głośnik komputerowy 2 1

Ranking głośników komputerowych 2 1 – listopad 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników komputerowych 2 1. Ranking zawierający polecane głośniki komputerowe 2 1 jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Głośniki Edifier R1280 ☆

Głośniki Edifier R1280 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Edifier
 • Nazwa produktu: Głośniki Edifier R1280
 • Ilość ofert: 20
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61cc9582b256f5be45230f38
 • ID kategorii: 160

☆ Głośniki Edifier R1280 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośniki Edifier R1280DB

Głośniki Edifier R1280DB w udany sposób łączą nieprzeciętną jakość dźwięku i klasyczny, wyszukany design. Ich kompletna moc wyjściowa sięga 42 W, a 4-calowy przetwornik basowy zapewnia niezapomniane muzyczne doświadczenia. Komfortową obsługę urządzeń zastosowane pokrętła oraz wchodzący w skład zestawu pilot zdalnego sterowania. Głośniki zostały zaopatrzone w dwa wejścia RCA, wejście optyczne i koaksjalne. Możeszskonsolidować się z nimi przy pomocy Bluetooth.

oszałamiający dźwięk

Ciesz się nadzwyczajną jakością dźwięku. Głośniki aktywne 2.0 Edifier R1280DB wyróżniają się mocą RMS na poziomie nawet 42 W. Posiadają zastosowany 4-calowy przetwornik basowy, a także skierowany do przodu port bass reflex. Dzięki temu mogą zapewnić oszałamiające, czyste, głębokie brzmienie. Co więcej, umieszczone na panelu bocznym pokrętła dostosowanie dźwięku do Twoich upodobań - za ich pomocą starannie wyregulujesz głośność, tony wysokie, a także niskie.

zróżnicowane możliwości połączenia

Głośniki wyróżniają się szeroką kompatybilnością i niemało sposobów połączenia. Dostępne są dwa złącza RCA oraz nowo dodane wejścia optyczne i koaksjalne. Możesz także zrezygnować z kabli i wybrać połączenie bezprzewodowe. Niezawodne łącze Bluetooth zapewnia szybką, jednostajną transmisję sygnału audio. Wszystko to sprawia,bez problemu zintegrujesz wybrane źródło dźwięku z głośnikami i odkryjesz swoje ulubione utwory w nowej, udoskonalonej jakości.

ergonomiczny pilot

W skład zestawu wchodzi w dodatku poręczny pilot, który umożliwia wygodną, zdalną obsługę R1280DB. Za jego pomocą możesz na przykład włączyć, wyłączyć lub wyciszyć głośniki, przystosować głośność albo wybrać źródło dźwięku. Da się także sterować odtwarzaniem przez Bluetooth. Już nie musisz wstawać z kanapy czy fotela, aby przełączyć utwór lub ściszyć muzykę!

nieśmiertelny design

Głośniki Edifier R1280DB nie tylko zapewniają najwyższej jakości dźwięk, lecz też są nad wyraz przyjemne dla oka. Ich pokrywa została stworzona w 100% z płyty pilśniowej MDF, dzięki czemu ukazuje się naprawdę należycie i minimalizuje rezonans akustyczny - nie musisz więc obawiać się niepożądanych wibracji. Tradycyjny, wykwintny design powoduje, iż urządzenia znakomicie wpasują się w niemal każdą aranżację.

Specyfikacja


☆ Logitech Głośniki z533 (5099206058675) ☆

Logitech Głośniki z533 (5099206058675) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech Głośniki z533 (5099206058675)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f6d48495ecf79c1d46fabe3
 • ID kategorii: 160

☆ Logitech Głośniki z533 (5099206058675) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Z533Zestaw głośników z subwooferem konkretnY DŹWIĘK WYPEŁNIAJĄCY PRZESTRZEŃ Z solidnYMI BASAMI Ten potężny pakiet głośników 2.1 o mocy szczytowej 120 W/mocy RMS 60 W emituje dynamiczne basy przez skierowany do przodu subwoofer.

DONOŚNY DŹWIĘK O MOCY 120 WATÓW Moc szczytowa 120 W/moc RMS 60 W zapewnia bogaty, a zarazem zrównoważony dźwięk. Pełnozakresowe membrany zaprojektowano w celu całkowitego wypełnienia pomieszczenia dźwiękiem.

Ciesz się potężnym dźwiękiem wypełniającym pokój. DOŚWIADCZ potężnYCH BASÓW Słuchaj głębokich, dynamicznych basów emitowanych poprzez skierowany do przodu subwoofer, który pozwala ożywić filmy, gry i muzykę.

Ciesz się głębokimi basami, które możesz usłyszeć i poczuć. WSZECHSTRONNE OPCJE POŁĄCZEŃ Jednoczesna obsługa wielu wejść. Podłącz choćby trzy zgodne urządzenia, takie jak telewizor, komputer lub urządzenie przenośne, przy użyciu wejść 3,5 mm lub RCA.

