głośnik bluetooth 10w

Ranking głośników bluetooth 10w – maj 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników bluetooth 10w. Ranking zawierający polecane głośniki bluetooth 10w jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Blaupunkt Głośnik ps10 (5901750502064) ☆

Blaupunkt Głośnik ps10 (5901750502064) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BLAUPUNKT
 • Nazwa produktu: Blaupunkt Głośnik ps10 (5901750502064)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c0f6010d40333e59e4605c9
 • ID kategorii: 11752

☆ Blaupunkt Głośnik ps10 (5901750502064) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik mobilny Blaupunkt PS10DB czarny 1200W „Nie ma prawidłowej imprezy, bez korzystnej i głośnej muzyki" – trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem. Ludzie od za każdym razem potrzebowali towarzystwa muzyki w trakcie swoich spotkań.

W latach czterdziestych ubiegłego wieku słuchali muzyki na żywo, a gdy pod strzechy zagościły gramofony, odtwarzali muzykę z płyt winylowych. Gdy pojawiły się magnetofony, w trakcie imprez i spotkań zaczęto bawić się w towarzystwie boomboxów, a następnie przy wieżach stereo odtwarzających płyty kompaktowe.

NAJWAŻNIEJSZE parametry Bluetooth do odtwarzania muzyki przez profil audio streaming (A2DP) Odtwarzacz USB/SD Odtwarzanie plików MP3/WMA Radio FM z pamięcią 40 stacji Equalizer: Rock, Jazz, Classic, Flat, Pop, Country Funkcja karaoke z dwoma mikrofonami bezprzewodowymi w komplecie 2 wejścia na mikrofon przewodowy (brak w zestawie) Pilot zdalnego sterowania Wejście AUX ekran LED Kolorowe oświetlenie Disco LED Moc maksymalna: 1200 W Zasilanie sieciowe: AC 110-240 V ~ 50/60 Hz zaimplementowany akumulator: 18 V 4,5 Ah wymiary: 322 (szer.) x 940 (wys.) x 377 (gł.) mm Waga: 17,58 kg Funkcjonalność nowoczesna technologia sprawia, że odtwarzanie dźwięku jest jeszcze łatwiejsze, dzięki bezprzewodowym głośnikom imprezowym, które są poręczne, mobilne i wystarczająco solidne, aby drżały szyby w oknach!

wystarczy tylko zjednoczyć swój smartfon z głośnikiem i bawić się przy dźwiękach ulubionych utworów z prywatnej biblioteki muzycznej albo korzystać z zasobów serwisów streamingowych. Najnowszy system audio marki Blaupunkt PS10DB jest doskonałym rozwiązaniem dla zapewnienia odpowiedniego poziomu głośności oraz uzyskania dźwięku z wielu różnych źródeł.

Urządzenie wbudowany moduł Bluetooth, dzięki któremu można odtwarzać ulubione utwory zapisane w pamięci smartfona, tabletu czy komputera, a jeśli są one połączone z Internetem, realne jest korzystanie z wielu rozgłośni internetowych, a także niezliczonych serwisów muzycznych.

Głośnik zaopatrzony jest w czytnik kart SD i złącze USB. Podłączając kompatybilne nośniki o maksymalnej pojemności do 32 GB, można odtwarzać pliki muzyczne zapisane w formacie MP3 oraz WMA. Na górnym panelu urządzenia zlokalizowane jest na dodatek gniazdo AUX, dzięki któremu do głośnika możemy podłączyć sporo innych źródeł dźwięku, takich jak mobilny odtwarzacz MP3,też mikser muzyczny albo konsolę DJ.

PS10DB zaopatrzony jest dodatkowo w tuner FM, który umożliwia zapamiętanie do 40 przystępnych stacji radiowych i ich komfortowe odsłuchiwanie, bez konieczności każdorazowego strojenia. Najnowszy w portfolio producenta system audio posiada wzmacniacz kreujący potężną moc maksymalną na poziomie 1200 W, co daje możliwość nagłośnienia całkiem sporej imprezy.

trafne ustawienie dźwięku gwarantuje zaimplementowany equalizer z sześcioma trybami: Rock, Jazz, Classic, Flat, Pop, Country. Obsługę całego głośnika usprawnia załączony pilot zdalnego sterowania. Kolejną ważna funkcją PS10DB jest funkcja karaoke, z załączonymi w zestawie dwoma mikrofonami bezprzewodowymi.

wystarczy je uruchomić, dostroić barwę i jakość dźwięku przy pomocy optymalnych pokręteł do regulacji głośności wyjściowej, tonów niskich i wysokich oraz echa i można zacząć śpiewać. O uzupełniające efekty zadba, umieszczone z przodu i na górze urządzenia, kolorowe oświetlenie LED z ośmioma najróżniejszymi trybami.

Wyłącz światło, chwyć za mikrofon i poczuj się jak gwiazda estrady! Efekty świetlne na suficie pozwolą stworzyć Ci klimat disco. Urządzenie jednocześnie zasilanie sieciowe jak również wbudowany akumulator, którego czas ładowania wynosi około 6 godzin, a czas odtwarzania waha się w zakresie od 2 do 4 godzin, w zależności od wybranego poziomu głośności.

Stan naładowania baterii można sprawdzić na wskaźniku umieszczonym na zastosowanym w obudowę wyświetlaczu LED. Dzięki uchwytom na górnym panelu, a także zamocowanym kółkom, głośnik możemy prosto i wygodnie przenosić.

PS10DB to wielofunkcyjne urządzenie, świetnie spełni oczekiwania ono w roli głośnika imprezowego, ale może także być wykorzystywany jako źródło dźwięku w sali do ćwiczeń, podczas konferencji, przyjęć w plenerze i do codziennego wykorzystywania w pokoju nastolatka.


☆ Głośnik mb10 marki Blaupunkt ☆

Głośnik mb10 marki Blaupunkt Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BLAUPUNKT
 • Nazwa produktu: Głośnik mb10 marki Blaupunkt
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 598a2875d71287ce799cb230
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik mb10 marki Blaupunkt - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik mobilny Blaupunkt MB10 czarny 600W AUX System audio MB10 producenta Blaupunkt to najwyższej jakości przenośny sprzęt nagłaśniający, który zapewni wyśmienite doznania muzyczne w każdych warunkach. Stanie na wysokości zadania jednocześnie w trakcie wszelkiego rodzaju imprez plenerowych, a także jako źródło dźwięku w domu czy miejscu pracy.

Przemyślana, konkretna i zwarta budowa, solidny wzmacniacz, szeroka liczba źródeł dźwięku i mocna moc 600 W czynią z systemu MB10 wyśmienitą alternatywę dla zwykłych radioodtwarzaczy czy wież muzycznych.

NAJWAŻNIEJSZE właściwości Bluetooth do odtwarzania muzyki poprzez profil audio streaming (A2DP) Odtwarzacz USB/SD (do 32 GB) Odtwarzanie plików MP3/WMA Radio FM z pamięcią 99 stacji Equalizer: Normal, Rock, Pop, Classic, Jazz, News Funkcja karaoke z mikrofonem w zestawie Pilot zdalnego sterowania Wejście AUX kompletna moc muzyczna: 600 W Zasilanie bateryjne: wbudowany akumulator Zasilanie sieciowe: AC 110-240 V ~ 50/60 Hz Czas pracy na baterii: 3,5 h Czas ładowania: 7 h wymiary: 442 (szer.) x 580 (wys.) x 258 (gł.) mm Waga: 16 kg Niezwykła funkcjonalność zaimplementowany moduł Bluetooth pozwala na bezprzewodowe odtwarzanie swej ulubionej muzyki z urządzeń przenośnych takich jak smartfony czy tablety.

