głośnik przenośny marshall

Ranking głośników przenośnych marshall – listopad 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników przenośnych marshall. Ranking zawierający polecane głośniki przenośne marshall jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Głośnik Marshall Stanmore II ☆

Głośnik Marshall Stanmore II Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Marshall
 • Nazwa produktu: Głośnik Marshall Stanmore II
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c94f9720a3d5fe11820b978
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Marshall Stanmore II - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

MARSHALL GŁOŚNIK BLUETOOTH STANMORE II White śladowy GŁOŚNIK, lecz O konkretnYM BRZMIENIU GŁOŚNIK STANMORE II TO najistotniej WSZECHSTRONNY GŁOŚNIK W OFERCIE MARSHALLA, perfekcyjnie stanie na wysokości zadania W KAŻDYM POMIESZCZENIU, jednocześnie dużyM, JAK I śladowyM.

TO SPEŁNIENIE OBIETNICY BRZMIENIA WYSOKIEJ JAKOŚCI, Z JAKIM KOJARZY SIĘ firma MARSHALL. GŁOŚNIK STANMORE II stwarza CZYSTE I precyzyjnE BRZMIENIE, nawet PRZY NAJWIĘKSZEJ GŁOŚNOŚCI, DZIĘKI zastosowanIU progresywnYCH części, TAKICH JAK DWA 15-WATOWE WZMACNIACZE KLASY D DO GŁOŚNIKÓW WYSOKOTONOWYCH I 50-WATOWY WZMACNIACZ KLASY D DAJĄCY MOC JEGO SUBWOOFEROWI.

DZIĘKI technologii BLUETOOTH 5.0 I QUALCOMM® APTX™ GŁOŚNIK zezwala na ODTWARZANIE MUZYKI W CUDOWNYM, STEREOFONICZNYM BRZMIENIU BEZ KONIECZNOŚCI wykorzystywanIA KABLI. FUNKCJE świetnY DŹWIĘK Głośnik Stanmore II to najbardziej wszechstronny głośnik w ofercie Marshalla, wyśmienicie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, równocześnie wielkim, jak i znikomym.

wytwarza czyste i skrupulatne brzmienie, choćby przy największej głośności, dzięki zastosowaniu progresywnych składników, takich jak dwa 15-watowe wzmacniacze klasy D do głośników wysokotonowych i 50-watowy wzmacniacz klasy D dający moc jego subwooferowi.

Inne Rankingi:  głośnik do subwoofera

Drewniana konstrukcja obudowy zagwarantuje ciepłe, naturalne brzmienie, a system bass reflex jest zaopatrzony w port rozszerzający siłę dźwięku przy niskich częstotliwościach. POŁĄCZENIE BEZPRZEWODOWE DZIĘKI technologii BLUETOOTH 5.0 Ciesz się nieprzerwanie swobodą poruszania się po domu i słuchania muzyki dzięki technologii Bluetooth 5.0 i aptX.

technika Bluetooth 5.0 zapewnia bezstratne, bezprzewodowe przesyłanie dźwięku w zasięgu do 30 stóp (10 metrów) przy zachowaniu łączności. Możesz dzisiaj ze smartfona, tabletu lub komputera obsługującego technologię Bluetooth przesyłać muzykę bezprzewodowo prosto do głośnika bez konieczności wykorzystywania kabli.

KULTOWY DESIGN potężną drewnianą ramę tego głośnika zdobią konwencjonalne szczegóły standardowe dla Marshalla, takie jak dekoracyjna winylowa pokrywa, podkreślający się próg i kultowe logo. Na przednim panelu głośnika znajduje się mosiężna płyta, na której widnieje data założenia marki – rok 1962, jako lekki ukłon w stronę tradycji marki i ponad pięćdziesięciu lat nieprzeciętnego brzmienia.

Głośnik będzie dumnie prezentował się w każdym pokoju. DostosowanIE DŹWIĘKU DO POTRZEB UŻYTKOWNIKA dostosuj brzmienie do swych wymagań. W aplikacji Marshall Bluetooth albo za pomocą analogowych pokręteł na górnym panelu głośnika możesz adekwatnie związać dźwięk do warunków panujących w pomieszczeniu, w którym się znajdujesz.

Możesz regulować głośność i wysokie i niskie tony za pomocą mosiężnych pokręteł lub korzystając z aplikacji Marshall Bluetooth z zaimplementowanym korektorem dźwięku na wypadek, gdyby głośnik nie był pod ręką.

dopasowanIE DŹWIĘKU DO POTRZEB UŻYTKOWNIKA dostosuj brzmienie do swych wymagań. W aplikacji Marshall Bluetooth lu...

