głośnik komputerowy 2 0

Ranking głośników komputerowych 2 0 – listopad 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników komputerowych 2 0. Ranking zawierający polecane głośniki komputerowe 2 0 jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Edifier Głośniki r1010 (6923520265794) ☆

Edifier Głośniki r1010 (6923520265794) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Edifier
 • Nazwa produktu: Edifier Głośniki r1010 (6923520265794)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b657ddc902e514c58a42a09
 • ID kategorii: 160

☆ Edifier Głośniki r1010 (6923520265794) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Kompaktowy zestaw R1010BT to nowa, odświeżona wersja konwencjonalnego zestawu Edifier R1000TCN. Wyszukana drewniana pokrywa z MDF minimalizuje rezonans akustyczny, zaś 4-calowe głośniki niskotonowe oraz 3/4-calowe głośniki wysokotonowe z jedwabną membraną gwarantują głęboki, bogaty dźwięk. Dla pełnej personalizacji ustawień audio z tyłu głośnika umiejscowiono panel z pokrętłami umożliwiającymi regulację poziomu głośności, a także basów. R1010BT na dodatek podwójne porty stereo line-in z dynamicznym wzmocnieniem tonów wysokich w porcie A. Jednak najważniejszą innowacją jest możliwość zsynchronizowania z urządzeniami z interfejsem Bluetooth.
Głośniki komputerowe Edifier pozwalają w prosty sposób na ustawienie własnych preferencji dotyczących właśnie słuchania muzyki. Dzięki czemu zapewnią one niezapomniane wrażenia fanom wszelkich gatunków.

Główne właściwości:
- Kompaktowy, aktywny system głośników o łącznej mocy wyjściowej 24W
- zaopatrzony w podwójne wejścia RCA, wysokie tony wzmocnione na wejściu Line A
- Regulatory poziomu głośności i tonów wysokich oraz niskich umiejścowione z tyłu głośnika aktywnego
- Moduł Bluetooth w wersji 4.0 (możliwość sparowanie dóch urządzeń równocześnie)
- Drewniana pokrywa z MDF minimalizująca rezonans akustyczny
- Uniwersalny zasilacz 100V-240VEAN: 6923520265794
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: SPK-EF-R1010BT
rodzaj: Komputerowe
System: 2.0
Przeznaczenie: Muzyka
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Regulacja niskich tonów
Moc głośników (sumaryczna): 24 W
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 2 x RCA
Zasilanie: Sieciowe
Kolor: Drewno
rozmiary: 122 x 212 x 222 mm
Waga: 4.9 kg
Pozostałe parametry: - Regulacja (głośniki): Główna regulacja głośności / pokrętła regulujące poziom tonów wysokich i niskich- Głośnik tonów średnich / wysokich: 4 cale (106 mm), ekranowany magnetycznie- Głośnik tonów wysokich: Ø 13 mm

☆ Głośniki Edifier R1280 ☆

Głośniki Edifier R1280 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Edifier
 • Nazwa produktu: Głośniki Edifier R1280
 • Ilość ofert: 20
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61cc9582b256f5be45230f38
 • ID kategorii: 160

☆ Głośniki Edifier R1280 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośniki Edifier R1280DB

Głośniki Edifier R1280DB w udany sposób łączą nieprzeciętną jakość dźwięku i konwencjonalny, stylowy design. Ich całkowita moc wyjściowa sięga 42 W, a 4-calowy przetwornik basowy zapewnia niezapomniane muzyczne doświadczenia. Komfortową obsługę sprzętów zastosowane pokrętła oraz wchodzący w skład zestawu pilot zdalnego sterowania. Głośniki zostały zaopatrzone w dwa wejścia RCA, wejście optyczne i koaksjalne. Możeszzespoić się z nimi przy pomocy Bluetooth.

zniewalający dźwięk

Ciesz się genialną jakością dźwięku. Głośniki aktywne 2.0 Edifier R1280DB wyróżniają się mocą RMS na poziomie nawet 42 W. Mają zastosowany 4-calowy przetwornik basowy oraz skierowany do przodu port bass reflex. Dzięki czemu mogą zapewnić zachwycające, czyste, głębokie brzmienie. Co więcej, umieszczone na panelu bocznym pokrętła dostosowanie dźwięku do Twoich upodobań - za ich pomocą precyzyjnie wyregulujesz głośność, tony wysokie oraz niskie.

rozmaite możliwości połączenia

Głośniki wyróżniają się szeroką kompatybilnością i niemało sposobów połączenia. Dostępne są dwa złącza RCA i nowo dodane wejścia optyczne i koaksjalne. Możesz także zrezygnować z kabli i wybrać połączenie bezprzewodowe. Bezusterkowe łącze Bluetooth zapewnia szybką, zrównoważoną transmisję sygnału audio. Wszystko to powoduje,bez problemu zwiążesz wybrane źródło dźwięku z głośnikami i odkryjesz swoje ulubione utwory w nowej, udoskonalonej jakości.

funkcjonalny pilot

W skład zestawu wchodzi na dodatek funkcjonalny pilot, który pozwala na komfortową, zdalną obsługę R1280DB. Za jego pomocą możesz na przykład włączyć, wyłączyć albo wyciszyć głośniki, przypasować głośność lub wybrać źródło dźwięku. Da się w dodatku sterować odtwarzaniem poprzez Bluetooth. Już nie musisz wstawać z kanapy czy fotela, by przełączyć utwór lub ściszyć muzykę!

nieprzemijalny design

Głośniki Edifier R1280DB nie tylko zapewniają najwyższej jakości dźwięk, lecz też są istotnie przyjemne dla oka. Ich obudowa została wytworzona w 100% z płyty pilśniowej MDF, dzięki temu prezentuje się naprawdę dobrze i minimalizuje rezonans akustyczny - nie musisz więc obawiać się niepożądanych wibracji. Klasyczny, gustowny design sprawia, że urządzenia wspaniale wpasują się w niemal każdą aranżację.

