głośnik do ps3

Ranking głośników do ps3 – czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników do ps3. Ranking zawierający polecane głośniki do ps3 jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Głośnik ps11 marki Blaupunkt ☆

Głośnik ps11 marki Blaupunkt Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BLAUPUNKT
 • Nazwa produktu: Głośnik ps11 marki Blaupunkt
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6340e288b256f54f78f26016
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik ps11 marki Blaupunkt - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

 System audio z Bluetooth i funkcją karaoke PS11DB Niezwykła moc bo: Bluetooth do odtwarzania muzyki przez profil audio streaming (A2DP) Odtwarzacz USB/SD Odtwarzanie plików MP3/WMA Radio FM z pamięcią 40 stacji Equalizer: Rock, Jazz, Classic, Flat, Pop, Country Funkcja karaoke z dwoma mikrofonami bezprzewodowymi w pakiecie Pilot zdalnego sterowania Wejście AUX wyświetlacz LED Kolorowe oświetlenie Disco LED Moc maksymalna: 1200 W Zasilanie sieciowe: AC 110-240 V ~ 50/60 Hz Czas pracy na baterii: 3~4 h Czas ładowania: 6~8 h rozmiary: 308 (szer.) x 1033 (wys.) x 290 (gł.) mm Waga: 18,2 kg Prawdziwa dawka energii, solidny, czysty dźwięk i światła wprowadzające klubowy klimat...

posiadając do dyspozycji 1200 W mocy maksymalnej uzyskanie czystego, bogatego i dynamicznego dźwięku nie jest żadnym problemem. System gwarantuje bowiem, że bez względu na to jaką muzykę będzie odtwarzał, zawsze będzie ona najwyższej jakości.

Podstawową zaletą najnowszego systemu Power Audio marki Blaupunkt jest możliwość bezprzewodowego odtwarzania muzyki przez profil audio streaming. Idealnie sprawdzi się więc przy słuchaniu ulubionych przebojów zapisanych w pamięciach smartfonów czy tabletów, a w chwili połączenia z Internetem, na dodatek z serwisów streamingowych czy internetowych stacji radiowych, co lubią i nieraz wykorzystują młodzi ludzie w trakcie spotkań ze znajomymi.

Jak to wszystko uzyskać i rozkręcić wyśmienitą imprezę? PS11DB wyciąga z utworów pełne spektrum dźwięków, bez względu na to czy dominuje w nich solidny rock, melancholijny jazz czy taneczny pop. Dzięki equalizerowi, pracującemu w sześciu trybach (Rock, Jazz, Classic, Flat, Pop, Country), odtwarzane utwory spełnią wymagania wielbicieli różnorodnych gatunków muzycznych.

Dodatkowa, niezależna regulacja wysokich i niskich tonów, pozwala dokładnie wyregulować żądaną barwę dźwięku. Natomiast funkcja Super Bass oraz dwa 10 calowe przetworniki zapewnią odpowiednie doznania wszystkim sympatykom obszerniejszej ilości niskich częstotliwości w trakcie słuchania ulubionych wykonawców.

Dostarczysz muzykę na zewnątrz? Pewnie! Co więcej, każdy domowy salon może się stać salą klubową lub prawdziwą dyskoteką. Głośnik ma bowiem zastosowane kolorowe oświetlenie Disco LED, które może się zmieniać wraz z rytmem granych utworów lub wg ustalonego schematu.

Takie połączenie światła i muzyki bez wątpienia na długo zapadnie w pamięci imprezowiczów. Zastosowany tuner FM umożliwia słuchanie ulubionych list przebojów i audycji radiowych, a funkcja pozwalająca zapamiętanie aż 40 stacji, powoduje, że nie ma konieczności każdorazowego przeszukiwania częstotliwości.

Port USB i slot kart SD gwarantują odtwarzanie własnych playlist z podłączonych do systemu typu pendrive czy dysk przenośny, a także odczytywanie zawartości kart pamięci SD. Umożliwiają one odtwarzanie plików muzycznych w najpopularniejszych for...


☆ Blaupunkt Głośnik ps10 (5901750502064) ☆

Blaupunkt Głośnik ps10 (5901750502064) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BLAUPUNKT
 • Nazwa produktu: Blaupunkt Głośnik ps10 (5901750502064)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c0f6010d40333e59e4605c9
 • ID kategorii: 11752

☆ Blaupunkt Głośnik ps10 (5901750502064) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik mobilny Blaupunkt PS10DB czarny 1200W „Nie ma prawidłowej imprezy, bez korzystnej i głośnej muzyki" – trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem. Ludzie od za każdym razem potrzebowali towarzystwa muzyki w trakcie swoich spotkań.

W latach czterdziestych ubiegłego wieku słuchali muzyki na żywo, a gdy pod strzechy zagościły gramofony, odtwarzali muzykę z płyt winylowych. Gdy pojawiły się magnetofony, podczas imprez i spotkań zaczęto bawić się w towarzystwie boomboxów, a następnie przy wieżach stereo odtwarzających płyty kompaktowe.

