głośnik hdmi

Ranking głośników hdmi – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników hdmi. Ranking zawierający polecane głośniki hdmi jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Panasonic sc-htb900 (5025232886845) ☆

Panasonic sc-htb900 (5025232886845) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic sc-htb900 (5025232886845)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5cffb4f2902e51ccbc7f2c37
 • ID kategorii: 8635

☆ Panasonic sc-htb900 (5025232886845) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SC-HTB900 nieprzeciętny dźwięk — świetne wrażenia kinowe HTB900 to nowy model z wyższej półki zaopatrzony w najnowszą technikę dźwięku, który gwarantuje nieszablonowe wrażenia kinowe. Obsługa formatów audio Dolby Atmos® i DTS:X™ sprawia, iż wyrafinowany, dynamiczny dźwięk przestrzenny 3D proponuje wyjątkowe doznania.

Funkcje Zapierający dech w piersiach dźwięk zapewnia kino domowe najwyższej klasy HTB900 to nowy model z wyższej półki korzystający z najnowszych technologii dźwięku, który zapewnia unikatowe wrażenia kinowe dzięki obsłudze formatów audio, takich jak Dolby Atmos® oraz DTS:X™.

Zanurz się w dźwięku dostrojonym poprzez inżynierów marki Technics. Realistyczne wrażenia kinowe Dzięki obsłudze formatów audio Dolby Atmos i DTS:X dźwięk dochodzi ze wszystkich stron, na dodatek z góry.

potężny, dynamiczny dźwięk rozchodzi się w przestrzeni, zapewniając realistyczne wrażenia kinowe. Klasyczne brzmienie Technics W modelu HTB900 wykorzystano konstrukcje użytkowane w sprzęcie Hi-Fi producenta Technics.

Dostrojony poprzez inżynierów marki Technics dźwięk oferuje najwyższą jakość opatrzoną znakiem „Tuned aby Technics". Dźwięk jest rewelacyjnie dostrojony pod kątem pełnej integracji dźwięku z obrazem,zwiększyć realizm doznań akustycznych.

W pełni cyfrowy wzmacniacz z mechanizmem JENO System jest wyekwipowany we w pełni cyfrowy wzmacniacz Technics z mechanizmem JENO, który zezwala na wierne odtwarzanie dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Nasz obwód tłumiący ogranicza zakłócenia w całym paśmie słyszalnym.

W modelu HTB900 udało nam się uzyskać skrupulatny dźwięk najwyższej jakości, który jest w stanie oddać najdrobniejsze muzyczne niuanse. Realistyczny dźwięk kinowy Sześć głośników przeciętnietonowych o średnicy 6,5 cm rozmieszczonych na przednim panelu oraz po jednym głośniku wysokotonowym na obu końcach to konfiguracja zezwalająca uzyskać pole dźwiękowe wysokiej jakości i uatrakcyjnić każdy film.

Głośniki wysokotonowe zgodne ze standardem audio o wysokiej rozdzielczości wiernie odtwarzają każdy dźwięk. Poznaj pełnię filmowych wrażeń dzięki unikatowemu realizmowi dźwięków. Solidny bas i bezprzewodowa sprężystość W modelach z kolekcji HTB zaimplementowano bezprzewodowy subwoofer, który nie wymaga kłopotliwych przewodów.

Kolumna głośnikowa, port Bass Reflex i głośnik niskotonowy skierowany w dół sprawiają, że uzyskiwany bas cechuje się mocnym brzmieniem. Potężna pokrywa ogranicza wpływ wibracji, gwarantując bardziej wyrazisty dźwięk.

Usprawnione odtwarzanie niskich częstotliwości Charakterystyka częstotliwościowa głośnika jednostki głównej została ulepszona. Powiększono również komorę głośnika i w pełni przebudowano system mocowania stożków głośnikowych.

Uzyskany w ten sposób szerszy zakres niskich częstotliwości pozwala wyraźnie słyszeć wszystkie dialogi, w tym niskie głosy, bez rozpraszania się. Specyfikacja Dolby Atmos® Dostrojony poprzez firmę Technics DTS:X™ DTS:Virtual X pełna moc wyjściowa 505 W System głośników 3.1 Bluetooth® Dźwięk o wysokiej rozdzielczości...


☆ Panasonic sc-htb600 (5025232910755) ☆

Panasonic sc-htb600 (5025232910755) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic sc-htb600 (5025232910755)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f2c0df2902e51d47b22e7e1
 • ID kategorii: 8635

☆ Panasonic sc-htb600 (5025232910755) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SC-HTB600 Wrażenia kinowe dzięki technologii Dolby Atmos® HTB600 obsługuje formaty Dolby Atmos® i DTS:X™, zapewniając realistyczny dźwięk przestrzenny. Pokaźny subwoofer wytwarza wysoką moc dźwięku i mocny bas.

Ciesz się prawdziwymi kinowymi wrażeniami we własnym domu. *Dolby, Dolby Atmos i symbol podwójnej litery D są znakami handlowymi producenta Dolby Laboratories.**dane o patentach DTS można uzyskać pod adresem http://patents.dts.com.

produkowano na licencji DTS, Inc. DTS, Symbol, a także DTS wraz z Symbolem, Virtual:X, a także logo DTS Virtual:X są zastrzeżonymi znakami towarowymi lub znakami handlowymi DTS, Inc. W Stanach Zjednoczonych i/albo innych krajach.

© DTS, Inc. Wszelkie prawa chronione. Funkcje Realistyczne wrażenia kinowe Dzięki obsłudze prekursorskich formatów audio — Dolby Atmos® oraz DTS:X™ — dźwięk dochodzi ze wszelkich stron. Mocny, dynamiczny dźwięk rozchodzi się w przestrzeni, gwarantując realistyczne wrażenia kinowe.

zapewnia mocny dźwięk, taki jak w kinie Głośnik pełnozakresowy 4,5 × 10 cm z przodu i sam głośnik typu soundbar zapewniają moc wyjściową na poziomie 160 W. Dzięki obszernemu głośnikowi HTB600 zapewnia bogatsze brzmienie głosów.

mocny i czysty bas W HTB600 zastosowano bezprzewodowy subwoofer o całkowitej mocy wyjściowej na poziomie 200 W. Porty w środku subwoofera posiadają aerodynamiczną konstrukcję, pozwalającą na płynny przepływ powietrza, co ogranicza wibracje, a także zapewnia mocniejsze i czystsze basy.

Uniwersalna konstrukcja pasująca do telewizora ascetyczna budowa głośnika typu soundbar doskonale wtapia się w otoczenie i jest przypasowana do stylistyki telewizora. Wyróżnia obrazy i dźwięki, gwarantując optimum wrażeń z rozrywki.

kompozycja umożliwiająca montaż na ścianie Po zamontowaniu na ścianie głośnik rodzaju soundbar harmonijnie wpasowuje się między telewizor a ścianę, wypełniając pustą przestrzeń. Wynik wykorzystania pochylenia 7° Przód jednostki został pochylony o 7°, a głośniki są skierowane w górę.

dzięki temu odbiorcy odczuwają dźwięk bezpośrednio, bez względu na to, czy głośnik został ustawiony na szafce, czy zawieszony na ścianie. Specyfikacja Dolby Atmos® DTS:X™ DTS:Virtual X kompletna moc wyjściowa 360 W Bezprzewodowy subwoofer Możliwość konstrukcji głośnika na ścianie Bluetooth® Przepuszczanie sygnału 4K HDR Zgodność ze standardem Dolby Vision Wyjście HDMI (eARC) Dynamiczny i realistyczny dźwięk: Dolby Atmos®/DTS:X™/360 W/Bezprzewodowy subwoofer Dolby Atmos® / DTS:X™ / 360 W / Bezprzewodowy subwoofer Wzornictwo pasujące do telewizora: Możliwość konstrukcji na ścianie/Jeden pilot zdalnego sterowania Możliwość montażu na ścianie / Jeden pilot zdalnego sterowania łatwe przesyłanie strumieniowe i podłączanie: Bluetooth®/Wejście HDMI/eARC/Wejście optyczne Bluetooth® / Wejście HDMI / eARC / Wejście optyczne rozmiar i masa Wysokość 56mm Szerokość 962mm Głębokość 120mm Masa 3.3kg rozmiary przy zalecanym typie podstawy.

Bezprzewodowy, wysokiej jakości głośnik SC-HTB600 rodzaju soundbar z technolog...


☆ monitor 241v8la 23.8 cala va hdmi głośniki marki Philips ☆

monitor 241v8la 23.8 cala va hdmi głośniki marki Philips Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: monitor 241v8la 23.8 cala va hdmi głośniki marki Philips
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ff2c07d2da47c51b0e8f8b8
 • ID kategorii: 131

☆ monitor 241v8la 23.8 cala va hdmi głośniki marki Philips - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Żywe, wyraźne obrazy bez granic
Monitor panoramiczny z V-line firmy Philips zapewnia obraz bez granic, a przy tym jest szczególnie ekonomiczny i ma najważniejsze funkcje. Funkcja Adaptive-Sync zapewnia płynny obraz. Ochrona przed odblaskami, tryb LowBlue i brak migotania są przyjazne dla oczu

Monitor z panelem VA pozwala cieszyć się idealnej jakości obrazem i szerokimi kątami widzenia
Monitor LED VA marki Philips korzysta z nowoczesnej technice wielofunkcyjnego dostosowania obrazu w pionie, która zapewnia stanowczo wysoki współczynnik kontrastu statycznego, a co za tym idzie niezwykle żywy, jasny obraz. Jest wyśmienitym rozwiązaniem równocześnie w sytuacji charakterystycznych zastosowań biurowych, jak i w przypadku wyświetlania zdjęć, stron internetowych, filmów i gier i korzystania z wymagających aplikacji graficznych. Zoptymalizowana technika zarządzania pikselami zagwarantuje na dodatek bardzo wielkie kąty widzenia 178/178 stopni co przekłada się na rewelacyjną wyrazistość obrazu.

SmartContrast zapewnia głęboką czerń i obszerniejsze dostatek szczegółów
technologia SmartContrast firmy Philips analizuje wyświetlaną na ekranie zawartość i automatycznie dostosowuje i intensywność podświetlenia. Kontrast obrazu jest dynamicznie dostosowywany w celu jak najlepszego odwzorowania zawartości cyfrowych obrazów i filmów i odcieni o ciemnych odcieniach wyświetlanych w grach. W trybie ekonomicznym kontrast i podświetlenie są dostosowywane tak, by poprawnie wyświetlać zawartość aplikacji biurowych, jednocześnie zapewniając niższe zużycie energii.

Zaprogramowane ustawienia SmartImage gwarantują prosty dostęp do zoptymalizowanych ustawień obrazu
SmartImage to najnowsza, luksusowa technologia marki Philips, która analizuje zawartość wyświetlaną na ekranie i zapewnia zoptymalizowaną efektywność wyświetlacza. Ten przychylny dla użytkownika interfejs pozwala na wybór rozmaitych trybów, takich jak: Biuro, fotografie, Filmy, Gry, Oszczędność itd. W celu przypasowania stosowanej aplikacji. W oparciu o ten wybór technika SmartImage dynamicznie optymalizuje kontrast, nasycenie kolorów i ostrość fotografii i filmów w celu zapewnienia najlepszej efektywności wyświetlacza. Tryb Oszczędność pozwala oszczędzić energię. A wszystko to w czasie rzeczywistym za naciśnięciem jednego przycisku!

Płynna gra bez wysiłku dzięki technice synchronizacji adaptacyjnej
Granie nie powinno wymagać wyboru pomiędzy niestabilnym przebiegiem rozgrywki a niepełnymi klatkami. Dzięki technice synchronizacji adaptacyjnej możesz radować się płynnym obrazem bez zniekształceń przy praktycznie dowolnej liczbie klatek na sekundę i arcytrudnie szybkim czasem reakcji.

Mniejsze zmęczenie wzroku dzięki technice Flicker-free
Ze względu na sposób sterowania jasnością w ekranach z podświetleniem LED niektórzy użytkownicy zauważają migotanie na swych ekranach, co sprawia zmęczenie wzroku. Technika Flicker-free producenta Philips wykorzystuje nowe rozwiązanie, żeby korygować jasność i ograniczać migotanie, dzięki czemu zapewnia większą wygodę podczas oglądania.

Tryb LowBlue zezwala na pracę zdrowszą dla oczu
Badania wykazały, że podobnie jak promienie ultrafioletowe mogą uszkodzić wzrok, tak niedługie promienie niebieskie emitowane przez wyświetlacze LED ponadto mogą posiadać negatywny wpływ na oczy i z biegiem czasu przyczynić się do pogorszenia wzroku. Opracowany przez firmę Philips specjalnie z myślą o zdrowiu i prawidłowym samopoczuciu użytkownika tryb LowBlue zmniejsza emisję krzywdzącego promieniowania niebieskiego dzięki wykorzystaniu inteligentnego oprogramowania.

