głośnik 15w

Ranking głośników 15w – czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników 15w. Ranking zawierający polecane głośniki 15w jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Głośnik Manta SPK 15 ☆

Głośnik Manta SPK 15 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Manta
 • Nazwa produktu: Głośnik Manta SPK 15
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e32f0945ecf79787d99e5ce
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Manta SPK 15 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik Manta SPK15GO-RD czerwony Zabierz moc swojej muzyki gdziekolwiek zechcesz! Dzięki czerwonemu głośnikowi Manta SPK15GO-RD o mocy aż 20 watów RMS możesz nagłośnić niejedną imprezę. Nieważne czy spotkałeś się ze znajomymi w domu, czy w plenerze.

Dwa obszerne szerokopasmowe głośniki znakomicie odwzorują magnetyzujące brzmienie gitary i konkretne uderzenie perkusji. Jeszcze więcej basów Dwie zastosowane po bokach, sztywne membrany na specjalnym zwieszeniu o znacznym wychyleniu, odtworzą najszczególniejszy bit na czerwonym głośniku Manta SPK15GO-RD.

Basy są przy tym głębokie i pozbawione zniekształceń. Nieistotne, czy słuchasz rock’a, czy muzyki klubowej tony niskie za każdym razem będą precyzyjnie odwzorowane. Czy można jeszcze lepiej? TAK Jeszcze lepszą jakość dźwięku zapewni zaimplementowany w czerwonym głośniku Manta SPK15GO-RD innowacyjny moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.0.

Masz teraz możliwość odtwarzania plików WAVE, FLAC albo APE o udoskonalonej jakości niżeli pliki MP3. Twoja ulubiona muzyka brzmi jeszcze lepiej. Złapał Cię po drodze deszcz? Nie ma powodu do zmartwień Głośnik Manta SPK15GO-RD czerwony pokryty jest specjalną dzianiną premium i ma uszczelnione gniazda ładowania i multimedialne, dzięki temu jest wytrzymały na zachlapanie wodą i kurz.

zagwarantuje to atest IPX4.


☆ Warwick BC-150 wzmacniacz basowy combo 150W głośnik 15" ☆

Warwick BC-150 wzmacniacz basowy combo 150W głośnik 15" Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Warwick
 • Nazwa produktu: Warwick BC-150 wzmacniacz basowy combo 150W głośnik 15"
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60279bed3754b7ff69dbed26
 • ID kategorii: 8381

☆ Warwick BC-150 wzmacniacz basowy combo 150W głośnik 15" - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Warwick BC 150 – wzmacniacz basowy

BC 150 to wzmacniacz basowy o mocy 150 W, który zaspokoi potrzeby zarówno początkujących basistów, jak i tych już bardziej zaawansowanych. Mocna i trwała obudowa Bass Reflex kryje w sobie niskoszumowy przedwzmacniacz klasy A, znany ze wzmacniaczy z kolekcji WA tego samego producenta. Wzmak chłodzony jest powietrzem przez zaprojektowaną cyrkulację powietrza we wnętrzu obudowy – dzięki czemu nie ma zapotrzebowania używania dodatkowych wentylatorów, które generują niepotrzebny i niechciany hałas.

To, co podkreśla ten piec na tle innych dostępnych na rynku wzmacniaczy, to zaimplementowany w nim dynamiczny obwód ograniczający zniekształcenia – Dynamic Distortion Limiter (DDL). Minimalizuje on współczynnik zniekształceń harmonicznych, dzięki czemu możemy maksymalnie rozkręcić piec i na maksymalnych poziomach głośności wciąż uzyskiwać czysty, spektakularny i z reguły niezniekształcony dźwięk.

BC 150 ze swoim 15-calowym głośnikiem niskotonowym Warwick Custom Speaker i 4-calowym tweeterem gra naprawdę wyśmienicie. 4-pasmowy equalizer, który naprawdę reaguje na przeprowadzane przez użytkownika zmiany, pozwala dopasować brzmienie do swoich potrzeb. Posiada 2 osobne wejścia dla aktywnych i pasywnych basów, z których można korzystać równocześnie. Uzupełniające gniazda wysyłki i powrotu pozwalają wytwarzać zewnętrzne pętle efektów.

