głośnik bluetooth 40w

Ranking głośników bluetooth 40w – listopad 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników bluetooth 40w. Ranking zawierający polecane głośniki bluetooth 40w jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Głośnik bezprzewodowy JBL Charge 5 - czarny, JBLCHARGE5BLK ☆

Głośnik bezprzewodowy JBL Charge 5 - czarny, JBLCHARGE5BLK Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Głośnik bezprzewodowy JBL Charge 5 - czarny, JBLCHARGE5BLK
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6349aa11902e518ff92223cb
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik bezprzewodowy JBL Charge 5 - czarny, JBLCHARGE5BLK - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Nieograniczone odtwarzanie i ładowanie. Zabierz imprezę z sobą bez względu na pogodę. Głośnik JBL Charge 5 gwarantuje wyraziste brzmienie JBL Original Pro dzięki zoptymalizowanemu przetwornikowi o obfitym skoku, oddzielnemu głośnikowi wysokotonowemu i dwóm pulsującym radiatorom basowym JBL.

Do 20 godzin odtwarzania muzyki, a także funkcjonalny powerbank, który umożliwia ładowanie Twoich urządzeń poprzez całą noc. Deszcz? Rozlane napoje? Piasek na plaży? Głośnik Charge 5 zapewnia ochronę przed wodą i pyłem na poziomie IP67, więc jest w stanie sprostać wszystkim wyzwaniom.

Funkcja PartyBoost pozwala zjednoczyć mnóstwo głośników obsługujących technologię PartyBoost, żeby nagłośnić każdą imprezę. Dzięki nowym kolorom inspirowanym najnowszymi trendami mody ulicznej jego wygląd dorównuje brzmieniu.

właściwości Wyraziste brzmienie JBL Original Pro 20 godzin odtwarzania Ochrona przed wodą i kurzem IP67 Bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe przez blacktooth Podkręć zabawę z funkcją PartyBoost Więcej energii z zastosowanym powerbankiem atrybuty i korzyści Wyraziste brzmienie JBL Original Pro Ciesz się niesamowitym brzmieniem JBL Pro, gdziekolwiek jesteś.

Głośnik JBL Charge 5 jest zaopatrzony w zoptymalizowany przetwornik o sporym skoku, oddzielny głośnik wysokotonowy, a także dwa radiatory basowe JBL, które gwarantują imponujące, bogate i czyste brzmienie. Wypełni dźwiękiem obfite , a także nadzwyczajnie brzmi nawet na dworze.

20 godzin odtwarzania Dobra zabawa nie powinna prędko się kończyć. Głośnik JBL Charge 5 ma akumulator wystarczający aż na 20 godzin, więc możesz bawić się poprzez cały dzień i całą noc Ochrona i przesyłanie Ochrona przed wodą i kurzem IP67 Na basenie.

W parku. JBL Charge 5 gwarantuje niepodatność na wodę i kurz na poziomie IP67, więc możesz zabrać go wszędzie. Bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe przez blacktooth Połącz bezprzewodowo z głośnikiem choćby 2 smartfony lub tablety i na zmianę odtwarzaj dźwięk JBL Pro zaimplementowany powerbank Podkręć zabawę z funkcją PartyBoost PartyBoost umożliwia połączenie dwóch głośników zgodnych ze standardem JBL PartyBoost, żeby uzyskać dźwięk stereo lub połączenie wielu głośników zgodnych ze standardem JBL PartyBoost, żeby rozkręcić imprezę.

Więcej energii z wbudowanym powerbankiem Nie musisz przerywać imprezy. Zastosowany powerbank umożliwia ładowanie urządzeń bez zatrzymywania muzyki.


☆ Denver Dsb-4020 Głośnik Soundbar Z Bluetooth ☆

Denver Dsb-4020 Głośnik Soundbar Z Bluetooth Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Denver
 • Nazwa produktu: Denver Dsb-4020 Głośnik Soundbar Z Bluetooth
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 654ad5e85ecf79aa3e1f15bc
 • ID kategorii: 8635

☆ Denver Dsb-4020 Głośnik Soundbar Z Bluetooth - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Soundbar z Bluetooth i wejściem HDMI, optycznym, USB i AUX Czy chciałbyś poprawić dźwięk swojego telewizora, ale nie chcesz mieć go głęboko w kieszeni? Soundbar Denver DSB-4020 to znakomite rozwiązanie. Proponuje łączną moc 40 W na 2 kanałach. Prosto podłączysz go do telewizora przy pomocy HDMI albo kabla optycznego. Ale jest w dodatku zaopatrzony w technikę Bluetooth, dzięki temu możesz odtwarzać muzykę bezprzewodowo bezpośrednio z telefonu komórkowego. Możesz jednak w dodatku podłączyć gniazdo 3,5 mm do wejścia LINE-IN lub odtwarzać z pamięci flash USB. Możesz dostosować dźwięk do swoich upodobań dzięki 6 ustawieniom korektora. Listwę dźwiękową można postawić na meblach lub zamontować na ścianie. Atrybuty technologiczne: podłączenie do telewizora kablem HDMI z kanałem audio ARC cyfrowe wejście audio z kablem optycznym Połączenie bezprzewodowe Bluetooth, zasięg do 10m analogowe wejście audio gniazdo LINE-IN 3,5 mm Wejście USB do odtwarzania MP3 výkon 2 x 20 W korektor, 7 możliwości ustawień zdalne sterowanie możliwość konstrukcji na ścianie zasilanie z sieci 230V rozmiary: 80 x 6 x 6 cm Akcesoria: kabel audio (gniazdo 3,5mm na wtyk 3,5mm) śruby (2 szt.) pilot z baterią Zasilacz

☆ Krüger&matz Power audio krÜger&matz km 1712 czarny (5901890037341) ☆

Krüger&matz Power audio krÜger&matz km 1712 czarny (5901890037341) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Krüger&Matz
 • Nazwa produktu: Krüger&matz Power audio krÜger&matz km 1712 czarny (5901890037341)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f1a9d1f902e514cb68ed121
 • ID kategorii: 11752

☆ Krüger&matz Power audio krÜger&matz km 1712 czarny (5901890037341) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Na każdą okazję

Wypad za miasto? Spotkanie ze znajomymi na działce? A może po prostu szalona domówka? Niezależnie co zaplanujesz zadbaj, żeby organizowana poprzez Ciebie impreza była niezapomniana! W tym z pewnością pomoże Ci aktywna kolumna Kruger&Matz KM 1712! Je ś li s z uk as z k omp ak t owe j, w y god ne j w pr zen os zen iu k ol um ny ak ty wn e j z be z pr z ew od ow ą k om un ik ac j ą Bluetooth, z dal ny m ster ow ani em pilotem, gn iaz dem k art SD i port em USB, a także zastosowanym radiem FM, to ten model j est st w or z ony d la C ie bie! O pr ó cz w s zy st k ich ty ch u dog od nie ń, w z est aw ie z n aj du j ą si ę d wa m ik ro f ony be z pr z ew od owe or az pilot z dal ne go ster ow ania.

Zostań gwiazdą

Słuchanie cudzych piosenek stało się nudne? Dzięki kolumnie Kruger&Matz KM 1712 Ty i Twoi znajomi możecie wykazać się własnymi zdolnościami! Do zestawu zostały dołączone dwa mikrofony, które pozwolą na zorganizowanie niezapomnianego karaoke. Ponadto, kolumna ma wejście gitarowe – zaskocz wszystkich koncertem na żywo!

