głośnik wifi

Ranking głośników wifi – czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników wifi. Ranking zawierający polecane głośniki wifi jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Panasonic sc-htb900 (5025232886845) ☆

Panasonic sc-htb900 (5025232886845) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic sc-htb900 (5025232886845)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5cffb4f2902e51ccbc7f2c37
 • ID kategorii: 8635

☆ Panasonic sc-htb900 (5025232886845) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SC-HTB900 nieprzeciętny dźwięk — rewelacyjne wrażenia kinowe HTB900 to nowy model z wyższej półki wyekwipowany w najnowszą technikę dźwięku, który zagwarantuje wyjątkowe wrażenia kinowe. Obsługa formatów audio Dolby Atmos® oraz DTS:X™ sprawia, że wyrafinowany, dynamiczny dźwięk przestrzenny 3D proponuje wyjątkowe doznania.

Funkcje Zapierający dech w piersiach dźwięk zapewnia kino domowe najwyższej klasy HTB900 to nowy model z wyższej półki korzystający z najnowszych technologii dźwięku, który zapewnia wyjątkowe wrażenia kinowe dzięki obsłudze formatów audio, takich jak Dolby Atmos®, a także DTS:X™.

Zanurz się w dźwięku dostrojonym poprzez inżynierów firmy Technics. Realistyczne wrażenia kinowe Dzięki obsłudze formatów audio Dolby Atmos, a także DTS:X dźwięk dochodzi ze wszystkich stron, też z góry.

mocny, dynamiczny dźwięk rozchodzi się w przestrzeni, zapewniając realistyczne wrażenia kinowe. Klasyczne brzmienie Technics W modelu HTB900 wykorzystano konstrukcje użytkowane w sprzęcie Hi-Fi firmy Technics.

Dostrojony poprzez inżynierów firmy Technics dźwięk proponuje najwyższą jakość opatrzoną znakiem „Tuned aby Technics". Dźwięk jest perfekcyjnie dostrojony pod kątem pełnej integracji dźwięku z obrazem,powiększyć realizm doznań akustycznych.

W pełni cyfrowy wzmacniacz z mechanizmem JENO System jest zaopatrzony we w pełni cyfrowy wzmacniacz Technics z mechanizmem JENO, który zezwala na wierne odtwarzanie dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Nasz obwód tłumiący ogranicza zakłócenia w całym paśmie słyszalnym.

W modelu HTB900 udało nam się uzyskać precyzyjny dźwięk najwyższej jakości, który jest w stanie oddać najdrobniejsze muzyczne niuanse. Realistyczny dźwięk kinowy Sześć głośników przeciętnietonowych o średnicy 6,5 cm rozmieszczonych na przednim panelu oraz po jednym głośniku wysokotonowym na obu końcach to konfiguracja pozwalająca uzyskać pole dźwiękowe wysokiej jakości i uatrakcyjnić każdy film.

Głośniki wysokotonowe zgodne ze standardem audio o wysokiej rozdzielczości wiernie odtwarzają każdy dźwięk. Poznaj pełnię filmowych wrażeń dzięki nieszablonowemu realizmowi dźwięków. Konkretny bas i bezprzewodowa sprężystość W modelach z kolekcji HTB zaimplementowano bezprzewodowy subwoofer, który nie wymaga kłopotliwych przewodów.

Kolumna głośnikowa, port Bass Reflex i głośnik niskotonowy skierowany w dół sprawiają, że uzyskiwany bas cechuje się mocnym brzmieniem. Konkretna obudowa obniża wpływ wibracji, gwarantując bardziej wyrazisty dźwięk.

Usprawnione odtwarzanie niskich częstotliwości Charakterystyka częstotliwościowa głośnika jednostki głównej została udoskonalona. Powiększono także komorę głośnika i całkowicie przebudowano system mocowania stożków głośnikowych.

Uzyskany w ten sposób szerszy zakres niskich częstotliwości pozwala wyraźnie słyszeć wszystkie dialogi, w tym niskie głosy, bez rozpraszania się. Specyfikacja Dolby Atmos® Dostrojony przez firmę Technics DTS:X™ DTS:Virtual X pełna moc wyjściowa 505 W System głośników 3.1 Bluetooth® Dźwięk o wysokiej rozdzielczości...


☆ SONOS głośnik bezprzewodowy Wi-Fi One, czarny (8717755775764) ☆

SONOS głośnik bezprzewodowy Wi-Fi One, czarny (8717755775764) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SONOS
 • Nazwa produktu: SONOS głośnik bezprzewodowy Wi-Fi One, czarny (8717755775764)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5bfd70dfb4fd333db619428d
 • ID kategorii: 11752

☆ SONOS głośnik bezprzewodowy Wi-Fi One, czarny (8717755775764) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
 • Sonos One czerpie inspiracje z niepozornego,konkretnego modelu Play:1. W dodatku uzupełniony został w dwa wzmacniacze impulsowe z zaimplementowanymi sterownikami niestandardowymi, a wszystko drobiazgowo dostrojone do nieszablonowej architektury akustycznej głośnika.
 • Sonos One łączy się bezprzewodowo z głośnikami domowego systemu dźwiękowego Sonos w innych pomieszczeniach, więc będzie można go rozbudować, kiedy przyjdzie na to czas.
 • Ciesz się zaskakująco bogatym, wypełniającym przestrzeń dźwiękiem z inteligentnego głośnika, gotowego na aktywację sterowania głosowego.
 • Podłącz dwa głośniki Sonos One w tym samym pomieszczeniu, a natychmiast uzyskasz brzmienie stereofoniczne; dodaj Sub, aby pogłębić basy. Albo sparuj z głośnikiem telewizyjnym Playbar albo Playbase, by uzyskać bezprzewodowy dźwięk stereofoniczny kina domowego.
 • Sonos One zezwala na włączanie muzyki i sterowanie nią za pośrednictwem komend głosowych. Użyj swego głosu lub aplikacji Sonos, żeby z jednego miejsca sterować i zarządzać muzyką w całym domu: Amazon Music, Spotify, Pandora, Apple Music, radio, podcasty i nie tylko. (Sterowanie głosowe nie jest jeszcze obsługiwane w Twoim kraju. Ta funkcja będzie przystępna, gdy zarówno usługa Sonos, jak i obsługa głosowa zostaną aktywowane w Twoim regionie.)
 • ciesz się zaskakująco bogatym, wypełniającym przestrzeń dźwiękiem z inteligentnego głośnika, gotowego na aktywację sterowania głosowego
 • sterowanie głosowe nie jest jeszcze obsługiwane w Twoim kraju. Ta funkcja będzie dostępna, gdy jednocześnie usługa Sonos, jak i obsługa głosowa zostaną aktywowane w Twoim regionie
 • połącz bezprzewodowo z innym głośnikiem domowego systemu dźwiękowego Sonos i słuchaj, czego zapragniesz w jednym pokoju albo we wszystkich naraz
 • za sprawą stylowego wzornictwa, trwałej metalowej maskownicy i dwóch wersji kolorystycznych — czarnej i białej z delikatnym matowym wykończeniem — wyśmienicie wkomponuje się w każdą przestrzeń
 • komfortowe przyciski dotykowe są perfekcyjną alternatywą, gdy nie masz pod ręką telefonu
 • niepodatny na wilgoć. Perfekcyjny do łazienki albo ogrodu
 • funkcja AirPlay
 • nowy procesor i pokaźniejsza liczba pamięci
 • Bluetooth Low Energy (BLE)

