boombox radio

Ranking boomboxów radio – sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych boomboxów radio. Ranking zawierający polecane boomboxy radio jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB18RD (5901750503573) ☆

Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB18RD (5901750503573) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB18RD (5901750503573)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5dc2daba2da47c05edd17459
 • ID kategorii: 458

☆ Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB18RD (5901750503573) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Ulubiona muzyka każdego dnia Muzyka towarzyszy nam każdego dnia. Słuchamy jej w domu, podczas przygotowywania posiłków, w samochodzie, w pracy, w trakcie nauki, czy na pikniku. Dzień wypełniony dźwiękami ulubionych utworów upływa bowiem nad wyraz przyjemnie.

Jednym z sprzętów, na których słuchanie muzyki jest istotnie modne, jest radioodtwarzacz rodzaju boombox. Można je spotkać w pokoju nastolatka, sali lekcyjnej, czy u fryzjera. Są obecne wszędzie tam, gdzie wymagany jest subtelny podkład muzyczny albo odsłuch materiałów szkoleniowych.

Łatwa obsługa, a także szeroka funkcjonalność powodują, że cieszą się one nieustającym powodzeniem równocześnie wśród dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych. Wszelkich tych, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez ulubionej muzyki czy stacji radiowej, niewątpliwie zainteresuje radioodtwarzacz BB18RD producenta Blaupunkt.

Odtwarzanie plików z różnorodnych źródeł Model ten umożliwia odtwarzanie plików audio z najróżniejszych źródeł. Wyekwipowany jest w odtwarzacz płyt CD z odczytem plików MP3, dzięki czemu użytkownik może słuchać nie tylko ulubionych utworów muzycznych,także audiobooków.

zastosowany tuner FM zaimplementowany tuner FM, z możliwością zapisania w pamięci aż 40 stacji radiowych, bez wątpienia docenią osoby, które codziennie słuchają ulubionych audycji radiowych emitowanych przez różnorodne rozgłośnie.

Dzięki wykorzystaniu funkcji PLL (automatycznego wyszukiwania i zapisywania dostępnych stacji radiowych) cykl strojenia radia jest nieskomplikowany i nie zajmuje niemało czasu. Zastosowany port USB BB18RD wyposażono w port USB, który umożliwia podpięcie do urządzenia kompatybilnych nośników z zapisanymi plikami MP3 i WMA.

w dodatku, w bocznej części obudowy, umieszczone jest wejście AUX pozwalające na podłączenie do boomboxa wszelkich urządzeń zewnętrznych, które posiadają analogowe wyjście dźwięku. Wystarczy proste połączenie i można się radować ulepszonym brzmieniem.

Komfort słuchania muzyki na słuchawkach Radioodtwarzacz ma także wejście słuchawkowe minijack 3,5 mm, dzięki któremu, po podłączeniu słuchawek, ulubionej muzyki czy audiobooków można słuchać nie przeszkadzając innym domownikom.

zastosowany zegar z możliwością alarmu Model BB18RD zaopatrzono w zegar z alarmem, co docenią choćby największe śpiochy. Bo czyż nie przyjemnie obudzić się przy dźwiękach ulubionej stacji radiowej? Taki poranek sprawi, iż cały dzień będzie udany!

Zasilanie Boombox może być zasilany zarówno z sieci elektrycznej, jak i przy pomocy sześciu wymiennych baterii R14. Dzięki temu urządzenie nadzwyczajnie spełni oczekiwania nie tylko jako odtwarzacz stacjonarny, lecz też jako przenośne źródło rozrywki, które możemy wziąć np.

na piknik. Czytelny wyświetlacz LCD Komfortu obsługi dopełnia czytelny wyświetlacz LCD, na którym wyświetlana jest częstotliwość wybranej stacji radiowej, numer utworu lub aktualna godzina....


☆ Adler Radio CD-MP3 USB AD1181 ☆

Adler Radio CD-MP3 USB AD1181 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Adler
 • Nazwa produktu: Adler Radio CD-MP3 USB AD1181
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f86ff5a82fff03e0ce668ed
 • ID kategorii: 458

☆ Adler Radio CD-MP3 USB AD1181 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Jeśli szukasz mobilnego sprzętu grającego, Boombox ADLER AD 1181 to produkt wyśmienity dla ciebie. Jednak jedną z największych zalet boomboxa jest fakt, iż jest to urządzenie przenośne. Zasilanie bateryjno-sieciowe pozwala odtwarzać na nim muzykę w domu,też podczas wakacyjnych podróży.

Czytelny ekran LCD umożliwia komfortową kontrolę pracy urządzenia, a przyciski umieszczone z przodu odtwarzacza pozwalają na szybką zmianę ustawień. Zastosowany equalizer pomoże dostroić dźwięki do naszych osobistych preferencji muzycznych.

Urządzenie posiada wejście USB i AUX. Możemy na nim słuchać muzyki MP3. Teleskopowa antena przydaje się w miejscach, gdzie może być problem z zasięgiem.Słuchanie muzyki w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie to duża wygoda.

W ten sposób umilamy sobie prace wykonywane w domu, wolny czas spędzany z rodziną i przyjaciółmi, wakacyjne wyjazdy czy godziny spędzone w pracy. Jeśli szukasz przenośnego sprzętu grającego, Boombox ADLER AD 1181 to towar rewelacyjny dla ciebie.Boombox- wygoda i ergonomiczność w jednymBoombox to sprzęt wyjątkowo poręczny i dzięki użytkowanym unowocześnieniom coraz bardziej poręczny.

Decydując się na zakup sprzętu grającego, za każdym razem warto sprawdzić moc urządzenia. Ma ona wpływ na to, jak głośne dźwięki będą wytwarzać głośniki boomboxa. Ma to znaczenie, ponieważ moc powinna być dopasowana do wielkości wnętrza, w którym będziemy używać odtwarzacza.

Nasz towar ma dwa głośniki o mocy 1,7 W każdy, dzięki czemu starczy i do słuchania muzyki w pracy, jak i do rozkręcenia imprezy ze znajomymi. Jednak jedną z największych zalet boomboxa jest fakt, iż jest to urządzenie mobilne.

Zasilanie bateryjno-sieciowe pozwala odtwarzać na nim muzykę w domu,też podczas wakacyjnych podróży. Czytelny wyświetlacz LCD umożliwia wygodną kontrolę pracy urządzenia, a przyciski umieszczone z przodu odtwarzacza pozwalają na szybką zmianę ustawień.

wbudowany equalizer pomoże dostroić dźwięki do naszych osobistych preferencji muzycznych.Jeśli odtwarzacz to tylko użytecznyŁączenie kilku funkcji to niewątpliwa zaleta oferowanego poprzez nas artykułu.

Radio FM pozwala na słuchanie ulubionych stacji radiowych i bycie na bieżąco z wiadomościami z kraju i ze świata. Pamięć do 20 stacji radiowych to możliwość ustawienia ulubionych programów i szybkie przeskakiwanie między nimi bez konieczności ustawiania ich zawsze, gdy zechcemy zmienić stację.

Teleskopowa antena przydaje się w miejscach, gdzie może być problem z zasięgiem. Boombox pozwala na w dodatku odtwarzanie plików MP3 za pomocą USB. Dzięki tej nowoczesnej funkcji możesz odsłuchać swoją ulubioną muzykę i albumy ukochanego wykonawcy bez konieczności wożenia ze sobą na wyjazdy wakacyjne licznych płyt CD.

Jednak, jeśli cenisz dźwięk z klasycznej płyty kompaktowej, na dodatek masz możliwość jej odtworzenia. Wyjście słuchawkowe umożliwia słuchanie muzyki bez przeszkadzania członkom rodziny. A wejście AUX pozwala na podłączenie innych źródeł muzyki jak smartfon czy tablet.


