głośnik marshall

Ranking głośników marshall – sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników marshall. Ranking zawierający polecane głośniki marshall jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Głośnik acton ii marki Marshall ☆

Głośnik acton ii marki Marshall Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Marshall
 • Nazwa produktu: Głośnik acton ii marki Marshall
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c94fff7b256f5dc85de3130
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik acton ii marki Marshall - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Marshall GŁOŚNIK ACTON II Bluetooth Czarny niewiele znaczący GŁOŚNIK, ale O solidnYM BRZMIENIU Acton II jest najmniejszym spomiędzy głośników Marshalla, ale nie można dać się zwieść pozorom. Ten dynamiczny, kompaktowy głośnik zaopatrzony jest w trzy zaprojektowane specjalnie dla niego wzmacniacze klasy D wspomagające podwójne głośniki wysokotonowe i subwoofer, zapewniając dźwięk, który w niczym nie ustępuje brzmieniu dużych głośników.

zagwarantuje należycie zbalansowane, potężne wrażenia dźwiękowe, a mimo to mieści się w najdrobniejszych przestrzeniach. Dzięki technice Bluetooth 5.0 głośnik pozwala na odtwarzanie muzyki w genialnym, stereofonicznym brzmieniu bez konieczności używania kabli.

mocną drewnianą ramę głośnika Acton II zdobią klasyczne detale specyficzne dla Marshalla, takie jak dekoracyjna winylowa obudowa, eksponujący się próg oraz kultowe logo. Na przednim panelu głośnika znajduje się mosiężna płyta, na której widnieje dumnie data założenia marki – rok 1962, jako lekki ukłon w stronę tradycji marki i ponad pięćdziesięciu lat niespotykanego brzmienia.

FUNKCJE nieprzeciętnY DŹWIĘK Acton II jest najmniejszym spośród głośnikowi Marshalla, lecz nie można dać się zwieść pozorom. Gwarantuje korzystnie zbalansowane, solidne wrażenia dźwiękowe, a mimo to gromadzi się w najdrobniejszych przestrzeniach.

Ten dynamiczny, kompaktowy głośnik zaopatrzony jest w trzy zaprojektowane specjalnie dla niego wzmacniacze klasy D wspomagające podwójne głośniki wysokotonowe i subwoofer. Drewniana konstrukcja pokrywy zagwarantuje ciepłe, naturalne brzmienie, a system bass reflex jest wyekwipowany w port zwiększający siłę dźwięku przy niskich częstotliwościach.

POŁĄCZENIE BEZPRZEWODOWE DZIĘKI technice BLUETOOTH 5.0 Ciesz się nieprzerwanie swobodą poruszania się po domu i słuchania muzyki dzięki technice Bluetooth 5.0. Technika Bluetooth 5.0 zapewnia bezstratne, bezprzewodowe przesyłanie dźwięku w zasięgu do 30 stóp (10 metrów) przy zachowaniu łączności.

Możesz teraz ze smartfona, tabletu albo komputera obsługującego technikę Bluetooth przesyłać muzykę bezprzewodowo prosto do głośnika bez konieczności użytkowania kabli. Podziel się swoją muzyką by udostępnić dźwięk drugiej osobie podczas słuchania muzyki, wystarczy podłączyć wtyczkę do wolnego gniazda 3,5 mm.

KULTOWY DESIGN potężną drewnianą ramę tego głośnika zdobią tradycyjne szczegóły charakterystyczne dla Marshalla, takie jak dekoratywna winylowa pokrywa, akcentujący się próg i kultowe logo. Na przednim panelu głośnika znajduje się mosiężna płyta, na której widnieje data założenia firmy – rok 1962, jako lekki ukłon w stronę tradycji firmy i ponad pięćdziesięciu lat niezrównanego brzmienia.

Głośnik będzie dumnie prezentował się w każdym pokoju. DopasowanIE DŹWIĘKU DO POTRZEB UŻYTKOWNIKA dopasuj brzmienie do swoich wymagań. W aplikacji Marshall Bluetooth albo za pomocą analogowych pokręteł na górnym panelu głośnika możesz opt...


☆ uxbridge voice asystent google (czarny) marki Marshall ☆

uxbridge voice asystent google (czarny) marki Marshall Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Marshall
 • Nazwa produktu: uxbridge voice asystent google (czarny) marki Marshall
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f15a4bf0a3d5fa025067a2e
 • ID kategorii: 11752

☆ uxbridge voice asystent google (czarny) marki Marshall - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:tak;Współpraca z asystentem głosowym:Asystent Google;Bluetooth:tak;Czas ładowania do:0 h;Czas pracy do:0 h;Czytnik kart pamięci:nie;Efekty świetlne:nie;Funkcje:zastosowany mikrofon, sterowanie z pomocą aplikacji;Gwarancja:12 miesięcy;informacje dopełniające:podbicie basów, regulacja tonów niskich i wysokich, sterowanie za pomoca aplikacji;Karaoke:nie;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay;Moc:30 W;Model (wariantowanie):Marshall Uxbridge Voice Asystent Google;Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami:nie;NFC:nie;oporność na zachlapanie:nie;pasuje do:urządzenia z Bluetooth, urządzenia z WiFi;objętość akumulatora:0 mAh;Powerbank:nie;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile);Przeznaczenie:głośnik stacjonarny;rodzaj:głośnik Bluetooth;Waga:1390 g;zastosowane radio:nie;zastosowany mikrofon:tak;Wersja Bluetooth:Bluetooth 4.2;Wi-Fi:tak;rozmiary:128 x 168 x 123 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, zasilacz;Zasilanie:sieciowe...


