głośnik marshall acton

Ranking głośników marshall acton – sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników marshall acton. Ranking zawierający polecane głośniki marshall acton jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Głośnik acton ii marki Marshall ☆

Głośnik acton ii marki Marshall Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Marshall
 • Nazwa produktu: Głośnik acton ii marki Marshall
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c94fff7b256f5dc85de3130
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik acton ii marki Marshall - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Marshall GŁOŚNIK ACTON II Bluetooth Czarny niewiele znaczący GŁOŚNIK, ale O solidnYM BRZMIENIU Acton II jest najmniejszym spośród głośników Marshalla, lecz nie można dać się zwieść pozorom. Ten dynamiczny, kompaktowy głośnik zaopatrzony jest w trzy zaprojektowane specjalnie dla niego wzmacniacze klasy D wspomagające podwójne głośniki wysokotonowe i subwoofer, gwarantując dźwięk, który w niczym nie ustępuje brzmieniu obszernych głośników.

gwarantuje korzystnie zbalansowane, solidne wrażenia dźwiękowe, a mimo to posiada się w najdrobniejszych przestrzeniach. Dzięki technice Bluetooth 5.0 głośnik zezwala na odtwarzanie muzyki w idealnym, stereofonicznym brzmieniu bez konieczności używania kabli.

mocną drewnianą ramę głośnika Acton II zdobią tradycyjne detale specyficzne dla Marshalla, takie jak dekoratywna winylowa obudowa, wyróżniający się próg oraz kultowe logo. Na przednim panelu głośnika znajduje się mosiężna płyta, na której widnieje dumnie data założenia firmy – rok 1962, jako lekki ukłon w stronę tradycji firmy i ponad pięćdziesięciu lat niezrównanego brzmienia.

FUNKCJE świetnY DŹWIĘK Acton II jest najmniejszym spośród głośnikowi Marshalla, lecz nie można dać się zwieść pozorom. Gwarantuje należycie zbalansowane, potężne wrażenia dźwiękowe, a mimo to zawiera się w najdrobniejszych przestrzeniach.

Ten dynamiczny, kompaktowy głośnik wyekwipowany jest w trzy zaprojektowane specjalnie dla niego wzmacniacze klasy D wspomagające podwójne głośniki wysokotonowe i subwoofer. Drewniana budowa obudowy zagwarantuje ciepłe, naturalne brzmienie, a system bass reflex jest zaopatrzony w port rozszerzający siłę dźwięku przy niskich częstotliwościach.

POŁĄCZENIE BEZPRZEWODOWE DZIĘKI technologii BLUETOOTH 5.0 Ciesz się nieprzerwanie swobodą poruszania się po domu i słuchania muzyki dzięki technice Bluetooth 5.0. Technika Bluetooth 5.0 zagwarantuje bezstratne, bezprzewodowe przesyłanie dźwięku w zasięgu do 30 stóp (10 metrów) przy zachowaniu łączności.

Możesz teraz ze smartfona, tabletu lub komputera obsługującego technologię Bluetooth przesyłać muzykę bezprzewodowo prosto do głośnika bez konieczności użytkowania kabli. Podziel się swoją muzyką żeby udostępnić dźwięk drugiej osobie podczas słuchania muzyki, starczy podłączyć wtyczkę do wolnego gniazda 3,5 mm.

Inne Rankingi:  Wzmacniacz anteny satelitarnej

KULTOWY DESIGN mocną drewnianą ramę tego głośnika zdobią tradycyjne szczegóły charakterystyczne dla Marshalla, takie jak dekoracyjna winylowa obudowa, uwydatniający się próg oraz kultowe logo. Na przednim panelu głośnika znajduje się mosiężna płyta, na której widnieje data założenia marki – rok 1962, jako lekki ukłon w stronę tradycji firmy i ponad pięćdziesięciu lat niesłychanego brzmienia.

Głośnik będzie dumnie prezentował się w każdym pokoju. PrzypasowanIE DŹWIĘKU DO POTRZEB UŻYTKOWNIKA dopasuj brzmienie do swych wymagań. W aplikacji Marshall Bluetooth lub za pomocą analogowych pokręteł na górnym panelu głośnika możesz opt...


