może być zasilany jednocześnie z sieci elektrycznej, jak i za pomocą sześciu wymiennych baterii R14. Dzięki czemu urządzenie wspaniale sprawdzi się nie tylko jako odtwarzacz stacjonarny, ale też jako przenośne źródło rozrywki, które możemy wziąć np.

na piknik. Czytelny wyświetlacz LCD Komfortu obsługi dopełnia czytelny wyświetlacz LCD, na którym wyświetlana jest częstotliwość wybranej stacji radiowej, numer utworu lub aktualna godzina....


☆ Adler Radio CD-MP3 USB AD1181 ☆

Adler Radio CD-MP3 USB AD1181 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Adler
 • Nazwa produktu: Adler Radio CD-MP3 USB AD1181
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f86ff5a82fff03e0ce668ed
 • ID kategorii: 458

☆ Adler Radio CD-MP3 USB AD1181 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Jeśli szukasz mobilnego sprzętu grającego, Boombox ADLER AD 1181 to artykuł genialny dla ciebie. Jednak jedną z największych zalet boomboxa jest fakt, iż jest to urządzenie przenośne. Zasilanie bateryjno-sieciowe pozwala odtwarzać na nim muzykę w domu,także podczas wakacyjnych podróży.

Czytelny wyświetlacz LCD zezwala na komfortową kontrolę pracy urządzenia, a przyciski umieszczone z przodu odtwarzacza umożliwiają szybką zmianę ustawień. Zaimplementowany equalizer pomoże dostroić dźwięki do naszych osobistych preferencji muzycznych.

Urządzenie ma wejście USB i AUX. Możemy na nim słuchać muzyki MP3. Teleskopowa antena przydaje się w miejscach, gdzie może być problem z zasięgiem.Słuchanie muzyki w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie to pokaźna wygoda.

W ten sposób umilamy sobie prace realizowane w domu, wolny czas spędzany z rodziną i przyjaciółmi, wakacyjne wyjazdy czy godziny spędzone w pracy. Jeśli szukasz mobilnego sprzętu grającego, Boombox ADLER AD 1181 to artykuł idealny dla ciebie.Boombox- wygoda i poręczność w jednymBoombox to sprzęt wyjątkowo funkcjonalny i dzięki stosowanym unowocześnieniom coraz bardziej użyteczny.

Decydując się na zakup sprzętu grającego, zawsze warto sprawdzić moc urządzenia. Ma ona wpływ na to, jak głośne dźwięki będą budować głośniki boomboxa. Ma to znaczenie, ponieważ moc powinna być dobrana do wielkości pomieszczenia, w którym będziemy używać odtwarzacza.

Nasz towar ma dwa głośniki o mocy 1,7 W każdy, dzięki temu starczy i do słuchania muzyki w pracy, jak i do rozkręcenia imprezy ze znajomymi. Jednak jedną z największych zalet boomboxa jest fakt, iż jest to urządzenie przenośne.

Zasilanie bateryjno-sieciowe pozwala odtwarzać na nim muzykę w domu,również w trakcie wakacyjnych podróży. Czytelny ekran LCD zezwala na wygodną kontrolę pracy urządzenia, a przyciski umieszczone z przodu odtwarzacza umożliwiają szybką zmianę ustawień.

zastosowany equalizer pomoże dostroić dźwięki do naszych osobistych preferencji muzycznych.Jeśli odtwarzacz to tylko praktycznyŁączenie kilku funkcji to niewątpliwa zaleta oferowanego poprzez nas produktu.

Radio FM pozwala na słuchanie ulubionych stacji radiowych i bycie na bieżąco z wiadomościami z kraju i ze świata. Pamięć do 20 stacji radiowych to możliwość ustawienia ulubionych programów i szybkie przeskakiwanie pomiędzy nimi bez konieczności ustawiania ich zawsze, gdy zechcemy zmienić stację.

Teleskopowa antena przydaje się w miejscach, gdzie może być problem z zasięgiem. Boombox pozwala na też odtwarzanie plików MP3 za pomocą USB. Dzięki tej nowoczesnej funkcji możesz odsłuchać swoją ulubioną muzykę i albumy ukochanego wykonawcy bez konieczności wożenia ze sobą na wyjazdy wakacyjne licznych płyt CD.

Jednak, jeśli cenisz dźwięk z tradycyjnej płyty kompaktowej, dodatkowo masz możliwość jej odtworzenia. Wyjście słuchawkowe pozwala na słuchanie muzyki bez przeszkadzania członkom rodziny. A wejście AUX umożliwia podłączenie innych źródeł muzyki jak smartfon czy tablet.


☆ Blaupunkt Boombox BB15BL niebieski (5901750500213) ☆

Blaupunkt Boombox BB15BL niebieski (5901750500213) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Blaupunkt Boombox BB15BL niebieski (5901750500213)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5350d3a88e441ab8c6000025
 • ID kategorii: 458

☆ Blaupunkt Boombox BB15BL niebieski (5901750500213) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Radioodtwarzacz Blaupunkt BB15PK Różowo-szary przenośny radioodtwarzacz kasetowy z CD/MP3/USB/AUX przenośny radioodtwarzacz umożliwiający odtwarzanie płyt CD oraz ulubionych plików muzycznych za pośrednictwem portu USB.

Radioodtwarzacz Blaupunkt BB15PK wyposażony jest także w radio, a także czytelny ekran LCD. Zabierz go wszędzie, tam gdzie Ci trzeba Zasilanie bateryjne sprawia, że boombox ten jest nad wyraz lekki i ergonomiczny.

znaczna funkcjonalność, a zarazem prosta obsługa sprawiają, że radioodtwarzacz Blaupunkt BB15PK może być stosowany do odtwarzania audiobooków,na dodatek jako przenośne źródło rozrywki. Odtwórz dziecku bajki zapisane na kasecie magnetofonowej!