Specyfikacja


☆ Głośniki Edifier R1700, R1700BT ☆

Głośniki Edifier R1700, R1700BT Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Edifier
 • Nazwa produktu: Głośniki Edifier R1700, R1700BT
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 608d82d0b256f54bbf9d931b
 • ID kategorii: 160

☆ Głośniki Edifier R1700, R1700BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Uwaga!

towar w przedsprzedaży. i przystępność po 07.05.2021r. Prosimy o przemyślane zakupy.


Dźwięk wysokiej jakości

Wszechstronne głośniki R1700BT Bluetooth sprawią, iż będziesz chciał podłączyć do nich każde urządzenie. Podłącz swoją konsolę do gier, komputer lub telewizor, by uzyskać nieszablonową jakość dźwięku. Wielofunkcyjna doskonałość płynąca z tych głośników Bluetooth gwarantuje tak wyraźną wartość rozrywkową. R1700BT ma zastosowane cyfrowe przetwarzanie sygnału (DSP) i dynamiczną kontrolę zakresu (DRC), żeby zapobiec zniekształceniom; technika tworzenia głośników naprawdę pasuje do Twoich pragnień muzycznych. Głośniki Bluetooth R1700BT zezwalają na zachowanie czystej estetyki dźwięku bez utraty jakości i skuteczności. Dodatkowo skierowane są w Twoją stronę pod kątem 10 stopni, poprzez co grana z nich muzyki będzie trafiać specjalnie do Ciebie.

Głośnik wysokotonowy Eagle Eye

Dzięki zastosowaniu nowo opracowanych 19-milimetrowych kopułek wysokotonowych "Eagle Eye", R1700BT powoduje,nawet najmniejsze dźwięki są wyraźne. Dzięki pożądanym rozmiarom i lepszym specyfikacjom "Eagle Eye" spełnia swoją reputację i kryteria. Jego satysfakcjonujący dźwięk sprawia, iż Twoje utwory są bogate i pełne, gwarantując w pełni mistrzowskie wrażenia słuchowe.

Wyrafinowany fason

R17000BT są zamknięte w ręcznie robionej obudowie z orzechowego winylu, co nadaje im gustowny wygląd. Wysokiej jakości klasyczne drewniane wykończenie jest nadzwyczajnym uzupełnieniem każdego wystroju domu.

konkretny głośnik

4-calowe przetworniki basowe w każdym głośniku gwarantują bogate niskie tony i czyste wysokie. Dzięki skierowanemu do przodu portowi bass reflex, niskie częstotliwości są podkreślone, dając basowi więcej mocy. Sparuj swój smartfon z szykownym głośnikiem półkowym poprzez Bluetooth. Starczy jedno dotknięcie przycisku, aby słuchać muzyki bez końca z R1700BT.

Zarządzaj swoją muzyką

wygodnie umieszczone pokrętła z boku głośnika całkowitą kontrolę nad dźwiękiem, tonami niskimi i wysokimi. Możesz także zmieniać muzykę z komfortowej kanapy za pomocą bezprzewodowego pilota. Pilot R1700BT to kompaktowych rozmiarów pilot, który pomaga zarządzać głośnością i wybierać źródło sygnału wejściowego z drugiego końca pokoju. Sparuj swój smartfon z wyszukanym głośnikiem półkowym przez Bluetooth. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, by słuchać muzyki bez końca z tych głośników Bluetooth. R1700BT jest wyekwipowany we wszystkie kable, których potencjalnie będziesz potrzebować,cieszyć się muzyką zaraz po wyjęciu z pudełka.

Specyfikacja


☆ Głośniki GENESIS Helium 100BT RGB ☆

Głośniki GENESIS Helium 100BT RGB Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: NATEC GENESIS
 • Nazwa produktu: Głośniki GENESIS Helium 100BT RGB
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f4f5371b256f5435f006656
 • ID kategorii: 160

☆ Głośniki GENESIS Helium 100BT RGB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Helium 100 BT to głośniki wytwarzane z myślą o graczach i ich potrzebach. Dzięki niewielkim gabarytom zajmują nie dużo miejsca na biurku, natomiast postępowe technologie powodują, iż dźwięk wyciągający się z głośników jest nieskazitelny i okryty milionami barw. Z Helium 100BT poczujesz się, jakbyś był na miejscu rozgrywki.

Nie tylko przewodowe
Helium 100BT możesz sparować maksymalnie z dwoma urządzeniami, poprzez technologię Bluetooth, a także jedno przy użyciu wejścia 3,5 mm. Dzięki czemu z głośników można korzystać także, gdy komputer nie jest obecnie użytkowany. Relacje ze streamów i rozgrywek e-sportowych możemy śledzić przy pomocy telefonu, tabletu bądź innego urządzenia, który obsługuje wskazane technologie.

zachwycający bas
Helium 100 BT zostały zaopatrzone w specjalną funkcję Bass Reflex, głośniki generują obszerniejszą liczbę niskich tonów, redukując przy tym zniekształcenia przy wyższym poziomie głośności. Dzięki temu głośniki sprawiają, iż zacięte rozgrywki gamingowe, słuchanie muzyki, czy oglądanie filmów wchodzi na zupełnie inny wymiar rozrywki.

Wysoka jakość dźwięku
Głośniki Helium 100BT to zestaw 2.0 o mocy 10 W wsparty systemem bezprzewodowego połączenia. Reprodukcja basów oraz wysokich tonów stoi na wysokim poziomie dzięki prawidłowemu zbalansowaniu niskich częstotliwości, jak i tych przeciętnych. Dźwięk jest pozbawiony zniekształceń nawet na najwyższych stopniach głośności.

