głośnik mobilny creative

Ranking głośników mobilnych creative – listopad 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników mobilnych creative. Ranking zawierający polecane głośniki mobilne creative jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Głośnik muvo play marki Creative ☆

Głośnik muvo play marki Creative Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Głośnik muvo play marki Creative
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d298116902e5102203fb1a0
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik muvo play marki Creative - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik bezprzewodowy Muvo Play PrzeglądCreative MUVO Play to nasz najnowszy przenośny głośnik Bluetooth z atestem wodoszczelności IPX7 i wieloma dodatkowymi funkcjami. Dzięki podwójnym mikromembranom i podwójnym membranom basowym MUVO Play brzmi jak istotnie pokaźniejszy głośnik!

Zaprojektowany do stosowania zewnętrznego i ważący zaledwie 360g sprzęt wyśmienicie spełni oczekiwania na imprezie przy basenie, na kempingu albo w czasie Twojej kolejnej niesamowitej przygody!pełna WodoszczelnośćKiedy ostatnio bawiłeś/-aś się na zewnątrz, zupełnie nie przejmując się pogodą? dzisiaj możesz!

MUVO Play dokument wodoszczelności IPX71, dzięki czemu można w pełni zanurzyć go w wodzie. Możesz wziąć go na imprezę przy basenie albo na znikome karaoke pod prysznicem i niczym się nie przejmować.1) Zanurzenie pod wodą do 1 m na maksymalnie 30 minut.Zabierz Go Z Sobą Tam, Gdzie ZechceszDla aktywnych poszukiwaczy przygód - MUVO Play waży zaledwie 360g i może pracować do 10 godzin na akumulatorze.

Inne Rankingi:  głośnik do rzutnika

Jest kompaktowy, dzięki temu zmieści się w większości przegródek w Twoim plecaku, co czyni go świetnym towarzyszem na kempingu. Kiedy poziom naładowania akumulatora spadnie, wystarczy doładować go, korzystając z dołączonego kabla USB Type-C, co szybko przywróci go do działania.nieduży Głośnik - wielki DźwiękGłośnik MUVO Play zaopatrzony jest w podwójne pełnopasmowe mikromembrany i podwójne pasywne membrany basowe, zapewniające niesamowicie głośny i solidny dźwięk.

Organizujesz pidżama party? Wprowadź imprezowiczów w odpowiedni nastrój dzięki płynnemu i czystemu dźwiękowi, który daje głośnik MUVO Play - znakomite rozwiązanie, by zaspokoić Twoje muzyczne potrzeby!Bezprzewodowe Połączenie StereoSparuj ze sobą 2 głośniki MUVO Play i ciesz się bogatszą sceną dźwiękową w stereo!

Dźwięk jest pełniejszy, zapewniając bardziej głębokie i przyjemne doznania - oczywiście bezprzewodowo!Bezproblemowa ŁącznośćSłuchaj swych ulubionych kawałków, gdzie tylko chcesz! Przesyłaj muzykę dzięki najnowszej technologii Bluetooth 5.0, która zapewnia płynne odtwarzanie muzyki w wysokiej jakości.

Jeśli preferujesz połączenia przewodowe, MUVO Play gwarantuje taką możliwość dzięki typowemu złączu AUX 3,5 mm, które jest kompatybilne z większością analogowych maszyn.pakiet Głośnomówiący Z Inteligentnym Asystentem Odbieraj połączenia bezpośrednio na MUVO Play!

Głośnik działa też jako zestaw głośnomówiący, więc już nigdy nie przegapisz żadnego telefonu! Dzięki połączeniu Bluetooth możesz dodatkowo aktywować Siri albo Asystenta Google2 przez jedno naciśnięcie przycisku na MUVO Play.

2) Ta funkcja wymaga połączenia Bluetooth z Twoim urządzeniem z systemem iOS albo Android z połączeniem internetowym.Akcesoria w pakiecie: rozmiary: 80 x 80 x 110 mmPozostałe właściwości:...

