głośnik bluetooth bass

Ranking głośników bluetooth bass – listopad 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników bluetooth bass. Ranking zawierający polecane głośniki bluetooth bass jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Power audio pb06db marki Blaupunkt ☆

Power audio pb06db marki Blaupunkt Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BLAUPUNKT
 • Nazwa produktu: Power audio pb06db marki Blaupunkt
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61bcc7d6902e514702d5b82c
 • ID kategorii: 11752

☆ Power audio pb06db marki Blaupunkt - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik Blaupunkt PB06DB Bluetooth Bluetooth i funkcja TWS Głośnik Blaupunkt PB06DB Bluetooth został zaopatrzony w funkcję Bluetooth, więc po połączeniu ze smartfonem albo innym urządzeniem takim jak tablet, czy komputer istnieje możliwość bezprzewodowego odtwarzania dźwięku, zarówno z biblioteki muzycznej przechowywanej w pamięci urządzenia zewnętrznego, jak i z serwisów streamingowych, czy internetowych stacji radiowych.

Przy tak szerokich możliwościach, dobór optymalnej muzyki na każdą okazję wydaje się niezwykle prosty. PB06DB dodatkowo funkcję TWS (True Wireless Stereo), czyli możliwość połączenia ze sobą dwóch takich samych głośników, by muzyka grała jeszcze głośniej i dostarczała przyjemności na jeszcze większej powierzchni.

Po poprawnym uruchomieniu i sparowaniu urządzeń uzyskujemy na dodatek tradycyjny efekt stereofonii. Odtwarzacz USB/microSD Głośnik Blaupunkt PB06DB Bluetooth na dodatek odtwarzacz plików MP3, które mogą zostać zapisane na mobilnych pamięciach USB albo kartach microSD.

Odtwarzacz obsługuje nośniki o maksymalnej objętości do 32 GB, a to oznacza,możliwe jest odtworzenie istotnie bogatej listy utworów. W trybie odtwarzania USB/microSD dostępna jest funkcja zarówno powtarzania wybranego utworu, wszelkich utworów na danym nośniku lub ich losowe odtwarzanie.

wystarczy włączyć trafny tryb, a głośnik zadba o całą resztę. W modelu PB06DB dostępny jest także tuner FM z cyfrową syntezą PLL. Po naciśnięciu tylko jednego przycisku, urządzenie samo wykona przeszukiwanie i zapamięta przystępne stacje radiowe.

W pamięci urządzenia może zostać zapisanych aż 40 różnorodnych rozgłośni. Za pomocą trafnych przycisków, równocześnie na górnym panelu głośnika, jak i na pilocie zdalnego sterowania, osiągalne jest na dodatek manualne dostrojenie do żądanej częstotliwości.

Korekcja dźwięku i moc Rożne rodzaje muzyki wymagają adekwatnych korekt w ustawieniach brzmienia. Głośnik Blaupunkt PB06DB Bluetooth wbudowany korektor cechyczny z pięcioma zaprogramowanymi trybami dźwięku.

Użytkownik może wybrać pomiędzy opcją FLAT, POP, ROCK, JAZZ i CLASSIC. W dodatku możliwa jest oddzielna regulacja jednocześnie niskich, jak i wysokich tonów. Taka funkcjonalność zezwala na dobranie profilu brzmienia do preferencji przeróżnych użytkowników.

Głośnik wysokotonowy i dwa głośniki średnio-niskotonowe w rozmiarze 6 cali zostały zamknięte w obudowie rodzaju bass-reflex i zestrojone z efektywnym wzmacniaczem, dzięki temu kompletna moc zestawu wynosi 500 W, a to pozwala nagłośnić całkiem obszerne pokój.

