głośnik bezprzewodowy savio

Ranking głośników bezprzewodowych savio – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników bezprzewodowych savio. Ranking zawierający polecane głośniki bezprzewodowe savio jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Głośniki bluetooth bs-023 2.0 kolor czarny marki Savio ☆

Głośniki bluetooth bs-023 2.0 kolor czarny marki Savio Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Głośniki bluetooth bs-023 2.0 kolor czarny marki Savio
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d84dd37b256f5f03923d2c8
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośniki bluetooth bs-023 2.0 kolor czarny marki Savio - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik mobilny Savio BS-023 czarny Bezprzewodowy głośnik Bluetooth BS-023 to najlepszy sposób, by Twoja ulubiona muzyka towarzyszyła Ci wszędzie! Przyjęcie w ogrodzie, impreza w domu albo wycieczka nad jezioro – od dzisiaj możesz radować się czystym dźwiękiem, gdzie tylko zechcesz.

Wyjątkowo trwała budowa głośnika, konkretna podstawa i dołączony wygodny uchwyt, pozwalają prosto przenosić, postawić lub powiesić go w dogodnym miejscu. Długą zabawę w otoczeniu Twoich ulubionych dźwięków zapewni zaimplementowana pojemna bateria.

Odtwarzanie muzyki nigdy nie było prostsze. Głośnik można zespoić za pomocą Bluetooth, odtwarzać pliki poprzez port USB, korzystać ze slotu na kartę Micro SD albo włączyć ulubioną stację radiową. Dodatkowo urządzenie ma wbudowaną funkcję zestawu głośnomówiącego, dzięki czemu może stanowić nieprzeciętne rozwiązanie podczas konferencji.

Specyfikacje: Kolor: Czarny kanon: Bluetooth 4.0 wariant ładowania: przewód, Powerbank Zasięg działania: do 10m Czas działania: Czas pracy: do 7 godz. (w zależności od poziomu głośności) Bluetooth: Bluetooth 4.0 + EDR Łatwość przenoszenia Z głośnika możesz korzystać gdzie tylko chcesz, zawsze uzyskując najlepszą jakość brzmienia.

Głośnik ma kompaktowe wymiary 230x85x88mm, co czyni go mobilnym i nieskomplikowanym do zabrania ze sobą w podróż. Waga głośnika wynosi 700g, co czyni go łatwym do przenoszenia i ustawienia w zróżnicowanych miejscach.


☆ Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 Bluetooth AUX SD TWS Czarny, BS-033 ☆

Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 Bluetooth AUX SD TWS Czarny, BS-033 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 Bluetooth AUX SD TWS Czarny, BS-033
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 632bd1e4b256f5af235c9c57
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 Bluetooth AUX SD TWS Czarny, BS-033 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik BS-033 jest wyśmienitym towarzyszem jednocześnie podczas imprezy domowej, jak i w plenerze. Pojemna bateria zezwala na korzystanie z urządzenia przez ok 8,5 godziny, a poręczny pasek zapewnia wygodę w trakcie przenoszenia. BS-033 to nie tylko dźwięk o wspaniałej jakości,dodatkowo innowacyjny i stylowy design.

Wysoka jakość dźwięku w kompaktowej obudowie

SAVIO BS-033 ma zastosowane dwa przetworniki o łącznej mocy 10 W, gwarantujące znakomitą jakość dźwięku w trybie stereo. Dodatkowo jest wyjątkowo ergonomicznym urządzeniem przenośnym o postępowym wyglądzie z poręcznymi przyciskami, które upraszczają obsługę urządzenia.

Wejścia na kartę SD oraz AUX

Głośnik umożliwia odtwarzanie muzyki z urządzenia poprzez Bluetooth, wyposażony jest w czytnik kart SD obsługujący pojemności do 32 GB, a także zaimplementowane wejście AUX 3.5 mm, dzięki temu możesz w szybki i jeszcze łatwiejszy sposób podłączyć go do innego urządzenia przy pomocy dołączonego do zestawu przewodu.

Funkcja TWS

zastosowana nad wyraz użyteczna funkcja TWS (True Wireless Stereo) umożliwi Ci sparowanie ze sobą dwóch głośników równocześnie w jeden komplet stereo. Działanie funkcji jest bardzo proste i intuicyjne, jedyne co trzeba zrobić to włączyć oba głośniki i skonsolidować się bezprzewodowo z wybranym urządzeniem odtwarzającym muzykę, reszta zrobi się sama!

Dźwięk STEREO

Model SAVIO BS-033 odtwarza dźwięki w trybie STEREO, co zapewnia wysoką jakość brzmienia, natomiast zastosowany w głośniku moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.1 umożliwia stabilne połączenie w promieniu do 10 m. Zastosowany nowoczesny kanon zapewnia ponadto prędkie i przystępne sparowanie urządzenia ze smartfonem, tabletem, laptopem czy również odtwarzaczem MP3.

