głośnik przenośny marshall

Ranking głośników przenośnych marshall – czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników przenośnych marshall. Ranking zawierający polecane głośniki przenośne marshall jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Marshall Głośnik kilburn ii (7340055355155) ☆

Marshall Głośnik kilburn ii (7340055355155) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MARSHALL
 • Nazwa produktu: Marshall Głośnik kilburn ii (7340055355155)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d0e5db13754b7bf0c89c27d
 • ID kategorii: 11752

☆ Marshall Głośnik kilburn ii (7340055355155) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

MARSHALL GŁOŚNIK BLUETOOTH KILBURN II Black bezusterkowY BOHATER zapewniającY PONAD 20 GODZIN BEZPRZEWODOWEGO SŁUCHANIA MUZYKI WYRUSZ W DROGĘ Z GŁOŚNIKIEM KILBURN II. POŻEGNAJ SIĘ Z OGRANICZENIAMI ZWIĄZANYMI Z KABLAMI I PRZEWODAMI!

TEN GŁOŚNIK BLUETOOTH gwarantuje PONAD 20 GODZIN BEZPRZEWODOWEGO ODTWARZANIA MUZYKI PO JEDNYM NAŁADOWANIU. TEN bezawaryjnY BOHATER WAŻY TYLKO KILOGRAM I JEST NAJPOTĘŻNIEJSZYM GŁOŚNIKIEM W swej KLASIE. Generuje WYRAZISTY DŹWIĘK W TONACH średnich, GŁĘBOKIE BASY I znakomitE SOPRANY, DLA KTÓRYCH WŚRÓD GŁOŚNIKÓW TEJ WIELKOŚCI NIE MA KONKURENCJI, A JEGO WIELOKIERUNKOWY DŹWIĘK ZANURZY SŁUCHACZA W MUZYCE zarówno W POMIESZCZENIU, JAK I NA OTWARTYM POWIETRZU CZERPIĄC Z DZIEDZICTWA ROCK 'N' ROLLA, GŁOŚNIK KILBURN II solidnĄ METALOWĄ KRATKĘ, JAKĄ MOŻNA ZNALEŹĆ W WIELU MIKROFONACH,, a także PASEK DO NOSZENIA INSPIROWANY PASKIEM DO GITARY, KTÓRY nietrudne PRZENOSZENIE.

WMONTOWANE NAROŻNIKI I WODOODPORNA budowa powodujĄ, iż GŁOŚNIK JEST stanowczo TRWAŁY I WYTRZYMAŁY. KILBURN II WYTRZYMA nawet NAJDŁUŻSZE DNI W TRASIE.c FUNKCJE PONAD 20 GODZIN Głośnik Kilburn II waży zaledwie 2,5 kg i gwarantuje ponad 20 godzin bezprzewodowego odtwarzania muzyki po jednym naładowaniu.

Inne Rankingi:  głośnik na imprezę

Jego kompaktowe wymiary i inspirowany paskiem gitarowym pasek do noszenia sprawiają,nieprzeciętnie pasuje,wziąć go ze sobą. Żywotność baterii głośnika można monitorować przy pomocy wizualnego wskaźnika stanu naładowania baterii umieszczonego na górnym panelu WIELOKIERUNKOWY DŹWIĘK Głośnik Kilburn II został skonstruowany na podstawie oryginalnego pomysłu na system dźwięku stereofonicznego brytyjskiego inżyniera Alana Blumleina.

Oddzielając sygnał przestrzenny w nagraniach stereofonicznych, ten niezawodny bohater łączy go i wzmacnia w taki sposób, iż rozchodzi się we wszystkich kierunkach. Ma zupełnie inne brzmienie niż pozostałe mobilne głośniki dostępne na rynku, które emitują sygnał monofoniczny.

dzięki czemu jego dźwięk jest bogaty i wielokierunkowy, głośnik zanurza słuchacza w muzykę i zagwarantuje mu doświadczenie prawdziwego 360-stopniowego brzmienia BLUETOOTH 5.0 aptX Kilburn II obsługuje technikę Bluetooth 5.0 aptX do bezprzewodowego odtwarzania muzyki.

Odtwarza muzykę za pomocą dowolnego urządzenia Bluetooth w odległości do 30 stóp (około 10 metrów) od głośnika. TRWAŁA kompozycja GŁOŚNIKA Głośnik Kilburn II posiada wmontowane narożniki i wodoodporną konstrukcję, dzięki czemu jest nad wyraz trwały i wytrzymały, gotowy na każdą przygodę, jaka przydarzy Ci się po drodze.

Jest zamknięty w obudowie z winylu, mocną metalową kratę i standardowe logo Marshalla. STOPIEŃ niepodatnOŚCI NA WODĘ IPX2 Po drodze może zdarzyć się wszystko i to właśnie dlatego głośnik Kilburn II jest wodoodporny.

Stopień odporności IPX2 oznacza, iż jest w stanie wytrzymać niewielką liczba wody. OBSŁUGA WIELU HOSTÓW Głośnik Kilburn II jest zaopatrzony w...