W głośniku rodzaju „PartyBox" nie może zabraknąć funkcji karaoke. W pakiecie dołączony jest jeden mikrofon bezprzewodowy, który tuż po włączeniu automatycznie parują się z głośnikiem. Wystarczy włączyć mikrofon i po chwili już można śpiewać!

w trakcie korzystania z funkcji karaoke dostępna jest opcja priorytetu mikrofonu – oznacza to, że gdy zostanie ona włączona, urządzenie samoczynnie będzie wyciszać podkład muzyczny podczas śpiewania. Jeśli...


☆ Przenośny głośnik bezprzewodowy Kruger&Matz Music Box Ultra (5901890061261) ☆

Przenośny głośnik bezprzewodowy Kruger&Matz Music Box Ultra (5901890061261) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: kruger&matz
 • Nazwa produktu: Przenośny głośnik bezprzewodowy Kruger&Matz Music Box Ultra (5901890061261)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 613136e3b256f555a35f4f8b
 • ID kategorii: 11752

☆ Przenośny głośnik bezprzewodowy Kruger&Matz Music Box Ultra (5901890061261) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Moc: 60 W Impedancja: 3 Ohm Pasmo przenoszenia: 40 Hz - 18 kHz Stosunek S/N: 85 dB Głośnik: 2 x 8" + 1" Częstotliwość FM: 87,50 - 108,00 MHz Bluetooth: 5.0 Obsługiwane formaty: MP3 Funkcja TWS (połącz ze sobą dwa głośniki) Panel sterowania z efektami dźwiękowymi Funkcja X-BASS Wejścia/wyjścia: Port USB 2.0 2 x wejście mikrofonowe (Jack 6,3 mm) Wejście AUX (Jack 3,5 mm) Gniazdo micro USB Zasilanie: 15 V / 1,6 A Akumulator: 12 V / 3000 mAh rozmiary: 300 x 270 x 760 mm Waga: 10,3 kg obfity głośnik Bluetooth potrzebujesz głośnika BT, który naprawdę zaskoczy Twoich gości$345 Wybierz model Music Box Ultra!

Urządzenie zostało wyposażony w 3 przetworniki, które zagrają z mocą 60 W. Takie połączenie zapewnia znakomitą oprawę muzyczną Twojej imprezy! Efekty dźwiękowe Pierwsze, co rzuca się w oczy to panel sterowania z nagranymi efektami dźwiękowymi, których można używać w każdym trybie głośnika.

Do dyspozycji masz efekty: muzyki techno, syntezatora i perkusyjne. Baw się muzyką! Podbicie basu Dodawanie efektów dźwiękowych to nie jedyne dodatkowe możliwości głośnika bezprzewodowego Music Box Ultra.

Jeśli uwielbiasz konkretne, basowe brzmienie, możesz skorzystać z funkcji X-bass, która wzmocni niskie dźwięki i nada piosenkom pełniejszego, głębszego brzmienia. Głośnik bezprzewodowy do karaoke Jedną z największych zalet tego głośnika przenośnego są 2 wejścia mikrofonowe, które pozwolą Ci zorganizować imprezę karaoke.

Inne Rankingi:  głośnik bezprzewodowy prime3

Co więcej, w komplecie znalazł się mikrofon, dlatego nie musisz inwestować w dodatkowy sprzęt. Radio FM, USB, AUX Choć Music Box Ultra to głośnik na Bluetooth, to bezprzewodowe odtwarzanie playlisty ze smartfona to nie jedyne źródło, z jakiego możesz odtwarzać muzykę.

Urządzenie zostało wyekwipowane w radio FM oraz port USB, a także wejście AUX, które pozwolą Ci odtwarzać piosenki z innych nośników. Your browser does not support the video tag. Błyskotliwe podświetlenie Music Box Ultra to nie tylko wysoka jakość dźwięku i znaczna funkcjonalność.

Urządzenie posiada wielokolorowe podświetlenie, które eksponuje wyjątkowość tego głośnika i czyni go niezastąpionym elementem każdej domówki! True Wireless Stereo Jeden głośnik to za niewiele$346 Ci trzeba nagłośnić pokaźniejsze pokój$347 Dzięki funkcji TWS możesz stworzyć zestaw stereo, łącząc ze sobą dwa głośniki Music Box Ultra.

