głośnik karaoke dla dzieci

Ranking głośników karaoke dla dzieci – listopad 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników karaoke dla dzieci. Ranking zawierający polecane głośniki karaoke dla dzieci jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Zestaw Karaoke Dla Dzieci Głośnik Bluetooth + Mikrofon ☆

Zestaw Karaoke Dla Dzieci Głośnik Bluetooth + Mikrofon Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Inny producent
 • Nazwa produktu: Zestaw Karaoke Dla Dzieci Głośnik Bluetooth + Mikrofon
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 654be0f4d40333d969740407
 • ID kategorii: 11752

☆ Zestaw Karaoke Dla Dzieci Głośnik Bluetooth + Mikrofon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SUPER pakiet Karaoke dla Dzieci + BEZPRZEWODOWY GŁOŚNIK Bluetooth z MIKROFONEM i zastosowanym RADIEM +++ 100 wybranych piosenek w wersjach karaoke na DVD i MP4 +++ Specjalnie dla dzieci nie umiejących jeszcze czytać wszystkie utwory mają dodatkową ścieżkę wokalną pomagającą śpiewać!

Najważniejszą częścią zestawu jest 100 POLSKICH piosenek na DVD lub MP4 W odróżnieniu od bezpłatnych piosenek z internetu albo zagranicznych aplikacji nasze zestawy posiadają następujące atuty: atrakcyjna muzyka w dwóch wersjach do wyboru: - profesjonalna - z linią melodyczną Dla każdej piosenki można jeszcze włączyć ponadto podkład śpiewany poprzez polskich artystów dziecięcych.

Dopracowane w każdym szczególe teledyski Czytelne teksty piosenek atrakcyjne, dziecięce podkłady muzyczne i wokalne Piosenki można odtwarzać z płyty DVD lub w wersji MP4 bezpośrednio na telefonie, tablecie, komputerze lub telewizorze.

wariant na płycie DVD działa w każdym filmowym odtwarzaczu DVD, a także w komputerze PC i konsolach, Microsoft Xbox® i Sony PlayStation® można wybierać utwory do śpiewania można przełączać się pomiędzy ścieżkami dźwiękowymi: wokalną, mistrzowską i linią melodyczną można uruchomić tryb losowy, rewelacyjny do zabawy z przyjaciółmi piosenki będą się losowały!

rodzaj piosenek w formacie MP4 gromadzi kod do pobrania filmów z naszych serwerów. Filmy zawierają piosenki ze ścieżkami dźwiękowymi: wokalną, mistrzowską i z linią melodyczną. Piosenki MP4 można odtwarzać bezpośrednio np.

na telefonie, tablecie, komputerze, czy bezpośrednio na telewizorze. Można wybierać utwory do śpiewania można włączać wersje z zróżnicowanymi ścieżkami dźwiękowymi: wokalną, mistrzowską i linią melodyczną można odtwarzać piosenki bezpośrednio na telefonie, tablecie, komputerze lub bezpośrednio na telewizorze Spis piosenek: A ja mam psa (z rep.

Gawęda) Bibułkowy walczyk Blues z kapelusza (z rep. Fasolki) Była sobie żabka mała Chodzi lisek koło drogi Ciotka Klotka (z rep. Fasolki) Cztery zielone słonie (z rep. Urszulka Beatka Wróbel) Ćwierkają wróbelki od samego rana Domowe przedszkole (z rep.

Piotr Szewczyk) Gdzie strumyk płynie z wolna Głowa, ramiona, kolana, pięty Jadą misie (z rep. Wesołe Nutki) Jak korzystnie mamo Jak rozmawiać trzeba z psem (z rep. Akademia mężczyzny Kleksa) Kochane zwierzaki Kolorowe kredki Kółko graniaste Kulfon (z rep.

Kulfon i Monika) Łapy, łapy, cztery łapy (z rep. Pankracy) nieduża detektyw (z rep. Mini Miss) Marchewkowe pole (z rep. Lady Pank) Maruda (z rep. Fasolki) Misia A Misia B Moja fantazja (z rep. Fasolki) Mucha w mucholocie (z rep.

Aida) Mydło lubi zabawę (z rep. Fasolki) Myj zęby (z rep. Fasolki) Na plaży (z rep. Majka Jeżowska) Na wyspach Bergamutach (z rep. Akademia mężczyzny Kleksa) Najłatwiejsze ciasto w świecie (z rep. Radiowe Nutki) najbłyskotliwiejsza w klasie (z rep.

