głośnik przenośny bose

Ranking głośników przenośnych bose – czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników przenośnych bose. Ranking zawierający polecane głośniki przenośne bose jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Głośnik Bose Portable Home Speaker ☆

Głośnik Bose Portable Home Speaker Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Głośnik Bose Portable Home Speaker
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5dce0933902e5162128cae82
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Bose Portable Home Speaker - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
NASZ najmocniej WSZECHSTRONNY INTELIGENTNY GŁOŚNIK


Głośnik Bose Portable Home Speaker to bezprzewodowy głośnik domowy i mobilny głośnik Bluetooth® w jednym. Możesz go przenosić z pokoju do pokoju albo wziąć ze sobą na zewnątrz, dokąd tylko chcesz. W każdym miejscu z Wi-Fi® możesz kontrolować ten inteligentny głośnik przy pomocy aplikacji Bose Music i bezpośrednio z chmury odtwarzać muzykę, a także słuchać radia i podcastów. Użytkownicy urządzeń Apple mogą także używać Apple AirPlay 2, by odtwarzać treści ze swoich maszyn. Pobierz darmową aplikację Bose Music, żeby skonfigurować swój głośnik, a potem korzystaj z niej,łatwo przeglądać całą muzykę w jednym miejscu, a także zmieniać stacje, listy odtwarzania i usługi i na bieżąco aktualizować oprogramowanie głośnika.

POSŁUCHAJ. POCZUJESZ RÓŻNICĘ.

za pomocą aplikacji możeszzwiązać swój głośnik Bose Portable Home Speaker z innymi inteligentnymi głośnikami lub głośnikami soundbar od Bose, aby uzyskać jednorodne brzmienie w całym domu. Słuchaj różnorodnych piosenek w przeróżnych pomieszczeniach albo tej samej piosenki w każdym pomieszczeniu równocześnie. Poza zasięgiem Wi-Fi możesz kontrolować go tak, jak każdy inny przenośny głośnik – przy pomocy telefonu komórkowego lub tabletu – wykorzystując Bluetooth, aby słuchać wszystkiego, co można odtworzyć na Twoim urządzeniu. Bez względu na to, gdzie jesteś, możesz odtwarzać do 12 godzin na jednym ładowaniu akumulatora. I niezależnie od tego, czego słuchasz, do Twoich uszu będzie docierać fenomenalny, wielokierunkowy dźwięk Bose.

POZNAJ FUNKCJE

Łatwe przesyłanie strumieniowe

Dzięki głośnikowi Portable Home Speaker możesz słuchać muzyki z lubianych serwisów, takich jak Spotify, Amazon Music i Deezer, wszędzie tam, gdzie masz dostęp do sieci Wi-Fi. W każdym innym miejscu możesz korzystać z funkcji Bluetooth, żeby przesyłać muzykę z telefonu komórkowego lub tabletu. Użytkownicy urządzeń producenta Apple mogą również korzystać z funkcji AirPlay 2, żeby odtwarzać dźwięk ze swoich urządzeń.

Prosta konfiguracja i pełna kontrola

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje dotyczące konfigurowania głośnika, pobierz gratisową aplikację Bose Music. Następnie korzystaj z niej, by w prosty sposób przeglądać całą muzykę w jednym miejscu, płynnie przełączać się między stacjami, listami odtwarzania i usługami oraz aktualizować oprogramowanie głośnika. Dzięki aplikacji Bose Music możeszzespolić głośnik Bose Portable Home Speaker z innymi inteligentnymi głośnikami lub głośnikami soundbar od Bose, żeby uzyskać jednolite brzmienie w całym domu. Możesz słuchać zróżnicowanych piosenek w różnorodnych pomieszczeniach albo tej samej piosenki w każdym pomieszczeniu jednocześnie i śpiewać razem z pozostałymi domownikami.

Doskonalszy efekt we współpracy z innymi produktami marki

Głośnik Bose Portable Home Speaker należy do nowej rodziny inteligentnych głośników producenta Bose, do której należą Home Speaker 300, Home Speaker 500, Soundbar 500 i Soundbar 700. Zacznij od jednego systemu, a potem w dowolnym momencie dodawaj kolejne. Nic tak nie formuje domowej atmosfery jak genialny dźwięk Bose przystępny w każdym pomieszczeniu.

