głośnik bluetooth sony

Ranking głośników bluetooth sony – listopad 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników bluetooth sony. Ranking zawierający polecane głośniki bluetooth sony jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Sony Głośnik srs-xp500 (4548736123465) ☆

Sony Głośnik srs-xp500 (4548736123465) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony Głośnik srs-xp500 (4548736123465)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62b4916c902e510b9e504399
 • ID kategorii: 11752

☆ Sony Głośnik srs-xp500 (4548736123465) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

XP500 to uniwersalny głośnik z szeregiem dodatkowych funkcji rozrywkowych konkretny, imprezowy dźwięk dzięki X-Balanced Speaker Stopień ochrony przed wodą IPX4 20 godzin pracy na akumulatorze i prędkie ładowanie konkretny, imprezowy dźwięk Dzięki jednostkom niskotonowym i jednostkom wysokotonowym głośnik XP500 odtwarza głęboki, dynamiczny dźwięk z czystymi wokalami i wyraźnym wrażeniem przestrzenności.

rewelacyjnie spisuje się na imprezach, ale stworzy także klimat do relaksu w domu. X-Balanced Speaker Unit Membrana innowacyjnej jednostki głośnikowej X-Balanced Speaker Unit nie ma kształtu koła, dzięki czemu jej powierzchnia jest obszerniejsza niż w typowych głośnikach.

Oznacza to bogatszy, czystszy dźwięk przy słuchaniu każdego typu muzyki. Wyraźny i głośny dźwięk Połączenie jednostki X-Balanced Speaker i produktywnych przednich jednostek wysokotonowych zapewnia dużą moc, mnogość i czystość dźwięku w rozległej strefie.

w rezultacie genialnej muzyki może słuchać jeszcze więcej osób. Podkręć bas technologia MEGA BASS pozwala jeszcze bardziej podkręcić bas. Słuchając nagrań uzyskasz głębokie i dynamiczne niskie tony. Realistyczny dźwięk W brzmieniu muzyki na żywo jest coś szczególnego.

Funkcja LIVE SOUND pozwala przywrócić ten specyficzny klimat i poczuć się, jak na koncercie. Rozjaśnij swoje życie Nowy system oświetlenia pozwala wybierać różne sposoby świecenia, dzięki którym impreza zacznie pulsować energią, a spokojny wieczór w domu upłynie pod znakiem łagodnych, kojących odcieni.

Odtwarzanie choćby w deszczu Nie pozwól, by impreza na zewnątrz skończyła się wraz z pierwszym kaprysem pogody. Głośnik XP500 jest chroniony przed wodą na poziomie IPX4, więc nie musisz się obawiać kilku kropli deszczu.

szybkie ładowanie Brak czasu bywa problemem — lecz nie w przypadku tego głośnika. Funkcja szybkiego ładowania gwarantuje 80 minut odtwarzania po zaledwie 10-minutowym ładowaniu. Dłuższy czas pracy akumulatora Kiedy wszyscy korzystnie się bawią, muzyka powinna grać bez końca.

kompletnie naładowany akumulator tego głośnika wystarcza na 20 godzin odtwarzania. Karaoke lubisz karaoke? W takim razie stworzycie z głośnikiem XP500 idealny duet. Podłącz mikrofon, wybierz utwór i daj z siebie wszystko.

Ale nie ograniczaj się do śpiewania. Głośnik ma dwa wejścia, więc możesz także podłączyć gitarę i użyć głośnika w roli wzmacniacza. Akumulator w prawidłowych rękach Funkcja ochrony akumulatora pomoże uniknąć przeładowania i utrzymać jego adekwatny stan poprzez dłuższy czas.

Złap go i ruszaj Głośnik XP500 ma komfortowy uchwyt, zatem z łatwością przeniesiesz go z domu do ogrodu i w każde inne miejsce. Zgodność z BLUETOOTH® Chcesz użyć łącza bezprzewodowego? Sparuj głośnik XG500 ze zgodnym urządzeniem z BLUETOOTH® i przesyłaj muzykę wprost do głośnika.

Podłącz i odtwarzaj Dzięki tylnemu portowi USB możesz odtwarzać nagrania bezpośrednio z podłączonej pamięci USB. Funkcja Party Connect Połącz nawet 100 zgodnych głośników i zsynchronizuj światła i muzykę.

2 porty USB z funkcją ładowania Jeśli Twój smartfon jest prawie rozładowany, możesz podłączyć go do głośnika i naładować. Sony | Music Center Optymalizuj ustawienia dźwięku, steruj odtwarzaniem, zmieniaj schematy oświetlenia i zarządzaj urządzeniami bezpośrednio z telefonu.

nieprzeciętny dźwięk w każdej konfiguracji Dzięki symetrycznemu układowi przednich jednostek głośnik XP500 można ustawić pionowo lub położyć poziomo. Aplikacja Fiestable Korzystaj z imprezowych funkcji, takich jak tworzenie list odtwarzania, karaoke i dużo innych.

Porównaj produkty


☆ Sony Głośnik srs-xb13 (4548736122321) ☆

Sony Głośnik srs-xb13 (4548736122321) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony Głośnik srs-xb13 (4548736122321)
 • Ilość ofert: 30
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 608b91f8d40333e3d27e21ed
 • ID kategorii: 11752

☆ Sony Głośnik srs-xb13 (4548736122321) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

XB13 bezprzewodowy głośnik mobilny z technologią EXTRA BASS niepokaźny głośnik zwiększający zasięg dźwięku Głośnik SRS-XB13 jest wytrzymały i przenośny, a jego specjalnie zaprojektowany pasek bardzo przydaje się w podróży.