NAJWAŻNIEJSZE parametry Bluetooth do odtwarzania muzyki poprzez profil audio streaming (A2DP) Odtwarzacz USB/SD Odtwarzanie plików MP3/WMA Radio FM z pamięcią 40 stacji Equalizer: Rock, Jazz, Classic, Flat, Pop, Country Funkcja karaoke z dwoma mikrofonami bezprzewodowymi w zestawie 2 wejścia na mikrofon przewodowy (brak w zestawie) Pilot zdalnego sterowania Wejście AUX wyświetlacz LED Kolorowe oświetlenie Disco LED Moc maksymalna: 1200 W Zasilanie sieciowe: AC 110-240 V ~ 50/60 Hz zastosowany akumulator: 18 V 4,5 Ah rozmiary: 322 (szer.) x 940 (wys.) x 377 (gł.) mm Waga: 17,58 kg Funkcjonalność progresywna technologia powoduje, iż odtwarzanie dźwięku jest jeszcze łatwiejsze, dzięki bezprzewodowym głośnikom imprezowym, które są poręczne, przenośne i wystarczająco solidne, aby drżały szyby w oknach!

wystarczy tylko zespoić swój smartfon z głośnikiem i bawić się przy dźwiękach ulubionych utworów z prywatnej biblioteki muzycznej lub korzystać z zasobów serwisów streamingowych. Najnowszy system audio producenta Blaupunkt PS10DB jest rewelacyjnym rozwiązaniem dla zapewnienia odpowiedniego poziomu głośności, a także uzyskania dźwięku z wielu różnorodnych źródeł.

Urządzenie zastosowany moduł Bluetooth, dzięki któremu można odtwarzać ulubione utwory zapisane w pamięci smartfona, tabletu czy komputera, a jeśli są one połączone z Internetem, możliwe jest korzystanie z wielu rozgłośni internetowych, a także niezliczonych serwisów muzycznych.

Głośnik wyposażony jest w czytnik kart SD, a także złącze USB. Podłączając kompatybilne nośniki o maksymalnej obszerności do 32 GB, można odtwarzać pliki muzyczne zapisane w formacie MP3, a także WMA. Na górnym panelu urządzenia zlokalizowane jest dodatkowo gniazdo AUX, dzięki któremu do głośnika możemy podłączyć sporo innych źródeł dźwięku, takich jak mobilny odtwarzacz MP3,jeszcze mikser muzyczny albo konsolę DJ.

PS10DB wyekwipowany jest ponadto w tuner FM, który umożliwia zapamiętanie do 40 dostępnych stacji radiowych i ich wygodne odsłuchiwanie, bez konieczności każdorazowego strojenia. Najnowszy w portfolio marki system audio ma wzmacniacz budujący konkretną moc maksymalną na poziomie 1200 W, co daje możliwość nagłośnienia całkiem szerokiej imprezy.

adekwatne ustawienie dźwięku zagwarantuje zaimplementowany equalizer z sześcioma trybami: Rock, Jazz, Classic, Flat, Pop, Country. Obsługę całego głośnika upraszcza dołączony pilot zdalnego sterowania. Kolejną ważna funkcją PS10DB jest funkcja karaoke, z załączonymi w zestawie dwoma mikrofonami bezprzewodowymi.

starczy je uruchomić, dostroić barwę i jakość dźwięku za pomocą odpowiednich pokręteł do regulacji głośności wyjściowej, tonów niskich i wysokich, a także echa i można zacząć śpiewać. O dodatkowe efekty zadba, umieszczone z przodu i na górze urządzenia, kolorowe oświetlenie LED z ośmioma różnorodnymi trybami.

Wyłącz światło, chwyć za mikrofon i poczuj się jak gwiazda estrady! Efekty świetlne na suficie pozwolą stworzyć Ci klimat disco. Urządzenie zarówno zasilanie sieciowe jak na dodatek wbudowany akumulator, którego czas ładowania wynosi około 6 godzin, a czas odtwarzania waha się w zakresie od 2 do 4 godzin, w zależności od wybranego poziomu głośności.

Stan naładowania baterii można sprawdzić na wskaźniku umieszczonym na zastosowanym w obudowę wyświetlaczu LED. Dzięki uchwytom na górnym panelu, a także zamocowanym kółkom, głośnik możemy łatwo i wygodnie przenosić.

PS10DB to wielofunkcyjne urządzenie, nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania ono w roli głośnika imprezowego, lecz może również być stosowany jako źródło dźwięku w sali do ćwiczeń, podczas konferencji, przyjęć w plenerze i do codziennego wykorzystywania w pokoju nastolatka.


☆ Blaupunkt Głośnik ps6 ☆

Blaupunkt Głośnik ps6 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BLAUPUNKT
 • Nazwa produktu: Blaupunkt Głośnik ps6
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5cbf7ce9c0faccc1e526e46a
 • ID kategorii: 11752

☆ Blaupunkt Głośnik ps6 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Kolumna głośnik Blaupunkt PS6 600W czarny bluetooth + mikrofon, pilot Spotkanie z przyjaciółmi, domówka w klubowym stylu, pokaz ewolucji w skateparku czy taneczne show w centrum miasta – takie chwile zawsze warto wesprzeć ulubionymi utworami.

Inne Rankingi:  głośnik przenośny xtreme

posiadając do dyspozycji przenośny System Audio PS6 z łatwością można sprostać każdemu muzycznemu wyzwaniu. To wysokiej jakości źródło rozrywki spełni oczekiwania także jako system nagłaśniający na sali treningowej, w szkole tańca czy w trakcie wszystkiego rodzaju eventów i jako sprzęt muzyczny w pokoju nastolatka.

mnogość funkcji, mocny i czysty dźwięk, mobilność oraz możliwość odtwarzania muzyki z różnych źródeł to mieszanka, dzięki której można rozkręcić każde przyjęcie i zapewnić wszystkim niemało zabawy i radości.

