głośnik mobilny platinet

Ranking głośników mobilnych platinet – czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników mobilnych platinet. Ranking zawierający polecane głośniki mobilne platinet jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Platinet Głośnik pmg095 ☆

Platinet Głośnik pmg095 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: PLATINET
 • Nazwa produktu: Platinet Głośnik pmg095
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b65d17a0a3d5f6aa708ac2c
 • ID kategorii: 11752

☆ Platinet Głośnik pmg095 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Stylowy głośnik Bluetooth z subwooferem

pokaźniejszY MOŻE WIĘCEJ

W modelu BAMBOO zastosowaliśmy dwa głośniki o łącznej mocy wynoszącej 35W, dzięki którym generowane dźwięki są dynamiczne i wzbogacone o głębokie, konkretne basy. To najwyższa jakość przeznaczona najmocniej wymagającym użytkownikom.

UWOLNIJ SIĘ OD KABLI

PLATINET BAMBOO to boombox nowej generacji, w którym zastosowaliśmy technikę Bluetooth 4.0. Podłącz bezprzewodowo smartfon, tablet albo laptop i odtwarzaj swoją ulubioną muzykę w odległości nawet do 10 metrów od głośnika.

ULUBIONA MUZYKA GDZIEKOLWIEK CHCESZ

Dom, piknik, a może impreza w plenerze? Głośnik BAMBOO możesz wziąć ze sobą gdziekolwiek chcesz bez obaw o występowanie gniazdka elektrycznego. Zaimplementowany akumulator o objętości 2600 mAh pozwoli na 6 godzin ciągłego odtwarzania muzyki.

PODŁĄCZ DOWOLNE URZĄDZENIE

Chcesz połączyć z głośnikiem odtwarzacz MP3, iPoda albo inne urządzenie odtwarzające muzykę, które nie posiada łączności Bluetooth? Znamy rozwiązanie! PLATINET BAMBOO posiada złącze liniowe (AUX IN), dzięki któremu staje się sprzętem w stu procentach uniwersalnym.

WYKONANIE, KTÓRE ZASKAKUJE

PLATINET BAMBOO to reprezentant linii FASHION, w której skład wchodzą urządzenia najwyższej klasy. Bambusowe drewno na przednim panelu, połączone z wykończeniem z miękkiej naturalnej tkaniny sprawia, że głośnik staje się wytwornym elementem wystroju.

intuicyjnE STEROWANIE

Na górnym panelu głośnika zaimplementowano duże, wyczuwalne przyciski sterowania, dzięki którym obsługa jest maksymalnie prosta.

ROZMOWY BEZ SMARTFONA

Zabierz głośnik ze sobą w dowolne miejsce domu zapominając o tym, gdzie zostawiłeś smartfon. A gdy ktoś do Ciebie zadzwoni - odbierzesz, bo PLATINET BAMBOO idealnie spełni oczekiwania w roli zestawu głośnomówiącego.


SPECYFIKACJA technologicznA:

Głośniki: 35W
Bluetooth 4.0
Złącze Aux-IN do podłączenia odtwarzaczy zewnętrznych
zestaw głośnomówiący
Zasięg do 10m
zaimplementowany akumulator 2600mAh / 7,4V
wymiary: 250 x 130 x 80mm
Waga: 1,8kg

RECENZJE

☆ Głośnik pmg7 marki Platinet ☆

Głośnik pmg7 marki Platinet Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: PLATINET
 • Nazwa produktu: Głośnik pmg7 marki Platinet
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5bdd43940a3d5fb26f3b8d33
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik pmg7 marki Platinet - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Stylowy i konkretny Głośnik PLATINET Pop to nadzwyczajny kompan w podróży. Mimo śladowych wymiarów wyposażony został w pojemną baterię, która po pełnym naładowaniu umożliwia pracę urządzenia choćby do 6 godzin.

Projektując ten model głośnika celem było stworzenie stylowego i niepodatnego urządzenia. Udało się to uzyskać dzięki wykorzystaniu potężnego plecionego materiału, którym została pokryta pokrywa. Każdy głośnik ma specjalne mocowanie, który ułatwia jego przenoszenie.

Najważniejsza Jest Muzyka W głośnikach przenośnych najważniejsze jest wnętrze, dlatego w modelu PLATINET Pop zaimplementowany został 5 watowy głośnik o 360-stopniowym zakresie emisji dźwięku. Dzięki takiej funkcji odtwarzany dźwięk jest mocniejszy i wyraźniejszy, a głębokie basy ożywią każdą piosenkę.

W modelu Pop zaimplementowane zostały spore i wypukłe przyciski, dzięki temu nie musisz patrzeć na urządzenie by zmienić odtwarzany utwór czy także zmienić poziom głośności. Muzyka Bez Ograniczeń W głośniku PLATINET Pop zastosowana została łączność Bluetooth, dzięki temu możesz w prędki sposób złączyć urządzenie ze swoim smartfonem albo tabletem.

Zasięg łączności bezprzewodowej wynosi 10 metrów. Dodatkowo głośnik został wyekwipowany w slot kart pamięci oraz złącze AUX, dzięki którym możesz w prosty sposób słuchać muzyki bezpośrednio z nośnika pamięci albo urządzenia audio, w dodatku takiego bez wsparcia standardu Bluetooth.

Tuner FM Głośnik PMG7 POP poza bezprzewodowym odtwarzaniem muzyki, zezwala na także słuchanie stacji radiowych, dzięki wbudowanemu odbiornikowi FM. Słuchaj swego ulubionego radia wdszędzie tam gdzie chcesz....


☆ Platinet Głośnik pmg097 (5907595444170) ☆

Platinet Głośnik pmg097 (5907595444170) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: PLATINET
 • Nazwa produktu: Platinet Głośnik pmg097 (5907595444170)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b86c60ab256f530f0d40d07
 • ID kategorii: 11752

☆ Platinet Głośnik pmg097 (5907595444170) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Stylowy głośnik Bluetooth stereo

PO PROSTU przepiękny

obudowa głośnika DENO to połączenie przyjemnego materiałowego wykończenia z drewnem. Szerokie przyciski umieszczone na jego górnej powierzchni pozwalają sterować muzyką bez zapotrzebowania patrzenia na urządzenie. Urządzenie rewelacyjnie spełni oczekiwania jako stylowy komponent wyposażenia domu.

SIŁA MUZYKI

PLATINET DENO został wyekwipowany w dwa głośniki stereo o rzeczywistej mocy wynoszącej 30 W, które zapewniają dynamiczny, głośny i czysty dźwięk połączony z potężnymi basami.

UWOLNIJ SIĘ OD KABLI

PLATINET DENO to głośnik nowej generacji, w którym zastosowaliśmy technikę Bluetooth 4.0. Podłącz bezprzewodowo smartfon, tablet albo laptop i odtwarzaj swoją ulubioną muzykę w odległości nawet do 10 metrów od głośnika.

ULUBIONA MUZYKA GDZIEKOLWIEK CHCESZ

Dom, piknik, a może impreza w plenerze? Głośnik DENO możesz zabrać ze sobą gdziekolwiek chcesz bez obaw o występowanie gniazdka elektrycznego. Wbudowany akumulator o obszerności 2600 mAh pozwoli na 6 godzin ciągłego odtwarzania muzyki.

