głośnik domowy

Ranking głośników domowych – czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników domowych. Ranking zawierający polecane głośniki domowe jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Głośnik Bose Portable Home Speaker ☆

Głośnik Bose Portable Home Speaker Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Głośnik Bose Portable Home Speaker
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5dce0933902e5162128cae82
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Bose Portable Home Speaker - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
NASZ najbardziej WSZECHSTRONNY INTELIGENTNY GŁOŚNIK


Głośnik Bose Portable Home Speaker to bezprzewodowy głośnik domowy i mobilny głośnik Bluetooth® w jednym. Możesz go przenosić z pokoju do pokoju albo zabrać ze sobą na zewnątrz, dokąd tylko chcesz. W każdym miejscu z Wi-Fi® możesz kontrolować ten inteligentny głośnik za pomocą aplikacji Bose Music i bezpośrednio z chmury odtwarzać muzykę, a także słuchać radia i podcastów. Użytkownicy maszyn Apple mogą też używać Apple AirPlay 2, żeby odtwarzać treści ze swoich sprzętów. Pobierz gratisową aplikację Bose Music, żeby skonfigurować swój głośnik, a potem korzystaj z niej,łatwo przeglądać całą muzykę w jednym miejscu, a także zmieniać stacje, listy odtwarzania i usługi oraz na bieżąco aktualizować oprogramowanie głośnika.

POSŁUCHAJ. POCZUJESZ RÓŻNICĘ.

przy pomocy aplikacji możeszzespolić swój głośnik Bose Portable Home Speaker z innymi inteligentnymi głośnikami lub głośnikami soundbar od Bose, aby uzyskać jednolite brzmienie w całym domu. Słuchaj najróżniejszych piosenek w różnorodnych pomieszczeniach lub tej samej piosenki w każdym pomieszczeniu jednocześnie. Poza zasięgiem Wi-Fi możesz kontrolować go tak, jak każdy inny przenośny głośnik – przy pomocy telefonu komórkowego lub tabletu – wykorzystując Bluetooth, aby słuchać wszelkiego, co można odtworzyć na Twoim urządzeniu. Bez względu na to, gdzie jesteś, możesz odtwarzać do 12 godzin na jednym ładowaniu akumulatora. I niezależnie od tego, czego słuchasz, do Twoich uszu będzie docierać fenomenalny, wielokierunkowy dźwięk Bose.

POZNAJ FUNKCJE

Łatwe przesyłanie strumieniowe

Dzięki głośnikowi Portable Home Speaker możesz słuchać muzyki z popularnych serwisów, takich jak Spotify, Amazon Music i Deezer, wszędzie tam, gdzie masz dostęp do sieci Wi-Fi. W każdym innym miejscu możesz korzystać z funkcji Bluetooth, by przesyłać muzykę z telefonu komórkowego lub tabletu. Użytkownicy maszyn firmy Apple mogą na dodatek korzystać z funkcji AirPlay 2, aby odtwarzać dźwięk ze swych urządzeń.

Prosta konfiguracja i pełna kontrola

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje dotyczące konfigurowania głośnika, pobierz darmową aplikację Bose Music. Następnie korzystaj z niej, żeby w prosty sposób oglądać całą muzykę w jednym miejscu, płynnie przełączać się pomiędzy stacjami, listami odtwarzania i usługami oraz aktualizować oprogramowanie głośnika. Dzięki aplikacji Bose Music możeszzintegrować głośnik Bose Portable Home Speaker z innymi inteligentnymi głośnikami lub głośnikami soundbar od Bose, żeby uzyskać jednolite brzmienie w całym domu. Możesz słuchać przeróżnych piosenek w przeróżnych pomieszczeniach albo tej samej piosenki w każdym pomieszczeniu jednocześnie i śpiewać razem z pozostałymi domownikami.

Doskonalszy efekt we współpracy z innymi produktami producenta

Głośnik Bose Portable Home Speaker należy do nowej rodziny inteligentnych głośników marki Bose, do której należą Home Speaker 300, Home Speaker 500, Soundbar 500 i Soundbar 700. Zacznij od jednego systemu, a potem w dowolnym momencie dodawaj kolejne. Nic tak nie tworzy domowej atmosfery jak znakomity dźwięk Bose dostępny w każdym pomieszczeniu.

