głośnik blaupunkt

Ranking głośników blaupunkt – sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników blaupunkt. Ranking zawierający polecane głośniki blaupunkt jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Głośnik Blaupunkt MB06, MB06 ☆

Głośnik Blaupunkt MB06, MB06 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Głośnik Blaupunkt MB06, MB06
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 598a287cd71287ce799cb287
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Blaupunkt MB06, MB06 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

 System audio z Bluetooth i funkcją karaoke MB06 Twoja ulubiona muzyka zarówno w domu, jak i w plenerze! Bluetooth do odtwarzania muzyki poprzez profil audio streaming (A2DP) Odtwarzacz USB/SD (do 32 GB) Odtwarzanie plików MP3/WMA Radio FM z pamięcią 99 stacji Equalizer: Normal, Rock, Pop, Classic, Jazz, News Funkcja karaoke z mikrofonem w pakiecie Pilot zdalnego sterowania Wejście AUX całkowita moc muzyczna: 500 W Zasilanie bateryjne: zaimplementowany akumulator Zasilanie sieciowe: AC 110-240 V ~ 50/60 Hz Czas pracy na baterii: 3,5 h Czas ładowania: 5 h wymiary: 310 (szer.) x 418 (wys.) x 203 (gł.) mm Waga: 8 kg konkretna budowa, potężny wzmacniacz, obfita ilość źródeł dźwięku i potężna moc 500 W!

zaimplementowany moduł Bluetooth umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie swojej ulubionej muzyki z maszyn mobilnych takich jak smartfony czy tablety. Na przednim panelu znajduje się port USB, a także slot na karty SD o maksymalnej objętości do 32 GB, umożliwiając użytkownikowi także odtwarzanie plików audio zapisanych na kartach SD albo wszystkiego rodzaju mobilnych pamięciach USB.

Kolejnym wejściem, znajdującym się na bocznej ściance pokrywy głośnika, jest port AUX, dzięki któremu realne jest podłączenie wszelkich dodatkowych, przewodowych źródeł dźwięku. Urządzenie obsługuje pliki muzyczne zapisane w najpopularniejszych aktualnie formatach audio, czyli MP3 i WMA.

MB06 ponadto zastosowany tuner FM z możliwością zapamiętania 99 stacji, co pozwoli Ci słuchać swojej ulubionej rozgłośni bez zapotrzebowania każdorazowego wyszukiwania częstotliwości. Chcesz rozkręcić muzykę w czasie pracy? Czemu nie!

Oprócz zalet wynikających ze specyfikacji technicznej systemu, konkretną stroną MB06 jest jeszcze ergonomia oraz wygoda stosowania. Urządzeniem możesz sterować zdalnie przy pomocy dołączonego pilota, funkcjonalny uchwyt pozwoli swobodnie przemieszczać głośnik, a gumowe podkładki i trafna waga to pewność, iż sprzęt będzie stał stabilnie na każdej płaskiej powierzchni.

Jeśli chciałbyś wziąć MB06 np. Na piknik, wbudowany akumulator pozwoli na 3,5 godziny odsłuchu bezprzewodowego. Gdy energia w akumulatorze zacznie się wyczerpywać, za każdym razem możesz podłączyć głośnik do zasilania sieciowego.

Czas pełnego naładowania akumulatora wynosi zaledwie 5 godzin. Przekonaj się już dzisiaj jak korzystnie może brzmieć Twoja ulubiona muzyka z systemem MB06 jednocześnie w domu, jak i w plenerze! zaimplementowanY EQUALIZER Dźwięk możesz dopasować do swych preferencji, a także obecnie słuchanej muzyki, dzięki equalizerowi oferującemu tryby normal, rock, pop, classic, jazz i news.

Oprócz tego urządzenie ma odrębną regulację basów i sopranów realizowaną za pomocą pokręteł na głównym panelu. FUNKCJA KARAOKE zastosowana funkcja karaoke z załączonym mikrofonem przewodowym pomoże rozkręcić każde przyjęcie i zapewni niemało frajdy, równocześnie dzieciom jak i dorosłym.

Włącz podkład swo...


☆ Głośnik Blaupunkt PA12 ☆

Głośnik Blaupunkt PA12 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BLAUPUNKT
 • Nazwa produktu: Głośnik Blaupunkt PA12
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 598a2884d71287ce799cb2f2
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Blaupunkt PA12 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

fachowy system audio Blaupunkt PA12 Wysokiej jakości dźwięk profesjonalny system audio PA12 firmy Blaupunkt to towar produkowany po to, żeby spełniać wymagania użytkowników szanujących sobie genialną jakość dźwięku w każdych warunkach.

mocna obudowa, wyjątkowo konkretny wzmacniacz czy wysokiej jakości przetworniki, w tym głośnik przeciętnie-niskotonowy o średnicy 30 cm!!! To tylko kilka cech tego artykułu, które sprawią, że będzie on wyśmienity do Twojej producenta, siłowni, salonu SPA czy fitness oraz uświetni przyjęcie w domu albo ogrodzie.

Bezprzewodowa moc pełna moc muzyczna systemu PA12 wynosi 650 W. Tak znaczna wartość w połączeniu z odpowiednią konfiguracją zagwarantuje nieprzeciętne doznania akustyczne. Dzięki zastosowanemu akumulatorowi, urządzenie może pracować jednocześnie w trybie bezprzewodowym, jak i po podpięciu do zasilania sieciowego.

Czas pracy na akumulatorze to 3,5 godziny, natomiast czas potrzebny do pełnego naładowania wynosi 7 godzin. W dodatku za pomocą gniazda na tylnym panelu realne jest podłączenie zewnętrznego akumulatora o napięciu 12 V.

Niezwykła funkcjonalność zastosowany moduł Bluetooth pozwala na odtwarzanie muzyki bezprzewodowo z większości urządzeń przenośnych, takich jak smartfony czy tablety. Z tyłu pokrywy znajdują się panel sterujący oraz komplet złącz.

Wśród nich znajduje się wejście, a także wyjście AUX, port USB i czytnik kart SD o maksymalnej obszerności do 32 GB. Muzyki słuchać możesz więc z wszystkiego typu pamięci przenośnych i maszyn mobilnych podłączonych przy pomocy przewodu.