ROZMOWY BEZ SMARTFONA

Zabierz głośnik ze sobą w dowolne miejsce domu zapominając o tym, gdzie zostawiłeś smartfon. A gdy ktoś do Ciebie zadzwoni - odbierzesz, bo PLATINET DENO nadzwyczajnie spełni oczekiwania w roli zestawu głośnomówiącego.

PODŁĄCZ DOWOLNE URZĄDZENIE

Chcesz zintegrować z głośnikiem odtwarzacz MP3, iPoda albo inne urządzenie odtwarzające muzykę, które nie posiada łączności Bluetooth? Znamy rozwiązanie! PLATINET DENO ma złącze liniowe (AUX IN), dzięki któremu staje się sprzętem w stu procentach uniwersalnym.

SPECYFIKACJA technicznA

Głośniki: 2 x 15 W RMS
Bluetooth 4.0
Zasięg: do 10 metrów
Złącze AUX-IN - do przyłączania zewnętrznych maszyn
pakiet głośnomówiący
zastosowany akumulator 2 600 mAh / 7,4V
rozmiary: 210 x 88 x 107 mm
Waga: 1,8 kg

☆ Omega Głośnik platinet pmg094 ☆

Omega Głośnik platinet pmg094 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: OMEGA
 • Nazwa produktu: Omega Głośnik platinet pmg094
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b64f786b256f5e71a217445
 • ID kategorii: 11752

☆ Omega Głośnik platinet pmg094 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Stylowy głośnik Bluetooth ze stacją dokującą i subwooferem.

DWA W JEDNYM

PLATINET DUO to tak naprawdę dwa urządzenia połączone w jeden wielofunkcyjny sprzęt. Bazę stanowi tu głośnik, który może pracować kompletnie niezależnie. Dzięki jego kompaktowym wymiarom i niskiej wadze możesz wziąć go w dowolne miejsce. W dowolnym momencie możesz powiększyć jego możliwości i włożyć go do stacji dokującej, która pełni także funkcję subwoofera o mocy 20 W. Takie połączenie pozwoli Ci porwać do tańca każdą imprezę.

SIŁA MUZYKI

Głośnik PLATINET DUO został wyposażony w dwa głośniki stereo o rzeczywistej mocy wynoszącej 6 W. Na dodatek w stacji dokującej znalazło się miejsce dla dodatkowego głośnika niskotonowego mocy 20 W. Takie połączenie proponuje dynamiczny, głośny i czysty dźwięk połączony z konkretnymi, wyrazistymi basami.

gustowny DESIGN

pokrywa głośnika DUO pokryta została estetyczną tkaniną, która jest przyjemna w dotyku i chroni urządzenie m.in. Przed zarysowaniami. Spore przyciski umieszczone na jego górnej powierzchni pozwalają sterować muzyką bez potrzeby patrzenia na urządzenie.

UWOLNIJ SIĘ OD KABLI

PLATINET DUO to głośnik nowej generacji, w którym zastosowaliśmy technikę Bluetooth 4.2. Podłącz bezprzewodowo smartfon, tablet lub notebook i odtwarzaj swoją ulubioną muzykę w odległości choćby do 10 metrów od głośnika.

ULUBIONA MUZYKA GDZIEKOLWIEK CHCESZ

Dom, piknik, a może impreza w plenerze? Głośnik DUO możesz wziąć ze sobą gdziekolwiek chcesz bez obaw o występowanie gniazdka elektrycznego. Wbudowany akumulator o pojemności 1050 mAh pozwoli na kilkanaście godzin ciągłego odtwarzania muzyki.

ROZMOWY BEZ SMARTFONA

Zabierz głośnik ze sobą w dowolne miejsce domu zapominając o tym, gdzie zostawiłeś smartfon. A gdy ktoś do Ciebie zadzwoni - odbierzesz, bo PLATINET DUO idealnie stanie na wysokości zadania w roli zestawu głośnomówiącego.

PODŁĄCZ DOWOLNE URZĄDZENIE

Chcesz skonsolidować z głośnikiem odtwarzacz MP3, iPoda lub inne urządzenie odtwarzające muzykę, które nie posiada łączności Bluetooth? Znamy rozwiązanie! PLATINET DUO posiada złącze liniowe (AUX IN), dzięki któremu staje się sprzętem w stu procentach uniwersalnym.

SPECYFIKACJA technicznA

Głośniki: 2 x 3 W (głośnik) + subwoofer 20 W (stacja dokująca)
Bluetooth 4.2
Zasięg: do 10 metrów
AUX- IN
Bateria: 1050 mAh
rozmiary: 180 x 35 x 65 mm (głośnik), 220 x 112,5 x 157,5 mm (stacja dokująca)
Waga: 240 g (głośnik), 1,5 kg (stacja dokująca)

☆ Głośnik mobilny PLATINET Shine Czarny ☆

Głośnik mobilny PLATINET Shine Czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: PLATINET
 • Nazwa produktu: Głośnik mobilny PLATINET Shine Czarny
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60112eb2b256f59a22504024
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik mobilny PLATINET Shine Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik bezprzewodowy z barwnym podświetleniem LED i uchwytem usprawniającym przenoszenie. Jego oryginalny wygląd sprawia,stanie na wysokości zadania w dodatku jako wyśmienita ozdoba w domu i plenerze.

WIĘCEJ aniżeli GŁOŚNIK BEZPRZEWODOWY

PLATINET PMG15LED SHINE oprócz funkcji bezprzewodowego odtwarzania muzyki z maszyn mobilnych (technologia Bluetooth 4.2 z EDR), został wyekwipowany dodatkowo w złącze kart pamięci i USB, dzięki czemu ulubione utwory można odtwarzać bezpośrednio z nośnika pamięci. Użytkownik ma w dodatku do dyspozycji zaimplementowany tuner radia FM i złącze AUX do przewodowego odtwarzania muzyki. Ogrom możliwości w jednym lekkim i smukłym urządzeniu!

W TROSCĘ O NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ DŹWIĘKU

Urządzenie zastosowany 5-watowy głośnik wspierany poprzez membranę basową. Dzięki temu odtwarzany dźwięk jest głośny, czysty i jednocześnie wzbogacony solidnymi basami.

EFEKTY ŚWIETLNE

Dźwięk wzbogacony efektami świetlnymi robi jeszcze pokaźniejsze wrażenie. Głośnik SHINE posiada aż 10 zróżnicowanych wariantów świetlnych tak,zawsze zaskoczyć cię czymś nowym.

STYLOWY aranżacji

Głośnik został wyposażony w uchwyt, który pozwala na komfortowe przenoszenie. Estetyczna kompozycja w połączeniu z ciepłym, wielobarwnym podświetleniem LED powoduje, iż to nie tylko ergonomiczny gadżet, ale też interesujący aranżacji wnętrza.

