głośnik bezprzewodowy karaoke

Ranking głośników bezprzewodowych karaoke – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników bezprzewodowych karaoke. Ranking zawierający polecane głośniki bezprzewodowe karaoke jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Głośnik bezprzewodowy pb12db z funkcją karaoke marki Blaupunkt ☆

Głośnik bezprzewodowy pb12db z funkcją karaoke marki Blaupunkt Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Głośnik bezprzewodowy pb12db z funkcją karaoke marki Blaupunkt
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62d8aa1e3754b7a4b6648026
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik bezprzewodowy pb12db z funkcją karaoke marki Blaupunkt - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik Power Audio Blaupunkt PB12DB PartyBox FM Kluczem do stworzenia prawidłowej atmosfery w trakcie spotkania w gronie znajomych i bliskich jest za każdym razem optymalnie dostosowana muzyka i oświetlenie. Równocześnie w trakcie przyjęcia w ogrodzie, jak i w trakcie imprezy w domu, dźwięki wprawią wszelkich uczestników w miły nastrój, a adekwatne światło przeniesie w romantyczne lub klubowe klimaty.

Jednak, żeby muzyczne tło spełniało swoje zadanie, musi być przekazane za pomocą stosownego sprzętu. Najnowszy głośnik rodzaju „PartyBox" PB12DB firmy Blaupunkt sprawdzi się genialnie jako narzędzie do zbudowania znakomitej imprezy dla Ciebie i Twoich znajomych.

NAJWAŻNIEJSZE właściwości Moc maksymalna: 1600W Funkcja bezprzewodowego stereo (TWS) Odtwarzacz USB/microSD Odtwarzanie plików MP3 Radio FM z pamięcią 40 stacji Regulacja basów i sopranów Wejście AUX, Gitara, 2 x mikrofon przewodowy wyświetlacz LED Kolorowe oświetlenie Disco LED Czas pracy na baterii: około 8 godzin Bluetooth i funkcja TWS Głośnik został zaopatrzony w funkcję Bluetooth, więc po połączeniu ze smartfonem albo innym urządzeniem takim jak tablet, czy komputer istnieje możliwość bezprzewodowego odtwarzania dźwięku, równocześnie z biblioteki muzycznej przechowywanej w pamięci urządzenia zewnętrznego, jak i z serwisów streamingowych, czy internetowych stacji radiowych.

Przy tak szerokich możliwościach, wybór odpowiedniej muzyki na każdą okazję wydaje się istotnie prosty. PB12DB jeszcze funkcję TWS (True Wireless Stereo), czyli możliwość połączenia ze sobą dwóch takich samych głośników, żeby muzyka grała jeszcze głośniej i dostarczała przyjemności na jeszcze większej powierzchni.

Po poprawnym uruchomieniu i sparowaniu maszyn uzyskujemy także konwencjonalny efekt stereofonii. Odtwarzacz USB/microSD Urządzenie ponadto odtwarzacz plików MP3, które mogą zostać zapisane na mobilnych pamięciach USB albo kartach microSD.

Odtwarzacz obsługuje nośniki o maksymalnej objętości do 32 GB, a to oznacza,realne jest odtworzenie istotnie bogatej listy utworów. W trybie odtwarzania USB/microSD przystępna jest funkcja zarówno powtarzania wybranego utworu, wszelkich utworów na danym nośniku albo ich losowe odtwarzanie.

starczy włączyć optymalny tryb, a głośnik zadba o całą resztę. Tuner FM W modelu PB12DB dostępny jest także tuner FM z cyfrową syntezą PLL. Po naciśnięciu tylko jednego przycisku, urządzenie samo wykona przeszukiwanie i zapamięta przystępne stacje radiowe.

W pamięci urządzenia może zostać zapisanych aż 40 przeróżnych rozgłośni. Za pomocą stosownych przycisków, zarówno na górnym panelu głośnika, jak i na pilocie zdalnego sterowania, możliwe jest także manualne dostrojenie do żądanej częstotliwości.

Korekcja dźwięku i moc Rożne warianty muzyki wymagają optymalnych korekt w ustawieniach brzmienia. Głośnik Blaupunkt PB12DB zastosowany korektor parametryczny z pięcioma zaprogramowanymi trybami dźwięku.

Użytkownik może wybrać pomiędzy opcją FLAT, POP, ROCK, JAZZ i CLASSIC. Na dodatek realna jest oddzielna regulacja równocześnie niskich, jak i wysokich tonów. Taka funkcjonalność zezwala na przypasowanie profilu brzmienia do preferencji różnych użytkowników.

Głośnik wysokotonowy i dwa głośniki przeciętnie-niskotonowe w rozmiarze 12 cali zostały zamknięte w obudowie rodzaju bass-reflex i zestrojone z skutecznym wzmacniaczem, dzięki temu całkowita moc zestawu wynosi 1600 W, a to pozwala nagłośnić całkiem wielkie pokój.