Wprowadź wszystkich w imprezowy klimat! Wygoda przemieszczania Nie uwielbiasz być długo w jednym miejscu$348 Niech Twoja ulubiona muzyka zawsze podąża razem z Tobą! Dzięki komfortowemu uchwytowi i wytrzymałym kółkom prosto przetransportujesz głośnik Bluetooth na miejsce imprezy.


☆ Kruger&matz Przenośny głośnik bezprzewodowy music box party dj ☆

Kruger&matz Przenośny głośnik bezprzewodowy music box party dj Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: kruger&matz
 • Nazwa produktu: Kruger&matz Przenośny głośnik bezprzewodowy music box party dj
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 613189783754b7c26ca9e9c0
 • ID kategorii: 11752

☆ Kruger&matz Przenośny głośnik bezprzewodowy music box party dj - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik boombox na imprezę Nie uwielbiasz, gdy na domówce wieje nudą? Wybierz głośnik BT, który pomoże Ci rozkręcić imprezę. Music Box Party DJ, z dwoma przetwornikami 6,5" i jednym 1,5" o łącznej mocy 30 W, pomoże Ci rozkręcić każdą zabawę.

Daj się ponieść rytmom Twoich ulubionych piosenek! Efekty dźwiękowe Wczuj się w rolę DJ’a i porwij znajomych na parkiet! Pomoże Ci w tym panel sterowania z nagranymi efektami dźwiękowymi. Do dyspozycji masz efekty: muzyki techno, syntezatora i perkusyjne.

Dobra zabawa gwarantowana! Podbicie basu Zaskocz siłą i jakością dźwięku! mocne basy w głośniku Music Box Party DJ zagwarantuje funkcja X-bass, która wzmocni niskie dźwięki i nada piosenkom pełniejszego, głębszego brzmienia.

Głośnik bezprzewodowy do karaoke Chcesz zorganizować domowy wieczór karaoke? W komplecie z głośnikiem uzyskujesz mikrofon bezprzewodowy, który zrobi z Ciebie gwiazdę wieczoru! Co więcej, dzięki uzupełniającemu wejściu na mikrofon, możecie także w duetach!

Odtwarzaj jak uwielbiasz Music Box Party DJ, dzięki technologii Bluetooth możesz skonsolidować praktycznie z każdym urządzeniem. Dzięki występowaniu portów AUX, USB i microSD możesz słuchać ulubionej playlisty zapisanej na smartfonie, karcie pamięci czy pendrivie.

Music Box Party DJ to boombox z radiem, zatem bez problemu umożliwi słuchanie Twoich ulubionych stacji. Atrakcyjne podświetlenie Chcesz nadać organizowanej przez siebie imprezie dyskotekowego klimatu? Music Box Party DJ posiada diody LED RGB, które podświetlają głośniki pokazując niesamowity pokaz świetlny.

Ustaw zatem urządzenie w centralnym punkcie i ciesz się nie tylko wysoką jakością dźwięku, ale też szeroką funkcjonalnością tego głośnika! True Wireless Stereo Nadaj pokaźniejszej mocy swojej imprezie! Dzięki funkcji True Wireless Stereo (TWS) możesz stworzyć pakiet stereo, łącząc ze sobą dwa głośniki Music Box Party DJ.