SPECYFIKACJA technicznA

Głośnik o mocy 5W
Bluetooth v4.2+EDR
Zasięg do 10m
Slot kart pamięci i port USB
zaimplementowany akumulator 2000mAh / 3,7V
Czas ładowania: 3 godziny
Czas odtwarzania: do 5 godzin
wymiary: 185 x 97 x 97mm
Waga: 495g

☆ Głośnik Platinet OG62 ☆

Głośnik Platinet OG62 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: OMEGA
 • Nazwa produktu: Głośnik Platinet OG62
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b9b48823754b72095c00b0f
 • ID kategorii: 11752
Inne Rankingi:  Głośnik 2.0 do 20 zł

☆ Głośnik Platinet OG62 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Omega OG62A to głośnik Bluetooth w postępowej, aluminiowej obudowie. Dzięki funkcji True Wireless Stereo, realne jest bezprzewodowe połączenie ze sobą dwóch głośników stwarzając w ten sposób zestaw stereo.

ESTETYCZNY GADŻET

obudowa modelu OG62A została tworzona z aluminiowego tworzywa, dzięki czemu głośnik wygląda nowocześnie i wygląda dobrze w każdym wnętrzu.

WIĘCEJ ZNACZY LEPIEJ

Funkcja True Wireless Stereo pozwala na połączenie dwóch głośników Omega OG62A w pakiet. W ten sposób uzyskasz jeszcze lepszą jakość dźwięku w systemie stereo. Usługa działa automatycznie - starczy włączyć dwa głośniki jeden po drugim i bezprzewodowo podłączyć źródło dźwięku.

SIŁA DŹWIĘKU

Model OG62A został zaopatrzony w wysokiej jakości 5-calowy głośnik o mocy 8 watów. Emitowany dźwięk jest czysty, dynamiczny i wzbogacony o głębokie, potężne basy.

WOLNOŚĆ WYBORU

Głośnik Omega OG62A może odtwarzać muzykę bezprzewodowo - za pomocą technice Bluetooth 4.2 albo przewodowo - dzięki złączu AUX, które przez 3,5-milimetrowy przewód mini Jack pozwala podłączyć dowolne urządzenie muzyczne np. Odtwarzacz MP4.

W DOWOLNYM MIEJSCU

wbudowany akumulator o pojemności 2000 mAh pozwala na postawienie głośnika w dowolnym miejscu domu - bez kabli i szukania gniazdka elektrycznego.

SPECYFIKACJA technologicznA

Głośnik: 1x 8 W 5"
Zakres częstotliwości: 100Hz - 20 kHz
Czułość: >= 85 dB
Bateria: 2000 mAh
Zasilanie: microUSB 5V DC
Łączność: Bluetooth 4.2, AUX IN
Zasięg Bluetooth: do 10 metrów
wymiary: 170 x 175 x 170 mm


☆ Głośnik Platinet PMG096 ☆

Głośnik Platinet PMG096 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: OMEGA
 • Nazwa produktu: Głośnik Platinet PMG096
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b69b02f902e5190a84757de
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Platinet PMG096 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Stylowy głośnik Bluetooth stereo

PO PROSTU piękny

pokrywa głośnika DENO to połączenie przyjemnego materiałowego wykończenia z drewnem. Spore przyciski umieszczone na jego górnej powierzchni pozwalają sterować muzyką bez potrzeby patrzenia na urządzenie. Urządzenie znakomicie stanie na wysokości zadania jako stylowy komponent wyposażenia domu.

SIŁA MUZYKI

PLATINET DENO został zaopatrzony w dwa głośniki stereo o rzeczywistej mocy wynoszącej 30 W, które zapewniają dynamiczny, głośny i czysty dźwięk połączony z mocnymi basami.

UWOLNIJ SIĘ OD KABLI

PLATINET DENO to głośnik nowej generacji, w którym zastosowaliśmy technikę Bluetooth 4.0. Podłącz bezprzewodowo smartfon, tablet albo laptop i odtwarzaj swoją ulubioną muzykę w odległości choćby do 10 metrów od głośnika.

ULUBIONA MUZYKA GDZIEKOLWIEK CHCESZ

Dom, piknik, a może impreza w plenerze? Głośnik DENO możesz wziąć ze sobą gdziekolwiek chcesz bez obaw o występowanie gniazdka elektrycznego. Zaimplementowany akumulator o obszerności 2600 mAh pozwoli na 6 godzin ciągłego odtwarzania muzyki.

ROZMOWY BEZ SMARTFONA

Zabierz głośnik ze sobą w dowolne miejsce domu zapominając o tym, gdzie zostawiłeś smartfon. A gdy ktoś do Ciebie zadzwoni - odbierzesz, bo PLATINET DENO znakomicie spełni oczekiwania w roli zestawu głośnomówiącego.

PODŁĄCZ DOWOLNE URZĄDZENIE

Chcesz zbratać z głośnikiem odtwarzacz MP3, iPoda lub inne urządzenie odtwarzające muzykę, które nie ma łączności Bluetooth? Znamy rozwiązanie! PLATINET DENO posiada złącze liniowe (AUX IN), dzięki któremu staje się sprzętem w stu procentach uniwersalnym.

SPECYFIKACJA technologicznA

Głośniki: 2 x 15 W RMS
Bluetooth 4.0
Zasięg: do 10 metrów
Złącze AUX-IN - do przyłączania zewnętrznych maszyn
pakiet głośnomówiący
zastosowany akumulator 2 600 mAh / 7,4V
rozmiary: 210 x 88 x 107 mm
Waga: 1,5 kg

☆ Omega Głośnik platinet pmg12 ☆

Omega Głośnik platinet pmg12 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: OMEGA
 • Nazwa produktu: Omega Głośnik platinet pmg12
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5bf6f5cb902e5179e9ef7e14
 • ID kategorii: 11752

☆ Omega Głośnik platinet pmg12 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Ten model to wyśmienity towarzysz na szlaku. Dzięki dwóm 5-watowym głośnikom i konkretnej baterii o pojemności 2200 mAh będziesz mógł delektować się idealniej jakości muzyką nawet przez 15 godzin.

TWOJA ULUBIONA MUZYKA. WSZĘDZIE!

Plaża czy góry? Słońce, deszcz, a może śnieżyca? To bez znaczenia, bo bezprzewodowe głośniki kolekcji PLATINET OUTDOOR wspierają normę niepodatności IPX5, która broni urządzenie przed zachlapaniem spowodowanym m.in. Silnym deszczem.

BO NAJWAŻNIEJSZA JEST WYGODA

Każdy z głośników linii PLATINET OUTDOOR został wyekwipowany w specjalne mocowanie, dzięki któremu prosto przyczepisz je do ciuchów albo do plecaka.

STYLOWY GADŻET

Projektując głośniki PLATINET OUTDOOR chcieliśmy stworzyć urządzenia stylowe, wytrzymałe, a z zasady - ergonomiczne. Udało nam się to dzięki wykorzystaniu plecionego materiału, którym pokryliśmy obudowę.

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

Dzięki znacznym, wypukłym przyciskom nie musisz choćby patrzeć na głośnik,wygodnie sterować głośnością lub zmieniać utwory.

