głośnik mobilny savio

Ranking głośników mobilnych savio – listopad 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników mobilnych savio. Ranking zawierający polecane głośniki mobilne savio jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 Bluetooth AUX SD TWS Niebieski, BS-031 ☆

Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 Bluetooth AUX SD TWS Niebieski, BS-031 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 Bluetooth AUX SD TWS Niebieski, BS-031
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 632bdee0902e519fcf2899f5
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 Bluetooth AUX SD TWS Niebieski, BS-031 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 Bluetooth AUX SD TWS Niebieski Bezprzewodowy głośnik Bluetooth stereo Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 jest idealnym towarzyszem zarówno w trakcie imprezy domowej, jak i w plenerze. Pojemna bateria pozwala na korzystanie z urządzenia poprzez ok 8,5 godziny, a użyteczny pasek zagwarantuje wygodę w trakcie przenoszenia. BS-031 to nie tylko dźwięk o świetnej jakości,na dodatek innowacyjny i stylowy design. Wysoka jakość dźwięku w kompaktowej obudowie BS-031 ma zaimplementowane dwa przetworniki o łącznej mocy 10 W, zapewniające wyśmienitą jakość dźwięku w trybie stereo. W dodatku głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 jest niezwykle użytecznym urządzeniem mobilnym o progresywnym wyglądzie z funkcjonalnymi przyciskami, które ułatwiają obsługę urządzenia. Wejścia na kartę SD oraz AUX Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 pozwala na odtwarzanie muzyki z urządzenia przez Bluetooth, wyekwipowany jest w czytnik kart SD obsługujący objętości do 32 GB i zastosowane wejście AUX 3.5 mm, dzięki temu możesz w prędki i jeszcze łatwiejszy sposób podłączyć go do innego urządzenia za pomocą dołączonego do zestawu przewodu. Funkcja TWS. Dźwięk stereo wbudowana niezwykle użyteczna funkcja TWS (True Wireless Stereo) umożliwi Ci sparowanie ze sobą dwóch głośników równocześnie w jeden zestaw stereo. Działanie funkcji jest istotnie proste i instynktowne, jedyne co trzeba zrobić to włączyć oba głośniki i dopasować się bezprzewodowo z wybranym urządzeniem odtwarzającym muzykę, reszta zrobi się sama! Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 odtwarza dźwięki w trybie stereo, co zagwarantuje wysoką jakość brzmienia, natomiast zastosowany w głośniku moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.1 pozwala na zrównoważone połączenie w promieniu do 10 m. Zastosowany progresywny kanon zapewnia ponadto szybkie i łatwe sparowanie urządzenia ze smartfonem, tabletem, laptopem czy też odtwarzaczem MP3.

☆ Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 Bluetooth AUX SD TWS Czarny, BS-033 ☆

Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 Bluetooth AUX SD TWS Czarny, BS-033 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 Bluetooth AUX SD TWS Czarny, BS-033
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 632bd1e4b256f5af235c9c57
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 Bluetooth AUX SD TWS Czarny, BS-033 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 Bluetooth AUX SD TWS Czarny Bezprzewodowy głośnik Bluetooth stereo Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 jest nadzwyczajnym towarzyszem zarówno w trakcie imprezy domowej, jak i w plenerze. Pojemna bateria pozwala na korzystanie z urządzenia poprzez ok 8,5 godziny, a użyteczny pasek gwarantuje wygodę podczas przenoszenia. BS-033 to nie tylko dźwięk o rewelacyjnej jakości,również nowoczesny i stylowy design. Wysoka jakość dźwięku w kompaktowej obudowie Savio BS-033 ma zastosowane dwa przetworniki o łącznej mocy 10 W, gwarantujące genialną jakość dźwięku w trybie stereo. Dodatkowo głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 jest niezwykle poręcznym urządzeniem mobilnym o innowacyjnym wyglądzie z poręcznymi przyciskami, które ułatwiają obsługę urządzenia. Wejścia na kartę SD, a także AUX. Funkcja TWS Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 pozwala na odtwarzanie muzyki z urządzenia przez Bluetooth, wyposażony jest w czytnik kart SD obsługujący obszerności do 32 GB, a także zastosowane wejście AUX 3.5 mm, dzięki temu możesz w prędki i jeszcze łatwiejszy sposób podłączyć go do innego urządzenia przy pomocy załączonego do zestawu przewodu. Zaimplementowana szczególnie funkcjonalna funkcja TWS (True Wireless Stereo) umożliwi Ci sparowanie ze sobą dwóch głośników równocześnie w jeden zestaw stereo. Działanie funkcji jest wyjątkowo proste i instynktowne, jedyne co trzeba zrobić to włączyć oba głośniki i dopasować się bezprzewodowo z wybranym urządzeniem odtwarzającym muzykę, reszta zrobi się sama! Klasa wodoszczelności IPX5 BS-033 bez żadnych obaw możesz używać podczas wszystkich aktywności na świeżym powietrzu, choćby podczas deszczu. Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 ma międzynarodową normę określającą klasę wodoszczelności na poziomie IPX5, która określa, iż urządzenie wytrzymałe jest na zachlapania. Ten dodatkowy parametr istotny jest przy częstym korzystaniu z urządzenia na zewnątrz.

☆ Savio Głośnik bezprzewodowy bs-032 bluetooth aux sd tws biały ☆

Savio Głośnik bezprzewodowy bs-032 bluetooth aux sd tws biały Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Savio Głośnik bezprzewodowy bs-032 bluetooth aux sd tws biały
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 632bd1e1b256f56c535c9c22
 • ID kategorii: 11752

☆ Savio Głośnik bezprzewodowy bs-032 bluetooth aux sd tws biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik bezprzewodowy Savio BS-032 Bluetooth AUX SD TWS Biały Bezprzewodowy głośnik Bluetooth stereo Głośnik bezprzewodowy Savio BS-032 jest genialnym towarzyszem jednocześnie podczas imprezy domowej, jak i w plenerze. Pojemna bateria umożliwia korzystanie z urządzenia poprzez ok 8,5 godziny, a ergonomiczny pasek gwarantuje wygodę w trakcie przenoszenia. BS-032 to nie tylko dźwięk o wspaniałej jakości,w dodatku postępowy i stylowy design. Wysoka jakość dźwięku w kompaktowej obudowie Savio BS-032 ma zastosowane dwa przetworniki o łącznej mocy 10 W, gwarantujące rewelacyjną jakość dźwięku w trybie stereo. Na dodatek głośnik bezprzewodowy Savio BS-032 jest nad wyraz funkcjonalnym urządzeniem przenośnym o innowacyjnym wyglądzie z ergonomicznymi przyciskami, które upraszczają obsługę urządzenia. Wejścia na kartę SD i AUX. Funkcja TWS Głośnik bezprzewodowy Savio BS-032 zezwala na odtwarzanie muzyki z urządzenia przez Bluetooth, wyposażony jest w czytnik kart SD obsługujący pojemności do 32 GB oraz wbudowane wejście AUX 3.5 mm, dzięki temu możesz w prędki i jeszcze łatwiejszy sposób podłączyć go do innego urządzenia za pomocą dołączonego do zestawu przewodu. Wbudowana wyjątkowo ergonomiczna funkcja TWS (True Wireless Stereo) umożliwi Ci sparowanie ze sobą dwóch głośników jednocześnie w jeden zestaw stereo. Działanie funkcji jest stanowczo proste i instynktowne, jedyne co trzeba zrobić to włączyć oba głośniki i zjednoczyć się bezprzewodowo z wybranym urządzeniem odtwarzającym muzykę, reszta zrobi się sama! Klasa wodoszczelności IPX5 BS-032 bez żadnych obaw możesz używać w trakcie wszystkich aktywności na świeżym powietrzu, nawet w trakcie deszczu. Głośnik bezprzewodowy Savio BS-032 ma międzynarodową normę określającą klasę wodoszczelności na poziomie IPX5, która określa, iż urządzenie niepodatne jest na zachlapania. Ten dodatkowy parametr widoczny jest przy częstym korzystaniu z urządzenia na zewnątrz.

