głośnik bluetooth savio

Ranking głośników bluetooth savio – listopad 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników bluetooth savio. Ranking zawierający polecane głośniki bluetooth savio jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 Bluetooth AUX SD TWS Niebieski, BS-031 ☆

Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 Bluetooth AUX SD TWS Niebieski, BS-031 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 Bluetooth AUX SD TWS Niebieski, BS-031
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 632bdee0902e519fcf2899f5
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 Bluetooth AUX SD TWS Niebieski, BS-031 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 Bluetooth AUX SD TWS Niebieski Bezprzewodowy głośnik Bluetooth stereo Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 jest wyśmienitym towarzyszem zarówno w trakcie imprezy domowej, jak i w plenerze. Pojemna bateria umożliwia korzystanie z urządzenia poprzez ok 8,5 godziny, a funkcjonalny pasek zapewnia wygodę podczas przenoszenia. BS-031 to nie tylko dźwięk o genialnej jakości,również innowacyjny i stylowy design. Wysoka jakość dźwięku w kompaktowej obudowie BS-031 ma zastosowane dwa przetworniki o łącznej mocy 10 W, gwarantujące nadzwyczajną jakość dźwięku w trybie stereo. W dodatku głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 jest stanowczo praktycznym urządzeniem mobilnym o innowacyjnym wyglądzie z użytecznymi przyciskami, które ułatwiają obsługę urządzenia. Wejścia na kartę SD oraz AUX Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 zezwala na odtwarzanie muzyki z urządzenia przez Bluetooth, zaopatrzony jest w czytnik kart SD obsługujący pojemności do 32 GB, a także zaimplementowane wejście AUX 3.5 mm, dzięki temu możesz w szybki i jeszcze łatwiejszy sposób podłączyć go do innego urządzenia przy pomocy załączonego do zestawu przewodu. Funkcja TWS. Dźwięk stereo zastosowana wyjątkowo praktyczna funkcja TWS (True Wireless Stereo) umożliwi Ci sparowanie ze sobą dwóch głośników jednocześnie w jeden pakiet stereo. Działanie funkcji jest wyjątkowo proste i intuicyjne, jedyne co trzeba zrobić to włączyć oba głośniki i dopasować się bezprzewodowo z wybranym urządzeniem odtwarzającym muzykę, reszta zrobi się sama! Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 odtwarza dźwięki w trybie stereo, co zagwarantuje wysoką jakość brzmienia, natomiast zastosowany w głośniku moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.1 umożliwia stabilne połączenie w promieniu do 10 m. Zaimplementowany nowoczesny standard zagwarantuje jeszcze prędkie i łatwe sparowanie urządzenia ze smartfonem, tabletem, laptopem czy także odtwarzaczem MP3.

☆ Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 Bluetooth AUX SD TWS Czarny, BS-033 ☆

Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 Bluetooth AUX SD TWS Czarny, BS-033 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 Bluetooth AUX SD TWS Czarny, BS-033
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 632bd1e4b256f5af235c9c57
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 Bluetooth AUX SD TWS Czarny, BS-033 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 Bluetooth AUX SD TWS Czarny Bezprzewodowy głośnik Bluetooth stereo Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 jest perfekcyjnym towarzyszem równocześnie w trakcie imprezy domowej, jak i w plenerze. Pojemna bateria zezwala na korzystanie z urządzenia przez ok 8,5 godziny, a ergonomiczny pasek zapewnia wygodę w trakcie przenoszenia. BS-033 to nie tylko dźwięk o doskonałej jakości,w dodatku nowoczesny i stylowy design. Wysoka jakość dźwięku w kompaktowej obudowie Savio BS-033 ma zaimplementowane dwa przetworniki o łącznej mocy 10 W, gwarantujące nieprzeciętną jakość dźwięku w trybie stereo. W dodatku głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 jest szczególnie ergonomicznym urządzeniem mobilnym o nowoczesnym wyglądzie z praktycznymi przyciskami, które usprawniają obsługę urządzenia. Wejścia na kartę SD i AUX. Funkcja TWS Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 umożliwia odtwarzanie muzyki z urządzenia przez Bluetooth, zaopatrzony jest w czytnik kart SD obsługujący obszerności do 32 GB oraz wbudowane wejście AUX 3.5 mm, dzięki temu możesz w szybki i jeszcze łatwiejszy sposób podłączyć go do innego urządzenia za pomocą załączonego do zestawu przewodu. Zastosowana istotnie użyteczna funkcja TWS (True Wireless Stereo) umożliwi Ci sparowanie ze sobą dwóch głośników równocześnie w jeden komplet stereo. Działanie funkcji jest istotnie proste i instynktowne, jedyne co trzeba zrobić to włączyć oba głośniki i złączyć się bezprzewodowo z wybranym urządzeniem odtwarzającym muzykę, reszta zrobi się sama! Klasa wodoszczelności IPX5 BS-033 bez żadnych obaw możesz używać w trakcie wszystkich aktywności na świeżym powietrzu, choćby w trakcie deszczu. Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 posiada międzynarodową normę określającą klasę wodoszczelności na poziomie IPX5, która określa, iż urządzenie odporne jest na zachlapania. Ten dodatkowy parametr istotny jest przy częstym korzystaniu z urządzenia na zewnątrz.

