głośnik 8 cali

Ranking głośników 8 cali – listopad 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników 8 cali. Ranking zawierający polecane głośniki 8 cali jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Samsung Monitor 32 cale LS32BM80PUUXEN VA 3840x2160 UHD 16:9 1xMicro HDMI/1xUSB-C+1xUSB-C (65W) 4 ms (GTG) HAS Webcam głośniki płaski ró ☆

Samsung Monitor 32 cale LS32BM80PUUXEN VA 3840x2160 UHD 16:9 1xMicro HDMI/1xUSB-C+1xUSB-C (65W) 4 ms (GTG) HAS Webcam głośniki płaski ró Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Monitor 32 cale LS32BM80PUUXEN VA 3840x2160 UHD 16:9 1xMicro HDMI/1xUSB-C+1xUSB-C (65W) 4 ms (GTG) HAS Webcam głośniki płaski ró
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 630e7ce0b4fd338845f73006
 • ID kategorii: 10957

☆ Samsung Monitor 32 cale LS32BM80PUUXEN VA 3840x2160 UHD 16:9 1xMicro HDMI/1xUSB-C+1xUSB-C (65W) 4 ms (GTG) HAS Webcam głośniki płaski ró - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

LS32BM80PUUXEN

Baw się i pracuj bez ograniczeń
Smart Monitor to esencja udanej rozrywki, sprawnej pracy i owocnej nauki. Dostęp do komputera wcale nie jest potrzebny, aby oglądać ulubione seriale, grać, realizować projekty i utrzymywać kontakt z bliskimi, a także współpracownikami. Więcej przyjemności, mniej konfigurowania sprzętów, a do tego błogi dla oka design.

Doświadczenie Smart TV
Przyszedł czas na rozrywkę? Smart Monitor M8 nie potrzebuje dostępu do komputera, by urozmaicić wolne chwile. Wystarczy, iż masz Wi-Fi*, i już możesz radować się dostępem do serwisów streamingowych, takich jak Netflix czy YouTube**, i oglądać ulubione filmy.
* przystępne aplikacje mogą się różnić w zależności od kraju. Może być wymagana subskrypcja.
** Wymaga połączenia z Internetem, Tuner TV nie jest elementem zestawu.

Wybierz swój ulubiony kolor
Wprowadź kolory do swej przestrzeni. Wykończenia, w których przystępny jest Smart Monitor, ożywią każde wnętrze. Wolisz biały, różowy, niebieski czy zielony*? Dobierz barwę urządzenia do swojego stylu.

wytworna konstrukcja
Wyraź siebie. Nowoczesny design M8 został zaprojektowany tak, żeby być w zgodzie z Twoim stylem życia. Smart Monitor ma ultracienką konstrukcję i płaski tył. Dodatkowy ascetyczny rys nadaje produktowi kamera SlimFit.

Twoje miejsce pracy
choćby jeśli przy Twoim komputerze siedzą inni domownicy, masz szansę na skuteczną pracę. Przeglądaj Internet, edytuj dokumenty i wykonuj bieżące zadania*. W dowolnym momencie możesz połączyć się zdalnie z biurowym laptopem** lub uruchomić aplikacje Microsoft 365. Twoje urządzenia przenośne Galaxy na dodatek ułatwią Ci pracę, gdy aktywujesz Samsung DeX***.
* Funkcja ta wymaga Windows 10 Pro / Mac OS 10.5 albo nowszych, a także kompatybilnych ustawień sieci.
** Microsoft 365 wymaga konta Microsoft. *** DeX Wireless jest obsługiwany tylko przez niektóre modele Galaxy, Note i Tab.
**** Widoczne na ekranie treści stanowią symulację w celach demonstracyjnych.

Przywitaj się ze znajomymi
Pracujesz zdalnie? Utrzymaj kontakt z kolegami z biura! starczy, iż podłączysz kamerę SlimFit i aktywujesz aplikację do videorozmów (np. Google Duo). Gdy wszystkie sprawy zostaną omówione, możesz zakończyć rozmowę i zakryć obiektyw przesłoną albo po prostu schować kamerę, by nie martwić się o prywatność.

Kontroluj swój dom
Smart Monitor sprawi, iż kontrolowanie i sterowanie domowymi urządzeniami* stanie się wygodne i proste. Zaloguj się do SmartThings** i siedząc przed ekranem przypasuj poziom światła do wieczornego seansu, zmień głośność dźwięku albo uruchom robota sprzątającego***.
* dostępne technologie i funkcje mogą się różnić w zależności od kraju, dostawcy usług, środowiska sieciowego albo towaru i mogą ulec zmianie bez powiadomienia.* Wymaga połączenia Wi-Fi, Bluetooth albo innego połączenia z siecią bezprzewodową oraz sprzętów zarejestrowanych w aplikacji SmartThings.
* Podłączone urządzenia są sprzedawane osobno.

Powiedz, czego Ci potrzeba
Głosowa kontrola monitora jest realna dzięki funkcji Far Field Voice. Do pomocy gotowi są Twoi asystenci Bixby* i Amazon Alexa**. Działają w odpowiedzi na proste komendy, choćby jeśli nie jesteś przy urządzeniu.
* Polecenia głosowe Bixby rozpoznają język angielski (US/UK/IN), francuski, hiszpański, niemiecki, włoski, portugalski (BR), chiński (tylko w Chinach kontynentalnych) i koreański.
** Amazon, Alexa i wszystkie powiązane znaki są znakami towarowymi firmy Amazon.com, Inc. Albo jej podmiotów stowarzyszonych.

Wyświetlaj treści na większym ekranie
Kompatybilność z AirPlay nietrudne łączenie się z urządzeniami Apple. Wyświetlaj ulubione dokumenty, zdjęcia i strony internetowe z iPhonea, iPada czy Maca na 32-calowym ekranie. Ciesz się pełnią wygody, którą daje powiększenie obrazu.

Więcej pikseli, by widzieć więcej
UHD & HDR 10+
Hiperrealizm wyświetlanych obrazów. Rozdzielczość UHD sprawia, iż każdy detal jest wyraźny. A dzięki technice HDR10+, która wyświetla miliard odcieni i zapewnia 99% pokrycia sRGB, możesz dojrzeć subtelne niuanse choćby w szczególnie ciemnych i jasnych scenach. Wszystkie treści zobaczysz tak, jak życzyliby sobie tego ich twórcy.

optymalna jasność
Adaptive Picture

Fenomenalny obraz w dzień i w nocy. Specjalny czujka odpowiada za wykrywanie natężenia światła w otoczeniu, a funkcja Adaptive Picture pomaga samoczynnie dostosować jasność wyświetlanych grafik. Choćby w słoneczny dzień możesz oglądać ciemne sceny, nie mrużąc oczu i nie wytężając wzroku.

Bogate brzmienie
Adaptive Sound +

Dzięki wbudowanym 2,2-kanałowym głośnikom M8 doświadczysz wciągających wrażeń w trakcie korzystania z multimediów. Przekonasz się, jak bogaty i realistyczny może być dźwięk. Udoskonalony Adaptive Sound+ w czasie rzeczywistym zintegruje ustawienia do typu treści i poziomu hałasu w środowisku użytkownika.

Wygoda używania
USB type-C

Port USB rodzaju C to sposób na jednoczesne zasilanie i przesyłanie danych przy użyciu tylko jednego kabla. Zmniejszenie liczby przewodów spowoduje, iż przestrzeń, w której przebywasz, kiedy bawisz się i pracujesz, stanie się przyjaźniejsza.

Szersze spojrzenie na rozgrywkę
Ultrawide Game View

Chcesz pobić rekord w ulubionej grze? Przełącz się na proporcje ekranu 21:9 w trybie Ultrawide Game View, by opracować niezawodny plan działania i powiększyć szanse na zwycięstwo. Lepiej rozeznasz się w sytuacji na boisku, polu walki czy torze wyścigowym.

Podłącz i podziwiaj
Auto Source Switch +

Korzystając z M8, nie musisz przełączać się między urządzeniami. Automatic Source Switch+ to funkcja, dzięki której monitor sam namierza nowo podłączony sprzęt, taki jak np. Konsola. Obraz wyświetla się od razu, bez szukania optymalnych opcji w menu.


☆ IIYAMA Monitor 23.8 cale XUB2493HSU-B1 IPS,VGA,HDMI,DP,USB,PIVOT,GŁOŚNIKI ☆

IIYAMA Monitor 23.8 cale XUB2493HSU-B1 IPS,VGA,HDMI,DP,USB,PIVOT,GŁOŚNIKI Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Iiyama
 • Nazwa produktu: IIYAMA Monitor 23.8 cale XUB2493HSU-B1 IPS,VGA,HDMI,DP,USB,PIVOT,GŁOŚNIKI
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ede02388e441ab685323ba2
 • ID kategorii: 10812

☆ IIYAMA Monitor 23.8 cale XUB2493HSU-B1 IPS,VGA,HDMI,DP,USB,PIVOT,GŁOŚNIKI - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Monitor LED IIYAMA XUB2493HSU-B1 24" DisplayPort HDMI USB [ProLite XUB2493HSU-B1] ProLite XUB2493HSU-B1 XUB2493HSU to stylowy monitor, który znakomicie spełni oczekiwania w aplikacjach wymagających łączenia ekranów, równocześnie w wykorzystaniach biurowych, jak i digital signage.

Matryca w technologii IPS zagwarantuje doskonałe odwzorowanie kolorów i pokaźne kąty widzenia. Monitor został wyekwipowany w trzy wejścia sygnału: analogowe VGA oraz cyfrowe HDMI i DisplayPort. Stopka z regulacją wysokości i funkcją obrotu do trybu portretowego gwarantuje spory wachlarz możliwości dopasowania położenia ekranu do swoich preferencji.

Technologia IPS Technologia IPS zagwarantuje wyższy kontrast, ulepszone odwzorowanie barw i większe kąty widzenia niżeli najbardziej lubiana technologia TN. Obraz będzie wyglądał prawidłowo niezależnie od tego, pod jakim kątem na niego patrzymy.

[Technologia IPS] [HAS + Pivot] HAS + Pivot Stopka z regulacją wysokości umożliwia dostosowanie położenia ekranu do własnych preferencji. Rotacja ekranu pozwala na zmianę pozycji ekranu z poziomej (pejzaż) do pionowej (portret).

To funkcja nad wyraz {pomocn|przydatn)a w pracy z długimi arkuszami lub tekstem. W trosce o zdrowie naszych oczu Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming).

Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu. [W trosce o zdrowie naszych oczu] [Głośniki i wyjście słuchawkowe] Głośniki i wyjście słuchawkowe Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników.

Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność. ACR Współczynnik kontrastu to różnica między najciemniejszą czernią a najjaśniejszą bielą jakie Twój LCD może wyświetlić. Advanced Contrast Ratio to funkcja, która automatycznie reguluje kontrast i jasność obrazu w zależności od jego jasności.

Im wyższy współczynnik kontrastu, tym lepiej będzie wyglądał obraz w ciemnym pomieszczeniu, co ma szczególne znaczenie w czasie grania i oglądania filmów. [ACR] Specyfikacja techniczna OBRAZ Wygląd ultra slim Przekątna 23.8", 60.5cm Panel IPS Panel Technology LED, matowe wykończenie Rozdzielczość fizyczna 1920 x 1080 @60Hz (2.1 megapixel Full HD) Format obrazu 0.6729166666666666 Jasność 250 cd/m² typowa Kontrast statyczny 1000:1 typowy Kontrast ACR 80M:1 Czas reakcji (GTG) 4ms Kąty widzenia poziomo/pionowo: 178°/178°, prawo/lewo: 89°/89°, góra/dół: 89°/89° Kolory 16.7mln 8bit (6bit + Hi-FRC) (sRGB: 96%; NTSC: 72%) Synchronizacja pozioma 30 - 84KHz Synchronizacja pionowa 55 - 75Hz Powierzchnia robocza szer.

x wys. 527.0 x 296.5mm, 20.7 x 11.7" Plamka 0.275mm Kolor matowa INTERFEJSY / ZŁĄCZA / STEROWANIE Wejście sygnału VGA x1 (1920 x 1080 @60Hz) HDMI x1 (1920 x 1080 @75Hz) DisplayPort x1 (1920 x 1080 @75Hz) USB HUB x2 (v.