Wszystko naładowane i gotowe do pracy

Ta opcjonalna podstawka ładująca (sprzedawana oddzielnie) idealnie współpracuje z głośnikiem Bose Portable Home Speaker. Naładuje akumulator Twojego głośnika, gdy go nie używasz — a także wtedy, gdy odtwarzasz muzykę.

nieraz ZADAWANE PYTANIA

Jakie są główne zalety głośnika Bose Portable Home Speaker?

Bose Portable Home Speaker to cechujący się niewiarygodnym brzmieniem inteligentny głośnik, który poradzi sobie w dowolnej sytuacji. Kreuje zaskakująco przestrzenny, wzbogacony głębokimi, soczystymi basami dźwięk, który równomiernie rozchodzi się w każdym kierunku, dzięki temu otacza Cię ze wszelkich stron. Jest zasilany przy pomocy akumulatora, dlatego możesz łatwo nosić go ze sobą po całym domu i korzystać z funkcji Google Assistant i Amazon Alexa, by wybierać ulubione utwory. Poza zasięgiem sieci Wi-Fi® jest to nieprzeciętny głośnik Bluetooth®, który pozwala na słuchanie muzyki w dowolnym miejscu. W dodatku możesz nim sterować przy pomocy aplikacji Bose Music, technologii Apple AirPlay 2 lub funkcji Spotify® Connect, a także przy pomocy intuicyjnych przycisków na głośniku. Możesz go złączyć z innymi inteligentnymi głośnikami Bose, aby wypełnić dom dźwiękiem, a choćby wysłać zsynchronizowany dźwięk do głośnika Bluetooth Bose albo słuchawek.

Jak wypada głośnik Bose Portable Home Speaker w porównaniu z głośnikami Bose Home Speaker 500 i Bose Home Speaker 300?

Bose Portable Home Speaker to nasz jedyny przenośny głośnik inteligentny. Modele Bose Home Speaker 300 i Home Speaker 500 nie są wyposażone w akumulator i muszą być podłączone do gniazdka elektrycznego, aby działały. Głośniki Bose Portable Home Speaker i Home Speaker 300 posiadają porównywalną charakterystykę — identyczną jakość dźwięku wielokierunkowego, a także imponująco bogate brzmienie basów — przy zbliżonych, kompaktowych rozmiarach. Natomiast obszerniejszy głośnik Bose Home Speaker 500 to nasz najlepiej brzmiący, inteligentny głośnik, który zapewnia stereofoniczny, wypełniający całe pokój dźwięk z jednego źródła. Głośnik Home Speaker 500 jest ponadto wyekwipowany w ekran, który ukazuje, co jest odtwarzane. Głośnik Portable Home Speaker jest wodoodporny i nie ma wejścia AUX. Natomiast głośniki Home 300 i 500 nie są wodoodporne,mają wejście AUX. Wszystkie trzy głośniki posiadają te same atrybuty w kontekście aplikacji i oprogramowania — m.in. Są zgodne z aplikacją Bose Music, technologią Apple AirPlay 2 i funkcją Bluetooth oraz mogą scalać się w grupy obejmujące dużo pomieszczeń.

Z jakich źródeł mogę odtwarzać muzykę?

Głośnik Bose Portable Home Speaker może odtwarzać muzykę bezpośrednio z serwisów muzycznych poprzez sieć Wi-Fi. Odtwarzaniem można sterować przy pomocy aplikacji Bose Music. Głośnik Bose Portable Home Speaker obsługuje także łączność Bluetooth. Na dodatek możesz odtwarzać muzykę z głośnika Bose Portable Home Speaker za pośrednictwem aplikacji Spotify w smartfonie, tablecie albo komputerze, korzystając z serwisu Spotify Connect, albo z urządzenia Apple za pośrednictwem technologii Apple AirPlay 2, która pozwala na strumieniowe przesyłanie tworzyw z takich usług jak Apple Music.

Inne Rankingi:  Głośnik Bluetooth do 900 zł

Czy głośnika Bose Portable Home Speaker można używać bez połączenia z siecią Wi-Fi?