☆ Savio Głośnik bezprzewodowy bs-032 bluetooth aux sd tws biały ☆

Savio Głośnik bezprzewodowy bs-032 bluetooth aux sd tws biały Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Savio Głośnik bezprzewodowy bs-032 bluetooth aux sd tws biały
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 632bd1e1b256f56c535c9c22
 • ID kategorii: 11752

☆ Savio Głośnik bezprzewodowy bs-032 bluetooth aux sd tws biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik bezprzewodowy Savio BS-032 Bluetooth AUX SD TWS Biały Bezprzewodowy głośnik Bluetooth stereo Głośnik bezprzewodowy Savio BS-032 jest nadzwyczajnym towarzyszem równocześnie w trakcie imprezy domowej, jak i w plenerze. Pojemna bateria umożliwia korzystanie z urządzenia poprzez ok 8,5 godziny, a poręczny pasek zagwarantuje wygodę w trakcie przenoszenia. BS-032 to nie tylko dźwięk o genialnej jakości,również nowoczesny i stylowy design. Wysoka jakość dźwięku w kompaktowej obudowie Savio BS-032 ma wbudowane dwa przetworniki o łącznej mocy 10 W, gwarantujące wspaniałą jakość dźwięku w trybie stereo. W dodatku głośnik bezprzewodowy Savio BS-032 jest niezwykle funkcjonalnym urządzeniem mobilnym o progresywnym wyglądzie z poręcznymi przyciskami, które ułatwiają obsługę urządzenia. Wejścia na kartę SD i AUX. Funkcja TWS Głośnik bezprzewodowy Savio BS-032 umożliwia odtwarzanie muzyki z urządzenia poprzez Bluetooth, zaopatrzony jest w czytnik kart SD obsługujący objętości do 32 GB, a także zaimplementowane wejście AUX 3.5 mm, dzięki czemu możesz w prędki i jeszcze łatwiejszy sposób podłączyć go do innego urządzenia za pomocą załączonego do zestawu przewodu. Zastosowana bardzo praktyczna funkcja TWS (True Wireless Stereo) umożliwi Ci sparowanie ze sobą dwóch głośników równocześnie w jeden komplet stereo. Działanie funkcji jest niezwykle proste i intuicyjne, jedyne co trzeba zrobić to włączyć oba głośniki i związać się bezprzewodowo z wybranym urządzeniem odtwarzającym muzykę, reszta zrobi się sama! Klasa wodoszczelności IPX5 BS-032 bez żadnych obaw możesz używać podczas wszelkich aktywności na świeżym powietrzu, choćby w trakcie deszczu. Głośnik bezprzewodowy Savio BS-032 ma międzynarodową normę określającą klasę wodoszczelności na poziomie IPX5, która określa, iż urządzenie wytrzymałe jest na zachlapania. Ten dodatkowy parametr wyraźny jest przy częstym korzystaniu z urządzenia na zewnątrz.

☆ Savio Głośniki bluetooth bs-022 2.0 kolor czerwony ☆

Savio Głośniki bluetooth bs-022 2.0 kolor czerwony Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Savio Głośniki bluetooth bs-022 2.0 kolor czerwony
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d84dd50902e51985a869ce8
 • ID kategorii: 11752
Inne Rankingi:  Wzmacniacz antenowy TV

☆ Savio Głośniki bluetooth bs-022 2.0 kolor czerwony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

najlepszy sposób, by Twoja ulubiona muzyka towarzyszyła Ci wszędzie Przyjęcie w ogrodzie, impreza w domu albo wycieczka nad jezioro – od dzisiaj możesz radować się czystym dźwiękiem, gdzie tylko zechcesz.

Wyjątkowo trwała konstrukcja głośnika, konkretna podstawa i załączony komfortowy uchwyt, pozwalają z łatwością przenosić, postawić albo powiesić go w dogodnym miejscu. Długą zabawę w otoczeniu Twoich ulubionych dźwięków zapewni wbudowana pojemna bateria.

Odtwarzanie muzyki nigdy nie było prostsze Głośnik można skonsolidować przy pomocy Bluetooth, odtwarzać pliki przez port USB, korzystać ze slotu na kartę Micro SD lub włączyć ulubioną stację radiową. W dodatku urządzenie ma wbudowaną funkcję zestawu głośnomówiącego, dzięki czemu może stanowić idealne rozwiązanie w trakcie konferencji.

