głośnik przenośny sony

Ranking głośników przenośnych sony – listopad 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników przenośnych sony. Ranking zawierający polecane głośniki przenośne sony jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Sony Głośnik srs-xp500 (4548736123465) ☆

Sony Głośnik srs-xp500 (4548736123465) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony Głośnik srs-xp500 (4548736123465)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62b4916c902e510b9e504399
 • ID kategorii: 11752

☆ Sony Głośnik srs-xp500 (4548736123465) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

XP500 to uniwersalny głośnik z szeregiem dodatkowych funkcji rozrywkowych solidny, imprezowy dźwięk dzięki X-Balanced Speaker Stopień ochrony przed wodą IPX4 20 godzin pracy na akumulatorze i prędkie ładowanie mocny, imprezowy dźwięk Dzięki jednostkom niskotonowym i jednostkom wysokotonowym głośnik XP500 odtwarza głęboki, dynamiczny dźwięk z czystymi wokalami i wyraźnym wrażeniem przestrzenności.

perfekcyjnie spisuje się na imprezach, ale stworzy także klimat do relaksu w domu. X-Balanced Speaker Unit Membrana innowacyjnej jednostki głośnikowej X-Balanced Speaker Unit nie ma kształtu koła, dzięki temu jej powierzchnia jest większa niżeli w charakterystycznych głośnikach.

Oznacza to bogatszy, czystszy dźwięk przy słuchaniu każdego rodzaju muzyki. Wyraźny i głośny dźwięk Połączenie jednostki X-Balanced Speaker i wydajnych przednich jednostek wysokotonowych zapewnia dużą moc, bogactwo i czystość dźwięku w rozległej strefie.

w efekcie wspaniałej muzyki może słuchać jeszcze więcej osób. Podkręć bas technologia MEGA BASS pozwala jeszcze bardziej podkręcić bas. Słuchając nagrań uzyskasz głębokie i dynamiczne niskie tony. Realistyczny dźwięk W brzmieniu muzyki na żywo jest coś szczególnego.

Funkcja LIVE SOUND pozwala przywrócić ten specyficzny klimat i poczuć się, jak na koncercie. Rozjaśnij swoje życie Nowy system oświetlenia pozwala wybierać najróżniejsze sposoby świecenia, dzięki którym impreza zacznie pulsować energią, a spokojny wieczór w domu upłynie pod znakiem łagodnych, kojących odcieni.

Odtwarzanie nawet w deszczu Nie pozwól, aby impreza na zewnątrz skończyła się wraz z pierwszym kaprysem pogody. Głośnik XP500 jest chroniony przed wodą na poziomie IPX4, więc nie musisz się obawiać kilku kropli deszczu.

prędkie ładowanie Brak czasu bywa problemem — ale nie w przypadku tego głośnika. Funkcja prędkiego ładowania zagwarantuje 80 minut odtwarzania po zaledwie 10-minutowym ładowaniu. Dłuższy czas pracy akumulatora Kiedy wszyscy poprawnie się bawią, muzyka powinna grać bez końca.

w pełni naładowany akumulator tego głośnika wystarcza na 20 godzin odtwarzania. Karaoke lubisz karaoke? W takim razie stworzycie z głośnikiem XP500 znakomity duet. Podłącz mikrofon, wybierz utwór i daj z siebie wszystko.

Ale nie ograniczaj się do śpiewania. Głośnik ma dwa wejścia, więc możesz także podłączyć gitarę i wykorzystać głośnika w roli wzmacniacza. Akumulator w korzystnych rękach Funkcja ochrony akumulatora pomoże uniknąć przeładowania i utrzymać jego optymalny stan przez dłuższy czas.

Złap go i ruszaj Głośnik XP500 ma komfortowy uchwyt, zatem łatwo przeniesiesz go z domu do ogrodu i w każde inne miejsce. Zgodność z BLUETOOTH® Chcesz zastosować łącza bezprzewodowego? Sparuj głośnik XG500 ze zgodnym urządzeniem z BLUETOOTH® i przesyłaj muzykę wprost do głośnika.

Inne Rankingi:  Wzmacniacz z korektorem

Podłącz i odtwarzaj Dzięki tylnemu portowi USB możesz odtwarzać nagrania bezpośrednio z podłączonej pamięci USB. Funkcja Party Connect Połącz choćby 100 zgodnych głośników i zsynchronizuj światła i muzykę.

