głośnik bluetooth creative

Ranking głośników bluetooth creative – listopad 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników bluetooth creative. Ranking zawierający polecane głośniki bluetooth creative jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Głośnik muvo play marki Creative ☆

Głośnik muvo play marki Creative Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Głośnik muvo play marki Creative
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d298116902e5102203fb1a0
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik muvo play marki Creative - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik bezprzewodowy Muvo Play PrzeglądCreative MUVO Play to nasz najnowszy mobilny głośnik Bluetooth z certyfikatem wodoszczelności IPX7 i wieloma dodatkowymi funkcjami. Dzięki podwójnym mikromembranom i podwójnym membranom basowym MUVO Play brzmi jak widocznie pokaźniejszy głośnik!

Zaprojektowany do stosowania zewnętrznego i ważący zaledwie 360g sprzęt nieprzeciętnie spełni oczekiwania na imprezie przy basenie, na kempingu lub w czasie Twojej kolejnej niesamowitej przygody!kompletna WodoszczelnośćKiedy ostatnio bawiłeś/-aś się na zewnątrz, zupełnie nie przejmując się pogodą? teraz możesz!

MUVO Play certyfikat wodoszczelności IPX71, dzięki czemu można całkowicie zanurzyć go w wodzie. Możesz zabrać go na imprezę przy basenie lub na znikome karaoke pod prysznicem i niczym się nie przejmować.1) Zanurzenie pod wodą do 1 m na maksymalnie 30 minut.Zabierz Go Z Sobą Tam, Gdzie ZechceszDla aktywnych poszukiwaczy przygód - MUVO Play waży zaledwie 360g i może pracować do 10 godzin na akumulatorze.

Jest kompaktowy, dzięki temu zmieści się w większości przegródek w Twoim plecaku, co czyni go nieprzeciętnym towarzyszem na kempingu. Kiedy poziom naładowania akumulatora spadnie, starczy doładować go, korzystając z dołączonego kabla USB Type-C, co ekspresowo przywróci go do działania.niewiele znaczący Głośnik - obfity DźwiękGłośnik MUVO Play zaopatrzony jest w podwójne pełnopasmowe mikromembrany i podwójne pasywne membrany basowe, gwarantujące niesamowicie głośny i solidny dźwięk.

Organizujesz pidżama party? Wprowadź imprezowiczów w odpowiedni nastrój dzięki płynnemu i czystemu dźwiękowi, który daje głośnik MUVO Play - wspaniałe rozwiązanie, by zaspokoić Twoje muzyczne potrzeby!Bezprzewodowe Połączenie StereoSparuj ze sobą 2 głośniki MUVO Play i ciesz się bogatszą sceną dźwiękową w stereo!

Dźwięk jest pełniejszy, zapewniając bardziej głębokie i przyjemne doznania - oczywiście bezprzewodowo!Bezproblemowa ŁącznośćSłuchaj swych ulubionych kawałków, gdzie tylko chcesz! Przesyłaj muzykę dzięki najnowszej technice Bluetooth 5.0, która zapewnia płynne odtwarzanie muzyki w wysokiej jakości.

Jeśli preferujesz połączenia przewodowe, MUVO Play zapewnia taką możliwość dzięki typowemu złączu AUX 3,5 mm, które jest kompatybilne z większością analogowych sprzętów.zestaw Głośnomówiący Z Inteligentnym Asystentem Odbieraj połączenia bezpośrednio na MUVO Play!

Głośnik działa też jako zestaw głośnomówiący, więc już nigdy nie przegapisz żadnego telefonu! Dzięki połączeniu Bluetooth możesz ponadto aktywować Siri albo Asystenta Google2 przez jedno naciśnięcie przycisku na MUVO Play.

2) Ta funkcja wymaga połączenia Bluetooth z Twoim urządzeniem z systemem iOS albo Android z połączeniem internetowym.Akcesoria w komplecie: rozmiary: 80 x 80 x 110 mmPozostałe parametry:...