☆ Media-tech Głośnik mobilny boombox czarny darmowy transport (5906453180458) ☆

Media-tech Głośnik mobilny boombox czarny darmowy transport (5906453180458) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MEDIA-TECH
 • Nazwa produktu: Media-tech Głośnik mobilny boombox czarny darmowy transport (5906453180458)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5dcaca440a3d5f1e9be89699
 • ID kategorii: 11752

☆ Media-tech Głośnik mobilny boombox czarny darmowy transport (5906453180458) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

BOOMBOX BT MT3145_V2 - Kompaktowy głośnik Bluetooth stereo z zastosowanym wooferem, 600W PMPO. FM, MP3. Wbudowany akumulator. PilotMedia-Tech pokazuje kompaktowy głośnik Bluetooth BOOMBOX BT MT3145 z zaimplementowanym subwooferem oraz dwoma głośnikami przeciętnietonowymi.

pełna moc zestawu wynosi 15W RMS. Aktywny interfejs Bluetooth pozwala na słuchanie muzyki przesłanej bezprzewodowo z urządzenia obsługującego technikę Bluetooth (np. Telefon, smartfon, tablet) i swobodne przemieszczanie się bez ograniczenia spowodowanego zbędnymi kablami.

BOOMBOX BT odczytuje pliki muzyczne z kart pamięci microSD, a także z innych nośników informacji (np. Pendrive). Dzięki zaimplementowanemu akumulatorowi BOOMBOX BT jest przenośnym systemem głośników perfekcyjnym zarówno do wykorzystywania domowego albo biurowego, jak i do stosowania podczas wszelkiego rodzaju aktywności np.

wakacyjnego wyjazdu. Przy pełnym naładowaniu, urządzenie działa choćby do 6 godzin! dodatkowe złącze AUX 3,5mm umożliwia podłączenie prawie każdego źródła dźwięku, co powiększa możliwości używania systemu.

Ważną cechą zestawu jest drewniana obudowa, która bez dwóch zdań wpływa na jakość brzmienia. Wyciągający się dźwięk z głośnika jest stanowczo czysty. Z prawej i lewej strony MT3145 znajdują się dwa głośniki przeciętnietonowe.

Na panelu przednim znajduje się ekran informacyjny LED, przyciski sterujące oraz membrana 3-calowego głośnika niskotonowego. Z boku pokrywy znajduje się port USB, wejście AUX i slot na karty pamięci microSD, a także gniazdo microUSB służące do ładowania.

U góry urządzenia znajduje się antena teleskopowa służąca do odbioru stacji radiowych, a także rączka dzięki której możemy przenieść głośnik w dowolne miejsce. Pod głośnikiem znajdują się cztery antypoślizgowe nóżki dzięki którym głośnik stoi jednostajnie.

Do zestawu załączony jest bezprzewodowy pilot sterujący, przewód USB do ładowania głośnika i przewód AUX. Informacje technologiczne • Kompaktowy głośnik Bluetooth stereo z wbudowanym wooferem • Bluetooth 2.1+ EDR • Protokoły: A2DP, AVRCP • Radio FM z automatycznym wyszukiwaniem stacji 87,6-108MHz • Odtwarzacz MP3 • Obsługa kart micro SD oraz nośników USB • Gniazdo AUX • Pilot zdalnego sterowania • Zasilanie port USB 5V • wbudowany akumulator litowo-jonowy, do 6 godzin pracy • Moc: RMS 15W, PMPO 600W • 3" głośnik basowy, 2 x 2" głośniki przeciętnietonowe • Częstotliwość przenoszenia: 80 ~ 20000 Hz • ekran informacyjny LED • Antena teleskopowa • Drewniana pokrywa • rozmiary: 120x195x165mm • Waga: 1236g...


☆ Gogen Radioodtwarzacz cdm425subt boombox czarny ☆

Gogen Radioodtwarzacz cdm425subt boombox czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: GoGEN
 • Nazwa produktu: Gogen Radioodtwarzacz cdm425subt boombox czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b44ab5e2da47cbb85668eaf
 • ID kategorii: 458

☆ Gogen Radioodtwarzacz cdm425subt boombox czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bluetooth:tak;Dźwięk:stereo;dodatkowe opcje:Bluetooth;Gwarancja:24 miesiące;odcień:czarno-metaliczny;Kolor:czarny;Korekcja dźwięku:tak;liczba programów radiowych do zapamiętania:30;Odtwarzacz kaset:nie;Moc wyjściowa RMS:2 x 12,5 W;Odtwarzacz płyt kompaktowych:tak;Pilot:tak;Wzmocnienie basów:tak;Radio:analogowe z pamięcią;Radio:analogowe z pamięcią;dostosowywanie wysokich/niskich tonów:nie;Sposób wkładania płyty kompaktowej:od góry;Standardy odtwarzania:Audio CD, MP3, WMA;wariant głośników:szerokopasmowe;Uchwyt umożliwiający przenoszenie:tak;Waga (bez baterii):3,4 kg;Wejścia/wyjścia:złącze USB, czytnik kart pamięci SD, wejście AUX - 3,5 mm, wyjście słuchawkowe;Włącznik czasowy (budzik):nie;Wyłącznik czasowy (sleep timer):nie;wymiary:495 x 200 x 215 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, przewód zasilający, karta gwarancyjna, pilot;ekran:LCD;Zakres fal radiowych:FM;Zasilanie:8 baterii R20, sieciowe 220-240 V, 50/60 Hz;Zegar:nie;Złącze USB:tak


☆ Radioodtwarzacz MANTA MM 210 (5907377864660) ☆

Radioodtwarzacz MANTA MM 210 (5907377864660) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Manta
 • Nazwa produktu: Radioodtwarzacz MANTA MM 210 (5907377864660)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 55eff6688e441a7f3c000709
 • ID kategorii: 458

☆ Radioodtwarzacz MANTA MM 210 (5907377864660) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Manta BoomBox MM210 to urządzenie, które idealnie spełni zadanie domowego radio, czy odtwarzacza mp3. Dzięki możliwości zasilania bateriami będzie niezastąpionym towarzyszem w trakcie wyjazdów wakacyjnych, czy weekendowych wypadów na działkę. Wbudowane radio z zakresem FM (FM 88-108MHz), i wysokiej jakości teleskopowa antena, gwarantują bezproblemowy odbiór sygnału bez względu na miejsce w którym się wynajdziemy.


Czytelny, wielki , a także poprawnie zaprojektowane przyciski pozwalają na wygodne obsługiwanie każdej funkcji urządzenia. Wejście AUX umożliwia podłączenie zewnętrznego źródła sygnału np. Odtwarzacza mp3. MM210 wyekwipowany jest w złącze USB, które pozwalają odtwarzać muzykę z nośników mobilnych takich jak pendrive. Całość dopełnia innowacyjny design, dzięki któremu sprzęt nie tylko korzystnie się sprawdza,też zadowala oko.

Inne Rankingi:  boombox tuba
artykuł
marka
Kod producenta
MM210
dane podstawowe
Czarno-czerwony
Nagłośnienie technologiczne
wykorzystane technologie
LCD
Super Bass
CD Radio
Analogowe
Funkcje Zasilanie
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
rodzaj gwarancji
Producenta

☆ Radioodtwarzacz Trevi RR501 czerwony Darmowy odbiór w 21 miastach! ☆

Radioodtwarzacz Trevi RR501 czerwony Darmowy odbiór w 21 miastach! Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Trevi
 • Nazwa produktu: Radioodtwarzacz Trevi RR501 czerwony Darmowy odbiór w 21 miastach!
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 595a25c682fff0d445e17b60
 • ID kategorii: 458

☆ Radioodtwarzacz Trevi RR501 czerwony Darmowy odbiór w 21 miastach! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Trevi BOOMBOX RR501 wyśmienicie tworzony Boombox TREVI RR 501 to model zaopatrzony w niemało różnych funkcji. Oprócz starych kaset z taśmą można związać urządzenie z innymi urządzeniami, takimi jak komputery i telefony.