Muzyczne możliwości

Kolumna KM 1712 stawia przed Tobą obszerny wachlarz możliwości jeśli chodzi o dobór źródła dźwięku. Do dyspozycji masz czytnik kart pamięci, port USB oraz wejście AUX. Jeszcze nie jesteś przekonany? Kolumna ponadto radio FM, a także moduł Bluetooth, pozwalający na odtwarzanie muzyki z różnego typu maszyn mobilnych.

Zawładnij muzyką

Zwróciłeś uwagę na szereg pokręteł znajdujących się na panelu sterującym kolumny? Pozwalają one nie tylko na dobranie głośności muzyki, mikrofonów i gitary, lecz także zezwalają na regulację pogłosu oraz tonów niskich i wysokich.

Potrójna dawka mocy

Szykuje się impreza w plenerze? niezbędnie zabierzcie ze sobą kolumnę Kruger&Matz KM 1712! Urządzenie zostało wyekwipowane w akumulator, dzięki temu nie potrzebuje stałego dostępu do zasilania sieciowego. Co więcej, gdy zabawa zacznie się przedłużać możesz skorzystać z możliwości ładowania kolumny z zewnętrznego akumulatora.

mobilna muzyka

Nie uwielbiasz być długo w jednym miejscu? Niech Twoja ulubiona muzyka zawsze podąża razem z Tobą! Dzięki komfortowemu uchwytowi oraz wytrzymałym kółkom z łatwością przetransportujesz kolumnę na miejsce imprezy.

Zdalnie sterowany komfort

Łatwość przenoszenia kolumny to nie jedyne udogodnienie zwiększające komfort użytkowania. Do zestawu załączony został pilot zdalnego sterowania, zezwalający na kontrolowanie wszystkich podstawowych funkcji urządzenia.

W pakiecie:

 • Głośnik
 • 2 mikrofony bezprzewodowe
 • Pilot zdalnego sterowania
 • Instrukcja obsługi

☆ Głośnik Bluetooth Feegar 4000Mah Radio Usb Sd Aux (5908274802373) ☆

Głośnik Bluetooth Feegar 4000Mah Radio Usb Sd Aux (5908274802373) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: FEEGAR
 • Nazwa produktu: Głośnik Bluetooth Feegar 4000Mah Radio Usb Sd Aux (5908274802373)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6106c9763754b7c8a0fd87c5
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Bluetooth Feegar 4000Mah Radio Usb Sd Aux (5908274802373) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Feegar DANCEModel wyprzedza konkurencję m.in. Mega solidną baterią, 6EQ Sound Effects, czterema prawdziwymi głośnikami wbudowanymi w drewnianą obudowę.Towar jest w 100% NOWY i NIEUŻYWANY. Produkt z Polskiej Dystrybucji jest w 100% oryginalny.

Zapakowane fabrycznie poprzez producenta.W skład zestawu wchodzi:głośnik Feegar DANCEKabel Audio 3,5 mmKabel USB do ładowaniaPilot do zdalnego sterowaniaUchwyt na telefon/tablet do karaokeInstrukcja obsługi po PolskuOryginalne opakowanie Opis:DANCE firmy Feegar jest to inteligentny, solidny i bezusterkowy głośnik Bleutooth.

Jest to Polska marka w branży elektroniki użytkowej.Feegar DANCE to wielofunkcyjne urządzenie zapewni Ci komfort z możliwości odtwarzania muzyki bezprzewodowo. Posiadając go nie musisz martwić o się o to,szybko się rozładuję ponieważ bateria o pojemności 4000 mAh umożliwia korzystanie z niego przez 10 godzin.

Dodatkowy w zestawie pilot upraszcza korzystanie z samego głośnika. Najważniejsze atuty:HiFi Sound – niesamowita jakość dźwiękuWbudowane radio z wysuwana anteną i samoczynnym wyszukiwaniem stacjiAutomatic Pairing - głośnik automatycznie łączy się z urządzeniami przez BT360 - dwa głośniki niskotonowe i 2 wysokotonowe zaimplementowane w drewnianą obudowę zapewnią przestrzenny dźwięk HiFiFunkcja subwoofer oraz zastosowany bass reflex - by zapewnić Ci najwyższą jakość dźwięku4000 mAh – pojemna bateria zezwala na max: 10 godzin odtwarzania muzyki6 EQ Effects – do wyboru 6 gotowych modulacji dźwiękuFive Tuning Controls – pięć poziomów strojenia i regulacji głośnikaMultifunctional – głośnik zapewni Ci sporo możliwości, odtwarzanie BT, microSD, Radio FM, AUX, USB i mikrofonKaraoke and Recording Functions - ma funkcje karaoke i nagrywania (potrzebne zastosowanie mikrofonu) parametry:Bluetooth 5.0 + EDRZasięg pracy: max 30 m4 Głośniki 2,5”Moc: 30WFunkcja karaoke: MIC line jack + NagrywanieTF/SD Card, AUX, Port USB, EQRadio„Five Tuning Controls”wyświetlacz LEDPilot do sterowaniaWaga: 1,7 kgCzas odtwarzania muzyki: max 10 godzinBateria: 4000 mAhNapięcie: 5VCzęstotliwość: 60Hz – 20KHzMateriał: ABS + drewnoWymiary: 240 x 115 x 190 mm atrybuty towaru:Bluetooth 5.0Moc wyjściowa30 W, przenośna kompozycja 2,2-kanałowa,4 przetworniki, znakomity dźwięk przestrzenny.ObsługaBluetooth,Auxin,USB,karty microSD,radia FM,nagrywania,EQ,pilotaimikrofonu.Pięć części sterujących strojeniem: głośność, basy, wysokie tony, echo mikrofonu, głośność mikrofonu.Podwójne zasilanie: ładowanie DC 5V-1A i wbudowany akumulator.Kompatybilny z komputerem osobistym, MP3, MP4, smartfonem i innymi inteligentnymi urządzeniamiWybierz opcję MP3 / FM za pomocą przycisków numerycznych na pilocie.Urządzenie może zapamiętać numer utworu po wyłączeniu.W górnej części głośnika Feegar Dance znajduje sięuchwyt, który może podtrzymywaćtelefony komórkowe, tablety itp.

Inne Rankingi:  głośnik komputerowy 2 1

Zabierz go ze sobą wszędzie!Głośnik Feegar świetnie stanie na wysokości zadania na imprezie, siłowni, rybach, budowie, pikniku, w kuchni, w biurze, na meczu, na dworze czy w zaciszu domowym albo przy oglądaniu filmu. Bateria zapewni możliwość długiej zabawy.

za pomocą specjalnego kontrolera możesz wystroić głośnik pod daną muzykę/film i wyregulować odpowiednią głośność. Sam głośnik zaopatrzony jest w 2 głośniki niskotonowe i 2 wysokotonowe, które zapewnią rewelacyjną jakość dźwięku.Dodatkowa funkcja karaoke i nagrywania może nieprzeciętnie sprawdzić się na imprezie, żeby uwiecznić wspólne występy WielofunkcyjnośćMartwisz się,za pomocą głośnika Feegar Dance będziesz mógł odtwarzać muzykę tylko za pomocą Bluetooth? Głośnik Feegar może odtwarzać muzykę za pomocą Bluetooth, AUX, Kartę MicroSD, portu USB.

w dodatku gdy będziesz chciał skorzystać z radio bezproblemowo będziesz mógł posłuchać swej ulubionej stacji.Podstawka na telefonSpecjalna podstawka na telefon czylaptop perfekcyjnie przyda się gdy nie będziesz miał ochoty trzymać lub nie będziesz miał gdzie położyć swego smartphona czy również tableta.Pilot zdalnego sterowaniaOdtwarzasz muzykę z nośnika pendrive czy również karty microSD nie masz możliwości czy również ochoty podejścia do głośnika, by zmienić utwór czy wyregulować głośność.