Na przednim panelu znajduje się port USB, a także slot na karty SD o maksymalnej objętości do 32 GB. Dzięki tym złączom realne jest odtwarzanie plików audio zapisanych na kartach SD albo wszelkiego rodzaju mobilnych pamięciach USB.

Kolejnym wejściem, znajdującym się na bocznej ściance obudowy głośnika, jest port AUX, dzięki któremu realne jest podłączenie wszelkich dodatkowych, przewodowych źródeł dźwięku. Urządzenie obsługuje pliki muzyczne zapisane w najpopularniejszych obecnie formatach, czyli MP3 i WMA.

MB10 też zastosowany tuner FM z możliwością zapamiętania 99 stacji, co pozwoli Ci słuchać swojej ulubionej rozgłośni bez zapotrzebowania każdorazowego wyszukiwania częstotliwości. Wbudowany Equalizer Dźwięk możesz przypasować do swych preferencji, a także obecnie słuchanej muzyki, dzięki equalizerowi oferującemu tryby normal, rock, pop, classic, jazz, a także news.

Oprócz tego urządzenie ma odrębną regulację basów i sopranów wykonywaną za pomocą pokręteł na głównym panelu. Funkcja Karaoke zaimplementowana funkcja karaoke z dołączonym mikrofonem przewodowym pomoże rozkręcić każde przyjęcie i zapewni sporo frajdy, zarówno dzieciom jak i dorosłym.

Włącz podkład swej ulubionej piosenki, chwyć za mikrofon i poczuj się jak gwiazda estrady! Wygoda wykorzystywania Oprócz zalet wynikających ze specyfikacji technologicznej systemu, mocną stroną MB10 jest także ergonomia oraz wygoda wykorzystywania.

Urządzeniem możesz sterować zdalnie przy pomocy załączonego pilota, a użyteczny uchwyt teleskopowy, a także kółka pozwolą swobodnie je przemieszczać. Jeśli chciałbyś wziąć MB10 np. Na piknik albo imprezę w ogrodzie, wbudowany akumulator pozwoli na 3,5 godziny bezprzewodowego odsłuchu.

Gdy energia w akumulatorze zacznie się wyczerpywać, zawsze możesz podłączyć głośnik do zasilania sieciowego. Czas pełnego naładowania akumulatora wynosi 7 godzin. Przekonaj się już dzisiaj jak dobrze może brzmieć Twoja ulubiona muzyka z systemem MB10 zarówno w domu, jak i w plenerze!


☆ Głośnik Blaupunkt PB10DB Partybox z Bluetooth, PB10DB ☆

Głośnik Blaupunkt PB10DB Partybox z Bluetooth, PB10DB Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Głośnik Blaupunkt PB10DB Partybox z Bluetooth, PB10DB
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 617a04da5ecf7907b1d6c50d
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Blaupunkt PB10DB Partybox z Bluetooth, PB10DB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik Power Audio Blaupunkt PB10DB Bluetooth Kluczem do stworzenia dobrej atmosfery podczas spotkania w gronie znajomych i bliskich jest za każdym razem adekwatnie dobrana muzyka i oświetlenie. Równocześnie w trakcie przyjęcia w ogrodzie, jak i podczas imprezy w domu, dźwięki wprawią wszelkich uczestników w miły nastrój, a adekwatne światło przeniesie w romantyczne lub klubowe klimaty.

Jednak, żeby muzyczne tło spełniało swoje zadanie, musi być podane przy pomocy trafnego sprzętu. Najnowszy głośnik typu „PartyBox" PB10DB marki Blaupunkt sprawdzi się rewelacyjnie jako narzędzie do zbudowania rewelacyjnej imprezy dla Ciebie i Twoich znajomych.

NAJWAŻNIEJSZE właściwości Moc maksymalna: 1000 W Funkcja bezprzewodowego stereo (TWS) Odtwarzacz USB/microSD Odtwarzanie plików MP3 Radio FM z pamięcią 40 stacji Regulacja basów i sopranów Wejście AUX, Gitara, 2 x mikrofon przewodowy wyświetlacz LED Kolorowe oświetlenie Disco LED Czas pracy na baterii: 4~5 godzin / Czas ładowania: 6~8 godzin Bluetooth i funkcja TWS Głośnik został wyposażony w funkcję Bluetooth, więc po połączeniu ze smartfonem albo innym urządzeniem takim jak tablet, czy komputer istnieje możliwość bezprzewodowego odtwarzania dźwięku, zarówno z biblioteki muzycznej przechowywanej w pamięci urządzenia zewnętrznego, jak i z serwisów streamingowych, czy internetowych stacji radiowych.

Przy tak szerokich możliwościach, wybór odpowiedniej muzyki na każdą okazję wydaje się nad wyraz prosty. PB10DB także funkcję TWS (True Wireless Stereo), czyli możliwość połączenia ze sobą dwóch takich samych głośników, by muzyka grała jeszcze głośniej i dostarczała przyjemności na jeszcze pokaźniejszej powierzchni.

Po poprawnym uruchomieniu i sparowaniu sprzętów uzyskujemy na dodatek klasyczny efekt stereofonii. Odtwarzacz USB/microSD Urządzenie na dodatek odtwarzacz plików MP3, które mogą zostać zapisane na przenośnych pamięciach USB lub kartach microSD.

Odtwarzacz obsługuje nośniki o maksymalnej obszerności do 32GB, a to oznacza,możliwe jest odtworzenie stanowczo bogatej listy utworów. W trybie odtwarzania USB/microSD dostępna jest funkcja jednocześnie powtarzania wybranego utworu, wszelkich utworów na danym nośniku albo ich losowe odtwarzanie.

starczy włączyć trafny tryb, a głośnik zadba o całą resztę. Tuner FM W modelu PB10DB dostępny jest także tuner FM z cyfrową syntezą PLL. Po naciśnięciu tylko jednego przycisku, urządzenie samo wykona przeszukiwanie i zapamięta przystępne stacje radiowe.

W pamięci urządzenia może zostać zapisanych aż 40 różnorodnych rozgłośni. Za pomocą odpowiednich przycisków, zarówno na górnym panelu głośnika, jak i na pilocie zdalnego sterowania, realne jest w dodatku manualne dostrojenie do żądanej częstotliwości.

Korekcja dźwięku i moc Rożne rodzaje muzyki wymagają trafnych korekt w ustawieniach brzmienia. Głośnik Blaupunkt PB10DB zaimplementowany korektor parametryczny z pięcioma zaprogramowanymi trybami dźwięku.

Inne Rankingi:  boombox do więzienia

Użytkownik może wybrać pomiędzy opcją FLAT, POP, ROCK, JAZZ i CLASSIC. Na dodatek realna jest oddzielna regulacja zarówno niskich, jak i wysokich tonów. Taka funkcjonalność zezwala na dostosowanie profilu brzmienia do preferencji różnorodnych użytkowników.