Wszystko naładowane i gotowe do pracy

Ta opcjonalna podstawka ładująca (sprzedawana oddzielnie) idealnie współpracuje z głośnikiem Bose Portable Home Speaker. Naładuje akumulator Twojego głośnika, gdy go nie używasz — a także wtedy, gdy odtwarzasz muzykę.

niejednokrotnie ZADAWANE PYTANIA

Jakie są główne atuty głośnika Bose Portable Home Speaker?

Bose Portable Home Speaker to znamionujący się niewiarygodnym brzmieniem inteligentny głośnik, który poradzi sobie w dowolnej sytuacji. Stwarza zaskakująco przestrzenny, wzbogacony głębokimi, soczystymi basami dźwięk, który równomiernie rozchodzi się w każdym kierunku, dzięki czemu otacza Cię ze wszystkich stron. Jest zasilany przy pomocy akumulatora, dlatego możesz łatwo nosić go ze sobą po całym domu i korzystać z funkcji Google Assistant i Amazon Alexa, aby wybierać ulubione utwory. Poza zasięgiem sieci Wi-Fi® jest to znakomity głośnik Bluetooth®, który pozwala na słuchanie muzyki w dowolnym miejscu. Ponadto możesz nim sterować za pomocą aplikacji Bose Music, technice Apple AirPlay 2 lub funkcji Spotify® Connect i za pomocą intuicyjnych przycisków na głośniku. Możesz go związać z innymi inteligentnymi głośnikami Bose, żeby wypełnić dom dźwiękiem, a choćby wysłać zsynchronizowany dźwięk do głośnika Bluetooth Bose albo słuchawek.

Jak wypada głośnik Bose Portable Home Speaker w porównaniu z głośnikami Bose Home Speaker 500 i Bose Home Speaker 300?

Bose Portable Home Speaker to nasz jedyny mobilny głośnik inteligentny. Modele Bose Home Speaker 300 i Home Speaker 500 nie są wyekwipowane w akumulator i muszą być podłączone do gniazdka elektrycznego, aby działały. Głośniki Bose Portable Home Speaker i Home Speaker 300 mają porównywalną charakterystykę — identyczną jakość dźwięku wielokierunkowego i imponująco bogate brzmienie basów — przy zbliżonych, kompaktowych wymiarach. Natomiast większy głośnik Bose Home Speaker 500 to nasz najlepiej brzmiący, inteligentny głośnik, który zapewnia stereofoniczny, wypełniający całe wnętrze dźwięk z jednego źródła. Głośnik Home Speaker 500 jest również zaopatrzony w ekran, który pokazuje, co jest odtwarzane. Głośnik Portable Home Speaker jest wodoodporny i nie ma wejścia AUX. Natomiast głośniki Home 300 i 500 nie są wodoodporne,posiadają wejście AUX. Wszystkie trzy głośniki mają te same właściwości w kontekście aplikacji i oprogramowania — m.in. Są zgodne z aplikacją Bose Music, technologią Apple AirPlay 2 i funkcją Bluetooth oraz mogą zespalać się w grupy obejmujące dużo pomieszczeń.

Z jakich źródeł mogę odtwarzać muzykę?
Inne Rankingi:  Mikrofon studyjny do 900 zł

Głośnik Bose Portable Home Speaker może odtwarzać muzykę bezpośrednio z serwisów muzycznych przez sieć Wi-Fi. Odtwarzaniem można sterować przy pomocy aplikacji Bose Music. Głośnik Bose Portable Home Speaker obsługuje także łączność Bluetooth. Dodatkowo możesz odtwarzać muzykę z głośnika Bose Portable Home Speaker za pośrednictwem aplikacji Spotify w smartfonie, tablecie albo komputerze, korzystając z serwisu Spotify Connect, albo z urządzenia Apple za pośrednictwem technologii Apple AirPlay 2, która umożliwia strumieniowe przesyłanie materiałów z takich usług jak Apple Music.

Czy głośnika Bose Portable Home Speaker można używać bez połączenia z siecią Wi-Fi?

Tak. Jeśli sieć Wi-Fi® nie jest dostępna, można użyć modelu Portable Home Speaker jako głośnika Bluetooth o obszernej mocy, łącząc go z urządzeniem mobilnym przez Bluetooth. Do obsługi technice Apple AirPlay 2 i aplikacji Bose Music, a także do oglądania zawartości i grupowania wielu głośników (i nie tylko) wymagana jest sieć Wi-Fi.

Co się stanie, gdy podczas odtwarzania wyjdę z głośnikiem poza zasięg sieci Wi-Fi?

