głośnik bezprzewodowy 50w

Ranking głośników bezprzewodowych 50w – listopad 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników bezprzewodowych 50w. Ranking zawierający polecane głośniki bezprzewodowe 50w jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Sony Głośnik srs-xp500 (4548736123465) ☆

Sony Głośnik srs-xp500 (4548736123465) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony Głośnik srs-xp500 (4548736123465)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62b4916c902e510b9e504399
 • ID kategorii: 11752

☆ Sony Głośnik srs-xp500 (4548736123465) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

XP500 to uniwersalny głośnik z szeregiem dodatkowych funkcji rozrywkowych solidny, imprezowy dźwięk dzięki X-Balanced Speaker Stopień ochrony przed wodą IPX4 20 godzin pracy na akumulatorze i szybkie ładowanie mocny, imprezowy dźwięk Dzięki jednostkom niskotonowym i jednostkom wysokotonowym głośnik XP500 odtwarza głęboki, dynamiczny dźwięk z czystymi wokalami i wyraźnym wrażeniem przestrzenności.

doskonale spisuje się na imprezach, ale stworzy też klimat do relaksu w domu. X-Balanced Speaker Unit Membrana innowacyjnej jednostki głośnikowej X-Balanced Speaker Unit nie ma kształtu koła, dzięki czemu jej powierzchnia jest obszerniejsza niżeli w standardowych głośnikach.

Oznacza to bogatszy, czystszy dźwięk przy słuchaniu każdego typu muzyki. Wyraźny i głośny dźwięk Połączenie jednostki X-Balanced Speaker i efektywnych przednich jednostek wysokotonowych zagwarantuje dużą moc, mnogość i czystość dźwięku w rozległej strefie.

w konsekwencji wyśmienitej muzyki może słuchać jeszcze więcej osób. Podkręć bas technika MEGA BASS pozwala jeszcze bardziej podkręcić bas. Słuchając nagrań uzyskasz głębokie i dynamiczne niskie tony. Realistyczny dźwięk W brzmieniu muzyki na żywo jest coś szczególnego.

Funkcja LIVE SOUND pozwala przywrócić ten unikalny klimat i poczuć się, jak na koncercie. Rozjaśnij swoje życie Nowy system oświetlenia pozwala wybierać rozmaite sposoby świecenia, dzięki którym impreza zacznie pulsować energią, a spokojny wieczór w domu upłynie pod znakiem łagodnych, kojących odcieni.

Odtwarzanie choćby w deszczu Nie pozwól, aby impreza na zewnątrz skończyła się wraz z pierwszym kaprysem pogody. Głośnik XP500 jest broniony przed wodą na poziomie IPX4, więc nie musisz się obawiać kilku kropli deszczu.

prędkie ładowanie Brak czasu bywa problemem — lecz nie w sytuacji tego głośnika. Funkcja prędkiego ładowania zapewnia 80 minut odtwarzania po zaledwie 10-minutowym ładowaniu. Dłuższy czas pracy akumulatora Kiedy wszyscy dobrze się bawią, muzyka powinna grać bez końca.

w pełni naładowany akumulator tego głośnika wystarcza na 20 godzin odtwarzania. Karaoke lubisz karaoke? W takim razie stworzycie z głośnikiem XP500 wspaniały duet. Podłącz mikrofon, wybierz utwór i daj z siebie wszystko.

Ale nie ograniczaj się do śpiewania. Głośnik ma dwa wejścia, więc możesz również podłączyć gitarę i wykorzystać głośnika w roli wzmacniacza. Akumulator w dobrych rękach Funkcja ochrony akumulatora pomoże uniknąć przeładowania i utrzymać jego trafny stan poprzez dłuższy czas.

Złap go i ruszaj Głośnik XP500 ma komfortowy uchwyt, zatem z łatwością przeniesiesz go z domu do ogrodu i w każde inne miejsce. Zgodność z BLUETOOTH® Chcesz użyć łącza bezprzewodowego? Sparuj głośnik XG500 ze zgodnym urządzeniem z BLUETOOTH® i przesyłaj muzykę wprost do głośnika.