☆ Głośnik Marshall Woburn II ☆

Głośnik Marshall Woburn II Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Marshall
 • Nazwa produktu: Głośnik Marshall Woburn II
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c94fcd53754b796e7fe9080
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Marshall Woburn II - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

MARSHALL GŁOŚNIK BLUETOOTH WOBURN II Black drobny GŁOŚNIK, ale O potężnYM BRZMIENIU GŁOŚNIK WOBURN II zagwarantuje DŹWIĘK, KTÓRY DAJE WRAŻENIE UCZESTNICTWA W KONCERCIE. TO dokładnIE wykonanE URZĄDZENIE gwarantującE charakterystycznE BRZMIENIE MARSHALLA.

WOBURN II TO NAJWIĘKSZY GŁOŚNIK Z RODZINY GŁOŚNIKÓW MARSHALLA, KTÓRY oferujE potężnE BRZMIENIE I CZYSTO ODTWARZA choćby NAJWYŻSZE SOPRANY, wspaniale RADZI SOBIE Z NAJNIŻSZYMI BASAMI I zagwarantuje WYRAZISTE I REALISTYCZNE BRZMIENIE TONÓW średnich.

OBYDWA 1-CALOWE GŁOŚNIKI WYSOKOTONOWE I PODWÓJNE 5,25-CALOWE SUBWOOFERY posiadają jednostkowE WZMACNIACZE KLASY D O MOCY CAŁKOWITEJ 110 WATÓW. DZIĘKI technologii BLUETOOTH 5.0 I QUALCOMM® aptX™ GŁOŚNIK umożliwia ODTWARZANIE MUZYKI W CUDOWNYM, STEREOFONICZNYM BRZMIENIU.

FUNKCJE perfekcyjnY DŹWIĘK Głośnik Woburn II czysto odtwarza nawet najwyższe soprany, nieprzeciętnie radzi sobie z najniższymi basami i gwarantuje wyraziste i realistyczne brzmienie tonów przeciętnych. Obydwa 1-calowe głośniki wysokotonowe i podwójne 5,25-calowe subwoofery mają indywidualne wzmacniacze klasy D o mocy całkowitej 110 watów.

Drewniana budowa obudowy zagwarantuje ciepłe, naturalne brzmienie, a system bass reflex jest zaopatrzony w port zwiększający siłę dźwięku przy niskich częstotliwościach POŁĄCZENIE BEZPRZEWODOWE DZIĘKI technice BLUETOOTH 5.0 Ciesz się nieprzerwanie swobodą poruszania się po domu i słuchania muzyki dzięki technice Bluetooth 5.0 i aptX.

technologia Bluetooth 5.0 zapewnia bezstratne, bezprzewodowe przesyłanie dźwięku w zasięgu do 30 stóp (10 metrów) przy zachowaniu łączności. Możesz teraz ze smartfona, tabletu lub komputera obsługującego technologię Bluetooth przesyłać muzykę bezprzewodowo prosto do głośnika bez konieczności stosowania kabli.

KULTOWY DESIGN potężną drewnianą ramę tego głośnika zdobią klasyczne detale specyficzne dla Marshalla, takie jak dekoracyjna winylowa pokrywa, wyróżniający się próg, a także kultowe logo. Na przednim panelu głośnika znajduje się mosiężna płyta, na której widnieje data założenia marki – rok 1962, jako lekki ukłon w stronę tradycji producenta i ponad pięćdziesięciu lat nieprzeciętnego brzmienia.

Głośnik będzie dumnie prezentował się w każdym pokoju. PrzypasowanIE DŹWIĘKU DO POTRZEB UŻYTKOWNIKA przystosuj brzmienie do swych wymagań. W aplikacji Marshall Bluetooth lub przy pomocy analogowych pokręteł na górnym panelu głośnika możesz odpowiednio zbratać dźwięk do warunków panujących w pomieszczeniu, w którym się znajdujesz.

Możesz regulować głośność oraz wysokie i niskie tony za pomocą mosiężnych pokręteł albo korzystając z aplikacji Marshall Bluetooth z zaimplementowanym korektorem dźwięku na wypadek, gdyby głośnik nie był pod ręką.

dobranIE DŹWIĘKU DO POTRZEB UŻYTKOWNIKA dostosuj brzmienie do swoich wymagań. W aplikacji Marshall Bluetooth lub za pomocą analogowych pokręteł na górnym panelu głośnika możesz optymalnie zjednoczyć dźwięk do warun...


☆ Głośnik Marshall Stanmore II ☆

Głośnik Marshall Stanmore II Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Marshall
 • Nazwa produktu: Głośnik Marshall Stanmore II
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c94f9720a3d5fe11820b978
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Marshall Stanmore II - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

MARSHALL GŁOŚNIK BLUETOOTH STANMORE II White mały GŁOŚNIK, ale O konkretnYM BRZMIENIU GŁOŚNIK STANMORE II TO najszczególniej WSZECHSTRONNY GŁOŚNIK W OFERCIE MARSHALLA, wyśmienicie sprawdzi się W KAŻDYM POMIESZCZENIU, równocześnie obszernyM, JAK I niewielkiM.

Inne Rankingi:  głośnik xblitz

TO SPEŁNIENIE OBIETNICY BRZMIENIA WYSOKIEJ JAKOŚCI, Z JAKIM KOJARZY SIĘ firma MARSHALL. GŁOŚNIK STANMORE II wytwarza CZYSTE I skrupulatnE BRZMIENIE, nawet PRZY NAJWIĘKSZEJ GŁOŚNOŚCI, DZIĘKI zaimplementowanIU progresywnYCH elementów, TAKICH JAK DWA 15-WATOWE WZMACNIACZE KLASY D DO GŁOŚNIKÓW WYSOKOTONOWYCH I 50-WATOWY WZMACNIACZ KLASY D DAJĄCY MOC JEGO SUBWOOFEROWI.