Dzięki oryginalnej kolorystyce radioodtwarzacz Blaupunkt BB15PK genialnie połączy się równocześnie do wnętrza pokoju każdego dziecka i nastolatka oraz umożliwi odtwarzanie bajek i innych nagrań zapisanych na kasetach magnetofonowych


☆ Gogen Radioodtwarzacz cdm425subt boombox czarny ☆

Gogen Radioodtwarzacz cdm425subt boombox czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: GoGEN
 • Nazwa produktu: Gogen Radioodtwarzacz cdm425subt boombox czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b44ab5e2da47cbb85668eaf
 • ID kategorii: 458

☆ Gogen Radioodtwarzacz cdm425subt boombox czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bluetooth:tak;Dźwięk:stereo;dopełniające opcje:Bluetooth;Gwarancja:24 miesiące;barwa:czarno-metaliczny;Kolor:czarny;Korekcja dźwięku:tak;liczba programów radiowych do zapamiętania:30;Odtwarzacz kaset:nie;Moc wyjściowa RMS:2 x 12,5 W;Odtwarzacz płyt kompaktowych:tak;Pilot:tak;Wzmocnienie basów:tak;Radio:analogowe z pamięcią;Radio:analogowe z pamięcią;regulowanie wysokich/niskich tonów:nie;Sposób wkładania płyty kompaktowej:od góry;Standardy odtwarzania:Audio CD, MP3, WMA;typ głośników:szerokopasmowe;Uchwyt umożliwiający przenoszenie:tak;Waga (bez baterii):3,4 kg;Wejścia/wyjścia:złącze USB, czytnik kart pamięci SD, wejście AUX - 3,5 mm, wyjście słuchawkowe;Włącznik czasowy (budzik):nie;Wyłącznik czasowy (sleep timer):nie;wymiary:495 x 200 x 215 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, przewód zasilający, karta gwarancyjna, pilot;ekran:LCD;Zakres fal radiowych:FM;Zasilanie:8 baterii R20, sieciowe 220-240 V, 50/60 Hz;Zegar:nie;Złącze USB:tak


☆ Manta BBX007 BOOMBOX ☆

Manta BBX007 BOOMBOX Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Manta
 • Nazwa produktu: Manta BBX007 BOOMBOX
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60faebfa8e441a9b7c3eb278
 • ID kategorii: 458

☆ Manta BBX007 BOOMBOX - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bluetooth:tak;Dźwięk:stereo;uzupełniające opcje:Bluetooth, USB - muzyka;Gwarancja:24 miesiące;odcień:czarny;Kolor:czarny;Korekcja dźwięku:tak;Odtwarzacz kaset:nie;Moc wyjściowa RMS:2 x 2 W;Odtwarzacz płyt kompaktowych:tak;Pilot:nie;Wzmocnienie basów:nie;Radio:analogowe z pamięcią;Radio:analogowe z pamięcią;dostosowywanie wysokich/niskich tonów:nie;Sposób wkładania płyty kompaktowej:od góry;Standardy odtwarzania:AAC, FLAC, MP3, WAV, WMA;wariant głośników:szerokopasmowe;Uchwyt umożliwiający przenoszenie:tak;Waga:1,15 kg;Wejścia/wyjścia:złącze USB, wejście AUX - 3,5 mm, wyjście słuchawkowe;Włącznik czasowy (budzik):nie;Wyłącznik czasowy (sleep timer):nie;wymiary:280 x 240 x 130 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;wyświetlacz:LCD;Zakres fal radiowych:FM;Zasilanie:4 baterie R20, sieciowe 220-240 V, 50/60 Hz;Zegar:nie;Złącze USB:tak

Inne Rankingi:  głośnik razer nommo

☆ Radioodtwarzacz Trevi RR501 czerwony Darmowy odbiór w 21 miastach! ☆

Radioodtwarzacz Trevi RR501 czerwony Darmowy odbiór w 21 miastach! Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Trevi
 • Nazwa produktu: Radioodtwarzacz Trevi RR501 czerwony Darmowy odbiór w 21 miastach!
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 595a25c682fff0d445e17b60
 • ID kategorii: 458

☆ Radioodtwarzacz Trevi RR501 czerwony Darmowy odbiór w 21 miastach! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Trevi BOOMBOX RR501 wyśmienicie wytwarzany Boombox TREVI RR 501 to model wyekwipowany w dużo zróżnicowanych funkcji. Oprócz starych kaset z taśmą można zbratać urządzenie z innymi urządzeniami, takimi jak komputery i telefony.

Rejestrator radiowy TREVI RR 501 BT to lekki artykuł o luksusowym designie. Design TREVI RR 501 ma kształt konwencjonalnego, długiego, prostokątnego boomboxa z lat 80-tych z uchwytem do przenoszenia i okrągłymi głośnikami po obu stronach.

W zestawie 4-pasmowe radio z odbiorem poprzez wysuwaną antenę. Jest jeszcze wyekwipowany w wejście USB / SD, dzięki któremu możesz słuchać swej muzyki w formacie Mp3. Wszechstronny Radio TREVI RR 501 jest zaopatrzone w stary odtwarzacz kasetowy, który może też nagrywać z radia, USB, kasety i mikrofonu.

wynajdziesz połączenie Bluetooth, żeby móc konsolidować się z innymi urządzeniami, takimi jak komputery PC, tablety i smartfony. Z drugiej strony zasilanie wymaga kabla zasilającego lub czterech baterii w rozmiarze D.


