głośnik klipsch

Ranking głośników klipsch – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników klipsch. Ranking zawierający polecane głośniki klipsch jest aktualizowany na bieżąco.

☆ KLIPSCH Zestaw głośników Cinema 600.SE black soundbar 5.1 subwoofer ☆

KLIPSCH Zestaw głośników Cinema 600.SE black soundbar 5.1 subwoofer Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: KLIPSCH
 • Nazwa produktu: KLIPSCH Zestaw głośników Cinema 600.SE black soundbar 5.1 subwoofer
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64ffda96b256f56db2a23cb5
 • ID kategorii: 8635

☆ KLIPSCH Zestaw głośników Cinema 600.SE black soundbar 5.1 subwoofer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

KLIPSCH CINEMA 600 5.1 czarny

Wnieś dziesięciolecia doświadczenia w konstruowaniu głośników do swego domowego kina. A wszystko dzięki Klipsch Cinema 600. Jest prawdziwym systemem 3.1. Wyposażonym w asygnowany głośnik centralny zapewniający lepszą wyrazistość wokalu. Legendarna technika głośników tubowych zapewnia dynamiczną moc w każdym szczególe Twojej muzyki i filmów. Jeżeli dodasz opcjonalne kolumny Klipsch Surround 3, to uzyskasz prawdziwy dźwięk przestrzenny 5.1.

Łatwe podłączenie
Soundbar Cinema 600 zaprojektowano z myślą o prędkim podłączeniu do telewizora. Wystarczy połączyć go przez załączony przewód HDMI albo kabel optyczny do adekwatnego wyjścia telewizora. Dołączony 10-calowy bezprzewodowy subwoofer jest wstępnie sparowany, aby zespajać się samoczynnie po wyjęciu z pudełka, co zagwarantuje bezproblemową konfigurację w zaledwie kilka minut.

Usłysz każde słowo

Wszystkie świeże tryby dialogowe nie tylko powiększają głośność dialogów w programach telewizyjnych i filmach, lecz także optymalizują ustawienia korektora dźwięku systemu. Zapewniają ostry, wyraźny i wyjątkowo czytelny dialog niezależnie od tego, co dzieje się na ekranie. Trzy poziomy trybu dialogowego gwarantują,wynajdziesz idealne ustawienie dopasowane do Twoich potrzeb.

Pilot wyłapujący ruch
załączony wysokiej jakości pilot wyekwipowany jest w sensor lokalizujące ruch. Dzięki diodom LED, przyciski na pilocie są za każdym razem widoczne. Niezależnie od oświetlenia, masz całkowitą kontrolę. Oprócz wyboru głośności i wejścia, pilot zezwala na regulację poziomu mocy subwoofera oraz poziomu dźwięku przestrzennego.

10-calowy bezprzewodowy subwoofer
Cinema 600 jest wyekwipowany w konkretny bezprzewodowy subwoofer 10"- największy w swojej klasie - który można umieścić w dowolnym miejscu w pokoju. Bezprzewodowa technika 2,4 GHz samoczynnie łączy soundbar i subwoofer z niemal zerową latencją, zapewniając znakomity dźwięk w dowolnym miejscu. Soundbar dopełniające wyjście dla subwoofera przewodowego, co oznacza, że możesz dodać drugi subwoofer do swojej konfiguracji lub po prostu zastąpić załączony bezprzewodowy subwoofer innym.

zastosowane DOLBY AUDIO
zaimplementowane przetwarzanie Dolby Digital zapewnia solidne wrażenia kinowe z dyskretnym przetwarzaniem kanałów dialogowych i (opcjonalnych) kanałów surround. Słuchaj swych filmów tak, jak w kinie.

Głośniki SURROUND
Dodaj głośniki SURROUND 3, żeby zamienić soundbar 3.1 w pełnoprawny system dźwięku przestrzennego 5.1.