To żaden problem. Załączony do zestawu pilot wspaniale sprawdzi się w takich sytuacjach gdy nie będziesz w stanie podejść do głośnika.Tryb nagrywaniaMasz ochotę nagrać swoje wykonanie muzyczne? Od teraz jest taka możliwość w głośniku DANCE, możesz nagrać swój śpiew na pendrive czy również kartę TF przy pomocy mikrofonu i jednego przycisku.

Bezpieczeństwo i certyfikaty:Głośnik przeszedł szereg testów bezpieczeństwa i zdobył liczne certyfikaty. Zbudowany z wysokiej jakości komponentów. Światowej klasy chipy, najnowocześniejsze układy, unikatowa konstrukcja i potężna powłoka niezawodność i bezpieczeństwo.


☆ Panasonic SC-HC412 (czarny), SC-HC412EG-K ☆

Panasonic SC-HC412 (czarny), SC-HC412EG-K Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic SC-HC412 (czarny), SC-HC412EG-K
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ccfee1a82fff035be6aff5d
 • ID kategorii: 463

☆ Panasonic SC-HC412 (czarny), SC-HC412EG-K - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SC-HC412 Stylowy dźwięk do nowoczesnego domu Prosty, kompaktowy kształt z eleganckimi akcentami. HC412 nadzwyczajnie nadaje się do każdego wnętrza. Nowa funkcja Space Tune™ optymalizuje dźwięk trafnie do lokalizacji, gwarantując autentyczną akustykę i fantastyczne brzmienie.

Funkcje Funkcja Space Tune™ optymalizuje dźwięk optymalnie do lokalizacji HC412 to pierwsze urządzenie w linii HC zaopatrzone w Space Tune™, czyli funkcję dopasowującą częstotliwość optymalnie do lokalizacji.

oferuje ona trzy programy zoptymalizowane pod kątem trzech przeróżnych miejsc — obok ściany, na ścianie i obok narożnika. Pełnozakresowe głośniki 8 cm i zakrzywiony kanał akustyczny W głośnikach zastosowano odkształcony kanał akustyczny, którego wyjątkowy zarys został zaprojektowany w celu wzmocnienia rezonansu.

Ciesz się niewyobrażalnie bogatym i dynamicznym basem z kompaktowej pokrywy — bez kompromisów co do jakości. Naturalne brzmienie dźwięku przy znikomych zakłóceniach i zniekształceniach Dzięki technologii LincsD-Amp możesz usłyszeć muzykę w takim brzmieniu, jakiego chcieli jej twórcy.

Najnowsza wersja tej technologii gwarantuje korekcję zjawisk, które przede wszystkim są powodem obniżenia jakości odtwarzanej muzyki (na przykład drżenie fazy czy hałas generowany przez źródła zasilania). Minimalizm i pełna harmonia Poziome i pionowe linie wyśmienicie komponują się, wytwarzając ascetyczną ramę, a najlepsze materiały zapewniają wysokiej jakości fakturę powierzchni.

HC412 cechuje się łatwą, elegancką konstrukcją, która będzie perfekcyjnie współgrać z każdym wnętrzem. Dzięki uchwytowi ściennemu głośnik można zamontować praktycznie w dowolnym miejscu.

Ożyw swoje otoczenie dźwiękami muzyki i odrobiną znakomitej stylistyki. Dokładnie dopasowane materiały Panel przedni HC412 jest stworzony kompletnie z aluminium, a głośniki są pokryte tkaniną. Szczotkowane wykończenie gwarantuje aluminiowemu panelowi matowy wygląd, który łagodzi kontrast między materiałami.

Wysoka jakość zapewniana poprzez prawdziwy metal wyśmienicie łączy się z fakturą materiału, zapewniając głośnikom charakter sprzętów klasy premium. Kolor, który harmonijnie pasuje do wnętrza Urządzenia kolekcji HC są przystępne w różnych wariantach kolorystycznych.

Zostały one zaprojektowane w ten sposób, by pasować do różnorodnych wnętrz. Wtapiają się w pomieszczenia, stanowiąc wyszukany akcent. odcień wtyczki jest przypasowany do koloru obudowy. Przewód o długości 2 m został zaprojektowany tak, aby wychodził bezpośrednio i symetrycznie ze środka podstawy.

Funkcja AUX-IN Auto Play do maszyn audio i streamingowych Po prostu podłącz swoje urządzenie audio albo urządzenie obsługujące serwisy streamingowe, takie jak Chromecast Audio, do wejścia AUXIN. Choćby gdy zasilanie mikrowieży HC412 będzie wyłączone, sygnał audio z urządzenia zostanie rozpoznany — wieża włączy się samoczynnie, a muzyka będzie odtwarzana z wejścia AUX.

Przesyłaj ulubioną muzykę bezprzewodowo HC412 może odtwarzać pliki audio ze smartfonu, tabletu...


☆ Głośnik Tronsmart Element Force+, Force + ☆

Głośnik Tronsmart Element Force+, Force + Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Tronsmart
 • Nazwa produktu: Głośnik Tronsmart Element Force+, Force +
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f034ed3b256f53b6f7fbfc3
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Tronsmart Element Force+, Force + - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Tronsmart składnik Force+ 40 W przenośny bezprzewodowy głośnik Bluetooth 5.0

komponent Force+ to mobilny zewnętrzny głośnik z nowoczesną technologią Bluetooth 5.0. Firma Tronsmart zaprojektowała gadżety wodoodporny o stopniu ochrony IPX7 i mocy wyjściowej do 40W. Dla użytkownika oznacza to możliwość uzyskania głębokiego dźwięku basów wypełniającego każde miejsce w połączeniu i mającego pokaźny zasięg w terenie nawet przez 15 godzin!

element Force+ jest wytrzymały, przenośny i solidny. Niezastąpiony podczas imprez w domu albo w plenerze.

Specyfikacja

 • marka: Tronsmart
 • Bluetooth: wersja 5.0
 • Moc wyjściowa: 2 x 20W maksymalnie
 • Odległość transmisji: 30m (na terenie otwartym)
 • Częstotliwość: 80Hz-18KHz
 • Wodoodporność: IPX7
 • Zasilacz: DC 5V/2,4A
 • pojemność akumulatora: 3300mAh x 2
 • Czas odtwarzania: do 15 godzin (średnia głośność)
 • Czas ładowania: około 3 godzin
 • Jednostka napędowa: 53mm
 • Zniekształcenie: ≤1,0%
 • Wyposażanie: złącze USB-C port ładowania, gniazdo kart TF/Micro SD, port pomocniczy 3,5 mm
 • wymiary: 209 x 64 x 83mm
 • Waga: 667±5g

technika SoundPulse™

Daj swej imprezie dodatkową moc dzięki SoundPulse™. To technologia opatentowana przez Tronsmart, która zagwarantuje głęboki bas i wyrazisty wokal. Moc wyjściowa wynosząca 40W gwarantuje nie powoduje zniekształcenia dźwięku i zapewnia jednostajną produktywność. To cenne dla Ciebie i uczestników Twojej imprezy. Efekt udało się uzyskać dzięki niestandardowym ogniwom zasilającym używanym przy produkcji samochodów! To daje im zdecydowaną przewagę nad starszymi ogniwami zasilającymi, które nie mogą zapewnić stabilnego działania.