Głośnik wysokotonowy i dwa głośniki średnio-niskotonowe w rozmiarze 10 cali zostały zamknięte w obudowie typu bass-reflex i zestrojone z produktywnym wzmacniaczem, dzięki temu całkowita moc zestawu wynosi 1000 W, a to pozwala nagłośnić całkiem pokaźne pokój.

Karaoke W głośniku rodzaju „PartyBox" nie może zabraknąć funkcji karaoke. W pakiecie załączone są aż dwa mikrofony bezprzewodowe, które tuż po włączeniu samoczynnie parują się z głośnikiem. Starczy włączyć mikrofon i po chwili już można śpiewać!

podczas korzystania z funkcji karaoke dostępna jest opcja priorytetu mikrofonu – oznacza to, iż gdy zostanie ona włączona, urządzenie samoczynnie będzie wyciszać podkład muzyczny podczas śpiewania. Jeśli czujesz się na siłach, włącz ją i śpiewaj „a capella"!

W trybie karaoke osiągalna jest regulacja głośności mikrofonu, ustawienie echa w celu wyeliminowania ewentualnych pogłosów i regulacja wysokich i niskich tonów, żeby jak najlepiej dopasować barwę głosu.

Na panelu głównym dostępne są dodatkowo dwa gniazda dla opcjonalnych mikrofonów przewodowych, które nie są elementem wyposażenia. Wejście gitarowe i AUX Oprócz śpiewania i funkcji karaoke osiągalne jest ponadto podłączenie instrumentu muzycznego, takiego jak na przykład gitara.

Wejście gitarowe 6,3 mm dostępne jest na górnym panelu urządzenia. Jeśli tak obfity wybór przystępnych źródeł dźwięku nie będzie wystarczający lub konieczne jest podłączenie innego oryginalnego urządzenia audio, dostępne jest także gniazdo AUX.

Podłącz zewnętrzny odtwarzacz plików audio, dźwięk z miksera, czy zwykły odtwarzacz płyt CD i ciesz się dźwiękiem wykonywanym za pomocą niniejszego głośnika. Oświetlenie LED Ulubiona muzyka i dobre brzmienie może zbudować nastrój, lecz gdy dołożymy do tego właściwe oświetlenie, otrzymamy prosty przepis na udaną imprezę.

Głośni


☆ Jbl Głośnik tuner xl (6925281970641) ☆

Jbl Głośnik tuner xl (6925281970641) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Jbl Głośnik tuner xl (6925281970641)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 602bfa41b4fd33d3d16fbab1
 • ID kategorii: 11752

☆ Jbl Głośnik tuner xl (6925281970641) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:nie;Bluetooth:tak;Czas ładowania do:4 h;Czas pracy do:15 h;Czytnik kart pamięci:nie;Efekty świetlne:nie;Gwarancja:24 miesiące;Karaoke:nie;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:czarny;Kolor:czarny;nadaje się do:Urządzenia mobilne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Moc:10 W;Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami:nie;NFC:nie;niepodatność:na wodę;niepodatność - klasa:stopień ochrony IPX7;oporność - legale 1:Ochrona przed skutkami krótkotrwałego zanurzenia w wodzie (30 min na głębokość 1 m).

Urządzenia nie można narażać na kontakt z wodą słoną. Żeby urządzenie było odporne na wodę, należy wyjąć wszystkie kable z głośnika i precyzyjnie zamknąć pokrywę portu.;oporność - legale 2:Należy pamiętać, iż awarie spowodowane zanurzeniem w wodzie z powodu niewłaściwego używania nie są objęte gwarancją.;niepodatność na zachlapanie:tak;pasuje do:urządzenia z Bluetooth;Powerbank:nie;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile);Przeznaczenie:głośnik mobilny;Radio:radio FM, radio DAB/DAB+;wariant:głośnik Bluetooth;Waga:1150 g;zaimplementowane radio:tak;zaimplementowany mikrofon:nie;Wersja Bluetooth:Bluetooth 4.2;Wi-Fi:nie;rozmiary:145 x 167 x 103 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, zasilacz;Zasilanie:sieciowo-akumulatorowe;Złącza:USB typ C, wejście liniowe audio AUX...


☆ Głośnik mobilny MARSHALL Willen Czarno-miedziany ☆

Głośnik mobilny MARSHALL Willen Czarno-miedziany Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MARSHALL
 • Nazwa produktu: Głośnik mobilny MARSHALL Willen Czarno-miedziany
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63c595720a3d5f6775890d40
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik mobilny MARSHALL Willen Czarno-miedziany - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:nie;Bluetooth:tak;Czas ładowania do:15 h;Czas pracy do:3 h;Czytnik kart pamięci:nie;przeznaczona aplikacja:tak;Efekty świetlne:nie;Funkcje:możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami, wbudowany mikrofon, sterowanie z pomocą aplikacji;Gwarancja:12 miesięcy;informacje uzupełniające:możliwość łączenia wielu głośników - Stack Mode;Zgodność z aplikacją:Marshall Bluetooth;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 7.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji;Karaoke:nie;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:czarny;Kolor:czarny;nadaje się do:Urządzenia przenośne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne przystępne po zainstalowaniu aplikacji;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Moc:10 W;Model (wariantowanie):Marshall Willen;Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami:tak, sporo głośników;NFC:nie;niepodatność:na pył, na wodę;odporność - klasa:stopień ochrony IP67;wytrzymałość na zachlapanie:tak;pasuje do:urządzenia z Bluetooth;Powerbank:nie;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:głośnik przenośny;rodzaj:głośnik Bluetooth;Waga:310 g;wbudowane radio:nie;zaimplementowany mikrofon:tak;Wersja Bluetooth:Bluetooth 5.1;Wi-Fi:nie;rozmiary:102 x 100 x 40 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód USB;Zasilanie:akumulatorowe;Złącza:USB typ C...