2.0) HDCP tak Wyjście słuchawkowe tak WŁAŚCIWOŚCI Redukcja niebieskiego światła tak Flicker free tak Ekstra i-style Colour Języki menu OSD EN, DE, FR, ES, IT, PT, RU, JP, NL, PL Przyciski Wejście / Autokonfiguracja, + / Głośność, -/ Eco, Menu, Power Parametry regulowane regulacja obrazu (kontrast, jasność, i-style Colour, ACR, Eco, OD, technologia X-Res), ustawienia obrazu (automatyczna regulacja, taktowanie, faza, pozycja pozioma, pozycja pionowa, ostrość i miękkość, format obrazu), ustawienia kolorów (gamma, 6-axis, temperatura kolorów), OSD (pozycja pozioma, pozycja pionowa, czas wygaszania menu OSD, język), dodatkowe (reset, DDC / CI, wybór sygnału, źródło audio, zakres HDMI, logo otwierające, LED, informacje, głośność) Wbudowane głośniki 2 x 2W Udogodnienia kompatybilny z Kensington-lock™, DDC/CI, DDC2B, Mac OSX MECHANICZNE Zakres regulacji wysokość, pivot (rotacja), obrót, pochył Regulacja wysokości 130mm Rotacja (funkcja PIVOT) 90° Obrót stopy 90°; 45° w lewo; 45° w prawo Kąt pochylenia 22° w górę; 5° w dół Standard VESA 100 x 100mm AKCESORIA W ZESTAWIE Kable zasilający, USB, HDMI Pozostałe skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa ZARZĄDZANIE ENERGIĄ Zasilacz wewnętrzny Zasilanie AC 100 - 240V, 50/60Hz Zużycie energii 19W typowo, 0.5W stand by, 0.5W off mode ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ Certyfikaty CE, TÜV-Bauart, EAC, VCCI-B, PSE, Energy Star Klasa efektywności energetycznej A+ Pozostałe REACH SVHC powyżej 0.1% ołowiu WYMIARY / WAGA Wymiary produktu szer.

x wys. X gł. 539.5 x 373 (503) x 210mm Waga (bez pudła) 4.8kg Kod EAN 4948570117505


☆ Samsung Monitor 23,8 cala LF24T450FZUXEN IPS 1920 x 1080 FHD 16:9 2xHDMI 1xDP 5ms HAS+PIVOT głośniki płaski 3Y ☆

Samsung Monitor 23,8 cala LF24T450FZUXEN IPS 1920 x 1080 FHD 16:9 2xHDMI 1xDP 5ms HAS+PIVOT głośniki płaski 3Y Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Monitor 23,8 cala LF24T450FZUXEN IPS 1920 x 1080 FHD 16:9 2xHDMI 1xDP 5ms HAS+PIVOT głośniki płaski 3Y
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62047387d40333f6dc9e33b6
 • ID kategorii: 131

☆ Samsung Monitor 23,8 cala LF24T450FZUXEN IPS 1920 x 1080 FHD 16:9 2xHDMI 1xDP 5ms HAS+PIVOT głośniki płaski 3Y - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:5 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:75 Hz;wyświetlacz dotykowy:nie;Obkręcany wyświetlacz (pivot):tak;Format ekranu:16:9;dopełniające opcje:pivot, głośniki, USB, AMD FreeSync, wąska ramka, regulacja wysokości;Głębokość:224 mm;Głośniki:tak;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja nowa:24 miesiące, door to door;dodatkowe informacje:tryb gra, technologia AMD® FreeSync, tryb Eye Saver;Jasność ekranu:250 cd/m2;Kąt widzenia w pionie:178 poziomów;Kąt widzenia w poziomie:178 poziomów;Klasa energetyczna SDR:E;Kolor obudowy:czarny;odcień obudowy:czarny;liczba wyświetlanych barw:16,7 mln;liczba złaczy DisplayPort:1;Złącze D-Sub (VGA):0;Złącze DVI:0;Złącze HDMI:2;liczba dopasuje Thunderbolt:0;Złącze USB:2;Mikrofon:nie;Opcja przymocowania do ściany:tak;Ochrona oczu:redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light‎;Pilot:nie;zużycie mocy (tryb czuwania):0,3 W;Przekątna ekranu:24 cale;Przekątna ekranu (cale) - nowa:24 cale;Przekątna ekranu:60 cm;Przekątna ekranu (cm) - nowa:60 cm;Przekątna ekranu:24";Przełącznik (euroetykieta):nie;Regulacja kąta obrotu (swivel):tak;Regulacja kąta pochylenia (tilt):tak;Regulacja wysokości (height):tak;typ etykiety:nowa;Rozdzielczość:1920 x 1080;Rozdzielczość pionowa - nowa:1080 px;Rozdzielczość pozioma - nowa:1920 px;seria (wariantowanie):T450FZU;standard VESA:100x100 mm;Szerokość:539 mm;technologia 3D:nie;technologia HDR (High Dynamic Range):nie;technologia NVIDIA/AMD dla graczy:AMD FreeSync;Tuner TV:nie;Tuner TV:nie;użycie:monitor do pracy, monitor panoramiczny;typ gwarancji:door to door;typ matrycy:IPS;wariant podświetlenia:LED;Waga:4 kg;Wewnętrzny głośnik:tak;Wejście komponentowe:nie;Wejście liniowe audio:nie;Współczynnik kontrastu statyczny:1000:1;Wyjście liniowe audio:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód HDMI, kabel zasilający, podstawa;Wysokość z podstawą:371 mm;zakrzywiony wyświetlacz:nie;Złącza:DisplayPort x 1, HDMI x 2, USB 2.0 x 2, wyjście liniowe audio;Złącze DisplayPort:tak;Złącze mini DisplayPort:nie;Zużycie energii SDR:15 kWh/1000h;Bezramkowe:tak;Z zaimplementowaną kamerą:nie


☆ Monitor Philips 48,8" 498P9/00 32:9 2xHDMI DP USB głośniki, 498P9/00 ☆

Monitor Philips 48,8" 498P9/00 32:9 2xHDMI DP USB głośniki, 498P9/00 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Monitor Philips 48,8" 498P9/00 32:9 2xHDMI DP USB głośniki, 498P9/00
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f6c561982fff02ef7a1a1e5
 • ID kategorii: 10812

☆ Monitor Philips 48,8" 498P9/00 32:9 2xHDMI DP USB głośniki, 498P9/00 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

dokumenty: CB, EPA, FCC Class B, ICES-003, CE Mark, CU-EAC, cETLus, TUV/GS, TUV Ergo, SEMKO, UKRAINIANDołączone oprogramowanie: SmartControlIlość portów upstream: 2Długość przekątnej ekranu: 48,8"Diody LED: Stand-bySzerokość opakowania: 1308 mmKąt widzenia (stopnie): 178°Port DVI: NieWaga wraz z opakowaniem: 21,2 kgInterfejs do konstrukcji panelu: 100 x 100Obsługa VESA Adaptive Sync: TakDiody LED: OperacjeWysokość opakowania: 384 mmIlość DisplayPort: 1DDC/CI: TakTechnologia wyświetlacza: LCDRozmiar obrazu (w pionie): 33,6 cmPokrycie NTSC (typowe): 103%wbudowana kamera/aparat: NieZakres kąta nachylenia: -5 - 15°Głębokość urządzenia (z podstawą): 303 mmWersja USB hub: 3.2 Gen 2x2Kolor towaru: CzarnyPokrycie Adobe RGB: 91%kolory wyświetlacza: 16.7 miliona odcieniCzęstotliwość odświeżania poziomego: 30 - 140 kHzGłębokość (bez podstawy): 15,6 cmObraz po obrazie (PbP): TakDługość przekątnej ekranu (cm): 124 cmSzerokość urządzenia (z podstawą): 1194 mmHDMI: TakRozdzielczość: 5120 x 1440 pxZasięg skanowania w poziomie: 30 - 140 kHzPobór mocy: 43,9 WTworzywa wtórne z recyklingu: 35%Przednia osłona: CzarnyDelta E: 2Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85285210Wskaźnik zamglenia: 25%Philips SmartUniformity: 97 - 102%Wersja HDMI: 2.0bCzas odpowiedzi (standardowy): 5 msRozmiar plamki: 0,233 x 0,233 mmTyp ekranu: VAMaksymalna częstotliwość odświeżania: 70 HzPowierzchnia wyświetlacza: MatowyZasięg skanowania (długość): 48 - 70 HzObrotowe: TakWersja DisplayPort: 1.4Kolor nóżek: CzarnyObsługiwane rozdzielczości grafiki: 5120 x 1440Natywna proporcja obrazu: 32:9Obracany: -20 - 20°Szerokość (bez podstawy): 119,4 cmWaga (z podstawą): 15,2 kgMTBF (Średni okres międzyawaryjny): 70000 hWyjście na słuchawki: TakIlość portów USB rodzaju A downstream: 4Twardość powierzchni: 3HCertyfikat środowiskowy (stabilnego rozwoju): TCOWspółczynik kontrastu (dynamiczny): 80000000:1Pobór mocy w trybie czuwania: 0,3 WPokrycie sRGB (charakterystyczne): 121%Częstotliwość odświeżania pionowego: 48 - 70 HzKąt widzenia (pionowy): 178°rodzaj podświetlacza: W-LEDTyp gniazda zamka kabla: KensingtonSynchronizacja komponentowego video: Separate syncZużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 53 kWhTechnologia eliminująca migotanie obrazu: TakKlasa skuteczności energetycznej (SDR): GFormat obrazu: 32:9Rodzaj wykończenia zewnętrznego: TeksturowanyMożliwośc pochylenia: TakCzęstotliwość wejściowa AC: 50/60 HzGłębokość opakowania: 553 mmEkran dotykowy: NieIlość portów HDMI: 2Zużycie energii w trybie energooszczędnym: 41,7 WWersja HDCP: 2.2Współczynnik kontrastu (typowy): 3000:1Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °CTechnologia niskiej emisji światła niebieskiego: TakObsługa funkcji Plug & Play: TakPrzestrzeń odcieni RGB: sRGBWbudowane głośniki: TakAMD FreeSync: NieTryb prostego czytania: TakIlość głośników: 2Skala produktywności energetycznej: Od A do GEkran sRGB: TakOpcja regulacji wysokości: TakStandard VESA: TakMultiView: PBP (2 x devices)Paleta barw: 103%Waga (bez podstawy): 10,9 kgMoc wyjściowa (RMS): 10 WRozmiar obrazu (w poziomie): 119,3 cmWysokość urządzenia (z podstawą): 568 mmNazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego: SmartContrastNie gromadzi: PVC/BFRKształt ekranu: wykrzywionyStojak załączony: TakWysokość (bez podstawy): 36,9 cmWolne od Metali ciężkich: Hg (rtęć)Funkcje dotyczące obrazu: SmartImageCertyfikat środowiskowy (jednostajnego rozwoju): RoHSPodręcznik użytkownika: TakTryb niskiej emisji światła niebieskiego: TakNie gromadzi: RtęciCertyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): ENERGY STARRegulacja wysokości: 13 cmNapięcie wejściowe AC: 100 - 240 VWejście audio: NieTyp zasilacza: WewnętrzneKensington Lock: TakEkran antyodblaskowy: TakCertyfikaty: CB; EPA; FCC Class B; ICES-003; CE Mark; CU-EAC; cETLus; TUV/GS; TUV Ergo; SEMKO; UKRAINIANJęzyki menu ekranowego: NiemieckiJęzyki menu ekranowego: CzeskaJęzyki menu ekranowego: HolenderskiPrzewody: Prąd przemiennyJęzyki menu ekranowego: Chińska uproszczonaJęzyki menu ekranowego: WłoskiNVIDIA G-SYNC: NiePrzewody: HDMIMateriał opakowania zdatny do odzysku: 100%Języki menu ekranowego: FrancuskaJęzyki menu ekranowego: PolskiJęzyki menu ekranowego: GreckaJasność wyświetlacza (charakterystyczna): 450 cd/m²Klasyfikacja krzywizny ekranu: 1800RJęzyki menu ekranowego: TureckaJęzyki menu ekranowego: FińskiJęzyki menu ekranowego: Chińska tradycyjnaJęzyki menu ekranowego: RosyjskiJęzyki menu ekranowego: SzwedzkiJęzyki menu ekranowego: AngielskiJęzyki menu ekranowego: PortugalskiJęzyki menu ekranowego: JapońskaJęzyki menu ekranowego: koreańskaJęzyki menu ekranowego: WęgierskaJęzyki menu ekranowego: HiszpańskiPrzewody: DisplayPortHDCP: TakWbudowany USB hub: TakGęstość pikseli: 109 ppiJęzyki menu ekranowego: Ukraińska...


☆ monitor video conferencing c2423h 23,8 cala led ips full hd (1920x1080)/16:9/hdmi/dp/kamera/głośniki/mikrofon/3y aes&ppg marki Dell ☆

monitor video conferencing c2423h 23,8 cala led ips full hd (1920x1080)/16:9/hdmi/dp/kamera/głośniki/mikrofon/3y aes&ppg marki Dell Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Dell
 • Nazwa produktu: monitor video conferencing c2423h 23,8 cala led ips full hd (1920x1080)/16:9/hdmi/dp/kamera/głośniki/mikrofon/3y aes&ppg marki Dell
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 621b3dd73754b7e2df5f7766
 • ID kategorii: 10812

☆ monitor video conferencing c2423h 23,8 cala led ips full hd (1920x1080)/16:9/hdmi/dp/kamera/głośniki/mikrofon/3y aes&ppg marki Dell - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Monitor do videokonferencji Dell 24 - C2423H

Utrzymaj łączność dzięki monitorowi FHD o przekątnej 24 cali akcentującego się wbudowanymi elementami do wideokonferencji, niską emisją niebieskiego światła i organiczną konstrukcją.

komfortowa wysuwana kamera internetowa

 • Wysoka jakość współpracy kamera internetowa do konferencji FHD zagwarantuje płynny obraz i ostrość obrazu.
 • Bezproblemowa prywatność: wysuwana kamera internetowa inteligentnie ukrywa kamerę po jej naciśnięciu.
 • najlepszy widok pod odpowiednim kątem: technika IPS zagwarantuje znakomitą jakość obrazu, spójne barwy i pokaźny kąt widzenia, nadzwyczajne do wideokonferencji.
Inne Rankingi:  głośnik hifi

Uproszczona obsługa dźwięku podczas konferencji

 • Wyraźny dźwięk: zastosowany mikrofon z funkcją redukcji echa i dwa głośniki 5 W.
 • obszerniejsza prywatność: komfortowy przycisk wyciszenia zapewnia bezpieczeństwo i ochronę.

instynktowny komputer stacjonarny

 • Logowanie bez hasła i bezpieczne rozpoznawanie twarzy za pomocą funkcji Windows Hello.
 • Polecenia zestawu głośnomówiącego za pośrednictwem usługi Cortana.