Gdy zaczniesz odtwarzanie muzyki na głośniku Bose Portable Home Speaker za pośrednictwem sieci Wi-Fi (na przykład przy pomocy aplikacji Bose Music), a następnie wyjdziesz z głośnikiem poza jej zasięg, w pewnym momencie głośnik straci sygnał Wi-Fi i muzyka ucichnie. W takich chwilach, jeśli chcesz kontynuować odtwarzanie, naciśnij przycisk Bluetooth na głośniku,zjednoczyć się z urządzeniem przenośnym i odtwarzać z niego zawartość. Jeśli zapoczątkujesz odtwarzanie poprzez Bluetooth poza siecią Wi-Fi, po czym wejdziesz w zasięg sieć Wi-Fi, głośnik zespoli się z tą siecią w tle bez przerywania muzyki.

Jak długo pracuje akumulator, zanim się rozładuje?

Czas pracy akumulatora zależy od typu odtwarzanej muzyki i poziomu głośności, lecz akumulator głośnika Portable Home Speaker będzie działać nawet przez 12 godzin w sytuacji pokaźnej głośności odtwarzania. W trybie gotowości urządzenie będzie działać przez ponad 24 godziny, nasłuchując poleceń głosowych. Jeśli w całości wyłączysz głośnik w celu oszczędzania akumulatora albo na czas przechowywania lub podróży, akumulator pozostanie naładowany co najmniej poprzez miesiąc.

Ile trwa ładowanie akumulatora do pełna?

4 godziny pod warunkiem, iż korzystasz z dostarczonego przez firmę Bose przewodu zasilającego podłączonego do głośnika lub podstawki ładującej do głośnika Bose Portable Home Speaker (sprzedawanej osobno). Korzystanie z kabla USB-C albo źródła zasilania innej firmy może wydłużyć czas ładowania.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker obsługuje sieć Wi-Fi?

Tak. Głośnik wykorzystuje standard Wi-Fi 802.11ac.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker obsługuje technologię Bluetooth?

Tak. Technika Bluetooth zezwala na podłączenie smartfonu lub innego urządzenia do głośnika Bose Portable Home Speaker w prosty sposób i odtwarzanie dźwięku z dowolnego źródła, takiego jak film z serwisu YouTube bądź nagranie zapisane w telefonie lub laptopie.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker ma gniazdo wejścia liniowego AUX lub złącze USB-C do odtwarzania muzyki z innego urządzenia?

Nie.

Czy mogę ładować głośnik i jednocześnie odtwarzać dźwięk?

Tak.

Czy do głośnika Bose Portable Home Speaker jest załączony pilot? Czy głośnikiem można sterować pilotem?

Nie. Możesz sterować urządzeniem z dowolnego miejsca w sieci Wi-Fi przy pomocy aplikacji Bose Music lub technice Apple AirPlay 2 albo z lokalizacji zdalnych za pomocą funkcji Spotify Connect.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker jest wodoodporny?

Tak. Głośnik Portable Home Speaker znamionuje się klasą wodoodporności IPx4, dzięki czemu jest niepodatny na rozbryzgi wody. Głośnika nie wolno zanurzać pod wodą, lecz jest on niepodatny na zachlapanie ze zlewu, basenu lub prysznica. Nie jest mu straszny choćby deszcz ani rozbryzg wody morskiej na łodzi.

Czy artykuł może jednoczyć się z kilkoma urządzeniami Bluetooth równocześnie?

Nie. Tylko jedno urządzenie mobilne może być podłączone do głośnika Bose Portable Home Speaker za pośrednictwem połączenia Bluetooth. Można jednak prosto przełączać urządzenia za pomocą aplikacji Bose Music lub ustawień Bluetooth w wybranym urządzeniu.

W jaką technikę akustyczną wyposażono głośnik Bose Portable Home Speaker?

