głośnik bluetooth edifier

Ranking głośników bluetooth edifier – listopad 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników bluetooth edifier. Ranking zawierający polecane głośniki bluetooth edifier jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Edifier Głośniki r1010 (6923520265794) ☆

Edifier Głośniki r1010 (6923520265794) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Edifier
 • Nazwa produktu: Edifier Głośniki r1010 (6923520265794)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b657ddc902e514c58a42a09
 • ID kategorii: 160

☆ Edifier Głośniki r1010 (6923520265794) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Kompaktowy pakiet R1010BT to nowa, odświeżona wersja konwencjonalnego zestawu Edifier R1000TCN. Stylowa drewniana pokrywa z MDF minimalizuje rezonans akustyczny, zaś 4-calowe głośniki niskotonowe, a także 3/4-calowe głośniki wysokotonowe z jedwabną membraną zapewniają głęboki, bogaty dźwięk. Dla pełnej personalizacji ustawień audio z tyłu głośnika umiejscowiono panel z pokrętłami umożliwiającymi regulację poziomu głośności, a także basów. R1010BT dodatkowo podwójne porty stereo line-in z dynamicznym wzmocnieniem tonów wysokich w porcie A. Jednak najważniejszą innowacją jest możliwość zsynchronizowania z urządzeniami z interfejsem Bluetooth.
Głośniki komputerowe Edifier pozwalają w prosty sposób na ustawienie własnych preferencji dotyczących właśnie słuchania muzyki. Dzięki temu zapewnią one niezapomniane wrażenia fanom wszystkich gatunków.

Główne parametry:
- Kompaktowy, aktywny system głośników o łącznej mocy wyjściowej 24W
- zaopatrzony w podwójne wejścia RCA, wysokie tony usztywnione na wejściu Line A
- Regulatory poziomu głośności i tonów wysokich i niskich umiejścowione z tyłu głośnika aktywnego
- Moduł Bluetooth w wersji 4.0 (możliwość sparowanie dóch maszyn jednocześnie)
- Drewniana pokrywa z MDF minimalizująca rezonans akustyczny
- Uniwersalny zasilacz 100V-240VEAN: 6923520265794
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: SPK-EF-R1010BT
typ: Komputerowe
System: 2.0
Przeznaczenie: Muzyka
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Regulacja niskich tonów
Moc głośników (sumaryczna): 24 W
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 2 x RCA
Zasilanie: Sieciowe
Kolor: Drewno
wymiary: 122 x 212 x 222 mm
Waga: 4.9 kg
Pozostałe parametry: - Regulacja (głośniki): Główna regulacja głośności / pokrętła regulujące poziom tonów wysokich i niskich- Głośnik tonów średnich / wysokich: 4 cale (106 mm), ekranowany magnetycznie- Głośnik tonów wysokich: Ø 13 mm

☆ Głośniki Edifier R1280 ☆

Głośniki Edifier R1280 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Edifier
 • Nazwa produktu: Głośniki Edifier R1280
 • Ilość ofert: 20
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61cc9582b256f5be45230f38
 • ID kategorii: 160

☆ Głośniki Edifier R1280 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośniki Edifier R1280DB

Głośniki Edifier R1280DB w udany sposób łączą nadzwyczajną jakość dźwięku i tradycyjny, gustowny design. Ich całkowita moc wyjściowa sięga 42 W, a 4-calowy przetwornik basowy gwarantuje niezapomniane muzyczne doświadczenia. Wygodną obsługę urządzeń wbudowane pokrętła, a także wchodzący w skład zestawu pilot zdalnego sterowania. Głośniki zostały zaopatrzone w dwa wejścia RCA, wejście optyczne i koaksjalne. Możeszdopasować się z nimi za pomocą Bluetooth.

zachwycający dźwięk

Ciesz się wspaniałą jakością dźwięku. Głośniki aktywne 2.0 Edifier R1280DB wyróżniają się mocą RMS na poziomie choćby 42 W. Posiadają zastosowany 4-calowy przetwornik basowy, a także skierowany do przodu port bass reflex. Dzięki temu mogą zapewnić zniewalające, czyste, głębokie brzmienie. Co więcej, umieszczone na panelu bocznym pokrętła dobranie dźwięku do Twoich upodobań - za ich pomocą precyzyjnie wyregulujesz głośność, tony wysokie i niskie.

różne możliwości połączenia

Głośniki wyróżniają się szeroką kompatybilnością i sporo sposobów połączenia. Dostępne są dwa złącza RCA i nowo dodane wejścia optyczne i koaksjalne. Możesz również zrezygnować z kabli i wybrać połączenie bezprzewodowe. Niezawodne łącze Bluetooth gwarantuje szybką, jednostajną transmisję sygnału audio. Wszystko to powoduje,bezproblemowo skonsolidujesz wybrane źródło dźwięku z głośnikami i odkryjesz swoje ulubione utwory w nowej, ulepszonej jakości.

