głośnik genesis

Ranking głośników genesis – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników genesis. Ranking zawierający polecane głośniki genesis jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Głośniki GENESIS Helium 100BT RGB ☆

Głośniki GENESIS Helium 100BT RGB Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: NATEC GENESIS
 • Nazwa produktu: Głośniki GENESIS Helium 100BT RGB
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f4f5371b256f5435f006656
 • ID kategorii: 160

☆ Głośniki GENESIS Helium 100BT RGB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Helium 100 BT to głośniki wytworzone z myślą o graczach i ich potrzebach. Dzięki niewielkim gabarytom zajmują nie dużo miejsca na biurku, natomiast progresywne technologie sprawiają, iż dźwięk wydobywający się z głośników jest perfekcyjny i okryty milionami barw. Z Helium 100BT poczujesz się, jakbyś był na miejscu rozgrywki.

Nie tylko przewodowe
Helium 100BT możesz sparować maksymalnie z dwoma urządzeniami, przez technikę Bluetooth, a także jedno przy użyciu wejścia 3,5 mm. Dzięki czemu z głośników można korzystać także, gdy komputer nie jest aktualnie używany. Relacje ze streamów, a także rozgrywek e-sportowych możemy śledzić za pomocą telefonu, tabletu bądź innego urządzenia, który obsługuje wyznaczone technologie.

zniewalający bas
Helium 100 BT zostały zaopatrzone w specjalną funkcję Bass Reflex, głośniki generują obszerniejszą liczbę niskich tonów, redukując przy tym zniekształcenia przy wyższym poziomie głośności. Dzięki czemu głośniki sprawiają, iż zacięte rozgrywki gamingowe, słuchanie muzyki, czy oglądanie filmów wchodzi na zupełnie inny wymiar rozrywki.

Wysoka jakość dźwięku
Głośniki Helium 100BT to pakiet 2.0 o mocy 10 W wsparty systemem bezprzewodowego połączenia. Reprodukcja basów, a także wysokich tonów stoi na wysokim poziomie dzięki prawidłowemu zbalansowaniu niskich częstotliwości, jak i tych przeciętnych. Dźwięk jest pozbawiony zniekształceń choćby na najwyższych poziomach głośności.

Podświetlenie RGB
Helium 100 BT zaawansowany system podświetlenia RGB, dzięki któremu zapewnisz sobie jeszcze lepsze wrażenia w trakcie gry. Za pomocą przycisku znajdującego się na przednim panelu pokrywy głośnika możesz prosto zmienić, włączyć i wyłączyć kolorowe efekty. Dodaj wyjątkowego klimatu wieczornym sesjom przed komputerem i wejdź do gry w najlepszym stylu.

unikatowy design
To, co uwydatnia te głośniki to unikatowy design połączony z hipnotyzującym pokazem świetlnym RGB. Dzięki połączeniu matowej czarnej pokrywy z frontem wzbogaconym o srebrny szczotkowany panel głośniki prezentują się nieprzeciętnie na biurku każdego gracza.

Wygoda użytkowania
Zestawem możemy sterować dzięki panelowi umieszczonym na froncie głośników, który zagwarantuje stały i wygodny dostęp do najmocniej potrzebnych funkcji (pauza, odtwarzanie, czy regulacja głośności). Poczuj się jak w samym sercu zaciętej batalii i bądź o jeden krok dalej od swojego przeciwnika.


☆ Głośniki komputerowe helium 600 (ncs-0856) marki Natec ☆

Głośniki komputerowe helium 600 (ncs-0856) marki Natec Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: NATEC
 • Nazwa produktu: Głośniki komputerowe helium 600 (ncs-0856) marki Natec
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5a20be24b256f56b97e024da
 • ID kategorii: 160