Podświetlenie RGB
Helium 100 BT nowoczesny system podświetlenia RGB, dzięki któremu zapewnisz sobie jeszcze lepsze wrażenia podczas gry. Za pomocą przycisku znajdującego się na przednim panelu obudowy głośnika możesz z łatwością zmienić, włączyć i wyłączyć kolorowe efekty. Dodaj unikatowego klimatu wieczornym sesjom przed komputerem i wejdź do gry w najlepszym stylu.

nieszablonowy design
To, co wyróżnia te głośniki to unikatowy design połączony z hipnotyzującym pokazem świetlnym RGB. Dzięki połączeniu matowej czarnej obudowy z frontem wzbogaconym o srebrny szczotkowany panel głośniki prezentują się rewelacyjnie na biurku każdego gracza.

Wygoda używania
Zestawem możemy sterować dzięki panelowi umieszczonym na froncie głośników, który zapewnia stały i wygodny dostęp do najistotniej koniecznych funkcji (pauza, odtwarzanie, czy regulacja głośności). Poczuj się jak w samym sercu zaciętej batalii i bądź o jeden krok dalej od swego przeciwnika.

Inne Rankingi:  Mikrofon do karaoke do DVD

☆ Fenda Głośniki r27bt (6924053406722) ☆

Fenda Głośniki r27bt (6924053406722) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: FENDA
 • Nazwa produktu: Fenda Głośniki r27bt (6924053406722)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f8e9c87902e5163a44031ab
 • ID kategorii: 160

☆ Fenda Głośniki r27bt (6924053406722) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Dekodery dźwięku:brak;Najniższa częstotliwość:40 Hz;Ekranowanie magnetyczne:tak;Najwyższa częstotliwość:20 kHz;Gwarancja:24 miesiące;barwa:brązowy;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Materiał powłoki zewnętrznej:MDF;Moc głośnika niskotonowego (RMS):0 W;Moc głośnika satelitarnego (RMS):25 W;Moc zestawu RMS:50 W;Opis:Mimo stosunkowo niewielkich rozmiarów głośniki oferują głębokie i przyjemne dla ucha brzmienie;Pilot:brak;Pilot w pakiecie:nie;wariant:głośniki gamingowe;rodzaj podłączenia:przewodowe, bezprzewodowe;typ podłączenia:Bluetooth, optyczne, USB;wariant podłączenia:przewodowe, Bluetooth;rodzaj zestawu:2.0 - 2 głośniki;Wejście analogowe wielokanałowe:nie;Wejście cyfrowe (S/PDIF):nie;Wejście liniowe audio:nie;Wyjście słuchawkowe:nie;Zasilacz:wewnętrzny;Zasilanie:zasilacz wewnętrzny;Złącza:optyczne, USB


☆ Głośniki Logitech Z207 ☆

Głośniki Logitech Z207 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Głośniki Logitech Z207
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b647e24b256f50ce4b457a6
 • ID kategorii: 160

☆ Głośniki Logitech Z207 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośniki komputerowe Logitech Z207 Bluetooth Bogaty bezprzewodowy dźwięk stereo Zaczynamy zabawę. Dzięki kompaktowej konstrukcji i bogatemu, wypełniającemu pomieszczenie dźwiękowi, głośniki komputerowe Logitech Z207 Bluetooth łatwo zmieści się na biurku i jest doskonały do oglądania filmów, grania lub słuchania muzyki.

Podłącz do dwóch maszyn za pomocą Bluetooth – a następnie odtwarzaj, wstrzymuj i bezproblemowo przełączaj się między przeróżnymi urządzeniami dzięki funkcji Logitech Easy-Switch™. Każdy głośnik posiada aktywną/ zasilaną membranę, która gwarantuje pełen zakres dźwięku, pasywny radiator umożliwiający rozszerzenie basów, a także moc szczytową 10 W /5 W RMS dla bogatego, wypełniającego pokój dźwięku stereo.

Lepiej tego posłuchać aniżeli o tym mówić. Działaj, przełączaj, graj dalej Sparuj maksymalnie dwa urządzenia Bluetooth i przełączaj się między nimi za pomocą funkcji Easy-Switch™. Zatrzymaj odtwarzanie na jednym urządzeniu, przełącz się na drugie i wznów odtwarzanie.

Do głośników komputerowych Logitech Z207 Bluetooth możesz też podłączyć jedno urządzenie przy użyciu wejścia 3,5 mm. Wszechstronna opcja połączeń Dzięki wielu opcjom połączeń możesz sparować maksymalnie dwa urządzenia poprzez technologię Bluetooth i jedno przy użyciu wejścia 3,5 mm.

Oznacza to, że do jednego niesamowitego głośnika komputerowego Logitech Z207 Bluetooth możesz w bezproblemowy sposób podłączyć aż trzy urządzenia. Proste części sterujące Po naciśnięciu przycisku „play", wszystkie elementy sterujące będą pod ręką.

prosto uzyskaj dostęp do przycisku parowania Bluetooth, pokrętła sterowania w celu włączenia/wyłączenia i dostosowania poziomu głośności, a także poręcznego gniazda 3,5 mm. Wszystko to wygodnie umieszczone na prawym głośniku komputerowym Logitech Z207 Bluetooth.


☆ Głośniki EDIFIER MR4 2.0, MR4 BLACK ☆

Głośniki EDIFIER MR4 2.0, MR4 BLACK Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Edifier
 • Nazwa produktu: Głośniki EDIFIER MR4 2.0, MR4 BLACK
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6270e314902e510be8691763
 • ID kategorii: 160

☆ Głośniki EDIFIER MR4 2.0, MR4 BLACK - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośniki Edifier MR4

nowoczesne głośniki Edifier MR4 znajdą wykorzystanie nie tylko w domu, lecz też na przykład w studiu nagrań. Zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby mogły zapewnić wyśmienitą jakość dźwięku i oferują 2 tryby odtwarzania - Monitor, a także Music. Wygodne w użyciu pokrętło zagwarantuje prosty dostęp do ich funkcji, a kilka dostępnych portów takich jak TRS, AUX czy RCA pozwala podłączyć dużo przeróżnych maszyn.