Karaoke W głośniku typu „PartyBox" nie może zabraknąć funkcji karaoke. W komplecie dołączone są aż dwa mikrofony bezprzewodowe, które tuż po włączeniu samoczynnie parują się z głośnikiem. Wystarczy włączyć mikrofon i po chwili już można śpiewać!

podczas korzystania z funkcji karaoke dostępna jest opcja priorytetu mikrofonu – oznacza to, że gdy zostanie ona włączona, urządzenie automatycznie będzie wyciszać podkład muzyczny podczas śpiewania. Jeśli czujesz się na siłach, włącz ją i śpiewaj „a capella"!

W trybie karaoke realna jest regulacja głośności mikrofonu, ustawienie echa w celu wyeliminowania ewentualnych pogłosów, a także regulacja wysokich i niskich tonów, aby jak najlepiej dopasować barwę głosu.

Na panelu głównym dostępne są w dodatku dwa gniazda dla opcjonalnych mikrofonów przewodowych, które nie są elementem wyposażenia. Wejście gitarowe i AUX Oprócz śpiewania i funkcji karaoke realne jest w dodatku podłączenie instrumentu muzycznego, takiego jak na przykład gitara.

Wejście gitarowe 6,3 mm przystępne jest na górnym panelu urządzenia. Jeśli tak znaczny dobór dostępnych źródeł dźwięku nie będzie wystarczający albo konieczne jest podłączenie innego niepowtarzalnego urządzenia audio, przystępne jest też gniazdo AUX.

Podłącz zewnętrzny odtwarzacz plików audio, dźwięk z miksera, czy zwykły odtwarzacz płyt CD i ciesz się dźwiękiem realizowanym za pomocą niniejszego głośnika. Oświetlenie LED Ulubiona muzyka i korzystne brzmienie może zbudować nastrój, lecz gdy dołożymy do tego właściwe oświetlenie, otrzymamy prosty przepis na udaną imprezę.

Głośnik PB12DB ma w


☆ Toshiba Głośnik bezprzewodowy bt ty-asc66 do karaoke (4560158876460) ☆

Toshiba Głośnik bezprzewodowy bt ty-asc66 do karaoke (4560158876460) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TOSHIBA
 • Nazwa produktu: Toshiba Głośnik bezprzewodowy bt ty-asc66 do karaoke (4560158876460)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6279a5830a3d5ff0d3292c0f
 • ID kategorii: 11752

☆ Toshiba Głośnik bezprzewodowy bt ty-asc66 do karaoke (4560158876460) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Zaprojektowany, by Twoja impreza była niezapomniana System multimedialny Toshiba TY-ASC66 jest przeznaczony dla wszystkich, którzy kochają zabawę. Po prostu zabierz go ze sobą na imprezę, gdziekolwiek jesteś w wiejskim domu, w mieszkaniu lub na plaży i ciesz się czystym dźwiękiem i mocnym basem.

SUPER BASS Wysokiej jakości głośnik niskotonowy w połączeniu ze specjalną konstrukcją wewnętrznej konstrukcji obudowy, po włączeniu funkcji SUPER BASS ujawnia pełny potencjał akustyki w zakresie niskich częstotliwości, co pozwoli słuchaczom radować się głębokim i zwięzłym brzmieniem gitara basowa.

Maksymalna mobilność - minimum ograniczeń System multimedialny Toshiba TY-ASC66 został wyekwipowany w akumulator, który pozwala nie tylko słuchać muzyki, lecz także radować się relaksem z przyjaciółmi na plaży czy w lesie bez dostępu do sieci.А еще POWER BANKВстроенная АКБ подарит вам возможность не только слушать музыку всю ночь, но и использовать Toshiba TY-ASC66 как зарядное устройство для мобильног...


☆ Panasonic sc-ua30 głośnik bezprzewodowy (3300w, bluetooth, usb, fm, 4 głośniki wysokotonowe 4cm, airquake bass, aplikacja max juke, karaoke), czarny ☆

Panasonic sc-ua30 głośnik bezprzewodowy (3300w, bluetooth, usb, fm, 4 głośniki wysokotonowe 4cm, airquake bass, aplikacja max juke, karaoke), czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: PANASONIC
 • Nazwa produktu: Panasonic sc-ua30 głośnik bezprzewodowy (3300w, bluetooth, usb, fm, 4 głośniki wysokotonowe 4cm, airquake bass, aplikacja max juke, karaoke), czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64383972902e51af4fe2358e
 • ID kategorii: 8681
Inne Rankingi:  Wzmacniacz gitarowy Randall