HDMI zagwarantuje uniwersalną cyfrową łączność
Urządzenie ze złączem HDMI jest wyekwipowane w osprzęt niezbędny do odbioru wysokiej jakości sygnału przesyłanego przy pomocy interfejsu HDMI. Przy użyciu jednego przewodu HDMI można przesyłać cyfrowy obraz i dźwięk w wysokiej jakości z komputera lub z dowolnej ilości źródeł audio-wideo (w tym dekoderów, odtwarzaczy DVD, amplitunerów AV i kamer wideo).

Tryb EasyRead pozwala czytać jak na papierze

wbudowane głośniki stereofoniczne dla multimediów
wyświetlacz jest wyposażony w dwa wbudowane głośniki stereofoniczne o wysokiej jakości. Mogą znajdować się z przodu, u dołu, na górze, z tyłu itp., w zależności od modelu i wzornictwa urządzenia.


☆ Philips Monitor 40 cali 40B1U5600 IPS HDMI DP USB-C HAS Głośniki, 40B1U5600/00 ☆

Philips Monitor 40 cali 40B1U5600 IPS HDMI DP USB-C HAS Głośniki, 40B1U5600/00 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: PHILIPS
 • Nazwa produktu: Philips Monitor 40 cali 40B1U5600 IPS HDMI DP USB-C HAS Głośniki, 40B1U5600/00
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63ec7c350a3d5fdda3e66f35
 • ID kategorii: 10812

☆ Philips Monitor 40 cali 40B1U5600 IPS HDMI DP USB-C HAS Głośniki, 40B1U5600/00 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
40B1U5600 szczególnie poprawnie zaopatrzonyTen wielofunkcyjny monitor Phillips ze złączem USB-C gwarantuje konfigurację bez plątaniny kabli. Jeden kabel umożliwia oglądanie płynnego obrazu o wysokiej rozdzielczości, przesyłanie i ładowanie notebooka. Uchwyt na słuchawki przenosi zarządzanie kablami na wyższy poziom. Podłączanie notebooka za pomocą jednego przewodu USB-CTen monitor marki Philips ma zaimplementowane złącze USB rodzaju C z funkcją zasilania. Dzięki inteligentnemu i sprężystemu zarządzaniu zasilaniem możesz bezpośrednio ładować zgodne urządzenie. Smukłe, dwustronne złącze USB-C nietrudne podłączenie urządzeń z wykorzystaniem jednego przewodu. Możesz oglądać filmy video o wysokiej rozdzielczości, a także prędko przesyłać informacje i jednocześnie zasilać lub ładować zgodne urządzenie.zaimplementowany przełącznik KVM łatwe przełączanie między źródłamiDzięki zintegrowanemu przełącznikowi KVM MultiClient możesz korzystać z dwóch komputerów przy użyciu jednego zestawu z monitorem, klawiaturą i myszą. Komfortowy przycisk pozwala szybko przełączać się pomiędzy źródłami. Przydaje się w przypadku konfiguracji, która wymaga podwójnej mocy obliczeniowej dwóch komputerów lub współdzielenia jednego wielkiego monitora pomiędzy dwoma komputerami.technologia LED IPS gwarantuje duży kąt widzenia, a także precyzyjność obrazu i barwMonitory IPS wykorzystują progresywną technikę, która gwarantuje nad wyraz wielki kąt widzenia wynoszący 178/178 stopni, co umożliwia oglądanie obrazu pod niemal każdym kątem. W przeciwieństwie do charakterystycznych paneli TN monitory IPS proponują bardzo wyrazisty obraz i żywe barwy. Dzięki czemu perfekcyjnie nadają się nie tylko do wyświetlania fotografii i filmów czy oglądania Internetu,dodatkowo idealnie sprawdzają się w użyciach mistrzowskich, wymagających skrupulatności oddawania barw i stałej jasności poprzez cały czas.transparentnie czysty obraz na ekranie UltraWide QHD o rozdzielczości 3440 x 1440 pikseliMonitory Philips wyświetlają transparentnie czysty obraz UltraWide w rozdzielczości Quad HD 3440 x 1440 pikseli. Najwyższej jakości matryca o obszernym zagęszczeniu pikseli i kącie widzenia 178/178 poziomów pozwala tchnąć życie w każdy obraz i każdą grafikę. Format UltraWide 21:9 umożliwia osiągnięcie większej efektywności, ponieważ zagwarantuje więcej miejsca do porównywania elementów obok siebie i pozwala wyświetlać obszerniejszą liczbę kolumn arkuszy kalkulacyjnych. Te wyświetlające przejrzyście czysty obraz monitory producenta Philips to nadzwyczajny wybór dla wymagających projektantów pracujących z oprogramowaniem CAD/CAM lub finansistów używających na co dzień sporych arkuszy kalkulacyjnych.DisplayHDR 400 zagwarantuje bardziej realistyczny i niesamowity obrazCertyfikat VESA DisplayHDR 400 to technika gwarantująca zupełnie nową jakość oglądania w porównaniu ze typowymi monitorami SDR. W odróżnieniu od innych monitorów zgodnych z technologią HDR, prawdziwe wyświetlacze z certyfikatem DisplayHDR 400 gwarantują zadziwiającą jasność, niezrównany kontrast i zniewalające kolory. Dzięki funkcji globalnego przyciemniania i wysokiej jasności sięgającej 400 nitów obraz ożywa jasne odcienie są o niemało jaśniejsze, a ciemne jeszcze głębsze i bardziej zniuansowane. Pełniejsza paleta nowych, żywych odcieni powoduje, że oglądanie staje się inspirującym przeżyciem angażującym zmysły.wbudowane głośniki stereofoniczne dla multimediówWyświetlacz jest zaopatrzony w dwa zastosowane głośniki stereofoniczne o wysokiej jakości. Mogą znajdować się z przodu, na dole, na górze, z tyłu itp., w zależności od modelu i wzornictwa urządzenia.PowerSensor ogranicza koszty zużycia energii do 75%technologia PowerSensor działa niczym czujnik ludzi, który nadaje i odbiera nieszkodliwe sygnały podczerwieni w celu określenia występowaniu użytkownika w pomieszczeniu i automatycznie ogranicza poziom jasności wyświetlacza monitora, gdy ten odchodzi od biurka, co pozwala ograniczyć koszty zużycia energii o nawet 75% i jednocześnie wydłużyć żywotność monitora.Akcesorium w zasięgu rękiWyjątkowa kompozycja haczyka na słuchawki z boku monitora Philips przenosi porządek i zarządzanie przewodami na stanowisku pracy na wyższy poziom. Prosty dostęp do niego pozwala z łatwością odłożyć słuchawki, dzięki temu wszystkie niezbędne akcesoria są w zasięgu ręki.dopasowanie nachylenia, obrotu i wysokości zagwarantuje nieprzeciętną pozycję oglądaniaPodstawa Compact Ergo monitora Philips jest niezwykle rozciągliwa: pozwala na odchylenie, obrót i regulację wysokości, tak aby każdy użytkownik monitora mógł dobrać kąt oglądania do własnych potrzeb, a także zapewnić maksymalny komfort oglądania i efektywność pracy.technologia LightSensor zapewnia wspaniałą jasność przy niedużym zużyciu energiiTechnologia LightSensor wykorzystuje inteligentny sensor do regulacji jasności obrazu w zależności od warunków oświetleniowych panujących w pomieszczeniu. Pozwala to uzyskać rewelacyjny obraz przy niedużym zużyciu energii.Akcesoria w pakiecie: Monitor z podstawą kabel HDMI kabel DisplayPort kabel USB-C USB-C/A Y przewód zasilania Dokumentacja użytkownika Akcesoria opcjonalne: Pozostałe parametry: informacje o gwarancji:...

☆ Asus 49 " monitor rog strix xg49vq - czarny - 4 ms amd freesync 2 (4718017169349) ☆

Asus 49 " monitor rog strix xg49vq - czarny - 4 ms amd freesync 2 (4718017169349) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus 49 " monitor rog strix xg49vq - czarny - 4 ms amd freesync 2 (4718017169349)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c7f79668e441a3e159a4217
 • ID kategorii: 10812

☆ Asus 49 " monitor rog strix xg49vq - czarny - 4 ms amd freesync 2 (4718017169349) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

ROG Strix XG49VQ monitor gamingowy Super Ultra-Wide z technologią HDR 49 cali, 32:9 (3840 x 1080), 144 Hz, FreeSync 2 HDR, DisplayHDR 400, DCI-P3: 90%, Shadow Boost Monitor gamingowy z 49 calowym ekranem rodzaju super ultra-wide 32:9 (3840 x 1080), z HDR i częstotliwością odświeżania 144 Hz dla superpłynnych efektów wizualnych w czasie gry technologia High Dynamic Range (HDR) wraz z mistrzowską paletą barw w 90% pokrywającą przestrzeń barwną DCI-P3 gwarantuje kontrast i efektywność kolorów zgodne z kryteriami certyfikacji DisplayHDR 400 technika Radeon FreeSync 2 HDR gwarantuje niesamowicie płynną rozgrywkę, niski poziom opóźnień ulepszoną jasność i kontrast technika Shadow Boost udoskonala jakość obrazu w ciemnych strefach, rozjaśniając określone sceny bez nadmiernego naświetlania jasnych obszarów.

Kilka różnorodnych trybów HDR pozwala użytkownikom na dopasowanie ustawień w zależności od zastosowań, np. Do rozgrywki, tworzenia treści, czy też oglądania video WIĘCEJ aniżeli ULTRA-WIDEROG Strix XG49VQ to monitor gamingowy z 49 calowym ekranem super ultra-wide i płynną częstotliwością odświeżania 144 Hz, który zagwarantuje maksymalną imersję w trakcie rozgrywki.

Jest on zaopatrzony w technologie Radeon FreeSync 2 HDR, a także High Dynamic Range (HDR) z mistrzowską paletą kolorów w 90% pokrywającą przestrzeń barwną DCI-P3, a także proponuje zgodność z certyfikacją DisplayHDR 400.SZYBKA CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA 144 HZMonitor ROG Strix XG49VQ dysponuje ultraszybką częstotliwością odświeżania na poziomie 144 Hz, co zapewnia,nawet gry o najszybszej akcji i przy najwyższych ustawieniach grafiki będą działały niesamowicie płynnie i bez żadnych opóźnień.Radeon FreeSync 2 HDR DO PŁYNNEJ rozgrywkiROG Strix XG49VQ korzysta z technice FreeSync 2 HDR, która zapewnia niesamowicie płynne efekty wizualne przy niskim poziomie opóźnień, jak udoskonaloną jasność i kontrast.

Inne Rankingi:  Wzmacniacz 15W

Pod pojęciem Freesync 2 kryje się przetwarzanie jednocześnie treści SDR, jak i HDR przy niskim poziomie latencji, co usuwa opóźnienia między źródłem sygnału a wyświetleniem obrazu, które zwykle występują podczas odtwarzania treści w HDR.technologia High Dynamic Range (HDR) z 90% pokryciem palety DCI-P3, a także certyfikacją DisplayHDR 400W celu dostarczania użytkownikom najlepszych osiągalnych wrażeń z HDR marka ROG testuje każdy monitor przed wysyłką, aby upewnić się, iż jest on zgodny z certyfikacją DisplayHDR 400.

Dla spełnienia tej normy szczytowa luminacja monitora ROG Strix XG49VQ wynosi 450 cd/m2, co jest wartością o 50% wyższą niż w charakterystycznych wyświetlaczach obsługujących charakterystyczny zakres dynamiki. XG49VQ gwarantuje ponadto pokrycie przestrzeni barwnej DCI-P3 w 90%, a także wysoką skuteczność w zakresie kontrastu.OBRAZ PO OBRAZIEDysponując ekranem super ultra-wide z obsługą wielu źródeł sygnału, a także technologii obraz po obrazie, monitor ROG Strix XG49VQ zezwala na Ci oglądanie treści z choćby trzech rozmaitych źródeł sygnału w tym samym czasie.

Możesz więc radować się ulepszonymi wrażeniami z rozgrywki, np. Grając na konsoli Xbox One lub PS4 Pro, a jednocześnie oglądać transmisje na żywo w serwisie Twitch za pośrednictwem swego komputera.Skróty klawiszowe do funkcji obraz po obrazieDzięki przystępności komfortowych skrótów klawiszowych monitor ROG Strix XG49VQ pozwala na Ci szybkie i proste wyświetlanie obok siebie obrazu wideo z różnych źródeł, jak ponadto ręczne regulowanie rozmieszczenia dla najkorzystniejszego osiągalnego dobrania na powierzchni ekranu.technologia Shadow BoostTechnologia ASUS Shadow Boost rozjaśnia ciemne obszary w świecie rozgrywki bez nadmiernego naświetlania jasnych stref.

