głośnik marshall acton

Ranking głośników marshall acton – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników marshall acton. Ranking zawierający polecane głośniki marshall acton jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Głośnik acton ii marki Marshall ☆

Głośnik acton ii marki Marshall Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Marshall
 • Nazwa produktu: Głośnik acton ii marki Marshall
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c94fff7b256f5dc85de3130
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik acton ii marki Marshall - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Marshall GŁOŚNIK ACTON II Bluetooth Czarny niewiele znaczący GŁOŚNIK, ale O solidnYM BRZMIENIU Acton II jest najmniejszym spośród głośników Marshalla, lecz nie można dać się zwieść pozorom. Ten dynamiczny, kompaktowy głośnik zaopatrzony jest w trzy zaprojektowane specjalnie dla niego wzmacniacze klasy D wspomagające podwójne głośniki wysokotonowe i subwoofer, gwarantując dźwięk, który w niczym nie ustępuje brzmieniu obszernych głośników.

gwarantuje korzystnie zbalansowane, solidne wrażenia dźwiękowe, a mimo to posiada się w najdrobniejszych przestrzeniach. Dzięki technice Bluetooth 5.0 głośnik zezwala na odtwarzanie muzyki w idealnym, stereofonicznym brzmieniu bez konieczności używania kabli.

mocną drewnianą ramę głośnika Acton II zdobią tradycyjne detale specyficzne dla Marshalla, takie jak dekoratywna winylowa obudowa, wyróżniający się próg oraz kultowe logo. Na przednim panelu głośnika znajduje się mosiężna płyta, na której widnieje dumnie data założenia firmy – rok 1962, jako lekki ukłon w stronę tradycji firmy i ponad pięćdziesięciu lat niezrównanego brzmienia.

FUNKCJE świetnY DŹWIĘK Acton II jest najmniejszym spośród głośnikowi Marshalla, lecz nie można dać się zwieść pozorom. Gwarantuje należycie zbalansowane, potężne wrażenia dźwiękowe, a mimo to zawiera się w najdrobniejszych przestrzeniach.

Ten dynamiczny, kompaktowy głośnik wyekwipowany jest w trzy zaprojektowane specjalnie dla niego wzmacniacze klasy D wspomagające podwójne głośniki wysokotonowe i subwoofer. Drewniana budowa obudowy zagwarantuje ciepłe, naturalne brzmienie, a system bass reflex jest zaopatrzony w port rozszerzający siłę dźwięku przy niskich częstotliwościach.

POŁĄCZENIE BEZPRZEWODOWE DZIĘKI technologii BLUETOOTH 5.0 Ciesz się nieprzerwanie swobodą poruszania się po domu i słuchania muzyki dzięki technice Bluetooth 5.0. Technika Bluetooth 5.0 zagwarantuje bezstratne, bezprzewodowe przesyłanie dźwięku w zasięgu do 30 stóp (10 metrów) przy zachowaniu łączności.

Możesz teraz ze smartfona, tabletu lub komputera obsługującego technologię Bluetooth przesyłać muzykę bezprzewodowo prosto do głośnika bez konieczności użytkowania kabli. Podziel się swoją muzyką żeby udostępnić dźwięk drugiej osobie podczas słuchania muzyki, starczy podłączyć wtyczkę do wolnego gniazda 3,5 mm.

KULTOWY DESIGN mocną drewnianą ramę tego głośnika zdobią tradycyjne szczegóły charakterystyczne dla Marshalla, takie jak dekoracyjna winylowa obudowa, uwydatniający się próg oraz kultowe logo. Na przednim panelu głośnika znajduje się mosiężna płyta, na której widnieje data założenia marki – rok 1962, jako lekki ukłon w stronę tradycji firmy i ponad pięćdziesięciu lat niesłychanego brzmienia.