Tak. Jeśli sieć Wi-Fi® nie jest dostępna, można użyć modelu Portable Home Speaker jako głośnika Bluetooth o wielkiej mocy, łącząc go z urządzeniem przenośnym poprzez Bluetooth. Do obsługi technologii Apple AirPlay 2 i aplikacji Bose Music oraz do oglądania zawartości i grupowania wielu głośników (i nie tylko) wymagana jest sieć Wi-Fi.

Co się stanie, gdy w trakcie odtwarzania wyjdę z głośnikiem poza zasięg sieci Wi-Fi?

Gdy zainicjujesz odtwarzanie muzyki na głośniku Bose Portable Home Speaker za pośrednictwem sieci Wi-Fi (na przykład przy pomocy aplikacji Bose Music), a następnie wyjdziesz z głośnikiem poza jej zasięg, w pewnym momencie głośnik straci sygnał Wi-Fi i muzyka ucichnie. W takich chwilach, jeśli chcesz kontynuować odtwarzanie, naciśnij przycisk Bluetooth na głośniku,związać się z urządzeniem przenośnym i odtwarzać z niego zawartość. Jeśli zapoczątkujesz odtwarzanie poprzez Bluetooth poza siecią Wi-Fi, po czym wejdziesz w zasięg sieć Wi-Fi, głośnik dopasuje się z tą siecią w tle bez przerywania muzyki.

Jak długo pracuje akumulator, zanim się rozładuje?

Czas pracy akumulatora zależy od rodzaju odtwarzanej muzyki i poziomu głośności, ale akumulator głośnika Portable Home Speaker będzie działać choćby poprzez 12 godzin w przypadku sporej głośności odtwarzania. W trybie gotowości urządzenie będzie działać poprzez ponad 24 godziny, nasłuchując poleceń głosowych. Jeśli w pełni wyłączysz głośnik w celu oszczędzania akumulatora albo na czas przechowywania lub podróży, akumulator pozostanie naładowany co najmniej przez miesiąc.

Ile trwa ładowanie akumulatora do pełna?

4 godziny pod warunkiem, że korzystasz z dostarczonego poprzez firmę Bose przewodu zasilającego podłączonego do głośnika lub podstawki ładującej do głośnika Bose Portable Home Speaker (sprzedawanej osobno). Korzystanie z kabla USB-C albo źródła zasilania innej marki może wydłużyć czas ładowania.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker obsługuje sieć Wi-Fi?

Tak. Głośnik wykorzystuje standard Wi-Fi 802.11ac.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker obsługuje technologię Bluetooth?

Tak. Technologia Bluetooth pozwala na podłączenie smartfonu lub innego urządzenia do głośnika Bose Portable Home Speaker w prosty sposób i odtwarzanie dźwięku z dowolnego źródła, takiego jak film z serwisu YouTube bądź nagranie zapisane w telefonie lub laptopie.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker ma gniazdo wejścia liniowego AUX lub złącze USB-C do odtwarzania muzyki z innego urządzenia?

Nie.

Czy mogę ładować głośnik i jednocześnie odtwarzać dźwięk?

Tak.

Czy do głośnika Bose Portable Home Speaker jest załączony pilot? Czy głośnikiem można sterować pilotem?

Nie. Możesz sterować urządzeniem z dowolnego miejsca w sieci Wi-Fi przy pomocy aplikacji Bose Music lub technologii Apple AirPlay 2 albo z lokalizacji zdalnych za pomocą funkcji Spotify Connect.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker jest wodoodporny?

Tak. Głośnik Portable Home Speaker znamionuje się klasą wodoodporności IPx4, dzięki temu jest niepodatny na rozbryzgi wody. Głośnika nie wolno zanurzać pod wodą, lecz jest on niepodatny na zachlapanie ze zlewu, basenu lub prysznica. Nie jest mu straszny nawet deszcz ani rozbryzg wody morskiej na łodzi.

Czy towar może łączyć się z kilkoma urządzeniami Bluetooth równocześnie?

Nie. Tylko jedno urządzenie przenośne może być podłączone do głośnika Bose Portable Home Speaker za pośrednictwem połączenia Bluetooth. Można jednak prosto przełączać urządzenia przy pomocy aplikacji Bose Music lub ustawień Bluetooth w wybranym urządzeniu.

W jaką technologię akustyczną wyekwipowano głośnik Bose Portable Home Speaker?

