głośnik bezprzewodowy overmax

Ranking głośników bezprzewodowych overmax – styczeń 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników bezprzewodowych overmax. Ranking zawierający polecane głośniki bezprzewodowe overmax jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Głośnik mobilny OVERMAX Soundbeat 5.0 Czarny, 1_736721 ☆

Głośnik mobilny OVERMAX Soundbeat 5.0 Czarny, 1_736721 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: OVERMAX
 • Nazwa produktu: Głośnik mobilny OVERMAX Soundbeat 5.0 Czarny, 1_736721
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f2bc073d40333c817d2a1cd
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik mobilny OVERMAX Soundbeat 5.0 Czarny, 1_736721 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

 BEZPRZEWODOWY GŁOŚNIK BLUETOOTH OVERMAX SOUNDBEAT 5.0 Bezprzewodowa łączność Bluetooth™ 5.0 2 głośniki - 20 W RMS Długa praca na baterii 3600 mAh - aż do 8 godzin zaimplementowane radio z automatycznym wyszukiwaniem stacji 87,6-108 MHz spory zakres pasm: 80-20000 Hz atrakcyjne oświetlenie LED – perfekcyjne na imprezę Obsługa formatu MP3 Odtwarzanie z Bluetooth, USB, Micro SD, a także AUX 3,5 mm Wejście mikrofonowe – funkcja karaoke Czytelny wyświetlacz LED Pilot do sterowania w pakiecie Niesamowita jakość dźwięku Głośnik bezprzewodowy Overmax Soundbeat 5.0 został wyekwipowany w dwa wysokiej jakości głośniki o łącznej mocy 20 W RMS.

Głośniki wsparte są pasywnymi radiatorami, które nadają głębię niskim tonom, zapewniając konkretne basowe uderzenie. Wytrzymała bateria Akumulator o mocy 3600 mAh zezwala na nawet do 8 godzin ciągłego odtwarzania.

dzięki temu Soundbeat 5.0 doskonale sprawdza się nie tylko w domu, lecz także w trakcie podróży, na grillu czy w ogrodzie. Spektakularne oświetlenie Soundbeat 5.0 został wyekwipowany w podświetlenie LED, które przykuwa uwagę i nadaje głośnikowi widowiskowy wygląd.

Inne Rankingi:  Zestaw głośnikowy Defender

Funkcja wspaniale sprawdza się w trakcie przeróżnego typu imprez. Podświetlenie można włączać i wyłączać za pomocą jednego przycisku. Głośnik Bluetooth Soundbeat wyekwipowany został w moduł komunikacji bezprzewodowej Bluetooth 5.0.

dzięki czemu głośnik może odtwarzać muzykę czy podcasty z komputera, smartfona lub tableta. Przyciski na obudowie umożliwiają sterowanie odtwarzaniem bezpośrednio z głośnika – przejście do kolejnego utworu, pauza itd.

Zasięg urządzenia to aż 10 metrów. Jeden głośnik, niemało źródeł Micro SD Odczytuje pliki muzyczne w formacie MP3 bezpośrednio z karty pamięci. Wejście USB pozwala na podłączenie pendrive i innych mobilnych sprzętów magazynujących.

Wejście AUX Dzięki wejściu AUX głośnik można podłączyć przewodowo do komputera lub innego urządzenia – jack 3,5 mm zapewnia najwyższą jakość dźwięku z urządzenia źródłowego. Nie tylko głośnik Radio FM wbudowane radio FM z automatycznym strojeniem, zapamiętywaniem stacji i wysuwaną anteną.

Karaoke Soundbeat 5.0 po podłączeniu zewnętrznego mikrofonu spełnia funkcję głośnika karaoke, umożliwiając jednoczesne odtwarzanie muzyki i głosu. Taki koncert rozkręci każdą domówkę! Bezprzewodowy pilot Walka o ulubiony utwór na imprezie nabiera kolorów - w komplecie znajduje się pilot, dzięki któremu możliwa jest zdalna zmiana ustawień głośnika bez konieczności wstawania z miejsca.

Rączka do przenoszenia Zabierz muzykę ze sobą! Składana, wyprofilowana rączka ułatwia transport głośnika. Bogaty pakiet Pilot zdalnego sterowania kabel AUX (jack 3,5 mm) przewód USB do ładowania Instrukcja obsługi w języku polskim SPECYFIKACJA: BATERIA: do 8 godzin pracy na jednym ładowaniu 1 akumulator w zestawie: 3600mAh (wbudowa...

