głośnik bezprzewodowy bose

Ranking głośników bezprzewodowych bose – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników bezprzewodowych bose. Ranking zawierający polecane głośniki bezprzewodowe bose jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Głośnik Bose Portable Home Speaker ☆

Głośnik Bose Portable Home Speaker Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Głośnik Bose Portable Home Speaker
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5dce0933902e5162128cae82
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Bose Portable Home Speaker - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
NASZ najmocniej WSZECHSTRONNY INTELIGENTNY GŁOŚNIK


Głośnik Bose Portable Home Speaker to bezprzewodowy głośnik domowy i przenośny głośnik Bluetooth® w jednym. Możesz go przenosić z pokoju do pokoju albo zabrać ze sobą na zewnątrz, dokąd tylko chcesz. W każdym miejscu z Wi-Fi® możesz kontrolować ten inteligentny głośnik za pomocą aplikacji Bose Music i bezpośrednio z chmury odtwarzać muzykę oraz słuchać radia i podcastów. Użytkownicy sprzętów Apple mogą też używać Apple AirPlay 2, aby odtwarzać treści ze swoich sprzętów. Pobierz darmową aplikację Bose Music, by skonfigurować swój głośnik, a potem korzystaj z niej,z łatwością oglądać całą muzykę w jednym miejscu i zmieniać stacje, listy odtwarzania i usługi oraz na bieżąco aktualizować oprogramowanie głośnika.

POSŁUCHAJ. POCZUJESZ RÓŻNICĘ.

za pomocą aplikacji możeszzespoić swój głośnik Bose Portable Home Speaker z innymi inteligentnymi głośnikami lub głośnikami soundbar od Bose, aby uzyskać jednorodne brzmienie w całym domu. Słuchaj różnych piosenek w najróżniejszych pomieszczeniach albo tej samej piosenki w każdym pomieszczeniu jednocześnie. Poza zasięgiem Wi-Fi możesz kontrolować go tak, jak każdy inny przenośny głośnik – za pomocą telefonu komórkowego albo tabletu – wykorzystując Bluetooth, by słuchać wszystkiego, co można odtworzyć na Twoim urządzeniu. Bez względu na to, gdzie jesteś, możesz odtwarzać do 12 godzin na jednym ładowaniu akumulatora. I niezależnie od tego, czego słuchasz, do Twoich uszu będzie docierać fenomenalny, wielokierunkowy dźwięk Bose.

POZNAJ FUNKCJE

Łatwe przesyłanie strumieniowe

Dzięki głośnikowi Portable Home Speaker możesz słuchać muzyki z lubianych serwisów, takich jak Spotify, Amazon Music i Deezer, wszędzie tam, gdzie masz dostęp do sieci Wi-Fi. W każdym innym miejscu możesz korzystać z funkcji Bluetooth, aby przesyłać muzykę z telefonu komórkowego lub tabletu. Użytkownicy urządzeń firmy Apple mogą także korzystać z funkcji AirPlay 2, by odtwarzać dźwięk ze swych urządzeń.

Prosta konfiguracja i pełna kontrola

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje dotyczące konfigurowania głośnika, pobierz gratisową aplikację Bose Music. Następnie korzystaj z niej, aby w prosty sposób oglądać całą muzykę w jednym miejscu, płynnie przełączać się między stacjami, listami odtwarzania i usługami i aktualizować oprogramowanie głośnika. Dzięki aplikacji Bose Music możeszzbratać głośnik Bose Portable Home Speaker z innymi inteligentnymi głośnikami albo głośnikami soundbar od Bose, aby uzyskać jednorodne brzmienie w całym domu. Możesz słuchać różnorodnych piosenek w różnorodnych pomieszczeniach lub tej samej piosenki w każdym pomieszczeniu jednocześnie i śpiewać razem z pozostałymi domownikami.

