głośnik bluetooth blaupunkt

Ranking głośników bluetooth blaupunkt – listopad 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników bluetooth blaupunkt. Ranking zawierający polecane głośniki bluetooth blaupunkt jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Głośnik Blaupunkt PB10DB Partybox z Bluetooth, PB10DB ☆

Głośnik Blaupunkt PB10DB Partybox z Bluetooth, PB10DB Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Głośnik Blaupunkt PB10DB Partybox z Bluetooth, PB10DB
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 617a04da5ecf7907b1d6c50d
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Blaupunkt PB10DB Partybox z Bluetooth, PB10DB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik Blaupunkt PB10DB Partybox z Bluetooth PartyBox z Bluetooth i karaoke Kluczem do stworzenia dobrej atmosfery podczas spotkania w gronie znajomych i bliskich jest za każdym razem stosownie dobrana muzyka i oświetlenie.

równocześnie podczas przyjęcia w ogrodzie, jak i w trakcie imprezy w domu, dźwięki wprawią wszelkich uczestników w miły nastrój, a trafne światło przeniesie w romantyczne albo klubowe klimaty. Jednak, by muzyczne tło spełniało swoje zadanie, musi być przekazane przy pomocy odpowiedniego sprzętu.

Najnowszy głośnik rodzaju „PartyBox" PB10DB marki Blaupunkt spełni oczekiwania idealnie jako narzędzie do zbudowania doskonałej imprezy dla Ciebie i Twoich znajomych. BLUETOOTH I FUNKCJA TWS Głośnik Blaupunkt PB10DB został wyposażony w funkcję Bluetooth, więc po połączeniu ze smartfonem albo innym urządzeniem takim jak tablet, czy komputer istnieje możliwość bezprzewodowego odtwarzania dźwięku, równocześnie z biblioteki muzycznej przechowywanej w pamięci urządzenia zewnętrznego, jak i z serwisów streamingowych, czy internetowych stacji radiowych.

Przy tak szerokich możliwościach, dobór stosownej muzyki na każdą okazję wydaje się szczególnie prosty. PB10DB ponadto funkcję TWS (True Wireless Stereo), czyli możliwość połączenia ze sobą dwóch takich samych głośników, żeby muzyka grała jeszcze głośniej i dostarczała przyjemności na jeszcze większej powierzchni.

Po poprawnym uruchomieniu i sparowaniu urządzeń uzyskujemy jeszcze tradycyjny efekt stereofonii. ODTWARZACZ USB/microSD Urządzenie w dodatku odtwarzacz plików MP3, które mogą zostać zapisane na mobilnych pamięciach USB lub kartach microSD.

Odtwarzacz obsługuje nośniki o maksymalnej objętości do 32GB, a to oznacza,możliwe jest odtworzenie istotnie bogatej listy utworów. W trybie odtwarzania USB/microSD przystępna jest funkcja jednocześnie powtarzania wybranego utworu, wszelkich utworów na danym nośniku albo ich losowe odtwarzanie.

wystarczy włączyć trafny tryb, a głośnik Blaupunkt PB10DB zadba o całą resztę. TUNER FM W głośniku Blaupunkt PB10DB dostępny jest także tuner FM z cyfrową syntezą PLL. Po naciśnięciu tylko jednego przycisku, urządzenie samo wykona przeszukiwanie i zapamięta przystępne stacje radiowe.

W pamięci urządzenia może zostać zapisanych aż 40 różnych rozgłośni. Przy pomocy optymalnych przycisków, jednocześnie na górnym panelu głośnika, jak i na pilocie zdalnego sterowania, możliwe jest ponadto manualne dostrojenie do żądanej częstotliwości.KOREKCJA DŹWIĘKU I MOC Rożne rodzaje muzyki wymagają adekwatnych korekt w ustawieniach brzmienia.

Głośnik Blaupunkt PB10DB zastosowany korektor atrybutyczny z pięcioma zaprogramowanymi trybami dźwięku. Użytkownik może wybrać pomiędzy opcją FLAT, POP, ROCK, JAZZ i CLASSIC. Dodatkowo osiągalna jest oddzielna regulacja jednocześnie niskich, jak i wysokich tonów.

Taka funkcjonalność pozwala na dostosowanie profilu brzmienia do preferencji najróżniejszych użytkowników. Głośnik wysokotonowy i dwa głośniki przeciętnie-niskotonowe w wymiarze 10 cali zo...


☆ Głośnik ps11 marki Blaupunkt ☆

Głośnik ps11 marki Blaupunkt Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BLAUPUNKT
 • Nazwa produktu: Głośnik ps11 marki Blaupunkt
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6340e288b256f54f78f26016
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik ps11 marki Blaupunkt - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

 System audio z Bluetooth i funkcją karaoke PS11DB Niezwykła moc bo: Bluetooth do odtwarzania muzyki przez profil audio streaming (A2DP) Odtwarzacz USB/SD Odtwarzanie plików MP3/WMA Radio FM z pamięcią 40 stacji Equalizer: Rock, Jazz, Classic, Flat, Pop, Country Funkcja karaoke z dwoma mikrofonami bezprzewodowymi w komplecie Pilot zdalnego sterowania Wejście AUX ekran LED Kolorowe oświetlenie Disco LED Moc maksymalna: 1200 W Zasilanie sieciowe: AC 110-240 V ~ 50/60 Hz Czas pracy na baterii: 3~4 h Czas ładowania: 6~8 h rozmiary: 308 (szer.) x 1033 (wys.) x 290 (gł.) mm Waga: 18,2 kg Prawdziwa dawka energii, konkretny, czysty dźwięk i światła wprowadzające klubowy klimat...

mając do dyspozycji 1200 W mocy maksymalnej uzyskanie czystego, bogatego i dynamicznego dźwięku nie jest żadnym problemem. System zapewnia bowiem, że bez względu na to jaką muzykę będzie odtwarzał, zawsze będzie ona najwyższej jakości.

Podstawową zaletą najnowszego systemu Power Audio marki Blaupunkt jest możliwość bezprzewodowego odtwarzania muzyki poprzez profil audio streaming. Perfekcyjnie sprawdzi się więc przy słuchaniu ulubionych przebojów zapisanych w pamięciach smartfonów czy tabletów, a w momencie połączenia z Internetem, również z serwisów streamingowych czy internetowych stacji radiowych, co lubią i często wykorzystują młodzi ludzie w trakcie spotkań ze znajomymi.

Jak to wszystko uzyskać i rozkręcić znakomitą imprezę? PS11DB wydobywa z utworów pełne spektrum dźwięków, bez względu na to czy dominuje w nich solidny rock, melancholijny jazz czy taneczny pop. Dzięki equalizerowi, pracującemu w sześciu trybach (Rock, Jazz, Classic, Flat, Pop, Country), odtwarzane utwory spełnią wymogi zwolenników rozmaitych gatunków muzycznych.