Wejście Aux In pozwala wpiąć zewnętrzne źródło dźwięku, a zaimplementowany wzmacniacz słuchawkowy pozwala odtwarzać przekazany poprzez Aux In sygnał w stereo. Wejście to w dodatku swoją niezależną regulację głośności.

BC 150 to ogrom możliwości za naprawdę ciekawą cenę, jest to jeden z najlepszych wzmacniaczy na rynku w swojej klasie.

Specyfikacja:

 • Wzmacniacz basowy dla aktywnych i pasywnych basów
 • Moc: 150 W
 • Głośniki: 15" Warwick Custom Speaker, 4" tubowy głośnik wysokotonowy
 • Przedwzmacniacz: klasa A, niskoszumowy
 • 4-pasmowy equalizer: bass, deep mids, high mids, treble
 • Obwód DDL (Dynamic Distortion Limiter) zapewniający grę bez zniekształceń na wysokich poziomach głośności
 • pokrywa Bass Reflex
 • Chłodzenie przez cyrkulację powietrza w obudowie Bass Reflex (wyklucza hałas wentylatora)
 • Pętla efektów (dostawa i powrót)
 • 2 osobne wejścia dla aktywnych albo pasywnych basów
 • Oba te wejścia mogą być używane jednocześnie
 • Wyjście liniowe z uziemieniem 6,3 mm jack
 • Wejście Aux In 3,5 mm mini jack stereo
 • zastosowany wzmacniacz słuchawkowy z możliwością odtwarzania w stereo na słuchawkach sygnału podanego poprzez Aux In
 • wymiary: 530 x 560 x 380 mm
 • Waga: 23,5 kg
Inne Rankingi:  Wzmacniacz stereo do 400 zł

☆ Denon Głośnik multiroom home 150 biały (4951035071229) ☆

Denon Głośnik multiroom home 150 biały (4951035071229) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: DENON
 • Nazwa produktu: Denon Głośnik multiroom home 150 biały (4951035071229)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62d8aa2d3754b7d947648459
 • ID kategorii: 11752

☆ Denon Głośnik multiroom home 150 biały (4951035071229) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Moc i wydajność Jak każdy produkt producenta Denon, Home 150 został zbudowany w celu zapewnienia najlepszej w swojej klasie jakości dźwięku. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom akustycznym, fachowo dostrojonemu cyfrowemu przetwarzaniu sygnału i wysokiej klasy pełnozakresowym przetwornikom, głośnik Denon Home 150 zagwarantuje wysoką produktywność dźwięku w całym spektrum częstotliwości. Doświadcz doskonałości w każdej nucie. Nieskomplikowana konfiguracja i sterowanie Aplikacja HEOS to wszystko, czego Ci potrzeba, żeby rozpocząć korzystanie z Denon Home. Pobierz aplikację ze sklepu Apple Store albo Play Store i połącz głośnik Denon Home 150 z siecią domową w ciągu kilku minut. Kontroluj wszystko łatwo za pomocą swojego urządzenia przenośnego. Kompaktowy system stereo Połącz dwa głośniki Denon Home 150 w parę przy pomocy aplikacji HEOS i ciesz się prawdziwym brzmieniem stereo. Głośniki Denon Home 150 obsługują analogicznie lewy i prawy kanał, dostarczając dźwięk jakości Hi-Fi. Słuchaj choćby swojej linii utworów o wysokiej rozdzielczości z doskonałą starannością i trosceą o szczegóły, na które Twoja muzyka zasługuje. Dotykowy interfejs zbliżeniowy Rozpocznij swoją muzyczną przygodę przez subtelny dotyk. Nowy, wysokiej klasy interfejs z czujnikiem zbliżeniowym jest aktywowany, gdy tylko zbliżysz do niego rękę. Przyciski funkcyjne podświetlają się, ujawniając swoje położenie i całkowitą, płynną kontrolę nad głośnikiem Denon Home 150.