Klasa wodoszczelności IPX5

Głośnik BS-033 bez żadnych obaw możesz używać w trakcie wszelkich aktywności na świeżym powietrzu, nawet podczas deszczu. posiada międzynarodową normę określającą klasę wodoszczelności na poziomie IPX5, która określa, że urządzenie odporne jest na zachlapania. Ten dodatkowy parametr widoczny jest przy częstym korzystaniu z urządzenia na zewnątrz.EAN: 5901986047650
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: SAVIO BS-033
wariant: przenośne
System: 5.1
Przeznaczenie: Nagłośnienie
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Regulacja poziomu głośności
Max. Moc głośników (sumaryczna): 10 W
Pasmo przenoszenia (min.): 50 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 18 kHz
Stosunek sygnału do szumu: 95 dB
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: AUX
Zasilanie: Akumulator wbudowany
Akcesoria w pakiecie: przewód AUX przewód ładujacy typu USB-A do USB-C
Czas ładowania: 5 h
Czas pracy na baterii/bateriach: 8.5 h
rozmiary: 90 × 90 × 188 mm
Waga: 700 g
Pozostałe atrybuty: Wersja Bluetooth: 5.1 + EDR + BR + BLE Zasięg Bluetooth: 10 m Impedancja: 4 wariant baterii: Li-ion 3.7 V 3600 mAh Napięcie pracy: 5 V SNR: 90 dB Maks. Obsługiwana objętość karty SD: 32 GB Zakres częstotliwości: Bluetooth 2402 MHz 2480 MHz Maks. Moc częstotliwości radiowej emitowanej w zakresie częstotliwości, w której pracuje urządzenie radiowe: 4 dBm e.i.r.p. Obsługa funkcji TWS zastosowany mikrofon

☆ Savio Głośnik bezprzewodowy bs-032 bluetooth aux sd tws biały ☆

Savio Głośnik bezprzewodowy bs-032 bluetooth aux sd tws biały Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Savio Głośnik bezprzewodowy bs-032 bluetooth aux sd tws biały
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 632bd1e1b256f56c535c9c22
 • ID kategorii: 11752

☆ Savio Głośnik bezprzewodowy bs-032 bluetooth aux sd tws biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik BS-031 jest idealnym towarzyszem zarówno w trakcie imprezy domowej, jak i w plenerze. Pojemna bateria pozwala na korzystanie z urządzenia przez ok 8,5 godziny, a użyteczny pasek zapewnia wygodę podczas przenoszenia. BS-031 to nie tylko dźwięk o idealnej jakości,jeszcze postępowy i stylowy design.

Wysoka jakość dźwięku w kompaktowej obudowie
SAVIO BS-031 ma wbudowane dwa przetworniki o łącznej mocy 10 W, gwarantujące wyśmienitą jakość dźwięku w trybie stereo. Ponadto jest niezwykle użytecznym urządzeniem mobilnym o nowoczesnym wyglądzie z funkcjonalnymi przyciskami, które upraszczają obsługę urządzenia.

Wejścia na kartę SD i AUX
Głośnik zezwala na odtwarzanie muzyki z urządzenia przez Bluetooth, wyposażony jest w czytnik kart SD obsługujący obszerności do 32 GB oraz zastosowane wejście AUX 3.5 mm, dzięki temu możesz w szybki i jeszcze łatwiejszy sposób podłączyć go do innego urządzenia przy pomocy dołączonego do zestawu przewodu.

Funkcja TWS
wbudowana wyjątkowo funkcjonalna funkcja TWS (True Wireless Stereo) umożliwi Ci sparowanie ze sobą dwóch głośników jednocześnie w jeden zestaw stereo. Działanie funkcji jest szczególnie proste i instynktowne, jedyne co trzeba zrobić to włączyć oba głośniki i zespoić się bezprzewodowo z wybranym urządzeniem odtwarzającym muzykę, reszta zrobi się sama!

Dźwięk STEREO
Model SAVIO BS-031 odtwarza dźwięki w trybie STEREO, co zagwarantuje wysoką jakość brzmienia, natomiast zaimplementowany w głośniku moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.1 pozwala na stabilne połączenie w promieniu do 10 m. Zastosowany progresywny kanon gwarantuje też prędkie i proste sparowanie urządzenia ze smartfonem, tabletem, laptopem czy też odtwarzaczem MP3.

Klasa wodoszczelności IPX5
Głośnik BS-031 bez żadnych obaw możesz używać podczas wszelkich aktywności na świeżym powietrzu, choćby podczas deszczu. Ma międzynarodową normę określającą klasę wodoszczelności na poziomie IPX5, która określa, że urządzenie niepodatne jest na zachlapania. Ten dodatkowy parametr wyraźny jest przy częstym korzystaniu z urządzenia na zewnątrz.

Inne Rankingi:  głośnik basowy estradowy


EAN: 5901986047643
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: SAVIO BS-032
rodzaj: mobilne
System: 5.1
Przeznaczenie: Nagłośnienie
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Regulacja poziomu głośności
Max. Moc głośników (sumaryczna): 10 W
Pasmo przenoszenia (min.): 50 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 18 kHz
Stosunek sygnału do szumu: 95 dB
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB (Type C)
Zasilanie: Akumulator wbudowany
Akcesoria w zestawie: kabel AUX kabel ładujacy typu USB-A do USB-C
Czas ładowania: 5 h
Czas pracy na baterii/bateriach: 8.5 h
wymiary: 90 × 90 × 188 mm
Waga: 700 g
Pozostałe atrybuty: Wersja Bluetooth: 5.1 + EDR + BR + BLE Zasięg Bluetooth: 10 m Impedancja: 4 typ baterii: Li-ion 3.7 V 3600 mAh Napięcie pracy: 5 V SNR: 90 dB Zakres częstotliwości: Bluetooth 2402 MHz 2480 MHz Maks. Moc częstotliwości radiowej emitowanej w zakresie częstotliwości, w której pracuje urządzenie radiowe: 4 dBm e.i.r.p. Obsługa funkcji TWS wbudowany mikrofon