Z myślą o komforcie i efektywności

 • Zaprojektowany z myślą o prawidłowym samopoczuciu: ComfortView Plus - stale włączona, wbudowana osłona o niskiej emisji niebieskiego światła - zniża potencjalnie krzywdzące emisje niebieskiego światła bez wpływu na kolori.
 • komfortowa regulacja: ciesz się wygodą dzięki możliwości przechylania, obracania i regulacji wysokości monitora (maks. 150 mm) w celu uzyskania słusznego komfortu oglądania.
 • pokaźniejsza wydajność: uzyskaj nieograniczoną jakość obrazu przez połączenie łańcuchowe dwóch monitorów za pomocą jednego kabla DP. W dodatku, pracując na dwóch monitorach, możesz powiększyć produktywność choćby o 21%.

duże możliwości połączeń
Możesz łatwo podłączyć przeróżne urządzenia przy użyciu wielu portów, takich jak DisplayPort 1.2, HDMI 1.4 i 4x SuperSpeed USB 5 Gb/s.

Dell Display Manager

 • Stała skuteczność: funkcja EasyArrange pomaga momentalnie rozmieścić okna wielu aplikacji na przystępnych ekranach. Można wybrać 1 z 38 gotowych układów i spersonalizować nawet 5 okien, co stanowczo usprawnia wykonywanie wielu zadań równocześnie.
 • Płynne przejścia: funkcja samoczynnego przywracania zapamiętuje układ okien i aplikacji po przerwaniu pracy i przywraca stan końcowy nawet po odłączeniu monitora.
 • komfortowe skróty: skróty klawiszowe nietrudne konfigurowanie ustawień zarządzania wyświetlaczem, a co z tego wynika szybsze rozpoczęcie pracy.
 • Zarządzanie na dużo sposobów: zaawansowane raporty pozwalają na pracownikom działu IT prędkie rejestrowanie informacji o monitorach i konfigurowanie mnóstwo ekranów równocześnie.

Z myślą o ochronie środowiska dzisiaj i w przyszłości

Standardy ochrony środowiska
Monitor jest stworzony w 85% z PCR (tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu)i i spełnia najnowsze normy dotyczące ochrony środowiska, takie jak EnergyStar i TCO Certified Edge. Został także zarejestrowany w programie EPEAT Goldi.

Promowanie jednostajnego rozwoju
Dell Technologies dąży w dodatku do ograniczenia wpływu na środowisko w całym cyklu eksploatacji towaru.

Opakowania przyjazne dla środowiska
Zaprojektowane z myślą o środowisku monitory producenta Dell są dostarczane w opakowaniach tworzonych w 100% z tektury nadającej się do recyklingui.

Oszczędność energii
Oszczędzaj energię dzięki funkcji PowerNapi, która przyciemnia albo przełącza monitor w tryb uśpienia, gdy nie jest stosowany.



EAN: 5397184567777
Etykieta energetyczna: Pobierz
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy
Kod dostawcy: 210-BDSL
TCO Certified: Tak
Model: C2423H
Proporcje obrazu: 16:9
typ matrycy: TFT IPS
Powierzchnia matrycy: Matowa
ekran dotykowy: Nie
technologia podświetlania: Diody LED
Plamka matrycy: 0.2745 mm
Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji: 5 ms
Jasność: 250 cd/m²
Kontrast statyczny: 1 000:1
Częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Kąt widzenia poziomy: 178 °
Kąt widzenia pionowy: 178 °
liczba odcieni: 16,7 mln
Gniazda we/wy: 1 x USB (Type B)
Bluetooth: Nie
WiFi: Nie
wbudowane głośniki: Tak
zaimplementowany tuner TV: Nie
Kamera internetowa: Tak
Pivot: Tak
atesty: Energy Star
kanon VESA: 100 x 100
zużycie mocy: 82 W
Klasa energetyczna: D
Akcesoria w zestawie: przewód zasilający kabel DisplayPort do DisplayPort (1,8 m) kabel HDMI (1,8 m) USB Type A do USB Type B (1,8 m)
Wysokość z podstawą: 49.61 cm
Szerokość: 53.78 cm
Głębokość z podstawą: 17.957 cm
Waga: 6.02 kg
Pozostałe cechy: Regulacja pozycji ekranu: Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie Kąt pochylenia: -5/+21 poziomów Kąt obrotu: 90 stopni Regulacja wysokości: 150 mm

☆ Asus monitor 24 cali pa247cv (4718017886864) ☆

Asus monitor 24 cali pa247cv (4718017886864) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus monitor 24 cali pa247cv (4718017886864)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60462cfc82fff0e5b64c1701
 • ID kategorii: 131

☆ Asus monitor 24 cali pa247cv (4718017886864) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:5 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:75 Hz;wyświetlacz dotykowy:nie;Obkręcany ekran (pivot):tak;Format ekranu:16:9;dodatkowe opcje:pivot, głośniki, USB, wąska ramka, regulacja wysokości;Głębokość:212 mm;Głośniki:2 x 2 W;Gwarancja:36 miesięcy;Gwarancja nowa:36 miesięcy, door to door;dopełniające dane:złącze USB 3.0, regulacja pochylania w pionie, regulacja wysokości, złącze USB rodzaj C, EYE CARE, technologia sRGB 100%;Jasność ekranu:300 cd/m2;Kąt widzenia w pionie:178 poziomów;Kąt widzenia w poziomie:178 stopni;Klasa energetyczna:A+;Klasa energetyczna SDR:F;Kolor obudowy:metaliczny/szary;odcień pokrywy:szary;ilość wyświetlanych odcieni:16,7 mln;ilość złaczy DisplayPort:1;Złącze D-Sub (VGA):0;Złącze DVI:0;Złącze HDMI:1;liczba zespoli Thunderbolt:0;Złącze USB:4;Mikrofon:nie;Opcja przymocowania do ściany:tak;Ochrona oczu:redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light‎;Pilot:nie;pobór mocy (tryb czuwania):0,5 W;Przekątna ekranu:24 cale;Przekątna ekranu (cale) - nowa:24 cale;Przekątna ekranu:61 cm;Przekątna ekranu (cm) - nowa:61 cm;Przekątna ekranu:24";Przełącznik (euroetykieta):nie;Regulacja kąta obrotu (swivel):nie;Regulacja kąta pochylenia (tilt):tak;Regulacja wysokości (height):tak;wariant etykiety:nowa;Rozdzielczość:1920 x 1080;Rozdzielczość pionowa - nowa:1080 px;Rozdzielczość pozioma - nowa:1920 px;seria:ASUS PA7CV;kanon VESA:100x100 mm;Szerokość:540 mm;technologia 3D:nie;technologia HDR (High Dynamic Range):nie;Tuner TV:nie;Tuner TV:nie;wykorzystanie:monitor mistrzowski, monitor do pracy, monitor panoramiczny;typ gwarancji:door to door;typ matrycy:IPS;rodzaj podświetlenia:LED;Waga:6,3 kg;Wewnętrzny głośnik:tak;Wejście komponentowe:nie;Wejście liniowe audio:nie;Współczynnik kontrastu:100000000:1;Współczynnik kontrastu statyczny:1000:1;Wyjście liniowe audio:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel DisplayPort, kabel HDMI, przewód USB, kabel zasilający;Wysokość z podstawą:342 - 472 mm;wykrzywiony ekran:nie;Złacze CI:nie;Złącza:DisplayPort x 1, HDMI x 1, USB 3.0 / USB 3.1 x 4, USB 3.1 rodzaj C x 1;Złącze DisplayPort:tak;Złącze EURO (Scart):nie;Złącze mini DisplayPort:nie;Zużycie energii SDR:22 kWh/1000h;Bezramkowe:tak;Z wbudowaną kamerą:nie


☆ Asus monitor vg249q1r 23.8 cala tuf ips hdmi dp głośnik fs (4718017734714) ☆

Asus monitor vg249q1r 23.8 cala tuf ips hdmi dp głośnik fs (4718017734714) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ASUS
 • Nazwa produktu: Asus monitor vg249q1r 23.8 cala tuf ips hdmi dp głośnik fs (4718017734714)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 637d80ff0a3d5fa64fb1cab7
 • ID kategorii: 10812

☆ Asus monitor vg249q1r 23.8 cala tuf ips hdmi dp głośnik fs (4718017734714) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Monitor gamingowy ASUS TUF Gaming VG249Q1R 23.8" ASUS TUF Gaming VG249Q1R ASUS TUF Gaming VG249Q1R to 23.8-calowy monitor z ultraszybkim odświeżaniem ekranu 165 Hz, zaprojektowany z myślą o fachowych graczach i użytkownikach poszukujących immersyjnej rozgrywki.

Monitor obsługuje technikę Adaptive-Sync (FreeSync™ Premium) – dla skrajnie płynnej rozgrywki bez efektów „tearingu" (rozrywania klatki) i „stutteringu" (przycinania płynności). Ultrasmukły ekran 23.8-calowy zaimplementowana w monitorze ASUS TUF Gaming VG249Q1R 23.8-calowa matryca Full HD (1920 X 1080) zagwarantuje zachwycające efekty wizualne z praktycznie każdego kąta oglądania.

dzięki czemu udało się zapewnić jeszcze pokaźniejszy komfort oglądania – nawet podczas przez długi czas – a Ty możesz cieszyć się oglądaniem choćby pod nad wyraz ostrym kątem przy mniejszym zniekształceniu obrazu i redukcji zmian koloru podczas grania i oglądania filmów.

Częstotliwość odświeżania 165 Hz ASUS TUF Gaming VG249Q1R ma superszybką częstotliwość odświeżania 165 Hz, dzięki czemu choćby najszczególniej dynamiczne gry ogrywane przy najwyższych ustawieniach graficznych wyglądają płynnie i są całkowicie wolne od opóźnień.

Zdobądź przewagę w strzelankach FPS, wyścigach, strategiach i grach sportowych. Ekstremalnie niskie rozmywanie Monitor ASUS TUF Gaming VG249Q1R jest wyposażony w najnowszą, ekskluzywną technologię ASUS Extreme Low Motion Blur Extreme, która pozwala na uzyskanie wartości 1 ms MPRT dla wyeliminowania zniekształceń i efektów rozmycia ruchu.

dzięki czemu poruszające się obiekty są jeszcze ostrzejsze, a rozgrywka bardziej płynna i responsywna. Technologia ASUS Shadow Boost rozjaśnia ciemne obszary w świecie rozgrywki bez nadmiernego naświetlania jasnych stref.

Nie tylko polepsza to ogólne wrażenia podczas oglądania,dodatkowo ułatwia dostrzeganie wrogów w ukrytych, ciemnych częściach mapy. GamePlus ekskluzywny, zintegrowany klawisz skrótu GamePlus proponuje udoskonalenia wewnątrz rozgrywki, dzięki którym zapewnisz sobie jeszcze lepsze wrażenia w trakcie gry.

Funkcja ta została opracowana z uwzględnieniem opinii zwrotnych od profesjonalnych graczy i pozwala im ona na ćwiczenie i doskonalenie swych umiejętności. Technika ASUS GameVisual proponuje siedem wstępnie zdefiniowanych trybów wyświetlania w celu zoptymalizowania parametrów obrazu dla najróżniejszego rodzaju treści.

Tę unikatową funkcję można prosto aktywować przy pomocy klawisza skrótu w wyświetlanym na ekranie menu ustawień Bogaty zestaw połączeń Rozbudowane opcje połączeń, w tym DisplayPort 1.2, HDMI (v1.4) x2, gniazdo słuchawkowe obsługują szeroką gamę urządzeń multimedialnych.


☆ Asus monitor 23.8 cali va24ehl (4718017451291) ☆

Asus monitor 23.8 cali va24ehl (4718017451291) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus monitor 23.8 cali va24ehl (4718017451291)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f0c40628e441a803dab2a87
 • ID kategorii: 10812

☆ Asus monitor 23.8 cali va24ehl (4718017451291) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:5 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:75 Hz;wyświetlacz dotykowy:nie;Obkręcany ekran (pivot):nie;Format ekranu:16:9;uzupełniające opcje:głośniki, wąska ramka, Adaptive-Sync, regulacja wysokości;Głębokość:226 mm;Głośniki:2 x 2 W;Gwarancja:36 miesięcy;Gwarancja nowa:36 miesięcy, door to door;dopełniające dane:technologia Low Blue Light, technologia Flicker-Free, technologia VividPixel, regulacja pochylania w pionie, regulacja wysokości, EYE CARE, Adaptive-Sync/FreeSync;Jasność ekranu:250 cd/m2;Kąt widzenia w pionie:178 poziomów;Kąt widzenia w poziomie:178 stopni;Klasa energetyczna:A;Klasa energetyczna SDR:F;Kod Producenta:VA24EHL;Kolor obudowy:czarny;kolor pokrywy:czarny;ilość wyświetlanych barw:16,7 mln;liczba złaczy DisplayPort:0;Złącze D-Sub (VGA):1;Złącze DVI:1;Złącze HDMI:1;ilość zespoi Thunderbolt:0;Złącze USB:0;Mikrofon:nie;Opcja przymocowania do ściany:tak;Ochrona oczu:redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light‎;Pilot:nie;pobór mocy (max):0 W;zużycie mocy (tryb czuwania):0,5 W;Przekątna ekranu:24 cale;Przekątna ekranu (cale) - nowa:24 cale;Przekątna ekranu:61 cm;Przekątna ekranu (cm) - nowa:61 cm;Przekątna ekranu:24";Przełącznik (euroetykieta):nie;zastosowanie:do domu, do pracy;Regulacja kąta obrotu (swivel):nie;Regulacja kąta pochylenia (tilt):tak;Regulacja wysokości (height):tak;rodzaj etykiety:nowa;Rozdzielczość:1920 x 1080;Rozdzielczość pionowa - nowa:1080 px;Rozdzielczość pozioma - nowa:1920 px;kolekcja:ASUS VAEHL;standard VESA:100x100 mm;Szerokość:540 mm;technika 3D:nie;technologia HDR (High Dynamic Range):nie;Tuner TV:nie;Tuner TV:nie;rodzaj gwarancji:door to door;rodzaj matrycy:IPS;wariant podświetlenia:LED;Waga:5,67 kg;Wewnętrzny głośnik:tak;Wejście komponentowe:nie;Wejście liniowe audio:tak;Wielkość plamki:0,27 mm;Współczynnik kontrastu:100000000:1;Współczynnik kontrastu statyczny:1000:1;Wyjście liniowe audio:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel zasilający;Wysokość z podstawą:362 - 482 mm;wykrzywiony wyświetlacz:nie;Złacze CI:nie;Złącza:HDMI x 1, DVI x 1, wejście liniowe audio, wyjście liniowe audio, VGA x 1;Złącze DisplayPort:tak;Złącze EURO (Scart):nie;Złącze mini DisplayPort:nie;Zużycie energii SDR:22 kWh/1000h;Z wąską ramką:tak;Z wbudowaną kamerą:nie


☆ monitor 23.8 cale be24eqk marki Asus ☆

monitor 23.8 cale be24eqk marki Asus Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: monitor 23.8 cale be24eqk marki Asus
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ed9e7a082fff004240b35e4
 • ID kategorii: 131

☆ monitor 23.8 cale be24eqk marki Asus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

BE24EQK Monitor wideokonferencji rozszerza wydajność komunikacjiASUS BE24EQK to 23,8-calowy monitor Full HD z zaimplementowaną kamerą internetową Full HD (2MP), zestawem mikrofonów i głośnikami stereo do wideokonferencji i transmisji na żywo.

gwarantuje niewiarygodnie ostre obrazy i zniewalające odtwarzanie wideo. Kompatybilność ze standardowym mocowaniem VESA 100 x 100 mm umożliwia elastyczny montaż na ścianie lub montaż na ramieniu wyświetlacza.