☆ Głośnik Blaupunkt Pa10 ☆

Głośnik Blaupunkt Pa10 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BLAUPUNKT
 • Nazwa produktu: Głośnik Blaupunkt Pa10
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62bacf31d403334d73c1caa6
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Blaupunkt Pa10 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik mobilny Blaupunkt PA10Towar jest w 100% NOWY i NIEUŻYWANY. Artykuł z Polskiej Dystrybucji jest w 100% oryginalny. Zapakowane fabrycznie przez producenta.W skład zestawu wchodzi:GłośnikMikrofonInstrukcja obsługiOryginalne opakowanie SPECYFIKACJA:Bluetooth do odtwarzania muzyki przez profil audiostreaming (A2DP)Odtwarzacz USB/SD (do 32GB)Odtwarzanie plików MP3/WMARadio FM z pamięcią 99 stacjiEqualizer: Normal, Rock, Pop, Classic, Jazz, NewsFunkcja karaoke z mikrofonem w zestawiePilot zdalnego sterowaniaWejście AUXCałkowita moc muzyczna: 600 WattZasilanie bateryjne: zastosowany akumulatorZasilanie sieciowe: AC 110-240V~50/60HzCzas pracy na baterii: 3,5 godziny / Czas ładowania: 7 godzinWymiary: 362 (szer.) x 495 (wys.) x 319 (gł.)mmWaga: 7,9 kg parametry:Bluetooth do odtwarzania muzyki poprzez profil audio streaming (A2DP)Odtwarzacz USB/SD (do 32GB)pełna moc muzyczna: 600 WattEqualizer: Normal, Rock, Pop, Classic, Jazz, NewsWbudowanemu tunerowi FM z pamięcią aż 99 stacjiFunkcja karaokeMikrofon w pakiecie, możliwość dokupienia uzupełniającego mikrofonuZasilanie bateryjne: zastosowany akumulatorCzas pracy na baterii: 3,5 godziny / Czas ładowania: 7 godzinWejście AUXPilot w pakiecie fachowy system audio z Bluetooth i funkcją karaoke Blaupunkt PA10Profesjonalny system audio PA10 firmy Blaupunkt to towar tworzony po to, żeby spełniać wymagania użytkowników szanujących sobie genialną jakość dźwięku w każdych warunkach. Konkretna pokrywa, niezwykle mocny wzmacniacz czy wysokiej jakości membrany głośników, to tylko kilka cech tego produktu, które sprawią, iż będzie on genialny do Twojej firmy, siłowni, salonu SPA czy fitness, a także uświetni przyjęcie w domu albo ogrodzie. BEZPRZEWODOWA MOCCałkowita moc muzyczna systemu PA10 wynosi 600 Watt, tak spora wartość w połączeniu z odpowiednią konfiguracją zapewnia nieprzeciętne doznania akustyczne. Dzięki zastosowanemu akumulatorowi, urządzenie może pracować równocześnie w trybie bezprzewodowym, jak i po podpięciu do zasilania sieciowego. Czas pracy na akumulatorze to 3,5 godziny, natomiast czas konieczny do pełnego naładowania wynosi 7 godzin. W dodatku, przy pomocy gniazda na tylnym panelu, osiągalne jest podłączenie zewnętrznego akumulatora o napięciu 12V. NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆWbudowany moduł Bluetooth umożliwia odtwarzanie muzyki bezprzewodowo z większości urządzeń mobilnych, takich jak smartfony czy tablety. Z tyłu obudowy znajduje się panel sterujący, a także komplet złącz - wejście, a także wyjście AUX, port USB, a także czytnik kart SD o maksymalnej objętości do 32 GB. Muzyki słuchać możesz więc z wszelkiego rodzaju pamięci przenośnych, a także urządzeń mobilnych podłączonych przy pomocy przewodu. Urządzenie odtwarza wszystkie pliki zapisane w formacie MP3/WMA. Dzięki equalizerowi oferującemu tryby: normal, rock, pop, classic, jazz i news, możesz przystosować dźwięki do swoich upodobań. Na tylnym panelu znajdują się również pokrętła do regulacji wysokich i niskich częstotliwości. WbudowanY TUNER FMJeśli nie dysponujesz mobilnym urządzeniem z plikami muzycznymi lub modułem Bluetooth, nadal możesz słuchać muzyki dzięki wbudowanemu tunerowi FM z pamięcią aż 99 stacji, nie ma zatem konieczności każdorazowego wyszukiwania swojej ulubionej rozgłośni. FUNKCJA KARAOKEKolejną cechą uwydatniającą PA10 jest funkcja karaoke z dołączonym mikrofonem przewodowym, która uatrakcyjni każde przyjęcie, na którym każdy będzie mógł poczuć się jak gwiazda estrady. Wspólne śpiewanie to idealna zabawa jednocześnie dla dzieci, jak i dorosłych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów urządzenie zostało zaopatrzone w niezależną regulację barwy dźwięku mikrofonu w zakresie wysokich i niskich częstotliwości. Realna jest też optymalizacja efektu „echa” przy pomocy oddzielnego pokrętła. Uzupełniające wejście mikrofonowe może obsługiwać na przykład opcjonalne urządzenie bezprzewodowe. WYGODA użytkowanIAPA10 wygodne uchwyty, dzięki którym można go bezpiecznie przenosić, a znajdujące się w dolnej części pokrywy gniazdo do statywu, pozwala na jego zrównoważone zamocowanie, gdy użytkowany jest stacjonarnie. Dzięki czemu, że całość zamknięta jest w jednej obudowie system audio PA10 jest znakomitą alternatywą dla wszystkiego rodzaju wież i tradycyjnych urządzeń z oddzielnymi kolumnami. Dołączony do zestawu pilot pozwala komfortowo sterować urządzeniem.Jeśli jeden głośnik to dla Ciebie za mało, przy pomocy wejść i wyjść AUX możesz podłączyć do niego kolejny! Jeden z nich staje się jednostką główną z której kontrolujesz wszystkie źródła dźwięku, a drugi podwaja oferowaną moc!Przekonaj się, ile radości daje słuchanie muzyki na mistrzowskim sprzęcie!

☆ Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 Bluetooth AUX SD TWS Niebieski, BS-031 ☆

Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 Bluetooth AUX SD TWS Niebieski, BS-031 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 Bluetooth AUX SD TWS Niebieski, BS-031
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 632bdee0902e519fcf2899f5
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 Bluetooth AUX SD TWS Niebieski, BS-031 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik BS-031 jest doskonałym towarzyszem jednocześnie podczas imprezy domowej, jak i w plenerze. Pojemna bateria umożliwia korzystanie z urządzenia przez ok 8.5 godziny, a praktyczny pasek gwarantuje wygodę podczas przenoszenia. BS-031 to nie tylko dźwięk o nadzwyczajnej jakości,jeszcze postępowy i stylowy design.

Wysoka jakość dźwięku w kompaktowej obudowie
SAVIO BS-031 ma zastosowane dwa przetworniki o łącznej mocy 10 W, gwarantujące doskonałą jakość dźwięku w trybie stereo. Dodatkowo jest nad wyraz ergonomicznym urządzeniem przenośnym o progresywnym wyglądzie z funkcjonalnymi przyciskami, które usprawniają obsługę urządzenia.

Wejścia na kartę SD i AUX
Głośnik umożliwia odtwarzanie muzyki z urządzenia przez Bluetooth, zaopatrzony jest w czytnik kart SD obsługujący obszerności do 32 GB, a także wbudowane wejście AUX 3.5 mm, dzięki czemu możesz w szybki i jeszcze łatwiejszy sposób podłączyć go do innego urządzenia za pomocą załączonego do zestawu przewodu.

Funkcja TWS
wbudowana istotnie użyteczna funkcja TWS (True Wireless Stereo) umożliwi Ci sparowanie ze sobą dwóch głośników jednocześnie w jeden komplet stereo. Działanie funkcji jest stanowczo proste i intuicyjne, jedyne co trzeba zrobić to włączyć oba głośniki i dopasować się bezprzewodowo z wybranym urządzeniem odtwarzającym muzykę, reszta zrobi się sama!

Dźwięk STEREO
Model SAVIO BS-031 odtwarza dźwięki w trybie STEREO, co gwarantuje wysoką jakość brzmienia, natomiast zastosowany w głośniku moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.1 zezwala na stabilne połączenie w promieniu do 10 m. Zaimplementowany postępowy standard zagwarantuje ponadto prędkie i nieskomplikowane sparowanie urządzenia ze smartfonem, tabletem, laptopem czy także odtwarzaczem MP3.

