głośnik bluetooth savio

Ranking głośników bluetooth savio – czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników bluetooth savio. Ranking zawierający polecane głośniki bluetooth savio jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Głośniki bluetooth bs-023 2.0 kolor czarny marki Savio ☆

Głośniki bluetooth bs-023 2.0 kolor czarny marki Savio Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Głośniki bluetooth bs-023 2.0 kolor czarny marki Savio
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d84dd37b256f5f03923d2c8
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośniki bluetooth bs-023 2.0 kolor czarny marki Savio - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik Bezprzewodowy Savio BS-023 najlepszy sposób, by Twoja ulubiona muzyka towarzyszyła Ci wszędzie Przyjęcie w ogrodzie, impreza w domu albo wycieczka nad jezioro – od dzisiaj możesz cieszyć się czystym dźwiękiem, gdzie tylko zechcesz.

Wyjątkowo trwała budowa głośnika bezprzewodowego Savio BS-023, potężna podstawa i dołączony komfortowy uchwyt, pozwalają z łatwością przenosić, postawić albo powiesić go w dogodnym miejscu. Długą zabawę w otoczeniu Twoich ulubionych dźwięków zapewni zaimplementowana pojemna bateria.

Odtwarzanie muzyki nigdy nie było prostsze Głośnik bezprzewodowy Savio BS-023 można związać przy pomocy Bluetooth, odtwarzać pliki przez port USB, korzystać ze slotu na kartę Micro SD albo włączyć ulubioną stację radiową.

na dodatek urządzenie ma zaimplementowaną funkcję zestawu głośnomówiącego, dzięki temu może stanowić genialne rozwiązanie w trakcie konferencji. Z głośnika możesz korzystać gdzie tylko chcesz, zawsze uzyskując najlepszą jakość brzmienia.

Poznaj rodzinę głośników Savio Dzięki trzem kolorom do wyboru prosto dobierzesz rewelacyjny głośnik bezprzewodowy Savio BS-023 dla siebie! Nie musisz ograniczać się do standardowego, czarnego koloru! Jesteś energiczną osobą, która uwielbia otaczać się kolorami? Wybierz czerwony lub niebieski głośnik!


☆ Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 Bluetooth AUX SD TWS Niebieski, BS-031 ☆

Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 Bluetooth AUX SD TWS Niebieski, BS-031 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 Bluetooth AUX SD TWS Niebieski, BS-031
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 632bdee0902e519fcf2899f5
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 Bluetooth AUX SD TWS Niebieski, BS-031 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik BS-031 jest wyśmienitym towarzyszem zarówno w trakcie imprezy domowej, jak i w plenerze. Pojemna bateria umożliwia korzystanie z urządzenia poprzez ok 8.5 godziny, a funkcjonalny pasek zapewnia wygodę podczas przenoszenia. BS-031 to nie tylko dźwięk o genialnej jakości,również innowacyjny i stylowy design.

Wysoka jakość dźwięku w kompaktowej obudowie
SAVIO BS-031 ma zastosowane dwa przetworniki o łącznej mocy 10 W, gwarantujące nadzwyczajną jakość dźwięku w trybie stereo. W dodatku jest stanowczo praktycznym urządzeniem mobilnym o innowacyjnym wyglądzie z użytecznymi przyciskami, które ułatwiają obsługę urządzenia.

Wejścia na kartę SD oraz AUX
Głośnik zezwala na odtwarzanie muzyki z urządzenia przez Bluetooth, zaopatrzony jest w czytnik kart SD obsługujący pojemności do 32 GB, a także zaimplementowane wejście AUX 3.5 mm, dzięki temu możesz w szybki i jeszcze łatwiejszy sposób podłączyć go do innego urządzenia przy pomocy załączonego do zestawu przewodu.

Funkcja TWS
zastosowana wyjątkowo praktyczna funkcja TWS (True Wireless Stereo) umożliwi Ci sparowanie ze sobą dwóch głośników jednocześnie w jeden pakiet stereo. Działanie funkcji jest wyjątkowo proste i intuicyjne, jedyne co trzeba zrobić to włączyć oba głośniki i dopasować się bezprzewodowo z wybranym urządzeniem odtwarzającym muzykę, reszta zrobi się sama!

Dźwięk STEREO
Model SAVIO BS-031 odtwarza dźwięki w trybie STEREO, co zagwarantuje wysoką jakość brzmienia, natomiast zastosowany w głośniku moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.1 umożliwia stabilne połączenie w promieniu do 10 m. Zaimplementowany nowoczesny standard zagwarantuje jeszcze prędkie i łatwe sparowanie urządzenia ze smartfonem, tabletem, laptopem czy także odtwarzaczem MP3.

Klasa wodoszczelności IPX5
Głośnik BS-031 bez żadnych obaw możesz używać podczas wszystkich aktywności na świeżym powietrzu, choćby w trakcie deszczu. Ma międzynarodową normę określającą klasę wodoszczelności na poziomie IPX5, która określa, iż urządzenie odporne jest na zachlapania. Ten dodatkowy parametr pokaźny jest przy częstym korzystaniu z urządzenia na zewnątrz.EAN: 5901986047636
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: SAVIO BS-031
rodzaj: mobilne
Przeznaczenie: Muzyka
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Regulacja poziomu głośności
Max. Moc głośników (sumaryczna): 10 W
Pasmo przenoszenia (min.): 50 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 18 kHz
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB (Type C)
Zasilanie: Akumulator zaimplementowany
Akcesoria w zestawie: przewód AUX kabel ładujacy rodzaju USB-A do USB-C
Czas ładowania: 5 h
Czas pracy na baterii/bateriach: 8.5 h
wymiary: 90 × 90 × 188 mm
Waga: 700 g

☆ Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 Bluetooth AUX SD TWS Czarny, BS-033 ☆

Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 Bluetooth AUX SD TWS Czarny, BS-033 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 Bluetooth AUX SD TWS Czarny, BS-033
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 632bd1e4b256f5af235c9c57
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 Bluetooth AUX SD TWS Czarny, BS-033 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik BS-033 jest perfekcyjnym towarzyszem równocześnie w trakcie imprezy domowej, jak i w plenerze. Pojemna bateria zezwala na korzystanie z urządzenia przez ok 8,5 godziny, a ergonomiczny pasek zapewnia wygodę w trakcie przenoszenia. BS-033 to nie tylko dźwięk o doskonałej jakości,w dodatku nowoczesny i stylowy design.

Wysoka jakość dźwięku w kompaktowej obudowie

SAVIO BS-033 ma zaimplementowane dwa przetworniki o łącznej mocy 10 W, gwarantujące nieprzeciętną jakość dźwięku w trybie stereo. W dodatku jest szczególnie ergonomicznym urządzeniem mobilnym o nowoczesnym wyglądzie z praktycznymi przyciskami, które usprawniają obsługę urządzenia.