poręczny pilot

W skład zestawu wchodzi także poręczny pilot, który zezwala na komfortową, zdalną obsługę R1280DB. Za jego pomocą możesz na przykład włączyć, wyłączyć lub wyciszyć głośniki, przypasować głośność albo wybrać źródło dźwięku. Da się również sterować odtwarzaniem przez Bluetooth. Już nie musisz wstawać z kanapy czy fotela, żeby przełączyć utwór albo ściszyć muzykę!

nieśmiertelny design

Głośniki Edifier R1280DB nie tylko zapewniają najwyższej jakości dźwięk, ale też są wyjątkowo przyjemne dla oka. Ich pokrywa została wyprodukowana w 100% z płyty pilśniowej MDF, dzięki czemu ukazuje się naprawdę prawidłowo i minimalizuje rezonans akustyczny - nie musisz więc obawiać się niepożądanych wibracji. Konwencjonalny, wysmakowany design powoduje, iż urządzenia perfekcyjnie wpasują się w niemal każdą aranżację.

Specyfikacja


☆ Głośniki Edifier R1700, R1700BT ☆

Głośniki Edifier R1700, R1700BT Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Edifier
 • Nazwa produktu: Głośniki Edifier R1700, R1700BT
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 608d82d0b256f54bbf9d931b
 • ID kategorii: 160

☆ Głośniki Edifier R1700, R1700BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Uwaga!

artykuł w przedsprzedaży. oraz dostępność po 07.05.2021r. Prosimy o przemyślane zakupy.


Dźwięk wysokiej jakości

Wszechstronne głośniki R1700BT Bluetooth sprawią, iż będziesz chciał podłączyć do nich każde urządzenie. Podłącz swoją konsolę do gier, komputer albo telewizor, aby uzyskać nieszablonową jakość dźwięku. Wielofunkcyjna doskonałość płynąca z tych głośników Bluetooth zagwarantuje tak wyraźną wartość rozrywkową. R1700BT ma zaimplementowane cyfrowe przetwarzanie sygnału (DSP) i dynamiczną kontrolę zakresu (DRC), aby zapobiec zniekształceniom; technologia tworzenia głośników naprawdę pasuje do Twoich oczekiwań muzycznych. Głośniki Bluetooth R1700BT zezwalają na zachowanie czystej estetyki dźwięku bez utraty jakości i efektywności. Na dodatek skierowane są w Twoją stronę pod kątem 10 poziomów, poprzez co grana z nich muzyki będzie trafiać specjalnie do Ciebie.

Głośnik wysokotonowy Eagle Eye

Dzięki zaimplementowaniu nowo opracowanych 19-milimetrowych kopułek wysokotonowych "Eagle Eye", R1700BT sprawia,nawet najmniejsze dźwięki są wyraźne. Dzięki pożądanym wymiarom i lepszym specyfikacjom "Eagle Eye" spełnia swoją reputację i kryteria. Jego satysfakcjonujący dźwięk powoduje, że Twoje utwory są bogate i pełne, gwarantując w pełni mistrzowskie wrażenia słuchowe.

Wyrafinowany fason

R17000BT są zamknięte w ręcznie robionej obudowie z orzechowego winylu, co nadaje im wykwintny wygląd. Wysokiej jakości klasyczne drewniane wykończenie jest rewelacyjnym uzupełnieniem każdego aranżacji domu.

mocny głośnik

4-calowe przetworniki basowe w każdym głośniku zapewniają bogate niskie tony i czyste wysokie. Dzięki skierowanemu do przodu portowi bass reflex, niskie częstotliwości są podkreślone, dając basowi więcej mocy. Sparuj swój smartfon z wytwornym głośnikiem półkowym przez Bluetooth. Wystarczy jedno dotknięcie przycisku, żeby słuchać muzyki bez końca z R1700BT.

Zarządzaj swoją muzyką

wygodnie umieszczone pokrętła z boku głośnika całkowitą kontrolę nad dźwiękiem, tonami niskimi i wysokimi. Możesz dodatkowo zmieniać muzykę z komfortowej kanapy za pomocą bezprzewodowego pilota. Pilot R1700BT to kompaktowych wymiarów pilot, który pomaga zarządzać głośnością i wybierać źródło sygnału wejściowego z drugiego końca pokoju. Sparuj swój smartfon z gustownym głośnikiem półkowym przez Bluetooth. Starczy jedno naciśnięcie przycisku, by słuchać muzyki bez końca z tych głośników Bluetooth. R1700BT jest wyposażony we wszystkie kable, których potencjalnie będziesz potrzebować,cieszyć się muzyką zaraz po wyjęciu z pudełka.

