głośnik bose

Ranking głośników bose – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników bose. Ranking zawierający polecane głośniki bose jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Głośnik Bose Portable Home Speaker ☆

Głośnik Bose Portable Home Speaker Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Głośnik Bose Portable Home Speaker
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5dce0933902e5162128cae82
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Bose Portable Home Speaker - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
NASZ najszczególniej WSZECHSTRONNY INTELIGENTNY GŁOŚNIK


Głośnik Bose Portable Home Speaker to bezprzewodowy głośnik domowy i mobilny głośnik Bluetooth® w jednym. Możesz go przenosić z pokoju do pokoju lub zabrać ze sobą na zewnątrz, dokąd tylko chcesz. W każdym miejscu z Wi-Fi® możesz kontrolować ten inteligentny głośnik przy pomocy aplikacji Bose Music i bezpośrednio z chmury odtwarzać muzykę oraz słuchać radia i podcastów. Użytkownicy urządzeń Apple mogą również używać Apple AirPlay 2, aby odtwarzać treści ze swych maszyn. Pobierz bezpłatną aplikację Bose Music, żeby skonfigurować swój głośnik, a potem korzystaj z niej,z łatwością przeglądać całą muzykę w jednym miejscu oraz zmieniać stacje, listy odtwarzania i usługi, a także na bieżąco aktualizować oprogramowanie głośnika.

POSŁUCHAJ. POCZUJESZ RÓŻNICĘ.

przy pomocy aplikacji możeszpołączyć swój głośnik Bose Portable Home Speaker z innymi inteligentnymi głośnikami lub głośnikami soundbar od Bose, by uzyskać jednorodne brzmienie w całym domu. Słuchaj różnorodnych piosenek w różnorodnych pomieszczeniach albo tej samej piosenki w każdym pomieszczeniu równocześnie. Poza zasięgiem Wi-Fi możesz kontrolować go tak, jak każdy inny przenośny głośnik – za pomocą telefonu komórkowego albo tabletu – wykorzystując Bluetooth, by słuchać wszelkiego, co można odtworzyć na Twoim urządzeniu. Bez względu na to, gdzie jesteś, możesz odtwarzać do 12 godzin na jednym ładowaniu akumulatora. I niezależnie od tego, czego słuchasz, do Twoich uszu będzie docierać fenomenalny, wielokierunkowy dźwięk Bose.

POZNAJ FUNKCJE

Łatwe przesyłanie strumieniowe

Dzięki głośnikowi Portable Home Speaker możesz słuchać muzyki z modnych serwisów, takich jak Spotify, Amazon Music i Deezer, wszędzie tam, gdzie masz dostęp do sieci Wi-Fi. W każdym innym miejscu możesz korzystać z funkcji Bluetooth, aby przesyłać muzykę z telefonu komórkowego albo tabletu. Użytkownicy sprzętów marki Apple mogą też korzystać z funkcji AirPlay 2, aby odtwarzać dźwięk ze swych sprzętów.

Prosta konfiguracja i pełna kontrola

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje dotyczące konfigurowania głośnika, pobierz gratisową aplikację Bose Music. Następnie korzystaj z niej, żeby w prosty sposób oglądać całą muzykę w jednym miejscu, płynnie przełączać się między stacjami, listami odtwarzania i usługami, a także aktualizować oprogramowanie głośnika. Dzięki aplikacji Bose Music możeszzintegrować głośnik Bose Portable Home Speaker z innymi inteligentnymi głośnikami lub głośnikami soundbar od Bose, aby uzyskać jednolite brzmienie w całym domu. Możesz słuchać przeróżnych piosenek w różnorodnych pomieszczeniach lub tej samej piosenki w każdym pomieszczeniu równocześnie i śpiewać razem z pozostałymi domownikami.

Doskonalszy efekt we współpracy z innymi produktami firmy

Głośnik Bose Portable Home Speaker należy do nowej rodziny inteligentnych głośników producenta Bose, do której należą Home Speaker 300, Home Speaker 500, Soundbar 500 i Soundbar 700. Zacznij od jednego systemu, a potem w dowolnym momencie dodawaj kolejne. Nic tak nie generuje domowej atmosfery jak wyśmienity dźwięk Bose przystępny w każdym pomieszczeniu.

Wszystko naładowane i gotowe do pracy

Ta opcjonalna podstawka ładująca (sprzedawana oddzielnie) znakomicie współpracuje z głośnikiem Bose Portable Home Speaker. Naładuje akumulator Twojego głośnika, gdy go nie używasz — a także wtedy, gdy odtwarzasz muzykę.

często ZADAWANE PYTANIA

Jakie są główne atuty głośnika Bose Portable Home Speaker?

Bose Portable Home Speaker to charakteryzujący się niewiarygodnym brzmieniem inteligentny głośnik, który poradzi sobie w dowolnej sytuacji. Wytwarza zaskakująco przestrzenny, wzbogacony głębokimi, soczystymi basami dźwięk, który równomiernie rozchodzi się w każdym kierunku, dzięki temu otacza Cię ze wszelkich stron. Jest zasilany przy pomocy akumulatora, dlatego możesz z łatwością nosić go ze sobą po całym domu i korzystać z funkcji Google Assistant i Amazon Alexa, aby wybierać ulubione utwory. Poza zasięgiem sieci Wi-Fi® jest to wyśmienity głośnik Bluetooth®, który zezwala na słuchanie muzyki w dowolnym miejscu. Dodatkowo możesz nim sterować za pomocą aplikacji Bose Music, technice Apple AirPlay 2 albo funkcji Spotify® Connect oraz przy pomocy intuicyjnych przycisków na głośniku. Możesz go połączyć z innymi inteligentnymi głośnikami Bose, aby wypełnić dom dźwiękiem, a choćby wysłać zsynchronizowany dźwięk do głośnika Bluetooth Bose lub słuchawek.

Jak wypada głośnik Bose Portable Home Speaker w porównaniu z głośnikami Bose Home Speaker 500 i Bose Home Speaker 300?