Dodatkowa, niezależna regulacja wysokich i niskich tonów, pozwala dokładnie wyregulować żądaną barwę dźwięku. Natomiast funkcja Super Bass oraz dwa 10 calowe przetworniki zapewnią stosowne doznania wszystkim sympatykom obszerniejszej ilości niskich częstotliwości w trakcie słuchania ulubionych wykonawców.

Dostarczysz muzykę na zewnątrz? Pewnie! Co więcej, każdy domowy salon może się stać salą klubową lub prawdziwą dyskoteką. Głośnik ma bowiem wbudowane kolorowe oświetlenie Disco LED, które może się zmieniać wraz z rytmem granych utworów lub wg ustalonego schematu.

Takie połączenie światła i muzyki niewątpliwie na długo zapadnie w pamięci imprezowiczów. Zastosowany tuner FM umożliwia słuchanie ulubionych list przebojów i audycji radiowych, a funkcja zezwalająca zapamiętanie aż 40 stacji, sprawia, że nie ma konieczności każdorazowego przeszukiwania częstotliwości.

Port USB i slot kart SD gwarantują odtwarzanie własnych playlist z podłączonych do systemu rodzaju pendrive czy dysk przenośny, a także odczytywanie zawartości kart pamięci SD. Umożliwiają one odtwarzanie plików muzycznych w najpopularniejszych for...


☆ Power audio pb06db marki Blaupunkt ☆

Power audio pb06db marki Blaupunkt Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BLAUPUNKT
 • Nazwa produktu: Power audio pb06db marki Blaupunkt
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61bcc7d6902e514702d5b82c
 • ID kategorii: 11752

☆ Power audio pb06db marki Blaupunkt - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik Blaupunkt PB06DB Bluetooth Bluetooth i funkcja TWS Głośnik Blaupunkt PB06DB Bluetooth został zaopatrzony w funkcję Bluetooth, więc po połączeniu ze smartfonem albo innym urządzeniem takim jak tablet, czy komputer istnieje możliwość bezprzewodowego odtwarzania dźwięku, jednocześnie z biblioteki muzycznej przechowywanej w pamięci urządzenia zewnętrznego, jak i z serwisów streamingowych, czy internetowych stacji radiowych.

Przy tak szerokich możliwościach, wybór stosownej muzyki na każdą okazję wydaje się stanowczo prosty. PB06DB dodatkowo funkcję TWS (True Wireless Stereo), czyli możliwość połączenia ze sobą dwóch takich samych głośników, żeby muzyka grała jeszcze głośniej i dostarczała przyjemności na jeszcze większej powierzchni.

Po poprawnym uruchomieniu i sparowaniu maszyn uzyskujemy dodatkowo tradycyjny efekt stereofonii. Odtwarzacz USB/microSD Głośnik Blaupunkt PB06DB Bluetooth jeszcze odtwarzacz plików MP3, które mogą zostać zapisane na mobilnych pamięciach USB lub kartach microSD.

Odtwarzacz obsługuje nośniki o maksymalnej obszerności do 32 GB, a to oznacza,osiągalne jest odtworzenie szczególnie bogatej listy utworów. W trybie odtwarzania USB/microSD dostępna jest funkcja równocześnie powtarzania wybranego utworu, wszelkich utworów na danym nośniku lub ich losowe odtwarzanie.

starczy włączyć optymalny tryb, a głośnik zadba o całą resztę. W modelu PB06DB przystępny jest także tuner FM z cyfrową syntezą PLL. Po naciśnięciu tylko jednego przycisku, urządzenie samo wykona przeszukiwanie i zapamięta przystępne stacje radiowe.

W pamięci urządzenia może zostać zapisanych aż 40 rozmaitych rozgłośni. Przy pomocy optymalnych przycisków, równocześnie na górnym panelu głośnika, jak i na pilocie zdalnego sterowania, realne jest też manualne dostrojenie do żądanej częstotliwości.

Korekcja dźwięku i moc Rożne typy muzyki wymagają adekwatnych korekt w ustawieniach brzmienia. Głośnik Blaupunkt PB06DB Bluetooth zastosowany korektor cechyczny z pięcioma zaprogramowanymi trybami dźwięku.

Użytkownik może wybrać pomiędzy opcją FLAT, POP, ROCK, JAZZ i CLASSIC. W dodatku realna jest oddzielna regulacja równocześnie niskich, jak i wysokich tonów. Taka funkcjonalność pozwala na dostosowanie profilu brzmienia do preferencji różnorodnych użytkowników.

Głośnik wysokotonowy i dwa głośniki średnio-niskotonowe w wymiarze 6 cali zostały zamknięte w obudowie typu bass-reflex i zestrojone z sprawnym wzmacniaczem, dzięki czemu pełna moc zestawu wynosi 500 W, a to pozwala nagłośnić całkiem pokaźne wnętrze.

W głośniku rodzaju „PartyBox" nie może zabraknąć funkcji karaoke. W pakiecie dołączony jest jeden mikrofon bezprzewodowy, który tuż po włączeniu automatycznie parują się z głośnikiem. Wystarczy włączyć mikrofon i po chwili już można śpiewać!

w trakcie korzystania z funkcji karaoke dostępna jest opcja priorytetu mikrofonu – oznacza to, że gdy zostanie ona włączona, urządzenie automatycznie będzie wyciszać podkład muzyczny podczas śpiewania. Jeśli...


☆ Głośnik Blaupunkt PA1500, PA1500PRO ☆

Głośnik Blaupunkt PA1500, PA1500PRO Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Głośnik Blaupunkt PA1500, PA1500PRO
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 604a9326d7128752d438d7bd
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Blaupunkt PA1500, PA1500PRO - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

mistrzowski system audio Blaupunkt PA1500PRO Rozkręć imprezę Każdy event, impreza plenerowa, czy trasa koncertowa wymaga stosownego nagłośnienia i wyśmienitego brzmienia. Niezwykle wysoka dynamika i rewelacyjne atrybuty elektro-akustyczne dają gwarancję, iż uczestnicy wydarzenia dadzą się ponieść chwili, emocjom i poczują muzykę całym ciałem.

profesjonalny system audio Blaupunkt PA1500PRO to bezkompromisowe rozwiązanie, łączące w sobie wszystkie atuty głośników z linii Power Audio, z możliwościami jakie dają aktywne kolumny do zastosowań mistrzowskich, które ucieszy każdego słuchacza i spełni oczekiwania wymagającego muzyka.

Wysoka jakość dźwięku Dzięki zaimplementowanym rozwiązaniom system buduje bezkompromisowy dźwięk równocześnie przy niskim, jak i bardzo wysokim poziomie głośności, a możliwość samodzielnej regulacji basów i sopranów zezwala na staranne dostosowanie barwy dźwięku do preferencji użytkownika.