☆ MARSHALL głośnik Acton II, biały ☆

MARSHALL głośnik Acton II, biały Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MARSHALL
 • Nazwa produktu: MARSHALL głośnik Acton II, biały
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ca7389d3754b742e870da7a
 • ID kategorii: 10815

☆ MARSHALL głośnik Acton II, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:nie;Bluetooth:tak;Czas ładowania do:0 h;Czas pracy do:0 h;Czytnik kart pamięci:nie;Efekty świetlne:nie;Gwarancja:12 miesięcy;informacje dodatkowe:regulacja tonów niskich i wysokich;Karaoke:nie;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:biały;Kolor:biały;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Moc:60 W;Model (wariantowanie):Marshall Action II;Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami:nie;NFC:nie;oporność na zachlapanie:nie;nadaje się do:urządzenia ze złączem 3,5 mm jack, urządzenia z Bluetooth;pojemność akumulatora:0 mAh;Powerbank:nie;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile);Przeznaczenie:głośnik stacjonarny;rodzaj:głośnik Bluetooth;Waga:2850 g;wbudowane radio:nie;zastosowany mikrofon:nie;Wersja Bluetooth:Bluetooth 5.0;Wi-Fi:nie;wymiary:260 x 160 x 150 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, karta gwarancyjna;Zasilanie:sieciowe;Złącza:wejście liniowe audio AUX...


☆ Acton ii bluetooth czarny głośnik bluetooth marki Marshall ☆

Acton ii bluetooth czarny głośnik bluetooth marki Marshall Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Marshall
 • Nazwa produktu: Acton ii bluetooth czarny głośnik bluetooth marki Marshall
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c43b99cb4fd336f18a99c13
 • ID kategorii: 8681

☆ Acton ii bluetooth czarny głośnik bluetooth marki Marshall - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

ten dynamiczny głośnik kompaktowy wyposażony jest w trzy przeznaczone wzmacniacze klasy d, które zasilają jego podwójne głośniki wysokotonowe i subwoofer.korzyści: ten głośnik łączy innowacyjną technikę z kultowym wzornictwem marshalla, aby zapewnić mocny dźwięk przy zachowaniu tradycyjnego wyglądu.

bluetooth 5.0 zapewnia rewelacyjny dźwięk bezprzewodowy w zasięgu do 10 metrów. Przystosuj swoją muzykę do swoich wymagań za pomocą aplikacji marshall bluetooth albo analogowych przycisków na górnym panelu głośnika.

podłącz się z wejściem 3,5 mm, by uzyskać analogowy odbiór dźwięku. Funkcja multi-host, dzięki temu można prosto łączyć się i przełączać między dwoma urządzeniami bluetooth.

Inne Rankingi:  głośnik przenośny philips


Najtańsze głośniki marshall acton – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników marshall acton. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Głośnik acton ii marki Marshall ☆

Głośnik acton ii marki Marshall Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Marshall
 • Nazwa produktu: Głośnik acton ii marki Marshall
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c94fff7b256f5dc85de3130
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik acton ii marki Marshall - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Marshall GŁOŚNIK ACTON II Bluetooth Czarny nieduży GŁOŚNIK, ale O konkretnYM BRZMIENIU Acton II jest najmniejszym spośród głośników Marshalla, lecz nie można dać się zwieść pozorom. Ten dynamiczny, kompaktowy głośnik wyekwipowany jest w trzy zaprojektowane specjalnie dla niego wzmacniacze klasy D wspomagające podwójne głośniki wysokotonowe i subwoofer, zapewniając dźwięk, który w niczym nie ustępuje brzmieniu obszernych głośników.

gwarantuje prawidłowo zbalansowane, konkretne wrażenia dźwiękowe, a mimo to mieści się w najdrobniejszych przestrzeniach. Dzięki technice Bluetooth 5.0 głośnik zezwala na odtwarzanie muzyki w wspaniałym, stereofonicznym brzmieniu bez konieczności używania kabli.

solidną drewnianą ramę głośnika Acton II zdobią tradycyjne detale specyficzne dla Marshalla, takie jak dekoratywna winylowa pokrywa, uwydatniający się próg, a także kultowe logo. Na przednim panelu głośnika znajduje się mosiężna płyta, na której widnieje dumnie data założenia marki – rok 1962, jako lekki ukłon w stronę tradycji producenta i ponad pięćdziesięciu lat niesłychanego brzmienia.

FUNKCJE rewelacyjnY DŹWIĘK Acton II jest najmniejszym spośród głośnikowi Marshalla, lecz nie można dać się zwieść pozorom. Zagwarantuje korzystnie zbalansowane, konkretne wrażenia dźwiękowe, a mimo to posiada się w najdrobniejszych przestrzeniach.

Ten dynamiczny, kompaktowy głośnik wyposażony jest w trzy zaprojektowane specjalnie dla niego wzmacniacze klasy D wspomagające podwójne głośniki wysokotonowe i subwoofer. Drewniana budowa obudowy gwarantuje ciepłe, naturalne brzmienie, a system bass reflex jest zaopatrzony w port zwiększający siłę dźwięku przy niskich częstotliwościach.