Wejścia na kartę SD i AUX

Głośnik umożliwia odtwarzanie muzyki z urządzenia przez Bluetooth, zaopatrzony jest w czytnik kart SD obsługujący obszerności do 32 GB oraz wbudowane wejście AUX 3.5 mm, dzięki temu możesz w szybki i jeszcze łatwiejszy sposób podłączyć go do innego urządzenia za pomocą załączonego do zestawu przewodu.

Funkcja TWS

zastosowana istotnie użyteczna funkcja TWS (True Wireless Stereo) umożliwi Ci sparowanie ze sobą dwóch głośników równocześnie w jeden komplet stereo. Działanie funkcji jest istotnie proste i instynktowne, jedyne co trzeba zrobić to włączyć oba głośniki i złączyć się bezprzewodowo z wybranym urządzeniem odtwarzającym muzykę, reszta zrobi się sama!

Dźwięk STEREO

Model SAVIO BS-033 odtwarza dźwięki w trybie STEREO, co zagwarantuje wysoką jakość brzmienia, natomiast zastosowany w głośniku moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.1 pozwala na zrównoważone połączenie w promieniu do 10 m. Zaimplementowany progresywny standard zapewnia ponadto prędkie i przystępne sparowanie urządzenia ze smartfonem, tabletem, laptopem czy również odtwarzaczem MP3.

Klasa wodoszczelności IPX5

Głośnik BS-033 bez żadnych obaw możesz używać podczas wszystkich aktywności na świeżym powietrzu, choćby podczas deszczu. posiada międzynarodową normę określającą klasę wodoszczelności na poziomie IPX5, która określa, iż urządzenie wytrzymałe jest na zachlapania. Ten dodatkowy parametr widoczny jest przy częstym korzystaniu z urządzenia na zewnątrz.EAN: 5901986047650
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: SAVIO BS-033
typ: przenośne
System: 5.1
Przeznaczenie: Nagłośnienie
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Regulacja poziomu głośności
Max. Moc głośników (sumaryczna): 10 W
Pasmo przenoszenia (min.): 50 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 18 kHz
Stosunek sygnału do szumu: 95 dB
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: AUX
Zasilanie: Akumulator zastosowany
Akcesoria w zestawie: przewód AUX przewód ładujacy typu USB-A do USB-C
Czas ładowania: 5 h
Czas pracy na baterii/bateriach: 8.5 h
wymiary: 90 × 90 × 188 mm
Waga: 700 g
Pozostałe parametry: Wersja Bluetooth: 5.1 + EDR + BR + BLE Zasięg Bluetooth: 10 m Impedancja: 4 typ baterii: Li-ion 3.7 V 3600 mAh Napięcie pracy: 5 V SNR: 90 dB Maks. Obsługiwana objętość karty SD: 32 GB Zakres częstotliwości: Bluetooth 2402 MHz 2480 MHz Maks. Moc częstotliwości radiowej emitowanej w zakresie częstotliwości, w której pracuje urządzenie radiowe: 4 dBm e.i.r.p. Obsługa funkcji TWS wbudowany mikrofon

☆ Savio Głośnik bezprzewodowy bs-032 bluetooth aux sd tws biały ☆

Savio Głośnik bezprzewodowy bs-032 bluetooth aux sd tws biały Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Savio Głośnik bezprzewodowy bs-032 bluetooth aux sd tws biały
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 632bd1e1b256f56c535c9c22
 • ID kategorii: 11752

☆ Savio Głośnik bezprzewodowy bs-032 bluetooth aux sd tws biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik BS-031 jest nadzwyczajnym towarzyszem równocześnie w trakcie imprezy domowej, jak i w plenerze. Pojemna bateria umożliwia korzystanie z urządzenia poprzez ok 8,5 godziny, a poręczny pasek zagwarantuje wygodę w trakcie przenoszenia. BS-031 to nie tylko dźwięk o genialnej jakości,również nowoczesny i stylowy design.

Wysoka jakość dźwięku w kompaktowej obudowie
SAVIO BS-031 ma wbudowane dwa przetworniki o łącznej mocy 10 W, gwarantujące wspaniałą jakość dźwięku w trybie stereo. W dodatku jest niezwykle funkcjonalnym urządzeniem mobilnym o progresywnym wyglądzie z poręcznymi przyciskami, które ułatwiają obsługę urządzenia.

Wejścia na kartę SD i AUX
Głośnik umożliwia odtwarzanie muzyki z urządzenia poprzez Bluetooth, zaopatrzony jest w czytnik kart SD obsługujący objętości do 32 GB oraz wbudowane wejście AUX 3.5 mm, dzięki temu możesz w szybki i jeszcze łatwiejszy sposób podłączyć go do innego urządzenia przy pomocy dołączonego do zestawu przewodu.

Funkcja TWS
zaimplementowana stanowczo funkcjonalna funkcja TWS (True Wireless Stereo) umożliwi Ci sparowanie ze sobą dwóch głośników równocześnie w jeden komplet stereo. Działanie funkcji jest istotnie proste i instynktowne, jedyne co trzeba zrobić to włączyć oba głośniki i połączyć się bezprzewodowo z wybranym urządzeniem odtwarzającym muzykę, reszta zrobi się sama!

Dźwięk STEREO
Model SAVIO BS-031 odtwarza dźwięki w trybie STEREO, co zapewnia wysoką jakość brzmienia, natomiast zastosowany w głośniku moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.1 umożliwia stabilne połączenie w promieniu do 10 m. Zastosowany progresywny kanon zapewnia dodatkowo prędkie i proste sparowanie urządzenia ze smartfonem, tabletem, laptopem czy także odtwarzaczem MP3.

Klasa wodoszczelności IPX5
Głośnik BS-031 bez żadnych obaw możesz używać podczas wszelkich aktywności na świeżym powietrzu, choćby podczas deszczu. Posiada międzynarodową normę określającą klasę wodoszczelności na poziomie IPX5, która określa, iż urządzenie wytrzymałe jest na zachlapania. Ten dodatkowy parametr pokaźny jest przy częstym korzystaniu z urządzenia na zewnątrz.