Najwyższa jakość dźwięku

Aby zapewnić Ci najwyższą jakość audio, głośniki zostały profesjonalnie dostrojone przez ekspertów z Edifier Acoustic Lab. Wzmacniacz klasy D oraz 4-calowy woofer sprawiają, iż częstotliwość może zostać obniżona do 60 Hz, a wykorzystanie DSP zapewnia jeszcze ciekawsze brzmienie. MR4 ma także progresywny dzielnik częstotliwości, który pozwala uzyskać ulepszony sygnał wejściowy i czystość dźwięku.

produkowane dla miłośników muzyki

Głośniki zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby zapewnić realnie najefektowniejszy dźwięk. 1-calowy przetwornik wysokotonowy z jedwabną membraną oraz specjalnie zaprojektowany, zintegrowany przedni panel ze stożkiem gwarantują czyste, wyraziste tony wysokie. Możeszcieszyć się niezwykłym bogactwem szczegółów i zaakcentowanym basem dzięki stożkowi PP z membraną uzupełnioną o MICA.

2 tryby odtwarzania

Dzięki 2 przystępnym trybom pracy głośniki perfekcyjnie nadają się do różnorodnych zastosowań. Jeśli zajmujesz się produkcją muzyki i realizacją dźwięku, bez dwóch zdań przyda Ci się tryb Monitor, który pozwoli usłyszeć każdy detal. Na co dzień wyśmienicie sprawdzi się tryb Music, który wyeksponuje to, co najpiękniejsze w Twoich ulubionych piosenkach.

Prosta obsługa

Obsługa urządzeń jest nad wyraz prosta i intuicyjna. MR4 zostały wyposażone w wielofunkcyjne pokrętło, które zagwarantuje komfortowy dostęp do ich najważniejszych funkcji. Wystarczy je nacisnąć i przytrzymać, by włączyć lub wyłączyć głośniki, przekręcić,dopasować głośność i nacisnąć dwa razy, aby zmienić tryb odtwarzania.

Kilka przystępnych wejść

Głośniki posiadają kilka przystępnych wejść, dzięki którym możesz podłączyć do nich najróżniejsze urządzenia. Porty TRS Balanced 6,35 mm pozwalają na podłączenie MR4 do konsoli, miksera lub innego profesjonalnego sprzętu z czułością wejściową +4 dBu. Możesz także skorzystać z 2 wejść RCA Unbalanced. Co więcej, na przednim panelu jednego z głośników wyszukasz wejście AUX oraz dodatkowy port wyjścia, który pozwala podłączyć słuchawki.

ulepszona kompozycja

MR4 nie tylko znakomitą jakość dźwięku, lecz też prezentują się stanowczo elegancko i stylowo. Drewniana obudowa z płyty pilśniowej MDF nadaje im ponadczasowy charakter i powoduje, iż mogą wspaniale uzupełnić każdą aranżację. Ma także obfite znaczenie dla jakości dźwięku - redukuje rezonans akustyczny i minimalizuje niepożądane wibracje.

W zestawie
 • Głośniki
 • przewód do podłączenia głośników (2,5 m)
 • kabel audio 3,5 mm do 3,5 mm (1,7 m)
 • kabel audio 3,5 mm do 2RCA (1,7 m)
 • Instrukcja obsługi
Specyfikacja


☆ Głośniki 2.0 fury skyray czarno-niebieskie marki Natec ☆

Głośniki 2.0 fury skyray czarno-niebieskie marki Natec Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Głośniki 2.0 fury skyray czarno-niebieskie marki Natec
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c896fec902e51fe1bb8dc94
 • ID kategorii: 160

☆ Głośniki 2.0 fury skyray czarno-niebieskie marki Natec - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Długość kabla / Maksymalny zasięg: 1.30 m
Gniazda / komunikacja: Jack 3,5 mm (minijack) + USB
Głośnik niskotonowy: nie
informacje dopełniające: pięknE ZWYCIĘSTWO PRZY DŹWIĘKACH SKYRAY Przy dobrej ścieżce dźwiękowej rozgrywka staje się jeszcze bardziej emocjonująca, niezależnie od gatunku gry, jaka obecnie się toczy. Głośnik może z powodzeniem zastąpić graczom komplet słuchawkowy i uspr odbieranie raportów z pola walki. Jednak pełnia jego walorów to wierne odtwarzanie dźwięków i muzyki płynących z gry czy ulubionego filmu. GŁĘBOKIE BRZMIENIE ZWYCIĘSTWA Głośniki Fury Skyray to świetne uzupełnienie zestawu gracza o niezastą źródło prawidłowej jakości dźwięku. Mocny i głęboki bas, dzięki wykorzy bass reflex, oraz moc 5W sprawią, że każda rozgrywka zyska epicki wymiar błyskotliwY DESIGN innowacyjny a jednocześnie stylowy czarny design głośników, zyskuje wię charakteru dzięki możliwości włączenia podświetlenia. łatwo zlokalizujemy głośniki nawet w ciemnym pokoju. KONTROLA Dzięki zaimplementowaniu regulatora głośności na przewodzie, gracz może w p sposób przystosować głośność do swych potrzeb. W dodatku na regulatorze umieszczono dodatkowo włącznik podświetlenia. Głośniki są zasilane pr co dodatkowo zwiększa możliwości ich wykorzystania w wielu sytuacjach.
Kolor pokrywy: Czarno-niebieski (Black-blue)
liczba głośników: 2
Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): 5.0 W
Opis ogólny: Głośniki Fury Skyray 2.0 5W RMS czarno-niebieskie
Pasmo przenoszenia głośników: 130Hz - 20kHz
zaimplementowany zasilacz: nie
Wyjście słuchawkowe: nie

☆ Edifier Głośniki r1855 (6923520268597) ☆

Edifier Głośniki r1855 (6923520268597) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Edifier
 • Nazwa produktu: Edifier Głośniki r1855 (6923520268597)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61c2103e902e51377031eacd
 • ID kategorii: 160
Inne Rankingi:  Mikrofon do rapu do 250 zł