Realistyczne zdjęcia i kąty widzenia 178 °BE24EQK proponuje rozdzielczość Full HD, aby zapewnić zachwycającą wyrazistość. Panel IPS gwarantuje kąty widzenia 178 °, zarówno w poziomie, jak i w pionie, dzięki czemu możesz cieszyć się jego piękną grafiką z niemal dowolnego kierunku.

Łatwe strumieniowanie wideo dzięki zintegrowanej kamerze internetowej Full HDDzięki wbudowanej kamerze internetowej Full HD 2 MP BE24EQK jest gotowy do wideokonferencji internetowych i transmisji na żywo.

regulowane oko kamery internetowej można prosto obrócić o 315 ° i umożliwia pochylenie o 10° w dowolnym kierunku - dzięki czemu może uchwycić niezbędny widok. Zastosowane głośniki stereo zapewniają głośny i wyraźny dźwięk poprzez monitor, a kamera internetowa ma choćby przesuwaną migawkę, żeby zapewnić całkowitą prywatność, gdy nie jest używana.

Mikrofon Array, który doskonale pasuje do prowadzenia konferencjiMikrofon tworzący wiązkę BE24EQK oddziela mowę od szumu otoczenia, dzięki czemu jest nadzwyczajny do obsługiwanych aplikacji. Inteligentna technologia eliminacji echa ponadto ulepsza wyrazistość mowy.

rewelacyjnie pasuje do streamingu online, webinaru lub e-learningu przy pomocy interakcji głosowych. Najnowsza łącznośćBE24EQK proponuje niemało opcji połączeń, w tym HDMI, DisplayPort i D-sub, z łatwością podłącza się do szerokiej gamy komputerów, notebooków, konsol i maszyn multimedialnych.

dodatkowo porty przejściowe dla wejścia liniowego i słuchawkowego, dzięki czemu połączenia audio są komfortowo przed sobą. Technologia bez migotania ASUSCzas pożegnać się ze zmęczonymi. Technologia Flicker-Free pomaga zredukować migotanie na ekranie, gwarantując komfortowojsze warunki do maratonu filmowego.

Został zaprojektowany tak, aby zminimalizować zmęczenie oczu, bóle głowy, gdy spędzasz długie godziny przed ekranem.Model: BE24EQKAkcesoria w zestawie: przewód zasilający kabel USB Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Akcesoria opcjonalne: Pozostałe cechy: dane o gwarancji:...


☆ Philips Monitor 242V8LA 23.8 cali VA HDMI DP Głośniki ☆

Philips Monitor 242V8LA 23.8 cali VA HDMI DP Głośniki Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips Monitor 242V8LA 23.8 cali VA HDMI DP Głośniki
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ff2c0752da47c51b0e8f8b6
 • ID kategorii: 131

☆ Philips Monitor 242V8LA 23.8 cali VA HDMI DP Głośniki - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Żywe, wyraźne obrazy bez granic
Monitor panoramiczny z V-line firmy Philips gwarantuje obraz bez granic, a przy tym jest szczególnie ekonomiczny i ma najważniejsze funkcje. Funkcja Adaptive-Sync zapewnia płynny obraz. Ochrona przed odblaskami, tryb LowBlue i brak migotania są przyjazne dla oczu.

Monitor z panelem VA pozwala cieszyć się nadzwyczajnej jakości obrazem i szerokimi kątami widzenia
Monitor LED VA firmy Philips korzysta z progresywnej technologii wielofunkcyjnego dostosowania obrazu w pionie, która gwarantuje istotnie wysoki współczynnik kontrastu statycznego, a co z tego wynika wyjątkowo żywy, jasny obraz. Jest wyśmienitym rozwiązaniem jednocześnie w przypadku standardowych zastosowań biurowych, jak i w przypadku wyświetlania zdjęć, stron internetowych, filmów i gier i korzystania z wymagających aplikacji graficznych. Zoptymalizowana technika zarządzania pikselami gwarantuje w dodatku nad wyraz spore kąty widzenia 178/178 poziomów co przekłada się na wyśmienitą wyrazistość obrazu.

SmartContrast gwarantuje głęboką czerń i pokaźniejsze różnorodność szczegółów
technologia SmartContrast producenta Philips analizuje wyświetlaną na ekranie zawartość i automatycznie dopasowuje , a także intensywność podświetlenia. Kontrast obrazu jest dynamicznie regulowany w celu jak najlepszego odwzorowania zawartości cyfrowych obrazów i filmów i kolorów o ciemnych odcieniach wyświetlanych w grach. W trybie ekonomicznym kontrast i podświetlenie są regulowane tak, żeby poprawnie wyświetlać zawartość aplikacji biurowych, równocześnie gwarantując niższe zużycie energii.

Zaprogramowane ustawienia SmartImage gwarantują prosty dostęp do zoptymalizowanych ustawień obrazu
SmartImage to najnowsza, wytworna technologia firmy Philips, która analizuje zawartość wyświetlaną na ekranie i zapewnia zoptymalizowaną wydajność wyświetlacza. Ten przyjazny dla użytkownika interfejs pozwala na dobór najróżniejszych trybów, takich jak: Biuro, fotografie, Filmy, Gry, Oszczędność itd. W celu dopasowania stosowanej aplikacji. W oparciu o ten dobór technika SmartImage dynamicznie optymalizuje kontrast, nasycenie odcieni i ostrość fotografii i filmów w celu zapewnienia najlepszej produktywności wyświetlacza. Tryb Oszczędność pozwala oszczędzić energię. A wszystko to w czasie rzeczywistym za naciśnięciem jednego przycisku!

Płynna gra bez wysiłku dzięki technologii synchronizacji adaptacyjnej
Granie nie powinno wymagać wyboru pomiędzy niestabilnym przebiegiem rozgrywki a niepełnymi klatkami. Dzięki technologii synchronizacji adaptacyjnej możesz radować się płynnym obrazem bez zniekształceń przy praktycznie dowolnej liczbie klatek na sekundę i skrajnie prędkim czasem reakcji.

Mniejsze zmęczenie wzroku dzięki technice Flicker-free
Ze względu na sposób sterowania jasnością w ekranach z podświetleniem LED niektórzy użytkownicy zauważają migotanie na swych ekranach, co powoduje zmęczenie wzroku. Technika Flicker-free marki Philips wykorzystuje świeże rozwiązanie, aby korygować jasność i ograniczać migotanie, dzięki czemu zapewnia obszerniejszą wygodę podczas oglądania.

Tryb LowBlue umożliwia pracę zdrowszą dla oczu
Badania wykazały, że podobnie jak promienie ultrafioletowe mogą uszkodzić wzrok, tak niedługie promienie niebieskie emitowane przez wyświetlacze LED na dodatek mogą posiadać negatywny wpływ na oczy i z biegiem czasu przyczynić się do pogorszenia wzroku. Opracowany przez markę Philips specjalnie z myślą o zdrowiu i korzystnym samopoczuciu użytkownika tryb LowBlue ogranicza emisję szkodliwego promieniowania niebieskiego dzięki wykorzystaniu inteligentnego oprogramowania.

HDMI gwarantuje uniwersalną cyfrową łączność
Urządzenie ze złączem HDMI jest wyekwipowane w osprzęt potrzebny do odbioru wysokiej jakości sygnału przesyłanego za pomocą interfejsu HDMI. Przy użyciu jednego przewodu HDMI można przesyłać cyfrowy obraz i dźwięk w wysokiej jakości z komputera lub z dowolnej ilości źródeł audio-wideo (w tym dekoderów, odtwarzaczy DVD, amplitunerów AV i kamer wideo).

Połączenie DisplayPort zapewnia rewelacyjne efekty wizualne
Złącze DisplayPort zezwala na cyfrowe połączenie komputera z monitorem, bez żadnej konwersji. Dzięki możliwościom pokaźniejszym niżeli oferowane poprzez standard DVI jest w stanie obsłużyć przewody o długości do 15 metrów i przesył informacji z szybkością 10,8 Gb/s. Wysoka skuteczność i brak opóźnień zapewniają najszybsze obrazowanie i najwyższą częstotliwość odświeżania. Dzięki temu złącze DisplayPort sprawdza się znakomicie nie tylko w sytuacji normalnego użytkowania w biurze lub w domu,ponadto w trakcie grania w gry, oglądania filmów, edycji obrazu itd. Gwarantuje dodatkowo współpracę z innymi urządzeniami dzięki zastosowaniu różnorodnych przejściówek.

Tryb EasyRead pozwala czytać jak na papierze

zastosowane głośniki stereofoniczne dla multimediów
wyświetlacz jest zaopatrzony w dwa zaimplementowane głośniki stereofoniczne o wysokiej jakości. Mogą znajdować się z przodu, na dole, na górze, z tyłu itp., w zależności od modelu i wzornictwa urządzenia.



Najtańsze głośniki 8 cali – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników 8 cali. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Philips Monitor 21,5" 221v8a/00 vga hdmi głośniki ☆

Philips Monitor 21,5" 221v8a/00 vga hdmi głośniki Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips Monitor 21,5" 221v8a/00 vga hdmi głośniki
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e6629e98e441a1287143cb8
 • ID kategorii: 10812

☆ Philips Monitor 21,5" 221v8a/00 vga hdmi głośniki - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

221V8A/00

Monitor z panelem VA pozwala radować się znakomitej jakości obrazem i szerokimi kątami widzenia
Monitor LED VA marki Philips korzysta z nowoczesnej technice wielofunkcyjnego dobrania obrazu w pionie, która gwarantuje bardzo wysoki współczynnik kontrastu statycznego, a co z tego wynika nad wyraz żywy, jasny obraz. Jest doskonałym rozwiązaniem jednocześnie w przypadku charakterystycznych zastosowań biurowych, jak i w sytuacji wyświetlania zdjęć, stron internetowych, filmów i gier, a także korzystania z wymagających aplikacji graficznych. Zoptymalizowana technologia zarządzania pikselami gwarantuje w dodatku wyjątkowo duże kąty widzenia 178/178 stopni co przekłada się na nadzwyczajną wyrazistość obrazu.

ekran 16:9 Full HD zagwarantuje rewelacyjną szczegółowość

Jakość obrazu ma znaczenie. Zwykłe monitory gwarantują pewien poziom jakości, jednak Ty z pewnością oczekujesz więcej. Ten monitor oferuje ulepszoną rozdzielczość Full HD 1920 x 1080. Rozdzielczość Full HD zapewnia wyrazistość detali, co w połączeniu z wysokim poziomem jasności, niewiarygodnym kontrastem i naturalnymi kolorami powoduje, że obraz zniewala realizmem.

SmartContrast zapewnia głęboką czerń i pokaźniejsze bogactwo szczegółów
technologia SmartContrast firmy Philips analizuje wyświetlaną na ekranie zawartość i automatycznie dostosowuje , a także intensywność podświetlenia. Kontrast obrazu jest dynamicznie regulowany w celu jak najlepszego odwzorowania zawartości cyfrowych obrazów i filmów i kolorów o ciemnych odcieniach wyświetlanych w grach. W trybie ekonomicznym kontrast i podświetlenie są regulowane tak, żeby poprawnie wyświetlać zawartość aplikacji biurowych, równocześnie gwarantując niższe zużycie energii.

Zaprogramowane ustawienia SmartImage gwarantują prosty dostęp do zoptymalizowanych ustawień obrazu
SmartImage to najnowsza, luksusowa technologia firmy Philips, która analizuje zawartość wyświetlaną na ekranie i zagwarantuje zoptymalizowaną sprawność wyświetlacza. Ten przychylny dla użytkownika interfejs pozwala na wybór przeróżnych trybów, takich jak: Biuro, zdjęcia, Filmy, Gry, Oszczędność itd. W celu przypasowania użytkowanej aplikacji. W oparciu o ten wybór technologia SmartImage dynamicznie optymalizuje kontrast, nasycenie odcieni i ostrość fotografii i filmów w celu zapewnienia najlepszej wydajności wyświetlacza. Tryb Oszczędność pozwala oszczędzić energię. A wszystko to w czasie rzeczywistym za naciśnięciem jednego przycisku!

Płynna gra bez wysiłku dzięki technice synchronizacji adaptacyjnej
Granie nie powinno wymagać wyboru pomiędzy niestabilnym przebiegiem rozgrywki a niepełnymi klatkami. Dzięki technice synchronizacji adaptacyjnej możesz cieszyć się płynnym obrazem bez zniekształceń przy praktycznie dowolnej liczbie klatek na sekundę i arcytrudnie prędkim czasem reakcji.