☆ Savio Głośniki bluetooth bs-022 2.0 kolor czerwony ☆

Savio Głośniki bluetooth bs-022 2.0 kolor czerwony Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Savio Głośniki bluetooth bs-022 2.0 kolor czerwony
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d84dd50902e51985a869ce8
 • ID kategorii: 11752
Inne Rankingi:  boombox telefunken

☆ Savio Głośniki bluetooth bs-022 2.0 kolor czerwony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

najlepszy sposób, aby Twoja ulubiona muzyka towarzyszyła Ci wszędzie Przyjęcie w ogrodzie, impreza w domu lub wycieczka nad jezioro – od dzisiaj możesz cieszyć się czystym dźwiękiem, gdzie tylko zechcesz.

Wyjątkowo trwała kompozycja głośnika, konkretna podstawa i dołączony wygodny uchwyt, pozwalają prosto przenosić, postawić albo powiesić go w dogodnym miejscu. Długą zabawę w otoczeniu Twoich ulubionych dźwięków zapewni zastosowana pojemna bateria.

Odtwarzanie muzyki nigdy nie było prostsze Głośnik można połączyć za pomocą Bluetooth, odtwarzać pliki poprzez port USB, korzystać ze slotu na kartę Micro SD lub włączyć ulubioną stację radiową. Dodatkowo urządzenie ma wbudowaną funkcję zestawu głośnomówiącego, dzięki czemu może stanowić rewelacyjne rozwiązanie podczas konferencji.

Z głośnika możesz korzystać gdzie tylko chcesz, za każdym razem uzyskując najlepszą jakość brzmienia. Poznaj rodzinę głośników Savio Dzięki trzem kolorom do wyboru z łatwością dobierzesz nieprzeciętny głośnik dla siebie!

Nie musisz ograniczać się do standardowego, czarnego koloru! Jesteś energiczną osobą, która uwielbia otaczać się kolorami? Wybierz czerwony lub niebieski głośnik! marka Savio producent Savio znana jest z wprowadzania na rynek produktów przydatnych jednocześnie do pracy, rozrywki, jak i rozwijania swoich pasji.

Produkty te cechują się najczęściej bezawaryjnością w rozsądnej cenie. Właścicielem marki Savio jest marka Elmak Sp. Z o.o. - firma pilotów zdalnego sterowania, oświetlenia LED i sterowników elektronicznych do sprzętu AGD.

firma zgromadziła szereg nagród i tytułów, m.in. „Lidera Innowacji i Rozwoju", a wśród jej klientów znajdują się cenione marki, jak Samsung, De Dietrich, HBO, Canal+ czy O2.


☆ Savio Głośniki bluetooth bs-021 2.0 kolor niebieski ☆

Savio Głośniki bluetooth bs-021 2.0 kolor niebieski Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Savio Głośniki bluetooth bs-021 2.0 kolor niebieski
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d84dd2cb256f5800b23d1e6
 • ID kategorii: 11752

☆ Savio Głośniki bluetooth bs-021 2.0 kolor niebieski - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowy Głośnik Bluetooth BS-021
To najlepszy sposób, żeby Twoja ulubiona muzyka towarzyszyła Ci wszędzie!
Przyjęcie w ogrodzie, impreza w domu lub wycieczka nad jezioro od dzisiaj możesz radować się czystym dźwiękiem, gdzie tylko zechcesz. Wyjątkowo trwała budowa głośnika, solidna podstawa i dołączony wygodny uchwyt, pozwalają łatwo przenosić, postawić albo powiesić go w dogodnym miejscu. Długą zabawę w otoczeniu Twoich ulubionych dźwięków zapewni zaimplementowana pojemna bateria.