Z głośnika możesz korzystać gdzie tylko chcesz, za każdym razem uzyskując najkorzystniejszą jakość brzmienia. Poznaj rodzinę głośników Savio Dzięki trzem kolorom do wyboru z łatwością dobierzesz nieprzeciętny głośnik dla siebie!

Nie musisz ograniczać się do typowego, czarnego koloru! Jesteś energiczną osobą, która uwielbia otaczać się kolorami? Wybierz czerwony albo niebieski głośnik! marka Savio producent Savio znana jest z wprowadzania na rynek produktów przydatnych zarówno do pracy, rozrywki, jak i rozwijania swoich pasji.

Produkty te znamionują się w głównej mierze bezawaryjnością w rozsądnej cenie. Właścicielem producenta Savio jest producent Elmak Sp. Z o.o. - producent pilotów zdalnego sterowania, oświetlenia LED i sterowników elektronicznych do sprzętu AGD.

producent zgromadziła szereg nagród i tytułów, m.in. „Lidera Innowacji i Rozwoju", a wśród jej klientów znajdują się lubiane producenta, jak Samsung, De Dietrich, HBO, Canal+ czy O2.


☆ głośnik bluetooth stereo czarny bs-023- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Savio ☆

głośnik bluetooth stereo czarny bs-023- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Savio Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: głośnik bluetooth stereo czarny bs-023- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Savio
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d6d42fb902e51a52e734224
 • ID kategorii: 8681

☆ głośnik bluetooth stereo czarny bs-023- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Savio - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowy Głośnik Stereo Bluetooth BS-023 to najlepszy sposób, aby Twoja ulubiona muzyka towarzyszyła Ci wszędzie!
Przyjęcie w ogrodzie, impreza w domu albo wycieczka nad jezioro od teraz możesz radować się czystym dźwiękiem, gdzie tylko zechcesz. Wyjątkowo trwała budowa głośnika, mocna podstawa i dołączony komfortowy uchwyt, pozwalają prosto przenosić, postawić albo powiesić go w dogodnym miejscu. Długą zabawę w otoczeniu Twoich ulubionych dźwięków zapewni wbudowana pojemna bateria.

Odtwarzanie muzyki nigdy nie było prostsze.

Odtwarzanie muzyki nigdy nie było prostsze. Głośnik można zintegrować za pomocą Bluetooth, odtwarzać pliki przez port USB, korzystać ze slotu na kartę Micro SD albo włączyć ulubioną stację radiową. Dodatkowo urządzenie ma zastosowaną funkcję zestawu głośnomówiącego, dzięki czemu może stanowić nadzwyczajne rozwiązanie w trakcie konferencji.

Z głośnika możesz korzystać gdzie tylko chcesz, zawsze uzyskując najkorzystniejszą jakość brzmienia.


☆ SAVIO GŁOŚNIK BLUETOOTH STEREO NIEBIESKI BS-021- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, 2_314465 ☆

SAVIO GŁOŚNIK BLUETOOTH STEREO NIEBIESKI BS-021- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, 2_314465 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: SAVIO GŁOŚNIK BLUETOOTH STEREO NIEBIESKI BS-021- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, 2_314465
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d6d3f9a902e51c60a72aec9
 • ID kategorii: 8681

☆ SAVIO GŁOŚNIK BLUETOOTH STEREO NIEBIESKI BS-021- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, 2_314465 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowy Głośnik Stereo Bluetooth BS-021
To najlepszy sposób, by Twoja ulubiona muzyka towarzyszyła Ci wszędzie!
Przyjęcie w ogrodzie, impreza w domu albo wycieczka nad jezioro od dzisiaj możesz cieszyć się czystym dźwiękiem, gdzie tylko zechcesz. Wyjątkowo trwała budowa głośnika, solidna podstawa i dołączony wygodny uchwyt, pozwalają prosto przenosić, postawić albo powiesić go w dogodnym miejscu. Długą zabawę w otoczeniu Twoich ulubionych dźwięków zapewni wbudowana pojemna bateria.

Odtwarzanie muzyki nigdy nie było prostsze. Głośnik można zjednoczyć za pomocą Bluetooth, odtwarzać pliki przez port USB, korzystać ze slotu na kartę Micro SD albo włączyć ulubioną stację radiową. W dodatku urządzenie ma zaimplementowaną funkcję zestawu głośnomówiącego, dzięki temu może stanowić nadzwyczajne rozwiązanie podczas konferencji.