☆ Boombox JVC RVN-B300DABBP (akumulator w zestawie), RVN-B300DABBP ☆

Boombox JVC RVN-B300DABBP (akumulator w zestawie), RVN-B300DABBP Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Boombox JVC RVN-B300DABBP (akumulator w zestawie), RVN-B300DABBP
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62241fe33754b7782f85f3fd
 • ID kategorii: 458

☆ Boombox JVC RVN-B300DABBP (akumulator w zestawie), RVN-B300DABBP - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
znaczny dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

☆ Radioodtwarzacz PHILIPS AZ700 ☆

Radioodtwarzacz PHILIPS AZ700 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Radioodtwarzacz PHILIPS AZ700
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5554517b8e441aed4a000090
 • ID kategorii: 458

☆ Radioodtwarzacz PHILIPS AZ700 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Muzyka o mocnym brzmieniu w dowolnym miejscu bezprzewodowoPrzenośny bumbox CD firmy Philips to konkretny system dźwiękowy, który można zabrać ze sobą wszędzie. Zyskasz nowe możliwości słuchania muzyki dzięki funkcji bezprzewodowej łączności NFC umożliwiającej parowanie Bluetooth za jednym dotknięciem.

Możesz dodatkowo słuchać muzyki z urządzeń USB oraz płyt CD i MP3-CD. Bezprzewodowe przesyłanie muzyki ze smartfona poprzez BluetoothBluetooth to bezprzewodowa technologia komunikacyjna niedługiego zasięgu, która jest mocna i energooszczędna.

technologia ta pozwala na łatwą bezprzewodową komunikację z urządzeniami iPod/iPhone/iPad albo innymi urządzeniami Bluetooth, takimi jak smartfony, tablety czy laptopy. Dzięki temu można w prosty sposób odtwarzać bezprzewodowo ulubioną muzykę albo dźwięk z filmu bądź gry.

Parowanie smartfonów z technologią Bluetooth za jednym dotknięciem dzięki technice NFCZ łatwością paruj smartfony z technologią Bluetooth za jednym dotknięciem dzięki technologii komunikacji bliskiego zasięgu NFC.

starczy dotknąć smartfonem lub tabletem z technologią NFC specjalnie wydzielonego obszaru głośnika, aby go włączyć, rozpocząć parowanie poprzez Bluetooth albo rozpocząć strumieniowe przesyłanie muzyki. Odtwarzanie płyt MP3-CD, CD i CD-R/RWMP3 to skrót od MPEG 1 Audio layer-3.

MP3 to bezprecedensowa technologia kompresji, dzięki której obfite pliki muzyczne można 10-krotnie pomniejszyć, nie marnując prawie nic na jakości dźwięku. Dzięki możliwości prędkiego i prostego przesyłania dźwięku, format MP3 stał się typowym sposobem kompresji dźwięku w Internecie.

Odtwarzanie CD losowe/wielokrotne, aby lepiej radować się muzykąDzięki funkcji odtwarzania muzyki w kolejności losowej i powtarzania nie trzeba słuchać utworów wciąż w tej samej kolejności. Po wgraniu ulubionych utworów do odtwarzacza wszystko, co należy zrobić, to wybrać jeden z trybów odtwarzanie w kolejności losowej (Shuffle) albo powtarzanie (Repeat), by odtwarzać utwory w różnorodnej kolejności.

Ciesz się nowym doświadczeniem słuchania muzyki zawsze, gdy korzystasz z odtwarzacza. Komplet głośników z systemem Bass Reflex gwarantuje głębokie i potężne brzmienie basówZestaw głośnikowy z systemem Bass Reflex emituje niskie tony o większej głębi niż kompaktowy system głośnikowy.

zestaw ten różni się od systemu kompaktowego tubą basową akustycznie zharmonizowaną z głośnikiem niskotonowym, co pozwala uniknąć obcinania niskich dźwięków. Efekt to głębszy dostosowywany bas i mniejsze zniekształcenia.

System działa w ten sposób, że wprowadza w rezonans masę powietrza znajdującą się w tubie basowej, żeby wibrowała jak zwykły głośnik niskotonowym. W połączeniu z reakcją głośnika niskotonowego oznacza to ogólne wzmocnienie basów i większą ich głębię.

Dynamiczne wzmocnienie basów gwarantuje głębsze brzmienie niskich tonówDynamiczne wzmocnienie tonów niskich (DBB) to robiące wielkie wrażenie uwydatnienie basów w nagraniu muzycznym w całym zakresie ustawień głośności od niskiego do wysokiego za jednym naciśnięciem przycisku!

Ustawienie głośności na niskim poziomie sprawia głównie utratę dolnych niskotonowych częstotliwości dźwięku. By do tego nie dopuścić, można włączyć dynamiczne wzmocnienie basów, które pozwala słuchać pełnego dźwięku choćby po ściszeniu.

poręczny pilot zdalnego sterowania dodatkowa wygodaPoręczny pilot zdalnego sterowania zagwarantuje pokaźniejszą wygodę w zasięgu ręki. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się w salonie. Więcej muzyki z cyfrowym radiem FM i pamięcią 20 stacji Odtw.

CD z funkcją program. 20 utworówFunkcja programowania odtwarzania CD pozwala ustalić kolejność słuchania ulubionych utworów. Stereofoniczne gniazdo słuchawek pozwala dyskretnie słuchać muzykiTo urządzenie firmy Philips jest zaopatrzone w uzupełniające złącze umożliwiające podłączenie słuchawek i bardziej osobiste przeżywanie muzyki.

dzisiaj możesz słuchać muzyki, ciesząc się znakomitym dźwiękiem ze świadomością, iż nie przeszkadzasz innym.


☆ Philips Radioodtwarzacz az 215r (4895185615806) ☆

Philips Radioodtwarzacz az 215r (4895185615806) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips Radioodtwarzacz az 215r (4895185615806)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56371c348e441a15bf000044
 • ID kategorii: 458

☆ Philips Radioodtwarzacz az 215r (4895185615806) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Dzięki nietrudnym w użyciu funkcjom niewielkich wymiarów mobilny bumbox CD firmy Philips dostarcza radości ze słuchania ulubionej muzyki.