Inne Rankingi:  Wzmacniacz samochodowy do Głośników

Niebagatelna moc ciągła 600W RMS profesjonalnego systemu audio Blaupunkt PA1500PRO, generowana przez dwukanałowy wzmacniacz klasy D, wysoka produktywność użytych przetworników, rodzaju bass-reflex produkowana z bardzo trwałego i wytrzymałego materiału, szerokie pasmo przenoszenia w połączeniu z możliwościami, jakie daje strumieniowe przesyłanie plików muzycznych przy pomocy modułu Bluetooth, odtwarzacz nośników USB, fachowe złącza XLR oraz bardziej powszechne RCA i jack wraz z wyświetlaczem pozwalającym kontrolować aktualny tryb odtwarzania, czynią to urządzenie praktycznie kompletnym i mającym wszechstronne wykorzystanie – jednocześnie na kameralnym przyjęciu w ogrodzie, jak i w całkiem dużej sali fitness, czy nawet na obszerniejszej, otwartej przestrzeni.

szeroka moc mistrzowski system audio Blaupunkt PA1500PRO zaimplementowany cyfrowy wzmacniacz dwukanałowy tworzący imponująco wysoką moc ciągłą RMS - 600 Watt. W połączeniu z szczególnie wydajnymi przetwornikami wysoko- i nisko tonowym, cały komplet może osiągnąć maksymalne ciśnienie akustyczne SPL na poziomie aż 125 dB.

Rozdziałem sygnału do poszczególnych głośników zajmuje się dwudrożna zwrotnica, która przekazuje sygnał wysokich częstotliwości do 1,76" tubowego głośnika wysokotonowego z komorą kompresyjną, a także częstotliwości średnie i niskie do 15" woofera z teksturowaną membraną papierową.

Przetwornik wysokotonowy posiada 44 mm cewkę oraz 4,8" magnes ferrytowy, natomiast przetwornik średnio-nisko tonowy zaopatrzony jest w cewkę o wymiarze 75 mm i 6,8" magnes, też ferrytowy. Obydwa głośniki mają oporność 8 ohm.

optymalna konfiguracja poszczególnych podzespołów i precyzyjne ich wystrojenie zapewnia duże pasmo przenoszenia całego zestawu, które wynosi – 45 Hz – 20KHz. Podłącz swoje urządzenie zastosowany moduł Bluetooth pozwala na bezprzewodowe odtwarzanie plików muzycznych za pomocą profilu A2DP z różnorodnego typu kompatybilnych mobilnych źródeł dźwięku.

dzięki temu osiągalne jest odtwarzanie ulubionych utworów zgromadzonych w bibliotece smartfona z nietuzinkow...


☆ Głośnik Blaupunkt Pa10 ☆

Głośnik Blaupunkt Pa10 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BLAUPUNKT
 • Nazwa produktu: Głośnik Blaupunkt Pa10
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62bacf31d403334d73c1caa6
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Blaupunkt Pa10 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik mobilny Blaupunkt PA10Towar jest w 100% NOWY i NIEUŻYWANY. Artykuł z Polskiej Dystrybucji jest w 100% oryginalny. Zapakowane fabrycznie przez producenta.W skład zestawu wchodzi:GłośnikMikrofonInstrukcja obsługiOryginalne opakowanie SPECYFIKACJA:Bluetooth do odtwarzania muzyki przez profil audiostreaming (A2DP)Odtwarzacz USB/SD (do 32GB)Odtwarzanie plików MP3/WMARadio FM z pamięcią 99 stacjiEqualizer: Normal, Rock, Pop, Classic, Jazz, NewsFunkcja karaoke z mikrofonem w zestawiePilot zdalnego sterowaniaWejście AUXCałkowita moc muzyczna: 600 WattZasilanie bateryjne: zastosowany akumulatorZasilanie sieciowe: AC 110-240V~50/60HzCzas pracy na baterii: 3,5 godziny / Czas ładowania: 7 godzinWymiary: 362 (szer.) x 495 (wys.) x 319 (gł.)mmWaga: 7,9 kg atrybuty:Bluetooth do odtwarzania muzyki poprzez profil audio streaming (A2DP)Odtwarzacz USB/SD (do 32GB)kompletna moc muzyczna: 600 WattEqualizer: Normal, Rock, Pop, Classic, Jazz, NewsWbudowanemu tunerowi FM z pamięcią aż 99 stacjiFunkcja karaokeMikrofon w pakiecie, możliwość dokupienia dodatkowego mikrofonuZasilanie bateryjne: zastosowany akumulatorCzas pracy na baterii: 3,5 godziny / Czas ładowania: 7 godzinWejście AUXPilot w zestawie mistrzowski system audio z Bluetooth i funkcją karaoke Blaupunkt PA10Profesjonalny system audio PA10 firmy Blaupunkt to artykuł tworzony po to, aby spełniać wymogi użytkowników ceniących sobie wspaniałą jakość dźwięku w każdych warunkach. Mocna obudowa, nad wyraz mocny wzmacniacz czy wysokiej jakości membrany głośników, to tylko kilka cech tego produktu, które sprawią, iż będzie on wspaniały do Twojej producenta, siłowni, salonu SPA czy fitness, a także uświetni przyjęcie w domu albo ogrodzie. BEZPRZEWODOWA MOCCałkowita moc muzyczna systemu PA10 wynosi 600 Watt, tak obszerna wartość w połączeniu z odpowiednią konfiguracją gwarantuje nieprzeciętne doznania akustyczne. Dzięki zastosowanemu akumulatorowi, urządzenie może pracować zarówno w trybie bezprzewodowym, jak i po podpięciu do zasilania sieciowego. Czas pracy na akumulatorze to 3,5 godziny, natomiast czas potrzebny do pełnego naładowania wynosi 7 godzin. W dodatku, przy pomocy gniazda na tylnym panelu, osiągalne jest podłączenie zewnętrznego akumulatora o napięciu 12V. NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆWbudowany moduł Bluetooth pozwala na odtwarzanie muzyki bezprzewodowo z większości maszyn przenośnych, takich jak smartfony czy tablety. Z tyłu pokrywy znajduje się panel sterujący, a także zestaw złącz - wejście, a także wyjście AUX, port USB i czytnik kart SD o maksymalnej obszerności do 32 GB. Muzyki słuchać możesz więc z wszystkiego typu pamięci przenośnych i sprzętów mobilnych podłączonych przy pomocy przewodu. Urządzenie odtwarza wszystkie pliki zapisane w formacie MP3/WMA. Dzięki equalizerowi proponującemu tryby: normal, rock, pop, classic, jazz i news, możesz dopasować dźwięki do swoich upodobań. Na tylnym panelu znajdują się na dodatek pokrętła do regulacji wysokich i niskich częstotliwości. ZastosowanY TUNER FMJeśli nie dysponujesz mobilnym urządzeniem z plikami muzycznymi lub modułem Bluetooth, nadal możesz słuchać muzyki dzięki zastosowanemu tunerowi FM z pamięcią aż 99 stacji, nie ma zatem konieczności każdorazowego wyszukiwania swojej ulubionej rozgłośni. FUNKCJA KARAOKEKolejną cechą uwydatniającą PA10 jest funkcja karaoke z załączonym mikrofonem przewodowym, która uatrakcyjni każde przyjęcie, na którym każdy będzie mógł poczuć się jak gwiazda estrady. Wspólne śpiewanie to perfekcyjna zabawa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów urządzenie zostało wyekwipowane w niezależną regulację barwy dźwięku mikrofonu w zakresie wysokich i niskich częstotliwości. Możliwa jest na dodatek optymalizacja efektu „echa” za pomocą oddzielnego pokrętła. Uzupełniające wejście mikrofonowe może obsługiwać na przykład opcjonalne urządzenie bezprzewodowe. WYGODA użytkowanIAPA10 wygodne uchwyty, dzięki którym można go bezpiecznie przenosić, a znajdujące się w dolnej części obudowy gniazdo do statywu, pozwala na jego stabilne zamocowanie, gdy wykorzystywany jest stacjonarnie. Dzięki temu, iż całość zamknięta jest w jednej obudowie system audio PA10 jest genialną alternatywą dla wszelkiego typu wież i tradycyjnych sprzętów z oddzielnymi kolumnami. Załączony do zestawu pilot pozwala komfortowo sterować urządzeniem.Jeśli jeden głośnik to dla Ciebie za niewiele, przy pomocy wejść i wyjść AUX możesz podłączyć do niego kolejny! Jeden z nich staje się jednostką główną z której kontrolujesz wszystkie źródła dźwięku, a drugi podwaja oferowaną moc!Przekonaj się, ile radości daje słuchanie muzyki na profesjonalnym sprzęcie!