Praca w niełatwych warunkach

Uwaga: skrajne temperatury mogą uszkodzić baterię. (Zalecane temperatury wykorzystywania -20° do 60°C albo -4° do 140°F, do ładowania 0° do 40°C lub 32° do 104°F)

Wodoszczelność IPX7

Zabierz Force+ na plażę lub do basenu nie martwiąc się o rozlanie lub nawet zanurzenie w wodzie.

Najnowsza wersja głośnika

w kontraście do swoich poprzedników model głośnika element Force gromadzi zrównoważone łącze Bluetooth 5.0, które pozwala na jeszcze lepszy zasięg i szybsze przesyłanie piosenek do odtwarzania. Jeżeli masz telefon z funkcją NFC to w dodatku możesz korzystać z tego kanału, żeby przesyłać muzykę tylko jednym kliknięciem!

na dodatek w tym modelu możesz aktywować usługę asystenta głosowego. W tym celu przytrzymaj przycisk 'Odtwarzanie/Pauza' przez 2 sekundy. Tym samym możesz rozmawiać z Asystentem Głosowym urządzenia z głośnika – zadawać pytania, sprawdzać kalendarz na dany dzień.

Odtwarzanie w trybie stereo

Sparuj dwa głośniki Force+, by uzyskać wyśmienity dźwięk stereo 3D. Jeszcze lepsze wrażenia gwarantowane! w dodatku odsłuchuj muzykę w wybranym trybie korektora dźwięku. Scali jeden z dostępnych wariantów do gatunku i charakteru utworu. Do wyboru są trzy efekty:

 • 3D stereo,
 • extra bass,
 • standardowy.

Jeszcze dłuższa zabawa

Po pełnym naładowaniu baterii głośnik może pracować maksymalnie przez 15 godzin. Planujesz całonocną imprezę? Twój DJ na pewno nie zmęczy się w połowie!


☆ Głośnik mobilny JBL Charge 5 Turkusowy, JBLCHARGE5TEAL ☆

Głośnik mobilny JBL Charge 5 Turkusowy, JBLCHARGE5TEAL Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Głośnik mobilny JBL Charge 5 Turkusowy, JBLCHARGE5TEAL
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 609d52830a3d5f57f6daccab
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik mobilny JBL Charge 5 Turkusowy, JBLCHARGE5TEAL - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Nieograniczone odtwarzanie i ładowanie. Zabierz imprezę z sobą bez względu na pogodę. Głośnik JBL Charge 5 gwarantuje wyraziste brzmienie JBL Original Pro dzięki zoptymalizowanemu przetwornikowi o pokaźnym skoku, oddzielnemu głośnikowi wysokotonowemu i dwóm pulsującym radiatorom basowym JBL.

Do 20 godzin odtwarzania muzyki i poręczny powerbank, który pozwala na ładowanie Twoich urządzeń poprzez całą noc. Deszcz? Rozlane napoje? Piasek na plaży? Głośnik Charge 5 zapewnia ochronę przed wodą i pyłem na poziomie IP67, więc jest w stanie sprostać wszystkim wyzwaniom.

Funkcja PartyBoost pozwala zespoić niemało głośników obsługujących technologię PartyBoost, aby nagłośnić każdą imprezę. Dzięki nowym kolorom inspirowanym najnowszymi trendami mody ulicznej jego wygląd dorównuje brzmieniu.

cechy Wyraziste brzmienie JBL Original Pro 20 godzin odtwarzania Ochrona przed wodą i kurzem IP67 Bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe przez turkusowytooth Podkręć zabawę z funkcją PartyBoost Więcej energii z zastosowanym powerbankiem atrybuty i korzyści Wyraziste brzmienie JBL Original Pro Ciesz się niesamowitym brzmieniem JBL Pro, gdziekolwiek jesteś.

Głośnik JBL Charge 5 jest zaopatrzony w zoptymalizowany przetwornik o dużym skoku, oddzielny głośnik wysokotonowy oraz dwa radiatory basowe JBL, które gwarantują imponujące, bogate i czyste brzmienie. Wypełni dźwiękiem wielkie i wspaniale brzmi choćby na dworze.

20 godzin odtwarzania Dobra zabawa nie powinna momentalnie się kończyć. Głośnik JBL Charge 5 ma akumulator wystarczający aż na 20 godzin, więc możesz bawić się poprzez cały dzień i całą noc Ochrona i przesyłanie Ochrona przed wodą i kurzem IP67 Na basenie.

W parku. JBL Charge 5 gwarantuje oporność na wodę i kurz na poziomie IP67, więc możesz zabrać go wszędzie. Bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe przez turkusowytooth Połącz bezprzewodowo z głośnikiem nawet 2 smartfony albo tablety i na zmianę odtwarzaj dźwięk JBL Pro zaimplementowany powerbank Podkręć zabawę z funkcją PartyBoost PartyBoost umożliwia połączenie dwóch głośników zgodnych ze standardem JBL PartyBoost, aby uzyskać dźwięk stereo albo połączenie wielu głośników zgodnych ze standardem JBL PartyBoost, aby rozkręcić imprezę.

Więcej energii z zastosowanym powerbankiem Nie musisz przerywać imprezy. Zastosowany powerbank umożliwia ładowanie sprzętów bez zatrzymywania muzyki.


☆ Głośnik z funkcją bluetooth oraz mikrofonem Toshiba TY-ASC402, TY-ASC402 ☆

Głośnik z funkcją bluetooth oraz mikrofonem Toshiba TY-ASC402, TY-ASC402 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Toshiba
 • Nazwa produktu: Głośnik z funkcją bluetooth oraz mikrofonem Toshiba TY-ASC402, TY-ASC402
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63585c5b902e5106902e27a9
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik z funkcją bluetooth oraz mikrofonem Toshiba TY-ASC402, TY-ASC402 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

rodzaj instalacji: Wolnostojący Głośnik niskotonowy: Tak Głośnik wysokotonowy: Takproduktu: Czarny Oświetlenie LED: Tak rodzaj zasilania: USB Głębokość produktu: 320 mm Szerokość artykułu: 350 mm Wysokość produktu: 980 mm Mikrofon: Tak rekomendowane użycie: Uniwersalne Ustawienia korektora: Tak załączony mikrofon: Tak ilość na paczkę: 1 szt.