Mniejsze zmęczenie wzroku dzięki technologii Flicker-free
Ze względu na sposób sterowania jasnością w ekranach z podświetleniem LED niektórzy użytkownicy zauważają migotanie na swych ekranach, co sprawia zmęczenie wzroku. Technika Flicker-free marki Philips wykorzystuje świeże rozwiązanie, żeby korygować jasność i ograniczać migotanie, dzięki temu zapewnia pokaźniejszą wygodę w trakcie oglądania.

Tryb LowBlue zezwala na pracę zdrowszą dla oczu
Badania wykazały, że podobnie jak promienie ultrafioletowe mogą uszkodzić wzrok, tak krótkie promienie niebieskie emitowane przez wyświetlacze LED jeszcze mogą posiadać negatywny wpływ na oczy i z biegiem czasu przyczynić się do pogorszenia wzroku. Opracowany poprzez markę Philips specjalnie z myślą o zdrowiu i korzystnym samopoczuciu użytkownika tryb LowBlue obniża emisję krzywdzącego promieniowania niebieskiego dzięki wykorzystaniu inteligentnego oprogramowania.

standard HDMI-ready gwarantuje genialny obraz Full HD
Urządzenie ze złączem HDMI jest wyposażone w osprzęt niezbędny do odbioru wysokiej jakości sygnału przesyłanego przy pomocy interfejsu HDMI. Przy użyciu jednego przewodu HDMI można przesyłać cyfrowy obraz i dźwięk w wysokiej jakości z komputera lub z dowolnej ilości źródeł audio-wideo (w tym dekoderów, odtwarzaczy DVD, amplitunerów AV i kamer wideo).

Tryb EasyRead pozwala czytać jak na papierze

zaimplementowane głośniki to dźwięk bez bałaganu na biurku
Monitor jest wyposażony w dwa wbudowane głośniki stereofoniczne. Mogą znajdować się z przodu, u dołu, na górze, z tyłu itp., w zależności od modelu i konstrukcji urządzenia.

Inne Rankingi:  Wzmacniacz 15W


EAN: 8712581760199
Etykieta energetyczna: Pobierz
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 221V8A/00
Model: 221V8A/00
Proporcje obrazu: 16:9
wariant matrycy: VA
Powierzchnia matrycy: Matowa
wyświetlacz dotykowy: Nie
technika podświetlania: Diody LED
Obszar widzialny w pionie: 268.11 mm
Obszar widzialny w poziomie: 476.64 mm
Plamka matrycy: 0.24825 mm
Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji: 4 ms
Jasność: 250 cd/m²
Kontrast statyczny: 3 000:1
Kontrast Dynamiczny: Mega Contrast
Częstotliwość pozioma min.: 30 kHz
Częstotliwość pozioma max.: 85 kHz
Częstotliwość pionowa min.: 48 Hz
Częstotliwość pionowa max.: 75 Hz
Kąt widzenia stopnie: 178 °
Kąt widzenia pionowy: 178 °
ilość odcieni: 16,7 mln
Gniazda we/wy: 1 x Audio in
Bluetooth: Nie
WiFi: Nie
zaimplementowane głośniki: Tak
wbudowany tuner TV: Nie
Kamera internetowa: Brak
Pivot: Nie
dokumenty: Energy Star
standard VESA: 100 x 100
pobór mocy: 13.3 W
Klasa energetyczna: E
Akcesoria w pakiecie: Monitor z podstawą kabel HDMI przewód zasilający Dokumentacja użytkownika
Wysokość: 294 mm
Wysokość z podstawą: 376 mm
Szerokość: 493 mm
Głębokość: 45 mm
Głębokość z podstawą: 220 mm
Waga: 2.2 kg
Waga z podstawą: 2.58 kg

☆ Philips Monitor 222V8LA 21.5 cala VA HDMI DP Głośniki, 222V8LA/00 ☆

Philips Monitor 222V8LA 21.5 cala VA HDMI DP Głośniki, 222V8LA/00 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips Monitor 222V8LA 21.5 cala VA HDMI DP Głośniki, 222V8LA/00
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 603ca7338e441a2ace9b3bb7
 • ID kategorii: 131

☆ Philips Monitor 222V8LA 21.5 cala VA HDMI DP Głośniki, 222V8LA/00 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Żywe, wyraźne obrazy bez granic
Monitor panoramiczny Philips V-line zapewnia obraz bez granic, a przy tym jest nad wyraz ekonomiczny i ma najważniejsze funkcje. Funkcja Adaptive-Sync zapewnia płynny obraz bez efektu jego urywania. Tryb LowBlue i brak migotania powodują, iż korzystanie z urządzenia jest przychylne dla oczu

Monitor z panelem VA pozwala radować się wspaniałej jakości obrazem i szerokimi kątami widzenia
Monitor LED VA firmy Philips korzysta z progresywnej technice wielofunkcyjnego dostosowania obrazu w pionie, która zagwarantuje niezwykle wysoki współczynnik kontrastu statycznego, a co z tego wynika wyjątkowo żywy, jasny obraz. Jest znakomitym rozwiązaniem jednocześnie w sytuacji charakterystycznych zastosowań biurowych, jak i w przypadku wyświetlania zdjęć, stron internetowych, filmów i gier, a także korzystania z wymagających aplikacji graficznych. Zoptymalizowana technika zarządzania pikselami zapewnia na dodatek bardzo pokaźne kąty widzenia 178/178 poziomów co przekłada się na znakomitą wyrazistość obrazu.

wyświetlacz 16:9 Full HD gwarantuje znakomitą szczegółowość
Jakość obrazu ma znaczenie. Zwykłe monitory gwarantują pewien poziom jakości, jednak Ty bez wątpienia oczekujesz więcej. Ten monitor proponuje lepszą rozdzielczość Full HD 1920 x 1080. Rozdzielczość Full HD gwarantuje wyrazistość detali, co w połączeniu z wysokim poziomem jasności, niewiarygodnym kontrastem i naturalnymi kolorami powoduje, iż obraz olśniewa realizmem.

Zaprogramowane ustawienia SmartImage gwarantują prosty dostęp do zoptymalizowanych ustawień obrazu
SmartImage to najnowsza, ekskluzywna technologia producenta Philips, która analizuje zawartość wyświetlaną na ekranie i zapewnia zoptymalizowaną skuteczność wyświetlacza. Ten przychylny dla użytkownika interfejs pozwala na dobór zróżnicowanych trybów, takich jak: Biuro, zdjęcia, Filmy, Gry, Oszczędność itd. W celu dopasowania wykorzystywanej aplikacji. W oparciu o ten wybór technika SmartImage dynamicznie optymalizuje kontrast, nasycenie kolorów i ostrość zdjęć i filmów w celu zapewnienia najkorzystniejszej skuteczności wyświetlacza. Tryb Oszczędność pozwala oszczędzić energię. A wszystko to w czasie rzeczywistym za naciśnięciem jednego przycisku!

Płynna gra bez wysiłku dzięki technologii synchronizacji adaptacyjnej
Granie nie powinno wymagać wyboru pomiędzy niestabilnym przebiegiem rozgrywki a niepełnymi klatkami. Dzięki technologii synchronizacji adaptacyjnej możesz radować się płynnym obrazem bez zniekształceń przy praktycznie dowolnej liczbie klatek na sekundę i skrajnie szybkim czasem reakcji.

Mniejsze zmęczenie wzroku dzięki technice Flicker-free
Ze względu na sposób sterowania jasnością w ekranach z podświetleniem LED niektórzy użytkownicy zauważają migotanie na swoich ekranach, co powoduje zmęczenie wzroku. Technika Flicker-free marki Philips wykorzystuje świeże rozwiązanie, by korygować jasność i ograniczać migotanie, dzięki temu zapewnia obszerniejszą wygodę w trakcie oglądania.

Tryb LowBlue pozwala na pracę zdrowszą dla oczu
Badania wykazały, że podobnie jak promienie ultrafioletowe mogą uszkodzić wzrok, tak krótkie promienie niebieskie emitowane przez wyświetlacze LED ponadto mogą posiadać negatywny wpływ na oczy i z biegiem czasu przyczynić się do pogorszenia wzroku. Opracowany przez firmę Philips specjalnie z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu użytkownika tryb LowBlue obniża emisję szkodliwego promieniowania niebieskiego dzięki wykorzystaniu inteligentnego oprogramowania.

HDMI zagwarantuje uniwersalną cyfrową łączność
Urządzenie ze złączem HDMI jest wyekwipowane w osprzęt konieczny do odbioru wysokiej jakości sygnału przesyłanego za pomocą interfejsu HDMI. Przy użyciu jednego przewodu HDMI można przesyłać cyfrowy obraz i dźwięk w wysokiej jakości z komputera albo z dowolnej ilości źródeł audio-video (w tym dekoderów, odtwarzaczy DVD, amplitunerów AV i kamer wideo).

Połączenie DisplayPort gwarantuje idealne efekty wizualne
Złącze DisplayPort zezwala na cyfrowe połączenie komputera z monitorem, bez żadnej konwersji. Dzięki możliwościom pokaźniejszym niżeli oferowane poprzez standard DVI jest w stanie obsłużyć przewody o długości do 15 metrów i przesył informacji z prędkością 10,8 Gb/s. Wysoka produktywność i brak opóźnień gwarantują najszybsze obrazowanie i najwyższą częstotliwość odświeżania. Dzięki temu złącze DisplayPort sprawdza się nieprzeciętnie nie tylko w sytuacji normalnego stosowania w biurze lub w domu,także w trakcie grania w gry, oglądania filmów, edycji obrazu itd. Gwarantuje też współpracę z innymi urządzeniami dzięki zastosowaniu różnorodnych przejściówek.


☆ Aoc monitor 24b2xda 23.8 cali ips dvi hdmi głośniki - 3 lata gwarancji (4038986148320) ☆

Aoc monitor 24b2xda 23.8 cali ips dvi hdmi głośniki - 3 lata gwarancji (4038986148320) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AOC
 • Nazwa produktu: Aoc monitor 24b2xda 23.8 cali ips dvi hdmi głośniki - 3 lata gwarancji (4038986148320)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fe9aa108e441a20ef02e879
 • ID kategorii: 131

☆ Aoc monitor 24b2xda 23.8 cali ips dvi hdmi głośniki - 3 lata gwarancji (4038986148320) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Cienki i smukły monitor IPS o przekątnej 23,8" zapewniający żywe barwy, znaczny zakres kątów oglądania i technikę przychylną dla wzroku
Monitor 24B2XDA z serii B2 wykorzystuje 23,8-calową matrycę IPS Full HD i oferuje wielkie kąty oglądania, skrupulatnie odwzorowane i żywe barwy i uniwersalne złącza. Stylowa budowa cechuje się smukłym profilem i bezramkową z 3 stron matrycą, zapewniając możliwość połączenia wielu monitorów bez przerw. Pożegnaj zmęczenie wzroku dzięki technologiom LowBlue, a także FlickerFree firmy AOC.

konstrukcja bezramkowa
Poza nowoczesnym i atrakcyjnym wyglądem, konstrukcje bezramkowe zezwalają na połączenie wielu monitorów bez przerw w wyświetlanym obszarze. Kursor/okna już nie będą ginąć w ciemnych czeluściach ramek, gdy sporo ekranów jest ustawionych obok siebie

HDMI
Złącze HDMI (ang. High-Definition Multimedia Interface) jest obsługiwane poprzez konsole do gier najnowszej generacji, obecnie dostępne karty graficzne i dekodery obsługujące system ochrony treści cyfrowej HDCP. HDMI w wersjach 1.3-1.4b obsługuje częstotliwość odświeżania do 144 Hz z 1080p i 75 Hz z 1440p, a wersje HDMI 2.0-2.0b obsługują 240 Hz z 1080p, 144 Hz z 1440p i 60 Hz z 2160p (4K).

Rozdzielczość Full HD
Chcesz oglądać filmy Blu-ray w genialnej jakości, grać gry w wysokiej rozdzielczości lub czytać ostry tekst w zastosowaniach biurowych? Dzięki rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 pikseli ten monitor Ci to umożliwi. Niezależnie od tego, co oglądasz, rozdzielczość Full HD wyświetli to z pełnym bogactwem szczegółów bez wykorzystania karty graficznej z wyższej półki i zużywania wielu zasobów systemowych.

Matryca IPS
Niezależnie od tego, czy ogląda się fotografie, filmy, układ stron czasopisma w programie InDesign czy gra w ulubioną grę - pragniemy, aby obraz wyglądał perfekcyjnie z dowolnego kąta. Dlatego właśnie ten wyświetlacz jest zaopatrzony w progresywną matrycę IPS, która zapewnia wyraźne barwy i pokaźny kąt widzenia. Dzięki czemu obraz zawsze jest wspaniały i dokładny, niezależnie od kąta, z którego użytkownik - lub jego znajomi i współpracownicy siedzący albo stojący obok - patrzy na wyświetlacz.

Tryb Low Blue Light
Niebieskie światło o krótkiej długości fali może być krzywdzące dla oczu. Technika AOC Low Blue Light blokuje destrukcyjne niebieskie promieniowanie świetlne, nie zmieniając barwy ekranu. Inne próby redukcji niebieskiego światła wykorzystują filtry lub ustawienia, które powodują przyciemnienie/zażółcenie obrazu.