Głośnik będzie dumnie prezentował się w każdym pokoju. PrzypasowanIE DŹWIĘKU DO POTRZEB UŻYTKOWNIKA dopasuj brzmienie do swych wymagań. W aplikacji Marshall Bluetooth lub za pomocą analogowych pokręteł na górnym panelu głośnika możesz opt...


☆ Głośnik mobilny MARSHALL Acton III Czarny (7340055384940) ☆

Głośnik mobilny MARSHALL Acton III Czarny (7340055384940) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MARSHALL
 • Nazwa produktu: Głośnik mobilny MARSHALL Acton III Czarny (7340055384940)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63c6d75d3754b75340749fa6
 • ID kategorii: 11752
Inne Rankingi:  Głośnik mobilny do 100 zł

☆ Głośnik mobilny MARSHALL Acton III Czarny (7340055384940) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:nie;Bluetooth:tak;Czas ładowania do:0 h;Czas pracy do:0 h;Czytnik kart pamięci:nie;przeznaczona aplikacja:tak;Efekty świetlne:nie;Funkcje:sterowanie z pomocą aplikacji, wzmocnienie basu/dźwięku;Gwarancja:12 miesięcy;informacje dodatkowe:regulacja tonów niskich i wysokich;Zgodność z aplikacją:Marshall Bluetooth;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 7.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji;Karaoke:nie;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:czarny;Kolor:czarny;nadaje się do:Urządzenia przenośne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne dostępne po zainstalowaniu aplikacji;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Moc:60 W;Model (wariantowanie):Marshal Acton III;Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami:nie;NFC:nie;wytrzymałość na zachlapanie:nie;nadaje się do:urządzenia ze złączem 3,5 mm jack, urządzenia z Bluetooth;objętość akumulatora:0 mAh;Powerbank:nie;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile);Przeznaczenie:głośnik stacjonarny;wariant:głośnik Bluetooth;linia:Acton;Waga:2850 g;wbudowane radio:nie;zaimplementowany mikrofon:nie;Wersja Bluetooth:Bluetooth 5.2;Wi-Fi:nie;wymiary:260 x 170 x 150 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi;Zasilanie:sieciowe;Złącza:wejście liniowe audio AUX...


☆ MARSHALL głośnik Acton II, biały ☆

MARSHALL głośnik Acton II, biały Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MARSHALL
 • Nazwa produktu: MARSHALL głośnik Acton II, biały
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ca7389d3754b742e870da7a
 • ID kategorii: 10815

☆ MARSHALL głośnik Acton II, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:nie;Bluetooth:tak;Czas ładowania do:0 h;Czas pracy do:0 h;Czytnik kart pamięci:nie;Efekty świetlne:nie;Gwarancja:12 miesięcy;informacje dodatkowe:regulacja tonów niskich i wysokich;Karaoke:nie;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:biały;Kolor:biały;nadaje się do:Urządzenia mobilne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluetooth;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Moc:60 W;Model (wariantowanie):Marshall Action II;Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami:nie;NFC:nie;odporność na zachlapanie:nie;pasuje do:urządzenia ze złączem 3,5 mm jack, urządzenia z Bluetooth;objętość akumulatora:0 mAh;Powerbank:nie;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile);Przeznaczenie:głośnik stacjonarny;wariant:głośnik Bluetooth;Waga:2850 g;wbudowane radio:nie;zastosowany mikrofon:nie;Wersja Bluetooth:Bluetooth 5.0;Wi-Fi:nie;rozmiary:260 x 160 x 150 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, karta gwarancyjna;Zasilanie:sieciowe;Złącza:wejście liniowe audio AUX...