☆ Panasonic sc-ua30 głośnik bezprzewodowy (3300w, bluetooth, usb, fm, 4 głośniki wysokotonowe 4cm, airquake bass, aplikacja max juke, karaoke), czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SC-UA30 Zabierz własną muzykę na imprezę przejrzyście czysty i dynamiczny dźwięk, którego nie spodziewasz się po tak kompaktowym urządzeniu. System SC-UA30 gwarantuje dźwięk najwyższej jakości na każdą okazję. Zabierz go do pokoju, na patio, a nawet do garażu. Ciesz się spotkaniami ze znajomymi i rodziną, słuchając ulubionej muzyki. Funkcje REWOLUCJA W MUZYCE System URBAN AUDIO łączy w sobie interesującą stylistykę i zachwycający dźwięk. Został zaprojektowany od nowa i rozbudowany o szereg funkcji, aby sięgnąć ideału. Czas poczuć falę emocji przy każdej nucie oraz wynieść muzykę w swoim życiu na zupełnie nowy poziom — dla siebie i bliskich. Jedyne w swoim typu niezapomniane doświadczenie muzyczne — URBAN AUDIO wprowadzi do Twojego życia nowe, bogate doznania. Muzyka unosi się w powietrzu Przestrzenny dźwięk wypełniający , a także funkcja Bluetooth Audio Link System UA30 zagwarantuje wyjątkowo spore pole dźwiękowe i solidny bas. Wypełnia pokój dźwiękiem przestrzennym w zakresie 180°, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Uzupełniającą zaletą jest łączność za pośrednictwem technice Bluetooth, dzięki której można odtwarzać imponująco dynamiczny dźwięk w trakcie oglądania teledysków, sportu albo dowolnego innego programu na telewizorze firmy Panasonic. Pilotem od telewizora można nawet regulować poziom głośności. Dom zadrży w posadach AIRQUAKE BASS nieszablonowy system Bass Reflex dodatkowo wzmacnia głęboki bas niezbędny do rozruszania niesamowitej imprezy. Dźwięk wyciąga się poprzez dwa otwory bez utraty rezonansu dźwięków wyciągających się z głośnika niskotonowego. Wzmacnia to ponadto basy i przekłada się na wyjątkowo silne doznania. Postaw na mobilność jednolita budowa upraszcza transport Kompaktowa, jednolita konstrukcja wyekwipowana jest w uchwyty boczne, które upraszczają transport urządzenia. Dzięki temu możesz słuchać swej ulubionej muzyki praktycznie wszędzie — choćby pod gołym niebem, na patio albo w garażu. Gdy poczujesz chęć, po prostu chwyć swój system UA30 i ruszaj imprezować z rodziną i przyjaciółmi! Nadaj swojemu życiu więcej odcieni Niebieska listwa świetlna Centralna niebieska listwa świetlna LED nadaje wnętrzom wyjątkowej atmosfery. Dzięki niej każda impreza będzie zupełnie unikatowa. Imprezowanie bez końca Aplikacja Panasonic MAX Juke* Aplikacja Panasonic MAX Juke upraszcza transmisję strumieniową muzyki do systemu UA30 z dowolnego smartfona — Twojego lub Twoich znajomych. Wśród przystępnych funkcji można znaleźć wybór zamówień i odtwarzanie mieszane. Poziom głośności i ustawienia korektora można kontrolować za pośrednictwem smartfona, co umożliwia swobodne słuchanie muzyki. Funkcja zamówień do szafy grającej pozwala na ponadto odtwarzanie utworów zapisanych w pamięci USB. * Aplikacja Panasonic MAX Juke wymaga smartfona zgodnego z technologią bezprzewodową Bluetooth® (Android™2.3 lub nowszy). • Logotyp, a także logo Bluetooth® to opatentowane znaki towarowe stanowiące własność firmy Bluetooth SIG, Inc., a i...

☆ Slam Głośnik przenośny bezprzewodowy Bt karaoke Fm ☆

Slam Głośnik przenośny bezprzewodowy Bt karaoke Fm Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Slam Głośnik przenośny bezprzewodowy Bt karaoke Fm
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64ed4903902e513534e5ce63
 • ID kategorii: 8329

☆ Slam Głośnik przenośny bezprzewodowy Bt karaoke Fm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Slam Głośnik przenośny bezprzewodowy Bt karaoke Fm

☆ Slam Głośnik przenośny bezprzewodowy Bt karaoke Fm ☆

Slam Głośnik przenośny bezprzewodowy Bt karaoke Fm Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Slam Głośnik przenośny bezprzewodowy Bt karaoke Fm
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 650aa30bd40333039dbdde68
 • ID kategorii: 8636

☆ Slam Głośnik przenośny bezprzewodowy Bt karaoke Fm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Slam Głośnik mobilny bezprzewodowy Bt karaoke Fm

☆ Głośnik Bluetooth Bezprzewodowy Overmax Sd Karaoke ☆

Głośnik Bluetooth Bezprzewodowy Overmax Sd Karaoke Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Głośnik Bluetooth Bezprzewodowy Overmax Sd Karaoke
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64bac75b902e519cf2522003
 • ID kategorii: 8681