Klasa wodoszczelności IPX5
Głośnik BS-031 bez żadnych obaw możesz używać w trakcie wszystkich aktywności na świeżym powietrzu, choćby podczas deszczu. Posiada międzynarodową normę określającą klasę wodoszczelności na poziomie IPX5, która określa, iż urządzenie odporne jest na zachlapania. Ten dodatkowy parametr wyraźny jest przy częstym korzystaniu z urządzenia na zewnątrz.EAN: 5901986047636
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: SAVIO BS-031
rodzaj: przenośne
Przeznaczenie: Muzyka
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Regulacja poziomu głośności
Max. Moc głośników (sumaryczna): 10 W
Pasmo przenoszenia (min.): 50 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 18 kHz
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB (Type C)
Zasilanie: Akumulator zaimplementowany
Akcesoria w komplecie: przewód AUX kabel ładujacy rodzaju USB-A do USB-C
Czas ładowania: 5 h
Czas pracy na baterii/bateriach: 8.5 h
rozmiary: 90 × 90 × 188 mm
Waga: 700 g

☆ Głośnik Bluetooth aktywny Panasonic SC-TMAX10E-K (5025232894703) ☆

Głośnik Bluetooth aktywny Panasonic SC-TMAX10E-K (5025232894703) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Głośnik Bluetooth aktywny Panasonic SC-TMAX10E-K (5025232894703)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63242daad71287d37398f1ad
 • ID kategorii: 11752
Inne Rankingi:  Tani Wzmacniacz

☆ Głośnik Bluetooth aktywny Panasonic SC-TMAX10E-K (5025232894703) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Inspirujący dźwięk. Poczuj, jak rytm przenika Twoje ciało – wszystko dzięki funkcji AIRQUAKE BASS. Solidny bas i rezonans potrzebne podczas imprez zostały dodatkowo wzmocnione systemem Bass Reflex. Wypycha on dźwięk do przodu bez utraty rezonansu dźwięków wydobywających się za głośnikiem niskotonowym.

Efekt: impreza jedyna w swoim rodzaju. Pomysłowa budowa. Umocniony w ten sposób bas jest tak silny, że możesz go zaznać na własnym ciele. Wszystko dzięki funkcji AIRQUAKE BASS. Dzięki wyjątkowej konstrukcji TMAX10 wypycha drgania powietrza do przodu bez możliwości „wycieku” – generując potężny bas, który możesz poczuć.

nadzwyczajne wrażenia. Przeżyj podróż w czasie. Poczuj prawdziwy, solidny dźwięk TMAX10 z głośnika niskotonowego o średnicy 20 cm napędzanego mocą dwóch wzmacniaczy. Dokonała konstrukcja genialnie wzbogaci każdą imprezę, otaczając Cię dźwiękiem wysokiej jakość.

Gdziekolwiek chcesz pójść. Umieszczenie TMAX10 w wytrzymałej, jednolitej konstrukcji Exo-Frame zagwarantuje wystarczającą sztywność do obsługi solidnego dźwięku TMAX, choćby gdy jesteś w ruchu. Niebieskie podświetlenie wokół głośnika synchronizuje się z muzyką, podsycając atmosferę.

Kompaktowa obudowa z wbudowanymi uchwytami współpracuje z powerbankami, dzięki czemu możesz udać się, gdziekolwiek chcesz. Niech wszyscy usłyszą Twój głos. TMAX10 jest wyekwipowany w dwa gniazda mikrofonowe, można więc podłączyć dwa mikrofony i śpiewać w duecie z przyjaciółmi i nowymi znajomymi.

Twój głos brzmi niesamowicie dzięki całej gamie technice, takich jak funkcja Echo, która gwarantuje wyśmienite efekty karaoke. Dzisiaj możesz naprawdę wczuć się w rytm! Zostań gwiazdą imprezy. Pochwal się swoim umiejętnościami DJ-skimi dzięki aplikacji Panasonic MAX Juke, dzięki której bez trudu zmienisz dowolne miejsce w parkiet do tańca.

Wszystko, czego Ci trzeba do rozkręcenia imprezy, to Twój smartfon oraz TMAX10.


☆ Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 Bluetooth AUX SD TWS Czarny, BS-033 ☆

Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 Bluetooth AUX SD TWS Czarny, BS-033 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 Bluetooth AUX SD TWS Czarny, BS-033
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 632bd1e4b256f5af235c9c57
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 Bluetooth AUX SD TWS Czarny, BS-033 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik BS-033 jest rewelacyjnym towarzyszem równocześnie podczas imprezy domowej, jak i w plenerze. Pojemna bateria pozwala na korzystanie z urządzenia przez ok 8,5 godziny, a funkcjonalny pasek zapewnia wygodę w trakcie przenoszenia. BS-033 to nie tylko dźwięk o nieprzeciętnej jakości,na dodatek progresywny i stylowy design.

Wysoka jakość dźwięku w kompaktowej obudowie

SAVIO BS-033 ma wbudowane dwa przetworniki o łącznej mocy 10 W, gwarantujące idealną jakość dźwięku w trybie stereo. Na dodatek jest niezwykle praktycznym urządzeniem przenośnym o nowoczesnym wyglądzie z użytecznymi przyciskami, które usprawniają obsługę urządzenia.

Wejścia na kartę SD i AUX

Głośnik umożliwia odtwarzanie muzyki z urządzenia przez Bluetooth, wyposażony jest w czytnik kart SD obsługujący objętości do 32 GB i wbudowane wejście AUX 3.5 mm, dzięki temu możesz w prędki i jeszcze łatwiejszy sposób podłączyć go do innego urządzenia przy pomocy załączonego do zestawu przewodu.

Funkcja TWS

zastosowana istotnie użyteczna funkcja TWS (True Wireless Stereo) umożliwi Ci sparowanie ze sobą dwóch głośników równocześnie w jeden pakiet stereo. Działanie funkcji jest bardzo proste i instynktowne, jedyne co trzeba zrobić to włączyć oba głośniki i zbratać się bezprzewodowo z wybranym urządzeniem odtwarzającym muzykę, reszta zrobi się sama!

Dźwięk STEREO

Model SAVIO BS-033 odtwarza dźwięki w trybie STEREO, co gwarantuje wysoką jakość brzmienia, natomiast wbudowany w głośniku moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.1 umożliwia zrównoważone połączenie w promieniu do 10 m. Zaimplementowany postępowy kanon zagwarantuje na dodatek prędkie i przystępne sparowanie urządzenia ze smartfonem, tabletem, laptopem czy również odtwarzaczem MP3.