Inne Rankingi:  głośnik bluetooth edifier


Najtańsze głośniki przenośne marshall – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników przenośnych marshall. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Głośnik Marshall Stanmore II ☆

Głośnik Marshall Stanmore II Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Marshall
 • Nazwa produktu: Głośnik Marshall Stanmore II
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c94f9720a3d5fe11820b978
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Marshall Stanmore II - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

MARSHALL GŁOŚNIK BLUETOOTH STANMORE II White mały GŁOŚNIK, ale O potężnYM BRZMIENIU GŁOŚNIK STANMORE II TO najistotniej WSZECHSTRONNY GŁOŚNIK W OFERCIE MARSHALLA, rewelacyjnie stanie na wysokości zadania W KAŻDYM POMIESZCZENIU, jednocześnie wielkiM, JAK I niedużyM.

TO SPEŁNIENIE OBIETNICY BRZMIENIA WYSOKIEJ JAKOŚCI, Z JAKIM KOJARZY SIĘ marka MARSHALL. GŁOŚNIK STANMORE II kreuje CZYSTE I precyzyjnE BRZMIENIE, nawet PRZY NAJWIĘKSZEJ GŁOŚNOŚCI, DZIĘKI zaimplementowanIU progresywnYCH składników, TAKICH JAK DWA 15-WATOWE WZMACNIACZE KLASY D DO GŁOŚNIKÓW WYSOKOTONOWYCH I 50-WATOWY WZMACNIACZ KLASY D DAJĄCY MOC JEGO SUBWOOFEROWI.

DZIĘKI technologii BLUETOOTH 5.0 I QUALCOMM® APTX™ GŁOŚNIK pozwala na ODTWARZANIE MUZYKI W CUDOWNYM, STEREOFONICZNYM BRZMIENIU BEZ KONIECZNOŚCI stosowanIA KABLI. FUNKCJE nieprzeciętnY DŹWIĘK Głośnik Stanmore II to najbardziej wszechstronny głośnik w ofercie Marshalla, znakomicie stanie na wysokości zadania w każdym pomieszczeniu, jednocześnie pokaźnym, jak i niepokaźnym.

wytwarza czyste i skrupulatne brzmienie, choćby przy największej głośności, dzięki zaimplementowaniu zaawansowanych części, takich jak dwa 15-watowe wzmacniacze klasy D do głośników wysokotonowych i 50-watowy wzmacniacz klasy D dający moc jego subwooferowi.

Inne Rankingi:  Mikrofon pojemnościowy do podcastów

Drewniana budowa obudowy gwarantuje ciepłe, naturalne brzmienie, a system bass reflex jest wyposażony w port powiększający siłę dźwięku przy niskich częstotliwościach. POŁĄCZENIE BEZPRZEWODOWE DZIĘKI technologii BLUETOOTH 5.0 Ciesz się nieustannie swobodą poruszania się po domu i słuchania muzyki dzięki technice Bluetooth 5.0 i aptX.

technika Bluetooth 5.0 gwarantuje bezstratne, bezprzewodowe przesyłanie dźwięku w zasięgu do 30 stóp (10 metrów) przy zachowaniu łączności. Możesz teraz ze smartfona, tabletu albo komputera obsługującego technikę Bluetooth przesyłać muzykę bezprzewodowo prosto do głośnika bez konieczności wykorzystywania kabli.

KULTOWY DESIGN konkretną drewnianą ramę tego głośnika zdobią tradycyjne detale standardowe dla Marshalla, takie jak dekoratywna winylowa obudowa, akcentujący się próg, a także kultowe logo. Na przednim panelu głośnika znajduje się mosiężna płyta, na której widnieje data założenia marki – rok 1962, jako lekki ukłon w stronę tradycji firmy i ponad pięćdziesięciu lat nieprzeciętnego brzmienia.

Głośnik będzie dumnie prezentował się w każdym pokoju. DopasowanIE DŹWIĘKU DO POTRZEB UŻYTKOWNIKA dostosuj brzmienie do swych wymagań. W aplikacji Marshall Bluetooth albo przy pomocy analogowych pokręteł na górnym panelu głośnika możesz trafnie skonsolidować dźwięk do warunków panujących w pomieszczeniu, w którym się znajdujesz.

Możesz regulować głośność i wysokie i niskie tony za pomocą mosiężnych pokręteł albo korzystając z aplikacji Marshall Bluetooth z zaimplementowanym korektorem dźwięku na wypadek, gdyby głośnik nie był pod ręką.

dopasowanIE DŹWIĘKU DO POTRZEB UŻYTKOWNIKA przystosuj brzmienie do swych wymagań. W aplikacji Marshall Bluetooth lu...