☆ Głośnik Blaupunkt BT04 (5901750502347) ☆

Głośnik Blaupunkt BT04 (5901750502347) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BLAUPUNKT
 • Nazwa produktu: Głośnik Blaupunkt BT04 (5901750502347)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5a26460a3754b7605876e519
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Blaupunkt BT04 (5901750502347) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik bluetooth BT04OR FM PLL SD/USB/AUX

Głośnik Bluetooth to nieodłączny komponent spotkań towarzyskich w domu lub w plenerze. To w dodatku urządzenie, które poprawi jakość dźwięku naszego telefonu czy tabletu, każdy sportowiec, plażowicz, imprezowicz czy uczeń bez wątpienia doceni czyste brzmienie płynące z tego śladowego głośnika.

BT04OR/BL to wysokiej jakości urządzenie, dzięki któremu możemy radować się swoją ulubioną muzyką w dowolnym miejscu. Funkcja Bluetooth pozwala odtworzyć wybrane utwory muzyczne z urządzenia takiego jak tablet, smartfon czy notebook, a dzięki odtwarzaczowi z gniazdem kart microSD (do 32GB) zezwala na on również słuchanie ulubionej muzyki zapisanej we własnej bibliotece muzycznej. Dzięki tunerowi FM, osoby preferujące spędzać czas ze swoją ulubioną stacją radiową także będą usatysfakcjonowane. Wbudowany akumulator, ładowany przez złącze micro USB, umożliwia bardzo długi czas pracy urządzenia na baterii (4-7 godzin).

obudowa urządzenia została stworzona z tworzywa przyjemnego w dotyku, a maskownica głośnika doszlifowana jest materiałem konfekcyjnym, co pozwala uzyskać niezwykle ciekawy wygląd.

Oryginalny design, stonowane odcienie, niewiele znaczące oraz wysoka jakość urządzenia to cechy, których nie brakuje BT04OR/BL. Genialnie wkomponuje się on na dodatek w lubiane wnętrze Twojego domu.EAN: 5901750502347
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: BLAUPUNKT BT04OR
typ: przenośne
System: Mono
Przeznaczenie: Muzyka
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Regulacja poziomu głośności
Moc głośników (sumaryczna): 3 W
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: AUX
Zasilanie: Akumulator zastosowany
Akcesoria w komplecie: kabel USB kabel AUX minijack
Kolor: Pomarańczowy
rozmiary: 92 x 80 x 33 mm
Waga: 163 g
Pozostałe parametry: Radio FM Czas pracy na baterii: 4-7 godzin Czas ładowania: 2 godziny Odtwarzacz MP3 micro SD (do 32GB)

☆ Blaupunkt Głośnik mb08 ☆

Blaupunkt Głośnik mb08 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Blaupunkt Głośnik mb08
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62ec96aab256f5c227b8ff6a
 • ID kategorii: 11752

☆ Blaupunkt Głośnik mb08 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
System audio Blaupunkt MB08.2 Bluetooth z funkcją karaoke konieczny na imprezy System audio Blaupunkt MB08.2 Bluetooth z funkcją karaoke to najwyższej jakości przenośny sprzęt nagłaśniający, który stanie na wysokości zadania równocześnie w trakcie wszelkiego typu imprez plenerowych oraz jako źródło dźwięku w domu, miejscu pracy, minimalnej salce tanecznej lub na imprezce ze znajomymi. Przemyślana, solidna i zwarta kompozycja, konkretny wzmacniacz, znaczna liczba źródeł dźwięku oraz solidna moc pełna 600 W czynią z systemu MB08.2 nadzwyczajną alternatywę dla zwykłych radioodtwarzaczy czy wież muzycznych. Bluetooth zaimplementowany moduł Bluetooth umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie, przez profil audio streaming, swej ulubionej muzyki z sprzętów mobilnych. Zastosowany port USB w system audio Blaupunkt MB08.2 Bluetooth z funkcją karaoke oraz slot na karty SD o maksymalnej pojemności do 32 GB pozwala na odtwarzanie plików audio zapisanych na kartach SD albo wszystkiego rodzaju przenośnych pamięciach USB. Kolejnym wejściem, znajdującym się na górnej części pokrywy głośnika, jest port AUX, dzięki któremu realne jest podłączenie wszystkich dodatkowych, przewodowych źródeł dźwięku. Urządzenie obsługuje pliki muzyczne zapisane w najpopularniejszych obecnie formatach, czyli MP3 i WMA. Tuner FM System audio Blaupunkt MB08.2 Bluetooth z funkcją karaoke dodatkowo wbudowany tuner FM z możliwością zapamiętania 99 stacji, co pozwala na słuchanie ulubionej stacji radiowej bez konieczności jej każdorazowego wyszukiwania częstotliwości. Dźwięk możesz dopasować do swych preferencji oraz aktualnie słuchanej muzyki, dzięki equalizerowi oferującemu tryby normal, rock, pop, classic, jazz i oddzielnej regulacji basów i sopranów.Urządzeniem możesz sterować zdalnie przy pomocy dołączonego pilota, a ergonomiczny uchwyt teleskopowy i kółka pozwolą swobodnie je przemieszczać. Gdy energia w akumulatorze zacznie się wyczerpywać, zawsze możesz podłączyć głośnik do zasilania sieciowego. Czas pełnego naładowania akumulatora wynosi 8-9 godzin, a trakcie jego ładowania możesz nadal korzystać z urządzenia. Funkcja karaoke wbudowana funkcja karaoke z dołączonym mikrofonem przewodowym pomoże rozkręcić każde przyjęcie i zapewni sporo frajdy, równocześnie dzieciom jak i dorosłym. Włącz podkład swojej ulubionej piosenki, chwyć za mikrofon i poczuj się jak gwiazda estrady! w dodatku, wokół głośnika przeciętnie-niskotonowego, zamontowany jest wielokolorowy panel LED, dzięki któremu możemy oprócz klimatu dźwiękowego, stworzyć też klimat wizualny. Przekonaj się już teraz jak praktyczny jest system audio Blaupunkt MB08.2 Bluetooth z funkcją karaoke i jak dobrze może brzmieć Twoja ulubiona muzyka zarówno w domu, jak i w plenerze!