BO LICZY SIĘ DŹWIĘK

W głośnikach bezprzewodowych najważniejsze jest wnętrze, dlatego model TRAIL wyposażyliśmy w 10-watowe głośniki z 360-stopniowym systemem emisji dźwięku. Dzięki czemu odtwarzany dźwięk jest głębszy i głośniejszy. Konkretny bas dodaje energii Twoim ulubionym kawałkom i pobudzi do tańca każdą imprezę.

ZAPOMNIJ O OGRANICZENIACH

W głośnikach PLATINET OUTDOOR zastosowaliśmy bezprzewodową łączność Bluetooth 4.2 z technologią EDR. Podłącz swój smartfon, tablet lub laptop bezprzewodowo i odtwarzaj muzyki z odległości choćby do 10 metrów od głośnika.

Dzięki nowej generacji łączności Bluetooth, połączenie głośnika z urządzeniem odbywa się szybko i w pełni samoczynnie.

ODTWARZAJ MUZYKĘ, choćby NA ODLUDZIU

Weekend bez prądu? Nie ma problemu! Bateria o obszerności 2200 mAh zastosowana w modelu TRIAL pozwoli na 15 godzin ciągłego odtwarzania muzyki. Z kolei czas ładowania wynosi zaledwie 2,5 godziny.

PEŁNE odcieni

Wszystkie głośniki serii PLATINET OUTDOOR przystępne są w czterech wariantach kolorystycznych: czarnym, niebieskim, białym i czerwonym. Wybierz ten, który najmocniej pasuje do Twojego gustu.


WIĘCEJ niżeli GŁOŚNIK BLUETOOTH

Urządzenie zostało wyposażone w slot kart pamięci MicroSD i złącze AUX, dzięki którym prosto posłuchasz ulubionych utworów bezpośrednio z nośnika pamięci albo z dowolnego urządzenia, także takiego bez wsparcia dla technice Bluetooth - np. Odtwarzacz MP3.

SPECYFIKACJA technicznA

Głośnik o mocy 2 x 5W Stereo, (kompletna moc: 10W)
Bluetooth v4.2+EDR
Wodoodporność, norma IPX5
Slot kart pamięci MicroSD
Złącze AUX
Pyłoszczelność
Zasięg do 10m
zaimplementowany akumulator 2200mAh / 3,7V
Czas ładowania 2,5 godziny
Czas odtwarzania: do 15 godzin
rozmiary: 168 x 90 x 40mm
Waga: 295g

☆ Głośnik platinet pmg093 marki Omega ☆

Głośnik platinet pmg093 marki Omega Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: OMEGA
 • Nazwa produktu: Głośnik platinet pmg093 marki Omega
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b76fa2ad4033330363a7522
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik platinet pmg093 marki Omega - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik Bluetooth stereo w podgumowanej obudowie

progresywnY DESIGN

pokrywa głośnika PLATINET ARO w pełni została wykonana z podgumowanego materiału, który jest przyjemny w dotyku i chroni urządzenie przed zarysowaniami i upadkami. To innowacyjny i dynamiczny wygląd, który przyciąga uwagę i wygląda poprawnie w każdym miejscu.

SIŁA MUZYKI

PLATINET ARO został wyekwipowany w dwa głośniki stereo o rzeczywistej mocy wynoszącej aż 30W. Tak solidna moc zapewnia dynamiczny, głośny i czysty dźwięk wzbogacony o konkretne basy.

ZAPOMNIJ O KABLACH

PLATINET ARO to głośnik nowej generacji, w którym zastosowaliśmy technikę Bluetooth 4.0. Podłącz bezprzewodowo smartfon, tablet lub laptop i odtwarzaj swoją ulubioną muzykę w odległości choćby do 10 metrów od głośnika.

POCZUJ WOLNOŚĆ

Dom, piknik, a może impreza w plenerze? Głośnik ARO możesz wziąć ze sobą gdziekolwiek chcesz bez obaw o występowanie gniazdka elektrycznego. Solidny wbudowany akumulator o pojemności 5400 mAh pozwoli na kilkanaście godzin ciągłego odtwarzania muzyki.

MUZYKA Z WIELU ŹRÓDEŁ

PLATINET ARO został wyekwipowany w złącze USB zezwalające odtwarzać muzykę z pamięci flash. Możesz jeszcze podłączyć odtwarzacz multimedialny (np. IPod) do 3,5-milimetrowego złącza AUX, aby odtwarzać ulubioną muzykę.

SPECYFIKACJA technologicznA

Głośniki: 2 x 15W RMS
Bluetooth 4.0
Zasięg: do 10 metrów
Złącze AUX-IN - do przyłączania zewnętrznych maszyn
Port USB
zaimplementowany akumulator 5 400 mAh
rozmiary: 310 x 131,5 x 113,42 mm

☆ Omega og58bl (niebieski) (5907595443319) ☆

Omega og58bl (niebieski) (5907595443319) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega og58bl (niebieski) (5907595443319)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b97cb41d40333e3eb7d0531
 • ID kategorii: 11752

☆ Omega og58bl (niebieski) (5907595443319) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik Bluetooth w aluminiowej obudowie budujący wysokiej jakości dźwięk. Dzięki technologii Bluetooth można je podłączyć do telefonów, smartphone'ów, tabletów (m.in.. Iphone, IPAD i inne), a także laptopów i komputerów stacjonarnych.
ponadto posiada slot na karty microUSB umożliwiający odtwarzanie muzyki z kart pamięci, a także zaimplementowane radio FM.
Zasilane akumulatorem litowo-jonowym o objętości 400mAh gwarantuje kilka godzin odtwarzania. Ponadto istnieje możliwość podłączenia zewnętrznych źródeł dźwięku przy pomocy kabelka Line-In np mp3/mp4 player. Za pomocą zastosowanych przycisków można sterować urządzeniem: rozszerzać/obniżać głośność, przewijać utwory a także odbierać połączenia telefoniczne. Po połączeniu z telefonem komórkowym służy jako komplet bezprzewodowy do rozmów (zastosowany mikrofon).
- obsługa formatu MP3,
- wbudowane radio FM
- wersja Bluetooth: 4.1
- akumulator litowo jonowy o objętości 400mAh
- moc wyjściowa: 3W
- wymiary: 112 X 83 X 40mm
- Waga: 195g


Najtańsze głośniki mobilne platinet – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników mobilnych platinet. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

Inne Rankingi:  głośnik thx

☆ Omega og58bl (niebieski) (5907595443319) ☆

Omega og58bl (niebieski) (5907595443319) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega og58bl (niebieski) (5907595443319)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b97cb41d40333e3eb7d0531
 • ID kategorii: 11752