☆ Sonos Głośnik mobilny roam czarny (8717755777836) ☆

Sonos Głośnik mobilny roam czarny (8717755777836) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SONOS
 • Nazwa produktu: Sonos Głośnik mobilny roam czarny (8717755777836)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6080d3e13754b79f5a9fd687
 • ID kategorii: 11752

☆ Sonos Głośnik mobilny roam czarny (8717755777836) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:tak;Współpraca z asystentem głosowym:Asystent Google, Amazon Alexa;Bluetooth:tak;Czas pracy do:10 h;Czytnik kart pamięci:nie;dedykowana aplikacja:tak;Efekty świetlne:nie;Funkcje:zaimplementowany mikrofon, sterowanie z pomocą aplikacji;Gwarancja:24 miesiące;informacje dopełniające:AirPlay 2, samoczynna regulacja Trueplay, sterowanie za pomoca aplikacji;Zgodność z aplikacją:Sonos;Kompatybilność aplikacji:Android zależy od urządzenia, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji;Karaoke:nie;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:czarny;Kolor:czarny;nadaje się do:Urządzenia przenośne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne dostępne po zainstalowaniu aplikacji;Kompatybilność głośnik system:Android, iOS;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay;Model (wariantowanie):Sonos Roam;Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami:nie;NFC:nie;oporność:na pył, na wodę;niepodatność - klasa:stopień ochrony IP67;wytrzymałość na zachlapanie:tak;nadaje się do:urządzenia z Bluetooth, urządzenia z WiFi, iOS/Android;Powerbank:nie;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:głośnik przenośny;typ:głośnik Bluetooth;Waga:430 g;zastosowane radio:nie;zastosowany mikrofon:tak;Wersja Bluetooth:Bluetooth 5.0;Wi-Fi:tak;rozmiary:168 x 62 x 60 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel USB;Zasilanie:akumulatorowe;Złącza:USB rodzaj C...


☆ Głośnik Bose Portable Home Speaker ☆

Głośnik Bose Portable Home Speaker Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Głośnik Bose Portable Home Speaker
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5dce0933902e5162128cae82
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Bose Portable Home Speaker - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
NASZ najbardziej WSZECHSTRONNY INTELIGENTNY GŁOŚNIK


Głośnik Bose Portable Home Speaker to bezprzewodowy głośnik domowy i przenośny głośnik Bluetooth® w jednym. Możesz go przenosić z pokoju do pokoju albo zabrać ze sobą na zewnątrz, dokąd tylko chcesz. W każdym miejscu z Wi-Fi® możesz kontrolować ten inteligentny głośnik przy pomocy aplikacji Bose Music i bezpośrednio z chmury odtwarzać muzykę oraz słuchać radia i podcastów. Użytkownicy sprzętów Apple mogą także używać Apple AirPlay 2, by odtwarzać treści ze swych maszyn. Pobierz bezpłatną aplikację Bose Music, by skonfigurować swój głośnik, a potem korzystaj z niej,z łatwością oglądać całą muzykę w jednym miejscu, a także zmieniać stacje, listy odtwarzania i usługi oraz na bieżąco aktualizować oprogramowanie głośnika.

POSŁUCHAJ. POCZUJESZ RÓŻNICĘ.

przy pomocy aplikacji możeszscalić swój głośnik Bose Portable Home Speaker z innymi inteligentnymi głośnikami albo głośnikami soundbar od Bose, aby uzyskać jednorodne brzmienie w całym domu. Słuchaj zróżnicowanych piosenek w rozmaitych pomieszczeniach lub tej samej piosenki w każdym pomieszczeniu równocześnie. Poza zasięgiem Wi-Fi możesz kontrolować go tak, jak każdy inny mobilny głośnik – przy pomocy telefonu komórkowego albo tabletu – wykorzystując Bluetooth, żeby słuchać wszelkiego, co można odtworzyć na Twoim urządzeniu. Bez względu na to, gdzie jesteś, możesz odtwarzać do 12 godzin na jednym ładowaniu akumulatora. I niezależnie od tego, czego słuchasz, do Twoich uszu będzie docierać fenomenalny, wielokierunkowy dźwięk Bose.

POZNAJ FUNKCJE

Łatwe przesyłanie strumieniowe

Dzięki głośnikowi Portable Home Speaker możesz słuchać muzyki z modnych serwisów, takich jak Spotify, Amazon Music i Deezer, wszędzie tam, gdzie masz dostęp do sieci Wi-Fi. W każdym innym miejscu możesz korzystać z funkcji Bluetooth, aby przesyłać muzykę z telefonu komórkowego lub tabletu. Użytkownicy urządzeń marki Apple mogą jeszcze korzystać z funkcji AirPlay 2, aby odtwarzać dźwięk ze swoich maszyn.

Prosta konfiguracja i pełna kontrola

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje dotyczące konfigurowania głośnika, pobierz darmową aplikację Bose Music. Następnie korzystaj z niej, aby w prosty sposób oglądać całą muzykę w jednym miejscu, płynnie przełączać się między stacjami, listami odtwarzania i usługami, a także aktualizować oprogramowanie głośnika. Dzięki aplikacji Bose Music możeszzintegrować głośnik Bose Portable Home Speaker z innymi inteligentnymi głośnikami albo głośnikami soundbar od Bose, by uzyskać jednorodne brzmienie w całym domu. Możesz słuchać rozmaitych piosenek w różnych pomieszczeniach lub tej samej piosenki w każdym pomieszczeniu równocześnie i śpiewać razem z pozostałymi domownikami.

Doskonalszy efekt we współpracy z innymi produktami marki

Głośnik Bose Portable Home Speaker należy do nowej rodziny inteligentnych głośników marki Bose, do której należą Home Speaker 300, Home Speaker 500, Soundbar 500 i Soundbar 700. Zacznij od jednego systemu, a potem w dowolnym momencie dodawaj kolejne. Nic tak nie generuje domowej atmosfery jak znakomity dźwięk Bose dostępny w każdym pomieszczeniu.

Inne Rankingi:  boombox jbl

Wszystko naładowane i gotowe do pracy

Ta opcjonalna podstawka ładująca (sprzedawana oddzielnie) rewelacyjnie współpracuje z głośnikiem Bose Portable Home Speaker. Naładuje akumulator Twojego głośnika, gdy go nie używasz — a także wtedy, gdy odtwarzasz muzykę.

nieraz ZADAWANE PYTANIA

Jakie są główne atuty głośnika Bose Portable Home Speaker?

Bose Portable Home Speaker to znamionujący się niewiarygodnym brzmieniem inteligentny głośnik, który poradzi sobie w dowolnej sytuacji. Generuje zaskakująco przestrzenny, wzbogacony głębokimi, soczystymi basami dźwięk, który równomiernie rozchodzi się w każdym kierunku, dzięki czemu otacza Cię ze wszelkich stron. Jest zasilany za pomocą akumulatora, dlatego możesz z łatwością nosić go ze sobą po całym domu i korzystać z funkcji Google Assistant i Amazon Alexa, żeby wybierać ulubione utwory. Poza zasięgiem sieci Wi-Fi® jest to wyśmienity głośnik Bluetooth®, który pozwala na słuchanie muzyki w dowolnym miejscu. Dodatkowo możesz nim sterować za pomocą aplikacji Bose Music, technologii Apple AirPlay 2 lub funkcji Spotify® Connect oraz za pomocą intuicyjnych przycisków na głośniku. Możesz go dopasować z innymi inteligentnymi głośnikami Bose, by wypełnić dom dźwiękiem, a nawet wysłać zsynchronizowany dźwięk do głośnika Bluetooth Bose albo słuchawek.

