głośnik 4 cale

 

Ranking głośników 4 cale – grudzień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników 4 cale. Ranking zawierający polecane głośniki 4 cale jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Samsung Monitor 32 cale LS32BM80PUUXEN VA 3840x2160 UHD 16:9 1xMicro HDMI/1xUSB-C+1xUSB-C (65W) 4 ms (GTG) HAS Webcam głośniki płaski ró ☆

Samsung Monitor 32 cale LS32BM80PUUXEN VA 3840x2160 UHD 16:9 1xMicro HDMI/1xUSB-C+1xUSB-C (65W) 4 ms (GTG) HAS Webcam głośniki płaski ró Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Monitor 32 cale LS32BM80PUUXEN VA 3840x2160 UHD 16:9 1xMicro HDMI/1xUSB-C+1xUSB-C (65W) 4 ms (GTG) HAS Webcam głośniki płaski ró
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 630e7ce0b4fd338845f73006
 • ID kategorii: 10957

☆ Samsung Monitor 32 cale LS32BM80PUUXEN VA 3840x2160 UHD 16:9 1xMicro HDMI/1xUSB-C+1xUSB-C (65W) 4 ms (GTG) HAS Webcam głośniki płaski ró - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

LS32BM80PUUXEN

Baw się i pracuj bez ograniczeń
Smart Monitor to esencja udanej rozrywki, skutecznej pracy i owocnej nauki. Dostęp do komputera wcale nie jest potrzebny, żeby oglądać ulubione seriale, grać, realizować projekty i utrzymywać kontakt z bliskimi i współpracownikami. Więcej przyjemności, mniej konfigurowania sprzętów, a do tego błogi dla oka design.

Doświadczenie Smart TV
Przyszedł czas na rozrywkę? Smart Monitor M8 nie potrzebuje dostępu do komputera, by urozmaicić wolne chwile. Wystarczy, że masz Wi-Fi*, i już możesz radować się dostępem do serwisów streamingowych, takich jak Netflix czy YouTube**, i oglądać ulubione filmy.
* przystępne aplikacje mogą się różnić w zależności od kraju. Może być wymagana subskrypcja.
** Wymaga połączenia z Internetem, Tuner TV nie jest elementem zestawu.

Wybierz swój ulubiony kolor
Wprowadź kolory do swojej przestrzeni. Wykończenia, w których przystępny jest Smart Monitor, ożywią każde wnętrze. Wolisz biały, różowy, niebieski czy zielony*? Dobierz barwę urządzenia do swego stylu.

wytworna kompozycja
Wyraź siebie. Progresywny design M8 został zaprojektowany tak, aby być w zgodzie z Twoim stylem życia. Smart Monitor posiada ultracienką konstrukcję i płaski tył. Dodatkowy ascetyczny rys nadaje produktowi kamera SlimFit.

Twoje miejsce pracy
choćby jeśli przy Twoim komputerze siedzą inni domownicy, masz szansę na sprawną pracę. Oglądaj Internet, edytuj dokumenty i wykonuj bieżące zadania*. W dowolnym momencie możesz zjednoczyć się zdalnie z biurowym laptopem** lub uruchomić aplikacje Microsoft 365. Twoje urządzenia mobilne Galaxy dodatkowo ułatwią Ci pracę, gdy aktywujesz Samsung DeX***.
* Funkcja ta wymaga Windows 10 Pro / Mac OS 10.5 albo nowszych i kompatybilnych ustawień sieci.
** Microsoft 365 wymaga konta Microsoft. *** DeX Wireless jest obsługiwany tylko przez niektóre modele Galaxy, Note i Tab.
**** Widoczne na ekranie treści stanowią symulację w celach demonstracyjnych.

Przywitaj się ze znajomymi
Pracujesz zdalnie? Utrzymaj kontakt z kolegami z biura! wystarczy, że podłączysz kamerę SlimFit i aktywujesz aplikację do wideorozmów (np. Google Duo). Gdy wszystkie sprawy zostaną omówione, możesz zakończyć rozmowę i zakryć obiektyw przesłoną albo po prostu schować kamerę, aby nie martwić się o prywatność.

Kontroluj swój dom
Smart Monitor sprawi, iż kontrolowanie i sterowanie domowymi urządzeniami* stanie się wygodne i proste. Zaloguj się do SmartThings** i siedząc przed ekranem przypasuj poziom światła do wieczornego seansu, zmień głośność dźwięku albo uruchom robota sprzątającego***.
* przystępne technologie i funkcje mogą się różnić w zależności od kraju, dostawcy usług, środowiska sieciowego albo towaru i mogą ulec zmianie bez powiadomienia.* Wymaga połączenia Wi-Fi, Bluetooth albo innego połączenia z siecią bezprzewodową, a także sprzętów zarejestrowanych w aplikacji SmartThings.
* Podłączone urządzenia są sprzedawane osobno.

Powiedz, czego potrzebujesz
Głosowa kontrola monitora jest osiągalna dzięki funkcji Far Field Voice. Do pomocy gotowi są Twoi asystenci Bixby* i Amazon Alexa**. Działają w odpowiedzi na proste komendy, nawet jeśli nie jesteś przy urządzeniu.
* Polecenia głosowe Bixby rozpoznają język angielski (US/UK/IN), francuski, hiszpański, niemiecki, włoski, portugalski (BR), chiński (tylko w Chinach kontynentalnych) i koreański.
** Amazon, Alexa i wszystkie powiązane znaki są znakami handlowymi firmy Amazon.com, Inc. Lub jej podmiotów stowarzyszonych.

Wyświetlaj treści na obszerniejszym ekranie
Kompatybilność z AirPlay proste łączenie się z urządzeniami Apple. Wyświetlaj ulubione dokumenty, fotografie i strony internetowe z iPhonea, iPada czy Maca na 32-calowym ekranie. Ciesz się pełnią wygody, którą daje powiększenie obrazu.

Więcej pikseli, żeby widzieć więcej
UHD & HDR 10+
Hiperrealizm wyświetlanych obrazów. Rozdzielczość UHD sprawia, że każdy szczegół jest wyraźny. A dzięki technice HDR10+, która wyświetla miliard barw i zagwarantuje 99% pokrycia sRGB, możesz zobaczyć subtelne niuanse choćby w niezwykle ciemnych i jasnych scenach. Wszystkie treści zobaczysz tak, jak życzyliby sobie tego ich twórcy.

stosowna jasność
Adaptive Picture

Fenomenalny obraz w dzień i w nocy. Specjalny sensor odpowiada za wykrywanie natężenia światła w otoczeniu, a funkcja Adaptive Picture pomaga automatycznie przypasować jasność wyświetlanych grafik. Choćby w słoneczny dzień możesz oglądać ciemne sceny, nie mrużąc oczu i nie wytężając wzroku.

Bogate brzmienie
Adaptive Sound +

Dzięki wbudowanym 2,2-kanałowym głośnikom M8 doświadczysz wciągających wrażeń podczas korzystania z multimediów. Przekonasz się, jak bogaty i realistyczny może być dźwięk. Udoskonalony Adaptive Sound+ w czasie rzeczywistym zwiąże ustawienia do rodzaju treści i poziomu hałasu w środowisku użytkownika.

Wygoda używania
USB type-C

Port USB typu C to sposób na jednoczesne zasilanie i przesyłanie danych przy użyciu tylko jednego kabla. Zmniejszenie liczby przewodów spowoduje, że przestrzeń, w której przebywasz, kiedy bawisz się i pracujesz, stanie się przyjaźniejsza.

Szersze spojrzenie na rozgrywkę
Ultrawide Game View

Chcesz pobić rekord w ulubionej grze? Przełącz się na proporcje ekranu 21:9 w trybie Ultrawide Game View, aby opracować bezusterkowy plan działania i powiększyć szanse na zwycięstwo. Lepiej rozeznasz się w sytuacji na boisku, polu walki czy torze wyścigowym.

Podłącz i podziwiaj
Auto Source Switch +

Korzystając z M8, nie musisz przełączać się pomiędzy urządzeniami. Automatic Source Switch+ to funkcja, dzięki której monitor sam wykrywa nowo podłączony sprzęt, taki jak np. Konsola. Obraz wyświetla się od razu, bez szukania optymalnych opcji w menu.


☆ Philips monitor 272v8la 27 cali va hdmi dp głośniki (8712581772109) ☆

Philips monitor 272v8la 27 cali va hdmi dp głośniki (8712581772109) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips monitor 272v8la 27 cali va hdmi dp głośniki (8712581772109)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 604b171e8e441aa3da008e1b
 • ID kategorii: 10812

☆ Philips monitor 272v8la 27 cali va hdmi dp głośniki (8712581772109) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Żywe, wyraźne obrazy bez granic
Monitor panoramiczny z V-line firmy Philips zapewnia obraz bez granic, a przy tym jest wyjątkowo ekonomiczny i ma najważniejsze funkcje. Funkcja Adaptive-Sync gwarantuje płynny obraz. Ochrona przed odblaskami, tryb LowBlue i brak migotania są przyjazne dla oczu.

Monitor z panelem VA pozwala cieszyć się genialnej jakości obrazem i szerokimi kątami widzenia
Monitor LED VA marki Philips korzysta z innowacyjnej technologii wielofunkcyjnego dostosowania obrazu w pionie, która zagwarantuje bardzo wysoki współczynnik kontrastu statycznego, a co z tego wynika nad wyraz żywy, jasny obraz. Jest wyśmienitym rozwiązaniem zarówno w sytuacji charakterystycznych zastosowań biurowych, jak i w przypadku wyświetlania fotografii, stron internetowych, filmów i gier i korzystania z wymagających aplikacji graficznych. Zoptymalizowana technika zarządzania pikselami zagwarantuje w dodatku stanowczo spore kąty widzenia 178/178 stopni co przekłada się na wyśmienitą wyrazistość obrazu.

Zaprogramowane ustawienia SmartImage gwarantują prosty dostęp do zoptymalizowanych ustawień obrazu
SmartImage to najnowsza, ekskluzywna technologia producenta Philips, która analizuje zawartość wyświetlaną na ekranie i zagwarantuje zoptymalizowaną wydajność wyświetlacza. Ten przychylny dla użytkownika interfejs zezwala na wybór najróżniejszych trybów, takich jak: Biuro, zdjęcia, Filmy, Gry, Oszczędność itd. W celu dostosowania stosowanej aplikacji. W oparciu o ten wybór technologia SmartImage dynamicznie optymalizuje kontrast, nasycenie odcieni i ostrość zdjęć i filmów w celu zapewnienia najlepszej wydajności wyświetlacza. Tryb Oszczędność pozwala oszczędzić energię. A wszystko to w czasie rzeczywistym za naciśnięciem jednego przycisku!

SmartContrast zagwarantuje głęboką czerń i większe dostatek szczegółów
technologia SmartContrast producenta Philips analizuje wyświetlaną na ekranie zawartość i automatycznie dopasowuje , a także intensywność podświetlenia. Kontrast obrazu jest dynamicznie dostosowywany w celu jak najlepszego odwzorowania zawartości cyfrowych obrazów i filmów oraz kolorów o ciemnych odcieniach wyświetlanych w grach. W trybie ekonomicznym kontrast i podświetlenie są dostosowywane tak, żeby poprawnie wyświetlać zawartość aplikacji biurowych, równocześnie zapewniając niższe zużycie energii.

Płynna gra bez wysiłku dzięki technice synchronizacji adaptacyjnej
Granie nie powinno wymagać wyboru pomiędzy niestabilnym przebiegiem rozgrywki a niepełnymi klatkami. Dzięki technologii synchronizacji adaptacyjnej możesz cieszyć się płynnym obrazem bez zniekształceń przy praktycznie dowolnej liczbie klatek na sekundę i ekstremalnie prędkim czasem reakcji.

Mniejsze zmęczenie wzroku dzięki technologii Flicker-free
Ze względu na sposób sterowania jasnością w ekranach z podświetleniem LED niektórzy użytkownicy zauważają migotanie na swoich ekranach, co sprawia zmęczenie wzroku. Technika Flicker-free firmy Philips wykorzystuje nowe rozwiązanie, by korygować jasność i ograniczać migotanie, dzięki temu zagwarantuje pokaźniejszą wygodę podczas oglądania.

Tryb LowBlue umożliwia pracę zdrowszą dla oczu
Badania wykazały, iż podobnie jak promienie ultrafioletowe mogą uszkodzić wzrok, tak krótkie promienie niebieskie emitowane poprzez wyświetlacze LED również mogą mieć negatywny wpływ na oczy i z biegiem czasu przyczynić się do pogorszenia wzroku. Opracowany przez producenta Philips specjalnie z myślą o zdrowiu i korzystnym samopoczuciu użytkownika tryb LowBlue zniża emisję szkodliwego promieniowania niebieskiego dzięki wykorzystaniu inteligentnego oprogramowania.