☆ Głośnik Bluetooth Bezprzewodowy Overmax Sd Karaoke - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik Bluetooth Bezprzewodowy Overmax Sd Karaoke

☆ Głośnik Bezprzewodowy Bluetooth Karaoke Fm Boombox ☆

Głośnik Bezprzewodowy Bluetooth Karaoke Fm Boombox Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Głośnik Bezprzewodowy Bluetooth Karaoke Fm Boombox
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64bb0a4b902e519cf25c9fa4
 • ID kategorii: 458

☆ Głośnik Bezprzewodowy Bluetooth Karaoke Fm Boombox - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik Bezprzewodowy Bluetooth Karaoke Fm Boombox

☆ Mikrofon bezprzewodowy do karaoke głośnikiem ☆

Mikrofon bezprzewodowy do karaoke głośnikiem Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Mikrofon bezprzewodowy do karaoke głośnikiem
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 650a976d902e512d4c2938ff
 • ID kategorii: 160

☆ Mikrofon bezprzewodowy do karaoke głośnikiem - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Mikrofon bezprzewodowy do karaoke głośnikiem

☆ MEDIA-TECH GŁOŚNIK BLUETOOTH PARTYBOX MT3174- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (5906453131740) ☆

MEDIA-TECH GŁOŚNIK BLUETOOTH PARTYBOX MT3174- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (5906453131740) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MEDIA-TECH
 • Nazwa produktu: MEDIA-TECH GŁOŚNIK BLUETOOTH PARTYBOX MT3174- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (5906453131740)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6179f753b256f501b430d903
 • ID kategorii: 11752

☆ MEDIA-TECH GŁOŚNIK BLUETOOTH PARTYBOX MT3174- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (5906453131740) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Imprezowy MUST HAVE!

Głośnik Bluetooth 5.0 PARTYBOX UNI BT MT3174 to wielofunkcyjne urządzenie, które proponuje:

 • nieprzeciętne brzmienie,
 • kolorową iluminacje świetlną,
 • Bluetooth 5.0, AUX, Radio FM, obsługę micro SD i USB,
 • funkcję KARAOKE - mikrofon jest w komplecie
 • wytrzymałą baterie (do 6h na jednym ładowaniu).
Dwa zaimplementowane głośniki 4

o łącznej mocy RMS 30W, PMPO 750W.

PARTYBOX UNI BT jest mobilnym aktywnym systemem głośników jak i zestawem karaoke, nadzwyczajnym jednocześnie do użytku domowego jak i do używania w trakcie imprez plenerowych, ognisk itd.

Dwa głośniki 4 o łącznej mocy RMS 30W, wzmocniona i zaimplementowany akumulator (do 6h pracy) sprawiają że głośnik śmiało można wziąć na imprezę plenerową.

Bluetooth 5.0

pozwala na słuchanie muzyki przesłanej bezprzewodowo z urządzenia obsługującego technologię Bluetooth (np. Telefon, smartfon lub tablet) i luźne przemieszczanie się bez ograniczenia spowodowanego zbędnymi kablami.

Muzyka z innych źródeł

PARTYBOX UNI BT MT3174 odczytuje pliki muzyczne z kart pamięci micro SD oraz z nośników danych USB (np. Pendrive).

Inne Rankingi:  wzmacniacz do słuchawek elektrostatycznych

uzupełniające złącze AUX 3,5mm umożliwia podłączenie prawie każdego źródła dźwięku, co powiększa możli­wości wykorzystywania systemu karaoke.

U góry urządzenia znajduje się rączka dzięki której możemy przenieść głośnik w dowolne miejsce. Pod głośnikiem znajdują się antypoślizgowe nóżki dzięki którym głośnik stoi zrównoważenieEAN: 5906453131740
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: MT3174
rodzaj: mobilne
System: 2.0
Przeznaczenie: Muzyka
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Regulacja poziomu głośności
Max. Moc głośników (sumaryczna): 30 W
Pasmo przenoszenia (min.): 150 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 6,3 mm jack
Zasilanie: Akumulator
Akcesoria w komplecie: Mikrofon kablowy
Czas pracy na baterii/bateriach: 6 h
wymiary: 155 x 398 mm
Waga: 1.4 kg
Pozostałe parametry: Radio FM z automatycznym wyszukiwaniem stacji 87,6-108MHz Odtwarzacz MP3 ekran informacyjny LED

☆ Głośnik Bezprzewodowy Bluetooth Tuba Karaoke 1000W ☆

Głośnik Bezprzewodowy Bluetooth Tuba Karaoke 1000W Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Głośnik Bezprzewodowy Bluetooth Tuba Karaoke 1000W
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64f8de225ecf7925d190aa27
 • ID kategorii: 8681

☆ Głośnik Bezprzewodowy Bluetooth Tuba Karaoke 1000W - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik Bezprzewodowy Bluetooth Tuba Karaoke 1000W