Inne Rankingi:  Wzmacniacz instrumentalny

Specyfikacja


☆ Głośniki s1000 marki Edifier ☆

Głośniki s1000 marki Edifier Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Edifier
 • Nazwa produktu: Głośniki s1000 marki Edifier
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60849c5fd403335a0767b03a
 • ID kategorii: 160

☆ Głośniki s1000 marki Edifier - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Edifier S1000 MKII

mistrzowskie głośniki Edifier oszałamiają aktywnym systemem 2.0 o rewelacyjnej mocy 120W RMS. Sygnał audio wspierany jest poprzez częstotliwość do choćby 24 BIT/216 kHZ, gwarantując najwyższą jakość i całkowitą efektywność. Zastosowany, tytanowy przetwornik wysokotonowy odpowiada za płynne przejścia w tonacji, zapewniając genialny zasięg akustyczny. Wersja Bluetooth V5.0 z technologią Qualcomm aptX HD zezwalają na zdalne połączenie z większością przystępnych modeli.

Bogaty dobór połączeń

Do głośników można podłączyć sporo różnych typów urządzeń, zarówno koncentrycznych, jak i optycznych. Ciesz się swoim czasem osobistym po podłączeniu do konsoli do gier, TV boxów, telefonów komórkowych, laptopów i wielu innych maszyn. Na tylnym panelu znajdują się pomiędzy innymi uniwersalne wejścia optyczne, cyfrowe, koncentryczne i stereofoniczne RCA, co pozwala na podłączenie kilku urządzeń w jednym momencie. Na dodatek, wejście cyfrowe wspiera częstotliwość 24BIT/192 kHz. Bez obaw korzystaj z jakościowego dźwięku i ciesz się wielogodzinną rozrywką.

Bezprzewodowa transmisja bez zakłóceń

Przesył muzyki w głośnikach Edifier przebiega bez jakichkolwiek zakłóceń i opóźnień. Zostały wyposażone w najnowszy moduł Bluetooth 5.0 z systemem kodowania Qualcomm aptX HD. Nie musisz już przejmować się ograniczającymi swobodę przewodami. Bezprzewodowe łącze sprawi,prędko sparujesz swój sprzęt i olśnisz się bezproblemowym przekazem informacji na znakomitym poziomie.

Odkryj magię muzyki na nowo

zaimplementowane techniki doskonalące otrzymywany dźwięk dotychczas były wykorzystywane w fachowych urządzeniach dedykowanym audiofilom. Cyfrowy procesor sygnału razem z aluminiową membraną generują głębokie brzmienia, pozbawione wszystkich zniekształceń. Wzmacniacz klasy D dodatkowo jest odpowiedzialny za podkreślenie niskich i wysokich tonów, oferując niezapomniane wrażenia immersyjne.

Współczesny wariant

S1000 MKII to nie tylko czysty i stabilny sygnał audio. Niskie zniekształcenia i wysoka trwałość, to zasługa wytwarzanej z jakościowego drewna obudowy. Kształtne wykończenie nadaje całości postępowego, niebanalnego charakteru. Ulepszona specyfikacja spełnia standardy profesjonalizmu. Głośniki mogą posłużyć za wysmakowany dodatek do stylowo urządzonego biura i dopełnią wygląd domowego wnętrza.


☆ Edifier Głośniki komputerowe s880db (kolor biały) ☆

Edifier Głośniki komputerowe s880db (kolor biały) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Edifier
 • Nazwa produktu: Edifier Głośniki komputerowe s880db (kolor biały)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 620270dc5ecf794d0c2d9f4a
 • ID kategorii: 8329

☆ Edifier Głośniki komputerowe s880db (kolor biały) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośniki EDIFIER S880DB

Nie rezygnuj z wysokiej jakości dźwięków i wybierz głośniki, dzięki którym dźwięk dostarcza niezwykłych wrażeń słuchowych. Edifier S880DB to niezwykły komplet kompaktowych głośników, które jako jedne z nielicznych wspomagane są technologią Hi-Res Audio. Tytanowy, wysokotonowy przetwornik zagwarantuje wysoki poziom głośności, czułość i rozdzielczość z czystą barwą wysokich tonów. Wyposażenie w szereg wejść sprawia, iż je jest to sprzęt wysokiej klasy.

Odtwarzanie bezprzewodowe

Głośniki zostały zaopatrzone w funkcję Bluetooth, która umożliwia bezprzewodowe łączenie się z urządzeniami obsługującymi ten kanon. To wspaniałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie pełen komfort w trakcie korzystania ze sprzętu audio. Wystarczy spasować wybrane urządzenie z głośnikami i cieszyć się ulubionymi dźwiękami. Wybierz wygodę i zapomnij o poplątanych kablach ograniczających możliwości.

wygodne korzystanie

Do głośników, w zestawie dołączony jest pilot, co jeszcze bardziej udoskonala komfort użytkowania głośników. Pilot zezwala na sterowanie parametrami odtwarzania, takich jak włączanie i wyłączanie czy dostosowywanie głośności. Ciesz się rozrywką na najwyższym poziomie i wybierz funkcjonalność.