HDMI zagwarantuje uniwersalną cyfrową łączność
Urządzenie ze złączem HDMI jest wyekwipowane w osprzęt niezbędny do odbioru wysokiej jakości sygnału przesyłanego za pomocą interfejsu HDMI. Przy użyciu jednego przewodu HDMI można przesyłać cyfrowy obraz i dźwięk w wysokiej jakości z komputera lub z dowolnej ilości źródeł audio-wideo (w tym dekoderów, odtwarzaczy DVD, amplitunerów AV i kamer video).

Połączenie DisplayPort zagwarantuje świetne efekty wizualne
Złącze DisplayPort umożliwia cyfrowe połączenie komputera z monitorem, bez żadnej konwersji. Dzięki możliwościom obszerniejszym niżeli oferowane przez kanon DVI jest w stanie obsłużyć przewody o długości do 15 metrów i przesył danych z prędkością 10,8 Gb/s. Wysoka wydajność i brak opóźnień zapewniają najszybsze obrazowanie i najwyższą częstotliwość odświeżania. Dzięki czemu złącze DisplayPort sprawdza się perfekcyjnie nie tylko w przypadku normalnego wykorzystywania w biurze albo w domu,ponadto podczas grania w gry, oglądania filmów, edycji obrazu itd. Zagwarantuje ponadto współpracę z innymi urządzeniami dzięki zastosowaniu rozmaitych przejściówek.

wbudowane głośniki stereofoniczne dla multimediów
wyświetlacz jest wyposażony w dwa zastosowane głośniki stereofoniczne o wysokiej jakości. Mogą znajdować się z przodu, na dole, na górze, z tyłu itp., w zależności od modelu i wzornictwa urządzenia.EAN: 8712581772109
Etykieta energetyczna: Pobierz
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy
Kod dostawcy: 272V8LA/00
Model: 272V8LA
Proporcje obrazu: 16:9
typ matrycy: VA
Powierzchnia matrycy: Matowa
ekran dotykowy: Nie
technika podświetlania: Diody LED
Obszar widzialny w pionie: 336.3 mm
Obszar widzialny w poziomie: 597.9 mm
Plamka matrycy: 0.3114 mm
Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji: 4 ms
Jasność: 250 cd/m²
Kontrast statyczny: 3 000:1
Kontrast Dynamiczny: Mega Contrast
Częstotliwość pozioma min.: 30 kHz
Częstotliwość pozioma max.: 85 kHz
Częstotliwość pionowa min.: 48 Hz
Częstotliwość pionowa max.: 75 Hz
Kąt widzenia stopnie: 178 °
Kąt widzenia pionowy: 178 °
liczba barw: 16,7 mln
Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub
Bluetooth: Nie
WiFi: Nie
zastosowane głośniki: Tak
wbudowany tuner TV: Nie
Kamera internetowa: Brak
Pivot: Nie
dokumenty: RoHS
kanon VESA: 100 x 100
zużycie mocy: 24.5 W
Klasa energetyczna: E
Akcesoria w pakiecie: Przewody: kabel HDMI, przewód zasilający Dokumentacja użytkownika
Wysokość: 363 mm
Wysokość z podstawą: 456 mm
Szerokość: 613 mm
Głębokość: 45 mm
Głębokość z podstawą: 231 mm
Waga: 3.54 kg
Waga z podstawą: 4 kg

☆ Samsung Monitor 27 cali LS27BM500EUXEN VA 1920x1080 FHD 16:9 2xHDMI 4 ms (GTG) głośniki płaski SMART (8806094193671) ☆

Samsung Monitor 27 cali LS27BM500EUXEN VA 1920x1080 FHD 16:9 2xHDMI 4 ms (GTG) głośniki płaski SMART (8806094193671) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Monitor 27 cali LS27BM500EUXEN VA 1920x1080 FHD 16:9 2xHDMI 4 ms (GTG) głośniki płaski SMART (8806094193671)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 626819f5902e51b45317b74b
 • ID kategorii: 131

☆ Samsung Monitor 27 cali LS27BM500EUXEN VA 1920x1080 FHD 16:9 2xHDMI 4 ms (GTG) głośniki płaski SMART (8806094193671) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

dokument Vesa DisplayHDR:DisplayHDR 10;Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:4 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:60 Hz;ekran dotykowy:nie;Obkręcany wyświetlacz (pivot):nie;Format ekranu:16:9;dodatkowe opcje:HDR, głośniki, USB, Bluetooth, wąska ramka, WiFi;Głębokość:194 mm;Głośniki:tak;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja nowa:24 miesiące, door to door;dopełniające dane:USB - zdjęcia, muzyka, film, Wi-Fi, Bluetooth, technologia Low Blue Light, technologia Flicker-Free, regulacja pochylania w pionie, tryb gra, tryb Eye Saver, HDR (High Dynamic Range), funkcja Smart Hub, funkcja Remote Access, koncentrator USB, system operacyjny Tizen;Jasność ekranu:250 cd/m2;Kąt widzenia w pionie:178 poziomów;Kąt widzenia w poziomie:178 stopni;Klasa energetyczna HDR:G;Klasa energetyczna SDR:F;Kolor pokrywy:czarny;kolor obudowy:czarny;liczba wyświetlanych barw:16,7 mln;ilość złaczy DisplayPort:0;Złącze D-Sub (VGA):0;Złącze DVI:0;Złącze HDMI:2;ilość skonsoliduje Thunderbolt:0;Złącze USB:0;Mikrofon:nie;Opcja przymocowania do ściany:tak;Ochrona oczu:redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light‎;Pilot:tak;zużycie mocy (tryb czuwania):0,3 W;Przekątna ekranu:27 cali;Przekątna ekranu (cale) - nowa:27 cali;Przekątna ekranu:68 cm;Przekątna ekranu (cm) - nowa:68 cm;Przekątna ekranu:27";Przełącznik (euroetykieta):nie;Regulacja kąta obrotu (swivel):nie;Regulacja kąta pochylenia (tilt):tak;Regulacja wysokości (height):nie;typ etykiety:nowa;Rozdzielczość:1920 x 1080;Rozdzielczość pionowa - nowa:1080 px;Rozdzielczość pozioma - nowa:1920 px;seria:Samsung M5;standard VESA:100x100 mm;Szerokość:615 mm;technika 3D:nie;technika HDR (High Dynamic Range):tak;Tuner TV:nie;Tuner TV:nie;użycie:monitor do domu, monitor panoramiczny;typ gwarancji:door to door;rodzaj matrycy:VA;typ podświetlenia:LED;Waga:3,6 kg;Wewnętrzny głośnik:tak;Wejście komponentowe:nie;Wejście liniowe audio:nie;Współczynnik kontrastu statyczny:3000:1;Wyjście liniowe audio:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód HDMI, kabel zasilający, karta gwarancyjna, pilot, podstawa;Wysokość z podstawą:456 mm;wykrzywiony wyświetlacz:nie;Złącza:HDMI x 2, USB 2.0 x 2;Złącze DisplayPort:nie;Złącze mini DisplayPort:tak;Zużycie energii HDR:33 kWh/1000h;Zużycie energii SDR:26 kWh/1000h;Bezramkowe:tak;Z wbudowaną kamerą:nie


☆ Philips Monitor 222V8LA 21.5 cala VA HDMI DP Głośniki, 222V8LA/00 ☆

Philips Monitor 222V8LA 21.5 cala VA HDMI DP Głośniki, 222V8LA/00 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips Monitor 222V8LA 21.5 cala VA HDMI DP Głośniki, 222V8LA/00
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 603ca7338e441a2ace9b3bb7
 • ID kategorii: 131

☆ Philips Monitor 222V8LA 21.5 cala VA HDMI DP Głośniki, 222V8LA/00 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Żywe, wyraźne obrazy bez granic
Monitor panoramiczny Philips V-line zagwarantuje obraz bez granic, a przy tym jest niezwykle ekonomiczny i ma najważniejsze funkcje. Funkcja Adaptive-Sync gwarantuje płynny obraz bez efektu jego urywania. Tryb LowBlue i brak migotania sprawiają, iż korzystanie z urządzenia jest przychylne dla oczu

Monitor z panelem VA pozwala radować się perfekcyjnej jakości obrazem i szerokimi kątami widzenia
Monitor LED VA marki Philips korzysta z progresywnej technologii wielofunkcyjnego dostosowania obrazu w pionie, która zapewnia stanowczo wysoki współczynnik kontrastu statycznego, a co za tym idzie szczególnie żywy, jasny obraz. Jest wyśmienitym rozwiązaniem równocześnie w przypadku charakterystycznych zastosowań biurowych, jak i w przypadku wyświetlania fotografii, stron internetowych, filmów i gier i korzystania z wymagających aplikacji graficznych. Zoptymalizowana technika zarządzania pikselami zagwarantuje ponadto stanowczo duże kąty widzenia 178/178 stopni co przekłada się na genialną wyrazistość obrazu.

wyświetlacz 16:9 Full HD zapewnia nieprzeciętną szczegółowość
Jakość obrazu ma znaczenie. Zwykłe monitory gwarantują pewien poziom jakości, jednak Ty niewątpliwie oczekujesz więcej. Ten monitor oferuje udoskonaloną rozdzielczość Full HD 1920 x 1080. Rozdzielczość Full HD gwarantuje wyrazistość detali, co w połączeniu z wysokim poziomem jasności, niewiarygodnym kontrastem i naturalnymi kolorami powoduje, iż obraz zniewala realizmem.

Zaprogramowane ustawienia SmartImage zapewniają prosty dostęp do zoptymalizowanych ustawień obrazu
SmartImage to najnowsza, wytworna technologia producenta Philips, która analizuje zawartość wyświetlaną na ekranie i gwarantuje zoptymalizowaną wydajność wyświetlacza. Ten przychylny dla użytkownika interfejs pozwala na wybór rozmaitych trybów, takich jak: Biuro, zdjęcia, Filmy, Gry, Oszczędność itd. W celu dobrania wykorzystywanej aplikacji. W oparciu o ten dobór technologia SmartImage dynamicznie optymalizuje kontrast, nasycenie kolorów i ostrość fotografii i filmów w celu zapewnienia najkorzystniejszej efektywności wyświetlacza. Tryb Oszczędność pozwala oszczędzić energię. A wszystko to w czasie rzeczywistym za naciśnięciem jednego przycisku!

Płynna gra bez wysiłku dzięki technice synchronizacji adaptacyjnej
Granie nie powinno wymagać wyboru między niestabilnym przebiegiem rozgrywki a niepełnymi klatkami. Dzięki technice synchronizacji adaptacyjnej możesz cieszyć się płynnym obrazem bez zniekształceń przy praktycznie dowolnej liczbie klatek na sekundę i skrajnie szybkim czasem reakcji.

Mniejsze zmęczenie wzroku dzięki technologii Flicker-free
Ze względu na sposób sterowania jasnością w ekranach z podświetleniem LED niektórzy użytkownicy zauważają migotanie na swych ekranach, co powoduje zmęczenie wzroku. Technika Flicker-free marki Philips wykorzystuje nowe rozwiązanie, by korygować jasność i ograniczać migotanie, dzięki czemu zagwarantuje obszerniejszą wygodę podczas oglądania.

Inne Rankingi:  Głośnik mobilny do 300 zł

Tryb LowBlue pozwala na pracę zdrowszą dla oczu
Badania wykazały, iż podobnie jak promienie ultrafioletowe mogą uszkodzić wzrok, tak niedługie promienie niebieskie emitowane przez wyświetlacze LED jeszcze mogą mieć negatywny wpływ na oczy i z biegiem czasu przyczynić się do pogorszenia wzroku. Opracowany przez producenta Philips specjalnie z myślą o zdrowiu i prawidłowym samopoczuciu użytkownika tryb LowBlue zmniejsza emisję szkodliwego promieniowania niebieskiego dzięki wykorzystaniu inteligentnego oprogramowania.

HDMI gwarantuje uniwersalną cyfrową łączność
Urządzenie ze złączem HDMI jest wyekwipowane w osprzęt konieczny do odbioru wysokiej jakości sygnału przesyłanego przy pomocy interfejsu HDMI. Przy użyciu jednego przewodu HDMI można przesyłać cyfrowy obraz i dźwięk w wysokiej jakości z komputera albo z dowolnej ilości źródeł audio-video (w tym dekoderów, odtwarzaczy DVD, amplitunerów AV i kamer wideo).

Połączenie DisplayPort zagwarantuje doskonałe efekty wizualne
Złącze DisplayPort umożliwia cyfrowe połączenie komputera z monitorem, bez żadnej konwersji. Dzięki możliwościom pokaźniejszym niżeli oferowane poprzez standard DVI jest w stanie obsłużyć przewody o długości do 15 metrów i przesył informacji z prędkością 10,8 Gb/s. Wysoka sprawność i brak opóźnień gwarantują najszybsze obrazowanie i najwyższą częstotliwość odświeżania. Dzięki czemu złącze DisplayPort sprawdza się świetnie nie tylko w przypadku normalnego stosowania w biurze lub w domu,też podczas grania w gry, oglądania filmów, edycji obrazu itd. Zapewnia na dodatek współpracę z innymi urządzeniami dzięki zaimplementowaniu różnorodnych przejściówek.


