głośnik bluetooth speaker

Ranking głośników bluetooth speaker – listopad 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników bluetooth speaker. Ranking zawierający polecane głośniki bluetooth speaker jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Głośnik Bose Portable Home Speaker ☆

Głośnik Bose Portable Home Speaker Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Głośnik Bose Portable Home Speaker
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5dce0933902e5162128cae82
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Bose Portable Home Speaker - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
NASZ najistotniej WSZECHSTRONNY INTELIGENTNY GŁOŚNIK


Głośnik Bose Portable Home Speaker to bezprzewodowy głośnik domowy i przenośny głośnik Bluetooth® w jednym. Możesz go przenosić z pokoju do pokoju lub zabrać ze sobą na zewnątrz, dokąd tylko chcesz. W każdym miejscu z Wi-Fi® możesz kontrolować ten inteligentny głośnik przy pomocy aplikacji Bose Music i bezpośrednio z chmury odtwarzać muzykę i słuchać radia i podcastów. Użytkownicy sprzętów Apple mogą też używać Apple AirPlay 2, żeby odtwarzać treści ze swoich maszyn. Pobierz gratisową aplikację Bose Music, aby skonfigurować swój głośnik, a potem korzystaj z niej,z łatwością oglądać całą muzykę w jednym miejscu, a także zmieniać stacje, listy odtwarzania i usługi i na bieżąco aktualizować oprogramowanie głośnika.

POSŁUCHAJ. POCZUJESZ RÓŻNICĘ.

przy pomocy aplikacji możeszdopasować swój głośnik Bose Portable Home Speaker z innymi inteligentnymi głośnikami lub głośnikami soundbar od Bose, aby uzyskać jednorodne brzmienie w całym domu. Słuchaj rozmaitych piosenek w najróżniejszych pomieszczeniach lub tej samej piosenki w każdym pomieszczeniu jednocześnie. Poza zasięgiem Wi-Fi możesz kontrolować go tak, jak każdy inny mobilny głośnik – przy pomocy telefonu komórkowego lub tabletu – wykorzystując Bluetooth, aby słuchać wszystkiego, co można odtworzyć na Twoim urządzeniu. Bez względu na to, gdzie jesteś, możesz odtwarzać do 12 godzin na jednym ładowaniu akumulatora. I niezależnie od tego, czego słuchasz, do Twoich uszu będzie docierać fenomenalny, wielokierunkowy dźwięk Bose.

POZNAJ FUNKCJE

Łatwe przesyłanie strumieniowe

Dzięki głośnikowi Portable Home Speaker możesz słuchać muzyki z modnych serwisów, takich jak Spotify, Amazon Music i Deezer, wszędzie tam, gdzie masz dostęp do sieci Wi-Fi. W każdym innym miejscu możesz korzystać z funkcji Bluetooth, by przesyłać muzykę z telefonu komórkowego lub tabletu. Użytkownicy sprzętów firmy Apple mogą w dodatku korzystać z funkcji AirPlay 2, aby odtwarzać dźwięk ze swych sprzętów.

Prosta konfiguracja i pełna kontrola

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje dotyczące konfigurowania głośnika, pobierz gratisową aplikację Bose Music. Następnie korzystaj z niej, aby w prosty sposób oglądać całą muzykę w jednym miejscu, płynnie przełączać się między stacjami, listami odtwarzania i usługami i aktualizować oprogramowanie głośnika. Dzięki aplikacji Bose Music możeszzbratać głośnik Bose Portable Home Speaker z innymi inteligentnymi głośnikami albo głośnikami soundbar od Bose, by uzyskać jednorodne brzmienie w całym domu. Możesz słuchać różnych piosenek w najróżniejszych pomieszczeniach lub tej samej piosenki w każdym pomieszczeniu jednocześnie i śpiewać razem z pozostałymi domownikami.

Doskonalszy efekt we współpracy z innymi produktami marki

Głośnik Bose Portable Home Speaker należy do nowej rodziny inteligentnych głośników producenta Bose, do której należą Home Speaker 300, Home Speaker 500, Soundbar 500 i Soundbar 700. Zacznij od jednego systemu, a potem w dowolnym momencie dodawaj kolejne. Nic tak nie formuje domowej atmosfery jak wspaniały dźwięk Bose przystępny w każdym pomieszczeniu.

Wszystko naładowane i gotowe do pracy

Ta opcjonalna podstawka ładująca (sprzedawana oddzielnie) idealnie współpracuje z głośnikiem Bose Portable Home Speaker. Naładuje akumulator Twojego głośnika, gdy go nie używasz — a także wtedy, gdy odtwarzasz muzykę.

niejednokrotnie ZADAWANE PYTANIA

Jakie są główne mocne strony głośnika Bose Portable Home Speaker?

Bose Portable Home Speaker to cechujący się niewiarygodnym brzmieniem inteligentny głośnik, który poradzi sobie w dowolnej sytuacji. Wytwarza zaskakująco przestrzenny, wzbogacony głębokimi, soczystymi basami dźwięk, który równomiernie rozchodzi się w każdym kierunku, dzięki czemu otacza Cię ze wszystkich stron. Jest zasilany za pomocą akumulatora, dlatego możesz prosto nosić go ze sobą po całym domu i korzystać z funkcji Google Assistant i Amazon Alexa, by wybierać ulubione utwory. Poza zasięgiem sieci Wi-Fi® jest to genialny głośnik Bluetooth®, który zezwala na słuchanie muzyki w dowolnym miejscu. Dodatkowo możesz nim sterować przy pomocy aplikacji Bose Music, technologii Apple AirPlay 2 lub funkcji Spotify® Connect i za pomocą intuicyjnych przycisków na głośniku. Możesz go zespoić z innymi inteligentnymi głośnikami Bose, żeby wypełnić dom dźwiękiem, a choćby wysłać zsynchronizowany dźwięk do głośnika Bluetooth Bose lub słuchawek.

Jak wypada głośnik Bose Portable Home Speaker w porównaniu z głośnikami Bose Home Speaker 500 i Bose Home Speaker 300?

Bose Portable Home Speaker to nasz jedyny mobilny głośnik inteligentny. Modele Bose Home Speaker 300 i Home Speaker 500 nie są zaopatrzone w akumulator i muszą być podłączone do gniazdka elektrycznego, aby działały. Głośniki Bose Portable Home Speaker i Home Speaker 300 mają porównywalną charakterystykę — identyczną jakość dźwięku wielokierunkowego i imponująco bogate brzmienie basów — przy zbliżonych, kompaktowych rozmiarach. Natomiast większy głośnik Bose Home Speaker 500 to nasz najlepiej brzmiący, inteligentny głośnik, który gwarantuje stereofoniczny, wypełniający całe wnętrze dźwięk z jednego źródła. Głośnik Home Speaker 500 jest również wyekwipowany w ekran, który przedstawia, co jest odtwarzane. Głośnik Portable Home Speaker jest wodoodporny i nie ma wejścia AUX. Natomiast głośniki Home 300 i 500 nie są wodoodporne,mają wejście AUX. Wszystkie trzy głośniki mają te same atrybuty w kontekście aplikacji i oprogramowania — m.in. Są zgodne z aplikacją Bose Music, technologią Apple AirPlay 2 i funkcją Bluetooth, a także mogą wiązać się w grupy obejmujące dużo pomieszczeń.

Z jakich źródeł mogę odtwarzać muzykę?