☆ Omega og58bl (niebieski) (5907595443319) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik Bluetooth w aluminiowej obudowie tworzący wysokiej jakości dźwięk. Dzięki technologii Bluetooth można je podłączyć do telefonów, smartphone'ów, tabletów (m.in.. Iphone, IPAD i inne) oraz notebooków i komputerów stacjonarnych.
ponadto ma slot na karty microUSB umożliwiający odtwarzanie muzyki z kart pamięci, a także zaimplementowane radio FM.
Zasilane akumulatorem litowo-jonowym o obszerności 400mAh zagwarantuje kilka godzin odtwarzania. Na dodatek istnieje możliwość podłączenia zewnętrznych źródeł dźwięku przy pomocy kabelka Line-In np mp3/mp4 player. Przy pomocy zaimplementowanych przycisków można sterować urządzeniem: powiększać/zniżać głośność, przewijać utwory a także odbierać połączenia telefoniczne. Po połączeniu z telefonem komórkowym służy jako pakiet bezprzewodowy do rozmów (wbudowany mikrofon).
- obsługa formatu MP3,
- wbudowane radio FM
- wersja Bluetooth: 4.1
- akumulator litowo jonowy o objętości 400mAh
- moc wyjściowa: 3W
- rozmiary: 112 X 83 X 40mm
- Waga: 195g

☆ Głośnik Platinet OG62 ☆

Głośnik Platinet OG62 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: OMEGA
 • Nazwa produktu: Głośnik Platinet OG62
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b9b48823754b72095c00b0f
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Platinet OG62 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Omega OG62A to głośnik Bluetooth w innowacyjnej, aluminiowej obudowie. Dzięki funkcji True Wireless Stereo, osiągalne jest bezprzewodowe połączenie ze sobą dwóch głośników wytwarzając w ten sposób pakiet stereo.

ESTETYCZNY GADŻET

obudowa modelu OG62A została tworzona z aluminiowego tworzywa, dzięki czemu głośnik wygląda nowocześnie i wygląda poprawnie w każdym wnętrzu.

WIĘCEJ ZNACZY LEPIEJ

Funkcja True Wireless Stereo umożliwia połączenie dwóch głośników Omega OG62A w komplet. W ten sposób uzyskasz jeszcze lepszą jakość dźwięku w systemie stereo. Usługa działa automatycznie - wystarczy włączyć dwa głośniki jeden po drugim i bezprzewodowo podłączyć źródło dźwięku.

SIŁA DŹWIĘKU

Model OG62A został wyekwipowany w wysokiej jakości 5-calowy głośnik o mocy 8 watów. Emitowany dźwięk jest czysty, dynamiczny i wzbogacony o głębokie, solidne basy.

WOLNOŚĆ WYBORU

Głośnik Omega OG62A może odtwarzać muzykę bezprzewodowo - przy pomocy technologii Bluetooth 4.2 albo przewodowo - dzięki złączu AUX, które przez 3,5-milimetrowy kabel mini Jack pozwala podłączyć dowolne urządzenie muzyczne np. Odtwarzacz MP4.

W DOWOLNYM MIEJSCU

wbudowany akumulator o objętości 2000 mAh pozwala na postawienie głośnika w dowolnym miejscu domu - bez kabli i szukania gniazdka elektrycznego.

SPECYFIKACJA technicznA

Głośnik: 1x 8 W 5"
Zakres częstotliwości: 100Hz - 20 kHz
Czułość: >= 85 dB
Bateria: 2000 mAh
Zasilanie: microUSB 5V DC
Łączność: Bluetooth 4.2, AUX IN
Zasięg Bluetooth: do 10 metrów
wymiary: 170 x 175 x 170 mm


☆ Głośnik pmg7 marki Platinet ☆

Głośnik pmg7 marki Platinet Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: PLATINET
 • Nazwa produktu: Głośnik pmg7 marki Platinet
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5bdd43940a3d5fb26f3b8d33
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik pmg7 marki Platinet - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Stylowy i potężny Głośnik PLATINET Pop to świetny kompan w podróży. Mimo niedużych wymiarów wyposażony został w pojemną baterię, która po pełnym naładowaniu pozwala na pracę urządzenia nawet do 6 godzin.

Projektując ten model głośnika celem było stworzenie stylowego i niepodatnego urządzenia. Udało się to uzyskać dzięki wykorzystaniu solidnego plecionego materiału, którym została pokryta pokrywa. Każdy głośnik posiada specjalne mocowanie, który ułatwia jego przenoszenie.

Najważniejsza Jest Muzyka W głośnikach przenośnych najważniejsze jest wnętrze, dlatego w modelu PLATINET Pop zaimplementowany został 5 watowy głośnik o 360-stopniowym zakresie emisji dźwięku. Dzięki takiej funkcji odtwarzany dźwięk jest mocniejszy i wyraźniejszy, a głębokie basy ożywią każdą piosenkę.

W modelu Pop zastosowane zostały duże i wypukłe przyciski, dzięki czemu nie musisz patrzeć na urządzenie żeby zmienić odtwarzany utwór czy również zmienić poziom głośności. Muzyka Bez Ograniczeń W głośniku PLATINET Pop zaimplementowana została łączność Bluetooth, dzięki czemu możesz w szybki sposób zintegrować urządzenie ze swym smartfonem albo tabletem.

Zasięg łączności bezprzewodowej wynosi 10 metrów. W dodatku głośnik został wyposażony w slot kart pamięci oraz złącze AUX, dzięki którym możesz w prosty sposób słuchać muzyki bezpośrednio z nośnika pamięci lub urządzenia audio, jeszcze takiego bez wsparcia standardu Bluetooth.

Tuner FM Głośnik PMG7 POP poza bezprzewodowym odtwarzaniem muzyki, zezwala na także słuchanie stacji radiowych, dzięki zastosowanemu odbiornikowi FM. Słuchaj swego ulubionego radia wdszędzie tam gdzie chcesz....


☆ Głośnik mobilny PLATINET Shine Czarny ☆

Głośnik mobilny PLATINET Shine Czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: PLATINET
 • Nazwa produktu: Głośnik mobilny PLATINET Shine Czarny
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60112eb2b256f59a22504024
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik mobilny PLATINET Shine Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik bezprzewodowy z barwnym podświetleniem LED i uchwytem usprawniającym przenoszenie. Jego niepowtarzalny wygląd sprawia,sprawdzi się dodatkowo jako nadzwyczajna ozdoba w domu i plenerze.

WIĘCEJ aniżeli GŁOŚNIK BEZPRZEWODOWY

PLATINET PMG15LED SHINE oprócz funkcji bezprzewodowego odtwarzania muzyki z sprzętów mobilnych (technika Bluetooth 4.2 z EDR), został wyekwipowany ponadto w złącze kart pamięci i USB, dzięki temu ulubione utwory można odtwarzać bezpośrednio z nośnika pamięci. Użytkownik ma także do dyspozycji zastosowany tuner radia FM i złącze AUX do przewodowego odtwarzania muzyki. Ogrom możliwości w jednym lekkim i smukłym urządzeniu!

W TROSCĘ O NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ DŹWIĘKU

Urządzenie zaimplementowany 5-watowy głośnik wspierany poprzez membranę basową. Dzięki temu odtwarzany dźwięk jest głośny, czysty i równocześnie wzbogacony potężnymi basami.

EFEKTY ŚWIETLNE

Dźwięk wzbogacony efektami świetlnymi robi jeszcze pokaźniejsze wrażenie. Głośnik SHINE posiada aż 10 różnorodnych wariantów świetlnych tak,za każdym razem zaskoczyć cię czymś nowym.