Rejestrator radiowy TREVI RR 501 BT to lekki artykuł o ekskluzywnym designie. Design TREVI RR 501 ma zarys tradycyjnego, długiego, prostokątnego boomboxa z lat 80-tych z uchwytem do przenoszenia i krągłymi głośnikami po obu stronach.

W pakiecie 4-pasmowe radio z odbiorem przez wysuwaną antenę. Jest również zaopatrzony w wejście USB / SD, dzięki któremu możesz słuchać swej muzyki w formacie Mp3. Wszechstronny Radio TREVI RR 501 jest zaopatrzone w stary odtwarzacz kasetowy, który może na dodatek nagrywać z radia, USB, kasety i mikrofonu.

odnajdziesz połączenie Bluetooth, żeby móc scalać się z innymi urządzeniami, takimi jak komputery PC, tablety i smartfony. Z drugiej strony zasilanie wymaga kabla zasilającego albo czterech baterii w rozmiarze D.


☆ Philips Radioodtwarzacz az 215r (4895185615806) ☆

Philips Radioodtwarzacz az 215r (4895185615806) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips Radioodtwarzacz az 215r (4895185615806)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56371c348e441a15bf000044
 • ID kategorii: 458

☆ Philips Radioodtwarzacz az 215r (4895185615806) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Dzięki przystępnym w użyciu funkcjom niewielkich wymiarów mobilny bumbox CD firmy Philips dostarcza radości ze słuchania ulubionej muzyki.

Â

właściwości główne:

Â

Odtwarzanie płyt CD, CD-R i CD-RW

marka Philips jest znana dzięki swym produktom, które współpracują z wieloma rodzajami płyt dostępnych na rynku. Ten zestaw audio pozwala cieszyć się muzyką zapisaną na płytach CD, CD-R i CD-RW. Oznaczenie CD-RW (CD-Rewritable Compatible) zawiadamia, iż ten pakiet audio może odtwarzać zawartość płyt CD-Recordable (CD-R), jak i na dodatek CD-Rewritable (CD-RW). Płyty CD-R można zapisać tylko raz, zaś odtworzyć je można w dowolnym odtwarzaczu CD. Natomiast płyty CD-RW można zapisywać i kasować wielokrotnie, jednak ich zawartość może być odtwarzana tylko w zgodnych odtwarzaczach CD.

Â

Odtwarzanie CD losowe/wielokrotne, żeby lepiej cieszyć się muzyką

Dzięki funkcji odtwarzania muzyki w kolejności losowej i powtarzania nie trzeba słuchać utworów wciąż w tej samej kolejności. Po wgraniu ulubionych utworów do odtwarzacza wszystko, co należy zrobić, to wybrać jeden z trybów â€" odtwarzanie w kolejności losowej („Shuffle”) albo powtarzanie („Repeat”), żeby odtwarzać utwory w różnej kolejności. Ciesz się nowym doświadczeniem słuchania muzyki zawsze, gdy korzystasz z odtwarzacza.

Â

Dynamiczne wzmocnienie basów gwarantuje głębsze brzmienie niskich tonów

Dynamiczne wzmocnienie tonów niskich (DBB) to robiące szerokie wrażenie uwydatnienie basów w nagraniu muzycznym w całym zakresie ustawień głośności â€" od niskiego do wysokiego â€" za jednym naciśnięciem przycisku! Ustawienie głośności na niskim poziomie sprawia zwykle utratę dolnych niskotonowych częstotliwości dźwięku. Żeby do tego nie dopuścić, można włączyć dynamiczne wzmocnienie basów, które pozwala słuchać pełnego dźwięku choćby po ściszeniu.

Â

Wejście audio upraszcza odtwarzanie muzyki z maszyn przenośnych

Aby słuchać całej muzyki zapisanej w urządzeniu mobilnym albo w komputerze, potrzebne jest jedno proste połączenie. Wystarczy podłączyć urządzenie do portu AUDIO-IN (3,5 mm) w komplecie marki Philips. Komputery zwykle są podłączane poprzez wyjście słuchawkowe. Po połączeniu urządzeń można słuchać całej swojej muzycznej serii bezpośrednio przez nieprzeciętne głośniki. Produkty marki Philips po prostu zapewniają lepszy dźwięk.

Â

pełna moc wyjściowa 3 W RMS

pełna moc wyjściowa RMS zestawu wynosi 3 W. RMS to skrót oznaczający wartość wydajną dźwięku (ang. Root Mean Square), charakterystyczną miarę mocy dźwięku, a raczej mocy prądu przesyłanego ze wzmacniacza dźwięku do głośnika mierzonej w watach. Ilość mocy elektrycznej dostarczanej do głośnika oraz jego czułość określają moc generowanego dźwięku. Im wyższa moc w watach, tym obszerniejsza moc dźwięku emitowanego poprzez głośnik.


Odtw. CD z funkcją program. 20 utworów

Funkcja programowania odtwarzania CD pozwala ustalić kolejność słuchania ulubionych utworów.

produkt
marka
Kod producenta
AZ 215R-CD
EAN
4895185617640
dane podstawowe
Czerwony
Nagłośnienie techniczne CD Radio Funkcje Zasilanie
Baterie/sieć
Wyposażenie
Antena
Instrukcja obsługi
kabel sieciowy
Karta gwarancyjna
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta

☆ Radioodtwarzacz PHILIPS AZ700 ☆

Radioodtwarzacz PHILIPS AZ700 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Radioodtwarzacz PHILIPS AZ700
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5554517b8e441aed4a000090
 • ID kategorii: 458

☆ Radioodtwarzacz PHILIPS AZ700 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Muzyka o solidnym brzmieniu w dowolnym miejscu bezprzewodowoPrzenośny bumbox CD producenta Philips to mocny system dźwiękowy, który można wziąć ze sobą wszędzie. Zyskasz nowe możliwości słuchania muzyki dzięki funkcji bezprzewodowej łączności NFC umożliwiającej parowanie Bluetooth za jednym dotknięciem.

Możesz też słuchać muzyki z maszyn USB, a także płyt CD i MP3-CD. Bezprzewodowe przesyłanie muzyki ze smartfona poprzez BluetoothBluetooth to bezprzewodowa technologia komunikacyjna krótkiego zasięgu, która jest mocna i energooszczędna.

technika ta umożliwia łatwą bezprzewodową komunikację z urządzeniami iPod/iPhone/iPad albo innymi urządzeniami Bluetooth, takimi jak smartfony, tablety czy laptopy. Dzięki czemu można w prosty sposób odtwarzać bezprzewodowo ulubioną muzykę lub dźwięk z filmu bądź gry.

Parowanie smartfonów z technologią Bluetooth za jednym dotknięciem dzięki technologii NFCZ łatwością paruj smartfony z technologią Bluetooth za jednym dotknięciem dzięki technologii komunikacji bliskiego zasięgu NFC.

starczy dotknąć smartfonem albo tabletem z technologią NFC specjalnie wydzielonego obszaru głośnika, by go włączyć, rozpocząć parowanie poprzez Bluetooth albo rozpocząć strumieniowe przesyłanie muzyki. Odtwarzanie płyt MP3-CD, CD i CD-R/RWMP3 to skrót od MPEG 1 Audio layer-3.