☆ Kolumna głośnikowa KLIPSCH R-820F Czarny, R-820-F ☆

Kolumna głośnikowa KLIPSCH R-820F Czarny, R-820-F Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: KLIPSCH
 • Nazwa produktu: Kolumna głośnikowa KLIPSCH R-820F Czarny, R-820-F
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e0e253b5ecf7944520ef9ed
 • ID kategorii: 5966

☆ Kolumna głośnikowa KLIPSCH R-820F Czarny, R-820-F - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik podłogowy Klipsch R-820F wypełnia Twój pomieszczenie niesamowitymi detalami i wyrazistością. Wykorzystując naszą zastrzeżoną technologię tubową i zaopatrzoną w podwójne 8-calowe, spun-miedziane woofery IMG, R-820F zapewnia realistyczną akustykę, która ożywia twoją muzykę i filmy....

☆ Klipsch Głośnik centralny r-34c czarny ☆

Klipsch Głośnik centralny r-34c czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: KLIPSCH
 • Nazwa produktu: Klipsch Głośnik centralny r-34c czarny
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c815162d40333f15e49ee12
 • ID kategorii: 5967

☆ Klipsch Głośnik centralny r-34c czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

unikatowa jakość dźwięku i elegacki wygląd W głośniku KLIPSCH R-34C firma zawarł sprawdzone rozwiązanie techniczne, które gwarantuje oryginalny i przejrzysty charakter brzmienia muzyki i filmów, a czarna winylowa okleina o wzorze drewna daje głośnikom postępowy wygląd.

Tuba Tractrix® nieszablonowa hybrydowa tuba wysokotonowa Tractrix® zagwarantuje moc, precyzję i emocje związane z muzyką na żywo w połączeniu z najczystszym, istotnie naturalnym dźwiękiem. ALUMINIOWY GŁOŚNIK WYSOKOTONOWY nieszablonowa technologia LTS (Linear Travel Suspension) minimalizuje zniekształcenia zapewniając rewelacyjne, bardziej szczegółowe brzmienie.

Kapton® jest istotnie lekkim i sztywnym materiałem wykorzystywanym w zawieszeniach głośników wysokotonowych, w celu zapewnienia wysokiej efektywności, a także poprawy rozdzielczości i szczegółowości. Głośniki wysokotonowe LTS są znakiem rozpoznawczym głośników Klipsch.

MIEDZIANE MEMBRANY IMG Membrany głośników niskotonowych produkowane w technice IMG (Injection Molded Graphite) są wyjątkowo lekkie, a jednocześnie niezwykle nieelastyczne - umożliwiając przez to niezrównanie szybką odpowiedź w zakresie niskich częstotliwości przy niewiele znaczącym zniekształceniu.

Inne Rankingi:  głośnik do lokalu

W połączeniu z głośnikiem wysokotonowym LTS z Tractrix® Horn, gwarantuje to najwyższą sprawność głośników. Wysokiej jakości pokrywa Stylowa estetyka w połączeniu z niezwykłą trwałością będzie się świetnie prezentować w każdym wnętrzu.

usztywniona budowa z MDF redukuje drgania pokrywy zapewniając redukcję zabarwienia i obszerniejszą precyzję brzmienia....


☆ Kolumna głośnikowa KLIPSCH R-800F Czarny (1 szt.), kolor czarny ☆

Kolumna głośnikowa KLIPSCH R-800F Czarny (1 szt.), kolor czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: KLIPSCH
 • Nazwa produktu: Kolumna głośnikowa KLIPSCH R-800F Czarny (1 szt.), kolor czarny
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6438c76cd40333b6497d8724
 • ID kategorii: 5966