STYLOWY wyglądu

Głośnik został zaopatrzony w uchwyt, który zezwala na komfortowe przenoszenie. Estetyczna budowa w połączeniu z ciepłym, wielobarwnym podświetleniem LED sprawia, że to nie tylko funkcjonalny gadżet, lecz też ciekawy wystroju wnętrza.

SPECYFIKACJA technicznA

Głośnik o mocy 5W
Bluetooth v4.2+EDR
Zasięg do 10m
Slot kart pamięci i port USB
zastosowany akumulator 2000mAh / 3,7V
Czas ładowania: 3 godziny
Czas odtwarzania: do 5 godzin
wymiary: 185 x 97 x 97mm
Waga: 495g

☆ Głośnik Platinet PMG14 (5907595444903) ☆

Głośnik Platinet PMG14 (5907595444903) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: PLATINET
 • Nazwa produktu: Głośnik Platinet PMG14 (5907595444903)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c1bcea4b256f5ad4b881735
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Platinet PMG14 (5907595444903) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Skrzyżowanie? Którą drogę wybrać? Usiądź, odpocznij i przemyśl w towarzystwie muzyki z naszego najlżejszego głośnika. Prosto przyczepisz go do plecaka nie rozszerzając jego wagi.

TWOJA ULUBIONA MUZYKA. WSZĘDZIE!

Plaża czy góry? Słońce, deszcz, a może śnieżyca? To bez znaczenia, bo bezprzewodowe głośniki kolekcji PLATINET OUTDOOR wspierają normę odporności IPX5, która broni urządzenie przed zachlapaniem spowodowanym m.in. Silnym deszczem.

BO NAJWAŻNIEJSZA JEST WYGODA

Każdy z głośników serii PLATINET OUTDOOR został wyekwipowany w specjalne mocowanie, dzięki któremu prosto przyczepisz je do ciuchów albo do plecaka.

STYLOWY GADŻET

Projektując głośniki PLATINET OUTDOOR chcieliśmy stworzyć urządzenia stylowe, wytrzymałe, a głównie - praktyczne. Udało nam się to dzięki wykorzystaniu plecionego materiału, którym pokryliśmy obudowę.

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

Dzięki sporym, wypukłym przyciskom nie musisz nawet patrzeć na głośnik,komfortowo sterować głośnością lub zmieniać utwory.

BO LICZY SIĘ DŹWIĘK

W głośnikach bezprzewodowych najważniejsze jest wnętrze, dlatego model PEAK wyposażyliśmy w 5-watowy głośnik z 360-stopniowym systemem emisji dźwięku. Dzięki czemu odtwarzany dźwięk jest głębszy i głośniejszy. Potężny bas dodaje energii Twoim ulubionym kawałkom i pobudzi do tańca każdą imprezę.

ZAPOMNIJ O OGRANICZENIACH

W głośnikach PLATINET OUTDOOR zastosowaliśmy bezprzewodową łączność Bluetooth 4.2 z technologią EDR. Podłącz swój smartfon, tablet lub laptop bezprzewodowo i odtwarzaj muzyki z odległości nawet do 10 metrów od głośnika.

Dzięki nowej generacji łączności Bluetooth, połączenie głośnika z urządzeniem odbywa się szybko i w pełni samoczynnie.

ODTWARZAJ MUZYKĘ, nawet NA ODLUDZIU

Weekend bez prądu? Nie ma problemu! Bateria o objętości 800 mAh zastosowana w modelu CROSS pozwoli na 6 godzin ciągłego odtwarzania muzyki. Z kolei czas ładowania wynosi zaledwie 2,5 godziny

PEŁNE barw

Wszystkie głośniki serii PLATINET OUTDOOR przystępne są w czterech wariantach kolorystycznych: czarnym, niebieskim, białym i czerwonym. Wybierz ten, który najszczególniej nadaje się do Twojego gustu.

WIĘCEJ niż GŁOŚNIK BLUETOOTH

Urządzenie zostało wyposażone w slot kart pamięci MicroSD oraz złącze AUX, dzięki którym łatwo posłuchasz ulubionych utworów bezpośrednio z nośnika pamięci albo z dowolnego urządzenia, także takiego bez wsparcia dla technice Bluetooth - np. Odtwarzacz MP3.

SPECYFIKACJA technologicznA

Głośnik o mocy 5W
Bluetooth v3.0+EDR
Wodoodporność, norma IPX5
Slot kart pamięci MicroSD
Złącze AUX
Pyłoszczelność
Zasięg do 10m
zaimplementowany akumulator 800mAh / 3,7V
Czas ładowania 2,5 godziny
Czas odtwarzania: do 6 godzin
wymiary: 115 x 35mm
Waga: 178g

☆ Głośnik mobilny PLATINET PMGC10A Czarno-srebrny (5907595439756) ☆

Głośnik mobilny PLATINET PMGC10A Czarno-srebrny (5907595439756) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: PLATINET
 • Nazwa produktu: Głośnik mobilny PLATINET PMGC10A Czarno-srebrny (5907595439756)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 602e3273b4fd336aa70e0b88
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik mobilny PLATINET PMGC10A Czarno-srebrny (5907595439756) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Platinet PMGC10A to połączenie głośnika Bluetooth oraz radiobudzika. Użytkownik może odtwarzać muzykę bezprzewodowo, przewodowo i z zastosowaniem zewnętrznych nośników informacji. Dwa wbudowane głośniki o łącznej mocy 10 W wraz z membraną pasywną sprawiają, że generowany dźwięk jest czysty, dynamiczny i wzbogacony o głębokie, mocne basy.

ascetyczny design

stylowa, estetyczna pokrywa z panelem sterowania umieszczonym w jej górnej części sprawia,wykorzystywanie jest proste i przyjemne. Wygodę obsługi wspiera obfity ekran LED umieszczony na przednim panelu, na którym wyświetlane są informacje takie jak tryb pracy, głośność, ustawiony alarm oraz częstotliwość pracy radia FM. Dodatkowym ułatwieniem są komunikaty głosowe aktywowane po wybraniu poprzez użytkownika mocnej funkcji.

Muzyka bez ograniczeń

Platinet PMGC10A może odtwarzać muzykę bezprzewodowo przy pomocy łączności Bluetooth, a także z zewnętrznych nośników informacji - kart pamięci MicroSD i pendrive'ów. Dzięki wejściu liniowemu realne jest także przewodowe podłączenie do głośnika sprzętów takich jak odtwarzacz MP3.