MP3 to przełomowa technika kompresji, dzięki której duże pliki muzyczne można 10-krotnie pomniejszyć, nie marnotrawiąc prawie nic na jakości dźwięku. Dzięki możliwości prędkiego i prostego przesyłania dźwięku, format MP3 stał się typowym sposobem kompresji dźwięku w Internecie.

Odtwarzanie CD losowe/wielokrotne, aby lepiej radować się muzykąDzięki funkcji odtwarzania muzyki w kolejności losowej i powtarzania nie trzeba słuchać utworów wciąż w tej samej kolejności. Po wgraniu ulubionych utworów do odtwarzacza wszystko, co należy zrobić, to wybrać jeden z trybów odtwarzanie w kolejności losowej (Shuffle) lub powtarzanie (Repeat), żeby odtwarzać utwory w przeróżnej kolejności.

Ciesz się nowym doświadczeniem słuchania muzyki zawsze, gdy korzystasz z odtwarzacza. Zestaw głośników z systemem Bass Reflex zagwarantuje głębokie i konkretne brzmienie basówZestaw głośnikowy z systemem Bass Reflex emituje niskie tony o większej głębi niż kompaktowy system głośnikowy.

komplet ten różni się od systemu kompaktowego tubą basową akustycznie zharmonizowaną z głośnikiem niskotonowym, co pozwala uniknąć obcinania niskich dźwięków. Efekt to głębszy dostosowywany bas i mniejsze zniekształcenia.

System działa w ten sposób, że wprowadza w rezonans masę powietrza znajdującą się w tubie basowej, aby wibrowała jak zwykły głośnik niskotonowym. W połączeniu z reakcją głośnika niskotonowego oznacza to ogólne wzmocnienie basów i pokaźniejszą ich głębię.

Dynamiczne wzmocnienie basów zagwarantuje głębsze brzmienie niskich tonówDynamiczne wzmocnienie tonów niskich (DBB) to robiące znaczne wrażenie uwydatnienie basów w nagraniu muzycznym w całym zakresie ustawień głośności od niskiego do wysokiego za jednym naciśnięciem przycisku!

Ustawienie głośności na niskim poziomie powoduje przeważnie utratę dolnych niskotonowych częstotliwości dźwięku. Żeby do tego nie dopuścić, można włączyć dynamiczne wzmocnienie basów, które pozwala słuchać pełnego dźwięku choćby po ściszeniu.

ergonomiczny pilot zdalnego sterowania dodatkowa wygodaPoręczny pilot zdalnego sterowania zapewnia pokaźniejszą wygodę w zasięgu ręki. Usiądź komfortowo i zrelaksuj się w salonie. Więcej muzyki z cyfrowym radiem FM i pamięcią 20 stacji Odtw.

CD z funkcją program. 20 utworówFunkcja programowania odtwarzania CD pozwala ustalić kolejność słuchania ulubionych utworów. Stereofoniczne gniazdo słuchawek pozwala dyskretnie słuchać muzykiTo urządzenie producenta Philips jest wyposażone w dodatkowe złącze umożliwiające podłączenie słuchawek i bardziej osobiste przeżywanie muzyki.

dzisiaj możesz słuchać muzyki, ciesząc się znakomitym dźwiękiem ze świadomością, że nie przeszkadzasz innym.


☆ GŁOŚNIK BOOMBOX BLUETOOTH MP3 RADIO wer 2, 2573_20200831195109 ☆

GŁOŚNIK BOOMBOX BLUETOOTH MP3 RADIO wer 2, 2573_20200831195109 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Aptel
 • Nazwa produktu: GŁOŚNIK BOOMBOX BLUETOOTH MP3 RADIO wer 2, 2573_20200831195109
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fc60396b4fd3378a59bca7f
 • ID kategorii: 11752

☆ GŁOŚNIK BOOMBOX BLUETOOTH MP3 RADIO wer 2, 2573_20200831195109 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

POLECAM!!!

mobilny głośnik cylindryczny typu BOOMBOX!

wyposażony został w głośnik o łącznej mocy 5W.

Dzięki swojej budowie zezwala na odtwarzanie czystego dźwięku przestrzennego w najpopularniejszych formatach (MP3, WMA, WAV).

w dodatku głośnik został zaopatrzony w odtwarzacz muzyki z funkcją equalizera wykorzystujący mnóstwo dodatkowych gniazd rozszerzeń takich jak np. Bluetooth 4.0 o zasięgu do 10 metrów, złącza AUX (microUSB) oraz JACK 6,3 mm (mikrofonowe), port USB typu A i slot kart pamięci microSD/TF.

Urządzenie na dodatek radio FM o charakterystycznym zakresie częstotliwości, wraz z funkcją samoczynnego wyszukiwania stacji radiowych.

Głośnik jest bezprzewodowy (ma zastosowany akumulator Li-Io, który możesz naładować nawet z zastosowaniem powerbanku bądź zwyczajnej ładowarki).

To wielofunkcyjne urządzenie audio zapewnia niesamowite doznania muzyczne nawet bardziej wymagającym użytkownikom.

Stanowi poza tym doskonały kombajn który umili każdą chwilę w miejscach bez dostępu do prądu elektrycznego z sieci.

Dzięki załączonym w komplecie specjalnym szelkom możesz go z łatwością przenieść w dowolne miejsce bądź nosić głośnik ze sobą.

W pakiecie dodatkowo przeznaczony mikrofon wraz z okablowaniem (port Jack 6,3 mm).

Opis wejść (IN), wyjść (OUT):

 • Włącznik / Wyłącznik wraz z wyborem trybu (MODE)
 • Przyciski przewijania/zmiany do przodu i do tyłu oraz Play/Pause.
 • Przycisk EQ (equalizer)
 • Złącze mikrofonowe JACK 6,3 mm (na froncie urządzenia)
 • Slot kart microSD (TF)
 • 1x typowy port USB rodzaju A
 • Port DC 5V (microUSB / antena FM)
 • Gniazdo reset

Specyfikacja:

 • Głośnik o łącznej mocy 5W
 • Pasmo przenoszenia dźwięku: 150Hz - 20KHz
 • Maksymalna głośność: 85dB
 • Funkcja dźwięku przestrzennego
 • Equalizer
 • Bluetooth 4.0 - o zasięgu aż do 10 metrów
 • Radio FM z automatycznym wyszukiwaniem stacji
 • Zakres fal radiowych: 87,5 - 108 MHz (standardowy)
 • 1 port USB rodzaju A
 • 1 port microUSB (5V DC) - do zasilania i ładowania urządzenia (+ podłączenie kabla jako anteny)
 • Czytnik kart microSD (TF) o maksymalnej obsługiwanej pojemności karty do 32 GB
 • Wejście Jack 6,3 mm (mikrofonowe) - na froncie
 • Odtwarzane formaty: MP3, WMA, WAV
 • zastosowany akumulator Li-Io (zezwala na do choćby 5h ciągłej pracy)
 • Materiał: wysokiej jakości tworzywo sztuczne (ABS)
 • wymiary: 13 cm wysokości x 10,5 cm grubości x 22 cm szerokości
 • Waga: 543 g
 • Kolor: jak na zdjęciu
Inne Rankingi:  Wzmacniacz do subwoofera domowego

W zestawie:

 • mobilny głośnik cylindryczny TUBA o mocy 5W
 • przewód USB do ładowania urządzenia (również jako antena do radia FM)
 • dedykowany mikrofon przewodowy
 • kabel JACK 6,3 mm do mikrofonu.
 • Szelki do przenoszenia głośnika

wzór niebieskie moroNajtańsze boomboxy radio – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych boomboxów radio. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ GŁOŚNIK BOOMBOX BLUETOOTH MP3 RADIO wer 2, 2573_20200831195109 ☆

GŁOŚNIK BOOMBOX BLUETOOTH MP3 RADIO wer 2, 2573_20200831195109 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Aptel
 • Nazwa produktu: GŁOŚNIK BOOMBOX BLUETOOTH MP3 RADIO wer 2, 2573_20200831195109
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fc60396b4fd3378a59bca7f
 • ID kategorii: 11752

☆ GŁOŚNIK BOOMBOX BLUETOOTH MP3 RADIO wer 2, 2573_20200831195109 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

POLECAM!!!

mobilny głośnik cylindryczny rodzaju BOOMBOX!

zaopatrzony został w głośnik o łącznej mocy 5W.