Wprowadź wszystkich w imprezowy klimat! Wygoda przemieszczania Nie lubisz być długo w jednym miejscu? Niech Twoja ulubiona muzyka zawsze podąża razem z Tobą! Dzięki wygodnemu uchwytowi, a także wytrzymałym kółkom łatwo przetransportujesz głośnik Bluetooth na miejsce imprezy..tb_button


☆ Rebeltec Głośnik soundbox 390 ☆

Rebeltec Głośnik soundbox 390 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: REBELTEC
 • Nazwa produktu: Rebeltec Głośnik soundbox 390
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5be3d27cb256f5e2908709c6
 • ID kategorii: 11752

☆ Rebeltec Głośnik soundbox 390 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Soundbox 390 to bezprzewodowe akcesorium muzyczne genialne dla każdego miłośnika dobrych brzmień. Głośnik pozwala na odtwarzanie muzyki na kilka sposobów - przy pomocy technologii Bluetooth v4.2, przy pomocy kabla minijack 3.5 mm, karty pamięci microSD albo pendrive'a.

zaimplementowana bateria o objętości 3600 mAh zapewnia od 6 do 12 godzin odtwarzania muzyki w zależności od głośności. Mocny dźwięk w przenośnym wydaniu Rebeltec SoundBOX 390 został produkowany z myślą o użytkownikach, którzy oczekują widocznie więcej od swoich produktów mobilnych.

To wielofunkcyjne urządzenie zostało zaopatrzone w cztery 4-calowe głośniki (2 głośniki 4'' + 2 głośniki pasywne 3'') o mocy całkowitej 20W RMS, które cechują się wysoką dynamiką dźwięku, umocnionymi basami i dużą głośnością.

przy pomocy głośnika możemy odbierać połączenia, a samo urządzenie może służyć także jako radio FM z automatycznym wyszukiwaniem stacji. Prosty, innowacyjny design i kolorystyka wpisują się w obecne trendy, a komfortowy uchwyt upraszcza przenoszenie głośnika....


☆ Głośnik Przenośny Mocny Bass Bluetooth 5.0 Usb (6973771101402) ☆

Głośnik Przenośny Mocny Bass Bluetooth 5.0 Usb (6973771101402) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Głośnik Przenośny Mocny Bass Bluetooth 5.0 Usb (6973771101402)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63812b1f902e517953eb9a5d
 • ID kategorii: 11752
Inne Rankingi:  Wzmacniacz klasy D

☆ Głośnik Przenośny Mocny Bass Bluetooth 5.0 Usb (6973771101402) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik mobilny solidny Bass Bluetooth 5.0 Usb


Najtańsze głośniki bluetooth bass – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników bluetooth bass. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Głośnik Przenośny Mocny Bass Bluetooth 5.0 Usb (6973771101402) ☆

Głośnik Przenośny Mocny Bass Bluetooth 5.0 Usb (6973771101402) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Głośnik Przenośny Mocny Bass Bluetooth 5.0 Usb (6973771101402)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63812b1f902e517953eb9a5d
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Przenośny Mocny Bass Bluetooth 5.0 Usb (6973771101402) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik mobilny mocny Bass Bluetooth 5.0 Usb

☆ Rebeltec Głośnik soundbox 390 ☆

Rebeltec Głośnik soundbox 390 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: REBELTEC
 • Nazwa produktu: Rebeltec Głośnik soundbox 390
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5be3d27cb256f5e2908709c6
 • ID kategorii: 11752

☆ Rebeltec Głośnik soundbox 390 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Soundbox 390 to bezprzewodowe akcesorium muzyczne nadzwyczajne dla każdego miłośnika korzystnych brzmień. Głośnik zezwala na odtwarzanie muzyki na kilka sposobów - przy pomocy technice Bluetooth v4.2, za pomocą kabla minijack 3.5 mm, karty pamięci microSD albo pendrive'a.

wbudowana bateria o pojemności 3600 mAh gwarantuje od 6 do 12 godzin odtwarzania muzyki w zależności od głośności. Solidny dźwięk w przenośnym wydaniu Rebeltec SoundBOX 390 został stworzony z myślą o użytkownikach, którzy oczekują znacznie więcej od swoich produktów przenośnych.