Głośnik Bose Portable Home Speaker może odtwarzać muzykę bezpośrednio z serwisów muzycznych przez sieć Wi-Fi. Odtwarzaniem można sterować przy pomocy aplikacji Bose Music. Głośnik Bose Portable Home Speaker obsługuje także łączność Bluetooth. Ponadto możesz odtwarzać muzykę z głośnika Bose Portable Home Speaker za pośrednictwem aplikacji Spotify w smartfonie, tablecie lub komputerze, korzystając z serwisu Spotify Connect, albo z urządzenia Apple za pośrednictwem technologii Apple AirPlay 2, która zezwala na strumieniowe przesyłanie tworzyw z takich usług jak Apple Music.

Czy głośnika Bose Portable Home Speaker można używać bez połączenia z siecią Wi-Fi?

Tak. Jeśli sieć Wi-Fi® nie jest dostępna, można użyć modelu Portable Home Speaker jako głośnika Bluetooth o obszernej mocy, łącząc go z urządzeniem przenośnym przez Bluetooth. Do obsługi technice Apple AirPlay 2 i aplikacji Bose Music i do przeglądania zawartości i grupowania wielu głośników (i nie tylko) wymagana jest sieć Wi-Fi.

Co się stanie, gdy podczas odtwarzania wyjdę z głośnikiem poza zasięg sieci Wi-Fi?

Gdy zainicjujesz odtwarzanie muzyki na głośniku Bose Portable Home Speaker za pośrednictwem sieci Wi-Fi (na przykład przy pomocy aplikacji Bose Music), a następnie wyjdziesz z głośnikiem poza jej zasięg, w pewnym momencie głośnik straci sygnał Wi-Fi i muzyka ucichnie. W takich chwilach, jeśli chcesz kontynuować odtwarzanie, naciśnij przycisk Bluetooth na głośniku,złączyć się z urządzeniem mobilnym i odtwarzać z niego zawartość. Jeśli rozpoczniesz odtwarzanie poprzez Bluetooth poza siecią Wi-Fi, po czym wejdziesz w zasięg sieć Wi-Fi, głośnik skonsoliduje się z tą siecią w tle bez przerywania muzyki.

Jak długo pracuje akumulator, zanim się rozładuje?

Czas pracy akumulatora zależy od typu odtwarzanej muzyki i poziomu głośności, lecz akumulator głośnika Portable Home Speaker będzie działać nawet poprzez 12 godzin w sytuacji sporej głośności odtwarzania. W trybie gotowości urządzenie będzie działać przez ponad 24 godziny, nasłuchując poleceń głosowych. Jeśli całkowicie wyłączysz głośnik w celu oszczędzania akumulatora albo na czas przechowywania albo podróży, akumulator pozostanie naładowany co najmniej poprzez miesiąc.

Ile trwa ładowanie akumulatora do pełna?

4 godziny pod warunkiem, że korzystasz z dostarczonego poprzez producenta Bose przewodu zasilającego podłączonego do głośnika albo podstawki ładującej do głośnika Bose Portable Home Speaker (sprzedawanej osobno). Korzystanie z kabla USB-C albo źródła zasilania innej producenta może wydłużyć czas ładowania.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker obsługuje sieć Wi-Fi?

Tak. Głośnik wykorzystuje kanon Wi-Fi 802.11ac.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker obsługuje technologię Bluetooth?

Tak. Technologia Bluetooth umożliwia podłączenie smartfonu albo innego urządzenia do głośnika Bose Portable Home Speaker w prosty sposób i odtwarzanie dźwięku z dowolnego źródła, takiego jak film z serwisu YouTube bądź nagranie zapisane w telefonie albo notebookie.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker ma gniazdo wejścia liniowego AUX lub złącze USB-C do odtwarzania muzyki z innego urządzenia?

Nie.

Czy mogę ładować głośnik i jednocześnie odtwarzać dźwięk?

Tak.

Czy do głośnika Bose Portable Home Speaker jest załączony pilot? Czy głośnikiem można sterować pilotem?

Nie. Możesz sterować urządzeniem z dowolnego miejsca w sieci Wi-Fi przy pomocy aplikacji Bose Music lub technice Apple AirPlay 2 albo z lokalizacji zdalnych przy pomocy funkcji Spotify Connect.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker jest wodoodporny?

Tak. Głośnik Portable Home Speaker znamionuje się klasą wodoodporności IPx4, dzięki czemu jest oporny na rozbryzgi wody. Głośnika nie wolno zanurzać pod wodą, lecz jest on oporny na zachlapanie ze zlewu, basenu albo prysznica. Nie jest mu straszny nawet deszcz ani rozbryzg wody morskiej na łodzi.

Czy towar może bratać się z kilkoma urządzeniami Bluetooth równocześnie?

Nie. Tylko jedno urządzenie przenośne może być podłączone do głośnika Bose Portable Home Speaker za pośrednictwem połączenia Bluetooth. Można jednak prosto przełączać urządzenia za pomocą aplikacji Bose Music lub ustawień Bluetooth w wybranym urządzeniu.

W jaką technikę akustyczną wyekwipowano głośnik Bose Portable Home Speaker?

Głośnik Bose Portable Home Speaker wykorzystuje nieszablonową technologię mobilnych głośników akustycznych marki Bose w nowej, skuteczniejszej konstrukcji. Niezwykle sprawny przetwornik o sporym wychyleniu membrany jest skierowany w dół, w stronę osłony akustycznej, która daje jednorodny, bogaty dźwięk we wszystkich kierunkach. Z kolei trzy pasywne radiatory wzmacniają bas poprzez powiększenie powierzchni wibrującej głośnika. Podobnie jak w sytuacji naszych głośników przenośnych SoundLink Revolve i Revolve+ budowa z dźwiękiem wysyłanym w zakresie 360 poziomów pozwala usunąć różnice jakości dźwięku w zależności od tego, gdzie znajduje się słuchacz, i spadki częstotliwości występujące w głośnikach kierujących dźwięk tylko do przodu. Na dodatek nowy kształt i trzeci radiator pasywny powodują, iż urządzenie ma udoskonalone atrybuty i mocniejsze basy. Umieszczony pośrodku pomieszczenia, w rogu albo w dowolnym innym miejscu Bose Portable Home Speaker gwarantuje każdemu użytkownikowi równie imponujące wrażenia dźwiękowe. Muzyka jest wyraźna, zaskakująco przestrzenna i szczególnie głośna jak na artykuł o takich rozmiarach.

Czy można dostosować poziom niskich i wysokich tonów?
Inne Rankingi:  boombox auna

Tak. Tony niskie i wysokie można regulować przy pomocy menu ustawień w aplikacji Bose Music.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker może współdziałać z innymi produktami producenta Bose, takimi jak głośniki czy słuchawki, w grupach obejmujących sporo pomieszczeń?

Tak. Bose Portable Home Speaker może odtwarzać treści w zsynchronizowanych grupach obejmujących sporo pomieszczeń w połączeniu z dodatkowymi głośnikami Bose Portable Home Speaker albo głośnikami Bose Home Speaker 500, Bose Home Speaker 300, Bose Soundbar 500 i Bose Soundbar 700. Krótko będzie przystępna funkcja przesyłania zsynchronizowanego dźwięku z głośnika Bose Portable Home Speaker do jednego dodatkowego produktu Bluetooth marki Bose, takiego jak mobilny głośnik lub słuchawki. Takiej możliwości nie ma w sytuacji głośnika Bose Portable Home Speaker w połączeniu z produktami Bose SoundTouch albo produktami innych firm (np. Marki Google lub Amazon)

rozmiary/waga


Głośnik z uchwytem skierowanym w dół:19,15 cm wys. × 11,9 cm szer. × 10,4 cm gł. (1,06 kg)


ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA


Głośnik Bose Portable Home Speaker
przewód zasilający USB-C
Ładowarka sieciowa


☆ Omega Soundbar og87 (5907595441667) ☆

Omega Soundbar og87 (5907595441667) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega Soundbar og87 (5907595441667)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d3c7a0db256f5cc0cf5933d
 • ID kategorii: 8635

☆ Omega Soundbar og87 (5907595441667) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Omega głośnik soundbar z bluetooth OG87

Bezprzewodowy głośnik soundbar OMEGA OG87 zagwarantuje odtwarzanie dźwięków na najwyższym poziomie. W połączeniu z subwooferem zamieni telewizor lub dowolne inne podłączone urządzenie w pełnowartościowy sprzęt muzyczny. Wysokiej jakości elementy i częstotliwości próbkowania zapewniają przyjemne doznania słuchowe.