NAJWAŻNIEJSZE właściwości Bluetooth do odtwarzania muzyki poprzez profil audio streaming (A2DP) TWS (Funkcja bezprzewodowego stereo) Odtwarzacz USB/SD Odtwarzanie plików MP3/WMA Radio FM z pamięcią 40 stacji Equalizer: Rock, Classic, Jazz, Pop, Country, Flat Funkcja karaoke z mikrofonem bezprzewodowym w zestawie Pilot zdalnego sterowania Wejście AUX ekran LED Kolorowe oświetlenie Disco LED Moc maksymalna: 600 W Zasilanie sieciowe: AC 110-240 V ~ 50/60 Hz Zasilanie bateryjne: zastosowany akumulator 18 V 4500 mAh Czas pracy na baterii: 4~5 h Czas ładowania: 6~8 h rozmiary: 308 (szer.) x 605 (wys.) x 290 (gł.) mm Waga: 12 kg Głośnik o mocy 600W Moc maksymalna głośnika wynosi 600 W, dzięki czemu osiągalne jest nagłośnienie całkiem obszernej imprezy.

wielka, 10 calowa membrana głośnika niskotonowego w połączeniu z funkcją Super Bass stanie na wysokości zadania wszystkich entuzjastów niskich częstotliwości. Z kolei wyposażenie urządzenia w equalizer z sześcioma trybami (Rock, Classic, Jazz, Pop, Country i Flat) sprawia, że dźwięk można stosownie zintegrować do klimatu spotkania.

Taki sposób skomponowania funkcji i możliwość skorzystania z opcji oświetlenia LED pozwalają porządnie podkręcić charakter imprezy i wczuć się w prawdziwie dyskotekowe klimaty. PS6 zagwarantuje bowiem czysty, solidny dźwięk i oświetlenie w stylu disco.

True Wireless Stereo Wyposażenie modelu PS6 w funkcję TWS (True Wireless Stereo) zezwala na bezprzewodowe połączenie ze sobą dwóch maszyn. Oznacza to, że muzykę można odtwarzać jednocześnie z dwóch jednolitych głośników.

Po pomyślnym sparowaniu z głośnika głównego wydobywa się dźwięk „prawego kanału", a dźwięk „lewego kanału" realizowany jest za pomocą drugiego połączonego urządzenia. Dzięki takiej konfiguracji możemy uzyskać perfekcyjnej jakości dźwięk stereo, który naprawdę potrafi zaskoczyć.

Tuner FM W komplecie nie mogło także zabraknąć tunera FM, który zapamiętuje nawet 40 stacji radiowych. Funkcja ta pozwala na ich wygodne odsłuchiwanie, bez konieczności każdorazowego wyszukiwania częstotliwości.

Bezprzewodowe sterowanie Do zestawu dołączony jest pilot zdalnego sterowania, który upraszcza obsługę całego głośnika. Połącz się jak tylko chcesz Urządzenie ma wbudowany moduł Bluetooth, który bez problemu odtwarza utwory zapisane w pamięciach smartfonów czy tabletów, a w momencie połączenia z Internetem, także z serwisów streamingowych czy internetowych stacji radiowych.

Wyposażenie głośnika w czytnik kart SD, a także port USB zezwala na natomiast odtwarzanie plików muzycznych w najpopularniejszych formatach dźwiękowych, czyli MP3 i WMA, które zajmują w pamięci niedużo miejsca, a mimo to gwarantują wysoką jakość brzmienia.

ponadto, dzięki wyposażeniu PS6 w wejście AUX, można do niego podłączyć mobilny odtwarzacz MP3, mikser muzyczny czy konsolę DJ oraz dużo innych źródeł dźwięku, które mają wyjście audio. Karaoke Ważną funkcją modelu PS6 jest opcja karaoke.

Do zestawu dołączony jest mikrofon bezprzewodowy, dzięki któremu bez przeszkód można zacząć przygodę ze śpiewem, a choćby poczuć się jak gwiazda muzyki pop, rock czy country… Karaoke to perfekcyjna zabawa zarówno dla niepokaźnych, jak i wielkich fanów śpiewania.

W celu uzyskania najbardziej słusznej barwy dźwięku mikrofonu możliwe jest oddzielne ustawienie niskich i wysokich częstotliwości, a także funkcja echa, niwelująca ewentualny pogłos. Zasilanie System Power Audio zasilać można na dwa sposoby: poprzez zasilacz sieciowy lub poprzez zaimplementowany akumulator.

To drugie rozwiązanie pozwala na bezprzewodowe odtwarzanie muzyki choćby do 5 godzin, dzięki temu można przetańczyć cały wieczór bez konieczności podłączenia urządzenia do prądu. Na naładowanie baterii do pełna potrzeba natomiast 6-8 godzin.

Łatwe transportowanie Waga głośnika, która nie przekracza 12 kg, wydobywana rączka, a także kółka transportowe sprawiają, iż przeniesienie głośnika z miejsca na miejsce nie sprawia pokaźniejszego problem. Zabierz PS6 ze sobą gdzie tylko chcesz i ciesz się pełnym, bogatym


☆ Głośnik Blaupunkt PS05 ☆

Głośnik Blaupunkt PS05 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BLAUPUNKT
 • Nazwa produktu: Głośnik Blaupunkt PS05
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61d09dfe5ecf79ab820e4b10
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Blaupunkt PS05 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik Power Audio Blaupunkt PS05.2DB Karaoke System audio z Bluetooth i funkcją karaoke PS05.2DB. Przekonaj się już dziś jak prawidłowo może brzmieć Twoja ulubiona muzyka na Party Speakerze! NAJWAŻNIEJSZE parametryWejście: AUXWyświetlacz: LEDKolorowe oświetlenie: Disco LEDMoc maksymalna: 800 WZasilanie sieciowe: AC 110-240 V ~ 50/60 HzZasilanie bateryjne: zaimplementowany akumulator 12 V 4000 mAhCzas pracy na baterii: 3 hCzas ładowania: 3 hRadio FM z cyfrową syntezą PLL i pamięcią 40 stacjiEqualizer: Rock, Classic, Jazz, DanceFunkcja karaoke z bezprzewodowym mikrofonem w komplecie Party Speaker PS05.2DBMarki Blaupunkt to nadzwyczajne źródło dźwięku w każdych warunkach.