Bose Portable Home Speaker to nasz jedyny przenośny głośnik inteligentny. Modele Bose Home Speaker 300 i Home Speaker 500 nie są wyposażone w akumulator i muszą być podłączone do gniazdka elektrycznego, żeby działały. Głośniki Bose Portable Home Speaker i Home Speaker 300 mają porównywalną charakterystykę — identyczną jakość dźwięku wielokierunkowego i imponująco bogate brzmienie basów — przy zbliżonych, kompaktowych wymiarach. Natomiast większy głośnik Bose Home Speaker 500 to nasz najlepiej brzmiący, inteligentny głośnik, który zapewnia stereofoniczny, wypełniający całe wnętrze dźwięk z jednego źródła. Głośnik Home Speaker 500 jest ponadto wyekwipowany w wyświetlacz, który prezentuje, co jest odtwarzane. Głośnik Portable Home Speaker jest wodoodporny i nie ma wejścia AUX. Natomiast głośniki Home 300 i 500 nie są wodoodporne,mają wejście AUX. Wszystkie trzy głośniki mają te same właściwości w kontekście aplikacji i oprogramowania — m.in. Są zgodne z aplikacją Bose Music, technologią Apple AirPlay 2 i funkcją Bluetooth oraz mogą dopasowywać się w grupy obejmujące sporo pomieszczeń.

Z jakich źródeł mogę odtwarzać muzykę?

Głośnik Bose Portable Home Speaker może odtwarzać muzykę bezpośrednio z serwisów muzycznych poprzez sieć Wi-Fi. Odtwarzaniem można sterować za pomocą aplikacji Bose Music. Głośnik Bose Portable Home Speaker obsługuje także łączność Bluetooth. W dodatku możesz odtwarzać muzykę z głośnika Bose Portable Home Speaker za pośrednictwem aplikacji Spotify w smartfonie, tablecie albo komputerze, korzystając z serwisu Spotify Connect, albo z urządzenia Apple za pośrednictwem technice Apple AirPlay 2, która zezwala na strumieniowe przesyłanie tworzyw z takich usług jak Apple Music.

Czy głośnika Bose Portable Home Speaker można używać bez połączenia z siecią Wi-Fi?

Tak. Jeśli sieć Wi-Fi® nie jest dostępna, można zastosować modelu Portable Home Speaker jako głośnika Bluetooth o wielkiej mocy, łącząc go z urządzeniem przenośnym poprzez Bluetooth. Do obsługi technologii Apple AirPlay 2 i aplikacji Bose Music oraz do przeglądania zawartości i grupowania wielu głośników (i nie tylko) wymagana jest sieć Wi-Fi.

Co się stanie, gdy w trakcie odtwarzania wyjdę z głośnikiem poza zasięg sieci Wi-Fi?

Gdy zapoczątkujesz odtwarzanie muzyki na głośniku Bose Portable Home Speaker za pośrednictwem sieci Wi-Fi (na przykład przy pomocy aplikacji Bose Music), a następnie wyjdziesz z głośnikiem poza jej zasięg, w pewnym momencie głośnik straci sygnał Wi-Fi i muzyka ucichnie. W takich chwilach, jeśli chcesz kontynuować odtwarzanie, naciśnij przycisk Bluetooth na głośniku,zespoić się z urządzeniem mobilnym i odtwarzać z niego zawartość. Jeśli zainicjujesz odtwarzanie przez Bluetooth poza siecią Wi-Fi, po czym wejdziesz w zasięg sieć Wi-Fi, głośnik skonsoliduje się z tą siecią w tle bez przerywania muzyki.

Jak długo pracuje akumulator, zanim się rozładuje?

Czas pracy akumulatora zależy od typu odtwarzanej muzyki i poziomu głośności, lecz akumulator głośnika Portable Home Speaker będzie działać nawet poprzez 12 godzin w przypadku znacznej głośności odtwarzania. W trybie gotowości urządzenie będzie działać poprzez ponad 24 godziny, nasłuchując poleceń głosowych. Jeśli całkowicie wyłączysz głośnik w celu oszczędzania akumulatora albo na czas przechowywania albo podróży, akumulator pozostanie naładowany co najmniej poprzez miesiąc.

Ile trwa ładowanie akumulatora do pełna?

4 godziny pod warunkiem, że korzystasz z dostarczonego przez producenta Bose przewodu zasilającego podłączonego do głośnika lub podstawki ładującej do głośnika Bose Portable Home Speaker (sprzedawanej osobno). Korzystanie z kabla USB-C albo źródła zasilania innej firmy może wydłużyć czas ładowania.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker obsługuje sieć Wi-Fi?

Tak. Głośnik wykorzystuje kanon Wi-Fi 802.11ac.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker obsługuje technikę Bluetooth?

Tak. Technologia Bluetooth zezwala na podłączenie smartfonu lub innego urządzenia do głośnika Bose Portable Home Speaker w prosty sposób i odtwarzanie dźwięku z dowolnego źródła, takiego jak film z serwisu YouTube bądź nagranie zapisane w telefonie lub notebookie.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker ma gniazdo wejścia liniowego AUX lub złącze USB-C do odtwarzania muzyki z innego urządzenia?

Nie.

Czy mogę ładować głośnik i równocześnie odtwarzać dźwięk?
Inne Rankingi:  Wzmacniacz audio 5V

Tak.

Czy do głośnika Bose Portable Home Speaker jest dołączony pilot? Czy głośnikiem można sterować pilotem?

Nie. Możesz sterować urządzeniem z dowolnego miejsca w sieci Wi-Fi za pomocą aplikacji Bose Music albo technologii Apple AirPlay 2 albo z lokalizacji zdalnych przy pomocy funkcji Spotify Connect.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker jest wodoodporny?

Tak. Głośnik Portable Home Speaker charakteryzuje się klasą wodoodporności IPx4, dzięki czemu jest odporny na rozbryzgi wody. Głośnika nie wolno zanurzać pod wodą, lecz jest on oporny na zachlapanie ze zlewu, basenu albo prysznica. Nie jest mu straszny choćby deszcz ani rozbryzg wody morskiej na łodzi.