☆ Głośnik Blaupunkt PA1500, PA1500PRO ☆

Głośnik Blaupunkt PA1500, PA1500PRO Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Głośnik Blaupunkt PA1500, PA1500PRO
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 604a9326d7128752d438d7bd
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Blaupunkt PA1500, PA1500PRO - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

fachowy system audio Blaupunkt PA1500PRO Rozkręć imprezę Każdy event, impreza plenerowa, czy trasa koncertowa wymaga optymalnego nagłośnienia i wspaniałego brzmienia. Nad wyraz wysoka dynamika i genialne atrybuty elektro-akustyczne dają gwarancję, że uczestnicy wydarzenia dadzą się ponieść chwili, emocjom i poczują muzykę całym ciałem.

fachowy system audio Blaupunkt PA1500PRO to bezkompromisowe rozwiązanie, łączące w sobie wszystkie zalety głośników z linii Power Audio, z możliwościami jakie dają aktywne kolumny do zastosowań fachowych, które uraduje każdego słuchacza i spełni wymogi wymagającego muzyka.

Wysoka jakość dźwięku Dzięki zaimplementowanym rozwiązaniom system stwarza bezkompromisowy dźwięk zarówno przy niskim, jak i wyjątkowo wysokim poziomie głośności, a możliwość samodzielnej regulacji basów i sopranów zezwala na skrupulatne przypasowanie barwy dźwięku do preferencji użytkownika.

Niebagatelna moc ciągła 600W RMS fachowego systemu audio Blaupunkt PA1500PRO, generowana poprzez dwukanałowy wzmacniacz klasy D, wysoka skuteczność użytych przetworników, rodzaju bass-reflex wyprodukowana z niezwykle trwałego i wytrzymałego materiału, znaczne pasmo przenoszenia w połączeniu z możliwościami, jakie daje strumieniowe przesyłanie plików muzycznych przy pomocy modułu Bluetooth, odtwarzacz nośników USB, fachowe złącza XLR i bardziej powszechne RCA i jack wraz z wyświetlaczem zezwalającym kontrolować aktualny tryb odtwarzania, czynią to urządzenie praktycznie kompletnym i posiadającym wszechstronne wykorzystanie – równocześnie na kameralnym przyjęciu w ogrodzie, jak i w całkiem wielkiej sali fitness, czy nawet na większej, otwartej przestrzeni.

wielka moc profesjonalny system audio Blaupunkt PA1500PRO zastosowany cyfrowy wzmacniacz dwukanałowy kreujący imponująco wysoką moc ciągłą RMS - 600 Watt. W połączeniu z bardzo sprawnymi przetwornikami wysoko- i nisko tonowym, cały pakiet może osiągnąć maksymalne ciśnienie akustyczne SPL na poziomie aż 125 dB.

Rozdziałem sygnału do poszczególnych głośników zajmuje się dwudrożna zwrotnica, która przekazuje sygnał wysokich częstotliwości do 1,76" tubowego głośnika wysokotonowego z komorą kompresyjną, a także częstotliwości przeciętne i niskie do 15" woofera z teksturowaną membraną papierową.

Przetwornik wysokotonowy ma 44 mm cewkę i 4,8" magnes ferrytowy, natomiast przetwornik średnio-nisko tonowy wyekwipowany jest w cewkę o rozmiarze 75 mm i 6,8" magnes, również ferrytowy. Obydwa głośniki mają odporność 8 ohm.

trafna konfiguracja poszczególnych podzespołów i precyzyjne ich wystrojenie zagwarantuje duże pasmo przenoszenia całego zestawu, które wynosi – 45 Hz – 20KHz. Podłącz swoje urządzenie wbudowany moduł Bluetooth pozwala na bezprzewodowe odtwarzanie plików muzycznych przy pomocy profilu A2DP z najróżniejszego typu kompatybilnych mobilnych źródeł dźwięku.

dzięki czemu realne jest odtwarzanie ulubionych utworów skategoryzowanych w bibliotece smartfona z nietuzinkow...