Doskonalszy efekt we współpracy z innymi produktami producenta

Głośnik Bose Portable Home Speaker należy do nowej rodziny inteligentnych głośników producenta Bose, do której należą Home Speaker 300, Home Speaker 500, Soundbar 500 i Soundbar 700. Zacznij od jednego systemu, a potem w dowolnym momencie dodawaj kolejne. Nic tak nie formuje domowej atmosfery jak doskonały dźwięk Bose dostępny w każdym pomieszczeniu.

Wszystko naładowane i gotowe do pracy

Ta opcjonalna podstawka ładująca (sprzedawana oddzielnie) idealnie współpracuje z głośnikiem Bose Portable Home Speaker. Naładuje akumulator Twojego głośnika, gdy go nie używasz — a także wtedy, gdy odtwarzasz muzykę.

nieraz ZADAWANE PYTANIA

Jakie są główne zalety głośnika Bose Portable Home Speaker?

Bose Portable Home Speaker to cechujący się niewiarygodnym brzmieniem inteligentny głośnik, który poradzi sobie w dowolnej sytuacji. Formuje zaskakująco przestrzenny, wzbogacony głębokimi, soczystymi basami dźwięk, który równomiernie rozchodzi się w każdym kierunku, dzięki czemu otacza Cię ze wszelkich stron. Jest zasilany przy pomocy akumulatora, dlatego możesz z łatwością nosić go ze sobą po całym domu i korzystać z funkcji Google Assistant i Amazon Alexa, by wybierać ulubione utwory. Poza zasięgiem sieci Wi-Fi® jest to doskonały głośnik Bluetooth®, który umożliwia słuchanie muzyki w dowolnym miejscu. Ponadto możesz nim sterować za pomocą aplikacji Bose Music, technice Apple AirPlay 2 albo funkcji Spotify® Connect oraz przy pomocy intuicyjnych przycisków na głośniku. Możesz go zintegrować z innymi inteligentnymi głośnikami Bose, aby wypełnić dom dźwiękiem, a nawet wysłać zsynchronizowany dźwięk do głośnika Bluetooth Bose albo słuchawek.

Jak wypada głośnik Bose Portable Home Speaker w porównaniu z głośnikami Bose Home Speaker 500 i Bose Home Speaker 300?

Bose Portable Home Speaker to nasz jedyny mobilny głośnik inteligentny. Modele Bose Home Speaker 300 i Home Speaker 500 nie są wyposażone w akumulator i muszą być podłączone do gniazdka elektrycznego, aby działały. Głośniki Bose Portable Home Speaker i Home Speaker 300 mają porównywalną charakterystykę — identyczną jakość dźwięku wielokierunkowego, a także imponująco bogate brzmienie basów — przy zbliżonych, kompaktowych rozmiarach. Natomiast pokaźniejszy głośnik Bose Home Speaker 500 to nasz najlepiej brzmiący, inteligentny głośnik, który zagwarantuje stereofoniczny, wypełniający całe pomieszczenie dźwięk z jednego źródła. Głośnik Home Speaker 500 jest również wyekwipowany w ekran, który przedstawia, co jest odtwarzane. Głośnik Portable Home Speaker jest wodoodporny i nie ma wejścia AUX. Natomiast głośniki Home 300 i 500 nie są wodoodporne,posiadają wejście AUX. Wszystkie trzy głośniki posiadają te same atrybuty w kontekście aplikacji i oprogramowania — m.in. Są zgodne z aplikacją Bose Music, technologią Apple AirPlay 2 i funkcją Bluetooth i mogą łączyć się w grupy obejmujące sporo pomieszczeń.

Z jakich źródeł mogę odtwarzać muzykę?