☆ CREATIVE Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Creative Stage 2.1, 9_45856 ☆

CREATIVE Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Creative Stage 2.1, 9_45856 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: CREATIVE Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Creative Stage 2.1, 9_45856
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d1ed445902e5100db510a9f
 • ID kategorii: 11752

☆ CREATIVE Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Creative Stage 2.1, 9_45856 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Creative Stage 2.1
dane dopełniające
- (Android) Do obsługi aplikacji za pośrednictwem Bluetooth potrzebne jest, - (IOS) Do obsługi aplikacji za pośrednictwem Bluetooth konieczne jest, - Bluetooth z obsługą profilu A2DP stereo, - Gniazdo stereo jack 3,5 mm, Bluetooth 2.1 + EDR (Enhanced Data Rate), Częstotliwość robocza Bluetooth: 2402 – 2480MHz, kabel subwoofera: około 2m; na stałe połączony z subwooferem, Obsługiwane kodeki: SBC, przewód zasilający: około 1m; na stałe zamontowany do soundbaru, Temperatura w trakcie pracy: od 0°C do 45°C, Waga: Soundbar: 1,2 kg | Subwoofer: 3,07 kg, wymogi systemowe:, Zawartość: Pilot, przewód z dwoma wtykami stereofonicznymi 3,5 mm, Zawartość: komplet do montażu ściennego, Skrócona instrukcja obsługi, Zgodna z urządzeniami pamięci masowej USB do 32 GB w formacie FAT32, telefon albo tablet z systemem Android 4.0 albo nowszym, urządzenie iPhone lub iPad z systemem iOS 7 lub nowszym

☆ Głośniki 2.1 bluetooth sbs e2500 marki Creative labs ☆

Głośniki 2.1 bluetooth sbs e2500 marki Creative labs Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative Labs
 • Nazwa produktu: Głośniki 2.1 bluetooth sbs e2500 marki Creative labs
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 615cda49902e517cdd2b8986
 • ID kategorii: 8681
Inne Rankingi:  głośnik lg do kina domowego

☆ Głośniki 2.1 bluetooth sbs e2500 marki Creative labs - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Wysokiej klasy system głośników 2.1 Bluetooth z subwooferem przeznaczony do komputerów i telewizorówCreative SBS E2500 jest wysokiej klasy systemem głośników 2.1, który zagwarantuje bogaty i potężny dźwięk dzięki szerokiej gamie możliwości połączenia.Strumieniuj bezprzewodowo za pośrednictwem połączenia Bluetooth, słuchaj ulubionych kanałów radiowych FM lub odtwarzaj bezpośrednio z każdego urządzenia USB.

Urządzenia przewodowe można podłączać do gniazda AUX 3,5 mm. Głośniki umożliwiają też proste sterowanie odtwarzaniem i ustawieniami dźwięku bezpośrednio na głośnikach i zmianę ustawień korektora dźwięku przy pomocy dołączonego pilota zdalnego sterownia na podczerwień.System Creative SBS E2500 jest nieprzeciętnym rozwiązaniem zaspokajającym zapotrzebowania entuzjastów dźwięku.System głośników 2.1 z przetwornikami dalekiego polaWysokiej klasy system głośników 2.1 Bluetooth oferujący bogaty i pełny dźwięk dzięki mocy 30 W RMS i mocy maksymalnej 60 W.

Głośniki sązaopatrzone we zaimplementowane, dostrojone przetworniki dalekiego pola zapewniające niesamowity dźwięk.Subwoofer typu down-firing w obudowie z płyty MDF ulepsza dźwięk dzięki immersyjnym niskim tonom doskonały do filmów i występów na żywo.Radio FMSłuchaj ulubionych stacji radiowych albo Dj-ów dzięki zastosowanemu analogowemu tunerowi FM wyekwipowanemu w automatyczne wyszukiwanie stacji.