☆ Głośnik multiroom home 150 czarny marki Denon ☆

Głośnik multiroom home 150 czarny marki Denon Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: DENON
 • Nazwa produktu: Głośnik multiroom home 150 czarny marki Denon
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6054b0753754b7b21e373f82
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik multiroom home 150 czarny marki Denon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Moc i efektywność Jak każdy towar marki Denon, Home 150 został zbudowany w celu zapewnienia najlepszej w swej klasie jakości dźwięku. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom akustycznym, fachowo dostrojonemu cyfrowemu przetwarzaniu sygnału i wysokiej klasy pełnozakresowym przetwornikom, głośnik Denon Home 150 gwarantuje wysoką skuteczność dźwięku w całym spektrum częstotliwości. Doświadcz doskonałości w każdej nucie. Nieskomplikowana konfiguracja i sterowanie Aplikacja HEOS to wszystko, czego potrzebujesz, by rozpocząć korzystanie z Denon Home. Pobierz aplikację ze sklepu Apple Store lub Play Store i połącz głośnik Denon Home 150 z siecią domową w ciągu kilku minut. Kontroluj wszystko z łatwością przy pomocy swego urządzenia przenośnego. Kompaktowy system stereo Połącz dwa głośniki Denon Home 150 w parę za pomocą aplikacji HEOS i ciesz się prawdziwym brzmieniem stereo. Głośniki Denon Home 150 obsługują analogicznie lewy i prawy kanał, dostarczając dźwięk jakości Hi-Fi. Słuchaj nawet swej linii utworów o wysokiej rozdzielczości z nieprzeciętną precyzyjnością i dbałością o detale, na które Twoja muzyka zasługuje. Dotykowy interfejs zbliżeniowy Rozpocznij swoją muzyczną przygodę poprzez subtelny dotyk. Nowy, wysokiej klasy interfejs z czujnikiem zbliżeniowym jest aktywowany, gdy tylko zbliżysz do niego rękę. Przyciski funkcyjne podświetlają się, ujawniając swoje położenie i pełną, płynną kontrolę nad głośnikiem Denon Home 150.

☆ Głośnik mobilny TOSHIBA TY-WSP150 Czarny ☆

Głośnik mobilny TOSHIBA TY-WSP150 Czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TOSHIBA
 • Nazwa produktu: Głośnik mobilny TOSHIBA TY-WSP150 Czarny
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63f952fd0a3d5f9f4909ee36
 • ID kategorii: 11752
Inne Rankingi:  głośnik bluetooth do 250 zł

☆ Głośnik mobilny TOSHIBA TY-WSP150 Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik przenośny TOSHIBA TY-WSP150 to oporny na warunki atmosferyczne głośnik z technologią Bluetooth. Sprawny akumulator zagwarantuje choćby do 10 godzin słuchania muzyki na jednym ładowaniu. Głośnik pozwala na bezprzewodową oraz przewodową transmisję dźwięku....

☆ Trevi Głośnik xf 1560 (8011000028323) ☆

Trevi Głośnik xf 1560 (8011000028323) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TREVI
 • Nazwa produktu: Trevi Głośnik xf 1560 (8011000028323)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63fed0a8d403333aa1d22a15
 • ID kategorii: 11752

☆ Trevi Głośnik xf 1560 (8011000028323) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Jeśli chcesz urozmaicić imprezę głośnikiem imprezowym, który jest łatwy do przenoszenia i można go zabrać niemal wszędzie, Trevi XF 1560 będzie perfekcyjnym rozwiązaniem. Zastosowaną baterię, dzięki czemu możemy zabrać ją ze sobą do ogrodu albo na taras, żeby posłuchać ulubionej muzyki....

☆ Głośnik Karaoke Party Led 2X Bezprzewodowe Mikrofony Braders 2X15W Mikrofon ☆

Głośnik Karaoke Party Led 2X Bezprzewodowe Mikrofony Braders 2X15W Mikrofon Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Głośnik Karaoke Party Led 2X Bezprzewodowe Mikrofony Braders 2X15W Mikrofon
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6476f21cd403338ad414d1ec
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Karaoke Party Led 2X Bezprzewodowe Mikrofony Braders 2X15W Mikrofon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik Karaoke Party Led 2X Bezprzewodowe Mikrofony Braders 2X15W Mikrofon

☆ Komplet głośników samochodowych gt130 z maskownicami 4 ohm 150w marki Ltc ☆

Komplet głośników samochodowych gt130 z maskownicami 4 ohm 150w marki Ltc Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: LTC
 • Nazwa produktu: Komplet głośników samochodowych gt130 z maskownicami 4 ohm 150w marki Ltc
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 634bad72b4fd331b676add15
 • ID kategorii: 8678