Nie tylko poprawia to ogólne wrażenia podczas oglądania,na dodatek ułatwia dostrzeganie wrogów w ukrytych, ciemnych częściach mapy.KILKA TRYBÓW HDRMożesz dzisiaj wybierać spomiędzy kilku trybów HDR,przypasować efektywność monitora w zakresie wyświetlania treści w HDR w zależności od aktualnego scenariusza.technika GamePlusEkskluzywny, zintegrowany klawisz skrótu GamePlus proponuje udoskonalenia wewnątrz rozgrywki, dzięki którym zapewnisz sobie jeszcze lepsze wrażenia w trakcie gry.

Funkcja ta została opracowana z uwzględnieniem opinii zwrotnych od fachowych graczy i pozwala im ona na ćwiczenie i doskonalenie swoich umiejętności.Bogata łącznośćROG Strix XG49VQ oferuje szeroką gamę opcji połączeń, w tym: DisplayPort 1.2, dwa gniazda HDMI i dwa gniazda USB 3.0.technika Ultra Low Blue LightMonitor ROG Strix XG49VQ jest zaopatrzony w certyfikowany poprzez TÜV Rheinland filtr ASUS Ultra-Low Blue Light, który chroni wzrok użytkownika i zapobiega zmęczeniu oczu na skutek zgubnego działania niebieskiego światła.

Cztery różnorodne ustawienia filtra możesz wybierać za pośrednictwem menu ekranowego, czy również korzystając z pięciodrożnego joysticka.technologia Flicker-FreeROG Strix XG49VQ redukuje migotanie ekranu, minimalizując zmęczenie oczu i gwarantując bardziej komfortowe wrażenia gamingowe.ergonomiczna budowaMonitor ROG Strix XG49VQ jest zaopatrzony w podstawkę zaprojektowaną pod kątem maksymalnej ergonomii.

oferuje ona wielkie możliwości obracania monitora, nachylania ekranu, a także ustawienia odpowiedniej wysokości, z łatwością możesz ustawić nieprzeciętny dla siebie kąt oglądania.Model: XG49VQAkcesoria w komplecie: Zasilacz kabel USB Kabe DisplayPort Podręcznik użytkownika Power adapter Kabe HDMI Karta gwarancyjna Akcesoria opcjonalne: Pozostałe parametry: Możliwość pochylenia panela (tilt): +20°~-5° Obrotowa podstawa monitora (swivel): -16°~+16° Regulacja wysokości: 0~120 mm wygodne klawisze funkcji: GamePlus, 5-way OSD Navigation Joystick, GameVisual informacje o gwarancji:...


☆ Philips monitor 27m1n5200pa 27 cali ips 240hz hdmix2 dp pivot głośniki (8712581784522) ☆

Philips monitor 27m1n5200pa 27 cali ips 240hz hdmix2 dp pivot głośniki (8712581784522) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips monitor 27m1n5200pa 27 cali ips 240hz hdmix2 dp pivot głośniki (8712581784522)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 621910413754b712fd51cc5f
 • ID kategorii: 131

☆ Philips monitor 27m1n5200pa 27 cali ips 240hz hdmix2 dp pivot głośniki (8712581784522) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Monitor do gier Full HD 27M1N5200PA/00 Wciągnij się w gręTen monitor do gier producenta Philips został zaprojektowany z myślą o intensywnych rozgrywkach. FreeSync, szczególnie szybka częstotliwość odświeżania 240 Hz i czas reakcji 0,5 ms zapewniają płynną grę o niskim poziomie opóźnień, a SmartImage HDR żywy i realistyczny obraz.

technologia AMD FreeSync Premium; nieprzerwana, płynna graGranie nie powinno wymagać wyboru między niestabilnym przebiegiem rozgrywki a niepełnymi klatkami. Technika AMD FreeSync Premium gwarantuje graczom płynną, nieustanną grę przy maksymalnej skuteczności.

Bez kompromisów, gra z dużą częstotliwością odświeżania, niskim poziomem kompensacji liczby klatek na sekundę i niewielkim opóźnieniem. Niezwykle wysoka częstotliwość odświeżania 240 Hz gwarantująca rozgrywkę praktycznie bez opóźnieńPodczas grania w najbardziej wciągające gry akcji stanowczo wysoka częstotliwość odświeżania 240 Hz zapewnia niesamowicie płynne, pozbawione opóźnień wrażenia.

Ten monitor firmy Philips odświeża obraz choćby 240 razy na sekundę, czyli istotnie częściej standardowe monitory. Częstotliwość odświeżania 240 Hz zagwarantuje nadzwyczajną płynność ruchu i wyrazistość obrazu, co jest bardzo ważne w przypadku dynamicznych gier, takich jak gry FPS i gry wyścigowe.

Dzięki monitorowi Philips Momentum o częstotliwości odświeżania 240 Hz sceny akcji w grach są pozbawione migotania i zjawiska powidoku. Ten monitor pozwala na głębsze zanurzenie się w świecie gry i nad wyraz realistyczną rozgrywkę.

prędki czas reakcji 0,5 ms zapewnia wyraźny obraz i płynną gręMonitor Philips Momentum z technologią MPRT i czasem reakcji 0,5 ms skutecznie eliminuje smugi i rozmycie obrazu, zapewniając ostrzejszy i bardziej przezroczysty obraz w grach.

Dynamiczna akcja i dramatyczne przejścia będą płynnie odwzorowane. Najkorzystniejszy dobór do emocjonujących i wymagających płynności gier. Minimalne opóźnienie wejścia skraca czas przesyłania sygnału z sprzętów do monitoraOpóźnienie wejścia to ilość czasu, jaki upływa pomiędzy wykonaniem działania przy pomocy podłączonych urządzeń i wyświetleniem wyniku na ekranie.

minimalne opóźnienie wejścia skraca czas opóźnienia między wprowadzeniem polecenia za pomocą urządzenia a odebraniem go przez monitor, widocznie ulepszając jakość grania w gry niezwykle wymagające płynności, na przykład szybkie gry turniejowe.

Funkcja SmartImage HDR gwarantuje trafną jakość obrazu w trybie HDRWybierz jeden z trybów SmartImage HDR, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Gry w HDR: optymalizacja pod kątem gier wideo. Dzięki jaśniejszej bieli i ciemniejszej czerni sceny w grach są wyraźne i ujawniają więcej szczegółów.

Łatwo dostrzec wrogów ukrywających się w ciemnych zakamarkach i cieniach. Film w HDR: znakomity do oglądania filmów w HDR. lepszy kontrast i jasność, co z kolei gwarantuje bardziej realistyczne wrażenia i uczucie zanurzenia podczas oglądania.

zdjęcia w HDR: ulepszone barwy: czerwony, zielony i niebieski dla wyraźnych efektów wizualnych. DisplayHDR: atest VESA DisplayHDR. Ustawienia osobiste: dopasowanie ustawień w menu obrazu.

Należy zapoznać się ze specyfikacją HDR. Tryb LowBlue i technika Flicker-free są przychylne dla oczuTryb LowBlue i technologia Flicker-free zostały opracowane w celu zmniejszenia zmęczenia wzroku spowodowanego patrzeniem w monitor poprzez niemało godzin.

SmartErgoBase zezwala na jednostkowe funkcjonalne dopasowaniePodstawa SmartErgoBase umożliwia funkcjonalne korzystanie z monitora i porządkowanie przewodów. Możliwość regulacji wysokości, kąta obrotu, a także pochylenia podstawy zapewnia wygodę w trakcie pracy przez cały dzień i rozładowanie napięcia mięśni.

System do porządkowania przewodów zmniejsza bałagan na biurku i pozwala utrzymać porządek. Klawisz przełączania menu EasySelect zezwala na prędki dostęp do menu ekranowegoDyskretnie umieszczony klawisz przełączania menu EasySelect zezwala na szybkie i nieskomplikowane dostosowywanie ustawień monitora w menu ekranowym.

zastosowane głośniki stereofoniczne dla multimediówWyświetlacz jest wyposażony w dwa wbudowane głośniki stereofoniczne o wysokiej jakości. Mogą znajdować się z przodu, u dołu, na górze, z tyłu itp., w zależności od modelu i wzornictwa urządzenia.

technika LED IPS gwarantuje obszerny kąt widzenia i skrupulatność obrazu i barwMonitory IPS wykorzystują nowoczesną technikę, która zapewnia nad wyraz wielki kąt widzenia wynoszący 178/178 stopni, co pozwala na oglądanie obrazu pod niemal każdym kątem.

W przeciwieństwie do standardowych paneli TN monitory IPS oferują istotnie wyrazisty obraz i żywe odcienie. Dzięki czemu genialnie nadają się nie tylko do wyświetlania zdjęć i filmów czy przeglądania Internetu,na dodatek wyśmienicie sprawdzają się w wykorzystaniach fachowych, wymagających precyzyjności oddawania barw i stałej jasności przez cały czas.

ekran 16:9 Full HD gwarantuje genialną szczegółowośćJakość obrazu ma znaczenie. Zwykłe monitory gwarantują pewien poziom jakości, jednak Ty z całą pewnością oczekujesz więcej. Ten monitor oferuje udoskonaloną rozdzielczość Full HD 1920 x 1080.

Rozdzielczość Full HD zapewnia wyrazistość detali, co w połączeniu z wysokim poziomem jasności, niewiarygodnym kontrastem i naturalnymi kolorami powoduje, że obraz olśniewa realizmem.


☆ Monitor Philips 17" 172B9T/00 Touch VGA DVI HDMI DP 2xUSB 3.0 głośniki ☆

Monitor Philips 17" 172B9T/00 Touch VGA DVI HDMI DP 2xUSB 3.0 głośniki Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Monitor Philips 17" 172B9T/00 Touch VGA DVI HDMI DP 2xUSB 3.0 głośniki
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5def84768e441a714f06ed78
 • ID kategorii: 10812

☆ Monitor Philips 17" 172B9T/00 Touch VGA DVI HDMI DP 2xUSB 3.0 głośniki - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:1 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:60 Hz;ekran dotykowy:tak;Obkręcany ekran (pivot):nie;Format ekranu:5:4;dopełniające opcje:ekran dotykowy, głośniki, USB;Głębokość:227 mm;Głośniki:2 x 2 W;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja nowa:24 miesiące, door to door;uzupełniające dane:wyświetlacz dotykowy, złącze USB 3.0, technologia Low Blue Light, technika Flicker-Free, regulacja pochylania w pionie, technika SmartContrast, ekran wytrzymały na wodę i kurz;Jasność ekranu:250 cd/m2;Kąt widzenia w pionie:160 stopni;Kąt widzenia w poziomie:170 poziomów;Klasa energetyczna:A;Klasa energetyczna SDR:D;Kod Producenta:172B9T/00;Kolor pokrywy:czarny;barwa pokrywy:czarny;liczba wyświetlanych barw:16,7 mln;liczba złaczy DisplayPort:1;Złącze D-Sub (VGA):1;Złącze DVI:1;Złącze HDMI:1;liczba zbrata Thunderbolt:0;Złącze USB:2;Mikrofon:nie;Opcja przymocowania do ściany:tak;Ochrona oczu:redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light‎;Pilot:nie;pobór mocy (max):0 W;pobór mocy (tryb czuwania):0,2 W;Przekątna ekranu:17 cali;Przekątna ekranu (cale) - nowa:17 cali;Przekątna ekranu:43 cm;Przekątna ekranu (cm) - nowa:43 cm;Przekątna ekranu:17";Przełącznik (euroetykieta):nie;zastosowanie:do pracy;Regulacja kąta obrotu (swivel):nie;Regulacja kąta pochylenia (tilt):tak;Regulacja wysokości (height):nie;wariant etykiety:nowa;Rozdzielczość:1280 x 1024;Rozdzielczość pionowa - nowa:1024 px;Rozdzielczość pozioma - nowa:1280 px;seria:Philips 2B9T/00;kanon VESA:100x100 mm;Szerokość:376 mm;technika 3D:nie;technologia HDR (High Dynamic Range):nie;Tuner TV:nie;Tuner TV:nie;rodzaj gwarancji:door to door;wariant matrycy:TN;wariant podświetlenia:LED;Waga:6,24 kg;Wewnętrzny głośnik:tak;Wejście komponentowe:nie;Wejście liniowe audio:tak;Wielkość plamki:0,26 mm;Współczynnik kontrastu:50000000:1;Współczynnik kontrastu statyczny:1000:1;Wyjście liniowe audio:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel audio, kabel DisplayPort, kabel D-Sub (VGA), kabel HDMI, kabel zasilający;Wysokość z podstawą:399 mm;wykrzywiony wyświetlacz:nie;Złacze CI:nie;Złącza:DisplayPort x 1, HDMI x 1, DVI x 1, VGA x 1, wejście liniowe audio, wyjście liniowe audio;Złącze DisplayPort:tak;Złącze EURO (Scart):nie;Zużycie energii SDR:10 kWh/1000h;Z wąską ramką:nie;Z wbudowaną kamerą:nie


☆ Monitor Philips 27" 273S1/00 HDMI DP USB-C głośniki ☆

Monitor Philips 27" 273S1/00 HDMI DP USB-C głośniki Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Monitor Philips 27" 273S1/00 HDMI DP USB-C głośniki
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 641a1541d403338265f73198
 • ID kategorii: 10812

