głośnik mobilny sharp

Ranking głośników mobilnych sharp – czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników mobilnych sharp. Ranking zawierający polecane głośniki mobilne sharp jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Głośnik gx-bt280 marki Sharp ☆

Głośnik gx-bt280 marki Sharp Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sharp
 • Nazwa produktu: Głośnik gx-bt280 marki Sharp
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c45e029d403337d6703f1ae
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik gx-bt280 marki Sharp - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik przenośny Bluetooth Sharp GX-BT280 BL 20W Głośnik bezprzewodowy o mocy 20 W. Komunikacja bezprzewodowa przez Bluetooth 4.2. Zastosowany akumulator pozwalający na pracę 12 godzin. Produkt ma złącze AUX 3.5 mm oraz microUSB.

Obsługa jednym gestem. NAJWAŻNIEJSZE parametry przenośny kompaktowy głośnik bezprzewodowy z zaawansowaną technologią DSP Tryb Duo - podwójne bezprzewodowe parowanie stereo w celu uzyskania szerokiego spektrum dźwięku stereo Kryształowe wyraźne wzmocnienie wysokich częstotliwości z psychoakustycznym zwiększeniem basów aby uzyskać głębsze i bogatsze dźwięki niskotonowe Proste sterowanie jednym dotknięciem: odtwarzanie, pauza, przewijanie do przodu, do tyłu Do 12 godzin odtwarzania - baterie akumulatorowe Bluetooth 4.2 plus odtwarzanie Aux Tryb automatycznego przełączania Integracja z Asystentem głosowym - dostęp do Siri lub Google Telefon głośnomówiący samoczynne wyłączanie zasilania Bryzgoszczelność IP56 2.0-kanałowy Dzięki funkcji stereo 2.0 urządzenie audio marki Sharp generuje przestrzenne doznania dźwiękowe przy użyciu odseparowanych lewych i prawych kanałów.

Wielu sympatyków muzyki uwielbia tę akustykę, ponieważ instrumenty brzmią bardzo autentycznie. Bluetooth Proste, szybkie, rozciągliwe: używaj technologii Bluetooth do bezprzewodowego połączenia urządzenia audio producenta Sharp z innymi urządzeniami, takimi jak smartfon lub tablet.

Dzięki niemu Twoje opcje będą jeszcze bardziej wszechstronne. Micro USB: obsługa / ładowanie starczy zastosować micro USB, by korzystać z urządzenia audio producenta Sharp w sieci albo je naładować. Można je na dodatek podłączyć na przykład do notebooka albo power banku.

Tryb duo/bezprzewodowe stereo (TWS) Dwa razy lepiej: technologia True Wireless Stereo (TWS) usprawnia parowanie dwóch głośników Sharp w celu uzyskania, jak się pewnie domyślasz, prawdziwego bezprzewodowego stereo.

Nie tylko uzyskasz więks certyfikat IP56 choćby jeśli butelka się przewróci lub wyleje się płyn ze szklanki: możesz zachować spokój. Głośnik Sharp jest nie tylko chroniony przed kurzem, ale także przed silnymi strumieniami wody.

wbudowana bateria ładowalna Do 12 godzin słuchania muzyki w trasie: możesz oddać się tej przyjemności dzięki urządzeniu audio firmy Sharp. Następnie szybko je naładuj - i gotowe. SPECYFIKACJA technicznA atrybuty produktów audio Programowanie stacji: Nie Strojenie stacji: Nie Długość zestawu Soundbar: N/D Wskaźnik źródła: Tak, LED Equalizer: N/D Języki systemowe: N/D System przenoszenia: Pasek Wodoodporny: odporność na rozbryzg IP56/wytrzymałość na kurz Systemy audio Głośnik: 2 x przetworniki 45 mm, 2 x pasywne radiatory wzmacniające basy Moc głośnika (W): 20 W (RMS) Ustawienia dźwięku: N/D Dekoder Audio: Nie Gniazda podłączeniowe Wyjście HDMI: Nie HDMI-ARC: Nie Wyjście HDMI z 3D/4k pass through: Nie USB: Micro-B Micro USB: x1 Wyjście audio / Wejście słuchawkowe (3,5 mm): Nie Profil Bluetooth: A2DP, HFP, HSP RJ 45 (LAN - 10BASE-T/100BASE-TX): Nie Wi-Fi maks.