Jak wypada głośnik Bose Portable Home Speaker w porównaniu z głośnikami Bose Home Speaker 500 i Bose Home Speaker 300?

Bose Portable Home Speaker to nasz jedyny przenośny głośnik inteligentny. Modele Bose Home Speaker 300 i Home Speaker 500 nie są wyekwipowane w akumulator i muszą być podłączone do gniazdka elektrycznego, aby działały. Głośniki Bose Portable Home Speaker i Home Speaker 300 posiadają porównywalną charakterystykę — identyczną jakość dźwięku wielokierunkowego i imponująco bogate brzmienie basów — przy zbliżonych, kompaktowych rozmiarach. Natomiast pokaźniejszy głośnik Bose Home Speaker 500 to nasz najlepiej brzmiący, inteligentny głośnik, który gwarantuje stereofoniczny, wypełniający całe pomieszczenie dźwięk z jednego źródła. Głośnik Home Speaker 500 jest w dodatku zaopatrzony w wyświetlacz, który prezentuje, co jest odtwarzane. Głośnik Portable Home Speaker jest wodoodporny i nie ma wejścia AUX. Natomiast głośniki Home 300 i 500 nie są wodoodporne,posiadają wejście AUX. Wszystkie trzy głośniki mają te same właściwości w kontekście aplikacji i oprogramowania — m.in. Są zgodne z aplikacją Bose Music, technologią Apple AirPlay 2 i funkcją Bluetooth oraz mogą konsolidować się w grupy obejmujące dużo pomieszczeń.

Z jakich źródeł mogę odtwarzać muzykę?

Głośnik Bose Portable Home Speaker może odtwarzać muzykę bezpośrednio z serwisów muzycznych przez sieć Wi-Fi. Odtwarzaniem można sterować przy pomocy aplikacji Bose Music. Głośnik Bose Portable Home Speaker obsługuje także łączność Bluetooth. Na dodatek możesz odtwarzać muzykę z głośnika Bose Portable Home Speaker za pośrednictwem aplikacji Spotify w smartfonie, tablecie albo komputerze, korzystając z serwisu Spotify Connect, albo z urządzenia Apple za pośrednictwem technice Apple AirPlay 2, która umożliwia strumieniowe przesyłanie materiałów z takich usług jak Apple Music.

Czy głośnika Bose Portable Home Speaker można używać bez połączenia z siecią Wi-Fi?

Tak. Jeśli sieć Wi-Fi® nie jest dostępna, można użyć modelu Portable Home Speaker jako głośnika Bluetooth o obfitej mocy, łącząc go z urządzeniem mobilnym poprzez Bluetooth. Do obsługi technologii Apple AirPlay 2 i aplikacji Bose Music i do przeglądania zawartości i grupowania wielu głośników (i nie tylko) wymagana jest sieć Wi-Fi.

Co się stanie, gdy podczas odtwarzania wyjdę z głośnikiem poza zasięg sieci Wi-Fi?

Gdy rozpoczniesz odtwarzanie muzyki na głośniku Bose Portable Home Speaker za pośrednictwem sieci Wi-Fi (na przykład za pomocą aplikacji Bose Music), a następnie wyjdziesz z głośnikiem poza jej zasięg, w pewnym momencie głośnik straci sygnał Wi-Fi i muzyka ucichnie. W takich chwilach, jeśli chcesz kontynuować odtwarzanie, naciśnij przycisk Bluetooth na głośniku,złączyć się z urządzeniem przenośnym i odtwarzać z niego zawartość. Jeśli zaczniesz odtwarzanie poprzez Bluetooth poza siecią Wi-Fi, po czym wejdziesz w zasięg sieć Wi-Fi, głośnik połączy się z tą siecią w tle bez przerywania muzyki.

Jak długo pracuje akumulator, zanim się rozładuje?

Czas pracy akumulatora zależy od typu odtwarzanej muzyki i poziomu głośności, lecz akumulator głośnika Portable Home Speaker będzie działać choćby przez 12 godzin w sytuacji obszernej głośności odtwarzania. W trybie gotowości urządzenie będzie działać przez ponad 24 godziny, nasłuchując poleceń głosowych. Jeśli w całości wyłączysz głośnik w celu oszczędzania akumulatora albo na czas przechowywania lub podróży, akumulator pozostanie naładowany co najmniej przez miesiąc.

Ile trwa ładowanie akumulatora do pełna?

4 godziny pod warunkiem, iż korzystasz z dostarczonego poprzez markę Bose przewodu zasilającego podłączonego do głośnika albo podstawki ładującej do głośnika Bose Portable Home Speaker (sprzedawanej osobno). Korzystanie z kabla USB-C lub źródła zasilania innej firmy może wydłużyć czas ładowania.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker obsługuje sieć Wi-Fi?

Tak. Głośnik wykorzystuje standard Wi-Fi 802.11ac.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker obsługuje technologię Bluetooth?

Tak. Technologia Bluetooth pozwala na podłączenie smartfonu lub innego urządzenia do głośnika Bose Portable Home Speaker w prosty sposób i odtwarzanie dźwięku z dowolnego źródła, takiego jak film z serwisu YouTube bądź nagranie zapisane w telefonie albo laptopie.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker ma gniazdo wejścia liniowego AUX albo złącze USB-C do odtwarzania muzyki z innego urządzenia?

Nie.

Czy mogę ładować głośnik i równocześnie odtwarzać dźwięk?

Tak.

Czy do głośnika Bose Portable Home Speaker jest załączony pilot? Czy głośnikiem można sterować pilotem?

Nie. Możesz sterować urządzeniem z dowolnego miejsca w sieci Wi-Fi za pomocą aplikacji Bose Music albo technologii Apple AirPlay 2 albo z lokalizacji zdalnych za pomocą funkcji Spotify Connect.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker jest wodoodporny?

Tak. Głośnik Portable Home Speaker charakteryzuje się klasą wodoodporności IPx4, dzięki temu jest niepodatny na rozbryzgi wody. Głośnika nie wolno zanurzać pod wodą, ale jest on oporny na zachlapanie ze zlewu, basenu lub prysznica. Nie jest mu straszny choćby deszcz ani rozbryzg wody morskiej na łodzi.

Czy produkt może zespalać się z kilkoma urządzeniami Bluetooth równocześnie?

Nie. Tylko jedno urządzenie przenośne może być podłączone do głośnika Bose Portable Home Speaker za pośrednictwem połączenia Bluetooth. Można jednak z łatwością przełączać urządzenia przy pomocy aplikacji Bose Music lub ustawień Bluetooth w wybranym urządzeniu.

W jaką technologię akustyczną zaopatrzono głośnik Bose Portable Home Speaker?