☆ Głośnik bt 05bk marki Blaupunkt ☆

Głośnik bt 05bk marki Blaupunkt Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Głośnik bt 05bk marki Blaupunkt
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 621f8c83902e51211027b328
 • ID kategorii: 160
Inne Rankingi:  głośnik komputerowy genius 5 1

☆ Głośnik bt 05bk marki Blaupunkt - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
znaczny wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

☆ Głośnik bt14 marki Blaupunkt ☆

Głośnik bt14 marki Blaupunkt Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Głośnik bt14 marki Blaupunkt
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 609abb31b256f5f3fefcb198
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik bt14 marki Blaupunkt - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

głośniki bluetooth towarzyszą nam przy wykonywaniu rutynowych czynności, podczas zabawy, aktywności fizycznej, relaksu i podczas spotkania z przyjaciółmi. Dźwięki płynące, z tych zwykle kompaktowych maszyn, budują nastrój, nadają charakter imprezie lub są po prostu miłym tłem do rozmów w ogrodzie w trakcie słonecznych dni i w te bardziej pochmurne lub deszczowe..korzyści: rozwiązaniem, które wspaniale spełni oczekiwania w sytuacji, gdy warunki atmosferyczne nie do końca nam sprzyjają albo ktoś z gości niechcący potraci szklankę z sokiem, jest wodoodporny (ipx4), mobilny głośnik bluetooth bt14outdoor firmy blaupunkt.

wyposażenie urządzenia w funkcję tws umożliwia uzyskanie dźwięku stereo porównywalnego do tego z najlepszej jakości sprzętu muzycznego. Wystarczy, że połączone ze sobą przy pomocy bluetooth dwa głośniki, sparowane z jednym smartfonem, rozstawione zostaną na dwóch przeciwległych końcach wnętrza.

zastosowany moduł bluetooth obsługuje profil a2dp, dzięki któremu możliwa jest bezprzewodowa transmisja plików audio z kompatybilnych urządzeń tj. Smartfony, czy tablety. Funkcjonalność ta pozwala także na odtwarzanie listy utworów wybranych z ogólnodostępnych serwisów internetowych.

bt14outdoor ponadto zastosowany tuner fm z możliwością wprowadzenia do pamięci aż 40 stacji radiowych i słuchanie ich za każdym razem tam, gdzie nadawany jest sygnał radiowy. Możliwość zapisania wybranych częstotliwości oszczędza nasz czas, który musielibyśmy poświęcić na każdorazowe wyszukiwanie ulubionej rozgłośni emitującej nasze ulubione rytmy lub przekazującej informacje z kraju i ze świata.


☆ Głośnik Blaupunkt PA12 ☆

Głośnik Blaupunkt PA12 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BLAUPUNKT
 • Nazwa produktu: Głośnik Blaupunkt PA12
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 598a2884d71287ce799cb2f2
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Blaupunkt PA12 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

fachowy system audio Blaupunkt PA12 Wysokiej jakości dźwięk fachowy system audio PA12 firmy Blaupunkt to towar wyprodukowany po to, aby spełniać wymogi użytkowników lubiących sobie wspaniałą jakość dźwięku w każdych warunkach.

konkretna obudowa, szczególnie solidny wzmacniacz czy wysokiej jakości przetworniki, w tym głośnik przeciętnie-niskotonowy o średnicy 30 cm!!! To tylko kilka cech tego produktu, które sprawią, że będzie on znakomity do Twojej firmy, siłowni, salonu SPA czy fitness i uświetni przyjęcie w domu lub ogrodzie.

Bezprzewodowa moc kompletna moc muzyczna systemu PA12 wynosi 650 W. Tak obfita wartość w połączeniu z odpowiednią konfiguracją zapewnia niespotykane doznania akustyczne. Dzięki zastosowanemu akumulatorowi, urządzenie może pracować jednocześnie w trybie bezprzewodowym, jak i po podpięciu do zasilania sieciowego.

Czas pracy na akumulatorze to 3,5 godziny, natomiast czas konieczny do pełnego naładowania wynosi 7 godzin. Na dodatek za pomocą gniazda na tylnym panelu osiągalne jest podłączenie zewnętrznego akumulatora o napięciu 12 V.

Niezwykła funkcjonalność wbudowany moduł Bluetooth zezwala na odtwarzanie muzyki bezprzewodowo z większości maszyn mobilnych, takich jak smartfony czy tablety. Z tyłu obudowy znajdują się panel sterujący oraz zestaw złącz.

Wśród nich znajduje się wejście oraz wyjście AUX, port USB i czytnik kart SD o maksymalnej pojemności do 32 GB. Muzyki słuchać możesz więc z wszystkiego rodzaju pamięci przenośnych i sprzętów przenośnych podłączonych przy pomocy przewodu.

Urządzenie odtwarza wszystkie pliki zapisane w formacie MP3/WMA. Dzięki equalizerowi oferującemu tryby normal, rock, pop, classic, jazz i news, dźwięki możesz dopasować do swych upodobań. Na tylnym panelu znajdują się także pokrętła do regulacji wysokich i niskich częstotliwości.

Jeśli nie dysponujesz mobilnym urządzeniem z plikami muzycznymi albo modułem Bluetooth, nadal możesz słuchać muzyki dzięki zaimplementowanemu tunerowi FM z pamięcią aż 99 stacji radiowych. Wygoda wykorzystywania Całym systemem możesz wygodnie sterować zdalnie dzięki załączonemu do zestawu pilotowi.