Moc RMS głośników: 200 W Bluetooth: Tak Wejście AUX: Tak Mikrofon: Tak liczba wejść mikrofonowych: 2 ilość portów USB 2.0: 2 Połączenie USB: Tak technika łączności: Przewodowy i Bezprzewodowy Wi-Fi: Nie ilość głośników: 2

Inne Rankingi:  Zestaw głośnikowy ze Wzmacniaczem

☆ GŁOŚNIK BEZPRZEWODOWY BLUETOOTH TRONSMART BANG SE (CZARNY), Bang SE black ☆

GŁOŚNIK BEZPRZEWODOWY BLUETOOTH TRONSMART BANG SE (CZARNY), Bang SE black Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Tronsmart
 • Nazwa produktu: GŁOŚNIK BEZPRZEWODOWY BLUETOOTH TRONSMART BANG SE (CZARNY), Bang SE black
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64a739c85ecf798501797ecf
 • ID kategorii: 11752

☆ GŁOŚNIK BEZPRZEWODOWY BLUETOOTH TRONSMART BANG SE (CZARNY), Bang SE black - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik Tronsmart Bang SE Portable Part Speaker 40W Uniwersalny kolor producenta: Black (czarny) Materiał: tworzywo nienaturalne samoczynne parowanie z urządzeniami poprzez Bluetooth Moc: 40W Panel z przyciskami Pojemna bateria umożliwia max 24 godzin odtwarzania muzyki Wodoodporność na poziomie IPX6 zaimplementowany mikrofon 3 Tryby oświetlenia Bluetooth 5.3 zasięg do 15m pojemność baterii: 4000 mAh wymiary: 298 mm x 164.5 mm x 118.8 mm Kod producenta: Kod produktu: 4029948202952 Efekty świetlne: podkręć atmosferę Bezprzewodowy głośnik o mocy 40W, gwarantuje mocny i czysty dźwięk.

Jest to świetne urządzenie dla osób, które cenią sobie wysoką jakość dźwięku i uwielbiają dobrą zabawę. Dodatkowo, głośnik posiada tryby oświetlenia, które automatycznie dopasowują się do muzyki, dzięki czemu tworzą oryginalną atmosferę w trakcie wieczornych spotkań czy imprez w ogrodzie czy w domu.

ponadto, głośnik ma klasę wodoodporności IPX6, co oznacza, iż jest niepodatny na wilgoć i perfekcyjnie sprawdza się w warunkach nad wodą czy w trakcie deszczowych dni. Dzięki temu, można bezpiecznie korzystać z niego w trakcie plażowania, wycieczek nad jeziora czy organizacji przyjęć na świeżym powietrzu.

sporo możliwości Tronsmart Bang zapewnia znakomite brzmienie przez całą dobę. Urządzenie zamknięte jest w mocnej obudowie, która jest wytrzymałe na zachlapania i inne uszkodzenia. W pełni naładowany głośnik odtwarza muzykę choćby do 24 godzin.

Głośnik posiada uchwyt, a także na dodatek pasek który pozwala na wygodny transport a panel z wygodnymi przyciskami sterującymi zezwala na instynktowną obsługę. Stopień ochrony IPX6 chroni przed deszczem albo nieumyślnym zachlapaniem, możesz robić imprezy nad wodą, czy przy basenie.

wbudowany mikrofon zezwala na rozmowy Możliwość parowania sprzętów dla osiągnięcia jeszcze lepszego efektu brzmienia stereo! Czas ładowania ok 5 h. Bang SE ma zastosowane oświetlenie LED z 3 zróżnicowanymi trybami odpowiadające za ulepszone odczucia wizualno-muzyczne.

Łączność i ładowanie Bezprzewodowy głośnik Tronsmart to kompletny zestaw, który gromadzi kabel USB-A do USB-C oraz pasek umożliwiający wygodne przenoszenie urządzenia. Dzięki łączności Bluetooth 5.3, sprzęt gwarantuje bezprzewodową transmisję dźwięku bez jakichkolwiek zakłóceń, z zasięgiem do 15 metrów.

Obsługa jest wyjątkowo prosta i instynktowna, dzięki temu można korzystać z asystentów głosowych takich jak Siri, Google Assistant czy Cortana. Możliwość sparowania głośnika z innym urządzeniem za pomocą Bluetooth zezwala na stworzenie niezwykłego zestawu stereo, co ponadto ulepsza jakość dźwięku.

Pojemna bateria o pojemności 4000mAh zezwala na długie odtwarzanie muzyki do 24 godzin, a czas ładowania wynosi około 5 godzin. 'Grający Powerbank' Urządzenie ma przydatną funkcję, jaką jest możliwość ładowania innych urządzeń, w tym telefonów czy słuchawek, przy pomocy wyjścia USB-A.

W komplecie dołączony jest także przewód umożliwiający ładowanie urządzeń z zasilaniem USB, co czyni go przydatnym urządzeniem typu Power Bank. Warto jed...


☆ Głośnik bluetooth Skymaster Pocket Party kolor czerwony- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! ☆

Głośnik bluetooth Skymaster Pocket Party kolor czerwony- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Skymaster
 • Nazwa produktu: Głośnik bluetooth Skymaster Pocket Party kolor czerwony- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5cecc362902e518ed0847472
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik bluetooth Skymaster Pocket Party kolor czerwony- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

dodatkowe informacje:Biała lampa lub latarka, Efekty świetlne LED różne dla poszczególnych trybów, Funkcja zestawu głośnomówiącego, Funkcje Bluetooth: A2DP, AVRCP, odporny na upadki i zachlapania, Podstawka do tabletów i telefonów, Przyssawka do wykorzystania poziomego, Składana kompozycja, Tryb wibracji,Zawartość zestawu:Głośnik, Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna,ilość głośników:1.0,Moc głośników:4.5 W,Interfejsy:Micro USB,Komunikacja:Bluetooth,Kolor główny:Czerwony,Materiał wykonania:Aluminium, Silikon, Tworzywo nienaturalne ABS, Żelazo,Szerokość:35 mm,Wysokość:95 mm,Głębokość:35 mm,Waga:170 g,pojemność baterii:600 mAh,Czas pracy na baterii (do):6 h,Czas ładowania baterii:180 min,Mikrofon:TAKNajtańsze głośniki bluetooth 40w – Ranking listopad 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników bluetooth 40w. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Głośnik bluetooth Skymaster Pocket Party kolor czerwony- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! ☆

Głośnik bluetooth Skymaster Pocket Party kolor czerwony- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Skymaster
 • Nazwa produktu: Głośnik bluetooth Skymaster Pocket Party kolor czerwony- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5cecc362902e518ed0847472
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik bluetooth Skymaster Pocket Party kolor czerwony- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

dodatkowe informacje:Biała lampa lub latarka, Efekty świetlne LED różnorodne dla poszczególnych trybów, Funkcja zestawu głośnomówiącego, Funkcje Bluetooth: A2DP, AVRCP, niepodatny na upadki i zachlapania, Podstawka do tabletów i telefonów, Przyssawka do zastosowania poziomego, Składana budowa, Tryb wibracji,Zawartość zestawu:Głośnik, Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna,liczba głośników:1.0,Moc głośników:4.5 W,Interfejsy:Micro USB,Komunikacja:Bluetooth,Kolor główny:Czerwony,Materiał wykonania:Aluminium, Silikon, Tworzywo nienaturalne ABS, Żelazo,Szerokość:35 mm,Wysokość:95 mm,Głębokość:35 mm,Waga:170 g,objętość baterii:600 mAh,Czas pracy na baterii (do):6 h,Czas ładowania baterii:180 min,Mikrofon:TAK


☆ BLOW GŁOŚNIK BLUETOOTH BAZOOKA BT900 - 30-330#- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! ☆

BLOW GŁOŚNIK BLUETOOTH BAZOOKA BT900 - 30-330#- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BLOW
 • Nazwa produktu: BLOW GŁOŚNIK BLUETOOTH BAZOOKA BT900 - 30-330#- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c5dbd02902e51ea2fa42222
 • ID kategorii: 11752

☆ BLOW GŁOŚNIK BLUETOOTH BAZOOKA BT900 - 30-330#- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

GŁOŚNIK BLUETOOTH BLOW BT900 ✅ Moc maksymalna 25W gwarantująca dźwięk wysokiej jakości ✅ Połączenie bezprzewodowe Bluetooth 2.1+EDR ✅ zaimplementowane radio FM ✅ Złącze USB, a także microSD ✅ obudowa wykonana z wysokiej jakości materiałów ✅ Kompatybilne z urządzeniami Android, a także Apple iOS Głośnik Bluetooth producenta Blow to świetne bezprzewodowe źródło dźwięku wysokiej jakości, które umili niejedno spotkanie przy grillu, na plaży czy także przy okazji kameralnych imprez.