☆ Głośniki komputerowe helium 600 (ncs-0856) marki Natec - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Genesis Helium 600 2.1 Głośniki dla graczy Nagłośnienie dla gracza prawidłowe nagłośnienie jest w stanie pokaźnie uatrakcyjnić emocjonującą rozgrywkę. Dlatego warto wybrać takie głośniki, które są tworzone z myślą o graczach i ich potrzebach. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są zestawy wielokanałowe z konkretnym subwooferem, który oprócz solidnego basu zapewni również przestrzenność dźwięku. Mile widziane są tutaj ponadto dodatkowe funkcje umożliwiające sterowanie, czy na przykład podłączenie konsoli. Takie właśnie są głośniki Helium 600 2.1 Surround. Solidny subwoofer Za odpowiedni poziom niskich tonów odpowiada subwoofer o mocy RMS 30 W. Dzięki trafnej konstrukcji, wyposażeniu w 6,5-calowy głośnik, drewnianej obudowie oraz zastosowaniu bass reflex w tylnej części uzyskujemy solidny i głęboki bas. Na bocznej ścianie subwoofera znajdziemy klarowny panel sterowania z potencjometrami zmiany basu i głośności. Potężne głośniki satelitarne i kontrola Helium 600 to również dwa wysokiej klasy głośniki satelitarne, każdy o mocy RMS 15 W, co w połączeniu z subwooferem daje łączną moc RMS zestawu na poziomie 60 W. Głośniki satelitarne gwarantują wysokiej jakości dźwięk w zakresie fal średnich i wysokich. Każdy z głośników wyposażono w membrany o średnicy 3 cali. Dzięki zaimplementowaniu ekranowania magnetycznego głośniki nie wchodzą w interferencję z innymi urządzeniami. Zestawem możemy sterować zarówno przez potencjometry umieszczone na panelu bocznym subwoofera, jak na dodatek za pomocą poręcznego pilota, który oprócz gałki zmiany głośności zaopatrzony jest dodatkowo w dwa gniazda mini-jack na słuchawki i smartfon lub tablet. Pilot jest przyłączany do subwoofera za pomocą kabla o długości 1,7 metra, dzięki czemu z łatwością umieścimy go w najbardziej wygodnym miejscu na swoim biurku. Drewno i wykończenie carbon Głośniki dla graczy na ogół powinny być poręczne i gwarantować rewelacyjną jakość dźwięku. Jednak w Genesis nie zapominamy o tym, iż sprzęt gamingowy powinien się dodatkowo dobrze prezentować. Pakiet Helium 600 to połączenie progresywnego designu z nutą stylowej klasyki. Głośniki posiadają ciekawy kształt a ich obudowy zostały wyprodukowane z drewna. Na dodatek subwoofer ma stylową drewnianą obudowę i designerską obręcz dookoła głośnika. Zarówno głośniki jak i subwoofer zostały wykończone w stylu Carbon. Takie wykończenie korzystnie oddaje ich charakter i sprawia, iż są jeszcze bardziej atrakcyjnym uzupełnieniem setu prawdziwego gamera. Ponadto zastosowanie metalowych kratek na głośnikach z jednej strony chroni je przed uszkodzeniami, z drugiej natomiast dodaje zestawowi charakteru.

☆ Głośniki Genesis Helium 600 60W Rms 2.1 Czarne ☆

Głośniki Genesis Helium 600 60W Rms 2.1 Czarne Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Głośniki Genesis Helium 600 60W Rms 2.1 Czarne
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63df21e73754b757b25517cf
 • ID kategorii: 5969

☆ Głośniki Genesis Helium 600 60W Rms 2.1 Czarne - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośniki Genesis Helium 600 60W Rms 2.1 Czarne

☆ Głośniki komputerowe 2.0 Genesis Helium 300 Bt Rgb ☆

Głośniki komputerowe 2.0 Genesis Helium 300 Bt Rgb Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Głośniki komputerowe 2.0 Genesis Helium 300 Bt Rgb
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64bb0f433754b76f34be56b9
 • ID kategorii: 5969

☆ Głośniki komputerowe 2.0 Genesis Helium 300 Bt Rgb - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośniki komputerowe 2.0 Genesis Helium 300 Bt Rgb

☆ Głośniki Genesis Helium 100BT Rgb Usb ☆

Głośniki Genesis Helium 100BT Rgb Usb Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Głośniki Genesis Helium 100BT Rgb Usb
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63df260bb256f5746a551910
 • ID kategorii: 5969
Inne Rankingi:  Mikrofon do 1200 zł

☆ Głośniki Genesis Helium 100BT Rgb Usb - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośniki Genesis Helium 100BT Rgb Usb

☆ Genesis głośniki 2.0 helium 300bt bluetooth argb - ncs-1716- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Natec ☆

Genesis głośniki 2.0 helium 300bt bluetooth argb - ncs-1716- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Natec Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: NATEC
 • Nazwa produktu: Genesis głośniki 2.0 helium 300bt bluetooth argb - ncs-1716- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Natec
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 602bfb955ecf79fc65dd8c98
 • ID kategorii: 8329

☆ Genesis głośniki 2.0 helium 300bt bluetooth argb - ncs-1716- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Natec - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

prawidłowej jakości głośniki są koniecznym elementem na stanowisku każdego gracza. Helium 300 BT zostały zaprojektowane z myślą o tych, dla których priorytetem jest perfekcyjne i pełne głębi brzmienie, pozwalające przenieść się w sam środek wirtualnego pola bitwy.

Głośniki Helium 300 BT to także olśniewający design, który w połączeniu z pięknym podświetleniem ARGB nada nieszablonowego charakteru Twojemu stanowisku i zapewni jeszcze pokaźniejsze emocje podczas rozgrywki.Podświetlenie ARGBHelium 300 BT to pierwsze na rynku głośniki zezwalające na kontrolę podświetlenia przy pomocy płyty głównej PC, dzięki temu zsynchronizujesz je z resztą komputera.