Z głośnika możesz korzystać gdzie tylko chcesz, zawsze uzyskując najlepszą jakość brzmienia.Glówne cechy:

 • Wersja Bluetooth: v4.0 + EDR
 • Moc wyjściowa: 2x5W Stereo
 • Zasięg Bluetooth: do 10m
 • Impedancja: 3
 • objętość baterii: 1200mAh
 • Napięcie pracy: DC 5V
 • Maksymalna głośność: 80dB
 • Zakres częstotliwości: 120Hz 20 kHz
 • Maksymalna objętość USB: 32GB
 • Maksymalna pojemność karty SD: 32GB
 • Zakres częstotliwość Radia FM: 87.5 108.0MHz
 • Czas pracy: do 7 godzin (w zależności od poziomu głośności)
 • Czas ładowania: 2.5 godziny
 • rozmiary: 230x85x88mm
 • Kolor: Niebieski
 • Waga: 700g

☆ SAVIO GŁOŚNIK BLUETOOTH STEREO NIEBIESKI BS-031, BS-031 ☆

SAVIO GŁOŚNIK BLUETOOTH STEREO NIEBIESKI BS-031, BS-031 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: SAVIO GŁOŚNIK BLUETOOTH STEREO NIEBIESKI BS-031, BS-031
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6353a3ea3754b7fb01854e2b
 • ID kategorii: 5969

☆ SAVIO GŁOŚNIK BLUETOOTH STEREO NIEBIESKI BS-031, BS-031 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
obszerny dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

☆ SAVIO GŁOŚNIK BLUETOOTH STEREO BIAŁY BS-032, BS-032 ☆

SAVIO GŁOŚNIK BLUETOOTH STEREO BIAŁY BS-032, BS-032 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: SAVIO GŁOŚNIK BLUETOOTH STEREO BIAŁY BS-032, BS-032
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63632b233754b76b623bd3df
 • ID kategorii: 5969

☆ SAVIO GŁOŚNIK BLUETOOTH STEREO BIAŁY BS-032, BS-032 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
pokaźny dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

☆ SAVIO GŁOŚNIK BLUETOOTH STEREO CZARNY BS-033 ☆

SAVIO GŁOŚNIK BLUETOOTH STEREO CZARNY BS-033 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: SAVIO GŁOŚNIK BLUETOOTH STEREO CZARNY BS-033
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63632b1f0a3d5fde416b8e66
 • ID kategorii: 5969

☆ SAVIO GŁOŚNIK BLUETOOTH STEREO CZARNY BS-033 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
obfity wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

☆ Savio Głośniki bluetooth bs-021 2.0 kolor niebieski ☆

Savio Głośniki bluetooth bs-021 2.0 kolor niebieski Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Savio Głośniki bluetooth bs-021 2.0 kolor niebieski
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d84dd2cb256f5800b23d1e6
 • ID kategorii: 11752

☆ Savio Głośniki bluetooth bs-021 2.0 kolor niebieski - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowy Głośnik Bluetooth BS-021
To najlepszy sposób, aby Twoja ulubiona muzyka towarzyszyła Ci wszędzie!
Przyjęcie w ogrodzie, impreza w domu albo wycieczka nad jezioro od dzisiaj możesz radować się czystym dźwiękiem, gdzie tylko zechcesz. Wyjątkowo trwała konstrukcja głośnika, konkretna podstawa i dołączony wygodny uchwyt, pozwalają prosto przenosić, postawić albo powiesić go w dogodnym miejscu. Długą zabawę w otoczeniu Twoich ulubionych dźwięków zapewni wbudowana pojemna bateria.

Odtwarzanie muzyki nigdy nie było prostsze. Głośnik można złączyć przy pomocy Bluetooth, odtwarzać pliki przez port USB, korzystać ze slotu na kartę Micro SD albo włączyć ulubioną stację radiową. Na dodatek urządzenie ma wbudowaną funkcję zestawu głośnomówiącego, dzięki temu może stanowić nadzwyczajne rozwiązanie podczas konferencji.

Z głośnika możesz korzystać gdzie tylko chcesz, zawsze uzyskując najlepszą jakość brzmienia.

Inne Rankingi:  głośnik mobilny denver


EAN: 5901986045434
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: SAVIO BS-021
rodzaj: przenośne
System: 2.0
Przeznaczenie: Muzyka
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Regulacja poziomu głośności
Max. Moc głośników (sumaryczna): 10 W
Pasmo przenoszenia (min.): 120 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Stosunek sygnału do szumu: 80 dB
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: AUX
Zasilanie: Sieciowe
Akcesoria w zestawie: Głośnik bezprzewodowy bluetooth Instrukcja obsługi kabel ładowania MicroUSB Silikonowy uchwyt
Czas ładowania: 2.5 h
Czas pracy na baterii/bateriach: 7 h
wymiary: 230 x 85 x 88 mm
Waga: 700 g
Pozostałe cechy: Wersja Bluetooth: v4.0 + EDR Moc wyjściowa: 2x5W Zasięg Bluetooth: do 10m Impedancja: 3 objętość baterii: 1200mAh Napięcie pracy: DC 5V Maksymalna głośność: 80dB Zakres częstotliwości: 120Hz 20 kHz Maksymalna pojemność USB: 32GB Maksymalna objętość karty SD: 32GB Zakres częstotliwość Radia FM: 87.5 108.0MHz Czas pracy: do 7 godzin (w zależności od poziomu głośności) Czas ładowania: 2.5 godziny