Nagłośni dużą imprezę, rozkręci gości na domowym parkiecie. Sprawdzi się także na wszelkiego rodzaju eventach albo szkoleniach.Ten wysokiej jakości, ergonomiczny głośnik będzie w dodatku świetnym uzupełnieniem niedużej sali tanecznej albo treningowej.Maksymalna moc głośnika wynosząca 800 W, użycie najwyższej jakości materiałów i czysty, przezroczysty dźwięk, połączony z efektami świetlnymi oraz dodatkowymi funkcjami, takimi jak karaoke i radio FM, to wybuchowa mieszanka, która rozkręci każde przyjęcie i zapewni sporo radości.Co więcej, głośnik wyekwipowany został w zasilanie bateryjne, dzięki temu bez przeszkód możesz zorganizować naprawdę znakomitą zabawę w plenerze.

zaimplementowany akumulator o napięciu 12 V i pojemności 4000 mAh umożliwia działanie głośnika poprzez 3 godziny bez przerwy. PS05.2DBUmożliwia słuchanie muzyki z wielu źródeł. Zastosowany moduł Bluetooth umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie Twojej ulubionej muzyki z sprzętów przenośnych takich jak smartfony czy tablety.Znajdujący się na górnym panelu port USB, umożliwia użytkownikowi także odtwarzanie ulubionych plików audio, zapisanych na wszystkiego typu przenośnych pamięciach USB.Kolejnym dostępnym wejściem jest port AUX, dzięki któremu możliwe jest podłączenie wszelkich dodatkowych, przewodowych źródeł dźwięku.

Urządzenie obsługuje pliki muzyczne zapisane w najpopularniejszym aktualnie formacie audio, czyli MP3.Urządzenie też zaimplementowany tuner FM z możliwością zapamiętania 40 stacji, co pozwala słuchać swej ulubionej rozgłośni bez potrzeby każdorazowego wyszukiwania częstotliwości.

wbudowany equalizerDzięki equalizerowi proponującemu tryby rock, classic, jazz i dance, dźwięk można dopasować do swoich preferencji, a także obecnie słuchanego utworu. Oprócz tego urządzenie ma odrębną regulację basów i sopranów realizowaną za pomocą suwaków na górnym panelu.Funkcja karaokeWbudowana funkcja karaoke z załączonym bezprzewodowym mikrofonem pomoże rozkręcić każde przyjęcie i zapewni mnóstwo frajdy, zarówno dzieciom jak i dorosłym.

Włącz podkład swej ulubionej piosenki, chwyć za mikrofon i poczuj się jak gwiazda estrady!Efekty świetlneWynieś imprezę na wyższy poziom z efektami świetlnymi LED Disco Lights (7 trybów LED + tryb automatyczny, w którym 7 kolorów zmienia się naprzemiennie, a także tryb OFF).

Rozświetl wnętrze wieloma pulsującymi odcieńmi i stwórz prawdziwą atmosferę dyskoteki w zaciszu własnego domu. Daj się ponieść muzyce!Wygoda stosowaniaUrządzeniem można komfortowo sterować za pomocą dołączonego pilota.

przy pomocy specjalnych wgłębień można go w dodatku swobodnie przenieść, a konkretna kompozycja zagwarantuje jednostajną pozycję sprzętu na każdej płaskiej powierzchni, zarówno w pozycji poziomej, jak i pionowej.Przekonaj się już dziś jak dobrze może brzmieć Twoja ulubiona muzyka na Party Speakerze!

SPECYFIKACJA technicznABluetooth do odtwarzania muzyki poprzez profil audio streaming (A2DP)Odtwarzacz USBOdtwarzanie plików MP3/WMARadio FM z cyfrową syntezą PLL i pamięcią 40 stacjiEqualizer: Rock, Classic, Jazz, DanceFunkcja karaoke z bezprzewodowym mikrofonem w zestawiePilot zdalnego sterowaniaWejście AUXWyświetlacz LEDKolorowe oświetlenie Disco LEDMoc maksymalna: 800 WZasilanie sieciowe: AC 110-240 V ~ 50/60 HzZasilanie bateryjne: zastosowany akumulator 12 V 4000 mAhCzas pracy na baterii: 3 hCzas ładowania: 3 hWymiary: 210 (szer.) x 610 (wys.) x 300 (gł.) mmWaga: 7,5 kg


☆ Głośnik Sharp PS-919, PS-919 (BK) ☆

Głośnik Sharp PS-919, PS-919 (BK) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sharp
 • Nazwa produktu: Głośnik Sharp PS-919, PS-919 (BK)
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e6179e3c0facc85a45e6141
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Sharp PS-919, PS-919 (BK) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik bezprzewodowy Sharp PS-919(BK) Czarny System audio 2.1-kanałowy Bez względu na to, jaki jest Twój ulubiony serial lub lista odtwarzania: System Sharp w głośniku bezprzewodowym Sharp PS-919(BK) jest wyposażony w 2.1-kanałowy system audio z 2 pełnozakresowymi głośnikami i przeznaczonym subwooferem, który odtwarza dźwięk w stylu kinowym/klubowym w Twoim domu.