2 porty USB z funkcją ładowania Jeśli Twój smartfon jest prawie rozładowany, możesz podłączyć go do głośnika i naładować. Sony | Music Center Optymalizuj ustawienia dźwięku, steruj odtwarzaniem, zmieniaj schematy oświetlenia i zarządzaj urządzeniami bezpośrednio z telefonu.

doskonały dźwięk w każdej konfiguracji Dzięki symetrycznemu układowi przednich jednostek głośnik XP500 można ustawić pionowo albo położyć poziomo. Aplikacja Fiestable Korzystaj z imprezowych funkcji, takich jak tworzenie list odtwarzania, karaoke i dużo innych.

Porównaj produkty


☆ Srs-xg500 głośnik bezprzewodowy marki Sony ☆

Srs-xg500 głośnik bezprzewodowy marki Sony Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SONY
 • Nazwa produktu: Srs-xg500 głośnik bezprzewodowy marki Sony
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60ef0fd23754b71d2f7a799e
 • ID kategorii: 8681

☆ Srs-xg500 głośnik bezprzewodowy marki Sony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik Sony SRS-XG500B Bluetooth Przenieś imprezę na zewnątrz Stopień ochrony przed wodą i pyłem IP66 oznacza, iż ten głośnik przetrwa prawie wszystko. Możesz go używać na basenie, w parku, a choćby na plaży.

Głośnik Sony SRS-XG500B Bluetooth jest zaopatrzony w jednostkę X-Balanced Speaker Unit, wydajną jednostkę wysokotonową i membrany bierne. Ich połączenie zagwarantuje solidny dźwięk, idealny do imprezowania na świeżym powietrzu.

Jeszcze dłuższe imprezowanie kompletnie naładowany akumulator głośnika Sony SRS-XG500B Bluetooth wystarcza na 30 godzin odtwarzania. Nie obawiaj się więc niespodziewanego ucichnięcia dźwięku — muzyka będzie grała i grała.

Brak czasu bywa problemem — lecz nie w sytuacji tego głośnika. Funkcja prędkiego ładowania gwarantuje 3 godziny odtwarzania po zaledwie 10-minutowym ładowaniu. Funkcja ochrony akumulatora pomoże uniknąć przeładowania i utrzymać jego stosowny stan poprzez dłuższy czas.

Jeśli Twój smartfon jest prawie rozładowany, możesz podłączyć go do głośnika i naładować. Słuchaj muzyki ze znajomymi żeby zapewnić ulepszoną jakość dźwięku, w głośniku Sony SRS-XG500B Bluetooth harmonijnie połączono rozmaite technologie.

Jednostka X-Balanced Speaker Unit gwarantuje głęboki, dynamiczny bas i czyste wokale choćby przy szerokiej głośności. Wydajna jednostka wysokotonowa jest źródłem czystych, donośnych dźwięków o wysokiej częstotliwości.

Membrany bierne optymalizują odtwarzanie czystego basu. Rezultatem połączenia wszelkich tych składników jest świetny dźwięk, którego warto posłuchać wspólnie ze znajomymi. Jeśli chcesz uzyskać więcej światła i mocniejszy dźwięk, połącz choćby 100 zgodnych głośników i zsynchronizuj światła i muzykę.

Realistyczny dźwięk W brzmieniu muzyki na żywo jest coś szczególnego. Funkcja LIVE SOUND pozwala przywrócić ten oryginalny klimat i poczuć się, jak na koncercie. Nowy system świateł pozwala uzyskać nowocześnie wyglądające, delikatne oświetlenie, świetnie sprawdzające się na imprezach i w powszednim użytkowaniu.

Użytkownicy aplikacji Sony | Music Center mogą choćby wybierać zróżnicowane schematy oświetlenia. W dodatku dzięki tylnemu portowi USB możesz odtwarzać nagrania bezpośrednio z podłączonej pamięci USB. Chcesz wykorzystać łącza bezprzewodowego? Sparuj głośnik Sony SRS-XG500B Bluetooth ze zgodnym urządzeniem z BLUETOOTH i przesyłaj muzykę wprost do głośnika.

