głośnik genesis

Ranking głośników genesis – sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników genesis. Ranking zawierający polecane głośniki genesis jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Głośniki GENESIS Helium 100BT RGB ☆

Głośniki GENESIS Helium 100BT RGB Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: NATEC GENESIS
 • Nazwa produktu: Głośniki GENESIS Helium 100BT RGB
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f4f5371b256f5435f006656
 • ID kategorii: 160

☆ Głośniki GENESIS Helium 100BT RGB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Helium 100 BT to głośniki wytworzone z myślą o graczach i ich potrzebach. Dzięki niewielkim gabarytom zajmują nie dużo miejsca na biurku, natomiast progresywne technologie sprawiają, iż dźwięk wydobywający się z głośników jest perfekcyjny i okryty milionami barw. Z Helium 100BT poczujesz się, jakbyś był na miejscu rozgrywki.

Nie tylko przewodowe
Helium 100BT możesz sparować maksymalnie z dwoma urządzeniami, przez technikę Bluetooth, a także jedno przy użyciu wejścia 3,5 mm. Dzięki czemu z głośników można korzystać także, gdy komputer nie jest aktualnie używany. Relacje ze streamów, a także rozgrywek e-sportowych możemy śledzić za pomocą telefonu, tabletu bądź innego urządzenia, który obsługuje wyznaczone technologie.

zniewalający bas
Helium 100 BT zostały zaopatrzone w specjalną funkcję Bass Reflex, głośniki generują obszerniejszą liczbę niskich tonów, redukując przy tym zniekształcenia przy wyższym poziomie głośności. Dzięki czemu głośniki sprawiają, iż zacięte rozgrywki gamingowe, słuchanie muzyki, czy oglądanie filmów wchodzi na zupełnie inny wymiar rozrywki.

Wysoka jakość dźwięku
Głośniki Helium 100BT to pakiet 2.0 o mocy 10 W wsparty systemem bezprzewodowego połączenia. Reprodukcja basów, a także wysokich tonów stoi na wysokim poziomie dzięki prawidłowemu zbalansowaniu niskich częstotliwości, jak i tych przeciętnych. Dźwięk jest pozbawiony zniekształceń choćby na najwyższych poziomach głośności.

Podświetlenie RGB
Helium 100 BT zaawansowany system podświetlenia RGB, dzięki któremu zapewnisz sobie jeszcze lepsze wrażenia w trakcie gry. Za pomocą przycisku znajdującego się na przednim panelu pokrywy głośnika możesz prosto zmienić, włączyć i wyłączyć kolorowe efekty. Dodaj wyjątkowego klimatu wieczornym sesjom przed komputerem i wejdź do gry w najlepszym stylu.

unikatowy design
To, co uwydatnia te głośniki to unikatowy design połączony z hipnotyzującym pokazem świetlnym RGB. Dzięki połączeniu matowej czarnej pokrywy z frontem wzbogaconym o srebrny szczotkowany panel głośniki prezentują się nieprzeciętnie na biurku każdego gracza.

Wygoda użytkowania
Zestawem możemy sterować dzięki panelowi umieszczonym na froncie głośników, który zagwarantuje stały i wygodny dostęp do najmocniej potrzebnych funkcji (pauza, odtwarzanie, czy regulacja głośności). Poczuj się jak w samym sercu zaciętej batalii i bądź o jeden krok dalej od swojego przeciwnika.


☆ Głośniki komputerowe helium 600 (ncs-0856) marki Natec ☆

Głośniki komputerowe helium 600 (ncs-0856) marki Natec Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: NATEC
 • Nazwa produktu: Głośniki komputerowe helium 600 (ncs-0856) marki Natec
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5a20be24b256f56b97e024da
 • ID kategorii: 160

☆ Głośniki komputerowe helium 600 (ncs-0856) marki Natec - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Genesis Helium 600 2.1 Głośniki dla graczy Nagłośnienie dla gracza prawidłowe nagłośnienie jest w stanie pokaźnie uatrakcyjnić emocjonującą rozgrywkę. Dlatego warto wybrać takie głośniki, które są tworzone z myślą o graczach i ich potrzebach. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są zestawy wielokanałowe z konkretnym subwooferem, który oprócz solidnego basu zapewni również przestrzenność dźwięku. Mile widziane są tutaj ponadto dodatkowe funkcje umożliwiające sterowanie, czy na przykład podłączenie konsoli. Takie właśnie są głośniki Helium 600 2.1 Surround. Solidny subwoofer Za odpowiedni poziom niskich tonów odpowiada subwoofer o mocy RMS 30 W. Dzięki trafnej konstrukcji, wyposażeniu w 6,5-calowy głośnik, drewnianej obudowie oraz zastosowaniu bass reflex w tylnej części uzyskujemy solidny i głęboki bas. Na bocznej ścianie subwoofera znajdziemy klarowny panel sterowania z potencjometrami zmiany basu i głośności. Potężne głośniki satelitarne i kontrola Helium 600 to również dwa wysokiej klasy głośniki satelitarne, każdy o mocy RMS 15 W, co w połączeniu z subwooferem daje łączną moc RMS zestawu na poziomie 60 W. Głośniki satelitarne gwarantują wysokiej jakości dźwięk w zakresie fal średnich i wysokich. Każdy z głośników wyposażono w membrany o średnicy 3 cali. Dzięki zaimplementowaniu ekranowania magnetycznego głośniki nie wchodzą w interferencję z innymi urządzeniami. Zestawem możemy sterować zarówno przez potencjometry umieszczone na panelu bocznym subwoofera, jak na dodatek za pomocą poręcznego pilota, który oprócz gałki zmiany głośności zaopatrzony jest dodatkowo w dwa gniazda mini-jack na słuchawki i smartfon lub tablet. Pilot jest przyłączany do subwoofera za pomocą kabla o długości 1,7 metra, dzięki czemu z łatwością umieścimy go w najbardziej wygodnym miejscu na swoim biurku. Drewno i wykończenie carbon Głośniki dla graczy na ogół powinny być poręczne i gwarantować rewelacyjną jakość dźwięku. Jednak w Genesis nie zapominamy o tym, iż sprzęt gamingowy powinien się dodatkowo dobrze prezentować. Pakiet Helium 600 to połączenie progresywnego designu z nutą stylowej klasyki. Głośniki posiadają ciekawy kształt a ich obudowy zostały wyprodukowane z drewna. Na dodatek subwoofer ma stylową drewnianą obudowę i designerską obręcz dookoła głośnika. Zarówno głośniki jak i subwoofer zostały wykończone w stylu Carbon. Takie wykończenie korzystnie oddaje ich charakter i sprawia, iż są jeszcze bardziej atrakcyjnym uzupełnieniem setu prawdziwego gamera. Ponadto zastosowanie metalowych kratek na głośnikach z jednej strony chroni je przed uszkodzeniami, z drugiej natomiast dodaje zestawowi charakteru.