Głośnik Bose Portable Home Speaker może odtwarzać muzykę bezpośrednio z serwisów muzycznych poprzez sieć Wi-Fi. Odtwarzaniem można sterować za pomocą aplikacji Bose Music. Głośnik Bose Portable Home Speaker obsługuje także łączność Bluetooth. Ponadto możesz odtwarzać muzykę z głośnika Bose Portable Home Speaker za pośrednictwem aplikacji Spotify w smartfonie, tablecie albo komputerze, korzystając z serwisu Spotify Connect, albo z urządzenia Apple za pośrednictwem technologii Apple AirPlay 2, która zezwala na strumieniowe przesyłanie materiałów z takich usług jak Apple Music.

Inne Rankingi:  Mikrofon do laptopa do 1200 zł

Czy głośnika Bose Portable Home Speaker można używać bez połączenia z siecią Wi-Fi?

Tak. Jeśli sieć Wi-Fi® nie jest przystępna, można użyć modelu Portable Home Speaker jako głośnika Bluetooth o obszernej mocy, łącząc go z urządzeniem mobilnym poprzez Bluetooth. Do obsługi technice Apple AirPlay 2 i aplikacji Bose Music i do oglądania zawartości i grupowania wielu głośników (i nie tylko) wymagana jest sieć Wi-Fi.

Co się stanie, gdy podczas odtwarzania wyjdę z głośnikiem poza zasięg sieci Wi-Fi?

Gdy zaczniesz odtwarzanie muzyki na głośniku Bose Portable Home Speaker za pośrednictwem sieci Wi-Fi (na przykład za pomocą aplikacji Bose Music), a następnie wyjdziesz z głośnikiem poza jej zasięg, w pewnym momencie głośnik straci sygnał Wi-Fi i muzyka ucichnie. W takich chwilach, jeśli chcesz kontynuować odtwarzanie, naciśnij przycisk Bluetooth na głośniku,zintegrować się z urządzeniem przenośnym i odtwarzać z niego zawartość. Jeśli zapoczątkujesz odtwarzanie poprzez Bluetooth poza siecią Wi-Fi, po czym wejdziesz w zasięg sieć Wi-Fi, głośnik zwiąże się z tą siecią w tle bez przerywania muzyki.

Jak długo pracuje akumulator, zanim się rozładuje?

Czas pracy akumulatora zależy od typu odtwarzanej muzyki i poziomu głośności, lecz akumulator głośnika Portable Home Speaker będzie działać nawet przez 12 godzin w sytuacji pokaźnej głośności odtwarzania. W trybie gotowości urządzenie będzie działać poprzez ponad 24 godziny, nasłuchując poleceń głosowych. Jeśli kompletnie wyłączysz głośnik w celu oszczędzania akumulatora albo na czas przechowywania lub podróży, akumulator pozostanie naładowany co najmniej przez miesiąc.

Ile trwa ładowanie akumulatora do pełna?

4 godziny pod warunkiem, że korzystasz z dostarczonego poprzez producenta Bose przewodu zasilającego podłączonego do głośnika albo podstawki ładującej do głośnika Bose Portable Home Speaker (sprzedawanej osobno). Korzystanie z kabla USB-C albo źródła zasilania innej firmy może wydłużyć czas ładowania.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker obsługuje sieć Wi-Fi?

Tak. Głośnik wykorzystuje kanon Wi-Fi 802.11ac.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker obsługuje technikę Bluetooth?

Tak. Technologia Bluetooth umożliwia podłączenie smartfonu lub innego urządzenia do głośnika Bose Portable Home Speaker w prosty sposób i odtwarzanie dźwięku z dowolnego źródła, takiego jak film z serwisu YouTube bądź nagranie zapisane w telefonie albo laptopie.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker ma gniazdo wejścia liniowego AUX albo złącze USB-C do odtwarzania muzyki z innego urządzenia?

Nie.

Czy mogę ładować głośnik i równocześnie odtwarzać dźwięk?

Tak.

Czy do głośnika Bose Portable Home Speaker jest załączony pilot? Czy głośnikiem można sterować pilotem?