Inne Rankingi:  głośnik komputerowy hp


Najtańsze głośniki przenośne sony – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników przenośnych sony. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Sony Głośnik srs-xp500 (4548736123465) ☆

Sony Głośnik srs-xp500 (4548736123465) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony Głośnik srs-xp500 (4548736123465)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62b4916c902e510b9e504399
 • ID kategorii: 11752

☆ Sony Głośnik srs-xp500 (4548736123465) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

XP500 to uniwersalny głośnik z szeregiem dodatkowych funkcji rozrywkowych potężny, imprezowy dźwięk dzięki X-Balanced Speaker Stopień ochrony przed wodą IPX4 20 godzin pracy na akumulatorze i prędkie ładowanie mocny, imprezowy dźwięk Dzięki jednostkom niskotonowym i jednostkom wysokotonowym głośnik XP500 odtwarza głęboki, dynamiczny dźwięk z czystymi wokalami i wyraźnym wrażeniem przestrzenności.

wspaniale spisuje się na imprezach, lecz stworzy także klimat do relaksu w domu. X-Balanced Speaker Unit Membrana postępowej jednostki głośnikowej X-Balanced Speaker Unit nie ma kształtu koła, dzięki czemu jej powierzchnia jest pokaźniejsza niżeli w charakterystycznych głośnikach.

Oznacza to bogatszy, czystszy dźwięk przy słuchaniu każdego rodzaju muzyki. Wyraźny i głośny dźwięk Połączenie jednostki X-Balanced Speaker i skutecznych przednich jednostek wysokotonowych zagwarantuje dużą moc, bogactwo i czystość dźwięku w rozległej strefie.

w rezultacie doskonałej muzyki może słuchać jeszcze więcej osób. Podkręć bas technologia MEGA BASS pozwala jeszcze bardziej podkręcić bas. Słuchając nagrań uzyskasz głębokie i dynamiczne niskie tony. Realistyczny dźwięk W brzmieniu muzyki na żywo jest coś szczególnego.

Funkcja LIVE SOUND pozwala przywrócić ten specyficzny klimat i poczuć się, jak na koncercie. Rozjaśnij swoje życie Nowy system oświetlenia pozwala wybierać rozmaite sposoby świecenia, dzięki którym impreza zacznie pulsować energią, a spokojny wieczór w domu upłynie pod znakiem łagodnych, kojących odcieni.

Odtwarzanie choćby w deszczu Nie pozwól, aby impreza na zewnątrz skończyła się wraz z pierwszym kaprysem pogody. Głośnik XP500 jest chroniony przed wodą na poziomie IPX4, więc nie musisz się obawiać kilku kropli deszczu.

szybkie ładowanie Brak czasu bywa problemem — ale nie w sytuacji tego głośnika. Funkcja szybkiego ładowania zapewnia 80 minut odtwarzania po zaledwie 10-minutowym ładowaniu. Dłuższy czas pracy akumulatora Kiedy wszyscy korzystnie się bawią, muzyka powinna grać bez końca.

całkowicie naładowany akumulator tego głośnika wystarcza na 20 godzin odtwarzania. Karaoke lubisz karaoke? W takim razie stworzycie z głośnikiem XP500 wspaniały duet. Podłącz mikrofon, wybierz utwór i daj z siebie wszystko.

Ale nie ograniczaj się do śpiewania. Głośnik ma dwa wejścia, więc możesz również podłączyć gitarę i wykorzystać głośnika w roli wzmacniacza. Akumulator w dobrych rękach Funkcja ochrony akumulatora pomoże uniknąć przeładowania i utrzymać jego adekwatny stan przez dłuższy czas.

Złap go i ruszaj Głośnik XP500 ma komfortowy uchwyt, zatem z łatwością przeniesiesz go z domu do ogrodu i w każde inne miejsce. Zgodność z BLUETOOTH® Chcesz zastosować łącza bezprzewodowego? Sparuj głośnik XG500 ze zgodnym urządzeniem z BLUETOOTH® i przesyłaj muzykę wprost do głośnika.

Inne Rankingi:  Wzmacniacz stereo Marantz

Podłącz i odtwarzaj Dzięki tylnemu portowi USB możesz odtwarzać nagrania bezpośrednio z podłączonej pamięci USB. Funkcja Party Connect Połącz choćby 100 zgodnych głośników i zsynchronizuj światła i muzykę.