☆ Savio Głośniki bluetooth bs-022 2.0 kolor czerwony ☆

Savio Głośniki bluetooth bs-022 2.0 kolor czerwony Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Savio Głośniki bluetooth bs-022 2.0 kolor czerwony
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d84dd50902e51985a869ce8
 • ID kategorii: 11752

☆ Savio Głośniki bluetooth bs-022 2.0 kolor czerwony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

najkorzystniejszy sposób, żeby Twoja ulubiona muzyka towarzyszyła Ci wszędzie Przyjęcie w ogrodzie, impreza w domu lub wycieczka nad jezioro – od teraz możesz cieszyć się czystym dźwiękiem, gdzie tylko zechcesz.

Wyjątkowo trwała budowa głośnika, mocna podstawa i dołączony komfortowy uchwyt, pozwalają prosto przenosić, postawić albo powiesić go w dogodnym miejscu. Długą zabawę w otoczeniu Twoich ulubionych dźwięków zapewni wbudowana pojemna bateria.

Odtwarzanie muzyki nigdy nie było prostsze Głośnik można zbratać za pomocą Bluetooth, odtwarzać pliki poprzez port USB, korzystać ze slotu na kartę Micro SD lub włączyć ulubioną stację radiową. Dodatkowo urządzenie ma zaimplementowaną funkcję zestawu głośnomówiącego, dzięki temu może stanowić genialne rozwiązanie podczas konferencji.

Z głośnika możesz korzystać gdzie tylko chcesz, za każdym razem uzyskując najkorzystniejszą jakość brzmienia. Poznaj rodzinę głośników Savio Dzięki trzem kolorom do wyboru prosto dobierzesz nieprzeciętny głośnik dla siebie!

Nie musisz ograniczać się do charakterystycznego, czarnego koloru! Jesteś energiczną osobą, która uwielbia otaczać się kolorami? Wybierz czerwony albo niebieski głośnik! marka Savio producent Savio znana jest z wprowadzania na rynek produktów przydatnych równocześnie do pracy, rozrywki, jak i rozwijania swych pasji.

Produkty te cechują się na ogół niezawodnością w rozsądnej cenie. Właścicielem firmy Savio jest marka Elmak Sp. Z o.o. - marka pilotów zdalnego sterowania, oświetlenia LED i sterowników elektronicznych do sprzętu AGD.

firma zgromadziła szereg nagród i tytułów, m.in. „Lidera Innowacji i Rozwoju", a wśród jej klientów znajdują się uznane producenta, jak Samsung, De Dietrich, HBO, Canal+ czy O2.


☆ Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 Bluetooth AUX SD TWS Niebieski, BS-031 ☆

Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 Bluetooth AUX SD TWS Niebieski, BS-031 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 Bluetooth AUX SD TWS Niebieski, BS-031
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 632bdee0902e519fcf2899f5
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 Bluetooth AUX SD TWS Niebieski, BS-031 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik BS-031 jest genialnym towarzyszem zarówno podczas imprezy domowej, jak i w plenerze. Pojemna bateria umożliwia korzystanie z urządzenia poprzez ok 8.5 godziny, a użyteczny pasek zagwarantuje wygodę podczas przenoszenia. BS-031 to nie tylko dźwięk o idealnej jakości,ponadto nowoczesny i stylowy design.

Wysoka jakość dźwięku w kompaktowej obudowie
SAVIO BS-031 ma zaimplementowane dwa przetworniki o łącznej mocy 10 W, zapewniające wspaniałą jakość dźwięku w trybie stereo. Ponadto jest niezwykle ergonomicznym urządzeniem mobilnym o nowoczesnym wyglądzie z poręcznymi przyciskami, które upraszczają obsługę urządzenia.

Wejścia na kartę SD oraz AUX
Głośnik umożliwia odtwarzanie muzyki z urządzenia poprzez Bluetooth, zaopatrzony jest w czytnik kart SD obsługujący obszerności do 32 GB i zaimplementowane wejście AUX 3.5 mm, dzięki czemu możesz w prędki i jeszcze łatwiejszy sposób podłączyć go do innego urządzenia przy pomocy załączonego do zestawu przewodu.

Funkcja TWS
zaimplementowana bardzo praktyczna funkcja TWS (True Wireless Stereo) umożliwi Ci sparowanie ze sobą dwóch głośników jednocześnie w jeden komplet stereo. Działanie funkcji jest nad wyraz proste i instynktowne, jedyne co trzeba zrobić to włączyć oba głośniki i zjednoczyć się bezprzewodowo z wybranym urządzeniem odtwarzającym muzykę, reszta zrobi się sama!