Inne Rankingi:  głośnik komputerowy 2 1 do 150 zł


EAN: 5901986047643
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: SAVIO BS-032
rodzaj: przenośne
System: 5.1
Przeznaczenie: Nagłośnienie
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Regulacja poziomu głośności
Max. Moc głośników (sumaryczna): 10 W
Pasmo przenoszenia (min.): 50 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 18 kHz
Stosunek sygnału do szumu: 95 dB
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB (Type C)
Zasilanie: Akumulator zaimplementowany
Akcesoria w pakiecie: przewód AUX przewód ładujacy typu USB-A do USB-C
Czas ładowania: 5 h
Czas pracy na baterii/bateriach: 8.5 h
wymiary: 90 × 90 × 188 mm
Waga: 700 g
Pozostałe parametry: Wersja Bluetooth: 5.1 + EDR + BR + BLE Zasięg Bluetooth: 10 m Impedancja: 4 wariant baterii: Li-ion 3.7 V 3600 mAh Napięcie pracy: 5 V SNR: 90 dB Zakres częstotliwości: Bluetooth 2402 MHz 2480 MHz Maks. Moc częstotliwości radiowej emitowanej w zakresie częstotliwości, w której pracuje urządzenie radiowe: 4 dBm e.i.r.p. Obsługa funkcji TWS wbudowany mikrofon

☆ Savio Bezprzewodowy Głośnik Bluetooth, czarny, BS-033, BS-033 ☆

Savio Bezprzewodowy Głośnik Bluetooth, czarny, BS-033, BS-033 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: savio
 • Nazwa produktu: Savio Bezprzewodowy Głośnik Bluetooth, czarny, BS-033, BS-033
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6390d0833754b7438369250b
 • ID kategorii: 11752

☆ Savio Bezprzewodowy Głośnik Bluetooth, czarny, BS-033, BS-033 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik BS-033 jest rewelacyjnym towarzyszem jednocześnie w trakcie imprezy domowej, jak i w plenerze. Pojemna bateria pozwala na korzystanie z urządzenia poprzez ok 8,5 godziny, a użyteczny pasek zapewnia wygodę podczas przenoszenia.

BS-033 to nie tylko dźwięk o nadzwyczajnej jakości,także nowoczesny i stylowy design. Wysoka jakość dźwięku w kompaktowej obudowie SAVIO BS-033 ma wbudowane dwa przetworniki o łącznej mocy 10 W, gwarantujące nieprzeciętną jakość dźwięku w trybie stereo.

ponadto jest stanowczo użytecznym urządzeniem przenośnym o postępowym wyglądzie z funkcjonalnymi przyciskami, które upraszczają obsługę urządzenia. Wejścia na kartę SD i AUX Głośnik umożliwia odtwarzanie muzyki z urządzenia poprzez Bluetooth, zaopatrzony jest w czytnik kart SD obsługujący obszerności do 32 GB oraz zastosowane wejście AUX 3.5 mm, dzięki temu możesz w prędki i jeszcze łatwiejszy sposób podłączyć go do innego urządzenia za pomocą dołączonego do zestawu przewodu.

Funkcja TWS wbudowana niezwykle poręczna funkcja TWS (True Wireless Stereo) umożliwi Ci sparowanie ze sobą dwóch głośników jednocześnie w jeden zestaw stereo. Działanie funkcji jest bardzo proste i intuicyjne, jedyne co trzeba zrobić to włączyć oba głośniki i związać się bezprzewodowo z wybranym urządzeniem odtwarzającym muzykę, reszta zrobi się sama!

Dźwięk STEREO Model SAVIO BS-033 odtwarza dźwięki w trybie STEREO, co zagwarantuje wysoką jakość brzmienia, natomiast zastosowany w głośniku moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.1 zezwala na jednostajne połączenie w promieniu do 10 m.

zastosowany nowoczesny kanon zapewnia też prędkie i proste sparowanie urządzenia ze smartfonem, tabletem, laptopem czy też odtwarzaczem MP3. Klasa wodoszczelności IPX5 Głośnik BS-033 bez żadnych obaw możesz używać w trakcie wszelkich aktywności na świeżym powietrzu, choćby podczas deszczu.

posiada międzynarodową normę określającą klasę wodoszczelności na poziomie IPX5, która określa, że urządzenie oporne jest na zachlapania. Ten dodatkowy parametr widoczny jest przy częstym korzystaniu z urządzenia na zewnątrz.Akcesoria w komplecie: przewód AUX przewód ładujacy typu USB-A do USB-C wymiary: 90 × 90 × 188 mmPozostałe atrybuty: Wersja Bluetooth: 5.1 + EDR + BR + BLE Zasięg Bluetooth: 10 m Impedancja: 4 wariant baterii: Li-ion 3.7 V 3600 mAh Napięcie pracy: 5 V SNR: 90 dB Maks.

obsługiwana pojemność karty SD: 32 GB Zakres częstotliwości: Bluetooth 2402 MHz 2480 MHz Maks. Moc częstotliwości radiowej emitowanej w zakresie częstotliwości, w której pracuje urządzenie radiowe: 4 dBm e.i.r.p.

Obsługa funkcji TWS zaimplementowany mikrofon...


☆ Savio Głośniki bluetooth bs-022 2.0 kolor czerwony ☆

Savio Głośniki bluetooth bs-022 2.0 kolor czerwony Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Savio Głośniki bluetooth bs-022 2.0 kolor czerwony
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d84dd50902e51985a869ce8
 • ID kategorii: 11752

☆ Savio Głośniki bluetooth bs-022 2.0 kolor czerwony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

najlepszy sposób, by Twoja ulubiona muzyka towarzyszyła Ci wszędzie Przyjęcie w ogrodzie, impreza w domu albo wycieczka nad jezioro – od dzisiaj możesz radować się czystym dźwiękiem, gdzie tylko zechcesz.

Wyjątkowo trwała konstrukcja głośnika, konkretna podstawa i załączony komfortowy uchwyt, pozwalają z łatwością przenosić, postawić albo powiesić go w dogodnym miejscu. Długą zabawę w otoczeniu Twoich ulubionych dźwięków zapewni wbudowana pojemna bateria.

Odtwarzanie muzyki nigdy nie było prostsze Głośnik można skonsolidować przy pomocy Bluetooth, odtwarzać pliki przez port USB, korzystać ze slotu na kartę Micro SD lub włączyć ulubioną stację radiową. W dodatku urządzenie ma wbudowaną funkcję zestawu głośnomówiącego, dzięki czemu może stanowić idealne rozwiązanie w trakcie konferencji.

Z głośnika możesz korzystać gdzie tylko chcesz, za każdym razem uzyskując najkorzystniejszą jakość brzmienia. Poznaj rodzinę głośników Savio Dzięki trzem kolorom do wyboru z łatwością dobierzesz nieprzeciętny głośnik dla siebie!

Nie musisz ograniczać się do typowego, czarnego koloru! Jesteś energiczną osobą, która uwielbia otaczać się kolorami? Wybierz czerwony albo niebieski głośnik! marka Savio producent Savio znana jest z wprowadzania na rynek produktów przydatnych zarówno do pracy, rozrywki, jak i rozwijania swoich pasji.