DZIĘKI technice BLUETOOTH 5.0 I QUALCOMM® APTX™ GŁOŚNIK umożliwia ODTWARZANIE MUZYKI W CUDOWNYM, STEREOFONICZNYM BRZMIENIU BEZ KONIECZNOŚCI wykorzystywanIA KABLI. FUNKCJE nieprzeciętnY DŹWIĘK Głośnik Stanmore II to najistotniej wszechstronny głośnik w ofercie Marshalla, perfekcyjnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, równocześnie pokaźnym, jak i niewielkim.

kreuje czyste i staranne brzmienie, choćby przy największej głośności, dzięki zaimplementowaniu innowacyjnych elementów, takich jak dwa 15-watowe wzmacniacze klasy D do głośników wysokotonowych i 50-watowy wzmacniacz klasy D dający moc jego subwooferowi.

Drewniana konstrukcja pokrywy zagwarantuje ciepłe, naturalne brzmienie, a system bass reflex jest zaopatrzony w port powiększający siłę dźwięku przy niskich częstotliwościach. POŁĄCZENIE BEZPRZEWODOWE DZIĘKI technologii BLUETOOTH 5.0 Ciesz się nieprzerwanie swobodą poruszania się po domu i słuchania muzyki dzięki technologii Bluetooth 5.0 i aptX.

technika Bluetooth 5.0 zagwarantuje bezstratne, bezprzewodowe przesyłanie dźwięku w zasięgu do 30 stóp (10 metrów) przy zachowaniu łączności. Możesz dzisiaj ze smartfona, tabletu albo komputera obsługującego technikę Bluetooth przesyłać muzykę bezprzewodowo prosto do głośnika bez konieczności używania kabli.

KULTOWY DESIGN potężną drewnianą ramę tego głośnika zdobią klasyczne szczegóły standardowe dla Marshalla, takie jak dekoratywna winylowa pokrywa, wyróżniający się próg oraz kultowe logo. Na przednim panelu głośnika znajduje się mosiężna płyta, na której widnieje data założenia marki – rok 1962, jako lekki ukłon w stronę tradycji firmy i ponad pięćdziesięciu lat niespotykanego brzmienia.

Głośnik będzie dumnie prezentował się w każdym pokoju. DobranIE DŹWIĘKU DO POTRZEB UŻYTKOWNIKA dostosuj brzmienie do swych wymagań. W aplikacji Marshall Bluetooth lub przy pomocy analogowych pokręteł na górnym panelu głośnika możesz trafnie zespolić dźwięk do warunków panujących w pomieszczeniu, w którym się znajdujesz.

Możesz regulować głośność, a także wysokie i niskie tony przy pomocy mosiężnych pokręteł lub korzystając z aplikacji Marshall Bluetooth z zastosowanym korektorem dźwięku na wypadek, gdyby głośnik nie był pod ręką.

dostosowanIE DŹWIĘKU DO POTRZEB UŻYTKOWNIKA dopasuj brzmienie do swoich wymagań. W aplikacji Marshall Bluetooth lu...


☆ MARSHALL głośnik Acton II, biały ☆

MARSHALL głośnik Acton II, biały Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MARSHALL
 • Nazwa produktu: MARSHALL głośnik Acton II, biały
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ca7389d3754b742e870da7a
 • ID kategorii: 10815

☆ MARSHALL głośnik Acton II, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:nie;Bluetooth:tak;Czas ładowania do:0 h;Czas pracy do:0 h;Czytnik kart pamięci:nie;Efekty świetlne:nie;Gwarancja:12 miesięcy;informacje uzupełniające:regulacja tonów niskich i wysokich;Karaoke:nie;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:biały;Kolor:biały;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Moc:60 W;Model (wariantowanie):Marshall Action II;Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami:nie;NFC:nie;wytrzymałość na zachlapanie:nie;pasuje do:urządzenia ze złączem 3,5 mm jack, urządzenia z Bluetooth;objętość akumulatora:0 mAh;Powerbank:nie;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile);Przeznaczenie:głośnik stacjonarny;rodzaj:głośnik Bluetooth;Waga:2850 g;zaimplementowane radio:nie;zastosowany mikrofon:nie;Wersja Bluetooth:Bluetooth 5.0;Wi-Fi:nie;rozmiary:260 x 160 x 150 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, karta gwarancyjna;Zasilanie:sieciowe;Złącza:wejście liniowe audio AUX...


☆ Acton ii bluetooth czarny głośnik bluetooth marki Marshall ☆

Acton ii bluetooth czarny głośnik bluetooth marki Marshall Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Marshall
 • Nazwa produktu: Acton ii bluetooth czarny głośnik bluetooth marki Marshall
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c43b99cb4fd336f18a99c13
 • ID kategorii: 8681

☆ Acton ii bluetooth czarny głośnik bluetooth marki Marshall - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

ten dynamiczny głośnik kompaktowy zaopatrzony jest w trzy dedykowane wzmacniacze klasy d, które zasilają jego podwójne głośniki wysokotonowe i subwoofer.korzyści: ten głośnik łączy innowacyjną technologię z kultowym wzornictwem marshalla, żeby zapewnić potężny dźwięk przy zachowaniu klasycznego wyglądu.

bluetooth 5.0 zapewnia wspaniały dźwięk bezprzewodowy w zasięgu do 10 metrów. Dostosuj swoją muzykę do swoich wymagań za pomocą aplikacji marshall bluetooth albo analogowych przycisków na górnym panelu głośnika.

podłącz się z wejściem 3,5 mm, by uzyskać analogowy odbiór dźwięku. Funkcja multi-host, dzięki temu można z łatwością łączyć się i przełączać pomiędzy dwoma urządzeniami bluetooth.