Inne Rankingi:  Wzmacniacz basowy Marshall

Bluetooth Proste, prędkie, sprężyste: używaj technice Bluetooth w głośniku bezprzewodowym Sharp PS-919(BK) do bezprzewodowego połączenia urządzenia audio producenta Sharp z innymi urządzeniami, takimi jak smartfon lub tablet.

Dzięki niemu Twoje opcje będą jeszcze bardziej wszechstronne. Micro USB: obsługa / ładowanie starczy wykorzystać micro USB w głośniku bezprzewodowym, aby korzystać z urządzenia audio firmy Sharp w sieci albo je naładować.

Można je na dodatek podłączyć na przykład do laptopa lub power banku. Tryb duo/bezprzewodowe stereo (TWS) Dwa razy lepiej: technika True Wireless Stereo (TWS) zastosowany w głośnik bezprzewodowy Sharp PS-919(BK) usprawnia parowanie dwóch głośników Sharp w celu uzyskania, jak się pewnie domyślasz, prawdziwego bezprzewodowego stereo.

Tryb duo/bezprzewodowe stereo (TWS) Dwa razy lepiej: technologia True Wireless Stereo (TWS) zaimplementowany w głośnik bezprzewodowy Sharp PS-919(BK) ułatwia parowanie dwóch głośników Sharp w celu uzyskania, jak się pewnie domyślasz, prawdziwego bezprzewodowego stereo.

Światła dyskotekowe Czas na imprezę, gdziekolwiek jesteś: dzisiaj możesz bawić się wykorzystując wielokolorowe efekty świetlne i stworzyć niebanalny pokaz świetlny wykorzystując do tego celu światła LED w głośniku bezprzewodowym Sharp PS-919(BK).

wbudowana bateria ładowalna Do 14 godzin słuchania muzyki w trasie: możesz oddać się tej przyjemności dzięki głośnikowy bezprzewodowemu audio firmy Sharp PS-919(BK). Następnie szybko je naładuj - i gotowe!


☆ Głośnik Sharp PS-929 (4974019143262) ☆

Głośnik Sharp PS-929 (4974019143262) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sharp
 • Nazwa produktu: Głośnik Sharp PS-929 (4974019143262)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62c7248ab256f56a976bb9df
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Sharp PS-929 (4974019143262) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:nie;Czas pracy do:13 h;Aplikacja do sterowania:nie;Bluetooth:tak;Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;DLNA:nie;Funkcje:podbicie basów, korektor dźwięku, efekty świetlne, możliwość łączenia systemów;Funkcje dodatkowe:funkcja TWS True Wireless Stereo (łączenie dwóch systemów), podświetlenie diodami LED, USB - muzyka;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Kolor pokrywy:czarny;Korektor dźwięku (Equalizer):tak;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Moc:180 W;Moc znamionowa RMS:180 W;NFC:nie;Obsługiwane formaty audio:FLAC, MP3, WAV;Pamięć stacji:0;Podbicie basu:tak;Radio:nie;Regulacja tonów wysokich / niskich:nie;System dźwięku przestrzennego:nie;Waga:6,7 kg;Wejście liniowe audio AUX:tak;Wejście mikrofonowe:tak;Wi-Fi:nie;Włącznik czasowy:nie;Wyjście liniowe audio:nie;Wyjście słuchawkowe:nie;Wyłącznik czasowy:nie;wymiary zestawu (szer.

x wys. X głęb.):260 x 554 x 268 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, mikrofon;Zasilanie:110 - 240 V 50/60 Hz, zaimplementowany akumulator;Zasilanie:sieciowe, akumulatorowe;Zegar:nie;Zgodność z Apple (dokument):nie;Złącza:2x USB, AUX, mikrofon, gitarowe;Złącze Ethernet:nie;Złącze gitarowe:tak;Złącze HDMI:nie;Złącze USB:tak...


☆ Sven głośnik bezprzewodowy ps-440 (6438162019082) ☆

Sven głośnik bezprzewodowy ps-440 (6438162019082) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SVEN
 • Nazwa produktu: Sven głośnik bezprzewodowy ps-440 (6438162019082)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fa4e968d40333a407361441
 • ID kategorii: 11752

☆ Sven głośnik bezprzewodowy ps-440 (6438162019082) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

nieprzeciętna jakość dźwięku, produktywne podświetlenie, wejście mikrofonowe z regulacją głośności. A wszystko to w niewielkim urządzeniu ważącym zaledwie 2,25 kg. Poznaj SVEN PS-440 - boombox nowej generacji dla tych, którzy cenią sobie wszechstronność i kompaktowość.

Ten przenośny głośnik został wytwarzany specjalnie dla tych, którzy idą poprzez życie z mottem „wakacje na co dzień". Razem z nim możesz zorganizować zabawną imprezę z piosenkami i tańcami w dowolnym miejscu - w domu i na wsi, na wycieczce po kraju i na wakacjach....


☆ głośnik w głowie. o leczeniu psychiatrycznym w polsce ☆

głośnik w głowie. o leczeniu psychiatrycznym w polsce Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: głośnik w głowie. o leczeniu psychiatrycznym w polsce
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63a37a903754b7413d44ad30
 • ID kategorii: 8833

☆ głośnik w głowie. o leczeniu psychiatrycznym w polsce - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Co czwarty Polak w jakimś momencie życia miał kłopoty ze zdrowiem psychicznym – wynika z badania dotyczącego kondycji psychicznej mieszkańców Polski. To znaczy, iż ponad osiem milionów osób w naszym kraju doświadczało albo doświadcza zaburzeń psychicznych.

