głośnik marshall woburn

Ranking głośników marshall woburn – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników marshall woburn. Ranking zawierający polecane głośniki marshall woburn jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Głośnik Marshall Woburn II ☆

Głośnik Marshall Woburn II Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Marshall
 • Nazwa produktu: Głośnik Marshall Woburn II
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c94fcd53754b796e7fe9080
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Marshall Woburn II - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

MARSHALL GŁOŚNIK BLUETOOTH WOBURN II Black znikomy GŁOŚNIK, lecz O mocnYM BRZMIENIU GŁOŚNIK WOBURN II zapewnia DŹWIĘK, KTÓRY DAJE WRAŻENIE UCZESTNICTWA W KONCERCIE. TO starannIE stworzonE URZĄDZENIE gwarantującE specyficznE BRZMIENIE MARSHALLA.

WOBURN II TO NAJWIĘKSZY GŁOŚNIK Z RODZINY GŁOŚNIKÓW MARSHALLA, KTÓRY proponujE mocnE BRZMIENIE I CZYSTO ODTWARZA nawet NAJWYŻSZE SOPRANY, rewelacyjnie RADZI SOBIE Z NAJNIŻSZYMI BASAMI I gwarantuje WYRAZISTE I REALISTYCZNE BRZMIENIE TONÓW przeciętnych.

OBYDWA 1-CALOWE GŁOŚNIKI WYSOKOTONOWE I PODWÓJNE 5,25-CALOWE SUBWOOFERY posiadają jednostkowE WZMACNIACZE KLASY D O MOCY CAŁKOWITEJ 110 WATÓW. DZIĘKI technice BLUETOOTH 5.0 I QUALCOMM® aptX™ GŁOŚNIK pozwala na ODTWARZANIE MUZYKI W CUDOWNYM, STEREOFONICZNYM BRZMIENIU.

FUNKCJE nieprzeciętnY DŹWIĘK Głośnik Woburn II czysto odtwarza nawet najwyższe soprany, znakomicie radzi sobie z najniższymi basami i gwarantuje wyraziste i realistyczne brzmienie tonów średnich. Obydwa 1-calowe głośniki wysokotonowe i podwójne 5,25-calowe subwoofery posiadają indywidualne wzmacniacze klasy D o mocy całkowitej 110 watów.

Drewniana konstrukcja obudowy zapewnia ciepłe, naturalne brzmienie, a system bass reflex jest wyekwipowany w port rozszerzający siłę dźwięku przy niskich częstotliwościach POŁĄCZENIE BEZPRZEWODOWE DZIĘKI technologii BLUETOOTH 5.0 Ciesz się nieprzerwanie swobodą poruszania się po domu i słuchania muzyki dzięki technice Bluetooth 5.0 i aptX.

technologia Bluetooth 5.0 gwarantuje bezstratne, bezprzewodowe przesyłanie dźwięku w zasięgu do 30 stóp (10 metrów) przy zachowaniu łączności. Możesz dzisiaj ze smartfona, tabletu lub komputera obsługującego technikę Bluetooth przesyłać muzykę bezprzewodowo prosto do głośnika bez konieczności wykorzystywania kabli.

KULTOWY DESIGN konkretną drewnianą ramę tego głośnika zdobią klasyczne detale standardowe dla Marshalla, takie jak ozdobna winylowa pokrywa, wyróżniający się próg i kultowe logo. Na przednim panelu głośnika znajduje się mosiężna płyta, na której widnieje data założenia firmy – rok 1962, jako lekki ukłon w stronę tradycji marki i ponad pięćdziesięciu lat niespotykanego brzmienia.

Głośnik będzie dumnie prezentował się w każdym pokoju. DobranIE DŹWIĘKU DO POTRZEB UŻYTKOWNIKA przypasuj brzmienie do swych wymagań. W aplikacji Marshall Bluetooth lub przy pomocy analogowych pokręteł na górnym panelu głośnika możesz stosownie zjednoczyć dźwięk do warunków panujących w pomieszczeniu, w którym się znajdujesz.