☆ Edifier Głośniki r1855 (6923520268597) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Edifier R1855DB to system głośników aktywnych 2.0, ustawionych pod kątem 10 stopni w obudowie MDF. Ten inteligentny kąt stwarza wyraźne odzwierciedlenie dźwięku przy jednoczesnej redukcji zniekształceń. Dynamiczna regulacja zakresu (DRC) także ogranicza zniekształcenia. Dzięki całkowitej mocy wyjściowej 70 W z 4 przetworników te głośniki bluetooth 2.0 radzą sobie z solidnym i głośnym dźwiękiem. Głośniki zezwalają na regulację muzyki przy użyciu pokręteł z tyłu głośnika, które dają całkowitą kontrolę nad dźwiękiem, tonami niskimi i wysokimi. Oprócz tego pakiet jest zaopatrzony w pilota bezprzewodowego. Dzięki obsłudze bluetooth parowanie muzyki z tym dynamicznym systemem jest nieskomplikowane. Dwa wejścia RCA umożliwiają podłączenie wielu źródeł muzyki, a wejście optyczne zagwarantuje najlepszą ogólną jakość dźwięku....

☆ Głośniki Edifier R1600 ☆

Głośniki Edifier R1600 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Edifier
 • Nazwa produktu: Głośniki Edifier R1600
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5a86b45c3754b7af7987de1c
 • ID kategorii: 160

☆ Głośniki Edifier R1600 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Edifier R1600TIIIOdświeżony i minimalnie obszerniejszy zestaw głośników 2.0 R1600TIII to wyśmienity dobór dla użytkowników, stawiających na jednostajne brzmienie o wysokiej dynamice, które idą w parze z nieocenioną jakością wykonania.Głośniki komputeroweModel głośników Edifier 2.0 R1600TIII to odnowiona wersja należycie znanego fanom wysokiej jakości dźwięku modelu R1600T.

zaimplementowano tutaj tę samą, drewnianą, szczególnie elegancką obudowę, która zdążyła już podbić serca entuzjastów muzyki. Oferowany przez nasz sklep z głośnikami pakiet Edifier Studio R1600TIII zyskał postępowy, nieco ukośny kształt, mający zapewnić jeszcze lepszą jakość dźwięku.Głośniki Edifier R1600TIII to propozycja perfekcyjna dla wszystkich tych, którzy szukają wysokiej jakości sprzętu w niezbyt wygórowanej cenie.

Te głośniki studyjne rewelacyjnie sprawdzą się w każdym mieszkaniu czy biurze.Urządzenia audio można podłączyć przy pomocy podwójnego wejścia RCA, co świadczy o niezwykłej mobilności i ogromnych możliwościach.

Poziom głośności oraz tonów niskich i wysokich można regulować za pomocą regulatorów z boku głośnika.Bezprzewodowy pilot zezwala na ponadto kontrolę poziomu głośności i całkowite wyciszenie. Odporność wykonania – to właśnie charakteryzuje głośniki komputerowe Edifier Studio R1600TIII z naszego sklepu internetowego.Głośniki studyjne Edifier R1600TIII zbierają pozytywne opinie wśród odwiedzających.

nakłaniamy do zapoznania się z poniższymi recenzjami.atrybutyGłośnik 2.0 ma kompaktowy, aktywny system głośników o łącznej mocy wyjściowej 6 WattRegulatory poziomu głośności i tonów wysokich i niskich umiejscowione z boku głośnikaGłośniki edifier 2.0 r1600TIII wyposażone są w podwójne wejścia RCAMają fachowy wzmacniacz klasy D z systemu DSP i DRCSystem audio ze wzmacniaczem oraz 4-calowymi głośnikami niskotonowymi i 19-milimetrowymi głośnikami wysokotonowymi z jedwabną kopułkąGłośniki Edifier 2.0 R1600TIII posiadają bezprzewodowy pilot do regulacji poziomu głośności i wyciszania dźwięku oraz do włączania i wyłączania urządzeniaGłośniki Bluetooth posiadają drewnianą obudowę z MDF, minimalizująca rezonans akustyczny, i mają śladowe rozmiaryUniwersalny zasilacz 100V-240VNajtańsze głośniki komputerowe 2 0 – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników komputerowych 2 0. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Esperanza Głośnik 2,0 Fusion, XP102 ☆

Esperanza Głośnik 2,0 Fusion, XP102 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Esperanza Głośnik 2,0 Fusion, XP102
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6197f5920a3d5fdbc82fff77
 • ID kategorii: 160

☆ Esperanza Głośnik 2,0 Fusion, XP102 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Wysokiej jakości stereofoniczne głośniki do notebooków i komputerów stacjonarnych. Gwarantują czyste i naturalne brzmienie dźwięku. Współpracują ze wszystkimi komputerami mającymi wyjście głośnikowe i wyjście USB. Posiadają zastosowaną regulację głośności. Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji zabezpieczają przed elektryzowaniem się i przed generowaniem zakłóceń elektromagnetycznych. Moc produktywna: 4 W (2x2 W) Impedancja: 3 Zakres częstotliwości: 20 Hz-18 kHz Zasilanie: USB 5 V Wymagają złącz: USB i wyjście słuchawkowe Mini-Jack 3.5 mm Długość kabla zasilającego USB: 1.2 m

☆ Głośniki 2.0 leggiero ep111 marki Esperanza ☆

Głośniki 2.0 leggiero ep111 marki Esperanza Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ESPERANZA
 • Nazwa produktu: Głośniki 2.0 leggiero ep111 marki Esperanza
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56708ebeb4fd33a823004000
 • ID kategorii: 160

☆ Głośniki 2.0 leggiero ep111 marki Esperanza - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

GŁOŚNIKI PC przenośnE MP3/DO KOMPUTERA USB 2.0Masz już dosyć kiepskiej jakości dźwięku wydobywającego się z głośników w Twoim notebookie? Mamy dla Ciebie coś specjalnego!ESPERANZA EP111 to świeże, wysokiej jakości poręczne mobilne głośniki do notebooków, notebooków i komputerów stacjonarnych.Głośniki wykonane zostały z tworzyw najwyższej jakości, które zabezpieczają przed elektryzowaniem się i przed generowaniem zakłóceń elektromagnetycznych.Głośniki są kompatybilne ze wszystkimi komputerami posiadającymi wejście USB.Urządzenie jest wyjątkowo proste w obsłudze.