Najtańsze głośniki bezprzewodowe karaoke – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników bezprzewodowych karaoke. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Mikrofon bezprzewodowy do karaoke głośnikiem ☆

Mikrofon bezprzewodowy do karaoke głośnikiem Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Mikrofon bezprzewodowy do karaoke głośnikiem
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 650a976d902e512d4c2938ff
 • ID kategorii: 160

☆ Mikrofon bezprzewodowy do karaoke głośnikiem - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Mikrofon bezprzewodowy do karaoke głośnikiem

☆ MEDIA-TECH GŁOŚNIK BLUETOOTH PARTYBOX MT3174- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (5906453131740) ☆

MEDIA-TECH GŁOŚNIK BLUETOOTH PARTYBOX MT3174- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (5906453131740) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MEDIA-TECH
 • Nazwa produktu: MEDIA-TECH GŁOŚNIK BLUETOOTH PARTYBOX MT3174- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (5906453131740)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6179f753b256f501b430d903
 • ID kategorii: 11752

☆ MEDIA-TECH GŁOŚNIK BLUETOOTH PARTYBOX MT3174- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (5906453131740) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Imprezowy MUST HAVE!

Głośnik Bluetooth 5.0 PARTYBOX UNI BT MT3174 to wielofunkcyjne urządzenie, które oferuje:

 • wspaniałe brzmienie,
 • kolorową iluminacje świetlną,
 • Bluetooth 5.0, AUX, Radio FM, obsługę micro SD i USB,
 • funkcję KARAOKE - mikrofon jest w pakiecie
 • wytrzymałą baterie (do 6h na jednym ładowaniu).
Dwa zastosowane głośniki 4

o łącznej mocy RMS 30W, PMPO 750W.

PARTYBOX UNI BT jest przenośnym aktywnym systemem głośników jak i zestawem karaoke, doskonałym jednocześnie do użytku domowego jak i do wykorzystywania podczas imprez plenerowych, ognisk itd.

Dwa głośniki 4 o łącznej mocy RMS 30W, umocniona i zastosowany akumulator (do 6h pracy) sprawiają iż głośnik śmiało można zabrać na imprezę plenerową.

Bluetooth 5.0

zezwala na słuchanie muzyki przesłanej bezprzewodowo z urządzenia obsługującego technikę Bluetooth (np. Telefon, smartfon lub tablet) i luźne przemieszczanie się bez ograniczenia spowodowanego zbędnymi kablami.

Muzyka z innych źródeł

PARTYBOX UNI BT MT3174 odczytuje pliki muzyczne z kart pamięci micro SD oraz z nośników danych USB (np. Pendrive).

uzupełniające złącze AUX 3,5mm zezwala na podłączenie prawie każdego źródła dźwięku, co rozszerza możli­wości użytkowania systemu karaoke.

U góry urządzenia znajduje się rączka dzięki której możemy przenieść głośnik w dowolne miejsce. Pod głośnikiem znajdują się przeciwpoślizgowe nóżki dzięki którym głośnik stoi jednostajnieEAN: 5906453131740
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: MT3174
wariant: mobilne
System: 2.0
Przeznaczenie: Muzyka
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Regulacja poziomu głośności
Max. Moc głośników (sumaryczna): 30 W
Pasmo przenoszenia (min.): 150 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 6,3 mm jack
Zasilanie: Akumulator
Akcesoria w zestawie: Mikrofon kablowy
Czas pracy na baterii/bateriach: 6 h
rozmiary: 155 x 398 mm
Waga: 1.4 kg
Pozostałe atrybuty: Radio FM z samoczynnym wyszukiwaniem stacji 87,6-108MHz Odtwarzacz MP3 ekran informacyjny LED

☆ Głośnik Bezprzewodowy Bluetooth Tuba Karaoke 1000W ☆

Głośnik Bezprzewodowy Bluetooth Tuba Karaoke 1000W Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Głośnik Bezprzewodowy Bluetooth Tuba Karaoke 1000W
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64f8de225ecf7925d190aa27
 • ID kategorii: 8681

☆ Głośnik Bezprzewodowy Bluetooth Tuba Karaoke 1000W - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik Bezprzewodowy Bluetooth Tuba Karaoke 1000W

☆ Głośnik Bezprzewodowy Bluetooth Karaoke Fm Boombox ☆

Głośnik Bezprzewodowy Bluetooth Karaoke Fm Boombox Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Głośnik Bezprzewodowy Bluetooth Karaoke Fm Boombox
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64bb0a4b902e519cf25c9fa4
 • ID kategorii: 458

☆ Głośnik Bezprzewodowy Bluetooth Karaoke Fm Boombox - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik Bezprzewodowy Bluetooth Karaoke Fm Boombox

☆ Głośnik mobilny MEDIA-TECH Flamezilla MT3178 Czarny, UGMDTB000000029 (19625599) ☆