Nie daj się zwieść niedużym rozmiarom technologia Extra Bass i procesor Sound Diffusion Processor zagwarantują konkretne brzmienie. Technika EXTRA BASS gwarantująca solidny dźwięk Połączenie membrany biernej z pełnozakresowym głośnikiem wzmacnia tony niskie.

A to oznacza udoskonalony bas. Zawsze z Tobą Wytrzymała pokrywa i pasek pozwalają używać głośnika na zróżnicowane sposoby. Możesz zawiesić go na plecaku, na nadgarstku, a nawet pod parasolem na plaży. Skierowany w dół głośnik będzie emitował dźwięk w Twoją stronę.

minimalny głośnik, potężny dźwięk Nie daj się zwieść znikomym rozmiarom ten kompaktowy głośnik jest źródłem wyśmienitego dźwięku przestrzennego. Cyfrowy procesor Sound Diffusion Processor rozszerzy zasięg emisji w każdym otoczeniu.

Baw się na powietrzu Stopień ochrony przed wodą i pyłem IP67 oznacza, iż głośnik spisuje się na zewnątrz należycie jak w domu. Zabieraj go na basen, nad rzekę lub do parku i słuchaj muzyki, ciesząc się słońcem i towarzystwem przyjaciół.

Niezwykła sprawność na imprezach Naładowany akumulator starczy nawet na 16 godzin imprezowania. Dzięki nowemu, wyświetlanemu na smartfonie wskaźnikowi stanu akumulatora od razu wiadomo, kiedy jest potrzebne ładowanie.

Wolne ręce Głośnik ma zastosowany mikrofon, dzięki czemu możesz wygodnie rozmawiać poprzez telefon w domu i na dworze. Łącze Bluetooth i technologia Fast Pair Do sparowania głośnika Sony SRS-XB13 z urządzeniem Android z łączem Bluetooth wystarcza jedno dotknięcie.


☆ Srs-xg500 głośnik bezprzewodowy marki Sony ☆

Srs-xg500 głośnik bezprzewodowy marki Sony Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SONY
 • Nazwa produktu: Srs-xg500 głośnik bezprzewodowy marki Sony
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60ef0fd23754b71d2f7a799e
 • ID kategorii: 8681

☆ Srs-xg500 głośnik bezprzewodowy marki Sony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik Sony SRS-XG500B Bluetooth Przenieś imprezę na zewnątrz Stopień ochrony przed wodą i pyłem IP66 oznacza, iż ten głośnik przetrwa prawie wszystko. Możesz go używać na basenie, w parku, a choćby na plaży.

Głośnik Sony SRS-XG500B Bluetooth jest zaopatrzony w jednostkę X-Balanced Speaker Unit, sprawną jednostkę wysokotonową i membrany bierne. Ich połączenie zagwarantuje potężny dźwięk, znakomity do imprezowania na świeżym powietrzu.

Jeszcze dłuższe imprezowanie w pełni naładowany akumulator głośnika Sony SRS-XG500B Bluetooth wystarcza na 30 godzin odtwarzania. Nie obawiaj się więc nieoczekiwanego ucichnięcia dźwięku — muzyka będzie grała i grała.

Brak czasu bywa problemem — ale nie w sytuacji tego głośnika. Funkcja prędkiego ładowania gwarantuje 3 godziny odtwarzania po zaledwie 10-minutowym ładowaniu. Funkcja ochrony akumulatora pomoże uniknąć przeładowania i utrzymać jego stosowny stan przez dłuższy czas.

Jeśli Twój smartfon jest prawie rozładowany, możesz podłączyć go do głośnika i naładować. Słuchaj muzyki ze znajomymi żeby zapewnić lepszą jakość dźwięku, w głośniku Sony SRS-XG500B Bluetooth harmonijnie połączono zróżnicowane technologie.

Jednostka X-Balanced Speaker Unit zagwarantuje głęboki, dynamiczny bas i czyste wokale choćby przy szerokiej głośności. Efektywna jednostka wysokotonowa jest źródłem czystych, donośnych dźwięków o wysokiej częstotliwości.

Membrany bierne optymalizują odtwarzanie czystego basu. Efektem połączenia wszelkich tych elementów jest wspaniały dźwięk, którego warto posłuchać wspólnie ze znajomymi. Jeśli chcesz uzyskać więcej światła i mocniejszy dźwięk, połącz nawet 100 zgodnych głośników i zsynchronizuj światła i muzykę.

Realistyczny dźwięk W brzmieniu muzyki na żywo jest coś szczególnego. Funkcja LIVE SOUND pozwala przywrócić ten oryginalny klimat i poczuć się, jak na koncercie. Nowy system świateł pozwala uzyskać nowocześnie wyglądające, delikatne oświetlenie, nadzwyczajnie sprawdzające się na imprezach i w codziennym wykorzystywaniu.

Użytkownicy aplikacji Sony | Music Center mogą choćby wybierać najróżniejsze schematy oświetlenia. Na dodatek dzięki tylnemu portowi USB możesz odtwarzać nagrania bezpośrednio z podłączonej pamięci USB. Chcesz użyć łącza bezprzewodowego? Sparuj głośnik Sony SRS-XG500B Bluetooth ze zgodnym urządzeniem z BLUETOOTH i przesyłaj muzykę wprost do głośnika.