Głośnik Bose Portable Home Speaker wykorzystuje unikatową technikę przenośnych głośników akustycznych marki Bose w nowej, efektywniejszej konstrukcji. Stanowczo skuteczny przetwornik o wielkim wychyleniu membrany jest skierowany w dół, w stronę osłony akustycznej, która daje jednorodny, bogaty dźwięk we wszelkich kierunkach. Z kolei trzy pasywne radiatory wzmacniają bas przez zwiększenie powierzchni wibrującej głośnika. Podobnie jak w przypadku naszych głośników mobilnych SoundLink Revolve i Revolve+ kompozycja z dźwiękiem wysyłanym w zakresie 360 stopni pozwala wyeliminować różnice jakości dźwięku w zależności od tego, gdzie znajduje się słuchacz, i spadki częstotliwości występujące w głośnikach kierujących dźwięk tylko do przodu. Ponadto nowy zarys i trzeci radiator pasywny wywołują, iż urządzenie ma udoskonalone cechy i mocniejsze basy. Umieszczony pośrodku pomieszczenia, w rogu lub w dowolnym innym miejscu Bose Portable Home Speaker zapewnia każdemu użytkownikowi tak samo imponujące wrażenia dźwiękowe. Muzyka jest wyraźna, zaskakująco przestrzenna i niezwykle głośna jak na produkt o takich rozmiarach.

Czy można przystosować poziom niskich i wysokich tonów?

Tak. Tony niskie i wysokie można regulować za pomocą menu ustawień w aplikacji Bose Music.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker może współdziałać z innymi produktami producenta Bose, takimi jak głośniki czy słuchawki, w grupach obejmujących mnóstwo pomieszczeń?

Tak. Bose Portable Home Speaker może odtwarzać treści w zsynchronizowanych grupach obejmujących sporo pomieszczeń w połączeniu z dodatkowymi głośnikami Bose Portable Home Speaker albo głośnikami Bose Home Speaker 500, Bose Home Speaker 300, Bose Soundbar 500 i Bose Soundbar 700. Niedługo będzie przystępna funkcja przesyłania zsynchronizowanego dźwięku z głośnika Bose Portable Home Speaker do jednego dodatkowego produktu Bluetooth firmy Bose, takiego jak mobilny głośnik lub słuchawki. Takiej możliwości nie ma w przypadku głośnika Bose Portable Home Speaker w połączeniu z produktami Bose SoundTouch albo produktami innych firm (np. Marki Google lub Amazon)

rozmiary/waga


Głośnik z uchwytem skierowanym w dół:19,15 cm wys. × 11,9 cm szer. × 10,4 cm gł. (1,06 kg)

Inne Rankingi:  Mikrofon pojemnościowy do 400 zł

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA


Głośnik Bose Portable Home Speaker
przewód zasilający USB-C
Ładowarka sieciowaNajtańsze głośniki domowe – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników domowych. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Głośnik Bose Portable Home Speaker ☆

Głośnik Bose Portable Home Speaker Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Głośnik Bose Portable Home Speaker
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5dce0933902e5162128cae82
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Bose Portable Home Speaker - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
NASZ najistotniej WSZECHSTRONNY INTELIGENTNY GŁOŚNIK


Głośnik Bose Portable Home Speaker to bezprzewodowy głośnik domowy i mobilny głośnik Bluetooth® w jednym. Możesz go przenosić z pokoju do pokoju albo zabrać ze sobą na zewnątrz, dokąd tylko chcesz. W każdym miejscu z Wi-Fi® możesz kontrolować ten inteligentny głośnik za pomocą aplikacji Bose Music i bezpośrednio z chmury odtwarzać muzykę oraz słuchać radia i podcastów. Użytkownicy urządzeń Apple mogą także używać Apple AirPlay 2, aby odtwarzać treści ze swoich urządzeń. Pobierz darmową aplikację Bose Music, żeby skonfigurować swój głośnik, a potem korzystaj z niej,prosto przeglądać całą muzykę w jednym miejscu i zmieniać stacje, listy odtwarzania i usługi, a także na bieżąco aktualizować oprogramowanie głośnika.

POSŁUCHAJ. POCZUJESZ RÓŻNICĘ.

za pomocą aplikacji możeszskonsolidować swój głośnik Bose Portable Home Speaker z innymi inteligentnymi głośnikami lub głośnikami soundbar od Bose, aby uzyskać jednorodne brzmienie w całym domu. Słuchaj zróżnicowanych piosenek w najróżniejszych pomieszczeniach albo tej samej piosenki w każdym pomieszczeniu równocześnie. Poza zasięgiem Wi-Fi możesz kontrolować go tak, jak każdy inny mobilny głośnik – za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu – wykorzystując Bluetooth, żeby słuchać wszelkiego, co można odtworzyć na Twoim urządzeniu. Bez względu na to, gdzie jesteś, możesz odtwarzać do 12 godzin na jednym ładowaniu akumulatora. I niezależnie od tego, czego słuchasz, do Twoich uszu będzie docierać fenomenalny, wielokierunkowy dźwięk Bose.