Omega głośnik bluetooth z subwooferem OG87

Urządzenie zostało wyposażone w łączność bezprzewodową Bluetooth, a także przewodową - AUX. Muzyka może być odtwarzana także ze złącza USB, a także ze slotu kart pamięci MicroSD i zaimplementowanego tunera FM. Głośnik Soundbar OMEGA OG87 zagwarantuje pokaźne spektrum możliwości odtwarzania dźwięku z rozmaitych źródeł. Soundbar OMEGA OG87 został wyekwipowany w pilot bezprzewodowy, dzięki któremu możesz wygodnie sterować wszystkimi funkcjami nie ruszając się z miejsca.

SPECYFIKACJE technicznA:
Bluetooth: 4.2 + EDR
Zasięg: do 10 metrów
Tryby pracy: Bluetooth / USB / MicroSD / FM / AUX IN
Głośniki: 2 * 3 ", 2 * 20 W; subwoofer: 10 W => łącznie: 50 W.
pakiet: kabel RCA, audio, zasilacz, pilot
System montażu na ścianie
rozmiar:
- soudbar: 905 * 62 * 65 mm
- subwoofer: 285 * 155 * 286 mm

☆ Głośnik Platinet PMG11, 18069 ☆

Głośnik Platinet PMG11, 18069 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: OMEGA
 • Nazwa produktu: Głośnik Platinet PMG11, 18069
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5bf747490a3d5fc4b5c5ac29
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Platinet PMG11, 18069 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

uwielbiasz piesze wędrówki? HIKE to model, który stanie się ich rewelacyjnym towarzyszem. Dzięki drobnym rozmiarom, niskiej wadzę i sznurkowi mocującemu łatwo przyczepisz go do plecaka. Pewnie zapomniałbyś o jego istnieniu, gdyby nie 6-watowy głośnik, dzięki któremu będziesz delektował się swoją ulubioną muzyką w najwyższej jakości.__TWOJA ULUBIONA MUZYKA.

WSZĘDZIE!__Plaża czy góry? Słońce, deszcz, a może śnieżyca? To bez znaczenia, bo bezprzewodowe głośniki linii PLATINET OUTDOOR wspierają normę oporności IPX5, która chroni urządzenie przed zachlapaniem spowodowanym m.in.

silnym deszczem.__BO NAJWAŻNIEJSZA JEST WYGODA__Każdy z głośników serii PLATINET OUTDOOR został wyposażony w specjalne mocowanie, dzięki któremu łatwo przyczepisz je do ciuchów lub do plecaka.__STYLOWY GADŻET__Projektując głośniki PLATINET OUTDOOR chcieliśmy stworzyć urządzenia stylowe, wytrzymałe, a z zasady _ użyteczne.

Udało nam się to dzięki wykorzystaniu plecionego materiału, którym pokryliśmy obudowę.__ŁATWOŚĆ OBSŁUGI__Dzięki znacznym, wypukłym przyciskom nie musisz choćby patrzeć na głośnik,komfortowo sterować głośnością lub zmieniać utwory.__BO LICZY SIĘ DŹWIĘK__W głośnikach bezprzewodowych najważniejsze jest wnętrze, dlatego model HIKE wyposażyliśmy w 6-watowy głośnik z 360-stopniowym systemem emisji dźwięku.

dzięki czemu odtwarzany dźwięk jest głębszy i głośniejszy. Konkretny bas dodaje energii Twoim ulubionym kawałkom i pobudzi do tańca każdą imprezę.__ZAPOMNIJ O OGRANICZENIACH__W głośnikach PLATINET OUTDOOR zastosowaliśmy bezprzewodową łączność Bluetooth 4.2 z technologią EDR.

Podłącz swój smartfon, tablet albo laptop bezprzewodowo i odtwarzaj muzyki z odległości nawet do 10 metrów od głośnika._Dzięki nowej generacji łączności Bluetooth, połączenie głośnika z urządzeniem odbywa się ekspresowo i w pełni samoczynnie.__ODTWARZAJ MUZYKĘ, nawet NA ODLUDZIU__Weekend bez prądu? Nie ma problemu!

Bateria o pojemności 1500 mAh zastosowana w modelu HIKE pozwoli na 12 godzin ciągłego odtwarzania muzyki. Z kolei czas ładowania wynosi zaledwie 2 godziny.__PEŁNE kolorów__Wszystkie głośniki serii PLATINET OUTDOOR dostępne są w czterech wariantach kolorystycznych: czarnym, niebieskim, białym i czerwonym.

Wybierz ten, który najbardziej pasuje do Twojego gustu.___WIĘCEJ niżeli GŁOŚNIK BLUETOOTH__Urządzenie zostało zaopatrzone w slot kart pamięci MicroSD, a także złącze AUX, dzięki którym z łatwością posłuchasz ulubionych utworów bezpośrednio z nośnika pamięci lub z dowolnego urządzenia, także takiego bez wsparcia dla technologii Bluetooth - np.

odtwarzacz MP3.__SPECYFIKACJA technicznA__Głośnik o mocy 6W__Bluetooth v4.2+EDR__Wodoodporność, norma IPX5__Slot kart pamięci MicroSD__Złącze AUX__Pyłoszczelność__Zasięg do 10m__wbudowany akumulator 1500mAh / 3,7V__Czas ładowania 2 godziny__Czas odtwarzania: do 12 godzin__rozmiary: 118 x 118 x 46mm__Waga: 243g


☆ Głośnik pmg7 marki Platinet ☆

Głośnik pmg7 marki Platinet Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: PLATINET
 • Nazwa produktu: Głośnik pmg7 marki Platinet
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5bdd43940a3d5fb26f3b8d33
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik pmg7 marki Platinet - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Stylowy i solidny Głośnik PLATINET Pop to doskonały kompan w podróży. Mimo śladowych rozmiarów wyekwipowany został w pojemną baterię, która po pełnym naładowaniu zezwala na pracę urządzenia choćby do 6 godzin.

Projektując ten model głośnika celem było stworzenie stylowego i niepodatnego urządzenia. Udało się to uzyskać dzięki wykorzystaniu potężnego plecionego materiału, którym została pokryta obudowa. Każdy głośnik posiada specjalne mocowanie, który ułatwia jego przenoszenie.

Najważniejsza Jest Muzyka W głośnikach mobilnych najważniejsze jest wnętrze, dlatego w modelu PLATINET Pop zaimplementowany został 5 watowy głośnik o 360-stopniowym zakresie emisji dźwięku. Dzięki takiej funkcji odtwarzany dźwięk jest mocniejszy i wyraźniejszy, a głębokie basy ożywią każdą piosenkę.

W modelu Pop zastosowane zostały szerokie i wypukłe przyciski, dzięki temu nie musisz patrzeć na urządzenie by zmienić odtwarzany utwór czy też zmienić poziom głośności. Muzyka Bez Ograniczeń W głośniku PLATINET Pop zastosowana została łączność Bluetooth, dzięki temu możesz w prędki sposób zespoić urządzenie ze swym smartfonem lub tabletem.