Dzięki możliwości połączenia głośnika z urządzeniami obsługującymi technologie Bluetooth (np. Telefon, smartfon, tablet) ulubiona muzyka jest odtwarzana bez zbędnych, ograniczających kabli, przez co jest rewelacyjnym kompanem wszelkich wyjazdów.

✅niemało możliwości Głośnik Bazooka jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami które są wyekwipowane w technologię bluetooth. Jednak to nie wszystko - dzięki gniazdom USB i microSD muzykę można odtwarzać także z innych źródeł.

ponadto głośnik posiada także zaimplementowane radio FM. ✅intuicyjna obsługa Obsługa urządzenia odbywa się za pomocą wygodnego potencjometra wielofunkcyjnego. Żeby przejść między funkcjami radia, aux i bluetooth należy nacisnąć i przytrzymać przełącznik.

W celu regulacji trzeba przesunąć i przytrzymać przełącznik, w lewoobniżyć dźwięk lub w prawo by go rozszerzyć. By zmienić fale radiowe należy w funkcji radio przesunąć przełącznik w lewo lub prawo.

✅Uniwersalny przewód micro USB przy pomocy załączonego do zestawu progresywnego kabla micro USB możemy nie tylko naładować głośnikdodatkowo słuchać muzyki z każdego dowolnego urządzenia wyekwipowanego w wejście mini Jack 3,5mm.

starczy podłączyć kabel do głośnika, a także smartfonu lub innego odtwarzacza, przy pomocy wielofunkcyjnego przełącznika przejść do funkcji AUX i cieszyć się naszą ulubioną muzyką. ✅mobilne źródło dźwięku Głośnik możesz zabrać tam gdzie tylko zechcesz!

Bazooka spełni swoją funkcję jednocześnie w terenach zewnętrznych jak i w pomieszczeniach - bez problemu rozkręcisz każdą imprezę! ✅Postaw na jakość wbudowany konkretny akumulator 800mAh zezwala na dwugodzinną pracę głośnika w najwyższej jakości.

Przemyślana i wysokiej jakości głośnik dają w rezultacie wysoką klasę dźwięku na urządzeniu przenośnym, a solidna budowa zagwarantuje solidność artykułu na długi czas! ⏺Specyfikacja: Bluetooth: 2.1 + EDR Głośnik: 2,5' Moc maksymalna: 25W Zakres częstotliwości: 100 Hz - 20 KHz FM radio: 87,5 MHz – 108 MHz Zasięg Bluetooth: ~ 10m objętość akumulatora: 800 mAh Prąd ładowania: DC 5V Czas ładowania: ok.

1,5 godziny Czas odtwarzania: do 2 godzin rozmiary: 20 cm x 10 cm x 9 cm Wejścia: USB, AUX, microSD ⏺Zawartość opakowania: ✅ Głośnik Bluetooth Bazooka BT900 ✅ przewód USB z wtykiem Jack ✅ Instrukcja obsługi


☆ Głośnik bluetooth soul abt03bk kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! marki Prime3 ☆

Głośnik bluetooth soul abt03bk kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! marki Prime3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: PRIME3
 • Nazwa produktu: Głośnik bluetooth soul abt03bk kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! marki Prime3
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5be28136b256f56f22992e0c
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik bluetooth soul abt03bk kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! marki Prime3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:nie;Bluetooth:tak;Czas ładowania do:1,5 h;Czas pracy do:5 h;Czytnik kart pamięci:tak;Efekty świetlne:nie;Funkcje:wbudowany mikrofon, czytnik kart pamięci;Gwarancja:24 miesiące;Karaoke:nie;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:czarny;Kolor:czarny;pasuje do:Urządzenia mobilne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Moc:3 W;Model (wariantowanie):Prime3 Soul;Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami:nie;NFC:nie;nadaje się do:urządzenia ze złączem 3,5 mm jack, urządzenia z Bluetooth;pojemność akumulatora:300 mAh;Powerbank:nie;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:głośnik mobilny;Radio:radio FM;wariant:głośnik Bluetooth;Waga:185 g;wbudowane radio:tak;zaimplementowany mikrofon:tak;Wersja Bluetooth:Bluetooth 4.1;Wi-Fi:nie;rozmiary:80 x 80 x 42 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód USB, przewód AUX;Zasilanie:akumulatorowe;Złącza:micro USB, czytnik kart microSD...


☆ Defender Głośnik Bluetooth Enjoy S400 czarny ☆

Defender Głośnik Bluetooth Enjoy S400 czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Defender
 • Nazwa produktu: Defender Głośnik Bluetooth Enjoy S400 czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64ba3bec3754b76af458758c
 • ID kategorii: 11752

☆ Defender Głośnik Bluetooth Enjoy S400 czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik Defender Enjoy S400 Bluetooth/FM/SD/USBEAN: 4745090822663
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 65399
rodzaj: mobilne
System: Mono
Przeznaczenie: Muzyka
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Regulacja poziomu głośności
Max. Moc głośników (sumaryczna): 5 W
Pasmo przenoszenia (min.): 80 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 18000 Hz
Stosunek sygnału do szumu: 86 dB
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB (Type C)
Zasilanie: Akumulator
Czas ładowania: 4 h
Czas pracy na baterii/bateriach: 4 h
rozmiary: wymiary artykułu (bez opakowania) - 7.60 x 8.00 x 16.20 cm rozmiary opakowania jednostkowego - 8.30 x 8.00 x 16.70 cm
Waga: 0.32 kg
Pozostałe atrybuty: objętość akumulatora - 1200 mAh

☆ Głośnik bluetooth 2.0 BLOW 30-337# kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!, 2_201476 ☆

Głośnik bluetooth 2.0 BLOW 30-337# kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!, 2_201476 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Głośnik bluetooth 2.0 BLOW 30-337# kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!, 2_201476
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5bc17f033754b71e068f822d
 • ID kategorii: 11752
Inne Rankingi:  Wzmacniacz gitarowy do 1000 zł

☆ Głośnik bluetooth 2.0 BLOW 30-337# kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!, 2_201476 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Bezprzewodowy głośnik Bluetooth z radiem FM, a także obsługą microSD

Odtwarzaj ulubioną muzykę bezprzewodowo z maszyn wyekwipowanych w Bluetooth czyli smartfonów czy tabletów i ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem wszędzie tam, gdzie chcesz.

wyśmienite brzmienie oraz wysoka głośność regulowana przyciskami na obudowie lub bezpośrednio z telefonu/odtwarzacza, to główne atuty tego sprzętu. A designerska solidnie wykonana obudowa zagwarantuje ochronę przed zachlapaniem.

Głośnik można sparować niemal z każdym urządzeniem bezprzewodowo przez Bluetooth oraz przewodowo za pomocą kabla AUX (miniJack). Spełni oczekiwania ponadto jako samodzielne źródło dźwięku, korzystając z karty pamięci microSD, nośnika USB albo zastosowanego radia FM. Na spodzie urządzenia znajduje się gumowy pasek przeciwpoślizgowy uniemożliwiający automatycznym przemieszczaniu. Na dodatek do zestawu załączony został przewód USB-microUSB, którym naładujemy akumulator głośnika oraz kabel miniJack 3,5mm do podłączenia dowolnego odtwarzacza muzycznego.