Głośnik Bose Portable Home Speaker wykorzystuje wyjątkową technologię mobilnych głośników akustycznych firmy Bose w nowej, produktywniejszej konstrukcji. Wyjątkowo produktywny przetwornik o dużym wychyleniu membrany jest skierowany w dół, w stronę osłony akustycznej, która daje jednolity, bogaty dźwięk we wszystkich kierunkach. Z kolei trzy pasywne radiatory wzmacniają bas przez rozszerzenie powierzchni wibrującej głośnika. Podobnie jak w przypadku naszych głośników mobilnych SoundLink Revolve i Revolve+ budowa z dźwiękiem wysyłanym w zakresie 360 poziomów pozwala zlikwidować różnice jakości dźwięku w zależności od tego, gdzie znajduje się słuchacz, i spadki częstotliwości występujące w głośnikach kierujących dźwięk tylko do przodu. Ponadto nowy kształt i trzeci radiator pasywny powodują, iż urządzenie ma ulepszone atrybuty i mocniejsze basy. Umieszczony pośrodku pomieszczenia, w rogu lub w dowolnym innym miejscu Bose Portable Home Speaker gwarantuje każdemu użytkownikowi tak samo imponujące wrażenia dźwiękowe. Muzyka jest wyraźna, zaskakująco przestrzenna i stanowczo głośna jak na artykuł o takich wymiarach.

Czy można przypasować poziom niskich i wysokich tonów?

Tak. Tony niskie i wysokie można regulować za pomocą menu ustawień w aplikacji Bose Music.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker może współdziałać z innymi produktami marki Bose, takimi jak głośniki czy słuchawki, w grupach obejmujących niemało pomieszczeń?

Tak. Bose Portable Home Speaker może odtwarzać treści w zsynchronizowanych grupach obejmujących sporo pomieszczeń w połączeniu z dodatkowymi głośnikami Bose Portable Home Speaker albo głośnikami Bose Home Speaker 500, Bose Home Speaker 300, Bose Soundbar 500 i Bose Soundbar 700. Niedługo będzie przystępna funkcja przesyłania zsynchronizowanego dźwięku z głośnika Bose Portable Home Speaker do jednego dopełniającego towaru Bluetooth firmy Bose, takiego jak przenośny głośnik lub słuchawki. Takiej możliwości nie ma w przypadku głośnika Bose Portable Home Speaker w połączeniu z produktami Bose SoundTouch lub produktami innych firm (np. Marki Google albo Amazon)

rozmiary/waga


Głośnik z uchwytem skierowanym w dół:19,15 cm wys. × 11,9 cm szer. × 10,4 cm gł. (1,06 kg)


ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA


Głośnik Bose Portable Home Speaker
kabel zasilający USB-C
Ładowarka sieciowa


☆ Soundlink micro bluetooth czarny głośnik przenośny marki Bose ☆

Soundlink micro bluetooth czarny głośnik przenośny marki Bose Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Soundlink micro bluetooth czarny głośnik przenośny marki Bose
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ca36c9d0a3d5fc95ed9c9e0
 • ID kategorii: 8636

☆ Soundlink micro bluetooth czarny głośnik przenośny marki Bose - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

nieistotne, co robisz — wędrujesz, jedziesz na rowerze, gotujesz obiad, czy spędzasz czas ze znajomymi. Potrzebujesz muzyki. Zaprojektowaliśmy głośnik, który dorówna tempa twoich wypraw i dostarczy niesamowite brzmienie, jak żaden inny głośnik tej wielkości.

mimo swych niewielkich wymiarów głośnik soundlink micro zaskakuje solidnym brzmieniem.korzyści:każdy detal głośnika soundlink micro, od specjalnie zaprojektowanego przetwornika po silikonowe pasywne radiatory, został przemyślany tak, aby dawać najlepszy dźwięk w swojej klasiemożesz go przypiąć do roweru, plecaka lub przenośnej lodówkiodporny na rozerwanie uchwyt jest niesamowicie bezusterkowy i daje pewność, iż głośnik nigdy się nie zgubinie panikuj, jeśli upuścisz głośnik do wody.