Inne Rankingi:  Mikrofon studyjny ze statywem


Najtańsze głośniki przenośne marshall – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników przenośnych marshall. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Marshall Głośnik kilburn ii (7340055355155) ☆

Marshall Głośnik kilburn ii (7340055355155) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MARSHALL
 • Nazwa produktu: Marshall Głośnik kilburn ii (7340055355155)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d0e5db13754b7bf0c89c27d
 • ID kategorii: 11752

☆ Marshall Głośnik kilburn ii (7340055355155) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

MARSHALL GŁOŚNIK BLUETOOTH KILBURN II Black bezawaryjnY BOHATER gwarantującY PONAD 20 GODZIN BEZPRZEWODOWEGO SŁUCHANIA MUZYKI WYRUSZ W DROGĘ Z GŁOŚNIKIEM KILBURN II. POŻEGNAJ SIĘ Z OGRANICZENIAMI ZWIĄZANYMI Z KABLAMI I PRZEWODAMI!

TEN GŁOŚNIK BLUETOOTH gwarantuje PONAD 20 GODZIN BEZPRZEWODOWEGO ODTWARZANIA MUZYKI PO JEDNYM NAŁADOWANIU. TEN bezusterkowY BOHATER WAŻY TYLKO KILOGRAM I JEST NAJPOTĘŻNIEJSZYM GŁOŚNIKIEM W swej KLASIE. Wytwarza WYRAZISTY DŹWIĘK W TONACH przeciętnych, GŁĘBOKIE BASY I nieprzeciętnE SOPRANY, DLA KTÓRYCH WŚRÓD GŁOŚNIKÓW TEJ WIELKOŚCI NIE MA KONKURENCJI, A JEGO WIELOKIERUNKOWY DŹWIĘK ZANURZY SŁUCHACZA W MUZYCE zarówno W POMIESZCZENIU, JAK I NA OTWARTYM POWIETRZU CZERPIĄC Z DZIEDZICTWA ROCK 'N' ROLLA, GŁOŚNIK KILBURN II potężnĄ METALOWĄ KRATKĘ, JAKĄ MOŻNA ZNALEŹĆ W WIELU MIKROFONACH, oraz PASEK DO NOSZENIA INSPIROWANY PASKIEM DO GITARY, KTÓRY nieskomplikowane PRZENOSZENIE.

WMONTOWANE NAROŻNIKI I WODOODPORNA budowa sprawiajĄ, iż GŁOŚNIK JEST stanowczo TRWAŁY I WYTRZYMAŁY. KILBURN II WYTRZYMA nawet NAJDŁUŻSZE DNI W TRASIE.c FUNKCJE PONAD 20 GODZIN Głośnik Kilburn II waży zaledwie 2,5 kg i zapewnia ponad 20 godzin bezprzewodowego odtwarzania muzyki po jednym naładowaniu.

Inne Rankingi:  Mikrofon do laptopa do wokalu

Jego kompaktowe wymiary i inspirowany paskiem gitarowym pasek do noszenia sprawiają,idealnie pasuje,wziąć go ze sobą. Żywotność baterii głośnika można obserwować za pomocą wizualnego wskaźnika stanu naładowania baterii umieszczonego na górnym panelu WIELOKIERUNKOWY DŹWIĘK Głośnik Kilburn II został skonstruowany na podstawie oryginalnego pomysłu na system dźwięku stereofonicznego brytyjskiego inżyniera Alana Blumleina.

Oddzielając sygnał przestrzenny w nagraniach stereofonicznych, ten bezawaryjny bohater łączy go i wzmacnia w taki sposób, iż rozchodzi się we wszystkich kierunkach. Ma zupełnie inne brzmienie niż pozostałe mobilne głośniki dostępne na rynku, które emitują sygnał monofoniczny.

dzięki czemu jego dźwięk jest bogaty i wielokierunkowy, głośnik zanurza słuchacza w muzykę i zagwarantuje mu doświadczenie prawdziwego 360-stopniowego brzmienia BLUETOOTH 5.0 aptX Kilburn II obsługuje technologię Bluetooth 5.0 aptX do bezprzewodowego odtwarzania muzyki.

Odtwarza muzykę przy pomocy dowolnego urządzenia Bluetooth w odległości do 30 stóp (około 10 metrów) od głośnika. TRWAŁA konstrukcja GŁOŚNIKA Głośnik Kilburn II posiada wmontowane narożniki i wodoodporną konstrukcję, dzięki temu jest bardzo trwały i wytrzymały, gotowy na każdą przygodę, jaka przydarzy Ci się po drodze.

Jest zamknięty w obudowie z winylu, potężną metalową kratę, a także specyficzne logo Marshalla. STOPIEŃ wytrzymałOŚCI NA WODĘ IPX2 Po drodze może zdarzyć się wszystko i to właśnie dlatego głośnik Kilburn II jest wodoodporny.

Stopień niepodatności IPX2 oznacza, iż jest w stanie wytrzymać niewielką liczba wody. OBSŁUGA WIELU HOSTÓW Głośnik Kilburn II jest wyposażony w...