Podłącz i odtwarzaj Dzięki tylnemu portowi USB możesz odtwarzać nagrania bezpośrednio z podłączonej pamięci USB. Funkcja Party Connect Połącz nawet 100 zgodnych głośników i zsynchronizuj światła i muzykę.

2 porty USB z funkcją ładowania Jeśli Twój smartfon jest prawie rozładowany, możesz podłączyć go do głośnika i naładować. Sony | Music Center Optymalizuj ustawienia dźwięku, steruj odtwarzaniem, zmieniaj schematy oświetlenia i zarządzaj urządzeniami bezpośrednio z telefonu.

świetny dźwięk w każdej konfiguracji Dzięki symetrycznemu układowi przednich jednostek głośnik XP500 można ustawić pionowo lub położyć poziomo. Aplikacja Fiestable Korzystaj z imprezowych funkcji, takich jak tworzenie list odtwarzania, karaoke i sporo innych.

Porównaj produkty


☆ Srs-xg500 głośnik bezprzewodowy marki Sony ☆

Srs-xg500 głośnik bezprzewodowy marki Sony Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SONY
 • Nazwa produktu: Srs-xg500 głośnik bezprzewodowy marki Sony
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60ef0fd23754b71d2f7a799e
 • ID kategorii: 8681

☆ Srs-xg500 głośnik bezprzewodowy marki Sony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik Sony SRS-XG500B Bluetooth Przenieś imprezę na zewnątrz Stopień ochrony przed wodą i pyłem IP66 oznacza, iż ten głośnik przetrwa prawie wszystko. Możesz go używać na basenie, w parku, a nawet na plaży.

Głośnik Sony SRS-XG500B Bluetooth jest wyekwipowany w jednostkę X-Balanced Speaker Unit, sprawną jednostkę wysokotonową i membrany bierne. Ich połączenie gwarantuje solidny dźwięk, wspaniały do imprezowania na świeżym powietrzu.

Jeszcze dłuższe imprezowanie w pełni naładowany akumulator głośnika Sony SRS-XG500B Bluetooth wystarcza na 30 godzin odtwarzania. Nie obawiaj się więc nieprzewidzianego ucichnięcia dźwięku — muzyka będzie grała i grała.

Brak czasu bywa problemem — lecz nie w sytuacji tego głośnika. Funkcja szybkiego ładowania zagwarantuje 3 godziny odtwarzania po zaledwie 10-minutowym ładowaniu. Funkcja ochrony akumulatora pomoże uniknąć przeładowania i utrzymać jego słuszny stan poprzez dłuższy czas.

Inne Rankingi:  Mikrofon do komputera do 20 zł

Jeśli Twój smartfon jest prawie rozładowany, możesz podłączyć go do głośnika i naładować. Słuchaj muzyki ze znajomymi aby zapewnić ulepszoną jakość dźwięku, w głośniku Sony SRS-XG500B Bluetooth harmonijnie połączono przeróżne technologie.

Jednostka X-Balanced Speaker Unit zapewnia głęboki, dynamiczny bas i czyste wokale nawet przy wielkiej głośności. Wydajna jednostka wysokotonowa jest źródłem czystych, donośnych dźwięków o wysokiej częstotliwości.

Membrany bierne optymalizują odtwarzanie czystego basu. Konsekwencją połączenia wszelkich tych składników jest perfekcyjny dźwięk, którego warto posłuchać wspólnie ze znajomymi. Jeśli chcesz uzyskać więcej światła i mocniejszy dźwięk, połącz choćby 100 zgodnych głośników i zsynchronizuj światła i muzykę.

Realistyczny dźwięk W brzmieniu muzyki na żywo jest coś szczególnego. Funkcja LIVE SOUND pozwala przywrócić ten niepowtarzalny klimat i poczuć się, jak na koncercie. Nowy system świateł pozwala uzyskać nowocześnie wyglądające, delikatne oświetlenie, świetnie sprawdzające się na imprezach i w powszednim stosowaniu.