Majka Jeżowska) Ojciec Wirgiliusz Pan Tik-Tak (z rep. K. Marzec i Fasolki) Panie Janie Pieski nieznaczne dwa Piosenka dla taty Pszczółka Maja (z rep. Zbigniew Wodecki) Rączki do góry Rolnik sam w dolinie Stary niedźwiedź konkretnie...


☆ Głośnik karaoke dla dzieci - maxikaraokep marki Gogen ☆

Głośnik karaoke dla dzieci - maxikaraokep marki Gogen Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Gogen
 • Nazwa produktu: Głośnik karaoke dla dzieci - maxikaraokep marki Gogen
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63bf78b0b256f54075b9e4c2
 • ID kategorii: 458

☆ Głośnik karaoke dla dzieci - maxikaraokep marki Gogen - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Odtwarzacz CD z karaoke GoGEN MAXIKARAOKEB/P GoGEN MAXIKARAOKEB/P to świetne rozwiązanie dla niewiele znaczących zwolenników muzyki! Zabawę czas zacząć! W komplecie GoGEN MAXIKARAOKEB/P znajduje się mikrofon, dzięki któremu Wasze pociechy poczują się jak prawdziwi wokaliści, naśladując swoich idoli.

Inne Rankingi:  głośnik przenośny na kolkach

Funkcja karaoke umożliwia śpiewanie do wybranego podkładu muzycznego. Mikrofon oraz ulubiony podkład muzyczny, rewelacyjną zabawę! To właśnie z myślą o niedużych artystach powstał GoGEN MAXIKARAOKEB/P.

Mikrofon i funkcja karaoke zezwalają na śpiewanie w duecie z ulubionym piosenkarzem albo zespołem. Funkcja karaoke zapewnia świetną zabawę Dzieci uwielbiają naśladować swych idoli! Najlepiej bawią się gdy mogą śpiewać bezpośrednio do mikrofonu, z podkładem muzycznym.

Właśnie z myślą o nich GoGEN, stworzył MAXIKARAOKEB/P. To właśnie mikrofon oraz funkcja karaoke sprawiają, iż odtwarzacz sprawdzi się podczas zabawy w młodych artystów. Ponadto dzięki funkcji Bluetooth można włączyć dowolny utwór z telefonu.

Bluetooth Odtwarza CD-R/RW Wejście USB Obsługa formatu MP3 Wejście na mikrofon - 6,3 mm JACK Wyjście słuchawkowe Moc 2 x 1,5 W Urządzenie zezwala na odtwarzanie płyt CD-R i CD-RW, i formatu MP3. Dzięki wbudowanemu wejściu USB, można go użyć w trakcie odtwarzania utworów z pamięci flash.

Te funkcje, można podłączyć z karaoke. Wystarczy mikrofon, który jest w komplecie i zabawa się zacznie! Gogen MAXIKARAOKEB/P jest dostępny w dwóch kolorach. Ponadto jest wyposażony w wyjście słuchawkowe, umożliwiające podłączenie słuchawek.

Komfort używania zwiększa dobór możliwości zasilania: z sieci albo bateriami. Zorganizowanie urodzinowej imprezy karaoke w ogrodzie, nie będzie więc problemem! informacje logistyczne MAXIKARAOKEB/MAXIKARAOKEPEAN8590393289875/8590393289882 rozmiary opakowania: Wysokość (cm) 29,50 Szerokość (cm) 31,50 Głębokość (cm) 16,00 Waga (kg) 1,82 wymiary towaru: Wysokość (cm) 25,00 Szerokość (cm) 21,50 Głębokość (cm) 12,50 Waga (kg) 1,30


☆ Radioodtwarzacz GOGEN Maxi Karaoke Niebieski ☆

Radioodtwarzacz GOGEN Maxi Karaoke Niebieski Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Gogen
 • Nazwa produktu: Radioodtwarzacz GOGEN Maxi Karaoke Niebieski
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63bf6697d403331f9c5c4e3f
 • ID kategorii: 458

☆ Radioodtwarzacz GOGEN Maxi Karaoke Niebieski - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Odtwarzacz CD z karaoke GoGEN MAXIKARAOKEB/P GoGEN MAXIKARAOKEB/P to perfekcyjne rozwiązanie dla niedużych fanów muzyki! Zabawę czas zacząć! W komplecie GoGEN MAXIKARAOKEB/P znajduje się mikrofon, dzięki któremu Wasze pociechy poczują się jak prawdziwi wokaliści, naśladując swoich idoli.