Â

parametry główne:

Â

Odtwarzanie płyt CD, CD-R i CD-RW

producent Philips jest znana dzięki swoim produktom, które współpracują z wieloma rodzajami płyt przystępnych na rynku. Ten pakiet audio pozwala radować się muzyką zapisaną na płytach CD, CD-R i CD-RW. Oznaczenie CD-RW (CD-Rewritable Compatible) oznajmia, iż ten zestaw audio może odtwarzać zawartość płyt CD-Recordable (CD-R), jak i też CD-Rewritable (CD-RW). Płyty CD-R można zapisać tylko raz, zaś odtworzyć je można w dowolnym odtwarzaczu CD. Natomiast płyty CD-RW można zapisywać i kasować wielokrotnie, jednak ich zawartość może być odtwarzana tylko w zgodnych odtwarzaczach CD.

Â

Odtwarzanie CD losowe/wielokrotne, aby lepiej cieszyć się muzyką

Dzięki funkcji odtwarzania muzyki w kolejności losowej i powtarzania nie trzeba słuchać utworów wciąż w tej samej kolejności. Po wgraniu ulubionych utworów do odtwarzacza wszystko, co należy zrobić, to wybrać jeden z trybów â€" odtwarzanie w kolejności losowej („Shuffle”) albo powtarzanie („Repeat”), by odtwarzać utwory w najróżniejszej kolejności. Ciesz się nowym doświadczeniem słuchania muzyki zawsze, gdy korzystasz z odtwarzacza.

Â

Dynamiczne wzmocnienie basów gwarantuje głębsze brzmienie niskich tonów

Dynamiczne wzmocnienie tonów niskich (DBB) to robiące obfite wrażenie uwydatnienie basów w nagraniu muzycznym w całym zakresie ustawień głośności â€" od niskiego do wysokiego â€" za jednym naciśnięciem przycisku! Ustawienie głośności na niskim poziomie powoduje w głównej mierze utratę dolnych niskotonowych częstotliwości dźwięku. By do tego nie dopuścić, można włączyć dynamiczne wzmocnienie basów, które pozwala słuchać pełnego dźwięku nawet po ściszeniu.

Â

Wejście audio usprawnia odtwarzanie muzyki z maszyn przenośnych

Aby słuchać całej muzyki zapisanej w urządzeniu mobilnym lub w komputerze, konieczne jest jedno proste połączenie. Starczy podłączyć urządzenie do portu AUDIO-IN (3,5 mm) w pakiecie producenta Philips. Komputery z reguły są przyłączane przez wyjście słuchawkowe. Po połączeniu sprzętów można słuchać całej swej muzycznej linii bezpośrednio poprzez wspaniałe głośniki. Produkty producenta Philips po prostu zapewniają ulepszony dźwięk.

Â

pełna moc wyjściowa 3 W RMS

kompletna moc wyjściowa RMS zestawu wynosi 3 W. RMS to skrót oznaczający wartość skuteczną dźwięku (ang. Root Mean Square), typową miarę mocy dźwięku, a raczej mocy prądu przesyłanego ze wzmacniacza dźwięku do głośnika mierzonej w watach. Ilość mocy elektrycznej dostarczanej do głośnika i jego czułość określają moc generowanego dźwięku. Im wyższa moc w watach, tym obszerniejsza moc dźwięku emitowanego poprzez głośnik.


Odtw. CD z funkcją program. 20 utworów

Funkcja programowania odtwarzania CD pozwala ustalić kolejność słuchania ulubionych utworów.

artykuł
firma
Kod producenta
AZ 215R-CD
EAN
4895185617640
dane podstawowe
Czerwony
Nagłośnienie techniczne CD Radio
Cyfrowe
Funkcje Zasilanie
Baterie/sieć
Wyposażenie
Antena
Instrukcja obsługi
przewód sieciowy
Karta gwarancyjna
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
rodzaj gwarancji
Producenta

☆ Jvc rv-nb200bt (4975769462191) ☆

Jvc rv-nb200bt (4975769462191) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JVC
 • Nazwa produktu: Jvc rv-nb200bt (4975769462191)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e2575ba82fff0cecf868eff
 • ID kategorii: 458

☆ Jvc rv-nb200bt (4975769462191) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Główną zaletą tego radioodtwarzacza jest moc i wielkość głośników. Dzięki solidnemu wzmacniaczowi o mocy 60 W i dwóm subwooferom 16 cm, a także dwóm głośnikom szerokopasmowym 10 cm, ten Boomblaster oferuje imponujący i mocny dźwięk!

Inne Rankingi:  głośnik samochodowy jbl

Wszystkie głośniki są bronione masywnymi metalowymi kratkami, a subwoofer jest na dodatek broniony poprzez uchwyt z boku.Możliwości wprowadzenia ulubionej muzyki do tego radioodtwarzacza są prawie nieograniczone!

Oprócz nowoczesnych źródeł, takich jak transmisja strumieniowa Bluetooth lub złącze USB, możesz także słuchać płyt CD, korzystając z mecha CD Top-Loader albo przełączyć się na zintegrowany tuner FM-RDS.Oprócz wspomnianego odtwarzacza CD, przesyłania strumieniowego Bluetooth i zintegrowanego tunera radiowego można także podłączyć zewnętrzne odtwarzacze muzyki za pomocą złącza Line-In 3,5 mm.Oprócz zasilacza do użytkowania domowego albo wszędzie tam, gdzie można znaleźć gniazdko elektryczne, możesz także użyć opcjonalnego akumulatora gwarantującego dużo godzin rozrywki.

Akumulator litowo-jonowy można zainstalować z tyłu Radioodtwarzacza i można go ładować po prostu podłączając kabel zasilający po powrocie do domu.Oba szerokopasmowe głośniki przednie Boomblaster są oświetlone progresywną technologią LED.

Oprócz najróżniejszych kolorów możesz jeszcze zmienić tryb, w którym Światła się poruszają i zmieniają. Od niezwykle spokojnego ciągłego niebieskiego oświetlenia do dzikiego i zmieniającego odcienie lub trybu pulsującego.