Głośność ustawisz za pomocą pokrętła znajdującego się na tylnej ścianie obudowy głośnika.Do głośników możesz także podłączyć inne urządzenie mające charakterystyczne wejście słuchawkowe "mini-jack" takie jak np.: odtwarzacz mp3, mp4, iPod, telefon itp.Głośniki zasilane są przez wewnętrzny, stały akumulator, który ładuje się bezpośrednio przy pomocy portu USB podłączonego do komputera.Urządzenie cechuje się estetycznym wykonaniem, w dodatku jest nieznaczne i nad wyraz użyteczne - zajmuje niedużo miejsca, więc spokojnie zmieści się na zagraconym biurku czy minimalnym stoliczku albo szafce.Są nad wyraz lekkie dzięki czemu możesz wszędzie je ze sobą zabierać - na wyjazdy, do znajomych, do pracy, na działkę it.Odtwarzany dźwięk jest na najwyższym poziomie - brzmienie jest czyste bez żadnych szmerów i nad wyraz głośne - dlategoperfekcyjnie sprawdza się na wszelkich spotkaniach/imprezach urządzanych na świeżym powietrzu.atuty artykułu:- produkt nowy, wysokiej jakości;- wytwarzany z najlepszych materiałów;- komplet przenośnych głośników do komputera;- świetne do komputera, notebooka, notebooka;- możliwość podłączenia także innych sprzętów takich jak: odtwarzacz MP3, MP4, CD, bDISCMAN, IPOD, TELEFONU GSM itp.;- mocne, estetyczne wykonanie;- postępowy design;- znikome rozmiary;- posta obsługa;- przystępne w przenoszeniu i przechowywaniu;- doskonale sprawdzają się na wyjazdach;- kolor: czarny;- waga: 0,3 kg.Specyfikacja technologiczna:- zakres częstotliwości: 60 - 20000 Hz;- moc pełna: 2 x 3 W;- rodzaj systemu: 2.0;- posiadają wbudowany wzmacniacz;- współpracują ze wszystkimi komputerami wyekwipowanymi w wejście USB;- wysokiej jakości czysty dźwięk, bez szumów i zakłóceń;- zasilanie: z portu USB 5V;- wtyk jack 3,5 mm kabel;W pakiecie znajdują się:- mobilne głośniki (2 sztuki);- przewód USB;- instrukcja obsługi.Całość znajduje się w konkretnym, estetycznym pudełku....


☆ głośniki stacatto 2.0 tp102 marki Esperanza ☆

głośniki stacatto 2.0 tp102 marki Esperanza Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: głośniki stacatto 2.0 tp102 marki Esperanza
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 57c9a8ca0a3d5f57361630ae
 • ID kategorii: 160

☆ głośniki stacatto 2.0 tp102 marki Esperanza - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
 • właściwości dodatkowe: wejście mini jack 3,5 mmwyjście słuchawkowe
 • Kod producenta: TP102
 • Kolor: czarno/srebrny
 • Kolor główny: Czarny
 • Kolumny frontowe - impedancja: 4 Ohm
 • Kolumny frontowe - moc: 2 W
 • Kolumny frontowe - wymiary: 73x45x170 mm
 • liczba głośników: 2.0
 • Materiał wykonania: Tworzywo nienaturalne
 • Materiał wykonania pokrywy: plastik
 • Moc głośników: 2W
 • Moc wzmacniacza: 1 W
 • Napięcie zasilania: 220-230 V
 • Opis marketingowy: Wysokiej jakości głośniki do notebookw i komputerw stacjonarnych. Mają niebanalny wygląd i nad wyraz poprawnie prezentują się w połączeniu z monitorami LCD. Wspłpracują ze wszystkimi komputerami posiadającymi wyjście głośnikowe, odtwarzaczami CD, MP3, M, P4, Walkmanami, grami video itp.
 • wariant: aktywne
 • wariant: Głośnik 2.0
 • Waga z opakowaniem: 0,395 kg
 • Wyjścia/wejścia dźwięku: Słuchawkowe - stereo 3,5 mm

☆ Głośniki komputerowe Esperanza EP110 Darmowy odbiór w 15 miastach! (5905784768649) ☆

Głośniki komputerowe Esperanza EP110 Darmowy odbiór w 15 miastach! (5905784768649) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Głośniki komputerowe Esperanza EP110 Darmowy odbiór w 15 miastach! (5905784768649)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 52313ec7b4fd337f60260417
 • ID kategorii: 160

☆ Głośniki komputerowe Esperanza EP110 Darmowy odbiór w 15 miastach! (5905784768649) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Esperanza Głośniki 2.0 Giocoso EP110 - 2 x 3W

Wysokiej jakości stereofoniczne głośniki do notebooków i komputerów stacjonarnych. Zapewniają czyste i naturalne brzmienie dźwięku. Wykwintny wygląd sprawia,wyśmienicie komponują się na biurku z monitorami LCD i innymi akcesoriami. Współpracują ze wszystkimi komputerami posiadającymi wyjście głośnikowe, odtwarzaczami CD, odtwarzaczami MP3, Walkmanami, grami video itp. Posiadają zastosowaną regulację głośności i wyjście słuchawkowe. Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji zabezpieczają przed elektryzowaniem się i przed generowaniem zakłóceń elektromagnetycznych.