Inne Rankingi:  głośnik wysokotonowy


Najtańsze głośniki mobilne creative – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników mobilnych creative. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Głośnik muvo play marki Creative ☆

Głośnik muvo play marki Creative Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Głośnik muvo play marki Creative
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d298116902e5102203fb1a0
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik muvo play marki Creative - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik bezprzewodowy Muvo Play PrzeglądCreative MUVO Play to nasz najnowszy mobilny głośnik Bluetooth z dokumentem wodoszczelności IPX7 i wieloma dodatkowymi funkcjami. Dzięki podwójnym mikromembranom i podwójnym membranom basowym MUVO Play brzmi jak znacznie pokaźniejszy głośnik!

Zaprojektowany do stosowania zewnętrznego i ważący zaledwie 360g sprzęt doskonale spełni oczekiwania na imprezie przy basenie, na kempingu albo w czasie Twojej kolejnej niesamowitej przygody!kompletna WodoszczelnośćKiedy ostatnio bawiłeś/-aś się na zewnątrz, zupełnie nie przejmując się pogodą? teraz możesz!

MUVO Play dokument wodoszczelności IPX71, dzięki temu można w całości zanurzyć go w wodzie. Możesz zabrać go na imprezę przy basenie albo na niewiele znaczące karaoke pod prysznicem i niczym się nie przejmować.1) Zanurzenie pod wodą do 1 m na maksymalnie 30 minut.Zabierz Go Z Sobą Tam, Gdzie ZechceszDla aktywnych poszukiwaczy przygód - MUVO Play waży zaledwie 360g i może pracować do 10 godzin na akumulatorze.

Inne Rankingi:  Wzmacniacz gitarowy do 200 zł

Jest kompaktowy, dzięki czemu zmieści się w większości przegródek w Twoim plecaku, co czyni go wyśmienitym towarzyszem na kempingu. Kiedy poziom naładowania akumulatora spadnie, starczy doładować go, korzystając z dołączonego kabla USB Type-C, co szybko przywróci go do działania.drobny Głośnik - obfity DźwiękGłośnik MUVO Play wyekwipowany jest w podwójne pełnopasmowe mikromembrany i podwójne pasywne membrany basowe, gwarantujące niesamowicie głośny i mocny dźwięk.

Organizujesz pidżama party? Wprowadź imprezowiczów w trafny nastrój dzięki płynnemu i czystemu dźwiękowi, który daje głośnik MUVO Play - nadzwyczajne rozwiązanie, by zaspokoić Twoje muzyczne zapotrzebowania!Bezprzewodowe Połączenie StereoSparuj ze sobą 2 głośniki MUVO Play i ciesz się bogatszą sceną dźwiękową w stereo!

Dźwięk jest pełniejszy, zapewniając bardziej głębokie i przyjemne doznania - oczywiście bezprzewodowo!Bezproblemowa ŁącznośćSłuchaj swych ulubionych kawałków, gdzie tylko chcesz! Przesyłaj muzykę dzięki najnowszej technice Bluetooth 5.0, która gwarantuje płynne odtwarzanie muzyki w wysokiej jakości.

Jeśli preferujesz połączenia przewodowe, MUVO Play zapewnia taką możliwość dzięki charakterystycznemu złączu AUX 3,5 mm, które jest kompatybilne z większością analogowych urządzeń.pakiet Głośnomówiący Z Inteligentnym Asystentem Odbieraj połączenia bezpośrednio na MUVO Play!

Głośnik działa też jako komplet głośnomówiący, więc już nigdy nie przegapisz żadnego telefonu! Dzięki połączeniu Bluetooth możesz też aktywować Siri lub Asystenta Google2 przez jedno naciśnięcie przycisku na MUVO Play.

2) Ta funkcja wymaga połączenia Bluetooth z Twoim urządzeniem z systemem iOS albo Android z połączeniem internetowym.Akcesoria w zestawie: rozmiary: 80 x 80 x 110 mmPozostałe cechy:...