System zapamiętuje ostatnio ustawioną stację radiową FM, upraszczając późniejsze jej słuchanie.Bluetooth 5.0Con la tecnología Bluetooth 5.0 más reciente, disfrute de audio de gran calidad de forma inalámbrica desde sus dispositivos, sin cables de por medio.Odtwarzanie MP3 z USBPoruszaj się w rytm ulubionych melodii z dysku flash USB, używając wbudowanego odtwarzacza MP3 z funkcją Plug and Play.Wejście AUXWejście AUX 3,5 mm umożliwia analogowe przyłączanie komputera, telewizora i nie tylko.komfortowe przyciski sterowaniaŁatwo uzyskuj dostęp do części sterowania odtwarzaniem muzyki i głośnością przy pomocy przednich przycisków sterowania.W pakiecie pilot zdalnego sterowania z ustawieniami wstępnymi korektora dźwiękuAby ułatwić obsługę systemu głośników, dołączony został pilot zdalnego sterowania na podczerwień, który pozwala sterować ustawieniami dźwięku, głośnością i odtwarzaniem muzyki.

Można także wybrać zróżnicowane ustawienia wstępne korektora dźwięku za pomocą pilota zdalnego sterowania,skonsolidować dźwięk do gatunku słuchanej muzyki albo nastroju.Pozostałe cechyWaga: przewód audio 3,5 mm 3,5 mm: 27g Głośniki satelitarne: 258g Subwoofer: 2.15 kg Pilot na podczerwień: 26g kryteria systemowe:Windows Gniazdo stereo jack 3,5 mm Bluetooth z obsługą profilu A2DP stereo Macintosh Gniazdo stereo jack 3,5 mm Bluetooth z obsługą profilu A2DP stereo iOS Gniazdo stereo jack 3,5 mm iPhone/iPad z systemem iOS 7 albo nowszym w sytuacji połączenia Bluetooth Bluetooth z obsługą profilu A2DP stereo Android Gniazdo stereo jack 3,5 mm Telefony/tablety z systemem Android 4.0 lub nowszym w przypadku połączenia Bluetooth Bluetooth z obsługą profilu A2DP stereo


☆ Zestaw głośników CREATIVE LABS SB X Katana, 2 szt., Bluetooth ☆

Zestaw głośników CREATIVE LABS SB X Katana, 2 szt., Bluetooth Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Zestaw głośników CREATIVE LABS SB X Katana, 2 szt., Bluetooth
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 620fb88ab256f530f9e01dda
 • ID kategorii: 10956

☆ Zestaw głośników CREATIVE LABS SB X Katana, 2 szt., Bluetooth - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
pakiet głośników CREATIVE LABS SB X Katana, 2 szt., Bluetooth

☆ Głośniki 2.1 Bluetooth SBS E2900, 51MF0490AA001 ☆

Głośniki 2.1 Bluetooth SBS E2900, 51MF0490AA001 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative Labs
 • Nazwa produktu: Głośniki 2.1 Bluetooth SBS E2900, 51MF0490AA001
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 615cd5cfd40333c17ed3bc73
 • ID kategorii: 8681

☆ Głośniki 2.1 Bluetooth SBS E2900, 51MF0490AA001 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

System głośników 2.1 Bluetooth dużej mocy z subwooferem dedykowany do telewizorów i komputerówBędąc najszczególniejszym systemem głośników z serii Creative SBS E2000, ten wielofunkcyjny system głośników 2.1 gwarantuje niesamowitą jakość dźwięku, oferując jednocześnie szeroką gamę możliwości połączenia przewodowych, bezprzewodowych i innych.System SBS E2900 umożliwia bezprzewodowe strumieniowanie poprzez połączenie Bluetooth, słuchanie ulubionych kanałów radia FM lub odtwarzanie dźwięku bezpośrednio z nośnika USB lub karty SD.