Urządzenie odtwarza wszystkie pliki zapisane w formacie MP3/WMA. Dzięki equalizerowi proponującemu tryby normal, rock, pop, classic, jazz i news, dźwięki możesz przystosować do swych upodobań. Na tylnym panelu znajdują się również pokrętła do regulacji wysokich i niskich częstotliwości.

Jeśli nie dysponujesz mobilnym urządzeniem z plikami muzycznymi lub modułem Bluetooth, nadal możesz słuchać muzyki dzięki wbudowanemu tunerowi FM z pamięcią aż 99 stacji radiowych. Wygoda wykorzystywania Całym systemem możesz komfortowo sterować zdalnie dzięki dołączonemu do zestawu pilotowi.

Dla Twojej wygody, system wyekwipowany został ponadto w kółka i wysuwany uchwyt, dzięki którym można go bezpiecznie przenosić, a znajdujące się w dolnej części obudowy gniazdo do statywu, pozwala na jego jednostajne zamocowanie, gdy użytkowany jest stacjonarnie.

Kolejną cechą eksponującą PA12 jest funkcja karaoke z mikrofonem, która uatrakcyjni każde przyjęcie, a każdy będzie mógł poczuć się jak gwiazda estrady. Wspólne śpiewanie to rewelacyjna zabawa równocześnie dla dzieci, jak i dorosłych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najszczególniej wymagających klientów, urządzenie posiada niezależną regulację barwy dźwięku mikrofonu w zakresie wysokich i niskich częstotliwości. Realna jest też optymalizacja efektu „echa" za pomocą oddzielnego pokrętła.

dodatkowe wejście mikrofonowe może obsługiwać na przykład opcjonalne urządzenie bezprzewodowe.


☆ Głośnik pa20 marki Blaupunkt ☆

Głośnik pa20 marki Blaupunkt Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Głośnik pa20 marki Blaupunkt
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62c74d9dd40333ee6976f8a2
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik pa20 marki Blaupunkt - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

fachowy system audio pa20led jest odpowiedzią na oczekiwania najmocniej wymagających użytkowników, szanujących wyśmienitą jakość dźwięku i idealne wykonanie sprzętu muzycznego. Konkretna obudowa, konkretny wzmacniacz i wysokiej jakości elementy to tylko kilka cech tego urządzenia, które sprawią, że pa20led idealnie stanie na wysokości zadania równocześnie w siłowni, salonie spa czy klubie fitness, jaki i w trakcie przyjęcia w domu czy ogrodzie.korzyści: kompletna moc muzyczna systemu pa20led, wynosząca 800 w, w połączeniu z odpowiednią konfiguracją, zapewnia niezapomniane doznania akustyczne i zapewni trafne nagłośnienie nawet w dużych pomieszczeniach lub plenerze.

dzięki wbudowanemu modułowi bluetooth, poprzez profil audio streaming (a2dp), możemy bezprzewodowo odtwarzać muzykę ze smartfonów albo tabletów i nadać rytm wielu powszednim czynnościom. Wyposażenie modelu pa20led w funkcję tws (true wireless stereo) umożliwia bezprzewodowe połączenie ze sobą dwóch urządzeń.

oznacza to, iż muzykę można odtwarzać jednocześnie z dwóch jednorodnych głośników. Jeśli nie dysponujemy przenośnym urządzeniem z plikami muzycznymi lub modułem bluetooth, dzięki zaimplementowanemu tunerowi fm z pamięcią 99 stacji, nadal możemy korzystać z możliwości jakie daje pa20led.

funkcja zaprogramowania kanałów sprawi, iż nie trzeba każdorazowo po uruchomieniu systemu, wyszukiwać ulubionych rozgłośni radiowych. Z tyłu obudowy znajdują się panel sterujący i zestaw złącz - wejście aux, port usb, a także czytnik kart sd o maksymalnej pojemności do 32 gb.muzyki możemy więc słuchać z wszystkiego typu pamięci przenośnych i urządzeń mobilnych podłączonych do systemu pa20led za pomocą przewodu.

urządzenie odtwarza wszystkie pliki zapisane w formacie mp3/wma. Kolejną cechą podkreślającą pa20led jest funkcja karaoke, która uatrakcyjni każde przyjęcie. Do systemu załączony jest mikrofon, dzięki któremu bez przeszkód można zacząć przygodę z estradą.

karaoke to znakomita zabawa równocześnie dla drobnych, jak i obfitych miłośnikó


☆ Głośnik Blaupunkt PS05 ☆

Głośnik Blaupunkt PS05 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BLAUPUNKT
 • Nazwa produktu: Głośnik Blaupunkt PS05
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61d09dfe5ecf79ab820e4b10
 • ID kategorii: 11752
Inne Rankingi:  Głośnik Bluetooth do 500 zł

☆ Głośnik Blaupunkt PS05 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆ PS05.2DB pozwala na słuchanie muzyki z wielu źródeł. Zaimplementowany moduł Bluetooth umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie Twojej ulubionej muzyki z urządzeń przenośnych takich jak smartfony czy tablety.

Znajdujący się na górnym panelu port USB, pozwala na użytkownikowi także odtwarzanie ulubionych plików audio, zapisanych na wszystkiego rodzaju przenośnych pamięciach USB. Kolejnym dostępnym wejściem jest port AUX, dzięki któremu możliwe jest podłączenie wszelkich dodatkowych, przewodowych źródeł dźwięku.

Urządzenie obsługuje pliki muzyczne zapisane w najpopularniejszym obecnie formacie audio, czyli MP3. Urządzenie też wbudowany tuner FM z możliwością zapamiętania 40 stacji, co pozwala słuchać swej ulubionej rozgłośni bez zapotrzebowania każdorazowego wyszukiwania częstotliwości.

FUNKCJA KARAOKE zastosowana funkcja karaoke z dołączonym bezprzewodowym mikrofonem pomoże rozkręcić każde przyjęcie i zapewni niemało frajdy, zarówno dzieciom jak i dorosłym. Włącz podkład swojej ulubionej piosenki, chwyć za mikrofon i poczuj się jak gwiazda estrady!