☆ Monitor Philips 27" 273S1/00 HDMI DP USB-C głośniki - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Rodzina: S-Line

Przekątna ekranu: 27.00 cali

wariant matrycy: IPS (In-Plane Switching)

technika podświetlania: WLED

Format obrazu: 16:9

Touch: Nie

Wielkość plamki: 0.3110 mm

Czas reakcji matrycy: 4.0 ms

Jasność matrycy: 300 cd/m2

Kontrast statyczny: 1000:1

Kontrast dynamiczny: 50000000:1

Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)

Częst. Odświeżania przy rozdzielczości trafnej: 75 Hz

Częstotliwość odchylania pionowego: 48-75

Częstotliwość odchylania poziomego: 30-85

liczba wyświetlanych kolorów: 16,7 mln (6 bit + FRC)

Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 poziomów

Kąt widzenia stopnie (H): 178.00 poziomów

zakrzywiony wyświetlacz: Nie

Normy spełniane przez monitor: CB, FCC-B, ICES-003, CE, TUV-GS, TUV Ergo, SEMKO, CU(EAC), RoHS, TUV Eye Comfort

Złącza zewn.: HDMI, DisplayPort, USB Type-C, Wyjście audio

Zgodność z technologią HDCP: Tak

Obsługa G-Sync: Nie

Obsługa FreeSync: Nie

Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak

Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak

Regulacja kąta nachylenia (Tilt): -5° / +25°

Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -180° / +180°

Regulacja wysokości: Tak - 130mm

wbudowane głośniki: 2 x 2W

Montaż VESA: 100 x 100

Nasycenie barw: 81% (NTSC), 102% (sRGB)

pobór energii (w trakcie pracy): 17.20 W

zużycie energii (tryb czuwania): 0.30 W

Klasa energetyczna: E

zastosowany zasilacz: Tak

Kolor pokrywy: Czarny (Black)

Wyposażenie dopełniające: przewód HDMI, przewód DisplayPort, przewód USB-C - USB-C/A Y, zasilający, Dokumentacja użytkownika

wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 613 x 537 x 205

wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 613 x 366 x 54

Waga z podstawą (kg): 6.79

Waga bez podstawy (kg): 5.03

dane uzupełniające: powłoka ekranu: Przeciwodblaskowa, 3H, Haze 25%, Gęstość pikseli: 82 PPI, Czas reakcji (typowy): 4 ms (szarości), Funkcje poprawy obrazu: SmartImage, Tryb LowBlue, EasyRead, sRGB, Wejście sygnału: HDMI 1.4 x 1, DisplayPort 1.2 x 1, USB-C x 1, HDCP: HDCP 1.4 & 2.2 (HDMI / DisplayPort / USB-C), Koncentrator USB: USB 3.2 1. Generacji / 5 Gb/s, USB-A rodzaju downstream x 4, (1 z funkcją szybkiego ładowania BC 1.2), Źródło zasilania: Wewnętrzny, 100-240 V AC, 50-60 Hz, Zakres temperatur (eksploatacja): Od 0°C do 40 °C, Zakres temperatur (przechowywanie): Od -20°C do 60 °C, Wilgotność względna: 20%-80 %, średni okres międzyawaryjny (MTBF): 70000 godzin, z wyjątkiem podświetlenia, Wersja: USB Power Delivery w wersji 3.0, Maks. Moc zasilania: USB-C do 65 W (5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 10 V / 3 A,, 12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 3,25 A)

☆ Monitor Philips 23,8" 245B1/00 DVI-D HDMI DP USB-B 4xUSB 3.1 głośniki (8712581764272) ☆

Monitor Philips 23,8" 245B1/00 DVI-D HDMI DP USB-B 4xUSB 3.1 głośniki (8712581764272) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Monitor Philips 23,8" 245B1/00 DVI-D HDMI DP USB-B 4xUSB 3.1 głośniki (8712581764272)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f118a252da47c2c83f27981
 • ID kategorii: 10812

☆ Monitor Philips 23,8" 245B1/00 DVI-D HDMI DP USB-B 4xUSB 3.1 głośniki (8712581764272) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

dokumenty: CB, EPA, FCC Class B, ICES-003, CE Mark, TUV Ergo, TUV/GS, SEMKO, CU-EAC, UKRAINIAN, CCC, CECP, CEL, TUV Eye Comfort certifiedDołączone oprogramowanie: SmartControlKolor nóżek: CzarnyWysokość (bez podstawy): 32,3 cmPaleta kolorów: 99%Skala sprawności energetycznej: Od A do GMaksymalna częstotliwość odświeżania: 75 HzHDMI: TakWaga (bez podstawy): 3,2 kgWolne od Metali ciężkich: Hg (rtęć)ilość głośników: 2DDC/CI: TakWaga (z podstawą): 4,78 kgPrzednia osłona: CzarnyIlość portów HDMI: 1Przewody: Prąd przemiennyPodręcznik użytkownika: TakSynchronizacja komponentowego wideo: Separate syncWejście audio: NieWyście mocy ac: TakNazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego: SmartContrastKąt widzenia (pionowy): 178°AMD FreeSync: NieTryb prostego czytania: TakObsługa funkcji Plug & Play: TakOdłączana podstawa: TakSzerokość (bez podstawy): 54 cmRozmiar plamki: 0,2058 x 0,2058 mmIlość portów USB typu A downstream: 5Pokrycie sRGB (charakterystyczne): 116%wymiar obrazu (w pionie): 29,6 cmMożliwośc pochylenia: TakWaga wraz z opakowaniem: 6,85 kgKolory wyświetlacza: 16.78 millionów kolorówZasięg skanowania w poziomie: 30 - 114 kHzWyjście na słuchawki: TakTyp gniazda zamka kabla: KensingtonTechnologia eliminująca migotanie obrazu: TakWspółczynik kontrastu (dynamiczny): 50000000:1Materiał opakowania zdatny do odzysku: 100%liczba na paczkę: 1 szt.Przewody: HDMIMTBF (Średni okres międzyawaryjny): 70000 hWbudowana kamera/aparat: NiePokrycie NTSC (charakterystyczne): 99%Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °CZasięg skanowania (długość): 48 - 75 HzCzęstotliwość odświeżania pionowego: 48 - 75 HzKąt widzenia (stopnie): 178°Przewody: Audio (3.5mm)zaimplementowane głośniki: TakGęstość pikseli: 123 ppiStojak załączony: TakMoc wyjściowa (RMS): 2 WCzęstotliwość odświeżania poziomego: 30 - 114 kHzWersja HDMI: 1.4Szerokość opakowania: 600 mmLiczba języków OSD: 21Pobór mocy: 16,8 WGłębokość (bez podstawy): 5,1 cmTworzywa wtórne z recyklingu: 85%Wysokość opakowania: 465 mmPort DVI: TakWbudowany USB hub: NieTechnologia niskiej emisji światła niebieskiego: TakGłębokość opakowania: 198 mmInterfejs do konstrukcji panelu: 100 x 100 mmObsługa VESA Adaptive Sync: TakOpcja regulacji wysokości: TakTyp podświetlacza: W-LEDPobór mocy w trybie czuwania: 0,3 WOSD: TakTyp ekranu: IPSTechnologia wyświetlacza: LEDWspółczynnik kontrastu (typowy): 1000:1Ilość portów DVI-D: 1Kąt obrotu wokół osi: 90 - 90°Regulacja wysokości: 15 cmObracany: -180 - 180°Oś obrotu: TakStandard VESA: TakRozmiar obrazu (w poziomie): 52,7 cmObrotowe: TakCertyfikat środowiskowy (jednostajnego rozwoju): ENERGY STARPrzestrzeń kolorów RGB: sRGBCertyfikat środowiskowy (stabilnego rozwoju): RoHSWysokość urządzenia (z podstawą): 501 mmRozdzielczość: 2560 x 1440 pxKształt ekranu: PłaskiKolor artykułu: CzarnyDiody LED: Stand-byZużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 17 kWhKlasa wydajności energetycznej (SDR): EDiody LED: OperacjeSzerokość urządzenia (z podstawą): 540 mmCzas odpowiedzi (standardowy): 4 msIlość DisplayPort: 1Kensington Lock: TakZakres kąta nachylenia: -5 - 35°Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 2560 x 1440Natywne proporcje obrazu: 16:9Typ HD: Quad HDCzęstotliwość wejściowa AC: 50/60 HzFormat obrazu: 16:9Głębokość urządzenia (z podstawą): 205 mmNapięcie wejściowe AC: 100 - 240 VPowierzchnia wyświetlacza: MatowyWersja DisplayPort: 1.2Rodzaj opakowania: PudełkoNVIDIA G-SYNC: NieJasność wyświetlacza (standardowa): 250 cd/m²Długość przekątnej ekranu: 60,5 cm (23.8")HDCP: Tak...


☆ Monitor AOC 35" AGON AG353UCG WQHD HDMI DP 4xUSB 3.0 głośniki HDR (4038986116602) ☆

Monitor AOC 35" AGON AG353UCG WQHD HDMI DP 4xUSB 3.0 głośniki HDR (4038986116602) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AOC
 • Nazwa produktu: Monitor AOC 35" AGON AG353UCG WQHD HDMI DP 4xUSB 3.0 głośniki HDR (4038986116602)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e662b478e441acbc1143cd3
 • ID kategorii: 10812

☆ Monitor AOC 35" AGON AG353UCG WQHD HDMI DP 4xUSB 3.0 głośniki HDR (4038986116602) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

atest Vesa DisplayHDR:DisplayHDR 1000;Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:2 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:200 Hz;ekran dotykowy:nie;Obkręcany wyświetlacz (pivot):nie;Format ekranu:21:9;dopełniające opcje:HDR, zakrzywiony ekran, głośniki, USB, NVIDIA G-Sync, wąska ramka;Głębokość:123 mm;Głośniki:2 x 5 W;Gwarancja:36 miesięcy;Gwarancja nowa:36 miesięcy, typowa;dopełniające dane:10-bit przetwarzanie koloru, złącze USB 3.0, technika Low Blue Light, technologia Flicker-Free, regulacja pochylania w pionie, tryb gra, technika Quantum Dot, HDR (High Dynamic Range), zakrzywienie 1800R, technika NVIDIA® G-Sync Ultimate;Jasność ekranu:1000 cd/m2;Kąt widzenia w pionie:178 poziomów;Kąt widzenia w poziomie:178 stopni;Klasa energetyczna:D;Kod Producenta:AG353UCG;Kolor obudowy:czarny;kolor obudowy:czarny;liczba wyświetlanych barw:1,07 mld;ilość złaczy DisplayPort:2;Złącze D-Sub (VGA):0;Złącze DVI:0;Złącze HDMI:1;liczba zbrata Thunderbolt:0;Złącze USB:4;Mikrofon:nie;Opcja przymocowania do ściany:tak;Ochrona oczu:redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light‎;Pilot:nie;zużycie mocy (max):0 W;zużycie mocy (tryb czuwania):0,5 W;zużycie mocy (tryb włączenia):105 W;Przekątna ekranu:35 cali;Przekątna ekranu:89 cm;Przekątna ekranu:35";Przełącznik (euroetykieta):nie;zastosowanie:dla graczy;Roczne zużycie energii:165 kWh;Rozdzielczość:3440 x 1440;seria:AOC AGON AG3UCG;kanon VESA:100x100 mm;Szerokość:833 mm;technologia 3D:nie;technika HDR (High Dynamic Range):tak;technika NVIDIA/AMD dla graczy:NVIDIA G-Sync;Tuner TV:nie;Tuner TV:nie;rodzaj gwarancji:charakterystyczna;wariant matrycy:VA;typ podświetlenia:LED;Waga:13,75 kg;Wewnętrzny głośnik:tak;Wejście komponentowe:nie;Wejście liniowe audio:tak;Wielkość plamki:0,24 mm;Współczynnik kontrastu:80000000:1;Współczynnik kontrastu statyczny:2500:1;Wyjście liniowe audio:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód DisplayPort, przewód HDMI, przewód zasilający, karta gwarancyjna;Wysokość z podstawą:373 mm;wykrzywiony wyświetlacz:tak;Złacze CI:nie;Złącza:DisplayPort x 2, HDMI x 1, USB 3.0 / USB 3.1 x 4, wejście liniowe audio, wyjście liniowe audio;Złącze DisplayPort:tak;Złącze EURO (Scart):nie;Złącze mini DisplayPort:nie;Z wąską ramką:tak;Z zaimplementowaną kamerą:nie

Inne Rankingi:  głośnik niskotonowy


Najtańsze głośniki hdmi – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników hdmi. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Philips Monitor 21,5" 221v8a/00 vga hdmi głośniki ☆

Philips Monitor 21,5" 221v8a/00 vga hdmi głośniki Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips Monitor 21,5" 221v8a/00 vga hdmi głośniki
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e6629e98e441a1287143cb8
 • ID kategorii: 10812

☆ Philips Monitor 21,5" 221v8a/00 vga hdmi głośniki - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

221V8A/00

Monitor z panelem VA pozwala cieszyć się doskonałej jakości obrazem i szerokimi kątami widzenia
Monitor LED VA firmy Philips korzysta z zaawansowanej technologii wielofunkcyjnego dostosowania obrazu w pionie, która gwarantuje niezwykle wysoki współczynnik kontrastu statycznego, a co za tym idzie nad wyraz żywy, jasny obraz. Jest nadzwyczajnym rozwiązaniem zarówno w przypadku charakterystycznych zastosowań biurowych, jak i w sytuacji wyświetlania fotografii, stron internetowych, filmów i gier, a także korzystania z wymagających aplikacji graficznych. Zoptymalizowana technologia zarządzania pikselami zapewnia w dodatku szczególnie pokaźne kąty widzenia 178/178 stopni co przekłada się na wyśmienitą wyrazistość obrazu.

ekran 16:9 Full HD gwarantuje idealną szczegółowość

Jakość obrazu ma znaczenie. Zwykłe monitory gwarantują pewien poziom jakości, jednak Ty na pewno oczekujesz więcej. Ten monitor oferuje udoskonaloną rozdzielczość Full HD 1920 x 1080. Rozdzielczość Full HD gwarantuje wyrazistość detali, co w połączeniu z wysokim poziomem jasności, niewiarygodnym kontrastem i naturalnymi kolorami sprawia, iż obraz zachwyca realizmem.