To wielofunkcyjne urządzenie zostało wyekwipowane w cztery 4-calowe głośniki (2 głośniki 4'' + 2 głośniki pasywne 3'') o mocy całkowitej 20W RMS, które charakteryzują się wysoką dynamiką dźwięku, usztywnionymi basami i dużą głośnością.

przy pomocy głośnika możemy odbierać połączenia, a samo urządzenie może służyć także jako radio FM z samoczynnym wyszukiwaniem stacji. Prosty, progresywny design i kolorystyka wpisują się w obecne trendy, a komfortowy uchwyt upraszcza przenoszenie głośnika....


☆ Kruger&matz Przenośny głośnik bezprzewodowy music box party dj ☆

Kruger&matz Przenośny głośnik bezprzewodowy music box party dj Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: kruger&matz
 • Nazwa produktu: Kruger&matz Przenośny głośnik bezprzewodowy music box party dj
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 613189783754b7c26ca9e9c0
 • ID kategorii: 11752

☆ Kruger&matz Przenośny głośnik bezprzewodowy music box party dj - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik boombox na imprezę Nie lubisz, gdy na domówce wieje nudą? Wybierz głośnik BT, który pomoże Ci rozkręcić imprezę. Music Box Party DJ, z dwoma przetwornikami 6,5" i jednym 1,5" o łącznej mocy 30 W, pomoże Ci rozkręcić każdą zabawę.

Daj się ponieść rytmom Twoich ulubionych piosenek! Efekty dźwiękowe Wczuj się w rolę DJ’a i porwij znajomych na parkiet! Pomoże Ci w tym panel sterowania z nagranymi efektami dźwiękowymi. Do dyspozycji masz efekty: muzyki techno, syntezatora, a także perkusyjne.

Dobra zabawa gwarantowana! Podbicie basu Zaskocz siłą i jakością dźwięku! mocne basy w głośniku Music Box Party DJ zagwarantuje funkcja X-bass, która wzmocni niskie dźwięki i nada piosenkom pełniejszego, głębszego brzmienia.

Głośnik bezprzewodowy do karaoke Chcesz zorganizować domowy wieczór karaoke? W pakiecie z głośnikiem uzyskujesz mikrofon bezprzewodowy, który zrobi z Ciebie gwiazdę wieczoru! Co więcej, dzięki dodatkowemu wejściu na mikrofon, możecie także w duetach!

Odtwarzaj jak lubisz Music Box Party DJ, dzięki technologii Bluetooth możesz zintegrować praktycznie z każdym urządzeniem. Dzięki występowaniu portów AUX, USB i microSD możesz słuchać ulubionej playlisty zapisanej na smartfonie, karcie pamięci czy pendrivie.

Music Box Party DJ to boombox z radiem, zatem bezproblemowo umożliwi słuchanie Twoich ulubionych stacji. Piękne podświetlenie Chcesz nadać organizowanej przez siebie imprezie dyskotekowego klimatu? Music Box Party DJ ma diody LED RGB, które podświetlają głośniki demonstrując niesamowity pokaz świetlny.

Ustaw zatem urządzenie w centralnym punkcie i ciesz się nie tylko wysoką jakością dźwięku, ale też szeroką funkcjonalnością tego głośnika! True Wireless Stereo Nadaj pokaźniejszej mocy swojej imprezie! Dzięki funkcji True Wireless Stereo (TWS) możesz stworzyć pakiet stereo, łącząc ze sobą dwa głośniki Music Box Party DJ.

Wprowadź wszystkich w imprezowy klimat! Wygoda przemieszczania Nie lubisz być długo w jednym miejscu? Niech Twoja ulubiona muzyka zawsze podąża razem z Tobą! Dzięki wygodnemu uchwytowi oraz wytrzymałym kółkom prosto przetransportujesz głośnik Bluetooth na miejsce imprezy..tb_button


☆ Przenośny głośnik bezprzewodowy Kruger&Matz Music Box Ultra (5901890061261) ☆

Przenośny głośnik bezprzewodowy Kruger&Matz Music Box Ultra (5901890061261) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: kruger&matz
 • Nazwa produktu: Przenośny głośnik bezprzewodowy Kruger&Matz Music Box Ultra (5901890061261)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 613136e3b256f555a35f4f8b
 • ID kategorii: 11752