Nie ma zapotrzebowania odłączania sprzętów podczas przełączania między źródłami audio. PROSTE części STERUJĄCE Uzyskaj przystępny dostęp do wszystkich części sterujących, w tym zasilania, głośności, basów, gniazda słuchawkowego i dopełniającego wejścia, na zintegrowanym panelu sterowania.

sporo WEJŚĆ DLA sprzętów Wejścia 3,5 mm i RCA pozwalają na odtwarzanie dźwięku z komputera, tabletu, smartfona, konsoli do gier albo telewizora. DODAJ ADAPTER BLUETOOTH AUDIO Słuchaj muzyki z urządzeń bezprzewodowych Bluetooth® — smartfona lub tabletu — poprzez dodanie adaptera Logitech Bluetooth Audio Adapter, który jest sprzedawany oddzielnie.

PRYWATNE SŁUCHANIE Podłącz słuchawki do panelu sterowania, by rozmawiać, grać lub słuchać muzyki bez przeszkadzania innym osobom w pobliżu. KomfortowA REGULACJAŁatwo dostępne elementy sterujące wygodną obsługę głośników komputerowych.

Umieść przewodowy panel sterowania tak, prosty dostęp do zasilania, głośności i basów. Z533 komplet głośników z subwooferem


☆ Edifier Głośniki s351 ☆

Edifier Głośniki s351 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Edifier
 • Nazwa produktu: Edifier Głośniki s351
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61656d5e902e51d1f2913ef6
 • ID kategorii: 160

☆ Edifier Głośniki s351 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Edifier S351DB

komplet głośników Edifier to rewelacyjny dobór dla każdego, kto marzy o unikatowej estetyce i doskonałych brzmieniach. Całość nie zajmuje zbyt dużo miejsca, więc sprawdzi się zarówno w biurze, jak i w domu. Progresywny system, 8-calowa membrana i tytanowa kopułka to definicja nowej generacji. Edifier S351DB to udane połączenie głośników 2.1 z przyjemnym i szczegółowym dźwiękiem. Ciesz się każdym detalem podczas odtwarzania muzyki, grania w gry lub oglądania ekscytujących filmów.


Dla lubiących funkcjonalność

Większość systemów 2.1 posiada kompaktowe głośniki satelitarne i nadrabia przytłumiony dźwięk z satelitów subwooferem. SD351DB proponuje równocześnie masywny subwoofer i w pełni wydajne głośniki. Wystarczy podłączyć źródło odtwarzania poprzez Bluetooth, porty optyczne, koaksjalne albo AUX z głośnikami i oddać się magii muzyki. Bluetooth wspiera technologię Qualcomm aptX, a wejście cyfrowe obsługuje częstotliwość próbkowania nawet do 24bit/48kHz.

wygodna obsługa z każdego miejsca

Nieważne, gdzie się znajdujesz - przejmij pełną kontrolę nad swoją playlistą za pomocą bezprzewodowego pilota zdalnego sterowania, który zezwala na sterowanie najważniejszymi funkcjami. Dzięki niemu, możesz pomiędzy innymi przełączać wejścia optyczne, koaksjalne, czy Bluetooth. Dodatkowo, na panelu bocznym jednego głośnika, znajdują się trzy pokrętła, które odpowiadają za moc basów, wysoką tonację i głośność. Po włączeniu, urządzenie powiadamia swoje działanie kontrolką zasilania.


minimalny wymiar o bogatym wnętrzu

postępowa technologia aktywnych głośników 2.1 gwarantuje głęboką satysfakcję z otrzymanych brzmień. Siła 3.5-calowych przetworników gwarantuje płynne przejścia tonacji, natomiast 8-calowy subwoofer odpowiada za znakomite zbalansowanie sygnału audio. S351DB obsługują także technologię DSP i DRC. Kompletna moc RMS wynosi choćby do 150W. Odkryj przezroczystą jakość na najwyższym poziomie.


tradycyjny charakter

Głośniki Edifier S351DB sprawdzą się w każdym, stylowo urządzonym pomieszczeniu. Udoskonalony, wysmakowany, a zarazem poręczny design to świetne rozwiązanie dla wymagających pasjonatów muzyki. Zaimplementowana koncepcja drewnianej pokrywy MDF umożliwia wielogodzinną rozrywkę niemal w każdym otoczeniu, eliminując nieprzyjemne odgłosy. Wchodzący w skład zestawu pilot sprawi, że obsługa sprzętu staje się niezwykle wygodna.

Specyfikacja

☆ Głośniki Logitech Z623 ☆

Głośniki Logitech Z623 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Głośniki Logitech Z623
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b923199d403330de2af2e04
 • ID kategorii: 160
Inne Rankingi:  Wzmacniacz gitarowy do 2000 zł

☆ Głośniki Logitech Z623 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Logitech Z623
Głośniki 2.1