Inne Rankingi:  Wzmacniacz samochodowy OneConcept

☆ Głośnik bluetooth srs-xb23 czarny marki Sony ☆

Głośnik bluetooth srs-xb23 czarny marki Sony Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SONY
 • Nazwa produktu: Głośnik bluetooth srs-xb23 czarny marki Sony
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f1715e73754b764f8182284
 • ID kategorii: 8681

☆ Głośnik bluetooth srs-xb23 czarny marki Sony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

konkretny dźwięk w dowolnym miejscuDzięki głośnikowi z technologią EXTRA BASS możesz dosłownie wszędzie słuchać głębokiego, solidnego dźwięku. Dwie membrany bierne współdziałają z dwoma głośnikami pełnozakresowymi i wzmacniają tony niskie.

niezwykle użyteczna, nietrudna w noszeniu konstrukcjaZwarty, lekki głośnik SRS-XB23 rewelacyjnie gromadzi się w uchwycie na kubek w krzesełku kempingowym, co niezwykle przydaje się w czasie wypoczynku na festiwalach na wolnym powietrzu.

poręczny pasek pozwala natomiast zawiesić głośnik na namiocie, drzewie lub w każdym innym miejscu, w którym chcesz słuchać ulubionych nagrań. Głośnik X-Balanced Speaker Unit ulepszona jakość dźwięku i pokaźniejsza mocOpracowany przez Sony głośnik X-Balanced Speaker Unit zapewnia idealną jakość dźwięku, wysokie ciśnienie akustyczne i pokaźniejsze zasobność wrażeń przy słuchaniu.

Jak działa głośnik X-Balanced Speaker UnitMembrana nowo opracowanej jednostki głośnikowej X-Balanced Speaker Unit w głośniku XB23 nie ma kształtu koła w przeciwieństwie do charakterystycznych głośników. Obszerniejsza powierzchnia takiej membrany przekłada się na wzrost ciśnienia akustycznego i mocniejszy bas.

Mniejsza amplituda ruchów przy stałym ciśnieniu akustycznym oznacza z kolei mniej zniekształceń. A mimośrodowa budowa i zoptymalizowane wyważenie rozszerzają czystość dźwięku i powiększają scenę dźwiękową.

Stożkowa membrana MRC i kopułka broniąca przed pyłemSztywna, lekka membrana stożkowa MRC i kopułka chroniąca przed pyłem zapewniają ulepszoną jakość dźwięku. Boczne membrany bierneRozmieszczenie dwóch bocznych membran biernych zoptymalizowano tak, żeby uzyskać czystość reprodukcji basu.

całkowita odporność na pyłStopień ochrony IP67 to świadectwo, iż głośnik SRS-XB23 będzie grał na plaży, w lesie, na pustyni i praktycznie w każdym innym miejscu, choćby najszczególniej zapylonym. WodoodpornośćStopień ochrony IP67 oznacza, że głośnik jest odporny na działanie wody słodkiej i słonej.

Możesz go bez obaw używać nad morzem i na basenie, nie ma także żadnego problemu z jego myciem. Wytrzymała budowaGłośnik SRS-XB23 poddano wszechstronnym testom, żeby sprawdzić oporność na wstrząsy i upewnić się, że wytrzyma on uderzenia i otarcia w powszednim wykorzystywaniu.

Model ten będzie działać choćby po upuszczeniu na podłoże. Długi czas pracy bateriiDzięki baterii wystarczającej na 12 godzin głośnik SRS-XB23 spełni oczekiwania na najdłuższych wycieczkach. Po włączeniu trybu EXTRA BASS można bawić się do 10 godzin.

Tryb głośnomówiący do rozmawiania przez telefonTryb głośnomówiący pozwala komfortowo rozmawiać poprzez telefon zarówno w czasie służbowej telekonferencji, jak i kontaktowania się ze znajomymi. Party Connect gdy ma być bardziej imprezowoUżyj funkcji Party Connect - zwiększ głośność swoich ulubionych utworów.

Możesz scalić nawet 100 zgodnych głośników bezprzewodowych z technologią BLUETOOTH, aby wszyscy tańczyli w rytmie tej samej, zsynchronizowanej muzyki. Kontroluj imprezę przy pomocy aplikacji Sony | Music CenterKieruj imprezą prosto z parkietu za pomocą...


☆ Sony Głośnik SRS-XB23 czarny (4548736109223) ☆

Sony Głośnik SRS-XB23 czarny (4548736109223) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony Głośnik SRS-XB23 czarny (4548736109223)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ffac2d1d403335386ce8277
 • ID kategorii: 160

☆ Sony Głośnik SRS-XB23 czarny (4548736109223) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

solidny dźwięk w dowolnym miejscu
Dzięki głośnikowi z technologią EXTRA BASS możesz dosłownie wszędzie słuchać głębokiego, mocnego dźwięku. Dwie membrany bierne współdziałają z dwoma głośnikami pełnozakresowymi i wzmacniają tony niskie.

szczególnie praktyczna, nieskomplikowana w noszeniu kompozycja
Zwarty, lekki głośnik SRS-XB23 nieprzeciętnie gromadzi się w uchwycie na kubek w krzesełku kempingowym, co bardzo przydaje się w czasie wypoczynku na festiwalach na wolnym powietrzu. Poręczny pasek pozwala natomiast zawiesić głośnik na namiocie, drzewie lub w każdym innym miejscu, w którym chcesz słuchać ulubionych nagrań.

Głośnik X-Balanced Speaker Unit udoskonalona jakość dźwięku i obszerniejsza moc
Opracowany przez Sony głośnik X-Balanced Speaker Unit zapewnia świetną jakość dźwięku, wysokie ciśnienie akustyczne i pokaźniejsze różnorodność wrażeń przy słuchaniu.

Jak działa głośnik X-Balanced Speaker Unit
Membrana nowo opracowanej jednostki głośnikowej X-Balanced Speaker Unit w głośniku XB23 nie ma kształtu koła w przeciwieństwie do typowych głośników. Pokaźniejsza powierzchnia takiej membrany przekłada się na wzrost ciśnienia akustycznego i mocniejszy bas. Mniejsza amplituda ruchów przy stałym ciśnieniu akustycznym oznacza z kolei mniej zniekształceń. A mimośrodowa konstrukcja i zoptymalizowane wyważenie powiększają czystość dźwięku i rozszerzają scenę dźwiękową.