☆ Kolumna głośnikowa KLIPSCH R-800F Czarny (1 szt.), kolor czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Nowa, całkowicie przeprojektowana tuba głośnika wysokotonowego Tractrix® gwarantuje moc, precyzję i emocje związane z muzyką na żywo w połą-czeniu z najczystszym, istotnie naturalnym dźwiękiem. Zwiększenie zewnętrznych wymiarów tuby umożliwiło kontrolę kierunkowości w szerszym paśmie częstotliwości, co udoskonaloną kierunkowość wysokich częstotliwości i skrupulatniejszą scenę dźwiękową. Wyjątkowa technologia LTS (Linear Travel Suspension) minimalizuje zniekształcenia zapewniając doskonałe, bardziej szczegółowe brzmienie. Aluminium jest bardzo lekkim i nieelastycznym materiałem użytkowanym w przetwornikach głośników wysokotonowych, w celu zapewnienia wysokiej sprawności oraz poprawy rozdzielczości i szczegółowości....

☆ R-41PM Czarny Zestaw głośników KLIPSCH (0743878036329) ☆

R-41PM Czarny Zestaw głośników KLIPSCH (0743878036329) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: R-41PM Czarny Zestaw głośników KLIPSCH (0743878036329)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63dd477c902e51edc10030f5
 • ID kategorii: 5969

☆ R-41PM Czarny Zestaw głośników KLIPSCH (0743878036329) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
głośniki z zasilaniem r-41pm są zaprojektowane do podłączenia do dowolnego źródła bez zapotrzebowania stosowania odbiornika a/v. Te głośniki gwarantują dźwięk wypełniający pokój i niesamowitą akustykę bez zajmowania znacznej przestrzeni. Korzyści: głośniki zapewniają dźwięk wypełniający wnętrze bez zajmowania szerokiej ilości miejsca dzięki wbudowanemu wzmacniaczowi, który został specjalnie zaprojektowany pod kątem tych głośników o wysokiej skuteczności, maksymalizując moc wyjściową i jakość dźwięku. Ze zintegrowanym przedwzmacniaczem gramofonowym, technologią bezprzewodową bluetooth, cyfrowymi wejściami optycznymi, analogowymi rca i usb, możesz wreszcie pożegnać się ze swoim niezgrabnym odbiornikiem a/v. Głośniki z zasilaniem wykorzystują niezależne wzmacniacze o nad wyraz niskim poziomie szumów, zaprojektowane specjalnie w celu zmaksymalizowania sprawności systemu i wyeliminowania zapotrzebowania zewnętrznego wzmocnienia. Technologia tuby tractrix gwarantuje, iż energia wysokiej częstotliwości głośnika jest skierowana do słuchacza i ogranicza nienaturalny pogłos lub odfiltrowanie spowodowane pośrednim odbiciem dźwięku od ścian. Głośnik wysokotonowy linear travel suspension (lts) producenta klipsch minimalizuje zniekształcenia w celu uzyskania lepszych i bardziej szczegółowych efektów. Użycie kapton, stanowczo lekkiego i nieelastycznego materiału, w zawieszeniu głośnika wysokotonowego zagwarantuje wysoką sprawność i udoskonala rozdzielczość i szczegółowość. Stożki niskotonowe z formowaniem wtryskowym grafitowym (img) są wyjątkowo lekkie, a jednocześnie wyjątkowo nieelastyczne - gwarantując niezwykłą odpowiedź niskich częstotliwości przy nieznacznym rozpadzie stożka i zniekształceniu. Głośniki mają wyjście sub-out, które pozwala dodać subwoofer do systemu stereo, żeby jeszcze bardziej powiększyć niskie częstotliwości.

☆ Kolumna głośnikowa KLIPSCH R-610F Czarny (1 szt.) DARMOWY TRANSPORT, kolor czarny ☆

Kolumna głośnikowa KLIPSCH R-610F Czarny (1 szt.) DARMOWY TRANSPORT, kolor czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: KLIPSCH
 • Nazwa produktu: Kolumna głośnikowa KLIPSCH R-610F Czarny (1 szt.) DARMOWY TRANSPORT, kolor czarny
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c09da113754b7d9be6b3dc2
 • ID kategorii: 5966