Klasa wodoszczelności IPX5

Głośnik BS-033 bez żadnych obaw możesz używać podczas wszystkich aktywności na świeżym powietrzu, choćby podczas deszczu. posiada międzynarodową normę określającą klasę wodoszczelności na poziomie IPX5, która określa, iż urządzenie oporne jest na zachlapania. Ten dodatkowy parametr wyraźny jest przy częstym korzystaniu z urządzenia na zewnątrz.EAN: 5901986047650
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: SAVIO BS-033
rodzaj: przenośne
System: 5.1
Przeznaczenie: Nagłośnienie
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Regulacja poziomu głośności
Max. Moc głośników (sumaryczna): 10 W
Pasmo przenoszenia (min.): 50 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 18 kHz
Stosunek sygnału do szumu: 95 dB
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: AUX
Zasilanie: Akumulator wbudowany
Akcesoria w zestawie: kabel AUX kabel ładujacy rodzaju USB-A do USB-C
Czas ładowania: 5 h
Czas pracy na baterii/bateriach: 8.5 h
rozmiary: 90 × 90 × 188 mm
Waga: 700 g
Pozostałe cechy: Wersja Bluetooth: 5.1 + EDR + BR + BLE Zasięg Bluetooth: 10 m Impedancja: 4 rodzaj baterii: Li-ion 3.7 V 3600 mAh Napięcie pracy: 5 V SNR: 90 dB Maks. Obsługiwana pojemność karty SD: 32 GB Zakres częstotliwości: Bluetooth 2402 MHz 2480 MHz Maks. Moc częstotliwości radiowej emitowanej w zakresie częstotliwości, w której pracuje urządzenie radiowe: 4 dBm e.i.r.p. Obsługa funkcji TWS zaimplementowany mikrofon

☆ Tracer Splash L (czarny) (5907512865170) ☆

Tracer Splash L (czarny) (5907512865170) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Tracer
 • Nazwa produktu: Tracer Splash L (czarny) (5907512865170)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e6115090a3d5f8769f9b799
 • ID kategorii: 11752

☆ Tracer Splash L (czarny) (5907512865170) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośniki bezprzewodowy TRACER Splash L z TWS i Bluetooth

Głośnik bezprzewodowy Tracer Splash L to rewelacyjna sugestia dla pasjonatów muzyki, którzy lubią słuchać jej także w plenerze. Korzystając z bezprzewodowego głośnika Tracer Splash możesz cieszyć się fantastycznym dźwiękiem na imprezie, pikniku albo w trakcie oglądania filmu ze znajomymi ze smartfonu.

cechy:
- technika TWS – stwórz solidny pakiet Stereo.
- Bezprzewodowe połączenie Bluetooth 5.0 – zapomnij o ograniczeniach w postaci kabli.
- Wytrzymała bateria – aż 8 godzin słuchania muzyki.
- Klasa szczelności IPX6 – wspaniały na łódkę lub basen.
- Odtwarzanie muzyki z karty pamięci.
- Zarządzanie połączeniami telefonicznymi.

Wodoszczelność wysokiej jakości
Korzystaj z głośnika Tracer Splash L na plaży, pikniku nad jeziorem albo na łódce. Klasa wodoszczelności IPX6 gwarantuje całkowitą ochronę przed strumieniem wody płynącej z przeróżnych kierunków z produktywnością aż do 100 litrów na minutę. Ciesz się idealnym dźwiękiem, bez obaw o zalanie głośnika.

Stwórz swój komplet Stereo z technologią TWS
Głośnik Tracer Splash L został wyekwipowany w technikę True Wireless Stereo, dzięki której możesz sparować ze sobą kilka głośników przez Bluetooth. Stwórz jeden potężny pakiet Stereo i ciesz się dźwiękiem w jeszcze lepszej jakości.

Ciesz się wygodą
Słuchaj swej ulubionej muzyki bez ograniczających, plączących się kabli. Starczy,zbratasz głośnik Tracer przy pomocy technologii Bluetooth ze swoim urządzeniem przenośnym i już możesz cieszyć się muzyka. Aby było jeszcze wygodniej, wgraj swoją playliste na kartę pamięci, którą możesz na stałe przechowywać w głośniku i odtwarzać, kiedy tylko zechcesz.

Muzyka bez końca, dzięki wytrzymałej baterii
Głośnik Tracer Splash L zaopatrzony został w wytrzymały akumulator, który pozwala radować się ulubioną muzyką nieprzerwanie aż do 8 godzin. Wykorzystaj jego niezliczone możliwości, by uprzyjemnić sobie wolny czas.

parametry:
- Bluetooth: 5.0
- Moc RMS zestawu (W): 10
- Pasmo przenoszenia (Hz - kHz): 100 - 20
- Wyjście słuchawkowe: Nie
- Zasilanie (V): Port USB
- Zdalne sterowanie: Nie
- dodatkowe funkcje głośnika: Odtwarzanie muzyki z karty pamięci, Zarządzanie połączeniami telefonicznymi
- Czas pracy na baterii (min): Ok. 8 godzin
- Transmisja danych: Bluetooth
- Slot na karty MicroSD: Tak
- Klasa wodoszczelności: IPX6Najtańsze głośniki bluetooth 10w – Ranking maj 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników bluetooth 10w. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Extreme Głośniki bluetooth flash xp101b kolor biały ☆

Extreme Głośniki bluetooth flash xp101b kolor biały Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: EXTREME
 • Nazwa produktu: Extreme Głośniki bluetooth flash xp101b kolor biały
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c19ed75b256f585f9943114
 • ID kategorii: 11752

☆ Extreme Głośniki bluetooth flash xp101b kolor biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik Bluetooth z w budowanym radiem FM i podświetleniem LED. Kompaktowe wymiary głośnika pozwalają wziąć go ze sobą dosłownie wszędzie. Wyposażenie głośnika w dodatkowy port USB typu A, a także slot kart pamięci MicroSD/TF umożliwia zwiększenie funkcjonalności głośnika o odtwarzanie muzyki z zewnętrznych źródeł. Zastosowanie protokołu Bluetooth pozwala na prędkie i komfortowe podłączenie odtwarzacza muzycznego (np. Smartfona). Możena również słuchać muzyki z wbudowanego radia FM z pełnym zakresem częstotliwości!

dane technicznE:

zaimplementowane Radio FM
Profile Bluetooth: A2DP, AVRCP
Wersja Bluetooth: 3.0
zastosowane gniazdo USB i dla kart TFT(microSD) do odtwarzania muzyki MP3/MP4
Maksymalny zasięg: do 10m
zastosowana bateria litowo-polimerowa: 300mAh
Zakres częstotliwości: 280Hz-16kHz
Moc wyjściowa: 3W
Napięcie ładowania: 5V
wymiary: 55x60mm
Waga: 125g


☆ PPA 102-B Głośnik Bluetooth PEAQ (4049011186729) ☆

PPA 102-B Głośnik Bluetooth PEAQ (4049011186729) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: PPA 102-B Głośnik Bluetooth PEAQ (4049011186729)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 645a73bf0a3d5ff97453e9bd
 • ID kategorii: 8681

☆ PPA 102-B Głośnik Bluetooth PEAQ (4049011186729) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
głośnik bezprzewodowy o mocy wyjściowej 3 w. Asygnowany dla urządzeń obsługujących technikę bluetooth. Zasilany akumulatorem. Korzyści: bezprzewodowe odtwarzanie muzyki czas pracy 4 godziny rozmaite tryby podświetlenia błyskotliwy wygląd

☆ PPA 102-WT Głośnik Bluetooth PEAQ (4049011186828) ☆

PPA 102-WT Głośnik Bluetooth PEAQ (4049011186828) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: PPA 102-WT Głośnik Bluetooth PEAQ (4049011186828)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64682cd8902e51708d327811
 • ID kategorii: 8681

☆ PPA 102-WT Głośnik Bluetooth PEAQ (4049011186828) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
głośnik bezprzewodowy o mocy wyjściowej 3 w. Asygnowany dla maszyn obsługujących technologię bluetooth. Zasilany akumulatorem.korzyści: bezprzewodowe odtwarzanie muzyki czas pracy 4 godziny przeróżne tryby podświetlenia spektakularny wygląd

☆ PPA101BT-B Głośnik Bluetooth PEAQ (4049011155428) ☆

PPA101BT-B Głośnik Bluetooth PEAQ (4049011155428) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: PEAQ
 • Nazwa produktu: PPA101BT-B Głośnik Bluetooth PEAQ (4049011155428)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ece94e2d403331734a8372a
 • ID kategorii: 8681

☆ głośnik bluetooth superbox tws traglo46612- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Tracer ☆

głośnik bluetooth superbox tws traglo46612- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Tracer Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Tracer
 • Nazwa produktu: głośnik bluetooth superbox tws traglo46612- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Tracer
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f1198150a3d5f6333f04868
 • ID kategorii: 11752

☆ głośnik bluetooth superbox tws traglo46612- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Tracer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
GŁOŚNIK BLUETOOTH

POSTAW NA JAKOŚĆ

zaimplementowany akumulator zezwala na długą pracę głośnika, a jego pełna moc wynosi 10 W.