☆ Komplet głośników samochodowych gt130 z maskownicami 4 ohm 150w marki Ltc - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

zestaw głośników samochodowych LTC GT130 z maskownicami 4 Ohm 150W


☆ REBEL COMP GŁOŚNIKI KOMPUTEROWE 2.0 CS-15, KOM1151 ☆

REBEL COMP GŁOŚNIKI KOMPUTEROWE 2.0 CS-15, KOM1151 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Rebel
 • Nazwa produktu: REBEL COMP GŁOŚNIKI KOMPUTEROWE 2.0 CS-15, KOM1151
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 621f8d0a902e51cd2327c06b
 • ID kategorii: 160

☆ REBEL COMP GŁOŚNIKI KOMPUTEROWE 2.0 CS-15, KOM1151 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Są Ci niezbędne głośniki komputerowe do PC? A może dźwięk w Twoim laptopie jest zbyt słaby? To optymalny moment, by sprawdzić sobie komplet głośników komputerowych CS-15 z kolekcji Rebel Comp. Ich niewielkie wymiary sprawiają, iż mogą się one wydać niepozorne, jednak bez wątpienia nie pożałujesz zakupu.

Wśród zalet modelu CS-15 bez dwóch zdań można także wymienić, że są to głośniki komputerowe na USB. Oznacza to, że nie musisz podłączać ich dodatkowo do gniazdka sieciowego. Co więcej, posiadają one także długi, bo aż 140-centymetrowy kabel, dlatego będziesz mógł ustawić je w dowolnym miejscu.

komplet głośników do komputera CS-15 przypadnie do gustu zwłaszcza tym, którzy cenią tradycyjny design. Smukła, czarna obudowa to gwarancja, że model będzie doskonałym uzupełnieniem Twojego gabinetu.

Pokrętło regulacji głośności

Moc: 2 x 3 W

THD: 10%

Stosunek S/N: >88 dB

Pasmo przenoszenia: 45 Hz ~ 16 kHz

Inne Rankingi:  głośnik do lokalu

Impedancja: 4 Ohm

Zasilanie: USB 5 V

Długość przewodu: 140 cm

rozmiar (jeden głośnik): 67 x 90 x 60 mmNajtańsze głośniki 15w – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników 15w. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Przewód kabel TLgYp 2x1,5 głośnikowy linka za metr ☆

Przewód kabel TLgYp 2x1,5 głośnikowy linka za metr Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Przewód kabel TLgYp 2x1,5 głośnikowy linka za metr
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 642ff79bd403334c6408d0a1
 • ID kategorii: 10784

☆ Przewód kabel TLgYp 2x1,5 głośnikowy linka za metr - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
kabel przewód TLgYp 2x1,5 głośnikowy linka za metr

☆ Kabel przewód głośnikowy 2x1,5mm Czysta Miedź Ofc ☆

Kabel przewód głośnikowy 2x1,5mm Czysta Miedź Ofc Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Kabel przewód głośnikowy 2x1,5mm Czysta Miedź Ofc
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63dbc49bd40333404a3c338e
 • ID kategorii: 10784

☆ Kabel przewód głośnikowy 2x1,5mm Czysta Miedź Ofc - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
przewód kabel głośnikowy 2x1,5mm Czysta Miedź Ofc

☆ Polski przewód głośnikowy Tlgyp 2x1,5 Technokabel ☆

Polski przewód głośnikowy Tlgyp 2x1,5 Technokabel Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Polski przewód głośnikowy Tlgyp 2x1,5 Technokabel
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63e38c3d0a3d5fd5c4715d66
 • ID kategorii: 10784

☆ Polski przewód głośnikowy Tlgyp 2x1,5 Technokabel - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Polski kabel głośnikowy Tlgyp 2x1,5 Technokabel

☆ Monacor spc-515/sw kabel głośnikowy 2x1,5 mm2, czarny (4007754166835) ☆

Monacor spc-515/sw kabel głośnikowy 2x1,5 mm2, czarny (4007754166835) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Monacor
 • Nazwa produktu: Monacor spc-515/sw kabel głośnikowy 2x1,5 mm2, czarny (4007754166835)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62a8c098b256f5b0a283c11f
 • ID kategorii: 8443