Zasięg łączności bezprzewodowej wynosi 10 metrów. Dodatkowo głośnik został wyposażony w slot kart pamięci oraz złącze AUX, dzięki którym możesz w prosty sposób słuchać muzyki bezpośrednio z nośnika pamięci albo urządzenia audio, także takiego bez wsparcia standardu Bluetooth.

Tuner FM Głośnik PMG7 POP poza bezprzewodowym odtwarzaniem muzyki, pozwala na także słuchanie stacji radiowych, dzięki zaimplementowanemu odbiornikowi FM. Słuchaj swego ulubionego radia wdszędzie tam gdzie chcesz....


☆ GŁOŚNIK BLUETOOTH SPEAKER DENMEN 3W CZARNY TF BT CALL DR08 (6973224871067) ☆

GŁOŚNIK BLUETOOTH SPEAKER DENMEN 3W CZARNY TF BT CALL DR08 (6973224871067) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: GŁOŚNIK BLUETOOTH SPEAKER DENMEN 3W CZARNY TF BT CALL DR08 (6973224871067)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61e95f3cb256f5400987da47
 • ID kategorii: 11752

☆ GŁOŚNIK BLUETOOTH SPEAKER DENMEN 3W CZARNY TF BT CALL DR08 (6973224871067) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
GŁOŚNIK BLUETOOTHElegancki, kompaktowy i mobilny głośnik. Jest wystarczająco drobny, by zmieścić się w kieszeni, a przy tym zezwala na odtwarzanie muzyki zapisanej w telefonie ze świetną jakością dźwięku, te przenośne głośniki powinien posiadać każdy wielbiciel muzyki. Dzielenie się ulubionymi utworami ze znajomymi i rodziną jest proste: po podłączeniu do głośników telefonu komórkowego z odtwarzaczem muzycznym można radować się muzyką w każdym miejscu. Głośnik bluetooth to wygodne mobilne akcesorium muzyczne.Specyfikacja:Bluetooth wersja: V5.0obsługa: rozmowy/ USB / Micro USB / TF objętość baterii: 1200 MAHInput: Micro DC 5VZasięg transmisji: 10 metrówMikrofonCzas odtwarzania muzyki: 3 godziny Stan NowyWersja: BoxKolor: CzarnyKOLOR MOŻE NIEZNACZNIE RÓŻNIĆ SIĘ OD TEGO NA ZDJĘCIACH!

☆ Głośnik mobilny PLATINET Shine Czarny ☆

Głośnik mobilny PLATINET Shine Czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: PLATINET
 • Nazwa produktu: Głośnik mobilny PLATINET Shine Czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60112eb2b256f59a22504024
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik mobilny PLATINET Shine Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik bezprzewodowy z kolorowym podświetleniem LED i uchwytem usprawniającym przenoszenie. Jego oryginalny wygląd powoduje,sprawdzi się także jako genialna ozdoba w domu i plenerze.

WIĘCEJ niżeli GŁOŚNIK BEZPRZEWODOWY

PLATINET PMG15LED SHINE oprócz funkcji bezprzewodowego odtwarzania muzyki z urządzeń przenośnych (technika Bluetooth 4.2 z EDR), został wyekwipowany też w złącze kart pamięci i USB, dzięki temu ulubione utwory można odtwarzać bezpośrednio z nośnika pamięci. Użytkownik ma dodatkowo do dyspozycji zaimplementowany tuner radia FM i złącze AUX do przewodowego odtwarzania muzyki. Ogrom możliwości w jednym lekkim i smukłym urządzeniu!

W TROSCĘ O NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ DŹWIĘKU

Urządzenie zastosowany 5-watowy głośnik wspierany poprzez membranę basową. Dzięki czemu odtwarzany dźwięk jest głośny, czysty i jednocześnie wzbogacony konkretnymi basami.

EFEKTY ŚWIETLNE

Dźwięk wzbogacony efektami świetlnymi robi jeszcze obszerniejsze wrażenie. Głośnik SHINE ma aż 10 rozmaitych wariantów świetlnych tak,za każdym razem zaskoczyć cię czymś nowym.

STYLOWY wystroju

Głośnik został zaopatrzony w uchwyt, który umożliwia wygodne przenoszenie. Estetyczna konstrukcja w połączeniu z ciepłym, wielobarwnym podświetleniem LED sprawia, iż to nie tylko użyteczny gadżet, lecz też interesujący wystroju wnętrza.

SPECYFIKACJA technicznA

Głośnik o mocy 5W
Bluetooth v4.2+EDR
Zasięg do 10m
Slot kart pamięci i port USB
zaimplementowany akumulator 2000mAh / 3,7V
Czas ładowania: 3 godziny
Czas odtwarzania: do 5 godzin
rozmiary: 185 x 97 x 97mm
Waga: 495g

☆ Qoltec Głośnik mobilny 50158 czarny ☆

Qoltec Głośnik mobilny 50158 czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: QOLTEC
 • Nazwa produktu: Qoltec Głośnik mobilny 50158 czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d1c1a7b902e5175a159e0ea
 • ID kategorii: 11752

☆ Qoltec Głośnik mobilny 50158 czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Opis artykułuNowoczesny, przenośny głośnik bluetooth producenta Qoltec cechujący się najkorzystniejszą jakością i wykonaniem z wysokiej jakości materiałów. Dedykowany dla tabletów, smartfonów, notebooków, PC, a także wielu innych sprzętów mobilnych.

Głośnik komunikuje się za pośrednictwem bluetooth, w przypadku jego braku można zjednoczyć się za pomocą kabla z zaimplementowanym wejściem mini jack 3.5mm. Dodatkowo głośnik zaimplementowane gniazdo karty Micro SD co zezwala na odtwarzanie muzyki z zewnętrznych źródeł.

Ta mała designerska kostka jest zaopatrzona w dwa wysokiej klasy głośniki zapewniające genialnie czyste brzmienie oraz usztywniony system głębokiego basu. Moc zestawu wynosi 3W (RMS). Bluetooth działa do 10 m, a dzięki wbudowanemu akumulatorowi (450 mAh) pracuje choćby do 4 godzin.

Dodatkowym atutem są komunikaty głosowe podczas zmiany funkcji urządzenia. Dla poprawienia komfortu urządzenie wyposażono w gumową podkładkę tłumiącą drgania i eliminującą poślizg.Głośnik nieprzeciętnie sprawdza się na pikniku, w domu, w ogrodzie i w podróży.

Dzięki wbudowanemu mikrofonowi może służyć, jako zestaw głośnomówiący.Specjalne przyciski znajdujące się w górnej części urządzenia umożliwiają m. In. Włączanie/wyłączanie muzyki, zmianę utworu, rozszerzanie/zmniejszanie głośności, a także odbieranie/odrzucanie połączeń telefonicznych.


☆ Omega disco og82b ☆

Omega disco og82b Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega disco og82b
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c94f972d403335835c7afa8
 • ID kategorii: 11752
Inne Rankingi:  głośnik mobilny xiaomi

☆ Omega disco og82b - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Omega OG82B to głośnik bezprzewodowy Bluetooth z funkcją karaoke i użytecznym uchwytem upraszczającym przenoszenie. To rozwiązanie, które wspaniale stanie na wysokości zadania podczas wyjazdów i weekendowych imprez.

CHWYĆ I PRZENIEŚ

komfortowy uchwyt zintegrowany z obudową pozwala na wygodne przenoszenie głośnika w dowolne miejsce.