☆ Philips Monitor 346E2CUAE 34 cale VA Curved HDMI, DP, USB-C Głośniki, Regulowana wysokość, MOPHLD3400A0 ☆

Philips Monitor 346E2CUAE 34 cale VA Curved HDMI, DP, USB-C Głośniki, Regulowana wysokość, MOPHLD3400A0 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips Monitor 346E2CUAE 34 cale VA Curved HDMI, DP, USB-C Głośniki, Regulowana wysokość, MOPHLD3400A0
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 604b17198e441aa3da008e19
 • ID kategorii: 10812

☆ Philips Monitor 346E2CUAE 34 cale VA Curved HDMI, DP, USB-C Głośniki, Regulowana wysokość, MOPHLD3400A0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Uprość przyłączanie za pomocą przewodu USB-C
zakrzywiony ekran Philips UltraWide E line gwarantuje panoramiczny obraz. Wyświetlacz WQHD i użyteczna podstawa doskonałe warunki oglądania. Wszechstronne złącze USB-C, zaimplementowany koncentrator USB i funkcja MultiView spełniają wymogi w zakresie skuteczności

podłączanie notebooka przy pomocy jednego przewodu USB-C
Ten monitor Philips ma wbudowane złącze USB typu C z funkcją zasilania. Dzięki inteligentnemu i sprężystemu zarządzaniu zasilaniem możesz bezpośrednio ładować zgodne urządzenie. Smukłe, dwustronne złącze USB-C łatwe podłączenie urządzeń z wykorzystaniem jednego przewodu. Możesz oglądać filmy video o wysokiej rozdzielczości i równocześnie zasilać lub ładować zgodne urządzenie.

Monitor z panelem VA pozwala radować się nadzwyczajnej jakości obrazem i szerokimi kątami widzenia
Monitor LED VA producenta Philips korzysta z zaawansowanej technice wielofunkcyjnego przypasowania obrazu w pionie, która gwarantuje istotnie wysoki współczynnik kontrastu statycznego, a co za tym idzie niezwykle żywy, jasny obraz. Jest rewelacyjnym rozwiązaniem zarówno w przypadku typowych zastosowań biurowych, jak i w przypadku wyświetlania zdjęć, stron internetowych, filmów i gier i korzystania z wymagających aplikacji graficznych. Zoptymalizowana technika zarządzania pikselami gwarantuje na dodatek stanowczo szerokie kąty widzenia 178/178 stopni co przekłada się na doskonałą wyrazistość obrazu.

transparentnie czysty obraz na ekranie UltraWide QHD o rozdzielczości 3440 x 1440 pikseli
Monitory Philips wyświetlają przejrzyście czysty obraz UltraWide w rozdzielczości Quad HD 3440 x 1440 pikseli. Najwyższej jakości matryca o dużym zagęszczeniu pikseli i kącie widzenia 178/178 stopni pozwala tchnąć życie w każdy obraz i każdą grafikę. Format UltraWide 21:9 pozwala na osiągnięcie obszerniejszej efektywności, ponieważ gwarantuje więcej miejsca do porównywania komponentów obok siebie i pozwala wyświetlać obszerniejszą liczbę kolumn arkuszy kalkulacyjnych. Te wyświetlające klarownie czysty obraz monitory firmy Philips to nadzwyczajny wybór dla wymagających projektantów pracujących z oprogramowaniem CAD/CAM lub finansistów używających na co dzień obszernych arkuszy kalkulacyjnych.

prędki czas reakcji 1 ms MPRT zagwarantuje wyraźny obraz i płynną grę
technologia MPRT (ang. Motion Picture Response Time, czas reakcji obrazu) to bardziej instynktowny sposób bezpośredniego opisania czasu potrzebnego, aby rozmyty obraz stał się czysty i wyraźny. Asygnowany do gier monitor firmy Philips z czasem reakcji MPRT na poziomie 1 ms produktywnie eliminuje rozmazywanie obrazu i niewyraźne sekwencje ruchu i gwarantuje wyraźne i skrupulatne efekty wizualne, rozszerzając przyjemność z rozgrywki. To najkorzystniejszy wybór do emocjonujących i wymagających płynności gier.

Mniejsze zmęczenie wzroku dzięki technice Flicker-free
Ze względu na sposób sterowania jasnością w ekranach z podświetleniem LED niektórzy użytkownicy zauważają migotanie na swoich ekranach, co sprawia zmęczenie wzroku. Technologia Flicker-free marki Philips wykorzystuje nowe rozwiązanie, żeby korygować jasność i ograniczać migotanie, dzięki czemu zapewnia większą wygodę podczas oglądania.

Tryb LowBlue zezwala na pracę zdrowszą dla oczu
Badania wykazały, że podobnie jak promienie ultrafioletowe mogą uszkodzić wzrok, tak niedługie promienie niebieskie emitowane poprzez wyświetlacze LED na dodatek mogą mieć negatywny wpływ na oczy i z biegiem czasu przyczynić się do pogorszenia wzroku. Opracowany poprzez markę Philips specjalnie z myślą o zdrowiu i korzystnym samopoczuciu użytkownika tryb LowBlue ogranicza emisję szkodliwego promieniowania niebieskiego dzięki wykorzystaniu inteligentnego oprogramowania.

System prowadzenia przewodów usprawnia zachowanie porządku w miejscu pracy
Zarządzanie kablami to zmyślna kompozycja, która pozwala utrzymać porządek w miejscu pracy dzięki trafnemu ułożeniu kabli i przewodów koniecznych do obsługi wyświetlacza.

Zasilanie i ładowanie zgodnych notebooków z monitora
Monitor ma wbudowane złącze USB-C spełniające normy zasilania USB Power Delivery. Dzięki inteligentnemu i sprężystemu zarządzaniu zasilaniem możesz dzisiaj zasilać i ładować zgodny model notebooka bezpośrednio z monitora przy pomocy pojedynczego kabla USB-C.

technologia MultiView umożliwia jednoczesne podłączenie dwóch urządzeń i wyświetlanie dwóch obrazów
Monitor Philips z matrycą o ultrawysokiej rozdzielczości i z technologią MultiView obsługuje szeroką gamę źródeł sygnału. Technika MultiView pozwala na aktywne podłączenie dwóch urządzeń i jednoczesne wyświetlanie obrazu z każdego z nich, dzięki czemu można na przykład produktywnie wykonywać w tym samym czasie niemało zadań na komputerze stacjonarnym i notebooku.EAN: 8712581770662
Etykieta energetyczna: Pobierz
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 346E2CUAE/00
Model: 346E2CUAE/00
Proporcje obrazu: 21:9
rodzaj matrycy: VA
Powierzchnia matrycy: Matowa
ekran dotykowy: Nie
technologia podświetlania: Diody LED
Obszar widzialny w pionie: 333.72 mm
Obszar widzialny w poziomie: 797.22 mm
Plamka matrycy: 0.23175 mm
Rozdzielczość: 3440 x 1440
Czas reakcji: 1 ms
Jasność: 300 cd/m²
Kontrast statyczny: 3 000:1
Kontrast Dynamiczny: Mega Contrast
Częstotliwość pozioma min.: 30 kHz
Częstotliwość pozioma max.: 160 kHz
Częstotliwość pionowa min.: 48 Hz
Częstotliwość pionowa max.: 120 Hz
Kąt widzenia stopnie: 178 °
Kąt widzenia pionowy: 178 °
ilość kolorów: 16,7 mln
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort
Bluetooth: Nie
WiFi: Nie
wbudowane głośniki: Tak
wbudowany tuner TV: Nie
Kamera internetowa: Brak
Pivot: Nie
dokumenty: FCC Class B
standard VESA: 100 x 100
pobór mocy: 31.81 W
Klasa energetyczna: G
Akcesoria w komplecie: Przewody: kabel USB-C USB-C, przewód zasilający
Wysokość: 367 mm
Wysokość z podstawą: 495 mm
Szerokość: 807 mm
Głębokość: 110 mm
Głębokość z podstawą: 257 mm
Waga: 7.83 kg
Waga z podstawą: 10.5 kg

☆ Asus Monitor 27 cali PA278CV (4718017910040) ☆

Asus Monitor 27 cali PA278CV (4718017910040) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus Monitor 27 cali PA278CV (4718017910040)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6059b32c2da47cfae2c8b5a9
 • ID kategorii: 131

☆ Asus Monitor 27 cali PA278CV (4718017910040) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:5 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:75 Hz;ekran dotykowy:nie;Obkręcany wyświetlacz (pivot):tak;Format ekranu:16:9;dodatkowe opcje:pivot, głośniki, USB, wąska ramka, Adaptive-Sync, regulacja wysokości;Głębokość:228 mm;Głośniki:2 x 2 W;Gwarancja:36 miesięcy;Gwarancja nowa:36 miesięcy, typowa;dopełniające dane:złącze USB 3.0, funkcja QuickFit, technologia Low Blue Light, technika Splendid Video Intelligence, technologia Flicker-Free, technika QuickFit Virtual Scale, indywidulany wybór preferencji wyświetlania, regulacja pochylania w pionie, regulacja wysokości, wąska ramka, złącze USB rodzaj C, Adaptive-Sync/FreeSync, technologia sRGB 100%;Jasność ekranu:350 cd/m2;Kąt widzenia w pionie:178 poziomów;Kąt widzenia w poziomie:178 stopni;Klasa energetyczna:A;Klasa energetyczna SDR:G;Kod Producenta:PA278CV;Kolor obudowy:czarny;barwa obudowy:czarno-metaliczny;liczba wyświetlanych kolorów:16,7 mln;ilość złaczy DisplayPort:2;Złącze D-Sub (VGA):0;Złącze DVI:0;Złącze HDMI:1;liczba zespoli Thunderbolt:0;Złącze USB:4;Mikrofon:nie;Opcja przymocowania do ściany:tak;Ochrona oczu:redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light‎;Pilot:nie;pobór mocy (max):0 W;zużycie mocy (tryb czuwania):0,5 W;Przekątna ekranu:27 cali;Przekątna ekranu (cale) - nowa:27 cali;Przekątna ekranu:69 cm;Przekątna ekranu (cm) - nowa:69 cm;Przekątna ekranu:27";Przełącznik (euroetykieta):tak;użycie:mistrzowskie, do pracy;Regulacja kąta obrotu (swivel):nie;Regulacja kąta pochylenia (tilt):tak;Regulacja wysokości (height):tak;typ etykiety:nowa;Rozdzielczość:2560 x 1440;Rozdzielczość pionowa - nowa:1440 px;Rozdzielczość pozioma - nowa:2560 px;linia:ASUS PA8CV;standard VESA:100x100 mm;Szerokość:615 mm;technika 3D:nie;technika HDR (High Dynamic Range):nie;Tuner TV:nie;Tuner TV:nie;wariant gwarancji:standardowa;wariant matrycy:IPS;rodzaj podświetlenia:LED;Waga:8,4 kg;Wewnętrzny głośnik:tak;Wejście komponentowe:nie;Wejście liniowe audio:nie;Wielkość plamki:0,23 mm;Współczynnik kontrastu:100000000:1;Współczynnik kontrastu statyczny:1000:1;Wyjście liniowe audio:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód DisplayPort, kabel HDMI, kabel USB, kabel zasilający, karta gwarancyjna;Wysokość z podstawą:374 - 524 mm;odkształcony wyświetlacz:nie;Złacze CI:nie;Złącza:DisplayPort x 2, HDMI x 1, USB 3.0 / USB 3.1 x 4, USB 3.1 typ C x 1, wyjście liniowe audio;Złącze DisplayPort:tak;Złącze EURO (Scart):nie;Złącze mini DisplayPort:nie;Zużycie energii SDR:32 kWh/1000h;Z wąską ramką:tak;Z wbudowaną kamerą:nie


☆ Philips monitor 32m1n5800a 31.5 cala ips 4k 144hz hdmix2 dpx2 pivot głośniki (8712581781064) ☆

Philips monitor 32m1n5800a 31.5 cala ips 4k 144hz hdmix2 dpx2 pivot głośniki (8712581781064) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips monitor 32m1n5800a 31.5 cala ips 4k 144hz hdmix2 dpx2 pivot głośniki (8712581781064)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 623f478f0a3d5f5f8fe14ff9
 • ID kategorii: 131

☆ Philips monitor 32m1n5800a 31.5 cala ips 4k 144hz hdmix2 dpx2 pivot głośniki (8712581781064) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Monitor do gier 4K UHD 32M1N5800A/00

Wciągnij się w grę
Ten monitor do gier marki Philips ożywia rozgrywkę dzięki wyświetlaczowi IPS 4K i technice DisplayHDR 400. Wysoka częstotliwość odświeżania 144 Hz, czas reakcji 1 ms i technologia Sync gwarantują płynne efekty wizualne.