Zadbaj o specyficzny klimat na swym stanowisku i ciesz się zjawiskowym konsekwencją z głośnikami, których możliwości Cię zaskoczą. Gdy nie będziesz ich używał, tryb ECO przełączy je w tryb czuwania. Podświetlenie jest kompatybilne z Polychrome RGB, Mystic Light Sync, RGB Fusion i AuraSync.

Wybranie dowolnego koloru jest osiągalne także gdy głośniki nie są podłączone pod płytę główną.Bass ReflexKonstrukcja Bass Reflex to obudowa zestawu głośnikowego mająca otwór, dzięki któremu zapewnia niezwykle konkretny i świetnie odwzorowany bas.

Odkryj najwyższy kanon jakości z Helium 300 BT i ciesz się nowym wymiarem dźwięku.Regulacja głośności i basuPrzejmij kontrolę nad brzmieniem i dopasuj je do swoich preferencji! innowacyjny boczny panel pozwala na regulację głośności i basu, dzięki temu w każdej chwili w komfortowy sposób skorygujesz ich ustawienia.

Nie gódź się na kompromisy i postaw na dźwięk, który spełni Twoje wymogi!Połaczenie Bluetooth 5.0Połączenie Bluetooth 5.0 to gwarancja wygody i mobilności. Dzięki niemu możesz bezproblemowo korzystać z głośników choćby wtedy, gdy nie używasz komputera.

Sparuj Helium 300 BT z telefonem, tabletem albo innym urządzeniem i ciesz się idealnym dźwiękiem niezależnie od tego z jakiego sprzętu korzystasz.Oryginalny designElegancka czerń konstrukcji powoduje, że głośniki są istotnie uniwersalne i z powodzeniem uzupełnią każde stanowisko gamingowe.

Matowe karbonowe wykończenie w połączeniu ze zjawiskowym podświetleniem przyciąga wzrok i zapewni Ci wygraną w oryginalnym stylu.Akcesoria w pakiecie: rozmiary: Pozostałe właściwości:...


☆ Głośniki 2.1 Genesis Helium 600 RMS 60 W (pilot na kablu), NCS-0856 ☆

Głośniki 2.1 Genesis Helium 600 RMS 60 W (pilot na kablu), NCS-0856 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Głośniki 2.1 Genesis Helium 600 RMS 60 W (pilot na kablu), NCS-0856
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e5b7509d71287aee4435fab
 • ID kategorii: 8681

☆ Głośniki 2.1 Genesis Helium 600 RMS 60 W (pilot na kablu), NCS-0856 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Genesis Helium 600 2.1 Głośniki dla graczy Nagłośnienie dla gracza dobre nagłośnienie jest w stanie wyraźnie uatrakcyjnić emocjonującą rozgrywkę. Dlatego warto wybrać takie głośniki, które są wytwarzane z myślą o graczach i ich potrzebach.

najlepszym rozwiązaniem są zestawy wielokanałowe z konkretnym subwooferem, który oprócz mocnego basu zapewni też przestrzenność dźwięku. Mile widziane są tutaj ponadto uzupełniające funkcje umożliwiające sterowanie, czy na przykład podłączenie konsoli.

Takie właśnie są głośniki Helium 600 2.1 Surround. Mocny subwoofer Za trafny poziom niskich tonów odpowiada subwoofer o mocy RMS 30 W. Dzięki stosownej konstrukcji, wyposażeniu w 6,5-calowy głośnik, drewnianej obudowie i zaimplementowaniu bass reflex w tylnej części uzyskujemy solidny i głęboki bas.

Na bocznej ścianie subwoofera znajdziemy transparentny panel sterowania z potencjometrami zmiany basu i głośności. Mocne głośniki satelitarne i kontrola Helium 600 to także dwa wysokiej klasy głośniki satelitarne, każdy o mocy RMS 15 W, co w połączeniu z subwooferem daje łączną moc RMS zestawu na poziomie 60 W.

Głośniki satelitarne gwarantują wysokiej jakości dźwięk w zakresie fal średnich i wysokich. Każdy z głośników zaopatrzono w membrany o średnicy 3 cali. Dzięki zaimplementowaniu ekranowania magnetycznego głośniki nie wchodzą w interferencję z innymi urządzeniami.

Zestawem możemy sterować jednocześnie poprzez potencjometry umieszczone na panelu bocznym subwoofera, jak ponadto przy pomocy poręcznego pilota, który oprócz gałki zmiany głośności zaopatrzony jest na dodatek w dwa gniazda mini-jack na słuchawki oraz smartfon albo tablet.