2 porty USB z funkcją ładowania Jeśli Twój smartfon jest prawie rozładowany, możesz podłączyć go do głośnika i naładować. Sony | Music Center Optymalizuj ustawienia dźwięku, steruj odtwarzaniem, zmieniaj schematy oświetlenia i zarządzaj urządzeniami bezpośrednio z telefonu.

nieprzeciętny dźwięk w każdej konfiguracji Dzięki symetrycznemu układowi przednich jednostek głośnik XP500 można ustawić pionowo albo położyć poziomo. Aplikacja Fiestable Korzystaj z imprezowych funkcji, takich jak tworzenie list odtwarzania, karaoke i sporo innych.

Porównaj produkty


☆ Srs-xg500 głośnik bezprzewodowy marki Sony ☆

Srs-xg500 głośnik bezprzewodowy marki Sony Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SONY
 • Nazwa produktu: Srs-xg500 głośnik bezprzewodowy marki Sony
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60ef0fd23754b71d2f7a799e
 • ID kategorii: 8681

☆ Srs-xg500 głośnik bezprzewodowy marki Sony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik Sony SRS-XG500B Bluetooth Przenieś imprezę na zewnątrz Stopień ochrony przed wodą i pyłem IP66 oznacza, że ten głośnik przetrwa prawie wszystko. Możesz go używać na basenie, w parku, a nawet na plaży.

Głośnik Sony SRS-XG500B Bluetooth jest wyekwipowany w jednostkę X-Balanced Speaker Unit, sprawną jednostkę wysokotonową i membrany bierne. Ich połączenie zapewnia konkretny dźwięk, nadzwyczajny do imprezowania na świeżym powietrzu.

Jeszcze dłuższe imprezowanie kompletnie naładowany akumulator głośnika Sony SRS-XG500B Bluetooth wystarcza na 30 godzin odtwarzania. Nie obawiaj się więc niespodzianego ucichnięcia dźwięku — muzyka będzie grała i grała.

Brak czasu bywa problemem — lecz nie w sytuacji tego głośnika. Funkcja szybkiego ładowania gwarantuje 3 godziny odtwarzania po zaledwie 10-minutowym ładowaniu. Funkcja ochrony akumulatora pomoże uniknąć przeładowania i utrzymać jego stosowny stan poprzez dłuższy czas.

Jeśli Twój smartfon jest prawie rozładowany, możesz podłączyć go do głośnika i naładować. Słuchaj muzyki ze znajomymi żeby zapewnić lepszą jakość dźwięku, w głośniku Sony SRS-XG500B Bluetooth harmonijnie połączono najróżniejsze technologie.

Jednostka X-Balanced Speaker Unit zapewnia głęboki, dynamiczny bas i czyste wokale choćby przy pokaźnej głośności. Sprawna jednostka wysokotonowa jest źródłem czystych, donośnych dźwięków o wysokiej częstotliwości.

Membrany bierne optymalizują odtwarzanie czystego basu. Rezultatem połączenia wszystkich tych składników jest wspaniały dźwięk, którego warto posłuchać wspólnie ze znajomymi. Jeśli chcesz uzyskać więcej światła i mocniejszy dźwięk, połącz choćby 100 zgodnych głośników i zsynchronizuj światła i muzykę.

Realistyczny dźwięk W brzmieniu muzyki na żywo jest coś szczególnego. Funkcja LIVE SOUND pozwala przywrócić ten unikalny klimat i poczuć się, jak na koncercie. Nowy system świateł pozwala uzyskać nowocześnie wyglądające, delikatne oświetlenie, znakomicie sprawdzające się na imprezach i w powszednim użytkowaniu.

Użytkownicy aplikacji Sony | Music Center mogą nawet wybierać rozmaite schematy oświetlenia. Na dodatek dzięki tylnemu portowi USB możesz odtwarzać nagrania bezpośrednio z podłączonej pamięci USB. Chcesz użyć łącza bezprzewodowego? Sparuj głośnik Sony SRS-XG500B Bluetooth ze zgodnym urządzeniem z BLUETOOTH i przesyłaj muzykę wprost do głośnika.