Urządzenia przewodowe można podłączać do jednego z dwóch dostępnych wejść AUX 3,5 mm. Głośniki pozwalają na też łatwą zmianę głośności i sterowanie odtwarzaniem bezpośrednio na głośnikach, a także dostosowywanie ustawień tonów niskich i wysokich za pomocą dołączonego pilota zdalnego sterownia na podczerwień.Creative SBS E2900 został zaprojektowany, by spełnić Twoje zapotrzebowanie na bezkompromisowy, wysokiej jakości system rozrywki audio.System głośników 2.1 obfitej mocy z przetwornikami dalekiego polaSystem głośników 2.1 Bluetooth znacznej mocy proponujący niesamowity i głośny dźwięk o mocy 60 W RMS i mocy maksymalnej 120 W.

Głośniki są zaopatrzone we wbudowane, dostrojone przetworniki dalekiego pola wypełniające pokój immersyjnym dźwiękiem.Subwoofer typu front-firing gwarantujący niesamowite tony niskieSłuchaj niesamowitych tonów niskich emitowanych poprzez subwoofer rodzaju front-firing w obudowie z płyty MDF.

gwarantuje on głębokie, dudniące tony niskie w trakcie pełnych akcji domowych wieczorów filmowych. Albo jeszcze lepiej zamień swój dom w lokal klubowy, słuchając swoich ulubionych utworów.Pozostałe atrybutyWaga: przewód audio 3,5 mm 3,5 mm: 27g Głośniki satelitarne: 488g Subwoofer: 3.16 kg Pilot na podczerwień: 40g wymogi systemoweWindows Gniazdo stereo jack 3,5 mm Bluetooth z obsługą profilu A2DP stereo Macintosh Gniazdo stereo jack 3,5 mm Bluetooth z obsługą profilu A2DP stereo iOS Gniazdo stereo jack 3,5 mm iPhone/iPad z systemem iOS 7 lub nowszym w przypadku połączenia Bluetooth Bluetooth z obsługą profilu A2DP stereo Android Gniazdo stereo jack 3,5 mm Telefony/tablety z systemem Android 4.0 albo nowszym w sytuacji połączenia Bluetooth Bluetooth z obsługą profilu A2DP stereo

Inne Rankingi:  głośnik mobilny xiaomi


Najtańsze głośniki bluetooth creative – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników bluetooth creative. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Głośnik muvo play marki Creative ☆

Głośnik muvo play marki Creative Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Głośnik muvo play marki Creative
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d298116902e5102203fb1a0
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik muvo play marki Creative - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik bezprzewodowy Muvo Play PrzeglądCreative MUVO Play to nasz najnowszy mobilny głośnik Bluetooth z certyfikatem wodoszczelności IPX7 i wieloma dodatkowymi funkcjami. Dzięki podwójnym mikromembranom i podwójnym membranom basowym MUVO Play brzmi jak wyraźnie większy głośnik!

Zaprojektowany do stosowania zewnętrznego i ważący zaledwie 360g sprzęt świetnie spełni oczekiwania na imprezie przy basenie, na kempingu lub w czasie Twojej kolejnej niesamowitej przygody!całkowita WodoszczelnośćKiedy ostatnio bawiłeś/-aś się na zewnątrz, zupełnie nie przejmując się pogodą? teraz możesz!

MUVO Play certyfikat wodoszczelności IPX71, dzięki temu można w pełni zanurzyć go w wodzie. Możesz zabrać go na imprezę przy basenie lub na niewiele znaczące karaoke pod prysznicem i niczym się nie przejmować.1) Zanurzenie pod wodą do 1 m na maksymalnie 30 minut.Zabierz Go Z Sobą Tam, Gdzie ZechceszDla aktywnych poszukiwaczy przygód - MUVO Play waży zaledwie 360g i może pracować do 10 godzin na akumulatorze.

Jest kompaktowy, dzięki temu zmieści się w większości przegródek w Twoim plecaku, co czyni go wyśmienitym towarzyszem na kempingu. Kiedy poziom naładowania akumulatora spadnie, wystarczy doładować go, korzystając z dołączonego kabla USB Type-C, co momentalnie przywróci go do działania.niewiele znaczący Głośnik - znaczny DźwiękGłośnik MUVO Play zaopatrzony jest w podwójne pełnopasmowe mikromembrany i podwójne pasywne membrany basowe, zapewniające niesamowicie głośny i solidny dźwięk.