Użytkownicy aplikacji Sony | Music Center mogą nawet wybierać przeróżne schematy oświetlenia. W dodatku dzięki tylnemu portowi USB możesz odtwarzać nagrania bezpośrednio z podłączonej pamięci USB. Chcesz wykorzystać łącza bezprzewodowego? Sparuj głośnik Sony SRS-XG500B Bluetooth ze zgodnym urządzeniem z BLUETOOTH i przesyłaj muzykę wprost do głośnika.


☆ Głośnik mobilny OVERMAX Soundbeat 5.0 Czarny, 1_736721 ☆

Głośnik mobilny OVERMAX Soundbeat 5.0 Czarny, 1_736721 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: OVERMAX
 • Nazwa produktu: Głośnik mobilny OVERMAX Soundbeat 5.0 Czarny, 1_736721
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f2bc073d40333c817d2a1cd
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik mobilny OVERMAX Soundbeat 5.0 Czarny, 1_736721 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

 BEZPRZEWODOWY GŁOŚNIK BLUETOOTH OVERMAX SOUNDBEAT 5.0 Bezprzewodowa łączność Bluetooth™ 5.0 2 głośniki - 20 W RMS Długa praca na baterii 3600 mAh - aż do 8 godzin zaimplementowane radio z automatycznym wyszukiwaniem stacji 87,6-108 MHz szeroki zakres pasm: 80-20000 Hz błyskotliwe oświetlenie LED – perfekcyjne na imprezę Obsługa formatu MP3 Odtwarzanie z Bluetooth, USB, Micro SD oraz AUX 3,5 mm Wejście mikrofonowe – funkcja karaoke Czytelny ekran LED Pilot do sterowania w zestawie Niesamowita jakość dźwięku Głośnik bezprzewodowy Overmax Soundbeat 5.0 został zaopatrzony w dwa wysokiej jakości głośniki o łącznej mocy 20 W RMS.

Głośniki wsparte są pasywnymi radiatorami, które nadają głębię niskim tonom, zapewniając solidne basowe uderzenie. Wytrzymała bateria Akumulator o mocy 3600 mAh umożliwia choćby do 8 godzin ciągłego odtwarzania.

dzięki temu Soundbeat 5.0 perfekcyjnie sprawdza się nie tylko w domu, lecz także podczas podróży, na grillu czy w ogrodzie. Efektowne oświetlenie Soundbeat 5.0 został wyekwipowany w podświetlenie LED, które przykuwa uwagę i nadaje głośnikowi widowiskowy wygląd.

Funkcja perfekcyjnie sprawdza się w trakcie najróżniejszego typu imprez. Podświetlenie można włączać i wyłączać za pomocą jednego przycisku. Głośnik Bluetooth Soundbeat wyposażony został w moduł komunikacji bezprzewodowej Bluetooth 5.0.

dzięki temu głośnik może odtwarzać muzykę czy podcasty z komputera, smartfona lub tableta. Przyciski na obudowie umożliwiają sterowanie odtwarzaniem bezpośrednio z głośnika – przejście do kolejnego utworu, pauza itd.

Zasięg urządzenia to aż 10 metrów. Jeden głośnik, niemało źródeł Micro SD Odczytuje pliki muzyczne w formacie MP3 bezpośrednio z karty pamięci. Wejście USB umożliwia podłączenie pendrive i innych mobilnych sprzętów magazynujących.

Wejście AUX Dzięki wejściu AUX głośnik można podłączyć przewodowo do komputera lub innego urządzenia – jack 3,5 mm zapewnia najwyższą jakość dźwięku z urządzenia źródłowego. Nie tylko głośnik Radio FM zastosowane radio FM z automatycznym strojeniem, zapamiętywaniem stacji i wysuwaną anteną.

Karaoke Soundbeat 5.0 po podłączeniu zewnętrznego mikrofonu spełnia funkcję głośnika karaoke, umożliwiając jednoczesne odtwarzanie muzyki oraz głosu. Taki koncert rozkręci każdą domówkę! Bezprzewodowy pilot Walka o ulubiony utwór na imprezie nabiera barw - w pakiecie znajduje się pilot, dzięki któremu możliwa jest zdalna zmiana ustawień głośnika bez konieczności wstawania z miejsca.