☆ Kolumna głośnikowa KLIPSCH R-610F Czarny (1 szt.) DARMOWY TRANSPORT, kolor czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
To unikatowa hybrydowa kolumna stojąca, wysokotonowa Tractrix® zagwarantuje moc, precyzję i emocje związane z muzyką na żywo w połączeniu z najczystszym, wyjątkowo naturalnym dźwiękiem. Unikatowa technika LTS (Linear Travel Suspension) minimalizuje zniekształcenia gwarantując idealne, bardziej szczegółowe brzmienie i klarownie czysty dźwięk. Dzięki szczególnie lekkim i nieelastycznym materiałem użytkowanym w zawieszeniach głośników wysokotonowych uzyskano fenomenalną wydajność, a także wyjątkowo wysoką rozdzielczość i szczegółowość dźwięku. Membrany głośników niskotonowych wytworzone w technice IMG (Injection Molded Graphite) są bardzo lekkie, a równocześnie nad wyraz sztywne - umożliwiając poprzez to niezrównanie szybką odpowiedź w zakresie niskich częstotliwości przy niewielkim zniekształceniu. Dyskretna elegancja, dobrana do postępowych płaskich telewizorów, a odsłonięte komponenty łączące i wysmakowane magnetyczne maskownice nadają głośnikom wysublimowany, progresywny wygląd. Stylowa estetyka w połączeniu z niezwykłą trwałością nieprzeciętnie prezentują się w każdym pomieszczeniu. Impedancja 8 ohm, z mocą nawet do 340W i pasmem przenoszenia 45 Hz - 21 kHz. Gwarancja 24 miesiące....

☆ Theatre Pack 5.0 Zestawy głośników KLIPSCH ☆

Theatre Pack 5.0 Zestawy głośników KLIPSCH Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Theatre Pack 5.0 Zestawy głośników KLIPSCH
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6392aab7902e51f7322175a2
 • ID kategorii: 5969

☆ Theatre Pack 5.0 Zestawy głośników KLIPSCH - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
komplet wysokiej jakości kolumn do kina domowego. W modelu tym użyte zostały najlepsze komponenty znane z referencyjnej linii klipsch.korzyści: połączenie użytecznych głośników niskotonowych oraz wysokotonowych przetworników nowej generacji gwarantuje fachową jakość dźwięku. Nieszablonowa technika lts (linear travel suspension) minimalizuje zniekształcenia gwarantując nieprzeciętne, bardziej szczegółowe brzmienie. Unikatowa hybrydowa tuba wysokotonowa tractrix zagwarantuje moc, precyzję i emocje związane z muzyką na żywo w połączeniu z najczystszym, stanowczo naturalnym dźwiękiem. Każda kolumna z systemu klipsch theater pack 5.0 posiada dwie opcje konstrukcji ściennego: gwintowane mocowanie, dobrane wymiarem do najpopularniejszych, dostępnych na rynku uchwytów albo otwór tzw: "dziurka od klucza".

☆ Klipsch Głośnik centralny reference r-50c czarny (1 szt.) ☆

Klipsch Głośnik centralny reference r-50c czarny (1 szt.) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: KLIPSCH
 • Nazwa produktu: Klipsch Głośnik centralny reference r-50c czarny (1 szt.)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6438cda05ecf79c67620aa64
 • ID kategorii: 5967
Inne Rankingi:  głośnik do powieszenia na ścianie

☆ Klipsch Głośnik centralny reference r-50c czarny (1 szt.) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Reference R-50C to nowsza wersja zasłużonego R-54C, nie tylko rewelacyjnie wygląda ale jeszcze lepiej brzmi....