EFEKTY ŚWIETLNE Wynieś imprezę na wyższy poziom z efektami świetlnymi LED Disco Lights (7 trybów LED + tryb automatyczny, w którym 7 odcieni zmienia się naprzemiennie, a także tryb OFF). Rozświetl wnętrze wieloma pulsującymi odcieńmi i stwórz prawdziwą atmosferę dyskoteki w zaciszu własnego domu.

Daj się ponieść muzyce! WYGODA wykorzystywanIA Urządzeniem można komfortowo sterować przy pomocy załączonego pilota. Za pomocą specjalnych wgłębień można go także luźno przenieść, a solidna konstrukcja zagwarantuje stabilną pozycję sprzętu na każdej płaskiej powierzchni, równocześnie w pozycji poziomej, jak i pionowej.

Przekonaj się już dziś jak należycie może brzmieć Twoja ulubiona muzyka na Party Speakerze!


☆ Głośnik Blaupunkt PA1500, PA1500PRO ☆

Głośnik Blaupunkt PA1500, PA1500PRO Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Głośnik Blaupunkt PA1500, PA1500PRO
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 604a9326d7128752d438d7bd
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Blaupunkt PA1500, PA1500PRO - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

mistrzowski system audio Blaupunkt PA1500PRO Rozkręć imprezę Każdy event, impreza plenerowa, czy trasa koncertowa wymaga trafnego nagłośnienia i wyśmienitego brzmienia. Stanowczo wysoka dynamika i świetne atrybuty elektro-akustyczne dają gwarancję, iż uczestnicy wydarzenia dadzą się ponieść chwili, emocjom i poczują muzykę całym ciałem.

profesjonalny system audio Blaupunkt PA1500PRO to bezkompromisowe rozwiązanie, łączące w sobie wszystkie mocne strony głośników z kolekcji Power Audio, z możliwościami jakie dają aktywne kolumny do zastosowań fachowych, które zadowoli każdego słuchacza i spełni wymagania wymagającego muzyka.

Wysoka jakość dźwięku Dzięki zaimplementowanym rozwiązaniom system wytwarza bezkompromisowy dźwięk równocześnie przy niskim, jak i bardzo wysokim poziomie głośności, a możliwość samodzielnej regulacji basów i sopranów pozwala na precyzyjne dostosowanie barwy dźwięku do preferencji użytkownika.

Niebagatelna moc ciągła 600W RMS mistrzowskiego systemu audio Blaupunkt PA1500PRO, generowana przez dwukanałowy wzmacniacz klasy D, wysoka sprawność użytych przetworników, rodzaju bass-reflex wyprodukowana z nad wyraz trwałego i wytrzymałego materiału, wielkie pasmo przenoszenia w połączeniu z możliwościami, jakie daje strumieniowe przesyłanie plików muzycznych przy pomocy modułu Bluetooth, odtwarzacz nośników USB, mistrzowskie złącza XLR i bardziej powszechne RCA i jack wraz z wyświetlaczem zezwalającym kontrolować aktualny tryb odtwarzania, czynią to urządzenie praktycznie kompletnym i mającym wszechstronne użycie – jednocześnie na kameralnym przyjęciu w ogrodzie, jak i w całkiem znacznej sali fitness, czy nawet na obszerniejszej, otwartej przestrzeni.

obfita moc profesjonalny system audio Blaupunkt PA1500PRO zaimplementowany cyfrowy wzmacniacz dwukanałowy formujący imponująco wysoką moc ciągłą RMS - 600 Watt. W połączeniu z wyjątkowo sprawnymi przetwornikami wysoko- i nisko tonowym, cały zestaw może osiągnąć maksymalne ciśnienie akustyczne SPL na poziomie aż 125 dB.

Rozdziałem sygnału do poszczególnych głośników zajmuje się dwudrożna zwrotnica, która przekazuje sygnał wysokich częstotliwości do 1,76" tubowego głośnika wysokotonowego z komorą kompresyjną, a także częstotliwości średnie i niskie do 15" woofera z teksturowaną membraną papierową.

Przetwornik wysokotonowy ma 44 mm cewkę i 4,8" magnes ferrytowy, natomiast przetwornik średnio-nisko tonowy wyposażony jest w cewkę o rozmiarze 75 mm i 6,8" magnes, na dodatek ferrytowy. Obydwa głośniki posiadają odporność 8 ohm.

optymalna konfiguracja poszczególnych podzespołów i precyzyjne ich wystrojenie gwarantuje obszerne pasmo przenoszenia całego zestawu, które wynosi – 45 Hz – 20KHz. Podłącz swoje urządzenie wbudowany moduł Bluetooth zezwala na bezprzewodowe odtwarzanie plików muzycznych przy pomocy profilu A2DP z zróżnicowanego typu kompatybilnych przenośnych źródeł dźwięku.

dzięki czemu osiągalne jest odtwarzanie ulubionych utworów zebranych w bibliotece smartfona z nietuzinkow...