Głośnik Bose Portable Home Speaker wykorzystuje nieszablonową technologię przenośnych głośników akustycznych producenta Bose w nowej, efektywniejszej konstrukcji. Bardzo efektywny przetwornik o dużym wychyleniu membrany jest skierowany w dół, w stronę osłony akustycznej, która daje jednorodny, bogaty dźwięk we wszelkich kierunkach. Z kolei trzy pasywne radiatory wzmacniają bas przez rozszerzenie powierzchni wibrującej głośnika. Podobnie jak w sytuacji naszych głośników przenośnych SoundLink Revolve i Revolve+ konstrukcja z dźwiękiem wysyłanym w zakresie 360 poziomów pozwala pousuwać różnice jakości dźwięku w zależności od tego, gdzie znajduje się słuchacz, i spadki częstotliwości występujące w głośnikach kierujących dźwięk tylko do przodu. Ponadto nowy zarys i trzeci radiator pasywny powodują, iż urządzenie ma lepsze atrybuty i mocniejsze basy. Umieszczony pośrodku wnętrza, w rogu lub w dowolnym innym miejscu Bose Portable Home Speaker gwarantuje każdemu użytkownikowi równie imponujące wrażenia dźwiękowe. Muzyka jest wyraźna, zaskakująco przestrzenna i istotnie głośna jak na artykuł o takich wymiarach.

Czy można przypasować poziom niskich i wysokich tonów?

Tak. Tony niskie i wysokie można regulować przy pomocy menu ustawień w aplikacji Bose Music.

Czy głośnik Bose Portable Home Speaker może współdziałać z innymi produktami firmy Bose, takimi jak głośniki czy słuchawki, w grupach obejmujących dużo pomieszczeń?

Tak. Bose Portable Home Speaker może odtwarzać treści w zsynchronizowanych grupach obejmujących niemało pomieszczeń w połączeniu z dodatkowymi głośnikami Bose Portable Home Speaker albo głośnikami Bose Home Speaker 500, Bose Home Speaker 300, Bose Soundbar 500 i Bose Soundbar 700. Niedługo będzie przystępna funkcja przesyłania zsynchronizowanego dźwięku z głośnika Bose Portable Home Speaker do jednego dodatkowego towaru Bluetooth marki Bose, takiego jak mobilny głośnik lub słuchawki. Takiej możliwości nie ma w sytuacji głośnika Bose Portable Home Speaker w połączeniu z produktami Bose SoundTouch albo produktami innych firm (np. Firmy Google albo Amazon)

wymiary/waga


Głośnik z uchwytem skierowanym w dół:19,15 cm wys. × 11,9 cm szer. × 10,4 cm gł. (1,06 kg)


ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA


Głośnik Bose Portable Home Speaker
przewód zasilający USB-C
Ładowarka sieciowa


☆ Głośnik Audio Pro A10 (7330117146005) ☆

Głośnik Audio Pro A10 (7330117146005) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Audio Pro
 • Nazwa produktu: Głośnik Audio Pro A10 (7330117146005)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d5df627d4033320f6c13e9b
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Audio Pro A10 (7330117146005) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:tak;Współpraca z asystentem głosowym:Amazon Alexa;Bluetooth:tak;Czas ładowania do:0 h;Czas pracy do:0 h;Czytnik kart pamięci:nie;Efekty świetlne:nie;Funkcje:sterowanie z pomocą aplikacji;Gwarancja:24 miesiące;dane dodatkowe:multiroom, Spotify Connect, sterowanie za pomoca aplikacji, zaimplementowany subwoofer;Karaoke:nie;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:ciemnoszary;Kolor:metaliczny/szary;pasuje do:Urządzenia mobilne i stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay;Moc:52 W;Model (wariantowanie):Audio Pro A10;Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami:nie;NFC:nie;oporność na zachlapanie:nie;pasuje do:urządzenia ze złączem 3,5 mm jack, urządzenia z Bluetooth, urządzenia z WiFi;pojemność akumulatora:0 mAh;Powerbank:nie;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile);Przeznaczenie:głośnik stacjonarny;Radio:radio internetowe;wariant:głośnik Bluetooth;Waga:1500 g;zastosowane radio:tak;wbudowany mikrofon:nie;Wersja Bluetooth:Bluetooth 4.0;Wi-Fi:tak;wymiary:140 x 193 x 140 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, karta gwarancyjna;Zasilanie:sieciowe;Złącza:wejście liniowe audio AUX...


☆ Polk Audio MagniFi Max AX SR z bezprzewodowymi głośnikami - 7.1.2 - Wi-Fi - Bluetooth - AirPlay - Chromecast - Dolby Atmos - DTS X (0747192136963) ☆

Polk Audio MagniFi Max AX SR z bezprzewodowymi głośnikami - 7.1.2 - Wi-Fi - Bluetooth - AirPlay - Chromecast - Dolby Atmos - DTS X (0747192136963) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Polk Audio
 • Nazwa produktu: Polk Audio MagniFi Max AX SR z bezprzewodowymi głośnikami - 7.1.2 - Wi-Fi - Bluetooth - AirPlay - Chromecast - Dolby Atmos - DTS X (0747192136963)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63de0185902e518c45072583
 • ID kategorii: 8635

☆ Polk Audio MagniFi Max AX SR z bezprzewodowymi głośnikami - 7.1.2 - Wi-Fi - Bluetooth - AirPlay - Chromecast - Dolby Atmos - DTS X (0747192136963) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:tak;Bluetooth:tak;Bluetooth piktogramy:tak;asygnowana aplikacja:nie;Dekodery dźwięku HD:Dolby Atmos, DTS: X;DLNA:nie;Funkcje:zgodność z formatem 4K, możliwość konstrukcji na ścianie;Funkcje poprawy dźwięku:tryb filmowy, tryb muzyczny, tryb nocny, Voice Adjust;Gwarancja:24 miesiące;Złącze HDMI:4x HDMI;informacje dodatkowe:możliwość montażu na ścianie, USB - muzyka, zgodność z formatem 4K;Kolor:czarny;Kompatybilność z asystentem głosowym:Amazon Alexa;liczba głośników:8;ilość kanałów:7.1.2;ilość kanałów:7.1.2;Łączność bezprzewodowa:Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2, Chromecast;NFC:nie;Obsługa aplikacji muzycznych:Spotify;Odtwarzane nośniki:USB;Odtwarzanie dźwięku:MP3;Radio:nie;wariant:głośnik rodzaju soundbar;linia:Polk MagniFi;kanon HDMI:eARC;Subwoofer w pakiecie:bezprzewodowy;Szerokość:114 cm;USB piktogramy:1x USB;Wejścia audio:0;Wejścia koaksjalne:0;Wejście HDMI:3;Wejście optyczne:1;Wi-Fi:tak;Wi-Fi piktogramy:tak;Wyjście HDMI:1;rozmiary soundbara:1143 x 72 x 118 mm;rozmiary subwoofera:407 x 399 x 302 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, pilot, bateria do pilota, przewód HDMI, uchwyty montażowe do ściany, głośniki surround;odkształcony (curved):nie;Zasilanie:220 - 240 V 50/60 Hz;Złącza:HDMI x4, optyczne x1, USB x1;Złącze Ethernet (LAN):nie;Złącze HDMI:tak;Złącze koaksjalne:nie;Złącze optyczne:tak;Złącze słuchawkowe:nie;Złącze USB:1;Złącze USB:tak...