Jeśli w ogóle nie potrzebujesz światła, możesz oczywiście kompletnie je wyłączyć....Najtańsze boomboxy cd – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych boomboxów cd. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Adler Radio CD-MP3 USB AD1181 ☆

Adler Radio CD-MP3 USB AD1181 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Adler
 • Nazwa produktu: Adler Radio CD-MP3 USB AD1181
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f86ff5a82fff03e0ce668ed
 • ID kategorii: 458

☆ Adler Radio CD-MP3 USB AD1181 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Jeśli szukasz mobilnego sprzętu grającego, Boombox ADLER AD 1181 to artykuł wyśmienity dla ciebie. Jednak jedną z największych zalet boomboxa jest fakt, iż jest to urządzenie przenośne. Zasilanie bateryjno-sieciowe pozwala odtwarzać na nim muzykę w domu,także w trakcie wakacyjnych podróży.

Czytelny ekran LCD zezwala na komfortową kontrolę pracy urządzenia, a przyciski umieszczone z przodu odtwarzacza pozwalają na szybką zmianę ustawień. Wbudowany equalizer pomoże dostroić dźwięki do naszych osobistych preferencji muzycznych.

Urządzenie posiada wejście USB i AUX. Możemy na nim słuchać muzyki MP3. Teleskopowa antena przydaje się w miejscach, gdzie może być problem z zasięgiem.Słuchanie muzyki w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie to pokaźna wygoda.

W ten sposób umilamy sobie prace wykonywane w domu, wolny czas spędzany z rodziną i przyjaciółmi, wakacyjne wyjazdy czy godziny spędzone w pracy. Jeśli szukasz przenośnego sprzętu grającego, Boombox ADLER AD 1181 to artykuł idealny dla ciebie.Boombox- wygoda i ergonomiczność w jednymBoombox to sprzęt wyjątkowo użyteczny i dzięki użytkowanym unowocześnieniom coraz bardziej ergonomiczny.

Decydując się na zakup sprzętu grającego, za każdym razem warto sprawdzić moc urządzenia. Ma ona wpływ na to, jak głośne dźwięki będą stwarzać głośniki boomboxa. Ma to znaczenie, ponieważ moc powinna być przypasowana do wielkości pomieszczenia, w którym będziemy używać odtwarzacza.

Nasz towar ma dwa głośniki o mocy 1,7 W każdy, dzięki temu starczy i do słuchania muzyki w pracy, jak i do rozkręcenia imprezy ze znajomymi. Jednak jedną z największych zalet boomboxa jest fakt, że jest to urządzenie przenośne.

Zasilanie bateryjno-sieciowe pozwala odtwarzać na nim muzykę w domu,też podczas wakacyjnych podróży. Czytelny wyświetlacz LCD umożliwia komfortową kontrolę pracy urządzenia, a przyciski umieszczone z przodu odtwarzacza pozwalają na szybką zmianę ustawień.

wbudowany equalizer pomoże dostroić dźwięki do naszych osobistych preferencji muzycznych.Jeśli odtwarzacz to tylko użytecznyŁączenie kilku funkcji to niewątpliwa zaleta oferowanego przez nas towaru.

Radio FM pozwala na słuchanie ulubionych stacji radiowych i bycie na bieżąco z wiadomościami z kraju i ze świata. Pamięć do 20 stacji radiowych to możliwość ustawienia ulubionych programów i prędkie przeskakiwanie między nimi bez konieczności ustawiania ich zawsze, gdy zechcemy zmienić stację.

Teleskopowa antena przydaje się w miejscach, gdzie może być problem z zasięgiem. Boombox zezwala na także odtwarzanie plików MP3 przy pomocy USB. Dzięki tej postępowej funkcji możesz odsłuchać swoją ulubioną muzykę i albumy ukochanego wykonawcy bez konieczności wożenia ze sobą na wyjazdy wakacyjne licznych płyt CD.

Jednak, jeśli cenisz dźwięk z konwencjonalnej płyty kompaktowej, ponadto masz możliwość jej odtworzenia. Wyjście słuchawkowe umożliwia słuchanie muzyki bez przeszkadzania członkom rodziny. A wejście AUX pozwala na podłączenie innych źródeł muzyki jak smartfon czy tablet.


☆ Boombox Trevi CD512 ☆

Boombox Trevi CD512 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Trevi
 • Nazwa produktu: Boombox Trevi CD512
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 557536988e441aa6eb00009a
 • ID kategorii: 458

☆ Boombox Trevi CD512 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

mały odtwarzacz płyt CD i radio AM/FM z funkcją MP3 do domu i
W podróży.
Z indywidualnie układ odtwarzanie płyt CD-kolejności.
W okrągłym kształcie ze składanym uchwytem do noszenia, antena teleskopowa.
Na płycie CD 512 marki Trevi to smarter odtwarzacza CD, nadający się wspaniale pasuje jako
Kuchnia albo radia w pikniki w parku nadaje.
Z kieszenią na CD można jednocześnie starsze formaty formaty może w dodatku służyć jako MP3-CD
Odtwarzane. Przy tym są suche utworów losowo lub również w odcieniu
vorprogrammierter kolejności sprzedawanego oddzielnie). Ponadto przystępny jest jedna
Funkcja powtarzania, poprzez które jest gotowa może samoczynnie powtarzać wielokrotnie.
w dodatku mają Państwo możliwość, poprzez które wejście AUX sygnałów audio z
laptop, odtwarzacz MP3, tablet odtwarzania i wielu innych sprzętów. Na dodatek dostępny jest
Jedno wejście na słuchawki.
Jako odbiornik radiowy można wprowadzić zarówno fale radiowe po to, aby odbierać AM/FM
Nadajnik wyboru działa przy tym wyekwipowana jest w system z boku umieszczone z tyłu regulacja częstotliwości koła.
atrybuty
• Przyłącza: wejście AUX (3,5 mm rodzaju jack), kof oerer wyjście (3,5 mm typu jack)
• antena teleskopowa
• Składany uchwyt do noszenia
• pasm częstotliwości radio: FM 87,5 – 108 MHz, w dniu, w 540 – 1600 kHz
• Zasilanie: 240 V, 50 HZ (zasilacz sieciowy w zakres dostawy wchodzi w zakres dostawy) lub via 6
X 1,5 °C baterii V (nie wchodzi w zakres dostawy)
Zakres dostawy:
• Urządzenia
• Zasilacz sieciowy
• Gwarancja na prawo jazdy
• instrukcja obsługi w języku niemieckim (innych języków: m. In. Angielski, francuski,
Hiszpański)
wymiary
• ok. 21 x 12 x 21 cm (szer. X wys. X gł.)
• Masa: ok. 1,2 kg