☆ Przenośny głośnik bezprzewodowy Kruger&Matz Music Box Ultra (5901890061261) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Moc: 60 W Impedancja: 3 Ohm Pasmo przenoszenia: 40 Hz - 18 kHz Stosunek S/N: 85 dB Głośnik: 2 x 8" + 1" Częstotliwość FM: 87,50 - 108,00 MHz Bluetooth: 5.0 Obsługiwane formaty: MP3 Funkcja TWS (połącz ze sobą dwa głośniki) Panel sterowania z efektami dźwiękowymi Funkcja X-BASS Wejścia/wyjścia: Port USB 2.0 2 x wejście mikrofonowe (Jack 6,3 mm) Wejście AUX (Jack 3,5 mm) Gniazdo micro USB Zasilanie: 15 V / 1,6 A Akumulator: 12 V / 3000 mAh wymiary: 300 x 270 x 760 mm Waga: 10,3 kg pokaźny głośnik Bluetooth Ci trzeba głośnika BT, który naprawdę zaskoczy Twoich gości$345 Wybierz model Music Box Ultra!

Inne Rankingi:  głośnik do domu

Urządzenie zostało wyekwipowany w 3 przetworniki, które zagrają z mocą 60 W. Takie połączenie gwarantuje perfekcyjną oprawę muzyczną Twojej imprezy! Efekty dźwiękowe Pierwsze, co rzuca się w oczy to panel sterowania z nagranymi efektami dźwiękowymi, których można używać w każdym trybie głośnika.

Do dyspozycji masz efekty: muzyki techno, syntezatora i perkusyjne. Baw się muzyką! Podbicie basu Dodawanie efektów dźwiękowych to nie jedyne uzupełniające możliwości głośnika bezprzewodowego Music Box Ultra.

Jeśli lubisz konkretne, basowe brzmienie, możesz skorzystać z funkcji X-bass, która wzmocni niskie dźwięki i nada piosenkom pełniejszego, głębszego brzmienia. Głośnik bezprzewodowy do karaoke Jedną z największych zalet tego głośnika przenośnego są 2 wejścia mikrofonowe, które pozwolą Ci zorganizować imprezę karaoke.

Co więcej, w zestawie znalazł się mikrofon, dlatego nie musisz inwestować w dodatkowy sprzęt. Radio FM, USB, AUX Choć Music Box Ultra to głośnik na Bluetooth, to bezprzewodowe odtwarzanie playlisty ze smartfona to nie jedyne źródło, z jakiego możesz odtwarzać muzykę.

Urządzenie zostało wyekwipowane w radio FM oraz port USB i wejście AUX, które pozwolą Ci odtwarzać piosenki z innych nośników. Your browser does not support the video tag. Piękne podświetlenie Music Box Ultra to nie tylko wysoka jakość dźwięku i obfita funkcjonalność.

Urządzenie ma wielokolorowe podświetlenie, które akcentuje wyjątkowość tego głośnika i czyni go niezastąpionym elementem każdej domówki! True Wireless Stereo Jeden głośnik to za mało$346 Ci potrzeba nagłośnić obszerniejsze pokój$347 Dzięki funkcji TWS możesz stworzyć zestaw stereo, łącząc ze sobą dwa głośniki Music Box Ultra.

Wprowadź wszystkich w imprezowy klimat! Wygoda przemieszczania Nie lubisz być długo w jednym miejscu$348 Niech Twoja ulubiona muzyka za każdym razem podąża razem z Tobą! Dzięki komfortowemu uchwytowi i wytrzymałym kółkom z łatwością przetransportujesz głośnik Bluetooth na miejsce imprezy.