Inne Rankingi:  głośnik do kina domowego

moc przekaźnika: N/D WLAN: Nie Pilot: Nie Sterowanie za pomocą aplikacji: Nie Steowanie jednym dotknięciem: Proste sterowanie jednym dotknięciem: odtwarzanie, pauza, przewijanie do przodu i do tyłu Asystent głosowy: TAK, dostęp do Siri albo Google Bluetooth: Tak Gniazdo karty SD: Nie Gniazdo karty Micro SD: Nie Wejście HDMI: Nie Wersja Bluetooth: 4,2 informacje dotyczące energii Zapotrzebowanie na energię: Ładowanie poprzez micro USB Zużycie energii (W): 10 W Zużycie energii w trybie czuwania (W): < 1 mW dokumenty bezpieczeństwa: CE (RED, RoHS, ErP), REACH/PAH/SCCP Wtyczka: Nie typ baterii wbudowanej: Litowo-jonowe Czas odtwarzania na baterii (godz.): 12 informacje logistyczne Unit Size (W x H x D in mm): 67 x 67 x 186 Waga brutto (kg): 0.872 Zawartość opakowania: Jednostka główna, Zasilacz sieciowy z wymiennymi wtyczkami EE/UK/US/AU, przewód USB z micro USB do ładowania, kabel AUX 3,5 mm - 3,5 mm, Pasek do przenoszenia Design wymiar wyświetlacza: N/D Przyciemnianie wyświetlacza: Nie Materiał obudowy: N/D Materiał obudowy głośnika: Plastikpokrywy: N/D Materiał frontu: N/D Mocowanie na ścianie: Nie Do użytkowania domowego: Tak Model mobilny: Tak wbudowany głośnik: Tak Głośniki zewnętrzne: Nie Przewodowy subwoofer: Nie zastosowany subwoofer: Nie Bezprzewodowy subwoofer: Nie Zabezpieczenie przed wodą/kurzem: Tak Efekty świetlne: Nie


☆ Głośnik Sharp GX-BT180 (4974019103907) ☆

Głośnik Sharp GX-BT180 (4974019103907) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sharp
 • Nazwa produktu: Głośnik Sharp GX-BT180 (4974019103907)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c401bdc0a3d5fc8100b6995
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Sharp GX-BT180 (4974019103907) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik bezprzewodowy Sharp GX-BT180(BK) Czarny efektowny, bezprzewodowy głośnik Służbowy wyjazd, impreza ze znajomymi, prezentacja nie będą już problemem. Za pomocą bezprzewodowego połączenia Bluetooth nie Ci trzeba już pełnego okablowania, żebypochwalić się wszystkim swoją ulubioną muzyką albo stworzyć tło do odtwarzanych filmów iprezentacji.

technika w głośniku bezprzewodowym Sharp GX-BT180(BK) umożliwia połączenie z systemem Bluetooth telefonu GSM i jegowspółpracę z mikrofonem i głośnikami przednimi w samochodzie. Wysoka sprawność dźwięku kompozycja głośnika bezprzewodowego Sharp GX-BT180(BK) sprawia, że wibracje powstające na krawędzi membrany nie wpływająna charakterystykę audio a cały głośnik reprodukuje dźwięk, Najnowsze technologiewykorzystane razem z innowacyjną kompozycją układu skutkują niezwykłą ekspresjąprzejrzyście czystego dźwięku najwyższej jakości.

Twoje uszy bez wątpienia to docenią. Regulacja głośności W ramach głośnika bezprzewodowego Sharp GX-BT180(BK) możliwa jest regulacja tonów niskich i wysokich w zależności od personalnychpreferencji słuchacza.