Nie. Możesz sterować urządzeniem z dowolnego miejsca w sieci Wi-Fi przy pomocy aplikacji Bose Music lub technice Apple AirPlay 2 albo z lokalizacji zdalnych przy pomocy funkcji Spotify Connect.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker jest wodoodporny?

Tak. Głośnik Portable Home Speaker charakteryzuje się klasą wodoodporności IPx4, dzięki czemu jest niepodatny na rozbryzgi wody. Głośnika nie wolno zanurzać pod wodą, ale jest on niepodatny na zachlapanie ze zlewu, basenu albo prysznica. Nie jest mu straszny nawet deszcz ani rozbryzg wody morskiej na łodzi.

Czy produkt może jednoczyć się z kilkoma urządzeniami Bluetooth jednocześnie?

Nie. Tylko jedno urządzenie przenośne może być podłączone do głośnika Bose Portable Home Speaker za pośrednictwem połączenia Bluetooth. Można jednak łatwo przełączać urządzenia przy pomocy aplikacji Bose Music lub ustawień Bluetooth w wybranym urządzeniu.

W jaką technikę akustyczną zaopatrzono głośnik Bose Portable Home Speaker?

Głośnik Bose Portable Home Speaker wykorzystuje unikatową technologię mobilnych głośników akustycznych producenta Bose w nowej, wydajniejszej konstrukcji. Istotnie skuteczny przetwornik o dużym wychyleniu membrany jest skierowany w dół, w stronę osłony akustycznej, która daje jednolity, bogaty dźwięk we wszelkich kierunkach. Z kolei trzy pasywne radiatory wzmacniają bas poprzez powiększenie powierzchni wibrującej głośnika. Podobnie jak w przypadku naszych głośników mobilnych SoundLink Revolve i Revolve+ kompozycja z dźwiękiem wysyłanym w zakresie 360 poziomów pozwala usunąć różnice jakości dźwięku w zależności od tego, gdzie znajduje się słuchacz, i spadki częstotliwości występujące w głośnikach kierujących dźwięk tylko do przodu. Na dodatek nowy zarys i trzeci radiator pasywny wywołują, iż urządzenie ma lepsze parametry i mocniejsze basy. Umieszczony pośrodku wnętrza, w rogu albo w dowolnym innym miejscu Bose Portable Home Speaker gwarantuje każdemu użytkownikowi równie imponujące wrażenia dźwiękowe. Muzyka jest wyraźna, zaskakująco przestrzenna i bardzo głośna jak na produkt o takich wymiarach.

Czy można przypasować poziom niskich i wysokich tonów?

Tak. Tony niskie i wysokie można regulować przy pomocy menu ustawień w aplikacji Bose Music.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker może współdziałać z innymi produktami firmy Bose, takimi jak głośniki czy słuchawki, w grupach obejmujących mnóstwo pomieszczeń?

Tak. Bose Portable Home Speaker może odtwarzać treści w zsynchronizowanych grupach obejmujących mnóstwo pomieszczeń w połączeniu z dodatkowymi głośnikami Bose Portable Home Speaker albo głośnikami Bose Home Speaker 500, Bose Home Speaker 300, Bose Soundbar 500 i Bose Soundbar 700. Niedługo będzie dostępna funkcja przesyłania zsynchronizowanego dźwięku z głośnika Bose Portable Home Speaker do jednego uzupełniającego artykułu Bluetooth firmy Bose, takiego jak przenośny głośnik albo słuchawki. Takiej możliwości nie ma w przypadku głośnika Bose Portable Home Speaker w połączeniu z produktami Bose SoundTouch lub produktami innych firm (np. Marki Google albo Amazon)

rozmiary/waga


Głośnik z uchwytem skierowanym w dół:19,15 cm wys. × 11,9 cm szer. × 10,4 cm gł. (1,06 kg)


ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA


Głośnik Bose Portable Home Speaker
kabel zasilający USB-C
Ładowarka sieciowa

Inne Rankingi:  Wzmacniacz samochodowy AlpineNajtańsze głośniki bezprzewodowe bose – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników bezprzewodowych bose. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Głośnik Bose Portable Home Speaker ☆

Głośnik Bose Portable Home Speaker Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Głośnik Bose Portable Home Speaker
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5dce0933902e5162128cae82
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Bose Portable Home Speaker - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
NASZ najmocniej WSZECHSTRONNY INTELIGENTNY GŁOŚNIK


Głośnik Bose Portable Home Speaker to bezprzewodowy głośnik domowy i przenośny głośnik Bluetooth® w jednym. Możesz go przenosić z pokoju do pokoju albo wziąć ze sobą na zewnątrz, dokąd tylko chcesz. W każdym miejscu z Wi-Fi® możesz kontrolować ten inteligentny głośnik przy pomocy aplikacji Bose Music i bezpośrednio z chmury odtwarzać muzykę, a także słuchać radia i podcastów. Użytkownicy urządzeń Apple mogą również używać Apple AirPlay 2, by odtwarzać treści ze swoich urządzeń. Pobierz gratisową aplikację Bose Music, aby skonfigurować swój głośnik, a potem korzystaj z niej,łatwo oglądać całą muzykę w jednym miejscu i zmieniać stacje, listy odtwarzania i usługi i na bieżąco aktualizować oprogramowanie głośnika.

POSŁUCHAJ. POCZUJESZ RÓŻNICĘ.

przy pomocy aplikacji możeszzbratać swój głośnik Bose Portable Home Speaker z innymi inteligentnymi głośnikami lub głośnikami soundbar od Bose, aby uzyskać jednolite brzmienie w całym domu. Słuchaj najróżniejszych piosenek w różnorodnych pomieszczeniach albo tej samej piosenki w każdym pomieszczeniu jednocześnie. Poza zasięgiem Wi-Fi możesz kontrolować go tak, jak każdy inny mobilny głośnik – przy pomocy telefonu komórkowego albo tabletu – wykorzystując Bluetooth, by słuchać wszelkiego, co można odtworzyć na Twoim urządzeniu. Bez względu na to, gdzie jesteś, możesz odtwarzać do 12 godzin na jednym ładowaniu akumulatora. I niezależnie od tego, czego słuchasz, do Twoich uszu będzie docierać fenomenalny, wielokierunkowy dźwięk Bose.

POZNAJ FUNKCJE

Łatwe przesyłanie strumieniowe

Dzięki głośnikowi Portable Home Speaker możesz słuchać muzyki z modnych serwisów, takich jak Spotify, Amazon Music i Deezer, wszędzie tam, gdzie masz dostęp do sieci Wi-Fi. W każdym innym miejscu możesz korzystać z funkcji Bluetooth, by przesyłać muzykę z telefonu komórkowego lub tabletu. Użytkownicy sprzętów producenta Apple mogą także korzystać z funkcji AirPlay 2, by odtwarzać dźwięk ze swoich sprzętów.

Prosta konfiguracja i pełna kontrola

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje dotyczące konfigurowania głośnika, pobierz darmową aplikację Bose Music. Następnie korzystaj z niej, by w prosty sposób przeglądać całą muzykę w jednym miejscu, płynnie przełączać się między stacjami, listami odtwarzania i usługami, a także aktualizować oprogramowanie głośnika. Dzięki aplikacji Bose Music możeszzespoić głośnik Bose Portable Home Speaker z innymi inteligentnymi głośnikami lub głośnikami soundbar od Bose, by uzyskać jednorodne brzmienie w całym domu. Możesz słuchać najróżniejszych piosenek w różnorodnych pomieszczeniach lub tej samej piosenki w każdym pomieszczeniu równocześnie i śpiewać razem z pozostałymi domownikami.