Czy artykuł może jednoczyć się z kilkoma urządzeniami Bluetooth jednocześnie?

Nie. Tylko jedno urządzenie przenośne może być podłączone do głośnika Bose Portable Home Speaker za pośrednictwem połączenia Bluetooth. Można jednak prosto przełączać urządzenia za pomocą aplikacji Bose Music lub ustawień Bluetooth w wybranym urządzeniu.

W jaką technikę akustyczną zaopatrzono głośnik Bose Portable Home Speaker?

Głośnik Bose Portable Home Speaker wykorzystuje unikatową technikę przenośnych głośników akustycznych firmy Bose w nowej, sprawniejszej konstrukcji. Szczególnie skuteczny przetwornik o obszernym wychyleniu membrany jest skierowany w dół, w stronę osłony akustycznej, która daje jednorodny, bogaty dźwięk we wszelkich kierunkach. Z kolei trzy pasywne radiatory wzmacniają bas poprzez zwiększenie powierzchni wibrującej głośnika. Podobnie jak w sytuacji naszych głośników mobilnych SoundLink Revolve i Revolve+ budowa z dźwiękiem wysyłanym w zakresie 360 stopni pozwala zlikwidować różnice jakości dźwięku w zależności od tego, gdzie znajduje się słuchacz, i spadki częstotliwości występujące w głośnikach kierujących dźwięk tylko do przodu. W dodatku nowy zarys i trzeci radiator pasywny powodują, iż urządzenie ma udoskonalone atrybuty i mocniejsze basy. Umieszczony pośrodku pomieszczenia, w rogu albo w dowolnym innym miejscu Bose Portable Home Speaker zapewnia każdemu użytkownikowi tak samo imponujące wrażenia dźwiękowe. Muzyka jest wyraźna, zaskakująco przestrzenna i wyjątkowo głośna jak na artykuł o takich rozmiarach.

Czy można przystosować poziom niskich i wysokich tonów?

Tak. Tony niskie i wysokie można regulować za pomocą menu ustawień w aplikacji Bose Music.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker może współdziałać z innymi produktami marki Bose, takimi jak głośniki czy słuchawki, w grupach obejmujących sporo pomieszczeń?

Tak. Bose Portable Home Speaker może odtwarzać treści w zsynchronizowanych grupach obejmujących mnóstwo pomieszczeń w połączeniu z dodatkowymi głośnikami Bose Portable Home Speaker albo głośnikami Bose Home Speaker 500, Bose Home Speaker 300, Bose Soundbar 500 i Bose Soundbar 700. Krótko będzie dostępna funkcja przesyłania zsynchronizowanego dźwięku z głośnika Bose Portable Home Speaker do jednego dopełniającego towaru Bluetooth firmy Bose, takiego jak przenośny głośnik albo słuchawki. Takiej możliwości nie ma w sytuacji głośnika Bose Portable Home Speaker w połączeniu z produktami Bose SoundTouch lub produktami innych firm (np. Marki Google lub Amazon)

rozmiary/waga


Głośnik z uchwytem skierowanym w dół:19,15 cm wys. × 11,9 cm szer. × 10,4 cm gł. (1,06 kg)


ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA


Głośnik Bose Portable Home Speaker
przewód zasilający USB-C
Ładowarka sieciowa


☆ Głośnik Bose SoundLink Revolve+ II (0017817825344) ☆

Głośnik Bose SoundLink Revolve+ II (0017817825344) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Głośnik Bose SoundLink Revolve+ II (0017817825344)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 602bfa5db4fd33d3d16fbabd
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Bose SoundLink Revolve+ II (0017817825344) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głębszy. Głośniejszy. Bardziej realistyczny.
Poznaj SoundLink Revolve+, nasz najlepszy przenośny głośnik Bluetooth do tej pory. Został on opracowany z myślą o głębokim i zachwycającym dźwięku emitowanym we wszystkich kierunkach. Dzięki czemu zagwarantuje jednolite wrażenia wszystkim słuchającym. Można go ustawić przy ścianie, która odbije dźwięk, dzięki temu wrażenia będą podobne do tych odczuwanych na najkorzystniejszych koncertach. Głośnik jest również wyekwipowany w elastyczny uchwyt, który pozwala wziąć muzykę w dowolne miejsce.
Więcej słuchania. Więcej wspólnej radości. Niech rozmiar Cię nie zmyli. Znikoma obudowa gromadzi w sobie więcej nowinek technicznych, aniżeli Ci się zdaje. Szczególnie wydajny przetwornik. Dwa pasywne radiatory. Wielokierunkowy deflektor akustyczny. Wszystko to razem oznacza, iż dźwięk jest realistyczny a gęsia skórka niewiarygodna.
COŚ DLA entuzjastów DESZCZOWEJ PIOSENKI Sam nie boisz się zmoknąć. Twój głośnik także nie powinien posiadać z tym problemu. Wodoodporna konstrukcja głośnika SoundLink Revolve pozwala bez obawy korzystać z niego w wielu miejscach, takich jak basen czy zlew kuchenny. ZDERZAKI powiększAJĄCE odpornOŚĆ NA WSTRZĄSY Nie zawsze robisz wszystko genialnie. Mając te głośniki, wcale nie musisz. Nie przejmuj się tym, iż głośnik się przewrócił, został rzucony, czy postawiony z obszerniejszym impetem, na ogół. Dzięki miękkim materiałom, z których stworzono głośnik, można potrząsać nim bez zbędnych obaw.
PEŁNY DŹWIĘK. HARMONIJNY WYGLĄD. Liczy się każdy detal. Także łączenia — nawet te najmniejsze. Zwróć uwagę, że nasza osłona nie ma łączeń. Udało nam się opracować nowy cykl wytłaczania składników, który nie wymaga wykorzystywania łączeń. Dzięki czemu głośniki wyglądają wspaniale.
mobilnA WYGODA Uchwyt z sprężystego włókna powoduje, że głośnik SoundLink Revolve+ można prosto przenosić. Jest on na dodatek błogi w dotyku. To dlatego,precyzyjnie dobraliśmy wszystkie materiały. Dzięki miękkim, delikatnym guzikom każdy kontakt jest jak najmocniej naturalny.