Produkty te znamionują się w głównej mierze bezawaryjnością w rozsądnej cenie. Właścicielem producenta Savio jest producent Elmak Sp. Z o.o. - producent pilotów zdalnego sterowania, oświetlenia LED i sterowników elektronicznych do sprzętu AGD.

producent zgromadziła szereg nagród i tytułów, m.in. „Lidera Innowacji i Rozwoju", a wśród jej klientów znajdują się lubiane producenta, jak Samsung, De Dietrich, HBO, Canal+ czy O2.


☆ Savio Głośniki bluetooth bs-021 2.0 kolor niebieski ☆

Savio Głośniki bluetooth bs-021 2.0 kolor niebieski Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Savio Głośniki bluetooth bs-021 2.0 kolor niebieski
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d84dd2cb256f5800b23d1e6
 • ID kategorii: 11752

☆ Savio Głośniki bluetooth bs-021 2.0 kolor niebieski - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowy Głośnik Bluetooth BS-021
To najlepszy sposób, aby Twoja ulubiona muzyka towarzyszyła Ci wszędzie!
Przyjęcie w ogrodzie, impreza w domu albo wycieczka nad jezioro od dzisiaj możesz radować się czystym dźwiękiem, gdzie tylko zechcesz. Wyjątkowo trwała konstrukcja głośnika, konkretna podstawa i dołączony wygodny uchwyt, pozwalają prosto przenosić, postawić albo powiesić go w dogodnym miejscu. Długą zabawę w otoczeniu Twoich ulubionych dźwięków zapewni wbudowana pojemna bateria.

Odtwarzanie muzyki nigdy nie było prostsze. Głośnik można złączyć przy pomocy Bluetooth, odtwarzać pliki przez port USB, korzystać ze slotu na kartę Micro SD albo włączyć ulubioną stację radiową. Na dodatek urządzenie ma wbudowaną funkcję zestawu głośnomówiącego, dzięki temu może stanowić nadzwyczajne rozwiązanie podczas konferencji.

Z głośnika możesz korzystać gdzie tylko chcesz, zawsze uzyskując najlepszą jakość brzmienia.EAN: 5901986045434
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: SAVIO BS-021
rodzaj: przenośne
System: 2.0
Przeznaczenie: Muzyka
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Regulacja poziomu głośności
Max. Moc głośników (sumaryczna): 10 W
Pasmo przenoszenia (min.): 120 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Stosunek sygnału do szumu: 80 dB
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: AUX
Zasilanie: Sieciowe
Akcesoria w zestawie: Głośnik bezprzewodowy bluetooth Instrukcja obsługi kabel ładowania MicroUSB Silikonowy uchwyt
Czas ładowania: 2.5 h
Czas pracy na baterii/bateriach: 7 h
wymiary: 230 x 85 x 88 mm
Waga: 700 g
Pozostałe cechy: Wersja Bluetooth: v4.0 + EDR Moc wyjściowa: 2x5W Zasięg Bluetooth: do 10m Impedancja: 3 objętość baterii: 1200mAh Napięcie pracy: DC 5V Maksymalna głośność: 80dB Zakres częstotliwości: 120Hz 20 kHz Maksymalna pojemność USB: 32GB Maksymalna objętość karty SD: 32GB Zakres częstotliwość Radia FM: 87.5 108.0MHz Czas pracy: do 7 godzin (w zależności od poziomu głośności) Czas ładowania: 2.5 godziny

☆ Savio Bezprzewodowy Głośnik Bluetooth, niebieski, BS-031 (5901986047636) ☆

Savio Bezprzewodowy Głośnik Bluetooth, niebieski, BS-031 (5901986047636) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: savio
 • Nazwa produktu: Savio Bezprzewodowy Głośnik Bluetooth, niebieski, BS-031 (5901986047636)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 639124963754b70a40df2ff4
 • ID kategorii: 11752

☆ Savio Bezprzewodowy Głośnik Bluetooth, niebieski, BS-031 (5901986047636) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik BS-031 jest idealnym towarzyszem równocześnie w trakcie imprezy domowej, jak i w plenerze. Pojemna bateria zezwala na korzystanie z urządzenia poprzez ok 8.5 godziny, a funkcjonalny pasek zapewnia wygodę podczas przenoszenia. BS-031 to nie tylko dźwięk o perfekcyjnej jakości,jeszcze progresywny i stylowy design. Wysoka jakość dźwięku w kompaktowej obudowieSAVIO BS-031 ma zastosowane dwa przetworniki o łącznej mocy 10 W, zapewniające znakomitą jakość dźwięku w trybie stereo. Ponadto jest wyjątkowo praktycznym urządzeniem przenośnym o postępowym wyglądzie z funkcjonalnymi przyciskami, które ułatwiają obsługę urządzenia. Wejścia na kartę SD oraz AUXGłośnik zezwala na odtwarzanie muzyki z urządzenia poprzez Bluetooth, wyposażony jest w czytnik kart SD obsługujący objętości do 32 GB oraz zaimplementowane wejście AUX 3.5 mm, dzięki czemu możesz w szybki i jeszcze łatwiejszy sposób podłączyć go do innego urządzenia przy pomocy załączonego do zestawu przewodu. Funkcja TWSWbudowana bardzo ergonomiczna funkcja TWS (True Wireless Stereo) umożliwi Ci sparowanie ze sobą dwóch głośników jednocześnie w jeden komplet stereo. Działanie funkcji jest niezwykle proste i instynktowne, jedyne co trzeba zrobić to włączyć oba głośniki i związać się bezprzewodowo z wybranym urządzeniem odtwarzającym muzykę, reszta zrobi się sama! Dźwięk STEREOModel SAVIO BS-031 odtwarza dźwięki w trybie STEREO, co gwarantuje wysoką jakość brzmienia, natomiast wbudowany w głośniku moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.1 zezwala na stabilne połączenie w promieniu do 10 m. Zastosowany innowacyjny kanon zapewnia również prędkie i proste sparowanie urządzenia ze smartfonem, tabletem, laptopem czy też odtwarzaczem MP3. Klasa wodoszczelności IPX5Głośnik BS-031 bez żadnych obaw możesz używać podczas wszystkich aktywności na świeżym powietrzu, choćby podczas deszczu. Ma międzynarodową normę określającą klasę wodoszczelności na poziomie IPX5, która określa, iż urządzenie odporne jest na zachlapania. Ten dodatkowy parametr widoczny jest przy częstym korzystaniu z urządzenia na zewnątrz.Akcesoria w komplecie: kabel AUX kabel ładujacy rodzaju USB-A do USB-C rozmiary: 90 × 90 × 188 mm...