SIŁA DŹWIĘKU

Model OG82B został zaopatrzony w solidny 6,5-calowy głośnik o mocy 20W. Dzięki czemu emitowany dźwięk jest głośny, czysty, dynamiczny, a także wzbogacony o głęboki bas.

TWOJA KOLEJ

Z głośnikiem OG82B to Ty możesz zostać wykonawcą. Zastosowane złącze mikrofonowe pozwala podłączyć dowolny mikrofon. Mówienie, nucenie, śpiewanie - wszystko to zostanie przetworzone na głośny i czysty dźwięk. Użytkownik może sterować głośnością mikforonu, a także kontrolować efekt echo.

WOLNOŚĆ WYBORU

Głośnik Omega OG82B może odtwarzać muzykę bezprzewodowo - przy pomocy technice Bluetooth 4.2 albo przewodowo - dzięki złączu AUX, które przez 3,5-milimetrowy przewód mini Jack pozwala podłączyć dowolne urządzenie muzyczne np. Odtwarzacz MP4. Głośnik pozwala również na odtwarzanie muzyki z zewnętrznych nośników pamięci - kart pamięci MicroSD i typu pendrive (zastosowany port USB).

W RYTMIE HITÓW

wbudowany odbiornik FM zezwala na słuchanie ulubionych stacji radiowych.

WIĘCEJ NIŹ DŹWIĘK

Głośnik Omega OG82B został wyekwipowany w kolorowe podświetlenie LED, które mogą świecić w rytm odtwarzanej muzyki.

W DOWOLNYM MIEJSCU

zaimplementowany akumulator o pojemności 3000 mAh umożliwia postawienie głośnika w dowolnym miejscu - bez kabli i szukania gniazdka elektrycznego.

SPECYFIKACJA technologicznA

Głośnik: 1x 20W 6,5"
Zakres częstotliwości: 150Hz - 18 kHz
Czułość: >= 80 dB
Zasilanie: microUSB 5V DC
Łączność: Bluetooth, AUX IN, karty pamięci, port USB
Zasięg Bluetooth: do 10 metrów
Inne: Radio FM
wbudowany akumulator 3000mAh
wymiary: 250 120 x 320 mm

☆ Głośnik mobilny mi speaker czarny marki Xiaomi ☆

Głośnik mobilny mi speaker czarny marki Xiaomi Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: XIAOMI
 • Nazwa produktu: Głośnik mobilny mi speaker czarny marki Xiaomi
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 601a92553754b7cadbc2554a
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik mobilny mi speaker czarny marki Xiaomi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker 16W zagwarantuje wysoką jakość dźwięku - dwie membrany o średnicy 5,7 cm uzyskują moc na poziomie 16W. Dodatkową zaletą jest zaimplementowany mikrofon pozwalający na prowadzenie rozmów....

☆ Omega Głośnik platinet pmg094 ☆

Omega Głośnik platinet pmg094 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: OMEGA
 • Nazwa produktu: Omega Głośnik platinet pmg094
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b64f786b256f5e71a217445
 • ID kategorii: 11752

☆ Omega Głośnik platinet pmg094 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Stylowy głośnik Bluetooth ze stacją dokującą i subwooferem.

DWA W JEDNYM

PLATINET DUO to tak naprawdę dwa urządzenia połączone w jeden wielofunkcyjny sprzęt. Bazę stanowi tu głośnik, który może pracować całkowicie niezależnie. Dzięki jego kompaktowym rozmiarom i niskiej wadze możesz zabrać go w dowolne miejsce. W dowolnym momencie możesz rozszerzyć jego możliwości i włożyć go do stacji dokującej, która pełni również funkcję subwoofera o mocy 20 W. Takie połączenie pozwoli Ci porwać do tańca każdą imprezę.

SIŁA MUZYKI

Głośnik PLATINET DUO został zaopatrzony w dwa głośniki stereo o rzeczywistej mocy wynoszącej 6 W. W dodatku w stacji dokującej znalazło się miejsce dla uzupełniającego głośnika niskotonowego mocy 20 W. Takie połączenie proponuje dynamiczny, głośny i czysty dźwięk połączony z solidnymi, wyrazistymi basami.

gustowny DESIGN

pokrywa głośnika DUO pokryta została estetyczną dzianiną, która jest przyjemna w dotyku i chroni urządzenie m.in. Przed zarysowaniami. Wielkie przyciski umieszczone na jego górnej powierzchni pozwalają sterować muzyką bez zapotrzebowania patrzenia na urządzenie.

UWOLNIJ SIĘ OD KABLI

PLATINET DUO to głośnik nowej generacji, w którym zastosowaliśmy technologię Bluetooth 4.2. Podłącz bezprzewodowo smartfon, tablet lub notebook i odtwarzaj swoją ulubioną muzykę w odległości nawet do 10 metrów od głośnika.

ULUBIONA MUZYKA GDZIEKOLWIEK CHCESZ

Dom, piknik, a może impreza w plenerze? Głośnik DUO możesz zabrać ze sobą gdziekolwiek chcesz bez obaw o obecność gniazdka elektrycznego. Zaimplementowany akumulator o objętości 1050 mAh pozwoli na kilkanaście godzin ciągłego odtwarzania muzyki.

ROZMOWY BEZ SMARTFONA

Zabierz głośnik ze sobą w dowolne miejsce domu zapominając o tym, gdzie zostawiłeś smartfon. A gdy ktoś do Ciebie zadzwoni - odbierzesz, bo PLATINET DUO perfekcyjnie spełni oczekiwania w roli zestawu głośnomówiącego.

PODŁĄCZ DOWOLNE URZĄDZENIE

Chcesz związać z głośnikiem odtwarzacz MP3, iPoda lub inne urządzenie odtwarzające muzykę, które nie ma łączności Bluetooth? Znamy rozwiązanie! PLATINET DUO ma złącze liniowe (AUX IN), dzięki któremu staje się sprzętem w stu procentach uniwersalnym.

SPECYFIKACJA technicznA

Głośniki: 2 x 3 W (głośnik) + subwoofer 20 W (stacja dokująca)
Bluetooth 4.2
Zasięg: do 10 metrów
AUX- IN
Bateria: 1050 mAh
wymiary: 180 x 35 x 65 mm (głośnik), 220 x 112,5 x 157,5 mm (stacja dokująca)
Waga: 240 g (głośnik), 1,5 kg (stacja dokująca)


Najtańsze głośniki bluetooth speaker – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników bluetooth speaker. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Qoltec Przenośny głośnik Bluetooth | 3W | Double Speaker | Szary, 1_616177 ☆

Qoltec Przenośny głośnik Bluetooth | 3W | Double Speaker | Szary, 1_616177 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Qoltec
 • Nazwa produktu: Qoltec Przenośny głośnik Bluetooth | 3W | Double Speaker | Szary, 1_616177
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b6bfe930a3d5f9f975d407d
 • ID kategorii: 11752