☆ Głośnik multiroom home 150 czarny marki Denon ☆

Głośnik multiroom home 150 czarny marki Denon Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: DENON
 • Nazwa produktu: Głośnik multiroom home 150 czarny marki Denon
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6054b0753754b7b21e373f82
 • ID kategorii: 11752
Inne Rankingi:  Mikrofon do rapu do 300 zł

☆ Głośnik multiroom home 150 czarny marki Denon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Moc i efektywność Jak każdy produkt producenta Denon, Home 150 został zbudowany w celu zapewnienia najkorzystniejszej w swej klasie jakości dźwięku. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom akustycznym, fachowo dostrojonemu cyfrowemu przetwarzaniu sygnału i wysokiej klasy pełnozakresowym przetwornikom, głośnik Denon Home 150 gwarantuje wysoką wydajność dźwięku w całym spektrum częstotliwości. Doświadcz doskonałości w każdej nucie. Prosta konfiguracja i sterowanie Aplikacja HEOS to wszystko, czego Ci trzeba, aby rozpocząć korzystanie z Denon Home. Pobierz aplikację ze sklepu Apple Store lub Play Store i połącz głośnik Denon Home 150 z siecią domową w ciągu kilku minut. Kontroluj wszystko z łatwością za pomocą swego urządzenia mobilnego. Kompaktowy system stereo Połącz dwa głośniki Denon Home 150 w parę za pomocą aplikacji HEOS i ciesz się prawdziwym brzmieniem stereo. Głośniki Denon Home 150 obsługują analogicznie lewy i prawy kanał, dostarczając dźwięk jakości Hi-Fi. Słuchaj choćby swej serii utworów o wysokiej rozdzielczości z genialną starannością i trosceą o detale, na które Twoja muzyka zasługuje. Dotykowy interfejs zbliżeniowy Rozpocznij swoją muzyczną przygodę przez subtelny dotyk. Nowy, wysokiej klasy interfejs z czujnikiem zbliżeniowym jest aktywowany, gdy tylko zbliżysz do niego rękę. Przyciski funkcyjne podświetlają się, ujawniając swoje położenie oraz pełną, płynną kontrolę nad głośnikiem Denon Home 150.

☆ Głośnik mobilny SONOS Roam SL Biały, ROAM SL WHITE ☆

Głośnik mobilny SONOS Roam SL Biały, ROAM SL WHITE Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SONOS
 • Nazwa produktu: Głośnik mobilny SONOS Roam SL Biały, ROAM SL WHITE
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 624dc72e902e5121b72e38b1
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik mobilny SONOS Roam SL Biały, ROAM SL WHITE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:tak;Bluetooth:tak;Czas pracy do:10 h;Czytnik kart pamięci:nie;asygnowana aplikacja:tak;Efekty świetlne:nie;Funkcje:możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami, sterowanie z pomocą aplikacji, wzmocnienie basu/dźwięku;Gwarancja:24 miesiące;dane dopełniające:AirPlay 2, equalizer, możliwość bezprzewodowego ładowania Qi, możliwość łączenia głośników, regulacja tonów niskich i wysokich, sterowanie za pomoca aplikacji;Zgodność z aplikacją:Sonos;Kompatybilność aplikacji:Android zależy od urządzenia, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji;Karaoke:nie;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:biały;Kolor:biały;pasuje do:Urządzenia przenośne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne przystępne po zainstalowaniu aplikacji;Kompatybilność głośnik system:Android, iOS;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay;Model (wariantowanie):Sonos Roam SL;Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami:nie;NFC:nie;wytrzymałość:na pył, na wodę;niepodatność - klasa:stopień ochrony IP67;wytrzymałość - legale 1:Głośnik wytrzymuje zanurzenie na głębokość 1 m poprzez maksymalnie 30 minut.;oporność na zachlapanie:tak;pasuje do:urządzenia z Bluetooth, urządzenia z WiFi, iOS/Android;Powerbank:nie;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile);Przeznaczenie:głośnik mobilny;rodzaj:głośnik Bluetooth;Waga:430 g;zaimplementowane radio:nie;wbudowany mikrofon:nie;Wersja Bluetooth:Bluetooth 5.0;Wi-Fi:tak;rozmiary:168 x 62 x 60 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel USB;Zasilanie:akumulatorowe;Złącza:USB typ C...


☆ Głośnik mobilny roam biały marki Sonos ☆

Głośnik mobilny roam biały marki Sonos Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SONOS
 • Nazwa produktu: Głośnik mobilny roam biały marki Sonos
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6080d41cd40333b22089da76
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik mobilny roam biały marki Sonos - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:tak;Współpraca z asystentem głosowym:Asystent Google, Amazon Alexa;Bluetooth:tak;Czas pracy do:10 h;Czytnik kart pamięci:nie;przeznaczona aplikacja:tak;Efekty świetlne:nie;Funkcje:zaimplementowany mikrofon, sterowanie z pomocą aplikacji;Gwarancja:24 miesiące;informacje dopełniające:AirPlay 2, samoczynna regulacja Trueplay, sterowanie za pomoca aplikacji;Zgodność z aplikacją:Sonos;Kompatybilność aplikacji:Android zależy od urządzenia, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji;Karaoke:nie;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:biały;Kolor:biały;nadaje się do:Urządzenia przenośne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne dostępne po zainstalowaniu aplikacji;Kompatybilność głośnik system:Android, iOS;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay;Model (wariantowanie):Sonos Roam;Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami:nie;NFC:nie;wytrzymałość:na pył, na wodę;wytrzymałość - klasa:stopień ochrony IP67;odporność na zachlapanie:tak;nadaje się do:urządzenia z Bluetooth, urządzenia z WiFi, iOS/Android;Powerbank:nie;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:głośnik przenośny;typ:głośnik Bluetooth;Waga:430 g;wbudowane radio:nie;zastosowany mikrofon:tak;Wersja Bluetooth:Bluetooth 5.0;Wi-Fi:tak;wymiary:168 x 62 x 60 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel USB;Zasilanie:akumulatorowe;Złącza:USB wariant C...


☆ Głośnik mobilny roam sl czarny marki Sonos ☆

Głośnik mobilny roam sl czarny marki Sonos Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SONOS
 • Nazwa produktu: Głośnik mobilny roam sl czarny marki Sonos
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 624dc0e3d40333477c1b7102
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik mobilny roam sl czarny marki Sonos - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:tak;Bluetooth:tak;Czas pracy do:10 h;Czytnik kart pamięci:nie;dedykowana aplikacja:tak;Efekty świetlne:nie;Funkcje:możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami, sterowanie z pomocą aplikacji, wzmocnienie basu/dźwięku;Gwarancja:24 miesiące;informacje dopełniające:AirPlay 2, equalizer, możliwość bezprzewodowego ładowania Qi, możliwość łączenia głośników, regulacja tonów niskich i wysokich, sterowanie za pomoca aplikacji;Zgodność z aplikacją:Sonos;Kompatybilność aplikacji:Android zależy od urządzenia, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji;Karaoke:nie;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:czarny;Kolor:czarny;nadaje się do:Urządzenia mobilne i stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne dostępne po zainstalowaniu aplikacji;Kompatybilność głośnik system:Android, iOS;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay;Model (wariantowanie):Sonos Roam SL;Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami:nie;NFC:nie;oporność:na pył, na wodę;oporność - klasa:stopień ochrony IP67;niepodatność - legale 1:Głośnik wytrzymuje zanurzenie na głębokość 1 m przez maksymalnie 30 minut.;niepodatność na zachlapanie:tak;pasuje do:urządzenia z Bluetooth, urządzenia z WiFi, iOS/Android;Powerbank:nie;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile);Przeznaczenie:głośnik przenośny;typ:głośnik Bluetooth;Waga:430 g;wbudowane radio:nie;zaimplementowany mikrofon:nie;Wersja Bluetooth:Bluetooth 5.0;Wi-Fi:tak;rozmiary:168 x 62 x 60 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel USB;Zasilanie:akumulatorowe;Złącza:USB rodzaj C...Najtańsze głośniki wifi – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników wifi. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Kamera ip imou ranger 2c ipc-ta42cp-d marki Dahua ☆