Funkcja karaoke umożliwia śpiewanie do wybranego podkładu muzycznego. Mikrofon i ulubiony podkład muzyczny, wyśmienitą zabawę! To właśnie z myślą o znikomych artystach powstał GoGEN MAXIKARAOKEB/P.

Mikrofon i funkcja karaoke zezwalają na śpiewanie w duecie z ulubionym piosenkarzem lub zespołem. Funkcja karaoke gwarantuje perfekcyjną zabawę Dzieci uwielbiają naśladować swych idoli! Najlepiej bawią się gdy mogą śpiewać bezpośrednio do mikrofonu, z podkładem muzycznym.

Właśnie z myślą o nich GoGEN, stworzył MAXIKARAOKEB/P. To właśnie mikrofon i funkcja karaoke powodują, że odtwarzacz sprawdzi się podczas zabawy w młodych artystów. Dodatkowo dzięki funkcji Bluetooth można włączyć dowolny utwór z telefonu.

Bluetooth Odtwarza CD-R/RW Wejście USB Obsługa formatu MP3 Wejście na mikrofon - 6,3 mm JACK Wyjście słuchawkowe Moc 2 x 1,5 W Urządzenie zezwala na odtwarzanie płyt CD-R i CD-RW,, a także formatu MP3. Dzięki zastosowanemu wejściu USB, można go użyć podczas odtwarzania utworów z pamięci flash.

Te funkcje, można podłączyć z karaoke. Starczy mikrofon, który jest w komplecie i zabawa się zacznie! Gogen MAXIKARAOKEB/P jest dostępny w dwóch kolorach. W dodatku jest wyekwipowany w wyjście słuchawkowe, umożliwiające podłączenie słuchawek.

Komfort stosowania powiększa dobór możliwości zasilania: z sieci lub bateriami. Zorganizowanie urodzinowej imprezy karaoke w ogrodzie, nie będzie więc problemem! dane logistyczne MAXIKARAOKEB/MAXIKARAOKEPEAN8590393289875/8590393289882 rozmiary opakowania: Wysokość (cm) 29,50 Szerokość (cm) 31,50 Głębokość (cm) 16,00 Waga (kg) 1,82 rozmiary towaru: Wysokość (cm) 25,00 Szerokość (cm) 21,50 Głębokość (cm) 12,50 Waga (kg) 1,30


☆ Głośnik karaoke dla dzieci - deckokaraoker marki Gogen ☆

Głośnik karaoke dla dzieci - deckokaraoker marki Gogen Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Gogen
 • Nazwa produktu: Głośnik karaoke dla dzieci - deckokaraoker marki Gogen
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 655e9f030a3d5fad8fbd583e
 • ID kategorii: 458

☆ Głośnik karaoke dla dzieci - deckokaraoker marki Gogen - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Odtwarzacz CD: TAK Obsługiwane formaty: MP3, WMA Odtwarzanie mediów: CD, CD-R, CD-RW, Pamięć USB Mikrofon: TAK AUX: NIE NFC: NIE Czytnik kart: NIE Bluetooth: TAK Wyświetlasz LCD: TAK Zasilanie: bateria C, sieciowe 230V wymiary: Szerokość artykułu 22.0 cm Wysokość artykułu 25.0 cm Głębokość towaru 12.5 cm Kolor: Czerwony

☆ Głośnik Karaoke Dla Dzieci Gogen - Deckokaraokeb (8590393326235) ☆

Głośnik Karaoke Dla Dzieci Gogen - Deckokaraokeb (8590393326235) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Gogen
 • Nazwa produktu: Głośnik Karaoke Dla Dzieci Gogen - Deckokaraokeb (8590393326235)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 654a80d10a3d5fd96756fac9
 • ID kategorii: 458
Inne Rankingi:  głośnik bezprzewodowy prime3

☆ Głośnik Karaoke Dla Dzieci Gogen - Deckokaraokeb (8590393326235) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Funkcjonować Karaoke (mikrofon w komplecie) Wejście USB Obsługa formatu MP3 Bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe poprzez Bluetooth napęd CD