Pilot jest podłączany do subwoofera za pomocą kabla o długości 1,7 metra, dzięki temu z łatwością umieścimy go w najszczególniej wygodnym miejscu na swym biurku. Drewno i wykończenie carbon Głośniki dla graczy w głównej mierze powinny być ergonomiczne i gwarantować perfekcyjną jakość dźwięku.

lecz w Genesis nie zapominamy o tym, że sprzęt gamingowy powinien się jeszcze prawidłowo prezentować. Komplet Helium 600 to połączenie innowacyjnego designu z nutą stylowej klasyki. Głośniki mają atrakcyjny kształt a ich obudowy zostały wyprodukowane z drewna.

ponadto subwoofer ma stylową drewnianą obudowę i designerską obręcz dookoła głośnika. Równocześnie głośniki jak i subwoofer zostały dopracowane w stylu Carbon. Takie wykończenie należycie oddaje ich charakter i powoduje, że są jeszcze bardziej ciekawym uzupełnieniem setu prawdziwego gamera.

na dodatek użycie metalowych kratek na głośnikach z jednej strony broni je przed uszkodzeniami, z drugiej natomiast dodaje zestawowi charakteru.


☆ Głośniki GENESIS Helium 610BT ☆

Głośniki GENESIS Helium 610BT Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Genesis
 • Nazwa produktu: Głośniki GENESIS Helium 610BT
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5cb600153754b7559c72ea14
 • ID kategorii: 160

☆ Głośniki GENESIS Helium 610BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
doskonałE NAGŁOŚNIENIE DLA GRACZA dobre nagłośnienie jest w stanie wyraźnie uatrakcyjnić emocjonującą rozgrywkę. Dlatego warto wybrać takie głośniki, które są wyprodukowane z myślą o graczach i ich potrzebach. Najlepszym rozwiązaniem są zestawy wielokanałowe z solidnym subwooferem, który oprócz mocnego basu zapewni również przestrzenność dźwięku. Mile widziane są tutaj na dodatek dodatkowe funkcje umożliwiające sterowanie, połączenie Bluetooth czy na przykład podłączenie konsoli. Takie właśnie są głośniki Helium 610BT 2.1 Surround. PERFEKCJA I MOC MOŻLIWOŚCI solidnY SUBWOOFER Za trafny poziom niskich tonów odpowiada subwoofer o mocy RMS 30 W. Dzięki trafnej konstrukcji, wyposażeniu w 6,5-calowy głośnik, drewnianej obudowie i zastosowaniu bass reflex w tylnej części uzyskujemy solidny i głęboki bas. Na bocznej ścianie subwoofera odszukamy transparentny panel sterowania z potencjometrami zmiany basu i głośności. PotężnE GŁOŚNIKI SATELITARNE Helium 610BT to też 2 wysokiej klasy głośniki satelitarne, każdy o mocy RMS 15 W, co w połączeniu z subwooferem daje łączną moc RMS zestawu na poziomie 60 W. Głośniki satelitarne gwarantują wysokiej jakości dźwięk w zakresie fal średnich i wysokich. Każdy z głośników zaopatrzono w membrany o średnicy 3 cali. Dzięki zaimplementowaniu ekranowania magnetycznego głośniki nie wchodzą w interferencję z innymi urządzeniami. WYGODA wykorzystywanIA Zestawem możemy sterować równocześnie poprzez potencjometry umieszczone na panelu bocznym subwoofera, jak w dodatku przy pomocy funkcjonalnego pilota, który oprócz gałki zmiany głośności wyekwipowany jest również w wyjście mini-jack na słuchawki oraz wejście mini-jack na smartfon lub tablet. Pilot jest przyłączany do subwoofera za pomocą kabla o długości 1,7 metra, dzięki czemu z łatwością umieścimy go w najwygodniejszym miejscu na naszym biurku. Na dodatek głośniki ma moduł Bluetooth do komunikacji bezprzewodowej i odtwarzania utworów np. Ze smartfona. DREWNO I WYKOŃCZENIE CARBONOWE Głośniki dla graczy na ogół powinny być praktyczne i gwarantować świetną jakość dźwięku. Jednak w Genesis nie zapominamy o tym, iż sprzęt gamingowy powinien się jeszcze poprawnie prezentować. Zestaw Helium 610BT to połączenie progresywnego designu z nutą stylowej klasyki. Głośniki posiadają niebanalny zarys a ich pokrywy zostały stworzone z drewna. Dodatkowo subwoofer ma stylową drewnianą obudowę, a także designerską obręcz dookoła głośnika. Równocześnie głośniki, jak i subwoofer zostały doszlifowane w stylu Carbon. Takie wykończenie należycie oddaje ich charakter i sprawia, że są jeszcze bardziej atrakcyjnym uzupełnieniem zestawu prawdziwego gracza. Dodatkowo użycie metalowych kratek na głośnikach z jednej strony chroni je przed uszkodzeniami, z drugiej natomiast dodaje zestawowi charakteru....