Rączka do przenoszenia Zabierz muzykę ze sobą! Składana, wyprofilowana rączka ułatwia transport głośnika. Bogaty pakiet Pilot zdalnego sterowania przewód AUX (jack 3,5 mm) przewód USB do ładowania Instrukcja obsługi w języku polskim SPECYFIKACJA: BATERIA: do 8 godzin pracy na jednym ładowaniu 1 akumulator w komplecie: 3600mAh (wbudowa...


☆ Głośnik Bluetooth Bezprzewodowy OVERMAX SOUNDBEAT 5.0 Pilot 20W funkcja karaoke + mikrofon ☆

Głośnik Bluetooth Bezprzewodowy OVERMAX SOUNDBEAT 5.0 Pilot 20W funkcja karaoke + mikrofon Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Overmax
 • Nazwa produktu: Głośnik Bluetooth Bezprzewodowy OVERMAX SOUNDBEAT 5.0 Pilot 20W funkcja karaoke + mikrofon
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6344a22c5ecf790694e1a479
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Bluetooth Bezprzewodowy OVERMAX SOUNDBEAT 5.0 Pilot 20W funkcja karaoke + mikrofon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik Bluetooth Bezprzewodowy OVERMAX SOUNDBEAT 5.0 Pilot 2x20W funkcja karaoke + mikrofon


☆ Głośnik bezprzewodowy Lamax Sounder2 30W BT5.0 IP67 (8594175354492) ☆

Głośnik bezprzewodowy Lamax Sounder2 30W BT5.0 IP67 (8594175354492) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: LAMAX
 • Nazwa produktu: Głośnik bezprzewodowy Lamax Sounder2 30W BT5.0 IP67 (8594175354492)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62389381902e51327d1e7c71
 • ID kategorii: 8329

☆ Głośnik bezprzewodowy Lamax Sounder2 30W BT5.0 IP67 (8594175354492) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
duży dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.


Najtańsze głośniki bezprzewodowe 50w – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników bezprzewodowych 50w. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

Inne Rankingi:  Zestaw głośnikowy Blow

☆ Głośnik mobilny OVERMAX Soundbeat 5.0 Czarny, 1_736721 ☆

Głośnik mobilny OVERMAX Soundbeat 5.0 Czarny, 1_736721 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: OVERMAX
 • Nazwa produktu: Głośnik mobilny OVERMAX Soundbeat 5.0 Czarny, 1_736721
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f2bc073d40333c817d2a1cd
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik mobilny OVERMAX Soundbeat 5.0 Czarny, 1_736721 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

 BEZPRZEWODOWY GŁOŚNIK BLUETOOTH OVERMAX SOUNDBEAT 5.0 Bezprzewodowa łączność Bluetooth™ 5.0 2 głośniki - 20 W RMS Długa praca na baterii 3600 mAh - aż do 8 godzin wbudowane radio z samoczynnym wyszukiwaniem stacji 87,6-108 MHz wielki zakres pasm: 80-20000 Hz piękne oświetlenie LED – wyśmienite na imprezę Obsługa formatu MP3 Odtwarzanie z Bluetooth, USB, Micro SD i AUX 3,5 mm Wejście mikrofonowe – funkcja karaoke Czytelny ekran LED Pilot do sterowania w zestawie Niesamowita jakość dźwięku Głośnik bezprzewodowy Overmax Soundbeat 5.0 został zaopatrzony w dwa wysokiej jakości głośniki o łącznej mocy 20 W RMS.

Głośniki wsparte są pasywnymi radiatorami, które nadają głębię niskim tonom, zapewniając konkretne basowe uderzenie. Wytrzymała bateria Akumulator o mocy 3600 mAh umożliwia choćby do 8 godzin ciągłego odtwarzania.

dzięki temu Soundbeat 5.0 doskonale sprawdza się nie tylko w domu, ale także w trakcie podróży, na grillu czy w ogrodzie. Efektowne oświetlenie Soundbeat 5.0 został wyekwipowany w podświetlenie LED, które przykuwa uwagę i nadaje głośnikowi widowiskowy wygląd.