Inne Rankingi:  Wzmacniacz słuchawkowy do 150 zł

Możesz regulować głośność i wysokie i niskie tony za pomocą mosiężnych pokręteł lub korzystając z aplikacji Marshall Bluetooth z zastosowanym korektorem dźwięku na wypadek, gdyby głośnik nie był pod ręką.

przypasowanIE DŹWIĘKU DO POTRZEB UŻYTKOWNIKA przystosuj brzmienie do swoich wymagań. W aplikacji Marshall Bluetooth albo za pomocą analogowych pokręteł na górnym panelu głośnika możesz stosownie zbratać dźwięk do warun...


☆ Marshall Głośnik mobilny woburn iii czarny ☆

Marshall Głośnik mobilny woburn iii czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MARSHALL
 • Nazwa produktu: Marshall Głośnik mobilny woburn iii czarny
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63ddfacdb256f57a425310e0
 • ID kategorii: 11752

☆ Marshall Głośnik mobilny woburn iii czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:nie;Bluetooth:tak;Czas ładowania do:0 h;Czas pracy do:0 h;Czytnik kart pamięci:nie;dedykowana aplikacja:tak;Efekty świetlne:nie;Funkcje:sterowanie z pomocą aplikacji, wzmocnienie basu/dźwięku;Gwarancja:12 miesięcy;dane dopełniające:funkcja Dynamic Loudness, regulacja tonów niskich i wysokich, tryb nocny;Zgodność z aplikacją:Marshall Bluetooth;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 7.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji;Karaoke:nie;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:czarny;Kolor:czarny;nadaje się do:Urządzenia mobilne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne dostępne po zainstalowaniu aplikacji;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Moc:150 W;Model (wariantowanie):Marshall Woburn III;Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami:nie;NFC:nie;odporność na zachlapanie:nie;nadaje się do:urządzenia ze złączem 3,5 mm jack, urządzenia z Bluetooth, komputery i notebooky, iOS/Android;pojemność akumulatora:0 mAh;Powerbank:nie;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile);Przeznaczenie:głośnik stacjonarny;rodzaj:głośnik Bluetooth;Waga:7450 g;zastosowane radio:nie;wbudowany mikrofon:nie;Wersja Bluetooth:Bluetooth 5.2;Wi-Fi:nie;rozmiary:400 x 317 x 203 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi;Zasilanie:sieciowe;Złącza:wejście liniowe audio AUX, HDMI, wejście liniowe audio RCA...


☆ Marshall Woburn iii czarny głośnik bluetooth ☆

Marshall Woburn iii czarny głośnik bluetooth Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Marshall
 • Nazwa produktu: Marshall Woburn iii czarny głośnik bluetooth
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 643f5992902e51b2ef319c5a
 • ID kategorii: 8681

☆ Marshall Woburn iii czarny głośnik bluetooth - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
największy głośnik marshalla, woburn iii otrzymał nowy trójdrożny systemem przetworników, który gwarantuje pokaźniejszą krystaliczność, niezależnie od tego, czy używasz go jako domowego sprzętu audio, czy jako głośnika telewizyjnego. Korzyści: ten głośnik łączy postępową technologię z kultowym wzornictwem marshalla, żeby zapewnić solidny dźwięk przy zachowaniuklasycznego wyglądu. Ciesz się nieprzerwanie swobodą poruszania się po domu i słuchania muzyki dzięki technologii bluetooth 5.2. Woburn iii jest również gotowy na przyszłą technologię bluetooth. Będzie dostarczać funkcje bluetooth nowej generacji, gdy tylko będą dostępne. Aktualizacje over the air (ota) za pośrednictwem aplikacji zapewniają, że twój głośnik jest zawsze na bieżąco z najnowszym oprogramowaniem i funkcjami. Funkcja dynamic loudness dopasowuje równowagę tonalną dźwięku, aby twoja muzyka brzmiała znakomicie przy każdym poziomie głośności. Gdy dopasujesz się przez hdmi, tryb nocny uszczęśliwi sąsiadów, redukując głośniejsze dźwięki, jednocześnie gwarantując, że ciche dźwięki będą nadal słyszalne. Chcąc dostosować dźwięk do swoich potrzeb i wybierać muzykę, można użyć analogowych pokręteł albo aplikacji marshall bluetooth.