Szereg przydatnych wejść

Głośniki zostały wyekwipowane w różnorodne wejścia, by poprawić komfort stosowania i zastosowanie. Wejście RCA sprawdzi się świetnie do podłączenia do sprzętów audio - video, które nie mają złącza mini - jack. Wejście optyczne pozwala na przesyłanie cyfrowego sygnału dźwiękowego w niezwykle wysokiej jakości i dbają o brak zakłóceń podczas przesyłanie, natomiast wejście koaksjalne umożliwia przesył sygnału elektrycznego, dzięki temu można liczyć na dźwięk najwyższej jakości bez szumów i zniekształceń.

Dźwięk najwyższej jakości

skrupulatne wykonanie S880DB pozwala na odtwarzanie dźwięków w klasie premium. 19 - milimetrowe głośniki wysokotonowe zostały wyprodukowane z wypolerowanego materiału tytanowo - laminatowego. Głęboki bas duże głośniki średniotonowe z metalową membraną, a aluminiowa rama zagwarantuje wyższą moc i minimalną wibrację.

Specyfikacja:


☆ Głośniki Edifier R2850, R2850DB BLACK ☆

Głośniki Edifier R2850, R2850DB BLACK Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Edifier
 • Nazwa produktu: Głośniki Edifier R2850, R2850DB BLACK
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61289f3dd403332efeaa19ef
 • ID kategorii: 160

☆ Głośniki Edifier R2850, R2850DB BLACK - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Edifier R2850DB

Dzięki wszechstronnym głośnikom R2850DB uzyskasz świeże, niezapomniane wrażenia w trakcie słuchania swych ulubionych piosenek. Podłącz je do konsoli, komputera i telewizora przy pomocy zastosowanych wejść i odkryj nieszablonową jakość dźwięku. Progresywny moduł Bluetooth 5.1 umożliwia także bezprzewodowe połączenie. Maksymalna moc RMS 150W zagwarantuje czyste, adekwatnie zbalansowane basy. Do zestawu dołączony został pilot zdalnego sterowania, który ułatwi kontrolę z każdego miejsca.

innowacyjne technologie

Łącze Bluetooth 5.1 z kodowaniem Qualcomm aptX jest odpowiedzialne za szybkie i sprawne połączenie głośników z każdym urządzeniem. Obsługuje między innymi system Android, Mac, czy Windows. Brak przewodów sprawia, iż komfort użytkowania jest jeszcze wyższy, w kontraście do standardowej opcji. Dostarcz sobie niesamowitych wrażeń w trakcie słuchania wyczekiwanej płyty lub w trakcie oglądania ekscytującego filmu.


przejrzyście czysty dźwięk

zestaw głośników 2.0 ma 0.75-calowy przetwornik wysokotonowy oraz 4-calowy przetwornik przeciętnych tonów. Łączna moc 150W razem ze wzmacniaczem klasy D z funkcją DSP są odpowiedzialne za perfekcyjnie zbalansowany sygnał audio, jednostajny przesył i brak jakichkolwiek opóźnień. Realne jest też podłączenie uzupełniającego, zewnętrznego subwoofera (brak w komplecie), który jeszcze bardziej ograniczy tonacje.


obszerna kompatybilność

Cecha, która na pewno oszałamia w uniwersalnym komplecie, to pełna kompatybilność. Zasobność portów pozwala podłączyć większość obecnych modeli, w tym samym momencie. Wybierz źródło dźwięku spośród dostępnych wejść Line in 1, Line in 2, koaksjalnych i optycznych, połącz je ze swym sprzętem i zanurz się w magii nastrojowych piosenek.


wygodna obsługa

Znajdujący się w komplecie pilot do zdalnej kontroli sprzętu, to narzędzie zapewniające wyjątkowo wygodne sterowanie najważniejszymi funkcjami. Nieważne, gdzie się znajdujesz - starczy kilka ruchów, aby według preferencji ustawić poziom głośności, zmienić kolejność piosenek, czy także wybrać źródło transmisji. Jeden z głośników gromadzi trzy pokrętła na bocznym panelu, które umożliwiają dokładne dobranie wyżej wymienionych funkcji.

wysmakowane wykończenie

profesjonalny zestaw głośników Edifier cechują funkcjonalne rozwiązania w tradycyjnej obudowie. Błyszcząca płyta MDF nadaje stylowego klimatu, jednocześnie w całości eliminując rezonans akustyczny. Co oznacza,najkorzystniejsza jakość towarzyszyć będzie choćby przy maksymalnych poziomach głośności. Całość sprawdzi się jako atrakcyjny dodatek do wykwintnie urządzonych pomieszczeń.