Organizujesz pidżama party? Wprowadź imprezowiczów w adekwatny nastrój dzięki płynnemu i czystemu dźwiękowi, który daje głośnik MUVO Play - znakomite rozwiązanie, żeby zaspokoić Twoje muzyczne potrzeby!Bezprzewodowe Połączenie StereoSparuj ze sobą 2 głośniki MUVO Play i ciesz się bogatszą sceną dźwiękową w stereo!

Dźwięk jest pełniejszy, gwarantując bardziej głębokie i przyjemne doznania - oczywiście bezprzewodowo!Bezproblemowa ŁącznośćSłuchaj swoich ulubionych kawałków, gdzie tylko chcesz! Przesyłaj muzykę dzięki najnowszej technologii Bluetooth 5.0, która zagwarantuje płynne odtwarzanie muzyki w wysokiej jakości.

Jeśli preferujesz połączenia przewodowe, MUVO Play zapewnia taką możliwość dzięki standardowemu złączu AUX 3,5 mm, które jest kompatybilne z większością analogowych maszyn.komplet Głośnomówiący Z Inteligentnym Asystentem Odbieraj połączenia bezpośrednio na MUVO Play!

Głośnik działa także jako komplet głośnomówiący, więc już nigdy nie przegapisz żadnego telefonu! Dzięki połączeniu Bluetooth możesz również aktywować Siri lub Asystenta Google2 przez jedno naciśnięcie przycisku na MUVO Play.

2) Ta funkcja wymaga połączenia Bluetooth z Twoim urządzeniem z systemem iOS albo Android z połączeniem internetowym.Akcesoria w komplecie: rozmiary: 80 x 80 x 110 mmPozostałe cechy:...


☆ Głośniki 2.1 bluetooth sbs e2500 marki Creative labs ☆

Głośniki 2.1 bluetooth sbs e2500 marki Creative labs Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative Labs
 • Nazwa produktu: Głośniki 2.1 bluetooth sbs e2500 marki Creative labs
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 615cda49902e517cdd2b8986
 • ID kategorii: 8681

☆ Głośniki 2.1 bluetooth sbs e2500 marki Creative labs - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Wysokiej klasy system głośników 2.1 Bluetooth z subwooferem asygnowany do komputerów i telewizorówCreative SBS E2500 jest wysokiej klasy systemem głośników 2.1, który zagwarantuje bogaty i potężny dźwięk dzięki szerokiej gamie możliwości połączenia.Strumieniuj bezprzewodowo za pośrednictwem połączenia Bluetooth, słuchaj ulubionych kanałów radiowych FM lub odtwarzaj bezpośrednio z każdego urządzenia USB.

Urządzenia przewodowe można podłączać do gniazda AUX 3,5 mm. Głośniki pozwalają na też nietrudne sterowanie odtwarzaniem i ustawieniami dźwięku bezpośrednio na głośnikach oraz zmianę ustawień korektora dźwięku za pomocą dołączonego pilota zdalnego sterownia na podczerwień.System Creative SBS E2500 jest perfekcyjnym rozwiązaniem zaspokajającym potrzeby sympatyków dźwięku.System głośników 2.1 z przetwornikami dalekiego polaWysokiej klasy system głośników 2.1 Bluetooth proponujący bogaty i pełny dźwięk dzięki mocy 30 W RMS i mocy maksymalnej 60 W.

Głośniki sąwyekwipowane we wbudowane, dostrojone przetworniki dalekiego pola zapewniające niesamowity dźwięk.Subwoofer rodzaju down-firing w obudowie z płyty MDF polepsza dźwięk dzięki immersyjnym niskim tonom wspaniały do filmów i występów na żywo.Radio FMSłuchaj ulubionych stacji radiowych lub Dj-ów dzięki zastosowanemu analogowemu tunerowi FM wyekwipowanemu w samoczynne wyszukiwanie stacji.