Odtwarzanie muzyki nigdy nie było prostsze. Głośnik można związać przy pomocy Bluetooth, odtwarzać pliki poprzez port USB, korzystać ze slotu na kartę Micro SD lub włączyć ulubioną stację radiową. Dodatkowo urządzenie ma zaimplementowaną funkcję zestawu głośnomówiącego, dzięki temu może stanowić genialne rozwiązanie w trakcie konferencji.

Z głośnika możesz korzystać gdzie tylko chcesz, za każdym razem uzyskując najlepszą jakość brzmienia.EAN: 5901986045434
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: SAVIO BS-021
wariant: przenośne
System: 2.0
Przeznaczenie: Muzyka
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Regulacja poziomu głośności
Max. Moc głośników (sumaryczna): 10 W
Pasmo przenoszenia (min.): 120 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Stosunek sygnału do szumu: 80 dB
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: AUX
Zasilanie: Sieciowe
Akcesoria w pakiecie: Głośnik bezprzewodowy bluetooth Instrukcja obsługi kabel ładowania MicroUSB Silikonowy uchwyt
Czas ładowania: 2.5 h
Czas pracy na baterii/bateriach: 7 h
wymiary: 230 x 85 x 88 mm
Waga: 700 g
Pozostałe właściwości: Wersja Bluetooth: v4.0 + EDR Moc wyjściowa: 2x5W Zasięg Bluetooth: do 10m Impedancja: 3 pojemność baterii: 1200mAh Napięcie pracy: DC 5V Maksymalna głośność: 80dB Zakres częstotliwości: 120Hz 20 kHz Maksymalna pojemność USB: 32GB Maksymalna objętość karty SD: 32GB Zakres częstotliwość Radia FM: 87.5 108.0MHz Czas pracy: do 7 godzin (w zależności od poziomu głośności) Czas ładowania: 2.5 godziny

☆ Głośniki bluetooth bs-023 2.0 kolor czarny marki Savio ☆

Głośniki bluetooth bs-023 2.0 kolor czarny marki Savio Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Głośniki bluetooth bs-023 2.0 kolor czarny marki Savio
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d84dd37b256f5f03923d2c8
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośniki bluetooth bs-023 2.0 kolor czarny marki Savio - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik Bezprzewodowy Savio BS-023 najlepszy sposób, żeby Twoja ulubiona muzyka towarzyszyła Ci wszędzie Przyjęcie w ogrodzie, impreza w domu albo wycieczka nad jezioro – od teraz możesz radować się czystym dźwiękiem, gdzie tylko zechcesz.

Wyjątkowo trwała kompozycja głośnika bezprzewodowego Savio BS-023, potężna podstawa i dołączony komfortowy uchwyt, pozwalają łatwo przenosić, postawić albo powiesić go w dogodnym miejscu. Długą zabawę w otoczeniu Twoich ulubionych dźwięków zapewni zastosowana pojemna bateria.

Odtwarzanie muzyki nigdy nie było prostsze Głośnik bezprzewodowy Savio BS-023 można zbratać przy pomocy Bluetooth, odtwarzać pliki poprzez port USB, korzystać ze slotu na kartę Micro SD albo włączyć ulubioną stację radiową.

w dodatku urządzenie ma zaimplementowaną funkcję zestawu głośnomówiącego, dzięki czemu może stanowić wyśmienite rozwiązanie w trakcie konferencji. Z głośnika możesz korzystać gdzie tylko chcesz, za każdym razem uzyskując najkorzystniejszą jakość brzmienia.