Rozdzielczość UltraClear 4K UHD (3840x2160) zapewnia staranne odwzorowanie obrazu
Monitory producenta Philips wykorzystują najwyższej jakości matryce, które pozwalają na wyświetlanie obrazu w rozdzielczości UltraClear, 4K UHD (3840 x 2160) oraz pozwalają tchnąć życie w każdy obraz i każdą grafikę. To wspaniały dobór dla wymagających projektantów pracujących z oprogramowaniem CAD, grafików korzystających z aplikacji 3D czy finansistów używających na co dzień obszernych arkuszy kalkulacyjnych.

Częstotliwość odświeżania 144 Hz zapewnia bardzo płynny, błyskotliwy obraz.
Grasz intensywnie, rywalizując z innymi? Ci trzeba monitora zapewniającego brak opóźnień i wyjątkowo płynny obraz. Ten monitor marki Philips odświeża obraz nawet 144 razy na sekundę, czyli 2,4 razy częściej niż modele standardowe. W przypadku niższej częstotliwości odświeżania przeciwnicy mogą wyglądać, jakby skakali z miejsca na miejsce na ekranie, co powoduje, iż są trudnym celem. Częstotliwość odświeżania 144 Hz usuwa ten problem przeciwnik porusza się za każdym razem niezwykle płynnie i można go z łatwością namierzyć. Dzięki wyjątkowo minimalnemu opóźnieniu i praktycznie wyeliminowaniu efektu urywania obrazu ten monitor producenta Philips stanowi wyśmienity wybór dla graczy.

prędki czas reakcji 1 ms MPRT gwarantuje wyraźny obraz i płynną grę
technika MPRT (ang. Motion Picture Response Time, czas reakcji obrazu) to bardziej instynktowny sposób bezpośredniego opisania czasu niezbędnego, aby rozmyty obraz stał się czysty i wyraźny. Przeznaczony do gier monitor producenta Philips z czasem reakcji MPRT na poziomie 1 ms sprawnie likwiduje rozmazywanie obrazu i niewyraźne sekwencje ruchu i zapewnia wyraźne i dokładne efekty wizualne, powiększając przyjemność z rozgrywki. To najkorzystniejszy dobór do emocjonujących i wymagających płynności gier.

niewielkie opóźnienie wejścia skraca czas przesyłania sygnału z urządzeń do monitora
Opóźnienie wejścia to liczba czasu, jaki upływa między wykonaniem działania przy pomocy podłączonych maszyn i wyświetleniem wyniku na ekranie. Minimalne opóźnienie wejścia skraca czas opóźnienia między wprowadzeniem polecenia przy pomocy urządzenia a odebraniem go poprzez monitor, istotnie ulepszając jakość grania w gry stanowczo wymagające płynności, na przykład szybkie gry turniejowe.

Funkcja SmartImage HDR gwarantuje optymalną jakość obrazu w trybie HDR
Wybierz jeden z trybów SmartImage HDR, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Gry w HDR: optymalizacja pod kątem gier wideo. Dzięki jaśniejszej bieli i ciemniejszej czerni sceny w grach są wyraźne i ujawniają więcej szczegółów.zobaczyć wrogów ukrywających się w ciemnych zakamarkach i cieniach. Film w HDR: wyśmienity do oglądania filmów w HDR. lepszy kontrast i jasność, co z kolei gwarantuje bardziej realistyczne wrażenia i uczucie zanurzenia w trakcie oglądania. Zdjęcia w HDR: lepsze kolory: czerwony, zielony i niebieski dla wyraźnych efektów wizualnych. DisplayHDR: atest VESA DisplayHDR*. Ustawienia osobiste: przypasowanie ustawień w menu obrazu. * Należy zapoznać się ze specyfikacją HDR.

technologia Ultra Wide-Color zagwarantuje szerszą gamę barw i żywszy obraz
technika Ultra Wide-Color gwarantuje szersze spektrum odcieni i ulepszony obraz. Szersza gama kolorów wynikająca z użycia technice Ultra Wide-Color oznacza bardziej naturalną zieleń, żywą czerwień i głębsze odcienie niebieskiego. Technika Ultra Wide-Color ożywia multimedia i obrazy, a choćby pozytywnie wpływa na skuteczność urządzenia.

SmartErgoBase zezwala na jednostkowe użyteczne dostosowanie
Podstawa SmartErgoBase zezwala na praktyczne korzystanie z monitora i porządkowanie przewodów. Możliwość regulacji wysokości, kąta obrotu, a także pochylenia podstawy zapewnia wygodę podczas pracy poprzez cały dzień i rozładowanie napięcia mięśni. System do porządkowania przewodów obniża bałagan na biurku i pozwala utrzymać porządek.

Klawisz przełączania menu EasySelect zezwala na szybki dostęp do menu ekranowego
Dyskretnie umieszczony klawisz przełączania menu EasySelect zezwala na szybkie i łatwe regulowanie ustawień monitora w menu ekranowym.

Tryb LowBlue i technologia Flicker-free są przyjazne dla oczu
Tryb LowBlue i technologia Flicker-free zostały opracowane w celu zmniejszenia zmęczenia wzroku spowodowanego patrzeniem w monitor przez dużo godzin.

zaimplementowane głośniki stereofoniczne dla multimediów
ekran jest wyposażony w dwa zaimplementowane głośniki stereofoniczne o wysokiej jakości. Mogą znajdować się z przodu, u dołu, na górze, z tyłu itp., w zależności od modelu i wzornictwa urządzenia.

technologia LED IPS gwarantuje znaczny kąt widzenia i staranność obrazu i odcieni
Monitory IPS wykorzystują nowoczesną technologię, która zagwarantuje niezwykle duży kąt widzenia wynoszący 178/178 stopni, co zezwala na oglądanie obrazu pod niemal każdym kątem. W przeciwieństwie do charakterystycznych paneli TN monitory IPS oferują szczególnie wyrazisty obraz i żywe barwy. Dzięki temu nadzwyczajnie nadają się nie tylko do wyświetlania zdjęć i filmów czy przeglądania Internetu,ponadto idealnie sprawdzają się w użyciach profesjonalnych, wymagających staranności oddawania kolorów i stałej jasności poprzez cały czas.

technologia MultiView zezwala na jednoczesne podłączenie dwóch sprzętów i wyświetlanie dwóch obrazów
Monitor Philips z matrycą o ultrawysokiej rozdzielczości i z technologią MultiView obsługuje szeroką gamę źródeł sygnału. Technika MultiView umożliwia aktywne podłączenie dwóch sprzętów i jednoczesne wyświetlanie obrazu z każdego z nich, dzięki temu można na przykład wydajnie wykonywać w tym samym czasie mnóstwo zadań na komputerze stacjonarnym i notebooku.


☆ Samsung monitor 43 cale ls43bm700uuxen va 3840x2160 uhd 16:9 2xhdmi/1xusb-c (65w) 4 ms (gtg) głośniki płaski smart (8806094139570) ☆

Samsung monitor 43 cale ls43bm700uuxen va 3840x2160 uhd 16:9 2xhdmi/1xusb-c (65w) 4 ms (gtg) głośniki płaski smart (8806094139570) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung monitor 43 cale ls43bm700uuxen va 3840x2160 uhd 16:9 2xhdmi/1xusb-c (65w) 4 ms (gtg) głośniki płaski smart (8806094139570)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 624f8a0c3754b719e15fae97
 • ID kategorii: 131

☆ Samsung monitor 43 cale ls43bm700uuxen va 3840x2160 uhd 16:9 2xhdmi/1xusb-c (65w) 4 ms (gtg) głośniki płaski smart (8806094139570) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Monitor Samsung SMART M7 LS43BM700UUXEN 43" Czarny Baw się i pracuj bez ograniczeń Ze stylem oglądaj filmy, graj i pracuj. Monitor Samsung SMART M7 LS43BM700UUXEN oferuje wszystko, czego Ci trzeba, nie wymagając przy tym podłączania do komputera.

Ulubione treści, aplikacje rozszerzające produktywność czy służące łączności ze współpracownikami i znajomymi zostały zastosowane w urządzenie. Nie musisz nic konfigurować ani zajmować domowego PC, po prostu ciesz się swoimi możliwościami, korzystając z M7.

Doświadczenie Smart TV Chcesz być na bieżąco z najnowszymi produkcjami? Włącz platformę streamingową albo YouTube* żeby śledzić ulubione vlogi czy przygody bohaterów, choćby jeśli ktoś inny korzysta z komputera**.

Dzięki monitorowi Samsung SMART M7 LS43BM700UUXEN wszystko stanie się pokaźnie prostsze! *dostępne aplikacje mogą się różnić w zależności od kraju. Może być wymagana subskrypcja.** Wymaga połączenia z Internetem, Tuner TV nie jest elementem zestawu.

Twoje miejsce pracy Nie masz w domu wolnego komputera? Pracuj komfortowo choćby bez niego, dzięki monitorowi Samsung SMART M7 LS43BM700UUXEN. Korzystaj z Internetu, edytuj dokumenty i aktualne projekty w pracy*.

Zaloguj się do komputera w biurze albo w szkole, albo pracuj w Microsoft 365**. Jeśli posiadasz urządzenia mobilne Galaxy, możesz je wykorzystać wraz z Samsung DeX, uruchamiając potrzebne Ci aplikacje na Smart Monitorze.

*Funkcja ta wymaga Windows 10 Pro / Mac OS 10.5 albo nowszych, a także kompatybilnych ustawień sieci. **Microsoft 365 wymaga konta Microsoft. ***DeX Wireless jest obsługiwany tylko przez niektóre modele Galaxy, Note i Tab.

Kontroluj swój dom Inteligentny monitor Samsung SMART M7 LS43BM700UUXEN pozwala na kontrolowanie i sterowanie domowymi urządzeniami, dzięki połączeniu ze SmartThings*. Włącz nastrojowe światło podczas filmowego seansu, uruchom robota sprzątającego, gdy oglądasz ulubiony serial albo podgłośnij dźwięk, siedząc przed ekranem**.

*dostępne technologie i funkcje mogą się różnić w zależności od kraju, dostawcy usług, środowiska sieciowego albo produktu i mogą ulec zmianie bez powiadomienia.*Wymaga połączenia Wi-Fi, Bluetooth albo innego połączenia z siecią bezprzewodową, a także urządzeń zarejestrowanych w aplikacji SmartThings.**Podłączone urządzenia są sprzedawane osobno.

Pełna lista kompatybilnych maszyn znajduje się na stronie https:www.smartthings.com/products. Powiedz, czego potrzebujesz Funkcja Far Field Voice pozwoli Ci sterować monitorem Samsung SMART M7 LS43BM700UUXEN przy pomocy głosu, choćby, gdy jesteś od niego oddalony.

Skorzystaj z asystentów Bixby* albo Amazon Alexa** i używając prostych komend głosowych uruchamiaj potrzebne Ci funkcje. *Polecenia głosowe Bixby rozpoznają język angielski (US/UK/IN), francuski, hiszpański, niemiecki, włoski, portugalski (BR), chiński (tylko w Chinach kontynentalnych) i koreański.**Amazon, Alexa i wszystkie powiązane znaki są znakami handlowymi producenta Amazon.com, Inc.

lub jej podmiotów stowarzyszonych. Wyświetlaj treści...


☆ AOC Monitor 22B2QAM 21.5 cali VA HDMI DP Głośniki - 3 LATA GWARANCJI (4038986199988) ☆

AOC Monitor 22B2QAM 21.5 cali VA HDMI DP Głośniki - 3 LATA GWARANCJI (4038986199988) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AOC
 • Nazwa produktu: AOC Monitor 22B2QAM 21.5 cali VA HDMI DP Głośniki - 3 LATA GWARANCJI (4038986199988)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 619071423754b7a1e0d1ebf1
 • ID kategorii: 131