☆ Głośniki BOSE Companion 2 series III ☆

Głośniki BOSE Companion 2 series III Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BOSE
 • Nazwa produktu: Głośniki BOSE Companion 2 series III
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 52fdb4e5b4fd331c9f3fea66
 • ID kategorii: 160

☆ Głośniki BOSE Companion 2 series III - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Dekodery dźwięku:brak;Gwarancja:24 miesiące;odcień:czarny;Model wariantowanie:Bose Companion 2 Series III;Pilot:brak;Pilot w pakiecie:nie;rodzaj:głośniki gamingowe;typ podłączenia:przewodowe;rodzaj podłączenia:jack 3,5 mm;rodzaj podłączenia:przewodowe;wariant zestawu:2.0 - 2 głośniki;Wejście analogowe wielokanałowe:nie;Wejście cyfrowe (S/PDIF):nie;Wejście liniowe audio:nie;Wyjście słuchawkowe:tak;Zasilacz:zewnętrzny;Zasilanie:zasilacz zewnętrzny;Złącza:jack 3,5 mm


☆ Bose f1 model 812 aktywny głośnik szerokopasmowy o mocy 1000w ☆

Bose f1 model 812 aktywny głośnik szerokopasmowy o mocy 1000w Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Bose f1 model 812 aktywny głośnik szerokopasmowy o mocy 1000w
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fdb1e94b256f505a4e293b6
 • ID kategorii: 8436

☆ Bose f1 model 812 aktywny głośnik szerokopasmowy o mocy 1000w - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Bose F1 model 812 aktywny głośnik szerokopasmowy o mocy 1000W

☆ Głośnik soundlink micro marki Bose ☆

Głośnik soundlink micro marki Bose Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BOSE
 • Nazwa produktu: Głośnik soundlink micro marki Bose
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 59d7b0010a3d5f569464486c
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik soundlink micro marki Bose - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:nie;Współpraca z asystentem głosowym:Asystent Google, Siri;Bluetooth:tak;Czas ładowania do:4 h;Czas pracy do:6 h;Czytnik kart pamięci:nie;Efekty świetlne:nie;Funkcje:możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami, sterowanie z pomocą aplikacji;Gwarancja:24 miesiące;dane uzupełniające:możliwość łączenia wielu głośników - Bose SimpleSync, sterowanie za pomoca aplikacji, tryb głośnomówiący do rozmawiania przez telefon;Karaoke:nie;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:niebieski;Kolor:niebieski/granatowy;nadaje się do:Urządzenia mobilne i stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Model (wariantowanie):Bose SoundLink Micro;Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami:tak, sporo głośników;NFC:nie;niepodatność:na wodę;odporność - klasa:stopień ochrony IPX7;niepodatność - legale 1:Nie zanurzać głośnika w zbiorniku wodnym o głębokości większej niżeli 1 m.

Nie wolno ładować baterii głośnika, gdy jest on wilgotny. Może to spowodować uszkodzenie głośnika.;oporność na zachlapanie:tak;pasuje do:urządzenia z Bluetooth;Powerbank:nie;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile);Przeznaczenie:głośnik mobilny;rodzaj:głośnik Bluetooth;Waga:290 g;wbudowane radio:nie;wbudowany mikrofon:tak;Wi-Fi:nie;wymiary:98 x 98 x 35 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód USB;Zasilanie:akumulatorowe;Złącza:micro USB...


☆ Bose s1 pro aktywny głośnik szerokopasmowy z akumulatorem ☆

Bose s1 pro aktywny głośnik szerokopasmowy z akumulatorem Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Bose s1 pro aktywny głośnik szerokopasmowy z akumulatorem
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fdb1e84902e5180e93000bf
 • ID kategorii: 8436

☆ Bose s1 pro aktywny głośnik szerokopasmowy z akumulatorem - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Bose S1 PRO aktywny głośnik szerokopasmowy z akumulatorem

☆ Bose L1 Compact zestaw głośnikowy ☆

Bose L1 Compact zestaw głośnikowy Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Bose L1 Compact zestaw głośnikowy
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fdb1e67b256f56167e29369
 • ID kategorii: 12180

☆ Bose L1 Compact zestaw głośnikowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Bose L1 Compact komplet głośnikowy

☆ Głośnik odsłuchowy BOSE S1 Pro, 787930-2120 ☆

Głośnik odsłuchowy BOSE S1 Pro, 787930-2120 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BOSE
 • Nazwa produktu: Głośnik odsłuchowy BOSE S1 Pro, 787930-2120
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b31234d0a3d5fb8795391bb
 • ID kategorii: 8681

☆ Głośnik odsłuchowy BOSE S1 Pro, 787930-2120 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:nie;Bluetooth:tak;Czas pracy do:11 h;Czytnik kart pamięci:nie;asygnowana aplikacja:tak;Efekty świetlne:nie;Funkcje:sterowanie z pomocą aplikacji;Gwarancja:24 miesiące;informacje dopełniające:sterowanie za pomoca aplikacji;Zgodność z aplikacją:Bose Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 7.0, iOS od wersji 11.0;Karaoke:nie;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:czarny;Kolor:czarny;pasuje do:Urządzenia mobilne i stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluetooth;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami:nie;NFC:nie;oporność na zachlapanie:nie;pasuje do:urządzenia ze złączem 3,5 mm jack, urządzenia z Bluetooth;Powerbank:nie;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile);Przeznaczenie:głośnik stacjonarny;rodzaj:głośnik Bluetooth;Waga:7100 g;Radio:nie;wbudowany mikrofon:nie;Wi-Fi:nie;wymiary:330 x 241 x 284 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi;Zasilanie:sieciowo-akumulatorowe;Złącza:wejście liniowe audio AUX...