Inne Rankingi:  boombox na akumulator


SpecyfikacjaNajtańsze głośniki bluetooth edifier – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników bluetooth edifier. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Edifier Głośniki r1010 (6923520265794) ☆

Edifier Głośniki r1010 (6923520265794) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Edifier
 • Nazwa produktu: Edifier Głośniki r1010 (6923520265794)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b657ddc902e514c58a42a09
 • ID kategorii: 160

☆ Edifier Głośniki r1010 (6923520265794) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Kompaktowy pakiet R1010BT to nowa, odświeżona wersja konwencjonalnego zestawu Edifier R1000TCN. Gustowna drewniana pokrywa z MDF minimalizuje rezonans akustyczny, zaś 4-calowe głośniki niskotonowe i 3/4-calowe głośniki wysokotonowe z jedwabną membraną zapewniają głęboki, bogaty dźwięk. Dla pełnej personalizacji ustawień audio z tyłu głośnika umiejscowiono panel z pokrętłami umożliwiającymi regulację poziomu głośności, a także basów. R1010BT też podwójne porty stereo line-in z dynamicznym wzmocnieniem tonów wysokich w porcie A. Jednak najważniejszą innowacją jest możliwość zsynchronizowania z urządzeniami z interfejsem Bluetooth.
Głośniki komputerowe Edifier pozwalają w prosty sposób na ustawienie własnych preferencji dotyczących właśnie słuchania muzyki. Dzięki czemu zapewnią one niezapomniane wrażenia fanom wszelkich gatunków.

Główne właściwości:
- Kompaktowy, aktywny system głośników o łącznej mocy wyjściowej 24W
- wyposażony w podwójne wejścia RCA, wysokie tony usztywnione na wejściu Line A
- Regulatory poziomu głośności i tonów wysokich oraz niskich umiejścowione z tyłu głośnika aktywnego
- Moduł Bluetooth w wersji 4.0 (możliwość sparowanie dóch sprzętów jednocześnie)
- Drewniana pokrywa z MDF minimalizująca rezonans akustyczny
- Uniwersalny zasilacz 100V-240VEAN: 6923520265794
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: SPK-EF-R1010BT
wariant: Komputerowe
System: 2.0
Przeznaczenie: Muzyka
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Regulacja niskich tonów
Moc głośników (sumaryczna): 24 W
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 2 x RCA
Zasilanie: Sieciowe
Kolor: Drewno
rozmiary: 122 x 212 x 222 mm
Waga: 4.9 kg
Pozostałe właściwości: - Regulacja (głośniki): Główna regulacja głośności / pokrętła regulujące poziom tonów wysokich i niskich- Głośnik tonów przeciętnych / wysokich: 4 cale (106 mm), ekranowany magnetycznie- Głośnik tonów wysokich: Ø 13 mm

☆ Głośniki Edifier R1280 ☆

Głośniki Edifier R1280 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Edifier
 • Nazwa produktu: Głośniki Edifier R1280
 • Ilość ofert: 20
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61cc9582b256f5be45230f38
 • ID kategorii: 160

☆ Głośniki Edifier R1280 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośniki Edifier R1280DB

Głośniki Edifier R1280DB w udany sposób łączą perfekcyjną jakość dźwięku i klasyczny, wykwintny design. Ich kompletna moc wyjściowa sięga 42 W, a 4-calowy przetwornik basowy zapewnia niezapomniane muzyczne doświadczenia. Wygodną obsługę sprzętów wbudowane pokrętła oraz wchodzący w skład zestawu pilot zdalnego sterowania. Głośniki zostały zaopatrzone w dwa wejścia RCA, wejście optyczne i koaksjalne. Możeszzespolić się z nimi przy pomocy Bluetooth.

olśniewający dźwięk

Ciesz się świetną jakością dźwięku. Głośniki aktywne 2.0 Edifier R1280DB wyróżniają się mocą RMS na poziomie nawet 42 W. Posiadają wbudowany 4-calowy przetwornik basowy oraz skierowany do przodu port bass reflex. Dzięki temu mogą zapewnić zachwycające, czyste, głębokie brzmienie. Co więcej, umieszczone na panelu bocznym pokrętła przypasowanie dźwięku do Twoich upodobań - za ich pomocą dokładnie wyregulujesz głośność, tony wysokie, a także niskie.

zróżnicowane możliwości połączenia

Głośniki wyróżniają się szeroką kompatybilnością i mnóstwo sposobów połączenia. Dostępne są dwa złącza RCA i nowo dodane wejścia optyczne i koaksjalne. Możesz także zrezygnować z kabli i wybrać połączenie bezprzewodowe. Niezawodne łącze Bluetooth zagwarantuje szybką, jednostajną transmisję sygnału audio. Wszystko to powoduje,bezproblemowo złączysz wybrane źródło dźwięku z głośnikami i odkryjesz swoje ulubione utwory w nowej, ulepszonej jakości.