W dowolnym miejscu

wbudowana bateria o obszerności 2000 mAh pozwala na ciągłe, nieprzerwane odtwarzanie muzyki przez do 5 godzin, a odległość między głośnikiem a podłączonym bezprzewodowo urządzeniem może wynosić nawet 10 metrów. Głośnik został zaopatrzony w mikrofon, który pełni funkcje zestawu głośnomówiącego, dzięki czemu możesz prowadzić rozmowy telefoniczne niezależnie od tego, gdzie zostawiłeś swój telefon.

poręczny radiobudzik

Platinet PMGC10A jest wyekwipowany w radio FM, zegar i funkcję budzika, dzięki temu genialnie stanie na wysokości zadania jako innowacyjny radiobudzik.

atrybuty produktu:

• Dwa głośniki o łącznej mocy 10W RMS (2x 5W RMS)
• Pasywna membrana
• ekran LED
• Radio FM
• Połączenie Bluetooth
• Zasięg Bluetooth: do 10m
• Port USB
• Czytnik kart microSD
• Wejście liniowe
• wbudowana bateria o pojemności 2000mAh
• komplet głośnomówiący
• rozmiary: 160x80x76mm
• Waga: 656g

☆ Głośnik Platinet PMG11, 18069 ☆

Głośnik Platinet PMG11, 18069 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: OMEGA
 • Nazwa produktu: Głośnik Platinet PMG11, 18069
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5bf747490a3d5fc4b5c5ac29
 • ID kategorii: 11752
Inne Rankingi:  Wzmacniacz 30W

☆ Głośnik Platinet PMG11, 18069 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

lubisz piesze wędrówki? HIKE to model, który stanie się ich nadzwyczajnym towarzyszem. Dzięki małym wymiarom, niskiej wadzę i sznurkowi mocującemu z łatwością przyczepisz go do plecaka. Pewnie zapomniałbyś o jego istnieniu, gdyby nie 6-watowy głośnik, dzięki któremu będziesz delektował się swoją ulubioną muzyką w najwyższej jakości.__TWOJA ULUBIONA MUZYKA.

WSZĘDZIE!__Plaża czy góry? Słońce, deszcz, a może śnieżyca? To bez znaczenia, bo bezprzewodowe głośniki linii PLATINET OUTDOOR wspierają normę niepodatności IPX5, która chroni urządzenie przed zachlapaniem spowodowanym m.in.

silnym deszczem.__BO NAJWAŻNIEJSZA JEST WYGODA__Każdy z głośników linii PLATINET OUTDOOR został zaopatrzony w specjalne mocowanie, dzięki któremu prosto przyczepisz je do ubrań lub do plecaka.__STYLOWY GADŻET__Projektując głośniki PLATINET OUTDOOR chcieliśmy stworzyć urządzenia stylowe, oporne, a zwykle _ funkcjonalne.

Udało nam się to dzięki wykorzystaniu plecionego materiału, którym pokryliśmy obudowę.__ŁATWOŚĆ OBSŁUGI__Dzięki znacznym, wypukłym przyciskom nie musisz nawet patrzeć na głośnik,wygodnie sterować głośnością lub zmieniać utwory.__BO LICZY SIĘ DŹWIĘK__W głośnikach bezprzewodowych najważniejsze jest wnętrze, dlatego model HIKE wyposażyliśmy w 6-watowy głośnik z 360-stopniowym systemem emisji dźwięku.

dzięki temu odtwarzany dźwięk jest głębszy i głośniejszy. Mocny bas dodaje energii Twoim ulubionym kawałkom i pobudzi do tańca każdą imprezę.__ZAPOMNIJ O OGRANICZENIACH__W głośnikach PLATINET OUTDOOR zastosowaliśmy bezprzewodową łączność Bluetooth 4.2 z technologią EDR.

Podłącz swój smartfon, tablet albo notebook bezprzewodowo i odtwarzaj muzyki z odległości choćby do 10 metrów od głośnika._Dzięki nowej generacji łączności Bluetooth, połączenie głośnika z urządzeniem odbywa się szybko i w pełni samoczynnie.__ODTWARZAJ MUZYKĘ, nawet NA ODLUDZIU__Weekend bez prądu? Nie ma problemu!

Bateria o obszerności 1500 mAh zastosowana w modelu HIKE pozwoli na 12 godzin ciągłego odtwarzania muzyki. Z kolei czas ładowania wynosi zaledwie 2 godziny.__PEŁNE barw__Wszystkie głośniki linii PLATINET OUTDOOR dostępne są w czterech wariantach kolorystycznych: czarnym, niebieskim, białym i czerwonym.

Wybierz ten, który najbardziej pasuje do Twojego gustu.___WIĘCEJ aniżeli GŁOŚNIK BLUETOOTH__Urządzenie zostało wyekwipowane w slot kart pamięci MicroSD, a także złącze AUX, dzięki którym z łatwością posłuchasz ulubionych utworów bezpośrednio z nośnika pamięci lub z dowolnego urządzenia, także takiego bez wsparcia dla technologii Bluetooth - np.

odtwarzacz MP3.__SPECYFIKACJA technologicznA__Głośnik o mocy 6W__Bluetooth v4.2+EDR__Wodoodporność, norma IPX5__Slot kart pamięci MicroSD__Złącze AUX__Pyłoszczelność__Zasięg do 10m__wbudowany akumulator 1500mAh / 3,7V__Czas ładowania 2 godziny__Czas odtwarzania: do 12 godzin__rozmiary: 118 x 118 x 46mm__Waga: 243g


☆ Omega Głośnik platinet pmg12 ☆

Omega Głośnik platinet pmg12 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: OMEGA
 • Nazwa produktu: Omega Głośnik platinet pmg12
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5bf6f5cb902e5179e9ef7e14
 • ID kategorii: 11752

☆ Omega Głośnik platinet pmg12 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Ten model to wyśmienity towarzysz na szlaku. Dzięki dwóm 5-watowym głośnikom i mocnej baterii o objętości 2200 mAh będziesz mógł delektować się perfekcyjniej jakości muzyką choćby poprzez 15 godzin.

TWOJA ULUBIONA MUZYKA. WSZĘDZIE!

Plaża czy góry? Słońce, deszcz, a może śnieżyca? To bez znaczenia, bo bezprzewodowe głośniki serii PLATINET OUTDOOR wspierają normę niepodatności IPX5, która chroni urządzenie przed zachlapaniem spowodowanym m.in. Silnym deszczem.

BO NAJWAŻNIEJSZA JEST WYGODA

Każdy z głośników serii PLATINET OUTDOOR został zaopatrzony w specjalne mocowanie, dzięki któremu łatwo przyczepisz je do ubrań albo do plecaka.

STYLOWY GADŻET

Projektując głośniki PLATINET OUTDOOR chcieliśmy stworzyć urządzenia stylowe, odporne, a zwykle - funkcjonalne. Udało nam się to dzięki wykorzystaniu plecionego materiału, którym pokryliśmy obudowę.

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

Dzięki obfitym, wypukłym przyciskom nie musisz choćby patrzeć na głośnik,komfortowo sterować głośnością lub zmieniać utwory.

BO LICZY SIĘ DŹWIĘK

W głośnikach bezprzewodowych najważniejsze jest wnętrze, dlatego model TRAIL wyposażyliśmy w 10-watowe głośniki z 360-stopniowym systemem emisji dźwięku. Dzięki temu odtwarzany dźwięk jest głębszy i głośniejszy. Solidny bas dodaje energii Twoim ulubionym kawałkom i pobudzi do tańca każdą imprezę.