Inne Rankingi:  głośnik do ps3


Najtańsze głośniki bose – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników bose. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Głośnik soundlink micro marki Bose ☆

Głośnik soundlink micro marki Bose Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BOSE
 • Nazwa produktu: Głośnik soundlink micro marki Bose
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 59d7b0010a3d5f569464486c
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik soundlink micro marki Bose - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:nie;Współpraca z asystentem głosowym:Asystent Google, Siri;Bluetooth:tak;Czas ładowania do:4 h;Czas pracy do:6 h;Czytnik kart pamięci:nie;Efekty świetlne:nie;Funkcje:możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami, sterowanie z pomocą aplikacji;Gwarancja:24 miesiące;dane uzupełniające:możliwość łączenia wielu głośników - Bose SimpleSync, sterowanie za pomoca aplikacji, tryb głośnomówiący do rozmawiania przez telefon;Karaoke:nie;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:niebieski;Kolor:niebieski/granatowy;nadaje się do:Urządzenia mobilne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluetooth;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Model (wariantowanie):Bose SoundLink Micro;Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami:tak, dużo głośników;NFC:nie;odporność:na wodę;oporność - klasa:stopień ochrony IPX7;oporność - legale 1:Nie zanurzać głośnika w zbiorniku wodnym o głębokości pokaźniejszej niż 1 m.

Nie wolno ładować baterii głośnika, gdy jest on wilgotny. Może to spowodować uszkodzenie głośnika.;oporność na zachlapanie:tak;nadaje się do:urządzenia z Bluetooth;Powerbank:nie;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile);Przeznaczenie:głośnik przenośny;typ:głośnik Bluetooth;Waga:290 g;zaimplementowane radio:nie;wbudowany mikrofon:tak;Wi-Fi:nie;wymiary:98 x 98 x 35 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód USB;Zasilanie:akumulatorowe;Złącza:micro USB...


☆ Głośniki BOSE Companion 2 series III ☆

Głośniki BOSE Companion 2 series III Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BOSE
 • Nazwa produktu: Głośniki BOSE Companion 2 series III
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 52fdb4e5b4fd331c9f3fea66
 • ID kategorii: 160

☆ Głośniki BOSE Companion 2 series III - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Dekodery dźwięku:brak;Gwarancja:24 miesiące;barwa:czarny;Model wariantowanie:Bose Companion 2 Series III;Pilot:brak;Pilot w komplecie:nie;typ:głośniki gamingowe;typ podłączenia:przewodowe;typ podłączenia:jack 3,5 mm;wariant podłączenia:przewodowe;typ zestawu:2.0 - 2 głośniki;Wejście analogowe wielokanałowe:nie;Wejście cyfrowe (S/PDIF):nie;Wejście liniowe audio:nie;Wyjście słuchawkowe:tak;Zasilacz:zewnętrzny;Zasilanie:zasilacz zewnętrzny;Złącza:jack 3,5 mm


☆ Głośnik Bose SoundLink Revolve+ II (0017817825344) ☆

Głośnik Bose SoundLink Revolve+ II (0017817825344) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Głośnik Bose SoundLink Revolve+ II (0017817825344)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 602bfa5db4fd33d3d16fbabd
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Bose SoundLink Revolve+ II (0017817825344) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głębszy. Głośniejszy. Bardziej realistyczny.
Poznaj SoundLink Revolve+, nasz najkorzystniejszy przenośny głośnik Bluetooth do tej pory. Został on opracowany z myślą o głębokim i olśniewającym dźwięku emitowanym we wszelkich kierunkach. Dzięki czemu zapewnia jednorodne wrażenia wszystkim słuchającym. Można go ustawić przy ścianie, która odbije dźwięk, dzięki temu wrażenia będą podobne do tych odczuwanych na najlepszych koncertach. Głośnik jest w dodatku wyekwipowany w sprężysty uchwyt, który pozwala zabrać muzykę w dowolne miejsce.
Więcej słuchania. Więcej wspólnej radości. Niech rozmiar Cię nie zmyli. Minimalna pokrywa posiada w sobie więcej nowinek technicznych, niżeli Ci się zdaje. Nad wyraz wydajny przetwornik. Dwa pasywne radiatory. Wielokierunkowy deflektor akustyczny. Wszystko to razem oznacza, iż dźwięk jest realistyczny a gęsia skórka niewiarygodna.
COŚ DLA sympatyków DESZCZOWEJ PIOSENKI Sam nie boisz się zmoknąć. Twój głośnik również nie powinien posiadać z tym problemu. Wodoodporna kompozycja głośnika SoundLink Revolve pozwala bez obawy korzystać z niego w wielu miejscach, takich jak basen czy zlew kuchenny. ZDERZAKI powiększAJĄCE odpornOŚĆ NA WSTRZĄSY Nie za każdym razem robisz wszystko wspaniale. Mając te głośniki, wcale nie musisz. Nie przejmuj się tym, że głośnik się przewrócił, został rzucony, czy postawiony z obszerniejszym impetem, najczęściej. Dzięki miękkim materiałom, z których wytwarzano głośnik, można potrząsać nim bez zbędnych obaw.
PEŁNY DŹWIĘK. HARMONIJNY WYGLĄD. Liczy się każdy detal. Także łączenia — nawet te najmniejsze. Zwróć uwagę, że nasza osłona nie posiada łączeń. Udało nam się opracować nowy proces wytłaczania komponentów, który nie wymaga używania łączeń. Dzięki czemu głośniki wyglądają doskonale.
przenośnA WYGODA Uchwyt z rozciągliwego włókna sprawia, iż głośnik SoundLink Revolve+ można prosto przenosić. Jest on jeszcze miły w dotyku. To dlatego,precyzyjnie dobraliśmy wszystkie materiały. Dzięki miękkim, delikatnym guzikom każdy kontakt jest jak najmocniej naturalny.