☆ Acton ii bluetooth czarny głośnik bluetooth marki Marshall ☆

Acton ii bluetooth czarny głośnik bluetooth marki Marshall Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Marshall
 • Nazwa produktu: Acton ii bluetooth czarny głośnik bluetooth marki Marshall
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c43b99cb4fd336f18a99c13
 • ID kategorii: 8681

☆ Acton ii bluetooth czarny głośnik bluetooth marki Marshall - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

ten dynamiczny głośnik kompaktowy wyposażony jest w trzy przeznaczone wzmacniacze klasy d, które zasilają jego podwójne głośniki wysokotonowe i subwoofer.korzyści: ten głośnik łączy innowacyjną technikę z kultowym wzornictwem marshalla, aby zapewnić mocny dźwięk przy zachowaniu tradycyjnego wyglądu.

bluetooth 5.0 zapewnia rewelacyjny dźwięk bezprzewodowy w zasięgu do 10 metrów. Przystosuj swoją muzykę do swoich wymagań za pomocą aplikacji marshall bluetooth albo analogowych przycisków na górnym panelu głośnika.

podłącz się z wejściem 3,5 mm, by uzyskać analogowy odbiór dźwięku. Funkcja multi-host, dzięki temu można prosto łączyć się i przełączać między dwoma urządzeniami bluetooth.


☆ Marshall Głośnik mobilny acton iii brązowy ☆

Marshall Głośnik mobilny acton iii brązowy Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MARSHALL
 • Nazwa produktu: Marshall Głośnik mobilny acton iii brązowy
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63f5084db256f5bd7852199d
 • ID kategorii: 11752

☆ Marshall Głośnik mobilny acton iii brązowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Acton III ma jeszcze szerszą scenę dźwiękową niż jego poprzednik, dostarczając wypełniający wnętrze dźwięk sygnowany poprzez Marshalla, który został ponownie zaprojektowany dla bardziej wciągającego doświadczenia. Nowa generacja Acton ma głośniki wysokotonowe ustawione pod kątem na zewnątrz i zaktualizowane falowody, aby zapewnić konsekwentnie solidny dźwięk, który jest tak znaczny, że goni cię po całym pokoju. Acton III wyekwipowano również w funkcję Dynamic Loudness, która dostosowuje balans tonalny dźwięku, aby zapewnić, iż muzyka brzmi idealnie przy każdej głośności....


Najtańsze głośniki marshall acton – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników marshall acton. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

Inne Rankingi:  Zestaw głośnikowy Auna

☆ Głośnik acton ii marki Marshall ☆

Głośnik acton ii marki Marshall Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Marshall
 • Nazwa produktu: Głośnik acton ii marki Marshall
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c94fff7b256f5dc85de3130
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik acton ii marki Marshall - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Marshall GŁOŚNIK ACTON II Bluetooth Czarny nieduży GŁOŚNIK, ale O konkretnYM BRZMIENIU Acton II jest najmniejszym spośród głośników Marshalla, lecz nie można dać się zwieść pozorom. Ten dynamiczny, kompaktowy głośnik wyekwipowany jest w trzy zaprojektowane specjalnie dla niego wzmacniacze klasy D wspomagające podwójne głośniki wysokotonowe i subwoofer, zapewniając dźwięk, który w niczym nie ustępuje brzmieniu obszernych głośników.

gwarantuje prawidłowo zbalansowane, konkretne wrażenia dźwiękowe, a mimo to mieści się w najdrobniejszych przestrzeniach. Dzięki technice Bluetooth 5.0 głośnik zezwala na odtwarzanie muzyki w wspaniałym, stereofonicznym brzmieniu bez konieczności używania kabli.

solidną drewnianą ramę głośnika Acton II zdobią tradycyjne detale specyficzne dla Marshalla, takie jak dekoratywna winylowa pokrywa, uwydatniający się próg, a także kultowe logo. Na przednim panelu głośnika znajduje się mosiężna płyta, na której widnieje dumnie data założenia marki – rok 1962, jako lekki ukłon w stronę tradycji producenta i ponad pięćdziesięciu lat niesłychanego brzmienia.

FUNKCJE rewelacyjnY DŹWIĘK Acton II jest najmniejszym spośród głośnikowi Marshalla, lecz nie można dać się zwieść pozorom. Zagwarantuje korzystnie zbalansowane, konkretne wrażenia dźwiękowe, a mimo to posiada się w najdrobniejszych przestrzeniach.