☆ Marshall Głośnik tufton (7340055355476) ☆

Marshall Głośnik tufton (7340055355476) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MARSHALL
 • Nazwa produktu: Marshall Głośnik tufton (7340055355476)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d0991413754b7339dcab549
 • ID kategorii: 11752

☆ Marshall Głośnik tufton (7340055355476) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Zabierz się w podróż z Tuftonem, najpotężniejszym mobilnym głośnikiem Marshalla. Tufton oferuje ponad 20 godzin mobilnego czasu odtwarzania. Technika Bluetooth® 5.0 pozwala zespajać się z najróżniejszymi urządzeniami bezprzewodowymi.Korzyści: Tufton oferuje ponad 20 godzin czasu odtwarzania na jednym ładowaniu.

Inspirowany gitarą pasek do noszenia powoduje, że jest nieprzeciętny do noszenia ze sobą. Trójdrożna kompozycja i skierowany do tyłu przetwornik gwarantują czysty i wyraźny dźwięk na wszystkich częstotliwościach.

Ta konfiguracja zanurzy Cię w muzyce, w pomieszczeniu lub na zewnątrz. Głośnik jest wyposażony w technologię Bluetooth 5.0 do bezprzewodowego odtwarzania muzyki. Odtwarzaj muzykę na dowolnym urządzeniu Bluetooth w zasięgu do 10m od głośnika.

Ma klasę wodoodporności IPX2 i nakładki narożne, co czyni go niezwykle wytrzymałym i trwałym głośnikiem. Ma funkcję multi host, dzięki temu możesz łatwo łączyć się i przełączać między dwoma urządzeniami Bluetooth.

Panel górny Tufton zaopatrzony jest w analogowe pokrętła regulacji basów, tonów wysokich i głośności, co pozwala starannie dostroić dokładnie pożądany dźwięk. Ma możliwości prędkiego ładowania, dzięki temu 20 minut ładowania gwarantuje 4 godziny przenośnego odtwarzania, a w pełni naładowaną baterię można osiągnąć w 2,5 godziny....


☆ stanmore ii marki Marshall ☆

stanmore ii marki Marshall Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Marshall
 • Nazwa produktu: stanmore ii marki Marshall
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c43b814b4fd336f18a9997c
 • ID kategorii: 8681

☆ stanmore ii marki Marshall - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

STANMORE II BLUETOOTH - THE LEGENDARY ONEStanmore II to najmocniej wszechstronny głośnik w ofercie Marshalla i jest genialny do każdego pomieszczenia, dużego lub niedużego. Gwarantuje wysokiej jakości dźwięk, który jest synonimem nazwy Marshall.Korzyści:Ten głośnik łączy progresywną technikę z kultowym wzornictwem Marshalla, by zapewnić mocny dźwięk przy zachowaniu klasycznego wyglądu.Stanmore II produkuje czysty i dokładny dźwięk, choćby na najwyższych stopniach, dzięki zaawansowanym komponentom, takim jak dwa 15-watowe wzmacniacze klasy D zasilające głośniki wysokotonowe i 50-watowy wzmacniacz klasy D, który napędza potężny subwoofer.Dzięki technice Bluetooth 5.0 i Qualcomm aptX możesz odtwarzać muzykę w niesamowitym, stereofonicznym dźwięku bez konieczności wykorzystywania przewodów.przypasuj swoją muzykę do swoich wymagań za pomocą aplikacji Marshall Bluetooth albo analogowych przycisków na górnym panelu głośnika.Podłącz się z wejściem 3,5 mm albo RCA aby uzyskać analogowy odbiór dźwięku.Funkcja multi-host, dzięki temu można z łatwością łączyć się i przełączać pomiędzy dwoma urządzeniami Bluetooth.Bezprzewodowe połączenieTechnologia Bluetooth 5.0 i aptX gwarantuje bezstratny bezprzewodowy dźwięk w zasięgu do 10 metrów przy zachowaniu łączności.

Użyj smartfona, tabletu albo komputera z obsługą Bluetooth, aby przesyłać strumieniowo muzykę bezpośrednio do głośnika bez konieczności wykorzystywania przewodów.Kultowy design MarshallaKlasyczne szczegóły Marshalla, takie jak teksturowane pokrycie winylowe, progi oraz kultowe logo zdobią solidną drewnianą ramę głośnika.

Z przodu głośnika znajduje się mosiężna tabliczka z wytrawioną datą powstania 1962 - subtelnym ukłonem w stronę dziedzictwa producenta i ponad 50-letnią tradycją. Będziesz chciał dumnie prezentować ten głośnik w dowolnym pomieszczeniu.dostosuj swój dźwiękDostrój muzykę do swych wymagań przy pomocy aplikacji Marshall Bluetooth albo analogowych elementów sterujących na górnym panelu głośnika.Połączenie przewodoweIstnieje więcej sposobów łączenia aniżeli tylko Bluetooth 5.0.

Podłącz do wejścia RCA albo 3,5 mm, aby uzyskać dźwięk analogowy.Funkcja Multi-hostTen głośnik proponuje funkcję multi-host, dzięki temu można łatwo łączyć się i przełączać pomiędzy dwoma urządzeniami Bluetooth.Najtańsze głośniki marshall – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników marshall. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

Inne Rankingi:  Wzmacniacz słuchawkowy DAC

☆ Marshall Emberton (czarny), 192607 ☆

Marshall Emberton (czarny), 192607 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Marshall
 • Nazwa produktu: Marshall Emberton (czarny), 192607
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f43c903b256f5dbb989a36f
 • ID kategorii: 11752

☆ Marshall Emberton (czarny), 192607 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bogaty, czysty i głośny, czyli zgodny z zamierzeniem artysty. Emberton wykorzystuje True Stereophonic, specyficzną formę wielokierunkowego brzmienia Marshall. Doświadcz absolutnego dźwięku 360°. Dzięki wydzieleniu przestrzennej zawartości nagrań stereo Emberton formuje dźwięk znacznie potężniejszy niżeli jego wymiar i przewyższa większość głośników w swej klasie.