☆ GENESIS GŁOŚNIKI 2.0 HELIUM 100BT RGB, NCS-1635 ☆

GENESIS GŁOŚNIKI 2.0 HELIUM 100BT RGB, NCS-1635 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: GENESIS GŁOŚNIKI 2.0 HELIUM 100BT RGB, NCS-1635
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62425bced40333d964798121
 • ID kategorii: 160

☆ GENESIS GŁOŚNIKI 2.0 HELIUM 100BT RGB, NCS-1635 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
wielki dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

☆ Głośniki GENESIS Helium 610BT ☆

Głośniki GENESIS Helium 610BT Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Genesis
 • Nazwa produktu: Głośniki GENESIS Helium 610BT
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5cb600153754b7559c72ea14
 • ID kategorii: 160

☆ Głośniki GENESIS Helium 610BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
doskonałE NAGŁOŚNIENIE DLA GRACZA dobre nagłośnienie jest w stanie wyraźnie uatrakcyjnić emocjonującą rozgrywkę. Dlatego warto wybrać takie głośniki, które są wyprodukowane z myślą o graczach i ich potrzebach. Najlepszym rozwiązaniem są zestawy wielokanałowe z solidnym subwooferem, który oprócz mocnego basu zapewni również przestrzenność dźwięku. Mile widziane są tutaj na dodatek dodatkowe funkcje umożliwiające sterowanie, połączenie Bluetooth czy na przykład podłączenie konsoli. Takie właśnie są głośniki Helium 610BT 2.1 Surround. PERFEKCJA I MOC MOŻLIWOŚCI solidnY SUBWOOFER Za trafny poziom niskich tonów odpowiada subwoofer o mocy RMS 30 W. Dzięki trafnej konstrukcji, wyposażeniu w 6,5-calowy głośnik, drewnianej obudowie i zastosowaniu bass reflex w tylnej części uzyskujemy solidny i głęboki bas. Na bocznej ścianie subwoofera odszukamy transparentny panel sterowania z potencjometrami zmiany basu i głośności. PotężnE GŁOŚNIKI SATELITARNE Helium 610BT to też 2 wysokiej klasy głośniki satelitarne, każdy o mocy RMS 15 W, co w połączeniu z subwooferem daje łączną moc RMS zestawu na poziomie 60 W. Głośniki satelitarne gwarantują wysokiej jakości dźwięk w zakresie fal średnich i wysokich. Każdy z głośników zaopatrzono w membrany o średnicy 3 cali. Dzięki zaimplementowaniu ekranowania magnetycznego głośniki nie wchodzą w interferencję z innymi urządzeniami. WYGODA wykorzystywanIA Zestawem możemy sterować równocześnie poprzez potencjometry umieszczone na panelu bocznym subwoofera, jak w dodatku przy pomocy funkcjonalnego pilota, który oprócz gałki zmiany głośności wyekwipowany jest również w wyjście mini-jack na słuchawki oraz wejście mini-jack na smartfon lub tablet. Pilot jest przyłączany do subwoofera za pomocą kabla o długości 1,7 metra, dzięki czemu z łatwością umieścimy go w najwygodniejszym miejscu na naszym biurku. Na dodatek głośniki ma moduł Bluetooth do komunikacji bezprzewodowej i odtwarzania utworów np. Ze smartfona. DREWNO I WYKOŃCZENIE CARBONOWE Głośniki dla graczy na ogół powinny być praktyczne i gwarantować świetną jakość dźwięku. Jednak w Genesis nie zapominamy o tym, iż sprzęt gamingowy powinien się jeszcze poprawnie prezentować. Zestaw Helium 610BT to połączenie progresywnego designu z nutą stylowej klasyki. Głośniki posiadają niebanalny zarys a ich pokrywy zostały stworzone z drewna. Dodatkowo subwoofer ma stylową drewnianą obudowę, a także designerską obręcz dookoła głośnika. Równocześnie głośniki, jak i subwoofer zostały doszlifowane w stylu Carbon. Takie wykończenie należycie oddaje ich charakter i sprawia, że są jeszcze bardziej atrakcyjnym uzupełnieniem zestawu prawdziwego gracza. Dodatkowo użycie metalowych kratek na głośnikach z jednej strony chroni je przed uszkodzeniami, z drugiej natomiast dodaje zestawowi charakteru....