Najtańsze głośniki genesis – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników genesis. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

Inne Rankingi:  głośnik wysokotonowy

☆ Głośniki GENESIS Helium 100BT RGB ☆

Głośniki GENESIS Helium 100BT RGB Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: NATEC GENESIS
 • Nazwa produktu: Głośniki GENESIS Helium 100BT RGB
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f4f5371b256f5435f006656
 • ID kategorii: 160

☆ Głośniki GENESIS Helium 100BT RGB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Helium 100 BT to głośniki wytwarzane z myślą o graczach i ich potrzebach. Dzięki niewielkim gabarytom zajmują nie dużo miejsca na biurku, natomiast innowacyjne technologie sprawiają, iż dźwięk wydobywający się z głośników jest bezbłędny i okryty milionami odcieni. Z Helium 100BT poczujesz się, jakbyś był na miejscu rozgrywki.

Nie tylko przewodowe
Helium 100BT możesz sparować maksymalnie z dwoma urządzeniami, poprzez technikę Bluetooth i jedno przy użyciu wejścia 3,5 mm. Dzięki czemu z głośników można korzystać także, gdy komputer nie jest obecnie stosowany. Relacje ze streamów, a także rozgrywek e-sportowych możemy śledzić przy pomocy telefonu, tabletu bądź innego urządzenia, który obsługuje wyróznione technologie.

oszałamiający bas
Helium 100 BT zostały wyekwipowane w specjalną funkcję Bass Reflex, głośniki generują obszerniejszą liczbę niskich tonów, redukując przy tym zniekształcenia przy wyższym poziomie głośności. Dzięki temu głośniki sprawiają, że zacięte rozgrywki gamingowe, słuchanie muzyki, czy oglądanie filmów wchodzi na zupełnie inny wymiar rozrywki.

Wysoka jakość dźwięku
Głośniki Helium 100BT to pakiet 2.0 o mocy 10 W wsparty systemem bezprzewodowego połączenia. Reprodukcja basów oraz wysokich tonów stoi na wysokim poziomie dzięki dobremu zbalansowaniu niskich częstotliwości, jak i tych średnich. Dźwięk jest pozbawiony zniekształceń choćby na najwyższych stopniach głośności.

Podświetlenie RGB
Helium 100 BT progresywny system podświetlenia RGB, dzięki któremu zapewnisz sobie jeszcze lepsze wrażenia podczas gry. Za pomocą przycisku znajdującego się na przednim panelu obudowy głośnika możesz prosto zmienić, włączyć i wyłączyć kolorowe efekty. Dodaj wyjątkowego klimatu wieczornym sesjom przed komputerem i wejdź do gry w najkorzystniejszym stylu.

nieszablonowy design
To, co wyróżnia te głośniki to nieszablonowy design połączony z hipnotyzującym pokazem świetlnym RGB. Dzięki połączeniu matowej czarnej pokrywy z frontem wzbogaconym o srebrny szczotkowany panel głośniki prezentują się nieprzeciętnie na biurku każdego gracza.

Wygoda używania
Zestawem możemy sterować dzięki panelowi umieszczonym na froncie głośników, który zagwarantuje stały i komfortowy dostęp do najistotniej potrzebnych funkcji (pauza, odtwarzanie, czy regulacja głośności). Poczuj się jak w samym sercu zaciętej batalii i bądź o jeden krok dalej od swego przeciwnika.


☆ Głośniki Genesis Helium 100BT Rgb Usb ☆

Głośniki Genesis Helium 100BT Rgb Usb Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Głośniki Genesis Helium 100BT Rgb Usb
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63df260bb256f5746a551910
 • ID kategorii: 5969

☆ Głośniki Genesis Helium 100BT Rgb Usb - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośniki Genesis Helium 100BT Rgb Usb

☆ Genesis głośniki 2.0 helium 300bt bluetooth argb - ncs-1716- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Natec ☆

Genesis głośniki 2.0 helium 300bt bluetooth argb - ncs-1716- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Natec Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: NATEC
 • Nazwa produktu: Genesis głośniki 2.0 helium 300bt bluetooth argb - ncs-1716- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Natec
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 602bfb955ecf79fc65dd8c98
 • ID kategorii: 8329

☆ Genesis głośniki 2.0 helium 300bt bluetooth argb - ncs-1716- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Natec - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

dobrej jakości głośniki są koniecznym elementem na stanowisku każdego gracza. Helium 300 BT zostały zaprojektowane z myślą o tych, dla których priorytetem jest perfekcyjne i pełne głębi brzmienie, zezwalające przenieść się w sam środek wirtualnego pola bitwy.

