głośnik creative muvo

Ranking głośników creative muvo – sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników creative muvo. Ranking zawierający polecane głośniki creative muvo jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Głośnik muvo play marki Creative ☆

Głośnik muvo play marki Creative Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Głośnik muvo play marki Creative
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d298116902e5102203fb1a0
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik muvo play marki Creative - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik bezprzewodowy Muvo Play PrzeglądCreative MUVO Play to nasz najnowszy mobilny głośnik Bluetooth z certyfikatem wodoszczelności IPX7 i wieloma dodatkowymi funkcjami. Dzięki podwójnym mikromembranom i podwójnym membranom basowym MUVO Play brzmi jak istotnie pokaźniejszy głośnik!

Zaprojektowany do korzystania zewnętrznego i ważący zaledwie 360g sprzęt genialnie stanie na wysokości zadania na imprezie przy basenie, na kempingu albo w czasie Twojej kolejnej niesamowitej przygody!pełna WodoszczelnośćKiedy ostatnio bawiłeś/-aś się na zewnątrz, zupełnie nie przejmując się pogodą? dzisiaj możesz!

MUVO Play atest wodoszczelności IPX71, dzięki temu można w pełni zanurzyć go w wodzie. Możesz zabrać go na imprezę przy basenie lub na niewiele znaczące karaoke pod prysznicem i niczym się nie przejmować.1) Zanurzenie pod wodą do 1 m na maksymalnie 30 minut.Zabierz Go Z Sobą Tam, Gdzie ZechceszDla aktywnych poszukiwaczy przygód - MUVO Play waży zaledwie 360g i może pracować do 10 godzin na akumulatorze.

Inne Rankingi:  głośnik jbl

Jest kompaktowy, dzięki czemu zmieści się w większości przegródek w Twoim plecaku, co czyni go nieprzeciętnym towarzyszem na kempingu. Kiedy poziom naładowania akumulatora spadnie, wystarczy doładować go, korzystając z dołączonego kabla USB Type-C, co ekspresowo przywróci go do działania.nieduży Głośnik - znaczny DźwiękGłośnik MUVO Play wyekwipowany jest w podwójne pełnopasmowe mikromembrany i podwójne pasywne membrany basowe, gwarantujące niesamowicie głośny i potężny dźwięk.

Organizujesz pidżama party? Wprowadź imprezowiczów w adekwatny nastrój dzięki płynnemu i czystemu dźwiękowi, który daje głośnik MUVO Play - wspaniałe rozwiązanie, żeby zaspokoić Twoje muzyczne zapotrzebowania!Bezprzewodowe Połączenie StereoSparuj ze sobą 2 głośniki MUVO Play i ciesz się bogatszą sceną dźwiękową w stereo!

Dźwięk jest pełniejszy, gwarantując bardziej głębokie i przyjemne doznania - oczywiście bezprzewodowo!Bezproblemowa ŁącznośćSłuchaj swych ulubionych kawałków, gdzie tylko chcesz! Przesyłaj muzykę dzięki najnowszej technologii Bluetooth 5.0, która zagwarantuje płynne odtwarzanie muzyki w wysokiej jakości.

Jeśli preferujesz połączenia przewodowe, MUVO Play zagwarantuje taką możliwość dzięki standardowemu złączu AUX 3,5 mm, które jest kompatybilne z większością analogowych urządzeń.komplet Głośnomówiący Z Inteligentnym Asystentem Odbieraj połączenia bezpośrednio na MUVO Play!

Głośnik działa także jako zestaw głośnomówiący, więc już nigdy nie przegapisz żadnego telefonu! Dzięki połączeniu Bluetooth możesz dodatkowo aktywować Siri lub Asystenta Google2 przez jedno naciśnięcie przycisku na MUVO Play.

2) Ta funkcja wymaga połączenia Bluetooth z Twoim urządzeniem z systemem iOS lub Android z połączeniem internetowym.Akcesoria w zestawie: rozmiary: 80 x 80 x 110 mmPozostałe cechy:...