☆ GENESIS GŁOŚNIKI 2.0 HELIUM 300BT BLUETOOTH ARGB ☆

GENESIS GŁOŚNIKI 2.0 HELIUM 300BT BLUETOOTH ARGB Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: GENESIS GŁOŚNIKI 2.0 HELIUM 300BT BLUETOOTH ARGB
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6262003b0a3d5fd91569e054
 • ID kategorii: 160
Inne Rankingi:  Mikrofon studyjny do telefonu

☆ GENESIS GŁOŚNIKI 2.0 HELIUM 300BT BLUETOOTH ARGB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
pokaźny dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

☆ Genesis Helium 200 głośniki komputerowe ☆

Genesis Helium 200 głośniki komputerowe Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Genesis
 • Nazwa produktu: Genesis Helium 200 głośniki komputerowe
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 605f66530a3d5ff7e9388c34
 • ID kategorii: 8329

☆ Genesis Helium 200 głośniki komputerowe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

KLASYKA Z CHARAKTEREM Wielu graczy docenia konwencjonalny design z odrobiną gamingowej agresywności widoczną w wykończeniu i akcentach peryferiów. Genesis Helium 200 to klasyczna bryła prostopadłościanu okraszona stylową carbonowa fakturą, a także akcentami stalowymi i czerwienią standardowa dla Genesis.

na skutek czego gracz uzyskuje szykowny i uniwersalny sprzęt pasujący do każdego pokoju gracza. NAGŁOŚNIJ SWOJE ZWYCIĘSTWA Każdy z głośników Helium 200 to drewniana kompozycja wyekwipowana w 3 calowy głośnik niskotonowy oraz aktywny tweeter.

zagwarantuje to doskonałą jakość nie tylko średnich tonów,zwykle basu. Uzyskana charakterystyka dźwięku sprawdzi się zarówno podczas emocjonującej rozgrywki jak i przy słuchaniu ulubionej muzyki.

Moc generowana poprzez głośniki to mocne 20 W. WYGODA stosowanIA Sterowanie głośnością i włącznikiem on/off odbywa się za pomocą wygodnego w użyciu potencjometru. Na dodatek gracz może do głośników podłączyć słuchawki i mikrofon, dzięki specjalnym wejściom pod potencjometrem.

Pozwala to wygodnie przełączyć się na słuchawki, kiedy mamy tylko na to ochotę.


☆ Helium 100BT RGB Głośniki komputerowe GENESIS ☆

Helium 100BT RGB Głośniki komputerowe GENESIS Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: NATEC
 • Nazwa produktu: Helium 100BT RGB Głośniki komputerowe GENESIS
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 605f66553754b7f2f250044c
 • ID kategorii: 8329

☆ Helium 100BT RGB Głośniki komputerowe GENESIS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Helium 100 BT to głośniki tworzone z myślą o graczach i ich potrzebach. Dzięki niewielkim gabarytom zajmują nie dużo miejsca na biurku, natomiast postępowe technologie powodują, że dźwięk wydobywający się z głośników jest nieskazitelny i okryty milionami barw.

Z Helium 100BT poczujesz się, jakbyś był na miejscu rozgrywki.Nie tylko przewodoweHelium 100BT możesz sparować maksymalnie z dwoma urządzeniami, poprzez technikę Bluetooth i jedno przy użyciu wejścia 3,5 mm.

dzięki czemu z głośników można korzystać także, gdy komputer nie jest aktualnie wykorzystywany. Relacje ze streamów oraz rozgrywek e-sportowych możemy śledzić za pomocą telefonu, tabletu bądź innego urządzenia, który obsługuje wyszczególnione technologie.oszałamiający basHelium 100 BT zostały zaopatrzone w specjalną funkcję Bass Reflex, głośniki generują pokaźniejszą liczbę niskich tonów, redukując przy tym zniekształcenia przy wyższym poziomie głośności.

dzięki czemu głośniki powodują, iż zacięte rozgrywki gamingowe, słuchanie muzyki, czy oglądanie filmów wchodzi na zupełnie inny wymiar rozrywki.Wysoka jakość dźwiękuGłośniki Helium 100BT to pakiet 2.0 o mocy 10 W wsparty systemem bezprzewodowego połączenia.

Reprodukcja basów, a także wysokich tonów stoi na wysokim poziomie dzięki korzystnemu zbalansowaniu niskich częstotliwości, jak i tych średnich. Dźwięk jest pozbawiony zniekształceń nawet na najwyższych stopniach głośności.Podświetlenie RGBHelium 100 BT innowacyjny system podświetlenia RGB, dzięki któremu zapewnisz sobie jeszcze lepsze wrażenia w trakcie gry.

przy pomocy przycisku znajdującego się na przednim panelu pokrywy głośnika możesz z łatwością zmienić, włączyć i wyłączyć kolorowe efekty. Dodaj nieszablonowego klimatu wieczornym sesjom przed komputerem i wejdź do gry w najlepszym stylu.wyjątkowy designTo, co podkreśla te głośniki to nieszablonowy design połączony z hipnotyzującym pokazem świetlnym RGB.

Dzięki połączeniu matowej czarnej obudowy z frontem wzbogaconym o metaliczny szczotkowany panel głośniki prezentują się rewelacyjnie na biurku każdego gracza.Wygoda wykorzystywaniaZestawem możemy sterować dzięki panelowi umieszczonym na froncie głośników, który gwarantuje stały i wygodny dostęp do najbardziej niezbędnych funkcji (pauza, odtwarzanie, czy regulacja głośności).

Poczuj się jak w samym sercu zaciętej batalii i bądź o jeden krok dalej od swego przeciwnika.


☆ Genesis głośniki 2.0 helium 300bt bluetooth argb - ncs-1716- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Natec ☆

Genesis głośniki 2.0 helium 300bt bluetooth argb - ncs-1716- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Natec Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: NATEC
 • Nazwa produktu: Genesis głośniki 2.0 helium 300bt bluetooth argb - ncs-1716- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Natec
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 602bfb955ecf79fc65dd8c98
 • ID kategorii: 8329

☆ Genesis głośniki 2.0 helium 300bt bluetooth argb - ncs-1716- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Natec - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

prawidłowej jakości głośniki są koniecznym elementem na stanowisku każdego gracza. Helium 300 BT zostały zaprojektowane z myślą o tych, dla których priorytetem jest perfekcyjne i pełne głębi brzmienie, pozwalające przenieść się w sam środek wirtualnego pola bitwy.