DŹWIĘK Z dokumentEM THX I GŁĘBOKIMI BASAMI Moc szczytowa 400 W/moc RMS 200 W gwarantuje mocny dźwięk z tego zestawu głośników 2.1.
Podłącz trzy zgodne urządzenia przy użyciu wejść 3,5 mm lub RCA.
Wszystkie części sterujące sąprzystępne na prawym głośniku satelitarnym. CHARAKTERYSTYKA DŹWIĘK Z dokumentEM THX wytwarzany w celu zapewniania najwierniejszego dźwięku natychmiast po wyjęciu z pudełka. Te głośniki z certyfikatem THX zostały dostrojone zgodnie ze specyfikacjami, by wiernie oddawać wizję artysty w Twoim salonie.
konkretnY DŹWIĘK O MOCY 400 WATÓW Moc szczytowa 400 W/moc RMS 200 W zagwarantuje usztywniony dźwięk. Ten zestaw 2.1 pozwala radować się wyraźnym dźwiękiem i grzmiący basami niezależnie od tego, czy słuchasz muzyki, oglądasz film akcji albo grasz w ulubioną grę wideo. Ciesz się solidnym dźwiękiem, który możesz usłyszeć i poczuć.
WSZECHSTRONNE OPCJE POŁĄCZEŃ Obsługa wielu wejść równocześnie, w tym 3,5 mm i RCA. Podłącz do trzech zgodnych sprzętów, takich jak konsola do gier, telewizor i komputer. Nie ma zapotrzebowania odłączania sprzętów podczas przełączania pomiędzy źródłami audio.
części STERUJĄCE TUŻ POD PALCAMI Uzyskaj przystępny dostęp do zasilania, głośności, basów, gniazda słuchawkowego i dopełniającego wejścia na prawym głośniku satelitarnym.
dopełniające FUNKCJE
atest THX Te głośniki są zgodne z rygorystycznymi wymogami standardu THX.1

MOC SZCZYTOWA 400 W Usłyszysz i poczujesz realistyczny dźwięk o jakości kinowej, który tchnie życie w muzykę, filmy i gry.2

sporo WEJŚĆ Głośniki Z623 mają komfortowe wejścia RCA i 3,5 mm do maszyn do muzyki, filmów i gier.

ZINTEGROWANE elementy STERUJĄCE Możesz podkręcić lub zniżyć głośność i basy, aby słuchać tak, jak lubisz.

wbudowanE GNIAZDO SŁUCHAWKOWE by zostać sam na sam z muzyką, wystarczy podłączyć słuchawki.

DONOŚNY zestaw 2.1 prosta konfiguracja z dwoma głośnikami satelitarnymi i mocnym subwooferem gwarantuje konkretny dźwięk, nawet w pokaźnych pomieszczeniach informacje technologicznE I szczegóły
 • rozmiary Subwoofer
  • Wysokość x szerokość x głębokość:
  • 284 mm x 305 mm x 266 mm
  • Waga: 7000 g
  Prawy głośnik satelitarny (z elementami sterującymi)
  • Wysokość x szerokość x głębokość:
  • 196 mm x 117 mm x 126 mm
  • Waga: 1000 g
  Lewy głośnik satelitarny
  • Wysokość x szerokość x głębokość:
  • 196 mm x 117 mm x 126 mm
  • Waga: 950 g (2,1 funta)

  wymagania SYSTEMOWE Działa z dowolnym urządzeniem przy użyciu gniazda słuchawkowego (3,5 mm) albo wejść RCA
  • Telewizor
  • Wii
  • Xbox
  • PlayStation
  • Odtwarzacz Blu-ray
  • Odtwarzacz DVD
  • Odtwarzacz muzyczny
  • Tablet
  • Smartfon
  • Komputer
dane technicznE Moc kompletna: 200 W Subwoofer: 130 W Głośniki satelitarne: 2 x 35 W Wejście 3,5 mm: 2 Wejście RCA: 1 Gniazdo słuchawkowe: 1 komponenty sterujące: elementy sterowania zasilaniem, głośnością i basami na prawym głośniku
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
 • Dwa głośniki satelitarne
 • Subwoofer
 • kabel wejścia audio z wtyczką 3,5 mm
 • Dokumentacja

☆ Głośniki Trust GXT 629 ☆

Głośniki Trust GXT 629 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Trust
 • Nazwa produktu: Głośniki Trust GXT 629
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5bceabc53754b745d5cb63c0
 • ID kategorii: 160

☆ Głośniki Trust GXT 629 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Dekodery dźwięku:brak;Najniższa częstotliwość:20 Hz;Najwyższa częstotliwość:20 kHz;Gwarancja:36 miesięcy;Kod producenta:22944;barwa:czarny;Materiał powłoki zewnętrznej:drewno-tworzywo sztuczne;Moc głośnika niskotonowego (RMS):0 W;Moc głośnika satelitarnego (RMS):0 W;Moc zestawu RMS:0 W;Opis:Moc szczytowa 120 W (moc RMS: 60 W).

Kontrola głośności i efektów świetlnych na subwooferze.;Pilot:bezprzewodowy;Pilot w komplecie:tak;Podświetlane komponenty:RGB;typ:głośniki gamingowe;wariant podłączenia:2 x cinch;rodzaj podłączenia:przewodowe;rodzaj podłączenia:przewodowe;typ zestawu:2.1 - 2 głośniki + głośnik basowy;Wejście analogowe wielokanałowe:nie;Wejście cyfrowe (S/PDIF):nie;Wejście liniowe audio:tak;Wyjście słuchawkowe:nie;Zasilacz:wewnętrzny;Zasilanie:zasilacz wewnętrzny;Złącza:RCA x 2


☆ Speedlink Głośniki gravity rgb 2.1 (4027301815474) ☆

Speedlink Głośniki gravity rgb 2.1 (4027301815474) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SPEEDLINK
 • Nazwa produktu: Speedlink Głośniki gravity rgb 2.1 (4027301815474)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 622e27d8b256f5b6d761636f
 • ID kategorii: 160

☆ Speedlink Głośniki gravity rgb 2.1 (4027301815474) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

GRAVITY RGB to aktywny system dźwiękowy 2.1 do wykorzystywania na PC lub notebooku. Dzięki 16.7 milionom barw do wyboru, podświetlenie RGB subwoofera i satelitów dodaje zniewalającego koloru do systemu. Posiadając do wyboru sześć zróżnicowanych trybów (w tym wyłączony), możesz nawet skonfigurować efekty świetlne, by pasowały do ​​odtwarzanej muzyki, aby poczuć się jak w prawdziwej dyskotece.