☆ Power audio pb06db marki Blaupunkt ☆

Power audio pb06db marki Blaupunkt Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BLAUPUNKT
 • Nazwa produktu: Power audio pb06db marki Blaupunkt
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61bcc7d6902e514702d5b82c
 • ID kategorii: 11752

☆ Power audio pb06db marki Blaupunkt - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik Blaupunkt PB06DB Bluetooth Bluetooth i funkcja TWS Głośnik Blaupunkt PB06DB Bluetooth został wyposażony w funkcję Bluetooth, więc po połączeniu ze smartfonem albo innym urządzeniem takim jak tablet, czy komputer istnieje możliwość bezprzewodowego odtwarzania dźwięku, zarówno z biblioteki muzycznej przechowywanej w pamięci urządzenia zewnętrznego, jak i z serwisów streamingowych, czy internetowych stacji radiowych.

Przy tak szerokich możliwościach, dobór trafnej muzyki na każdą okazję wydaje się niezwykle prosty. PB06DB ponadto funkcję TWS (True Wireless Stereo), czyli możliwość połączenia ze sobą dwóch takich samych głośników, aby muzyka grała jeszcze głośniej i dostarczała przyjemności na jeszcze pokaźniejszej powierzchni.

Po poprawnym uruchomieniu i sparowaniu urządzeń uzyskujemy też konwencjonalny efekt stereofonii. Odtwarzacz USB/microSD Głośnik Blaupunkt PB06DB Bluetooth także odtwarzacz plików MP3, które mogą zostać zapisane na mobilnych pamięciach USB albo kartach microSD.

Odtwarzacz obsługuje nośniki o maksymalnej pojemności do 32 GB, a to oznacza,możliwe jest odtworzenie bardzo bogatej listy utworów. W trybie odtwarzania USB/microSD dostępna jest funkcja zarówno powtarzania wybranego utworu, wszelkich utworów na danym nośniku lub ich losowe odtwarzanie.

starczy włączyć trafny tryb, a głośnik zadba o całą resztę. W modelu PB06DB przystępny jest także tuner FM z cyfrową syntezą PLL. Po naciśnięciu tylko jednego przycisku, urządzenie samo wykona przeszukiwanie i zapamięta przystępne stacje radiowe.

W pamięci urządzenia może zostać zapisanych aż 40 różnych rozgłośni. Przy pomocy adekwatnych przycisków, zarówno na górnym panelu głośnika, jak i na pilocie zdalnego sterowania, osiągalne jest dodatkowo manualne dostrojenie do żądanej częstotliwości.

Korekcja dźwięku i moc Rożne rodzaje muzyki wymagają adekwatnych korekt w ustawieniach brzmienia. Głośnik Blaupunkt PB06DB Bluetooth wbudowany korektor parametryczny z pięcioma zaprogramowanymi trybami dźwięku.

Użytkownik może wybrać między opcją FLAT, POP, ROCK, JAZZ i CLASSIC. Dodatkowo realna jest oddzielna regulacja równocześnie niskich, jak i wysokich tonów. Taka funkcjonalność umożliwia dobranie profilu brzmienia do preferencji różnych użytkowników.

Głośnik wysokotonowy i dwa głośniki przeciętnie-niskotonowe w rozmiarze 6 cali zostały zamknięte w obudowie typu bass-reflex i zestrojone z wydajnym wzmacniaczem, dzięki czemu kompletna moc zestawu wynosi 500 W, a to pozwala nagłośnić całkiem duże pomieszczenie.

W głośniku typu „PartyBox" nie może zabraknąć funkcji karaoke. W pakiecie dołączony jest jeden mikrofon bezprzewodowy, który tuż po włączeniu samoczynnie parują się z głośnikiem. Wystarczy włączyć mikrofon i po chwili już można śpiewać!

w trakcie korzystania z funkcji karaoke dostępna jest opcja priorytetu mikrofonu – oznacza to, że gdy zostanie ona włączona, urządzenie automatycznie będzie wyciszać podkład muzyczny podczas śpiewania. Jeśli...