Inne Rankingi:  Repeater D Link


Najtańsze głośniki bezprzewodowe overmax – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników bezprzewodowych overmax. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Głośnik mobilny OVERMAX Soundbeat 5.0 Czarny, 1_736721 ☆

Głośnik mobilny OVERMAX Soundbeat 5.0 Czarny, 1_736721 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: OVERMAX
 • Nazwa produktu: Głośnik mobilny OVERMAX Soundbeat 5.0 Czarny, 1_736721
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f2bc073d40333c817d2a1cd
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik mobilny OVERMAX Soundbeat 5.0 Czarny, 1_736721 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

 BEZPRZEWODOWY GŁOŚNIK BLUETOOTH OVERMAX SOUNDBEAT 5.0 Bezprzewodowa łączność Bluetooth™ 5.0 2 głośniki - 20 W RMS Długa praca na baterii 3600 mAh - aż do 8 godzin wbudowane radio z automatycznym wyszukiwaniem stacji 87,6-108 MHz szeroki zakres pasm: 80-20000 Hz ładne oświetlenie LED – wspaniałe na imprezę Obsługa formatu MP3 Odtwarzanie z Bluetooth, USB, Micro SD i AUX 3,5 mm Wejście mikrofonowe – funkcja karaoke Czytelny wyświetlacz LED Pilot do sterowania w pakiecie Niesamowita jakość dźwięku Głośnik bezprzewodowy Overmax Soundbeat 5.0 został zaopatrzony w dwa wysokiej jakości głośniki o łącznej mocy 20 W RMS.

Głośniki wsparte są pasywnymi radiatorami, które nadają głębię niskim tonom, zapewniając konkretne basowe uderzenie. Wytrzymała bateria Akumulator o mocy 3600 mAh umożliwia choćby do 8 godzin ciągłego odtwarzania.

dzięki czemu Soundbeat 5.0 idealnie sprawdza się nie tylko w domu, lecz także w trakcie podróży, na grillu czy w ogrodzie. Spektakularne oświetlenie Soundbeat 5.0 został zaopatrzony w podświetlenie LED, które przykuwa uwagę i nadaje głośnikowi widowiskowy wygląd.

Inne Rankingi:  głośnik google home

Funkcja wspaniale sprawdza się podczas różnorodnego typu imprez. Podświetlenie można włączać i wyłączać przy pomocy jednego przycisku. Głośnik Bluetooth Soundbeat wyekwipowany został w moduł komunikacji bezprzewodowej Bluetooth 5.0.

dzięki temu głośnik może odtwarzać muzykę czy podcasty z komputera, smartfona lub tableta. Przyciski na obudowie pozwalają na sterowanie odtwarzaniem bezpośrednio z głośnika – przejście do kolejnego utworu, pauza itd.

Zasięg urządzenia to aż 10 metrów. Jeden głośnik, dużo źródeł Micro SD Odczytuje pliki muzyczne w formacie MP3 bezpośrednio z karty pamięci. Wejście USB pozwala na podłączenie pendrive i innych mobilnych maszyn magazynujących.

Wejście AUX Dzięki wejściu AUX głośnik można podłączyć przewodowo do komputera albo innego urządzenia – jack 3,5 mm zapewnia najwyższą jakość dźwięku z urządzenia źródłowego. Nie tylko głośnik Radio FM zaimplementowane radio FM z automatycznym strojeniem, zapamiętywaniem stacji i wysuwaną anteną.

Karaoke Soundbeat 5.0 po podłączeniu zewnętrznego mikrofonu spełnia funkcję głośnika karaoke, umożliwiając jednoczesne odtwarzanie muzyki oraz głosu. Taki koncert rozkręci każdą domówkę! Bezprzewodowy pilot Walka o ulubiony utwór na imprezie nabiera barw - w zestawie znajduje się pilot, dzięki któremu możliwa jest zdalna zmiana ustawień głośnika bez konieczności wstawania z miejsca.

Rączka do przenoszenia Zabierz muzykę ze sobą! Składana, wyprofilowana rączka ułatwia transport głośnika. Bogaty pakiet Pilot zdalnego sterowania kabel AUX (jack 3,5 mm) kabel USB do ładowania Instrukcja obsługi w języku polskim SPECYFIKACJA: BATERIA: do 8 godzin pracy na jednym ładowaniu 1 akumulator w pakiecie: 3600mAh (wbudowa...