Głośniki Helium 300 BT to także zachwycający design, który w połączeniu z błyskotliwym podświetleniem ARGB nada wyjątkowego charakteru Twojemu stanowisku i zapewni jeszcze większe emocje podczas rozgrywki.Podświetlenie ARGBHelium 300 BT to pierwsze na rynku głośniki zezwalające na kontrolę podświetlenia za pomocą płyty głównej PC, dzięki czemu zsynchronizujesz je z resztą komputera.

Zadbaj o specyficzny klimat na swoim stanowisku i ciesz się zjawiskowym konsekwencją z głośnikami, których możliwości Cię zaskoczą. Gdy nie będziesz ich używał, tryb ECO przełączy je w tryb czuwania. Podświetlenie jest kompatybilne z Polychrome RGB, Mystic Light Sync, RGB Fusion, a także AuraSync.

Wybranie dowolnego koloru jest realne także gdy głośniki nie są podłączone pod płytę główną.Bass ReflexKonstrukcja Bass Reflex to obudowa zestawu głośnikowego mająca otwór, dzięki któremu gwarantuje bardzo potężny i rewelacyjnie odwzorowany bas.

Odkryj najwyższy standard jakości z Helium 300 BT i ciesz się nowym wymiarem dźwięku.Regulacja głośności i basuPrzejmij kontrolę nad brzmieniem i przypasuj je do swoich preferencji! nowoczesny boczny panel umożliwia regulację głośności i basu, dzięki temu w każdej chwili w komfortowy sposób skorygujesz ich ustawienia.

Nie gódź się na kompromisy i postaw na dźwięk, który spełni Twoje oczekiwania!Połaczenie Bluetooth 5.0Połączenie Bluetooth 5.0 to gwarancja wygody i mobilności. Dzięki niemu możesz bezproblemowo korzystać z głośników nawet wtedy, gdy nie używasz komputera.

Sparuj Helium 300 BT z telefonem, tabletem albo innym urządzeniem i ciesz się świetnym dźwiękiem niezależnie od tego z jakiego sprzętu korzystasz.Oryginalny designElegancka czerń konstrukcji powoduje, iż głośniki są wyjątkowo uniwersalne i z powodzeniem uzupełnią każde stanowisko gamingowe.

Matowe karbonowe wykończenie w połączeniu ze zjawiskowym podświetleniem przyciąga wzrok i zapewni Ci wygraną w niepowtarzalnym stylu.Akcesoria w zestawie: wymiary: Pozostałe parametry:...


☆ Głośniki komputerowe 2.0 Genesis Helium 300 Bt Rgb ☆

Głośniki komputerowe 2.0 Genesis Helium 300 Bt Rgb Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Głośniki komputerowe 2.0 Genesis Helium 300 Bt Rgb
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64bb0f433754b76f34be56b9
 • ID kategorii: 5969

☆ Głośniki komputerowe 2.0 Genesis Helium 300 Bt Rgb - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośniki komputerowe 2.0 Genesis Helium 300 Bt Rgb

☆ Głośniki komputerowe helium 600 (ncs-0856) marki Natec ☆

Głośniki komputerowe helium 600 (ncs-0856) marki Natec Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: NATEC
 • Nazwa produktu: Głośniki komputerowe helium 600 (ncs-0856) marki Natec
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5a20be24b256f56b97e024da
 • ID kategorii: 160
Inne Rankingi:  Zestaw głośnikowy Heco