SmartContrast gwarantuje głęboką czerń i obszerniejsze dostatek szczegółów
technologia SmartContrast firmy Philips analizuje wyświetlaną na ekranie zawartość i automatycznie dopasowuje i intensywność podświetlenia. Kontrast obrazu jest dynamicznie dostosowywany w celu jak najkorzystniejszego odwzorowania zawartości cyfrowych obrazów i filmów, a także odcieni o ciemnych odcieniach wyświetlanych w grach. W trybie ekonomicznym kontrast i podświetlenie są dostosowywane tak, by poprawnie wyświetlać zawartość aplikacji biurowych, jednocześnie gwarantując niższe zużycie energii.

Zaprogramowane ustawienia SmartImage zapewniają prosty dostęp do zoptymalizowanych ustawień obrazu
SmartImage to najnowsza, luksusowa technologia marki Philips, która analizuje zawartość wyświetlaną na ekranie i zagwarantuje zoptymalizowaną produktywność wyświetlacza. Ten przyjazny dla użytkownika interfejs zezwala na dobór przeróżnych trybów, takich jak: Biuro, fotografie, Filmy, Gry, Oszczędność itd. W celu dobrania używanej aplikacji. W oparciu o ten dobór technologia SmartImage dynamicznie optymalizuje kontrast, nasycenie odcieni i ostrość zdjęć i filmów w celu zapewnienia najlepszej produktywności wyświetlacza. Tryb Oszczędność pozwala oszczędzić energię. A wszystko to w czasie rzeczywistym za naciśnięciem jednego przycisku!

Płynna gra bez wysiłku dzięki technice synchronizacji adaptacyjnej
Granie nie powinno wymagać wyboru pomiędzy niestabilnym przebiegiem rozgrywki a niepełnymi klatkami. Dzięki technologii synchronizacji adaptacyjnej możesz cieszyć się płynnym obrazem bez zniekształceń przy praktycznie dowolnej liczbie klatek na sekundę i ekstremalnie szybkim czasem reakcji.

Mniejsze zmęczenie wzroku dzięki technologii Flicker-free
Ze względu na sposób sterowania jasnością w ekranach z podświetleniem LED niektórzy użytkownicy zauważają migotanie na swych ekranach, co sprawia zmęczenie wzroku. Technika Flicker-free marki Philips wykorzystuje świeże rozwiązanie, aby korygować jasność i ograniczać migotanie, dzięki czemu gwarantuje pokaźniejszą wygodę w trakcie oglądania.

Tryb LowBlue pozwala na pracę zdrowszą dla oczu
Badania wykazały, iż podobnie jak promienie ultrafioletowe mogą uszkodzić wzrok, tak niedługie promienie niebieskie emitowane poprzez wyświetlacze LED ponadto mogą posiadać negatywny wpływ na oczy i z biegiem czasu przyczynić się do pogorszenia wzroku. Opracowany przez markę Philips specjalnie z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu użytkownika tryb LowBlue zmniejsza emisję szkodliwego promieniowania niebieskiego dzięki wykorzystaniu inteligentnego oprogramowania.

standard HDMI-ready zapewnia wspaniały obraz Full HD
Urządzenie ze złączem HDMI jest wyekwipowane w osprzęt konieczny do odbioru wysokiej jakości sygnału przesyłanego przy pomocy interfejsu HDMI. Przy użyciu jednego przewodu HDMI można przesyłać cyfrowy obraz i dźwięk w wysokiej jakości z komputera lub z dowolnej ilości źródeł audio-video (w tym dekoderów, odtwarzaczy DVD, amplitunerów AV i kamer wideo).

Tryb EasyRead pozwala czytać jak na papierze

zaimplementowane głośniki to dźwięk bez bałaganu na biurku
Monitor jest wyposażony w dwa wbudowane głośniki stereofoniczne. Mogą znajdować się z przodu, na dole, na górze, z tyłu itp., w zależności od modelu i konstrukcji urządzenia.EAN: 8712581760199
Etykieta energetyczna: Pobierz
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 221V8A/00
Model: 221V8A/00
Proporcje obrazu: 16:9
typ matrycy: VA
Powierzchnia matrycy: Matowa
wyświetlacz dotykowy: Nie
technologia podświetlania: Diody LED
Obszar widzialny w pionie: 268.11 mm
Obszar widzialny w poziomie: 476.64 mm
Plamka matrycy: 0.24825 mm
Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji: 4 ms
Jasność: 250 cd/m²
Kontrast statyczny: 3 000:1
Kontrast Dynamiczny: Mega Contrast
Częstotliwość pozioma min.: 30 kHz
Częstotliwość pozioma max.: 85 kHz
Częstotliwość pionowa min.: 48 Hz
Częstotliwość pionowa max.: 75 Hz
Kąt widzenia poziomy: 178 °
Kąt widzenia pionowy: 178 °
liczba kolorów: 16,7 mln
Gniazda we/wy: 1 x Audio in
Bluetooth: Nie
WiFi: Nie
zastosowane głośniki: Tak
zaimplementowany tuner TV: Nie
Kamera internetowa: Brak
Pivot: Nie
atesty: Energy Star
standard VESA: 100 x 100
pobór mocy: 13.3 W
Klasa energetyczna: E
Akcesoria w zestawie: Monitor z podstawą przewód HDMI kabel zasilający Dokumentacja użytkownika
Wysokość: 294 mm
Wysokość z podstawą: 376 mm
Szerokość: 493 mm
Głębokość: 45 mm
Głębokość z podstawą: 220 mm
Waga: 2.2 kg
Waga z podstawą: 2.58 kg

☆ AOC Monitor 22B2AM 21.5 cala VA HDMI Głośniki, 22B2AM ☆

AOC Monitor 22B2AM 21.5 cala VA HDMI Głośniki, 22B2AM Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AOC
 • Nazwa produktu: AOC Monitor 22B2AM 21.5 cala VA HDMI Głośniki, 22B2AM
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 603ca7458e441a2ace9b3bc9
 • ID kategorii: 131

☆ AOC Monitor 22B2AM 21.5 cala VA HDMI Głośniki, 22B2AM - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

postępowy i smukły, bezramkowy z 3 stron, 21,5-calowy monitor z rozdzielczością Full HD i technikami ochrony wzroku LowBlue i FlickerFree
wyszukana kompozycja i ostry obraz Full HD. Model 22B2AM łączy smukłą konstrukcję bezramkową z 3 stron z interesującą technologią. Można go podłączać do starszych (VGA) oraz najnowszych sprzętów (HDMI), co obejmuje komputery, odtwarzacze DVD, a nawet konsole. Pracuj, oglądaj przesyłane strumieniowo wideo albo graj w gry, korzystając z szerokich kątów oglądania i kojących wzrok technologii LowBlue i FlickerFree.

budowa bezramkowa
Poza innowacyjnym i interesującym wyglądem, konstrukcje bezramkowe zezwalają na połączenie wielu monitorów bez przerw w wyświetlanym obszarze. Kursor/okna już nie będą ginąć w ciemnych czeluściach ramek, gdy mnóstwo ekranów jest ustawionych obok siebie.

duży kąt oglądania
spory kąt oglądania zapewnia dokładne wyświetlanie kolorów pod kątem widzenia do 178°. W ten sposób, nieistotne, skąd na niego patrzysz, żeby zobaczyć nadzwyczajnie wyświetlone odcienie.

HDMI
Złącze HDMI (ang. High-Definition Multimedia Interface) jest obsługiwane poprzez konsole do gier najnowszej generacji, aktualnie przystępne karty graficzne i dekodery obsługujące system ochrony treści cyfrowej HDCP. HDMI w wersjach 1.3-1.4b obsługuje częstotliwość odświeżania do 144 Hz z 1080p i 75 Hz z 1440p, a wersje HDMI 2.0-2.0b obsługują 240 Hz z 1080p, 144 Hz z 1440p, a także 60 Hz z 2160p (4K).

Rozdzielczość Full HD
Chcesz oglądać filmy Blu-ray w nadzwyczajnej jakości, grać gry w wysokiej rozdzielczości albo czytać ostry tekst w wykorzystaniach biurowych? Dzięki rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 pikseli ten monitor Ci to umożliwi. Niezależnie od tego, co oglądasz, rozdzielczość Full HD wyświetli to z pełnym bogactwem szczegółów bez użycia karty graficznej z wyższej półki i zużywania wielu zasobów systemowych.

Tryb Low Blue Light
Niebieskie światło o niedługiej długości fali może być szkodliwe dla oczu. Technika AOC Low Blue Light blokuje zgubne niebieskie promieniowanie świetlne, nie zmieniając barwy ekranu. Inne próby redukcji niebieskiego światła wykorzystują filtry albo ustawienia, które powodują przyciemnienie/zażółcenie obrazu.


☆ AOC Monitor 22B2AM 21.5 cala VA HDMI Głośniki, 22B2AM ☆

AOC Monitor 22B2AM 21.5 cala VA HDMI Głośniki, 22B2AM Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: aoc
 • Nazwa produktu: AOC Monitor 22B2AM 21.5 cala VA HDMI Głośniki, 22B2AM
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6331e66f0a3d5f754a75a59d
 • ID kategorii: 10812

☆ AOC Monitor 22B2AM 21.5 cala VA HDMI Głośniki, 22B2AM - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

dokumenty: ISOCertyfikaty zrównoważonego rozwoju: ENERGY STARKlasa sprawności energetycznej (stara): BKlasa wydajności energetycznej (SDR): EInterfejs do konstrukcji panelu: 100 x 100 mmNapięcie wejściowe AC: 100 - 240 VFormat obrazu: 4:3Ilość portów HDMI: 1Współczynik kontrastu (dynamiczny): 20000000:1Długość przekątnej ekranu: 54,6 cm (21.5")Powierzchnia wyświetlacza: MatowyWersja HDMI: 1.4Rodzaj opakowania: PudełkoKąt widzenia (poziomy): 178°technika wyświetlacza: LEDCzęstotliwość wejściowa AC: 50/60 HzTyp gniazda zamka kabla: KensingtonFormat obrazu: 16:9Kąt widzenia (pionowy): 178°Przewody: Prąd przemiennyWspółczynnik kontrastu (charakterystyczny): 3000:1Gniazdo zamknięcia przewodu: TakObsługiwane rozdzielczości grafiki: 1280 x 720 (HD 720)typ podświetlacza: W-LEDObsługiwane rozdzielczości grafiki: 1920 x 1080 (HD 1080)Wysokość urządzenia (z podstawą): 388,1 mmWbudowany USB hub: NieJasność wyświetlacza (typowa): 250 cd/m²barwy wyświetlacza: 16.78 millionów liczba portów VGA (D-Sub): 1Standard VESA: TakSzerokość opakowania: 550 mmWysokość opakowania: 370 mmPozycjonowanie na rynku: DomWaga wraz z opakowaniem: 3,5 kgZakres kąta nachylenia: -5 - 21,5°Czas odpowiedzi (typowy): 4 msObsługiwane tryby video: 1080pObsługiwane tryby wideo: 720pKolor artykułu: CzarnyTryb wyłączenia: 0,3 WRozdzielczość: 1920 x 1080 pxRozmiar plamki: 0,2482 x 0,2482 mmGłębokość opakowania: 120 mmMikrofon: TakKształt ekranu: PłaskiSzerokość urządzenia (z podstawą): 492,8 mmTyp ekranu: VARoczne zużycie energii: 30 kWhPobór mocy: 18 WPort DVI: NieNVIDIA G-SYNC: NiePrzewody: HDMIPobór mocy w trybie czuwania: 0,3 WGłębokość urządzenia (z podstawą): 162,9 mmTyp HD: Full HDWyjścia słuchawkowe: 1OSD: TakNatywne proporcje obrazu: 16:9Języki menu ekranowego: SERJęzyki menu ekranowego: FińskiJęzyki menu ekranowego: Chińska uproszczonaJęzyki menu ekranowego: WłoskiJęzyki menu ekranowego: FrancuskaJęzyki menu ekranowego: PolskiJęzyki menu ekranowego: Chińska konwencjonalnaJęzyki menu ekranowego: RosyjskiJęzyki menu ekranowego: JapońskaJęzyki menu ekranowego: koreańskaJęzyki menu ekranowego: AngielskiJęzyki menu ekranowego: PortugalskiJęzyki menu ekranowego: HiszpańskiJęzyki menu ekranowego: NiemieckiJęzyki menu ekranowego: CzeskaJęzyki menu ekranowego: HolenderskiOdłączana podstawa: TakMoc wyjściowa (RMS): 2 WAdapter zewnętrznego zasilania: TakSkala efektywności energetycznej: Od A do GRozmiar obrazu (w pionie): 26,8 cmWtyk słuchawek: 3,5 mmDługość kabla HDMI: 1,5 mWysokość (bez podstawy): 29,3 cmGłębokość (bez podstawy): 3,62 cmIlość głośników: 2Kolor nóżek: CzarnyWaga (bez podstawy): 2,1 kgAMD FreeSync: NieWbudowane głośniki: TakTechnologia niskiej emisji światła niebieskiego: TakStojak dołączony: TakWaga (z podstawą): 2,1 kgRozmiar obrazu (w poziomie): 47,7 cmLiczba języków OSD: 16Szerokość (bez podstawy): 49,3 cmMożliwośc pochylenia: TakPokrycie NTSC (standardowe): 72%konstrukcja bezramkowa: TakTechnologia eliminująca migotanie obrazu: TakWbudowana kamera/aparat: NieTwardość powierzchni: 3HMaksymalna częstotliwość odświeżania: 75 HzHDMI: TakWolne od Metali ciężkich: Hg (rtęć)Głębia kolorów: 8 bitMateriał opakowania zdatny do odzysku: 100%Wyjście na słuchawki: TakWejście audio dla danych: TakDługość przekątnej ekranu (cm): 54,7 cm...