Dźwięk STEREO
Model SAVIO BS-031 odtwarza dźwięki w trybie STEREO, co zapewnia wysoką jakość brzmienia, natomiast zastosowany w głośniku moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.1 umożliwia stabilne połączenie w promieniu do 10 m. Zaimplementowany innowacyjny kanon zagwarantuje w dodatku szybkie i przystępne sparowanie urządzenia ze smartfonem, tabletem, laptopem czy też odtwarzaczem MP3.

Klasa wodoszczelności IPX5
Głośnik BS-031 bez żadnych obaw możesz używać w trakcie wszystkich aktywności na świeżym powietrzu, choćby podczas deszczu. Posiada międzynarodową normę określającą klasę wodoszczelności na poziomie IPX5, która określa, że urządzenie niepodatne jest na zachlapania. Ten dodatkowy parametr widoczny jest przy częstym korzystaniu z urządzenia na zewnątrz.EAN: 5901986047636
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: SAVIO BS-031
typ: przenośne
Przeznaczenie: Muzyka
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Regulacja poziomu głośności
Max. Moc głośników (sumaryczna): 10 W
Pasmo przenoszenia (min.): 50 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 18 kHz
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB (Type C)
Zasilanie: Akumulator zastosowany
Akcesoria w komplecie: przewód AUX przewód ładujacy typu USB-A do USB-C
Czas ładowania: 5 h
Czas pracy na baterii/bateriach: 8.5 h
rozmiary: 90 × 90 × 188 mm
Waga: 700 g

☆ Savio Bezprzewodowy Głośnik Bluetooth, czarny, BS-033, BS-033 ☆

Savio Bezprzewodowy Głośnik Bluetooth, czarny, BS-033, BS-033 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: savio
 • Nazwa produktu: Savio Bezprzewodowy Głośnik Bluetooth, czarny, BS-033, BS-033
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6390d0833754b7438369250b
 • ID kategorii: 11752

☆ Savio Bezprzewodowy Głośnik Bluetooth, czarny, BS-033, BS-033 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik BS-033 jest genialnym towarzyszem równocześnie podczas imprezy domowej, jak i w plenerze. Pojemna bateria zezwala na korzystanie z urządzenia poprzez ok 8,5 godziny, a praktyczny pasek zagwarantuje wygodę podczas przenoszenia.

BS-033 to nie tylko dźwięk o doskonałej jakości,dodatkowo nowoczesny i stylowy design. Wysoka jakość dźwięku w kompaktowej obudowie SAVIO BS-033 ma zastosowane dwa przetworniki o łącznej mocy 10 W, gwarantujące rewelacyjną jakość dźwięku w trybie stereo.

w dodatku jest wyjątkowo użytecznym urządzeniem przenośnym o postępowym wyglądzie z poręcznymi przyciskami, które ułatwiają obsługę urządzenia. Wejścia na kartę SD oraz AUX Głośnik pozwala na odtwarzanie muzyki z urządzenia przez Bluetooth, zaopatrzony jest w czytnik kart SD obsługujący obszerności do 32 GB, a także zastosowane wejście AUX 3.5 mm, dzięki temu możesz w prędki i jeszcze łatwiejszy sposób podłączyć go do innego urządzenia przy pomocy załączonego do zestawu przewodu.

Funkcja TWS wbudowana bardzo funkcjonalna funkcja TWS (True Wireless Stereo) umożliwi Ci sparowanie ze sobą dwóch głośników jednocześnie w jeden pakiet stereo. Działanie funkcji jest stanowczo proste i instynktowne, jedyne co trzeba zrobić to włączyć oba głośniki i zintegrować się bezprzewodowo z wybranym urządzeniem odtwarzającym muzykę, reszta zrobi się sama!

Dźwięk STEREO Model SAVIO BS-033 odtwarza dźwięki w trybie STEREO, co zagwarantuje wysoką jakość brzmienia, natomiast wbudowany w głośniku moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.1 zezwala na zrównoważone połączenie w promieniu do 10 m.

zastosowany innowacyjny kanon gwarantuje także prędkie i przystępne sparowanie urządzenia ze smartfonem, tabletem, laptopem czy także odtwarzaczem MP3. Klasa wodoszczelności IPX5 Głośnik BS-033 bez żadnych obaw możesz używać podczas wszystkich aktywności na świeżym powietrzu, nawet podczas deszczu.

Inne Rankingi:  Wzmacniacz gitarowy do metalu

ma międzynarodową normę określającą klasę wodoszczelności na poziomie IPX5, która określa, że urządzenie niepodatne jest na zachlapania. Ten dodatkowy parametr znaczny jest przy częstym korzystaniu z urządzenia na zewnątrz.Akcesoria w zestawie: kabel AUX kabel ładujacy rodzaju USB-A do USB-C wymiary: 90 × 90 × 188 mmPozostałe właściwości: Wersja Bluetooth: 5.1 + EDR + BR + BLE Zasięg Bluetooth: 10 m Impedancja: 4 typ baterii: Li-ion 3.7 V 3600 mAh Napięcie pracy: 5 V SNR: 90 dB Maks.

obsługiwana objętość karty SD: 32 GB Zakres częstotliwości: Bluetooth 2402 MHz 2480 MHz Maks. Moc częstotliwości radiowej emitowanej w zakresie częstotliwości, w której pracuje urządzenie radiowe: 4 dBm e.i.r.p.