Kamera ip imou ranger 2c ipc-ta42cp-d marki Dahua Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: DAHUA
 • Nazwa produktu: Kamera ip imou ranger 2c ipc-ta42cp-d marki Dahua
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 630dcf885ecf792da91f8fb2
 • ID kategorii: 10649

☆ Kamera ip imou ranger 2c ipc-ta42cp-d marki Dahua - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
IMOU Ranger 2C 4MP

IMOU Ranger 2C 4MP to bezprzewodowa kamera do monitoringu stosowna do montażu we wnętrzach. Ma uchylno-obrotową konstrukcję, która zezwala na precyzyjne ustawienie. Rejestruje obraz w kolorze w rozdzielczości 2K 30FPS: jednocześnie w ciągu dnia, jak i w nocy. Ze względu na kąt widzenia w poziomie 92 stopnie i kąt widzenia w pionie 48 poziomów jest w stanie uchwycić więcej elementów w kadrze. Nagrania są rejestrowane na karcie pamięci microSD XC o maksymalnej objętości 256GB (brak w pakiecie).

przystępna obsługa

Możesz obsługiwać kamerę do monitoringu za pośrednictwem asygnowanej aplikacji, która jest kompatybilna z urządzeniami pracującymi w systemie operacyjnym Android oraz iOS. Pozwala to na wygodne sprawdzanie obrazu z kamery, gdy znajdujesz się poza domem, na przykład z poziomu telefonu albo tabletu. Połączenie szerokiego kąta widzenia z możliwością obracania się poprzez kamerę gwarantuje możliwość śledzenia całego wnętrza w obszarze 360 poziomów, bez tzw. Martwych punktów.

Przydatne funkcje i tryby działania

IMOU Ranger 2C 4MP ma funkcję Detekcji Osób, dzięki której samoczynnie namierza sylwetki ludzi pojawiające się w pomieszczeniu i wysyła powiadomienie do aplikacji. Dzięki funkcji Inteligentne Śledzenie możesz śledzić intruzów, podążając kamerą za przemieszczającym się obiektem. Kamera wyłapuje także nietypowe dźwięki, o których oznajmia. Za sprawą algorytmu IR tryb nocny algorytm rejestruje wyraźny obraz nawet w całkowitej ciemności. Tryb prywatny zasłania obiektyw kamery, gdy nie chcesz rejestrować swojego wizerunku.

Możliwość komunikacji

Biała, surowa pokrywa kamery do monitoringu o wadze zaledwie 244g nie rzuca się w oczy. Zawiera głośnik i mikrofon z funkcją tłumienia echa, dzięki którym możesz prowadzić rozmowy głosowe przez IMOU Ranger 2C 4MP. Masz także dopełniającą możliwość odstraszania potencjalnych intruzów za pomocą odtwarzania sygnału syreny. Funkcja rozmów może mieć różne, poręczne użycia, na przykład uspokajania zwierząt domowych albo komunikowania się z dziećmi, które zostały w domu.

Specyfikacja

rodzaj kamery

Stałopozycyjna kopułkowa

Rozdzielczość

2560 x 1440

ilość klatek na sekundę

25

Matryca

1/2.7'' 4 Megapixel Progressive CMOS

Obiektyw

3.6mm

Kąt widzenia pionowy

48 °

Kąt widzenia poziomy

92 °

Mikrofon

zastosowany

zaimplementowane głośniki

Tak

Transmisja dwukierunkowa

Tak

Tryb nocny

Tak

Detekcja ruchu

Tak

Standardy

 • 802.11b
 • 802.11g
 • 802.11n

Obsługa systemów mobilnych

 • Android
 • iOS

Funkcje specjalne

 • Detekcja ruchu
 • Detekcja osób
 • Ustawienie obszaru detekcji
 • Detekcja nietypowych dźwięków

Czytnik kart pamięci

Tak

standard pamięci SD / CF

microSDXC do 256GB (brak w pakiecie)

Komunikacja bezprzewodowa

WiFi

Złącza

RJ-45

Zasilanie

DC 5V 1A

Akcesoria w pakiecie

 • 1x kamera
 • 1x przewodnik prędkiego startu
 • 1x zasilacz
 • 1x kabel zasilający
 • 1x komplet wkrętów
 • 1x uchwyt montażowy
 • 1x szablon instalacyjny

Kolor

Biało-czarny

wymiary

106.1 × 77.4 × 77.4 mm

Waga

220 g

Pozostałe cechy

✅ Obrót w poziomie 0-355°, w pionie -5 do 80°

✅ Kompresja nagrań H.265/H.264

✅ zużycie mocy do 5 W

✅ Podświetlenie nocne do 10 m


☆ Imou Kamera ip rex ipc-a46lp-d (6923169701844) ☆

Imou Kamera ip rex ipc-a46lp-d (6923169701844) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: IMOU
 • Nazwa produktu: Imou Kamera ip rex ipc-a46lp-d (6923169701844)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6279a297d403330e70efe9f7
 • ID kategorii: 10649

☆ Imou Kamera ip rex ipc-a46lp-d (6923169701844) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Kamera Rex 4MP

stylowy wygląd do wykorzystania domowego
Dzięki eleganckiemu kompaktowemu wzornictwu Rex nadaje się do aranżacji w każdym domu czy biurze, gwarantując ich właścicielom bezcenny spokój i wrażenie estetyczne.

Wysoka jakość obrazu video 4MP Quad HD
progresywny przetwornik obrazu 4MP QHD wyświetla wyjątkowo klarownie czysty obraz

355° w poziomie i 90° w pionie
Sferyczna budowa pozwala Rexowi obracać się o 355 stopni w poziomie i przechylać o 90 poziomów w pionie, zapewniając możliwość obserwacji prawie każdego zakątka wnętrza, nie pozostawiając właściwie żadnych martwych stref.

zaawansowana detekcja osób AI
technika przetwarzania obrazu na poziomie mistrzowskim precyzyjnie namierza ludzkie sylwetki w trakcie podglądu i natychmiast wysyła powiadomienie na smartfon, umożliwiając monitorowanie tego, co jest znaczne, bez otrzymywania irytujących, fałszywych alertów.

Inteligentne śledzenie w obszarze do 360°
Kamera automatycznie śledzi i zapisuje obraz poruszającego się obiektu po wykryciu ruchu

Ostrzegawcze światło i syrena
zawsze, gdy ktoś się włamie, wbudowana syrena włącza się podobnie jak reflektor, żeby odstraszyć niepożądanych intruzów

Obraz kolorowy w nocy przy słabym oświetleniu
Dzięki polepszonej technologii nocnego obrazu, a także inteligentnym algorytmom, kamera zagwarantuje widzenie w nocy w żywych kolorach, choćby w warunkach słabego oświetlenia

Tryb Prywatny
Jedna dotkniecie w aplikacji i kamera samoczynnie zakrywa obiektyw broniąc twoją prywatność gdy jesteś w domu

Rozmowa dwukierunkowa
zastosowany głośnik i mikrofon z funkcją eliminacji echa umożliwiają dwustronna komunikację ze zwierzętami i rodziną albo odstraszanie nieproszonych gości.

zróżnicowane miejsce przechowywania nagrań
Nagrane materiały video są bezpiecznie przechowywane a dostęp do nich zabezpieczony czy to na karcie Micro SD, czy w chmurze.