Najtańsze głośniki bluetooth savio – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników bluetooth savio. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

Inne Rankingi:  głośnik komputerowy audiocore

☆ Głośniki bluetooth bs-023 2.0 kolor czarny marki Savio ☆

Głośniki bluetooth bs-023 2.0 kolor czarny marki Savio Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Głośniki bluetooth bs-023 2.0 kolor czarny marki Savio
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d84dd37b256f5f03923d2c8
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośniki bluetooth bs-023 2.0 kolor czarny marki Savio - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik Bezprzewodowy Savio BS-023 najlepszy sposób, by Twoja ulubiona muzyka towarzyszyła Ci wszędzie Przyjęcie w ogrodzie, impreza w domu lub wycieczka nad jezioro – od dzisiaj możesz radować się czystym dźwiękiem, gdzie tylko zechcesz.

Wyjątkowo trwała konstrukcja głośnika bezprzewodowego Savio BS-023, solidna podstawa i dołączony komfortowy uchwyt, pozwalają prosto przenosić, postawić albo powiesić go w dogodnym miejscu. Długą zabawę w otoczeniu Twoich ulubionych dźwięków zapewni wbudowana pojemna bateria.

Odtwarzanie muzyki nigdy nie było prostsze Głośnik bezprzewodowy Savio BS-023 można zintegrować przy pomocy Bluetooth, odtwarzać pliki przez port USB, korzystać ze slotu na kartę Micro SD albo włączyć ulubioną stację radiową.

w dodatku urządzenie ma zastosowaną funkcję zestawu głośnomówiącego, dzięki temu może stanowić idealne rozwiązanie podczas konferencji. Z głośnika możesz korzystać gdzie tylko chcesz, zawsze uzyskując najlepszą jakość brzmienia.

Poznaj rodzinę głośników Savio Dzięki trzem kolorom do wyboru prosto dobierzesz doskonały głośnik bezprzewodowy Savio BS-023 dla siebie! Nie musisz ograniczać się do standardowego, czarnego koloru! Jesteś energiczną osobą, która uwielbia otaczać się kolorami? Wybierz czerwony albo niebieski głośnik!


☆ Savio Głośniki bluetooth bs-022 2.0 kolor czerwony ☆

Savio Głośniki bluetooth bs-022 2.0 kolor czerwony Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Savio Głośniki bluetooth bs-022 2.0 kolor czerwony
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d84dd50902e51985a869ce8
 • ID kategorii: 11752

☆ Savio Głośniki bluetooth bs-022 2.0 kolor czerwony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

najlepszy sposób, aby Twoja ulubiona muzyka towarzyszyła Ci wszędzie Przyjęcie w ogrodzie, impreza w domu lub wycieczka nad jezioro – od teraz możesz cieszyć się czystym dźwiękiem, gdzie tylko zechcesz.

Wyjątkowo trwała kompozycja głośnika, solidna podstawa i dołączony komfortowy uchwyt, pozwalają prosto przenosić, postawić albo powiesić go w dogodnym miejscu. Długą zabawę w otoczeniu Twoich ulubionych dźwięków zapewni wbudowana pojemna bateria.

Odtwarzanie muzyki nigdy nie było prostsze Głośnik można związać za pomocą Bluetooth, odtwarzać pliki poprzez port USB, korzystać ze slotu na kartę Micro SD albo włączyć ulubioną stację radiową. Na dodatek urządzenie ma zastosowaną funkcję zestawu głośnomówiącego, dzięki temu może stanowić wyśmienite rozwiązanie podczas konferencji.

Z głośnika możesz korzystać gdzie tylko chcesz, zawsze uzyskując najkorzystniejszą jakość brzmienia. Poznaj rodzinę głośników Savio Dzięki trzem kolorom do wyboru z łatwością dobierzesz nadzwyczajny głośnik dla siebie!

Nie musisz ograniczać się do typowego, czarnego koloru! Jesteś energiczną osobą, która uwielbia otaczać się kolorami? Wybierz czerwony lub niebieski głośnik! firma Savio marka Savio znana jest z wprowadzania na rynek produktów przydatnych jednocześnie do pracy, rozrywki, jak i rozwijania swoich pasji.

Produkty te cechują się na ogół niezawodnością w rozsądnej cenie. Właścicielem producenta Savio jest producent Elmak Sp. Z o.o. - firma pilotów zdalnego sterowania, oświetlenia LED i sterowników elektronicznych do sprzętu AGD.

firma zgromadziła szereg nagród i tytułów, m.in. „Lidera Innowacji i Rozwoju", a wśród jej klientów znajdują się lubiane firmy, jak Samsung, De Dietrich, HBO, Canal+ czy O2.


☆ Savio Głośniki bluetooth bs-021 2.0 kolor niebieski ☆

Savio Głośniki bluetooth bs-021 2.0 kolor niebieski Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Savio Głośniki bluetooth bs-021 2.0 kolor niebieski
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d84dd2cb256f5800b23d1e6
 • ID kategorii: 11752

☆ Savio Głośniki bluetooth bs-021 2.0 kolor niebieski - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowy Głośnik Bluetooth BS-021
To najlepszy sposób, aby Twoja ulubiona muzyka towarzyszyła Ci wszędzie!
Przyjęcie w ogrodzie, impreza w domu lub wycieczka nad jezioro od teraz możesz cieszyć się czystym dźwiękiem, gdzie tylko zechcesz. Wyjątkowo trwała budowa głośnika, solidna podstawa i załączony komfortowy uchwyt, pozwalają łatwo przenosić, postawić lub powiesić go w dogodnym miejscu. Długą zabawę w otoczeniu Twoich ulubionych dźwięków zapewni zastosowana pojemna bateria.

Odtwarzanie muzyki nigdy nie było prostsze. Głośnik można zespoić za pomocą Bluetooth, odtwarzać pliki poprzez port USB, korzystać ze slotu na kartę Micro SD albo włączyć ulubioną stację radiową. Dodatkowo urządzenie ma zaimplementowaną funkcję zestawu głośnomówiącego, dzięki czemu może stanowić nadzwyczajne rozwiązanie podczas konferencji.