Doskonalszy efekt we współpracy z innymi produktami firmy

Głośnik Bose Portable Home Speaker należy do nowej rodziny inteligentnych głośników marki Bose, do której należą Home Speaker 300, Home Speaker 500, Soundbar 500 i Soundbar 700. Zacznij od jednego systemu, a potem w dowolnym momencie dodawaj kolejne. Nic tak nie wytwarza domowej atmosfery jak genialny dźwięk Bose przystępny w każdym pomieszczeniu.

Wszystko naładowane i gotowe do pracy

Ta opcjonalna podstawka ładująca (sprzedawana oddzielnie) genialnie współpracuje z głośnikiem Bose Portable Home Speaker. Naładuje akumulator Twojego głośnika, gdy go nie używasz — a także wtedy, gdy odtwarzasz muzykę.

nieraz ZADAWANE PYTANIA

Jakie są główne mocne strony głośnika Bose Portable Home Speaker?

Bose Portable Home Speaker to znamionujący się niewiarygodnym brzmieniem inteligentny głośnik, który poradzi sobie w dowolnej sytuacji. Kreuje zaskakująco przestrzenny, wzbogacony głębokimi, soczystymi basami dźwięk, który równomiernie rozchodzi się w każdym kierunku, dzięki czemu otacza Cię ze wszystkich stron. Jest zasilany za pomocą akumulatora, dlatego możesz z łatwością nosić go ze sobą po całym domu i korzystać z funkcji Google Assistant i Amazon Alexa, aby wybierać ulubione utwory. Poza zasięgiem sieci Wi-Fi® jest to wyśmienity głośnik Bluetooth®, który umożliwia słuchanie muzyki w dowolnym miejscu. Ponadto możesz nim sterować za pomocą aplikacji Bose Music, technice Apple AirPlay 2 albo funkcji Spotify® Connect, a także za pomocą intuicyjnych przycisków na głośniku. Możesz go zespolić z innymi inteligentnymi głośnikami Bose, żeby wypełnić dom dźwiękiem, a nawet wysłać zsynchronizowany dźwięk do głośnika Bluetooth Bose lub słuchawek.

Jak wypada głośnik Bose Portable Home Speaker w porównaniu z głośnikami Bose Home Speaker 500 i Bose Home Speaker 300?

Bose Portable Home Speaker to nasz jedyny mobilny głośnik inteligentny. Modele Bose Home Speaker 300 i Home Speaker 500 nie są wyposażone w akumulator i muszą być podłączone do gniazdka elektrycznego, żeby działały. Głośniki Bose Portable Home Speaker i Home Speaker 300 mają porównywalną charakterystykę — identyczną jakość dźwięku wielokierunkowego oraz imponująco bogate brzmienie basów — przy zbliżonych, kompaktowych wymiarach. Natomiast obszerniejszy głośnik Bose Home Speaker 500 to nasz najlepiej brzmiący, inteligentny głośnik, który gwarantuje stereofoniczny, wypełniający całe pomieszczenie dźwięk z jednego źródła. Głośnik Home Speaker 500 jest także wyekwipowany w wyświetlacz, który pokazuje, co jest odtwarzane. Głośnik Portable Home Speaker jest wodoodporny i nie ma wejścia AUX. Natomiast głośniki Home 300 i 500 nie są wodoodporne,mają wejście AUX. Wszystkie trzy głośniki mają te same cechy w kontekście aplikacji i oprogramowania — m.in. Są zgodne z aplikacją Bose Music, technologią Apple AirPlay 2 i funkcją Bluetooth oraz mogą konsolidować się w grupy obejmujące mnóstwo pomieszczeń.

Z jakich źródeł mogę odtwarzać muzykę?