Najtańsze głośniki karaoke dla dzieci – Ranking listopad 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników karaoke dla dzieci. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Zestaw Karaoke Dla Dzieci Głośnik Bluetooth + Mikrofon ☆

Zestaw Karaoke Dla Dzieci Głośnik Bluetooth + Mikrofon Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Inny producent
 • Nazwa produktu: Zestaw Karaoke Dla Dzieci Głośnik Bluetooth + Mikrofon
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 654be0f4d40333d969740407
 • ID kategorii: 11752

☆ Zestaw Karaoke Dla Dzieci Głośnik Bluetooth + Mikrofon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SUPER pakiet Karaoke dla Dzieci + BEZPRZEWODOWY GŁOŚNIK Bluetooth z MIKROFONEM i wbudowanym RADIEM +++ 100 wybranych piosenek w wersjach karaoke na DVD i MP4 +++ Specjalnie dla dzieci nie umiejących jeszcze czytać wszystkie utwory mają uzupełniającą ścieżkę wokalną pomagającą śpiewać!

Najważniejszą częścią zestawu jest 100 POLSKICH piosenek na DVD lub MP4 W odróżnieniu od darmowych piosenek z internetu lub zagranicznych aplikacji nasze zestawy mają następujące zalety: spektakularna muzyka w dwóch wersjach do wyboru: - profesjonalna - z linią melodyczną Dla każdej piosenki można dodatkowo włączyć ponadto podkład śpiewany przez polskich artystów dziecięcych.

Dopracowane w każdym szczególe teledyski Czytelne teksty piosenek spektakularne, dziecięce podkłady muzyczne i wokalne Piosenki można odtwarzać z płyty DVD albo w wersji MP4 bezpośrednio na telefonie, tablecie, komputerze lub telewizorze.

wariant na płycie DVD działa w każdym filmowym odtwarzaczu DVD, a także w komputerze PC oraz konsolach, Microsoft Xbox® i Sony PlayStation® można wybierać utwory do śpiewania można przełączać się między ścieżkami dźwiękowymi: wokalną, fachową i linią melodyczną można uruchomić tryb losowy, genialny do zabawy z przyjaciółmi piosenki będą się losowały!

rodzaj piosenek w formacie MP4 posiada kod do pobrania filmów z naszych serwerów. Filmy zawierają piosenki ze ścieżkami dźwiękowymi: wokalną, profesjonalną i z linią melodyczną. Piosenki MP4 można odtwarzać bezpośrednio np.

na telefonie, tablecie, komputerze, czy bezpośrednio na telewizorze. Można wybierać utwory do śpiewania można włączać wersje z rozmaitymi ścieżkami dźwiękowymi: wokalną, profesjonalną i linią melodyczną można odtwarzać piosenki bezpośrednio na telefonie, tablecie, komputerze albo bezpośrednio na telewizorze Spis piosenek: A ja mam psa (z rep.

Gawęda) Bibułkowy walczyk Blues z kapelusza (z rep. Fasolki) Była sobie żabka śladowa Chodzi lisek koło drogi Ciotka Klotka (z rep. Fasolki) Cztery zielone słonie (z rep. Urszulka Beatka Wróbel) Ćwierkają wróbelki od samego rana Domowe przedszkole (z rep.

Piotr Szewczyk) Gdzie strumyk płynie z wolna Głowa, ramiona, kolana, pięty Jadą misie (z rep. Wesołe Nutki) Jak korzystnie mamo Jak rozmawiać trzeba z psem (z rep. Akademia mężczyzny Kleksa) Kochane zwierzaki Kolorowe kredki Kółko graniaste Kulfon (z rep.

Kulfon i Monika) Łapy, łapy, cztery łapy (z rep. Pankracy) niewielka detektyw (z rep. Mini Miss) Marchewkowe pole (z rep. Lady Pank) Maruda (z rep. Fasolki) Misia A Misia B Moja fantazja (z rep. Fasolki) Mucha w mucholocie (z rep.

Aida) Mydło lubi zabawę (z rep. Fasolki) Myj zęby (z rep. Fasolki) Na plaży (z rep. Majka Jeżowska) Na wyspach Bergamutach (z rep. Akademia mężczyzny Kleksa) Najłatwiejsze ciasto w świecie (z rep. Radiowe Nutki) najbłyskotliwiejsza w klasie (z rep.