POZNAJ FUNKCJE

Łatwe przesyłanie strumieniowe

Dzięki głośnikowi Portable Home Speaker możesz słuchać muzyki z modnych serwisów, takich jak Spotify, Amazon Music i Deezer, wszędzie tam, gdzie masz dostęp do sieci Wi-Fi. W każdym innym miejscu możesz korzystać z funkcji Bluetooth, aby przesyłać muzykę z telefonu komórkowego albo tabletu. Użytkownicy maszyn marki Apple mogą też korzystać z funkcji AirPlay 2, by odtwarzać dźwięk ze swych maszyn.

Prosta konfiguracja i pełna kontrola

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje dotyczące konfigurowania głośnika, pobierz gratisową aplikację Bose Music. Następnie korzystaj z niej, aby w prosty sposób oglądać całą muzykę w jednym miejscu, płynnie przełączać się między stacjami, listami odtwarzania i usługami, a także aktualizować oprogramowanie głośnika. Dzięki aplikacji Bose Music możeszzespoić głośnik Bose Portable Home Speaker z innymi inteligentnymi głośnikami albo głośnikami soundbar od Bose, by uzyskać jednorodne brzmienie w całym domu. Możesz słuchać różnorodnych piosenek w najróżniejszych pomieszczeniach lub tej samej piosenki w każdym pomieszczeniu równocześnie i śpiewać razem z pozostałymi domownikami.

Doskonalszy efekt we współpracy z innymi produktami producenta

Głośnik Bose Portable Home Speaker należy do nowej rodziny inteligentnych głośników firmy Bose, do której należą Home Speaker 300, Home Speaker 500, Soundbar 500 i Soundbar 700. Zacznij od jednego systemu, a potem w dowolnym momencie dodawaj kolejne. Nic tak nie generuje domowej atmosfery jak nieprzeciętny dźwięk Bose przystępny w każdym pomieszczeniu.

Wszystko naładowane i gotowe do pracy

Ta opcjonalna podstawka ładująca (sprzedawana oddzielnie) wyśmienicie współpracuje z głośnikiem Bose Portable Home Speaker. Naładuje akumulator Twojego głośnika, gdy go nie używasz — a także wtedy, gdy odtwarzasz muzykę.

często ZADAWANE PYTANIA

Jakie są główne mocne strony głośnika Bose Portable Home Speaker?

Bose Portable Home Speaker to cechujący się niewiarygodnym brzmieniem inteligentny głośnik, który poradzi sobie w dowolnej sytuacji. Formuje zaskakująco przestrzenny, wzbogacony głębokimi, soczystymi basami dźwięk, który równomiernie rozchodzi się w każdym kierunku, dzięki temu otacza Cię ze wszelkich stron. Jest zasilany przy pomocy akumulatora, dlatego możesz prosto nosić go ze sobą po całym domu i korzystać z funkcji Google Assistant i Amazon Alexa, aby wybierać ulubione utwory. Poza zasięgiem sieci Wi-Fi® jest to doskonały głośnik Bluetooth®, który zezwala na słuchanie muzyki w dowolnym miejscu. Ponadto możesz nim sterować za pomocą aplikacji Bose Music, technice Apple AirPlay 2 lub funkcji Spotify® Connect oraz przy pomocy instynktownych przycisków na głośniku. Możesz go skonsolidować z innymi inteligentnymi głośnikami Bose, by wypełnić dom dźwiękiem, a nawet wysłać zsynchronizowany dźwięk do głośnika Bluetooth Bose lub słuchawek.

Jak wypada głośnik Bose Portable Home Speaker w porównaniu z głośnikami Bose Home Speaker 500 i Bose Home Speaker 300?