Głośniki Helium 300 BT to także olśniewający design, który w połączeniu z pięknym podświetleniem ARGB nada nieszablonowego charakteru Twojemu stanowisku i zapewni jeszcze pokaźniejsze emocje podczas rozgrywki.Podświetlenie ARGBHelium 300 BT to pierwsze na rynku głośniki zezwalające na kontrolę podświetlenia przy pomocy płyty głównej PC, dzięki temu zsynchronizujesz je z resztą komputera.

Zadbaj o specyficzny klimat na swym stanowisku i ciesz się zjawiskowym konsekwencją z głośnikami, których możliwości Cię zaskoczą. Gdy nie będziesz ich używał, tryb ECO przełączy je w tryb czuwania. Podświetlenie jest kompatybilne z Polychrome RGB, Mystic Light Sync, RGB Fusion i AuraSync.

Wybranie dowolnego koloru jest osiągalne także gdy głośniki nie są podłączone pod płytę główną.Bass ReflexKonstrukcja Bass Reflex to obudowa zestawu głośnikowego mająca otwór, dzięki któremu zapewnia niezwykle konkretny i świetnie odwzorowany bas.

Odkryj najwyższy kanon jakości z Helium 300 BT i ciesz się nowym wymiarem dźwięku.Regulacja głośności i basuPrzejmij kontrolę nad brzmieniem i dopasuj je do swoich preferencji! innowacyjny boczny panel pozwala na regulację głośności i basu, dzięki temu w każdej chwili w komfortowy sposób skorygujesz ich ustawienia.

Nie gódź się na kompromisy i postaw na dźwięk, który spełni Twoje wymogi!Połaczenie Bluetooth 5.0Połączenie Bluetooth 5.0 to gwarancja wygody i mobilności. Dzięki niemu możesz bezproblemowo korzystać z głośników choćby wtedy, gdy nie używasz komputera.

Sparuj Helium 300 BT z telefonem, tabletem albo innym urządzeniem i ciesz się idealnym dźwiękiem niezależnie od tego z jakiego sprzętu korzystasz.Oryginalny designElegancka czerń konstrukcji powoduje, że głośniki są istotnie uniwersalne i z powodzeniem uzupełnią każde stanowisko gamingowe.

Matowe karbonowe wykończenie w połączeniu ze zjawiskowym podświetleniem przyciąga wzrok i zapewni Ci wygraną w oryginalnym stylu.


☆ Głośniki 2.1 Genesis Helium 600 RMS 60 W (pilot na kablu), NCS-0856 ☆

Głośniki 2.1 Genesis Helium 600 RMS 60 W (pilot na kablu), NCS-0856 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Głośniki 2.1 Genesis Helium 600 RMS 60 W (pilot na kablu), NCS-0856
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e5b7509d71287aee4435fab
 • ID kategorii: 8681

☆ Głośniki 2.1 Genesis Helium 600 RMS 60 W (pilot na kablu), NCS-0856 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

idealnE NAGŁOŚNIENIE DLA GRACZA
dobre nagłośnienie jest w stanie istotnie uatrakcyjnić emocjonującą rozgrywkę. Dlatego warto wybrać takie głośniki, które są produkowane z myślą o graczach i ich potrzebach. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są zestawy wielokanałowe z mocnym subwooferem, który oprócz solidnego basu zapewni też przestrzenność dźwięku. Mile widziane są tutaj ponadto dodatkowe funkcje umożliwiające sterowanie, czy na przykład podłączenie konsoli. Takie właśnie są głośniki Helium 600 2.1 Surround.

konkretnY SUBWOOFER
Za stosowny poziom niskich tonów odpowiada subwoofer o mocy RMS 30 W. Dzięki trafnej konstrukcji, wyposażeniu w 6,5-calowy głośnik, drewnianej obudowie, a także zaimplementowaniu bass reflex w tylnej części dostajemy konkretny i głęboki bas. Na bocznej ścianie subwoofera wynajdziemy przejrzysty panel sterowania z potencjometrami zmiany basu i głośności.

potężnE GŁOŚNIKI SATELITARNE
Helium 600 to dodatkowo 2 wysokiej klasy głośniki satelitarne, każdy o mocy RMS 15 W, co w połączeniu z subwooferem daje łączną moc RMS zestawu na poziomie 60 W. Głośniki satelitarne gwarantują wysokiej jakości dźwięk w zakresie fal średnich i wysokich. Każdy z głośników wyposażono w membrany o średnicy 3 cali. Dzięki zastosowaniu ekranowania magnetycznego głośniki nie wchodzą w interferencję z innymi urządzeniami.

KONTROLA
Zestawem możemy sterować równocześnie przez potencjometry umieszczone na panelu bocznym subwoofera, jak ponadto przy pomocy praktycznego pilota, który oprócz gałki zmiany głośności zaopatrzony jest jeszcze w wyjście mini-jack na słuchawki i wejście mini-jack na smartfon lub tablet. Pilot jest podłączany do subwoofera przy pomocy kabla o długości 1,7 metra, dzięki temu z łatwością umieścimy go w najwygodnym miejscu na naszym biurku.

DREWNO I WYKOŃCZENIE CARBON
Głośniki dla graczy typowo powinny być użyteczne i gwarantować idealną jakość dźwięku. Jednak w Genesis nie zapominamy o tym, iż sprzęt gamingowy powinien się ponadto należycie prezentować. Zestaw Helium 600 to połączenie progresywnego designu z nutą stylowej klasyki. Głośniki posiadają atrakcyjny zarys a ich obudowy zostały wyprodukowane z drewna. Także subwoofer posiada stylową drewnianą obudowę oraz designerską obręcz dookoła głośnika. Jednocześnie głośniki jak i subwoofer zostały doszlifowane w stylu Carbon. Takie wykończenie poprawnie oddaje ich charakter i powoduje, że są jeszcze bardziej niebanalnym uzupełnieniem setu prawdziwego gamera.
dodatkowo użycie metalowych kratek na głośnikach z jednej strony broni je przed uszkodzeniami, z drugiej natomiast dodaje zestawowi charakteru.