Głośnik mobilny MEDIA-TECH Flamezilla MT3178 Czarny, UGMDTB000000029 (19625599) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MEDIA-TECH
 • Nazwa produktu: Głośnik mobilny MEDIA-TECH Flamezilla MT3178 Czarny, UGMDTB000000029 (19625599)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63f6d718d403330c448de27b
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik mobilny MEDIA-TECH Flamezilla MT3178 Czarny, UGMDTB000000029 (19625599) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowy głośnik Bluetooth
Głośnik Bluetooth Flamezilla MT3178 od Media-Tech to urządzenie, które zaspokoi zapotrzebowania nawet najszczególniej wymagających użytkowników. Ten stylowy i nowoczesny głośnik łączy w sobie niemało funkcji, takich jak Bluetooth 5.0, radio FM z automatycznym wyszukiwaniem stacji, odtwarzacz MP3, obsługę kart micro SD oraz nośników USB, a także funkcję AUX-in przystępną przy podłączeniu kabla USB (dołączonego do zestawu).
Flamezilla MT3178 posiada dwa głośniki o średnicy 6,5 cala zapewniają moc RMS 20W, a także PMPO 1000W, a wielki zakres częstotliwości przenoszenia (100-20000 Hz) powoduje, iż dźwięk jest czysty i wyraźny.

Kolorowe podświetlenie, robi wrażenie!
Głośnik Flamezilla MT3178 wyposażony jest w kolorowe podświetlenie RGB/FLAME, które dodaje mu charakteru i nadaje oryginalnego klimatu w trakcie imprez.
Mieniąca się kolorowa tęcza czy światła w rytm muzyki - to tylko część możliwości tego głośnika. To trzeba zobaczyć na żywo!
Kolorowe podświetlenie oznajmia dodatkowo o poziomie głośności.

Głośnik Karaoke genialny na imprezę
Gniazdo mikrofonu jack 6,3mm pozwala na podłączenie dodatkowego akcesorium w postaci mikrofonu, co jest szczególnie przydatne w trakcie imprez karaoke.
Mikrofon kablowy znajduje się w pakiecie!
Z tyłu pokrywy głośnika znajduje się specjalny schowek na mikrofon.

Aktywny interfejs Bluetooth
mobilny głośnik FlamezillaMT3178 wbudowany aktywny interfejs Bluetooth 5.0 odpowiedzialny za bezprzewodową łączność głośnika z urządzeniami przenośnymi typu smartfon, telefon, tablet, komputer, telewizor itp.
Parowanie maszyn jest banalnie proste. Starczy włączyć na smartfonie funkcję wyszukiwania sprzętów Bluetooth, następnie należy znaleźć urządzenie "MT3178" i zainicjować połączenie. Głośnik zasygnalizuje nam udane parowanie, standardowym dźwiękiem. Gotowe!
Po bezprzewodowym połączeniu smartfona z głośnikiem Flamezilla wystarczy włączyć dowolny odtwarzacz muzyki, platformę do słuchania muzyki albo po prostu Youtube.

Odtwarza muzykę z najróżniejszych nośników informacji
Głośnik bezprzewodowy Flamezilla odtwarza muzykę prosto z kart pamięci microSD, nośników USB (np. Pendrive) oraz AUX. Nie musisz ograniczać się tylko do użytkowania Bluetooth.

przenośny głośnik pełen energii
zastosowany wytrzymały akumulator litowo-jonowy że FLAMEZILLA MT3178 staje się przenośnym głośnikiem doskonałym na plenerowe wyjazdy, ogniska, grille czy nawet do ogródka. Głośnik BT stanie na wysokości zadania wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz!
Przy pełnym naładowaniu, urządzenie działa choćby do 4 godzin!

Funkcja Radia FM
Możesz urozmaicić sobie czas słuchając ulubionych stacji radiowych.
Flamezilla ma funkcję Radia FM z automatycznym wyszukiwaniem stacji 87,8-108MHz.
w trakcie korzystania z radia, należy pamiętać o podłączeniu do głośnika kabla microUSB znajdującego się w pakiecie. Kabel ten pełni funkcję anteny powiększającej zasięg.

Przemyślana budowa głośnika

Inne Rankingi:  głośnik przenośny dla dzieci
 • Na panelu przednim znajdują się dwa głośniki, ukryte za metalowym perforowanym grillem.
 • Na tylnym panelu znajduje się: port USB, wejście AUX, wejście na mikrofon karaoke MIC jack 3,5, gniazdo na karty pamięci microSD i gniazdo microUSB służące do ładowania.
 • Regulacja głośności i wyświetlacz LED to dodatkowe udogodnienia, które pozwolą Ci przypasować dźwięk do własnych potrzeb i kontrolować wszystkie ustawienia przy pomocy jednego przycisku.
 • U góry urządzenia znajduje się rączka dzięki której możemy komfortowo przenieść głośnik w dowolne miejsce.
 • Pod głośnikiem znajdują się wyprofilowane nóżki dzięki którym głośnik stoi zrównoważenie.
 • Do zestawu załączony jest kabel USB (do ładowania głośnika), przewód AUX, a także instrukcja obsługi w wielu językach.
 • Głośnik jest łatwy w obsłudze i wygodny w wykorzystywaniu dzięki składanej rączce upraszczającej przenoszenie.
 • Flamezilla MT3178 został wyposażony w zastosowany akumulator litowo-jonowy, który gwarantuje do 4 godzin pracy, a załączony przewód USB/micro USB pozwala na prędkie i komfortowe ładowanie.