Aby uzyskać maksymalną wszechstronność i uniwersalną kompatybilność, możesz podłączyć system GRAVITY RGB do urządzenia multimedialnego, smartfona albo tabletu za pomocą kabla AUX lub choćby poprzez BLUETOOTH®.

mocny subwoofer gwarantuje głębokie basy i niesamowity dźwięk o wysokim poziomie głośności. Dodatkowo ergonomiczny pilot na biurko usprawnia sterowanie systemem głośników – a dzięki wyłącznikowi sieciowemu i samoczynnemu trybowi czuwania nie marnuje się energii....


☆ Głośniki 2.1 REAL-EL M-380 (czarny), EL121300008 ☆

Głośniki 2.1 REAL-EL M-380 (czarny), EL121300008 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: REAL-EL
 • Nazwa produktu: Głośniki 2.1 REAL-EL M-380 (czarny), EL121300008
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 621f8f1a5ecf7957facd88fd
 • ID kategorii: 160

☆ Głośniki 2.1 REAL-EL M-380 (czarny), EL121300008 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
szeroki wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

☆ Sven Głośniki komputerowe ms-2100 black (20100218) szybka dostawa! darmowy odbiór w 21 miastach! (6438162012236) ☆

Sven Głośniki komputerowe ms-2100 black (20100218) szybka dostawa! darmowy odbiór w 21 miastach! (6438162012236) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sven
 • Nazwa produktu: Sven Głośniki komputerowe ms-2100 black (20100218) szybka dostawa! darmowy odbiór w 21 miastach! (6438162012236)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5812ba95902e512fd0b35555
 • ID kategorii: 160

☆ Sven Głośniki komputerowe ms-2100 black (20100218) szybka dostawa! darmowy odbiór w 21 miastach! (6438162012236) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Dekodery dźwięku:brak;Najniższa częstotliwość:40 Hz;Ekranowanie magnetyczne:tak;Najwyższa częstotliwość:20 kHz;Gwarancja:24 miesiące;Kod producenta:SV-012236;kolor:czarny;Materiał powłoki zewnętrznej:drewno;Moc głośnika niskotonowego (RMS):50 W;Moc głośnika satelitarnego (RMS):15 W;Moc zestawu RMS:80 W;Pilot:bezprzewodowy;Pilot w pakiecie:tak;typ:głośniki gamingowe;rodzaj podłączenia:przewodowe;typ podłączenia:2 x cinch;wariant podłączenia:przewodowe;wariant zestawu:2.1 - 2 głośniki + głośnik basowy;Wejście analogowe wielokanałowe:nie;Wejście cyfrowe (S/PDIF):nie;Wejście liniowe audio:tak;Wyjście słuchawkowe:nie;Zasilacz:wewnętrzny;Zasilanie:zasilacz wewnętrzny;Złącza:RCA x 2


☆ Głośniki z625 marki Logitech ☆

Głośniki z625 marki Logitech Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Głośniki z625 marki Logitech
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 59459e7bb4fd33bf260eb09e
 • ID kategorii: 160

☆ Głośniki z625 marki Logitech - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Dekodery dźwięku:brak;Gwarancja:24 miesiące;barwa:czarny;Materiał powłoki zewnętrznej:tworzywo nienaturalne;Moc głośnika niskotonowego (RMS):130 W;Moc głośnika satelitarnego (RMS):35 W;Moc zestawu RMS:70 W;Opis:atest THX - jakość, na którą można liczyć, te głośniki spełniły rygorystyczne oczekiwania w celu uzyskania atestu THX.;Pilot:brak;Pilot w zestawie:nie;wariant podłączenia:przewodowe;rodzaj podłączenia:2 x cinch, jack 3,5 mm, optyczne;wariant podłączenia:przewodowe;typ zestawu:2.1 - 2 głośniki + głośnik basowy;Wejście analogowe wielokanałowe:nie;Wejście cyfrowe (S/PDIF):tak;Wejście liniowe audio:tak;Wyjście słuchawkowe:tak;Zasilacz:wewnętrzny;Zasilanie:zasilacz wewnętrzny;Złącza:RCA x 2, optyczne, jack 3,5 mm


☆ Głośniki BLOW 2.1 MS-27 (5900804109938) ☆

Głośniki BLOW 2.1 MS-27 (5900804109938) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BLOW
 • Nazwa produktu: Głośniki BLOW 2.1 MS-27 (5900804109938)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62e013fbb256f52db8a3aee9
 • ID kategorii: 160

☆ Głośniki BLOW 2.1 MS-27 (5900804109938) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
GŁOŚNIKI KOMPUTEROWE 2.1

POSTAW NA JAKOŚĆ

Głośniki BLOW MS-27 2.1 to doskonały zestaw charakteryzujący się niezwykle prawidłowym, czystym i głębokim brzmieniem świetnie nadającym się do grania, oglądania filmów oraz słuchania muzyki.

rewelacyjne do notebooków i komputerów PC:

 • Łatwe w przenoszeniu i przechowywaniu,
 • zapewniające solidne i czyste brzmienie,
 • ładnie wyglądają z podświetleniem LED
 • Podłączenie za pomocą wtyczki mni jack 3,5mm, a zasialne z USB
 • Możliwość obsługi smartfonem
Inne Rankingi:  Wzmacniacz gitarowy do 100 zł

duże wykorzystanie

pakiet głośników został wyposażony w:

 1. Port USB
 2. Port kart micro SD
 3. Bluetooth
 4. Radio FM
 5. Wejście AUX

dzięki temu mamy obszerne pole wyboru wyboru nośnika z którego będziemy wybierać muzykę!

prosta OBSŁUGA

Głośnikiem można sterować za pomocą smartfona połączanego dzięki Bluetooth albo przy pomocy panelu sterowania znajdującego się na przodzie urządzenia.

efektownY WYGLĄD

zestaw głośników MS27 jest wyposażony w podświetlenie LED głośnika i przycisków, dzieki temu robi wrażenie w trakcie jego użytkowania.

SPECYFIKACJA technicznA
 • Producent: BLOW
 • Symbol: MS27
 • Zasilanie: USB 5V DC
 • Moc: 16W 10W woofer + 2x3W głośniki
 • Obsługa kart micro SD do 32GB
 • Bluetooth
 • Radio FM
 • MP3
 • Wejście AUX
 • Port USB
 • Impedancja: 4 Ohm
 • Stosunek sygnału do szumu 60db
 • Pasmo przenoszenia 200Hz - 18 000HzNajtańsze głośniki komputerowe 2 1 – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników komputerowych 2 1. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ głośniki stacatto 2.0 tp102 marki Esperanza ☆

głośniki stacatto 2.0 tp102 marki Esperanza Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: głośniki stacatto 2.0 tp102 marki Esperanza
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 57c9a8ca0a3d5f57361630ae
 • ID kategorii: 160

☆ głośniki stacatto 2.0 tp102 marki Esperanza - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
 • atrybuty uzupełniające: wejście mini jack 3,5 mmwyjście słuchawkowe
 • Kod producenta: TP102
 • Kolor: czarno/srebrny
 • Kolor główny: Czarny
 • Kolumny frontowe - impedancja: 4 Ohm
 • Kolumny frontowe - moc: 2 W
 • Kolumny frontowe - rozmiary: 73x45x170 mm
 • liczba głośników: 2.0
 • Materiał wykonania: Tworzywo nienaturalne
 • Materiał wykonania pokrywy: plastik
 • Moc głośników: 2W
 • Moc wzmacniacza: 1 W
 • Napięcie zasilania: 220-230 V
 • Opis marketingowy: Wysokiej jakości głośniki do notebookw i komputerw stacjonarnych. Mają interesujący wygląd i niezwykle poprawnie prezentują się w połączeniu z monitorami LCD. Wspłpracują ze wszystkimi komputerami mającymi wyjście głośnikowe, odtwarzaczami CD, MP3, M, P4, Walkmanami, grami video itp.
 • typ: dynamiczne
 • typ: Głośnik 2.0
 • Waga z opakowaniem: 0,395 kg
 • Wyjścia/wejścia dźwięku: Słuchawkowe - stereo 3,5 mm

☆ Głośniki komputerowe i-box 2.0 iglsp1 darmowy odbiór w 18 miastach! marki Ibox ☆

Głośniki komputerowe i-box 2.0 iglsp1 darmowy odbiór w 18 miastach! marki Ibox Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ibox
 • Nazwa produktu: Głośniki komputerowe i-box 2.0 iglsp1 darmowy odbiór w 18 miastach! marki Ibox
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 529d801c902e5182d16af8fc
 • ID kategorii: 160

☆ Głośniki komputerowe i-box 2.0 iglsp1 darmowy odbiór w 18 miastach! marki Ibox - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
 • atrybuty uzupełniające: ekranowanie magnetyczne
 • dodatkowe dane: kolor Wiśnia
 • Głośnik niskotonowy (subwoofer): false
 • Głośnik niskotonowy (subwoofer) - impedancja: Nie dotyczy
 • Głośnik niskotonowy (subwoofer) - pasmo przenoszenia: Nie dotyczy do Nie dotyczy
 • Głośnik niskotonowy (subwoofer) - rozmiary: Nie dotyczy
 • Kod producenta: IGLSP1
 • Kolor: brąz
 • Kolor główny: Fioletowy
 • Kolumna centralna: false
 • Kolumna centralna - impedancja: Nie dotyczy
 • Kolumna centralna - moc: Nie dotyczy
 • Kolumna centralna - pasmo przenoszenia: Nie dotyczy do Nie dotyczy
 • Kolumna centralna - wymiary: Nie dotyczy
 • Kolumny frontowe: false
 • Kolumny frontowe - impedancja: Nie dotyczy
 • Kolumny frontowe - moc: Nie dotyczy
 • Kolumny frontowe - pasmo przenoszenia: Nie dotyczy do Nie dotyczy
 • Kolumny frontowe - rozmiary: Nie dotyczy
 • Kolumny satelitarne: true
 • Kolumny satelitarne - moc: 5 W
 • Kolumny satelitarne - pasmo przenoszenia: 30 do 17000 Hz
 • Kolumny satelitarne - wymiary: 74x147x95 mm
 • ilość głośników: 2.0
 • Materiał wykonania: Drewno
 • Moc głośników: 10W
 • Opis marketingowy: Głośniki w systemie 2.0 o stylowym wyglądzie wytworzone z drewna. Wspaniale prezentują się na biurku. Drewniane głośniki gwarantują ładne brzmienie dźwięku.
 • Strona producenta: www.ibox.pl
 • Strona www produktu: http://ibox.pl/glosniki/326-iglsp1.html
 • wariant: pakiet kolumn 2.0
 • Waga: 937 g
 • Waga z opakowaniem: 0,82 kg
 • Wyjścia/wejścia dźwięku: Line In
 • wymiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 165x165x140 mm