Inne Rankingi:  Mikrofon do trąbki

Z zaimplementowanym potencjometrem dobierzesz rewelacyjną dla siebie głośność, a przyzastosowanych w głośniku technikach wszystkie zniekształcenia na wysokiej głośnościzredukowane zostały do minimum. Możesz zatem bez problemu pokazać sąsiadom, czegowarto posłuchać w tym tygodniu.Najtańsze głośniki mobilne sharp – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników mobilnych sharp. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Głośnik Sharp GX-BT180 (4974019103907) ☆

Głośnik Sharp GX-BT180 (4974019103907) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sharp
 • Nazwa produktu: Głośnik Sharp GX-BT180 (4974019103907)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c401bdc0a3d5fc8100b6995
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Sharp GX-BT180 (4974019103907) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik bezprzewodowy Sharp GX-BT180(BK) Czarny atrakcyjny, bezprzewodowy głośnik Służbowy wyjazd, impreza ze znajomymi, prezentacja nie będą już problemem. Za pomocą bezprzewodowego połączenia Bluetooth nie Ci trzeba już pełnego okablowania, żebypochwalić się wszystkim swoją ulubioną muzyką lub stworzyć tło do odtwarzanych filmów iprezentacji.

technika w głośniku bezprzewodowym Sharp GX-BT180(BK) umożliwia połączenie z systemem Bluetooth telefonu GSM i jegowspółpracę z mikrofonem i głośnikami przednimi w samochodzie. Wysoka skuteczność dźwięku budowa głośnika bezprzewodowego Sharp GX-BT180(BK) powoduje, że wibracje powstające na krawędzi membrany nie wpływająna charakterystykę audio a cały głośnik reprodukuje dźwięk, Najnowsze technologiewykorzystane razem z innowacyjną kompozycją układu skutkują niezwykłą ekspresjąkrystalicznie czystego dźwięku najwyższej jakości.

Twoje uszy na pewno to docenią. Regulacja głośności W ramach głośnika bezprzewodowego Sharp GX-BT180(BK) możliwa jest regulacja tonów niskich i wysokich w zależności od personalnychpreferencji słuchacza.

Z zastosowanym potencjometrem dobierzesz znakomitą dla siebie głośność, a przyzastosowanych w głośniku technologiach wszystkie zniekształcenia na wysokiej głośnościzredukowane zostały do minimum. Możesz zatem bez problemu pokazać sąsiadom, czegowarto posłuchać w tym tygodniu.


☆ Głośnik gx-bt280 marki Sharp ☆

Głośnik gx-bt280 marki Sharp Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sharp
 • Nazwa produktu: Głośnik gx-bt280 marki Sharp
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c45e029d403337d6703f1ae
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik gx-bt280 marki Sharp - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik mobilny Bluetooth Sharp GX-BT280 BL 20W Głośnik bezprzewodowy o mocy 20 W. Komunikacja bezprzewodowa przez Bluetooth 4.2. Zaimplementowany akumulator pozwalający na pracę 12 godzin. Produkt posiada złącze AUX 3.5 mm oraz microUSB.

Obsługa jednym gestem. NAJWAŻNIEJSZE właściwości mobilny kompaktowy głośnik bezprzewodowy z innowacyjną technologią DSP Tryb Duo - podwójne bezprzewodowe parowanie stereo w celu uzyskania szerokiego spektrum dźwięku stereo Kryształowe wyraźne wzmocnienie wysokich częstotliwości z psychoakustycznym powiększeniem basów aby uzyskać głębsze i bogatsze dźwięki niskotonowe Proste sterowanie jednym dotknięciem: odtwarzanie, pauza, przewijanie do przodu, do tyłu Do 12 godzin odtwarzania - baterie akumulatorowe Bluetooth 4.2 plus odtwarzanie Aux Tryb automatycznego przełączania Integracja z Asystentem głosowym - dostęp do Siri lub Google Telefon głośnomówiący automatyczne wyłączanie zasilania Bryzgoszczelność IP56 2.0-kanałowy Dzięki funkcji stereo 2.0 urządzenie audio producenta Sharp wytwarza przestrzenne doznania dźwiękowe przy użyciu odseparowanych lewych i prawych kanałów.

Inne Rankingi:  Mikrofon do komputera z Windows 7

Wielu fanów muzyki uwielbia tę akustykę, ponieważ instrumenty brzmią bardzo autentycznie. Bluetooth Proste, prędkie, rozciągliwe: używaj technologii Bluetooth do bezprzewodowego połączenia urządzenia audio marki Sharp z innymi urządzeniami, takimi jak smartfon albo tablet.