Inne Rankingi:  głośnik bezprzewodowy 40w

śmiało go wyciągnij i naciśnij przycisk odtwarzaniasteruj głośnikiem soundlink micro bluetooth, korzystając w aplikacji bose connectNajtańsze głośniki przenośne bose – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników przenośnych bose. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Soundlink micro bluetooth czarny głośnik przenośny marki Bose ☆

Soundlink micro bluetooth czarny głośnik przenośny marki Bose Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Soundlink micro bluetooth czarny głośnik przenośny marki Bose
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ca36c9d0a3d5fc95ed9c9e0
 • ID kategorii: 8636

☆ Soundlink micro bluetooth czarny głośnik przenośny marki Bose - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

nieistotne, co robisz — wędrujesz, jedziesz na rowerze, gotujesz obiad, czy spędzasz czas ze znajomymi. Ci trzeba muzyki. Zaprojektowaliśmy głośnik, który dorówna tempa twoich wypraw i dostarczy niesamowite brzmienie, jak żaden inny głośnik tej wielkości.

mimo swych niewielkich rozmiarów głośnik soundlink micro zaskakuje potężnym brzmieniem.korzyści:każdy detal głośnika soundlink micro, od specjalnie zaprojektowanego przetwornika po silikonowe pasywne radiatory, został przemyślany tak, by dawać najkorzystniejszy dźwięk w swojej klasiemożesz go przypiąć do roweru, plecaka albo przenośnej lodówkiodporny na rozerwanie uchwyt jest niesamowicie bezawaryjny i daje pewność, że głośnik nigdy się nie zgubinie panikuj, jeśli upuścisz głośnik do wody.

śmiało go wyciągnij i naciśnij przycisk odtwarzaniasteruj głośnikiem soundlink micro bluetooth, korzystając w aplikacji bose connect


☆ Głośnik Bose Portable Home Speaker ☆

Głośnik Bose Portable Home Speaker Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Głośnik Bose Portable Home Speaker
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5dce0933902e5162128cae82
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Bose Portable Home Speaker - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
NASZ najmocniej WSZECHSTRONNY INTELIGENTNY GŁOŚNIK


Głośnik Bose Portable Home Speaker to bezprzewodowy głośnik domowy i mobilny głośnik Bluetooth® w jednym. Możesz go przenosić z pokoju do pokoju lub zabrać ze sobą na zewnątrz, dokąd tylko chcesz. W każdym miejscu z Wi-Fi® możesz kontrolować ten inteligentny głośnik za pomocą aplikacji Bose Music i bezpośrednio z chmury odtwarzać muzykę i słuchać radia i podcastów. Użytkownicy sprzętów Apple mogą również używać Apple AirPlay 2, aby odtwarzać treści ze swoich urządzeń. Pobierz darmową aplikację Bose Music, aby skonfigurować swój głośnik, a potem korzystaj z niej,z łatwością przeglądać całą muzykę w jednym miejscu oraz zmieniać stacje, listy odtwarzania i usługi i na bieżąco aktualizować oprogramowanie głośnika.

POSŁUCHAJ. POCZUJESZ RÓŻNICĘ.

przy pomocy aplikacji możeszskonsolidować swój głośnik Bose Portable Home Speaker z innymi inteligentnymi głośnikami lub głośnikami soundbar od Bose, by uzyskać jednorodne brzmienie w całym domu. Słuchaj zróżnicowanych piosenek w rozmaitych pomieszczeniach lub tej samej piosenki w każdym pomieszczeniu jednocześnie. Poza zasięgiem Wi-Fi możesz kontrolować go tak, jak każdy inny przenośny głośnik – przy pomocy telefonu komórkowego albo tabletu – wykorzystując Bluetooth, aby słuchać wszelkiego, co można odtworzyć na Twoim urządzeniu. Bez względu na to, gdzie jesteś, możesz odtwarzać do 12 godzin na jednym ładowaniu akumulatora. I niezależnie od tego, czego słuchasz, do Twoich uszu będzie docierać fenomenalny, wielokierunkowy dźwięk Bose.

POZNAJ FUNKCJE

Łatwe przesyłanie strumieniowe

Dzięki głośnikowi Portable Home Speaker możesz słuchać muzyki z popularnych serwisów, takich jak Spotify, Amazon Music i Deezer, wszędzie tam, gdzie masz dostęp do sieci Wi-Fi. W każdym innym miejscu możesz korzystać z funkcji Bluetooth, by przesyłać muzykę z telefonu komórkowego lub tabletu. Użytkownicy sprzętów producenta Apple mogą na dodatek korzystać z funkcji AirPlay 2, aby odtwarzać dźwięk ze swoich maszyn.