Stożkowa membrana MRC i kopułka chroniąca przed pyłem
sztywna, lekka membrana stożkowa MRC i kopułka broniąca przed pyłem zapewniają udoskonaloną jakość dźwięku.

Boczne membrany bierne
Rozmieszczenie dwóch bocznych membran biernych zoptymalizowano tak, by uzyskać czystość reprodukcji basu.

pełna oporność na pył
Stopień ochrony IP67 to świadectwo, iż głośnik SRS-XB23 będzie grał na plaży, w lesie, na pustyni i praktycznie w każdym innym miejscu, nawet najistotniej zapylonym.

Wodoodporność
Stopień ochrony IP67 oznacza, iż głośnik jest niepodatny na działanie wody słodkiej i słonej. Możesz go bez obaw używać nad morzem i na basenie, nie ma też żadnego problemu z jego myciem.

Wytrzymała konstrukcja
Głośnik SRS-XB23 poddano wszechstronnym testom, żeby sprawdzić niepodatność na wstrząsy i upewnić się, że wytrzyma on uderzenia i otarcia w codziennym użytkowaniu. Model ten będzie działać choćby po upuszczeniu na podłoże.

Długi czas pracy baterii
Dzięki baterii wystarczającej na 12 godzin głośnik SRS-XB23 sprawdzi się na najdłuższych wycieczkach. Po włączeniu trybu EXTRA BASS można bawić się do 10 godzin.

Tryb głośnomówiący do rozmawiania poprzez telefon
Tryb głośnomówiący pozwala komfortowo rozmawiać przez telefon zarówno w czasie służbowej telekonferencji, jak i kontaktowania się ze znajomymi.

Party Connect gdy ma być bardziej imprezowo
Użyj funkcji Party Connect - powiększ głośność swych ulubionych utworów. Możesz połączyć nawet 100 zgodnych głośników bezprzewodowych z technologią BLUETOOTH, by wszyscy tańczyli w rytmie tej samej, zsynchronizowanej muzyki.

Kontroluj imprezę przy pomocy aplikacji Sony | Music Center
Kieruj imprezą prosto z parkietu przy pomocy aplikacji Sony | Music Center. Możesz wybierać listy odtwarzania, zmieniać utwory lub przełączać tryby dźwięku.

Układ pionowy albo stopnie
Głośnik SRS-XB23 stoi jednostajnie pionowo i poziomo, więc odszukasz na niego miejsce na każdej imprezie. Gdy ustawisz go poziomo, możesz za pomocą aplikacji Sony | Music Center wybrać odtwarzanie dźwięku mono- lub stereofonicznego.

Strumieniowe przesyłanie muzyki poprzez łącze BLUETOOTH
Połącz smartfon z głośnikiem XB23 poprzez łącze Bluetooth i odtwarzaj ulubione nagrania.

Port USB Type-C
Głośnik SRS-XB23 można ładować przez kabel USB Type-C.


☆ Głośnik Bluetooth SONY SRS-XB43B Czarny, SRSXB43B.EU8 ☆

Głośnik Bluetooth SONY SRS-XB43B Czarny, SRSXB43B.EU8 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SONY
 • Nazwa produktu: Głośnik Bluetooth SONY SRS-XB43B Czarny, SRSXB43B.EU8
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f1712ad902e5126b143f261
 • ID kategorii: 8681

☆ Głośnik Bluetooth SONY SRS-XB43B Czarny, SRSXB43B.EU8 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:nie;Bluetooth:tak;Czas pracy do:24 h;Czytnik kart pamięci:nie;Efekty świetlne:tak;Funkcje:zaimplementowany powerbank, zaimplementowany mikrofon, efekty świetlne, sterowanie z pomocą aplikacji, wzmocnienie basu/dźwięku;Gwarancja:24 miesiące;informacje uzupełniające:Bluetooth 5.0, dźwięk przestrzenny - tryb LIVE SOUND, LED - kolorowe podświetlenie, możliwość łączenia wielu głośników - Party Connect, powerbank - przewodowe ładowanie urządzeń, sterowanie za pomoca aplikacji, tryb głośnomówiący do rozmawiania przez telefon, tryb STAMINA, wzmocnienie basu/dźwięku - EXTRA BASS;Karaoke:nie;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, NFC;Model (wariantowanie):Sony SRS-XB43;Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami:tak, sporo głośników;NFC:tak;niepodatność:na pył, na wodę;odporność – klasa:stopień ochrony IP67 (detale w warunkach gwarancji);oporność - legale 1:Po mocnym zamocowaniu osłony urządzenie jest wodoodporne zgodnie z dokumentem IPX7, głośnik przetestowano i potwierdzono, że działa wydajnie po łagodnym zanurzeniu w wodzie na głębokość 1 m i pozostawieniu go tam na 30 minut;wytrzymałość - legale 2:Głośnik przetestowano i potwierdzono, iż pozostaje wytrzymały na pył po 8-godzinnym obracaniu w urządzeniu testowym zawierającym cząsteczki pyłu o maks.

średnicy 75 μm.;wytrzymałość na zachlapanie:tak;pasuje do:urządzenia ze złączem 3,5 mm jack, urządzenia z Bluetooth, urządzenia z NFC;Powerbank:tak;Przeznaczenie:głośnik przenośny;wariant:głośnik bezprzewodowy;System dźwięku:2.2;Waga:2950 g;zaimplementowane radio:nie;wbudowany mikrofon:tak;Wi-Fi:nie;rozmiary:325 x 123 x 117 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, zasilacz;Zasilanie:akumulatorowe;Zgodność z profilami:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HSP (Hands Profile), HFP (Hands Free Profile), SPP (Serial Port Profile);Złącza:USB, USB wariant C, wejście liniowe audio AUX...