☆ Monacor spc-515/sw kabel głośnikowy 2x1,5 mm2, czarny (4007754166835) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Monacor SPC-515/SW kabel głośnikowy 2x1,5 mm2, czarny

☆ S8314 głośnikowy 2x1.50mm kabel EMOS (8595025309969) ☆

S8314 głośnikowy 2x1.50mm kabel EMOS (8595025309969) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: EMOS
 • Nazwa produktu: S8314 głośnikowy 2x1.50mm kabel EMOS (8595025309969)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f5278505ecf7914a290b626
 • ID kategorii: 8663

☆ S8314 głośnikowy 2x1.50mm kabel EMOS (8595025309969) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

transparentna linka dwużyłowa z beztlenowej miedzi ofc (przewód przejrzysty) o przekroju 2 × 1,50 mm2.korzyści:ta linka dwużyłowa nadaje się do transmisji sygnału audiomateriał żyły wewnętrznej: ofc miedź


☆ Cordial cls 215 2*1.5 kabel głośnikowy (4250197634038) ☆

Cordial cls 215 2*1.5 kabel głośnikowy (4250197634038) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Cordial
 • Nazwa produktu: Cordial cls 215 2*1.5 kabel głośnikowy (4250197634038)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6336995ab4fd335a1618b884
 • ID kategorii: 8443

☆ Cordial cls 215 2*1.5 kabel głośnikowy (4250197634038) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Cordial CLS 215 2*1.5 przewód głośnikowy

☆ Klotz LY215 Twinax OFC 2x1,5mm kabel głośnikowy, czarny ☆

Klotz LY215 Twinax OFC 2x1,5mm kabel głośnikowy, czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Klotz
 • Nazwa produktu: Klotz LY215 Twinax OFC 2x1,5mm kabel głośnikowy, czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62a8c0465ecf79e11473f9cd
 • ID kategorii: 8443

☆ Klotz LY215 Twinax OFC 2x1,5mm kabel głośnikowy, czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Klotz LY215 Twinax OFC 2x1,5mm kabel głośnikowy, czarny


☆ Nokia Lumia 620 1520 225 Nowy Głośnik Od Rozmów ☆

Nokia Lumia 620 1520 225 Nowy Głośnik Od Rozmów Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Nokia Lumia 620 1520 225 Nowy Głośnik Od Rozmów
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63e1c193d7128728a8d80086
 • ID kategorii: 8274

☆ Nokia Lumia 620 1520 225 Nowy Głośnik Od Rozmów - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Nokia Lumia 620 1520 225 Nowy Głośnik Od Rozmów

☆ LIBOX KABEL GŁOŚNIKOWY LB0008-10 2X1,5MM (10M) CCA, LB0008-10 ☆

LIBOX KABEL GŁOŚNIKOWY LB0008-10 2X1,5MM (10M) CCA, LB0008-10 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: LIBOX KABEL GŁOŚNIKOWY LB0008-10 2X1,5MM (10M) CCA, LB0008-10
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63208e345ecf790450a351b3
 • ID kategorii: 6339

☆ LIBOX KABEL GŁOŚNIKOWY LB0008-10 2X1,5MM (10M) CCA, LB0008-10 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
obfity wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

☆ Przewód głośnikowy 2 x 1.5 5 m LEXMAN (3276007147261) ☆

Przewód głośnikowy 2 x 1.5 5 m LEXMAN (3276007147261) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: LEXMAN
 • Nazwa produktu: Przewód głośnikowy 2 x 1.5 5 m LEXMAN (3276007147261)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6177a7ee5ecf792a2f0895fb
 • ID kategorii: 10784

☆ Przewód głośnikowy 2 x 1.5 5 m LEXMAN (3276007147261) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Dwużyłowy kabel głośnikowy Lexman, o długości 5 m i przekroju 1,5 mm2 jest idealny do konstrukcji systemu dźwiękowego w domu czy w samochodzie. Za jego pomocą możesz podłączyć urządzenia od 100 do 2000 watów.

Dzięki połączeniu ze ściennymi gniazdami głośnikowymi możesz stworzyć sieć dzięki której bezproblemowo podłączysz głośniki w każdym pomieszczeniu w domu. Przeznaczony jest do montażu w ścianach.