Usługa Chmury
Usługa Chmury ułatwia życie dzięki powiadomieniom o alarmach, dostępu do video na żywo i aktualizacjom oprogramowania kamery za jednym dotknięciem aplikacji.

Inne Rankingi:  głośnik jbl clip 3

☆ Głośnik mobilny SONOS Roam SL Biały, ROAM SL WHITE ☆

Głośnik mobilny SONOS Roam SL Biały, ROAM SL WHITE Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SONOS
 • Nazwa produktu: Głośnik mobilny SONOS Roam SL Biały, ROAM SL WHITE
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 624dc72e902e5121b72e38b1
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik mobilny SONOS Roam SL Biały, ROAM SL WHITE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:tak;Bluetooth:tak;Czas pracy do:10 h;Czytnik kart pamięci:nie;dedykowana aplikacja:tak;Efekty świetlne:nie;Funkcje:możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami, sterowanie z pomocą aplikacji, wzmocnienie basu/dźwięku;Gwarancja:24 miesiące;dane dopełniające:AirPlay 2, equalizer, możliwość bezprzewodowego ładowania Qi, możliwość łączenia głośników, regulacja tonów niskich i wysokich, sterowanie za pomoca aplikacji;Zgodność z aplikacją:Sonos;Kompatybilność aplikacji:Android zależy od urządzenia, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji;Karaoke:nie;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:biały;Kolor:biały;pasuje do:Urządzenia mobilne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne przystępne po zainstalowaniu aplikacji;Kompatybilność głośnik system:Android, iOS;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay;Model (wariantowanie):Sonos Roam SL;Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami:nie;NFC:nie;odporność:na pył, na wodę;niepodatność - klasa:stopień ochrony IP67;wytrzymałość - legale 1:Głośnik wytrzymuje zanurzenie na głębokość 1 m przez maksymalnie 30 minut.;oporność na zachlapanie:tak;pasuje do:urządzenia z Bluetooth, urządzenia z WiFi, iOS/Android;Powerbank:nie;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile);Przeznaczenie:głośnik mobilny;rodzaj:głośnik Bluetooth;Waga:430 g;wbudowane radio:nie;wbudowany mikrofon:nie;Wersja Bluetooth:Bluetooth 5.0;Wi-Fi:tak;rozmiary:168 x 62 x 60 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód USB;Zasilanie:akumulatorowe;Złącza:USB wariant C...


☆ Głośnik mobilny roam sl czarny marki Sonos ☆

Głośnik mobilny roam sl czarny marki Sonos Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SONOS
 • Nazwa produktu: Głośnik mobilny roam sl czarny marki Sonos
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 624dc0e3d40333477c1b7102
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik mobilny roam sl czarny marki Sonos - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:tak;Bluetooth:tak;Czas pracy do:10 h;Czytnik kart pamięci:nie;dedykowana aplikacja:tak;Efekty świetlne:nie;Funkcje:możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami, sterowanie z pomocą aplikacji, wzmocnienie basu/dźwięku;Gwarancja:24 miesiące;informacje dodatkowe:AirPlay 2, equalizer, możliwość bezprzewodowego ładowania Qi, możliwość łączenia głośników, regulacja tonów niskich i wysokich, sterowanie za pomoca aplikacji;Zgodność z aplikacją:Sonos;Kompatybilność aplikacji:Android zależy od urządzenia, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji;Karaoke:nie;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:czarny;Kolor:czarny;nadaje się do:Urządzenia przenośne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne dostępne po zainstalowaniu aplikacji;Kompatybilność głośnik system:Android, iOS;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay;Model (wariantowanie):Sonos Roam SL;Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami:nie;NFC:nie;niepodatność:na pył, na wodę;niepodatność - klasa:stopień ochrony IP67;wytrzymałość - legale 1:Głośnik wytrzymuje zanurzenie na głębokość 1 m poprzez maksymalnie 30 minut.;odporność na zachlapanie:tak;pasuje do:urządzenia z Bluetooth, urządzenia z WiFi, iOS/Android;Powerbank:nie;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile);Przeznaczenie:głośnik mobilny;wariant:głośnik Bluetooth;Waga:430 g;wbudowane radio:nie;wbudowany mikrofon:nie;Wersja Bluetooth:Bluetooth 5.0;Wi-Fi:tak;rozmiary:168 x 62 x 60 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel USB;Zasilanie:akumulatorowe;Złącza:USB rodzaj C...


☆ Sonos Głośnik mobilny roam czarny (8717755777836) ☆

Sonos Głośnik mobilny roam czarny (8717755777836) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SONOS
 • Nazwa produktu: Sonos Głośnik mobilny roam czarny (8717755777836)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6080d3e13754b79f5a9fd687
 • ID kategorii: 11752

☆ Sonos Głośnik mobilny roam czarny (8717755777836) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:tak;Współpraca z asystentem głosowym:Asystent Google, Amazon Alexa;Bluetooth:tak;Czas pracy do:10 h;Czytnik kart pamięci:nie;asygnowana aplikacja:tak;Efekty świetlne:nie;Funkcje:wbudowany mikrofon, sterowanie z pomocą aplikacji;Gwarancja:24 miesiące;dane dopełniające:AirPlay 2, samoczynna regulacja Trueplay, sterowanie za pomoca aplikacji;Zgodność z aplikacją:Sonos;Kompatybilność aplikacji:Android zależy od urządzenia, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji;Karaoke:nie;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:czarny;Kolor:czarny;nadaje się do:Urządzenia mobilne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne przystępne po zainstalowaniu aplikacji;Kompatybilność głośnik system:Android, iOS;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay;Model (wariantowanie):Sonos Roam;Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami:nie;NFC:nie;wytrzymałość:na pył, na wodę;oporność - klasa:stopień ochrony IP67;niepodatność na zachlapanie:tak;pasuje do:urządzenia z Bluetooth, urządzenia z WiFi, iOS/Android;Powerbank:nie;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:głośnik przenośny;typ:głośnik Bluetooth;Waga:430 g;zastosowane radio:nie;zaimplementowany mikrofon:tak;Wersja Bluetooth:Bluetooth 5.0;Wi-Fi:tak;rozmiary:168 x 62 x 60 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel USB;Zasilanie:akumulatorowe;Złącza:USB rodzaj C...


☆ Głośnik mobilny roam biały marki Sonos ☆

Głośnik mobilny roam biały marki Sonos Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SONOS
 • Nazwa produktu: Głośnik mobilny roam biały marki Sonos
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6080d41cd40333b22089da76
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik mobilny roam biały marki Sonos - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:tak;Współpraca z asystentem głosowym:Asystent Google, Amazon Alexa;Bluetooth:tak;Czas pracy do:10 h;Czytnik kart pamięci:nie;dedykowana aplikacja:tak;Efekty świetlne:nie;Funkcje:zastosowany mikrofon, sterowanie z pomocą aplikacji;Gwarancja:24 miesiące;informacje uzupełniające:AirPlay 2, samoczynna regulacja Trueplay, sterowanie za pomoca aplikacji;Zgodność z aplikacją:Sonos;Kompatybilność aplikacji:Android zależy od urządzenia, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji;Karaoke:nie;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:biały;Kolor:biały;pasuje do:Urządzenia mobilne i stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne przystępne po zainstalowaniu aplikacji;Kompatybilność głośnik system:Android, iOS;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay;Model (wariantowanie):Sonos Roam;Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami:nie;NFC:nie;niepodatność:na pył, na wodę;niepodatność - klasa:stopień ochrony IP67;wytrzymałość na zachlapanie:tak;nadaje się do:urządzenia z Bluetooth, urządzenia z WiFi, iOS/Android;Powerbank:nie;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:głośnik mobilny;typ:głośnik Bluetooth;Waga:430 g;zastosowane radio:nie;wbudowany mikrofon:tak;Wersja Bluetooth:Bluetooth 5.0;Wi-Fi:tak;rozmiary:168 x 62 x 60 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód USB;Zasilanie:akumulatorowe;Złącza:USB wariant C...