Najtańsze głośniki bluetooth savio – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników bluetooth savio. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Savio Głośniki bluetooth bs-021 2.0 kolor niebieski ☆

Savio Głośniki bluetooth bs-021 2.0 kolor niebieski Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Savio Głośniki bluetooth bs-021 2.0 kolor niebieski
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d84dd2cb256f5800b23d1e6
 • ID kategorii: 11752

☆ Savio Głośniki bluetooth bs-021 2.0 kolor niebieski - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowy Głośnik Bluetooth BS-021
To najlepszy sposób, aby Twoja ulubiona muzyka towarzyszyła Ci wszędzie!
Przyjęcie w ogrodzie, impreza w domu lub wycieczka nad jezioro od teraz możesz cieszyć się czystym dźwiękiem, gdzie tylko zechcesz. Wyjątkowo trwała budowa głośnika, solidna podstawa i załączony komfortowy uchwyt, pozwalają łatwo przenosić, postawić lub powiesić go w dogodnym miejscu. Długą zabawę w otoczeniu Twoich ulubionych dźwięków zapewni zastosowana pojemna bateria.

Odtwarzanie muzyki nigdy nie było prostsze. Głośnik można zespoić za pomocą Bluetooth, odtwarzać pliki poprzez port USB, korzystać ze slotu na kartę Micro SD albo włączyć ulubioną stację radiową. Dodatkowo urządzenie ma zaimplementowaną funkcję zestawu głośnomówiącego, dzięki czemu może stanowić nadzwyczajne rozwiązanie podczas konferencji.

Z głośnika możesz korzystać gdzie tylko chcesz, za każdym razem uzyskując najkorzystniejszą jakość brzmienia.EAN: 5901986045434
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: SAVIO BS-021
wariant: przenośne
System: 2.0
Przeznaczenie: Muzyka
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Regulacja poziomu głośności
Max. Moc głośników (sumaryczna): 10 W
Pasmo przenoszenia (min.): 120 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Stosunek sygnału do szumu: 80 dB
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: AUX
Zasilanie: Sieciowe
Akcesoria w pakiecie: Głośnik bezprzewodowy bluetooth Instrukcja obsługi kabel ładowania MicroUSB Silikonowy uchwyt
Czas ładowania: 2.5 h
Czas pracy na baterii/bateriach: 7 h
rozmiary: 230 x 85 x 88 mm
Waga: 700 g
Pozostałe parametry: Wersja Bluetooth: v4.0 + EDR Moc wyjściowa: 2x5W Zasięg Bluetooth: do 10m Impedancja: 3 pojemność baterii: 1200mAh Napięcie pracy: DC 5V Maksymalna głośność: 80dB Zakres częstotliwości: 120Hz 20 kHz Maksymalna pojemność USB: 32GB Maksymalna objętość karty SD: 32GB Zakres częstotliwość Radia FM: 87.5 108.0MHz Czas pracy: do 7 godzin (w zależności od poziomu głośności) Czas ładowania: 2.5 godziny

☆ głośnik bluetooth stereo czarny bs-023- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Savio ☆

głośnik bluetooth stereo czarny bs-023- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Savio Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: głośnik bluetooth stereo czarny bs-023- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Savio
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d6d42fb902e51a52e734224
 • ID kategorii: 8681

☆ głośnik bluetooth stereo czarny bs-023- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Savio - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowy Głośnik Stereo Bluetooth BS-023 to najkorzystniejszy sposób, by Twoja ulubiona muzyka towarzyszyła Ci wszędzie!
Przyjęcie w ogrodzie, impreza w domu lub wycieczka nad jezioro od dzisiaj możesz radować się czystym dźwiękiem, gdzie tylko zechcesz. Wyjątkowo trwała budowa głośnika, mocna podstawa i załączony wygodny uchwyt, pozwalają z łatwością przenosić, postawić albo powiesić go w dogodnym miejscu. Długą zabawę w otoczeniu Twoich ulubionych dźwięków zapewni wbudowana pojemna bateria.

Odtwarzanie muzyki nigdy nie było prostsze.

Odtwarzanie muzyki nigdy nie było prostsze. Głośnik można zjednoczyć przy pomocy Bluetooth, odtwarzać pliki poprzez port USB, korzystać ze slotu na kartę Micro SD albo włączyć ulubioną stację radiową. Dodatkowo urządzenie ma zaimplementowaną funkcję zestawu głośnomówiącego, dzięki temu może stanowić świetne rozwiązanie w trakcie konferencji.