Inne Rankingi:  Wzmacniacz 600W


Najtańsze głośniki bluetooth sony – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników bluetooth sony. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Sony Głośnik srs-xb13 (4548736122321) ☆

Sony Głośnik srs-xb13 (4548736122321) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony Głośnik srs-xb13 (4548736122321)
 • Ilość ofert: 30
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 608b91f8d40333e3d27e21ed
 • ID kategorii: 11752

☆ Sony Głośnik srs-xb13 (4548736122321) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

XB13 bezprzewodowy głośnik przenośny z technologią EXTRA BASS niepokaźny głośnik powiększający zasięg dźwięku Głośnik SRS-XB13 jest wytrzymały i mobilny, a jego specjalnie zaprojektowany pasek bardzo przydaje się w podróży.

Nie daj się zwieść małym wymiarom technologia Extra Bass i procesor Sound Diffusion Processor zagwarantują mocne brzmienie. Technologia EXTRA BASS gwarantująca potężny dźwięk Połączenie membrany biernej z pełnozakresowym głośnikiem wzmacnia tony niskie.

A to oznacza lepszy bas. Za każdym razem z Tobą Wytrzymała pokrywa i pasek pozwalają używać głośnika na najróżniejsze sposoby. Możesz zawiesić go na plecaku, na nadgarstku, a choćby pod parasolem na plaży. Skierowany w dół głośnik będzie emitował dźwięk w Twoją stronę.

śladowy głośnik, konkretny dźwięk Nie daj się zwieść minimalnym wymiarom ten kompaktowy głośnik jest źródłem wyśmienitego dźwięku przestrzennego. Cyfrowy procesor Sound Diffusion Processor zwiększy zasięg emisji w każdym otoczeniu.

Baw się na powietrzu Stopień ochrony przed wodą i pyłem IP67 oznacza, że głośnik spisuje się na zewnątrz poprawnie jak w domu. Zabieraj go na basen, nad rzekę lub do parku i słuchaj muzyki, ciesząc się słońcem i towarzystwem przyjaciół.

Niezwykła skuteczność na imprezach Naładowany akumulator wystarczy choćby na 16 godzin imprezowania. Dzięki nowemu, wyświetlanemu na smartfonie wskaźnikowi stanu akumulatora od razu wiadomo, kiedy jest potrzebne ładowanie.

Wolne ręce Głośnik ma zaimplementowany mikrofon, dzięki czemu możesz komfortowo rozmawiać przez telefon w domu i na dworze. Łącze Bluetooth i technologia Fast Pair Do sparowania głośnika Sony SRS-XB13 z urządzeniem Android z łączem Bluetooth wystarcza jedno dotknięcie.


☆ Sony Głośnik SRS-XB23 czarny (4548736109223) ☆

Sony Głośnik SRS-XB23 czarny (4548736109223) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony Głośnik SRS-XB23 czarny (4548736109223)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ffac2d1d403335386ce8277
 • ID kategorii: 160

☆ Sony Głośnik SRS-XB23 czarny (4548736109223) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

konkretny dźwięk w dowolnym miejscu
Dzięki głośnikowi z technologią EXTRA BASS możesz dosłownie wszędzie słuchać głębokiego, mocnego dźwięku. Dwie membrany bierne współdziałają z dwoma głośnikami pełnozakresowymi i wzmacniają tony niskie.

nad wyraz praktyczna, nietrudna w noszeniu kompozycja
Zwarty, lekki głośnik SRS-XB23 nieprzeciętnie posiada się w uchwycie na kubek w krzesełku kempingowym, co bardzo przydaje się w czasie wypoczynku na festiwalach na wolnym powietrzu. Poręczny pasek pozwala natomiast zawiesić głośnik na namiocie, drzewie lub w każdym innym miejscu, w którym chcesz słuchać ulubionych nagrań.

Głośnik X-Balanced Speaker Unit ulepszona jakość dźwięku i obszerniejsza moc
Opracowany poprzez Sony głośnik X-Balanced Speaker Unit gwarantuje perfekcyjną jakość dźwięku, wysokie ciśnienie akustyczne i pokaźniejsze różnorodność wrażeń przy słuchaniu.

Jak działa głośnik X-Balanced Speaker Unit
Membrana nowo opracowanej jednostki głośnikowej X-Balanced Speaker Unit w głośniku XB23 nie ma kształtu koła w przeciwieństwie do standardowych głośników. Większa powierzchnia takiej membrany przekłada się na wzrost ciśnienia akustycznego i mocniejszy bas. Mniejsza amplituda ruchów przy stałym ciśnieniu akustycznym oznacza z kolei mniej zniekształceń. A mimośrodowa kompozycja i zoptymalizowane wyważenie rozszerzają czystość dźwięku i zwiększają scenę dźwiękową.

Stożkowa membrana MRC i kopułka broniąca przed pyłem
niesprężysta, lekka membrana stożkowa MRC i kopułka chroniąca przed pyłem zapewniają lepszą jakość dźwięku.

Boczne membrany bierne
Rozmieszczenie dwóch bocznych membran biernych zoptymalizowano tak, żeby uzyskać czystość reprodukcji basu.

pełna oporność na pył
Stopień ochrony IP67 to świadectwo, że głośnik SRS-XB23 będzie grał na plaży, w lesie, na pustyni i praktycznie w każdym innym miejscu, nawet najszczególniej zapylonym.

Wodoodporność
Stopień ochrony IP67 oznacza, iż głośnik jest wytrzymały na działanie wody słodkiej i słonej. Możesz go bez obaw używać nad morzem i na basenie, nie ma też żadnego problemu z jego myciem.