Z głośnika możesz korzystać gdzie tylko chcesz, za każdym razem uzyskując najkorzystniejszą jakość brzmienia.EAN: 5901986045434
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: SAVIO BS-021
wariant: przenośne
System: 2.0
Przeznaczenie: Muzyka
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Regulacja poziomu głośności
Max. Moc głośników (sumaryczna): 10 W
Pasmo przenoszenia (min.): 120 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Stosunek sygnału do szumu: 80 dB
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: AUX
Zasilanie: Sieciowe
Akcesoria w pakiecie: Głośnik bezprzewodowy bluetooth Instrukcja obsługi kabel ładowania MicroUSB Silikonowy uchwyt
Czas ładowania: 2.5 h
Czas pracy na baterii/bateriach: 7 h
rozmiary: 230 x 85 x 88 mm
Waga: 700 g
Pozostałe parametry: Wersja Bluetooth: v4.0 + EDR Moc wyjściowa: 2x5W Zasięg Bluetooth: do 10m Impedancja: 3 pojemność baterii: 1200mAh Napięcie pracy: DC 5V Maksymalna głośność: 80dB Zakres częstotliwości: 120Hz 20 kHz Maksymalna pojemność USB: 32GB Maksymalna objętość karty SD: 32GB Zakres częstotliwość Radia FM: 87.5 108.0MHz Czas pracy: do 7 godzin (w zależności od poziomu głośności) Czas ładowania: 2.5 godziny

☆ Savio Głośnik bezprzewodowy bs-032 bluetooth aux sd tws biały ☆

Savio Głośnik bezprzewodowy bs-032 bluetooth aux sd tws biały Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Savio Głośnik bezprzewodowy bs-032 bluetooth aux sd tws biały
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 632bd1e1b256f56c535c9c22
 • ID kategorii: 11752

☆ Savio Głośnik bezprzewodowy bs-032 bluetooth aux sd tws biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik BS-031 jest wyśmienitym towarzyszem zarówno w trakcie imprezy domowej, jak i w plenerze. Pojemna bateria umożliwia korzystanie z urządzenia poprzez ok 8,5 godziny, a poręczny pasek gwarantuje wygodę podczas przenoszenia. BS-031 to nie tylko dźwięk o znakomitej jakości,ponadto postępowy i stylowy design.

Wysoka jakość dźwięku w kompaktowej obudowie
SAVIO BS-031 ma zaimplementowane dwa przetworniki o łącznej mocy 10 W, gwarantujące doskonałą jakość dźwięku w trybie stereo. Dodatkowo jest niezwykle użytecznym urządzeniem mobilnym o nowoczesnym wyglądzie z praktycznymi przyciskami, które upraszczają obsługę urządzenia.

Wejścia na kartę SD, a także AUX
Głośnik pozwala na odtwarzanie muzyki z urządzenia przez Bluetooth, wyekwipowany jest w czytnik kart SD obsługujący objętości do 32 GB oraz zastosowane wejście AUX 3.5 mm, dzięki czemu możesz w szybki i jeszcze łatwiejszy sposób podłączyć go do innego urządzenia przy pomocy załączonego do zestawu przewodu.

Funkcja TWS
zaimplementowana bardzo poręczna funkcja TWS (True Wireless Stereo) umożliwi Ci sparowanie ze sobą dwóch głośników równocześnie w jeden komplet stereo. Działanie funkcji jest wyjątkowo proste i intuicyjne, jedyne co trzeba zrobić to włączyć oba głośniki i złączyć się bezprzewodowo z wybranym urządzeniem odtwarzającym muzykę, reszta zrobi się sama!

Dźwięk STEREO
Model SAVIO BS-031 odtwarza dźwięki w trybie STEREO, co zapewnia wysoką jakość brzmienia, natomiast zaimplementowany w głośniku moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.1 zezwala na jednostajne połączenie w promieniu do 10 m. Zastosowany innowacyjny standard gwarantuje również prędkie i nietrudne sparowanie urządzenia ze smartfonem, tabletem, laptopem czy również odtwarzaczem MP3.

Klasa wodoszczelności IPX5
Głośnik BS-031 bez żadnych obaw możesz używać w trakcie wszelkich aktywności na świeżym powietrzu, nawet w trakcie deszczu. Posiada międzynarodową normę określającą klasę wodoszczelności na poziomie IPX5, która określa, iż urządzenie niepodatne jest na zachlapania. Ten dodatkowy parametr istotny jest przy częstym korzystaniu z urządzenia na zewnątrz.EAN: 5901986047643
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: SAVIO BS-032
typ: mobilne
System: 5.1
Przeznaczenie: Nagłośnienie
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Regulacja poziomu głośności
Max. Moc głośników (sumaryczna): 10 W
Pasmo przenoszenia (min.): 50 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 18 kHz
Stosunek sygnału do szumu: 95 dB
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB (Type C)
Zasilanie: Akumulator zastosowany
Akcesoria w pakiecie: przewód AUX kabel ładujacy rodzaju USB-A do USB-C
Czas ładowania: 5 h
Czas pracy na baterii/bateriach: 8.5 h
rozmiary: 90 × 90 × 188 mm
Waga: 700 g
Pozostałe parametry: Wersja Bluetooth: 5.1 + EDR + BR + BLE Zasięg Bluetooth: 10 m Impedancja: 4 wariant baterii: Li-ion 3.7 V 3600 mAh Napięcie pracy: 5 V SNR: 90 dB Zakres częstotliwości: Bluetooth 2402 MHz 2480 MHz Maks. Moc częstotliwości radiowej emitowanej w zakresie częstotliwości, w której pracuje urządzenie radiowe: 4 dBm e.i.r.p. Obsługa funkcji TWS zastosowany mikrofon

☆ Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 Bluetooth AUX SD TWS Czarny, BS-033 ☆

Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 Bluetooth AUX SD TWS Czarny, BS-033 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 Bluetooth AUX SD TWS Czarny, BS-033
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 632bd1e4b256f5af235c9c57
 • ID kategorii: 11752
Inne Rankingi:  głośnik komputerowy do 20 zł

☆ Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 Bluetooth AUX SD TWS Czarny, BS-033 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik BS-033 jest wyśmienitym towarzyszem jednocześnie w trakcie imprezy domowej, jak i w plenerze. Pojemna bateria pozwala na korzystanie z urządzenia poprzez ok 8,5 godziny, a funkcjonalny pasek zapewnia wygodę w trakcie przenoszenia. BS-033 to nie tylko dźwięk o nieprzeciętnej jakości,dodatkowo postępowy i stylowy design.

Wysoka jakość dźwięku w kompaktowej obudowie

SAVIO BS-033 ma wbudowane dwa przetworniki o łącznej mocy 10 W, zapewniające perfekcyjną jakość dźwięku w trybie stereo. Na dodatek jest bardzo poręcznym urządzeniem przenośnym o nowoczesnym wyglądzie z ergonomicznymi przyciskami, które ułatwiają obsługę urządzenia.

Wejścia na kartę SD, a także AUX

Głośnik zezwala na odtwarzanie muzyki z urządzenia przez Bluetooth, wyekwipowany jest w czytnik kart SD obsługujący objętości do 32 GB, a także zaimplementowane wejście AUX 3.5 mm, dzięki czemu możesz w szybki i jeszcze łatwiejszy sposób podłączyć go do innego urządzenia za pomocą załączonego do zestawu przewodu.