EAN: 5906453131788
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: MT3178
rodzaj: Kolumny
System: 2.0
Przeznaczenie: Nagłośnienie
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Nie
Max. Moc głośników (sumaryczna): 20 W
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: microUSB
Zasilanie: Akumulator
Akcesoria w komplecie: Mikrofon kablowy przewód USB Instrukcja obsługi
Czas pracy na baterii/bateriach: 4 h
rozmiary: 240 x 580 x 185 mm
Waga: 2.8 kg
Pozostałe parametry: znaczny głośnik Bluetooth Bluetooth 5.0 Radio FM z samoczynnym wyszukiwaniem stacji 87,8-108MHz Odtwarzacz MP3 Obsługa kart micro SD, a także nośników USB Funkcja AUX-in dostępna przy podłączeniu kabla USB (w zestawie) Regulacja głośności wyświetlacz LED Funkcja KARAOKE Iluminacja kolorowa RGB/FLAME Ładowanie 5V kablem USB/micro USB zastosowany akumulator litowo-jonowy do 4 godzin pracy Dwa głośniki 6,5 cala Moc: RMS 20W, PMPO 1000W Częstotliwość przenoszenia: 100 ~ 20000 Hz Gniazdo mikrofonu jack 6,3mm Mikrofon kablowy w zestawie Schowek na mikrofon Składana rączka upraszczająca przenoszenie

☆ Głośnik Bluetooth Bezprzewodowy Overmax Sd Karaoke ☆

Głośnik Bluetooth Bezprzewodowy Overmax Sd Karaoke Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Głośnik Bluetooth Bezprzewodowy Overmax Sd Karaoke
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64bac75b902e519cf2522003
 • ID kategorii: 8681

☆ Głośnik Bluetooth Bezprzewodowy Overmax Sd Karaoke - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik Bluetooth Bezprzewodowy Overmax Sd Karaoke

☆ Slam Głośnik przenośny bezprzewodowy Bt karaoke Fm ☆

Slam Głośnik przenośny bezprzewodowy Bt karaoke Fm Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Slam Głośnik przenośny bezprzewodowy Bt karaoke Fm
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64ed4903902e513534e5ce63
 • ID kategorii: 8329

☆ Slam Głośnik przenośny bezprzewodowy Bt karaoke Fm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Slam Głośnik mobilny bezprzewodowy Bt karaoke Fm

☆ Slam Głośnik przenośny bezprzewodowy Bt karaoke Fm ☆

Slam Głośnik przenośny bezprzewodowy Bt karaoke Fm Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Slam Głośnik przenośny bezprzewodowy Bt karaoke Fm
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 650aa30bd40333039dbdde68
 • ID kategorii: 8636

☆ Slam Głośnik przenośny bezprzewodowy Bt karaoke Fm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Slam Głośnik mobilny bezprzewodowy Bt karaoke Fm

☆ Toshiba Głośnik bezprzewodowy bt ty-asc66 do karaoke (4560158876460) ☆

Toshiba Głośnik bezprzewodowy bt ty-asc66 do karaoke (4560158876460) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TOSHIBA
 • Nazwa produktu: Toshiba Głośnik bezprzewodowy bt ty-asc66 do karaoke (4560158876460)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6279a5830a3d5ff0d3292c0f
 • ID kategorii: 11752

☆ Toshiba Głośnik bezprzewodowy bt ty-asc66 do karaoke (4560158876460) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Zaprojektowany, żeby Twoja impreza była niezapomniana System multimedialny Toshiba TY-ASC66 jest przeznaczony dla wszelkich, którzy kochają zabawę. Po prostu zabierz go ze sobą na imprezę, gdziekolwiek jesteś w wiejskim domu, w mieszkaniu albo na plaży i ciesz się czystym dźwiękiem i solidnym basem.

SUPER BASS Wysokiej jakości głośnik niskotonowy w połączeniu ze specjalną konstrukcją wewnętrznej konstrukcji pokrywy, po włączeniu funkcji SUPER BASS ujawnia pełny potencjał akustyki w zakresie niskich częstotliwości, co pozwoli słuchaczom cieszyć się głębokim i zwięzłym brzmieniem gitara basowa.