☆ Manta BBX007 BOOMBOX ☆

Manta BBX007 BOOMBOX Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Manta
 • Nazwa produktu: Manta BBX007 BOOMBOX
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60faebfa8e441a9b7c3eb278
 • ID kategorii: 458

☆ Manta BBX007 BOOMBOX - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bluetooth:tak;Dźwięk:stereo;dopełniające opcje:Bluetooth, USB - muzyka;Gwarancja:24 miesiące;kolor:czarny;Kolor:czarny;Korekcja dźwięku:tak;Odtwarzacz kaset:nie;Moc wyjściowa RMS:2 x 2 W;Odtwarzacz płyt kompaktowych:tak;Pilot:nie;Wzmocnienie basów:nie;Radio:analogowe z pamięcią;Radio:analogowe z pamięcią;dostosowywanie wysokich/niskich tonów:nie;Sposób wkładania płyty kompaktowej:od góry;Standardy odtwarzania:AAC, FLAC, MP3, WAV, WMA;typ głośników:szerokopasmowe;Uchwyt umożliwiający przenoszenie:tak;Waga:1,15 kg;Wejścia/wyjścia:złącze USB, wejście AUX - 3,5 mm, wyjście słuchawkowe;Włącznik czasowy (budzik):nie;Wyłącznik czasowy (sleep timer):nie;wymiary:280 x 240 x 130 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;wyświetlacz:LCD;Zakres fal radiowych:FM;Zasilanie:4 baterie R20, sieciowe 220-240 V, 50/60 Hz;Zegar:nie;Złącze USB:tak


☆ Philips Radioodtwarzacz az 215r (4895185615806) ☆

Philips Radioodtwarzacz az 215r (4895185615806) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips Radioodtwarzacz az 215r (4895185615806)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56371c348e441a15bf000044
 • ID kategorii: 458

☆ Philips Radioodtwarzacz az 215r (4895185615806) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Dzięki nieskomplikowanym w użyciu funkcjom niewielkich wymiarów mobilny bumbox CD producenta Philips dostarcza radości ze słuchania ulubionej muzyki.

Â

atrybuty główne:

Â

Odtwarzanie płyt CD, CD-R i CD-RW

producent Philips jest znana dzięki swoim produktom, które współpracują z wieloma rodzajami płyt przystępnych na rynku. Ten pakiet audio pozwala cieszyć się muzyką zapisaną na płytach CD, CD-R i CD-RW. Oznaczenie CD-RW (CD-Rewritable Compatible) powiadamia, że ten zestaw audio może odtwarzać zawartość płyt CD-Recordable (CD-R), jak i jeszcze CD-Rewritable (CD-RW). Płyty CD-R można zapisać tylko raz, zaś odtworzyć je można w dowolnym odtwarzaczu CD. Natomiast płyty CD-RW można zapisywać i kasować wielokrotnie, jednak ich zawartość może być odtwarzana tylko w zgodnych odtwarzaczach CD.

Â

Odtwarzanie CD losowe/wielokrotne, żeby lepiej cieszyć się muzyką

Dzięki funkcji odtwarzania muzyki w kolejności losowej i powtarzania nie trzeba słuchać utworów wciąż w tej samej kolejności. Po wgraniu ulubionych utworów do odtwarzacza wszystko, co należy zrobić, to wybrać jeden z trybów â€" odtwarzanie w kolejności losowej („Shuffle”) lub powtarzanie („Repeat”), aby odtwarzać utwory w rozmaitej kolejności. Ciesz się nowym doświadczeniem słuchania muzyki za każdym razem, gdy korzystasz z odtwarzacza.

Â

Dynamiczne wzmocnienie basów gwarantuje głębsze brzmienie niskich tonów

Dynamiczne wzmocnienie tonów niskich (DBB) to robiące obszerne wrażenie uwydatnienie basów w nagraniu muzycznym w całym zakresie ustawień głośności â€" od niskiego do wysokiego â€" za jednym naciśnięciem przycisku! Ustawienie głośności na niskim poziomie powoduje typowo utratę dolnych niskotonowych częstotliwości dźwięku. Aby do tego nie dopuścić, można włączyć dynamiczne wzmocnienie basów, które pozwala słuchać pełnego dźwięku nawet po ściszeniu.

Â

Wejście audio upraszcza odtwarzanie muzyki z urządzeń mobilnych

Aby słuchać całej muzyki zapisanej w urządzeniu mobilnym albo w komputerze, konieczne jest jedno proste połączenie. Wystarczy podłączyć urządzenie do portu AUDIO-IN (3,5 mm) w komplecie firmy Philips. Komputery przede wszystkim są podłączane przez wyjście słuchawkowe. Po połączeniu maszyn można słuchać całej swojej muzycznej linii bezpośrednio poprzez wyśmienite głośniki. Produkty producenta Philips po prostu zapewniają lepszy dźwięk.

Inne Rankingi:  Wzmacniacz Magnat 1000W

Â

całkowita moc wyjściowa 3 W RMS

kompletna moc wyjściowa RMS zestawu wynosi 3 W. RMS to skrót oznaczający wartość produktywną dźwięku (ang. Root Mean Square), charakterystyczną miarę mocy dźwięku, a raczej mocy prądu przesyłanego ze wzmacniacza dźwięku do głośnika mierzonej w watach. Liczba mocy elektrycznej dostarczanej do głośnika i jego czułość określają moc generowanego dźwięku. Im wyższa moc w watach, tym większa moc dźwięku emitowanego przez głośnik.