☆ Głośnik Blaupunkt Pa10 ☆

Głośnik Blaupunkt Pa10 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BLAUPUNKT
 • Nazwa produktu: Głośnik Blaupunkt Pa10
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62bacf31d403334d73c1caa6
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Blaupunkt Pa10 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik mobilny Blaupunkt PA10Towar jest w 100% NOWY i NIEUŻYWANY. Produkt z Polskiej Dystrybucji jest w 100% oryginalny. Zapakowane fabrycznie przez producenta.W skład zestawu wchodzi:GłośnikMikrofonInstrukcja obsługiOryginalne opakowanie SPECYFIKACJA:Bluetooth do odtwarzania muzyki przez profil audiostreaming (A2DP)Odtwarzacz USB/SD (do 32GB)Odtwarzanie plików MP3/WMARadio FM z pamięcią 99 stacjiEqualizer: Normal, Rock, Pop, Classic, Jazz, NewsFunkcja karaoke z mikrofonem w zestawiePilot zdalnego sterowaniaWejście AUXCałkowita moc muzyczna: 600 WattZasilanie bateryjne: zastosowany akumulatorZasilanie sieciowe: AC 110-240V~50/60HzCzas pracy na baterii: 3,5 godziny / Czas ładowania: 7 godzinWymiary: 362 (szer.) x 495 (wys.) x 319 (gł.)mmWaga: 7,9 kg parametry:Bluetooth do odtwarzania muzyki przez profil audio streaming (A2DP)Odtwarzacz USB/SD (do 32GB)pełna moc muzyczna: 600 WattEqualizer: Normal, Rock, Pop, Classic, Jazz, NewsWbudowanemu tunerowi FM z pamięcią aż 99 stacjiFunkcja karaokeMikrofon w komplecie, możliwość dokupienia uzupełniającego mikrofonuZasilanie bateryjne: zaimplementowany akumulatorCzas pracy na baterii: 3,5 godziny / Czas ładowania: 7 godzinWejście AUXPilot w zestawie mistrzowski system audio z Bluetooth i funkcją karaoke Blaupunkt PA10Profesjonalny system audio PA10 firmy Blaupunkt to artykuł stworzony po to, by spełniać wymogi użytkowników lubiących sobie nieprzeciętną jakość dźwięku w każdych warunkach. Konkretna obudowa, bardzo mocny wzmacniacz czy wysokiej jakości membrany głośników, to tylko kilka cech tego produktu, które sprawią, iż będzie on rewelacyjny do Twojej producenta, siłowni, salonu SPA czy fitness i uświetni przyjęcie w domu lub ogrodzie. BEZPRZEWODOWA MOCCałkowita moc muzyczna systemu PA10 wynosi 600 Watt, tak obfita wartość w połączeniu z odpowiednią konfiguracją zagwarantuje nieprzeciętne doznania akustyczne. Dzięki zaimplementowanemu akumulatorowi, urządzenie może pracować zarówno w trybie bezprzewodowym, jak i po podpięciu do zasilania sieciowego. Czas pracy na akumulatorze to 3,5 godziny, natomiast czas konieczny do pełnego naładowania wynosi 7 godzin. Ponadto, przy pomocy gniazda na tylnym panelu, realne jest podłączenie zewnętrznego akumulatora o napięciu 12V. NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆWbudowany moduł Bluetooth pozwala na odtwarzanie muzyki bezprzewodowo z większości urządzeń mobilnych, takich jak smartfony czy tablety. Z tyłu obudowy znajduje się panel sterujący oraz komplet złącz - wejście, a także wyjście AUX, port USB i czytnik kart SD o maksymalnej pojemności do 32 GB. Muzyki słuchać możesz więc z wszelkiego typu pamięci przenośnych, a także urządzeń mobilnych podłączonych przy pomocy przewodu. Urządzenie odtwarza wszystkie pliki zapisane w formacie MP3/WMA. Dzięki equalizerowi proponującemu tryby: normal, rock, pop, classic, jazz i news, możesz przystosować dźwięki do swych upodobań. Na tylnym panelu znajdują się ponadto pokrętła do regulacji wysokich i niskich częstotliwości. ZaimplementowanY TUNER FMJeśli nie dysponujesz przenośnym urządzeniem z plikami muzycznymi lub modułem Bluetooth, nadal możesz słuchać muzyki dzięki zaimplementowanemu tunerowi FM z pamięcią aż 99 stacji, nie ma zatem konieczności każdorazowego wyszukiwania swojej ulubionej rozgłośni. FUNKCJA KARAOKEKolejną cechą podkreślającą PA10 jest funkcja karaoke z dołączonym mikrofonem przewodowym, która uatrakcyjni każde przyjęcie, na którym każdy będzie mógł poczuć się jak gwiazda estrady. Wspólne śpiewanie to idealna zabawa jednocześnie dla dzieci, jak i dorosłych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najszczególniej wymagających klientów urządzenie zostało wyposażone w niezależną regulację barwy dźwięku mikrofonu w zakresie wysokich i niskich częstotliwości. Realna jest w dodatku optymalizacja efektu „echa” za pomocą oddzielnego pokrętła. Dodatkowe wejście mikrofonowe może obsługiwać na przykład opcjonalne urządzenie bezprzewodowe. WYGODA używanIAPA10 komfortowe uchwyty, dzięki którym można go bezpiecznie przenosić, a znajdujące się w dolnej części pokrywy gniazdo do statywu, pozwala na jego jednostajne zamocowanie, gdy wykorzystywany jest stacjonarnie. Dzięki czemu, że całość zamknięta jest w jednej obudowie system audio PA10 jest rewelacyjną alternatywą dla wszelkiego rodzaju wież i klasycznych urządzeń z oddzielnymi kolumnami. Załączony do zestawu pilot pozwala wygodnie sterować urządzeniem.Jeśli jeden głośnik to dla Ciebie za niewiele, za pomocą wejść i wyjść AUX możesz podłączyć do niego kolejny! Jeden z nich staje się jednostką główną z której kontrolujesz wszystkie źródła dźwięku, a drugi podwaja oferowaną moc!Przekonaj się, ile radości daje słuchanie muzyki na profesjonalnym sprzęcie!

☆ Głośnik mb10 marki Blaupunkt ☆

Głośnik mb10 marki Blaupunkt Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BLAUPUNKT
 • Nazwa produktu: Głośnik mb10 marki Blaupunkt
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 598a2875d71287ce799cb230
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik mb10 marki Blaupunkt - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

System audio z Bluetooth i funkcją karaoke Blaupunkt MB10 600 W czarno-niebieski Zapewni doskonałe doznania muzyczne System audio z Bluetooth i funkcją karaoke Blaupunkt MB10 600 W czarno-niebieski to najwyższej jakości przenośny sprzęt nagłaśniający, który zapewni doskonałe doznania muzyczne w każdych warunkach.

Inne Rankingi:  głośnik na baterie

sprawdzi się jednocześnie w trakcie wszystkiego rodzaju imprez plenerowych, a także jako źródło dźwięku w domu czy miejscu pracy. Przemyślana, potężna i zwarta konstrukcja, solidny wzmacniacz, znaczna ilość źródeł dźwięku i konkretna moc 600 W czynią z systemu MB10 znakomitą alternatywę dla zwykłych radioodtwarzaczy czy wież muzycznych.