Maksymalna mobilność - minimum ograniczeń System multimedialny Toshiba TY-ASC66 został zaopatrzony w akumulator, który pozwala nie tylko słuchać muzyki, ale także cieszyć się relaksem z przyjaciółmi na plaży czy w lesie bez dostępu do sieci.А еще POWER BANKВстроенная АКБ подарит вам возможность не только слушать музыку всю ночь, но и использовать Toshiba TY-ASC66 как зарядное устройство для мобильног...


☆ Panasonic sc-ua30 głośnik bezprzewodowy (3300w, bluetooth, usb, fm, 4 głośniki wysokotonowe 4cm, airquake bass, aplikacja max juke, karaoke), czarny ☆

Panasonic sc-ua30 głośnik bezprzewodowy (3300w, bluetooth, usb, fm, 4 głośniki wysokotonowe 4cm, airquake bass, aplikacja max juke, karaoke), czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: PANASONIC
 • Nazwa produktu: Panasonic sc-ua30 głośnik bezprzewodowy (3300w, bluetooth, usb, fm, 4 głośniki wysokotonowe 4cm, airquake bass, aplikacja max juke, karaoke), czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64383972902e51af4fe2358e
 • ID kategorii: 8681

☆ Panasonic sc-ua30 głośnik bezprzewodowy (3300w, bluetooth, usb, fm, 4 głośniki wysokotonowe 4cm, airquake bass, aplikacja max juke, karaoke), czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SC-UA30 Zabierz własną muzykę na imprezę krystalicznie czysty i dynamiczny dźwięk, którego nie spodziewasz się po tak kompaktowym urządzeniu. System SC-UA30 gwarantuje dźwięk najwyższej jakości na każdą okazję. Zabierz go do pokoju, na patio, a nawet do garażu. Ciesz się spotkaniami ze znajomymi i rodziną, słuchając ulubionej muzyki. Funkcje REWOLUCJA W MUZYCE System URBAN AUDIO łączy w sobie interesującą stylistykę i olśniewający dźwięk. Został zaprojektowany od nowa i rozbudowany o szereg funkcji, aby sięgnąć ideału. Czas poczuć falę emocji przy każdej nucie oraz wynieść muzykę w swym życiu na zupełnie nowy poziom — dla siebie i bliskich. Jedyne w swoim rodzaju niezapomniane doświadczenie muzyczne — URBAN AUDIO wprowadzi do Twojego życia świeże, bogate doznania. Muzyka unosi się w powietrzu Przestrzenny dźwięk wypełniający oraz funkcja Bluetooth Audio Link System UA30 gwarantuje wyjątkowo obszerne pole dźwiękowe i potężny bas. Wypełnia wnętrze dźwiękiem przestrzennym w zakresie 180°, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Uzupełniającą zaletą jest łączność za pośrednictwem technologii Bluetooth, dzięki której można odtwarzać imponująco dynamiczny dźwięk podczas oglądania teledysków, sportu lub dowolnego innego programu na telewizorze firmy Panasonic. Pilotem od telewizora można nawet regulować poziom głośności. Dom zadrży w posadach AIRQUAKE BASS nieszablonowy system Bass Reflex w dodatku wzmacnia głęboki bas konieczny do rozruszania niesamowitej imprezy. Dźwięk wyciąga się poprzez dwa otwory bez utraty rezonansu dźwięków wydobywających się z głośnika niskotonowego. Wzmacnia to ponadto basy i przekłada się na wyjątkowo silne doznania. Postaw na mobilność jednorodna budowa usprawnia transport Kompaktowa, jednolita konstrukcja wyekwipowana jest w uchwyty boczne, które usprawniają transport urządzenia. Dzięki temu możesz słuchać swojej ulubionej muzyki praktycznie wszędzie — nawet pod gołym niebem, na patio albo w garażu. Gdy poczujesz chęć, po prostu chwyć swój system UA30 i ruszaj imprezować z rodziną i przyjaciółmi! Nadaj swojemu życiu więcej barw Niebieska listwa świetlna Centralna niebieska listwa świetlna LED nadaje wnętrzom nieszablonowej atmosfery. Dzięki niej każda impreza będzie zupełnie unikatowa. Imprezowanie bez końca Aplikacja Panasonic MAX Juke* Aplikacja Panasonic MAX Juke ułatwia transmisję strumieniową muzyki do systemu UA30 z dowolnego smartfona — Twojego albo Twoich znajomych. Wśród przystępnych funkcji można znaleźć dobór zamówień i odtwarzanie mieszane. Poziom głośności i ustawienia korektora można kontrolować za pośrednictwem smartfona, co pozwala na swobodne słuchanie muzyki. Funkcja zamówień do szafy grającej umożliwia również odtwarzanie utworów zapisanych w pamięci USB. * Aplikacja Panasonic MAX Juke wymaga smartfona zgodnego z technologią bezprzewodową Bluetooth® (Android™2.3 albo nowszy). • Logotyp, a także logo Bluetooth® to chronione znaki towarowe stanowiące własność producenta Bluetooth SIG, Inc., a i...