☆ Kolumna głośnikowa KLIPSCH R-600F Czarny (1 szt.), kolor czarny ☆

Kolumna głośnikowa KLIPSCH R-600F Czarny (1 szt.), kolor czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: KLIPSCH
 • Nazwa produktu: Kolumna głośnikowa KLIPSCH R-600F Czarny (1 szt.), kolor czarny
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6466f836b256f55dc14e5372
 • ID kategorii: 5966

☆ Kolumna głośnikowa KLIPSCH R-600F Czarny (1 szt.), kolor czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Nowa, w pełni przeprojektowana tuba głośnika wysokotonowego Tractrix® zagwarantuje moc, precyzję i emocje związane z muzyką na żywo w połą-czeniu z najczystszym, niezwykle naturalnym dźwiękiem. Rozszerzenie zewnętrznych rozmiarów tuby umożliwiło kontrolę kierunkowości w szerszym paśmie częstotliwości, co ulepszoną kierunkowość wysokich częstotliwości i skrupulatniejszą scenę dźwiękową. Nieszablonowa technika LTS (Linear Travel Suspension) minimalizuje zniekształcenia zapewniając znakomite, bardziej szczegółowe brzmienie. Aluminium jest wyjątkowo lekkim i nieelastycznym materiałem wykorzystywanym w przetwornikach głośników wysokotonowych, w celu zapewnienia wysokiej wydajności i poprawy rozdzielczości i szczegółowości....

☆ Klipsch Kolumny głośnikowe r-50m czarny (2 szt.) ☆

Klipsch Kolumny głośnikowe r-50m czarny (2 szt.) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: KLIPSCH
 • Nazwa produktu: Klipsch Kolumny głośnikowe r-50m czarny (2 szt.)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6438c780902e51444427f3ce
 • ID kategorii: 5966

☆ Klipsch Kolumny głośnikowe r-50m czarny (2 szt.) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Nowa, kompletnie przeprojektowana tuba głośnika wysokotonowego Tractrix® zagwarantuje moc, precyzję i emocje związane z muzyką na żywo w po-łączeniu z najczystszym, szczególnie naturalnym dźwiękiem. Powiększenie zewnętrznych wymiarów tuby umożliwiło kontrolę kierunkowości w szerszym paśmie częstotliwości, co lepszą kierunkowość wysokich częstotliwości i skrupulatniejszą scenę dźwiękową....


Najtańsze głośniki klipsch – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników klipsch. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Kolumna głośnikowa KLIPSCH R-610F Czarny (1 szt.) DARMOWY TRANSPORT, kolor czarny ☆

Kolumna głośnikowa KLIPSCH R-610F Czarny (1 szt.) DARMOWY TRANSPORT, kolor czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: KLIPSCH
 • Nazwa produktu: Kolumna głośnikowa KLIPSCH R-610F Czarny (1 szt.) DARMOWY TRANSPORT, kolor czarny
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c09da113754b7d9be6b3dc2
 • ID kategorii: 5966

☆ Kolumna głośnikowa KLIPSCH R-610F Czarny (1 szt.) DARMOWY TRANSPORT, kolor czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
To unikatowa hybrydowa kolumna stojąca, wysokotonowa Tractrix® gwarantuje moc, precyzję i emocje związane z muzyką na żywo w połączeniu z najczystszym, istotnie naturalnym dźwiękiem. Nieszablonowa technika LTS (Linear Travel Suspension) minimalizuje zniekształcenia zapewniając wyśmienite, bardziej szczegółowe brzmienie i krystalicznie czysty dźwięk. Dzięki stanowczo lekkim i niesprężystym materiałem użytkowanym w zawieszeniach głośników wysokotonowych uzyskano fenomenalną efektywność, a także istotnie wysoką rozdzielczość i szczegółowość dźwięku. Membrany głośników niskotonowych produkowane w technice IMG (Injection Molded Graphite) są nad wyraz lekkie, a równocześnie bardzo niesprężyste - umożliwiając przez to nieprzeciętnie szybką odpowiedź w zakresie niskich częstotliwości przy minimalnym zniekształceniu. Dyskretna elegancja, przypasowana do postępowych płaskich telewizorów, a odsłonięte komponenty łączące i wysmakowane magnetyczne maskownice nadają głośnikom wysublimowany, nowoczesny wygląd. Stylowa estetyka w połączeniu z niezwykłą trwałością świetnie prezentują się w każdym pomieszczeniu. Impedancja 8 ohm, z mocą choćby do 340W, a także pasmem przenoszenia 45 Hz - 21 kHz. Gwarancja 24 miesiące....