☆ Głośniki komputerowe helium 600 (ncs-0856) marki Natec - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Genesis Helium 600 2.1 Głośniki dla graczy Nagłośnienie dla gracza dobre nagłośnienie jest w stanie wyraźnie uatrakcyjnić emocjonującą rozgrywkę. Dlatego warto wybrać takie głośniki, które są tworzone z myślą o graczach i ich potrzebach. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są zestawy wielokanałowe z mocnym subwooferem, który oprócz mocnego basu zapewni także przestrzenność dźwięku. Mile widziane są tutaj dodatkowo dodatkowe funkcje umożliwiające sterowanie, czy na przykład podłączenie konsoli. Takie właśnie są głośniki Helium 600 2.1 Surround. Solidny subwoofer Za adekwatny poziom niskich tonów odpowiada subwoofer o mocy RMS 30 W. Dzięki adekwatnej konstrukcji, wyposażeniu w 6,5-calowy głośnik, drewnianej obudowie oraz zaimplementowaniu bass reflex w tylnej części dostajemy solidny i głęboki bas. Na bocznej ścianie subwoofera znajdziemy przejrzysty panel sterowania z potencjometrami zmiany basu i głośności. Potężne głośniki satelitarne i kontrola Helium 600 to jeszcze dwa wysokiej klasy głośniki satelitarne, każdy o mocy RMS 15 W, co w połączeniu z subwooferem daje łączną moc RMS zestawu na poziomie 60 W. Głośniki satelitarne gwarantują wysokiej jakości dźwięk w zakresie fal średnich i wysokich. Każdy z głośników wyekwipowano w membrany o średnicy 3 cali. Dzięki zastosowaniu ekranowania magnetycznego głośniki nie wchodzą w interferencję z innymi urządzeniami. Zestawem możemy sterować zarówno poprzez potencjometry umieszczone na panelu bocznym subwoofera, jak również przy pomocy ergonomicznego pilota, który oprócz gałki zmiany głośności zaopatrzony jest dodatkowo w dwa gniazda mini-jack na słuchawki, a także smartfon albo tablet. Pilot jest przyłączany do subwoofera za pomocą kabla o długości 1,7 metra, dzięki czemu łatwo umieścimy go w najmocniej wygodnym miejscu na swoim biurku. Drewno i wykończenie carbon Głośniki dla graczy przede wszystkim powinny być użyteczne i gwarantować perfekcyjną jakość dźwięku. Jednakże w Genesis nie zapominamy o tym, że sprzęt gamingowy powinien się też dobrze prezentować. Komplet Helium 600 to połączenie postępowego designu z nutą stylowej klasyki. Głośniki posiadają interesujący kształt a ich pokrywy pozostały wytwarzane z drewna. Też subwoofer ma stylową drewnianą obudowę i designerską obręcz dookoła głośnika. Jednocześnie głośniki jak i subwoofer pozostały wykończone w stylu Carbon. Takie wykończenie dobrze oddaje ich charakter i powoduje, że są jeszcze bardziej atrakcyjnym uzupełnieniem setu prawdziwego gamera. W dodatku użycie metalowych kratek na głośnikach z jednej strony broni je przed uszkodzeniami, z drugiej natomiast dodaje zestawowi charakteru.

☆ Głośniki 2.1 Genesis Helium 600 RMS 60 W (pilot na kablu), NCS-0856 ☆

Głośniki 2.1 Genesis Helium 600 RMS 60 W (pilot na kablu), NCS-0856 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Głośniki 2.1 Genesis Helium 600 RMS 60 W (pilot na kablu), NCS-0856
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e5b7509d71287aee4435fab
 • ID kategorii: 8681

☆ Głośniki 2.1 Genesis Helium 600 RMS 60 W (pilot na kablu), NCS-0856 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Genesis Helium 600 2.1 Głośniki dla graczy Nagłośnienie dla gracza prawidłowe nagłośnienie jest w stanie istotnie uatrakcyjnić emocjonującą rozgrywkę. Dlatego warto wybrać takie głośniki, które są produkowane z myślą o graczach i ich potrzebach.

najlepszym rozwiązaniem są zestawy wielokanałowe z potężnym subwooferem, który oprócz solidnego basu zapewni również przestrzenność dźwięku. Mile widziane są tutaj również dopełniające funkcje umożliwiające sterowanie, czy na przykład podłączenie konsoli.

Takie właśnie są głośniki Helium 600 2.1 Surround. Potężny subwoofer Za adekwatny poziom niskich tonów odpowiada subwoofer o mocy RMS 30 W. Dzięki trafnej konstrukcji, wyposażeniu w 6,5-calowy głośnik, drewnianej obudowie oraz zaimplementowaniu bass reflex w tylnej części otrzymujemy solidny i głęboki bas.

Na bocznej ścianie subwoofera znajdziemy klarowny panel sterowania z potencjometrami zmiany basu i głośności. Potężne głośniki satelitarne i kontrola Helium 600 to ponadto dwa wysokiej klasy głośniki satelitarne, każdy o mocy RMS 15 W, co w połączeniu z subwooferem daje łączną moc RMS zestawu na poziomie 60 W.

Głośniki satelitarne zapewniają wysokiej jakości dźwięk w zakresie fal przeciętnych i wysokich. Każdy z głośników zaopatrzono w membrany o średnicy 3 cali. Dzięki zastosowaniu ekranowania magnetycznego głośniki nie wchodzą w interferencję z innymi urządzeniami.

Zestawem możemy sterować równocześnie poprzez potencjometry umieszczone na panelu bocznym subwoofera, jak ponadto przy pomocy ergonomicznego pilota, który oprócz gałki zmiany głośności wyposażony jest dodatkowo w dwa gniazda mini-jack na słuchawki, a także smartfon lub tablet.

Pilot jest przyłączany do subwoofera za pomocą kabla o długości 1,7 metra, dzięki czemu łatwo umieścimy go w najszczególniej wygodnym miejscu na swym biurku. Drewno i wykończenie carbon Głośniki dla graczy na ogół powinny być funkcjonalne i gwarantować świetną jakość dźwięku.

jednak w Genesis nie zapominamy o tym, że sprzęt gamingowy powinien się w dodatku dobrze prezentować. Pakiet Helium 600 to połączenie progresywnego designu z nutą stylowej klasyki. Głośniki mają niebanalny zarys a ich pokrywy zostały tworzone z drewna.

też subwoofer ma stylową drewnianą obudowę oraz designerską obręcz dookoła głośnika. Równocześnie głośniki jak i subwoofer zostały dopracowane w stylu Carbon. Takie wykończenie korzystnie oddaje ich charakter i sprawia, iż są jeszcze bardziej interesującym uzupełnieniem setu prawdziwego gamera.

na dodatek użycie metalowych kratek na głośnikach z jednej strony broni je przed uszkodzeniami, z drugiej natomiast dodaje zestawowi charakteru.