☆ Esperanza Głośnik 2.1 USB Cancan, EP153 ☆

Esperanza Głośnik 2.1 USB Cancan, EP153 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Esperanza Głośnik 2.1 USB Cancan, EP153
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6197ff5e5ecf792855c32cc1
 • ID kategorii: 160

☆ Esperanza Głośnik 2.1 USB Cancan, EP153 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Wysokiej jakości stereofoniczne głośniki do notebooków i komputerów stacjonarnych. Zapewniają czyste i naturalne brzmienie dźwięku. Współpracują ze wszystkimi komputerami mającymi wyjście głośnikowe i wyjście USB. Mają wbudowaną regulację basów, tonów wysokich i głośności. Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji zabezpieczają przed elektryzowaniem się i przed generowaniem zakłóceń elektromagnetycznych.

dane technologicznE:
Moc produktywna: 6W
Regulacja: głośności, tonów wysokich i basów
Impedancja: 3?
Zakres częstotliwości: 180Hz-20kHz
Zasilanie: 5V (USB)
Wymagają złącz: USB i wyjście słuchawkowe Mini-Jack 3.5mm
Długość przewodu zasilającego: 1.2m
wymiary subwoofera: 13.0 x 11.5 x 9.5 [cm]
wymiary satelitów: 6.5 x 7.5 x 6.5 [cm]


☆ GŁOŚNIKI I-BOX 2.0 IGLSP1 BLACK, IGLSP1B ☆

GŁOŚNIKI I-BOX 2.0 IGLSP1 BLACK, IGLSP1B Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: GŁOŚNIKI I-BOX 2.0 IGLSP1 BLACK, IGLSP1B
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6238934ad40333acb3ed1503
 • ID kategorii: 160

☆ GŁOŚNIKI I-BOX 2.0 IGLSP1 BLACK, IGLSP1B - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
obfity dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

☆ Blow Zestaw głośników komputerowe ms-26 66-377# 6 w 2.1 ☆

Blow Zestaw głośników komputerowe ms-26 66-377# 6 w 2.1 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BLOW
 • Nazwa produktu: Blow Zestaw głośników komputerowe ms-26 66-377# 6 w 2.1
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 59eb020b902e5108ee097cbe
 • ID kategorii: 160

☆ Blow Zestaw głośników komputerowe ms-26 66-377# 6 w 2.1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

 GŁOŚNIKI KOMPUTEROWE BLOW MS-26 Niesamowicie czyste i konkretne brzmienie Głeboki i dynamiczny bas doskonałe do komputerów PC i laptopów Moc: 11W - 5W woofer + 2 x 3W głośniki Obsługa kart micro SD do 32GB Bluetooth Radio FM MP3 Wejścia mini-jack Port USB Impedancja: 4 Ohm Pasmo przenoszenia 280Hz - 18 000Hz Zasilanie: USB 5V DC POSTAW NA JAKOŚĆ Głośniki BLOW MS-26 to perfekcyjny komplet cechujący się nad wyraz dobrym, czystym i głębokim brzmieniem perfekcyjnie nadającym się do grania, oglądania filmów, a także słuchania muzyki.

perfekcyjne do notebooków i komputerów PC: proste w przenoszeniu i przechowywaniu zapewniające konkretne i czyste brzmienie błyskotliwie wyglądają z podświetleniem LED Podłączenie przy pomocy wtyczki mini jack 3,5mm, a zasilane z USB pokaźne użycie pakiet głośnikow został wyposazony w: Port USB Port kart micro SD Radio FM Wejścia mini-jack Dżieki temu mamy obszerne pole wyboru wyboru nosnika z któego będziemy wybierac muzykę!

ŁATWA OBSŁUGA Głośnikiem można za pomocą panelu sterowania znajdującego się na przodzie urządzenia. SpektakularnY WYGLĄD pakiet głośników MS-26 jest wyposażony w podświetlenie LED głośnika i przycisków, dzięki temu robi wrażenie w trakcie jego wykorzystywania.

SPECYFIKACJA technicznA Producent: BLOW Symbol: MS-26 Zasilanie portu USB 5V Czytnik kart pamięci: max 32GB Sterowanie głośnością Moc: 5w woofer + 2 x 3W głośniki Głośnik: 1 x 3" 2 x 2" Czułość: <500mV Zakres częstotliwości: 200 Hz – 18 KHz Impedancja: 4 Ohm...