poręczny pilot

W skład zestawu wchodzi również funkcjonalny pilot, który zezwala na komfortową, zdalną obsługę R1280DB. Za jego pomocą możesz na przykład włączyć, wyłączyć albo wyciszyć głośniki, przystosować głośność lub wybrać źródło dźwięku. Da się na dodatek sterować odtwarzaniem przez Bluetooth. Już nie musisz wstawać z kanapy czy fotela, żeby przełączyć utwór albo ściszyć muzykę!

nieśmiertelny design

Głośniki Edifier R1280DB nie tylko zapewniają najwyższej jakości dźwięk, ale też są istotnie przyjemne dla oka. Ich obudowa została wykonana w 100% z płyty pilśniowej MDF, dzięki czemu demonstruje się naprawdę prawidłowo i minimalizuje rezonans akustyczny - nie musisz więc obawiać się niepożądanych wibracji. Klasyczny, stylowy design sprawia, że urządzenia perfekcyjnie wpasują się w niemal każdą aranżację.

Specyfikacja


☆ Głośniki Edifier R1700, R1700BT ☆

Głośniki Edifier R1700, R1700BT Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Edifier
 • Nazwa produktu: Głośniki Edifier R1700, R1700BT
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 608d82d0b256f54bbf9d931b
 • ID kategorii: 160

☆ Głośniki Edifier R1700, R1700BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Uwaga!

artykuł w przedsprzedaży. i dostępność po 07.05.2021r. Prosimy o przemyślane zakupy.


Dźwięk wysokiej jakości

Wszechstronne głośniki R1700BT Bluetooth sprawią, że będziesz chciał podłączyć do nich każde urządzenie. Podłącz swoją konsolę do gier, komputer albo telewizor, aby uzyskać unikatową jakość dźwięku. Wielofunkcyjna doskonałość płynąca z tych głośników Bluetooth zapewnia tak wyraźną wartość rozrywkową. R1700BT ma zaimplementowane cyfrowe przetwarzanie sygnału (DSP) i dynamiczną kontrolę zakresu (DRC), żeby zapobiec zniekształceniom; technologia tworzenia głośników naprawdę pasuje do Twoich oczekiwań muzycznych. Głośniki Bluetooth R1700BT umożliwiają zachowanie czystej estetyki dźwięku bez utraty jakości i efektywności. W dodatku skierowane są w Twoją stronę pod kątem 10 poziomów, poprzez co grana z nich muzyki będzie trafiać specjalnie do Ciebie.

Głośnik wysokotonowy Eagle Eye

Dzięki zaimplementowaniu nowo opracowanych 19-milimetrowych kopułek wysokotonowych "Eagle Eye", R1700BT sprawia,nawet najmniejsze dźwięki są wyraźne. Dzięki pożądanym rozmiarom i udoskonalonym specyfikacjom "Eagle Eye" spełnia swoją reputację i oczekiwania. Jego satysfakcjonujący dźwięk powoduje, iż Twoje utwory są bogate i pełne, gwarantując w pełni fachowe wrażenia słuchowe.

Wyrafinowany styl

R17000BT są zamknięte w ręcznie robionej obudowie z orzechowego winylu, co nadaje im wykwintny wygląd. Wysokiej jakości tradycyjne drewniane wykończenie jest nadzwyczajnym uzupełnieniem każdego wyglądu domu.

konkretny głośnik

4-calowe przetworniki basowe w każdym głośniku zapewniają bogate niskie tony i czyste wysokie. Dzięki skierowanemu do przodu portowi bass reflex, niskie częstotliwości są wyeksponowane, dając basowi więcej mocy. Sparuj swój smartfon z stylowym głośnikiem półkowym przez Bluetooth. Starczy jedno dotknięcie przycisku, żeby słuchać muzyki bez końca z R1700BT.

Zarządzaj swoją muzyką

wygodnie umieszczone pokrętła z boku głośnika pełną kontrolę nad dźwiękiem, tonami niskimi i wysokimi. Możesz jeszcze zmieniać muzykę z wygodnej kanapy przy pomocy bezprzewodowego pilota. Pilot R1700BT to kompaktowych wymiarów pilot, który pomaga zarządzać głośnością i wybierać źródło sygnału wejściowego z drugiego końca pokoju. Sparuj swój smartfon z wysmakowanym głośnikiem półkowym przez Bluetooth. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, żeby słuchać muzyki bez końca z tych głośników Bluetooth. R1700BT jest wyekwipowany we wszystkie kable, których potencjalnie będziesz potrzebować,cieszyć się muzyką zaraz po wyjęciu z pudełka.