Prosta konfiguracja i pełna kontrola

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje dotyczące konfigurowania głośnika, pobierz darmową aplikację Bose Music. Następnie korzystaj z niej, żeby w prosty sposób oglądać całą muzykę w jednym miejscu, płynnie przełączać się pomiędzy stacjami, listami odtwarzania i usługami oraz aktualizować oprogramowanie głośnika. Dzięki aplikacji Bose Music możeszzintegrować głośnik Bose Portable Home Speaker z innymi inteligentnymi głośnikami albo głośnikami soundbar od Bose, aby uzyskać jednolite brzmienie w całym domu. Możesz słuchać najróżniejszych piosenek w różnorodnych pomieszczeniach lub tej samej piosenki w każdym pomieszczeniu jednocześnie i śpiewać razem z pozostałymi domownikami.

Doskonalszy efekt we współpracy z innymi produktami producenta

Głośnik Bose Portable Home Speaker należy do nowej rodziny inteligentnych głośników marki Bose, do której należą Home Speaker 300, Home Speaker 500, Soundbar 500 i Soundbar 700. Zacznij od jednego systemu, a potem w dowolnym momencie dodawaj kolejne. Nic tak nie tworzy domowej atmosfery jak świetny dźwięk Bose przystępny w każdym pomieszczeniu.

Wszystko naładowane i gotowe do pracy

Ta opcjonalna podstawka ładująca (sprzedawana oddzielnie) perfekcyjnie współpracuje z głośnikiem Bose Portable Home Speaker. Naładuje akumulator Twojego głośnika, gdy go nie używasz — a także wtedy, gdy odtwarzasz muzykę.

niejednokrotnie ZADAWANE PYTANIA

Jakie są główne zalety głośnika Bose Portable Home Speaker?

Bose Portable Home Speaker to cechujący się niewiarygodnym brzmieniem inteligentny głośnik, który poradzi sobie w dowolnej sytuacji. Stwarza zaskakująco przestrzenny, wzbogacony głębokimi, soczystymi basami dźwięk, który równomiernie rozchodzi się w każdym kierunku, dzięki czemu otacza Cię ze wszelkich stron. Jest zasilany za pomocą akumulatora, dlatego możesz z łatwością nosić go ze sobą po całym domu i korzystać z funkcji Google Assistant i Amazon Alexa, aby wybierać ulubione utwory. Poza zasięgiem sieci Wi-Fi® jest to genialny głośnik Bluetooth®, który pozwala na słuchanie muzyki w dowolnym miejscu. W dodatku możesz nim sterować za pomocą aplikacji Bose Music, technice Apple AirPlay 2 lub funkcji Spotify® Connect, a także za pomocą instynktownych przycisków na głośniku. Możesz go zintegrować z innymi inteligentnymi głośnikami Bose, by wypełnić dom dźwiękiem, a nawet wysłać zsynchronizowany dźwięk do głośnika Bluetooth Bose albo słuchawek.

Jak wypada głośnik Bose Portable Home Speaker w porównaniu z głośnikami Bose Home Speaker 500 i Bose Home Speaker 300?

Bose Portable Home Speaker to nasz jedyny przenośny głośnik inteligentny. Modele Bose Home Speaker 300 i Home Speaker 500 nie są wyekwipowane w akumulator i muszą być podłączone do gniazdka elektrycznego, żeby działały. Głośniki Bose Portable Home Speaker i Home Speaker 300 mają porównywalną charakterystykę — identyczną jakość dźwięku wielokierunkowego i imponująco bogate brzmienie basów — przy zbliżonych, kompaktowych wymiarach. Natomiast pokaźniejszy głośnik Bose Home Speaker 500 to nasz najlepiej brzmiący, inteligentny głośnik, który zagwarantuje stereofoniczny, wypełniający całe wnętrze dźwięk z jednego źródła. Głośnik Home Speaker 500 jest w dodatku zaopatrzony w ekran, który przedstawia, co jest odtwarzane. Głośnik Portable Home Speaker jest wodoodporny i nie ma wejścia AUX. Natomiast głośniki Home 300 i 500 nie są wodoodporne,mają wejście AUX. Wszystkie trzy głośniki mają te same atrybuty w kontekście aplikacji i oprogramowania — m.in. Są zgodne z aplikacją Bose Music, technologią Apple AirPlay 2 i funkcją Bluetooth, a także mogą integrować się w grupy obejmujące mnóstwo pomieszczeń.