Wytrzymała kompozycja
Głośnik SRS-XB23 poddano wszechstronnym testom, by sprawdzić odporność na wstrząsy i upewnić się, iż wytrzyma on uderzenia i otarcia w codziennym użytkowaniu. Model ten będzie działać choćby po upuszczeniu na podłoże.

Długi czas pracy baterii
Dzięki baterii wystarczającej na 12 godzin głośnik SRS-XB23 spełni oczekiwania na najdłuższych wycieczkach. Po włączeniu trybu EXTRA BASS można bawić się do 10 godzin.

Tryb głośnomówiący do rozmawiania poprzez telefon
Tryb głośnomówiący pozwala komfortowo rozmawiać poprzez telefon równocześnie w czasie służbowej telekonferencji, jak i kontaktowania się ze znajomymi.

Party Connect gdy ma być bardziej imprezowo
Użyj funkcji Party Connect - powiększ głośność swych ulubionych utworów. Możesz zespolić choćby 100 zgodnych głośników bezprzewodowych z technologią BLUETOOTH, by wszyscy tańczyli w rytmie tej samej, zsynchronizowanej muzyki.

Kontroluj imprezę przy pomocy aplikacji Sony | Music Center
Kieruj imprezą prosto z parkietu za pomocą aplikacji Sony | Music Center. Możesz wybierać listy odtwarzania, zmieniać utwory lub przełączać tryby dźwięku.

Układ pionowy albo stopnie
Głośnik SRS-XB23 stoi stabilnie pionowo i poziomo, więc wynajdziesz na niego miejsce na każdej imprezie. Gdy ustawisz go poziomo, możesz przy pomocy aplikacji Sony | Music Center wybrać odtwarzanie dźwięku mono- albo stereofonicznego.

Strumieniowe przesyłanie muzyki przez łącze BLUETOOTH
Połącz smartfon z głośnikiem XB23 poprzez łącze Bluetooth i odtwarzaj ulubione nagrania.

Port USB Type-C
Głośnik SRS-XB23 można ładować poprzez kabel USB Type-C.


☆ Głośnik bluetooth srs-xb23 czarny marki Sony ☆

Głośnik bluetooth srs-xb23 czarny marki Sony Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SONY
 • Nazwa produktu: Głośnik bluetooth srs-xb23 czarny marki Sony
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f1715e73754b764f8182284
 • ID kategorii: 8681

☆ Głośnik bluetooth srs-xb23 czarny marki Sony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

mocny dźwięk w dowolnym miejscuDzięki głośnikowi z technologią EXTRA BASS możesz dosłownie wszędzie słuchać głębokiego, konkretnego dźwięku. Dwie membrany bierne współdziałają z dwoma głośnikami pełnozakresowymi i wzmacniają tony niskie.

niezwykle użyteczna, nieskomplikowana w noszeniu konstrukcjaZwarty, lekki głośnik SRS-XB23 genialnie gromadzi się w uchwycie na kubek w krzesełku kempingowym, co szczególnie przydaje się w czasie wypoczynku na festiwalach na wolnym powietrzu.

ergonomiczny pasek pozwala natomiast zawiesić głośnik na namiocie, drzewie albo w każdym innym miejscu, w którym chcesz słuchać ulubionych nagrań. Głośnik X-Balanced Speaker Unit lepsza jakość dźwięku i większa mocOpracowany przez Sony głośnik X-Balanced Speaker Unit gwarantuje genialną jakość dźwięku, wysokie ciśnienie akustyczne i pokaźniejsze mnogość wrażeń przy słuchaniu.

Jak działa głośnik X-Balanced Speaker UnitMembrana nowo opracowanej jednostki głośnikowej X-Balanced Speaker Unit w głośniku XB23 nie ma kształtu koła w przeciwieństwie do typowych głośników. Pokaźniejsza powierzchnia takiej membrany przekłada się na wzrost ciśnienia akustycznego i mocniejszy bas.

Mniejsza amplituda ruchów przy stałym ciśnieniu akustycznym oznacza z kolei mniej zniekształceń. A mimośrodowa kompozycja i zoptymalizowane wyważenie rozszerzają czystość dźwięku i powiększają scenę dźwiękową.

Stożkowa membrana MRC i kopułka chroniąca przed pyłemSztywna, lekka membrana stożkowa MRC i kopułka chroniąca przed pyłem zapewniają ulepszoną jakość dźwięku. Boczne membrany bierneRozmieszczenie dwóch bocznych membran biernych zoptymalizowano tak, żeby uzyskać czystość reprodukcji basu.

pełna wytrzymałość na pyłStopień ochrony IP67 to świadectwo, że głośnik SRS-XB23 będzie grał na plaży, w lesie, na pustyni i praktycznie w każdym innym miejscu, choćby najistotniej zapylonym. WodoodpornośćStopień ochrony IP67 oznacza, iż głośnik jest niepodatny na działanie wody słodkiej i słonej.

Możesz go bez obaw używać nad morzem i na basenie, nie ma też żadnego problemu z jego myciem. Wytrzymała konstrukcjaGłośnik SRS-XB23 poddano wszechstronnym testom, żeby sprawdzić oporność na wstrząsy i upewnić się, że wytrzyma on uderzenia i otarcia w rutynowym wykorzystywaniu.

Model ten będzie działać nawet po upuszczeniu na podłoże. Długi czas pracy bateriiDzięki baterii wystarczającej na 12 godzin głośnik SRS-XB23 sprawdzi się na najdłuższych wycieczkach. Po włączeniu trybu EXTRA BASS można bawić się do 10 godzin.

Inne Rankingi:  Wzmacniacz Peavey

Tryb głośnomówiący do rozmawiania przez telefonTryb głośnomówiący pozwala wygodnie rozmawiać przez telefon jednocześnie w czasie służbowej telekonferencji, jak i kontaktowania się ze znajomymi. Party Connect gdy ma być bardziej imprezowoUżyj funkcji Party Connect - powiększ głośność swoich ulubionych utworów.