☆ Qoltec Przenośny głośnik Bluetooth | 3W | Double Speaker | Szary, 1_616177 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

mobilny głośnik Bluetooth | 3W | Double Speaker | Szary

Głośnik Bluetooth Qoltec jest znakomitym rozwiązaniem dla każdego miłośnika muzyki. Idealnie nadaje się do odtwarzania muzyki w każdym miejscu równocześnie domu jak i w plenerze. Zagwarantuje czysty i wyrazisty dźwięk.
innowacyjny, mobilny głośnik bluetooth producenta Qoltec charakteryzujący się najkorzystniejszą jakością oraz wykonaniem z wysokiej jakości materiałów. Asygnowany dla tabletów, smartfonów, laptopów, PC oraz wielu innych urządzeń przenośnych.
Głośnik komunikuje się za pośrednictwem bluetooth, w przypadku jego braku można zbratać się przy pomocy kabla z wbudowanym wejściem mini jack 3.5mm. Na dodatek głośnik zastosowane gniazdo karty Micro SD co zezwala na odtwarzanie muzyki z zewnętrznych źródeł.
Ta mała designerska kostka jest wyekwipowana w dwa wysokiej klasy głośniki zapewniające świetnie czyste brzmienie oraz usztywniony system głębokiego basu.
Moc zestawu wynosi 3W (RMS). Bluetooth działa do 10 m, a dzięki zaimplementowanemu akumulatorowi (450 mAh) pracuje choćby do 4 godzin.
Dodatkowym atutem są komunikaty głosowe w trakcie zmiany funkcji urządzenia.
Dla poprawienia komfortu urządzenie wyposażono w gumową podkładkę tłumiącą drgania i eliminującą poślizg.
Głośnik rewelacyjnie sprawdza się na pikniku, w domu, w ogrodzie i w podróży. Dzięki zaimplementowanemu mikrofonowi może służyć, jako komplet głośnomówiący.
Specjalne przyciski znajdujące się w górnej części urządzenia umożliwiają m. In. Włączanie/wyłączanie muzyki, zmianę utworu, rozszerzanie/obniżanie głośności oraz odbieranie/odrzucanie połączeń telefonicznych.

cechy:

 • zaopatrzony w moduł Bluetooth 4.0
 • wbudowany akumulator
 • zastosowany złącze audio Mini Jack 3.5mm i slot na kartę microSD/TF
 • Czyste brzmienie i wzmocniony bass
 • Funkcja zestawu głośnomówiącego
 • Przyciski multimedialne
 • Kompaktowe wymiary


EAN: 5901878501598
Gwarancja: 12 miesięcy
Kod dostawcy: 50159
rodzaj: przenośne
System: 4.1
Przeznaczenie: Muzyka
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Regulacja poziomu głośności
Moc głośników (sumaryczna): 3 W
Pasmo przenoszenia (min.): 90 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Stosunek sygnału do szumu: 65 dB
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 3,5 mm minijack
Zasilanie: Akumulator zastosowany
Akcesoria w komplecie: Instrukcja obsługi przewód Micro USB kabel audio (mini jack) Głośnik
Kolor: Szary
Pozostałe parametry: Wzmocnienie bass BT 4.0 Kompatybilność: z większością urządzeń mających Bluetooth 4.0 (smartfon, tablet) zastosowany akumulator litowy, ze średnim czasem pełnego ładowania 4 godz. Czytnik kart TF Bluetooth: A2DP, AVRCP, HFP Zasięg Bluetooth: linia wzroku 10 m Komunikaty głosowe w trakcie zmiany funkcji pracy urządzenia Funkcja zestawu głośnomówiącego Mikrofon

☆ Qoltec Głośnik mobilny 50158 czarny ☆

Qoltec Głośnik mobilny 50158 czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: QOLTEC
 • Nazwa produktu: Qoltec Głośnik mobilny 50158 czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d1c1a7b902e5175a159e0ea
 • ID kategorii: 11752

☆ Qoltec Głośnik mobilny 50158 czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Opis produktuNowoczesny, przenośny głośnik bluetooth producenta Qoltec charakteryzujący się najkorzystniejszą jakością oraz wykonaniem z wysokiej jakości materiałów. Asygnowany dla tabletów, smartfonów, notebooków, PC i wielu innych maszyn przenośnych.

Głośnik komunikuje się za pośrednictwem bluetooth, w sytuacji jego braku można scalić się za pomocą kabla z wbudowanym wejściem mini jack 3.5mm. Dodatkowo głośnik zastosowane gniazdo karty Micro SD co pozwala na odtwarzanie muzyki z zewnętrznych źródeł.

Ta mała designerska kostka jest zaopatrzona w dwa wysokiej klasy głośniki gwarantujące perfekcyjnie czyste brzmienie, a także usztywniony system głębokiego basu. Moc zestawu wynosi 3W (RMS). Bluetooth działa do 10 m, a dzięki zaimplementowanemu akumulatorowi (450 mAh) pracuje choćby do 4 godzin.

Dodatkowym atutem są komunikaty głosowe w trakcie zmiany funkcji urządzenia. Dla poprawienia komfortu urządzenie zaopatrzono w gumową podkładkę tłumiącą drgania i eliminującą poślizg.Głośnik rewelacyjnie sprawdza się na pikniku, w domu, w ogrodzie i w podróży.

Dzięki zaimplementowanemu mikrofonowi może służyć, jako pakiet głośnomówiący.Specjalne przyciski znajdujące się w górnej części urządzenia umożliwiają m. In. Włączanie/wyłączanie muzyki, zmianę utworu, powiększanie/zniżanie głośności, a także odbieranie/odrzucanie połączeń telefonicznych.


☆ Esperanza Piano - speaker - for portable use - wireless, EP118KR ☆

Esperanza Piano - speaker - for portable use - wireless, EP118KR Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Esperanza Piano - speaker - for portable use - wireless, EP118KR
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c65e95fd71287ab69ae35d3
 • ID kategorii: 8681

☆ Esperanza Piano - speaker - for portable use - wireless, EP118KR - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowy głośnik Bluetooth z zastosowanym radiem FM, umożliwiający odtwarzanie dźwięku z sprzętów wyposażonych w moduł Bluetooth – równocześnie tabletów, smartfonów, odtwarzaczy mp3, jak i notebooków. Kompaktowy, nowoczesny i atrakcyjny zarys wraz z niewielkimi rozmiarami czyni głośnik wyjątkowo uniwersalnym i nieskomplikowanym w transporcie. Głośnik stanie na wysokości zadania genialnie równocześnie w trakcie weekendowych wyjazdów poza miasto, jak i wakacyjnych podróży. Innowacyjna technologia Bluetooth zapewnia zasięg urządzenia aż do 10 metrów. Teraz można luźno słuchać ulubionej muzyki bez plątaniny zbędnych kabli.

• Moc: 2x3W
• Zakres częstotliwości: 280Hz-16kHz
• zaimplementowane Radio FM
• Profile Bluetooth: A2DP, AVRCP, HFP, HSP
• Wersja Bluetooth: 3.0
• Zasięg: do 10m
• zastosowane gniazdo kart TFT (microSD)
• Gniazdo USB
• zaimplementowana bateria litowo-polimerowa: 1200mAh
• Napięcie ładowania: 5V
• rozmiary: 193x51x51 [mm]


☆ Xiaomi Mi Compact Bluetooth Speaker 2 22320 ☆

Xiaomi Mi Compact Bluetooth Speaker 2 22320 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Mi Compact Bluetooth Speaker 2 22320
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d35df5d0a3d5fdeb189f488
 • ID kategorii: 10815

☆ Xiaomi Mi Compact Bluetooth Speaker 2 22320 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

mi compact bluetooth speaker 2 to szczególnie kompaktowych wymiarów sprzęt, który zagwarantuje szczegółowy dźwięk o wysokiej rozdzielczości, a także wygodę wykorzystywania dzięki kompaktowym rozmiarom.korzyści: wyjątkowo potężne magnesy neodymowe pomagają wytworzyć niesamowicie potężny dźwięk o głębokich niskich częstotliwościach, a dzięki algorytmowi dynamicznej kompresji drc, dźwięk jest szczegółowy i pozbawiony zniekształceń.