Gdy tylko włączymy głośnik - przyciski podświetlą się i możemy wybrać tryb odtwarzania; radio FM, Bluetooth, miniJack lub pendrive.

 • Moc maksymalna: 2x 10W
 • standard bluetooth: v3.0
 • Zasięg działania: do 10m
 • Czas działania: do 4h
 • Czas ładowania: 3-4h
 • Długość kabla miniJack: ok. 50cm
 • Długość kabla USB-microUSB: ok. 50cm
 • Wejście: TF microSD, USB, AUX, microUSB
 • zastosowane radio FM z pamięcią stacji
 • Włącznik ON/OFF
 • Przyciski:
  • regulujące głośność (plus, minus)
  • do zmiany trybu odtwarzania
  • odtwarzanie z karty albo pendrive odbywa się automatycznie po włożeniu nośnika
 • zaimplementowany akumulator 2000mAh
 • certyfikat CE
 • Kolor: czarny
 • Gwarancja: 24 miesiące

W komplecie:

 • Głośnik Bluetooth
 • przewód miniJack 3,5mm
 • kabel ładujący (USB-microUSB)
 • Instrukcja obsługi po polsku
 • Całość zapakowana w estetyczne pudełko

☆ Xtreme Głośnik bluetooth xtreme 402 30-402# 2.0 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! (5900804111139) ☆

Xtreme Głośnik bluetooth xtreme 402 30-402# 2.0 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! (5900804111139) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: XTREME
 • Nazwa produktu: Xtreme Głośnik bluetooth xtreme 402 30-402# 2.0 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! (5900804111139)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5cbaa889d403334fa2b3749f
 • ID kategorii: 11752

☆ Xtreme Głośnik bluetooth xtreme 402 30-402# 2.0 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! (5900804111139) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Niewielkich wymiarów głośnik bezprzewodowy

Głośnik Bluetooth producenta Blow to wyśmienite bezprzewodowe źródło dźwięku wysokiej jakości, które umili niejedno spotkanie przy grillu, na plaży czy także przy okazji kameralnych imprez. Dzięki możliwości połączenia głośnika z urządzeniami obsługującymi technologie Bluetooth (np. Telefon, smartfon, tablet) ulubiona muzyka jest odtwarzana bez zbędnych, ograniczających kabli, przez co jest nadzwyczajnym kompanem wszystkich wyjazdów.

Bezprzewodowa transmisja muzyki dzięki technologii Bluetooth

Chcesz, żeby organizowana przez Ciebie impreza plenerowa przebiegała przy dźwiękach muzyki? Nie musisz zabierać ze sobą ciężkiego boomboxa – dzisiaj wystarczy Ci uniwersalny głośnik. Sprzęt wykonany z wysokiej jakości tworzyw, nad wyraz efektowny.

atuty:
 • elegancka czarna obudowa pasująca do sypialni albo biura
 • Głośnik Bluetooth do połączenia z telefonem
 • Radio FM działające na wszelkich częstotliwościach!
 • Odtwarzacz plików MP3 z portu PENDRIVE (port USB) lub karty Micro SD/SDHC
 • Ciągłość grania przez około 7 godziny!
Niezwykła jakość dźwięku

Najwyższej jakości podzespoły, które zaimplementowano dają niesamowite doznania muzyczne. Usztywniony bas to niezwykła siła dźwięku następnej generacji, która zaskoczy niejednego wielbiciela muzyki i nieprzeciętnej zabawy!

duży i pojemny akumulator

zastosowany solidny akumulator 2000mAh zezwala na kilkugodzinną pracę głośnika. Bez przeszkód możemy oddalić się od gniazda i cieszyć genialną zabawą bez żadnych ograniczeń.

Bezprzewodowa łączność Bluetooth

Bluetooth zezwala na łatwą bezprzewodową komunikację głośnika z innymi urządzeniami, takimi jak smartfony, tablety czy notebooky. Dzięki temu można w prosty sposób odtwarzać bez wykorzystania kabli ulubioną muzykę.

Gniazdo AUX

Jeśli posiadasz sprzętów bez wsparcia bezprzewodowego, po prostu podłącz swój mobilny odtwarzacz audio albo telefon poprzez wejście AUX i słuchaj swoich ulubionych nagrań za pośrednictwem głośnika.

Czytnik kart pamięci

Poza standardową funkcją bezprzewodowego głośnika, urządzenie dodatkowo zaimplementowany czytnik kart pamięci microSD, który umożliwia odtwarzanie plików muzycznych w formacie MP3 bezpośrednio z karty.

Radio FM

wbudowane radio FM z automatycznym strojeniem stacji, pozwoli Ci cieszyć się muzyką i audycjami z Twojej ulubionej rozgłośni radiowej.

W pakiecie:

 • Głośnik Bluetooth
 • przewód USB
 • przewód AUX
 • Pasek do przenoszenia
 • Instrukcja obsługi

☆ Mikrofon bluetooth z głośnikiem Forever BMS-400 różowy (5900495852762) ☆

Mikrofon bluetooth z głośnikiem Forever BMS-400 różowy (5900495852762) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: FOREVER
 • Nazwa produktu: Mikrofon bluetooth z głośnikiem Forever BMS-400 różowy (5900495852762)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62141344d712878f13599d36
 • ID kategorii: 169

☆ Mikrofon bluetooth z głośnikiem Forever BMS-400 różowy (5900495852762) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Mikrofon z zaimplementowanym głośnikiem bluetooth umożliwia słuchanie muzyki i śpiewanie jednocześnie! Bezprzewodowy mikrofon bluetooth zezwala na połączenie się z smartfonami, tabletami lub telewizorami smart TV z systemem operacyjnym Android lub iOS i puszczanie muzyki poprzez zaimplementowany głośnik, nakładając jednocześnie nasz śpiew odbierany przez mikrofon....


☆ Głośnik Bluetooth Bezprzewodowy Duży Boombox 40W (5906435674784) ☆

Głośnik Bluetooth Bezprzewodowy Duży Boombox 40W (5906435674784) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Inny producent
 • Nazwa produktu: Głośnik Bluetooth Bezprzewodowy Duży Boombox 40W (5906435674784)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 654c39fe0a3d5fc47d988f3c
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Bluetooth Bezprzewodowy Duży Boombox 40W (5906435674784) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
BEZPRZEWODOWY GŁOŚNIK BLUETOOTH - 40W Zabierz muzykę ze sobą, gdziekolwiek zechcesz Niesamowicie czyste i konkretne brzmienie nad wyraz pokaźna MOC 40W!!! Głęboki i dynamiczny bas zaimplementowany akumulator 10000 mAh daje możliwość choćby do 10 godzin odtwarzania muzyki Wodoodporna obudowa: IPX7 Czas ładowania: do 4,5 godzin Funkcja 2w1: możliwość połączenia dwóch głośników w jeden komplet audio Pasek do nietrudnego przenoszenia Głośnik: 22x9x9 Bluetooth 4.1 Zasięg Bluetooth do 10m Wejście Jack 3,5mm Głośnik jest wygodna do przenoszenia (pasek) i za każdym razem zapewni nam korzystny nastrój przy wszelkich spotkaniach w plenerze! DŁUGI CZAS PRACY Głośnik wyposażony jest w akumulator przez co odtwarzanie muzyki jest możliwe bez konieczności przyłączania się do zasilania (po wcześniejszym naładowaniu). Czas pracy głośników to około 5 godzin stałego odtwarzania muzyki. Mocne strony produktu czytelne przyciski ułatwiające sterowanie muzyką i podłaczenie urządzenia wytrzymała obudowa sprawia, iż urządzenie można zabrać ze sobą niemal wszędzie solidne głośniki idealną jakość dźwięku pojemna bateria pozwoli cieszyć się ulubioną muzyką gdziekolwiek będziesz PEŁNA KOMPATYBILNOŚĆ Z bezprzewodowym głośnikiem można się dopasować na kilka sposobów.Urządzenie jest w pełni kompatybilne ze wszystkimi telefonami, a także komputerami wyekwipowanymi w funkcję Bluetooth. Oprócz tego, z głośnikiem można zintegrować się bezpośrednio przez przewód AUX. Do jego obsługi nie jest konieczne żadne dopełniające oprogramowanie. Zestaw mieści: Głośnik BOOMBOX przewód USB kabel audio 3,5mm Instrukcja obsługi dostępny odcienie: CZARNY