☆ Głośnik centralny r-52c czarny + darmowy transport! marki Klipsch ☆

Głośnik centralny r-52c czarny + darmowy transport! marki Klipsch Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: KLIPSCH
 • Nazwa produktu: Głośnik centralny r-52c czarny + darmowy transport! marki Klipsch
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5bcab8183754b7c7d20bd5a4
 • ID kategorii: 5967

☆ Głośnik centralny r-52c czarny + darmowy transport! marki Klipsch - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Uzyskaj transparentnie czysty dźwięk dla dialogów filmowych i tekstów muzycznych z niesamowitą akustyką głośnika centralnego kanału R-52C. Zastrzeżona technika Tractrix z tubą zapewnia realistyczne wrażenia dźwiękowe z pierwszego rzędu, jak żadna inna.

Korzyści: technika tuby Tractrix gwarantuje, iż energia wysokiej częstotliwości jest skierowana do słuchacza i redukuje sztuczny pogłos albo przefiltrowanie spowodowane pośrednim odbiorem dźwięku od ścian.

Korzystanie z tej chronionej technologii gwarantuje najlepszą jasność, dynamikę i szczegóły z filmów i muzyki. Głośnik wysokotonowy Linear Travel Suspension (LTS) firmy Klipsch minimalizuje zniekształcenia w celu uzyskania lepszych i bardziej szczegółowych efektów.

wykorzystanie Kapton, stanowczo lekkiego i niesprężystego materiału, w zawieszeniu głośnika wysokotonowego zagwarantuje wysoką produktywność oraz polepsza rozdzielczość i szczegółowość. Stożki niskotonowe z formowaniem wtryskowym grafitowym (IMG) są bardzo lekkie, a jednocześnie szczególnie sztywne - zapewniając niezwykłą odpowiedź niskich częstotliwości przy nieznacznym rozpadzie stożka i zniekształceniu.


☆ Klipsch Głośnik centralny reference r-50c czarny (1 szt.) ☆

Klipsch Głośnik centralny reference r-50c czarny (1 szt.) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: KLIPSCH
 • Nazwa produktu: Klipsch Głośnik centralny reference r-50c czarny (1 szt.)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6438cda05ecf79c67620aa64
 • ID kategorii: 5967
Inne Rankingi:  Wzmacniacz WiFi do kontaktu

☆ Klipsch Głośnik centralny reference r-50c czarny (1 szt.) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Reference R-50C to nowsza wersja zasłużonego R-54C, nie tylko nieprzeciętnie wygląda lecz jeszcze lepiej brzmi....

☆ Klipsch THE ONE II (orzech), 1067555 ☆

Klipsch THE ONE II (orzech), 1067555 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Klipsch
 • Nazwa produktu: Klipsch THE ONE II (orzech), 1067555
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 611bc959d40333972c84ec63
 • ID kategorii: 11752

☆ Klipsch THE ONE II (orzech), 1067555 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:nie;Bluetooth:tak;Czas ładowania do:0 h;Czas pracy do:0 h;Czytnik kart pamięci:nie;Efekty świetlne:nie;Gwarancja:24 miesiące;Karaoke:nie;Kolor:orzechowy;Kolor:beżowy/brązowy;nadaje się do:Urządzenia przenośne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluetooth;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Moc:30 W;Model (wariantowanie):Klipsch THE ONE II;Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami:nie;NFC:nie;wytrzymałość na zachlapanie:nie;nadaje się do:urządzenia ze złączem 3,5 mm jack, urządzenia z Bluetooth;pojemność akumulatora:0 mAh;Powerbank:nie;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile);Przeznaczenie:głośnik stacjonarny;rodzaj:głośnik Bluetooth;Waga:3860 g;zastosowane radio:nie;zaimplementowany mikrofon:nie;Wersja Bluetooth:Bluetooth 4.0;Wi-Fi:nie;rozmiary:322 x 156 x 133 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel AUX, pilot;Zasilanie:sieciowe;Złącza:wejście liniowe audio AUX...