Inne Rankingi:  głośnik przenośny dla dzieci

Poznaj rodzinę głośników Savio Dzięki trzem kolorom do wyboru prosto dobierzesz idealny głośnik bezprzewodowy Savio BS-023 dla siebie! Nie musisz ograniczać się do typowego, czarnego koloru! Jesteś energiczną osobą, która uwielbia otaczać się kolorami? Wybierz czerwony albo niebieski głośnik!Najtańsze głośniki mobilne savio – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników mobilnych savio. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Savio Głośniki bluetooth bs-021 2.0 kolor niebieski ☆

Savio Głośniki bluetooth bs-021 2.0 kolor niebieski Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Savio Głośniki bluetooth bs-021 2.0 kolor niebieski
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d84dd2cb256f5800b23d1e6
 • ID kategorii: 11752

☆ Savio Głośniki bluetooth bs-021 2.0 kolor niebieski - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowy Głośnik Bluetooth BS-021
To najkorzystniejszy sposób, by Twoja ulubiona muzyka towarzyszyła Ci wszędzie!
Przyjęcie w ogrodzie, impreza w domu albo wycieczka nad jezioro od dzisiaj możesz cieszyć się czystym dźwiękiem, gdzie tylko zechcesz. Wyjątkowo trwała kompozycja głośnika, potężna podstawa i dołączony komfortowy uchwyt, pozwalają prosto przenosić, postawić lub powiesić go w dogodnym miejscu. Długą zabawę w otoczeniu Twoich ulubionych dźwięków zapewni wbudowana pojemna bateria.

Odtwarzanie muzyki nigdy nie było prostsze. Głośnik można zjednoczyć za pomocą Bluetooth, odtwarzać pliki poprzez port USB, korzystać ze slotu na kartę Micro SD lub włączyć ulubioną stację radiową. Dodatkowo urządzenie ma zaimplementowaną funkcję zestawu głośnomówiącego, dzięki czemu może stanowić wspaniałe rozwiązanie podczas konferencji.

Z głośnika możesz korzystać gdzie tylko chcesz, zawsze uzyskując najlepszą jakość brzmienia.EAN: 5901986045434
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: SAVIO BS-021
wariant: przenośne
System: 2.0
Przeznaczenie: Muzyka
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Regulacja poziomu głośności
Max. Moc głośników (sumaryczna): 10 W
Pasmo przenoszenia (min.): 120 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Stosunek sygnału do szumu: 80 dB
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: AUX
Zasilanie: Sieciowe
Akcesoria w komplecie: Głośnik bezprzewodowy bluetooth Instrukcja obsługi przewód ładowania MicroUSB Silikonowy uchwyt
Czas ładowania: 2.5 h
Czas pracy na baterii/bateriach: 7 h
rozmiary: 230 x 85 x 88 mm
Waga: 700 g
Pozostałe atrybuty: Wersja Bluetooth: v4.0 + EDR Moc wyjściowa: 2x5W Zasięg Bluetooth: do 10m Impedancja: 3 pojemność baterii: 1200mAh Napięcie pracy: DC 5V Maksymalna głośność: 80dB Zakres częstotliwości: 120Hz 20 kHz Maksymalna objętość USB: 32GB Maksymalna objętość karty SD: 32GB Zakres częstotliwość Radia FM: 87.5 108.0MHz Czas pracy: do 7 godzin (w zależności od poziomu głośności) Czas ładowania: 2.5 godziny

☆ Savio Głośniki bluetooth bs-022 2.0 kolor czerwony ☆

Savio Głośniki bluetooth bs-022 2.0 kolor czerwony Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Savio Głośniki bluetooth bs-022 2.0 kolor czerwony
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d84dd50902e51985a869ce8
 • ID kategorii: 11752

☆ Savio Głośniki bluetooth bs-022 2.0 kolor czerwony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

najlepszy sposób, by Twoja ulubiona muzyka towarzyszyła Ci wszędzie Przyjęcie w ogrodzie, impreza w domu lub wycieczka nad jezioro – od teraz możesz cieszyć się czystym dźwiękiem, gdzie tylko zechcesz.

Wyjątkowo trwała budowa głośnika, potężna podstawa i dołączony komfortowy uchwyt, pozwalają prosto przenosić, postawić lub powiesić go w dogodnym miejscu. Długą zabawę w otoczeniu Twoich ulubionych dźwięków zapewni zaimplementowana pojemna bateria.