☆ Blow głośniki komputerowe 2.0 soundbar ms-28 (5900804116783) ☆

Blow głośniki komputerowe 2.0 soundbar ms-28 (5900804116783) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BLOW
 • Nazwa produktu: Blow głośniki komputerowe 2.0 soundbar ms-28 (5900804116783)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 624651c6d403332786795ca8
 • ID kategorii: 160

☆ Blow głośniki komputerowe 2.0 soundbar ms-28 (5900804116783) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
pakiet GŁOŚNIKÓW KOMPUTEROWYCH
Inne Rankingi:  głośnik stojący

progresywnY WYGLĄD
 • MS-28 są wyekwipowane w PODŚWIETLENIE LED RGB głośników, dzięki czemu robią wrażenie w trakcie ich stosowania.
 • gustowny wygląd powoduje,znakomicie komponują się na biurku z monitorami LCD i innymi akcesoriami.
technika BLUETOOTH

wykorzystanie technologii Bluetooth pozwala na jego bezprzewodowe połączenie z urządzeniem, z którego odtwarzasz muzykę np.:

 • Smartfon
 • Tablet
 • Komputer
KOMPAKTOWY rozmiar
 • rozmiary złożonego zestawu to 365 x 70 x 70 mm - zmieścisz na każdym biurku.

STWÓRZ SOUNDBAR
 • Głośniki MS-28 posiadają zaczep umożliwiający ich połączenie i stworzenie SOUNDBAR.
WYSOKA JAKOŚĆ DŹWIĘKU
 • Wysokiej jakości stereofoniczne głośniki do notebooków i komputerów stacjonarnych.
 • Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji zabezpieczają przed elektryzowaniem się i przed generowaniem zakłóceń elektromagnetycznych.

MOC ZASTOSOWAŃ
 • Złącze Mini Jack 3.5mm pozwala na podłączenie dowolnego źródła dźwięku: PC, laptop, tablet, smartfon, mp3 itp.
 • Złącze USB służy do zasilania głośników - źródłem zasilania może być gniazdo USB w komputerze, notebookie, telewizorze, powerbank lub inne dowolne gniazdo USB 5V.
 • Na głośniku znajduje się panel służący do regulacji głośności i włączenia/wyłączenia.

SPECYFIKACJA technicznA
 • Producent: Blow
 • Model: MS-28
 • postępowy design
 • Czyste i naturalne brzmienie dźwięku
 • Komunikacja BLUETOOTH
 • efektowne podświetlenie LED RGB
 • idealne do komputera, laptopa i telewizora.
 • Zaczepy umożliwiające połączenie i stworzenie SOUNDBARA
 • Moc RMS 6W (2x3W)
 • Głośnik: 2 x 2"
 • Sterowanie głośnością
 • Zakres częstotliwości: 60Hz -20kHz
 • Złącze Mini Jack 3.5mm
 • Zasilanie USB 5V
 • Impedancja: 4Ω
 • Długość kabla USB i Mini-jack 1,2 m
 • Waga: 480g
 • rozmiary złożonego zestawu: 365 x 70 x 70 mm


☆ Esperanza GŁOŚNIKI TWIST 2.1 EP123 ☆

Esperanza GŁOŚNIKI TWIST 2.1 EP123 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Esperanza GŁOŚNIKI TWIST 2.1 EP123
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 570effc7902e51d2bc28aa3e
 • ID kategorii: 160

☆ Esperanza GŁOŚNIKI TWIST 2.1 EP123 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
ESPERANZA TWIST 2.1

Głośniki ESPERANZA TWIST 2.1 to wyśmienity komplet znamionujący się niezwykle korzystnym, czystym i głębokim brzmieniem idealnie nadającym się do grania, oglądania filmów, a także słuchania muzyki.

Dwie satelity stereo, każda o mocy 3W zakończone są kablami wpinanymi w głośnik centralny.

Głośnik basowy umieszczony został w drewnianej obudowie na czterech nóżkach. Ma on kabel USB do podłączenia zasilania głośników i kabel MiniJack 3.5mm do podłączenia źródła dźwięku (komputer, telewizor, konsola, telefon, odtwarzacz mp3)

Na panelu sterowania z tyłu głośnika umieszczone zostało pokrętło regulacji głośności,, a także niebieska dioda oznajmiająca o podłączeniu zasilania i gniazda do podłączenia satelit.

SPECYFIKACJA

 • 3-kanałowy komplet głośników z głośnikiem basowym w drewnianej obudowie
 • Moc RMS 12W
 • Częstotliwość przenoszenia: 60 ~ 20000 Hz
 • zastosowane pokrętło regulacji głośności
 • Drewniana pokrywa głosników
 • Wejście sygnału: wtyk rodzaju jack 3,5mm
 • Zasilanie: USB 5V
 • wymiary satelit: 128x70x81mm
 • rozmiary subwoofera:130x130x150mm
 • Długość kabla zasilającego USB: 1m
 • Długość kabla sygnałowego mini Jack subwoofera: 1m
 • Długość kabla sygnałowego 'chinch' satelit: 1m


☆ Logic Zestaw głośników 2.1 ls-20 czarne ☆

Logic Zestaw głośników 2.1 ls-20 czarne Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logic
 • Nazwa produktu: Logic Zestaw głośników 2.1 ls-20 czarne
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 55c234113754b725d400363c
 • ID kategorii: 160

☆ Logic Zestaw głośników 2.1 ls-20 czarne - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