Dla Twojej wygody, system zaopatrzony został jeszcze w kółka i wysuwany uchwyt, dzięki którym można go bezpiecznie przenosić, a znajdujące się w dolnej części pokrywy gniazdo do statywu, zezwala na jego jednostajne zamocowanie, gdy używany jest stacjonarnie.

Kolejną cechą akcentującą PA12 jest funkcja karaoke z mikrofonem, która uatrakcyjni każde przyjęcie, a każdy będzie mógł poczuć się jak gwiazda estrady. Wspólne śpiewanie to wspaniała zabawa równocześnie dla dzieci, jak i dorosłych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najistotniej wymagających klientów, urządzenie ma niezależną regulację barwy dźwięku mikrofonu w zakresie wysokich i niskich częstotliwości. Osiągalna jest na dodatek optymalizacja efektu „echa" za pomocą oddzielnego pokrętła.

dopełniające wejście mikrofonowe może obsługiwać na przykład opcjonalne urządzenie bezprzewodowe.Najtańsze głośniki bluetooth blaupunkt – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników bluetooth blaupunkt. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Blaupunkt Głośnik bt03 (5901750502323) ☆

Blaupunkt Głośnik bt03 (5901750502323) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BLAUPUNKT
 • Nazwa produktu: Blaupunkt Głośnik bt03 (5901750502323)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5a2648aa0a3d5fbccf24fecb
 • ID kategorii: 11752

☆ Blaupunkt Głośnik bt03 (5901750502323) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik bluetooth BT03BL FM PLL SD/USB/AUX

Głośnik Bluetooth to nieodłączny element spotkań towarzyskich w domu albo w plenerze. To na dodatek urządzenie, które poprawi jakość dźwięku naszego telefonu czy tabletu, każdy sportowiec, plażowicz, imprezowicz czy uczeń z pewnością doceni czyste brzmienie płynące z tego śladowego głośnika.

BT03BL/BK to wysokiej jakości urządzenie, dzięki któremu możemy cieszyć się swoją ulubioną muzyką w dowolnym miejscu. Funkcja Bluetooth pozwala odtworzyć wybrane utwory muzyczne z urządzenia takiego jak tablet, smartfon czy laptop, a dzięki odtwarzaczowi z gniazdem kart microSD (do 32GB) umożliwia on również słuchanie ulubionej muzyki zapisanej we własnej bibliotece muzycznej. Dzięki tunerowi FM, osoby preferujące spędzać czas ze swoją ulubioną stacją radiową także będą usatysfakcjonowane.

wbudowany akumulator, ładowany przez złącze micro USB, pozwala na niezwykle długi czas pracy urządzenia na baterii (7 godzin). Obudowa urządzenia została wykonana z tworzywa przyjemnego w dotyku, a maskownica głośnika dopracowana jest materiałem ubraniowym, co pozwala uzyskać nad wyraz interesujący wygląd.

Oryginalny design, stonowane odcienie, małe i wysoka jakość urządzenia to parametry, których nie brakuje BT03BL/BKEAN: 5901750502330
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: BLAUPUNKT BT03BL
typ: mobilne
System: Mono
Przeznaczenie: Muzyka
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Regulacja poziomu głośności
Moc głośników (sumaryczna): 3 W
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: AUX
Zasilanie: Akumulator wbudowany
Akcesoria w pakiecie: przewód USB przewód AUX minijack
Kolor: Niebieski
wymiary: 91 x 105 x 40 mm
Waga: 204 g
Pozostałe atrybuty: Radio FM Czas pracy na baterii: 7-12 godzin Czas ładowania: 3 godziny Odtwarzacz MP3 micro SD (do 32GB)

☆ Głośnik Blaupunkt BT04 (5901750502347) ☆

Głośnik Blaupunkt BT04 (5901750502347) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BLAUPUNKT
 • Nazwa produktu: Głośnik Blaupunkt BT04 (5901750502347)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5a26460a3754b7605876e519
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Blaupunkt BT04 (5901750502347) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik bluetooth BT04OR FM PLL SD/USB/AUX

Głośnik Bluetooth to nieodłączny element spotkań towarzyskich w domu lub w plenerze. To na dodatek urządzenie, które poprawi jakość dźwięku naszego telefonu czy tabletu, każdy sportowiec, plażowicz, imprezowicz czy uczeń z pewnością doceni czyste brzmienie płynące z tego niepokaźnego głośnika.

BT04OR/BL to wysokiej jakości urządzenie, dzięki któremu możemy cieszyć się swoją ulubioną muzyką w dowolnym miejscu. Funkcja Bluetooth pozwala odtworzyć wybrane utwory muzyczne z urządzenia takiego jak tablet, smartfon czy notebook, a dzięki odtwarzaczowi z gniazdem kart microSD (do 32GB) pozwala na on dodatkowo słuchanie ulubionej muzyki zapisanej we własnej bibliotece muzycznej. Dzięki tunerowi FM, osoby preferujące spędzać czas ze swoją ulubioną stacją radiową także będą usatysfakcjonowane. Zastosowany akumulator, ładowany przez złącze micro USB, umożliwia wyjątkowo długi czas pracy urządzenia na baterii (4-7 godzin).

pokrywa urządzenia została tworzona z tworzywa przyjemnego w dotyku, a maskownica głośnika dopracowana jest materiałem ubraniowym, co pozwala uzyskać szczególnie interesujący wygląd.

Oryginalny design, stonowane odcienie, niepokaźne oraz wysoka jakość urządzenia to cechy, których nie brakuje BT04OR/BL. Wyśmienicie wkomponuje się on dodatkowo w lubiane wnętrze Twojego domu.EAN: 5901750502347
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: BLAUPUNKT BT04OR
typ: mobilne
System: Mono
Przeznaczenie: Muzyka
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Regulacja poziomu głośności
Moc głośników (sumaryczna): 3 W
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: AUX
Zasilanie: Akumulator zaimplementowany
Akcesoria w komplecie: przewód USB przewód AUX minijack
Kolor: Pomarańczowy
rozmiary: 92 x 80 x 33 mm
Waga: 163 g
Pozostałe cechy: Radio FM Czas pracy na baterii: 4-7 godzin Czas ładowania: 2 godziny Odtwarzacz MP3 micro SD (do 32GB)

☆ Głośnik bt 05bk marki Blaupunkt ☆

Głośnik bt 05bk marki Blaupunkt Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Głośnik bt 05bk marki Blaupunkt
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 621f8c83902e51211027b328
 • ID kategorii: 160

☆ Głośnik bt 05bk marki Blaupunkt - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
szeroki dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

☆ Głośnik bt05bl marki Blaupunkt ☆

Głośnik bt05bl marki Blaupunkt Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Głośnik bt05bl marki Blaupunkt
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 621fa7fc5ecf792fe1cef27a
 • ID kategorii: 160

☆ Głośnik bt05bl marki Blaupunkt - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
duży wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