Ale z powodu słabej...


☆ Sven głośnik bezprzewodowy ps-550 ☆

Sven głośnik bezprzewodowy ps-550 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SVEN
 • Nazwa produktu: Sven głośnik bezprzewodowy ps-550
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62a1085b3754b787f3927d82
 • ID kategorii: 5969

☆ Sven głośnik bezprzewodowy ps-550 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SVEN PS-550 został wyekwipowany w kolorowe oświetlenie, bezprzewodową transmisje sygnału przez Bluetooth, wejście mikrofonowe z funkcją echa, a także zastosowany odtwarzacz plików audio z maszyn pamięci flash USB i kart microSD....


☆ Sven głośnik bezprzewodowy ps-550 (6438162018153) ☆

Sven głośnik bezprzewodowy ps-550 (6438162018153) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SVEN
 • Nazwa produktu: Sven głośnik bezprzewodowy ps-550 (6438162018153)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 630ea25d5ecf7991bb1a22af
 • ID kategorii: 11752

☆ Sven głośnik bezprzewodowy ps-550 (6438162018153) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SVEN PS-550 został zaopatrzony w kolorowe oświetlenie, bezprzewodową transmisje sygnału poprzez Bluetooth, wejście mikrofonowe z funkcją echa i zastosowany odtwarzacz plików audio z sprzętów pamięci flash USB i kart microSD.Najtańsze głośniki do ps3 – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników do ps3. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ głośnik w głowie. o leczeniu psychiatrycznym w polsce ☆

głośnik w głowie. o leczeniu psychiatrycznym w polsce Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: głośnik w głowie. o leczeniu psychiatrycznym w polsce
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61f29c6d0a3d5f55eb57d8fe
 • ID kategorii: 8833

☆ głośnik w głowie. o leczeniu psychiatrycznym w polsce - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Co czwarty Polak w jakimś momencie życia miał kłopoty ze zdrowiem psychicznym – wynika z badania dotyczącego kondycji psychicznej mieszkańców Polski. To znaczy, że ponad osiem milionów osób w naszym kraju doświadczało lub doświadcza zaburzeń psychicznych.

Ale z powodu słabej dostępności pomocy – i uprzedzeń wobec ludzi chorych – do psychologa lub psychiatry trafiło zaledwie szesnaście procent. Problem chorób i zaburzeń psychicznych dotyka osób w każdym wieku, od dzieci po ludzi starszych.

Cierpią między innymi na schizofrenię, depresję, uzależnienia, zaburzenia odżywiania czy zaburzenia rozwojowe. Niejednokrotnie kłopoty powoduje już postawienie diagnozy, leczenie jest jeszcze większym wyzwaniem.

To proces, który może trwać latami, wymaga cierpliwości, elastyczności, wytrwałości – tak pacjenta, jak i lekarzy. Wymagaprawidłowego planu – i pieniędzy. Jak to wygląda w Polsce? Aneta Pawłowska-Krać rozmawia z pacjentami i ich rodzinami, z psychiatrami, pielęgniarzami i pielęgniarkami i kreśli obraz polskiej psychiatrii, niestety w ciemnych kolorch.

Pacjenci są hospitalizowani za późno, zostają w szpitalach za długo, nie posiadają tam stosownego wsparcia i opieki, są faszerowani lekami i wypuszczani z oddziałów bez wskazówek, jak radzić sobie dalej.

Trudno jednak całą winą obarczać personel szpitali i poradni – jest tak nieliczny i przeciążony, iż zwyczajnie nie może poświęcić pacjentom tyle uwagi, ile potrzebują. Czy jest wyjście z tej sytuacji? Autorka przygląda się rozwiązaniom przyjętym w innych krajach, analizuje wdrażaną obecnie z pewnym trudem reformę psychiatrii.

I choć widać światełko w tunelu, nie sposób stwierdzić, czy to wyjście, czy może rozpędzony pociąg, który zbliża się w naszym kierunku i już za późno, by uniknąć kolizji. Tytuł Głośnik w głowie. O leczeniu psychiatrycznym w Polsce Autor Aneta Pawłowska-Krać Wydawnictwo Czarne EAN 9788381914055 ISBN 9788381914055 Kategoria Literatura\Esej reportaż seria Reportaż ilość stron 232 Rok wydania 2022


☆ głośnik w głowie. o leczeniu psychiatrycznym w polsce ☆

głośnik w głowie. o leczeniu psychiatrycznym w polsce Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: głośnik w głowie. o leczeniu psychiatrycznym w polsce
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63a37a903754b7413d44ad30
 • ID kategorii: 8833

☆ głośnik w głowie. o leczeniu psychiatrycznym w polsce - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Co czwarty Polak w jakimś momencie życia miał kłopoty ze zdrowiem psychicznym – wynika z badania dotyczącego kondycji psychicznej mieszkańców Polski. To znaczy, iż ponad osiem milionów osób w naszym kraju doświadczało albo doświadcza zaburzeń psychicznych.

Ale z powodu słabej...