Możesz zintegrować nawet 100 zgodnych głośników bezprzewodowych z technologią BLUETOOTH, by wszyscy tańczyli w rytmie tej samej, zsynchronizowanej muzyki. Kontroluj imprezę za pomocą aplikacji Sony | Music CenterKieruj imprezą prosto z parkietu za pomocą...


☆ Głośnik Bluetooth SONY SRS-XB43B Czarny, SRSXB43B.EU8 ☆

Głośnik Bluetooth SONY SRS-XB43B Czarny, SRSXB43B.EU8 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SONY
 • Nazwa produktu: Głośnik Bluetooth SONY SRS-XB43B Czarny, SRSXB43B.EU8
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f1712ad902e5126b143f261
 • ID kategorii: 8681

☆ Głośnik Bluetooth SONY SRS-XB43B Czarny, SRSXB43B.EU8 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:nie;Bluetooth:tak;Czas pracy do:24 h;Czytnik kart pamięci:nie;Efekty świetlne:tak;Funkcje:wbudowany powerbank, zaimplementowany mikrofon, efekty świetlne, sterowanie z pomocą aplikacji, wzmocnienie basu/dźwięku;Gwarancja:24 miesiące;dane uzupełniające:Bluetooth 5.0, dźwięk przestrzenny - tryb LIVE SOUND, LED - kolorowe podświetlenie, możliwość łączenia wielu głośników - Party Connect, powerbank - przewodowe ładowanie sprzętów, sterowanie za pomoca aplikacji, tryb głośnomówiący do rozmawiania przez telefon, tryb STAMINA, wzmocnienie basu/dźwięku - EXTRA BASS;Karaoke:nie;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, NFC;Model (wariantowanie):Sony SRS-XB43;Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami:tak, mnóstwo głośników;NFC:tak;wytrzymałość:na pył, na wodę;niepodatność – klasa:stopień ochrony IP67 (detale w warunkach gwarancji);niepodatność - legale 1:Po mocnym zamocowaniu osłony urządzenie jest wodoodporne zgodnie z certyfikatem IPX7, głośnik przetestowano i potwierdzono, iż działa skutecznie po łagodnym zanurzeniu w wodzie na głębokość 1 m i pozostawieniu go tam na 30 minut;odporność - legale 2:Głośnik przetestowano i potwierdzono, iż pozostaje oporny na pył po 8-godzinnym obracaniu w urządzeniu testowym zawierającym cząsteczki pyłu o maks.

średnicy 75 μm.;odporność na zachlapanie:tak;nadaje się do:urządzenia ze złączem 3,5 mm jack, urządzenia z Bluetooth, urządzenia z NFC;Powerbank:tak;Przeznaczenie:głośnik przenośny;typ:głośnik bezprzewodowy;System dźwięku:2.2;Waga:2950 g;wbudowane radio:nie;wbudowany mikrofon:tak;Wi-Fi:nie;wymiary:325 x 123 x 117 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, zasilacz;Zasilanie:akumulatorowe;Zgodność z profilami:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HSP (Hands Profile), HFP (Hands Free Profile), SPP (Serial Port Profile);Złącza:USB, USB typ C, wejście liniowe audio AUX...


☆ Sony Głośnik srs-xp500 (4548736123465) ☆

Sony Głośnik srs-xp500 (4548736123465) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony Głośnik srs-xp500 (4548736123465)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62b4916c902e510b9e504399
 • ID kategorii: 11752

☆ Sony Głośnik srs-xp500 (4548736123465) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

XP500 to uniwersalny głośnik z szeregiem dodatkowych funkcji rozrywkowych konkretny, imprezowy dźwięk dzięki X-Balanced Speaker Stopień ochrony przed wodą IPX4 20 godzin pracy na akumulatorze i prędkie ładowanie solidny, imprezowy dźwięk Dzięki jednostkom niskotonowym i jednostkom wysokotonowym głośnik XP500 odtwarza głęboki, dynamiczny dźwięk z czystymi wokalami i wyraźnym wrażeniem przestrzenności.

doskonale spisuje się na imprezach, lecz stworzy także klimat do relaksu w domu. X-Balanced Speaker Unit Membrana postępowej jednostki głośnikowej X-Balanced Speaker Unit nie ma kształtu koła, dzięki temu jej powierzchnia jest pokaźniejsza aniżeli w charakterystycznych głośnikach.

Oznacza to bogatszy, czystszy dźwięk przy słuchaniu każdego typu muzyki. Wyraźny i głośny dźwięk Połączenie jednostki X-Balanced Speaker i produktywnych przednich jednostek wysokotonowych zapewnia dużą moc, zasobność i czystość dźwięku w rozległej strefie.

w wyniku czego genialnej muzyki może słuchać jeszcze więcej osób. Podkręć bas technika MEGA BASS pozwala jeszcze bardziej podkręcić bas. Słuchając nagrań uzyskasz głębokie i dynamiczne niskie tony. Realistyczny dźwięk W brzmieniu muzyki na żywo jest coś szczególnego.

Funkcja LIVE SOUND pozwala przywrócić ten niepowtarzalny klimat i poczuć się, jak na koncercie. Rozjaśnij swoje życie Nowy system oświetlenia pozwala wybierać przeróżne sposoby świecenia, dzięki którym impreza zacznie pulsować energią, a spokojny wieczór w domu upłynie pod znakiem łagodnych, kojących odcieni.