Inne Rankingi:  Mikrofon do rapu do 1000 zł
Z jakich źródeł mogę odtwarzać muzykę?

Głośnik Bose Portable Home Speaker może odtwarzać muzykę bezpośrednio z serwisów muzycznych poprzez sieć Wi-Fi. Odtwarzaniem można sterować przy pomocy aplikacji Bose Music. Głośnik Bose Portable Home Speaker obsługuje także łączność Bluetooth. Dodatkowo możesz odtwarzać muzykę z głośnika Bose Portable Home Speaker za pośrednictwem aplikacji Spotify w smartfonie, tablecie lub komputerze, korzystając z serwisu Spotify Connect, albo z urządzenia Apple za pośrednictwem technice Apple AirPlay 2, która pozwala na strumieniowe przesyłanie tworzyw z takich usług jak Apple Music.

Czy głośnika Bose Portable Home Speaker można używać bez połączenia z siecią Wi-Fi?

Tak. Jeśli sieć Wi-Fi® nie jest przystępna, można zastosować modelu Portable Home Speaker jako głośnika Bluetooth o sporej mocy, łącząc go z urządzeniem przenośnym poprzez Bluetooth. Do obsługi technice Apple AirPlay 2 i aplikacji Bose Music oraz do oglądania zawartości i grupowania wielu głośników (i nie tylko) wymagana jest sieć Wi-Fi.

Co się stanie, gdy podczas odtwarzania wyjdę z głośnikiem poza zasięg sieci Wi-Fi?

Gdy zainicjujesz odtwarzanie muzyki na głośniku Bose Portable Home Speaker za pośrednictwem sieci Wi-Fi (na przykład za pomocą aplikacji Bose Music), a następnie wyjdziesz z głośnikiem poza jej zasięg, w pewnym momencie głośnik straci sygnał Wi-Fi i muzyka ucichnie. W takich chwilach, jeśli chcesz kontynuować odtwarzanie, naciśnij przycisk Bluetooth na głośniku,zespoić się z urządzeniem przenośnym i odtwarzać z niego zawartość. Jeśli zainicjujesz odtwarzanie przez Bluetooth poza siecią Wi-Fi, po czym wejdziesz w zasięg sieć Wi-Fi, głośnik zjednoczy się z tą siecią w tle bez przerywania muzyki.

Jak długo pracuje akumulator, zanim się rozładuje?

Czas pracy akumulatora zależy od rodzaju odtwarzanej muzyki i poziomu głośności, ale akumulator głośnika Portable Home Speaker będzie działać nawet przez 12 godzin w sytuacji wielkiej głośności odtwarzania. W trybie gotowości urządzenie będzie działać przez ponad 24 godziny, nasłuchując poleceń głosowych. Jeśli kompletnie wyłączysz głośnik w celu oszczędzania akumulatora albo na czas przechowywania lub podróży, akumulator pozostanie naładowany co najmniej przez miesiąc.

Ile trwa ładowanie akumulatora do pełna?

4 godziny pod warunkiem, że korzystasz z dostarczonego poprzez firmę Bose przewodu zasilającego podłączonego do głośnika albo podstawki ładującej do głośnika Bose Portable Home Speaker (sprzedawanej osobno). Korzystanie z kabla USB-C lub źródła zasilania innej marki może wydłużyć czas ładowania.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker obsługuje sieć Wi-Fi?

Tak. Głośnik wykorzystuje kanon Wi-Fi 802.11ac.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker obsługuje technikę Bluetooth?

Tak. Technika Bluetooth pozwala na podłączenie smartfonu albo innego urządzenia do głośnika Bose Portable Home Speaker w prosty sposób i odtwarzanie dźwięku z dowolnego źródła, takiego jak film z serwisu YouTube bądź nagranie zapisane w telefonie lub notebookie.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker ma gniazdo wejścia liniowego AUX lub złącze USB-C do odtwarzania muzyki z innego urządzenia?