☆ monitor 21.5 22e1d led dvi hdmi głośniki marki Aoc ☆

monitor 21.5 22e1d led dvi hdmi głośniki marki Aoc Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AOC
 • Nazwa produktu: monitor 21.5 22e1d led dvi hdmi głośniki marki Aoc
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b7668e32da47c4a73ee46d6
 • ID kategorii: 10812

☆ monitor 21.5 22e1d led dvi hdmi głośniki marki Aoc - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

certyfikaty: TCO 7Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 HzSzerokość urządzenia (z podstawą): 504,4 mmRozmiar plamki: 0,2482 x 0,2482 mmZakres kąta nachylenia: -3,5 - 21,5°Odłączana podstawa: TakWtyk słuchawek: 3,5 mmWysokość (bez podstawy): 50,4 cmDługość kabla HDMI: 1,8 mFormat obrazu: 16:9Długość przekątnej ekranu: 54,6 cm (21.5")wariant podświetlacza: W-LEDWyście mocy ac: TakCzęstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 HzWbudowane głośniki: TakObsługiwane rozdzielczości grafiki: 1920 x 1080 (HD 1080)Kąt widzenia (pionowy): 160°Opcja regulacji wysokości: NiePozycjonowanie na rynku: BiznesLiczba portów VGA (D-Sub): 1Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: TakWyjścia słuchawkowe: 1Kształt ekranu: PłaskiIlość głośników: 2Waga (bez podstawy): 2,4 kgWysokość urządzenia (z podstawą): 305,5 mmRoczne zużycie energii: 44 kWhWaga (z podstawą): 2,79 kgNapięcie wejściowe AC: 100 - 240 VPokrycie sRGB (charakterystyczne): 99%pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 WGłębia barw: 6 bitMożliwośc pochylenia: TakWspółczynik kontrastu (dynamiczny): 20000000:1Technologia eliminująca migotanie obrazu: TakDługość kabla audio: 1,5 mRozmiar obrazu (w pionie): 26,8 cmWaga wraz z opakowaniem: 4,3 kgDługość kabla DVI: 1,8 mSzerokość opakowania: 564 mmKolory wyświetlacza: 16.78 millionów kolorówKąt widzenia (poziomy): 170°technologia wyświetlacza: LEDWolne od Metali ciężkich: Hg (rtęć)Języki menu ekranowego: Chińska uproszczonaJęzyki menu ekranowego: WłoskiJęzyki menu ekranowego: FrancuskaJęzyki menu ekranowego: PolskiBezel thickness type: NormalnyTyp ekranu: TNTworzywa wtórne z recyklingu: 85%Mikrofon: TakWersja HDMI: 1.4Powierzchnia wyświetlacza: MatowyKolor nóżek: CzarnyDługość kabla zasilającego: 1,8 mRodzaj opakowania: PudełkoWysokość opakowania: 401 mmMTBF (Średni okres międzyawaryjny): 50000 hWyjście na słuchawki: TakObsługiwane tryby video: 1080pTryb wyłączenia: 0,5 WSzerokość (bez podstawy): 30,6 cmRozdzielczość: 1920 x 1080 pxZasięg skanowania w poziomie: 30 - 83 kHzKolor produktu: CzarnyWspółczynnik kontrastu (charakterystyczny): 1000:1Głębokość (bez podstawy): 4,7 cmNatywne proporcje obrazu: 16:9Rozmiar obrazu (w poziomie): 47,7 cmJęzyki menu ekranowego: AngielskiJęzyki menu ekranowego: PortugalskiJęzyki menu ekranowego: HiszpańskiJęzyki menu ekranowego: FińskiJasność wyświetlacza (charakterystyczna): 250 cd/m²Języki menu ekranowego: SzwedzkiLiczba języków OSD: 16Języki menu ekranowego: JapońskaJęzyki menu ekranowego: koreańskaJęzyki menu ekranowego: NiemieckiJęzyki menu ekranowego: CzeskaJęzyki menu ekranowego: HolenderskiGniazdo zamknięcia przewodu: NieGłębokość opakowania: 137 mmStandard VESA: TakMoc wyjściowa (RMS): 4 WCzas odpowiedzi (standardowy): 2 msPrzewody: Audio (3.5mm)Przewody: DVIPrzewody: VGAJęzyki menu ekranowego: Chińska tradycyjnaJęzyki menu ekranowego: RosyjskiPrzewody: Prąd przemiennyMateriał opakowania zdatny do odzysku: 100%Interfejs do konstrukcji panelu: 100 x 100 mmAdapter zewnętrznego zasilania: NieZasięg skanowania (długość): 50 - 76 HzOSD: TakTyp HD: Full HDPobór mocy: 22 WPokrycie Adobe RGB: 73%Przewody: HDMIIlość portów HDMI: 1Głębokość urządzenia (z podstawą): 199,4 mmPort DVI: TakCertyfikaty jednostajnego rozwoju: RoHSCertyfikaty jednostajnego rozwoju: ENERGY STARCertyfikaty zrównoważonego rozwoju: EPEAT SilverKlasa efektywności energetycznej (stara): AKlasa produktywności energetycznej (SDR): F...


☆ AOC Monitor 22B2DA 21.5 cala VA DVI HDMI Głośniki ☆

AOC Monitor 22B2DA 21.5 cala VA DVI HDMI Głośniki Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AOC
 • Nazwa produktu: AOC Monitor 22B2DA 21.5 cala VA DVI HDMI Głośniki
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 601d24ad2da47ce02ac099e6
 • ID kategorii: 131

☆ AOC Monitor 22B2DA 21.5 cala VA DVI HDMI Głośniki - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

postępowy i smukły, bezramkowy z 3 stron, 21,5-calowy monitor z rozdzielczością Full HD i technikami ochrony wzroku LowBlue i FlickerFree
wyszukana budowa i ostry obraz Full HD. Model 22B2DA łączy smukłą konstrukcję bezramkową z 3 stron z ciekawą technologią. Można go podłączać do VGA, DVI oraz HDMI, co obejmuje komputery, odtwarzacze DVD, a nawet konsole. Pracuj, oglądaj przesyłane strumieniowo video lub graj w gry, korzystając z szerokich kątów oglądania i kojących wzrok technice LowBlue, a także FlickerFree.

kompozycja bezramkowa
Poza nowoczesnym i niebanalnym wyglądem, konstrukcje bezramkowe pozwalają na połączenie wielu monitorów bez przerw w wyświetlanym obszarze. Kursor/okna już nie będą ginąć w ciemnych czeluściach ramek, gdy mnóstwo ekranów jest ustawionych obok siebie.

spory kąt oglądania
znaczny kąt oglądania zagwarantuje skrupulatne wyświetlanie barw pod kątem widzenia do 178°. W ten sposób, nie ma znaczenia, skąd na niego patrzysz, by zobaczyć nieprzeciętnie wyświetlone odcienie.

HDMI
Złącze HDMI (ang. High-Definition Multimedia Interface) jest obsługiwane przez konsole do gier najnowszej generacji, obecnie przystępne karty graficzne i dekodery obsługujące system ochrony treści cyfrowej HDCP. HDMI w wersjach 1.3-1.4b obsługuje częstotliwość odświeżania do 144 Hz z 1080p i 75 Hz z 1440p, a wersje HDMI 2.0-2.0b obsługują 240 Hz z 1080p, 144 Hz z 1440p, a także 60 Hz z 2160p (4K).

Rozdzielczość Full HD
Chcesz oglądać filmy Blu-ray w wyśmienitej jakości, grać gry w wysokiej rozdzielczości lub czytać ostry tekst w użyciach biurowych? Dzięki rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 pikseli ten monitor Ci to umożliwi. Niezależnie od tego, co oglądasz, rozdzielczość Full HD wyświetli to z pełnym bogactwem szczegółów bez wykorzystania karty graficznej z wyższej półki i zużywania wielu zasobów systemowych.

Tryb Low Blue Light
Niebieskie światło o krótkiej długości fali może być destrukcyjne dla oczu. Technologia AOC Low Blue Light blokuje zgubne niebieskie promieniowanie świetlne, nie zmieniając barwy ekranu. Inne próby redukcji niebieskiego światła wykorzystują filtry albo ustawienia, które wywołują przyciemnienie/zażółcenie obrazu.


☆ Philips Monitor 222V8LA 21.5 cala VA HDMI DP Głośniki (8712581771690) ☆

Philips Monitor 222V8LA 21.5 cala VA HDMI DP Głośniki (8712581771690) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: PHILIPS
 • Nazwa produktu: Philips Monitor 222V8LA 21.5 cala VA HDMI DP Głośniki (8712581771690)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6333a1f2d403338fdbdc75e7
 • ID kategorii: 10812

☆ Philips Monitor 222V8LA 21.5 cala VA HDMI DP Głośniki (8712581771690) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Żywe, wyraźne obrazy bez granic
Monitor panoramiczny Philips V-line zagwarantuje obraz bez granic, a przy tym jest nad wyraz ekonomiczny i ma najważniejsze funkcje. Funkcja Adaptive-Sync zapewnia płynny obraz bez efektu jego urywania. Tryb LowBlue i brak migotania powodują, iż korzystanie z urządzenia jest przychylne dla oczu

Inne Rankingi:  głośnik bluetooth hmdx

Monitor z panelem VA pozwala radować się genialnej jakości obrazem i szerokimi kątami widzenia
Monitor LED VA firmy Philips korzysta z innowacyjnej technice wielofunkcyjnego dobrania obrazu w pionie, która zapewnia stanowczo wysoki współczynnik kontrastu statycznego, a co z tego wynika niezwykle żywy, jasny obraz. Jest nadzwyczajnym rozwiązaniem jednocześnie w przypadku standardowych zastosowań biurowych, jak i w przypadku wyświetlania zdjęć, stron internetowych, filmów i gier oraz korzystania z wymagających aplikacji graficznych. Zoptymalizowana technologia zarządzania pikselami zagwarantuje w dodatku bardzo obszerne kąty widzenia 178/178 poziomów co przekłada się na świetną wyrazistość obrazu.

wyświetlacz 16:9 Full HD zapewnia wyśmienitą szczegółowość
Jakość obrazu ma znaczenie. Zwykłe monitory zapewniają pewien poziom jakości, jednak Ty z całą pewnością oczekujesz więcej. Ten monitor oferuje ulepszoną rozdzielczość Full HD 1920 x 1080. Rozdzielczość Full HD zapewnia wyrazistość detali, co w połączeniu z wysokim poziomem jasności, niewiarygodnym kontrastem i naturalnymi kolorami powoduje, iż obraz olśniewa realizmem.