☆ Aoc monitor 24b2xdam 23.8 cala va dvi hdmi głośniki - 3 lata gwarancji ☆

Aoc monitor 24b2xdam 23.8 cala va dvi hdmi głośniki - 3 lata gwarancji Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AOC
 • Nazwa produktu: Aoc monitor 24b2xdam 23.8 cala va dvi hdmi głośniki - 3 lata gwarancji
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 601d24ab2da47ce02ac099e4
 • ID kategorii: 131

☆ Aoc monitor 24b2xdam 23.8 cala va dvi hdmi głośniki - 3 lata gwarancji - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:4 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:75 Hz;wyświetlacz dotykowy:nie;Obkręcany wyświetlacz (pivot):nie;Format ekranu:16:9;dopełniające opcje:głośniki, wąska ramka, Adaptive-Sync;Głębokość:171 mm;Głośniki:2 x 2 W;Gwarancja:36 miesięcy;Gwarancja nowa:36 miesięcy, charakterystyczna;uzupełniające dane:technologia Low Blue Light, technika Flicker-Free, regulacja pochylania w pionie, wąska ramka, technika Adaptive-Sync;Jasność ekranu:250 cd/m2;Kąt widzenia w pionie:178 poziomów;Kąt widzenia w poziomie:178 poziomów;Klasa energetyczna:A+;Klasa energetyczna SDR:F;Kolor pokrywy:czarny;odcień obudowy:czarny;liczba wyświetlanych odcieni:16,7 mln;ilość złaczy DisplayPort:0;Złącze D-Sub (VGA):1;Złącze DVI:1;Złącze HDMI:1;liczba zespoli Thunderbolt:0;Złącze USB:0;Mikrofon:nie;Opcja przymocowania do ściany:tak;Ochrona oczu:redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light‎;Pilot:nie;pobór mocy (max):0 W;zużycie mocy (tryb czuwania):0,5 W;Przekątna ekranu:24 cale;Przekątna ekranu (cale) - nowa:24 cale;Przekątna ekranu:60 cm;Przekątna ekranu (cm) - nowa:60 cm;Przekątna ekranu:24";Przełącznik (euroetykieta):nie;Regulacja kąta obrotu (swivel):nie;Regulacja kąta pochylenia (tilt):tak;Regulacja wysokości (height):nie;rodzaj etykiety:nowa;Rozdzielczość:1920 x 1080;Rozdzielczość pionowa - nowa:1080 px;Rozdzielczość pozioma - nowa:1920 px;linia:AOC B2XDAM;kanon VESA:100x100 mm;Szerokość:540 mm;technologia 3D:nie;technologia HDR (High Dynamic Range):nie;Tuner TV:nie;Tuner TV:nie;zastosowanie:monitor do domu, monitor do pracy, monitor panoramiczny;wariant gwarancji:standardowa;wariant matrycy:VA;typ podświetlenia:LED;Waga:2,7 kg;Wewnętrzny głośnik:tak;Wejście komponentowe:nie;Wejście liniowe audio:nie;Współczynnik kontrastu:20000000:1;Współczynnik kontrastu statyczny:3000:1;Wyjście liniowe audio:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód HDMI, kabel zasilający;Wysokość z podstawą:419 mm;zakrzywiony ekran:nie;Złacze CI:nie;Złącza:HDMI x 1, DVI x 1, wyjście liniowe audio, VGA x 1;Złącze DisplayPort:nie;Złącze EURO (Scart):nie;Złącze mini DisplayPort:nie;Zużycie energii SDR:21 kWh/1000h;Z wąską ramką:tak;Z zastosowaną kamerą:nie


☆ monitor 241v8la 23.8 cala va hdmi głośniki marki Philips ☆

monitor 241v8la 23.8 cala va hdmi głośniki marki Philips Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: monitor 241v8la 23.8 cala va hdmi głośniki marki Philips
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ff2c07d2da47c51b0e8f8b8
 • ID kategorii: 131

☆ monitor 241v8la 23.8 cala va hdmi głośniki marki Philips - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Żywe, wyraźne obrazy bez granic
Monitor panoramiczny z V-line producenta Philips zapewnia obraz bez granic, a przy tym jest bardzo ekonomiczny i ma najważniejsze funkcje. Funkcja Adaptive-Sync zapewnia płynny obraz. Ochrona przed odblaskami, tryb LowBlue i brak migotania są przychylne dla oczu

Monitor z panelem VA pozwala radować się doskonałej jakości obrazem i szerokimi kątami widzenia
Monitor LED VA marki Philips korzysta z innowacyjnej technologii wielofunkcyjnego przypasowania obrazu w pionie, która zagwarantuje niezwykle wysoki współczynnik kontrastu statycznego, a co za tym idzie nad wyraz żywy, jasny obraz. Jest genialnym rozwiązaniem równocześnie w przypadku typowych zastosowań biurowych, jak i w przypadku wyświetlania fotografii, stron internetowych, filmów i gier i korzystania z wymagających aplikacji graficznych. Zoptymalizowana technika zarządzania pikselami zagwarantuje dodatkowo szczególnie obszerne kąty widzenia 178/178 stopni co przekłada się na genialną wyrazistość obrazu.

SmartContrast gwarantuje głęboką czerń i większe dostatek szczegółów
technologia SmartContrast marki Philips analizuje wyświetlaną na ekranie zawartość i samoczynnie dostosowuje , a także intensywność podświetlenia. Kontrast obrazu jest dynamicznie regulowany w celu jak najkorzystniejszego odwzorowania zawartości cyfrowych obrazów i filmów, a także barw o ciemnych odcieniach wyświetlanych w grach. W trybie ekonomicznym kontrast i podświetlenie są regulowane tak, żeby poprawnie wyświetlać zawartość aplikacji biurowych, równocześnie gwarantując niższe zużycie energii.

Zaprogramowane ustawienia SmartImage gwarantują prosty dostęp do zoptymalizowanych ustawień obrazu
SmartImage to najnowsza, ekskluzywna technika firmy Philips, która analizuje zawartość wyświetlaną na ekranie i gwarantuje zoptymalizowaną sprawność wyświetlacza. Ten przyjazny dla użytkownika interfejs zezwala na dobór różnorodnych trybów, takich jak: Biuro, zdjęcia, Filmy, Gry, Oszczędność itd. W celu dostosowania stosowanej aplikacji. W oparciu o ten wybór technika SmartImage dynamicznie optymalizuje kontrast, nasycenie kolorów i ostrość fotografii i filmów w celu zapewnienia najlepszej produktywności wyświetlacza. Tryb Oszczędność pozwala oszczędzić energię. A wszystko to w czasie rzeczywistym za naciśnięciem jednego przycisku!

Płynna gra bez wysiłku dzięki technologii synchronizacji adaptacyjnej
Granie nie powinno wymagać wyboru między niestabilnym przebiegiem rozgrywki a niepełnymi klatkami. Dzięki technice synchronizacji adaptacyjnej możesz cieszyć się płynnym obrazem bez zniekształceń przy praktycznie dowolnej liczbie klatek na sekundę i arcytrudnie prędkim czasem reakcji.

Mniejsze zmęczenie wzroku dzięki technice Flicker-free
Ze względu na sposób sterowania jasnością w ekranach z podświetleniem LED niektórzy użytkownicy zauważają migotanie na swych ekranach, co sprawia zmęczenie wzroku. Technologia Flicker-free firmy Philips wykorzystuje nowe rozwiązanie, by korygować jasność i ograniczać migotanie, dzięki temu gwarantuje pokaźniejszą wygodę w trakcie oglądania.

Tryb LowBlue umożliwia pracę zdrowszą dla oczu
Badania wykazały, że podobnie jak promienie ultrafioletowe mogą uszkodzić wzrok, tak krótkie promienie niebieskie emitowane poprzez wyświetlacze LED dodatkowo mogą posiadać negatywny wpływ na oczy i z biegiem czasu przyczynić się do pogorszenia wzroku. Opracowany poprzez producenta Philips specjalnie z myślą o zdrowiu i prawidłowym samopoczuciu użytkownika tryb LowBlue obniża emisję zgubnego promieniowania niebieskiego dzięki wykorzystaniu inteligentnego oprogramowania.

HDMI zapewnia uniwersalną cyfrową łączność
Urządzenie ze złączem HDMI jest wyekwipowane w osprzęt konieczny do odbioru wysokiej jakości sygnału przesyłanego przy pomocy interfejsu HDMI. Przy użyciu jednego przewodu HDMI można przesyłać cyfrowy obraz i dźwięk w wysokiej jakości z komputera lub z dowolnej ilości źródeł audio-wideo (w tym dekoderów, odtwarzaczy DVD, amplitunerów AV i kamer video).

Tryb EasyRead pozwala czytać jak na papierze

zaimplementowane głośniki stereofoniczne dla multimediów
ekran jest wyposażony w dwa wbudowane głośniki stereofoniczne o wysokiej jakości. Mogą znajdować się z przodu, u dołu, na górze, z tyłu itp., w zależności od modelu i wzornictwa urządzenia.


☆ Monitor Philips 23,6" 242V8LA/00 VGA HDMI DP głośniki, 242V8LA/00 ☆

Monitor Philips 23,6" 242V8LA/00 VGA HDMI DP głośniki, 242V8LA/00 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Monitor Philips 23,6" 242V8LA/00 VGA HDMI DP głośniki, 242V8LA/00
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 630e0f28b256f5542bf46951
 • ID kategorii: 10812

☆ Monitor Philips 23,6" 242V8LA/00 VGA HDMI DP głośniki, 242V8LA/00 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Żywe, wyraźne obrazy bez granic
Monitor panoramiczny z V-line marki Philips zagwarantuje obraz bez granic, a przy tym jest nad wyraz ekonomiczny i ma najważniejsze funkcje. Funkcja Adaptive-Sync zagwarantuje płynny obraz. Ochrona przed odblaskami, tryb LowBlue i brak migotania są przychylne dla oczu.

Monitor z panelem VA pozwala cieszyć się nadzwyczajnej jakości obrazem i szerokimi kątami widzenia
Monitor LED VA producenta Philips korzysta z zaawansowanej technologii wielofunkcyjnego przypasowania obrazu w pionie, która zapewnia bardzo wysoki współczynnik kontrastu statycznego, a co z tego wynika niezwykle żywy, jasny obraz. Jest wspaniałym rozwiązaniem równocześnie w sytuacji standardowych zastosowań biurowych, jak i w sytuacji wyświetlania zdjęć, stron internetowych, filmów i gier oraz korzystania z wymagających aplikacji graficznych. Zoptymalizowana technologia zarządzania pikselami zapewnia na dodatek stanowczo pokaźne kąty widzenia 178/178 poziomów co przekłada się na znakomitą wyrazistość obrazu.

SmartContrast zagwarantuje głęboką czerń i obszerniejsze różnorodność szczegółów
technika SmartContrast marki Philips analizuje wyświetlaną na ekranie zawartość i automatycznie dostosowuje i intensywność podświetlenia. Kontrast obrazu jest dynamicznie regulowany w celu jak najlepszego odwzorowania zawartości cyfrowych obrazów i filmów i kolorów o ciemnych odcieniach wyświetlanych w grach. W trybie ekonomicznym kontrast i podświetlenie są dostosowywane tak, żeby poprawnie wyświetlać zawartość aplikacji biurowych, równocześnie gwarantując niższe zużycie energii.

Zaprogramowane ustawienia SmartImage zapewniają prosty dostęp do zoptymalizowanych ustawień obrazu
SmartImage to najnowsza, elitarna technologia producenta Philips, która analizuje zawartość wyświetlaną na ekranie i gwarantuje zoptymalizowaną wydajność wyświetlacza. Ten przychylny dla użytkownika interfejs umożliwia wybór różnorodnych trybów, takich jak: Biuro, zdjęcia, Filmy, Gry, Oszczędność itd. W celu dopasowania stosowanej aplikacji. W oparciu o ten dobór technika SmartImage dynamicznie optymalizuje kontrast, nasycenie odcieni i ostrość zdjęć i filmów w celu zapewnienia najlepszej produktywności wyświetlacza. Tryb Oszczędność pozwala oszczędzić energię. A wszystko to w czasie rzeczywistym za naciśnięciem jednego przycisku!

Płynna gra bez wysiłku dzięki technologii synchronizacji adaptacyjnej
Granie nie powinno wymagać wyboru między niestabilnym przebiegiem rozgrywki a niepełnymi klatkami. Dzięki technologii synchronizacji adaptacyjnej możesz radować się płynnym obrazem bez zniekształceń przy praktycznie dowolnej liczbie klatek na sekundę i arcytrudnie prędkim czasem reakcji.

Mniejsze zmęczenie wzroku dzięki technice Flicker-free
Ze względu na sposób sterowania jasnością w ekranach z podświetleniem LED niektórzy użytkownicy zauważają migotanie na swych ekranach, co sprawia zmęczenie wzroku. Technologia Flicker-free firmy Philips wykorzystuje nowe rozwiązanie, żeby korygować jasność i ograniczać migotanie, dzięki czemu zagwarantuje większą wygodę w trakcie oglądania.

Tryb LowBlue zezwala na pracę zdrowszą dla oczu
Badania wykazały, że podobnie jak promienie ultrafioletowe mogą uszkodzić wzrok, tak niedługie promienie niebieskie emitowane przez wyświetlacze LED ponadto mogą mieć negatywny wpływ na oczy i z biegiem czasu przyczynić się do pogorszenia wzroku. Opracowany poprzez markę Philips specjalnie z myślą o zdrowiu i prawidłowym samopoczuciu użytkownika tryb LowBlue ogranicza emisję zgubnego promieniowania niebieskiego dzięki wykorzystaniu inteligentnego oprogramowania.

HDMI gwarantuje uniwersalną cyfrową łączność
Urządzenie ze złączem HDMI jest zaopatrzone w osprzęt niezbędny do odbioru wysokiej jakości sygnału przesyłanego przy pomocy interfejsu HDMI. Przy użyciu jednego przewodu HDMI można przesyłać cyfrowy obraz i dźwięk w wysokiej jakości z komputera albo z dowolnej ilości źródeł audio-video (w tym dekoderów, odtwarzaczy DVD, amplitunerów AV i kamer wideo).