Obsługa funkcji TWS wbudowany mikrofon...Najtańsze głośniki bezprzewodowe savio – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników bezprzewodowych savio. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Savio Głośniki bluetooth bs-022 2.0 kolor czerwony ☆

Savio Głośniki bluetooth bs-022 2.0 kolor czerwony Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Savio Głośniki bluetooth bs-022 2.0 kolor czerwony
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d84dd50902e51985a869ce8
 • ID kategorii: 11752

☆ Savio Głośniki bluetooth bs-022 2.0 kolor czerwony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

najlepszy sposób, żeby Twoja ulubiona muzyka towarzyszyła Ci wszędzie Przyjęcie w ogrodzie, impreza w domu lub wycieczka nad jezioro – od dzisiaj możesz radować się czystym dźwiękiem, gdzie tylko zechcesz.

Wyjątkowo trwała budowa głośnika, mocna podstawa i dołączony wygodny uchwyt, pozwalają prosto przenosić, postawić lub powiesić go w dogodnym miejscu. Długą zabawę w otoczeniu Twoich ulubionych dźwięków zapewni zastosowana pojemna bateria.

Odtwarzanie muzyki nigdy nie było prostsze Głośnik można zjednoczyć za pomocą Bluetooth, odtwarzać pliki przez port USB, korzystać ze slotu na kartę Micro SD albo włączyć ulubioną stację radiową. Ponadto urządzenie ma wbudowaną funkcję zestawu głośnomówiącego, dzięki temu może stanowić idealne rozwiązanie w trakcie konferencji.

Z głośnika możesz korzystać gdzie tylko chcesz, zawsze uzyskując najlepszą jakość brzmienia. Poznaj rodzinę głośników Savio Dzięki trzem kolorom do wyboru łatwo dobierzesz doskonały głośnik dla siebie!

Nie musisz ograniczać się do charakterystycznego, czarnego koloru! Jesteś energiczną osobą, która uwielbia otaczać się kolorami? Wybierz czerwony lub niebieski głośnik! marka Savio firma Savio znana jest z wprowadzania na rynek produktów przydatnych jednocześnie do pracy, rozrywki, jak i rozwijania swoich pasji.

Produkty te charakteryzują się przede wszystkim bezusterkowością w rozsądnej cenie. Właścicielem firmy Savio jest producent Elmak Sp. Z o.o. - producent pilotów zdalnego sterowania, oświetlenia LED i sterowników elektronicznych do sprzętu AGD.

producent zgromadziła szereg nagród i tytułów, m.in. „Lidera Innowacji i Rozwoju", a wśród jej klientów znajdują się lubiane firmy, jak Samsung, De Dietrich, HBO, Canal+ czy O2.


☆ Głośniki bluetooth bs-023 2.0 kolor czarny marki Savio ☆

Głośniki bluetooth bs-023 2.0 kolor czarny marki Savio Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Głośniki bluetooth bs-023 2.0 kolor czarny marki Savio
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d84dd37b256f5f03923d2c8
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośniki bluetooth bs-023 2.0 kolor czarny marki Savio - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik mobilny Savio BS-023 czarny Bezprzewodowy głośnik Bluetooth BS-023 to najkorzystniejszy sposób, by Twoja ulubiona muzyka towarzyszyła Ci wszędzie! Przyjęcie w ogrodzie, impreza w domu albo wycieczka nad jezioro – od teraz możesz radować się czystym dźwiękiem, gdzie tylko zechcesz.

Wyjątkowo trwała konstrukcja głośnika, mocna podstawa i dołączony wygodny uchwyt, pozwalają z łatwością przenosić, postawić albo powiesić go w dogodnym miejscu. Długą zabawę w otoczeniu Twoich ulubionych dźwięków zapewni wbudowana pojemna bateria.

Odtwarzanie muzyki nigdy nie było prostsze. Głośnik można scalić za pomocą Bluetooth, odtwarzać pliki przez port USB, korzystać ze slotu na kartę Micro SD lub włączyć ulubioną stację radiową. Dodatkowo urządzenie ma wbudowaną funkcję zestawu głośnomówiącego, dzięki temu może stanowić idealne rozwiązanie podczas konferencji.

Specyfikacje: Kolor: Czarny kanon: Bluetooth 4.0 typ ładowania: przewód, Powerbank Zasięg działania: do 10m Czas działania: Czas pracy: do 7 godz. (w zależności od poziomu głośności) Bluetooth: Bluetooth 4.0 + EDR Łatwość przenoszenia Z głośnika możesz korzystać gdzie tylko chcesz, za każdym razem uzyskując najkorzystniejszą jakość brzmienia.

Głośnik ma kompaktowe wymiary 230x85x88mm, co czyni go przenośnym i przystępnym do zabrania ze sobą w podróż. Waga głośnika wynosi 700g, co czyni go łatwym do przenoszenia i ustawienia w najróżniejszych miejscach.