Głośnik Bose Portable Home Speaker może odtwarzać muzykę bezpośrednio z serwisów muzycznych przez sieć Wi-Fi. Odtwarzaniem można sterować za pomocą aplikacji Bose Music. Głośnik Bose Portable Home Speaker obsługuje także łączność Bluetooth. Dodatkowo możesz odtwarzać muzykę z głośnika Bose Portable Home Speaker za pośrednictwem aplikacji Spotify w smartfonie, tablecie lub komputerze, korzystając z serwisu Spotify Connect, albo z urządzenia Apple za pośrednictwem technice Apple AirPlay 2, która zezwala na strumieniowe przesyłanie tworzyw z takich usług jak Apple Music.

Inne Rankingi:  wzmacniacz do głośnika 200w

Czy głośnika Bose Portable Home Speaker można używać bez połączenia z siecią Wi-Fi?

Tak. Jeśli sieć Wi-Fi® nie jest dostępna, można zastosować modelu Portable Home Speaker jako głośnika Bluetooth o obszernej mocy, łącząc go z urządzeniem mobilnym poprzez Bluetooth. Do obsługi technologii Apple AirPlay 2 i aplikacji Bose Music, a także do oglądania zawartości i grupowania wielu głośników (i nie tylko) wymagana jest sieć Wi-Fi.

Co się stanie, gdy w trakcie odtwarzania wyjdę z głośnikiem poza zasięg sieci Wi-Fi?

Gdy zaczniesz odtwarzanie muzyki na głośniku Bose Portable Home Speaker za pośrednictwem sieci Wi-Fi (na przykład przy pomocy aplikacji Bose Music), a następnie wyjdziesz z głośnikiem poza jej zasięg, w pewnym momencie głośnik straci sygnał Wi-Fi i muzyka ucichnie. W takich chwilach, jeśli chcesz kontynuować odtwarzanie, naciśnij przycisk Bluetooth na głośniku,złączyć się z urządzeniem przenośnym i odtwarzać z niego zawartość. Jeśli zaczniesz odtwarzanie poprzez Bluetooth poza siecią Wi-Fi, po czym wejdziesz w zasięg sieć Wi-Fi, głośnik skonsoliduje się z tą siecią w tle bez przerywania muzyki.

Jak długo pracuje akumulator, zanim się rozładuje?

Czas pracy akumulatora zależy od typu odtwarzanej muzyki i poziomu głośności, ale akumulator głośnika Portable Home Speaker będzie działać choćby poprzez 12 godzin w sytuacji znacznej głośności odtwarzania. W trybie gotowości urządzenie będzie działać poprzez ponad 24 godziny, nasłuchując poleceń głosowych. Jeśli całkowicie wyłączysz głośnik w celu oszczędzania akumulatora albo na czas przechowywania albo podróży, akumulator pozostanie naładowany co najmniej przez miesiąc.

Ile trwa ładowanie akumulatora do pełna?

4 godziny pod warunkiem, że korzystasz z dostarczonego przez markę Bose przewodu zasilającego podłączonego do głośnika albo podstawki ładującej do głośnika Bose Portable Home Speaker (sprzedawanej osobno). Korzystanie z kabla USB-C lub źródła zasilania innej firmy może wydłużyć czas ładowania.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker obsługuje sieć Wi-Fi?

Tak. Głośnik wykorzystuje kanon Wi-Fi 802.11ac.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker obsługuje technikę Bluetooth?

Tak. Technika Bluetooth umożliwia podłączenie smartfonu lub innego urządzenia do głośnika Bose Portable Home Speaker w prosty sposób i odtwarzanie dźwięku z dowolnego źródła, takiego jak film z serwisu YouTube bądź nagranie zapisane w telefonie albo laptopie.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker ma gniazdo wejścia liniowego AUX albo złącze USB-C do odtwarzania muzyki z innego urządzenia?

Nie.

Czy mogę ładować głośnik i jednocześnie odtwarzać dźwięk?

Tak.

Czy do głośnika Bose Portable Home Speaker jest załączony pilot? Czy głośnikiem można sterować pilotem?