Inne Rankingi:  Mikrofon do karaoke LexiBook

Połączenie DisplayPort zapewnia rewelacyjne efekty wizualne
Złącze DisplayPort pozwala na cyfrowe połączenie komputera z monitorem, bez żadnej konwersji. Dzięki możliwościom pokaźniejszym niż oferowane poprzez kanon DVI jest w stanie obsłużyć przewody o długości do 15 metrów i przesył informacji z prędkością 10,8 Gb/s. Wysoka skuteczność i brak opóźnień zapewniają najszybsze obrazowanie i najwyższą częstotliwość odświeżania. Dzięki temu złącze DisplayPort sprawdza się doskonale nie tylko w przypadku normalnego używania w biurze albo w domu,jeszcze w trakcie grania w gry, oglądania filmów, edycji obrazu itd. Gwarantuje także współpracę z innymi urządzeniami dzięki zaimplementowaniu przeróżnych przejściówek.

Tryb EasyRead pozwala czytać jak na papierze

wbudowane głośniki stereofoniczne dla multimediów
wyświetlacz jest wyekwipowany w dwa wbudowane głośniki stereofoniczne o wysokiej jakości. Mogą znajdować się z przodu, u dołu, na górze, z tyłu itp., w zależności od modelu i wzornictwa urządzenia.



EAN: 8712581771676
Etykieta energetyczna: Pobierz
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy
Kod dostawcy: 242V8LA/00
Model: 242V8LA/00
Proporcje obrazu: 16:9
typ matrycy: VA
Powierzchnia matrycy: Matowa
ekran dotykowy: Nie
technologia podświetlania: Diody LED
Obszar widzialny w pionie: 296.5 mm
Obszar widzialny w poziomie: 527 mm
Plamka matrycy: 0.2745 mm
Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji: 4 ms
Jasność: 250 cd/m²
Kontrast statyczny: 3 000:1
Częstotliwość pozioma min.: 30 kHz
Częstotliwość pozioma max.: 85 kHz
Częstotliwość pionowa min.: 48 Hz
Częstotliwość pionowa max.: 75 Hz
Kąt widzenia stopnie: 178 °
Kąt widzenia pionowy: 178 °
liczba kolorów: 16,7 mln
Gniazda we/wy: 1 x HDMI
Bluetooth: Nie
WiFi: Nie
wbudowane głośniki: Tak
zaimplementowany tuner TV: Nie
Kamera internetowa: Brak
Pivot: Nie
certyfikaty: Energy Star
standard VESA: 100 x 100
zużycie mocy: 13.59 W
Klasa energetyczna: E
Akcesoria w pakiecie: Przewody: kabel HDMI, przewód zasilający
Wysokość: 322 mm
Wysokość z podstawą: 416 mm
Szerokość: 540 mm
Głębokość: 51 mm
Głębokość z podstawą: 220 mm
Waga: 2.61 kg
Waga z podstawą: 3 kg

☆ Philips Monitor 242V8LA 23.8 cali VA HDMI DP Głośniki ☆

Philips Monitor 242V8LA 23.8 cali VA HDMI DP Głośniki Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips Monitor 242V8LA 23.8 cali VA HDMI DP Głośniki
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ff2c0752da47c51b0e8f8b6
 • ID kategorii: 131

☆ Philips Monitor 242V8LA 23.8 cali VA HDMI DP Głośniki - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Żywe, wyraźne obrazy bez granic
Monitor panoramiczny z V-line producenta Philips zagwarantuje obraz bez granic, a przy tym jest nad wyraz ekonomiczny i ma najważniejsze funkcje. Funkcja Adaptive-Sync gwarantuje płynny obraz. Ochrona przed odblaskami, tryb LowBlue i brak migotania są przychylne dla oczu.

Monitor z panelem VA pozwala cieszyć się rewelacyjnej jakości obrazem i szerokimi kątami widzenia
Monitor LED VA marki Philips korzysta z zaawansowanej technice wielofunkcyjnego dopasowania obrazu w pionie, która zapewnia wyjątkowo wysoki współczynnik kontrastu statycznego, a co z tego wynika niezwykle żywy, jasny obraz. Jest perfekcyjnym rozwiązaniem równocześnie w sytuacji standardowych zastosowań biurowych, jak i w przypadku wyświetlania fotografii, stron internetowych, filmów i gier, a także korzystania z wymagających aplikacji graficznych. Zoptymalizowana technologia zarządzania pikselami zagwarantuje na dodatek niezwykle znaczne kąty widzenia 178/178 stopni co przekłada się na genialną wyrazistość obrazu.

SmartContrast zagwarantuje głęboką czerń i pokaźniejsze zasobność szczegółów
technika SmartContrast producenta Philips analizuje wyświetlaną na ekranie zawartość i samoczynnie dopasowuje oraz intensywność podświetlenia. Kontrast obrazu jest dynamicznie dostosowywany w celu jak najlepszego odwzorowania zawartości cyfrowych obrazów i filmów oraz barw o ciemnych odcieniach wyświetlanych w grach. W trybie ekonomicznym kontrast i podświetlenie są dostosowywane tak, aby poprawnie wyświetlać zawartość aplikacji biurowych, jednocześnie gwarantując niższe zużycie energii.

Zaprogramowane ustawienia SmartImage gwarantują prosty dostęp do zoptymalizowanych ustawień obrazu
SmartImage to najnowsza, ekskluzywna technika firmy Philips, która analizuje zawartość wyświetlaną na ekranie i gwarantuje zoptymalizowaną sprawność wyświetlacza. Ten przyjazny dla użytkownika interfejs zezwala na wybór różnych trybów, takich jak: Biuro, zdjęcia, Filmy, Gry, Oszczędność itd. W celu dobrania stosowanej aplikacji. W oparciu o ten dobór technologia SmartImage dynamicznie optymalizuje kontrast, nasycenie odcieni i ostrość fotografii i filmów w celu zapewnienia najlepszej efektywności wyświetlacza. Tryb Oszczędność pozwala oszczędzić energię. A wszystko to w czasie rzeczywistym za naciśnięciem jednego przycisku!

Płynna gra bez wysiłku dzięki technologii synchronizacji adaptacyjnej
Granie nie powinno wymagać wyboru pomiędzy niestabilnym przebiegiem rozgrywki a niepełnymi klatkami. Dzięki technologii synchronizacji adaptacyjnej możesz cieszyć się płynnym obrazem bez zniekształceń przy praktycznie dowolnej liczbie klatek na sekundę i skrajnie szybkim czasem reakcji.

Mniejsze zmęczenie wzroku dzięki technologii Flicker-free
Ze względu na sposób sterowania jasnością w ekranach z podświetleniem LED niektórzy użytkownicy zauważają migotanie na swych ekranach, co powoduje zmęczenie wzroku. Technologia Flicker-free firmy Philips wykorzystuje świeże rozwiązanie, żeby korygować jasność i ograniczać migotanie, dzięki czemu gwarantuje obszerniejszą wygodę podczas oglądania.

Tryb LowBlue umożliwia pracę zdrowszą dla oczu
Badania wykazały, że podobnie jak promienie ultrafioletowe mogą uszkodzić wzrok, tak niedługie promienie niebieskie emitowane przez wyświetlacze LED także mogą posiadać negatywny wpływ na oczy i z biegiem czasu przyczynić się do pogorszenia wzroku. Opracowany poprzez markę Philips specjalnie z myślą o zdrowiu i korzystnym samopoczuciu użytkownika tryb LowBlue zniża emisję zgubnego promieniowania niebieskiego dzięki wykorzystaniu inteligentnego oprogramowania.

HDMI gwarantuje uniwersalną cyfrową łączność
Urządzenie ze złączem HDMI jest wyekwipowane w osprzęt niezbędny do odbioru wysokiej jakości sygnału przesyłanego przy pomocy interfejsu HDMI. Przy użyciu jednego przewodu HDMI można przesyłać cyfrowy obraz i dźwięk w wysokiej jakości z komputera albo z dowolnej ilości źródeł audio-wideo (w tym dekoderów, odtwarzaczy DVD, amplitunerów AV i kamer wideo).

Połączenie DisplayPort gwarantuje wspaniałe efekty wizualne
Złącze DisplayPort pozwala na cyfrowe połączenie komputera z monitorem, bez żadnej konwersji. Dzięki możliwościom pokaźniejszym aniżeli oferowane przez standard DVI jest w stanie obsłużyć przewody o długości do 15 metrów i przesył danych z prędkością 10,8 Gb/s. Wysoka wydajność i brak opóźnień gwarantują najszybsze obrazowanie i najwyższą częstotliwość odświeżania. Dzięki czemu złącze DisplayPort sprawdza się idealnie nie tylko w przypadku normalnego stosowania w biurze albo w domu,również w trakcie grania w gry, oglądania filmów, edycji obrazu itd. Zapewnia dodatkowo współpracę z innymi urządzeniami dzięki zaimplementowaniu różnych przejściówek.

Tryb EasyRead pozwala czytać jak na papierze

zaimplementowane głośniki stereofoniczne dla multimediów
ekran jest zaopatrzony w dwa zastosowane głośniki stereofoniczne o wysokiej jakości. Mogą znajdować się z przodu, na dole, na górze, z tyłu itp., w zależności od modelu i wzornictwa urządzenia.


☆ Philips monitor 272v8la 27 cali va hdmi dp głośniki (8712581772109) ☆

Philips monitor 272v8la 27 cali va hdmi dp głośniki (8712581772109) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips monitor 272v8la 27 cali va hdmi dp głośniki (8712581772109)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 604b171e8e441aa3da008e1b
 • ID kategorii: 10812

☆ Philips monitor 272v8la 27 cali va hdmi dp głośniki (8712581772109) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Żywe, wyraźne obrazy bez granic
Monitor panoramiczny z V-line marki Philips gwarantuje obraz bez granic, a przy tym jest bardzo ekonomiczny i ma najważniejsze funkcje. Funkcja Adaptive-Sync zagwarantuje płynny obraz. Ochrona przed odblaskami, tryb LowBlue i brak migotania są przychylne dla oczu.

Monitor z panelem VA pozwala radować się perfekcyjnej jakości obrazem i szerokimi kątami widzenia
Monitor LED VA producenta Philips korzysta z innowacyjnej technice wielofunkcyjnego dobrania obrazu w pionie, która zapewnia niezwykle wysoki współczynnik kontrastu statycznego, a co za tym idzie bardzo żywy, jasny obraz. Jest doskonałym rozwiązaniem jednocześnie w przypadku typowych zastosowań biurowych, jak i w przypadku wyświetlania fotografii, stron internetowych, filmów i gier i korzystania z wymagających aplikacji graficznych. Zoptymalizowana technologia zarządzania pikselami gwarantuje dodatkowo wyjątkowo spore kąty widzenia 178/178 poziomów co przekłada się na nadzwyczajną wyrazistość obrazu.

Zaprogramowane ustawienia SmartImage gwarantują prosty dostęp do zoptymalizowanych ustawień obrazu
SmartImage to najnowsza, ekskluzywna technika producenta Philips, która analizuje zawartość wyświetlaną na ekranie i zapewnia zoptymalizowaną produktywność wyświetlacza. Ten przyjazny dla użytkownika interfejs pozwala na dobór przeróżnych trybów, takich jak: Biuro, zdjęcia, Filmy, Gry, Oszczędność itd. W celu dopasowania stosowanej aplikacji. W oparciu o ten wybór technika SmartImage dynamicznie optymalizuje kontrast, nasycenie odcieni i ostrość zdjęć i filmów w celu zapewnienia najkorzystniejszej skuteczności wyświetlacza. Tryb Oszczędność pozwala oszczędzić energię. A wszystko to w czasie rzeczywistym za naciśnięciem jednego przycisku!

SmartContrast zapewnia głęboką czerń i większe mnogość szczegółów
technologia SmartContrast producenta Philips analizuje wyświetlaną na ekranie zawartość i samoczynnie dostosowuje , a także intensywność podświetlenia. Kontrast obrazu jest dynamicznie regulowany w celu jak najlepszego odwzorowania zawartości cyfrowych obrazów i filmów oraz kolorów o ciemnych odcieniach wyświetlanych w grach. W trybie ekonomicznym kontrast i podświetlenie są regulowane tak, żeby poprawnie wyświetlać zawartość aplikacji biurowych, jednocześnie zapewniając niższe zużycie energii.

Płynna gra bez wysiłku dzięki technice synchronizacji adaptacyjnej
Granie nie powinno wymagać wyboru pomiędzy niestabilnym przebiegiem rozgrywki a niepełnymi klatkami. Dzięki technice synchronizacji adaptacyjnej możesz radować się płynnym obrazem bez zniekształceń przy praktycznie dowolnej liczbie klatek na sekundę i ekstremalnie prędkim czasem reakcji.

Mniejsze zmęczenie wzroku dzięki technice Flicker-free
Ze względu na sposób sterowania jasnością w ekranach z podświetleniem LED niektórzy użytkownicy zauważają migotanie na swych ekranach, co sprawia zmęczenie wzroku. Technika Flicker-free firmy Philips wykorzystuje świeże rozwiązanie, żeby korygować jasność i ograniczać migotanie, dzięki czemu zapewnia pokaźniejszą wygodę w trakcie oglądania.

Tryb LowBlue umożliwia pracę zdrowszą dla oczu
Badania wykazały, że podobnie jak promienie ultrafioletowe mogą uszkodzić wzrok, tak krótkie promienie niebieskie emitowane poprzez wyświetlacze LED w dodatku mogą posiadać negatywny wpływ na oczy i z biegiem czasu przyczynić się do pogorszenia wzroku. Opracowany poprzez firmę Philips specjalnie z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu użytkownika tryb LowBlue obniża emisję krzywdzącego promieniowania niebieskiego dzięki wykorzystaniu inteligentnego oprogramowania.