☆ Rebeltec Głośnik Bluetooth PartyBox 400 (5902539601282) ☆

Rebeltec Głośnik Bluetooth PartyBox 400 (5902539601282) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Rebeltec
 • Nazwa produktu: Rebeltec Głośnik Bluetooth PartyBox 400 (5902539601282)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 608b59583754b745c9e959c9
 • ID kategorii: 11752

☆ Rebeltec Głośnik Bluetooth PartyBox 400 (5902539601282) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Najważniejsze cechy: Wielokolorowe podświetlenie RGB 4 przyciski multimedialne oraz pokrętło Funkcja TWS Radio FM Aktywny interfejs Bluetooth Głośnik mocy RMS 20W, wyśmienitym równocześnie do wykorzystywania domowego jak i do używania w trakcie imprez plenerowych, ognisk itd.

sterowany za pomocą smartphona (bluetooth) lub wbudowanych przycisków. Pozwala na słuchanie muzyki przesłanej bezprzewodowo z urządzenia obsługującego technologię Bluetooth 5.0 (np. Telefon, smartfon, tablet) i swobodne przemieszczanie się bez ograniczenia spowodowanego zbędnymi kablami.

sporo możliwości Głośnik odczytuje pliki muzyczne z kart pamięci microSD oraz z innych nośników danych (np. Pendrive). Uzupełniające złącze AUX 3,5mm umożliwia podłączenie prawie każdego źródła dźwięku, co rozszerza możliwości używania.

U góry urządzenia znajduje się 6 przycisków multimedialnych. Na dodatek głośnik posiada wejście mikrofonu 6,3mm mono. Mobilny głośnik Bluetooth w dodatku funkcja TWS - umożliwia m.in. Sparowanie z drugim takim samym głośnikiem i jednoczesny odsłuch w stereo na dwóch urządzeniach oraz guziczki, dzięki którym można np.

przełączyć piosenkę z pendrive albo karty microSD. W komplecie: Głośnik kabel USB(M)->microUSB (M) przewód AUX Instrukcja


☆ Blow głośnik bluetooth bazooka bt920 - 30-332#- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! (5900804105442) ☆

Blow głośnik bluetooth bazooka bt920 - 30-332#- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! (5900804105442) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BLOW
 • Nazwa produktu: Blow głośnik bluetooth bazooka bt920 - 30-332#- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! (5900804105442)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b5049433754b7f51f98ae27
 • ID kategorii: 11752

☆ Blow głośnik bluetooth bazooka bt920 - 30-332#- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! (5900804105442) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik Bluetooth Aktywny interfejs Bluetooth pozwala na słuchanie muzyki przesłanej bezprzewodowo z urządzenia obsługującego technologię Bluetooth (np. Telefon, smartfon, tablet) i swobodne przemieszczanie się bez ograniczenia spowodowanego zbędnymi kablami.

Dlaczego wybrać głośnik Blow BT920: Głośnik ze umocnioną obudową - nie straszny mu pył ani wstrząsy Rozkręć każdą imprezę plenerową - jeżeli planujesz imprezę w plenerze, głośnik poręczny pasek, który ułatwi przenoszenie Oczaruj znajomych jakością brzmienia - głośnik, który zaskoczy Cię czystością i dynamiką dźwięku Odtwarzaj dźwięk z wielu źródeł - już nie musisz się ograniczać - głośnik ma bluetooth, aux, usb oraz slot na kartę pamięci Radio FM - słuchaj swoich ulubionych audycji radiowych, dzięki zaimplementowanemu radiu FM profesjonalny mikrofon w zestawie - genialny komplet na imprezy karaoke pokrywa wyprodukowana z wysokiej jakości materiałów Głośnik kompatybilny z każdym smartfonem, tabletem i komputerem potężny efekt stereofoniczny, który usatysfakcjonuje prawdziwego melomana Najważniejsze dla Ciebie jest jakość muzyki? Ten głośnik jest wspaniały wyborem idealny głośnik na ognisko, lub pod namiot - wspaniałe nagłośnienie w plenerze lub w obszernym pomieszczeniu Najważniejsze cechy: Obsługa nośników USB Gniazdo Micro SD Radio FM Bluetooth rozmiary: 210 x 320 x 220 mm objętość akumulatora: 1500mAh BAZOOKA AKUSTYCZNA GŁOŚNIK NA IMPREZĘ Głośnik Bluetooth rodzaju Bazooka to nieprzeciętne bezprzewodowe źródło dźwięku wysokiej jakości, które umili niejedno spotkanie przy grillu, na plaży czy również przy okazji kameralnych imprez.

Dzięki możliwości połączenia głośnika z urządzeniami obsługującymi technologie Bluetooth (np. Telefon, smartfon, tablet) ulubiona muzyka jest odtwarzana bez zbędnych, ograniczających kabli, przez co jest wspaniałym kompanem wszystkich wyjazdów.

RADIO FM - wbudowane radio FM z samoczynnym strojeniem stacji, pozwoli Ci radować się muzyką i audycjami z Twojej ulubionej rozgłośni radiowej. ODTWARZAJ JAK lubisz Głośnik Bazooka jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami które są wyekwipowane w technologię bluetooth.

Jednak to nie wszystko - dzięki licznym gniazdom (USB, microSD, AUX) muzykę można odtwarzać także z innych źródeł, takich jak pamięć USB czy karta microSD! w dodatku głośnik ma także wbudowane radio FM z automatycznym wyszukiwaniem stacji radiowych, a zaimplementowane gniazdo mikrofonowe pozwoli na zorganizowanie emocjonujących występów karaoke!

WYGODA PRZEMIESZCZANIA Nie uwielbiasz być długo w jednym miejscu? Niech Twoja ulubiona muzyka za każdym razem podąża razem z Tobą! Bazooka spełni swoją funkcję jednocześnie w terenach zewnętrznych jak i w pomieszczeniach - bez problemu rozkręcisz każdą imprezę!

Skórzany, wysmakowany i wygodny pasek umożliwi prosty i błogi transport towaru. WydajnE PODŚWIETLENIE Chcesz nadać organizowanej przez siebie imprezie dyskotekowego klimatu? BT920 ma podświetlenie LED, które podświetla głośnik ukazując niesamowity pokaz świetlny.

Ustaw...