Dzięki swojej budowie umożliwia odtwarzanie czystego dźwięku przestrzennego w najpopularniejszych formatach (MP3, WMA, WAV).

dodatkowo głośnik został wyposażony w odtwarzacz muzyki z funkcją equalizera wykorzystujący mnóstwo dodatkowych gniazd zwiększeń takich jak np. Bluetooth 4.0 o zasięgu do 10 metrów, złącza AUX (microUSB) i JACK 6,3 mm (mikrofonowe), port USB typu A oraz slot kart pamięci microSD/TF.

Urządzenie w dodatku radio FM o charakterystycznym zakresie częstotliwości, wraz z funkcją samoczynnego wyszukiwania stacji radiowych.

Głośnik jest bezprzewodowy (ma zastosowany akumulator Li-Io, który możesz naładować choćby z użyciem powerbanku bądź zwyczajnej ładowarki).

To wielofunkcyjne urządzenie audio zagwarantuje niesamowite doznania muzyczne nawet bardziej wymagającym użytkownikom.

Stanowi poza tym nieprzeciętny kombajn który umili każdą chwilę w miejscach bez dostępu do prądu elektrycznego z sieci.

Dzięki załączonym w komplecie specjalnym szelkom możesz go prosto przenieść w dowolne miejsce bądź nosić głośnik ze sobą.

W komplecie także dedykowany mikrofon wraz z okablowaniem (port Jack 6,3 mm).

Opis wejść (IN), wyjść (OUT):

 • Włącznik / Wyłącznik wraz z wyborem trybu (MODE)
 • Przyciski przewijania/zmiany do przodu i do tyłu oraz Play/Pause.
 • Przycisk EQ (equalizer)
 • Złącze mikrofonowe JACK 6,3 mm (na froncie urządzenia)
 • Slot kart microSD (TF)
 • 1x typowy port USB rodzaju A
 • Port DC 5V (microUSB / antena FM)
 • Gniazdo reset

Specyfikacja:

 • Głośnik o łącznej mocy 5W
 • Pasmo przenoszenia dźwięku: 150Hz - 20KHz
 • Maksymalna głośność: 85dB
 • Funkcja dźwięku przestrzennego
 • Equalizer
 • Bluetooth 4.0 - o zasięgu aż do 10 metrów
 • Radio FM z automatycznym wyszukiwaniem stacji
 • Zakres fal radiowych: 87,5 - 108 MHz (charakterystyczny)
 • 1 port USB typu A
 • 1 port microUSB (5V DC) - do zasilania i ładowania urządzenia (+ podłączenie kabla jako anteny)
 • Czytnik kart microSD (TF) o maksymalnej obsługiwanej obszerności karty do 32 GB
 • Wejście Jack 6,3 mm (mikrofonowe) - na froncie
 • Odtwarzane formaty: MP3, WMA, WAV
 • zaimplementowany akumulator Li-Io (umożliwia do choćby 5h ciągłej pracy)
 • Materiał: wysokiej jakości tworzywo nienaturalne (ABS)
 • rozmiary: 13 cm wysokości x 10,5 cm grubości x 22 cm szerokości
 • Waga: 543 g
 • Kolor: jak na zdjęciu

W zestawie:

 • mobilny głośnik cylindryczny TUBA o mocy 5W
 • kabel USB do ładowania urządzenia (dodatkowo jako antena do radia FM)
 • dedykowany mikrofon przewodowy
 • kabel JACK 6,3 mm do mikrofonu.
 • Szelki do przenoszenia głośnika

wzór niebieskie moro


☆ Media-tech Głośnik mobilny boombox czarny darmowy transport (5906453180458) ☆

Media-tech Głośnik mobilny boombox czarny darmowy transport (5906453180458) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MEDIA-TECH
 • Nazwa produktu: Media-tech Głośnik mobilny boombox czarny darmowy transport (5906453180458)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5dcaca440a3d5f1e9be89699
 • ID kategorii: 11752

☆ Media-tech Głośnik mobilny boombox czarny darmowy transport (5906453180458) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

BOOMBOX BT MT3145_V2 - Kompaktowy głośnik Bluetooth stereo z zaimplementowanym wooferem, 600W PMPO. FM, MP3. Zaimplementowany akumulator. PilotMedia-Tech przedstawia kompaktowy głośnik Bluetooth BOOMBOX BT MT3145 z zastosowanym subwooferem, a także dwoma głośnikami przeciętnietonowymi.

kompletna moc zestawu wynosi 15W RMS. Aktywny interfejs Bluetooth zezwala na słuchanie muzyki przesłanej bezprzewodowo z urządzenia obsługującego technologię Bluetooth (np. Telefon, smartfon, tablet) i luźne przemieszczanie się bez ograniczenia spowodowanego zbędnymi kablami.

BOOMBOX BT odczytuje pliki muzyczne z kart pamięci microSD, a także z innych nośników danych (np. Pendrive). Dzięki zastosowanemu akumulatorowi BOOMBOX BT jest przenośnym systemem głośników perfekcyjnym zarówno do stosowania domowego lub biurowego, jak i do użytkowania w trakcie wszelkiego typu aktywności np.

wakacyjnego wyjazdu. Przy pełnym naładowaniu, urządzenie działa choćby do 6 godzin! dopełniające złącze AUX 3,5mm umożliwia podłączenie prawie każdego źródła dźwięku, co powiększa możliwości wykorzystywania systemu.

Ważną cechą zestawu jest drewniana pokrywa, która na pewno wpływa na jakość brzmienia. Wydobywający się dźwięk z głośnika jest szczególnie czysty. Z prawej i lewej strony MT3145 znajdują się dwa głośniki przeciętnietonowe.

Na panelu przednim znajduje się wyświetlacz informacyjny LED, przyciski sterujące i membrana 3-calowego głośnika niskotonowego. Z boku obudowy znajduje się port USB, wejście AUX i slot na karty pamięci microSD oraz gniazdo microUSB służące do ładowania.

U góry urządzenia znajduje się antena teleskopowa służąca do odbioru stacji radiowych i rączka dzięki której możemy przenieść głośnik w dowolne miejsce. Pod głośnikiem znajdują się cztery antypoślizgowe nóżki dzięki którym głośnik stoi zrównoważenie.

Do zestawu załączony jest bezprzewodowy pilot sterujący, przewód USB do ładowania głośnika, a także przewód AUX. Dane techniczne • Kompaktowy głośnik Bluetooth stereo z zastosowanym wooferem • Bluetooth 2.1+ EDR • Protokoły: A2DP, AVRCP • Radio FM z samoczynnym wyszukiwaniem stacji 87,6-108MHz • Odtwarzacz MP3 • Obsługa kart micro SD i nośników USB • Gniazdo AUX • Pilot zdalnego sterowania • Zasilanie port USB 5V • zaimplementowany akumulator litowo-jonowy, do 6 godzin pracy • Moc: RMS 15W, PMPO 600W • 3" głośnik basowy, 2 x 2" głośniki przeciętnietonowe • Częstotliwość przenoszenia: 80 ~ 20000 Hz • ekran informacyjny LED • Antena teleskopowa • Drewniana pokrywa • wymiary: 120x195x165mm • Waga: 1236g...