Funkcja TWS

wbudowana nad wyraz praktyczna funkcja TWS (True Wireless Stereo) umożliwi Ci sparowanie ze sobą dwóch głośników jednocześnie w jeden komplet stereo. Działanie funkcji jest nad wyraz proste i instynktowne, jedyne co trzeba zrobić to włączyć oba głośniki i zespoić się bezprzewodowo z wybranym urządzeniem odtwarzającym muzykę, reszta zrobi się sama!

Dźwięk STEREO

Model SAVIO BS-033 odtwarza dźwięki w trybie STEREO, co zagwarantuje wysoką jakość brzmienia, natomiast wbudowany w głośniku moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.1 pozwala na stabilne połączenie w promieniu do 10 m. Zaimplementowany nowoczesny kanon zapewnia także szybkie i proste sparowanie urządzenia ze smartfonem, tabletem, laptopem czy również odtwarzaczem MP3.

Klasa wodoszczelności IPX5

Głośnik BS-033 bez żadnych obaw możesz używać podczas wszystkich aktywności na świeżym powietrzu, choćby podczas deszczu. ma międzynarodową normę określającą klasę wodoszczelności na poziomie IPX5, która określa, iż urządzenie wytrzymałe jest na zachlapania. Ten dodatkowy parametr znaczny jest przy częstym korzystaniu z urządzenia na zewnątrz.EAN: 5901986047650
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: SAVIO BS-033
rodzaj: przenośne
System: 5.1
Przeznaczenie: Nagłośnienie
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Regulacja poziomu głośności
Max. Moc głośników (sumaryczna): 10 W
Pasmo przenoszenia (min.): 50 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 18 kHz
Stosunek sygnału do szumu: 95 dB
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: AUX
Zasilanie: Akumulator zaimplementowany
Akcesoria w zestawie: kabel AUX przewód ładujacy typu USB-A do USB-C
Czas ładowania: 5 h
Czas pracy na baterii/bateriach: 8.5 h
rozmiary: 90 × 90 × 188 mm
Waga: 700 g
Pozostałe cechy: Wersja Bluetooth: 5.1 + EDR + BR + BLE Zasięg Bluetooth: 10 m Impedancja: 4 rodzaj baterii: Li-ion 3.7 V 3600 mAh Napięcie pracy: 5 V SNR: 90 dB Maks. Obsługiwana objętość karty SD: 32 GB Zakres częstotliwości: Bluetooth 2402 MHz 2480 MHz Maks. Moc częstotliwości radiowej emitowanej w zakresie częstotliwości, w której pracuje urządzenie radiowe: 4 dBm e.i.r.p. Obsługa funkcji TWS wbudowany mikrofon

☆ Savio Bezprzewodowy Głośnik Bluetooth, czarny, BS-033, BS-033 ☆

Savio Bezprzewodowy Głośnik Bluetooth, czarny, BS-033, BS-033 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: savio
 • Nazwa produktu: Savio Bezprzewodowy Głośnik Bluetooth, czarny, BS-033, BS-033
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6390d0833754b7438369250b
 • ID kategorii: 11752

☆ Savio Bezprzewodowy Głośnik Bluetooth, czarny, BS-033, BS-033 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik BS-033 jest genialnym towarzyszem jednocześnie podczas imprezy domowej, jak i w plenerze. Pojemna bateria pozwala na korzystanie z urządzenia poprzez ok 8,5 godziny, a praktyczny pasek zagwarantuje wygodę podczas przenoszenia.

BS-033 to nie tylko dźwięk o świetnej jakości,też progresywny i stylowy design. Wysoka jakość dźwięku w kompaktowej obudowie SAVIO BS-033 ma wbudowane dwa przetworniki o łącznej mocy 10 W, zapewniające wyśmienitą jakość dźwięku w trybie stereo.

ponadto jest niezwykle ergonomicznym urządzeniem mobilnym o nowoczesnym wyglądzie z poręcznymi przyciskami, które usprawniają obsługę urządzenia. Wejścia na kartę SD i AUX Głośnik pozwala na odtwarzanie muzyki z urządzenia przez Bluetooth, zaopatrzony jest w czytnik kart SD obsługujący objętości do 32 GB, a także wbudowane wejście AUX 3.5 mm, dzięki temu możesz w prędki i jeszcze łatwiejszy sposób podłączyć go do innego urządzenia przy pomocy dołączonego do zestawu przewodu.

Funkcja TWS wbudowana istotnie ergonomiczna funkcja TWS (True Wireless Stereo) umożliwi Ci sparowanie ze sobą dwóch głośników równocześnie w jeden komplet stereo. Działanie funkcji jest wyjątkowo proste i intuicyjne, jedyne co trzeba zrobić to włączyć oba głośniki i zespolić się bezprzewodowo z wybranym urządzeniem odtwarzającym muzykę, reszta zrobi się sama!

Dźwięk STEREO Model SAVIO BS-033 odtwarza dźwięki w trybie STEREO, co zagwarantuje wysoką jakość brzmienia, natomiast zastosowany w głośniku moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.1 umożliwia jednostajne połączenie w promieniu do 10 m.

zastosowany postępowy standard zagwarantuje również szybkie i proste sparowanie urządzenia ze smartfonem, tabletem, laptopem czy też odtwarzaczem MP3. Klasa wodoszczelności IPX5 Głośnik BS-033 bez żadnych obaw możesz używać podczas wszelkich aktywności na świeżym powietrzu, choćby w trakcie deszczu.

posiada międzynarodową normę określającą klasę wodoszczelności na poziomie IPX5, która określa, iż urządzenie niepodatne jest na zachlapania. Ten dodatkowy parametr pokaźny jest przy częstym korzystaniu z urządzenia na zewnątrz.Akcesoria w komplecie: przewód AUX kabel ładujacy rodzaju USB-A do USB-C wymiary: 90 × 90 × 188 mmPozostałe parametry: Wersja Bluetooth: 5.1 + EDR + BR + BLE Zasięg Bluetooth: 10 m Impedancja: 4 typ baterii: Li-ion 3.7 V 3600 mAh Napięcie pracy: 5 V SNR: 90 dB Maks.

obsługiwana pojemność karty SD: 32 GB Zakres częstotliwości: Bluetooth 2402 MHz 2480 MHz Maks. Moc częstotliwości radiowej emitowanej w zakresie częstotliwości, w której pracuje urządzenie radiowe: 4 dBm e.i.r.p.

Obsługa funkcji TWS zastosowany mikrofon...