☆ Głośnik Bose Portable Home Speaker ☆

Głośnik Bose Portable Home Speaker Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Głośnik Bose Portable Home Speaker
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5dce0933902e5162128cae82
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Bose Portable Home Speaker - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
NASZ najmocniej WSZECHSTRONNY INTELIGENTNY GŁOŚNIK


Głośnik Bose Portable Home Speaker to bezprzewodowy głośnik domowy i przenośny głośnik Bluetooth® w jednym. Możesz go przenosić z pokoju do pokoju lub wziąć ze sobą na zewnątrz, dokąd tylko chcesz. W każdym miejscu z Wi-Fi® możesz kontrolować ten inteligentny głośnik za pomocą aplikacji Bose Music i bezpośrednio z chmury odtwarzać muzykę oraz słuchać radia i podcastów. Użytkownicy maszyn Apple mogą też używać Apple AirPlay 2, aby odtwarzać treści ze swoich urządzeń. Pobierz darmową aplikację Bose Music, by skonfigurować swój głośnik, a potem korzystaj z niej,łatwo przeglądać całą muzykę w jednym miejscu oraz zmieniać stacje, listy odtwarzania i usługi oraz na bieżąco aktualizować oprogramowanie głośnika.

POSŁUCHAJ. POCZUJESZ RÓŻNICĘ.

przy pomocy aplikacji możeszscalić swój głośnik Bose Portable Home Speaker z innymi inteligentnymi głośnikami lub głośnikami soundbar od Bose, by uzyskać jednorodne brzmienie w całym domu. Słuchaj różnych piosenek w różnorodnych pomieszczeniach lub tej samej piosenki w każdym pomieszczeniu równocześnie. Poza zasięgiem Wi-Fi możesz kontrolować go tak, jak każdy inny mobilny głośnik – przy pomocy telefonu komórkowego albo tabletu – wykorzystując Bluetooth, aby słuchać wszystkiego, co można odtworzyć na Twoim urządzeniu. Bez względu na to, gdzie jesteś, możesz odtwarzać do 12 godzin na jednym ładowaniu akumulatora. I niezależnie od tego, czego słuchasz, do Twoich uszu będzie docierać fenomenalny, wielokierunkowy dźwięk Bose.

POZNAJ FUNKCJE

Łatwe przesyłanie strumieniowe

Dzięki głośnikowi Portable Home Speaker możesz słuchać muzyki z popularnych serwisów, takich jak Spotify, Amazon Music i Deezer, wszędzie tam, gdzie masz dostęp do sieci Wi-Fi. W każdym innym miejscu możesz korzystać z funkcji Bluetooth, żeby przesyłać muzykę z telefonu komórkowego albo tabletu. Użytkownicy sprzętów marki Apple mogą ponadto korzystać z funkcji AirPlay 2, aby odtwarzać dźwięk ze swoich maszyn.

Prosta konfiguracja i pełna kontrola

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje dotyczące konfigurowania głośnika, pobierz darmową aplikację Bose Music. Następnie korzystaj z niej, by w prosty sposób oglądać całą muzykę w jednym miejscu, płynnie przełączać się między stacjami, listami odtwarzania i usługami oraz aktualizować oprogramowanie głośnika. Dzięki aplikacji Bose Music możeszzbratać głośnik Bose Portable Home Speaker z innymi inteligentnymi głośnikami albo głośnikami soundbar od Bose, aby uzyskać jednolite brzmienie w całym domu. Możesz słuchać zróżnicowanych piosenek w różnorodnych pomieszczeniach albo tej samej piosenki w każdym pomieszczeniu jednocześnie i śpiewać razem z pozostałymi domownikami.

Doskonalszy efekt we współpracy z innymi produktami marki

Głośnik Bose Portable Home Speaker należy do nowej rodziny inteligentnych głośników firmy Bose, do której należą Home Speaker 300, Home Speaker 500, Soundbar 500 i Soundbar 700. Zacznij od jednego systemu, a potem w dowolnym momencie dodawaj kolejne. Nic tak nie wytwarza domowej atmosfery jak doskonały dźwięk Bose dostępny w każdym pomieszczeniu.

Wszystko naładowane i gotowe do pracy

Ta opcjonalna podstawka ładująca (sprzedawana oddzielnie) doskonale współpracuje z głośnikiem Bose Portable Home Speaker. Naładuje akumulator Twojego głośnika, gdy go nie używasz — a także wtedy, gdy odtwarzasz muzykę.

często ZADAWANE PYTANIA

Jakie są główne atuty głośnika Bose Portable Home Speaker?

Bose Portable Home Speaker to charakteryzujący się niewiarygodnym brzmieniem inteligentny głośnik, który poradzi sobie w dowolnej sytuacji. Wytwarza zaskakująco przestrzenny, wzbogacony głębokimi, soczystymi basami dźwięk, który równomiernie rozchodzi się w każdym kierunku, dzięki temu otacza Cię ze wszelkich stron. Jest zasilany przy pomocy akumulatora, dlatego możesz łatwo nosić go ze sobą po całym domu i korzystać z funkcji Google Assistant i Amazon Alexa, by wybierać ulubione utwory. Poza zasięgiem sieci Wi-Fi® jest to doskonały głośnik Bluetooth®, który umożliwia słuchanie muzyki w dowolnym miejscu. W dodatku możesz nim sterować przy pomocy aplikacji Bose Music, technologii Apple AirPlay 2 lub funkcji Spotify® Connect oraz przy pomocy instynktownych przycisków na głośniku. Możesz go skonsolidować z innymi inteligentnymi głośnikami Bose, by wypełnić dom dźwiękiem, a nawet wysłać zsynchronizowany dźwięk do głośnika Bluetooth Bose albo słuchawek.

Jak wypada głośnik Bose Portable Home Speaker w porównaniu z głośnikami Bose Home Speaker 500 i Bose Home Speaker 300?