☆ Radioodtwarzacz MANTA MM 210 (5907377864660) ☆

Radioodtwarzacz MANTA MM 210 (5907377864660) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Manta
 • Nazwa produktu: Radioodtwarzacz MANTA MM 210 (5907377864660)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 55eff6688e441a7f3c000709
 • ID kategorii: 458

☆ Radioodtwarzacz MANTA MM 210 (5907377864660) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Manta BoomBox MM210 to urządzenie, które rewelacyjnie spełni zadanie domowego radio, czy odtwarzacza mp3. Dzięki możliwości zasilania bateriami będzie niezastąpionym towarzyszem w trakcie wyjazdów wakacyjnych, czy weekendowych wypadów na działkę. Wbudowane radio z zakresem FM (FM 88-108MHz), oraz wysokiej jakości teleskopowa antena, zapewniają bezproblemowy odbiór sygnału bez względu na miejsce w którym się wyszukamy.


Czytelny, duży oraz korzystnie zaprojektowane przyciski zezwalają na komfortowe obsługiwanie każdej funkcji urządzenia. Wejście AUX zezwala na podłączenie zewnętrznego źródła sygnału np. Odtwarzacza mp3. MM210 zaopatrzony jest w złącze USB, które pozwalają odtwarzać muzykę z nośników mobilnych takich jak pendrive. Całość dopełnia postępowy design, dzięki któremu sprzęt nie tylko należycie się sprawdza,również cieszy oko.

artykuł
firma
Kod producenta
MM210
informacje podstawowe
Czarno-czerwony
Nagłośnienie techniczne
użyte technologie
LCD
Super Bass
CD Radio
Analogowe
Funkcje Zasilanie
Bateryjne
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta

☆ Adler Radio CD-MP3 USB AD1181 ☆

Adler Radio CD-MP3 USB AD1181 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Adler
 • Nazwa produktu: Adler Radio CD-MP3 USB AD1181
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f86ff5a82fff03e0ce668ed
 • ID kategorii: 458

☆ Adler Radio CD-MP3 USB AD1181 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Jeśli szukasz przenośnego sprzętu grającego, Boombox ADLER AD 1181 to produkt wyśmienity dla ciebie. Jednak jedną z największych zalet boomboxa jest fakt, iż jest to urządzenie przenośne. Zasilanie bateryjno-sieciowe pozwala odtwarzać na nim muzykę w domu,także podczas wakacyjnych podróży.

Czytelny ekran LCD pozwala na komfortową kontrolę pracy urządzenia, a przyciski umieszczone z przodu odtwarzacza umożliwiają szybką zmianę ustawień. Zaimplementowany equalizer pomoże dostroić dźwięki do naszych osobistych preferencji muzycznych.

Urządzenie posiada wejście USB, a także AUX. Możemy na nim słuchać muzyki MP3. Teleskopowa antena przydaje się w miejscach, gdzie może być problem z zasięgiem.Słuchanie muzyki w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie to znaczna wygoda.

W ten sposób umilamy sobie prace realizowane w domu, wolny czas spędzany z rodziną i przyjaciółmi, wakacyjne wyjazdy czy godziny spędzone w pracy. Jeśli szukasz mobilnego sprzętu grającego, Boombox ADLER AD 1181 to artykuł wspaniały dla ciebie.Boombox- wygoda i poręczność w jednymBoombox to sprzęt wyjątkowo użyteczny i dzięki stosowanym unowocześnieniom coraz bardziej funkcjonalny.

Decydując się na zakup sprzętu grającego, za każdym razem warto sprawdzić moc urządzenia. Ma ona wpływ na to, jak głośne dźwięki będą wytwarzać głośniki boomboxa. Ma to znaczenie, ponieważ moc powinna być dostosowana do wielkości pomieszczenia, w którym będziemy używać odtwarzacza.

Nasz artykuł ma dwa głośniki o mocy 1,7 W każdy, dzięki czemu starczy i do słuchania muzyki w pracy, jak i do rozkręcenia imprezy ze znajomymi. Jednak jedną z największych zalet boomboxa jest fakt, iż jest to urządzenie mobilne.

Zasilanie bateryjno-sieciowe pozwala odtwarzać na nim muzykę w domu,także w trakcie wakacyjnych podróży. Czytelny wyświetlacz LCD umożliwia wygodną kontrolę pracy urządzenia, a przyciski umieszczone z przodu odtwarzacza zezwalają na szybką zmianę ustawień.

wbudowany equalizer pomoże dostroić dźwięki do naszych osobistych preferencji muzycznych.Jeśli odtwarzacz to tylko użytecznyŁączenie kilku funkcji to niewątpliwa zaleta oferowanego przez nas artykułu.

Radio FM umożliwia słuchanie ulubionych stacji radiowych i bycie na bieżąco z wiadomościami z kraju i ze świata. Pamięć do 20 stacji radiowych to możliwość ustawienia ulubionych programów i prędkie przeskakiwanie pomiędzy nimi bez konieczności ustawiania ich za każdym razem, gdy zechcemy zmienić stację.

Teleskopowa antena przydaje się w miejscach, gdzie może być problem z zasięgiem. Boombox zezwala na w dodatku odtwarzanie plików MP3 przy pomocy USB. Dzięki tej progresywnej funkcji możesz odsłuchać swoją ulubioną muzykę i albumy ukochanego wykonawcy bez konieczności wożenia ze sobą na wyjazdy wakacyjne licznych płyt CD.

Jednak, jeśli cenisz dźwięk z tradycyjnej płyty kompaktowej, jeszcze masz możliwość jej odtworzenia. Wyjście słuchawkowe zezwala na słuchanie muzyki bez przeszkadzania członkom rodziny. A wejście AUX umożliwia podłączenie innych źródeł muzyki jak smartfon czy tablet.


☆ Philips Radioodtwarzacz az 215r (4895185615806) ☆

Philips Radioodtwarzacz az 215r (4895185615806) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips Radioodtwarzacz az 215r (4895185615806)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56371c348e441a15bf000044
 • ID kategorii: 458

☆ Philips Radioodtwarzacz az 215r (4895185615806) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Dzięki łatwym w użyciu funkcjom niewielkich wymiarów mobilny bumbox CD firmy Philips dostarcza radości ze słuchania ulubionej muzyki.

Â

atrybuty główne:

Â

Odtwarzanie płyt CD, CD-R i CD-RW

firma Philips jest znana dzięki swym produktom, które współpracują z wieloma rodzajami płyt dostępnych na rynku. Ten zestaw audio pozwala cieszyć się muzyką zapisaną na płytach CD, CD-R i CD-RW. Oznaczenie CD-RW (CD-Rewritable Compatible) informuje, że ten pakiet audio może odtwarzać zawartość płyt CD-Recordable (CD-R), jak i w dodatku CD-Rewritable (CD-RW). Płyty CD-R można zapisać tylko raz, zaś odtworzyć je można w dowolnym odtwarzaczu CD. Natomiast płyty CD-RW można zapisywać i kasować wielokrotnie, jednak ich zawartość może być odtwarzana tylko w zgodnych odtwarzaczach CD.