Emberton gwarantuje ponad 20 godzin bezprzewodowej muzyki po jednokrotnym ładowaniu. Kompaktowy oraz wyjątkowa odporność sprawiają, że jest wspaniałym głośnikiem przenośnym. 20 minut ładowania gwarantuje aż 5-godzinne działanie.

Emberton jest twardy i wytrzymały, może pochwalić się wytrzymałym i łatwym w obsłudze designem. Klasa wodoodporności IPX7 pozwala na zanurzenie głośnika na głębokość 1 m w czasie do 30 minut. Emberton jest łatwy w obsłudze.

Sterujesz nim za pomocą wielokierunkowej gałki. Możesz włączyć muzykę i ją zatrzymać, zmienić utwór i dopasować poziom głośności oraz włączyć i wyłączyć głośnik. Emberton waży zaledwie 0,7 kg i zawiera się w rąk, co czyni go doskonałym głośnikiem mobilnym.

Jego wytrzymała silikonowa , a także wodoodporność na poziomie IPX7 powodują, że głośnik jest genialnym kompanem podróży. Emberton został wyekwipowany w technikę Bluetooth 5.0 dla nietrudnej łączności, unikatowej jakości dźwięku oraz bezprzewodowego grania.

Odtwarzaj muzykę z dowolnego urządzenia Bluetooth w zasięgu 10 m. Emberton łączy postępową technikę z kultowym designem Marshall, dostarczając Ci oszałamiające brzmienie opakowane w tradycyjny wygląd.

Będziesz prezentować swój głośnik z dumą, gdziekolwiek go zabierzesz....


☆ Emberton Czarny-Miedziany Głośnik Bluetooth MARSHALL ☆

Emberton Czarny-Miedziany Głośnik Bluetooth MARSHALL Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Marshall
 • Nazwa produktu: Emberton Czarny-Miedziany Głośnik Bluetooth MARSHALL
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60abd002902e5143ac634472
 • ID kategorii: 8681

☆ Emberton Czarny-Miedziany Głośnik Bluetooth MARSHALL - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:nie;Bluetooth:tak;Czas ładowania do:3 h;Czas pracy do:20 h;Czytnik kart pamięci:nie;Efekty świetlne:nie;Gwarancja:12 miesięcy;informacje dopełniające:dźwięk przestrzenny - True Stereophonic;Karaoke:nie;Kodeki Bluetooth:SBC;Kolor:czarno-złoty;Kolor:czarny;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Moc:20 W;Model (wariantowanie):Marshall Emberton;Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami:nie;NFC:nie;niepodatność:na wodę;wytrzymałość - klasa:stopień ochrony IPX7;oporność - legale 1:Ochrona przed skutkami krótkotrwałego zanurzenia w wodzie (30 min na głębokość 1 m).

Urządzenia nie można narażać na kontakt z wodą słoną. Żeby urządzenie było wytrzymałe na wodę, należy wyjąć wszystkie kable z głośnika i starannie zamknąć pokrywę portu.;oporność - legale 2:Należy pamiętać, iż awarie spowodowane zanurzeniem w wodzie z powodu niewłaściwego wykorzystywania nie są objęte gwarancją.;oporność na zachlapanie:tak;nadaje się do:urządzenia z Bluetooth;Powerbank:nie;Profile Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile);Przeznaczenie:głośnik przenośny;rodzaj:głośnik Bluetooth;System dźwięku:2.0;Waga:700 g;wbudowane radio:nie;wbudowany mikrofon:nie;Wersja Bluetooth:Bluetooth 5.0;Wi-Fi:nie;wymiary:68 x 160 x 76 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, kabel USB;Zasilanie:akumulatorowe;Złącza:USB typ C...


☆ uxbridge voice asystent google (czarny) marki Marshall ☆

uxbridge voice asystent google (czarny) marki Marshall Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Marshall
 • Nazwa produktu: uxbridge voice asystent google (czarny) marki Marshall
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f15a4bf0a3d5fa025067a2e
 • ID kategorii: 11752

☆ uxbridge voice asystent google (czarny) marki Marshall - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:tak;Współpraca z asystentem głosowym:Asystent Google;Bluetooth:tak;Czas ładowania do:0 h;Czas pracy do:0 h;Czytnik kart pamięci:nie;Efekty świetlne:nie;Funkcje:zaimplementowany mikrofon, sterowanie z pomocą aplikacji;Gwarancja:12 miesięcy;dane uzupełniające:podbicie basów, regulacja tonów niskich i wysokich, sterowanie za pomoca aplikacji;Karaoke:nie;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay;Moc:30 W;Model (wariantowanie):Marshall Uxbridge Voice Asystent Google;Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami:nie;NFC:nie;wytrzymałość na zachlapanie:nie;pasuje do:urządzenia z Bluetooth, urządzenia z WiFi;pojemność akumulatora:0 mAh;Powerbank:nie;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile);Przeznaczenie:głośnik stacjonarny;typ:głośnik Bluetooth;Waga:1390 g;zastosowane radio:nie;zastosowany mikrofon:tak;Wersja Bluetooth:Bluetooth 4.2;Wi-Fi:tak;wymiary:128 x 168 x 123 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, zasilacz;Zasilanie:sieciowe...