Najtańsze głośniki marshall woburn – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników marshall woburn. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

Inne Rankingi:  głośnik na kartę pamięci

☆ Głośnik Marshall Woburn II ☆

Głośnik Marshall Woburn II Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Marshall
 • Nazwa produktu: Głośnik Marshall Woburn II
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c94fcd53754b796e7fe9080
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Marshall Woburn II - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

MARSHALL GŁOŚNIK BLUETOOTH WOBURN II Black nieznaczny GŁOŚNIK, ale O solidnYM BRZMIENIU GŁOŚNIK WOBURN II zagwarantuje DŹWIĘK, KTÓRY DAJE WRAŻENIE UCZESTNICTWA W KONCERCIE. TO starannIE tworzonE URZĄDZENIE zapewniającE charakterystycznE BRZMIENIE MARSHALLA.

WOBURN II TO NAJWIĘKSZY GŁOŚNIK Z RODZINY GŁOŚNIKÓW MARSHALLA, KTÓRY proponujE potężnE BRZMIENIE I CZYSTO ODTWARZA choćby NAJWYŻSZE SOPRANY, świetnie RADZI SOBIE Z NAJNIŻSZYMI BASAMI I zagwarantuje WYRAZISTE I REALISTYCZNE BRZMIENIE TONÓW średnich.

OBYDWA 1-CALOWE GŁOŚNIKI WYSOKOTONOWE I PODWÓJNE 5,25-CALOWE SUBWOOFERY mają indywidualnE WZMACNIACZE KLASY D O MOCY CAŁKOWITEJ 110 WATÓW. DZIĘKI technologii BLUETOOTH 5.0 I QUALCOMM® aptX™ GŁOŚNIK pozwala na ODTWARZANIE MUZYKI W CUDOWNYM, STEREOFONICZNYM BRZMIENIU.

FUNKCJE genialnY DŹWIĘK Głośnik Woburn II czysto odtwarza choćby najwyższe soprany, wspaniale radzi sobie z najniższymi basami i zagwarantuje wyraziste i realistyczne brzmienie tonów średnich. Obydwa 1-calowe głośniki wysokotonowe i podwójne 5,25-calowe subwoofery mają jednostkowe wzmacniacze klasy D o mocy całkowitej 110 watów.

Drewniana konstrukcja obudowy gwarantuje ciepłe, naturalne brzmienie, a system bass reflex jest wyekwipowany w port powiększający siłę dźwięku przy niskich częstotliwościach POŁĄCZENIE BEZPRZEWODOWE DZIĘKI technologii BLUETOOTH 5.0 Ciesz się nieprzerwanie swobodą poruszania się po domu i słuchania muzyki dzięki technologii Bluetooth 5.0 i aptX.

technologia Bluetooth 5.0 zapewnia bezstratne, bezprzewodowe przesyłanie dźwięku w zasięgu do 30 stóp (10 metrów) przy zachowaniu łączności. Możesz teraz ze smartfona, tabletu lub komputera obsługującego technikę Bluetooth przesyłać muzykę bezprzewodowo prosto do głośnika bez konieczności użytkowania kabli.

KULTOWY DESIGN konkretną drewnianą ramę tego głośnika zdobią konwencjonalne detale charakterystyczne dla Marshalla, takie jak dekoracyjna winylowa pokrywa, akcentujący się próg i kultowe logo. Na przednim panelu głośnika znajduje się mosiężna płyta, na której widnieje data założenia producenta – rok 1962, jako lekki ukłon w stronę tradycji marki i ponad pięćdziesięciu lat niesłychanego brzmienia.

Głośnik będzie dumnie prezentował się w każdym pokoju. DopasowanIE DŹWIĘKU DO POTRZEB UŻYTKOWNIKA przypasuj brzmienie do swych wymagań. W aplikacji Marshall Bluetooth albo za pomocą analogowych pokręteł na górnym panelu głośnika możesz odpowiednio połączyć dźwięk do warunków panujących w pomieszczeniu, w którym się znajdujesz.