Odtw. CD z funkcją program. 20 utworów

Funkcja programowania odtwarzania CD pozwala ustalić kolejność słuchania ulubionych utworów.

artykuł
producent
Kod producenta
AZ 215R-CD
EAN
4895185617640
informacje podstawowe
Czerwony
Nagłośnienie technologiczne CD Radio Funkcje Zasilanie
Baterie/sieć
Wyposażenie
Antena
Instrukcja obsługi
przewód sieciowy
Karta gwarancyjna
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta

☆ Radioodtwarzacz Trevi RR501 czerwony Darmowy odbiór w 21 miastach! ☆

Radioodtwarzacz Trevi RR501 czerwony Darmowy odbiór w 21 miastach! Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Trevi
 • Nazwa produktu: Radioodtwarzacz Trevi RR501 czerwony Darmowy odbiór w 21 miastach!
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 595a25c682fff0d445e17b60
 • ID kategorii: 458

☆ Radioodtwarzacz Trevi RR501 czerwony Darmowy odbiór w 21 miastach! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Trevi BOOMBOX RR501 doskonale wyprodukowany Boombox TREVI RR 501 to model wyekwipowany w dużo różnorodnych funkcji. Oprócz starych kaset z taśmą można połączyć urządzenie z innymi urządzeniami, takimi jak komputery i telefony.

Rejestrator radiowy TREVI RR 501 BT to lekki towar o elitarnym designie. Design TREVI RR 501 ma zarys konwencjonalnego, długiego, prostokątnego boomboxa z lat 80-tych z uchwytem do przenoszenia i kolistymi głośnikami po obu stronach.

W komplecie 4-pasmowe radio z odbiorem przez wysuwaną antenę. Jest w dodatku wyposażony w wejście USB / SD, dzięki któremu możesz słuchać swojej muzyki w formacie Mp3. Wszechstronny Radio TREVI RR 501 jest wyekwipowane w stary odtwarzacz kasetowy, który może jeszcze nagrywać z radia, USB, kasety i mikrofonu.

odszukasz połączenie Bluetooth, żeby móc integrować się z innymi urządzeniami, takimi jak komputery PC, tablety i smartfony. Z drugiej strony zasilanie wymaga kabla zasilającego albo czterech baterii w rozmiarze D.


☆ Blaupunkt Boombox BB15BL niebieski (5901750500213) ☆

Blaupunkt Boombox BB15BL niebieski (5901750500213) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Blaupunkt Boombox BB15BL niebieski (5901750500213)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5350d3a88e441ab8c6000025
 • ID kategorii: 458

☆ Blaupunkt Boombox BB15BL niebieski (5901750500213) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Radioodtwarzacz Blaupunkt BB15PK Różowo-szary przenośny radioodtwarzacz kasetowy z CD/MP3/USB/AUX mobilny radioodtwarzacz umożliwiający odtwarzanie płyt CD, a także ulubionych plików muzycznych za pośrednictwem portu USB.

Radioodtwarzacz Blaupunkt BB15PK zaopatrzony jest także w radio, a także czytelny ekran LCD. Zabierz go wszędzie, tam gdzie Ci trzeba Zasilanie bateryjne sprawia, że boombox ten jest stanowczo lekki i poręczny.

szeroka funkcjonalność, a zarazem prosta obsługa powodują, iż radioodtwarzacz Blaupunkt BB15PK może być używany do odtwarzania audiobooków,jeszcze jako mobilne źródło rozrywki. Odtwórz dziecku bajki zapisane na kasecie magnetofonowej!

Dzięki oryginalnej kolorystyce radioodtwarzacz Blaupunkt BB15PK nadzwyczajnie scali się zarówno do wnętrza pokoju każdego dziecka i nastolatka, a także umożliwi odtwarzanie bajek i innych nagrań zapisanych na kasetach magnetofonowych


☆ Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB18RD (5901750503573) ☆

Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB18RD (5901750503573) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB18RD (5901750503573)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5dc2daba2da47c05edd17459
 • ID kategorii: 458

☆ Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB18RD (5901750503573) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Ulubiona muzyka każdego dnia Muzyka towarzyszy nam każdego dnia. Słuchamy jej w domu, w trakcie przygotowywania posiłków, w samochodzie, w pracy, w trakcie nauki, czy na pikniku. Dzień wypełniony dźwiękami ulubionych utworów upływa bowiem wyjątkowo przyjemnie.

Jednym z sprzętów, na których słuchanie muzyki jest wyjątkowo lubiane, jest radioodtwarzacz typu boombox. Można je spotkać w pokoju nastolatka, sali lekcyjnej, czy u fryzjera. Są obecne wszędzie tam, gdzie wymagany jest subtelny podkład muzyczny albo odsłuch materiałów szkoleniowych.

Łatwa obsługa, a także obszerna funkcjonalność sprawiają, iż cieszą się one nieustającym powodzeniem równocześnie wśród dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych. Wszystkich tych, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez ulubionej muzyki czy stacji radiowej, bez dwóch zdań zainteresuje radioodtwarzacz BB18RD firmy Blaupunkt.

Odtwarzanie plików z zróżnicowanych źródeł Model ten zezwala na odtwarzanie plików audio z rozmaitych źródeł. Wyposażony jest w odtwarzacz płyt CD z odczytem plików MP3, dzięki temu użytkownik może słuchać nie tylko ulubionych utworów muzycznych,również audiobooków.

zaimplementowany tuner FM zastosowany tuner FM, z możliwością zapisania w pamięci aż 40 stacji radiowych, na pewno docenią osoby, które codziennie słuchają ulubionych audycji radiowych emitowanych poprzez przeróżne rozgłośnie.