Ten dynamiczny, kompaktowy głośnik wyposażony jest w trzy zaprojektowane specjalnie dla niego wzmacniacze klasy D wspomagające podwójne głośniki wysokotonowe i subwoofer. Drewniana budowa obudowy gwarantuje ciepłe, naturalne brzmienie, a system bass reflex jest zaopatrzony w port zwiększający siłę dźwięku przy niskich częstotliwościach.

POŁĄCZENIE BEZPRZEWODOWE DZIĘKI technologii BLUETOOTH 5.0 Ciesz się nieprzerwanie swobodą poruszania się po domu i słuchania muzyki dzięki technice Bluetooth 5.0. Technologia Bluetooth 5.0 gwarantuje bezstratne, bezprzewodowe przesyłanie dźwięku w zasięgu do 30 stóp (10 metrów) przy zachowaniu łączności.

Możesz dzisiaj ze smartfona, tabletu albo komputera obsługującego technikę Bluetooth przesyłać muzykę bezprzewodowo prosto do głośnika bez konieczności wykorzystywania kabli. Podziel się swoją muzyką żeby udostępnić dźwięk drugiej osobie podczas słuchania muzyki, wystarczy podłączyć wtyczkę do wolnego gniazda 3,5 mm.

KULTOWY DESIGN solidną drewnianą ramę tego głośnika zdobią tradycyjne detale typowe dla Marshalla, takie jak dekoratywna winylowa obudowa, wyróżniający się próg, a także kultowe logo. Na przednim panelu głośnika znajduje się mosiężna płyta, na której widnieje data założenia producenta – rok 1962, jako lekki ukłon w stronę tradycji marki i ponad pięćdziesięciu lat niezrównanego brzmienia.

Głośnik będzie dumnie prezentował się w każdym pokoju. DobranIE DŹWIĘKU DO POTRZEB UŻYTKOWNIKA dopasuj brzmienie do swych wymagań. W aplikacji Marshall Bluetooth lub przy pomocy analogowych pokręteł na górnym panelu głośnika możesz opt...


☆ Acton ii bluetooth czarny głośnik bluetooth marki Marshall ☆

Acton ii bluetooth czarny głośnik bluetooth marki Marshall Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Marshall
 • Nazwa produktu: Acton ii bluetooth czarny głośnik bluetooth marki Marshall
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c43b99cb4fd336f18a99c13
 • ID kategorii: 8681

☆ Acton ii bluetooth czarny głośnik bluetooth marki Marshall - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

ten dynamiczny głośnik kompaktowy zaopatrzony jest w trzy asygnowane wzmacniacze klasy d, które zasilają jego podwójne głośniki wysokotonowe i subwoofer.korzyści: ten głośnik łączy nowoczesną technikę z kultowym wzornictwem marshalla, żeby zapewnić konkretny dźwięk przy zachowaniu klasycznego wyglądu.

Inne Rankingi:  Zestaw głośnikowy Defender

bluetooth 5.0 gwarantuje idealny dźwięk bezprzewodowy w zasięgu do 10 metrów. Przystosuj swoją muzykę do swoich wymagań przy pomocy aplikacji marshall bluetooth albo analogowych przycisków na górnym panelu głośnika.

podłącz się z wejściem 3,5 mm, aby uzyskać analogowy odbiór dźwięku. Funkcja multi-host, dzięki temu można z łatwością łączyć się i przełączać pomiędzy dwoma urządzeniami bluetooth.


