głośnik przenośny gogen

Ranking głośników przenośnych gogen – czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników przenośnych gogen. Ranking zawierający polecane głośniki przenośne gogen jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Głośnik przenośny GOGEN BPS 626 Czarny (8592417054520) ☆

Głośnik przenośny GOGEN BPS 626 Czarny (8592417054520) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: GOGEN
 • Nazwa produktu: Głośnik przenośny GOGEN BPS 626 Czarny (8592417054520)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5745d4c40a3d5f0c2603e26b
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik przenośny GOGEN BPS 626 Czarny (8592417054520) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Domowy zestaw audio GoGEN BPS 686 Party speaker GoGEN BPS686 jest oryginalnym produktem, który zakresem funkcji zainteresuje każdego, kto kocha słuchać muzyki na "pełną parę". Idealny na imprezę dowolnego typu, spotkania rodzinne, wesela, festyny, nagłośnienie zajęć sportowych, imprez karaoke, prezentacji firmowych, zdarzeń sportowych lub po prostu wysokiej jakości reprodukcję swej ulubionej muzyki.

Dzięki technologii Bluetooth streamuje muzykę do 10 metrów. Głośnik jest przenośny wyekwipowany w uchwyt do komfortowego uchwycenia. Nie jest zupełnie nieduży, ale przy wysokości 60 cm i wadze poniżej 7 kg nie jest problemem przenoszenie go na wszystkiego typu imprezy.

Inne Rankingi:  głośnik bezprzewodowy prime3

Głośnik bezprzewodowyImpreza ze znajomymi, prezentacja nie będą już problemem. Za pomocąbezprzewodowego połączenia Bluetooth nie Ci potrzeba już pełnego okablowania, żebypochwalić się wszystkim swoją ulubioną muzyką albo stworzyć tło do odtwarzanych filmów iprezentacji.Wysoka produktywność dźwiękuKonstrukcja głośnika sprawia, że wibracje powstające na krawędzi membrany nie wpływająna charakterystykę audio a cały głośnik reprodukuje dźwięk, Najnowsze technologiewykorzystane razem z nowoczesną konstrukcją układu skutkują niezwykłą ekspresjąkrystalicznie czystego dźwięku najwyższej jakości.

Twoje uszy z całą pewnością to docenią. Śpiewaj duet!Uwaga na regulację głośności, z mocą wyjściową 2x 30 W podrażnienie sąsiadów naprawdę nie jest problemem. Umie także karaoke, ma dwa wyjścia dla mikrofonów z własną regulacją głośności.

Można jeszcze dodać funkcję echa (ECHO), którą przeważnie kochają dzieci. Jeśli uwielbiasz, "gdy to miga" można urozmaicić muzykę efektami świetlnymi. Ponieważ są to diody LED, baterii nie zużyją prawie w ogóle.Naciśnij czerwony przycisk i na kolana - Super BassOprócz tego głośnik odtwarza muzykę szczególnie czysto o potężnym dźwięku, jeszcze warto wspomnieć o funkcji ustawienia własnych basów i korektorów.Długie 4 godziny na całego!przez głośnik party speaker można słuchać radia z cyfrowym tunerem FM z pamięcią 30 stacji, słuchać muzyki w formacie MP3.

Akumulator ma energię na 4 godzin przy maksymalnej głośności, więc jeśli nie słuchasz muzyki na całego, wytrzyma dziesiątki godzin. Dla radia i innych funkcji służy ekran LCD.

Inne Rankingi:  głośnik surround


Najtańsze głośniki przenośne gogen – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników przenośnych gogen. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Głośnik przenośny GOGEN BPS 626 Czarny (8592417054520) ☆

Głośnik przenośny GOGEN BPS 626 Czarny (8592417054520) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: GOGEN
 • Nazwa produktu: Głośnik przenośny GOGEN BPS 626 Czarny (8592417054520)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5745d4c40a3d5f0c2603e26b
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik przenośny GOGEN BPS 626 Czarny (8592417054520) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Domowy zestaw audio GoGEN BPS 686 Party speaker GoGEN BPS686 jest oryginalnym produktem, który zakresem funkcji zainteresuje każdego, kto kocha słuchać muzyki na "pełną parę". Nadzwyczajny na imprezę dowolnego rodzaju, spotkania rodzinne, wesela, festyny, nagłośnienie zajęć sportowych, imprez karaoke, prezentacji firmowych, zdarzeń sportowych albo po prostu wysokiej jakości reprodukcję swojej ulubionej muzyki.

Dzięki technice Bluetooth streamuje muzykę do 10 metrów. Głośnik jest mobilny wyposażony w uchwyt do wygodnego uchwycenia. Nie jest zupełnie nieznaczny, lecz przy wysokości 60 cm i wadze poniżej 7 kg nie jest problemem przenoszenie go na wszelkiego typu imprezy.

Inne Rankingi:  Zestaw głośnikowy do domu

Głośnik bezprzewodowyImpreza ze znajomymi, prezentacja nie będą już problemem. Przy pomocybezprzewodowego połączenia Bluetooth nie Ci trzeba już pełnego okablowania, żebypochwalić się wszystkim swoją ulubioną muzyką lub stworzyć tło do odtwarzanych filmów iprezentacji.Wysoka skuteczność dźwiękuKonstrukcja głośnika sprawia, że wibracje powstające na krawędzi membrany nie wpływająna charakterystykę audio a cały głośnik reprodukuje dźwięk, Najnowsze technologiewykorzystane razem z progresywną konstrukcją układu skutkują niezwykłą ekspresjąkrystalicznie czystego dźwięku najwyższej jakości.

Twoje uszy na pewno to docenią. Śpiewaj duet!Uwaga na regulację głośności, z mocą wyjściową 2x 30 W podrażnienie sąsiadów naprawdę nie jest problemem. Umie w dodatku karaoke, ma dwa wyjścia dla mikrofonów z własną regulacją głośności.

Można jeszcze dodać funkcję echa (ECHO), którą przede wszystkim kochają dzieci. Jeśli lubisz, "gdy to miga" można urozmaicić muzykę efektami świetlnymi. Ponieważ są to diody LED, baterii nie zużyją prawie w ogóle.Naciśnij czerwony przycisk i na kolana - Super BassOprócz tego głośnik odtwarza muzykę bardzo czysto o konkretnym dźwięku, też warto wspomnieć o funkcji ustawienia własnych basów i korektorów.Długie 4 godziny na całego!przez głośnik party speaker można słuchać radia z cyfrowym tunerem FM z pamięcią 30 stacji, słuchać muzyki w formacie MP3.

Akumulator ma energię na 4 godzin przy maksymalnej głośności, więc jeśli nie słuchasz muzyki na całego, wytrzyma dziesiątki godzin. Dla radia i innych funkcji służy wyświetlacz LCD.