Inne Rankingi:  głośnik mobilny rebeltec


Najtańsze głośniki genesis – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników genesis. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Genesis Helium 200 głośniki komputerowe ☆

Genesis Helium 200 głośniki komputerowe Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Genesis
 • Nazwa produktu: Genesis Helium 200 głośniki komputerowe
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 605f66530a3d5ff7e9388c34
 • ID kategorii: 8329

☆ Genesis Helium 200 głośniki komputerowe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

KLASYKA Z CHARAKTEREM Wielu graczy docenia konwencjonalny design z odrobiną gamingowej zadziorności widoczną w wykończeniu i akcentach peryferiów. Genesis Helium 200 to konwencjonalna bryła prostopadłościanu okraszona stylową carbonowa fakturą i akcentami stalowymi i czerwienią specyficzna dla Genesis.

na skutek czego gracz dostaje wytworny i uniwersalny sprzęt pasujący do każdego pokoju gracza. NAGŁOŚNIJ SWOJE ZWYCIĘSTWA Każdy z głośników Helium 200 to drewniana konstrukcja zaopatrzona w 3 calowy głośnik niskotonowy i aktywny tweeter.

zagwarantuje to znakomitą jakość nie tylko przeciętnych tonów,najczęściej basu. Uzyskana charakterystyka dźwięku sprawdzi się jednocześnie w trakcie emocjonującej rozgrywki jak i przy słuchaniu ulubionej muzyki.

Moc generowana przez głośniki to solidne 20 W. WYGODA wykorzystywanIA Sterowanie głośnością oraz włącznikiem on/off odbywa się za pomocą wygodnego w użyciu potencjometru. W dodatku gracz może do głośników podłączyć słuchawki i mikrofon, dzięki specjalnym wejściom pod potencjometrem.

Pozwala to komfortowo przełączyć się na słuchawki, kiedy mamy tylko na to ochotę.


☆ Głośniki GENESIS Helium 100BT RGB ☆

Głośniki GENESIS Helium 100BT RGB Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: NATEC GENESIS
 • Nazwa produktu: Głośniki GENESIS Helium 100BT RGB
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f4f5371b256f5435f006656
 • ID kategorii: 160

☆ Głośniki GENESIS Helium 100BT RGB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Helium 100 BT to głośniki wytwarzane z myślą o graczach i ich potrzebach. Dzięki niewielkim gabarytom zajmują nie dużo miejsca na biurku, natomiast innowacyjne technologie sprawiają, iż dźwięk wydobywający się z głośników jest bezbłędny i okryty milionami odcieni. Z Helium 100BT poczujesz się, jakbyś był na miejscu rozgrywki.

Nie tylko przewodowe
Helium 100BT możesz sparować maksymalnie z dwoma urządzeniami, poprzez technikę Bluetooth i jedno przy użyciu wejścia 3,5 mm. Dzięki czemu z głośników można korzystać także, gdy komputer nie jest obecnie stosowany. Relacje ze streamów, a także rozgrywek e-sportowych możemy śledzić przy pomocy telefonu, tabletu bądź innego urządzenia, który obsługuje wyróznione technologie.

oszałamiający bas
Helium 100 BT zostały wyekwipowane w specjalną funkcję Bass Reflex, głośniki generują obszerniejszą liczbę niskich tonów, redukując przy tym zniekształcenia przy wyższym poziomie głośności. Dzięki temu głośniki sprawiają, że zacięte rozgrywki gamingowe, słuchanie muzyki, czy oglądanie filmów wchodzi na zupełnie inny wymiar rozrywki.

Wysoka jakość dźwięku
Głośniki Helium 100BT to pakiet 2.0 o mocy 10 W wsparty systemem bezprzewodowego połączenia. Reprodukcja basów oraz wysokich tonów stoi na wysokim poziomie dzięki dobremu zbalansowaniu niskich częstotliwości, jak i tych średnich. Dźwięk jest pozbawiony zniekształceń choćby na najwyższych stopniach głośności.

Podświetlenie RGB
Helium 100 BT progresywny system podświetlenia RGB, dzięki któremu zapewnisz sobie jeszcze lepsze wrażenia podczas gry. Za pomocą przycisku znajdującego się na przednim panelu obudowy głośnika możesz prosto zmienić, włączyć i wyłączyć kolorowe efekty. Dodaj wyjątkowego klimatu wieczornym sesjom przed komputerem i wejdź do gry w najkorzystniejszym stylu.

nieszablonowy design
To, co wyróżnia te głośniki to nieszablonowy design połączony z hipnotyzującym pokazem świetlnym RGB. Dzięki połączeniu matowej czarnej pokrywy z frontem wzbogaconym o srebrny szczotkowany panel głośniki prezentują się nieprzeciętnie na biurku każdego gracza.

Wygoda używania
Zestawem możemy sterować dzięki panelowi umieszczonym na froncie głośników, który zagwarantuje stały i komfortowy dostęp do najistotniej potrzebnych funkcji (pauza, odtwarzanie, czy regulacja głośności). Poczuj się jak w samym sercu zaciętej batalii i bądź o jeden krok dalej od swego przeciwnika.


☆ Helium 100BT RGB Głośniki komputerowe GENESIS ☆

Helium 100BT RGB Głośniki komputerowe GENESIS Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: NATEC
 • Nazwa produktu: Helium 100BT RGB Głośniki komputerowe GENESIS
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 605f66553754b7f2f250044c
 • ID kategorii: 8329

☆ Helium 100BT RGB Głośniki komputerowe GENESIS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Helium 100 BT to głośniki wytwarzane z myślą o graczach i ich potrzebach. Dzięki niewielkim gabarytom zajmują nie dużo miejsca na biurku, natomiast postępowe technologie powodują, iż dźwięk wyciągający się z głośników jest bezbłędny i okryty milionami odcieni.