Inne Rankingi:  Głośnik 2.0 do 100 zł

Specyfikacja


☆ Edifier Głośniki komputerowe s880db (kolor biały) ☆

Edifier Głośniki komputerowe s880db (kolor biały) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Edifier
 • Nazwa produktu: Edifier Głośniki komputerowe s880db (kolor biały)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 620270dc5ecf794d0c2d9f4a
 • ID kategorii: 8329

☆ Edifier Głośniki komputerowe s880db (kolor biały) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośniki EDIFIER S880DB

Nie rezygnuj z wysokiej jakości dźwięków i wybierz głośniki, dzięki którym dźwięk dostarcza niezwykłych wrażeń słuchowych. Edifier S880DB to niezwykły komplet kompaktowych głośników, które jako jedne z nielicznych wspomagane są technologią Hi-Res Audio. Tytanowy, wysokotonowy przetwornik gwarantuje wysoki poziom głośności, czułość i rozdzielczość z czystą barwą wysokich tonów. Wyposażenie w szereg wejść powoduje, iż je jest to sprzęt wysokiej klasy.

Odtwarzanie bezprzewodowe

Głośniki zostały zaopatrzone w funkcję Bluetooth, która zezwala na bezprzewodowe łączenie się z urządzeniami obsługującymi ten standard. To świetne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie pełen komfort podczas korzystania ze sprzętu audio. Starczy spasować wybrane urządzenie z głośnikami i cieszyć się ulubionymi dźwiękami. Wybierz wygodę i zapomnij o poplątanych kablach ograniczających możliwości.

komfortowe korzystanie

Do głośników, w pakiecie załączony jest pilot, co jeszcze bardziej ulepsza komfort używania głośników. Pilot pozwala na sterowanie parametrami odtwarzania, takich jak włączanie i wyłączanie czy dostosowywanie głośności. Ciesz się rozrywką na najwyższym poziomie i wybierz funkcjonalność.

Szereg przydatnych wejść

Głośniki zostały zaopatrzone w najróżniejsze wejścia, aby poprawić komfort wykorzystania i wykorzystanie. Wejście RCA spełni oczekiwania doskonale do podłączenia do sprzętów audio - video, które nie posiadają złącza mini - jack. Wejście optyczne umożliwia przesyłanie cyfrowego sygnału dźwiękowego w bardzo wysokiej jakości i dbają o brak zakłóceń w trakcie przesyłanie, natomiast wejście koaksjalne zezwala na przesył sygnału elektrycznego, dzięki temu można liczyć na dźwięk najwyższej jakości bez szumów i zniekształceń.

Dźwięk najwyższej jakości

staranne wykonanie S880DB umożliwia odtwarzanie dźwięków w klasie premium. 19 - milimetrowe głośniki wysokotonowe zostały tworzone z wypolerowanego materiału tytanowo - laminatowego. Głęboki bas spore głośniki przeciętnietonowe z metalową membraną, a aluminiowa rama zagwarantuje wyższą moc i minimalną wibrację.

Specyfikacja:


☆ Głośniki Edifier R2850, R2850DB BLACK ☆

Głośniki Edifier R2850, R2850DB BLACK Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Edifier
 • Nazwa produktu: Głośniki Edifier R2850, R2850DB BLACK
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61289f3dd403332efeaa19ef
 • ID kategorii: 160

☆ Głośniki Edifier R2850, R2850DB BLACK - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Edifier R2850DB

Dzięki wszechstronnym głośnikom R2850DB uzyskasz świeże, niezapomniane wrażenia w trakcie słuchania swych ulubionych piosenek. Podłącz je do konsoli, komputera i telewizora przy pomocy wbudowanych wejść i odkryj wyjątkową jakość dźwięku. Progresywny moduł Bluetooth 5.1 zezwala na także bezprzewodowe połączenie. Maksymalna moc RMS 150W zagwarantuje czyste, odpowiednio zbalansowane basy. Do zestawu załączony został pilot zdalnego sterowania, który ułatwi kontrolę z każdego miejsca.

progresywne technologie

Łącze Bluetooth 5.1 z kodowaniem Qualcomm aptX jest odpowiedzialne za szybkie i produktywne połączenie głośników z każdym urządzeniem. Obsługuje między innymi system Android, Mac, czy Windows. Brak przewodów sprawia, iż komfort stosowania jest jeszcze wyższy, w kontraście do charakterystycznej opcji. Dostarcz sobie niesamowitych wrażeń podczas słuchania wyczekiwanej płyty albo podczas oglądania ekscytującego filmu.


transparentnie czysty dźwięk

komplet głośników 2.0 posiada 0.75-calowy przetwornik wysokotonowy i 4-calowy przetwornik przeciętnych tonów. Łączna moc 150W razem ze wzmacniaczem klasy D z funkcją DSP są odpowiedzialne za idealnie zbalansowany sygnał audio, stabilny przesył i brak jakichkolwiek opóźnień. Możliwe jest dodatkowo podłączenie dodatkowego, zewnętrznego subwoofera (brak w komplecie), który jeszcze bardziej zniży tonacje.