☆ Blaupunkt Głośnik bt 05bk - bt05bk- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! ☆

Blaupunkt Głośnik bt 05bk - bt05bk- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Blaupunkt Głośnik bt 05bk - bt05bk- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60cdaa0ed403334cfa681bec
 • ID kategorii: 8329
Inne Rankingi:  głośnik jbl boombox

☆ Blaupunkt Głośnik bt 05bk - bt05bk- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

głośnik bluetooth to nieodłączny komponent spotkań towarzyskich w domu lub w plenerze. To ponadto urządzenie, które poprawi jakość dźwięku naszego telefonu czy tabletu, każdy sportowiec, plażowicz, imprezowicz czy uczeń niewątpliwie doceni czyste brzmienie płynące z tego niedużego głośnika.

korzyści:zaimplementowany moduł bluetooth zapewnia przesyłanie plików muzycznych przy pomocy profilu a2dp z wielu przeróżnych maszyn przenośnych tj. Smartfony, czy laptopy. Wyposażenie urządzenia w funkcję tws umożliwia uzyskanie dźwięku stereo porównywalnego do tego z najlepszej jakości sprzętu muzycznego.

wystarczy, że połączone ze sobą przy pomocy bluetooth dwa głośniki, sparowane z jednym smartfonem, rozstawione zostaną na dwóch przeciwległych końcach biurka. Model ten posiada także wbudowany tuner radiowy fm z pamięcią 60 stacji radiowych, tak więc nie ma konieczności przeszukiwania całego zakresu częstotliwości w celu znalezienia rozgłośni radiowej nadającej ulubioną muzykę lub informacje z kraju i ze świata.w obudowie urządzenia firma umieścił port do odczytu plików dźwiękowych zapisanych na kartach microsd (maks.

32 gb). Zaś dzięki złączu aux osiągalne jest podłączenie wszelkich innych sprzętów odtwarzających ulubioną muzykę


☆ Blaupunkt BT07LED BT FM LED 5WATT RMS ☆

Blaupunkt BT07LED BT FM LED 5WATT RMS Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Blaupunkt BT07LED BT FM LED 5WATT RMS
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b3a82783754b7deed1bc814
 • ID kategorii: 8636

☆ Blaupunkt BT07LED BT FM LED 5WATT RMS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik, który łączy w sobie możliwość bezprzewodowego odtwarzania muzyki z dziewięcioma efektami świetlnymi, realizowanymi za pomocą zaimplementowanych diod LED. Jeden z efektów może z powodzeniem służyć za lampkę nocną.

Oprócz funkcjonalności, która niewątpliwie zaakcentuje Cię z tłumu, możesz także odtwarzać pliki MP3 zapisane na kartach microSD, a dzięki zastosowanemu tunerowi FM słuchać także swej ulubionej stacji radiowej.

Możesz także podłączyć dodatkowe źródła dźwięku przy pomocy gniazda AUX. Wszystkie te funkcje oraz nietuzinkowy wygląd urządzenia sprawią, że codzienne korzystanie z tego głośnika dostarczy Ci samej radości i będzie nieprzeciętnym kompanem w trakcie każdej imprezy!


☆ Głośnik bt07 marki Blaupunkt ☆

Głośnik bt07 marki Blaupunkt Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Głośnik bt07 marki Blaupunkt
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 581d505eb256f54751273b24
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik bt07 marki Blaupunkt - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik mobilny Blaupunkt BT07LED Głośnik bezprzewodowy Głośnik mobilny Blaupunkt BT07LED w sobie możliwość bezprzewodowego odtwarzania muzyki z dziewięcioma efektami świetlnymi, realizowanymi przy pomocy zastosowanych diod LED.

Jeden z efektów może z powodzeniem służyć za lampkę nocną. Oprócz funkcjonalności, która z pewnością podkreśli Cię z tłumu, możesz jeszcze odtwarzać pliki MP3 zapisane na kartach microSD, a dzięki zaimplementowanemu tunerowi FM słuchać także swej ulubionej stacji radiowej.Możesz także podłączyć dopełniające źródła dźwięku przy pomocy gniazda AUX.

Wszystkie te funkcje oraz nietuzinkowy wygląd urządzenia sprawią, że codzienne korzystanie z tego głośnika dostarczy Ci samej radości i będzie wspaniałym kompanem podczas każdej imprezy! Służbowy wyjazd, impreza ze znajomymi, prezentacja nie będą już problemem.

przy pomocy bezprzewodowego połączenia Bluetooth nie Ci potrzeba już pełnego okablowania, by pochwalić się wszystkim swoją ulubioną muzyką lub stworzyć tło do odtwarzanych filmów iprezentacji. Technika pozwala na połączenie z systemem Bluetooth telefonu GSM i jego współpracę z mikrofonem i głośnikami przednimi w samochodzie.

Wysoka skuteczność dźwięku kompozycja głośnika przenośnego Blaupunkt BT07LED sprawia, iż wibracje powstające na krawędzi membrany nie wpływająna charakterystykę audio a cały głośnik reprodukuje dźwięk, Najnowsze technologie wykorzystane razem z innowacyjną konstrukcją układu skutkują niezwykłą ekspresją krystalicznie czystego dźwięku najwyższej jakości.

Twoje uszy z całą pewnością to docenią. W ramach głośnika realna jest regulacja mocy. Z wbudowanym potencjometrem dobierzesz doskonałą dla siebie głośność, a przyzastosowanych w głośniku technologiach wszystkie zniekształcenia na wysokiej głośności zredukowane zostały do minimum.

Możesz zatem bez problemu pokazać sąsiadom, czego warto posłuchać w tym tygodniu. Ciekawy widocznie głośnik nie zajmuje mnóstwo miejsca, przy wymiarach 75 (szer.) x 117 (wys.) x 46 (gł.) mm kierowano się komfortem użytkownika docelowego.

Zadbano żeby po podłączeniu go do stanowiska roboczego, w dalszym ciągu wynajdzie się miejsce na kolejny monitor albo widoczne dokumenty. Stanie na wysokości zadania w choćby najbardziej wymagających wnętrzach. Głośnik pozwoli Ci na pełną integrację ze stanowiskiem pracy dopasowaną do Twoich potrzeb.

W prosty sposób podłączysz do niego najróżniejsze urządzenia w szybki sposób zmieniając miejsce pracy w centrum domowej rozrywki.


☆ Głośnik Blaupunkt BT06 ☆

Głośnik Blaupunkt BT06 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BLAUPUNKT
 • Nazwa produktu: Głośnik Blaupunkt BT06
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b6089ded403331a1a301172
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Blaupunkt BT06 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

mobilny głośnik Bluetooth BT06BK

Głośnik Bluetooth to nieodłączny komponent nie tylko spotkań towarzyskich w domu lub plenerze. To także świetny kompan w trakcie podróży i wakacyjnych wycieczek. Urządzenie pozwoli zabrać wybrane utwory i czysty dźwięk wszędzie tam, gdzie chcemy. Poprawi także jakość dźwięku naszego telefonu czy tabletu. Każdy sportowiec, plażowicz, imprezowicz czy uczeń musi go posiadać.