Funkcja znakomicie sprawdza się w trakcie różnorodnego rodzaju imprez. Podświetlenie można włączać i wyłączać przy pomocy jednego przycisku. Głośnik Bluetooth Soundbeat wyekwipowany został w moduł komunikacji bezprzewodowej Bluetooth 5.0.

dzięki czemu głośnik może odtwarzać muzykę czy podcasty z komputera, smartfona albo tableta. Przyciski na obudowie zezwalają na sterowanie odtwarzaniem bezpośrednio z głośnika – przejście do kolejnego utworu, pauza itd.

Zasięg urządzenia to aż 10 metrów. Jeden głośnik, sporo źródeł Micro SD Odczytuje pliki muzyczne w formacie MP3 bezpośrednio z karty pamięci. Wejście USB umożliwia podłączenie pendrive oraz innych mobilnych urządzeń magazynujących.

Wejście AUX Dzięki wejściu AUX głośnik można podłączyć przewodowo do komputera albo innego urządzenia – jack 3,5 mm zagwarantuje najwyższą jakość dźwięku z urządzenia źródłowego. Nie tylko głośnik Radio FM zastosowane radio FM z samoczynnym strojeniem, zapamiętywaniem stacji i wysuwaną anteną.

Karaoke Soundbeat 5.0 po podłączeniu zewnętrznego mikrofonu spełnia funkcję głośnika karaoke, umożliwiając jednoczesne odtwarzanie muzyki oraz głosu. Taki koncert rozkręci każdą domówkę! Bezprzewodowy pilot Walka o ulubiony utwór na imprezie nabiera odcieni - w pakiecie znajduje się pilot, dzięki któremu realna jest zdalna zmiana ustawień głośnika bez konieczności wstawania z miejsca.

Rączka do przenoszenia Zabierz muzykę ze sobą! Składana, wyprofilowana rączka ułatwia transport głośnika. Bogaty komplet Pilot zdalnego sterowania przewód AUX (jack 3,5 mm) przewód USB do ładowania Instrukcja obsługi w języku polskim SPECYFIKACJA: BATERIA: do 8 godzin pracy na jednym ładowaniu 1 akumulator w komplecie: 3600mAh (wbudowa...


☆ Głośnik Bluetooth Bezprzewodowy OVERMAX SOUNDBEAT 5.0 Pilot 20W funkcja karaoke + mikrofon ☆

Głośnik Bluetooth Bezprzewodowy OVERMAX SOUNDBEAT 5.0 Pilot 20W funkcja karaoke + mikrofon Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Overmax
 • Nazwa produktu: Głośnik Bluetooth Bezprzewodowy OVERMAX SOUNDBEAT 5.0 Pilot 20W funkcja karaoke + mikrofon
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6344a22c5ecf790694e1a479
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Bluetooth Bezprzewodowy OVERMAX SOUNDBEAT 5.0 Pilot 20W funkcja karaoke + mikrofon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik Bluetooth Bezprzewodowy OVERMAX SOUNDBEAT 5.0 Pilot 2x20W funkcja karaoke + mikrofon


☆ Głośnik bezprzewodowy Lamax Sounder2 30W BT5.0 IP67 (8594175354492) ☆

Głośnik bezprzewodowy Lamax Sounder2 30W BT5.0 IP67 (8594175354492) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: LAMAX
 • Nazwa produktu: Głośnik bezprzewodowy Lamax Sounder2 30W BT5.0 IP67 (8594175354492)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62389381902e51327d1e7c71
 • ID kategorii: 8329

☆ Głośnik bezprzewodowy Lamax Sounder2 30W BT5.0 IP67 (8594175354492) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
wielki dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

☆ Sony Głośnik srs-xp500 (4548736123465) ☆

Sony Głośnik srs-xp500 (4548736123465) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony Głośnik srs-xp500 (4548736123465)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62b4916c902e510b9e504399
 • ID kategorii: 11752