Dzięki niemu Twoje opcje będą jeszcze bardziej wszechstronne. Micro USB: obsługa / ładowanie wystarczy wykorzystać micro USB, aby korzystać z urządzenia audio producenta Sharp w sieci albo je naładować. Można je na dodatek podłączyć na przykład do laptopa lub power banku.

Tryb duo/bezprzewodowe stereo (TWS) Dwa razy lepiej: technika True Wireless Stereo (TWS) ułatwia parowanie dwóch głośników Sharp w celu uzyskania, jak się pewnie domyślasz, prawdziwego bezprzewodowego stereo.

Nie tylko uzyskasz więks dokument IP56 choćby jeśli butelka się przewróci albo wyleje się płyn ze szklanki: możesz zachować spokój. Głośnik Sharp jest nie tylko broniony przed kurzem, ale także przed silnymi strumieniami wody.

zastosowana bateria ładowalna Do 12 godzin słuchania muzyki w trasie: możesz oddać się tej przyjemności dzięki urządzeniu audio firmy Sharp. Następnie ekspresowo je naładuj - i gotowe. SPECYFIKACJA technologicznA parametry produktów audio Programowanie stacji: Nie Strojenie stacji: Nie Długość zestawu Soundbar: N/D Wskaźnik źródła: Tak, LED Equalizer: N/D Języki systemowe: N/D System przenoszenia: Pasek Wodoodporny: wytrzymałość na rozbryzg IP56/niepodatność na kurz Systemy audio Głośnik: 2 x przetworniki 45 mm, 2 x pasywne radiatory wzmacniające basy Moc głośnika (W): 20 W (RMS) Ustawienia dźwięku: N/D Dekoder Audio: Nie Gniazda podłączeniowe Wyjście HDMI: Nie HDMI-ARC: Nie Wyjście HDMI z 3D/4k pass through: Nie USB: Micro-B Micro USB: x1 Wyjście audio / Wejście słuchawkowe (3,5 mm): Nie Profil Bluetooth: A2DP, HFP, HSP RJ 45 (LAN - 10BASE-T/100BASE-TX): Nie Wi-Fi maks.

moc przekaźnika: N/D WLAN: Nie Pilot: Nie Sterowanie przy pomocy aplikacji: Nie Steowanie jednym dotknięciem: Proste sterowanie jednym dotknięciem: odtwarzanie, pauza, przewijanie do przodu i do tyłu Asystent głosowy: TAK, dostęp do Siri albo Google Bluetooth: Tak Gniazdo karty SD: Nie Gniazdo karty Micro SD: Nie Wejście HDMI: Nie Wersja Bluetooth: 4,2 dane dotyczące energii Zapotrzebowanie na energię: Ładowanie poprzez micro USB Zużycie energii (W): 10 W Zużycie energii w trybie czuwania (W): < 1 mW certyfikaty bezpieczeństwa: CE (RED, RoHS, ErP), REACH/PAH/SCCP Wtyczka: Nie typ baterii zastosowanej: Litowo-jonowe Czas odtwarzania na baterii (godz.): 12 informacje logistyczne Unit Size (W x H x D in mm): 67 x 67 x 186 Waga brutto (kg): 0.872 Zawartość opakowania: Jednostka główna, Zasilacz sieciowy z wymiennymi wtyczkami EE/UK/US/AU, przewód USB z micro USB do ładowania, przewód AUX 3,5 mm - 3,5 mm, Pasek do przenoszenia Design wymiar wyświetlacza: N/D Przyciemnianie wyświetlacza: Nie Materiał pokrywy: N/D Materiał pokrywy głośnika: Plastikobudowy: N/D Materiał frontu: N/D Mocowanie na ścianie: Nie Do użytku domowego: Tak Model mobilny: Tak zaimplementowany głośnik: Tak Głośniki zewnętrzne: Nie Przewodowy subwoofer: Nie zastosowany subwoofer: Nie Bezprzewodowy subwoofer: Nie Zabezpieczenie przed wodą/kurzem: Tak Efekty świetlne: Nie