Z Helium 100BT poczujesz się, jakbyś był na miejscu rozgrywki.Nie tylko przewodoweHelium 100BT możesz sparować maksymalnie z dwoma urządzeniami, przez technologię Bluetooth i jedno przy użyciu wejścia 3,5 mm.

dzięki czemu z głośników można korzystać także, gdy komputer nie jest aktualnie wykorzystywany. Relacje ze streamów oraz rozgrywek e-sportowych możemy śledzić przy pomocy telefonu, tabletu bądź innego urządzenia, który obsługuje wyróznione technologie.olśniewający basHelium 100 BT zostały wyekwipowane w specjalną funkcję Bass Reflex, głośniki generują obszerniejszą liczbę niskich tonów, redukując przy tym zniekształcenia przy wyższym poziomie głośności.

dzięki czemu głośniki powodują, że zacięte rozgrywki gamingowe, słuchanie muzyki, czy oglądanie filmów wchodzi na zupełnie inny rozmiar rozrywki.Wysoka jakość dźwiękuGłośniki Helium 100BT to zestaw 2.0 o mocy 10 W wsparty systemem bezprzewodowego połączenia.

Reprodukcja basów oraz wysokich tonów stoi na wysokim poziomie dzięki prawidłowemu zbalansowaniu niskich częstotliwości, jak i tych średnich. Dźwięk jest pozbawiony zniekształceń nawet na najwyższych poziomach głośności.Podświetlenie RGBHelium 100 BT zaawansowany system podświetlenia RGB, dzięki któremu zapewnisz sobie jeszcze lepsze wrażenia podczas gry.

przy pomocy przycisku znajdującego się na przednim panelu pokrywy głośnika możesz prosto zmienić, włączyć i wyłączyć kolorowe efekty. Dodaj unikatowego klimatu wieczornym sesjom przed komputerem i wejdź do gry w najlepszym stylu.nieszablonowy designTo, co akcentuje te głośniki to nieszablonowy design połączony z hipnotyzującym pokazem świetlnym RGB.

Dzięki połączeniu matowej czarnej obudowy z frontem wzbogaconym o metaliczny szczotkowany panel głośniki prezentują się znakomicie na biurku każdego gracza.Wygoda stosowaniaZestawem możemy sterować dzięki panelowi umieszczonym na froncie głośników, który zapewnia stały i komfortowy dostęp do najbardziej koniecznych funkcji (pauza, odtwarzanie, czy regulacja głośności).

Poczuj się jak w samym sercu zaciętej batalii i bądź o jeden krok dalej od swego przeciwnika.


☆ GENESIS GŁOŚNIKI 2.0 HELIUM 100BT RGB, NCS-1635 ☆

GENESIS GŁOŚNIKI 2.0 HELIUM 100BT RGB, NCS-1635 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: GENESIS GŁOŚNIKI 2.0 HELIUM 100BT RGB, NCS-1635
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62425bced40333d964798121
 • ID kategorii: 160

☆ GENESIS GŁOŚNIKI 2.0 HELIUM 100BT RGB, NCS-1635 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
znaczny wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

☆ Głośniki komputerowe helium 600 (ncs-0856) marki Natec ☆

Głośniki komputerowe helium 600 (ncs-0856) marki Natec Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: NATEC
 • Nazwa produktu: Głośniki komputerowe helium 600 (ncs-0856) marki Natec
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5a20be24b256f56b97e024da
 • ID kategorii: 160

☆ Głośniki komputerowe helium 600 (ncs-0856) marki Natec - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Genesis Helium 600 2.1 Głośniki dla graczy Nagłośnienie dla gracza dobre nagłośnienie jest w stanie wyraźnie uatrakcyjnić emocjonującą rozgrywkę. Dlatego warto wybrać takie głośniki, które są tworzone z myślą o graczach i ich potrzebach. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są zestawy wielokanałowe z mocnym subwooferem, który oprócz mocnego basu zapewni także przestrzenność dźwięku. Mile widziane są tutaj dodatkowo dodatkowe funkcje umożliwiające sterowanie, czy na przykład podłączenie konsoli. Takie właśnie są głośniki Helium 600 2.1 Surround. Solidny subwoofer Za adekwatny poziom niskich tonów odpowiada subwoofer o mocy RMS 30 W. Dzięki adekwatnej konstrukcji, wyposażeniu w 6,5-calowy głośnik, drewnianej obudowie oraz zaimplementowaniu bass reflex w tylnej części dostajemy solidny i głęboki bas. Na bocznej ścianie subwoofera znajdziemy przejrzysty panel sterowania z potencjometrami zmiany basu i głośności. Potężne głośniki satelitarne i kontrola Helium 600 to jeszcze dwa wysokiej klasy głośniki satelitarne, każdy o mocy RMS 15 W, co w połączeniu z subwooferem daje łączną moc RMS zestawu na poziomie 60 W. Głośniki satelitarne gwarantują wysokiej jakości dźwięk w zakresie fal średnich i wysokich. Każdy z głośników wyekwipowano w membrany o średnicy 3 cali. Dzięki zastosowaniu ekranowania magnetycznego głośniki nie wchodzą w interferencję z innymi urządzeniami. Zestawem możemy sterować zarówno poprzez potencjometry umieszczone na panelu bocznym subwoofera, jak również przy pomocy ergonomicznego pilota, który oprócz gałki zmiany głośności zaopatrzony jest dodatkowo w dwa gniazda mini-jack na słuchawki, a także smartfon albo tablet. Pilot jest przyłączany do subwoofera za pomocą kabla o długości 1,7 metra, dzięki czemu łatwo umieścimy go w najmocniej wygodnym miejscu na swoim biurku. Drewno i wykończenie carbon Głośniki dla graczy przede wszystkim powinny być użyteczne i gwarantować perfekcyjną jakość dźwięku. Jednakże w Genesis nie zapominamy o tym, że sprzęt gamingowy powinien się też dobrze prezentować. Komplet Helium 600 to połączenie postępowego designu z nutą stylowej klasyki. Głośniki posiadają interesujący kształt a ich pokrywy pozostały wytwarzane z drewna. Też subwoofer ma stylową drewnianą obudowę i designerską obręcz dookoła głośnika. Jednocześnie głośniki jak i subwoofer pozostały wykończone w stylu Carbon. Takie wykończenie dobrze oddaje ich charakter i powoduje, że są jeszcze bardziej atrakcyjnym uzupełnieniem setu prawdziwego gamera. W dodatku użycie metalowych kratek na głośnikach z jednej strony broni je przed uszkodzeniami, z drugiej natomiast dodaje zestawowi charakteru.