Nie.

Czy mogę ładować głośnik i jednocześnie odtwarzać dźwięk?

Tak.

Czy do głośnika Bose Portable Home Speaker jest dołączony pilot? Czy głośnikiem można sterować pilotem?

Nie. Możesz sterować urządzeniem z dowolnego miejsca w sieci Wi-Fi za pomocą aplikacji Bose Music albo technice Apple AirPlay 2 albo z lokalizacji zdalnych przy pomocy funkcji Spotify Connect.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker jest wodoodporny?

Tak. Głośnik Portable Home Speaker charakteryzuje się klasą wodoodporności IPx4, dzięki czemu jest odporny na rozbryzgi wody. Głośnika nie wolno zanurzać pod wodą, lecz jest on niepodatny na zachlapanie ze zlewu, basenu lub prysznica. Nie jest mu straszny choćby deszcz ani rozbryzg wody morskiej na łodzi.

Czy towar może integrować się z kilkoma urządzeniami Bluetooth jednocześnie?

Nie. Tylko jedno urządzenie mobilne może być podłączone do głośnika Bose Portable Home Speaker za pośrednictwem połączenia Bluetooth. Można jednak prosto przełączać urządzenia przy pomocy aplikacji Bose Music lub ustawień Bluetooth w wybranym urządzeniu.

W jaką technologię akustyczną wyposażono głośnik Bose Portable Home Speaker?

Głośnik Bose Portable Home Speaker wykorzystuje nieszablonową technikę przenośnych głośników akustycznych marki Bose w nowej, wydajniejszej konstrukcji. Wyjątkowo wydajny przetwornik o pokaźnym wychyleniu membrany jest skierowany w dół, w stronę osłony akustycznej, która daje jednolity, bogaty dźwięk we wszelkich kierunkach. Z kolei trzy pasywne radiatory wzmacniają bas poprzez powiększenie powierzchni wibrującej głośnika. Podobnie jak w sytuacji naszych głośników mobilnych SoundLink Revolve i Revolve+ konstrukcja z dźwiękiem wysyłanym w zakresie 360 stopni pozwala usunąć różnice jakości dźwięku w zależności od tego, gdzie znajduje się słuchacz, i spadki częstotliwości występujące w głośnikach kierujących dźwięk tylko do przodu. Dodatkowo nowy kształt i trzeci radiator pasywny powodują, iż urządzenie ma lepsze parametry i mocniejsze basy. Umieszczony pośrodku pomieszczenia, w rogu albo w dowolnym innym miejscu Bose Portable Home Speaker zapewnia każdemu użytkownikowi jednakowo imponujące wrażenia dźwiękowe. Muzyka jest wyraźna, zaskakująco przestrzenna i nad wyraz głośna jak na artykuł o takich wymiarach.

Czy można przypasować poziom niskich i wysokich tonów?

Tak. Tony niskie i wysokie można regulować za pomocą menu ustawień w aplikacji Bose Music.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker może współdziałać z innymi produktami marki Bose, takimi jak głośniki czy słuchawki, w grupach obejmujących mnóstwo pomieszczeń?

Tak. Bose Portable Home Speaker może odtwarzać treści w zsynchronizowanych grupach obejmujących dużo pomieszczeń w połączeniu z dodatkowymi głośnikami Bose Portable Home Speaker albo głośnikami Bose Home Speaker 500, Bose Home Speaker 300, Bose Soundbar 500 i Bose Soundbar 700. Niedługo będzie dostępna funkcja przesyłania zsynchronizowanego dźwięku z głośnika Bose Portable Home Speaker do jednego dodatkowego towaru Bluetooth firmy Bose, takiego jak mobilny głośnik albo słuchawki. Takiej możliwości nie ma w sytuacji głośnika Bose Portable Home Speaker w połączeniu z produktami Bose SoundTouch albo produktami innych firm (np. Marki Google lub Amazon)

wymiary/waga


Głośnik z uchwytem skierowanym w dół:19,15 cm wys. × 11,9 cm szer. × 10,4 cm gł. (1,06 kg)


ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA


Głośnik Bose Portable Home Speaker
przewód zasilający USB-C
Ładowarka sieciowa