☆ Marshall Głośnik stockwell ii (7340055374989) ☆

Marshall Głośnik stockwell ii (7340055374989) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Marshall
 • Nazwa produktu: Marshall Głośnik stockwell ii (7340055374989)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61b1f5e85ecf79275d4204a3
 • ID kategorii: 11752

☆ Marshall Głośnik stockwell ii (7340055374989) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:nie;Bluetooth:tak;Czas ładowania do:5 h;Czas pracy do:20 h;Czytnik kart pamięci:nie;Efekty świetlne:nie;Funkcje:wbudowany powerbank;Gwarancja:12 miesięcy;dane dopełniające:kontrolka LED, powerbank - przewodowe ładowanie sprzętów, regulacja tonów niskich i wysokich;Karaoke:nie;Kodeki Bluetooth:SBC;Kolor:czarno-miedziany;Kolor:czarny;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Moc:20 W;Model (wariantowanie):Marshall Stockwell II;Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami:nie;NFC:nie;oporność:na wodę;oporność - klasa:stopień ochrony IPX4;oporność na zachlapanie:tak;nadaje się do:urządzenia ze złączem 3,5 mm jack, urządzenia z Bluetooth;Powerbank:tak;Profile Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile);Przeznaczenie:głośnik mobilny;wariant:głośnik Bluetooth;System dźwięku:2.1;Waga:1380 g;wbudowane radio:nie;zastosowany mikrofon:nie;Wersja Bluetooth:Bluetooth 5.0;Wi-Fi:nie;wymiary:180 x 161 x 70 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, kabel USB;Zasilanie:akumulatorowe;Złącza:USB wariant C, wejście liniowe audio AUX...


☆ Głośnik acton ii marki Marshall ☆

Głośnik acton ii marki Marshall Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Marshall
 • Nazwa produktu: Głośnik acton ii marki Marshall
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c94fff7b256f5dc85de3130
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik acton ii marki Marshall - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Marshall GŁOŚNIK ACTON II Bluetooth Czarny minimalny GŁOŚNIK, lecz O solidnYM BRZMIENIU Acton II jest najmniejszym spomiędzy głośników Marshalla, lecz nie można dać się zwieść pozorom. Ten dynamiczny, kompaktowy głośnik wyposażony jest w trzy zaprojektowane specjalnie dla niego wzmacniacze klasy D wspomagające podwójne głośniki wysokotonowe i subwoofer, zapewniając dźwięk, który w niczym nie ustępuje brzmieniu znacznych głośników.

zagwarantuje dobrze zbalansowane, solidne wrażenia dźwiękowe, a mimo to mieści się w najdrobniejszych przestrzeniach. Dzięki technice Bluetooth 5.0 głośnik zezwala na odtwarzanie muzyki w nieprzeciętnym, stereofonicznym brzmieniu bez konieczności wykorzystywania kabli.

solidną drewnianą ramę głośnika Acton II zdobią tradycyjne detale standardowe dla Marshalla, takie jak ozdobna winylowa pokrywa, podkreślający się próg oraz kultowe logo. Na przednim panelu głośnika znajduje się mosiężna płyta, na której widnieje dumnie data założenia firmy – rok 1962, jako lekki ukłon w stronę tradycji marki i ponad pięćdziesięciu lat nieporównanego brzmienia.

FUNKCJE znakomitY DŹWIĘK Acton II jest najmniejszym spomiędzy głośnikowi Marshalla, lecz nie można dać się zwieść pozorom. Zapewnia dobrze zbalansowane, konkretne wrażenia dźwiękowe, a mimo to gromadzi się w najdrobniejszych przestrzeniach.

Ten dynamiczny, kompaktowy głośnik wyekwipowany jest w trzy zaprojektowane specjalnie dla niego wzmacniacze klasy D wspomagające podwójne głośniki wysokotonowe i subwoofer. Drewniana kompozycja pokrywy zapewnia ciepłe, naturalne brzmienie, a system bass reflex jest wyposażony w port rozszerzający siłę dźwięku przy niskich częstotliwościach.

POŁĄCZENIE BEZPRZEWODOWE DZIĘKI technice BLUETOOTH 5.0 Ciesz się nieustannie swobodą poruszania się po domu i słuchania muzyki dzięki technice Bluetooth 5.0. Technologia Bluetooth 5.0 zagwarantuje bezstratne, bezprzewodowe przesyłanie dźwięku w zasięgu do 30 stóp (10 metrów) przy zachowaniu łączności.

Możesz teraz ze smartfona, tabletu albo komputera obsługującego technologię Bluetooth przesyłać muzykę bezprzewodowo prosto do głośnika bez konieczności użytkowania kabli. Podziel się swoją muzyką żeby udostępnić dźwięk drugiej osobie podczas słuchania muzyki, wystarczy podłączyć wtyczkę do wolnego gniazda 3,5 mm.

KULTOWY DESIGN solidną drewnianą ramę tego głośnika zdobią tradycyjne szczegóły typowe dla Marshalla, takie jak ozdobna winylowa obudowa, uwydatniający się próg, a także kultowe logo. Na przednim panelu głośnika znajduje się mosiężna płyta, na której widnieje data założenia firmy – rok 1962, jako lekki ukłon w stronę tradycji firmy i ponad pięćdziesięciu lat niespotykanego brzmienia.

Głośnik będzie dumnie prezentował się w każdym pokoju. DobranIE DŹWIĘKU DO POTRZEB UŻYTKOWNIKA dopasuj brzmienie do swoich wymagań. W aplikacji Marshall Bluetooth albo za pomocą analogowych pokręteł na górnym panelu głośnika możesz opt...


☆ MARSHALL głośnik Acton II, biały ☆

MARSHALL głośnik Acton II, biały Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MARSHALL
 • Nazwa produktu: MARSHALL głośnik Acton II, biały
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ca7389d3754b742e870da7a
 • ID kategorii: 10815

☆ MARSHALL głośnik Acton II, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:nie;Bluetooth:tak;Czas ładowania do:0 h;Czas pracy do:0 h;Czytnik kart pamięci:nie;Efekty świetlne:nie;Gwarancja:12 miesięcy;informacje uzupełniające:regulacja tonów niskich i wysokich;Karaoke:nie;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:biały;Kolor:biały;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Moc:60 W;Model (wariantowanie):Marshall Action II;Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami:nie;NFC:nie;niepodatność na zachlapanie:nie;pasuje do:urządzenia ze złączem 3,5 mm jack, urządzenia z Bluetooth;objętość akumulatora:0 mAh;Powerbank:nie;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile);Przeznaczenie:głośnik stacjonarny;wariant:głośnik Bluetooth;Waga:2850 g;wbudowane radio:nie;zaimplementowany mikrofon:nie;Wersja Bluetooth:Bluetooth 5.0;Wi-Fi:nie;rozmiary:260 x 160 x 150 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, karta gwarancyjna;Zasilanie:sieciowe;Złącza:wejście liniowe audio AUX...