Zaprogramowane ustawienia SmartImage gwarantują prosty dostęp do zoptymalizowanych ustawień obrazu
SmartImage to najnowsza, luksusowa technologia firmy Philips, która analizuje zawartość wyświetlaną na ekranie i gwarantuje zoptymalizowaną sprawność wyświetlacza. Ten przychylny dla użytkownika interfejs pozwala na dobór najróżniejszych trybów, takich jak: Biuro, zdjęcia, Filmy, Gry, Oszczędność itd. W celu przypasowania użytkowanej aplikacji. W oparciu o ten wybór technika SmartImage dynamicznie optymalizuje kontrast, nasycenie barw i ostrość fotografii i filmów w celu zapewnienia najlepszej skuteczności wyświetlacza. Tryb Oszczędność pozwala oszczędzić energię. A wszystko to w czasie rzeczywistym za naciśnięciem jednego przycisku!

Płynna gra bez wysiłku dzięki technice synchronizacji adaptacyjnej
Granie nie powinno wymagać wyboru między niestabilnym przebiegiem rozgrywki a niepełnymi klatkami. Dzięki technice synchronizacji adaptacyjnej możesz cieszyć się płynnym obrazem bez zniekształceń przy praktycznie dowolnej liczbie klatek na sekundę i ekstremalnie szybkim czasem reakcji.

Mniejsze zmęczenie wzroku dzięki technice Flicker-free
Ze względu na sposób sterowania jasnością w ekranach z podświetleniem LED niektórzy użytkownicy zauważają migotanie na swych ekranach, co powoduje zmęczenie wzroku. Technologia Flicker-free producenta Philips wykorzystuje nowe rozwiązanie, żeby korygować jasność i ograniczać migotanie, dzięki czemu zagwarantuje większą wygodę w trakcie oglądania.

Tryb LowBlue umożliwia pracę zdrowszą dla oczu
Badania wykazały, że podobnie jak promienie ultrafioletowe mogą uszkodzić wzrok, tak krótkie promienie niebieskie emitowane przez wyświetlacze LED również mogą posiadać negatywny wpływ na oczy i z biegiem czasu przyczynić się do pogorszenia wzroku. Opracowany poprzez producenta Philips specjalnie z myślą o zdrowiu i korzystnym samopoczuciu użytkownika tryb LowBlue obniża emisję destrukcyjnego promieniowania niebieskiego dzięki wykorzystaniu inteligentnego oprogramowania.

HDMI gwarantuje uniwersalną cyfrową łączność
Urządzenie ze złączem HDMI jest wyposażone w osprzęt konieczny do odbioru wysokiej jakości sygnału przesyłanego za pomocą interfejsu HDMI. Przy użyciu jednego przewodu HDMI można przesyłać cyfrowy obraz i dźwięk w wysokiej jakości z komputera albo z dowolnej ilości źródeł audio-video (w tym dekoderów, odtwarzaczy DVD, amplitunerów AV i kamer video).

Połączenie DisplayPort zagwarantuje doskonałe efekty wizualne
Złącze DisplayPort pozwala na cyfrowe połączenie komputera z monitorem, bez żadnej konwersji. Dzięki możliwościom pokaźniejszym aniżeli oferowane poprzez standard DVI jest w stanie obsłużyć przewody o długości do 15 metrów i przesył informacji z prędkością 10,8 Gb/s. Wysoka wydajność i brak opóźnień gwarantują najszybsze obrazowanie i najwyższą częstotliwość odświeżania. Dzięki temu złącze DisplayPort sprawdza się nieprzeciętnie nie tylko w przypadku normalnego stosowania w biurze albo w domu,w dodatku podczas grania w gry, oglądania filmów, edycji obrazu itd. Zagwarantuje także współpracę z innymi urządzeniami dzięki zaimplementowaniu zróżnicowanych przejściówek.EAN: 8712581771690
Etykieta energetyczna: Pobierz
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy
Kod dostawcy: 222V8LA/00
TCO Certified: Tak
Model: 222V8LA
Proporcje obrazu: 16:9
wariant matrycy: VA
Powierzchnia matrycy: Matowa
ekran dotykowy: Nie
technika podświetlania: Diody LED
Obszar widzialny w pionie: 260.28 mm
Obszar widzialny w poziomie: 478.656 mm
Plamka matrycy: 0.2493 mm
Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji: 4 ms
Jasność: 250 cd/m²
Kontrast statyczny: 3 000:1
Kontrast Dynamiczny: Mega Contrast
Częstotliwość pozioma min.: 30 kHz
Częstotliwość pozioma max.: 85 kHz
Częstotliwość pionowa min.: 48 Hz
Częstotliwość pionowa max.: 75 Hz
Kąt widzenia poziomy: 178 °
Kąt widzenia pionowy: 178 °
liczba kolorów: 16,7 mln
Gniazda we/wy: 1 x Audio out
Bluetooth: Nie
WiFi: Nie
zaimplementowane głośniki: Tak
wbudowany tuner TV: Nie
Kamera internetowa: Brak
Pivot: Nie
certyfikaty: Energy Star
standard VESA: 100 x 100
zużycie mocy: 13.3 W
Klasa energetyczna: E
Wysokość: 322 mm
Wysokość z podstawą: 416 mm
Szerokość: 540 mm
Głębokość: 46 mm
Głębokość z podstawą: 220 mm
Waga: 2.4 kg
Waga z podstawą: 2.79 kg

☆ Philips Monitor 222V8LA 21.5 cala VA HDMI DP Głośniki, 222V8LA/00 ☆

Philips Monitor 222V8LA 21.5 cala VA HDMI DP Głośniki, 222V8LA/00 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips Monitor 222V8LA 21.5 cala VA HDMI DP Głośniki, 222V8LA/00
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 603ca7338e441a2ace9b3bb7
 • ID kategorii: 131

☆ Philips Monitor 222V8LA 21.5 cala VA HDMI DP Głośniki, 222V8LA/00 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Żywe, wyraźne obrazy bez granic
Monitor panoramiczny Philips V-line gwarantuje obraz bez granic, a przy tym jest niezwykle ekonomiczny i ma najważniejsze funkcje. Funkcja Adaptive-Sync zagwarantuje płynny obraz bez efektu jego urywania. Tryb LowBlue i brak migotania sprawiają, że korzystanie z urządzenia jest przychylne dla oczu

Monitor z panelem VA pozwala cieszyć się wyśmienitej jakości obrazem i szerokimi kątami widzenia
Monitor LED VA firmy Philips korzysta z nowoczesnej technologii wielofunkcyjnego dobrania obrazu w pionie, która zagwarantuje szczególnie wysoki współczynnik kontrastu statycznego, a co za tym idzie szczególnie żywy, jasny obraz. Jest nadzwyczajnym rozwiązaniem równocześnie w przypadku charakterystycznych zastosowań biurowych, jak i w sytuacji wyświetlania zdjęć, stron internetowych, filmów i gier oraz korzystania z wymagających aplikacji graficznych. Zoptymalizowana technologia zarządzania pikselami gwarantuje w dodatku nad wyraz szerokie kąty widzenia 178/178 poziomów co przekłada się na perfekcyjną wyrazistość obrazu.

wyświetlacz 16:9 Full HD zapewnia wyśmienitą szczegółowość
Jakość obrazu ma znaczenie. Zwykłe monitory gwarantują pewien poziom jakości, jednak Ty bez dwóch zdań oczekujesz więcej. Ten monitor proponuje udoskonaloną rozdzielczość Full HD 1920 x 1080. Rozdzielczość Full HD zagwarantuje wyrazistość detali, co w połączeniu z wysokim poziomem jasności, niewiarygodnym kontrastem i naturalnymi kolorami powoduje, iż obraz zachwyca realizmem.

Zaprogramowane ustawienia SmartImage zapewniają prosty dostęp do zoptymalizowanych ustawień obrazu
SmartImage to najnowsza, luksusowa technika marki Philips, która analizuje zawartość wyświetlaną na ekranie i zapewnia zoptymalizowaną skuteczność wyświetlacza. Ten przyjazny dla użytkownika interfejs umożliwia wybór najróżniejszych trybów, takich jak: Biuro, fotografie, Filmy, Gry, Oszczędność itd. W celu dostosowania stosowanej aplikacji. W oparciu o ten wybór technologia SmartImage dynamicznie optymalizuje kontrast, nasycenie kolorów i ostrość zdjęć i filmów w celu zapewnienia najlepszej skuteczności wyświetlacza. Tryb Oszczędność pozwala oszczędzić energię. A wszystko to w czasie rzeczywistym za naciśnięciem jednego przycisku!

Płynna gra bez wysiłku dzięki technologii synchronizacji adaptacyjnej
Granie nie powinno wymagać wyboru pomiędzy niestabilnym przebiegiem rozgrywki a niepełnymi klatkami. Dzięki technice synchronizacji adaptacyjnej możesz radować się płynnym obrazem bez zniekształceń przy praktycznie dowolnej liczbie klatek na sekundę i ekstremalnie prędkim czasem reakcji.

Mniejsze zmęczenie wzroku dzięki technice Flicker-free
Ze względu na sposób sterowania jasnością w ekranach z podświetleniem LED niektórzy użytkownicy zauważają migotanie na swoich ekranach, co sprawia zmęczenie wzroku. Technika Flicker-free producenta Philips wykorzystuje nowe rozwiązanie, by korygować jasność i ograniczać migotanie, dzięki temu zapewnia większą wygodę podczas oglądania.

Tryb LowBlue zezwala na pracę zdrowszą dla oczu
Badania wykazały, że podobnie jak promienie ultrafioletowe mogą uszkodzić wzrok, tak niedługie promienie niebieskie emitowane przez wyświetlacze LED na dodatek mogą mieć negatywny wpływ na oczy i z biegiem czasu przyczynić się do pogorszenia wzroku. Opracowany poprzez producenta Philips specjalnie z myślą o zdrowiu i korzystnym samopoczuciu użytkownika tryb LowBlue zmniejsza emisję zgubnego promieniowania niebieskiego dzięki wykorzystaniu inteligentnego oprogramowania.

HDMI zapewnia uniwersalną cyfrową łączność
Urządzenie ze złączem HDMI jest wyposażone w osprzęt potrzebny do odbioru wysokiej jakości sygnału przesyłanego przy pomocy interfejsu HDMI. Przy użyciu jednego przewodu HDMI można przesyłać cyfrowy obraz i dźwięk w wysokiej jakości z komputera lub z dowolnej ilości źródeł audio-wideo (w tym dekoderów, odtwarzaczy DVD, amplitunerów AV i kamer wideo).

Połączenie DisplayPort gwarantuje nieprzeciętne efekty wizualne
Złącze DisplayPort pozwala na cyfrowe połączenie komputera z monitorem, bez żadnej konwersji. Dzięki możliwościom pokaźniejszym niżeli oferowane poprzez kanon DVI jest w stanie obsłużyć przewody o długości do 15 metrów i przesył informacji z prędkością 10,8 Gb/s. Wysoka efektywność i brak opóźnień gwarantują najszybsze obrazowanie i najwyższą częstotliwość odświeżania. Dzięki czemu złącze DisplayPort sprawdza się genialnie nie tylko w przypadku normalnego użytkowania w biurze albo w domu,też w trakcie grania w gry, oglądania filmów, edycji obrazu itd. Zapewnia w dodatku współpracę z innymi urządzeniami dzięki zaimplementowaniu różnych przejściówek.