☆ Klipsch THE ONE II (czarny), 1067552 ☆

Klipsch THE ONE II (czarny), 1067552 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Klipsch
 • Nazwa produktu: Klipsch THE ONE II (czarny), 1067552
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 611bc8670a3d5ffcab3fff59
 • ID kategorii: 11752

☆ Klipsch THE ONE II (czarny), 1067552 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:nie;Bluetooth:tak;Czas ładowania do:0 h;Czas pracy do:0 h;Czytnik kart pamięci:nie;Efekty świetlne:nie;Gwarancja:24 miesiące;Karaoke:nie;Kolor:czarny;Kolor:czarny;nadaje się do:Urządzenia przenośne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Moc:30 W;Model (wariantowanie):Klipsch THE ONE II;Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami:nie;NFC:nie;oporność na zachlapanie:nie;pasuje do:urządzenia ze złączem 3,5 mm jack, urządzenia z Bluetooth;objętość akumulatora:0 mAh;Powerbank:nie;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile);Przeznaczenie:głośnik stacjonarny;rodzaj:głośnik Bluetooth;Waga:3860 g;zaimplementowane radio:nie;zaimplementowany mikrofon:nie;Wersja Bluetooth:Bluetooth 4.0;Wi-Fi:nie;rozmiary:322 x 156 x 133 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód AUX, pilot;Zasilanie:sieciowe;Złącza:wejście liniowe audio AUX...


☆ Kolumna głośnikowa KLIPSCH RB-81 II Czarny (1 szt.), kolor czarny ☆

Kolumna głośnikowa KLIPSCH RB-81 II Czarny (1 szt.), kolor czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: KLIPSCH
 • Nazwa produktu: Kolumna głośnikowa KLIPSCH RB-81 II Czarny (1 szt.), kolor czarny
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6430512e902e514e8b438c5e
 • ID kategorii: 5966

☆ Kolumna głośnikowa KLIPSCH RB-81 II Czarny (1 szt.), kolor czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
RB-81 II to wysokiej jakości kolumny podstawkowe. Dwudrożna konstrukcja bass reflex, oparta jest na 8" calowym niskotonowcu Cerametallic i 1" tytanowym głośniku wysokotonowym. Mocna obudowa pokryta jest okleiną w kolorze black ash. Kolumny generują 150W mocy ciągłej i 600W mocy szczytowej. Bezproblemowo nagłośnią choćby nieco większe wnętrze. Niemało solidnego, dynamicznego basu, znaczna szczegółowość. Pokaźna scena muzyczna, wyraźny wokal. Sprawdzą się wspaniale w pakiecie stereo albo jako "fronty" w systemie kina domowego....

☆ Klipsch Kolumny głośnikowe r-50m czarny (2 szt.) ☆

Klipsch Kolumny głośnikowe r-50m czarny (2 szt.) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: KLIPSCH
 • Nazwa produktu: Klipsch Kolumny głośnikowe r-50m czarny (2 szt.)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6438c780902e51444427f3ce
 • ID kategorii: 5966

☆ Klipsch Kolumny głośnikowe r-50m czarny (2 szt.) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Nowa, w pełni przeprojektowana tuba głośnika wysokotonowego Tractrix® zapewnia moc, precyzję i emocje związane z muzyką na żywo w po-łączeniu z najczystszym, niezwykle naturalnym dźwiękiem. Powiększenie zewnętrznych rozmiarów tuby umożliwiło kontrolę kierunkowości w szerszym paśmie częstotliwości, co lepszą kierunkowość wysokich częstotliwości i skrupulatniejszą scenę dźwiękową....