Bose Portable Home Speaker to nasz jedyny przenośny głośnik inteligentny. Modele Bose Home Speaker 300 i Home Speaker 500 nie są zaopatrzone w akumulator i muszą być podłączone do gniazdka elektrycznego, aby działały. Głośniki Bose Portable Home Speaker i Home Speaker 300 mają porównywalną charakterystykę — identyczną jakość dźwięku wielokierunkowego i imponująco bogate brzmienie basów — przy zbliżonych, kompaktowych wymiarach. Natomiast obszerniejszy głośnik Bose Home Speaker 500 to nasz najlepiej brzmiący, inteligentny głośnik, który zapewnia stereofoniczny, wypełniający całe pomieszczenie dźwięk z jednego źródła. Głośnik Home Speaker 500 jest dodatkowo zaopatrzony w wyświetlacz, który przedstawia, co jest odtwarzane. Głośnik Portable Home Speaker jest wodoodporny i nie ma wejścia AUX. Natomiast głośniki Home 300 i 500 nie są wodoodporne,posiadają wejście AUX. Wszystkie trzy głośniki posiadają te same parametry w kontekście aplikacji i oprogramowania — m.in. Są zgodne z aplikacją Bose Music, technologią Apple AirPlay 2 i funkcją Bluetooth i mogą łączyć się w grupy obejmujące niemało pomieszczeń.

Z jakich źródeł mogę odtwarzać muzykę?
Inne Rankingi:  głośnik bezprzewodowy mobvoi

Głośnik Bose Portable Home Speaker może odtwarzać muzykę bezpośrednio z serwisów muzycznych przez sieć Wi-Fi. Odtwarzaniem można sterować za pomocą aplikacji Bose Music. Głośnik Bose Portable Home Speaker obsługuje także łączność Bluetooth. Ponadto możesz odtwarzać muzykę z głośnika Bose Portable Home Speaker za pośrednictwem aplikacji Spotify w smartfonie, tablecie lub komputerze, korzystając z serwisu Spotify Connect, albo z urządzenia Apple za pośrednictwem technice Apple AirPlay 2, która umożliwia strumieniowe przesyłanie tworzyw z takich usług jak Apple Music.

Czy głośnika Bose Portable Home Speaker można używać bez połączenia z siecią Wi-Fi?

Tak. Jeśli sieć Wi-Fi® nie jest przystępna, można wykorzystać modelu Portable Home Speaker jako głośnika Bluetooth o szerokiej mocy, łącząc go z urządzeniem przenośnym poprzez Bluetooth. Do obsługi technice Apple AirPlay 2 i aplikacji Bose Music oraz do przeglądania zawartości i grupowania wielu głośników (i nie tylko) wymagana jest sieć Wi-Fi.

Co się stanie, gdy podczas odtwarzania wyjdę z głośnikiem poza zasięg sieci Wi-Fi?

Gdy zapoczątkujesz odtwarzanie muzyki na głośniku Bose Portable Home Speaker za pośrednictwem sieci Wi-Fi (na przykład przy pomocy aplikacji Bose Music), a następnie wyjdziesz z głośnikiem poza jej zasięg, w pewnym momencie głośnik straci sygnał Wi-Fi i muzyka ucichnie. W takich chwilach, jeśli chcesz kontynuować odtwarzanie, naciśnij przycisk Bluetooth na głośniku,związać się z urządzeniem mobilnym i odtwarzać z niego zawartość. Jeśli zapoczątkujesz odtwarzanie przez Bluetooth poza siecią Wi-Fi, po czym wejdziesz w zasięg sieć Wi-Fi, głośnik zespoli się z tą siecią w tle bez przerywania muzyki.

Jak długo pracuje akumulator, zanim się rozładuje?

Czas pracy akumulatora zależy od rodzaju odtwarzanej muzyki i poziomu głośności, ale akumulator głośnika Portable Home Speaker będzie działać choćby przez 12 godzin w przypadku szerokiej głośności odtwarzania. W trybie gotowości urządzenie będzie działać przez ponad 24 godziny, nasłuchując poleceń głosowych. Jeśli w całości wyłączysz głośnik w celu oszczędzania akumulatora albo na czas przechowywania albo podróży, akumulator pozostanie naładowany co najmniej poprzez miesiąc.

Ile trwa ładowanie akumulatora do pełna?

4 godziny pod warunkiem, że korzystasz z dostarczonego poprzez markę Bose przewodu zasilającego podłączonego do głośnika lub podstawki ładującej do głośnika Bose Portable Home Speaker (sprzedawanej osobno). Korzystanie z kabla USB-C albo źródła zasilania innej producenta może wydłużyć czas ładowania.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker obsługuje sieć Wi-Fi?

Tak. Głośnik wykorzystuje standard Wi-Fi 802.11ac.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker obsługuje technologię Bluetooth?