☆ Głośniki 2.1 Genesis Helium 600 RMS 60 W (pilot na kablu), NCS-0856 ☆

Głośniki 2.1 Genesis Helium 600 RMS 60 W (pilot na kablu), NCS-0856 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Głośniki 2.1 Genesis Helium 600 RMS 60 W (pilot na kablu), NCS-0856
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e5b7509d71287aee4435fab
 • ID kategorii: 8681
Inne Rankingi:  Wzmacniacz słuchawkowy Ld Systems

☆ Głośniki 2.1 Genesis Helium 600 RMS 60 W (pilot na kablu), NCS-0856 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

wspaniałE NAGŁOŚNIENIE DLA GRACZA
korzystne nagłośnienie jest w stanie znacznie uatrakcyjnić emocjonującą rozgrywkę. Dlatego warto wybrać takie głośniki, które są wyprodukowane z myślą o graczach i ich potrzebach. Najlepszym rozwiązaniem są zestawy wielokanałowe z solidnym subwooferem, który oprócz konkretnego basu zapewni również przestrzenność dźwięku. Mile widziane są tutaj także dopełniające funkcje umożliwiające sterowanie, czy na przykład podłączenie konsoli. Takie właśnie są głośniki Helium 600 2.1 Surround.

potężnY SUBWOOFER
Za trafny poziom niskich tonów odpowiada subwoofer o mocy RMS 30 W. Dzięki stosownej konstrukcji, wyposażeniu w 6,5-calowy głośnik, drewnianej obudowie i zaimplementowaniu bass reflex w tylnej części dostajemy konkretny i głęboki bas. Na bocznej ścianie subwoofera wyszukamy transparentny panel sterowania z potencjometrami zmiany basu i głośności.

solidnE GŁOŚNIKI SATELITARNE
Helium 600 to na dodatek 2 wysokiej klasy głośniki satelitarne, każdy o mocy RMS 15 W, co w połączeniu z subwooferem daje łączną moc RMS zestawu na poziomie 60 W. Głośniki satelitarne zapewniają wysokiej jakości dźwięk w zakresie fal średnich i wysokich. Każdy z głośników wyekwipowano w membrany o średnicy 3 cali. Dzięki zaimplementowaniu ekranowania magnetycznego głośniki nie wchodzą w interferencję z innymi urządzeniami.

KONTROLA
Zestawem możemy sterować równocześnie przez potencjometry umieszczone na panelu bocznym subwoofera, jak ponadto przy pomocy poręcznego pilota, który oprócz gałki zmiany głośności wyposażony jest również w wyjście mini-jack na słuchawki, a także wejście mini-jack na smartfon albo tablet. Pilot jest podłączany do subwoofera za pomocą kabla o długości 1,7 metra, dzięki czemu z łatwością umieścimy go w najwygodnym miejscu na naszym biurku.

DREWNO I WYKOŃCZENIE CARBON
Głośniki dla graczy głównie powinny być poręczne i gwarantować wyśmienitą jakość dźwięku. Lecz w Genesis nie zapominamy o tym, że sprzęt gamingowy powinien się też należycie prezentować. Komplet Helium 600 to połączenie innowacyjnego designu z nutą stylowej klasyki. Głośniki mają niebanalny zarys a ich pokrywy zostały wytworzone z drewna. Na dodatek subwoofer posiada stylową drewnianą obudowę oraz designerską obręcz dookoła głośnika. Jednocześnie głośniki jak i subwoofer zostały dopracowane w stylu Carbon. Takie wykończenie korzystnie oddaje ich charakter i powoduje, że są jeszcze bardziej ciekawym uzupełnieniem setu prawdziwego gamera.
ponadto wykorzystanie metalowych kratek na głośnikach z jednej strony broni je przed uszkodzeniami, z drugiej natomiast dodaje zestawowi charakteru.


☆ GENESIS GŁOŚNIKI 2.0 HELIUM 300BT BLUETOOTH ARGB ☆

GENESIS GŁOŚNIKI 2.0 HELIUM 300BT BLUETOOTH ARGB Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: GENESIS GŁOŚNIKI 2.0 HELIUM 300BT BLUETOOTH ARGB
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6262003b0a3d5fd91569e054
 • ID kategorii: 160

☆ GENESIS GŁOŚNIKI 2.0 HELIUM 300BT BLUETOOTH ARGB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
duży dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

☆ Genesis głośniki 2.0 helium 300bt bluetooth argb - ncs-1716- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Natec ☆

Genesis głośniki 2.0 helium 300bt bluetooth argb - ncs-1716- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Natec Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: NATEC
 • Nazwa produktu: Genesis głośniki 2.0 helium 300bt bluetooth argb - ncs-1716- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Natec
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 602bfb955ecf79fc65dd8c98
 • ID kategorii: 8329

☆ Genesis głośniki 2.0 helium 300bt bluetooth argb - ncs-1716- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Natec - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

dobrej jakości głośniki są koniecznym elementem na stanowisku każdego gracza. Helium 300 BT zostały zaprojektowane z myślą o tych, dla których priorytetem jest perfekcyjne i pełne głębi brzmienie, zezwalające przenieść się w sam środek wirtualnego pola bitwy.