Bose Portable Home Speaker to nasz jedyny przenośny głośnik inteligentny. Modele Bose Home Speaker 300 i Home Speaker 500 nie są wyposażone w akumulator i muszą być podłączone do gniazdka elektrycznego, by działały. Głośniki Bose Portable Home Speaker i Home Speaker 300 posiadają porównywalną charakterystykę — identyczną jakość dźwięku wielokierunkowego, a także imponująco bogate brzmienie basów — przy zbliżonych, kompaktowych rozmiarach. Natomiast większy głośnik Bose Home Speaker 500 to nasz najlepiej brzmiący, inteligentny głośnik, który zapewnia stereofoniczny, wypełniający całe pomieszczenie dźwięk z jednego źródła. Głośnik Home Speaker 500 jest również zaopatrzony w ekran, który prezentuje, co jest odtwarzane. Głośnik Portable Home Speaker jest wodoodporny i nie ma wejścia AUX. Natomiast głośniki Home 300 i 500 nie są wodoodporne,posiadają wejście AUX. Wszystkie trzy głośniki mają te same właściwości w kontekście aplikacji i oprogramowania — m.in. Są zgodne z aplikacją Bose Music, technologią Apple AirPlay 2 i funkcją Bluetooth i mogą konsolidować się w grupy obejmujące mnóstwo pomieszczeń.

Inne Rankingi:  głośnik komputerowy 5 1 do 400 zł
Z jakich źródeł mogę odtwarzać muzykę?

Głośnik Bose Portable Home Speaker może odtwarzać muzykę bezpośrednio z serwisów muzycznych poprzez sieć Wi-Fi. Odtwarzaniem można sterować przy pomocy aplikacji Bose Music. Głośnik Bose Portable Home Speaker obsługuje także łączność Bluetooth. W dodatku możesz odtwarzać muzykę z głośnika Bose Portable Home Speaker za pośrednictwem aplikacji Spotify w smartfonie, tablecie albo komputerze, korzystając z serwisu Spotify Connect, albo z urządzenia Apple za pośrednictwem technologii Apple AirPlay 2, która pozwala na strumieniowe przesyłanie tworzyw z takich usług jak Apple Music.

Czy głośnika Bose Portable Home Speaker można używać bez połączenia z siecią Wi-Fi?

Tak. Jeśli sieć Wi-Fi® nie jest dostępna, można wykorzystać modelu Portable Home Speaker jako głośnika Bluetooth o dużej mocy, łącząc go z urządzeniem mobilnym przez Bluetooth. Do obsługi technologii Apple AirPlay 2 i aplikacji Bose Music, a także do oglądania zawartości i grupowania wielu głośników (i nie tylko) wymagana jest sieć Wi-Fi.

Co się stanie, gdy podczas odtwarzania wyjdę z głośnikiem poza zasięg sieci Wi-Fi?

Gdy zapoczątkujesz odtwarzanie muzyki na głośniku Bose Portable Home Speaker za pośrednictwem sieci Wi-Fi (na przykład za pomocą aplikacji Bose Music), a następnie wyjdziesz z głośnikiem poza jej zasięg, w pewnym momencie głośnik straci sygnał Wi-Fi i muzyka ucichnie. W takich chwilach, jeśli chcesz kontynuować odtwarzanie, naciśnij przycisk Bluetooth na głośniku,scalić się z urządzeniem przenośnym i odtwarzać z niego zawartość. Jeśli rozpoczniesz odtwarzanie przez Bluetooth poza siecią Wi-Fi, po czym wejdziesz w zasięg sieć Wi-Fi, głośnik dopasuje się z tą siecią w tle bez przerywania muzyki.

Jak długo pracuje akumulator, zanim się rozładuje?

Czas pracy akumulatora zależy od typu odtwarzanej muzyki i poziomu głośności, lecz akumulator głośnika Portable Home Speaker będzie działać choćby poprzez 12 godzin w sytuacji pokaźnej głośności odtwarzania. W trybie gotowości urządzenie będzie działać przez ponad 24 godziny, nasłuchując poleceń głosowych. Jeśli całkowicie wyłączysz głośnik w celu oszczędzania akumulatora albo na czas przechowywania albo podróży, akumulator pozostanie naładowany co najmniej przez miesiąc.

Ile trwa ładowanie akumulatora do pełna?

4 godziny pod warunkiem, iż korzystasz z dostarczonego poprzez markę Bose przewodu zasilającego podłączonego do głośnika lub podstawki ładującej do głośnika Bose Portable Home Speaker (sprzedawanej osobno). Korzystanie z kabla USB-C albo źródła zasilania innej producenta może wydłużyć czas ładowania.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker obsługuje sieć Wi-Fi?

Tak. Głośnik wykorzystuje kanon Wi-Fi 802.11ac.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker obsługuje technologię Bluetooth?

Tak. Technika Bluetooth umożliwia podłączenie smartfonu albo innego urządzenia do głośnika Bose Portable Home Speaker w prosty sposób i odtwarzanie dźwięku z dowolnego źródła, takiego jak film z serwisu YouTube bądź nagranie zapisane w telefonie lub laptopie.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker ma gniazdo wejścia liniowego AUX albo złącze USB-C do odtwarzania muzyki z innego urządzenia?

Nie.

Czy mogę ładować głośnik i równocześnie odtwarzać dźwięk?

Tak.

Czy do głośnika Bose Portable Home Speaker jest dołączony pilot? Czy głośnikiem można sterować pilotem?

Nie. Możesz sterować urządzeniem z dowolnego miejsca w sieci Wi-Fi przy pomocy aplikacji Bose Music albo technologii Apple AirPlay 2 albo z lokalizacji zdalnych za pomocą funkcji Spotify Connect.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker jest wodoodporny?

Tak. Głośnik Portable Home Speaker znamionuje się klasą wodoodporności IPx4, dzięki czemu jest odporny na rozbryzgi wody. Głośnika nie wolno zanurzać pod wodą, ale jest on odporny na zachlapanie ze zlewu, basenu albo prysznica. Nie jest mu straszny nawet deszcz ani rozbryzg wody morskiej na łodzi.

Czy artykuł może zespalać się z kilkoma urządzeniami Bluetooth równocześnie?