Inne Rankingi:  głośnik mini

Â

Odtwarzanie CD losowe/wielokrotne, żeby lepiej cieszyć się muzyką

Dzięki funkcji odtwarzania muzyki w kolejności losowej i powtarzania nie trzeba słuchać utworów wciąż w tej samej kolejności. Po wgraniu ulubionych utworów do odtwarzacza wszystko, co należy zrobić, to wybrać jeden z trybów â€" odtwarzanie w kolejności losowej („Shuffle”) lub powtarzanie („Repeat”), by odtwarzać utwory w przeróżnej kolejności. Ciesz się nowym doświadczeniem słuchania muzyki za każdym razem, gdy korzystasz z odtwarzacza.

Â

Dynamiczne wzmocnienie basów gwarantuje głębsze brzmienie niskich tonów

Dynamiczne wzmocnienie tonów niskich (DBB) to robiące duże wrażenie uwydatnienie basów w nagraniu muzycznym w całym zakresie ustawień głośności â€" od niskiego do wysokiego â€" za jednym naciśnięciem przycisku! Ustawienie głośności na niskim poziomie powoduje najczęściej utratę dolnych niskotonowych częstotliwości dźwięku. Aby do tego nie dopuścić, można włączyć dynamiczne wzmocnienie basów, które pozwala słuchać pełnego dźwięku nawet po ściszeniu.

Â

Wejście audio upraszcza odtwarzanie muzyki z urządzeń przenośnych

Aby słuchać całej muzyki zapisanej w urządzeniu przenośnym lub w komputerze, niezbędne jest jedno proste połączenie. Starczy podłączyć urządzenie do portu AUDIO-IN (3,5 mm) w zestawie marki Philips. Komputery typowo są podłączane przez wyjście słuchawkowe. Po połączeniu maszyn można słuchać całej swej muzycznej serii bezpośrednio przez wspaniałe głośniki. Produkty producenta Philips po prostu zapewniają lepszy dźwięk.

Â

kompletna moc wyjściowa 3 W RMS

kompletna moc wyjściowa RMS zestawu wynosi 3 W. RMS to skrót oznaczający wartość sprawną dźwięku (ang. Root Mean Square), standardową miarę mocy dźwięku, a raczej mocy prądu przesyłanego ze wzmacniacza dźwięku do głośnika mierzonej w watach. Ilość mocy elektrycznej dostarczanej do głośnika oraz jego czułość określają moc generowanego dźwięku. Im wyższa moc w watach, tym pokaźniejsza moc dźwięku emitowanego przez głośnik.


Odtw. CD z funkcją program. 20 utworów

Funkcja programowania odtwarzania CD pozwala ustalić kolejność słuchania ulubionych utworów.

artykuł
marka
Kod producenta
AZ 215R-CD
EAN
4895185617640
informacje podstawowe
Czerwony
Nagłośnienie technologiczne CD Radio
Cyfrowe
Funkcje Zasilanie
Baterie/sieć
Wyposażenie
Antena
Instrukcja obsługi
przewód sieciowy
Karta gwarancyjna
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
rodzaj gwarancji
Producenta

☆ Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB18RD (5901750503573) ☆

Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB18RD (5901750503573) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB18RD (5901750503573)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5dc2daba2da47c05edd17459
 • ID kategorii: 458

☆ Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB18RD (5901750503573) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Ulubiona muzyka każdego dnia Muzyka towarzyszy nam każdego dnia. Słuchamy jej w domu, w trakcie przygotowywania posiłków, w samochodzie, w pracy, podczas nauki, czy na pikniku. Dzień wypełniony dźwiękami ulubionych utworów upływa bowiem stanowczo przyjemnie.

Jednym z urządzeń, na których słuchanie muzyki jest szczególnie lubiane, jest radioodtwarzacz typu boombox. Można je spotkać w pokoju nastolatka, sali lekcyjnej, czy u fryzjera. Są obecne wszędzie tam, gdzie wymagany jest subtelny podkład muzyczny albo odsłuch tworzyw szkoleniowych.

Łatwa obsługa i wielka funkcjonalność sprawiają, że cieszą się one nieustającym powodzeniem równocześnie wśród dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych. Wszelkich tych, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez ulubionej muzyki czy stacji radiowej, z pewnością zainteresuje radioodtwarzacz BB18RD marki Blaupunkt.

Odtwarzanie plików z różnych źródeł Model ten pozwala na odtwarzanie plików audio z przeróżnych źródeł. Wyekwipowany jest w odtwarzacz płyt CD z odczytem plików MP3, dzięki temu użytkownik może słuchać nie tylko ulubionych utworów muzycznych,również audiobooków.

zastosowany tuner FM wbudowany tuner FM, z możliwością zapisania w pamięci aż 40 stacji radiowych, z pewnością docenią osoby, które codziennie słuchają ulubionych audycji radiowych emitowanych przez zróżnicowane rozgłośnie.

Dzięki wykorzystaniu funkcji PLL (samoczynnego wyszukiwania i zapisywania dostępnych stacji radiowych) proces strojenia radia jest nieskomplikowany i nie zajmuje sporo czasu. Wbudowany port USB BB18RD zaopatrzono w port USB, który zezwala na podpięcie do urządzenia kompatybilnych nośników z zapisanymi plikami MP3 i WMA.

w dodatku, w bocznej części obudowy, umieszczone jest wejście AUX zezwalające na podłączenie do boomboxa wszystkich sprzętów zewnętrznych, które posiadają analogowe wyjście dźwięku. Starczy proste połączenie i można się cieszyć ulepszonym brzmieniem.

Komfort słuchania muzyki na słuchawkach Radioodtwarzacz posiada także wejście słuchawkowe minijack 3,5 mm, dzięki któremu, po podłączeniu słuchawek, ulubionej muzyki czy audiobooków można słuchać nie przeszkadzając innym domownikom.

zaimplementowany zegar z możliwością alarmu Model BB18RD wyekwipowano w zegar z alarmem, co docenią choćby największe śpiochy. Bo czyż nie przyjemnie obudzić się przy dźwiękach ulubionej stacji radiowej? Taki poranek sprawi, że cały dzień będzie udany!

Zasilanie Boombox może być zasilany jednocześnie z sieci elektrycznej, jak i przy pomocy sześciu wymiennych baterii R14. Dzięki czemu urządzenie rewelacyjnie sprawdzi się nie tylko jako odtwarzacz stacjonarny, ale też jako przenośne źródło rozrywki, które możemy zabrać np.

na piknik. Czytelny wyświetlacz LCD Komfortu obsługi dopełnia czytelny wyświetlacz LCD, na którym wyświetlana jest częstotliwość wybranej stacji radiowej, numer utworu lub aktualna godzina....


☆ Radioodtwarzacz Trevi RR501 czerwony Darmowy odbiór w 21 miastach! ☆

Radioodtwarzacz Trevi RR501 czerwony Darmowy odbiór w 21 miastach! Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Trevi
 • Nazwa produktu: Radioodtwarzacz Trevi RR501 czerwony Darmowy odbiór w 21 miastach!
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 595a25c682fff0d445e17b60
 • ID kategorii: 458

☆ Radioodtwarzacz Trevi RR501 czerwony Darmowy odbiór w 21 miastach! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Trevi BOOMBOX RR501 wyśmienicie tworzony Boombox TREVI RR 501 to model wyposażony w sporo różnych funkcji. Oprócz starych kaset z taśmą można związać urządzenie z innymi urządzeniami, takimi jak komputery i telefony.

Rejestrator radiowy TREVI RR 501 BT to lekki artykuł o ekskluzywnym designie. Design TREVI RR 501 ma kształt tradycyjnego, długiego, prostokątnego boomboxa z lat 80-tych z uchwytem do przenoszenia i krągłymi głośnikami po obu stronach.