HDMI zagwarantuje uniwersalną cyfrową łączność
Urządzenie ze złączem HDMI jest zaopatrzone w osprzęt niezbędny do odbioru wysokiej jakości sygnału przesyłanego za pomocą interfejsu HDMI. Przy użyciu jednego przewodu HDMI można przesyłać cyfrowy obraz i dźwięk w wysokiej jakości z komputera lub z dowolnej ilości źródeł audio-video (w tym dekoderów, odtwarzaczy DVD, amplitunerów AV i kamer wideo).

Połączenie DisplayPort zapewnia perfekcyjne efekty wizualne
Złącze DisplayPort pozwala na cyfrowe połączenie komputera z monitorem, bez żadnej konwersji. Dzięki możliwościom obszerniejszym niżeli oferowane przez kanon DVI jest w stanie obsłużyć przewody o długości do 15 metrów i przesył informacji z szybkością 10,8 Gb/s. Wysoka wydajność i brak opóźnień gwarantują najszybsze obrazowanie i najwyższą częstotliwość odświeżania. Dzięki temu złącze DisplayPort sprawdza się nieprzeciętnie nie tylko w sytuacji normalnego używania w biurze lub w domu,też w trakcie grania w gry, oglądania filmów, edycji obrazu itd. Zagwarantuje też współpracę z innymi urządzeniami dzięki zastosowaniu różnych przejściówek.

wbudowane głośniki stereofoniczne dla multimediów
wyświetlacz jest wyekwipowany w dwa zastosowane głośniki stereofoniczne o wysokiej jakości. Mogą znajdować się z przodu, na dole, na górze, z tyłu itp., w zależności od modelu i wzornictwa urządzenia.



EAN: 8712581772109
Etykieta energetyczna: Pobierz
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy
Kod dostawcy: 272V8LA/00
Model: 272V8LA
Proporcje obrazu: 16:9
rodzaj matrycy: VA
Powierzchnia matrycy: Matowa
ekran dotykowy: Nie
technologia podświetlania: Diody LED
Obszar widzialny w pionie: 336.3 mm
Obszar widzialny w poziomie: 597.9 mm
Plamka matrycy: 0.3114 mm
Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji: 4 ms
Jasność: 250 cd/m²
Kontrast statyczny: 3 000:1
Kontrast Dynamiczny: Mega Contrast
Częstotliwość pozioma min.: 30 kHz
Częstotliwość pozioma max.: 85 kHz
Częstotliwość pionowa min.: 48 Hz
Częstotliwość pionowa max.: 75 Hz
Kąt widzenia stopnie: 178 °
Kąt widzenia pionowy: 178 °
liczba barw: 16,7 mln
Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub
Bluetooth: Nie
WiFi: Nie
wbudowane głośniki: Tak
zaimplementowany tuner TV: Nie
Kamera internetowa: Brak
Pivot: Nie
dokumenty: RoHS
kanon VESA: 100 x 100
pobór mocy: 24.5 W
Klasa energetyczna: E
Akcesoria w pakiecie: Przewody: kabel HDMI, przewód zasilający Dokumentacja użytkownika
Wysokość: 363 mm
Wysokość z podstawą: 456 mm
Szerokość: 613 mm
Głębokość: 45 mm
Głębokość z podstawą: 231 mm
Waga: 3.54 kg
Waga z podstawą: 4 kg

☆ monitor 271v8la 27 cali va hdmi głośniki marki Philips ☆

monitor 271v8la 27 cali va hdmi głośniki marki Philips Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: monitor 271v8la 27 cali va hdmi głośniki marki Philips
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fe9ab352da47c406de8e5e0
 • ID kategorii: 10812

☆ monitor 271v8la 27 cali va hdmi głośniki marki Philips - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Żywe, wyraźne obrazy bez granic
Monitor panoramiczny z V-line marki Philips zagwarantuje obraz bez granic, a przy tym jest niezwykle ekonomiczny i ma najważniejsze funkcje. Funkcja Adaptive-Sync gwarantuje płynny obraz. Ochrona przed odblaskami, tryb LowBlue i brak migotania są przyjazne dla oczu.

Monitor z panelem VA pozwala cieszyć się rewelacyjnej jakości obrazem i szerokimi kątami widzenia
Monitor LED VA marki Philips korzysta z zaawansowanej technice wielofunkcyjnego przypasowania obrazu w pionie, która gwarantuje nad wyraz wysoki współczynnik kontrastu statycznego, a co za tym idzie szczególnie żywy, jasny obraz. Jest znakomitym rozwiązaniem równocześnie w przypadku typowych zastosowań biurowych, jak i w sytuacji wyświetlania zdjęć, stron internetowych, filmów i gier i korzystania z wymagających aplikacji graficznych. Zoptymalizowana technika zarządzania pikselami gwarantuje dodatkowo nad wyraz pokaźne kąty widzenia 178/178 stopni co przekłada się na wspaniałą wyrazistość obrazu.

Zaprogramowane ustawienia SmartImage gwarantują prosty dostęp do zoptymalizowanych ustawień obrazu
SmartImage to najnowsza, ekskluzywna technologia firmy Philips, która analizuje zawartość wyświetlaną na ekranie i zapewnia zoptymalizowaną sprawność wyświetlacza. Ten przyjazny dla użytkownika interfejs umożliwia dobór różnych trybów, takich jak: Biuro, fotografie, Filmy, Gry, Oszczędność itd. W celu dopasowania użytkowanej aplikacji. W oparciu o ten dobór technika SmartImage dynamicznie optymalizuje kontrast, nasycenie odcieni i ostrość fotografii i filmów w celu zapewnienia najkorzystniejszej efektywności wyświetlacza. Tryb Oszczędność pozwala oszczędzić energię. A wszystko to w czasie rzeczywistym za naciśnięciem jednego przycisku!

SmartContrast gwarantuje głęboką czerń i pokaźniejsze różnorodność szczegółów
technologia SmartContrast producenta Philips analizuje wyświetlaną na ekranie zawartość i automatycznie dopasowuje i intensywność podświetlenia. Kontrast obrazu jest dynamicznie dostosowywany w celu jak najlepszego odwzorowania zawartości cyfrowych obrazów i filmów i kolorów o ciemnych odcieniach wyświetlanych w grach. W trybie ekonomicznym kontrast i podświetlenie są regulowane tak, żeby poprawnie wyświetlać zawartość aplikacji biurowych, jednocześnie gwarantując niższe zużycie energii.

Płynna gra bez wysiłku dzięki technice synchronizacji adaptacyjnej
Granie nie powinno wymagać wyboru pomiędzy niestabilnym przebiegiem rozgrywki a niepełnymi klatkami. Dzięki technologii synchronizacji adaptacyjnej możesz cieszyć się płynnym obrazem bez zniekształceń przy praktycznie dowolnej liczbie klatek na sekundę i arcytrudnie szybkim czasem reakcji.

Mniejsze zmęczenie wzroku dzięki technice Flicker-free
Ze względu na sposób sterowania jasnością w ekranach z podświetleniem LED niektórzy użytkownicy zauważają migotanie na swych ekranach, co sprawia zmęczenie wzroku. Technika Flicker-free marki Philips wykorzystuje nowe rozwiązanie, by korygować jasność i ograniczać migotanie, dzięki temu zapewnia pokaźniejszą wygodę podczas oglądania.

Tryb LowBlue pozwala na pracę zdrowszą dla oczu
Badania wykazały, iż podobnie jak promienie ultrafioletowe mogą uszkodzić wzrok, tak krótkie promienie niebieskie emitowane poprzez wyświetlacze LED ponadto mogą mieć negatywny wpływ na oczy i z biegiem czasu przyczynić się do pogorszenia wzroku. Opracowany przez producenta Philips specjalnie z myślą o zdrowiu i prawidłowym samopoczuciu użytkownika tryb LowBlue zniża emisję krzywdzącego promieniowania niebieskiego dzięki wykorzystaniu inteligentnego oprogramowania.

HDMI gwarantuje uniwersalną cyfrową łączność
Urządzenie ze złączem HDMI jest wyposażone w osprzęt potrzebny do odbioru wysokiej jakości sygnału przesyłanego za pomocą interfejsu HDMI. Przy użyciu jednego przewodu HDMI można przesyłać cyfrowy obraz i dźwięk w wysokiej jakości z komputera albo z dowolnej ilości źródeł audio-wideo (w tym dekoderów, odtwarzaczy DVD, amplitunerów AV i kamer wideo).

Tryb EasyRead pozwala czytać jak na papierze

zaimplementowane głośniki stereofoniczne dla multimediów
wyświetlacz jest zaopatrzony w dwa zaimplementowane głośniki stereofoniczne o wysokiej jakości. Mogą znajdować się z przodu, na dole, na górze, z tyłu itp., w zależności od modelu i wzornictwa urządzenia.



EAN: 8712581772086
Etykieta energetyczna: Pobierz
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy
Kod dostawcy: 271V8LA/00
Model: 271V8LA/00
Proporcje obrazu: 16:9
rodzaj matrycy: VA
Powierzchnia matrycy: Matowa
ekran dotykowy: Nie
technologia podświetlania: Diody LED
Obszar widzialny w pionie: 336.3 mm
Obszar widzialny w poziomie: 597.9 mm
Plamka matrycy: 0.3114 mm
Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji: 4 ms
Jasność: 250 cd/m²
Kontrast statyczny: 3 000:1
Częstotliwość pozioma min.: 30 kHz
Częstotliwość pozioma max.: 85 kHz
Częstotliwość pionowa min.: 48 Hz
Częstotliwość pionowa max.: 75 Hz
Kąt widzenia poziomy: 178 °
Kąt widzenia pionowy: 178 °
ilość barw: 16,7 mln
Gniazda we/wy: 1 x Audio out
Bluetooth: Nie
WiFi: Nie
zastosowane głośniki: Tak
zaimplementowany tuner TV: Nie
Kamera internetowa: Brak
Pivot: Nie
atesty: CB
kanon VESA: 100 x 100
zużycie mocy: 23.3 W
Klasa energetyczna: E
Akcesoria w zestawie: Przewody: przewód HDMI, przewód zasilający
Wysokość: 363 mm
Wysokość z podstawą: 456 mm
Szerokość: 613 mm
Głębokość: 45 mm
Głębokość z podstawą: 231 mm
Waga: 3.5 kg
Waga z podstawą: 3.96 kg

☆ Samsung Monitor 23,8 cala LF24T450FZUXEN IPS 1920 x 1080 FHD 16:9 2xHDMI 1xDP 5ms HAS+PIVOT głośniki płaski 3Y ☆

Samsung Monitor 23,8 cala LF24T450FZUXEN IPS 1920 x 1080 FHD 16:9 2xHDMI 1xDP 5ms HAS+PIVOT głośniki płaski 3Y Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Monitor 23,8 cala LF24T450FZUXEN IPS 1920 x 1080 FHD 16:9 2xHDMI 1xDP 5ms HAS+PIVOT głośniki płaski 3Y
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62047387d40333f6dc9e33b6
 • ID kategorii: 131

☆ Samsung Monitor 23,8 cala LF24T450FZUXEN IPS 1920 x 1080 FHD 16:9 2xHDMI 1xDP 5ms HAS+PIVOT głośniki płaski 3Y - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:5 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:75 Hz;wyświetlacz dotykowy:nie;Obkręcany ekran (pivot):tak;Format ekranu:16:9;dopełniające opcje:pivot, głośniki, USB, AMD FreeSync, wąska ramka, regulacja wysokości;Głębokość:224 mm;Głośniki:tak;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja nowa:24 miesiące, door to door;uzupełniające informacje:tryb gra, technika AMD® FreeSync, tryb Eye Saver;Jasność ekranu:250 cd/m2;Kąt widzenia w pionie:178 poziomów;Kąt widzenia w poziomie:178 stopni;Klasa energetyczna SDR:E;Kolor obudowy:czarny;odcień obudowy:czarny;ilość wyświetlanych kolorów:16,7 mln;liczba złaczy DisplayPort:1;Złącze D-Sub (VGA):0;Złącze DVI:0;Złącze HDMI:2;liczba scali Thunderbolt:0;Złącze USB:2;Mikrofon:nie;Opcja przymocowania do ściany:tak;Ochrona oczu:redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light‎;Pilot:nie;pobór mocy (tryb czuwania):0,3 W;Przekątna ekranu:24 cale;Przekątna ekranu (cale) - nowa:24 cale;Przekątna ekranu:60 cm;Przekątna ekranu (cm) - nowa:60 cm;Przekątna ekranu:24";Przełącznik (euroetykieta):nie;Regulacja kąta obrotu (swivel):tak;Regulacja kąta pochylenia (tilt):tak;Regulacja wysokości (height):tak;typ etykiety:nowa;Rozdzielczość:1920 x 1080;Rozdzielczość pionowa - nowa:1080 px;Rozdzielczość pozioma - nowa:1920 px;kolekcja (wariantowanie):T450FZU;standard VESA:100x100 mm;Szerokość:539 mm;technika 3D:nie;technika HDR (High Dynamic Range):nie;technologia NVIDIA/AMD dla graczy:AMD FreeSync;Tuner TV:nie;Tuner TV:nie;wykorzystanie:monitor do pracy, monitor panoramiczny;wariant gwarancji:door to door;rodzaj matrycy:IPS;wariant podświetlenia:LED;Waga:4 kg;Wewnętrzny głośnik:tak;Wejście komponentowe:nie;Wejście liniowe audio:nie;Współczynnik kontrastu statyczny:1000:1;Wyjście liniowe audio:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód HDMI, przewód zasilający, podstawa;Wysokość z podstawą:371 mm;wykrzywiony ekran:nie;Złącza:DisplayPort x 1, HDMI x 2, USB 2.0 x 2, wyjście liniowe audio;Złącze DisplayPort:tak;Złącze mini DisplayPort:nie;Zużycie energii SDR:15 kWh/1000h;Bezramkowe:tak;Z zastosowaną kamerą:nie