☆ Monitor Philips 23,8" 242B1V/00 VGA DVI-D HDMI DP USB-B 4xUSB 3.1 głośniki, 242B1V/00 ☆

Monitor Philips 23,8" 242B1V/00 VGA DVI-D HDMI DP USB-B 4xUSB 3.1 głośniki, 242B1V/00 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Monitor Philips 23,8" 242B1V/00 VGA DVI-D HDMI DP USB-B 4xUSB 3.1 głośniki, 242B1V/00
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f1189de2da47c2c83f27939
 • ID kategorii: 10812

☆ Monitor Philips 23,8" 242B1V/00 VGA DVI-D HDMI DP USB-B 4xUSB 3.1 głośniki, 242B1V/00 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:4 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:75 Hz;ekran dotykowy:nie;Obkręcany wyświetlacz (pivot):tak;Format ekranu:16:9;dopełniające opcje:pivot, głośniki, USB, wąska ramka, Adaptive-Sync, regulacja wysokości;Głębokość:205 mm;Głośniki:2 x 2 W;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja nowa:24 miesiące, door to door;uzupełniające dane:technika Low Blue Light, technika Flicker-Free, technika SmartImage, obrotowa podstawa, regulacja pochylania w pionie, regulacja wysokości, wąska ramka, złącze USB 3.1, Adaptive-Sync/FreeSync;Jasność ekranu:350 cd/m2;Kąt widzenia w pionie:178 poziomów;Kąt widzenia w poziomie:178 poziomów;Klasa energetyczna:B;Klasa energetyczna SDR:D;Kolor obudowy:czarny;barwa obudowy:czarny;ilość wyświetlanych kolorów:16,7 mln;liczba złaczy DisplayPort:0;Złącze D-Sub (VGA):1;Złącze DVI:1;Złącze HDMI:1;liczba scali Thunderbolt:0;Złącze USB:4;Mikrofon:nie;Opcja przymocowania do ściany:tak;Ochrona oczu:redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light‎, panel antyodblaskowy, tryb czytania;Pilot:nie;zużycie mocy (max):0 W;pobór mocy (tryb czuwania):0,5 W;Przekątna ekranu:24 cale;Przekątna ekranu (cale) - nowa:24 cale;Przekątna ekranu:61 cm;Przekątna ekranu (cm) - nowa:61 cm;Przekątna ekranu:24";Przełącznik (euroetykieta):nie;Regulacja kąta obrotu (swivel):tak;Regulacja kąta pochylenia (tilt):tak;Regulacja wysokości (height):tak;wariant etykiety:nowa;Rozdzielczość:1920 x 1080;Rozdzielczość pionowa - nowa:1080 px;Rozdzielczość pozioma - nowa:1920 px;kolekcja:Philips B1V/00;kanon VESA:100x100 mm;Szerokość:540 mm;technologia 3D:nie;technologia HDR (High Dynamic Range):nie;technika NVIDIA/AMD dla graczy:AMD FreeSync;Tuner TV:nie;Tuner TV:nie;wykorzystanie:monitor do domu, monitor do pracy, monitor panoramiczny;wariant gwarancji:door to door;typ matrycy:IPS;rodzaj podświetlenia:LED;Waga:5,78 kg;Wewnętrzny głośnik:tak;Wejście komponentowe:nie;Wejście liniowe audio:tak;Wielkość plamki:0,27 mm;Współczynnik kontrastu:50000000:1;Współczynnik kontrastu statyczny:1000:1;Wyjście liniowe audio:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód audio, kabel DisplayPort, kabel D-Sub (VGA), kabel HDMI, kabel zasilający, karta gwarancyjna;Wysokość z podstawą:501 mm;zakrzywiony ekran:nie;Złacze CI:nie;Złącza:DisplayPort x 1, HDMI x 1, USB 3.0 / USB 3.1 x 4, DVI x 1, wejście liniowe audio, wyjście liniowe audio, VGA x 1;Złącze DisplayPort:nie;Złącze EURO (Scart):nie;Złącze mini DisplayPort:nie;Zużycie energii SDR:12 kWh/1000h;Z wąską ramką:tak;Z zaimplementowaną kamerą:nie


☆ Philips monitor 21.5 221b8lheb led hdmi pivot głośniki ☆

Philips monitor 21.5 221b8lheb led hdmi pivot głośniki Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips monitor 21.5 221b8lheb led hdmi pivot głośniki
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b6d5e6d82fff0111d03c19c
 • ID kategorii: 10812

☆ Philips monitor 21.5 221b8lheb led hdmi pivot głośniki - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Zaprogramowane ustawienia SmartImage zapewniają prosty dostęp do zoptymalizowanych ustawień obrazu
SmartImage to najnowsza, elitarna technologia producenta Philips, która analizuje zawartość wyświetlaną na ekranie i zapewnia zoptymalizowaną efektywność wyświetlacza. Ten przychylny dla użytkownika interfejs pozwala na wybór najróżniejszych trybów, takich jak: Biuro, zdjęcia, Filmy, Gry, Oszczędność itd. W celu przypasowania użytkowanej aplikacji. W oparciu o ten wybór technika SmartImage dynamicznie optymalizuje kontrast, nasycenie barw i ostrość zdjęć i filmów w celu zapewnienia najkorzystniejszej skuteczności wyświetlacza. Tryb Oszczędność pozwala oszczędzić energię. A wszystko to w czasie rzeczywistym za naciśnięciem jednego przycisku!

wyświetlacz 16:9 Full HD zapewnia świetną szczegółowość
Jakość obrazu ma znaczenie. Zwykłe monitory gwarantują pewien poziom jakości, jednak Ty bez wątpienia oczekujesz więcej. Ten monitor proponuje lepszą rozdzielczość Full HD 1920 x 1080. Rozdzielczość Full HD zagwarantuje wyrazistość detali, co w połączeniu z wysokim poziomem jasności, niewiarygodnym kontrastem i naturalnymi kolorami powoduje, iż obraz zachwyca realizmem.

Tryb LowBlue zezwala na pracę zdrowszą dla oczu
Badania wykazały, że podobnie jak promienie ultrafioletowe mogą uszkodzić wzrok, tak krótkie promienie niebieskie emitowane przez wyświetlacze LED też mogą mieć negatywny wpływ na oczy i z biegiem czasu przyczynić się do pogorszenia wzroku. Opracowany poprzez markę Philips specjalnie z myślą o zdrowiu i korzystnym samopoczuciu użytkownika tryb LowBlue ogranicza emisję zgubnego promieniowania niebieskiego dzięki wykorzystaniu inteligentnego oprogramowania.

Mniejsze zmęczenie wzroku dzięki technice Flicker-free
Ze względu na sposób sterowania jasnością w ekranach z podświetleniem LED niektórzy użytkownicy zauważają migotanie na swoich ekranach, co sprawia zmęczenie wzroku. Technologia Flicker-free marki Philips wykorzystuje świeże rozwiązanie, aby korygować jasność i ograniczać migotanie, dzięki temu zagwarantuje większą wygodę podczas oglądania.

SmartErgoBase pozwala na indywidualne ergonomiczne dobranie
Podstawa SmartErgoBase zezwala na funkcjonalne korzystanie z monitora i porządkowanie przewodów. Możliwość regulacji wysokości, kąta obrotu i pochylenia podstawy gwarantuje wygodę w trakcie pracy przez cały dzień i rozładowanie napięcia mięśni. System do porządkowania przewodów zniża bałagan na biurku i pozwala utrzymać porządek.

HDMI zagwarantuje uniwersalną cyfrową łączność
Urządzenie ze złączem HDMI jest wyekwipowane w osprzęt konieczny do odbioru wysokiej jakości sygnału przesyłanego przy pomocy interfejsu HDMI. Przy użyciu jednego przewodu HDMI można przesyłać cyfrowy obraz i dźwięk w wysokiej jakości z komputera lub z dowolnej ilości źródeł audio-wideo (w tym dekoderów, odtwarzaczy DVD, amplitunerów AV i kamer video).

Tryb EasyRead pozwala czytać jak na papierze

wbudowane głośniki stereofoniczne dla multimediów
ekran jest wyekwipowany w dwa zaimplementowane głośniki stereofoniczne o wysokiej jakości. Mogą znajdować się z przodu, na dole, na górze, z tyłu, itp., w zależności od modelu i wzornictwa urządzenia.

85% plastiku pochodzi z recyklingu poużytkowego zgodnie z normą TCO Edge
atest TCO Edge przyznaje się produktom, które spełniają oczekiwania bardziej rygorystyczne od stawianych przez obecne programy ekologiczne. Poza typowymi wymogimi TCO certyfikat ten wymaga pomiędzy innymi,towar składał się co najmniej z 85% plastiku pochodzącego z recyklingu poużytkowego, był energooszczędny, zawierał minimalną ilość substancji niebezpiecznych, jego opakowanie w 100% nadawało się do recyklingu, a sam towar był stworzony pod kątem łatwego recyklingu. Ten monitor marki Philips jest najkorzystniejszym w swojej klasie produktem wykorzystującym najnowocześniejsze technologie, co przekłada się na korzyści dla użytkownika i planety i pomaga dokonywać odpowiedzialnych organicznie zakupów sprzętu komputerowego!

Możliwość redukcji zużycia energii do zera dzięki przełącznikowi kompletnie odcinającemu pobór energii
Dzięki przełącznikowi w całości odcinającemu zużycie energii, który jest umieszczony z tyłu monitora, można w całości odciąć monitor od zasilania. Dzięki czemu zużycie energii jest zerowe, co wpływa na redukcję emisji związków węgla.EAN: 8712581750237
Etykieta energetyczna: Pobierz
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy
Kod dostawcy: 221B8LHEB/00
TCO Certified: Tak
Model: 221B8LHEB
Proporcje obrazu: 16:9
rodzaj matrycy: TFT LCD
Powierzchnia matrycy: Matowa
wyświetlacz dotykowy: Nie
technika podświetlania: Diody LED
Obszar widzialny w pionie: 268.11 mm
Obszar widzialny w poziomie: 476.64 mm
Plamka matrycy: 0.248 mm
Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji: 1 ms
Jasność: 250 cd/m²
Kontrast statyczny: 1 000:1
Kontrast Dynamiczny: 20 000 000:1
Częstotliwość pozioma min.: 30 kHz
Częstotliwość pozioma max.: 83 kHz
Częstotliwość pionowa min.: 50 Hz
Częstotliwość pionowa max.: 76 Hz
Kąt widzenia poziomy: 170 °
Kąt widzenia pionowy: 160 °
liczba kolorów: 16,7 mln
Gniazda we/wy: 1 x Audio in
zaimplementowane głośniki: Tak
zastosowany tuner TV: Nie
Kamera internetowa: Brak
Pivot: Tak
atesty: TUV
standard VESA: 100 x 100
zużycie mocy: 8.5 W
Klasa energetyczna: E
Akcesoria w zestawie: Monitor z podstawą kabel D-Sub kabel HDMI przewód audio przewód zasilający Dokumentacja użytkownika
Wysokość: 304 mm
Wysokość z podstawą: 477 mm
Szerokość: 504 mm
Głębokość: 47 mm
Głębokość z podstawą: 206 mm
Waga: 2.55 kg
Waga z podstawą: 4.45 kg

☆ Aoc monitor 24b2xda 23.8 cali ips dvi hdmi głośniki - 3 lata gwarancji (4038986148320) ☆

Aoc monitor 24b2xda 23.8 cali ips dvi hdmi głośniki - 3 lata gwarancji (4038986148320) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AOC
 • Nazwa produktu: Aoc monitor 24b2xda 23.8 cali ips dvi hdmi głośniki - 3 lata gwarancji (4038986148320)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fe9aa108e441a20ef02e879
 • ID kategorii: 131

☆ Aoc monitor 24b2xda 23.8 cali ips dvi hdmi głośniki - 3 lata gwarancji (4038986148320) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Cienki i smukły monitor IPS o przekątnej 23,8" zapewniający żywe barwy, duży zakres kątów oglądania i technologię przychylną dla wzroku
Monitor 24B2XDA z serii B2 wykorzystuje 23,8-calową matrycę IPS Full HD i oferuje pokaźne kąty oglądania, precyzyjnie odwzorowane i żywe barwy, a także uniwersalne złącza. Gustowna kompozycja znamionuje się smukłym profilem i bezramkową z 3 stron matrycą, gwarantując możliwość połączenia wielu monitorów bez przerw. Pożegnaj zmęczenie wzroku dzięki technologiom LowBlue oraz FlickerFree marki AOC.

budowa bezramkowa
Poza progresywnym i atrakcyjnym wyglądem, konstrukcje bezramkowe zezwalają na połączenie wielu monitorów bez przerw w wyświetlanym obszarze. Kursor/okna już nie będą ginąć w ciemnych czeluściach ramek, gdy niemało ekranów jest ustawionych obok siebie

HDMI
Złącze HDMI (ang. High-Definition Multimedia Interface) jest obsługiwane przez konsole do gier najnowszej generacji, obecnie przystępne karty graficzne i dekodery obsługujące system ochrony treści cyfrowej HDCP. HDMI w wersjach 1.3-1.4b obsługuje częstotliwość odświeżania do 144 Hz z 1080p i 75 Hz z 1440p, a wersje HDMI 2.0-2.0b obsługują 240 Hz z 1080p, 144 Hz z 1440p oraz 60 Hz z 2160p (4K).

Rozdzielczość Full HD
Chcesz oglądać filmy Blu-ray w idealnej jakości, grać gry w wysokiej rozdzielczości lub czytać ostry tekst w użyciach biurowych? Dzięki rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 pikseli ten monitor Ci to umożliwi. Niezależnie od tego, co oglądasz, rozdzielczość Full HD wyświetli to z pełnym bogactwem szczegółów bez użycia karty graficznej z wyższej półki i zużywania wielu zasobów systemowych.

Matryca IPS
Niezależnie od tego, czy ogląda się zdjęcia, filmy, układ stron czasopisma w programie InDesign czy gra w ulubioną grę - pragniemy, żeby obraz wyglądał nadzwyczajnie z dowolnego kąta. Dlatego właśnie ten wyświetlacz jest zaopatrzony w progresywną matrycę IPS, która zagwarantuje wyraźne barwy i wielki kąt widzenia. Dzięki temu obraz zawsze jest nieprzeciętny i skrupulatny, niezależnie od kąta, z którego użytkownik - albo jego znajomi i współpracownicy siedzący albo stojący obok - patrzy na ekran.

Tryb Low Blue Light
Niebieskie światło o niedługiej długości fali może być krzywdzące dla oczu. Technika AOC Low Blue Light blokuje krzywdzące niebieskie promieniowanie świetlne, nie zmieniając barwy ekranu. Inne próby redukcji niebieskiego światła wykorzystują filtry albo ustawienia, które powodują przyciemnienie/zażółcenie obrazu.