W pakiecie 4-pasmowe radio z odbiorem poprzez wysuwaną antenę. Jest ponadto wyekwipowany w wejście USB / SD, dzięki któremu możesz słuchać swej muzyki w formacie Mp3. Wszechstronny Radio TREVI RR 501 jest wyposażone w stary odtwarzacz kasetowy, który może także nagrywać z radia, USB, kasety i mikrofonu.

odszukasz połączenie Bluetooth, aby móc bratać się z innymi urządzeniami, takimi jak komputery PC, tablety i smartfony. Z drugiej strony zasilanie wymaga kabla zasilającego lub czterech baterii w rozmiarze D.


☆ Gogen Radioodtwarzacz cdm425subt boombox czarny ☆

Gogen Radioodtwarzacz cdm425subt boombox czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: GoGEN
 • Nazwa produktu: Gogen Radioodtwarzacz cdm425subt boombox czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b44ab5e2da47cbb85668eaf
 • ID kategorii: 458

☆ Gogen Radioodtwarzacz cdm425subt boombox czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bluetooth:tak;Dźwięk:stereo;dodatkowe opcje:Bluetooth;Gwarancja:24 miesiące;odcień:czarno-srebrny;Kolor:czarny;Korekcja dźwięku:tak;ilość programów radiowych do zapamiętania:30;Odtwarzacz kaset:nie;Moc wyjściowa RMS:2 x 12,5 W;Odtwarzacz płyt kompaktowych:tak;Pilot:tak;Wzmocnienie basów:tak;Radio:analogowe z pamięcią;Radio:analogowe z pamięcią;dostosowywanie wysokich/niskich tonów:nie;Sposób wkładania płyty kompaktowej:od góry;Standardy odtwarzania:Audio CD, MP3, WMA;wariant głośników:szerokopasmowe;Uchwyt umożliwiający przenoszenie:tak;Waga (bez baterii):3,4 kg;Wejścia/wyjścia:złącze USB, czytnik kart pamięci SD, wejście AUX - 3,5 mm, wyjście słuchawkowe;Włącznik czasowy (budzik):nie;Wyłącznik czasowy (sleep timer):nie;rozmiary:495 x 200 x 215 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, kabel zasilający, karta gwarancyjna, pilot;ekran:LCD;Zakres fal radiowych:FM;Zasilanie:8 baterii R20, sieciowe 220-240 V, 50/60 Hz;Zegar:nie;Złącze USB:tak


☆ Radioodtwarzacz PHILIPS AZ700 ☆

Radioodtwarzacz PHILIPS AZ700 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Radioodtwarzacz PHILIPS AZ700
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5554517b8e441aed4a000090
 • ID kategorii: 458

☆ Radioodtwarzacz PHILIPS AZ700 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Muzyka o mocnym brzmieniu w dowolnym miejscu bezprzewodowoPrzenośny bumbox CD firmy Philips to konkretny system dźwiękowy, który można zabrać ze sobą wszędzie. Zyskasz świeże możliwości słuchania muzyki dzięki funkcji bezprzewodowej łączności NFC umożliwiającej parowanie Bluetooth za jednym dotknięciem.

Możesz na dodatek słuchać muzyki z maszyn USB i płyt CD i MP3-CD. Bezprzewodowe przesyłanie muzyki ze smartfona poprzez BluetoothBluetooth to bezprzewodowa technika komunikacyjna krótkiego zasięgu, która jest mocna i energooszczędna.

technika ta pozwala na łatwą bezprzewodową komunikację z urządzeniami iPod/iPhone/iPad albo innymi urządzeniami Bluetooth, takimi jak smartfony, tablety czy laptopy. Dzięki czemu można w prosty sposób odtwarzać bezprzewodowo ulubioną muzykę albo dźwięk z filmu bądź gry.

Parowanie smartfonów z technologią Bluetooth za jednym dotknięciem dzięki technice NFCZ łatwością paruj smartfony z technologią Bluetooth za jednym dotknięciem dzięki technice komunikacji bliskiego zasięgu NFC.

wystarczy dotknąć smartfonem lub tabletem z technologią NFC specjalnie wydzielonego obszaru głośnika, by go włączyć, rozpocząć parowanie poprzez Bluetooth lub rozpocząć strumieniowe przesyłanie muzyki. Odtwarzanie płyt MP3-CD, CD i CD-R/RWMP3 to skrót od MPEG 1 Audio layer-3.

MP3 to rewolucyjna technika kompresji, dzięki której spore pliki muzyczne można 10-krotnie pomniejszyć, nie marnując prawie nic na jakości dźwięku. Dzięki możliwości prędkiego i prostego przesyłania dźwięku, format MP3 stał się charakterystycznym sposobem kompresji dźwięku w Internecie.

Odtwarzanie CD losowe/wielokrotne, by lepiej radować się muzykąDzięki funkcji odtwarzania muzyki w kolejności losowej i powtarzania nie trzeba słuchać utworów wciąż w tej samej kolejności. Po wgraniu ulubionych utworów do odtwarzacza wszystko, co należy zrobić, to wybrać jeden z trybów odtwarzanie w kolejności losowej (Shuffle) albo powtarzanie (Repeat), by odtwarzać utwory w rozmaitej kolejności.

Ciesz się nowym doświadczeniem słuchania muzyki za każdym razem, gdy korzystasz z odtwarzacza. Zestaw głośników z systemem Bass Reflex zagwarantuje głębokie i konkretne brzmienie basówZestaw głośnikowy z systemem Bass Reflex emituje niskie tony o większej głębi niż kompaktowy system głośnikowy.

pakiet ten różni się od systemu kompaktowego tubą basową akustycznie zharmonizowaną z głośnikiem niskotonowym, co pozwala uniknąć obcinania niskich dźwięków. Efekt to głębszy dostosowywany bas i mniejsze zniekształcenia.

System działa w ten sposób, iż wprowadza w rezonans masę powietrza znajdującą się w tubie basowej, by wibrowała jak zwykły głośnik niskotonowym. W połączeniu z reakcją głośnika niskotonowego oznacza to ogólne wzmocnienie basów i większą ich głębię.

Dynamiczne wzmocnienie basów zagwarantuje głębsze brzmienie niskich tonówDynamiczne wzmocnienie tonów niskich (DBB) to robiące pokaźne wrażenie uwydatnienie basów w nagraniu muzycznym w całym zakresie ustawień głośności od niskiego do wysokiego za jednym naciśnięciem przycisku!

Ustawienie głośności na niskim poziomie sprawia z reguły utratę dolnych niskotonowych częstotliwości dźwięku. Żeby do tego nie dopuścić, można włączyć dynamiczne wzmocnienie basów, które pozwala słuchać pełnego dźwięku choćby po ściszeniu.

użyteczny pilot zdalnego sterowania dodatkowa wygodaPoręczny pilot zdalnego sterowania zapewnia pokaźniejszą wygodę w zasięgu ręki. Usiądź komfortowo i zrelaksuj się w salonie. Więcej muzyki z cyfrowym radiem FM i pamięcią 20 stacji Odtw.

CD z funkcją program. 20 utworówFunkcja programowania odtwarzania CD pozwala ustalić kolejność słuchania ulubionych utworów. Stereofoniczne gniazdo słuchawek pozwala dyskretnie słuchać muzykiTo urządzenie firmy Philips jest wyekwipowane w dopełniające złącze umożliwiające podłączenie słuchawek i bardziej osobiste przeżywanie muzyki.

dzisiaj możesz słuchać muzyki, ciesząc się wyśmienitym dźwiękiem ze świadomością, że nie przeszkadzasz innym.