System zapamiętuje ostatnio ustawioną stację radiową FM, usprawniając późniejsze jej słuchanie.Bluetooth 5.0Con la tecnología Bluetooth 5.0 más reciente, disfrute de audio de gran calidad de forma inalámbrica desde sus dispositivos, sin cables de por medio.Odtwarzanie MP3 z USBPoruszaj się w rytm ulubionych melodii z dysku flash USB, używając wbudowanego odtwarzacza MP3 z funkcją Plug and Play.Wejście AUXWejście AUX 3,5 mm zezwala na analogowe podłączanie komputera, telewizora i nie tylko.wygodne przyciski sterowaniaŁatwo uzyskuj dostęp do komponentów sterowania odtwarzaniem muzyki i głośnością przy pomocy przednich przycisków sterowania.W zestawie pilot zdalnego sterowania z ustawieniami wstępnymi korektora dźwiękuAby ułatwić obsługę systemu głośników, dołączony został pilot zdalnego sterowania na podczerwień, który pozwala sterować ustawieniami dźwięku, głośnością i odtwarzaniem muzyki.

Inne Rankingi:  głośnik przenośny peaq

Można także wybrać rozmaite ustawienia wstępne korektora dźwięku za pomocą pilota zdalnego sterowania,dopasować dźwięk do gatunku słuchanej muzyki albo nastroju.Pozostałe cechyWaga: przewód audio 3,5 mm 3,5 mm: 27g Głośniki satelitarne: 258g Subwoofer: 2.15 kg Pilot na podczerwień: 26g wymagania systemowe:Windows Gniazdo stereo jack 3,5 mm Bluetooth z obsługą profilu A2DP stereo Macintosh Gniazdo stereo jack 3,5 mm Bluetooth z obsługą profilu A2DP stereo iOS Gniazdo stereo jack 3,5 mm iPhone/iPad z systemem iOS 7 albo nowszym w sytuacji połączenia Bluetooth Bluetooth z obsługą profilu A2DP stereo Android Gniazdo stereo jack 3,5 mm Telefony/tablety z systemem Android 4.0 lub nowszym w przypadku połączenia Bluetooth Bluetooth z obsługą profilu A2DP stereo


☆ Głośniki 2.1 Bluetooth SBS E2900, 51MF0490AA001 ☆

Głośniki 2.1 Bluetooth SBS E2900, 51MF0490AA001 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative Labs
 • Nazwa produktu: Głośniki 2.1 Bluetooth SBS E2900, 51MF0490AA001
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 615cd5cfd40333c17ed3bc73
 • ID kategorii: 8681

☆ Głośniki 2.1 Bluetooth SBS E2900, 51MF0490AA001 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

System głośników 2.1 Bluetooth znacznej mocy z subwooferem przeznaczony do telewizorów i komputerówBędąc najszczególniejszym systemem głośników z serii Creative SBS E2000, ten wielofunkcyjny system głośników 2.1 zapewnia niesamowitą jakość dźwięku, proponując jednocześnie szeroką gamę możliwości połączenia przewodowych, bezprzewodowych i innych.System SBS E2900 zezwala na bezprzewodowe strumieniowanie poprzez połączenie Bluetooth, słuchanie ulubionych kanałów radia FM albo odtwarzanie dźwięku bezpośrednio z nośnika USB albo karty SD.

Urządzenia przewodowe można podłączać do jednego z dwóch przystępnych wejść AUX 3,5 mm. Głośniki pozwalają na też łatwą zmianę głośności i sterowanie odtwarzaniem bezpośrednio na głośnikach i regulowanie ustawień tonów niskich i wysokich za pomocą załączonego pilota zdalnego sterownia na podczerwień.Creative SBS E2900 został zaprojektowany, żeby spełnić Twoje zapotrzebowanie na bezkompromisowy, wysokiej jakości system rozrywki audio.System głośników 2.1 dużej mocy z przetwornikami dalekiego polaSystem głośników 2.1 Bluetooth wielkiej mocy oferujący niesamowity i głośny dźwięk o mocy 60 W RMS i mocy maksymalnej 120 W.