☆ Kolumny głośnikowe KLIPSCH R-40M Czarny (2 szt.) ☆

Kolumny głośnikowe KLIPSCH R-40M Czarny (2 szt.) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: KLIPSCH
 • Nazwa produktu: Kolumny głośnikowe KLIPSCH R-40M Czarny (2 szt.)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6438c768902e51bef127f31f
 • ID kategorii: 5966

☆ Kolumny głośnikowe KLIPSCH R-40M Czarny (2 szt.) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Nowa, w całości przeprojektowana tuba głośnika wysokotonowego Tractrix® zagwarantuje moc, precyzję i emocje związane z muzyką na żywo w połą-czeniu z najczystszym, istotnie naturalnym dźwiękiem. Zwiększenie zewnętrznych rozmiarów tuby umożliwiło kontrolę kierunkowości w szerszym paśmie częstotliwości, co udoskonaloną kierunkowość wysokich częstotliwości i skrupulatniejszą scenę dźwiękową....

☆ Klipsch Głośnik centralny reference r-30c czarny (1 szt.) ☆

Klipsch Głośnik centralny reference r-30c czarny (1 szt.) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: KLIPSCH
 • Nazwa produktu: Klipsch Głośnik centralny reference r-30c czarny (1 szt.)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 643859915ecf795659b05d23
 • ID kategorii: 5967

☆ Klipsch Głośnik centralny reference r-30c czarny (1 szt.) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Reference R-30C to nowsza wersja zasłużonego R-34C, nie tylko nadzwyczajnie wygląda lecz jeszcze lepiej brzmi....


☆ Klipsch Głośnik centralny r-34c czarny ☆

Klipsch Głośnik centralny r-34c czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: KLIPSCH
 • Nazwa produktu: Klipsch Głośnik centralny r-34c czarny
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c815162d40333f15e49ee12
 • ID kategorii: 5967

☆ Klipsch Głośnik centralny r-34c czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

nieszablonowa jakość dźwięku i elegacki wygląd W głośniku KLIPSCH R-34C firma zawarł sprawdzone rozwiązanie technologiczne, które gwarantuje unikalny i przezroczysty charakter brzmienia muzyki i filmów, a czarna winylowa okleina o wzorze drewna daje głośnikom nowoczesny wygląd.

Tuba Tractrix® wyjątkowa hybrydowa tuba wysokotonowa Tractrix® gwarantuje moc, precyzję i emocje związane z muzyką na żywo w połączeniu z najczystszym, nad wyraz naturalnym dźwiękiem. ALUMINIOWY GŁOŚNIK WYSOKOTONOWY nieszablonowa technologia LTS (Linear Travel Suspension) minimalizuje zniekształcenia gwarantując świetne, bardziej szczegółowe brzmienie.

Kapton® jest nad wyraz lekkim i sztywnym materiałem stosowanym w zawieszeniach głośników wysokotonowych, w celu zapewnienia wysokiej skuteczności, a także poprawy rozdzielczości i szczegółowości. Głośniki wysokotonowe LTS są znakiem rozpoznawczym głośników Klipsch.

MIEDZIANE MEMBRANY IMG Membrany głośników niskotonowych tworzone w technologii IMG (Injection Molded Graphite) są wyjątkowo lekkie, a jednocześnie wyjątkowo sztywne - umożliwiając poprzez to niespotykanie szybką odpowiedź w zakresie niskich częstotliwości przy niewiele znaczącym zniekształceniu.

W połączeniu z głośnikiem wysokotonowym LTS z Tractrix® Horn, gwarantuje to najwyższą sprawność głośników. Wysokiej jakości pokrywa Stylowa estetyka w połączeniu z niezwykłą trwałością będzie się idealnie prezentować w każdym wnętrzu.

umocniona kompozycja z MDF redukuje drgania obudowy zapewniając redukcję zabarwienia i większą precyzję brzmienia....