☆ AOC Monitor 22B2QAM 21.5 cali VA HDMI DP Głośniki - 3 LATA GWARANCJI (4038986199988) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:4 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:75 Hz;ekran dotykowy:nie;Obkręcany ekran (pivot):nie;Format ekranu:16:9;dopełniające opcje:HDR, głośniki, wąska ramka;Głębokość:162 mm;Głośniki:2 x 2 W;Gwarancja:36 miesięcy;Gwarancja nowa:36 miesięcy, charakterystyczna;uzupełniające dane:technika Low Blue Light, technologia Flicker-Free, regulacja pochylania w pionie, wąska ramka;Jasność ekranu:250 cd/m2;Kąt widzenia w pionie:178 poziomów;Kąt widzenia w poziomie:178 stopni;Klasa energetyczna HDR:F;Klasa energetyczna SDR:F;Kolor pokrywy:czarny;odcień pokrywy:czarny;ilość wyświetlanych odcieni:16,7 mln;ilość złaczy DisplayPort:0;Złącze D-Sub (VGA):1;Złącze DVI:0;Złącze HDMI:1;ilość zjednoczy Thunderbolt:0;Złącze USB:0;Mikrofon:nie;Opcja przymocowania do ściany:tak;Ochrona oczu:redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light‎;Pilot:nie;pobór mocy (max):0 W;pobór mocy (tryb czuwania):0,3 W;Przekątna ekranu:22 cale;Przekątna ekranu (cale) - nowa:22 cale;Przekątna ekranu:55 cm;Przekątna ekranu (cm) - nowa:55 cm;Przekątna ekranu:22";Przełącznik (euroetykieta):nie;Regulacja kąta obrotu (swivel):nie;Regulacja kąta pochylenia (tilt):tak;Regulacja wysokości (height):nie;typ etykiety:nowa;Rozdzielczość:1920 x 1080;Rozdzielczość pionowa - nowa:1080 px;Rozdzielczość pozioma - nowa:1920 px;kolekcja:AOC B2QAM;kanon VESA:100x100 mm;Szerokość:492 mm;technologia 3D:nie;technika HDR (High Dynamic Range):nie;Tuner TV:nie;Tuner TV:nie;użycie:monitor do domu, monitor do pracy, monitor panoramiczny;rodzaj gwarancji:standardowa;rodzaj matrycy:VA;typ podświetlenia:LED;Waga:2,1 kg;Wewnętrzny głośnik:nie;Wejście komponentowe:nie;Wejście liniowe audio:nie;Wielkość plamki:0,25 mm;Współczynnik kontrastu:20000000:1;Współczynnik kontrastu statyczny:3000:1;Wyjście liniowe audio:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód HDMI, kabel zasilający;Wysokość z podstawą:388 mm;odkształcony wyświetlacz:nie;Złacze CI:nie;Złącza:DisplayPort x 1, HDMI x 1, VGA x 1;Złącze DisplayPort:nie;Złącze EURO (Scart):nie;Złącze mini DisplayPort:nie;Zużycie energii HDR:18 kWh/1000h;Zużycie energii SDR:18 kWh/1000h;Z wąską ramką:tak;Z zastosowaną kamerą:nie

Inne Rankingi:  głośnik microlab

☆ Aoc monitor 24b2xda 23.8 cali ips dvi hdmi głośniki - 3 lata gwarancji (4038986148320) ☆

Aoc monitor 24b2xda 23.8 cali ips dvi hdmi głośniki - 3 lata gwarancji (4038986148320) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AOC
 • Nazwa produktu: Aoc monitor 24b2xda 23.8 cali ips dvi hdmi głośniki - 3 lata gwarancji (4038986148320)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fe9aa108e441a20ef02e879
 • ID kategorii: 131

☆ Aoc monitor 24b2xda 23.8 cali ips dvi hdmi głośniki - 3 lata gwarancji (4038986148320) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Cienki i smukły monitor IPS o przekątnej 23,8" zapewniający żywe barwy, obszerny zakres kątów oglądania i technologię przyjazną dla wzroku
Monitor 24B2XDA z kolekcji B2 wykorzystuje 23,8-calową matrycę IPS Full HD i proponuje duże kąty oglądania, precyzyjnie odwzorowane i żywe barwy i uniwersalne złącza. Wysmakowana konstrukcja cechuje się smukłym profilem i bezramkową z 3 stron matrycą, zapewniając możliwość połączenia wielu monitorów bez przerw. Pożegnaj zmęczenie wzroku dzięki technologiom LowBlue oraz FlickerFree firmy AOC.

konstrukcja bezramkowa
Poza innowacyjnym i ciekawym wyglądem, konstrukcje bezramkowe pozwalają na połączenie wielu monitorów bez przerw w wyświetlanym obszarze. Kursor/okna już nie będą ginąć w ciemnych czeluściach ramek, gdy dużo ekranów jest ustawionych obok siebie

HDMI
Złącze HDMI (ang. High-Definition Multimedia Interface) jest obsługiwane poprzez konsole do gier najnowszej generacji, obecnie dostępne karty graficzne i dekodery obsługujące system ochrony treści cyfrowej HDCP. HDMI w wersjach 1.3-1.4b obsługuje częstotliwość odświeżania do 144 Hz z 1080p i 75 Hz z 1440p, a wersje HDMI 2.0-2.0b obsługują 240 Hz z 1080p, 144 Hz z 1440p oraz 60 Hz z 2160p (4K).

Rozdzielczość Full HD
Chcesz oglądać filmy Blu-ray w wspaniałej jakości, grać gry w wysokiej rozdzielczości albo czytać ostry tekst w wykorzystaniach biurowych? Dzięki rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 pikseli ten monitor Ci to umożliwi. Niezależnie od tego, co oglądasz, rozdzielczość Full HD wyświetli to z pełnym bogactwem szczegółów bez użycia karty graficznej z wyższej półki i zużywania wielu zasobów systemowych.

Matryca IPS
Niezależnie od tego, czy ogląda się fotografie, filmy, układ stron czasopisma w programie InDesign czy gra w ulubioną grę - pragniemy, aby obraz wyglądał nadzwyczajnie z dowolnego kąta. Dlatego właśnie ten ekran jest wyposażony w zaawansowaną matrycę IPS, która zapewnia wyraźne barwy i duży kąt widzenia. Dzięki czemu obraz zawsze jest perfekcyjny i skrupulatny, niezależnie od kąta, z którego użytkownik - lub jego znajomi i współpracownicy siedzący lub stojący obok - patrzy na ekran.

Tryb Low Blue Light
Niebieskie światło o krótkiej długości fali może być krzywdzące dla oczu. Technika AOC Low Blue Light blokuje zgubne niebieskie promieniowanie świetlne, nie zmieniając barwy ekranu. Inne próby redukcji niebieskiego światła wykorzystują filtry albo ustawienia, które powodują przyciemnienie/zażółcenie obrazu.Najtańsze głośniki 4 cale – Ranking grudzień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników 4 cale. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ AOC Monitor 22B2DA 21.5 cala VA DVI HDMI Głośniki ☆

AOC Monitor 22B2DA 21.5 cala VA DVI HDMI Głośniki Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AOC
 • Nazwa produktu: AOC Monitor 22B2DA 21.5 cala VA DVI HDMI Głośniki
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 601d24ad2da47ce02ac099e6
 • ID kategorii: 131

☆ AOC Monitor 22B2DA 21.5 cala VA DVI HDMI Głośniki - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

postępowy i smukły, bezramkowy z 3 stron, 21,5-calowy monitor z rozdzielczością Full HD i technologiami ochrony wzroku LowBlue, a także FlickerFree
elegancka konstrukcja i ostry obraz Full HD. Model 22B2DA łączy smukłą konstrukcję bezramkową z 3 stron z niebanalną technologią. Można go podłączać do VGA, DVI, a także HDMI, co obejmuje komputery, odtwarzacze DVD, a choćby konsole. Pracuj, oglądaj przesyłane strumieniowo video albo graj w gry, korzystając z szerokich kątów oglądania i kojących wzrok technologii LowBlue i FlickerFree.

konstrukcja bezramkowa
Poza nowoczesnym i interesującym wyglądem, konstrukcje bezramkowe umożliwiają połączenie wielu monitorów bez przerw w wyświetlanym obszarze. Kursor/okna już nie będą ginąć w ciemnych czeluściach ramek, gdy sporo ekranów jest ustawionych obok siebie.

pokaźny kąt oglądania
szeroki kąt oglądania zagwarantuje precyzyjne wyświetlanie odcieni pod kątem widzenia do 178°. W ten sposób, nieistotne, skąd na niego patrzysz, żeby zobaczyć perfekcyjnie wyświetlone kolory.

HDMI
Złącze HDMI (ang. High-Definition Multimedia Interface) jest obsługiwane przez konsole do gier najnowszej generacji, aktualnie przystępne karty graficzne i dekodery obsługujące system ochrony treści cyfrowej HDCP. HDMI w wersjach 1.3-1.4b obsługuje częstotliwość odświeżania do 144 Hz z 1080p i 75 Hz z 1440p, a wersje HDMI 2.0-2.0b obsługują 240 Hz z 1080p, 144 Hz z 1440p, a także 60 Hz z 2160p (4K).

Rozdzielczość Full HD
Chcesz oglądać filmy Blu-ray w wyśmienitej jakości, grać gry w wysokiej rozdzielczości albo czytać ostry tekst w użyciach biurowych? Dzięki rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 pikseli ten monitor Ci to umożliwi. Niezależnie od tego, co oglądasz, rozdzielczość Full HD wyświetli to z pełnym bogactwem szczegółów bez wykorzystania karty graficznej z wyższej półki i zużywania wielu zasobów systemowych.

Tryb Low Blue Light
Niebieskie światło o krótkiej długości fali może być destrukcyjne dla oczu. Technologia AOC Low Blue Light blokuje zgubne niebieskie promieniowanie świetlne, nie zmieniając barwy ekranu. Inne próby redukcji niebieskiego światła wykorzystują filtry albo ustawienia, które powodują przyciemnienie/zażółcenie obrazu.


☆ AOC Monitor 22B2AM 21.5 cala VA HDMI Głośniki, 22B2AM ☆

AOC Monitor 22B2AM 21.5 cala VA HDMI Głośniki, 22B2AM Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AOC
 • Nazwa produktu: AOC Monitor 22B2AM 21.5 cala VA HDMI Głośniki, 22B2AM
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 603ca7458e441a2ace9b3bc9
 • ID kategorii: 131

☆ AOC Monitor 22B2AM 21.5 cala VA HDMI Głośniki, 22B2AM - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

nowoczesny i smukły, bezramkowy z 3 stron, 21,5-calowy monitor z rozdzielczością Full HD i technikami ochrony wzroku LowBlue i FlickerFree
wykwintna konstrukcja i ostry obraz Full HD. Model 22B2AM łączy smukłą konstrukcję bezramkową z 3 stron z niebanalną technologią. Można go podłączać do starszych (VGA) oraz najnowszych urządzeń (HDMI), co obejmuje komputery, odtwarzacze DVD, a choćby konsole. Pracuj, oglądaj przesyłane strumieniowo wideo albo graj w gry, korzystając z szerokich kątów oglądania i kojących wzrok technice LowBlue i FlickerFree.

konstrukcja bezramkowa
Poza nowoczesnym i niebanalnym wyglądem, konstrukcje bezramkowe umożliwiają połączenie wielu monitorów bez przerw w wyświetlanym obszarze. Kursor/okna już nie będą ginąć w ciemnych czeluściach ramek, gdy niemało ekranów jest ustawionych obok siebie.

pokaźny kąt oglądania
pokaźny kąt oglądania zagwarantuje dokładne wyświetlanie kolorów pod kątem widzenia do 178°. W ten sposób, nie ma znaczenia, skąd na niego patrzysz, żeby zobaczyć świetnie wyświetlone kolory.

HDMI
Złącze HDMI (ang. High-Definition Multimedia Interface) jest obsługiwane poprzez konsole do gier najnowszej generacji, aktualnie przystępne karty graficzne i dekodery obsługujące system ochrony treści cyfrowej HDCP. HDMI w wersjach 1.3-1.4b obsługuje częstotliwość odświeżania do 144 Hz z 1080p i 75 Hz z 1440p, a wersje HDMI 2.0-2.0b obsługują 240 Hz z 1080p, 144 Hz z 1440p oraz 60 Hz z 2160p (4K).

Rozdzielczość Full HD
Chcesz oglądać filmy Blu-ray w znakomitej jakości, grać gry w wysokiej rozdzielczości lub czytać ostry tekst w użyciach biurowych? Dzięki rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 pikseli ten monitor Ci to umożliwi. Niezależnie od tego, co oglądasz, rozdzielczość Full HD wyświetli to z pełnym bogactwem szczegółów bez wykorzystania karty graficznej z wyższej półki i zużywania wielu zasobów systemowych.

Tryb Low Blue Light
Niebieskie światło o krótkiej długości fali może być destrukcyjne dla oczu. Technologia AOC Low Blue Light blokuje szkodliwe niebieskie promieniowanie świetlne, nie zmieniając barwy ekranu. Inne próby redukcji niebieskiego światła wykorzystują filtry albo ustawienia, które powodują przyciemnienie/zażółcenie obrazu.


