głośnik marshall woburn

Ranking głośników marshall woburn – sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników marshall woburn. Ranking zawierający polecane głośniki marshall woburn jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Głośnik Marshall Woburn II ☆

Głośnik Marshall Woburn II Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Marshall
 • Nazwa produktu: Głośnik Marshall Woburn II
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c94fcd53754b796e7fe9080
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Marshall Woburn II - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

MARSHALL GŁOŚNIK BLUETOOTH WOBURN II Black znikomy GŁOŚNIK, lecz O mocnYM BRZMIENIU GŁOŚNIK WOBURN II zapewnia DŹWIĘK, KTÓRY DAJE WRAŻENIE UCZESTNICTWA W KONCERCIE. TO starannIE stworzonE URZĄDZENIE gwarantującE specyficznE BRZMIENIE MARSHALLA.

WOBURN II TO NAJWIĘKSZY GŁOŚNIK Z RODZINY GŁOŚNIKÓW MARSHALLA, KTÓRY proponujE mocnE BRZMIENIE I CZYSTO ODTWARZA nawet NAJWYŻSZE SOPRANY, rewelacyjnie RADZI SOBIE Z NAJNIŻSZYMI BASAMI I gwarantuje WYRAZISTE I REALISTYCZNE BRZMIENIE TONÓW przeciętnych.

OBYDWA 1-CALOWE GŁOŚNIKI WYSOKOTONOWE I PODWÓJNE 5,25-CALOWE SUBWOOFERY posiadają jednostkowE WZMACNIACZE KLASY D O MOCY CAŁKOWITEJ 110 WATÓW. DZIĘKI technice BLUETOOTH 5.0 I QUALCOMM® aptX™ GŁOŚNIK pozwala na ODTWARZANIE MUZYKI W CUDOWNYM, STEREOFONICZNYM BRZMIENIU.

FUNKCJE nieprzeciętnY DŹWIĘK Głośnik Woburn II czysto odtwarza nawet najwyższe soprany, znakomicie radzi sobie z najniższymi basami i gwarantuje wyraziste i realistyczne brzmienie tonów średnich. Obydwa 1-calowe głośniki wysokotonowe i podwójne 5,25-calowe subwoofery posiadają indywidualne wzmacniacze klasy D o mocy całkowitej 110 watów.

Inne Rankingi:  boombox z mikrofonem

Drewniana konstrukcja obudowy zapewnia ciepłe, naturalne brzmienie, a system bass reflex jest wyekwipowany w port rozszerzający siłę dźwięku przy niskich częstotliwościach POŁĄCZENIE BEZPRZEWODOWE DZIĘKI technologii BLUETOOTH 5.0 Ciesz się nieprzerwanie swobodą poruszania się po domu i słuchania muzyki dzięki technice Bluetooth 5.0 i aptX.

technologia Bluetooth 5.0 gwarantuje bezstratne, bezprzewodowe przesyłanie dźwięku w zasięgu do 30 stóp (10 metrów) przy zachowaniu łączności. Możesz dzisiaj ze smartfona, tabletu lub komputera obsługującego technikę Bluetooth przesyłać muzykę bezprzewodowo prosto do głośnika bez konieczności wykorzystywania kabli.

KULTOWY DESIGN konkretną drewnianą ramę tego głośnika zdobią klasyczne detale standardowe dla Marshalla, takie jak ozdobna winylowa pokrywa, wyróżniający się próg i kultowe logo. Na przednim panelu głośnika znajduje się mosiężna płyta, na której widnieje data założenia firmy – rok 1962, jako lekki ukłon w stronę tradycji marki i ponad pięćdziesięciu lat niespotykanego brzmienia.

Głośnik będzie dumnie prezentował się w każdym pokoju. DobranIE DŹWIĘKU DO POTRZEB UŻYTKOWNIKA przypasuj brzmienie do swych wymagań. W aplikacji Marshall Bluetooth lub przy pomocy analogowych pokręteł na górnym panelu głośnika możesz stosownie zjednoczyć dźwięk do warunków panujących w pomieszczeniu, w którym się znajdujesz.

Możesz regulować głośność i wysokie i niskie tony za pomocą mosiężnych pokręteł lub korzystając z aplikacji Marshall Bluetooth z zastosowanym korektorem dźwięku na wypadek, gdyby głośnik nie był pod ręką.

przypasowanIE DŹWIĘKU DO POTRZEB UŻYTKOWNIKA przystosuj brzmienie do swoich wymagań. W aplikacji Marshall Bluetooth albo za pomocą analogowych pokręteł na górnym panelu głośnika możesz stosownie zbratać dźwięk do warun...