Niezwykła funkcjonalność wbudowany w system audio z Bluetooth i funkcją karaoke Blaupunkt MB10 600 W czarno-niebieski moduł Bluetooth zezwala na bezprzewodowe odtwarzanie swojej ulubionej muzyki z sprzętów mobilnych takich jak smartfony czy tablety.

Na przednim panelu znajduje się port USB i slot na karty SD o maksymalnej objętości do 32 GB. Dzięki tym złączom realne jest odtwarzanie plików audio zapisanych na kartach SD lub wszystkiego typu przenośnych pamięciach USB.

Kolejnym wejściem, znajdującym się na bocznej ściance pokrywy głośnika, jest port AUX, dzięki któremu osiągalne jest podłączenie wszelkich dodatkowych, przewodowych źródeł dźwięku. Urządzenie obsługuje pliki muzyczne zapisane w najpopularniejszych aktualnie formatach, czyli MP3 i WMA.

System audio Blaupunkt MB10 dodatkowo zastosowany tuner FM z możliwością zapamiętania 99 stacji, co pozwoli Ci słuchać swej ulubionej rozgłośni bez zapotrzebowania każdorazowego wyszukiwania częstotliwości.

zastosowany equalizer i funkcja karaoke Dźwięk możesz przypasować do swych preferencji, a także obecnie słuchanej muzyki, dzięki equalizerowi, wbudowanemu w system audio z Bluetooth i funkcją karaoke Blaupunkt MB10 600 W czarno-niebieski, oferującemu tryby normal, rock, pop, classic, jazz, a także news.

Oprócz tego urządzenie ma odrębną regulację basów i sopranów wykonywaną przy pomocy pokręteł na głównym panelu. Zaimplementowana funkcja karaoke z załączonym mikrofonem przewodowym pomoże rozkręcić każde przyjęcie i zapewni niemało frajdy, jednocześnie dzieciom jak i dorosłym.

Włącz podkład swej ulubionej piosenki, chwyć za mikrofon i poczuj się jak gwiazda estrady! Wygoda użytkowania Oprócz zalet wynikających ze specyfikacji technicznej systemu, solidną stroną systemu audio z Bluetooth i funkcją karaoke Blaupunkt MB10 600 W czarno-niebieski jest w dodatku ergonomia oraz wygoda wykorzystywania.

Urządzeniem możesz sterować zdalnie za pomocą dołączonego pilota, a użyteczny uchwyt teleskopowy oraz kółka pozwolą luźno je przemieszczać. Jeśli chciałbyś wziąć MB10 np. Na piknik albo imprezę w ogrodzie, wbudowany akumulator pozwoli na 3,5 godziny bezprzewodowego odsłuchu.

Gdy energia w akumulatorze zacznie się wyczerpywać, za każdym razem możesz podłączyć głośnik do zasilania sieciowego. Czas pełnego naładowania akumulatora wynosi 7 godzin. Przekonaj się już teraz jak poprawnie może brzmieć T...


☆ Głośnik Blaupunkt BT02, BT02RD ☆

Głośnik Blaupunkt BT02, BT02RD Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BLAUPUNKT
 • Nazwa produktu: Głośnik Blaupunkt BT02, BT02RD
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5755d4470a3d5fa78455990d
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Blaupunkt BT02, BT02RD - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Ten minimalny głośnik, w metalowej obudowie zastosowany tuner FM z możliwością programowania 20 stacji radiowych i odtwarzacz MP3 z gniazdem kart microSD (do 32GB), który w wygodny sposób zezwala na słuchanie ulubionej muzyki w każdym miejscu i czasie.

BT02GR spełni oczekiwania dodatkowo jako głośnik do komputera stacjonarnego, lecz może byćznakomitym akcesorium dla smartfona czy tabletu.

zastosowany akumulator wymienny, ładowany poprzez złącze mini USB, pozwala na 3- 4 godziny pracy urządzenia.

Dzięki niewielkim gabarytom BT02GR można wziąć ze sobą praktycznie wszędzie i cieszyć się dźwiękiem w plenerze czy w zaciszu swojego pokoju.

Oryginalny design, metalowa, proszkowo malowana pokrywa, niepokaźne wymiary, wysoka jakość to cechy, których nie brakuje BT02GR.


  Głośnik BT02 producenta Blaupunkt pozwoli na słuchanie muzyki zarówno z kart pamięci, jak i przez Radio FM. Posłuży ponadto jako głośnik komputerowy czy po połączeniu ze smartfonem. Jest niesamowicie wielofunkcyjny i bezusterkowy. Kompaktowość pozwoli na swobodne przemieszczanie się z urządzeniem, natomiast oryginalny design zadowoli każdego użytkownika.


  ☆ Blaupunkt Głośnik bt03 (5901750502323) ☆

  Blaupunkt Głośnik bt03 (5901750502323) Najniższa Cena Online
  • Marka produktu: BLAUPUNKT
  • Nazwa produktu: Blaupunkt Głośnik bt03 (5901750502323)
  • Ilość ofert: 1
  • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
  • ID produktu: 5a2648aa0a3d5fbccf24fecb
  • ID kategorii: 11752

  ☆ Blaupunkt Głośnik bt03 (5901750502323) - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

  Głośnik bluetooth BT03BL FM PLL SD/USB/AUX

  Głośnik Bluetooth to nieodłączny komponent spotkań towarzyskich w domu albo w plenerze. To jeszcze urządzenie, które poprawi jakość dźwięku naszego telefonu czy tabletu, każdy sportowiec, plażowicz, imprezowicz czy uczeń z pewnością doceni czyste brzmienie płynące z tego niewiele znaczącego głośnika.