☆ AOC Monitor 22B2QAM 21.5 cali VA HDMI DP Głośniki - 3 LATA GWARANCJI (4038986199988) ☆

AOC Monitor 22B2QAM 21.5 cali VA HDMI DP Głośniki - 3 LATA GWARANCJI (4038986199988) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AOC
 • Nazwa produktu: AOC Monitor 22B2QAM 21.5 cali VA HDMI DP Głośniki - 3 LATA GWARANCJI (4038986199988)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 619071423754b7a1e0d1ebf1
 • ID kategorii: 131

☆ AOC Monitor 22B2QAM 21.5 cali VA HDMI DP Głośniki - 3 LATA GWARANCJI (4038986199988) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:4 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:75 Hz;wyświetlacz dotykowy:nie;Obkręcany wyświetlacz (pivot):nie;Format ekranu:16:9;dodatkowe opcje:HDR, głośniki, wąska ramka;Głębokość:162 mm;Głośniki:2 x 2 W;Gwarancja:36 miesięcy;Gwarancja nowa:36 miesięcy, standardowa;dopełniające informacje:technika Low Blue Light, technika Flicker-Free, regulacja pochylania w pionie, wąska ramka;Jasność ekranu:250 cd/m2;Kąt widzenia w pionie:178 stopni;Kąt widzenia w poziomie:178 stopni;Klasa energetyczna HDR:F;Klasa energetyczna SDR:F;Kolor obudowy:czarny;kolor pokrywy:czarny;liczba wyświetlanych kolorów:16,7 mln;liczba złaczy DisplayPort:0;Złącze D-Sub (VGA):1;Złącze DVI:0;Złącze HDMI:1;liczba zintegruje Thunderbolt:0;Złącze USB:0;Mikrofon:nie;Opcja przymocowania do ściany:tak;Ochrona oczu:redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light‎;Pilot:nie;zużycie mocy (max):0 W;zużycie mocy (tryb czuwania):0,3 W;Przekątna ekranu:22 cale;Przekątna ekranu (cale) - nowa:22 cale;Przekątna ekranu:55 cm;Przekątna ekranu (cm) - nowa:55 cm;Przekątna ekranu:22";Przełącznik (euroetykieta):nie;Regulacja kąta obrotu (swivel):nie;Regulacja kąta pochylenia (tilt):tak;Regulacja wysokości (height):nie;wariant etykiety:nowa;Rozdzielczość:1920 x 1080;Rozdzielczość pionowa - nowa:1080 px;Rozdzielczość pozioma - nowa:1920 px;seria:AOC B2QAM;standard VESA:100x100 mm;Szerokość:492 mm;technika 3D:nie;technika HDR (High Dynamic Range):nie;Tuner TV:nie;Tuner TV:nie;zastosowanie:monitor do domu, monitor do pracy, monitor panoramiczny;typ gwarancji:charakterystyczna;wariant matrycy:VA;rodzaj podświetlenia:LED;Waga:2,1 kg;Wewnętrzny głośnik:nie;Wejście komponentowe:nie;Wejście liniowe audio:nie;Wielkość plamki:0,25 mm;Współczynnik kontrastu:20000000:1;Współczynnik kontrastu statyczny:3000:1;Wyjście liniowe audio:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel HDMI, kabel zasilający;Wysokość z podstawą:388 mm;wykrzywiony ekran:nie;Złacze CI:nie;Złącza:DisplayPort x 1, HDMI x 1, VGA x 1;Złącze DisplayPort:nie;Złącze EURO (Scart):nie;Złącze mini DisplayPort:nie;Zużycie energii HDR:18 kWh/1000h;Zużycie energii SDR:18 kWh/1000h;Z wąską ramką:tak;Z wbudowaną kamerą:nie


☆ Philips Monitor 222V8LA 21.5 cala VA HDMI DP Głośniki, 222V8LA/00 ☆

Philips Monitor 222V8LA 21.5 cala VA HDMI DP Głośniki, 222V8LA/00 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips Monitor 222V8LA 21.5 cala VA HDMI DP Głośniki, 222V8LA/00
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 603ca7338e441a2ace9b3bb7
 • ID kategorii: 131

☆ Philips Monitor 222V8LA 21.5 cala VA HDMI DP Głośniki, 222V8LA/00 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Żywe, wyraźne obrazy bez granic
Monitor panoramiczny Philips V-line gwarantuje obraz bez granic, a przy tym jest niezwykle ekonomiczny i ma najważniejsze funkcje. Funkcja Adaptive-Sync zagwarantuje płynny obraz bez efektu jego urywania. Tryb LowBlue i brak migotania sprawiają, iż korzystanie z urządzenia jest przychylne dla oczu

Monitor z panelem VA pozwala radować się nieprzeciętnej jakości obrazem i szerokimi kątami widzenia
Monitor LED VA firmy Philips korzysta z innowacyjnej technice wielofunkcyjnego dopasowania obrazu w pionie, która zapewnia wyjątkowo wysoki współczynnik kontrastu statycznego, a co z tego wynika niezwykle żywy, jasny obraz. Jest genialnym rozwiązaniem zarówno w sytuacji standardowych zastosowań biurowych, jak i w przypadku wyświetlania zdjęć, stron internetowych, filmów i gier, a także korzystania z wymagających aplikacji graficznych. Zoptymalizowana technika zarządzania pikselami zapewnia dodatkowo szczególnie szerokie kąty widzenia 178/178 poziomów co przekłada się na idealną wyrazistość obrazu.

wyświetlacz 16:9 Full HD zapewnia idealną szczegółowość
Jakość obrazu ma znaczenie. Zwykłe monitory zapewniają pewien poziom jakości, jednak Ty na pewno oczekujesz więcej. Ten monitor proponuje lepszą rozdzielczość Full HD 1920 x 1080. Rozdzielczość Full HD zapewnia wyrazistość detali, co w połączeniu z wysokim poziomem jasności, niewiarygodnym kontrastem i naturalnymi kolorami sprawia, iż obraz zniewala realizmem.

Zaprogramowane ustawienia SmartImage gwarantują prosty dostęp do zoptymalizowanych ustawień obrazu
SmartImage to najnowsza, wytworna technika producenta Philips, która analizuje zawartość wyświetlaną na ekranie i gwarantuje zoptymalizowaną wydajność wyświetlacza. Ten przychylny dla użytkownika interfejs pozwala na wybór przeróżnych trybów, takich jak: Biuro, zdjęcia, Filmy, Gry, Oszczędność itd. W celu dopasowania użytkowanej aplikacji. W oparciu o ten wybór technika SmartImage dynamicznie optymalizuje kontrast, nasycenie barw i ostrość fotografii i filmów w celu zapewnienia najlepszej produktywności wyświetlacza. Tryb Oszczędność pozwala oszczędzić energię. A wszystko to w czasie rzeczywistym za naciśnięciem jednego przycisku!

Płynna gra bez wysiłku dzięki technice synchronizacji adaptacyjnej
Granie nie powinno wymagać wyboru pomiędzy niestabilnym przebiegiem rozgrywki a niepełnymi klatkami. Dzięki technologii synchronizacji adaptacyjnej możesz cieszyć się płynnym obrazem bez zniekształceń przy praktycznie dowolnej liczbie klatek na sekundę i ekstremalnie prędkim czasem reakcji.

Mniejsze zmęczenie wzroku dzięki technologii Flicker-free
Ze względu na sposób sterowania jasnością w ekranach z podświetleniem LED niektórzy użytkownicy zauważają migotanie na swych ekranach, co sprawia zmęczenie wzroku. Technologia Flicker-free producenta Philips wykorzystuje świeże rozwiązanie, żeby korygować jasność i ograniczać migotanie, dzięki czemu zagwarantuje obszerniejszą wygodę podczas oglądania.

Tryb LowBlue zezwala na pracę zdrowszą dla oczu
Badania wykazały, że podobnie jak promienie ultrafioletowe mogą uszkodzić wzrok, tak krótkie promienie niebieskie emitowane poprzez wyświetlacze LED również mogą mieć negatywny wpływ na oczy i z biegiem czasu przyczynić się do pogorszenia wzroku. Opracowany przez firmę Philips specjalnie z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu użytkownika tryb LowBlue zmniejsza emisję zgubnego promieniowania niebieskiego dzięki wykorzystaniu inteligentnego oprogramowania.

HDMI zapewnia uniwersalną cyfrową łączność
Urządzenie ze złączem HDMI jest wyekwipowane w osprzęt konieczny do odbioru wysokiej jakości sygnału przesyłanego za pomocą interfejsu HDMI. Przy użyciu jednego przewodu HDMI można przesyłać cyfrowy obraz i dźwięk w wysokiej jakości z komputera lub z dowolnej ilości źródeł audio-video (w tym dekoderów, odtwarzaczy DVD, amplitunerów AV i kamer video).

Połączenie DisplayPort gwarantuje nieprzeciętne efekty wizualne
Złącze DisplayPort umożliwia cyfrowe połączenie komputera z monitorem, bez żadnej konwersji. Dzięki możliwościom obszerniejszym niż oferowane poprzez standard DVI jest w stanie obsłużyć przewody o długości do 15 metrów i przesył danych z szybkością 10,8 Gb/s. Wysoka sprawność i brak opóźnień gwarantują najszybsze obrazowanie i najwyższą częstotliwość odświeżania. Dzięki temu złącze DisplayPort sprawdza się doskonale nie tylko w sytuacji normalnego użytkowania w biurze lub w domu,także podczas grania w gry, oglądania filmów, edycji obrazu itd. Gwarantuje również współpracę z innymi urządzeniami dzięki zaimplementowaniu różnorodnych przejściówek.


☆ Aoc monitor 24b2xda 23.8 cali ips dvi hdmi głośniki - 3 lata gwarancji (4038986148320) ☆

Aoc monitor 24b2xda 23.8 cali ips dvi hdmi głośniki - 3 lata gwarancji (4038986148320) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AOC
 • Nazwa produktu: Aoc monitor 24b2xda 23.8 cali ips dvi hdmi głośniki - 3 lata gwarancji (4038986148320)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fe9aa108e441a20ef02e879
 • ID kategorii: 131

☆ Aoc monitor 24b2xda 23.8 cali ips dvi hdmi głośniki - 3 lata gwarancji (4038986148320) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Cienki i smukły monitor IPS o przekątnej 23,8" zapewniający żywe barwy, szeroki zakres kątów oglądania i technikę przychylną dla wzroku
Monitor 24B2XDA z serii B2 wykorzystuje 23,8-calową matrycę IPS Full HD i oferuje szerokie kąty oglądania, skrupulatnie odwzorowane i żywe barwy i uniwersalne złącza. Szykowna budowa cechuje się smukłym profilem i bezramkową z 3 stron matrycą, gwarantując możliwość połączenia wielu monitorów bez przerw. Pożegnaj zmęczenie wzroku dzięki technologiom LowBlue oraz FlickerFree firmy AOC.

budowa bezramkowa
Poza nowoczesnym i atrakcyjnym wyglądem, konstrukcje bezramkowe umożliwiają połączenie wielu monitorów bez przerw w wyświetlanym obszarze. Kursor/okna już nie będą ginąć w ciemnych czeluściach ramek, gdy niemało ekranów jest ustawionych obok siebie

HDMI
Złącze HDMI (ang. High-Definition Multimedia Interface) jest obsługiwane poprzez konsole do gier najnowszej generacji, obecnie przystępne karty graficzne i dekodery obsługujące system ochrony treści cyfrowej HDCP. HDMI w wersjach 1.3-1.4b obsługuje częstotliwość odświeżania do 144 Hz z 1080p i 75 Hz z 1440p, a wersje HDMI 2.0-2.0b obsługują 240 Hz z 1080p, 144 Hz z 1440p, a także 60 Hz z 2160p (4K).

Rozdzielczość Full HD
Chcesz oglądać filmy Blu-ray w nadzwyczajnej jakości, grać gry w wysokiej rozdzielczości lub czytać ostry tekst w zastosowaniach biurowych? Dzięki rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 pikseli ten monitor Ci to umożliwi. Niezależnie od tego, co oglądasz, rozdzielczość Full HD wyświetli to z pełnym bogactwem szczegółów bez zastosowania karty graficznej z wyższej półki i zużywania wielu zasobów systemowych.

Matryca IPS
Niezależnie od tego, czy ogląda się fotografie, filmy, układ stron czasopisma w programie InDesign czy gra w ulubioną grę - pragniemy, żeby obraz wyglądał świetnie z dowolnego kąta. Dlatego właśnie ten wyświetlacz jest zaopatrzony w zaawansowaną matrycę IPS, która zapewnia wyraźne barwy i szeroki kąt widzenia. Dzięki czemu obraz zawsze jest nieprzeciętny i staranny, niezależnie od kąta, z którego użytkownik - albo jego znajomi i współpracownicy siedzący albo stojący obok - patrzy na ekran.

Tryb Low Blue Light
Niebieskie światło o niedługiej długości fali może być destrukcyjne dla oczu. Technika AOC Low Blue Light blokuje zgubne niebieskie promieniowanie świetlne, nie zmieniając barwy ekranu. Inne próby redukcji niebieskiego światła wykorzystują filtry lub ustawienia, które powodują przyciemnienie/zażółcenie obrazu.


☆ monitor 241v8la 23.8 cala va hdmi głośniki marki Philips ☆

monitor 241v8la 23.8 cala va hdmi głośniki marki Philips Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: monitor 241v8la 23.8 cala va hdmi głośniki marki Philips
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ff2c07d2da47c51b0e8f8b8
 • ID kategorii: 131
Inne Rankingi:  Zestaw głośnikowy estradowy

☆ monitor 241v8la 23.8 cala va hdmi głośniki marki Philips - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Żywe, wyraźne obrazy bez granic
Monitor panoramiczny z V-line marki Philips gwarantuje obraz bez granic, a przy tym jest szczególnie ekonomiczny i ma najważniejsze funkcje. Funkcja Adaptive-Sync zagwarantuje płynny obraz. Ochrona przed odblaskami, tryb LowBlue i brak migotania są przyjazne dla oczu

Monitor z panelem VA pozwala cieszyć się znakomitej jakości obrazem i szerokimi kątami widzenia
Monitor LED VA firmy Philips korzysta z innowacyjnej technice wielofunkcyjnego przypasowania obrazu w pionie, która gwarantuje niezwykle wysoki współczynnik kontrastu statycznego, a co za tym idzie bardzo żywy, jasny obraz. Jest znakomitym rozwiązaniem zarówno w przypadku standardowych zastosowań biurowych, jak i w przypadku wyświetlania fotografii, stron internetowych, filmów i gier oraz korzystania z wymagających aplikacji graficznych. Zoptymalizowana technika zarządzania pikselami zagwarantuje w dodatku istotnie pokaźne kąty widzenia 178/178 poziomów co przekłada się na nieprzeciętną wyrazistość obrazu.