Tak. Technologia Bluetooth zezwala na podłączenie smartfonu lub innego urządzenia do głośnika Bose Portable Home Speaker w prosty sposób i odtwarzanie dźwięku z dowolnego źródła, takiego jak film z serwisu YouTube bądź nagranie zapisane w telefonie lub laptopie.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker ma gniazdo wejścia liniowego AUX albo złącze USB-C do odtwarzania muzyki z innego urządzenia?

Nie.

Czy mogę ładować głośnik i jednocześnie odtwarzać dźwięk?

Tak.

Czy do głośnika Bose Portable Home Speaker jest załączony pilot? Czy głośnikiem można sterować pilotem?

Nie. Możesz sterować urządzeniem z dowolnego miejsca w sieci Wi-Fi za pomocą aplikacji Bose Music lub technice Apple AirPlay 2 albo z lokalizacji zdalnych za pomocą funkcji Spotify Connect.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker jest wodoodporny?

Tak. Głośnik Portable Home Speaker znamionuje się klasą wodoodporności IPx4, dzięki temu jest odporny na rozbryzgi wody. Głośnika nie wolno zanurzać pod wodą, ale jest on odporny na zachlapanie ze zlewu, basenu albo prysznica. Nie jest mu straszny choćby deszcz ani rozbryzg wody morskiej na łodzi.

Czy artykuł może integrować się z kilkoma urządzeniami Bluetooth jednocześnie?

Nie. Tylko jedno urządzenie przenośne może być podłączone do głośnika Bose Portable Home Speaker za pośrednictwem połączenia Bluetooth. Można jednak z łatwością przełączać urządzenia przy pomocy aplikacji Bose Music albo ustawień Bluetooth w wybranym urządzeniu.

W jaką technologię akustyczną zaopatrzono głośnik Bose Portable Home Speaker?

Głośnik Bose Portable Home Speaker wykorzystuje nieszablonową technikę przenośnych głośników akustycznych producenta Bose w nowej, wydajniejszej konstrukcji. Istotnie wydajny przetwornik o dużym wychyleniu membrany jest skierowany w dół, w stronę osłony akustycznej, która daje jednolity, bogaty dźwięk we wszystkich kierunkach. Z kolei trzy pasywne radiatory wzmacniają bas przez powiększenie powierzchni wibrującej głośnika. Podobnie jak w sytuacji naszych głośników mobilnych SoundLink Revolve i Revolve+ konstrukcja z dźwiękiem wysyłanym w zakresie 360 poziomów pozwala usunąć różnice jakości dźwięku w zależności od tego, gdzie znajduje się słuchacz, i spadki częstotliwości występujące w głośnikach kierujących dźwięk tylko do przodu. Na dodatek nowy kształt i trzeci radiator pasywny wywołują, iż urządzenie ma ulepszone parametry i mocniejsze basy. Umieszczony pośrodku pomieszczenia, w rogu lub w dowolnym innym miejscu Bose Portable Home Speaker zapewnia każdemu użytkownikowi równie imponujące wrażenia dźwiękowe. Muzyka jest wyraźna, zaskakująco przestrzenna i istotnie głośna jak na produkt o takich wymiarach.

Czy można dopasować poziom niskich i wysokich tonów?

Tak. Tony niskie i wysokie można regulować przy pomocy menu ustawień w aplikacji Bose Music.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker może współdziałać z innymi produktami marki Bose, takimi jak głośniki czy słuchawki, w grupach obejmujących sporo pomieszczeń?

Tak. Bose Portable Home Speaker może odtwarzać treści w zsynchronizowanych grupach obejmujących dużo pomieszczeń w połączeniu z dodatkowymi głośnikami Bose Portable Home Speaker albo głośnikami Bose Home Speaker 500, Bose Home Speaker 300, Bose Soundbar 500 i Bose Soundbar 700. Krótko będzie dostępna funkcja przesyłania zsynchronizowanego dźwięku z głośnika Bose Portable Home Speaker do jednego dopełniającego artykułu Bluetooth producenta Bose, takiego jak przenośny głośnik lub słuchawki. Takiej możliwości nie ma w przypadku głośnika Bose Portable Home Speaker w połączeniu z produktami Bose SoundTouch lub produktami innych firm (np. Producenta Google lub Amazon)

rozmiary/waga


Głośnik z uchwytem skierowanym w dół:19,15 cm wys. × 11,9 cm szer. × 10,4 cm gł. (1,06 kg)


ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA


Głośnik Bose Portable Home Speaker
kabel zasilający USB-C
Ładowarka sieciowa