Odtwarzanie muzyki nigdy nie było prostsze Głośnik można związać za pomocą Bluetooth, odtwarzać pliki poprzez port USB, korzystać ze slotu na kartę Micro SD lub włączyć ulubioną stację radiową. Na dodatek urządzenie ma zaimplementowaną funkcję zestawu głośnomówiącego, dzięki czemu może stanowić doskonałe rozwiązanie podczas konferencji.

Z głośnika możesz korzystać gdzie tylko chcesz, zawsze uzyskując najlepszą jakość brzmienia. Poznaj rodzinę głośników Savio Dzięki trzem kolorom do wyboru łatwo dobierzesz nieprzeciętny głośnik dla siebie!

Nie musisz ograniczać się do charakterystycznego, czarnego koloru! Jesteś energiczną osobą, która uwielbia otaczać się kolorami? Wybierz czerwony lub niebieski głośnik! marka Savio firma Savio znana jest z wprowadzania na rynek produktów przydatnych równocześnie do pracy, rozrywki, jak i rozwijania swoich pasji.

Produkty te znamionują się z reguły niezawodnością w rozsądnej cenie. Właścicielem marki Savio jest marka Elmak Sp. Z o.o. - marka pilotów zdalnego sterowania, oświetlenia LED i sterowników elektronicznych do sprzętu AGD.

firma zgromadziła szereg nagród i tytułów, m.in. „Lidera Innowacji i Rozwoju", a wśród jej klientów znajdują się szanowane marki, jak Samsung, De Dietrich, HBO, Canal+ czy O2.


☆ Głośniki bluetooth bs-023 2.0 kolor czarny marki Savio ☆

Głośniki bluetooth bs-023 2.0 kolor czarny marki Savio Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Głośniki bluetooth bs-023 2.0 kolor czarny marki Savio
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d84dd37b256f5f03923d2c8
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośniki bluetooth bs-023 2.0 kolor czarny marki Savio - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik Bezprzewodowy Savio BS-023 najlepszy sposób, by Twoja ulubiona muzyka towarzyszyła Ci wszędzie Przyjęcie w ogrodzie, impreza w domu lub wycieczka nad jezioro – od teraz możesz cieszyć się czystym dźwiękiem, gdzie tylko zechcesz.

Wyjątkowo trwała kompozycja głośnika bezprzewodowego Savio BS-023, konkretna podstawa i załączony wygodny uchwyt, pozwalają z łatwością przenosić, postawić lub powiesić go w dogodnym miejscu. Długą zabawę w otoczeniu Twoich ulubionych dźwięków zapewni wbudowana pojemna bateria.

Odtwarzanie muzyki nigdy nie było prostsze Głośnik bezprzewodowy Savio BS-023 można zespolić za pomocą Bluetooth, odtwarzać pliki przez port USB, korzystać ze slotu na kartę Micro SD albo włączyć ulubioną stację radiową.

ponadto urządzenie ma zastosowaną funkcję zestawu głośnomówiącego, dzięki temu może stanowić perfekcyjne rozwiązanie w trakcie konferencji. Z głośnika możesz korzystać gdzie tylko chcesz, zawsze uzyskując najlepszą jakość brzmienia.

Poznaj rodzinę głośników Savio Dzięki trzem kolorom do wyboru z łatwością dobierzesz doskonały głośnik bezprzewodowy Savio BS-023 dla siebie! Nie musisz ograniczać się do charakterystycznego, czarnego koloru! Jesteś energiczną osobą, która uwielbia otaczać się kolorami? Wybierz czerwony albo niebieski głośnik!