SmartContrast zagwarantuje głęboką czerń i większe zasobność szczegółów
technologia SmartContrast marki Philips analizuje wyświetlaną na ekranie zawartość i samoczynnie dopasowuje , a także intensywność podświetlenia. Kontrast obrazu jest dynamicznie regulowany w celu jak najkorzystniejszego odwzorowania zawartości cyfrowych obrazów i filmów oraz barw o ciemnych odcieniach wyświetlanych w grach. W trybie ekonomicznym kontrast i podświetlenie są regulowane tak, żeby poprawnie wyświetlać zawartość aplikacji biurowych, jednocześnie gwarantując niższe zużycie energii.

Zaprogramowane ustawienia SmartImage zapewniają prosty dostęp do zoptymalizowanych ustawień obrazu
SmartImage to najnowsza, ekskluzywna technologia marki Philips, która analizuje zawartość wyświetlaną na ekranie i gwarantuje zoptymalizowaną wydajność wyświetlacza. Ten przyjazny dla użytkownika interfejs umożliwia dobór różnych trybów, takich jak: Biuro, fotografie, Filmy, Gry, Oszczędność itd. W celu dopasowania użytkowanej aplikacji. W oparciu o ten dobór technika SmartImage dynamicznie optymalizuje kontrast, nasycenie odcieni i ostrość fotografii i filmów w celu zapewnienia najlepszej sprawności wyświetlacza. Tryb Oszczędność pozwala oszczędzić energię. A wszystko to w czasie rzeczywistym za naciśnięciem jednego przycisku!

Płynna gra bez wysiłku dzięki technice synchronizacji adaptacyjnej
Granie nie powinno wymagać wyboru między niestabilnym przebiegiem rozgrywki a niepełnymi klatkami. Dzięki technologii synchronizacji adaptacyjnej możesz cieszyć się płynnym obrazem bez zniekształceń przy praktycznie dowolnej liczbie klatek na sekundę i arcytrudnie szybkim czasem reakcji.

Mniejsze zmęczenie wzroku dzięki technologii Flicker-free
Ze względu na sposób sterowania jasnością w ekranach z podświetleniem LED niektórzy użytkownicy zauważają migotanie na swych ekranach, co sprawia zmęczenie wzroku. Technologia Flicker-free firmy Philips wykorzystuje nowe rozwiązanie, żeby korygować jasność i ograniczać migotanie, dzięki czemu gwarantuje pokaźniejszą wygodę w trakcie oglądania.

Tryb LowBlue umożliwia pracę zdrowszą dla oczu
Badania wykazały, iż podobnie jak promienie ultrafioletowe mogą uszkodzić wzrok, tak krótkie promienie niebieskie emitowane przez wyświetlacze LED na dodatek mogą mieć negatywny wpływ na oczy i z biegiem czasu przyczynić się do pogorszenia wzroku. Opracowany przez producenta Philips specjalnie z myślą o zdrowiu i prawidłowym samopoczuciu użytkownika tryb LowBlue zmniejsza emisję szkodliwego promieniowania niebieskiego dzięki wykorzystaniu inteligentnego oprogramowania.

HDMI gwarantuje uniwersalną cyfrową łączność
Urządzenie ze złączem HDMI jest zaopatrzone w osprzęt konieczny do odbioru wysokiej jakości sygnału przesyłanego przy pomocy interfejsu HDMI. Przy użyciu jednego przewodu HDMI można przesyłać cyfrowy obraz i dźwięk w wysokiej jakości z komputera lub z dowolnej ilości źródeł audio-wideo (w tym dekoderów, odtwarzaczy DVD, amplitunerów AV i kamer video).

Tryb EasyRead pozwala czytać jak na papierze

wbudowane głośniki stereofoniczne dla multimediów
wyświetlacz jest zaopatrzony w dwa wbudowane głośniki stereofoniczne o wysokiej jakości. Mogą znajdować się z przodu, u dołu, na górze, z tyłu itp., w zależności od modelu i wzornictwa urządzenia.


☆ Aoc monitor 24b2xdam 23.8 cala va dvi hdmi głośniki - 3 lata gwarancji ☆

Aoc monitor 24b2xdam 23.8 cala va dvi hdmi głośniki - 3 lata gwarancji Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AOC
 • Nazwa produktu: Aoc monitor 24b2xdam 23.8 cala va dvi hdmi głośniki - 3 lata gwarancji
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 601d24ab2da47ce02ac099e4
 • ID kategorii: 131

☆ Aoc monitor 24b2xdam 23.8 cala va dvi hdmi głośniki - 3 lata gwarancji - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:4 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:75 Hz;wyświetlacz dotykowy:nie;Obkręcany ekran (pivot):nie;Format ekranu:16:9;dodatkowe opcje:głośniki, wąska ramka, Adaptive-Sync;Głębokość:171 mm;Głośniki:2 x 2 W;Gwarancja:36 miesięcy;Gwarancja nowa:36 miesięcy, standardowa;dodatkowe dane:technika Low Blue Light, technika Flicker-Free, regulacja pochylania w pionie, wąska ramka, technika Adaptive-Sync;Jasność ekranu:250 cd/m2;Kąt widzenia w pionie:178 poziomów;Kąt widzenia w poziomie:178 poziomów;Klasa energetyczna:A+;Klasa energetyczna SDR:F;Kolor obudowy:czarny;odcień obudowy:czarny;ilość wyświetlanych barw:16,7 mln;liczba złaczy DisplayPort:0;Złącze D-Sub (VGA):1;Złącze DVI:1;Złącze HDMI:1;ilość zjednoczy Thunderbolt:0;Złącze USB:0;Mikrofon:nie;Opcja przymocowania do ściany:tak;Ochrona oczu:redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light‎;Pilot:nie;zużycie mocy (max):0 W;pobór mocy (tryb czuwania):0,5 W;Przekątna ekranu:24 cale;Przekątna ekranu (cale) - nowa:24 cale;Przekątna ekranu:60 cm;Przekątna ekranu (cm) - nowa:60 cm;Przekątna ekranu:24";Przełącznik (euroetykieta):nie;Regulacja kąta obrotu (swivel):nie;Regulacja kąta pochylenia (tilt):tak;Regulacja wysokości (height):nie;typ etykiety:nowa;Rozdzielczość:1920 x 1080;Rozdzielczość pionowa - nowa:1080 px;Rozdzielczość pozioma - nowa:1920 px;kolekcja:AOC B2XDAM;standard VESA:100x100 mm;Szerokość:540 mm;technika 3D:nie;technika HDR (High Dynamic Range):nie;Tuner TV:nie;Tuner TV:nie;wykorzystanie:monitor do domu, monitor do pracy, monitor panoramiczny;typ gwarancji:charakterystyczna;wariant matrycy:VA;typ podświetlenia:LED;Waga:2,7 kg;Wewnętrzny głośnik:tak;Wejście komponentowe:nie;Wejście liniowe audio:nie;Współczynnik kontrastu:20000000:1;Współczynnik kontrastu statyczny:3000:1;Wyjście liniowe audio:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel HDMI, przewód zasilający;Wysokość z podstawą:419 mm;wykrzywiony ekran:nie;Złacze CI:nie;Złącza:HDMI x 1, DVI x 1, wyjście liniowe audio, VGA x 1;Złącze DisplayPort:nie;Złącze EURO (Scart):nie;Złącze mini DisplayPort:nie;Zużycie energii SDR:21 kWh/1000h;Z wąską ramką:tak;Z zastosowaną kamerą:nie


☆ Philips Monitor 242V8LA 23.8 cali VA HDMI DP Głośniki ☆

Philips Monitor 242V8LA 23.8 cali VA HDMI DP Głośniki Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips Monitor 242V8LA 23.8 cali VA HDMI DP Głośniki
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ff2c0752da47c51b0e8f8b6
 • ID kategorii: 131

☆ Philips Monitor 242V8LA 23.8 cali VA HDMI DP Głośniki - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Żywe, wyraźne obrazy bez granic
Monitor panoramiczny z V-line firmy Philips zapewnia obraz bez granic, a przy tym jest szczególnie ekonomiczny i ma najważniejsze funkcje. Funkcja Adaptive-Sync zapewnia płynny obraz. Ochrona przed odblaskami, tryb LowBlue i brak migotania są przyjazne dla oczu.

Monitor z panelem VA pozwala cieszyć się nadzwyczajnej jakości obrazem i szerokimi kątami widzenia
Monitor LED VA firmy Philips korzysta z innowacyjnej technologii wielofunkcyjnego dobrania obrazu w pionie, która zagwarantuje nad wyraz wysoki współczynnik kontrastu statycznego, a co za tym idzie niezwykle żywy, jasny obraz. Jest nadzwyczajnym rozwiązaniem równocześnie w sytuacji charakterystycznych zastosowań biurowych, jak i w przypadku wyświetlania fotografii, stron internetowych, filmów i gier i korzystania z wymagających aplikacji graficznych. Zoptymalizowana technika zarządzania pikselami zapewnia w dodatku istotnie obszerne kąty widzenia 178/178 stopni co przekłada się na wyśmienitą wyrazistość obrazu.

SmartContrast zagwarantuje głęboką czerń i większe zasobność szczegółów
technika SmartContrast marki Philips analizuje wyświetlaną na ekranie zawartość i automatycznie dopasowuje , a także intensywność podświetlenia. Kontrast obrazu jest dynamicznie dostosowywany w celu jak najkorzystniejszego odwzorowania zawartości cyfrowych obrazów i filmów oraz odcieni o ciemnych odcieniach wyświetlanych w grach. W trybie ekonomicznym kontrast i podświetlenie są regulowane tak, żeby poprawnie wyświetlać zawartość aplikacji biurowych, równocześnie zapewniając niższe zużycie energii.

Zaprogramowane ustawienia SmartImage zapewniają prosty dostęp do zoptymalizowanych ustawień obrazu
SmartImage to najnowsza, elitarna technika firmy Philips, która analizuje zawartość wyświetlaną na ekranie i gwarantuje zoptymalizowaną sprawność wyświetlacza. Ten przychylny dla użytkownika interfejs zezwala na dobór zróżnicowanych trybów, takich jak: Biuro, fotografie, Filmy, Gry, Oszczędność itd. W celu dopasowania stosowanej aplikacji. W oparciu o ten wybór technika SmartImage dynamicznie optymalizuje kontrast, nasycenie kolorów i ostrość zdjęć i filmów w celu zapewnienia najkorzystniejszej wydajności wyświetlacza. Tryb Oszczędność pozwala oszczędzić energię. A wszystko to w czasie rzeczywistym za naciśnięciem jednego przycisku!

Płynna gra bez wysiłku dzięki technologii synchronizacji adaptacyjnej
Granie nie powinno wymagać wyboru pomiędzy niestabilnym przebiegiem rozgrywki a niepełnymi klatkami. Dzięki technice synchronizacji adaptacyjnej możesz radować się płynnym obrazem bez zniekształceń przy praktycznie dowolnej liczbie klatek na sekundę i ekstremalnie prędkim czasem reakcji.

Mniejsze zmęczenie wzroku dzięki technologii Flicker-free
Ze względu na sposób sterowania jasnością w ekranach z podświetleniem LED niektórzy użytkownicy zauważają migotanie na swych ekranach, co powoduje zmęczenie wzroku. Technologia Flicker-free marki Philips wykorzystuje świeże rozwiązanie, aby korygować jasność i ograniczać migotanie, dzięki temu zagwarantuje większą wygodę w trakcie oglądania.

Tryb LowBlue umożliwia pracę zdrowszą dla oczu
Badania wykazały, że podobnie jak promienie ultrafioletowe mogą uszkodzić wzrok, tak krótkie promienie niebieskie emitowane przez wyświetlacze LED również mogą mieć negatywny wpływ na oczy i z biegiem czasu przyczynić się do pogorszenia wzroku. Opracowany poprzez markę Philips specjalnie z myślą o zdrowiu i prawidłowym samopoczuciu użytkownika tryb LowBlue obniża emisję krzywdzącego promieniowania niebieskiego dzięki wykorzystaniu inteligentnego oprogramowania.

HDMI zapewnia uniwersalną cyfrową łączność
Urządzenie ze złączem HDMI jest zaopatrzone w osprzęt konieczny do odbioru wysokiej jakości sygnału przesyłanego za pomocą interfejsu HDMI. Przy użyciu jednego przewodu HDMI można przesyłać cyfrowy obraz i dźwięk w wysokiej jakości z komputera lub z dowolnej ilości źródeł audio-wideo (w tym dekoderów, odtwarzaczy DVD, amplitunerów AV i kamer wideo).