ZAPOMNIJ O OGRANICZENIACH

W głośnikach PLATINET OUTDOOR zastosowaliśmy bezprzewodową łączność Bluetooth 4.2 z technologią EDR. Podłącz swój smartfon, tablet albo laptop bezprzewodowo i odtwarzaj muzyki z odległości nawet do 10 metrów od głośnika.

Dzięki nowej generacji łączności Bluetooth, połączenie głośnika z urządzeniem odbywa się ekspresowo i w pełni samoczynnie.

ODTWARZAJ MUZYKĘ, choćby NA ODLUDZIU

Weekend bez prądu? Nie ma problemu! Bateria o obszerności 2200 mAh zastosowana w modelu TRIAL pozwoli na 15 godzin ciągłego odtwarzania muzyki. Z kolei czas ładowania wynosi zaledwie 2,5 godziny.

PEŁNE kolorów

Wszystkie głośniki kolekcji PLATINET OUTDOOR dostępne są w czterech wariantach kolorystycznych: czarnym, niebieskim, białym i czerwonym. Wybierz ten, który najszczególniej nadaje się do Twojego gustu.


WIĘCEJ aniżeli GŁOŚNIK BLUETOOTH

Urządzenie zostało zaopatrzone w slot kart pamięci MicroSD oraz złącze AUX, dzięki którym prosto posłuchasz ulubionych utworów bezpośrednio z nośnika pamięci lub z dowolnego urządzenia, także takiego bez wsparcia dla technice Bluetooth - np. Odtwarzacz MP3.

SPECYFIKACJA technicznA

Głośnik o mocy 2 x 5W Stereo, (pełna moc: 10W)
Bluetooth v4.2+EDR
Wodoodporność, norma IPX5
Slot kart pamięci MicroSD
Złącze AUX
Pyłoszczelność
Zasięg do 10m
zastosowany akumulator 2200mAh / 3,7V
Czas ładowania 2,5 godziny
Czas odtwarzania: do 15 godzin
wymiary: 168 x 90 x 40mm
Waga: 295g

☆ Platinet Głośnik pmg097 (5907595444170) ☆

Platinet Głośnik pmg097 (5907595444170) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: PLATINET
 • Nazwa produktu: Platinet Głośnik pmg097 (5907595444170)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b86c60ab256f530f0d40d07
 • ID kategorii: 11752

☆ Platinet Głośnik pmg097 (5907595444170) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Stylowy głośnik Bluetooth stereo

PO PROSTU piękny

obudowa głośnika DENO to połączenie przyjemnego materiałowego wykończenia z drewnem. Pokaźne przyciski umieszczone na jego górnej powierzchni pozwalają sterować muzyką bez potrzeby patrzenia na urządzenie. Urządzenie doskonale stanie na wysokości zadania jako stylowy komponent wyposażenia domu.

SIŁA MUZYKI

PLATINET DENO został wyekwipowany w dwa głośniki stereo o rzeczywistej mocy wynoszącej 30 W, które gwarantują dynamiczny, głośny i czysty dźwięk połączony z konkretnymi basami.

UWOLNIJ SIĘ OD KABLI

PLATINET DENO to głośnik nowej generacji, w którym zastosowaliśmy technologię Bluetooth 4.0. Podłącz bezprzewodowo smartfon, tablet lub laptop i odtwarzaj swoją ulubioną muzykę w odległości choćby do 10 metrów od głośnika.

ULUBIONA MUZYKA GDZIEKOLWIEK CHCESZ

Dom, piknik, a może impreza w plenerze? Głośnik DENO możesz wziąć ze sobą gdziekolwiek chcesz bez obaw o obecność gniazdka elektrycznego. Wbudowany akumulator o obszerności 2600 mAh pozwoli na 6 godzin ciągłego odtwarzania muzyki.

ROZMOWY BEZ SMARTFONA

Zabierz głośnik ze sobą w dowolne miejsce domu zapominając o tym, gdzie zostawiłeś smartfon. A gdy ktoś do Ciebie zadzwoni - odbierzesz, bo PLATINET DENO wspaniale spełni oczekiwania w roli zestawu głośnomówiącego.

PODŁĄCZ DOWOLNE URZĄDZENIE

Chcesz skonsolidować z głośnikiem odtwarzacz MP3, iPoda albo inne urządzenie odtwarzające muzykę, które nie posiada łączności Bluetooth? Znamy rozwiązanie! PLATINET DENO ma złącze liniowe (AUX IN), dzięki któremu staje się sprzętem w stu procentach uniwersalnym.

SPECYFIKACJA technicznA

Głośniki: 2 x 15 W RMS
Bluetooth 4.0
Zasięg: do 10 metrów
Złącze AUX-IN - do podłączania zewnętrznych maszyn
pakiet głośnomówiący
wbudowany akumulator 2 600 mAh / 7,4V
wymiary: 210 x 88 x 107 mm
Waga: 1,8 kg

☆ Głośnik platinet pmg093 marki Omega ☆

Głośnik platinet pmg093 marki Omega Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: OMEGA
 • Nazwa produktu: Głośnik platinet pmg093 marki Omega
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b76fa2ad4033330363a7522
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik platinet pmg093 marki Omega - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik Bluetooth stereo w podgumowanej obudowie

postępowY DESIGN

pokrywa głośnika PLATINET ARO w całości została tworzona z podgumowanego materiału, który jest miły w dotyku i broni urządzenie przed zarysowaniami i upadkami. To progresywny i dynamiczny wygląd, który przyciąga uwagę i wygląda prawidłowo w każdym miejscu.

SIŁA MUZYKI

PLATINET ARO został wyposażony w dwa głośniki stereo o rzeczywistej mocy wynoszącej aż 30W. Tak solidna moc gwarantuje dynamiczny, głośny i czysty dźwięk wzbogacony o potężne basy.

ZAPOMNIJ O KABLACH

PLATINET ARO to głośnik nowej generacji, w którym zastosowaliśmy technikę Bluetooth 4.0. Podłącz bezprzewodowo smartfon, tablet albo laptop i odtwarzaj swoją ulubioną muzykę w odległości choćby do 10 metrów od głośnika.

POCZUJ WOLNOŚĆ

Dom, piknik, a może impreza w plenerze? Głośnik ARO możesz zabrać ze sobą gdziekolwiek chcesz bez obaw o obecność gniazdka elektrycznego. Konkretny zaimplementowany akumulator o pojemności 5400 mAh pozwoli na kilkanaście godzin ciągłego odtwarzania muzyki.

MUZYKA Z WIELU ŹRÓDEŁ

PLATINET ARO został wyposażony w złącze USB zezwalające odtwarzać muzykę z pamięci flash. Możesz na dodatek podłączyć odtwarzacz multimedialny (np. IPod) do 3,5-milimetrowego złącza AUX, by odtwarzać ulubioną muzykę.

SPECYFIKACJA technicznA

Głośniki: 2 x 15W RMS
Bluetooth 4.0
Zasięg: do 10 metrów
Złącze AUX-IN - do przyłączania zewnętrznych sprzętów
Port USB
zaimplementowany akumulator 5 400 mAh
wymiary: 310 x 131,5 x 113,42 mm