Inne Rankingi:  głośnik mobilny dudao

dzięki zaimplementowanemu mikrofonowi wystarczy nacisnąć przycisk aktywacji mowy, aby wykonywać połączenia w trybie głośnomówiącym, w dowolnym miejscu i czasie. Lekki i mobilny bluetooth 4.2 6 godziny odtwarzania


☆ GŁOŚNIK BLUETOOTH SPEAKER DENMEN 3W CZARNY TF BT CALL DR08 (6973224871067) ☆

GŁOŚNIK BLUETOOTH SPEAKER DENMEN 3W CZARNY TF BT CALL DR08 (6973224871067) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: GŁOŚNIK BLUETOOTH SPEAKER DENMEN 3W CZARNY TF BT CALL DR08 (6973224871067)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61e95f3cb256f5400987da47
 • ID kategorii: 11752

☆ GŁOŚNIK BLUETOOTH SPEAKER DENMEN 3W CZARNY TF BT CALL DR08 (6973224871067) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
GŁOŚNIK BLUETOOTHElegancki, kompaktowy i mobilny głośnik. Jest wystarczająco znikomy, żeby zmieścić się w kieszeni, a przy tym pozwala na odtwarzanie muzyki zapisanej w telefonie ze nieprzeciętną jakością dźwięku, te mobilne głośniki powinien posiadać każdy wielbiciel muzyki. Dzielenie się ulubionymi utworami ze znajomymi i rodziną jest proste: po podłączeniu do głośników telefonu komórkowego z odtwarzaczem muzycznym można cieszyć się muzyką w każdym miejscu. Głośnik bluetooth to wygodne przenośne akcesorium muzyczne.Specyfikacja:Bluetooth wersja: V5.0obsługa: rozmowy/ USB / Micro USB / TF pojemność baterii: 1200 MAHInput: Micro DC 5VZasięg transmisji: 10 metrówMikrofonCzas odtwarzania muzyki: 3 godziny Stan NowyWersja: BoxKolor: CzarnyKOLOR MOŻE NIEZNACZNIE RÓŻNIĆ SIĘ OD TEGO NA ZDJĘCIACH!

☆ GŁOŚNIK BLUETOOTH SPEAKER 3W CZARNY NFM-BH28, NFM-BH28 ☆

GŁOŚNIK BLUETOOTH SPEAKER 3W CZARNY NFM-BH28, NFM-BH28 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: nafumi
 • Nazwa produktu: GŁOŚNIK BLUETOOTH SPEAKER 3W CZARNY NFM-BH28, NFM-BH28
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61920add3754b72b606b2dff
 • ID kategorii: 11752

☆ GŁOŚNIK BLUETOOTH SPEAKER 3W CZARNY NFM-BH28, NFM-BH28 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik NAFUMI BH28, Bluetooth


☆ Głośnik pmg7 marki Platinet ☆

Głośnik pmg7 marki Platinet Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: PLATINET
 • Nazwa produktu: Głośnik pmg7 marki Platinet
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5bdd43940a3d5fb26f3b8d33
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik pmg7 marki Platinet - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Stylowy i konkretny Głośnik PLATINET Pop to znakomity kompan w podróży. Mimo nieznacznych rozmiarów zaopatrzony został w pojemną baterię, która po pełnym naładowaniu umożliwia pracę urządzenia choćby do 6 godzin.

Projektując ten model głośnika celem było stworzenie stylowego i niepodatnego urządzenia. Udało się to uzyskać dzięki wykorzystaniu konkretnego plecionego materiału, którym została pokryta obudowa. Każdy głośnik ma specjalne mocowanie, który ułatwia jego przenoszenie.

Najważniejsza Jest Muzyka W głośnikach mobilnych najważniejsze jest wnętrze, dlatego w modelu PLATINET Pop zastosowany został 5 watowy głośnik o 360-stopniowym zakresie emisji dźwięku. Dzięki takiej funkcji odtwarzany dźwięk jest mocniejszy i wyraźniejszy, a głębokie basy ożywią każdą piosenkę.

W modelu Pop zastosowane zostały spore i wypukłe przyciski, dzięki czemu nie musisz patrzeć na urządzenie aby zmienić odtwarzany utwór czy także zmienić poziom głośności. Muzyka Bez Ograniczeń W głośniku PLATINET Pop zastosowana została łączność Bluetooth, dzięki czemu możesz w szybki sposób dopasować urządzenie ze swoim smartfonem lub tabletem.

Zasięg łączności bezprzewodowej wynosi 10 metrów. W dodatku głośnik został wyposażony w slot kart pamięci oraz złącze AUX, dzięki którym możesz w prosty sposób słuchać muzyki bezpośrednio z nośnika pamięci albo urządzenia audio, jeszcze takiego bez wsparcia standardu Bluetooth.

Tuner FM Głośnik PMG7 POP poza bezprzewodowym odtwarzaniem muzyki, pozwala na także słuchanie stacji radiowych, dzięki zastosowanemu odbiornikowi FM. Słuchaj swojego ulubionego radia wdszędzie tam gdzie chcesz....


☆ Xiaomi Głośnik przenośny bluetooth speaker - szary (6934177726774) ☆

Xiaomi Głośnik przenośny bluetooth speaker - szary (6934177726774) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: XIAOMI
 • Nazwa produktu: Xiaomi Głośnik przenośny bluetooth speaker - szary (6934177726774)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 603689b6d40333762ffc57b9
 • ID kategorii: 11752

☆ Xiaomi Głośnik przenośny bluetooth speaker - szary (6934177726774) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

 przenośnY GŁOŚNIK XIAOMI MI BLUETOOTH SPEAKER GRAY Skorzystaj z łączności bezprzewodowej i ciesz się muzyką na świeżym powietrzu dzięki nowemu mobilnemu głośnikowi Xiaomi. Jest przepięknie zaprojektowany i lekki, z łącznością Bluetooth 5.0, wodoodpornością IP67 i wspaniałą ceną.

Najważniejsze właściwości: nieduży, przenośny głośnik, który możesz zabrać ze sobą na każdą podróż Waga zaledwie 185g powoduje,łatwo możesz go przenosić w kieszeni bądź na smyczy Podwójne przetworniki z silnymi magnesami gwarantują wysoką czułość urządzenia Dzięki kanadyjskiej membranie z długimi włóknami i pasywnemu radiatorowi głośnik odtwarza muzykę z olśniewającą jakością dźwięku Pojemna bateria 2000mAh gwarantuje do 10 godzin pracy na jednym, pełnym ładowaniu Bluetooth 5.0 - zapewnia zrównoważone połączenie pomiędzy głośnikiem i telefonem Zasięg Bluetooth 10 m Klasa ochrony IP67- powoduje, iż urządzenie jest wytrzymałe na wodę i kurz minimalny, głośny i użyteczny Mi Portable Bluetooth Speaker to kompaktowy głośnik, który może współpracować z przeróżnymi źródłami dźwięku i pozwoli radować się muzyką gdziekolwiek chcesz.

nieduży (rozmiar 45 mm x 86 mm), poręczny, o wadze 185 gramów, może być prosto przenoszony w kieszeni lub zawieszony na smyczy. Czysty i głęboki dźwięk Kompaktowa,mocna budowa wnętrza mieści podwójne przetworniki z silnymi magnesami, które zapewniają wysoką czułość, kanadyjską membranę z długimi włóknami i pasywny radiator, dzięki czemu Mi Portable Bluetooth Speaker może odtwarzać muzykę z zniewalającą jakością dźwięku, gwarantując maksymalne wrażenia.