☆ Głośnik w głowie. O leczeniu psychiatrycznym w Polsce ☆

Głośnik w głowie. O leczeniu psychiatrycznym w Polsce Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Czarne
 • Nazwa produktu: Głośnik w głowie. O leczeniu psychiatrycznym w Polsce
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6390b498902e5147683af3ae
 • ID kategorii: 302
Inne Rankingi:  Wzmacniacz lampowy do 4000 zł

☆ Głośnik w głowie. O leczeniu psychiatrycznym w Polsce - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Co czwarty Polak w jakimś momencie życia miał kłopoty ze zdrowiem psychicznym – wynika z badania dotyczącego kondycji psychicznej mieszkańców Polski. To znaczy, że ponad osiem milionów osób w naszym kraju doświadczało lub doświadcza zaburzeń psychicznych. Lecz z powodu słabej przystępności pomocy – i uprzedzeń wobec ludzi chorych – do psychologa lub psychiatry trafiło zaledwie szesnaście procent. Problem chorób i zaburzeń psychicznych dotyka osób w każdym wieku, od dzieci po ludzi starszych. Cierpią między innymi na schizofrenię, depresję, uzależnienia, zaburzenia odżywiania czy zaburzenia rozwojowe. Często kłopoty sprawia już postawienie diagnozy, leczenie jest jeszcze obszerniejszym wyzwaniem. To cykl, który może trwać latami, wymaga cierpliwości, rozciągliwości, wytrwałości – tak pacjenta, jak i lekarzy. Wymagaprawidłowego planu – i pieniędzy. Jak to wygląda w Polsce? Aneta Pawłowska-Krać rozmawia z pacjentami i ich rodzinami, z psychiatrami, pielęgniarzami i pielęgniarkami i kreśli obraz polskiej psychiatrii, niestety w ciemnych odcieńch. Pacjenci są hospitalizowani za późno, zostają w szpitalach za długo, nie posiadają tam odpowiedniego wsparcia i opieki, są faszerowani lekami i wypuszczani z oddziałów bez wskazówek, jak radzić sobie dalej. Trudno jednak całą winą obarczać personel szpitali i poradni – jest tak nieliczny i przeciążony, że zwyczajnie nie może poświęcić pacjentom tyle uwagi, ile potrzebują. Czy jest wyjście z tej sytuacji? Autorka przygląda się rozwiązaniom przyjętym w innych krajach, analizuje wdrażaną obecnie z pewnym trudem reformę psychiatrii. I choć widać światełko w tunelu, nie sposób stwierdzić, czy to wyjście, czy może rozpędzony pociąg, który zbliża się w naszym kierunku i już za późno, żeby uniknąć kolizji.

☆ Sven głośnik bezprzewodowy ps-440 (6438162019082) ☆

Sven głośnik bezprzewodowy ps-440 (6438162019082) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SVEN
 • Nazwa produktu: Sven głośnik bezprzewodowy ps-440 (6438162019082)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fa4e968d40333a407361441
 • ID kategorii: 11752

☆ Sven głośnik bezprzewodowy ps-440 (6438162019082) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

idealna jakość dźwięku, skuteczne podświetlenie, wejście mikrofonowe z regulacją głośności. A wszystko to w niedużym urządzeniu ważącym zaledwie 2,25 kg. Poznaj SVEN PS-440 - boombox nowej generacji dla tych, którzy cenią sobie wszechstronność i kompaktowość.

Ten mobilny głośnik został stworzony specjalnie dla tych, którzy idą przez życie z mottem „wakacje na co dzień". Razem z nim możesz zorganizować zabawną imprezę z piosenkami i tańcami w dowolnym miejscu - w domu i na wsi, na wycieczce po kraju i na wakacjach....


☆ Głośnik Sharp PS-919, PS-919 (BK) ☆

Głośnik Sharp PS-919, PS-919 (BK) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sharp
 • Nazwa produktu: Głośnik Sharp PS-919, PS-919 (BK)
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e6179e3c0facc85a45e6141
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Sharp PS-919, PS-919 (BK) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik bezprzewodowy Sharp PS-919(BK) Czarny System audio 2.1-kanałowy Bez względu na to, jaki jest Twój ulubiony serial lub lista odtwarzania: System Sharp w głośniku bezprzewodowym Sharp PS-919(BK) jest wyposażony w 2.1-kanałowy system audio z 2 pełnozakresowymi głośnikami i przeznaczonym subwooferem, który odtwarza dźwięk w stylu kinowym/klubowym w Twoim domu.

Bluetooth Proste, szybkie, sprężyste: używaj technice Bluetooth w głośniku bezprzewodowym Sharp PS-919(BK) do bezprzewodowego połączenia urządzenia audio firmy Sharp z innymi urządzeniami, takimi jak smartfon lub tablet.

Dzięki niemu Twoje opcje będą jeszcze bardziej wszechstronne. Micro USB: obsługa / ładowanie starczy wykorzystać micro USB w głośniku bezprzewodowym, żeby korzystać z urządzenia audio producenta Sharp w sieci lub je naładować.

Można je również podłączyć na przykład do laptopa lub power banku. Tryb duo/bezprzewodowe stereo (TWS) Dwa razy lepiej: technologia True Wireless Stereo (TWS) zastosowany w głośnik bezprzewodowy Sharp PS-919(BK) usprawnia parowanie dwóch głośników Sharp w celu uzyskania, jak się pewnie domyślasz, prawdziwego bezprzewodowego stereo.

Tryb duo/bezprzewodowe stereo (TWS) Dwa razy lepiej: technika True Wireless Stereo (TWS) zaimplementowany w głośnik bezprzewodowy Sharp PS-919(BK) ułatwia parowanie dwóch głośników Sharp w celu uzyskania, jak się pewnie domyślasz, prawdziwego bezprzewodowego stereo.

