głośnik panasonic

Ranking głośników panasonic – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników panasonic. Ranking zawierający polecane głośniki panasonic jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Głośnik Bluetooth aktywny Panasonic SC-TMAX10E-K (5025232894703) ☆

Głośnik Bluetooth aktywny Panasonic SC-TMAX10E-K (5025232894703) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Głośnik Bluetooth aktywny Panasonic SC-TMAX10E-K (5025232894703)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63242daad71287d37398f1ad
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Bluetooth aktywny Panasonic SC-TMAX10E-K (5025232894703) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Inspirujący dźwięk. Poczuj, jak rytm przenika Twoje ciało – wszystko dzięki funkcji AIRQUAKE BASS. Konkretny bas i rezonans potrzebne w trakcie imprez zostały ponadto usztywnione systemem Bass Reflex. Wypycha on dźwięk do przodu bez utraty rezonansu dźwięków wydobywających się za głośnikiem niskotonowym.

Efekt: impreza jedyna w swoim rodzaju. Pomysłowa budowa. Umocniony w ten sposób bas jest tak silny, iż możesz go doświadczyć na własnym ciele. Wszystko dzięki funkcji AIRQUAKE BASS. Dzięki wyjątkowej konstrukcji TMAX10 wypycha drgania powietrza do przodu bez możliwości „wycieku” – kreując konkretny bas, który możesz poczuć.

Inne Rankingi:  Wzmacniacz 2.1 Bluetooth

doskonałe wrażenia. Przeżyj podróż w czasie. Poczuj prawdziwy, solidny dźwięk TMAX10 z głośnika niskotonowego o średnicy 20 cm napędzanego mocą dwóch wzmacniaczy. Dokonała budowa wyśmienicie wzbogaci każdą imprezę, otaczając Cię dźwiękiem wysokiej jakość.

Gdziekolwiek chcesz pójść. Umieszczenie TMAX10 w wytrzymałej, jednolitej konstrukcji Exo-Frame gwarantuje wystarczającą sztywność do obsługi konkretnego dźwięku TMAX, choćby gdy jesteś w ruchu. Niebieskie podświetlenie wokół głośnika synchronizuje się z muzyką, podsycając atmosferę.

Kompaktowa obudowa z wbudowanymi uchwytami współpracuje z powerbankami, dzięki temu możesz udać się, gdziekolwiek chcesz. Niech wszyscy usłyszą Twój głos. TMAX10 jest wyekwipowany w dwa gniazda mikrofonowe, można więc podłączyć dwa mikrofony i śpiewać w duecie z przyjaciółmi i nowymi znajomymi.

Twój głos brzmi niesamowicie dzięki całej gamie technologii, takich jak funkcja Echo, która zagwarantuje rewelacyjne efekty karaoke. Dzisiaj możesz naprawdę wczuć się w rytm! Zostań gwiazdą imprezy. Pochwal się swoim umiejętnościami DJ-skimi dzięki aplikacji Panasonic MAX Juke, dzięki której bez trudu zmienisz dowolne miejsce w parkiet do tańca.

Wszystko, czego Ci potrzeba do rozkręcenia imprezy, to Twój smartfon i TMAX10.

Inne Rankingi:  Wzmacniacz samochodowy AUX


Najtańsze głośniki panasonic – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników panasonic. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Głośnik Bluetooth aktywny Panasonic SC-TMAX10E-K (5025232894703) ☆

Głośnik Bluetooth aktywny Panasonic SC-TMAX10E-K (5025232894703) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Głośnik Bluetooth aktywny Panasonic SC-TMAX10E-K (5025232894703)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63242daad71287d37398f1ad
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Bluetooth aktywny Panasonic SC-TMAX10E-K (5025232894703) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Inspirujący dźwięk. Poczuj, jak rytm przenika Twoje ciało – wszystko dzięki funkcji AIRQUAKE BASS. Solidny bas i rezonans potrzebne podczas imprez zostały na dodatek wzmocnione systemem Bass Reflex. Wypycha on dźwięk do przodu bez utraty rezonansu dźwięków wyciągających się za głośnikiem niskotonowym.

Efekt: impreza jedyna w swoim typu. Pomysłowa kompozycja. Usztywniony w ten sposób bas jest tak silny, że możesz go zaznać na własnym ciele. Wszystko dzięki funkcji AIRQUAKE BASS. Dzięki wyjątkowej konstrukcji TMAX10 wypycha drgania powietrza do przodu bez możliwości „wycieku” – budując konkretny bas, który możesz poczuć.

Inne Rankingi:  głośnik przenośny lenco

idealne wrażenia. Przeżyj podróż w czasie. Poczuj prawdziwy, konkretny dźwięk TMAX10 z głośnika niskotonowego o średnicy 20 cm napędzanego mocą dwóch wzmacniaczy. Dokonała budowa nadzwyczajnie wzbogaci każdą imprezę, otaczając Cię dźwiękiem wysokiej jakość.

Gdziekolwiek chcesz pójść. Umieszczenie TMAX10 w wytrzymałej, jednolitej konstrukcji Exo-Frame zagwarantuje wystarczającą sztywność do obsługi konkretnego dźwięku TMAX, nawet gdy jesteś w ruchu. Niebieskie podświetlenie wokół głośnika synchronizuje się z muzyką, podsycając atmosferę.

Kompaktowa obudowa z zastosowanymi uchwytami współpracuje z powerbankami, dzięki temu możesz udać się, gdziekolwiek chcesz. Niech wszyscy usłyszą Twój głos. TMAX10 jest wyposażony w dwa gniazda mikrofonowe, można więc podłączyć dwa mikrofony i śpiewać w duecie z przyjaciółmi i nowymi znajomymi.

Twój głos brzmi niesamowicie dzięki całej gamie technologii, takich jak funkcja Echo, która zapewnia rewelacyjne efekty karaoke. Teraz możesz naprawdę wczuć się w rytm! Zostań gwiazdą imprezy. Pochwal się swoim umiejętnościami DJ-skimi dzięki aplikacji Panasonic MAX Juke, dzięki której bez trudu zmienisz dowolne miejsce w parkiet do tańca.

Wszystko, czego Ci potrzeba do rozkręcenia imprezy, to Twój smartfon, a także TMAX10.