Inne Rankingi:  głośnik do lokalu

☆ Acton ii bluetooth czarny głośnik bluetooth marki Marshall ☆

Acton ii bluetooth czarny głośnik bluetooth marki Marshall Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Marshall
 • Nazwa produktu: Acton ii bluetooth czarny głośnik bluetooth marki Marshall
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c43b99cb4fd336f18a99c13
 • ID kategorii: 8681

☆ Acton ii bluetooth czarny głośnik bluetooth marki Marshall - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

ten dynamiczny głośnik kompaktowy wyekwipowany jest w trzy dedykowane wzmacniacze klasy d, które zasilają jego podwójne głośniki wysokotonowe i subwoofer.korzyści: ten głośnik łączy postępową technikę z kultowym wzornictwem marshalla, aby zapewnić solidny dźwięk przy zachowaniu tradycyjnego wyglądu.

bluetooth 5.0 zagwarantuje rewelacyjny dźwięk bezprzewodowy w zasięgu do 10 metrów. Dopasuj swoją muzykę do swoich wymagań przy pomocy aplikacji marshall bluetooth lub analogowych przycisków na górnym panelu głośnika.

podłącz się z wejściem 3,5 mm, by uzyskać analogowy odbiór dźwięku. Funkcja multi-host, dzięki czemu można łatwo łączyć się i przełączać pomiędzy dwoma urządzeniami bluetooth.


☆ Głośnik Marshall Stanmore II ☆

Głośnik Marshall Stanmore II Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Marshall
 • Nazwa produktu: Głośnik Marshall Stanmore II
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c94f9720a3d5fe11820b978
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Marshall Stanmore II - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

MARSHALL GŁOŚNIK BLUETOOTH STANMORE II White niewiele znaczący GŁOŚNIK, lecz O solidnYM BRZMIENIU GŁOŚNIK STANMORE II TO najmocniej WSZECHSTRONNY GŁOŚNIK W OFERCIE MARSHALLA, nadzwyczajnie sprawdzi się W KAŻDYM POMIESZCZENIU, zarówno obfityM, JAK I nieznacznyM.

TO SPEŁNIENIE OBIETNICY BRZMIENIA WYSOKIEJ JAKOŚCI, Z JAKIM KOJARZY SIĘ marka MARSHALL. GŁOŚNIK STANMORE II stwarza CZYSTE I precyzyjnE BRZMIENIE, nawet PRZY NAJWIĘKSZEJ GŁOŚNOŚCI, DZIĘKI zastosowanIU nowoczesnYCH składników, TAKICH JAK DWA 15-WATOWE WZMACNIACZE KLASY D DO GŁOŚNIKÓW WYSOKOTONOWYCH I 50-WATOWY WZMACNIACZ KLASY D DAJĄCY MOC JEGO SUBWOOFEROWI.

DZIĘKI technice BLUETOOTH 5.0 I QUALCOMM® APTX™ GŁOŚNIK pozwala na ODTWARZANIE MUZYKI W CUDOWNYM, STEREOFONICZNYM BRZMIENIU BEZ KONIECZNOŚCI użytkowanIA KABLI. FUNKCJE nadzwyczajnY DŹWIĘK Głośnik Stanmore II to najszczególniej wszechstronny głośnik w ofercie Marshalla, wspaniale stanie na wysokości zadania w każdym pomieszczeniu, zarówno pokaźnym, jak i niewielkim.

tworzy czyste i dokładne brzmienie, nawet przy największej głośności, dzięki zaimplementowaniu zaawansowanych elementów, takich jak dwa 15-watowe wzmacniacze klasy D do głośników wysokotonowych i 50-watowy wzmacniacz klasy D dający moc jego subwooferowi.

Drewniana budowa pokrywy zapewnia ciepłe, naturalne brzmienie, a system bass reflex jest wyekwipowany w port powiększający siłę dźwięku przy niskich częstotliwościach. POŁĄCZENIE BEZPRZEWODOWE DZIĘKI technice BLUETOOTH 5.0 Ciesz się nieprzerwanie swobodą poruszania się po domu i słuchania muzyki dzięki technice Bluetooth 5.0 i aptX.

technologia Bluetooth 5.0 zapewnia bezstratne, bezprzewodowe przesyłanie dźwięku w zasięgu do 30 stóp (10 metrów) przy zachowaniu łączności. Możesz dzisiaj ze smartfona, tabletu lub komputera obsługującego technologię Bluetooth przesyłać muzykę bezprzewodowo prosto do głośnika bez konieczności wykorzystywania kabli.

KULTOWY DESIGN mocną drewnianą ramę tego głośnika zdobią tradycyjne szczegóły charakterystyczne dla Marshalla, takie jak dekoratywna winylowa pokrywa, akcentujący się próg oraz kultowe logo. Na przednim panelu głośnika znajduje się mosiężna płyta, na której widnieje data założenia marki – rok 1962, jako lekki ukłon w stronę tradycji marki i ponad pięćdziesięciu lat niespotykanego brzmienia.