☆ Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 Bluetooth AUX SD TWS Niebieski, BS-031 ☆

Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 Bluetooth AUX SD TWS Niebieski, BS-031 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 Bluetooth AUX SD TWS Niebieski, BS-031
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 632bdee0902e519fcf2899f5
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 Bluetooth AUX SD TWS Niebieski, BS-031 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik BS-031 jest idealnym towarzyszem zarówno w trakcie imprezy domowej, jak i w plenerze. Pojemna bateria umożliwia korzystanie z urządzenia przez ok 8.5 godziny, a użyteczny pasek zapewnia wygodę podczas przenoszenia. BS-031 to nie tylko dźwięk o znakomitej jakości,też postępowy i stylowy design.

Wysoka jakość dźwięku w kompaktowej obudowie
SAVIO BS-031 ma zaimplementowane dwa przetworniki o łącznej mocy 10 W, gwarantujące perfekcyjną jakość dźwięku w trybie stereo. Ponadto jest stanowczo funkcjonalnym urządzeniem przenośnym o postępowym wyglądzie z ergonomicznymi przyciskami, które upraszczają obsługę urządzenia.

Wejścia na kartę SD, a także AUX
Głośnik pozwala na odtwarzanie muzyki z urządzenia przez Bluetooth, wyekwipowany jest w czytnik kart SD obsługujący objętości do 32 GB oraz zaimplementowane wejście AUX 3.5 mm, dzięki temu możesz w szybki i jeszcze łatwiejszy sposób podłączyć go do innego urządzenia przy pomocy dołączonego do zestawu przewodu.

Funkcja TWS
wbudowana istotnie użyteczna funkcja TWS (True Wireless Stereo) umożliwi Ci sparowanie ze sobą dwóch głośników równocześnie w jeden pakiet stereo. Działanie funkcji jest szczególnie proste i intuicyjne, jedyne co trzeba zrobić to włączyć oba głośniki i związać się bezprzewodowo z wybranym urządzeniem odtwarzającym muzykę, reszta zrobi się sama!

Dźwięk STEREO
Model SAVIO BS-031 odtwarza dźwięki w trybie STEREO, co zapewnia wysoką jakość brzmienia, natomiast wbudowany w głośniku moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.1 zezwala na zrównoważone połączenie w promieniu do 10 m. Zaimplementowany progresywny kanon zapewnia także szybkie i proste sparowanie urządzenia ze smartfonem, tabletem, laptopem czy także odtwarzaczem MP3.

Klasa wodoszczelności IPX5
Głośnik BS-031 bez żadnych obaw możesz używać w trakcie wszelkich aktywności na świeżym powietrzu, choćby w trakcie deszczu. Posiada międzynarodową normę określającą klasę wodoszczelności na poziomie IPX5, która określa, iż urządzenie wytrzymałe jest na zachlapania. Ten dodatkowy parametr pokaźny jest przy częstym korzystaniu z urządzenia na zewnątrz.EAN: 5901986047636
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: SAVIO BS-031
wariant: mobilne
Przeznaczenie: Muzyka
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Regulacja poziomu głośności
Max. Moc głośników (sumaryczna): 10 W
Pasmo przenoszenia (min.): 50 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 18 kHz
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB (Type C)
Zasilanie: Akumulator zaimplementowany
Akcesoria w pakiecie: kabel AUX kabel ładujacy rodzaju USB-A do USB-C
Czas ładowania: 5 h
Czas pracy na baterii/bateriach: 8.5 h
rozmiary: 90 × 90 × 188 mm
Waga: 700 g

☆ Savio Głośnik bezprzewodowy bs-032 bluetooth aux sd tws biały ☆

Savio Głośnik bezprzewodowy bs-032 bluetooth aux sd tws biały Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Savio Głośnik bezprzewodowy bs-032 bluetooth aux sd tws biały
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 632bd1e1b256f56c535c9c22
 • ID kategorii: 11752

☆ Savio Głośnik bezprzewodowy bs-032 bluetooth aux sd tws biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik BS-031 jest wspaniałym towarzyszem zarówno podczas imprezy domowej, jak i w plenerze. Pojemna bateria umożliwia korzystanie z urządzenia przez ok 8,5 godziny, a ergonomiczny pasek zagwarantuje wygodę w trakcie przenoszenia. BS-031 to nie tylko dźwięk o idealnej jakości,na dodatek innowacyjny i stylowy design.

Wysoka jakość dźwięku w kompaktowej obudowie
SAVIO BS-031 ma zastosowane dwa przetworniki o łącznej mocy 10 W, gwarantujące rewelacyjną jakość dźwięku w trybie stereo. W dodatku jest szczególnie użytecznym urządzeniem przenośnym o progresywnym wyglądzie z praktycznymi przyciskami, które upraszczają obsługę urządzenia.

Wejścia na kartę SD, a także AUX
Głośnik zezwala na odtwarzanie muzyki z urządzenia poprzez Bluetooth, wyekwipowany jest w czytnik kart SD obsługujący pojemności do 32 GB oraz zaimplementowane wejście AUX 3.5 mm, dzięki czemu możesz w prędki i jeszcze łatwiejszy sposób podłączyć go do innego urządzenia za pomocą załączonego do zestawu przewodu.

Funkcja TWS
zastosowana niezwykle praktyczna funkcja TWS (True Wireless Stereo) umożliwi Ci sparowanie ze sobą dwóch głośników jednocześnie w jeden komplet stereo. Działanie funkcji jest bardzo proste i intuicyjne, jedyne co trzeba zrobić to włączyć oba głośniki i zjednoczyć się bezprzewodowo z wybranym urządzeniem odtwarzającym muzykę, reszta zrobi się sama!