Głośnik jest przeznaczony do korzystania

 • Domowego
 • Biurowego
 • Na piknikach
 • Na meczach
 • Na wycieczkach
 • Przy jakiejkolwiek aktywności fizycznej

Interfejs Bluetooth zezwala na bezprzewodową komunikację z urządzeniem Bluetooth jak telefon, tablet czy notebook.

w dodatku muzyki można słuchać z innych źródeł:

 • Karta microSD
 • Pendrive
 • Radio FM

W ten sposób jesteśmy wolni od jakichkolwiek kabli i luźno korzystamy z głośnika!

PODŚWIETLENIE LED
 • Multikolorowe podświetlenie LED zapewni oryginalny klimat na każdej imprezie.
 • zniewalaj genialnym kolorowym światłem z głośnika Tracer, a gdy zamarzy Ci się impreza, starczy podłączyć mikrofon i pakiet gotowy.
GRAJ MOCNIEJ Z TECHNOLOGIĄ TWS
 • Głośnik Tracer Superbox z technologią True Wireless Stereo to zapewnienie zawsze udanej imprezy.
 • Połącz ze sobą dwa głośniki i graj dwa razy mocniej z zasady. Dzięki TWS stworzysz jeden potężny pakiet Stereo,radować się ulubioną muzyką w jeszczelepszej jakości.

zaimplementowanY MODUŁ RADIA FM
 • zaimplementowany moduł radia FM pozwoli Ci radować się muzyką i audycjami z Twojej ulubionej stacji, bez konieczności włączania komputera (radio internetowe), lub kupowania kolejnego urządzenia w postaci tradycyjnego radioodbiornika.
MUZYKA Z KARTY PAMIĘCI

Rozładował się smartfon? Spokojnie!

 • Możesz odtwarzać muzykę bezpośrednio z kardy pamięci, wykorzystując wbudowany slot na takowe karty. Urządzenie odczyta i odtworzy z niego muzykę samoczynnie.

nietrudny TRANSPORT
 • postępowy design, atrakcyjny zarys i nieznaczna waga sprawiają, że głośnik Tracer Superbox możesz zabrać ze sobą wszędzie.
 • Głośnik nieprzeciętnie spełni oczekiwania podczas imprez na świeżym powietrzu, wypadów za miasto albo w trakcie wakacyjnych podróży.
MUZYKA BEZ KOŃCA
 • Z głośnikiem Tracer Superbox możesz cieszyć się ulubioną muzyką nieustannie aż do 6 godzin.
 • dzisiaj możesz odtwarzać ulubioną playlistę z nośnika USB lub z karty pamięci podłączonej do głośnika. Wolisz audycje radiowe? Głośnik Tracer Superbox także zastosowany moduł FM.

SPECYFIKACJA technologicznA
 • Producent: Tracer
 • Model: Superbox TWS BT
 • Wielokolorowe podświetlenie LED
 • technologia TWS – stwórz solidny zestaw Stereo.
 • zaimplementowany moduł FM.
 • Moc RMS 10 W.
 • nieprzerwana praca na baterii, aż do 6 godzin
 • Bezprzewodowe połączenie Bluetooth 5.0 – zapomnij o ograniczeniach w postaci kabli.
 • Maksymalny zasięg: do 10m
 • wbudowane gniazdo USB i dla kart TFT(microSD) do odtwarzania muzyki MP3/MP4
 • Gniazdo MIC do podłączenia mikrofonu
 • rozmiary: 26 x 10 x 13 cm


☆ Akumulator everActive EVB102 do głośnika Bluetooth JBL Flip 4 ☆

Akumulator everActive EVB102 do głośnika Bluetooth JBL Flip 4 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: EverActive
 • Nazwa produktu: Akumulator everActive EVB102 do głośnika Bluetooth JBL Flip 4
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 644b8e15d403331351704ce8
 • ID kategorii: 8681

☆ Akumulator everActive EVB102 do głośnika Bluetooth JBL Flip 4 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Akumulator everActive EVB102 do głośnika Bluetooth JBL Flip 4

☆ Głośnik bluetooth 2.0 BLOW 30-337# kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!, 2_201476 ☆

Głośnik bluetooth 2.0 BLOW 30-337# kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!, 2_201476 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Głośnik bluetooth 2.0 BLOW 30-337# kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!, 2_201476
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5bc17f033754b71e068f822d
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik bluetooth 2.0 BLOW 30-337# kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!, 2_201476 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Bezprzewodowy głośnik Bluetooth z radiem FM i obsługą microSD

Odtwarzaj ulubioną muzykę bezprzewodowo z urządzeń zaopatrzonych w Bluetooth czyli smartfonów czy tabletów i ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem wszędzie tam, gdzie chcesz.

genialne brzmienie oraz wysoka głośność regulowana przyciskami na obudowie lub bezpośrednio z telefonu/odtwarzacza, to główne mocne strony tego sprzętu. A designerska solidnie tworzona obudowa gwarantuje ochronę przed zachlapaniem.

Głośnik można sparować niemal z każdym urządzeniem bezprzewodowo poprzez Bluetooth, a także przewodowo przy pomocy kabla AUX (miniJack). Sprawdzi się w dodatku jako samodzielne źródło dźwięku, korzystając z karty pamięci microSD, nośnika USB lub zaimplementowanego radia FM. Na spodzie urządzenia znajduje się gumowy pasek antypoślizgowy uniemożliwiający automatycznym przemieszczaniu. Dodatkowo do zestawu załączony został kabel USB-microUSB, którym naładujemy akumulator głośnika i kabel miniJack 3,5mm do podłączenia dowolnego odtwarzacza muzycznego.

Gdy tylko włączymy głośnik - przyciski podświetlą się i możemy wybrać tryb odtwarzania; radio FM, Bluetooth, miniJack albo pendrive.