  BT03BL/BK to wysokiej jakości urządzenie, dzięki któremu możemy cieszyć się swoją ulubioną muzyką w dowolnym miejscu. Funkcja Bluetooth pozwala odtworzyć wybrane utwory muzyczne z urządzenia takiego jak tablet, smartfon czy notebook, a dzięki odtwarzaczowi z gniazdem kart microSD (do 32GB) pozwala na on na dodatek słuchanie ulubionej muzyki zapisanej we własnej bibliotece muzycznej. Dzięki tunerowi FM, osoby preferujące spędzać czas ze swoją ulubioną stacją radiową także będą usatysfakcjonowane.

  wbudowany akumulator, ładowany przez złącze micro USB, umożliwia bardzo długi czas pracy urządzenia na baterii (7 godzin). Obudowa urządzenia została wytworzona z tworzywa przyjemnego w dotyku, a maskownica głośnika doszlifowana jest materiałem ubraniowym, co pozwala uzyskać bardzo niebanalny wygląd.

  Oryginalny design, stonowane barwy, drobne , a także wysoka jakość urządzenia to atrybuty, których nie brakuje BT03BL/BK  EAN: 5901750502330
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: BLAUPUNKT BT03BL
  typ: mobilne
  System: Mono
  Przeznaczenie: Muzyka
  Stacja dokująca: Nie
  Regulatory: Regulacja poziomu głośności
  Moc głośników (sumaryczna): 3 W
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: AUX
  Zasilanie: Akumulator zaimplementowany
  Akcesoria w zestawie: kabel USB przewód AUX minijack
  Kolor: Niebieski
  rozmiary: 91 x 105 x 40 mm
  Waga: 204 g
  Pozostałe atrybuty: Radio FM Czas pracy na baterii: 7-12 godzin Czas ładowania: 3 godziny Odtwarzacz MP3 micro SD (do 32GB)


  Najtańsze głośniki blaupunkt – Ranking sierpień 2022 wg ceny

  Zestawienie TOP10 najtańszych głośników blaupunkt. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

  ☆ Głośnik Blaupunkt BT02, BT02RD ☆

  Głośnik Blaupunkt BT02, BT02RD Najniższa Cena Online
  • Marka produktu: BLAUPUNKT
  • Nazwa produktu: Głośnik Blaupunkt BT02, BT02RD
  • Ilość ofert: 1
  • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
  • ID produktu: 5755d4470a3d5fa78455990d
  • ID kategorii: 11752

  ☆ Głośnik Blaupunkt BT02, BT02RD - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

  Ten minimalny głośnik, w metalowej obudowie zastosowany tuner FM z możliwością programowania 20 stacji radiowych i odtwarzacz MP3 z gniazdem kart microSD (do 32GB), który w komfortowy sposób umożliwia słuchanie ulubionej muzyki w każdym miejscu i czasie.

  BT02GR sprawdzi się też jako głośnik do komputera stacjonarnego, lecz może byćwyśmienitym akcesorium dla smartfona czy tabletu.

  zaimplementowany akumulator wymienny, ładowany przez złącze mini USB, umożliwia 3- 4 godziny pracy urządzenia.

  Dzięki niewielkim gabarytom BT02GR można zabrać ze sobą praktycznie wszędzie i radować się dźwiękiem w plenerze czy w zaciszu swojego pokoju.

  Oryginalny design, metalowa, proszkowo malowana pokrywa, znikome rozmiary, wysoka jakość to atrybuty, których nie brakuje BT02GR.


   Głośnik BT02 marki Blaupunkt pozwoli na słuchanie muzyki jednocześnie z kart pamięci, jak i przez Radio FM. Posłuży na dodatek jako głośnik komputerowy czy po połączeniu ze smartfonem. Jest niesamowicie wielofunkcyjny i niezawodny. Kompaktowość pozwoli na luźne przemieszczanie się z urządzeniem, natomiast oryginalny design zadowoli każdego użytkownika.


   ☆ Głośnik BLAUPUNKT BT03BL (5901750502330) ☆

   Głośnik BLAUPUNKT BT03BL (5901750502330) Najniższa Cena Online
   • Marka produktu: BLAUPUNKT
   • Nazwa produktu: Głośnik BLAUPUNKT BT03BL (5901750502330)
   • Ilość ofert: 1
   • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
   • ID produktu: 5a0419fab256f5ce9a47e891
   • ID kategorii: 8681

   ☆ Głośnik BLAUPUNKT BT03BL (5901750502330) - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

   Głośnik Bluetooth to nieodłączny komponent spotkań towarzyskich w domu lub w plenerze. To jeszcze urządzenie, które poprawi jakość dźwięku naszego telefonu czy tabletu, każdy sportowiec, plażowicz, imprezowicz czy uczeń z pewnością doceni czyste brzmienie płynące z tego niepokaźnego głośnika.

   BT03 to wysokiej jakości urządzenie, dzięki któremu możemy cieszyć się swoją ulubioną muzyką w dowolnym miejscu. Funkcja Bluetooth pozwala odtworzyć wybrane utwory muzyczne z urządzenia takiego jak tablet, smartfon czy notebook, a dzięki odtwarzaczowi z gniazdem kart microSD (do 32GB) pozwala na on jeszcze słuchanie ulubionej muzyki zapisanej we własnej bibliotece muzycznej.

   Dzięki tunerowi FM, osoby preferujące spędzać czas ze swoją ulubioną stacją radiową także będą usatysfakcjonowane. Zaimplementowany akumulator, ładowany poprzez złącze mini USB, zezwala na nad wyraz długi czas pracy urządzenia na baterii (7 godzin).

   pokrywa urządzenia została stworzona z tworzywa przyjemnego w dotyku, a maskownica głośnika dopracowana jest materiałem tekstylnym, co pozwala uzyskać szczególnie atrakcyjny wygląd. Oryginalny design, stonowane kolory, niewiele znaczące , a także wysoka jakość urządzenia to cechy, których nie brakuje BT03.


   ☆ Blaupunkt Głośnik bt03 (5901750502323) ☆

   Blaupunkt Głośnik bt03 (5901750502323) Najniższa Cena Online
   • Marka produktu: BLAUPUNKT
   • Nazwa produktu: Blaupunkt Głośnik bt03 (5901750502323)
   • Ilość ofert: 1
   • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
   • ID produktu: 5a2648aa0a3d5fbccf24fecb
   • ID kategorii: 11752

   ☆ Blaupunkt Głośnik bt03 (5901750502323) - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

   Głośnik bluetooth BT03BL FM PLL SD/USB/AUX

   Głośnik Bluetooth to nieodłączny składnik spotkań towarzyskich w domu lub w plenerze. To jeszcze urządzenie, które poprawi jakość dźwięku naszego telefonu czy tabletu, każdy sportowiec, plażowicz, imprezowicz czy uczeń na pewno doceni czyste brzmienie płynące z tego minimalnego głośnika.