☆ MARSHALL głośnik Acton II, biały ☆

MARSHALL głośnik Acton II, biały Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MARSHALL
 • Nazwa produktu: MARSHALL głośnik Acton II, biały
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ca7389d3754b742e870da7a
 • ID kategorii: 10815

☆ MARSHALL głośnik Acton II, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:nie;Bluetooth:tak;Czas ładowania do:0 h;Czas pracy do:0 h;Czytnik kart pamięci:nie;Efekty świetlne:nie;Gwarancja:12 miesięcy;informacje uzupełniające:regulacja tonów niskich i wysokich;Karaoke:nie;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:biały;Kolor:biały;pasuje do:Urządzenia mobilne i stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluetooth;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Moc:60 W;Model (wariantowanie):Marshall Action II;Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami:nie;NFC:nie;wytrzymałość na zachlapanie:nie;pasuje do:urządzenia ze złączem 3,5 mm jack, urządzenia z Bluetooth;pojemność akumulatora:0 mAh;Powerbank:nie;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile);Przeznaczenie:głośnik stacjonarny;wariant:głośnik Bluetooth;Waga:2850 g;zastosowane radio:nie;wbudowany mikrofon:nie;Wersja Bluetooth:Bluetooth 5.0;Wi-Fi:nie;rozmiary:260 x 160 x 150 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, karta gwarancyjna;Zasilanie:sieciowe;Złącza:wejście liniowe audio AUX...


☆ Głośnik mobilny MARSHALL Acton III Czarny (7340055384940) ☆

Głośnik mobilny MARSHALL Acton III Czarny (7340055384940) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MARSHALL
 • Nazwa produktu: Głośnik mobilny MARSHALL Acton III Czarny (7340055384940)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63c6d75d3754b75340749fa6
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik mobilny MARSHALL Acton III Czarny (7340055384940) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:nie;Bluetooth:tak;Czas ładowania do:0 h;Czas pracy do:0 h;Czytnik kart pamięci:nie;dedykowana aplikacja:tak;Efekty świetlne:nie;Funkcje:sterowanie z pomocą aplikacji, wzmocnienie basu/dźwięku;Gwarancja:12 miesięcy;dane dodatkowe:regulacja tonów niskich i wysokich;Zgodność z aplikacją:Marshall Bluetooth;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 7.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji;Karaoke:nie;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:czarny;Kolor:czarny;nadaje się do:Urządzenia przenośne i stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne dostępne po zainstalowaniu aplikacji;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Moc:60 W;Model (wariantowanie):Marshal Acton III;Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami:nie;NFC:nie;odporność na zachlapanie:nie;nadaje się do:urządzenia ze złączem 3,5 mm jack, urządzenia z Bluetooth;objętość akumulatora:0 mAh;Powerbank:nie;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile);Przeznaczenie:głośnik stacjonarny;typ:głośnik Bluetooth;linia:Acton;Waga:2850 g;zastosowane radio:nie;wbudowany mikrofon:nie;Wersja Bluetooth:Bluetooth 5.2;Wi-Fi:nie;wymiary:260 x 170 x 150 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi;Zasilanie:sieciowe;Złącza:wejście liniowe audio AUX...


☆ Marshall Głośnik mobilny acton iii brązowy ☆

Marshall Głośnik mobilny acton iii brązowy Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MARSHALL
 • Nazwa produktu: Marshall Głośnik mobilny acton iii brązowy
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63f5084db256f5bd7852199d
 • ID kategorii: 11752

☆ Marshall Głośnik mobilny acton iii brązowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Acton III ma jeszcze szerszą scenę dźwiękową niżeli jego poprzednik, dostarczając wypełniający wnętrze dźwięk sygnowany przez Marshalla, który został ponownie zaprojektowany dla bardziej wciągającego doświadczenia. Nowa generacja Acton posiada głośniki wysokotonowe ustawione pod kątem na zewnątrz i zaktualizowane falowody, żeby zapewnić konsekwentnie konkretny dźwięk, który jest tak spory, że goni cię po całym pokoju. Acton III wyekwipowano także w funkcję Dynamic Loudness, która dostosowuje balans tonalny dźwięku, by zapewnić, iż muzyka brzmi nadzwyczajnie przy każdej głośności....