Inne Rankingi:  głośnik mobilny manta


EAN: 5905784768649
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: EP110
typ: Komputerowe
System: 2.0
Przeznaczenie: Muzyka
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Regulacja poziomu głośności
Moc głośników: 2x3W
Pasmo przenoszenia : 60HZ-18kHz
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm minijack
Specyfikacja techniczna: Moc efektywna: 2x3W Impedancja: 4Ω Zakres częstotliwości: 60HZ-18kHz Wyjście słuchawkowe: Mini-Jack stereo 3.5mm rozmiary: 75x76x172mm Wielkość głośnika: 2x2.5" Zasilanie: 220-230V/50Hz
liczba kanałów audio: 2.0

☆ Esperanza głośniki arco 2.0 ep119 (5901299911587) ☆

Esperanza głośniki arco 2.0 ep119 (5901299911587) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Esperanza głośniki arco 2.0 ep119 (5901299911587)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5755fd0cb4fd331896cc7ea7
 • ID kategorii: 160

☆ Esperanza głośniki arco 2.0 ep119 (5901299911587) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
 • atrybuty dodatkowe: wejście mini jack 3,5 mm
 • Głośnik niskotonowy (subwoofer) - impedancja: 4 Ohm
 • Głośnik niskotonowy (subwoofer) - moc: 6 W
 • Głośnik niskotonowy (subwoofer) - pasmo przenoszenia: 60 do 20 Hz
 • Głośnik niskotonowy (subwoofer) - rozmiary: 160x75x80 mm
 • Kod producenta: EP119
 • Kolor: CZARNY
 • Kolor: Czarny
 • Kolor główny: Czarny
 • Komunikacja: Przewodowa
 • ilość głośników: 2.0
 • Materiał wykonania: Tworzywo sztuczne
 • Materiał wykonania pokrywy: PLASTIK
 • Moc głośników: 6W
 • Napięcie zasilania: 5 V
 • Opis marketingowy: Wysokiej jakości stereofoniczne głośniki do notebooków i komputerów stacjonarnych. Gwarantują czyste i naturalne brzmienie dźwięku. Szykowny wygląd sprawia,świetnie komponują się na biurku z monitorami LCD i innymi akcesoriami. Współpracują ze wszystkimi komputerami posiadającymi wyjście głośnikowe i wyjście USB. Mają zaimplementowany wyłącznik, regulację głośności, a także wyjście słuchawkowe. Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji zabezpieczają przed elektryzowaniem się i przed generowaniem zakłóceń elektromagnetycznych.
 • wariant: aktywne
 • Strona producenta: http://esperanza.pl/esperanza-glosniki-2-0-arco,143,481.html
 • Strona www artykułu: http://esperanza.pl/esperanza-glosniki-2-0-arco,143,481.html
 • typ: zestaw kolumn 2.0
 • Wyjścia/wejścia dźwięku: Line In
 • wymiary: 160 x 75 x 80 mm
 • Zakres częstotliwości - dolna (Hz): 60 Hz
 • Zakres częstotliwości - górna (kHz): 20 kHz

☆ Głośnik komputerowe ms-22 66-373# 6 w 2.0 marki Blow ☆

Głośnik komputerowe ms-22 66-373# 6 w 2.0 marki Blow Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BLOW
 • Nazwa produktu: Głośnik komputerowe ms-22 66-373# 6 w 2.0 marki Blow
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 59eaffd6902e51e2420967f6
 • ID kategorii: 160

☆ Głośnik komputerowe ms-22 66-373# 6 w 2.0 marki Blow - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
GŁOŚNIKI KOMPUTEROWE 2.0

korzystnY DŹWIĘK, ładny WYGLĄD
 • Wysokiej jakości stereofoniczne głośniki do notebooków i komputerów stacjonarnych.
 • gustowny wygląd powoduje,nadzwyczajnie komponują się na biurku z monitorami LCD i innymi akcesoriami.
 • Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji zabezpieczają przed elektryzowaniem się i przed generowaniem zakłóceń elektromagnetycznych.
MOC ZASTOSOWAŃ
 • Złącze Mini Jack 3.5mm pozwala na podłączenie dowolnego źródła dźwięku: PC, laptop, tablet, smartfon, mp3 itp.
 • Złącze USB służy do zasilania głośników - źródłem zasilania może być gniazdo USB w komputerze, laptopie, telewizorze, powerbank lub inne dowolne gniazdo USB 5V.
 • Na głośniku znajduje się panel służący do regulacji głośności i włączenia/wyłączenia.

DŁUGI przewód
 • Głośniki wyekwipowane są w długi przewód o długości 0.9m.
KOMPAKTOWY wymiar
 • Głośniki umieszczone zostały w obudowacho wymiarach 63 x 120 x 50 mm.
SPECYFIKACJA technologicznA
 • Głośniki wytworzone z materiałów wysokiej jakości
 • innowacyjny design
 • Czyste i naturalne brzmienie dźwięku
 • Zasilanie z portu USB 5V
 • Sterowanie głośnością
 • R.M.S: 2 x 3W
 • Głośnik: 2 x 2"
 • Zakres częstotliwości: 450 Hz – 18 KHz
 • Impedancja: 4 Ohm

☆ Media-tech Głośniki ibo mt3137 ☆

Media-tech Głośniki ibo mt3137 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Media-Tech
 • Nazwa produktu: Media-tech Głośniki ibo mt3137
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62425b5dd403335717796e4e
 • ID kategorii: 160

☆ Media-tech Głośniki ibo mt3137 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik niskotonowy: nie
informacje dodatkowe: Ekranowanie magnetyczne Wyjście audio 3,5mm jack Regulacja głośności Zasilane z portu USB wymiary: 85×85×107mm Waga: 0,55kg
Kolor obudowy: Biały (White)
ilość głośników: 2
Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): 6.0 W
Opis ogólny: Aktywne głośniki stereo
Pasmo przenoszenia głośników: 150Hz - 20kHz
zastosowany zasilacz: nie
Wyjście słuchawkowe: nie

☆ Głośniki Omega OG-01, OG01R ☆

Głośniki Omega OG-01, OG01R Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Głośniki Omega OG-01, OG01R
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5aadd1980a3d5f653281bae9
 • ID kategorii: 160

☆ Głośniki Omega OG-01, OG01R - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Surveyor to pakiet dwóch głośników przyłączanych przez złącze USB. Moc głośników wynosi 2 x 3W. Częstotliwość pracy głośników wynosi 90Hz - 20kHz. Czułość kształtuje się na poziomie 60dB, a impendacja wynosi 4 omy.

wymiary jednego głośnika to: 62 x 62 x 54mm.