Nie. Możesz sterować urządzeniem z dowolnego miejsca w sieci Wi-Fi przy pomocy aplikacji Bose Music albo technice Apple AirPlay 2 albo z lokalizacji zdalnych przy pomocy funkcji Spotify Connect.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker jest wodoodporny?

Tak. Głośnik Portable Home Speaker znamionuje się klasą wodoodporności IPx4, dzięki temu jest oporny na rozbryzgi wody. Głośnika nie wolno zanurzać pod wodą, ale jest on niepodatny na zachlapanie ze zlewu, basenu albo prysznica. Nie jest mu straszny choćby deszcz ani rozbryzg wody morskiej na łodzi.

Czy artykuł może zespajać się z kilkoma urządzeniami Bluetooth równocześnie?

Nie. Tylko jedno urządzenie przenośne może być podłączone do głośnika Bose Portable Home Speaker za pośrednictwem połączenia Bluetooth. Można jednak łatwo przełączać urządzenia za pomocą aplikacji Bose Music albo ustawień Bluetooth w wybranym urządzeniu.

W jaką technikę akustyczną wyposażono głośnik Bose Portable Home Speaker?

Głośnik Bose Portable Home Speaker wykorzystuje wyjątkową technikę mobilnych głośników akustycznych firmy Bose w nowej, skuteczniejszej konstrukcji. Bardzo wydajny przetwornik o dużym wychyleniu membrany jest skierowany w dół, w stronę osłony akustycznej, która daje jednorodny, bogaty dźwięk we wszelkich kierunkach. Z kolei trzy pasywne radiatory wzmacniają bas przez zwiększenie powierzchni wibrującej głośnika. Podobnie jak w przypadku naszych głośników mobilnych SoundLink Revolve i Revolve+ kompozycja z dźwiękiem wysyłanym w zakresie 360 poziomów pozwala pousuwać różnice jakości dźwięku w zależności od tego, gdzie znajduje się słuchacz, i spadki częstotliwości występujące w głośnikach kierujących dźwięk tylko do przodu. Dodatkowo nowy kształt i trzeci radiator pasywny wywołują, że urządzenie ma lepsze parametry i mocniejsze basy. Umieszczony pośrodku pomieszczenia, w rogu lub w dowolnym innym miejscu Bose Portable Home Speaker gwarantuje każdemu użytkownikowi równie imponujące wrażenia dźwiękowe. Muzyka jest wyraźna, zaskakująco przestrzenna i stanowczo głośna jak na produkt o takich rozmiarach.

Czy można przypasować poziom niskich i wysokich tonów?

Tak. Tony niskie i wysokie można regulować przy pomocy menu ustawień w aplikacji Bose Music.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker może współdziałać z innymi produktami marki Bose, takimi jak głośniki czy słuchawki, w grupach obejmujących niemało pomieszczeń?

Tak. Bose Portable Home Speaker może odtwarzać treści w zsynchronizowanych grupach obejmujących sporo pomieszczeń w połączeniu z dodatkowymi głośnikami Bose Portable Home Speaker albo głośnikami Bose Home Speaker 500, Bose Home Speaker 300, Bose Soundbar 500 i Bose Soundbar 700. Niedługo będzie dostępna funkcja przesyłania zsynchronizowanego dźwięku z głośnika Bose Portable Home Speaker do jednego dodatkowego produktu Bluetooth marki Bose, takiego jak mobilny głośnik albo słuchawki. Takiej możliwości nie ma w sytuacji głośnika Bose Portable Home Speaker w połączeniu z produktami Bose SoundTouch albo produktami innych firm (np. Marki Google lub Amazon)

rozmiary/waga


Głośnik z uchwytem skierowanym w dół:19,15 cm wys. × 11,9 cm szer. × 10,4 cm gł. (1,06 kg)


ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA


Głośnik Bose Portable Home Speaker
kabel zasilający USB-C
Ładowarka sieciowa