Głośniki są wyekwipowane we wbudowane, dostrojone przetworniki dalekiego pola wypełniające pokój immersyjnym dźwiękiem.Subwoofer rodzaju front-firing zapewniający niesamowite tony niskieSłuchaj niesamowitych tonów niskich emitowanych przez subwoofer typu front-firing w obudowie z płyty MDF.

zagwarantuje on głębokie, dudniące tony niskie w trakcie pełnych akcji domowych wieczorów filmowych. Albo jeszcze lepiej zamień swój dom w lokal klubowy, słuchając swych ulubionych utworów.Pozostałe cechyWaga: kabel audio 3,5 mm 3,5 mm: 27g Głośniki satelitarne: 488g Subwoofer: 3.16 kg Pilot na podczerwień: 40g wymagania systemoweWindows Gniazdo stereo jack 3,5 mm Bluetooth z obsługą profilu A2DP stereo Macintosh Gniazdo stereo jack 3,5 mm Bluetooth z obsługą profilu A2DP stereo iOS Gniazdo stereo jack 3,5 mm iPhone/iPad z systemem iOS 7 lub nowszym w przypadku połączenia Bluetooth Bluetooth z obsługą profilu A2DP stereo Android Gniazdo stereo jack 3,5 mm Telefony/tablety z systemem Android 4.0 lub nowszym w sytuacji połączenia Bluetooth Bluetooth z obsługą profilu A2DP stereo


☆ CREATIVE Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Creative Stage 2.1, 9_45856 ☆

CREATIVE Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Creative Stage 2.1, 9_45856 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: CREATIVE Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Creative Stage 2.1, 9_45856
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d1ed445902e5100db510a9f
 • ID kategorii: 11752

☆ CREATIVE Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Creative Stage 2.1, 9_45856 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Creative Stage 2.1
dane uzupełniające
- (Android) Do obsługi aplikacji za pośrednictwem Bluetooth konieczne jest, - (IOS) Do obsługi aplikacji za pośrednictwem Bluetooth niezbędne jest, - Bluetooth z obsługą profilu A2DP stereo, - Gniazdo stereo jack 3,5 mm, Bluetooth 2.1 + EDR (Enhanced Data Rate), Częstotliwość robocza Bluetooth: 2402 – 2480MHz, kabel subwoofera: około 2m; na stałe połączony z subwooferem, Obsługiwane kodeki: SBC, kabel zasilający: około 1m; na stałe zamontowany do soundbaru, Temperatura w trakcie pracy: od 0°C do 45°C, Waga: Soundbar: 1,2 kg | Subwoofer: 3,07 kg, wymagania systemowe:, Zawartość: Pilot, przewód z dwoma wtykami stereofonicznymi 3,5 mm, Zawartość: pakiet do konstrukcji ściennego, Skrócona instrukcja obsługi, Zgodna z urządzeniami pamięci masowej USB do 32 GB w formacie FAT32, telefon albo tablet z systemem Android 4.0 albo nowszym, urządzenie iPhone albo iPad z systemem iOS 7 lub nowszym

☆ Zestaw głośników CREATIVE LABS SB X Katana, 2 szt., Bluetooth ☆

Zestaw głośników CREATIVE LABS SB X Katana, 2 szt., Bluetooth Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Zestaw głośników CREATIVE LABS SB X Katana, 2 szt., Bluetooth
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 620fb88ab256f530f9e01dda
 • ID kategorii: 10956

☆ Zestaw głośników CREATIVE LABS SB X Katana, 2 szt., Bluetooth - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
pakiet głośników CREATIVE LABS SB X Katana, 2 szt., Bluetooth