Dzięki wykorzystaniu funkcji PLL (samoczynnego wyszukiwania i zapisywania przystępnych stacji radiowych) proces strojenia radia jest nietrudny i nie zajmuje niemało czasu. Zaimplementowany port USB BB18RD wyposażono w port USB, który pozwala na podpięcie do urządzenia kompatybilnych nośników z zapisanymi plikami MP3 i WMA.

dodatkowo, w bocznej części pokrywy, umieszczone jest wejście AUX pozwalające na podłączenie do boomboxa wszystkich sprzętów zewnętrznych, które mają analogowe wyjście dźwięku. Wystarczy proste połączenie i można się cieszyć lepszym brzmieniem.

Komfort słuchania muzyki na słuchawkach Radioodtwarzacz posiada także wejście słuchawkowe minijack 3,5 mm, dzięki któremu, po podłączeniu słuchawek, ulubionej muzyki czy audiobooków można słuchać nie przeszkadzając innym domownikom.

wbudowany zegar z możliwością alarmu Model BB18RD wyekwipowano w zegar z alarmem, co docenią nawet największe śpiochy. Bo czyż nie przyjemnie obudzić się przy dźwiękach ulubionej stacji radiowej? Taki poranek sprawi, że cały dzień będzie udany!

Zasilanie Boombox może być zasilany jednocześnie z sieci elektrycznej, jak i za pomocą sześciu wymiennych baterii R14. Dzięki temu urządzenie znakomicie sprawdzi się nie tylko jako odtwarzacz stacjonarny, lecz też jako mobilne źródło rozrywki, które możemy zabrać np.

na piknik. Czytelny ekran LCD Komfortu obsługi dopełnia czytelny wyświetlacz LCD, na którym wyświetlana jest częstotliwość wybranej stacji radiowej, numer utworu lub aktualna godzina....


☆ Boombox cdm388subts marki Gogen ☆

Boombox cdm388subts marki Gogen Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: GoGEN
 • Nazwa produktu: Boombox cdm388subts marki Gogen
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c1b97752da47cf5f9b77900
 • ID kategorii: 458

☆ Boombox cdm388subts marki Gogen - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Wyraźny wyglądem i mnóstwem funkcji

Nie tylko dynamicznym wyglądem zainteresuje GoGEN CDM 388 SU BT S. Ten wyraźny zuch ma mnóstwo funkcji. Korzystnej jakości tuner FM to bezwzględna podstawa, potrafi odtwarzać i płyty CD, nawet i w formacie CD-RW w razie których wspiera odtwarzanie MP3. Format MP3 można dzięki zabudowanemu wejściu USB wygodnie odtwarzać za pośrednictwem pendrive, aż do obszerności 32GB. MP3ki można odtwarzać i za pośrednictwem SD kart. Aby tego nie było mało, GoGEN CDM 388 SU BT S ma i funkcję bluetooth, dzięki której możesz radioodbiornik połączyć z telefonem komórkowym lub słuchawkami bezprzewodowymi.

Dla ulepszonej orientacji między odtwarzanymi utworami służy ekran LCD. Produkcję muzyczną gwarantują dwa głośniki, każdy o mocy 2 W. Radioodbiornik GoGEN CDM 388 SU BT S wykorzystasz nie tylko w gospodarstwie domowym,ponadto w ogrodzie, w biurze, warsztacie albo w domku letniskowym. A to dzięki możliwości zasilania z sieci elektrycznej albo z baterii.

☆ Akai głośnik boombox aprc-20bg (4905192532369) ☆

Akai głośnik boombox aprc-20bg (4905192532369) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Akai
 • Nazwa produktu: Akai głośnik boombox aprc-20bg (4905192532369)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 620b98c80a3d5fa3ef1e6124
 • ID kategorii: 458

☆ Akai głośnik boombox aprc-20bg (4905192532369) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Wyjątkowo stylowy design, niemało opcji muzycznych – to właśnie cechuje mobilny głośnik boombox Akai APRC-20BG z technologią Bluetooth, wejściem AUX In, złączem USB z obsługą plików MP3, czytnikiem kart pamięci SD i tunerem FM. Może pochwalić się mocą RMS 2× 8 W, a także funkcją budzika i Sleep.

☆ Gogen Radioodtwarzacz cdm425subt boombox czarny ☆

Gogen Radioodtwarzacz cdm425subt boombox czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: GoGEN
 • Nazwa produktu: Gogen Radioodtwarzacz cdm425subt boombox czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b44ab5e2da47cbb85668eaf
 • ID kategorii: 458

☆ Gogen Radioodtwarzacz cdm425subt boombox czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bluetooth:tak;Dźwięk:stereo;dodatkowe opcje:Bluetooth;Gwarancja:24 miesiące;barwa:czarno-metaliczny;Kolor:czarny;Korekcja dźwięku:tak;liczba programów radiowych do zapamiętania:30;Odtwarzacz kaset:nie;Moc wyjściowa RMS:2 x 12,5 W;Odtwarzacz płyt kompaktowych:tak;Pilot:tak;Wzmocnienie basów:tak;Radio:analogowe z pamięcią;Radio:analogowe z pamięcią;regulowanie wysokich/niskich tonów:nie;Sposób wkładania płyty kompaktowej:od góry;Standardy odtwarzania:Audio CD, MP3, WMA;wariant głośników:szerokopasmowe;Uchwyt umożliwiający przenoszenie:tak;Waga (bez baterii):3,4 kg;Wejścia/wyjścia:złącze USB, czytnik kart pamięci SD, wejście AUX - 3,5 mm, wyjście słuchawkowe;Włącznik czasowy (budzik):nie;Wyłącznik czasowy (sleep timer):nie;rozmiary:495 x 200 x 215 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, przewód zasilający, karta gwarancyjna, pilot;ekran:LCD;Zakres fal radiowych:FM;Zasilanie:8 baterii R20, sieciowe 220-240 V, 50/60 Hz;Zegar:nie;Złącze USB:tak