Inne Rankingi:  Głośnik 5.1 do 800 zł

Możesz regulować głośność, a także wysokie i niskie tony za pomocą mosiężnych pokręteł albo korzystając z aplikacji Marshall Bluetooth z zaimplementowanym korektorem dźwięku na wypadek, gdyby głośnik nie był pod ręką.

dobranIE DŹWIĘKU DO POTRZEB UŻYTKOWNIKA dostosuj brzmienie do swoich wymagań. W aplikacji Marshall Bluetooth albo przy pomocy analogowych pokręteł na górnym panelu głośnika możesz optymalnie zespolić dźwięk do warun...


☆ Marshall Woburn iii czarny głośnik bluetooth ☆

Marshall Woburn iii czarny głośnik bluetooth Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Marshall
 • Nazwa produktu: Marshall Woburn iii czarny głośnik bluetooth
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 643f5992902e51b2ef319c5a
 • ID kategorii: 8681

☆ Marshall Woburn iii czarny głośnik bluetooth - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
największy głośnik marshalla, woburn iii otrzymał nowy trójdrożny systemem przetworników, który zagwarantuje pokaźniejszą przejrzystość, niezależnie od tego, czy używasz go jako domowego sprzętu audio, czy jako głośnika telewizyjnego. Korzyści: ten głośnik łączy innowacyjną technikę z kultowym wzornictwem marshalla, żeby zapewnić mocny dźwięk przy zachowaniuklasycznego wyglądu. Ciesz się nieustannie swobodą poruszania się po domu i słuchania muzyki dzięki technice bluetooth 5.2. Woburn iii jest również gotowy na przyszłą technologię bluetooth. Będzie dostarczać funkcje bluetooth nowej generacji, gdy tylko będą dostępne. Aktualizacje over the air (ota) za pośrednictwem aplikacji zapewniają, że twój głośnik jest za każdym razem na bieżąco z najnowszym oprogramowaniem i funkcjami. Funkcja dynamic loudness dostosowuje równowagę tonalną dźwięku, aby twoja muzyka brzmiała wspaniale przy każdym poziomie głośności. Gdy zwiążesz się poprzez hdmi, tryb nocny uszczęśliwi sąsiadów, redukując głośniejsze dźwięki, równocześnie gwarantując, iż ciche dźwięki będą nadal słyszalne. Chcąc przystosować dźwięk do swych potrzeb i wybierać muzykę, można zastosować analogowych pokręteł albo aplikacji marshall bluetooth.

☆ Marshall Głośnik mobilny woburn iii czarny ☆

Marshall Głośnik mobilny woburn iii czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MARSHALL
 • Nazwa produktu: Marshall Głośnik mobilny woburn iii czarny
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63ddfacdb256f57a425310e0
 • ID kategorii: 11752

☆ Marshall Głośnik mobilny woburn iii czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:nie;Bluetooth:tak;Czas ładowania do:0 h;Czas pracy do:0 h;Czytnik kart pamięci:nie;przeznaczona aplikacja:tak;Efekty świetlne:nie;Funkcje:sterowanie z pomocą aplikacji, wzmocnienie basu/dźwięku;Gwarancja:12 miesięcy;informacje uzupełniające:funkcja Dynamic Loudness, regulacja tonów niskich i wysokich, tryb nocny;Zgodność z aplikacją:Marshall Bluetooth;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 7.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji;Karaoke:nie;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:czarny;Kolor:czarny;pasuje do:Urządzenia przenośne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne dostępne po zainstalowaniu aplikacji;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Moc:150 W;Model (wariantowanie):Marshall Woburn III;Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami:nie;NFC:nie;odporność na zachlapanie:nie;pasuje do:urządzenia ze złączem 3,5 mm jack, urządzenia z Bluetooth, komputery i laptopy, iOS/Android;pojemność akumulatora:0 mAh;Powerbank:nie;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile);Przeznaczenie:głośnik stacjonarny;wariant:głośnik Bluetooth;Waga:7450 g;wbudowane radio:nie;wbudowany mikrofon:nie;Wersja Bluetooth:Bluetooth 5.2;Wi-Fi:nie;wymiary:400 x 317 x 203 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi;Zasilanie:sieciowe;Złącza:wejście liniowe audio AUX, HDMI, wejście liniowe audio RCA...