 • Moc maksymalna: 2x 10W
 • standard bluetooth: v3.0
 • Zasięg działania: do 10m
 • Czas działania: do 4h
 • Czas ładowania: 3-4h
 • Długość kabla miniJack: ok. 50cm
 • Długość kabla USB-microUSB: ok. 50cm
 • Wejście: TF microSD, USB, AUX, microUSB
 • zastosowane radio FM z pamięcią stacji
 • Włącznik ON/OFF
 • Przyciski:
  • regulujące głośność (plus, minus)
  • do zmiany trybu odtwarzania
  • odtwarzanie z karty albo pendrive odbywa się automatycznie po włożeniu nośnika
 • zastosowany akumulator 2000mAh
 • atest CE
 • Kolor: czarny
 • Gwarancja: 24 miesiące

W komplecie:

 • Głośnik Bluetooth
 • przewód miniJack 3,5mm
 • kabel ładujący (USB-microUSB)
 • Instrukcja obsługi po polsku
 • Całość zapakowana w estetyczne pudełko

☆ Savio Głośniki bluetooth bs-021 2.0 kolor niebieski ☆

Savio Głośniki bluetooth bs-021 2.0 kolor niebieski Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Savio Głośniki bluetooth bs-021 2.0 kolor niebieski
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d84dd2cb256f5800b23d1e6
 • ID kategorii: 11752

☆ Savio Głośniki bluetooth bs-021 2.0 kolor niebieski - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowy Głośnik Bluetooth BS-021
To najlepszy sposób, aby Twoja ulubiona muzyka towarzyszyła Ci wszędzie!
Przyjęcie w ogrodzie, impreza w domu lub wycieczka nad jezioro od teraz możesz radować się czystym dźwiękiem, gdzie tylko zechcesz. Wyjątkowo trwała konstrukcja głośnika, konkretna podstawa i dołączony wygodny uchwyt, pozwalają prosto przenosić, postawić albo powiesić go w dogodnym miejscu. Długą zabawę w otoczeniu Twoich ulubionych dźwięków zapewni zaimplementowana pojemna bateria.

Odtwarzanie muzyki nigdy nie było prostsze. Głośnik można zjednoczyć przy pomocy Bluetooth, odtwarzać pliki poprzez port USB, korzystać ze slotu na kartę Micro SD albo włączyć ulubioną stację radiową. W dodatku urządzenie ma zastosowaną funkcję zestawu głośnomówiącego, dzięki czemu może stanowić doskonałe rozwiązanie w trakcie konferencji.

Z głośnika możesz korzystać gdzie tylko chcesz, zawsze uzyskując najkorzystniejszą jakość brzmienia.EAN: 5901986045434
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: SAVIO BS-021
rodzaj: przenośne
System: 2.0
Przeznaczenie: Muzyka
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Regulacja poziomu głośności
Max. Moc głośników (sumaryczna): 10 W
Pasmo przenoszenia (min.): 120 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Stosunek sygnału do szumu: 80 dB
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: AUX
Zasilanie: Sieciowe
Akcesoria w komplecie: Głośnik bezprzewodowy bluetooth Instrukcja obsługi przewód ładowania MicroUSB Silikonowy uchwyt
Czas ładowania: 2.5 h
Czas pracy na baterii/bateriach: 7 h
rozmiary: 230 x 85 x 88 mm
Waga: 700 g
Pozostałe parametry: Wersja Bluetooth: v4.0 + EDR Moc wyjściowa: 2x5W Zasięg Bluetooth: do 10m Impedancja: 3 pojemność baterii: 1200mAh Napięcie pracy: DC 5V Maksymalna głośność: 80dB Zakres częstotliwości: 120Hz 20 kHz Maksymalna objętość USB: 32GB Maksymalna pojemność karty SD: 32GB Zakres częstotliwość Radia FM: 87.5 108.0MHz Czas pracy: do 7 godzin (w zależności od poziomu głośności) Czas ładowania: 2.5 godziny

☆ Savio Głośniki bluetooth bs-022 2.0 kolor czerwony ☆

Savio Głośniki bluetooth bs-022 2.0 kolor czerwony Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Savio Głośniki bluetooth bs-022 2.0 kolor czerwony
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d84dd50902e51985a869ce8
 • ID kategorii: 11752

☆ Savio Głośniki bluetooth bs-022 2.0 kolor czerwony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

najkorzystniejszy sposób, żeby Twoja ulubiona muzyka towarzyszyła Ci wszędzie Przyjęcie w ogrodzie, impreza w domu lub wycieczka nad jezioro – od dzisiaj możesz cieszyć się czystym dźwiękiem, gdzie tylko zechcesz.

Wyjątkowo trwała konstrukcja głośnika, konkretna podstawa i załączony wygodny uchwyt, pozwalają z łatwością przenosić, postawić lub powiesić go w dogodnym miejscu. Długą zabawę w otoczeniu Twoich ulubionych dźwięków zapewni zastosowana pojemna bateria.

Odtwarzanie muzyki nigdy nie było prostsze Głośnik można zbratać przy pomocy Bluetooth, odtwarzać pliki przez port USB, korzystać ze slotu na kartę Micro SD albo włączyć ulubioną stację radiową. W dodatku urządzenie ma wbudowaną funkcję zestawu głośnomówiącego, dzięki temu może stanowić doskonałe rozwiązanie w trakcie konferencji.

Z głośnika możesz korzystać gdzie tylko chcesz, zawsze uzyskując najlepszą jakość brzmienia. Poznaj rodzinę głośników Savio Dzięki trzem kolorom do wyboru łatwo dobierzesz nadzwyczajny głośnik dla siebie!

Nie musisz ograniczać się do charakterystycznego, czarnego koloru! Jesteś energiczną osobą, która uwielbia otaczać się kolorami? Wybierz czerwony albo niebieski głośnik! marka Savio producent Savio znana jest z wprowadzania na rynek produktów przydatnych równocześnie do pracy, rozrywki, jak i rozwijania swych pasji.

Produkty te znamionują się z reguły bezusterkowością w rozsądnej cenie. Właścicielem firmy Savio jest producent Elmak Sp. Z o.o. - marka pilotów zdalnego sterowania, oświetlenia LED i sterowników elektronicznych do sprzętu AGD.

producent zgromadziła szereg nagród i tytułów, m.in. „Lidera Innowacji i Rozwoju", a wśród jej klientów znajdują się uznane marki, jak Samsung, De Dietrich, HBO, Canal+ czy O2.


☆ Forever uniq bs-660 (biały) (5900495829870) ☆

Forever uniq bs-660 (biały) (5900495829870) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Forever
 • Nazwa produktu: Forever uniq bs-660 (biały) (5900495829870)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f451adf902e51b8b289858d
 • ID kategorii: 11752

☆ Forever uniq bs-660 (biały) (5900495829870) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:nie;Bluetooth:tak;Czas pracy do:4 h;Czytnik kart pamięci:tak;Efekty świetlne:nie;Funkcje:możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami, wbudowany mikrofon, odtwarzenie muzyki z USB, czytnik kart pamięci;Gwarancja:24 miesiące;dane dodatkowe:funkcja dodawania głośnika - TWS (True Wireless Stereo), USB - muzyka;Karaoke:nie;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:biały;Kolor:biały;nadaje się do:Urządzenia mobilne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Moc:10 W;Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami:tak, jeden głośnik;NFC:nie;niepodatność na zachlapanie:nie;pasuje do:urządzenia ze złączem 3,5 mm jack, urządzenia z Bluetooth;pojemność akumulatora:3000 mAh;Powerbank:nie;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile);Przeznaczenie:głośnik przenośny;Radio:radio FM;wariant:głośnik Bluetooth;zastosowane radio:tak;wbudowany mikrofon:tak;Wersja Bluetooth:Bluetooth 5.0;Wi-Fi:nie;wymiary:260 x 140 x 52 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód USB;Zasilanie:akumulatorowe;Złącza:USB, micro USB, wejście liniowe audio AUX, czytnik kart microSD...