☆ Sony Głośnik srs-xp500 (4548736123465) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

XP500 to uniwersalny głośnik z szeregiem dodatkowych funkcji rozrywkowych konkretny, imprezowy dźwięk dzięki X-Balanced Speaker Stopień ochrony przed wodą IPX4 20 godzin pracy na akumulatorze i szybkie ładowanie potężny, imprezowy dźwięk Dzięki jednostkom niskotonowym i jednostkom wysokotonowym głośnik XP500 odtwarza głęboki, dynamiczny dźwięk z czystymi wokalami i wyraźnym wrażeniem przestrzenności.

Inne Rankingi:  głośnik mobilny dreamwave

świetnie spisuje się na imprezach, ale stworzy też klimat do relaksu w domu. X-Balanced Speaker Unit Membrana postępowej jednostki głośnikowej X-Balanced Speaker Unit nie ma kształtu koła, dzięki czemu jej powierzchnia jest pokaźniejsza aniżeli w charakterystycznych głośnikach.

Oznacza to bogatszy, czystszy dźwięk przy słuchaniu każdego typu muzyki. Wyraźny i głośny dźwięk Połączenie jednostki X-Balanced Speaker i efektywnych przednich jednostek wysokotonowych zagwarantuje dużą moc, zasobność i czystość dźwięku w rozległej strefie.

na skutek czego nieprzeciętnej muzyki może słuchać jeszcze więcej osób. Podkręć bas technologia MEGA BASS pozwala jeszcze bardziej podkręcić bas. Słuchając nagrań uzyskasz głębokie i dynamiczne niskie tony. Realistyczny dźwięk W brzmieniu muzyki na żywo jest coś szczególnego.

Funkcja LIVE SOUND pozwala przywrócić ten unikalny klimat i poczuć się, jak na koncercie. Rozjaśnij swoje życie Nowy system oświetlenia pozwala wybierać zróżnicowane sposoby świecenia, dzięki którym impreza zacznie pulsować energią, a spokojny wieczór w domu upłynie pod znakiem łagodnych, kojących odcieni.

Odtwarzanie nawet w deszczu Nie pozwól, by impreza na zewnątrz skończyła się wraz z pierwszym kaprysem pogody. Głośnik XP500 jest broniony przed wodą na poziomie IPX4, więc nie musisz się obawiać kilku kropli deszczu.

szybkie ładowanie Brak czasu bywa problemem — ale nie w przypadku tego głośnika. Funkcja szybkiego ładowania zapewnia 80 minut odtwarzania po zaledwie 10-minutowym ładowaniu. Dłuższy czas pracy akumulatora Kiedy wszyscy dobrze się bawią, muzyka powinna grać bez końca.

kompletnie naładowany akumulator tego głośnika wystarcza na 20 godzin odtwarzania. Karaoke lubisz karaoke? W takim razie stworzycie z głośnikiem XP500 perfekcyjny duet. Podłącz mikrofon, wybierz utwór i daj z siebie wszystko.

Ale nie ograniczaj się do śpiewania. Głośnik ma dwa wejścia, więc możesz także podłączyć gitarę i użyć głośnika w roli wzmacniacza. Akumulator w korzystnych rękach Funkcja ochrony akumulatora pomoże uniknąć przeładowania i utrzymać jego stosowny stan przez dłuższy czas.

Złap go i ruszaj Głośnik XP500 ma komfortowy uchwyt, zatem łatwo przeniesiesz go z domu do ogrodu i w każde inne miejsce. Zgodność z BLUETOOTH® Chcesz wykorzystać łącza bezprzewodowego? Sparuj głośnik XG500 ze zgodnym urządzeniem z BLUETOOTH® i przesyłaj muzykę wprost do głośnika.

Podłącz i odtwarzaj Dzięki tylnemu portowi USB możesz odtwarzać nagrania bezpośrednio z podłączonej pamięci USB. Funkcja Party Connect Połącz nawet 100 zgodnych głośników i zsynchronizuj światła i muzykę.