   BT03BL/BK to wysokiej jakości urządzenie, dzięki któremu możemy radować się swoją ulubioną muzyką w dowolnym miejscu. Funkcja Bluetooth pozwala odtworzyć wybrane utwory muzyczne z urządzenia takiego jak tablet, smartfon czy notebook, a dzięki odtwarzaczowi z gniazdem kart microSD (do 32GB) zezwala na on również słuchanie ulubionej muzyki zapisanej we własnej bibliotece muzycznej. Dzięki tunerowi FM, osoby preferujące spędzać czas ze swoją ulubioną stacją radiową także będą usatysfakcjonowane.

   zaimplementowany akumulator, ładowany poprzez złącze micro USB, zezwala na bardzo długi czas pracy urządzenia na baterii (7 godzin). Pokrywa urządzenia została wyprodukowana z tworzywa przyjemnego w dotyku, a maskownica głośnika doszlifowana jest materiałem odzieżowym, co pozwala uzyskać wyjątkowo ciekawy wygląd.

   Oryginalny design, stonowane barwy, niewiele znaczące oraz wysoka jakość urządzenia to atrybuty, których nie brakuje BT03BL/BK

   Inne Rankingi:  Zestaw głośnikowy 2.1 do telewizora


   EAN: 5901750502330
   Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
   Kod dostawcy: BLAUPUNKT BT03BL
   rodzaj: mobilne
   System: Mono
   Przeznaczenie: Muzyka
   Stacja dokująca: Nie
   Regulatory: Regulacja poziomu głośności
   Moc głośników (sumaryczna): 3 W
   Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
   Złącza: AUX
   Zasilanie: Akumulator zaimplementowany
   Akcesoria w pakiecie: kabel USB kabel AUX minijack
   Kolor: Niebieski
   rozmiary: 91 x 105 x 40 mm
   Waga: 204 g
   Pozostałe cechy: Radio FM Czas pracy na baterii: 7-12 godzin Czas ładowania: 3 godziny Odtwarzacz MP3 micro SD (do 32GB)

   ☆ Głośnik Blaupunkt BT04 (5901750502347) ☆

   Głośnik Blaupunkt BT04 (5901750502347) Najniższa Cena Online
   • Marka produktu: BLAUPUNKT
   • Nazwa produktu: Głośnik Blaupunkt BT04 (5901750502347)
   • Ilość ofert: 3
   • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
   • ID produktu: 5a26460a3754b7605876e519
   • ID kategorii: 11752

   ☆ Głośnik Blaupunkt BT04 (5901750502347) - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

   Głośnik bluetooth BT04OR FM PLL SD/USB/AUX

   Głośnik Bluetooth to nieodłączny element spotkań towarzyskich w domu lub w plenerze. To w dodatku urządzenie, które poprawi jakość dźwięku naszego telefonu czy tabletu, każdy sportowiec, plażowicz, imprezowicz czy uczeń z pewnością doceni czyste brzmienie płynące z tego nieznacznego głośnika.

   BT04OR/BL to wysokiej jakości urządzenie, dzięki któremu możemy radować się swoją ulubioną muzyką w dowolnym miejscu. Funkcja Bluetooth pozwala odtworzyć wybrane utwory muzyczne z urządzenia takiego jak tablet, smartfon czy laptop, a dzięki odtwarzaczowi z gniazdem kart microSD (do 32GB) zezwala na on w dodatku słuchanie ulubionej muzyki zapisanej we własnej bibliotece muzycznej. Dzięki tunerowi FM, osoby preferujące spędzać czas ze swoją ulubioną stacją radiową także będą usatysfakcjonowane. Wbudowany akumulator, ładowany poprzez złącze micro USB, pozwala na wyjątkowo długi czas pracy urządzenia na baterii (4-7 godzin).

   obudowa urządzenia została produkowana z tworzywa przyjemnego w dotyku, a maskownica głośnika wykończona jest materiałem włókienniczym, co pozwala uzyskać wyjątkowo ciekawy wygląd.

   Oryginalny design, stonowane barwy, znikome , a także wysoka jakość urządzenia to parametry, których nie brakuje BT04OR/BL. Nadzwyczajnie wkomponuje się on również w modne wnętrze Twojego domu.   EAN: 5901750502347
   Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
   Kod dostawcy: BLAUPUNKT BT04OR
   rodzaj: przenośne
   System: Mono
   Przeznaczenie: Muzyka
   Stacja dokująca: Nie
   Regulatory: Regulacja poziomu głośności
   Moc głośników (sumaryczna): 3 W
   Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
   Złącza: AUX
   Zasilanie: Akumulator wbudowany
   Akcesoria w zestawie: przewód USB kabel AUX minijack
   Kolor: Pomarańczowy
   rozmiary: 92 x 80 x 33 mm
   Waga: 163 g
   Pozostałe parametry: Radio FM Czas pracy na baterii: 4-7 godzin Czas ładowania: 2 godziny Odtwarzacz MP3 micro SD (do 32GB)

   ☆ Bt04or głośnik przenośny marki Blaupunkt ☆

   Bt04or głośnik przenośny marki Blaupunkt Najniższa Cena Online
   • Marka produktu: BLAUPUNKT
   • Nazwa produktu: Bt04or głośnik przenośny marki Blaupunkt
   • Ilość ofert: 2
   • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
   • ID produktu: 5e436389b256f59ed7cb98dc
   • ID kategorii: 8636

   ☆ Bt04or głośnik przenośny marki Blaupunkt - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

   Głośnik Bluetooth to nieodłączny element spotkań towarzyskich w domu lub w plenerze. To dodatkowo urządzenie, które poprawi jakość dźwięku naszego telefonu czy tabletu, każdy sportowiec, plażowicz, imprezowicz czy uczeń z całą pewnością doceni czyste brzmienie płynące z tego niedużego głośnika.