LS-20 Logic Concept to pakiet głośnikowy 2.1 składający się z dwóch głośników satelitarnych (każdy o mocy 3 Wattów), a także jednego głośnika niskotonowego (o mocy 5 Wattów).
zestaw LS-20 cechuje się wysokiej jakości dźwiękiem oraz ciekawym i postępowym wzornictwem. Logic LS-20 to propozycja dla każdego miłośnika muzyki szukającego niewielkich rozmiarów głośników do komputera stacjonarnego lub laptopa. Dzięki niewielkim wymiarom oraz lekkiej konstrukcji w prosty i wygodny sposób można je przetransportować np. Z miejsca zamieszkania na spotkanie z przyjaciółmi. Umieszczone na frontowej części głośnika niskotonowego dwa pokrętła zezwalają na łatwą regulację głośności całego zestawu, a także pozwalają powiększyć albo obniżyć intensywność podbicia basów. Zasilane przez kabel USB, głośniki zapewniają moc radości wszystkim użytkownikom podczas zabaw przy oglądaniu filmów lub wszelkiej innej multimedialnej rozrywki. Głośniki LS-20 imponują także pod względem estetycznym. Czarny, niebieski albo biały połyskliwy odcień nadaje zestawowi progresywny wygląd.

parametry produktu:
- Wysokiej jakości dźwięk
- niebanalny, postępowy design
- niepokaźne kompaktowe rozmiary
- Wysokiej jakości materiały
- artykuł przystępny w trzech kolorach: czarny, niebieski, biały
- Zasilanie przy pomocy portu USBEAN: 5901885243764
Gwarancja: rękojmia 12 miesięcy
Kod dostawcy: G-Y-0LS20-BLA-2
rodzaj: Komputerowe
System: 2.1
Przeznaczenie: Muzyka
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Regulacja niskich tonów
Moc głośników (sumaryczna): 11 W
Pasmo przenoszenia (min.): 56 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 1 x USB 2.0
Zasilanie: USB 5V
Kolor: Czarny

☆ Rebel comp głośniki komputerowe 2.1 cs-50 - kom1160- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (5901890068444) ☆

Rebel comp głośniki komputerowe 2.1 cs-50 - kom1160- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (5901890068444) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Rebel
 • Nazwa produktu: Rebel comp głośniki komputerowe 2.1 cs-50 - kom1160- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (5901890068444)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6179f7905ecf795ab5d481db
 • ID kategorii: 8329

☆ Rebel comp głośniki komputerowe 2.1 cs-50 - kom1160- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (5901890068444) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

tradycyjny zestaw 2.0 to dla Ciebie za niewiele i szukasz bardziej zaawansowanych rozwiązań? Wybierz głośniki komputerowe z subwooferem CS-50 z linii Rebel Comp. Ten model to idealny dowód na to, że jakość dźwięku laptopa można poprawić niedrogim kosztem.

To, co bez dwóch zdań zasługuje na uwagę to regulacja tonów niskich i wysokich, która umożliwi Ci dobranie brzmienia do Twoich upodobań. Co ważne, równocześnie pokrętła regulacji tonów, jak też pokrętło regulacji głośności znajdują się na przedniej obudowie subwoofera, dzięki czemu są onedostępne i komfortowe korzystanie z komputerowych głośników Rebel.

Wśród zalet modelu CS-50 na pewno można także wymienić, iż są to głośniki komputerowe na USB.

Oznacza to, że nie musisz podłączać ich na dodatek do gniazdka sieciowego. Komplet głośników do komputera CS-50 przypadnie do gustu zwłaszcza tym, którzy cenią tradycyjny design. Smukła, czarna pokrywa to gwarancja, iż model będzie znakomitym uzupełnieniem Twojego gabinetu.

Regulacja głośności, basu i sopranów

Moc: 5 W (subwoofer) 2 x 3 W (głośniki)

THD: 10%

Stosunek S/N: >80 dB

Pasmo przenoszenia: 45 Hz ~ 16 kHz

Impedancja: 4 Ohm

Zasilanie: USB 5 V

Długość przewodu: 140 cm

wymiar subwoofera: 102 x 155 x 106 mm

wymiar głośnika: 66 x 89 x 60 mm


☆ Głośniki Defender V11 11W USB 2.1 (4714033651110) ☆

Głośniki Defender V11 11W USB 2.1 (4714033651110) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: defender
 • Nazwa produktu: Głośniki Defender V11 11W USB 2.1 (4714033651110)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d88a959d40333dca03173dd
 • ID kategorii: 160

☆ Głośniki Defender V11 11W USB 2.1 (4714033651110) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Gniazda / komunikacja: Jack 3,5 mm (minijack) USB
Głośnik niskotonowy: tak
informacje uzupełniające: Zasilanie z portu USB
Kolor obudowy: Czarny (Black)
liczba głośników: 3
Moc głośnika niskotonowego (RMS): 5.0 W
Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): 4.0 W
Moc głośników satelitarnych (RMS, łącznie): 6.0 W
Opis ogólny: Głośniki Defender V11 11W USB 2.1
Pasmo przenoszenia głośników: 40Hz - 18kHz
Waga (kg): 0.800
zaimplementowany zasilacz: nie
Wyjście słuchawkowe: nie

EAN: 4714033651110
Gwarancja: 24 m
Głębokość: 11 cm
Kod Producenta: 65111
Szerokość: 16 cm
Waga: 0.88 kg
Wysokość: 21 cm