Głośnik będzie dumnie prezentował się w każdym pokoju. DobranIE DŹWIĘKU DO POTRZEB UŻYTKOWNIKA przystosuj brzmienie do swoich wymagań. W aplikacji Marshall Bluetooth albo przy pomocy analogowych pokręteł na górnym panelu głośnika możesz odpowiednio zespoić dźwięk do warunków panujących w pomieszczeniu, w którym się znajdujesz.

Możesz regulować głośność i wysokie i niskie tony przy pomocy mosiężnych pokręteł lub korzystając z aplikacji Marshall Bluetooth z wbudowanym korektorem dźwięku na wypadek, gdyby głośnik nie był pod ręką.

dobranIE DŹWIĘKU DO POTRZEB UŻYTKOWNIKA przypasuj brzmienie do swych wymagań. W aplikacji Marshall Bluetooth lu...


☆ stanmore ii marki Marshall ☆

stanmore ii marki Marshall Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Marshall
 • Nazwa produktu: stanmore ii marki Marshall
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c43b814b4fd336f18a9997c
 • ID kategorii: 8681

☆ stanmore ii marki Marshall - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

STANMORE II BLUETOOTH - THE LEGENDARY ONEStanmore II to najbardziej wszechstronny głośnik w ofercie Marshalla i jest wspaniały do każdego wnętrza, pokaźnego albo niewielkiego. Gwarantuje wysokiej jakości dźwięk, który jest synonimem nazwy Marshall.Korzyści:Ten głośnik łączy innowacyjną technikę z kultowym wzornictwem Marshalla, aby zapewnić konkretny dźwięk przy zachowaniu klasycznego wyglądu.Stanmore II produkuje czysty i dokładny dźwięk, choćby na najwyższych poziomach, dzięki progresywnym komponentom, takim jak dwa 15-watowe wzmacniacze klasy D zasilające głośniki wysokotonowe i 50-watowy wzmacniacz klasy D, który napędza mocny subwoofer.Dzięki technologii Bluetooth 5.0 i Qualcomm aptX możesz odtwarzać muzykę w niesamowitym, stereofonicznym dźwięku bez konieczności wykorzystywania przewodów.dostosuj swoją muzykę do swych wymagań za pomocą aplikacji Marshall Bluetooth albo analogowych przycisków na górnym panelu głośnika.Podłącz się z wejściem 3,5 mm albo RCA żeby uzyskać analogowy odbiór dźwięku.Funkcja multi-host, dzięki temu można z łatwością łączyć się i przełączać między dwoma urządzeniami Bluetooth.Bezprzewodowe połączenieTechnologia Bluetooth 5.0 i aptX zapewnia bezstratny bezprzewodowy dźwięk w zasięgu do 10 metrów przy zachowaniu łączności.

Użyj smartfona, tabletu lub komputera z obsługą Bluetooth, żeby przesyłać strumieniowo muzykę bezpośrednio do głośnika bez konieczności używania przewodów.Kultowy design MarshallaKlasyczne szczegóły Marshalla, takie jak teksturowane pokrycie winylowe, progi i kultowe logo zdobią potężną drewnianą ramę głośnika.

Z przodu głośnika znajduje się mosiężna tabliczka z wytrawioną datą powstania 1962 - subtelnym ukłonem w stronę dziedzictwa marki i ponad 50-letnią tradycją. Będziesz chciał dumnie prezentować ten głośnik w dowolnym pomieszczeniu.dopasuj swój dźwiękDostrój muzykę do swoich wymagań za pomocą aplikacji Marshall Bluetooth lub analogowych składników sterujących na górnym panelu głośnika.Połączenie przewodoweIstnieje więcej sposobów łączenia niżeli tylko Bluetooth 5.0.

Podłącz do wejścia RCA albo 3,5 mm, aby uzyskać dźwięk analogowy.Funkcja Multi-hostTen głośnik oferuje funkcję multi-host, dzięki temu można prosto łączyć się i przełączać między dwoma urządzeniami Bluetooth.


☆ Marshall Głośnik tufton (7340055355476) ☆

Marshall Głośnik tufton (7340055355476) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MARSHALL
 • Nazwa produktu: Marshall Głośnik tufton (7340055355476)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d0991413754b7339dcab549
 • ID kategorii: 11752

☆ Marshall Głośnik tufton (7340055355476) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Zabierz się w podróż z Tuftonem, najpotężniejszym przenośnym głośnikiem Marshalla. Tufton proponuje ponad 20 godzin przenośnego czasu odtwarzania. Technika Bluetooth® 5.0 pozwala łączyć się z przeróżnymi urządzeniami bezprzewodowymi.Korzyści: Tufton oferuje ponad 20 godzin czasu odtwarzania na jednym ładowaniu.

Inspirowany gitarą pasek do noszenia powoduje, że jest idealny do noszenia ze sobą. Trójdrożna kompozycja i skierowany do tyłu przetwornik zapewniają czysty i wyraźny dźwięk na wszelkich częstotliwościach.

Ta konfiguracja zanurzy Cię w muzyce, w pomieszczeniu lub na zewnątrz. Głośnik jest wyposażony w technologię Bluetooth 5.0 do bezprzewodowego odtwarzania muzyki. Odtwarzaj muzykę na dowolnym urządzeniu Bluetooth w zasięgu do 10m od głośnika.

Ma klasę wodoodporności IPX2 i nakładki narożne, co czyni go niezwykle wytrzymałym i trwałym głośnikiem. Posiada funkcję multi host, dzięki temu możesz z łatwością łączyć się i przełączać pomiędzy dwoma urządzeniami Bluetooth.

Panel górny Tufton zaopatrzony jest w analogowe pokrętła regulacji basów, tonów wysokich i głośności, co pozwala starannie dostroić precyzyjnie pożądany dźwięk. Ma możliwości szybkiego ładowania, dzięki czemu 20 minut ładowania gwarantuje 4 godziny przenośnego odtwarzania, a w pełni naładowaną baterię można osiągnąć w 2,5 godziny....