☆ Esperanza głośniki 2.0 led rainbow frevo egs105 ☆

Esperanza głośniki 2.0 led rainbow frevo egs105 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Esperanza głośniki 2.0 led rainbow frevo egs105
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 621f89e85ecf794f4dcd370c
 • ID kategorii: 160

☆ Esperanza głośniki 2.0 led rainbow frevo egs105 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Wysokiej jakości stereofoniczne głośniki USB z podświetleniem LED RAINBOW. Do notebooków i komputerów stacjonarnych. Zapewniają czyste i naturalne brzmienie dźwięku. Współpracują ze wszystkimi komputerami posiadającymi wyjście głośnikowe i wyjście USB. Mają wbudowaną regulację głośności. Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji zabezpieczają przed elektryzowaniem się i przed generowaniem zakłóceń elektromagnetycznych.

Moc skuteczna: 5W (2x2.5W)

Impedancja: 3 Ohm

Zakres częstotliwości: 160Hz-18kHz

Zasilanie: 5V (USB)

Wymagają złącz: USB oraz gniazda Mini-Jack 3.5mm

Długość kabla: 1.2m

Waga: 380g

rozmiary: 67 x 81 x 99 [mm]


☆ Głośniki komputerowe 2.0 stereofoniczne BEAT, UGESPKEP0000121 (5201407) ☆

Głośniki komputerowe 2.0 stereofoniczne BEAT, UGESPKEP0000121 (5201407) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ESPERANZA
 • Nazwa produktu: Głośniki komputerowe 2.0 stereofoniczne BEAT, UGESPKEP0000121 (5201407)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5755e85cd712876ea62cf635
 • ID kategorii: 160

☆ Głośniki komputerowe 2.0 stereofoniczne BEAT, UGESPKEP0000121 (5201407) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośniki komputerowe 2.0 stereofoniczne BEATNowoczesny design i wysoka jakość dźwięku!Masz już dosyć kiepskiej jakości dźwięku wyciągającego się z Twoich starych głośników, przeszkadza Ci to zwłaszcza wtedy kiedy oglądasz filmy albo grasz w gry? Mamy dla Ciebie coś specjalnego!ESPERANZA BEAT 2.0 to nowy, wysokiej jakości zestaw głośników stereofonicznych do laptopów, notebooków i komputerów stacjonarnych; dostarczą Ci niezapomnianych wrażeń podczas słuchania muzyki, oglądania filmów i grania.Współpracują ze wszystkimi komputerami posiadającymi wyjście głośnikowe i wyjście USB.Głośniki produkowane zostały z tworzyw najwyższej jakości, które zabezpieczają przed elektryzowaniem się i przed generowaniem zakłóceń elektromagnetycznych.Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze.Głośność ustawisz za pomocą pokrętła znajdującego się z boku na obudowie głośnika, obok umieszczony pozostał także przycisk włącz/wyłącz.Do głośników możesz także podłączyć inne urządzenie mające typowe wejście słuchawkowe "mini-jack" takie jak np.: odtwarzacz mp3, mp4, iPod, telefon, walkman itp.zestaw cechuje się nowoczesnym designem, estetycznym wykonaniem i oryginalnym kształtem - genialnie połączy się do aranżacji każdego wnętrza!Głośniki pracują w systemie 2.0 dzięki czemu odtwarzany dźwięk jest na najwyższym poziomie - realistyczny (identyczny jak w grach, filmach itp.), brzmienie jest czyste bez żadnych szmerów i zakłóceń.znakomity pomysł na podarunek!zalety artykułu:- artykuł nowy, wysokiej jakości;- wykonany z najlepszych tworzyw;- zestaw stereofonicznych głośników do komputera;- wspaniałe do komputera, notebooka, notebooka;- możliwość podłączenia także innych sprzętów takich jak: odtwarzacz MP3, MP4, CD, walkmanów, IPOD, TELEFONU GSM itp.;- odtwarzany dźwięk jest wysokiej jakości, czysty bez żadnych szumów i zakłóceń;- potężne, estetyczne wykonanie;- progresywny design;- jednostajna kompozycja;- niebanalny kształt;- posta obsługa, na obudowie głośnika znajduje się pokrętło regulujące głośność odtwarzanych utworów oraz przycisk włącz/wyłącz;- przystępne w przenoszeniu i przechowywaniu;- doskonały pomysł na podarunek;- kompatybilne z wszystkimi komputerami mającymi wyjście USB i wyjście głośnikowe;Specyfikacja technologiczna:- moc produktywna: 2x3W;- impedancja: 4 Ohm;- zakres częstotliwości: 60HZ-20kHz;- zastosowane wyjście: Mini-Jack stereo 3.5mm;- złącza: USB, Mini-Jack 3.5mm;- zasilanie: 5V;- długość kabla USB: 1 m;- długość kabla Mini-Jack (satelity i subwoofera): 1 m;- długość kabla pomiędzy głośnikami (maksymalny rozstaw): 0,8 m;-pokrywy: czarny połysk.W pakiecie znajdują się:- drewniane głośniki 2 sztuki;- przewód zasilający;- instrukcja obsługi.dokładne rozmiary urządzenia (pojedynczego głośnika):- długość: 187 mm;- szerokość: 70 mm;- wysokość: 95 mm.Głośniki znajdują się w estetycznym, barwnym pudełku....