Dźwięk STEREO
Model SAVIO BS-031 odtwarza dźwięki w trybie STEREO, co zagwarantuje wysoką jakość brzmienia, natomiast zaimplementowany w głośniku moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.1 zezwala na stabilne połączenie w promieniu do 10 m. Zastosowany innowacyjny kanon zapewnia również szybkie i łatwe sparowanie urządzenia ze smartfonem, tabletem, laptopem czy także odtwarzaczem MP3.

Klasa wodoszczelności IPX5
Głośnik BS-031 bez żadnych obaw możesz używać podczas wszystkich aktywności na świeżym powietrzu, choćby w trakcie deszczu. Ma międzynarodową normę określającą klasę wodoszczelności na poziomie IPX5, która określa, iż urządzenie niepodatne jest na zachlapania. Ten dodatkowy parametr pokaźny jest przy częstym korzystaniu z urządzenia na zewnątrz.

Inne Rankingi:  wzmacniacz mikrofony


EAN: 5901986047643
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: SAVIO BS-032
typ: mobilne
System: 5.1
Przeznaczenie: Nagłośnienie
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Regulacja poziomu głośności
Max. Moc głośników (sumaryczna): 10 W
Pasmo przenoszenia (min.): 50 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 18 kHz
Stosunek sygnału do szumu: 95 dB
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB (Type C)
Zasilanie: Akumulator wbudowany
Akcesoria w komplecie: kabel AUX przewód ładujacy rodzaju USB-A do USB-C
Czas ładowania: 5 h
Czas pracy na baterii/bateriach: 8.5 h
wymiary: 90 × 90 × 188 mm
Waga: 700 g
Pozostałe atrybuty: Wersja Bluetooth: 5.1 + EDR + BR + BLE Zasięg Bluetooth: 10 m Impedancja: 4 wariant baterii: Li-ion 3.7 V 3600 mAh Napięcie pracy: 5 V SNR: 90 dB Zakres częstotliwości: Bluetooth 2402 MHz 2480 MHz Maks. Moc częstotliwości radiowej emitowanej w zakresie częstotliwości, w której pracuje urządzenie radiowe: 4 dBm e.i.r.p. Obsługa funkcji TWS zaimplementowany mikrofon

☆ Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 Bluetooth AUX SD TWS Czarny, BS-033 ☆

Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 Bluetooth AUX SD TWS Czarny, BS-033 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 Bluetooth AUX SD TWS Czarny, BS-033
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 632bd1e4b256f5af235c9c57
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 Bluetooth AUX SD TWS Czarny, BS-033 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik BS-033 jest nadzwyczajnym towarzyszem równocześnie w trakcie imprezy domowej, jak i w plenerze. Pojemna bateria pozwala na korzystanie z urządzenia przez ok 8,5 godziny, a poręczny pasek zapewnia wygodę w trakcie przenoszenia. BS-033 to nie tylko dźwięk o nadzwyczajnej jakości,w dodatku nowoczesny i stylowy design.

Wysoka jakość dźwięku w kompaktowej obudowie

SAVIO BS-033 ma wbudowane dwa przetworniki o łącznej mocy 10 W, gwarantujące świetną jakość dźwięku w trybie stereo. Dodatkowo jest wyjątkowo praktycznym urządzeniem przenośnym o progresywnym wyglądzie z ergonomicznymi przyciskami, które usprawniają obsługę urządzenia.

Wejścia na kartę SD i AUX

Głośnik pozwala na odtwarzanie muzyki z urządzenia poprzez Bluetooth, wyekwipowany jest w czytnik kart SD obsługujący objętości do 32 GB oraz wbudowane wejście AUX 3.5 mm, dzięki temu możesz w prędki i jeszcze łatwiejszy sposób podłączyć go do innego urządzenia przy pomocy dołączonego do zestawu przewodu.

Funkcja TWS

zaimplementowana istotnie funkcjonalna funkcja TWS (True Wireless Stereo) umożliwi Ci sparowanie ze sobą dwóch głośników jednocześnie w jeden komplet stereo. Działanie funkcji jest istotnie proste i instynktowne, jedyne co trzeba zrobić to włączyć oba głośniki i zintegrować się bezprzewodowo z wybranym urządzeniem odtwarzającym muzykę, reszta zrobi się sama!

Dźwięk STEREO

Model SAVIO BS-033 odtwarza dźwięki w trybie STEREO, co zagwarantuje wysoką jakość brzmienia, natomiast wbudowany w głośniku moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.1 pozwala na stabilne połączenie w promieniu do 10 m. Zaimplementowany progresywny standard zapewnia także szybkie i nietrudne sparowanie urządzenia ze smartfonem, tabletem, laptopem czy także odtwarzaczem MP3.