☆ Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 Bluetooth AUX SD TWS Niebieski, BS-031 ☆

Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 Bluetooth AUX SD TWS Niebieski, BS-031 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 Bluetooth AUX SD TWS Niebieski, BS-031
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 632bdee0902e519fcf2899f5
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 Bluetooth AUX SD TWS Niebieski, BS-031 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik BS-031 jest perfekcyjnym towarzyszem zarówno w trakcie imprezy domowej, jak i w plenerze. Pojemna bateria pozwala na korzystanie z urządzenia poprzez ok 8.5 godziny, a poręczny pasek gwarantuje wygodę w trakcie przenoszenia. BS-031 to nie tylko dźwięk o znakomitej jakości,także progresywny i stylowy design.

Wysoka jakość dźwięku w kompaktowej obudowie
SAVIO BS-031 ma zaimplementowane dwa przetworniki o łącznej mocy 10 W, gwarantujące perfekcyjną jakość dźwięku w trybie stereo. Ponadto jest bardzo ergonomicznym urządzeniem mobilnym o innowacyjnym wyglądzie z ergonomicznymi przyciskami, które usprawniają obsługę urządzenia.

Wejścia na kartę SD oraz AUX
Głośnik umożliwia odtwarzanie muzyki z urządzenia poprzez Bluetooth, wyekwipowany jest w czytnik kart SD obsługujący obszerności do 32 GB, a także zastosowane wejście AUX 3.5 mm, dzięki czemu możesz w prędki i jeszcze łatwiejszy sposób podłączyć go do innego urządzenia przy pomocy załączonego do zestawu przewodu.

Funkcja TWS
zastosowana istotnie ergonomiczna funkcja TWS (True Wireless Stereo) umożliwi Ci sparowanie ze sobą dwóch głośników równocześnie w jeden komplet stereo. Działanie funkcji jest stanowczo proste i instynktowne, jedyne co trzeba zrobić to włączyć oba głośniki i dopasować się bezprzewodowo z wybranym urządzeniem odtwarzającym muzykę, reszta zrobi się sama!

Dźwięk STEREO
Model SAVIO BS-031 odtwarza dźwięki w trybie STEREO, co gwarantuje wysoką jakość brzmienia, natomiast zaimplementowany w głośniku moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.1 pozwala na zrównoważone połączenie w promieniu do 10 m. Zastosowany nowoczesny kanon gwarantuje także prędkie i łatwe sparowanie urządzenia ze smartfonem, tabletem, laptopem czy też odtwarzaczem MP3.

Klasa wodoszczelności IPX5
Głośnik BS-031 bez żadnych obaw możesz używać podczas wszystkich aktywności na świeżym powietrzu, choćby w trakcie deszczu. Ma międzynarodową normę określającą klasę wodoszczelności na poziomie IPX5, która określa, że urządzenie odporne jest na zachlapania. Ten dodatkowy parametr wyraźny jest przy częstym korzystaniu z urządzenia na zewnątrz.EAN: 5901986047636
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: SAVIO BS-031
wariant: przenośne
Przeznaczenie: Muzyka
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Regulacja poziomu głośności
Max. Moc głośników (sumaryczna): 10 W
Pasmo przenoszenia (min.): 50 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 18 kHz
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB (Type C)
Zasilanie: Akumulator zastosowany
Akcesoria w pakiecie: kabel AUX przewód ładujacy rodzaju USB-A do USB-C
Czas ładowania: 5 h
Czas pracy na baterii/bateriach: 8.5 h
wymiary: 90 × 90 × 188 mm
Waga: 700 g

☆ Savio Bezprzewodowy Głośnik Bluetooth, niebieski, BS-031 (5901986047636) ☆

Savio Bezprzewodowy Głośnik Bluetooth, niebieski, BS-031 (5901986047636) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: savio
 • Nazwa produktu: Savio Bezprzewodowy Głośnik Bluetooth, niebieski, BS-031 (5901986047636)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 639124963754b70a40df2ff4
 • ID kategorii: 11752

☆ Savio Bezprzewodowy Głośnik Bluetooth, niebieski, BS-031 (5901986047636) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik BS-031 jest doskonałym towarzyszem jednocześnie w trakcie imprezy domowej, jak i w plenerze. Pojemna bateria umożliwia korzystanie z urządzenia poprzez ok 8.5 godziny, a użyteczny pasek gwarantuje wygodę podczas przenoszenia. BS-031 to nie tylko dźwięk o nieprzeciętnej jakości,ponadto progresywny i stylowy design. Wysoka jakość dźwięku w kompaktowej obudowieSAVIO BS-031 ma zastosowane dwa przetworniki o łącznej mocy 10 W, gwarantujące nieprzeciętną jakość dźwięku w trybie stereo. Na dodatek jest nad wyraz praktycznym urządzeniem przenośnym o postępowym wyglądzie z praktycznymi przyciskami, które upraszczają obsługę urządzenia. Wejścia na kartę SD oraz AUXGłośnik umożliwia odtwarzanie muzyki z urządzenia przez Bluetooth, zaopatrzony jest w czytnik kart SD obsługujący pojemności do 32 GB oraz zastosowane wejście AUX 3.5 mm, dzięki temu możesz w szybki i jeszcze łatwiejszy sposób podłączyć go do innego urządzenia za pomocą załączonego do zestawu przewodu. Funkcja TWSWbudowana szczególnie praktyczna funkcja TWS (True Wireless Stereo) umożliwi Ci sparowanie ze sobą dwóch głośników równocześnie w jeden komplet stereo. Działanie funkcji jest bardzo proste i intuicyjne, jedyne co trzeba zrobić to włączyć oba głośniki i złączyć się bezprzewodowo z wybranym urządzeniem odtwarzającym muzykę, reszta zrobi się sama! Dźwięk STEREOModel SAVIO BS-031 odtwarza dźwięki w trybie STEREO, co zapewnia wysoką jakość brzmienia, natomiast zaimplementowany w głośniku moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.1 umożliwia stabilne połączenie w promieniu do 10 m. Zaimplementowany postępowy kanon zapewnia też prędkie i proste sparowanie urządzenia ze smartfonem, tabletem, laptopem czy także odtwarzaczem MP3. Klasa wodoszczelności IPX5Głośnik BS-031 bez żadnych obaw możesz używać podczas wszystkich aktywności na świeżym powietrzu, choćby w trakcie deszczu. Ma międzynarodową normę określającą klasę wodoszczelności na poziomie IPX5, która określa, że urządzenie oporne jest na zachlapania. Ten dodatkowy parametr wyraźny jest przy częstym korzystaniu z urządzenia na zewnątrz.Akcesoria w pakiecie: kabel AUX kabel ładujacy typu USB-A do USB-C rozmiary: 90 × 90 × 188 mm...