Inne Rankingi:  głośnik do telewizora manta


Najtańsze głośniki creative muvo – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników creative muvo. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Głośnik muvo play marki Creative ☆

Głośnik muvo play marki Creative Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Głośnik muvo play marki Creative
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d298116902e5102203fb1a0
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik muvo play marki Creative - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik bezprzewodowy Muvo Play PrzeglądCreative MUVO Play to nasz najnowszy mobilny głośnik Bluetooth z certyfikatem wodoszczelności IPX7 i wieloma dodatkowymi funkcjami. Dzięki podwójnym mikromembranom i podwójnym membranom basowym MUVO Play brzmi jak pokaźnie obszerniejszy głośnik!

Zaprojektowany do wykorzystywania zewnętrznego i ważący zaledwie 360g sprzęt świetnie stanie na wysokości zadania na imprezie przy basenie, na kempingu lub w czasie Twojej kolejnej niesamowitej przygody!pełna WodoszczelnośćKiedy ostatnio bawiłeś/-aś się na zewnątrz, zupełnie nie przejmując się pogodą? teraz możesz!

MUVO Play certyfikat wodoszczelności IPX71, dzięki czemu można w całości zanurzyć go w wodzie. Możesz wziąć go na imprezę przy basenie albo na drobne karaoke pod prysznicem i niczym się nie przejmować.1) Zanurzenie pod wodą do 1 m na maksymalnie 30 minut.Zabierz Go Z Sobą Tam, Gdzie ZechceszDla aktywnych poszukiwaczy przygód - MUVO Play waży zaledwie 360g i może pracować do 10 godzin na akumulatorze.

Inne Rankingi:  Mikrofon do komputera do rozmowy

Jest kompaktowy, dzięki czemu zmieści się w większości przegródek w Twoim plecaku, co czyni go znakomitym towarzyszem na kempingu. Kiedy poziom naładowania akumulatora spadnie, wystarczy doładować go, korzystając z załączonego kabla USB Type-C, co ekspresowo przywróci go do działania.niewiele znaczący Głośnik - znaczny DźwiękGłośnik MUVO Play wyekwipowany jest w podwójne pełnopasmowe mikromembrany i podwójne pasywne membrany basowe, zapewniające niesamowicie głośny i konkretny dźwięk.

Organizujesz pidżama party? Wprowadź imprezowiczów w odpowiedni nastrój dzięki płynnemu i czystemu dźwiękowi, który daje głośnik MUVO Play - nadzwyczajne rozwiązanie, żeby zaspokoić Twoje muzyczne zapotrzebowania!Bezprzewodowe Połączenie StereoSparuj ze sobą 2 głośniki MUVO Play i ciesz się bogatszą sceną dźwiękową w stereo!

Dźwięk jest pełniejszy, zapewniając bardziej głębokie i przyjemne doznania - oczywiście bezprzewodowo!Bezproblemowa ŁącznośćSłuchaj swoich ulubionych kawałków, gdzie tylko chcesz! Przesyłaj muzykę dzięki najnowszej technice Bluetooth 5.0, która zapewnia płynne odtwarzanie muzyki w wysokiej jakości.

Jeśli preferujesz połączenia przewodowe, MUVO Play zapewnia taką możliwość dzięki typowemu złączu AUX 3,5 mm, które jest kompatybilne z większością analogowych sprzętów.pakiet Głośnomówiący Z Inteligentnym Asystentem Odbieraj połączenia bezpośrednio na MUVO Play!

Głośnik działa także jako pakiet głośnomówiący, więc już nigdy nie przegapisz żadnego telefonu! Dzięki połączeniu Bluetooth możesz także aktywować Siri albo Asystenta Google2 poprzez jedno naciśnięcie przycisku na MUVO Play.

2) Ta funkcja wymaga połączenia Bluetooth z Twoim urządzeniem z systemem iOS lub Android z połączeniem internetowym.Akcesoria w zestawie: rozmiary: 80 x 80 x 110 mmPozostałe parametry:...