Z głośnika możesz korzystać gdzie tylko chcesz, za każdym razem uzyskując najkorzystniejszą jakość brzmienia.


☆ SAVIO GŁOŚNIK BLUETOOTH STEREO NIEBIESKI BS-021- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, 2_314465 ☆

SAVIO GŁOŚNIK BLUETOOTH STEREO NIEBIESKI BS-021- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, 2_314465 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: SAVIO GŁOŚNIK BLUETOOTH STEREO NIEBIESKI BS-021- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, 2_314465
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d6d3f9a902e51c60a72aec9
 • ID kategorii: 8681

☆ SAVIO GŁOŚNIK BLUETOOTH STEREO NIEBIESKI BS-021- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, 2_314465 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowy Głośnik Stereo Bluetooth BS-021
To najkorzystniejszy sposób, by Twoja ulubiona muzyka towarzyszyła Ci wszędzie!
Przyjęcie w ogrodzie, impreza w domu albo wycieczka nad jezioro od dzisiaj możesz cieszyć się czystym dźwiękiem, gdzie tylko zechcesz. Wyjątkowo trwała konstrukcja głośnika, potężna podstawa i załączony wygodny uchwyt, pozwalają z łatwością przenosić, postawić lub powiesić go w dogodnym miejscu. Długą zabawę w otoczeniu Twoich ulubionych dźwięków zapewni wbudowana pojemna bateria.

Odtwarzanie muzyki nigdy nie było prostsze. Głośnik można zespolić za pomocą Bluetooth, odtwarzać pliki przez port USB, korzystać ze slotu na kartę Micro SD lub włączyć ulubioną stację radiową. Dodatkowo urządzenie ma zaimplementowaną funkcję zestawu głośnomówiącego, dzięki czemu może stanowić rewelacyjne rozwiązanie podczas konferencji.

Z głośnika możesz korzystać gdzie tylko chcesz, zawsze uzyskując najlepszą jakość brzmienia.Glówne atrybuty:

 • Wersja Bluetooth: v4.0 + EDR
 • Moc wyjściowa: 2x5W Stereo
 • Zasięg Bluetooth: do 10m
 • Impedancja: 3
 • pojemność baterii: 1200mAh
 • Napięcie pracy: DC 5V
 • Maksymalna głośność: 80dB
 • Zakres częstotliwości: 120Hz 20 kHz
 • Maksymalna objętość USB: 32GB
 • Maksymalna pojemność karty SD: 32GB
 • Zakres częstotliwość Radia FM: 87.5 108.0MHz
 • Czas pracy: do 7 godzin (w zależności od poziomu głośności)
 • Czas ładowania: 2.5 godziny
 • rozmiary: 230x85x88mm
 • Kolor: Niebieski
 • Waga: 700g

☆ Savio Głośniki bluetooth bs-022 2.0 kolor czerwony ☆

Savio Głośniki bluetooth bs-022 2.0 kolor czerwony Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Savio Głośniki bluetooth bs-022 2.0 kolor czerwony
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d84dd50902e51985a869ce8
 • ID kategorii: 11752

☆ Savio Głośniki bluetooth bs-022 2.0 kolor czerwony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

najlepszy sposób, aby Twoja ulubiona muzyka towarzyszyła Ci wszędzie Przyjęcie w ogrodzie, impreza w domu lub wycieczka nad jezioro – od teraz możesz cieszyć się czystym dźwiękiem, gdzie tylko zechcesz.

Wyjątkowo trwała kompozycja głośnika, solidna podstawa i dołączony komfortowy uchwyt, pozwalają prosto przenosić, postawić albo powiesić go w dogodnym miejscu. Długą zabawę w otoczeniu Twoich ulubionych dźwięków zapewni wbudowana pojemna bateria.

Odtwarzanie muzyki nigdy nie było prostsze Głośnik można związać za pomocą Bluetooth, odtwarzać pliki poprzez port USB, korzystać ze slotu na kartę Micro SD albo włączyć ulubioną stację radiową. Na dodatek urządzenie ma zastosowaną funkcję zestawu głośnomówiącego, dzięki temu może stanowić wyśmienite rozwiązanie podczas konferencji.

Z głośnika możesz korzystać gdzie tylko chcesz, zawsze uzyskując najkorzystniejszą jakość brzmienia. Poznaj rodzinę głośników Savio Dzięki trzem kolorom do wyboru z łatwością dobierzesz nadzwyczajny głośnik dla siebie!

Nie musisz ograniczać się do typowego, czarnego koloru! Jesteś energiczną osobą, która uwielbia otaczać się kolorami? Wybierz czerwony lub niebieski głośnik! firma Savio marka Savio znana jest z wprowadzania na rynek produktów przydatnych jednocześnie do pracy, rozrywki, jak i rozwijania swoich pasji.