Głośniki Helium 300 BT to także zachwycający design, który w połączeniu z błyskotliwym podświetleniem ARGB nada wyjątkowego charakteru Twojemu stanowisku i zapewni jeszcze większe emocje podczas rozgrywki.Podświetlenie ARGBHelium 300 BT to pierwsze na rynku głośniki zezwalające na kontrolę podświetlenia za pomocą płyty głównej PC, dzięki czemu zsynchronizujesz je z resztą komputera.

Zadbaj o specyficzny klimat na swoim stanowisku i ciesz się zjawiskowym konsekwencją z głośnikami, których możliwości Cię zaskoczą. Gdy nie będziesz ich używał, tryb ECO przełączy je w tryb czuwania. Podświetlenie jest kompatybilne z Polychrome RGB, Mystic Light Sync, RGB Fusion, a także AuraSync.

Wybranie dowolnego koloru jest realne także gdy głośniki nie są podłączone pod płytę główną.Bass ReflexKonstrukcja Bass Reflex to obudowa zestawu głośnikowego mająca otwór, dzięki któremu gwarantuje bardzo potężny i rewelacyjnie odwzorowany bas.

Odkryj najwyższy standard jakości z Helium 300 BT i ciesz się nowym wymiarem dźwięku.Regulacja głośności i basuPrzejmij kontrolę nad brzmieniem i przypasuj je do swoich preferencji! nowoczesny boczny panel umożliwia regulację głośności i basu, dzięki temu w każdej chwili w komfortowy sposób skorygujesz ich ustawienia.

Nie gódź się na kompromisy i postaw na dźwięk, który spełni Twoje oczekiwania!Połaczenie Bluetooth 5.0Połączenie Bluetooth 5.0 to gwarancja wygody i mobilności. Dzięki niemu możesz bezproblemowo korzystać z głośników nawet wtedy, gdy nie używasz komputera.

Sparuj Helium 300 BT z telefonem, tabletem albo innym urządzeniem i ciesz się świetnym dźwiękiem niezależnie od tego z jakiego sprzętu korzystasz.Oryginalny designElegancka czerń konstrukcji powoduje, iż głośniki są wyjątkowo uniwersalne i z powodzeniem uzupełnią każde stanowisko gamingowe.

Matowe karbonowe wykończenie w połączeniu ze zjawiskowym podświetleniem przyciąga wzrok i zapewni Ci wygraną w niepowtarzalnym stylu.


☆ Głośniki GENESIS Helium 610BT ☆

Głośniki GENESIS Helium 610BT Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Genesis
 • Nazwa produktu: Głośniki GENESIS Helium 610BT
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5cb600153754b7559c72ea14
 • ID kategorii: 160

☆ Głośniki GENESIS Helium 610BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
doskonałE NAGŁOŚNIENIE DLA GRACZA korzystne nagłośnienie jest w stanie istotnie uatrakcyjnić emocjonującą rozgrywkę. Dlatego warto wybrać takie głośniki, które są tworzone z myślą o graczach i ich potrzebach. Najlepszym rozwiązaniem są zestawy wielokanałowe z konkretnym subwooferem, który oprócz mocnego basu zapewni też przestrzenność dźwięku. Mile widziane są tutaj na dodatek uzupełniające funkcje umożliwiające sterowanie, połączenie Bluetooth czy na przykład podłączenie konsoli. Takie właśnie są głośniki Helium 610BT 2.1 Surround. PERFEKCJA I MOC MOŻLIWOŚCI solidnY SUBWOOFER Za trafny poziom niskich tonów odpowiada subwoofer o mocy RMS 30 W. Dzięki trafnej konstrukcji, wyposażeniu w 6,5-calowy głośnik, drewnianej obudowie, a także zastosowaniu bass reflex w tylnej części otrzymujemy mocny i głęboki bas. Na bocznej ścianie subwoofera znajdziemy przezroczysty panel sterowania z potencjometrami zmiany basu i głośności. MocnE GŁOŚNIKI SATELITARNE Helium 610BT to na dodatek 2 wysokiej klasy głośniki satelitarne, każdy o mocy RMS 15 W, co w połączeniu z subwooferem daje łączną moc RMS zestawu na poziomie 60 W. Głośniki satelitarne gwarantują wysokiej jakości dźwięk w zakresie fal przeciętnych i wysokich. Każdy z głośników wyekwipowano w membrany o średnicy 3 cali. Dzięki zastosowaniu ekranowania magnetycznego głośniki nie wchodzą w interferencję z innymi urządzeniami. WYGODA stosowanIA Zestawem możemy sterować jednocześnie przez potencjometry umieszczone na panelu bocznym subwoofera, jak także za pomocą ergonomicznego pilota, który oprócz gałki zmiany głośności wyekwipowany jest też w wyjście mini-jack na słuchawki i wejście mini-jack na smartfon albo tablet. Pilot jest podłączany do subwoofera za pomocą kabla o długości 1,7 metra, dzięki czemu z łatwością umieścimy go w najwygodniejszym miejscu na naszym biurku. W dodatku głośniki posiada moduł Bluetooth do komunikacji bezprzewodowej i odtwarzania utworów np. Ze smartfona. DREWNO I WYKOŃCZENIE CARBONOWE Głośniki dla graczy z zasady powinny być poręczne i gwarantować perfekcyjną jakość dźwięku. Lecz w Genesis nie zapominamy o tym, że sprzęt gamingowy powinien się także dobrze prezentować. Komplet Helium 610BT to połączenie nowoczesnego designu z nutą stylowej klasyki. Głośniki mają ciekawy kształt a ich pokrywy zostały wyprodukowane z drewna. Jeszcze subwoofer posiada stylową drewnianą obudowę, a także designerską obręcz dookoła głośnika. Równocześnie głośniki, jak i subwoofer zostały wykończone w stylu Carbon. Takie wykończenie poprawnie oddaje ich charakter i powoduje, iż są jeszcze bardziej interesującym uzupełnieniem zestawu prawdziwego gracza. Na dodatek wykorzystanie metalowych kratek na głośnikach z jednej strony chroni je przed uszkodzeniami, z drugiej natomiast dodaje zestawowi charakteru....