☆ Savio Głośnik bezprzewodowy bs-032 bluetooth aux sd tws biały ☆

Savio Głośnik bezprzewodowy bs-032 bluetooth aux sd tws biały Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Savio Głośnik bezprzewodowy bs-032 bluetooth aux sd tws biały
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 632bd1e1b256f56c535c9c22
 • ID kategorii: 11752
Inne Rankingi:  głośnik przenośny xrec

☆ Savio Głośnik bezprzewodowy bs-032 bluetooth aux sd tws biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik bezprzewodowy Savio BS-032 Bluetooth AUX SD TWS Biały Bezprzewodowy głośnik Bluetooth stereo Głośnik bezprzewodowy Savio BS-032 jest nadzwyczajnym towarzyszem zarówno w trakcie imprezy domowej, jak i w plenerze. Pojemna bateria zezwala na korzystanie z urządzenia poprzez ok 8,5 godziny, a praktyczny pasek zapewnia wygodę w trakcie przenoszenia. BS-032 to nie tylko dźwięk o rewelacyjnej jakości,jeszcze progresywny i stylowy design. Wysoka jakość dźwięku w kompaktowej obudowie Savio BS-032 ma zaimplementowane dwa przetworniki o łącznej mocy 10 W, zapewniające nieprzeciętną jakość dźwięku w trybie stereo. Na dodatek głośnik bezprzewodowy Savio BS-032 jest szczególnie poręcznym urządzeniem przenośnym o postępowym wyglądzie z praktycznymi przyciskami, które ułatwiają obsługę urządzenia. Wejścia na kartę SD oraz AUX. Funkcja TWS Głośnik bezprzewodowy Savio BS-032 umożliwia odtwarzanie muzyki z urządzenia poprzez Bluetooth, wyekwipowany jest w czytnik kart SD obsługujący objętości do 32 GB i zastosowane wejście AUX 3.5 mm, dzięki temu możesz w szybki i jeszcze łatwiejszy sposób podłączyć go do innego urządzenia za pomocą dołączonego do zestawu przewodu. Zastosowana bardzo ergonomiczna funkcja TWS (True Wireless Stereo) umożliwi Ci sparowanie ze sobą dwóch głośników jednocześnie w jeden zestaw stereo. Działanie funkcji jest istotnie proste i intuicyjne, jedyne co trzeba zrobić to włączyć oba głośniki i złączyć się bezprzewodowo z wybranym urządzeniem odtwarzającym muzykę, reszta zrobi się sama! Klasa wodoszczelności IPX5 BS-032 bez żadnych obaw możesz używać podczas wszystkich aktywności na świeżym powietrzu, choćby podczas deszczu. Głośnik bezprzewodowy Savio BS-032 posiada międzynarodową normę określającą klasę wodoszczelności na poziomie IPX5, która określa, iż urządzenie odporne jest na zachlapania. Ten dodatkowy parametr wyraźny jest przy częstym korzystaniu z urządzenia na zewnątrz.

☆ Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 Bluetooth AUX SD TWS Czarny, BS-033 ☆

Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 Bluetooth AUX SD TWS Czarny, BS-033 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 Bluetooth AUX SD TWS Czarny, BS-033
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 632bd1e4b256f5af235c9c57
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 Bluetooth AUX SD TWS Czarny, BS-033 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 Bluetooth AUX SD TWS Czarny Bezprzewodowy głośnik Bluetooth stereo Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 jest nadzwyczajnym towarzyszem równocześnie w trakcie imprezy domowej, jak i w plenerze. Pojemna bateria pozwala na korzystanie z urządzenia przez ok 8,5 godziny, a funkcjonalny pasek gwarantuje wygodę podczas przenoszenia. BS-033 to nie tylko dźwięk o nieprzeciętnej jakości,jeszcze innowacyjny i stylowy design. Wysoka jakość dźwięku w kompaktowej obudowie Savio BS-033 ma wbudowane dwa przetworniki o łącznej mocy 10 W, zapewniające perfekcyjną jakość dźwięku w trybie stereo. Na dodatek głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 jest niezwykle ergonomicznym urządzeniem mobilnym o progresywnym wyglądzie z funkcjonalnymi przyciskami, które usprawniają obsługę urządzenia. Wejścia na kartę SD, a także AUX. Funkcja TWS Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 zezwala na odtwarzanie muzyki z urządzenia przez Bluetooth, zaopatrzony jest w czytnik kart SD obsługujący obszerności do 32 GB, a także zaimplementowane wejście AUX 3.5 mm, dzięki czemu możesz w szybki i jeszcze łatwiejszy sposób podłączyć go do innego urządzenia przy pomocy dołączonego do zestawu przewodu. Wbudowana nad wyraz użyteczna funkcja TWS (True Wireless Stereo) umożliwi Ci sparowanie ze sobą dwóch głośników równocześnie w jeden komplet stereo. Działanie funkcji jest stanowczo proste i intuicyjne, jedyne co trzeba zrobić to włączyć oba głośniki i zjednoczyć się bezprzewodowo z wybranym urządzeniem odtwarzającym muzykę, reszta zrobi się sama! Klasa wodoszczelności IPX5 BS-033 bez żadnych obaw możesz używać podczas wszystkich aktywności na świeżym powietrzu, choćby w trakcie deszczu. Głośnik bezprzewodowy Savio BS-033 posiada międzynarodową normę określającą klasę wodoszczelności na poziomie IPX5, która określa, iż urządzenie niepodatne jest na zachlapania. Ten dodatkowy parametr widoczny jest przy częstym korzystaniu z urządzenia na zewnątrz.

☆ Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 Bluetooth AUX SD TWS Niebieski, BS-031 ☆

Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 Bluetooth AUX SD TWS Niebieski, BS-031 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAVIO
 • Nazwa produktu: Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 Bluetooth AUX SD TWS Niebieski, BS-031
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 632bdee0902e519fcf2899f5
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 Bluetooth AUX SD TWS Niebieski, BS-031 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 Bluetooth AUX SD TWS Niebieski Bezprzewodowy głośnik Bluetooth stereo Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 jest genialnym towarzyszem zarówno podczas imprezy domowej, jak i w plenerze. Pojemna bateria umożliwia korzystanie z urządzenia przez ok 8,5 godziny, a poręczny pasek gwarantuje wygodę podczas przenoszenia. BS-031 to nie tylko dźwięk o nieprzeciętnej jakości,na dodatek postępowy i stylowy design. Wysoka jakość dźwięku w kompaktowej obudowie BS-031 ma zastosowane dwa przetworniki o łącznej mocy 10 W, gwarantujące znakomitą jakość dźwięku w trybie stereo. Dodatkowo głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 jest nad wyraz funkcjonalnym urządzeniem mobilnym o postępowym wyglądzie z użytecznymi przyciskami, które ułatwiają obsługę urządzenia. Wejścia na kartę SD i AUX Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 pozwala na odtwarzanie muzyki z urządzenia poprzez Bluetooth, wyekwipowany jest w czytnik kart SD obsługujący objętości do 32 GB i zastosowane wejście AUX 3.5 mm, dzięki czemu możesz w prędki i jeszcze łatwiejszy sposób podłączyć go do innego urządzenia przy pomocy dołączonego do zestawu przewodu. Funkcja TWS. Dźwięk stereo zaimplementowana wyjątkowo praktyczna funkcja TWS (True Wireless Stereo) umożliwi Ci sparowanie ze sobą dwóch głośników równocześnie w jeden zestaw stereo. Działanie funkcji jest szczególnie proste i instynktowne, jedyne co trzeba zrobić to włączyć oba głośniki i złączyć się bezprzewodowo z wybranym urządzeniem odtwarzającym muzykę, reszta zrobi się sama! Głośnik bezprzewodowy Savio BS-031 odtwarza dźwięki w trybie stereo, co zapewnia wysoką jakość brzmienia, natomiast zaimplementowany w głośniku moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.1 zezwala na stabilne połączenie w promieniu do 10 m. Zastosowany nowoczesny kanon zagwarantuje także prędkie i nieskomplikowane sparowanie urządzenia ze smartfonem, tabletem, laptopem czy też odtwarzaczem MP3.