2 porty USB z funkcją ładowania Jeśli Twój smartfon jest prawie rozładowany, możesz podłączyć go do głośnika i naładować. Sony | Music Center Optymalizuj ustawienia dźwięku, steruj odtwarzaniem, zmieniaj schematy oświetlenia i zarządzaj urządzeniami bezpośrednio z telefonu.

świetny dźwięk w każdej konfiguracji Dzięki symetrycznemu układowi przednich jednostek głośnik XP500 można ustawić pionowo lub położyć poziomo. Aplikacja Fiestable Korzystaj z imprezowych funkcji, takich jak tworzenie list odtwarzania, karaoke i mnóstwo innych.

Porównaj produkty


☆ Srs-xg500 głośnik bezprzewodowy marki Sony ☆

Srs-xg500 głośnik bezprzewodowy marki Sony Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SONY
 • Nazwa produktu: Srs-xg500 głośnik bezprzewodowy marki Sony
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60ef0fd23754b71d2f7a799e
 • ID kategorii: 8681

☆ Srs-xg500 głośnik bezprzewodowy marki Sony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik Sony SRS-XG500B Bluetooth Przenieś imprezę na zewnątrz Stopień ochrony przed wodą i pyłem IP66 oznacza, iż ten głośnik przetrwa prawie wszystko. Możesz go używać na basenie, w parku, a nawet na plaży.

Głośnik Sony SRS-XG500B Bluetooth jest wyposażony w jednostkę X-Balanced Speaker Unit, wydajną jednostkę wysokotonową i membrany bierne. Ich połączenie gwarantuje mocny dźwięk, doskonały do imprezowania na świeżym powietrzu.

Jeszcze dłuższe imprezowanie w całości naładowany akumulator głośnika Sony SRS-XG500B Bluetooth wystarcza na 30 godzin odtwarzania. Nie obawiaj się więc nieoczekiwanego ucichnięcia dźwięku — muzyka będzie grała i grała.

Brak czasu bywa problemem — lecz nie w przypadku tego głośnika. Funkcja szybkiego ładowania zapewnia 3 godziny odtwarzania po zaledwie 10-minutowym ładowaniu. Funkcja ochrony akumulatora pomoże uniknąć przeładowania i utrzymać jego trafny stan przez dłuższy czas.

Jeśli Twój smartfon jest prawie rozładowany, możesz podłączyć go do głośnika i naładować. Słuchaj muzyki ze znajomymi aby zapewnić ulepszoną jakość dźwięku, w głośniku Sony SRS-XG500B Bluetooth harmonijnie połączono rozmaite technologie.

Jednostka X-Balanced Speaker Unit zagwarantuje głęboki, dynamiczny bas i czyste wokale nawet przy sporej głośności. Efektywna jednostka wysokotonowa jest źródłem czystych, donośnych dźwięków o wysokiej częstotliwości.

Membrany bierne optymalizują odtwarzanie czystego basu. Wynikiem połączenia wszelkich tych składników jest doskonały dźwięk, którego warto posłuchać wspólnie ze znajomymi. Jeśli chcesz uzyskać więcej światła i mocniejszy dźwięk, połącz choćby 100 zgodnych głośników i zsynchronizuj światła i muzykę.

Realistyczny dźwięk W brzmieniu muzyki na żywo jest coś szczególnego. Funkcja LIVE SOUND pozwala przywrócić ten specyficzny klimat i poczuć się, jak na koncercie. Nowy system świateł pozwala uzyskać nowocześnie wyglądające, delikatne oświetlenie, wyśmienicie sprawdzające się na imprezach i w rutynowym wykorzystywaniu.

Użytkownicy aplikacji Sony | Music Center mogą choćby wybierać najróżniejsze schematy oświetlenia. Dodatkowo dzięki tylnemu portowi USB możesz odtwarzać nagrania bezpośrednio z podłączonej pamięci USB. Chcesz zastosować łącza bezprzewodowego? Sparuj głośnik Sony SRS-XG500B Bluetooth ze zgodnym urządzeniem z BLUETOOTH i przesyłaj muzykę wprost do głośnika.