☆ Głośniki Genesis Helium 600 60W Rms 2.1 Czarne ☆

Głośniki Genesis Helium 600 60W Rms 2.1 Czarne Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Głośniki Genesis Helium 600 60W Rms 2.1 Czarne
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63df21e73754b757b25517cf
 • ID kategorii: 5969

☆ Głośniki Genesis Helium 600 60W Rms 2.1 Czarne - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośniki Genesis Helium 600 60W Rms 2.1 Czarne

☆ Głośniki GENESIS Helium 610BT ☆

Głośniki GENESIS Helium 610BT Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Genesis
 • Nazwa produktu: Głośniki GENESIS Helium 610BT
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5cb600153754b7559c72ea14
 • ID kategorii: 160

☆ Głośniki GENESIS Helium 610BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
doskonałE NAGŁOŚNIENIE DLA GRACZA korzystne nagłośnienie jest w stanie istotnie uatrakcyjnić emocjonującą rozgrywkę. Dlatego warto wybrać takie głośniki, które są tworzone z myślą o graczach i ich potrzebach. Najlepszym rozwiązaniem są zestawy wielokanałowe z konkretnym subwooferem, który oprócz mocnego basu zapewni też przestrzenność dźwięku. Mile widziane są tutaj na dodatek uzupełniające funkcje umożliwiające sterowanie, połączenie Bluetooth czy na przykład podłączenie konsoli. Takie właśnie są głośniki Helium 610BT 2.1 Surround. PERFEKCJA I MOC MOŻLIWOŚCI solidnY SUBWOOFER Za trafny poziom niskich tonów odpowiada subwoofer o mocy RMS 30 W. Dzięki trafnej konstrukcji, wyposażeniu w 6,5-calowy głośnik, drewnianej obudowie, a także zastosowaniu bass reflex w tylnej części otrzymujemy mocny i głęboki bas. Na bocznej ścianie subwoofera znajdziemy przezroczysty panel sterowania z potencjometrami zmiany basu i głośności. MocnE GŁOŚNIKI SATELITARNE Helium 610BT to na dodatek 2 wysokiej klasy głośniki satelitarne, każdy o mocy RMS 15 W, co w połączeniu z subwooferem daje łączną moc RMS zestawu na poziomie 60 W. Głośniki satelitarne gwarantują wysokiej jakości dźwięk w zakresie fal przeciętnych i wysokich. Każdy z głośników wyekwipowano w membrany o średnicy 3 cali. Dzięki zastosowaniu ekranowania magnetycznego głośniki nie wchodzą w interferencję z innymi urządzeniami. WYGODA stosowanIA Zestawem możemy sterować jednocześnie przez potencjometry umieszczone na panelu bocznym subwoofera, jak także za pomocą ergonomicznego pilota, który oprócz gałki zmiany głośności wyekwipowany jest też w wyjście mini-jack na słuchawki i wejście mini-jack na smartfon albo tablet. Pilot jest podłączany do subwoofera za pomocą kabla o długości 1,7 metra, dzięki czemu z łatwością umieścimy go w najwygodniejszym miejscu na naszym biurku. W dodatku głośniki posiada moduł Bluetooth do komunikacji bezprzewodowej i odtwarzania utworów np. Ze smartfona. DREWNO I WYKOŃCZENIE CARBONOWE Głośniki dla graczy z zasady powinny być poręczne i gwarantować perfekcyjną jakość dźwięku. Lecz w Genesis nie zapominamy o tym, że sprzęt gamingowy powinien się także dobrze prezentować. Komplet Helium 610BT to połączenie nowoczesnego designu z nutą stylowej klasyki. Głośniki mają ciekawy kształt a ich pokrywy zostały wyprodukowane z drewna. Jeszcze subwoofer posiada stylową drewnianą obudowę, a także designerską obręcz dookoła głośnika. Równocześnie głośniki, jak i subwoofer zostały wykończone w stylu Carbon. Takie wykończenie poprawnie oddaje ich charakter i powoduje, iż są jeszcze bardziej interesującym uzupełnieniem zestawu prawdziwego gracza. Na dodatek wykorzystanie metalowych kratek na głośnikach z jednej strony chroni je przed uszkodzeniami, z drugiej natomiast dodaje zestawowi charakteru....