Pojemny akumulator Dzięki zastosowaniu baterii o objętości 2000 mAh można słuchać muzyki aż przez 10 godzin (przy głośności ustawionej na 60%). Obszerniejsza moc i dłuższa żywotność baterii oznaczają, że Twoja muzyka będzie Ci towarzyszyć dłużej, gdy zabierasz głośnik ze sobą.

jednostajne połączenie dzięki Bluetooth 5.0 Ciesz się bezprzewodową swobodą dzięki zintegrowanemu chipowi Bluetooth 5.0, który zagwarantuje kompatybilność z szeroką gamą urządzeń, jednostajny sygnał, dużą prędkość transmisji i redukcję zakłóceń na najwyższym poziomie.

Zasięg maksymalny wynosi 10 metrów. Podwójne połączenie audio Dzięki Mi Portable Bluetooth Speaker Mini możesz zapomnieć o ograniczeniach i podłączyć go do smartfona lub tabletu przez Bluetooth 5.0. Dzięki najnowszej wersji tej technice bezprzewodowej połączenie jest znacznie szybsze i jednostajniejsze, redukując zakłócenia z innych sygnałów i prowadząc do mniejszego zużycia baterii.

Wynik? przejrzyście czysty dźwięk poprzez widocznie dłuższy czas. Odporność na zachlapania IP67 Mi Portable Bluetooth Speaker ma certyfikat IP67 dotyczący oporności na wodę i kurz. Dzięki temu nie musisz już martwić się wilgocią albo pryskającą wodą, a żywotność Twojego urządzenia wydłuży się.

Specyfika...


☆ Głośnik Platinet PMG14 (5907595444903) ☆

Głośnik Platinet PMG14 (5907595444903) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: PLATINET
 • Nazwa produktu: Głośnik Platinet PMG14 (5907595444903)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c1bcea4b256f5ad4b881735
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Platinet PMG14 (5907595444903) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Skrzyżowanie? Którą drogę wybrać? Usiądź, odpocznij i przemyśl w towarzystwie muzyki z naszego najlżejszego głośnika. Łatwo przyczepisz go do plecaka nie rozszerzając jego wagi.

TWOJA ULUBIONA MUZYKA. WSZĘDZIE!

Plaża czy góry? Słońce, deszcz, a może śnieżyca? To bez znaczenia, bo bezprzewodowe głośniki linii PLATINET OUTDOOR wspierają normę niepodatności IPX5, która chroni urządzenie przed zachlapaniem spowodowanym m.in. Silnym deszczem.

BO NAJWAŻNIEJSZA JEST WYGODA

Każdy z głośników serii PLATINET OUTDOOR został wyekwipowany w specjalne mocowanie, dzięki któremu prosto przyczepisz je do ubrań lub do plecaka.

STYLOWY GADŻET

Projektując głośniki PLATINET OUTDOOR chcieliśmy stworzyć urządzenia stylowe, oporne, a z zasady - ergonomiczne. Udało nam się to dzięki wykorzystaniu plecionego materiału, którym pokryliśmy obudowę.

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

Dzięki sporym, wypukłym przyciskom nie musisz nawet patrzeć na głośnik,wygodnie sterować głośnością albo zmieniać utwory.

BO LICZY SIĘ DŹWIĘK

W głośnikach bezprzewodowych najważniejsze jest wnętrze, dlatego model PEAK wyposażyliśmy w 5-watowy głośnik z 360-stopniowym systemem emisji dźwięku. Dzięki temu odtwarzany dźwięk jest głębszy i głośniejszy. Potężny bas dodaje energii Twoim ulubionym kawałkom i pobudzi do tańca każdą imprezę.

ZAPOMNIJ O OGRANICZENIACH

W głośnikach PLATINET OUTDOOR zastosowaliśmy bezprzewodową łączność Bluetooth 4.2 z technologią EDR. Podłącz swój smartfon, tablet lub laptop bezprzewodowo i odtwarzaj muzyki z odległości nawet do 10 metrów od głośnika.

Dzięki nowej generacji łączności Bluetooth, połączenie głośnika z urządzeniem odbywa się ekspresowo i w pełni samoczynnie.

ODTWARZAJ MUZYKĘ, nawet NA ODLUDZIU

Weekend bez prądu? Nie ma problemu! Bateria o objętości 800 mAh zaimplementowana w modelu CROSS pozwoli na 6 godzin ciągłego odtwarzania muzyki. Z kolei czas ładowania wynosi zaledwie 2,5 godziny

PEŁNE kolorów

Wszystkie głośniki kolekcji PLATINET OUTDOOR przystępne są w czterech wariantach kolorystycznych: czarnym, niebieskim, białym i czerwonym. Wybierz ten, który najszczególniej nadaje się do Twojego gustu.

WIĘCEJ niżeli GŁOŚNIK BLUETOOTH

Urządzenie zostało wyposażone w slot kart pamięci MicroSD, a także złącze AUX, dzięki którym łatwo posłuchasz ulubionych utworów bezpośrednio z nośnika pamięci lub z dowolnego urządzenia, także takiego bez wsparcia dla technice Bluetooth - np. Odtwarzacz MP3.

SPECYFIKACJA technicznA

Głośnik o mocy 5W
Bluetooth v3.0+EDR
Wodoodporność, norma IPX5
Slot kart pamięci MicroSD
Złącze AUX
Pyłoszczelność
Zasięg do 10m
zastosowany akumulator 800mAh / 3,7V
Czas ładowania 2,5 godziny
Czas odtwarzania: do 6 godzin
rozmiary: 115 x 35mm
Waga: 178g

☆ Głośnik mobilny PLATINET Shine Czarny ☆

Głośnik mobilny PLATINET Shine Czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: PLATINET
 • Nazwa produktu: Głośnik mobilny PLATINET Shine Czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60112eb2b256f59a22504024
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik mobilny PLATINET Shine Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik bezprzewodowy z barwnym podświetleniem LED i uchwytem usprawniającym przenoszenie. Jego unikalny wygląd sprawia,stanie na wysokości zadania również jako genialna ozdoba w domu i plenerze.

WIĘCEJ aniżeli GŁOŚNIK BEZPRZEWODOWY

PLATINET PMG15LED SHINE oprócz funkcji bezprzewodowego odtwarzania muzyki z maszyn przenośnych (technika Bluetooth 4.2 z EDR), został zaopatrzony jeszcze w złącze kart pamięci i USB, dzięki czemu ulubione utwory można odtwarzać bezpośrednio z nośnika pamięci. Użytkownik ma na dodatek do dyspozycji zaimplementowany tuner radia FM i złącze AUX do przewodowego odtwarzania muzyki. Ogrom możliwości w jednym lekkim i smukłym urządzeniu!

W TROSCĘ O NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ DŹWIĘKU

Urządzenie zastosowany 5-watowy głośnik wspierany poprzez membranę basową. Dzięki czemu odtwarzany dźwięk jest głośny, czysty i równocześnie wzbogacony solidnymi basami.

EFEKTY ŚWIETLNE

Dźwięk wzbogacony efektami świetlnymi robi jeszcze pokaźniejsze wrażenie. Głośnik SHINE ma aż 10 różnych wariantów świetlnych tak,za każdym razem zaskoczyć cię czymś nowym.

STYLOWY wyglądu

Głośnik został wyposażony w uchwyt, który zezwala na komfortowe przenoszenie. Estetyczna budowa w połączeniu z ciepłym, wielobarwnym podświetleniem LED sprawia, że to nie tylko praktyczny gadżet, lecz też niebanalny aranżacji wnętrza.

SPECYFIKACJA technicznA

Głośnik o mocy 5W
Bluetooth v4.2+EDR
Zasięg do 10m
Slot kart pamięci i port USB
wbudowany akumulator 2000mAh / 3,7V
Czas ładowania: 3 godziny
Czas odtwarzania: do 5 godzin
rozmiary: 185 x 97 x 97mm
Waga: 495g