Majka Jeżowska) Ojciec Wirgiliusz Pan Tik-Tak (z rep. K. Marzec i Fasolki) Panie Janie Pieski minimalne dwa Piosenka dla taty Pszczółka Maja (z rep. Zbigniew Wodecki) Rączki do góry Rolnik sam w dolinie Stary niedźwiedź konkretnie...


☆ Radioodtwarzacz GOGEN Maxi Karaoke Niebieski ☆

Radioodtwarzacz GOGEN Maxi Karaoke Niebieski Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Gogen
 • Nazwa produktu: Radioodtwarzacz GOGEN Maxi Karaoke Niebieski
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63bf6697d403331f9c5c4e3f
 • ID kategorii: 458

☆ Radioodtwarzacz GOGEN Maxi Karaoke Niebieski - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Odtwarzacz CD z karaoke GoGEN MAXIKARAOKEB/P GoGEN MAXIKARAOKEB/P to doskonałe rozwiązanie dla znikomych fanów muzyki! Zabawę czas zacząć! W komplecie GoGEN MAXIKARAOKEB/P znajduje się mikrofon, dzięki któremu Wasze pociechy poczują się jak prawdziwi wokaliści, naśladując swoich idoli.

Inne Rankingi:  głośnik mini

Funkcja karaoke pozwala na śpiewanie do wybranego podkładu muzycznego. Mikrofon i ulubiony podkład muzyczny, doskonałą zabawę! To właśnie z myślą o niewiele znaczących artystach powstał GoGEN MAXIKARAOKEB/P.

Mikrofon i funkcja karaoke umożliwiają śpiewanie w duecie z ulubionym piosenkarzem albo zespołem. Funkcja karaoke zapewnia znakomitą zabawę Dzieci uwielbiają naśladować swoich idoli! Najlepiej bawią się gdy mogą śpiewać bezpośrednio do mikrofonu, z podkładem muzycznym.

Właśnie z myślą o nich GoGEN, stworzył MAXIKARAOKEB/P. To właśnie mikrofon oraz funkcja karaoke sprawiają, iż odtwarzacz sprawdzi się w trakcie zabawy w młodych artystów. Ponadto dzięki funkcji Bluetooth można włączyć dowolny utwór z telefonu.

Bluetooth Odtwarza CD-R/RW Wejście USB Obsługa formatu MP3 Wejście na mikrofon - 6,3 mm JACK Wyjście słuchawkowe Moc 2 x 1,5 W Urządzenie umożliwia odtwarzanie płyt CD-R i CD-RW, oraz formatu MP3. Dzięki zaimplementowanemu wejściu USB, można go wykorzystać w trakcie odtwarzania utworów z pamięci flash.

Te funkcje, można podłączyć z karaoke. Wystarczy mikrofon, który jest w pakiecie i zabawa się zacznie! Gogen MAXIKARAOKEB/P jest dostępny w dwóch kolorach. Na dodatek jest wyposażony w wyjście słuchawkowe, umożliwiające podłączenie słuchawek.

Komfort stosowania powiększa wybór możliwości zasilania: z sieci albo bateriami. Zorganizowanie urodzinowej imprezy karaoke w ogrodzie, nie będzie więc problemem! dane logistyczne MAXIKARAOKEB/MAXIKARAOKEPEAN8590393289875/8590393289882 rozmiary opakowania: Wysokość (cm) 29,50 Szerokość (cm) 31,50 Głębokość (cm) 16,00 Waga (kg) 1,82 wymiary artykułu: Wysokość (cm) 25,00 Szerokość (cm) 21,50 Głębokość (cm) 12,50 Waga (kg) 1,30


☆ Głośnik karaoke dla dzieci - deckokaraoker marki Gogen ☆

Głośnik karaoke dla dzieci - deckokaraoker marki Gogen Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Gogen
 • Nazwa produktu: Głośnik karaoke dla dzieci - deckokaraoker marki Gogen
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 655e9f030a3d5fad8fbd583e
 • ID kategorii: 458