Inne Rankingi:  Głośnik 2.1 do 600 zł

Produkty te cechują się na ogół niezawodnością w rozsądnej cenie. Właścicielem producenta Savio jest producent Elmak Sp. Z o.o. - firma pilotów zdalnego sterowania, oświetlenia LED i sterowników elektronicznych do sprzętu AGD.

firma zgromadziła szereg nagród i tytułów, m.in. „Lidera Innowacji i Rozwoju", a wśród jej klientów znajdują się lubiane firmy, jak Samsung, De Dietrich, HBO, Canal+ czy O2.


☆ Głośniki bluetooth bs-023 2.0 kolor czarny marki Savio ☆

Głośniki bluetooth bs-023 2.0 kolor czarny marki Savio Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Głośniki bluetooth bs-023 2.0 kolor czarny marki Savio
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d84dd37b256f5f03923d2c8
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośniki bluetooth bs-023 2.0 kolor czarny marki Savio - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik Bezprzewodowy Savio BS-023 najlepszy sposób, by Twoja ulubiona muzyka towarzyszyła Ci wszędzie Przyjęcie w ogrodzie, impreza w domu lub wycieczka nad jezioro – od dzisiaj możesz radować się czystym dźwiękiem, gdzie tylko zechcesz.

Wyjątkowo trwała konstrukcja głośnika bezprzewodowego Savio BS-023, solidna podstawa i dołączony komfortowy uchwyt, pozwalają prosto przenosić, postawić albo powiesić go w dogodnym miejscu. Długą zabawę w otoczeniu Twoich ulubionych dźwięków zapewni wbudowana pojemna bateria.

Odtwarzanie muzyki nigdy nie było prostsze Głośnik bezprzewodowy Savio BS-023 można zintegrować przy pomocy Bluetooth, odtwarzać pliki przez port USB, korzystać ze slotu na kartę Micro SD albo włączyć ulubioną stację radiową.

w dodatku urządzenie ma zastosowaną funkcję zestawu głośnomówiącego, dzięki temu może stanowić idealne rozwiązanie podczas konferencji. Z głośnika możesz korzystać gdzie tylko chcesz, zawsze uzyskując najlepszą jakość brzmienia.

Poznaj rodzinę głośników Savio Dzięki trzem kolorom do wyboru prosto dobierzesz doskonały głośnik bezprzewodowy Savio BS-023 dla siebie! Nie musisz ograniczać się do standardowego, czarnego koloru! Jesteś energiczną osobą, która uwielbia otaczać się kolorami? Wybierz czerwony albo niebieski głośnik!


☆ SAVIO GŁOŚNIK BLUETOOTH STEREO CZARNY BS-033 ☆

SAVIO GŁOŚNIK BLUETOOTH STEREO CZARNY BS-033 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: SAVIO GŁOŚNIK BLUETOOTH STEREO CZARNY BS-033
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63632b1f0a3d5fde416b8e66
 • ID kategorii: 5969

☆ SAVIO GŁOŚNIK BLUETOOTH STEREO CZARNY BS-033 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
znaczny wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

☆ SAVIO GŁOŚNIK BLUETOOTH STEREO NIEBIESKI BS-031, BS-031 ☆

SAVIO GŁOŚNIK BLUETOOTH STEREO NIEBIESKI BS-031, BS-031 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: SAVIO GŁOŚNIK BLUETOOTH STEREO NIEBIESKI BS-031, BS-031
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6353a3ea3754b7fb01854e2b
 • ID kategorii: 5969

☆ SAVIO GŁOŚNIK BLUETOOTH STEREO NIEBIESKI BS-031, BS-031 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
obszerny wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

☆ SAVIO GŁOŚNIK BLUETOOTH STEREO BIAŁY BS-032, BS-032 ☆

SAVIO GŁOŚNIK BLUETOOTH STEREO BIAŁY BS-032, BS-032 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: SAVIO GŁOŚNIK BLUETOOTH STEREO BIAŁY BS-032, BS-032
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63632b233754b76b623bd3df
 • ID kategorii: 5969

☆ SAVIO GŁOŚNIK BLUETOOTH STEREO BIAŁY BS-032, BS-032 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
szeroki dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

☆ Savio Głośnik bezprzewodowy bs-032 bluetooth aux sd tws biały ☆

Savio Głośnik bezprzewodowy bs-032 bluetooth aux sd tws biały Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Savio Głośnik bezprzewodowy bs-032 bluetooth aux sd tws biały
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 632bd1e1b256f56c535c9c22
 • ID kategorii: 11752