Połączenie DisplayPort zagwarantuje idealne efekty wizualne
Złącze DisplayPort zezwala na cyfrowe połączenie komputera z monitorem, bez żadnej konwersji. Dzięki możliwościom obszerniejszym aniżeli oferowane przez standard DVI jest w stanie obsłużyć przewody o długości do 15 metrów i przesył informacji z prędkością 10,8 Gb/s. Wysoka efektywność i brak opóźnień gwarantują najszybsze obrazowanie i najwyższą częstotliwość odświeżania. Dzięki czemu złącze DisplayPort sprawdza się wspaniale nie tylko w przypadku normalnego wykorzystywania w biurze albo w domu,na dodatek w trakcie grania w gry, oglądania filmów, edycji obrazu itd. Zapewnia w dodatku współpracę z innymi urządzeniami dzięki zastosowaniu różnorodnych przejściówek.

Tryb EasyRead pozwala czytać jak na papierze

wbudowane głośniki stereofoniczne dla multimediów
wyświetlacz jest wyekwipowany w dwa wbudowane głośniki stereofoniczne o wysokiej jakości. Mogą znajdować się z przodu, u dołu, na górze, z tyłu itp., w zależności od modelu i wzornictwa urządzenia.


☆ Aoc monitor 27b2da 27 cali va dvi hdmi głośniki (4038986188302) ☆

Aoc monitor 27b2da 27 cali va dvi hdmi głośniki (4038986188302) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AOC
 • Nazwa produktu: Aoc monitor 27b2da 27 cali va dvi hdmi głośniki (4038986188302)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fe9aa118e441a20ef02e87b
 • ID kategorii: 131

☆ Aoc monitor 27b2da 27 cali va dvi hdmi głośniki (4038986188302) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Smukła i niezwykle cienka konstrukcja, uniwersalne złącza, spora matryca 27" IPS z żywymi odcieńmi i funkcjami ochrony wzroku
Model 27B2DA AOC jest wyekwipowany w 27-calową matrycę IPS Full HD gwarantującą wyświetlanie rzeczywistych odcieni. Złącza VGA, DVI i HDMI pozwalają na przyłączanie wielu urządzeń źródłowych, jak komputery, konsole, odtwarzacze DVD, moduły do streamingu video itp. 27B2DA to rewelacyjny kandydat do łączenia wielu monitorów dzięki obsłudze mocowania VESA, wyśmienitej konstrukcji bezramkowej z 3 stron i szerokiemu zakresowi kątów oglądania. Poza tym jest wyekwipowany w technologie LowBlue oraz FlickerFree.

budowa bezramkowa
Poza progresywnym i ciekawym wyglądem, konstrukcje bezramkowe pozwalają na połączenie wielu monitorów bez przerw w wyświetlanym obszarze. Kursor/okna już nie będą ginąć w ciemnych czeluściach ramek, gdy sporo ekranów jest ustawionych obok siebie.

HDMI
Złącze HDMI (ang. High-Definition Multimedia Interface) jest obsługiwane poprzez konsole do gier najnowszej generacji, aktualnie przystępne karty graficzne i dekodery obsługujące system ochrony treści cyfrowej HDCP. HDMI w wersjach 1.3-1.4b obsługuje częstotliwość odświeżania do 144 Hz z 1080p i 75 Hz z 1440p, a wersje HDMI 2.0-2.0b obsługują 240 Hz z 1080p, 144 Hz z 1440p i 60 Hz z 2160p (4K).

Rozdzielczość Full HD
Chcesz oglądać filmy Blu-ray w świetnej jakości, grać gry w wysokiej rozdzielczości albo czytać ostry tekst w wykorzystaniach biurowych? Dzięki rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 pikseli ten monitor Ci to umożliwi. Niezależnie od tego, co oglądasz, rozdzielczość Full HD wyświetli to z pełnym bogactwem szczegółów bez wykorzystania karty graficznej z wyższej półki i zużywania wielu zasobów systemowych.

Matryca IPS
Niezależnie od tego, czy ogląda się fotografie, filmy, układ stron czasopisma w programie InDesign czy gra w ulubioną grę - pragniemy, aby obraz wyglądał nadzwyczajnie z dowolnego kąta. Dlatego właśnie ten ekran jest wyekwipowany w innowacyjną matrycę IPS, która gwarantuje wyraźne barwy i obfity kąt widzenia. Dzięki czemu obraz za każdym razem jest świetny i staranny, niezależnie od kąta, z którego użytkownik - lub jego znajomi i współpracownicy siedzący albo stojący obok - patrzy na wyświetlacz.

Tryb Low Blue Light
Niebieskie światło o krótkiej długości fali może być szkodliwe dla oczu. Technika AOC Low Blue Light blokuje szkodliwe niebieskie promieniowanie świetlne, nie zmieniając barwy ekranu. Inne próby redukcji niebieskiego światła wykorzystują filtry albo ustawienia, które powodują przyciemnienie/zażółcenie obrazu.


☆ Philips monitor 272v8la 27 cali va hdmi dp głośniki (8712581772109) ☆

Philips monitor 272v8la 27 cali va hdmi dp głośniki (8712581772109) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips monitor 272v8la 27 cali va hdmi dp głośniki (8712581772109)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 604b171e8e441aa3da008e1b
 • ID kategorii: 10812

☆ Philips monitor 272v8la 27 cali va hdmi dp głośniki (8712581772109) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Żywe, wyraźne obrazy bez granic
Monitor panoramiczny z V-line firmy Philips zapewnia obraz bez granic, a przy tym jest nad wyraz ekonomiczny i ma najważniejsze funkcje. Funkcja Adaptive-Sync zagwarantuje płynny obraz. Ochrona przed odblaskami, tryb LowBlue i brak migotania są przychylne dla oczu.

Monitor z panelem VA pozwala radować się nadzwyczajnej jakości obrazem i szerokimi kątami widzenia
Monitor LED VA firmy Philips korzysta z nowoczesnej technologii wielofunkcyjnego dopasowania obrazu w pionie, która gwarantuje niezwykle wysoki współczynnik kontrastu statycznego, a co za tym idzie bardzo żywy, jasny obraz. Jest nieprzeciętnym rozwiązaniem zarówno w sytuacji standardowych zastosowań biurowych, jak i w sytuacji wyświetlania zdjęć, stron internetowych, filmów i gier i korzystania z wymagających aplikacji graficznych. Zoptymalizowana technika zarządzania pikselami zapewnia dodatkowo stanowczo duże kąty widzenia 178/178 stopni co przekłada się na nadzwyczajną wyrazistość obrazu.

Zaprogramowane ustawienia SmartImage gwarantują prosty dostęp do zoptymalizowanych ustawień obrazu
SmartImage to najnowsza, luksusowa technologia marki Philips, która analizuje zawartość wyświetlaną na ekranie i zagwarantuje zoptymalizowaną produktywność wyświetlacza. Ten przyjazny dla użytkownika interfejs pozwala na wybór różnorodnych trybów, takich jak: Biuro, fotografie, Filmy, Gry, Oszczędność itd. W celu dostosowania stosowanej aplikacji. W oparciu o ten dobór technologia SmartImage dynamicznie optymalizuje kontrast, nasycenie barw i ostrość zdjęć i filmów w celu zapewnienia najlepszej produktywności wyświetlacza. Tryb Oszczędność pozwala oszczędzić energię. A wszystko to w czasie rzeczywistym za naciśnięciem jednego przycisku!

SmartContrast zagwarantuje głęboką czerń i obszerniejsze mnogość szczegółów
technologia SmartContrast firmy Philips analizuje wyświetlaną na ekranie zawartość i samoczynnie dopasowuje i intensywność podświetlenia. Kontrast obrazu jest dynamicznie regulowany w celu jak najkorzystniejszego odwzorowania zawartości cyfrowych obrazów i filmów i kolorów o ciemnych odcieniach wyświetlanych w grach. W trybie ekonomicznym kontrast i podświetlenie są dostosowywane tak, aby poprawnie wyświetlać zawartość aplikacji biurowych, równocześnie zapewniając niższe zużycie energii.

Płynna gra bez wysiłku dzięki technice synchronizacji adaptacyjnej
Granie nie powinno wymagać wyboru między niestabilnym przebiegiem rozgrywki a niepełnymi klatkami. Dzięki technice synchronizacji adaptacyjnej możesz radować się płynnym obrazem bez zniekształceń przy praktycznie dowolnej liczbie klatek na sekundę i arcytrudnie szybkim czasem reakcji.

Mniejsze zmęczenie wzroku dzięki technice Flicker-free
Ze względu na sposób sterowania jasnością w ekranach z podświetleniem LED niektórzy użytkownicy zauważają migotanie na swoich ekranach, co powoduje zmęczenie wzroku. Technologia Flicker-free firmy Philips wykorzystuje nowe rozwiązanie, aby korygować jasność i ograniczać migotanie, dzięki czemu zapewnia pokaźniejszą wygodę w trakcie oglądania.

Tryb LowBlue umożliwia pracę zdrowszą dla oczu
Badania wykazały, iż podobnie jak promienie ultrafioletowe mogą uszkodzić wzrok, tak niedługie promienie niebieskie emitowane przez wyświetlacze LED w dodatku mogą mieć negatywny wpływ na oczy i z biegiem czasu przyczynić się do pogorszenia wzroku. Opracowany poprzez producenta Philips specjalnie z myślą o zdrowiu i prawidłowym samopoczuciu użytkownika tryb LowBlue ogranicza emisję destrukcyjnego promieniowania niebieskiego dzięki wykorzystaniu inteligentnego oprogramowania.

HDMI zapewnia uniwersalną cyfrową łączność
Urządzenie ze złączem HDMI jest wyekwipowane w osprzęt potrzebny do odbioru wysokiej jakości sygnału przesyłanego przy pomocy interfejsu HDMI. Przy użyciu jednego przewodu HDMI można przesyłać cyfrowy obraz i dźwięk w wysokiej jakości z komputera albo z dowolnej ilości źródeł audio-video (w tym dekoderów, odtwarzaczy DVD, amplitunerów AV i kamer video).

Połączenie DisplayPort zapewnia genialne efekty wizualne
Złącze DisplayPort zezwala na cyfrowe połączenie komputera z monitorem, bez żadnej konwersji. Dzięki możliwościom pokaźniejszym niżeli oferowane przez kanon DVI jest w stanie obsłużyć przewody o długości do 15 metrów i przesył danych z prędkością 10,8 Gb/s. Wysoka efektywność i brak opóźnień gwarantują najszybsze obrazowanie i najwyższą częstotliwość odświeżania. Dzięki temu złącze DisplayPort sprawdza się wyśmienicie nie tylko w sytuacji normalnego wykorzystywania w biurze lub w domu,ponadto w trakcie grania w gry, oglądania filmów, edycji obrazu itd. Zagwarantuje dodatkowo współpracę z innymi urządzeniami dzięki zastosowaniu rozmaitych przejściówek.

zaimplementowane głośniki stereofoniczne dla multimediów
wyświetlacz jest zaopatrzony w dwa wbudowane głośniki stereofoniczne o wysokiej jakości. Mogą znajdować się z przodu, u dołu, na górze, z tyłu itp., w zależności od modelu i wzornictwa urządzenia.EAN: 8712581772109
Etykieta energetyczna: Pobierz
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy
Kod dostawcy: 272V8LA/00
Model: 272V8LA
Proporcje obrazu: 16:9
wariant matrycy: VA
Powierzchnia matrycy: Matowa
wyświetlacz dotykowy: Nie
technika podświetlania: Diody LED
Obszar widzialny w pionie: 336.3 mm
Obszar widzialny w poziomie: 597.9 mm
Plamka matrycy: 0.3114 mm
Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji: 4 ms
Jasność: 250 cd/m²
Kontrast statyczny: 3 000:1
Kontrast Dynamiczny: Mega Contrast
Częstotliwość pozioma min.: 30 kHz
Częstotliwość pozioma max.: 85 kHz
Częstotliwość pionowa min.: 48 Hz
Częstotliwość pionowa max.: 75 Hz
Kąt widzenia poziomy: 178 °
Kąt widzenia pionowy: 178 °
ilość odcieni: 16,7 mln
Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub
Bluetooth: Nie
WiFi: Nie
zastosowane głośniki: Tak
zastosowany tuner TV: Nie
Kamera internetowa: Brak
Pivot: Nie
certyfikaty: RoHS
kanon VESA: 100 x 100
zużycie mocy: 24.5 W
Klasa energetyczna: E
Akcesoria w komplecie: Przewody: kabel HDMI, przewód zasilający Dokumentacja użytkownika
Wysokość: 363 mm
Wysokość z podstawą: 456 mm
Szerokość: 613 mm
Głębokość: 45 mm
Głębokość z podstawą: 231 mm
Waga: 3.54 kg
Waga z podstawą: 4 kg