Klasa wodoszczelności IPX5

Głośnik BS-033 bez żadnych obaw możesz używać podczas wszelkich aktywności na świeżym powietrzu, choćby w trakcie deszczu. posiada międzynarodową normę określającą klasę wodoszczelności na poziomie IPX5, która określa, iż urządzenie niepodatne jest na zachlapania. Ten dodatkowy parametr widoczny jest przy częstym korzystaniu z urządzenia na zewnątrz.EAN: 5901986047650
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: SAVIO BS-033
typ: przenośne
System: 5.1
Przeznaczenie: Nagłośnienie
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Regulacja poziomu głośności
Max. Moc głośników (sumaryczna): 10 W
Pasmo przenoszenia (min.): 50 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 18 kHz
Stosunek sygnału do szumu: 95 dB
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: AUX
Zasilanie: Akumulator zaimplementowany
Akcesoria w komplecie: kabel AUX przewód ładujacy rodzaju USB-A do USB-C
Czas ładowania: 5 h
Czas pracy na baterii/bateriach: 8.5 h
rozmiary: 90 × 90 × 188 mm
Waga: 700 g
Pozostałe atrybuty: Wersja Bluetooth: 5.1 + EDR + BR + BLE Zasięg Bluetooth: 10 m Impedancja: 4 wariant baterii: Li-ion 3.7 V 3600 mAh Napięcie pracy: 5 V SNR: 90 dB Maks. Obsługiwana pojemność karty SD: 32 GB Zakres częstotliwości: Bluetooth 2402 MHz 2480 MHz Maks. Moc częstotliwości radiowej emitowanej w zakresie częstotliwości, w której pracuje urządzenie radiowe: 4 dBm e.i.r.p. Obsługa funkcji TWS zaimplementowany mikrofon

☆ Savio Bezprzewodowy Głośnik Bluetooth, czarny, BS-033, BS-033 ☆

Savio Bezprzewodowy Głośnik Bluetooth, czarny, BS-033, BS-033 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: savio
 • Nazwa produktu: Savio Bezprzewodowy Głośnik Bluetooth, czarny, BS-033, BS-033
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6390d0833754b7438369250b
 • ID kategorii: 11752

☆ Savio Bezprzewodowy Głośnik Bluetooth, czarny, BS-033, BS-033 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik BS-033 jest idealnym towarzyszem zarówno podczas imprezy domowej, jak i w plenerze. Pojemna bateria umożliwia korzystanie z urządzenia przez ok 8,5 godziny, a funkcjonalny pasek gwarantuje wygodę podczas przenoszenia.

BS-033 to nie tylko dźwięk o genialnej jakości,w dodatku nowoczesny i stylowy design. Wysoka jakość dźwięku w kompaktowej obudowie SAVIO BS-033 ma zaimplementowane dwa przetworniki o łącznej mocy 10 W, gwarantujące perfekcyjną jakość dźwięku w trybie stereo.

dodatkowo jest stanowczo praktycznym urządzeniem przenośnym o nowoczesnym wyglądzie z poręcznymi przyciskami, które usprawniają obsługę urządzenia. Wejścia na kartę SD oraz AUX Głośnik pozwala na odtwarzanie muzyki z urządzenia poprzez Bluetooth, wyposażony jest w czytnik kart SD obsługujący objętości do 32 GB, a także wbudowane wejście AUX 3.5 mm, dzięki czemu możesz w prędki i jeszcze łatwiejszy sposób podłączyć go do innego urządzenia za pomocą dołączonego do zestawu przewodu.

Funkcja TWS zaimplementowana szczególnie funkcjonalna funkcja TWS (True Wireless Stereo) umożliwi Ci sparowanie ze sobą dwóch głośników jednocześnie w jeden pakiet stereo. Działanie funkcji jest szczególnie proste i instynktowne, jedyne co trzeba zrobić to włączyć oba głośniki i skonsolidować się bezprzewodowo z wybranym urządzeniem odtwarzającym muzykę, reszta zrobi się sama!

Dźwięk STEREO Model SAVIO BS-033 odtwarza dźwięki w trybie STEREO, co gwarantuje wysoką jakość brzmienia, natomiast wbudowany w głośniku moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.1 pozwala na zrównoważone połączenie w promieniu do 10 m.

zastosowany postępowy kanon gwarantuje też prędkie i nieskomplikowane sparowanie urządzenia ze smartfonem, tabletem, laptopem czy też odtwarzaczem MP3. Klasa wodoszczelności IPX5 Głośnik BS-033 bez żadnych obaw możesz używać podczas wszystkich aktywności na świeżym powietrzu, choćby podczas deszczu.

posiada międzynarodową normę określającą klasę wodoszczelności na poziomie IPX5, która określa, iż urządzenie oporne jest na zachlapania. Ten dodatkowy parametr widoczny jest przy częstym korzystaniu z urządzenia na zewnątrz.Akcesoria w komplecie: przewód AUX kabel ładujacy rodzaju USB-A do USB-C rozmiary: 90 × 90 × 188 mmPozostałe właściwości: Wersja Bluetooth: 5.1 + EDR + BR + BLE Zasięg Bluetooth: 10 m Impedancja: 4 typ baterii: Li-ion 3.7 V 3600 mAh Napięcie pracy: 5 V SNR: 90 dB Maks.

obsługiwana objętość karty SD: 32 GB Zakres częstotliwości: Bluetooth 2402 MHz 2480 MHz Maks. Moc częstotliwości radiowej emitowanej w zakresie częstotliwości, w której pracuje urządzenie radiowe: 4 dBm e.i.r.p.

Obsługa funkcji TWS wbudowany mikrofon...