BT06BK to obszerniejszy odpowiednik renomowanego modelu z oferty Blaupunkt głośnika BT03BL/BK. To wysokiej jakości urządzenie, które dzięki funkcji Bluetooth, pozwala słuchać ulubionej muzyki z telefonu albo smartfona, przypadnie do gustu każdemu użytkownikowi. Ponadto wbudowany odtwarzacz kart microSD (do 32GB) zezwala na słuchanie ulubionej muzyki zapisanej na kompatybilnym nośniku. Dzięki tunerowi FM z pamięcią 45 stacji, osoby preferujące spędzać czas ze swoją ulubioną rozgłośnią radiową, także będą usatysfakcjonowane. Wbudowane złącze AUX można zastosować do podłączenia wszystkich zewnętrznych źródeł dźwięku.

zastosowany akumulator (1200mAh), ładowany poprzez złącze micro USB, umożliwia jednym cyklu odtwarzać muzykę przez ok. 5 godzin. To wystarczająca ilość czasu, aby zapewnić użytkownikowi towarzystwo ulubionych dźwięków.

pokrywa urządzenia została wykonana z tworzywa przyjemnego w dotyku, a maskownica głośnika dopracowana jest materiałem konfekcyjnym, co pozwala uzyskać nad wyraz niebanalny wygląd. Głośnik przystępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych klasycznym czarnym i równie stonowanym szarym. Oryginalny design, subtelne barwy, nieduże i wysoka jakość urządzenia, to właściwości, których nie brakuje BT06BK.


☆ Blaupunkt Głośnik bt13 (5901750502903) ☆

Blaupunkt Głośnik bt13 (5901750502903) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Blaupunkt Głośnik bt13 (5901750502903)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5be6780e3754b77e7a1a6055
 • ID kategorii: 11752

☆ Blaupunkt Głośnik bt13 (5901750502903) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Stylowy, a zarazem ergonomiczny głośnik Bluetooth kreujący czysty dźwięk, to nadzwyczajna ozdoba każdego wnętrza. Jest niezastąpiony w trakcie odtwarzania muzyki ze smartfonów, tabletów i innych kompatybilnych sprzętów.

Może być tłem do rozmów w gronie rodziny i przyjaciół zarówno w pomieszczeniach, jak i w ogrodzie czy na tarasie. Oryginalne wzornictwo i stonowana kolorystyka pozwoli wkomponować to urządzenie w każde progresywne wnętrze.

Funkcja Bluetooth pozwoli na odsłuch wybranych utworów zapisanych w bibliotekach muzycznych wielu urządzeń mobilnych. Dodatkowo, zaimplementowany odtwarzacz kart microSD (do 32GB) umożliwi słuchanie wybranej muzyki zapisanej na tego typu nośnikach.

przystępne złącze AUX może być wykorzystane do podłączenia wszystkich innych urządzeń zewnętrznych, które nie mają możliwości bezprzewodowej transmisji sygnału audiomają wyjście liniowe albo słuchawkowe.

przenośny odtwarzacz MP3 lub nawet odtwarzacz kasetowy mogą dostać „nowe życie". Zaimplementowany tuner FM z pamięcią 60 stacji, usatysfakcjonuje osoby, które nie rozstają się ze słuchaniem swojej ulubionej rozgłośni radiowej albo chcą na bieżąco śledzić tematy w serwisach informacyjnych.

Wewnętrzny akumulator (1200mAh), ładowany poprzez złącze microUSB, umożliwia jednym cyklu odtwarzać muzykę przez ok. 3-4 godziny. To wystarczająca liczba czasu, aby zapewnić użytkownikowi towarzystwo ulubionych dźwięków, o których jakość zadba wzmacniacz generujący moc wyjściową 2x5Watt RMS, podłączony do dwóch szerokopasmowych głośników.

Urządzenie może jeszcze pracować w trakcie ładowania akumulatora. Pokrywa urządzenia została tworzona z wysokiej jakości materiałów pokrytych specjalną gumowaną warstwą, a maskownica głośnika doszlifowana jest szaro-czarnym, stonowanym materiałem odzieżowym, co pozwala uzyskać nad wyraz interesujący wygląd.

Oryginalny design, subtelny kolor oraz wysoka jakość urządzenia, to niezaprzeczalne argumenty za tym, by go mieć!


☆ Głośnik bt14 marki Blaupunkt ☆

Głośnik bt14 marki Blaupunkt Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Głośnik bt14 marki Blaupunkt
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 609abb31b256f5f3fefcb198
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik bt14 marki Blaupunkt - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

głośniki bluetooth towarzyszą nam przy realizowaniu rutynowych czynności, w trakcie zabawy, aktywności fizycznej, relaksu i podczas spotkania z przyjaciółmi. Dźwięki płynące, z tych z reguły kompaktowych urządzeń, budują nastrój, nadają charakter imprezie lub są po prostu miłym tłem do rozmów w ogrodzie podczas słonecznych dni, a także w te bardziej pochmurne lub deszczowe..korzyści: rozwiązaniem, które wyśmienicie spełni oczekiwania w przypadku, gdy warunki atmosferyczne nie do końca nam sprzyjają lub ktoś z gości niechcący potraci szklankę z sokiem, jest wodoodporny (ipx4), mobilny głośnik bluetooth bt14outdoor producenta blaupunkt.

wyposażenie urządzenia w funkcję tws zezwala na uzyskanie dźwięku stereo porównywalnego do tego z najkorzystniejszej jakości sprzętu muzycznego. Starczy, że połączone ze sobą przy pomocy bluetooth dwa głośniki, sparowane z jednym smartfonem, rozstawione zostaną na dwóch przeciwległych końcach wnętrza.

zaimplementowany moduł bluetooth obsługuje profil a2dp, dzięki któremu możliwa jest bezprzewodowa transmisja plików audio z kompatybilnych sprzętów tj. Smartfony, czy tablety. Funkcjonalność ta pozwala także na odtwarzanie listy utworów wybranych z ogólnodostępnych serwisów internetowych.

bt14outdoor jeszcze zaimplementowany tuner fm z możliwością wprowadzenia do pamięci aż 40 stacji radiowych i słuchanie ich zawsze tam, gdzie nadawany jest sygnał radiowy. Możliwość zapisania wybranych częstotliwości oszczędza nasz czas, który musielibyśmy poświęcić na każdorazowe wyszukiwanie ulubionej rozgłośni emitującej nasze ulubione rytmy lub przekazującej dane z kraju i ze świata.