   BT03 to wysokiej jakości urządzenie, dzięki któremu możemy cieszyć się swoją ulubioną muzyką w dowolnym miejscu. Funkcja Bluetooth pozwala odtworzyć wybrane utwory muzyczne z urządzenia takiego jak tablet, smartfon czy laptop, a dzięki odtwarzaczowi z gniazdem kart microSD (do 32GB) umożliwia on także słuchanie ulubionej muzyki zapisanej we własnej bibliotece muzycznej.

   Dzięki tunerowi FM, osoby preferujące spędzać czas ze swoją ulubioną stacją radiową także będą usatysfakcjonowane. Zaimplementowany akumulator, ładowany przez złącze mini USB, zezwala na niezwykle długi czas pracy urządzenia na baterii (7 godzin).

   pokrywa urządzenia została wytworzona z tworzywa przyjemnego w dotyku, a maskownica głośnika wykończona jest materiałem konfekcyjnym, co pozwala uzyskać wyjątkowo atrakcyjny wygląd. Oryginalny design, stonowane kolory, drobne , a także wysoka jakość urządzenia to parametry, których nie brakuje BT03.


   ☆ Głośnik Blaupunkt BT05BL (5901750504136) ☆

   Głośnik Blaupunkt BT05BL (5901750504136) Najniższa Cena Online
   • Marka produktu: 
   • Nazwa produktu: Głośnik Blaupunkt BT05BL (5901750504136)
   • Ilość ofert: 2
   • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
   • ID produktu: 621fa7fc5ecf792fe1cef27a
   • ID kategorii: 160

   ☆ Głośnik Blaupunkt BT05BL (5901750504136) - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
   szeroki wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

   ☆ Głośnik Blaupunkt BT 05BK (5901750504129) ☆

   Głośnik Blaupunkt BT 05BK (5901750504129) Najniższa Cena Online
   • Marka produktu: 
   • Nazwa produktu: Głośnik Blaupunkt BT 05BK (5901750504129)
   • Ilość ofert: 2
   • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
   • ID produktu: 621f8c83902e51211027b328
   • ID kategorii: 160

   ☆ Głośnik Blaupunkt BT 05BK (5901750504129) - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
   obfity wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

   ☆ Głośnik bt05bl- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Blaupunkt ☆

   Głośnik bt05bl- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Blaupunkt Najniższa Cena Online
   • Marka produktu: Blaupunkt
   • Nazwa produktu: Głośnik bt05bl- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Blaupunkt
   • Ilość ofert: 1
   • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
   • ID produktu: 60cda5070a3d5fc41d80e596
   • ID kategorii: 8329

   ☆ Głośnik bt05bl- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Blaupunkt - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

   głośnik bluetooth to nieodłączny składnik spotkań towarzyskich w domu lub w plenerze. To w dodatku urządzenie, które poprawi jakość dźwięku naszego telefonu czy tabletu, każdy sportowiec, plażowicz, imprezowicz czy uczeń z całą pewnością doceni czyste brzmienie płynące z tego niewiele znaczącego głośnika.

   korzyści:zastosowany moduł bluetooth zapewnia przesyłanie plików muzycznych za pomocą profilu a2dp z wielu różnorodnych maszyn mobilnych tj. Smartfony, czy notebooky. Wyposażenie urządzenia w funkcję tws pozwala na uzyskanie dźwięku stereo porównywalnego do tego z najlepszej jakości sprzętu muzycznego.

   wystarczy, iż połączone ze sobą za pomocą bluetooth dwa głośniki, sparowane z jednym smartfonem, rozstawione zostaną na dwóch przeciwległych końcach biurka. Model ten posiada także zaimplementowany tuner radiowy fm z pamięcią 60 stacji radiowych, tak więc nie ma konieczności przeszukiwania całego zakresu częstotliwości w celu znalezienia rozgłośni radiowej nadającej ulubioną muzykę lub dane z kraju i ze świata.w obudowie urządzenia marka umieścił port do odczytu plików dźwiękowych zapisanych na kartach microsd (maks.

   32 gb). Zaś dzięki złączu aux realne jest podłączenie wszystkich innych sprzętów odtwarzających ulubioną muzykę


   ☆ Blaupunkt Głośnik bgx 402 + zamów z dostawą jutro! + cenowe uderzenie! ☆

   Blaupunkt Głośnik bgx 402 + zamów z dostawą jutro! + cenowe uderzenie! Najniższa Cena Online
   • Marka produktu: Blaupunkt
   • Nazwa produktu: Blaupunkt Głośnik bgx 402 + zamów z dostawą jutro! + cenowe uderzenie!
   • Ilość ofert: 1
   • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
   • ID produktu: 58053dc4d71287c2ac6131c9
   • ID kategorii: 8677

   ☆ Blaupunkt Głośnik bgx 402 + zamów z dostawą jutro! + cenowe uderzenie! - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

   towar:Głośniki samochodowe,rodzaj:2-drożne współosiowe,Impedancja:4 Ohm,Pasmo przenoszenia:20000, 90 Hz,Skuteczność:90 dB,Moc maksymalna:130 W,rodzaj magnesu:ferrytowy,Zwrotnica:Nie,Materiał membrany:polipropylen,rozmiary głośnika niskotonowego:Nie dotyczy,Waga głośnika niskotonowego:Nie dotyczy,rozmiary głośnika przeciętnie-niskotonowego (woofera):102,5x102,5x52 mm,rozmiary głośnika średniotonowego:Nie dotyczy,Waga głośnika średniotonowego:Nie dotyczy,rozmiary maskownicy:135x135x20 mm,Głębokość montażowa:39,5 mm,Średnica otworu montażowego:93 mm,wymiary otworu montażowego:Nie dotyczy,Waga z opakowaniem:1349 g,Materiał wykonania kosza:stal,Wyposażenie:śruby montażowe, kable montażowe,Strona www towaru:http://www.blaupunkt.com/pl/nc/produkty/samochodowe-urzadzenia-audio/glosniki/products/single/7234/