Odtwarzanie nawet w deszczu Nie pozwól, żeby impreza na zewnątrz skończyła się wraz z pierwszym kaprysem pogody. Głośnik XP500 jest chroniony przed wodą na poziomie IPX4, więc nie musisz się obawiać kilku kropli deszczu.

prędkie ładowanie Brak czasu bywa problemem — lecz nie w przypadku tego głośnika. Funkcja szybkiego ładowania zapewnia 80 minut odtwarzania po zaledwie 10-minutowym ładowaniu. Dłuższy czas pracy akumulatora Kiedy wszyscy dobrze się bawią, muzyka powinna grać bez końca.

całkowicie naładowany akumulator tego głośnika wystarcza na 20 godzin odtwarzania. Karaoke uwielbiasz karaoke? W takim razie stworzycie z głośnikiem XP500 nadzwyczajny duet. Podłącz mikrofon, wybierz utwór i daj z siebie wszystko.

Ale nie ograniczaj się do śpiewania. Głośnik ma dwa wejścia, więc możesz też podłączyć gitarę i wykorzystać głośnika w roli wzmacniacza. Akumulator w korzystnych rękach Funkcja ochrony akumulatora pomoże uniknąć przeładowania i utrzymać jego optymalny stan poprzez dłuższy czas.

Złap go i ruszaj Głośnik XP500 ma komfortowy uchwyt, zatem łatwo przeniesiesz go z domu do ogrodu i w każde inne miejsce. Zgodność z BLUETOOTH® Chcesz użyć łącza bezprzewodowego? Sparuj głośnik XG500 ze zgodnym urządzeniem z BLUETOOTH® i przesyłaj muzykę wprost do głośnika.

Podłącz i odtwarzaj Dzięki tylnemu portowi USB możesz odtwarzać nagrania bezpośrednio z podłączonej pamięci USB. Funkcja Party Connect Połącz nawet 100 zgodnych głośników i zsynchronizuj światła i muzykę.

2 porty USB z funkcją ładowania Jeśli Twój smartfon jest prawie rozładowany, możesz podłączyć go do głośnika i naładować. Sony | Music Center Optymalizuj ustawienia dźwięku, steruj odtwarzaniem, zmieniaj schematy oświetlenia i zarządzaj urządzeniami bezpośrednio z telefonu.

nadzwyczajny dźwięk w każdej konfiguracji Dzięki symetrycznemu układowi przednich jednostek głośnik XP500 można ustawić pionowo albo położyć poziomo. Aplikacja Fiestable Korzystaj z imprezowych funkcji, takich jak tworzenie list odtwarzania, karaoke i niemało innych.

Porównaj produkty


☆ Srs-xg500 głośnik bezprzewodowy marki Sony ☆

Srs-xg500 głośnik bezprzewodowy marki Sony Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SONY
 • Nazwa produktu: Srs-xg500 głośnik bezprzewodowy marki Sony
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60ef0fd23754b71d2f7a799e
 • ID kategorii: 8681

☆ Srs-xg500 głośnik bezprzewodowy marki Sony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik Sony SRS-XG500B Bluetooth Przenieś imprezę na zewnątrz Stopień ochrony przed wodą i pyłem IP66 oznacza, iż ten głośnik przetrwa prawie wszystko. Możesz go używać na basenie, w parku, a choćby na plaży.

Głośnik Sony SRS-XG500B Bluetooth jest wyposażony w jednostkę X-Balanced Speaker Unit, sprawną jednostkę wysokotonową i membrany bierne. Ich połączenie zapewnia konkretny dźwięk, rewelacyjny do imprezowania na świeżym powietrzu.

Jeszcze dłuższe imprezowanie w całości naładowany akumulator głośnika Sony SRS-XG500B Bluetooth wystarcza na 30 godzin odtwarzania. Nie obawiaj się więc nieoczekiwanego ucichnięcia dźwięku — muzyka będzie grała i grała.

Brak czasu bywa problemem — lecz nie w przypadku tego głośnika. Funkcja prędkiego ładowania zapewnia 3 godziny odtwarzania po zaledwie 10-minutowym ładowaniu. Funkcja ochrony akumulatora pomoże uniknąć przeładowania i utrzymać jego trafny stan przez dłuższy czas.

Jeśli Twój smartfon jest prawie rozładowany, możesz podłączyć go do głośnika i naładować. Słuchaj muzyki ze znajomymi aby zapewnić udoskonaloną jakość dźwięku, w głośniku Sony SRS-XG500B Bluetooth harmonijnie połączono najróżniejsze technologie.

Jednostka X-Balanced Speaker Unit zagwarantuje głęboki, dynamiczny bas i czyste wokale nawet przy dużej głośności. Skuteczna jednostka wysokotonowa jest źródłem czystych, donośnych dźwięków o wysokiej częstotliwości.

Membrany bierne optymalizują odtwarzanie czystego basu. Wynikiem połączenia wszystkich tych składników jest znakomity dźwięk, którego warto posłuchać wspólnie ze znajomymi. Jeśli chcesz uzyskać więcej światła i mocniejszy dźwięk, połącz nawet 100 zgodnych głośników i zsynchronizuj światła i muzykę.

Realistyczny dźwięk W brzmieniu muzyki na żywo jest coś szczególnego. Funkcja LIVE SOUND pozwala przywrócić ten unikalny klimat i poczuć się, jak na koncercie. Nowy system świateł pozwala uzyskać nowocześnie wyglądające, delikatne oświetlenie, idealnie sprawdzające się na imprezach i w rutynowym używaniu.

Użytkownicy aplikacji Sony | Music Center mogą nawet wybierać najróżniejsze schematy oświetlenia. Dodatkowo dzięki tylnemu portowi USB możesz odtwarzać nagrania bezpośrednio z podłączonej pamięci USB. Chcesz wykorzystać łącza bezprzewodowego? Sparuj głośnik Sony SRS-XG500B Bluetooth ze zgodnym urządzeniem z BLUETOOTH i przesyłaj muzykę wprost do głośnika.