Światła dyskotekowe Czas na imprezę, gdziekolwiek jesteś: dzisiaj możesz bawić się wykorzystując wielokolorowe efekty świetlne i stworzyć interesujący pokaz świetlny wykorzystując do tego celu światła LED w głośniku bezprzewodowym Sharp PS-919(BK).

wbudowana bateria ładowalna Do 14 godzin słuchania muzyki w trasie: możesz oddać się tej przyjemności dzięki głośnikowy bezprzewodowemu audio producenta Sharp PS-919(BK). Następnie szybko je naładuj - i gotowe!


☆ Głośnik mobilny SVEN PS-580 Czarny ☆

Głośnik mobilny SVEN PS-580 Czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SVEN
 • Nazwa produktu: Głośnik mobilny SVEN PS-580 Czarny
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6006a4515ecf790fd0c886e4
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik mobilny SVEN PS-580 Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SVEN PS-580 został wyekwipowany w bezprzewodową transmisje sygnału przez Bluetooth, ładne wielokolorowe oświetlenie, bezprzewodowe podłączenie dwóch głośników do jednego źródła, zaimplementowany odtwarzacz audio z kartami pamięci USB-ash i micro SD, budowany korektor, wejście mikrofonowe z funkcją echa, wbudowane radio FM i wyświetlacz LED....

☆ Sven głośnik bezprzewodowy ps-550 ☆

Sven głośnik bezprzewodowy ps-550 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SVEN
 • Nazwa produktu: Sven głośnik bezprzewodowy ps-550
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62a1085b3754b787f3927d82
 • ID kategorii: 5969

☆ Sven głośnik bezprzewodowy ps-550 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SVEN PS-550 został wyekwipowany w kolorowe oświetlenie, bezprzewodową transmisje sygnału poprzez Bluetooth, wejście mikrofonowe z funkcją echa oraz zastosowany odtwarzacz plików audio z sprzętów pamięci flash USB i kart microSD....


☆ Sven głośnik bezprzewodowy ps-550 (6438162018153) ☆

Sven głośnik bezprzewodowy ps-550 (6438162018153) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SVEN
 • Nazwa produktu: Sven głośnik bezprzewodowy ps-550 (6438162018153)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 630ea25d5ecf7991bb1a22af
 • ID kategorii: 11752

☆ Sven głośnik bezprzewodowy ps-550 (6438162018153) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SVEN PS-550 został zaopatrzony w kolorowe oświetlenie, bezprzewodową transmisje sygnału przez Bluetooth, wejście mikrofonowe z funkcją echa oraz zastosowany odtwarzacz plików audio z urządzeń pamięci flash USB i kart microSD.


☆ Głośnik mobilny SVEN PS-600 Czarny ☆

Głośnik mobilny SVEN PS-600 Czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SVEN
 • Nazwa produktu: Głośnik mobilny SVEN PS-600 Czarny
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6002b941b256f593e06055f0
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik mobilny SVEN PS-600 Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SVEN udało się stworzyć wyjątkowo mocny i konkretny bezprzewodowy głośnik bluetooth o mocy 50 watów - imponujący wskaźnik w kategorii modeli przenośnych. W rzeczywistości jest to pełnowartościowe centrum multimedialne (boombox) z zaimplementowanymi dwoma bateriami każda o objętości aż 4000mAh. Wszystko po to żeby zapewnić odpowiednią moc dla tej konkretnej jednostki. Głośnik odtwarza muzykę z napędu flash USB, karty MicroSD, a także łapie falę radiową no i oczywiście łączy się z urządzeniami bezprzewodowymi. W pudełku z urządzeniem, oprócz głośnika ogólnego, użytkownik wynajdzie parę przewodów: jack i USB do ładowania SVEN PS-600. Urządzenie jest dość wielkich wymiarów. Transport upraszcza nam specjalny uchwyt. Z przodu odszukamy aż cztery głośniki o średnicy 35mm oraz 110mm i bass reflex w centralnej części urządzenia. Urządzenie genialnie nadaje się do każdego rodzaju gatunku muzyki....

☆ Głośnik mobilny ps-650 czarny marki Sven ☆

Głośnik mobilny ps-650 czarny marki Sven Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SVEN
 • Nazwa produktu: Głośnik mobilny ps-650 czarny marki Sven
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62e9b3590a3d5fc490f737fb
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik mobilny ps-650 czarny marki Sven - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SVEN udało się stworzyć wyjątkowo mocny i potężny bezprzewodowy głośnik bluetooth o mocy 50 watów - imponujący wskaźnik w kategorii modeli przenośnych. W rzeczywistości jest to pełnowartościowe centrum multimedialne (boombox) z wbudowanymi dwoma bateriami każda o obszerności aż 4000mAh. Wszystko po to żeby zapewnić odpowiednią moc dla tej solidnej jednostki. Głośnik odtwarza muzykę z napędu flash USB, karty MicroSD i łapie falę radiową no i oczywiście łączy się z urządzeniami bezprzewodowymi. W pudełku z urządzeniem, oprócz głośnika ogólnego, użytkownik odnajdzie parę przewodów: jack i USB do ładowania SVEN PS-650. Urządzenie jest dość sporych rozmiarów. Transport upraszcza nam specjalny uchwyt. Z przodu wynajdziemy aż cztery głośniki o średnicy 35mm oraz 110mm i bass reflex w centralnej części urządzenia. Urządzenie perfekcyjnie nadaje się do każdego typu gatunku muzyki....