☆ Savio Głośnik bezprzewodowy bs-032 bluetooth aux sd tws biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik bezprzewodowy Savio BS-032 Bluetooth AUX SD TWS Biały Bezprzewodowy głośnik Bluetooth stereo Głośnik bezprzewodowy Savio BS-032 jest wyśmienitym towarzyszem zarówno w trakcie imprezy domowej, jak i w plenerze. Pojemna bateria umożliwia korzystanie z urządzenia poprzez ok 8,5 godziny, a poręczny pasek gwarantuje wygodę podczas przenoszenia. BS-032 to nie tylko dźwięk o znakomitej jakości,ponadto postępowy i stylowy design. Wysoka jakość dźwięku w kompaktowej obudowie Savio BS-032 ma zaimplementowane dwa przetworniki o łącznej mocy 10 W, gwarantujące doskonałą jakość dźwięku w trybie stereo. Dodatkowo głośnik bezprzewodowy Savio BS-032 jest niezwykle użytecznym urządzeniem mobilnym o nowoczesnym wyglądzie z praktycznymi przyciskami, które upraszczają obsługę urządzenia. Wejścia na kartę SD, a także AUX. Funkcja TWS Głośnik bezprzewodowy Savio BS-032 pozwala na odtwarzanie muzyki z urządzenia przez Bluetooth, wyekwipowany jest w czytnik kart SD obsługujący objętości do 32 GB i wbudowane wejście AUX 3.5 mm, dzięki czemu możesz w prędki i jeszcze łatwiejszy sposób podłączyć go do innego urządzenia przy pomocy załączonego do zestawu przewodu. Wbudowana nad wyraz praktyczna funkcja TWS (True Wireless Stereo) umożliwi Ci sparowanie ze sobą dwóch głośników jednocześnie w jeden zestaw stereo. Działanie funkcji jest nad wyraz proste i intuicyjne, jedyne co trzeba zrobić to włączyć oba głośniki i skonsolidować się bezprzewodowo z wybranym urządzeniem odtwarzającym muzykę, reszta zrobi się sama! Klasa wodoszczelności IPX5 BS-032 bez żadnych obaw możesz używać w trakcie wszelkich aktywności na świeżym powietrzu, nawet w trakcie deszczu. Głośnik bezprzewodowy Savio BS-032 posiada międzynarodową normę określającą klasę wodoszczelności na poziomie IPX5, która określa, że urządzenie odporne jest na zachlapania. Ten dodatkowy parametr znaczny jest przy częstym korzystaniu z urządzenia na zewnątrz.

☆ Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 Bluetooth AUX SD TWS Czarny, BS-033 ☆

Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 Bluetooth AUX SD TWS Czarny, BS-033 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 Bluetooth AUX SD TWS Czarny, BS-033
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 632bd1e4b256f5af235c9c57
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 Bluetooth AUX SD TWS Czarny, BS-033 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 Bluetooth AUX SD TWS Czarny Bezprzewodowy głośnik Bluetooth stereo Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 jest wyśmienitym towarzyszem jednocześnie w trakcie imprezy domowej, jak i w plenerze. Pojemna bateria pozwala na korzystanie z urządzenia poprzez ok 8,5 godziny, a funkcjonalny pasek zapewnia wygodę w trakcie przenoszenia. BS-033 to nie tylko dźwięk o nieprzeciętnej jakości,dodatkowo postępowy i stylowy design. Wysoka jakość dźwięku w kompaktowej obudowie Savio BS-033 ma wbudowane dwa przetworniki o łącznej mocy 10 W, zapewniające perfekcyjną jakość dźwięku w trybie stereo. Na dodatek głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 jest bardzo poręcznym urządzeniem przenośnym o nowoczesnym wyglądzie z ergonomicznymi przyciskami, które ułatwiają obsługę urządzenia. Wejścia na kartę SD, a także AUX. Funkcja TWS Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 zezwala na odtwarzanie muzyki z urządzenia przez Bluetooth, wyekwipowany jest w czytnik kart SD obsługujący objętości do 32 GB, a także zaimplementowane wejście AUX 3.5 mm, dzięki czemu możesz w szybki i jeszcze łatwiejszy sposób podłączyć go do innego urządzenia za pomocą załączonego do zestawu przewodu. Wbudowana nad wyraz praktyczna funkcja TWS (True Wireless Stereo) umożliwi Ci sparowanie ze sobą dwóch głośników jednocześnie w jeden komplet stereo. Działanie funkcji jest nad wyraz proste i instynktowne, jedyne co trzeba zrobić to włączyć oba głośniki i zespoić się bezprzewodowo z wybranym urządzeniem odtwarzającym muzykę, reszta zrobi się sama! Klasa wodoszczelności IPX5 BS-033 bez żadnych obaw możesz używać w trakcie wszystkich aktywności na świeżym powietrzu, nawet podczas deszczu. Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 posiada międzynarodową normę określającą klasę wodoszczelności na poziomie IPX5, która określa, że urządzenie oporne jest na zachlapania. Ten dodatkowy parametr widoczny jest przy częstym korzystaniu z urządzenia na zewnątrz.