POŁĄCZENIE BEZPRZEWODOWE DZIĘKI technologii BLUETOOTH 5.0 Ciesz się nieprzerwanie swobodą poruszania się po domu i słuchania muzyki dzięki technice Bluetooth 5.0. Technologia Bluetooth 5.0 gwarantuje bezstratne, bezprzewodowe przesyłanie dźwięku w zasięgu do 30 stóp (10 metrów) przy zachowaniu łączności.

Możesz dzisiaj ze smartfona, tabletu albo komputera obsługującego technikę Bluetooth przesyłać muzykę bezprzewodowo prosto do głośnika bez konieczności wykorzystywania kabli. Podziel się swoją muzyką żeby udostępnić dźwięk drugiej osobie podczas słuchania muzyki, wystarczy podłączyć wtyczkę do wolnego gniazda 3,5 mm.

Inne Rankingi:  mikrofon do instrumentów dęte

KULTOWY DESIGN solidną drewnianą ramę tego głośnika zdobią tradycyjne detale typowe dla Marshalla, takie jak dekoratywna winylowa obudowa, wyróżniający się próg, a także kultowe logo. Na przednim panelu głośnika znajduje się mosiężna płyta, na której widnieje data założenia producenta – rok 1962, jako lekki ukłon w stronę tradycji marki i ponad pięćdziesięciu lat niezrównanego brzmienia.

Głośnik będzie dumnie prezentował się w każdym pokoju. DobranIE DŹWIĘKU DO POTRZEB UŻYTKOWNIKA dopasuj brzmienie do swych wymagań. W aplikacji Marshall Bluetooth lub przy pomocy analogowych pokręteł na górnym panelu głośnika możesz opt...


☆ MARSHALL głośnik Acton II, biały ☆

MARSHALL głośnik Acton II, biały Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MARSHALL
 • Nazwa produktu: MARSHALL głośnik Acton II, biały
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ca7389d3754b742e870da7a
 • ID kategorii: 10815

☆ MARSHALL głośnik Acton II, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:nie;Bluetooth:tak;Czas ładowania do:0 h;Czas pracy do:0 h;Czytnik kart pamięci:nie;Efekty świetlne:nie;Gwarancja:12 miesięcy;informacje uzupełniające:regulacja tonów niskich i wysokich;Karaoke:nie;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:biały;Kolor:biały;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Moc:60 W;Model (wariantowanie):Marshall Action II;Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami:nie;NFC:nie;wytrzymałość na zachlapanie:nie;nadaje się do:urządzenia ze złączem 3,5 mm jack, urządzenia z Bluetooth;objętość akumulatora:0 mAh;Powerbank:nie;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile);Przeznaczenie:głośnik stacjonarny;rodzaj:głośnik Bluetooth;Waga:2850 g;zastosowane radio:nie;zastosowany mikrofon:nie;Wersja Bluetooth:Bluetooth 5.0;Wi-Fi:nie;rozmiary:260 x 160 x 150 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, karta gwarancyjna;Zasilanie:sieciowe;Złącza:wejście liniowe audio AUX...


☆ Acton ii bluetooth czarny głośnik bluetooth marki Marshall ☆

Acton ii bluetooth czarny głośnik bluetooth marki Marshall Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Marshall
 • Nazwa produktu: Acton ii bluetooth czarny głośnik bluetooth marki Marshall
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c43b99cb4fd336f18a99c13
 • ID kategorii: 8681

☆ Acton ii bluetooth czarny głośnik bluetooth marki Marshall - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

ten dynamiczny głośnik kompaktowy zaopatrzony jest w trzy asygnowane wzmacniacze klasy d, które zasilają jego podwójne głośniki wysokotonowe i subwoofer.korzyści: ten głośnik łączy nowoczesną technikę z kultowym wzornictwem marshalla, żeby zapewnić konkretny dźwięk przy zachowaniu klasycznego wyglądu.

bluetooth 5.0 gwarantuje idealny dźwięk bezprzewodowy w zasięgu do 10 metrów. Przystosuj swoją muzykę do swoich wymagań przy pomocy aplikacji marshall bluetooth albo analogowych przycisków na górnym panelu głośnika.

podłącz się z wejściem 3,5 mm, aby uzyskać analogowy odbiór dźwięku. Funkcja multi-host, dzięki temu można z łatwością łączyć się i przełączać pomiędzy dwoma urządzeniami bluetooth.