Inne Rankingi:  Zestaw głośnikowy Yamaha


Najtańsze głośniki marshall woburn – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników marshall woburn. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Głośnik Marshall Woburn II ☆

Głośnik Marshall Woburn II Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Marshall
 • Nazwa produktu: Głośnik Marshall Woburn II
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c94fcd53754b796e7fe9080
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Marshall Woburn II - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

MARSHALL GŁOŚNIK BLUETOOTH WOBURN II Black nieznaczny GŁOŚNIK, ale O solidnYM BRZMIENIU GŁOŚNIK WOBURN II zagwarantuje DŹWIĘK, KTÓRY DAJE WRAŻENIE UCZESTNICTWA W KONCERCIE. TO starannIE tworzonE URZĄDZENIE zapewniającE charakterystycznE BRZMIENIE MARSHALLA.

WOBURN II TO NAJWIĘKSZY GŁOŚNIK Z RODZINY GŁOŚNIKÓW MARSHALLA, KTÓRY proponujE potężnE BRZMIENIE I CZYSTO ODTWARZA choćby NAJWYŻSZE SOPRANY, świetnie RADZI SOBIE Z NAJNIŻSZYMI BASAMI I zagwarantuje WYRAZISTE I REALISTYCZNE BRZMIENIE TONÓW średnich.

OBYDWA 1-CALOWE GŁOŚNIKI WYSOKOTONOWE I PODWÓJNE 5,25-CALOWE SUBWOOFERY mają indywidualnE WZMACNIACZE KLASY D O MOCY CAŁKOWITEJ 110 WATÓW. DZIĘKI technologii BLUETOOTH 5.0 I QUALCOMM® aptX™ GŁOŚNIK pozwala na ODTWARZANIE MUZYKI W CUDOWNYM, STEREOFONICZNYM BRZMIENIU.

FUNKCJE genialnY DŹWIĘK Głośnik Woburn II czysto odtwarza choćby najwyższe soprany, wspaniale radzi sobie z najniższymi basami i zagwarantuje wyraziste i realistyczne brzmienie tonów średnich. Obydwa 1-calowe głośniki wysokotonowe i podwójne 5,25-calowe subwoofery mają jednostkowe wzmacniacze klasy D o mocy całkowitej 110 watów.

Drewniana konstrukcja obudowy gwarantuje ciepłe, naturalne brzmienie, a system bass reflex jest wyekwipowany w port powiększający siłę dźwięku przy niskich częstotliwościach POŁĄCZENIE BEZPRZEWODOWE DZIĘKI technologii BLUETOOTH 5.0 Ciesz się nieprzerwanie swobodą poruszania się po domu i słuchania muzyki dzięki technologii Bluetooth 5.0 i aptX.

Inne Rankingi:  głośnik komputerowy audiocore

technologia Bluetooth 5.0 zapewnia bezstratne, bezprzewodowe przesyłanie dźwięku w zasięgu do 30 stóp (10 metrów) przy zachowaniu łączności. Możesz teraz ze smartfona, tabletu lub komputera obsługującego technikę Bluetooth przesyłać muzykę bezprzewodowo prosto do głośnika bez konieczności użytkowania kabli.

KULTOWY DESIGN konkretną drewnianą ramę tego głośnika zdobią konwencjonalne detale charakterystyczne dla Marshalla, takie jak dekoracyjna winylowa pokrywa, akcentujący się próg i kultowe logo. Na przednim panelu głośnika znajduje się mosiężna płyta, na której widnieje data założenia producenta – rok 1962, jako lekki ukłon w stronę tradycji marki i ponad pięćdziesięciu lat niesłychanego brzmienia.

Głośnik będzie dumnie prezentował się w każdym pokoju. DopasowanIE DŹWIĘKU DO POTRZEB UŻYTKOWNIKA przypasuj brzmienie do swych wymagań. W aplikacji Marshall Bluetooth albo za pomocą analogowych pokręteł na górnym panelu głośnika możesz odpowiednio połączyć dźwięk do warunków panujących w pomieszczeniu, w którym się znajdujesz.

Możesz regulować głośność, a także wysokie i niskie tony za pomocą mosiężnych pokręteł albo korzystając z aplikacji Marshall Bluetooth z zaimplementowanym korektorem dźwięku na wypadek, gdyby głośnik nie był pod ręką.

dobranIE DŹWIĘKU DO POTRZEB UŻYTKOWNIKA dostosuj brzmienie do swoich wymagań. W aplikacji Marshall Bluetooth albo przy pomocy analogowych pokręteł na górnym panelu głośnika możesz optymalnie zespolić dźwięk do warun...