Nie. Tylko jedno urządzenie przenośne może być podłączone do głośnika Bose Portable Home Speaker za pośrednictwem połączenia Bluetooth. Można jednak z łatwością przełączać urządzenia przy pomocy aplikacji Bose Music lub ustawień Bluetooth w wybranym urządzeniu.

W jaką technikę akustyczną zaopatrzono głośnik Bose Portable Home Speaker?

Głośnik Bose Portable Home Speaker wykorzystuje wyjątkową technologię przenośnych głośników akustycznych marki Bose w nowej, efektywniejszej konstrukcji. Wyjątkowo produktywny przetwornik o dużym wychyleniu membrany jest skierowany w dół, w stronę osłony akustycznej, która daje jednorodny, bogaty dźwięk we wszystkich kierunkach. Z kolei trzy pasywne radiatory wzmacniają bas przez rozszerzenie powierzchni wibrującej głośnika. Podobnie jak w sytuacji naszych głośników przenośnych SoundLink Revolve i Revolve+ konstrukcja z dźwiękiem wysyłanym w zakresie 360 poziomów pozwala pousuwać różnice jakości dźwięku w zależności od tego, gdzie znajduje się słuchacz, i spadki częstotliwości występujące w głośnikach kierujących dźwięk tylko do przodu. W dodatku nowy zarys i trzeci radiator pasywny wywołują, że urządzenie ma ulepszone właściwości i mocniejsze basy. Umieszczony pośrodku pomieszczenia, w rogu lub w dowolnym innym miejscu Bose Portable Home Speaker zagwarantuje każdemu użytkownikowi tak samo imponujące wrażenia dźwiękowe. Muzyka jest wyraźna, zaskakująco przestrzenna i niezwykle głośna jak na artykuł o takich rozmiarach.

Czy można dostosować poziom niskich i wysokich tonów?

Tak. Tony niskie i wysokie można regulować za pomocą menu ustawień w aplikacji Bose Music.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker może współdziałać z innymi produktami producenta Bose, takimi jak głośniki czy słuchawki, w grupach obejmujących niemało pomieszczeń?

Tak. Bose Portable Home Speaker może odtwarzać treści w zsynchronizowanych grupach obejmujących sporo pomieszczeń w połączeniu z dodatkowymi głośnikami Bose Portable Home Speaker albo głośnikami Bose Home Speaker 500, Bose Home Speaker 300, Bose Soundbar 500 i Bose Soundbar 700. Krótko będzie przystępna funkcja przesyłania zsynchronizowanego dźwięku z głośnika Bose Portable Home Speaker do jednego dopełniającego artykułu Bluetooth producenta Bose, takiego jak przenośny głośnik lub słuchawki. Takiej możliwości nie ma w przypadku głośnika Bose Portable Home Speaker w połączeniu z produktami Bose SoundTouch albo produktami innych firm (np. Firmy Google albo Amazon)

rozmiary/waga


Głośnik z uchwytem skierowanym w dół:19,15 cm wys. × 11,9 cm szer. × 10,4 cm gł. (1,06 kg)


ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA


Głośnik Bose Portable Home Speaker
przewód zasilający USB-C
Ładowarka sieciowa


☆ Bose s1 pro aktywny głośnik szerokopasmowy z akumulatorem ☆

Bose s1 pro aktywny głośnik szerokopasmowy z akumulatorem Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Bose s1 pro aktywny głośnik szerokopasmowy z akumulatorem
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fdb1e84902e5180e93000bf
 • ID kategorii: 8436

☆ Bose s1 pro aktywny głośnik szerokopasmowy z akumulatorem - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Bose S1 PRO aktywny głośnik szerokopasmowy z akumulatorem

☆ Głośnik odsłuchowy BOSE S1 Pro, 787930-2120 ☆

Głośnik odsłuchowy BOSE S1 Pro, 787930-2120 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BOSE
 • Nazwa produktu: Głośnik odsłuchowy BOSE S1 Pro, 787930-2120
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b31234d0a3d5fb8795391bb
 • ID kategorii: 8681

☆ Głośnik odsłuchowy BOSE S1 Pro, 787930-2120 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:nie;Bluetooth:tak;Czas pracy do:11 h;Czytnik kart pamięci:nie;asygnowana aplikacja:tak;Efekty świetlne:nie;Funkcje:sterowanie z pomocą aplikacji;Gwarancja:24 miesiące;informacje uzupełniające:sterowanie za pomoca aplikacji;Zgodność z aplikacją:Bose Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 7.0, iOS od wersji 11.0;Karaoke:nie;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:czarny;Kolor:czarny;nadaje się do:Urządzenia przenośne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluetooth;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami:nie;NFC:nie;odporność na zachlapanie:nie;nadaje się do:urządzenia ze złączem 3,5 mm jack, urządzenia z Bluetooth;Powerbank:nie;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile);Przeznaczenie:głośnik stacjonarny;typ:głośnik Bluetooth;Waga:7100 g;Radio:nie;zaimplementowany mikrofon:nie;Wi-Fi:nie;wymiary:330 x 241 x 284 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi;Zasilanie:sieciowo-akumulatorowe;Złącza:wejście liniowe audio AUX...


☆ Bose L1 Compact zestaw głośnikowy ☆

Bose L1 Compact zestaw głośnikowy Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Bose L1 Compact zestaw głośnikowy
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fdb1e67b256f56167e29369
 • ID kategorii: 12180

☆ Bose L1 Compact zestaw głośnikowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Bose L1 Compact zestaw głośnikowy

☆ Bose f1 model 812 aktywny głośnik szerokopasmowy o mocy 1000w ☆

Bose f1 model 812 aktywny głośnik szerokopasmowy o mocy 1000w Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Bose f1 model 812 aktywny głośnik szerokopasmowy o mocy 1000w
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fdb1e94b256f505a4e293b6
 • ID kategorii: 8436

☆ Bose f1 model 812 aktywny głośnik szerokopasmowy o mocy 1000w - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Bose F1 model 812 aktywny głośnik szerokopasmowy o mocy 1000W