☆ Głośnik karaoke dla dzieci - deckokaraoker marki Gogen - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Odtwarzacz CD: TAK Obsługiwane formaty: MP3, WMA Odtwarzanie mediów: CD, CD-R, CD-RW, Pamięć USB Mikrofon: TAK AUX: NIE NFC: NIE Czytnik kart: NIE Bluetooth: TAK Wyświetlasz LCD: TAK Zasilanie: bateria C, sieciowe 230V wymiary: Szerokość towaru 22.0 cm Wysokość towaru 25.0 cm Głębokość produktu 12.5 cm Kolor: Czerwony

☆ Głośnik Karaoke Dla Dzieci Gogen - Deckokaraokeb (8590393326235) ☆

Głośnik Karaoke Dla Dzieci Gogen - Deckokaraokeb (8590393326235) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Gogen
 • Nazwa produktu: Głośnik Karaoke Dla Dzieci Gogen - Deckokaraokeb (8590393326235)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 654a80d10a3d5fd96756fac9
 • ID kategorii: 458

☆ Głośnik Karaoke Dla Dzieci Gogen - Deckokaraokeb (8590393326235) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Funkcjonować Karaoke (mikrofon w pakiecie) Wejście USB Obsługa formatu MP3 Bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe poprzez Bluetooth napęd CD

☆ Głośnik karaoke dla dzieci - maxikaraokep marki Gogen ☆

Głośnik karaoke dla dzieci - maxikaraokep marki Gogen Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Gogen
 • Nazwa produktu: Głośnik karaoke dla dzieci - maxikaraokep marki Gogen
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63bf78b0b256f54075b9e4c2
 • ID kategorii: 458

☆ Głośnik karaoke dla dzieci - maxikaraokep marki Gogen - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Odtwarzacz CD z karaoke GoGEN MAXIKARAOKEB/P GoGEN MAXIKARAOKEB/P to doskonałe rozwiązanie dla drobnych fanów muzyki! Zabawę czas zacząć! W zestawie GoGEN MAXIKARAOKEB/P znajduje się mikrofon, dzięki któremu Wasze pociechy poczują się jak prawdziwi wokaliści, naśladując swoich idoli.

Funkcja karaoke pozwala na śpiewanie do wybranego podkładu muzycznego. Mikrofon, a także ulubiony podkład muzyczny, nieprzeciętną zabawę! To właśnie z myślą o małych artystach powstał GoGEN MAXIKARAOKEB/P.

Mikrofon i funkcja karaoke pozwalają na śpiewanie w duecie z ulubionym piosenkarzem albo zespołem. Funkcja karaoke zagwarantuje nadzwyczajną zabawę Dzieci uwielbiają naśladować swych idoli! Najlepiej bawią się gdy mogą śpiewać bezpośrednio do mikrofonu, z podkładem muzycznym.

Właśnie z myślą o nich GoGEN, stworzył MAXIKARAOKEB/P. To właśnie mikrofon i funkcja karaoke powodują, iż odtwarzacz stanie na wysokości zadania w trakcie zabawy w młodych artystów. W dodatku dzięki funkcji Bluetooth można włączyć dowolny utwór z telefonu.

Bluetooth Odtwarza CD-R/RW Wejście USB Obsługa formatu MP3 Wejście na mikrofon - 6,3 mm JACK Wyjście słuchawkowe Moc 2 x 1,5 W Urządzenie umożliwia odtwarzanie płyt CD-R i CD-RW,, a także formatu MP3. Dzięki wbudowanemu wejściu USB, można go użyć podczas odtwarzania utworów z pamięci flash.

Te funkcje, można podłączyć z karaoke. Wystarczy mikrofon, który jest w komplecie i zabawa się zacznie! Gogen MAXIKARAOKEB/P jest przystępny w dwóch kolorach. Ponadto jest wyposażony w wyjście słuchawkowe, umożliwiające podłączenie słuchawek.

Komfort używania zwiększa dobór możliwości zasilania: z sieci lub bateriami. Zorganizowanie urodzinowej imprezy karaoke w ogrodzie, nie będzie więc problemem! informacje logistyczne MAXIKARAOKEB/MAXIKARAOKEPEAN8590393289875/8590393289882 wymiary opakowania: Wysokość (cm) 29,50 Szerokość (cm) 31,50 Głębokość (cm) 16,00 Waga (kg) 1,82 rozmiary produktu: Wysokość (cm) 25,00 Szerokość (cm) 21,50 Głębokość (cm) 12,50 Waga (kg) 1,30