wielka kompatybilność

Cecha, która niewątpliwie zachwyca w uniwersalnym komplecie, to pełna kompatybilność. Mnogość portów pozwala podłączyć większość obecnych modeli, w tym samym momencie. Wybierz źródło dźwięku spośród przystępnych wejść Line in 1, Line in 2, koaksjalnych oraz optycznych, połącz je ze swoim sprzętem i zanurz się w magii nastrojowych piosenek.


wygodna obsługa

Znajdujący się w pakiecie pilot do zdalnej kontroli sprzętu, to narzędzie zapewniające szczególnie wygodne sterowanie najważniejszymi funkcjami. Nieważne, gdzie się znajdujesz - starczy kilka ruchów, żeby według preferencji ustawić poziom głośności, zmienić kolejność piosenek, czy też wybrać źródło transmisji. Jeden z głośników zawiera trzy pokrętła na bocznym panelu, które umożliwiają staranne przypasowanie wyżej wymienionych funkcji.

stylowe wykończenie

profesjonalny zestaw głośników Edifier charakteryzują funkcjonalne rozwiązania w klasycznej obudowie. Lśniąca płyta MDF nadaje stylowego klimatu, równocześnie całkowicie eliminując rezonans akustyczny. Co oznacza,najlepsza jakość towarzyszyć będzie choćby przy maksymalnych stopniach głośności. Całość stanie na wysokości zadania jako interesujący dodatek do gustownie urządzonych pomieszczeń.


Specyfikacja


☆ Głośniki s1000 marki Edifier ☆

Głośniki s1000 marki Edifier Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Edifier
 • Nazwa produktu: Głośniki s1000 marki Edifier
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60849c5fd403335a0767b03a
 • ID kategorii: 160

☆ Głośniki s1000 marki Edifier - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Edifier S1000 MKII

mistrzowskie głośniki Edifier zniewalają aktywnym systemem 2.0 o znakomitej mocy 120W RMS. Sygnał audio wspierany jest przez częstotliwość do nawet 24 BIT/216 kHZ, gwarantując najwyższą jakość i całkowitą sprawność. Zaimplementowany, tytanowy przetwornik wysokotonowy odpowiada za płynne przejścia w tonacji, zapewniając wspaniały zasięg akustyczny. Wersja Bluetooth V5.0 z technologią Qualcomm aptX HD zezwalają na zdalne połączenie z większością przystępnych modeli.

Bogaty dobór połączeń

Do głośników można podłączyć mnóstwo najróżniejszych typów urządzeń, zarówno koncentrycznych, jak i optycznych. Ciesz się swoim czasem osobistym po podłączeniu do konsoli do gier, TV boxów, telefonów komórkowych, laptopów i wielu innych maszyn. Na tylnym panelu znajdują się między innymi uniwersalne wejścia optyczne, cyfrowe, koncentryczne, a także stereofoniczne RCA, co umożliwia podłączenie kilku maszyn w jednym momencie. W dodatku, wejście cyfrowe wspiera częstotliwość 24BIT/192 kHz. Bez obaw korzystaj z jakościowego dźwięku i ciesz się wielogodzinną rozrywką.

Bezprzewodowa transmisja bez zakłóceń

Przesył muzyki w głośnikach Edifier przebiega bez jakichkolwiek zakłóceń i opóźnień. Zostały zaopatrzone w najnowszy moduł Bluetooth 5.0 z systemem kodowania Qualcomm aptX HD. Nie musisz już przejmować się ograniczającymi swobodę przewodami. Bezprzewodowe łącze sprawi,błyskawicznie sparujesz swój sprzęt i olśnisz się bezproblemowym przekazem informacji na nadzwyczajnym poziomie.

Odkryj magię muzyki na nowo

zastosowane techniki doskonalące otrzymywany dźwięk dotychczas były stosowane w fachowych urządzeniach dedykowanym audiofilom. Cyfrowy procesor sygnału razem z aluminiową membraną generują głębokie brzmienia, pozbawione wszystkich zniekształceń. Wzmacniacz klasy D jeszcze jest odpowiedzialny za podkreślenie niskich i wysokich tonów, oferując niezapomniane wrażenia immersyjne.

Współczesny rodzaj

S1000 MKII to nie tylko czysty i jednostajny sygnał audio. Niskie zniekształcenia, a także wysoka solidność, to zasługa wytwarzanej z jakościowego drewna obudowy. Kształtne wykończenie nadaje całości innowacyjnego, atrakcyjnego charakteru. Lepsza specyfikacja spełnia standardy profesjonalizmu. Głośniki mogą posłużyć za szykowny dodatek do stylowo urządzonego biura i dopełnią wystrój domowego pomieszczenia.