☆ uxbridge voice asystent google (czarny) marki Marshall ☆

uxbridge voice asystent google (czarny) marki Marshall Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Marshall
 • Nazwa produktu: uxbridge voice asystent google (czarny) marki Marshall
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f15a4bf0a3d5fa025067a2e
 • ID kategorii: 11752

☆ uxbridge voice asystent google (czarny) marki Marshall - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:tak;Współpraca z asystentem głosowym:Asystent Google;Bluetooth:tak;Czas ładowania do:0 h;Czas pracy do:0 h;Czytnik kart pamięci:nie;przeznaczona aplikacja:tak;Efekty świetlne:nie;Funkcje:wbudowany mikrofon, sterowanie z pomocą aplikacji;Gwarancja:12 miesięcy;dane dopełniające:podbicie basów, regulacja tonów niskich i wysokich, sterowanie za pomoca aplikacji;Zgodność z aplikacją:Marshall Bluetooth;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 7.0, iOS od wersji 13.0;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji;Karaoke:nie;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:czarny;Kolor:czarny;nadaje się do:Urządzenia przenośne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay;Moc:30 W;Model (wariantowanie):Marshall Uxbridge Voice Asystent Google;Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami:nie;NFC:nie;wytrzymałość na zachlapanie:nie;nadaje się do:urządzenia z Bluetooth, urządzenia z WiFi;objętość akumulatora:0 mAh;Powerbank:nie;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile);Przeznaczenie:głośnik stacjonarny;rodzaj:głośnik Bluetooth;Waga:1390 g;zaimplementowane radio:nie;zastosowany mikrofon:tak;Wersja Bluetooth:Bluetooth 4.2;Wi-Fi:tak;rozmiary:128 x 168 x 123 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, zasilacz;Zasilanie:sieciowe...


☆ Głośnik Audio Pro A10 (7330117146005) ☆

Głośnik Audio Pro A10 (7330117146005) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Audio Pro
 • Nazwa produktu: Głośnik Audio Pro A10 (7330117146005)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d5df627d4033320f6c13e9b
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Audio Pro A10 (7330117146005) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:tak;Współpraca z asystentem głosowym:Amazon Alexa;Bluetooth:tak;Czas ładowania do:0 h;Czas pracy do:0 h;Czytnik kart pamięci:nie;Efekty świetlne:nie;Funkcje:sterowanie z pomocą aplikacji;Gwarancja:24 miesiące;informacje uzupełniające:multiroom, Spotify Connect, sterowanie za pomoca aplikacji, zastosowany subwoofer;Karaoke:nie;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:ciemnoszary;Kolor:metaliczny/szary;nadaje się do:Urządzenia przenośne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay;Moc:52 W;Model (wariantowanie):Audio Pro A10;Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami:nie;NFC:nie;wytrzymałość na zachlapanie:nie;pasuje do:urządzenia ze złączem 3,5 mm jack, urządzenia z Bluetooth, urządzenia z WiFi;objętość akumulatora:0 mAh;Powerbank:nie;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile);Przeznaczenie:głośnik stacjonarny;Radio:radio internetowe;typ:głośnik Bluetooth;Waga:1500 g;zaimplementowane radio:tak;zaimplementowany mikrofon:nie;Wersja Bluetooth:Bluetooth 4.0;Wi-Fi:tak;rozmiary:140 x 193 x 140 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, karta gwarancyjna;Zasilanie:sieciowe;Złącza:wejście liniowe audio AUX...


☆ Głośnik multiroom home 150 czarny marki Denon ☆

Głośnik multiroom home 150 czarny marki Denon Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: DENON
 • Nazwa produktu: Głośnik multiroom home 150 czarny marki Denon
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6054b0753754b7b21e373f82
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik multiroom home 150 czarny marki Denon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Moc i sprawność Jak każdy produkt producenta Denon, Home 150 został zbudowany w celu zapewnienia najkorzystniejszej w swojej klasie jakości dźwięku. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom akustycznym, fachowo dostrojonemu cyfrowemu przetwarzaniu sygnału i wysokiej klasy pełnozakresowym przetwornikom, głośnik Denon Home 150 zapewnia wysoką skuteczność dźwięku w całym spektrum częstotliwości. Doświadcz doskonałości w każdej nucie. Prosta konfiguracja i sterowanie Aplikacja HEOS to wszystko, czego Ci trzeba, żeby rozpocząć korzystanie z Denon Home. Pobierz aplikację ze sklepu Apple Store albo Play Store i połącz głośnik Denon Home 150 z siecią domową w ciągu kilku minut. Kontroluj wszystko z łatwością za pomocą swego urządzenia mobilnego. Kompaktowy system stereo Połącz dwa głośniki Denon Home 150 w parę przy pomocy aplikacji HEOS i ciesz się prawdziwym brzmieniem stereo. Głośniki Denon Home 150 obsługują analogicznie lewy i prawy kanał, dostarczając dźwięk jakości Hi-Fi. Słuchaj nawet swojej linii utworów o wysokiej rozdzielczości z perfekcyjną dokładnością i dbałością o szczegóły, na które Twoja muzyka zasługuje. Dotykowy interfejs zbliżeniowy Rozpocznij swoją muzyczną przygodę poprzez subtelny dotyk. Nowy, wysokiej klasy interfejs z czujnikiem zbliżeniowym jest aktywowany, gdy tylko zbliżysz do niego rękę. Przyciski funkcyjne podświetlają się, ujawniając swoje położenie, a także pełną, płynną kontrolę nad głośnikiem Denon Home 150.

☆ SONOS głośnik bezprzewodowy Wi-Fi One, czarny (8717755775764) ☆

SONOS głośnik bezprzewodowy Wi-Fi One, czarny (8717755775764) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SONOS
 • Nazwa produktu: SONOS głośnik bezprzewodowy Wi-Fi One, czarny (8717755775764)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5bfd70dfb4fd333db619428d
 • ID kategorii: 11752

☆ SONOS głośnik bezprzewodowy Wi-Fi One, czarny (8717755775764) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
 • Sonos One czerpie inspiracje z niepozornego,solidnego modelu Play:1. Dodatkowo uzupełniony został w dwa wzmacniacze impulsowe z zaimplementowanymi sterownikami niestandardowymi, a wszystko drobiazgowo dostrojone do unikatowej architektury akustycznej głośnika.
 • Sonos One łączy się bezprzewodowo z głośnikami domowego systemu dźwiękowego Sonos w innych pomieszczeniach, więc będzie można go rozbudować, kiedy przyjdzie na to czas.
 • Ciesz się zaskakująco bogatym, wypełniającym przestrzeń dźwiękiem z inteligentnego głośnika, gotowego na aktywację sterowania głosowego.
 • Podłącz dwa głośniki Sonos One w tym samym pomieszczeniu, a natychmiast uzyskasz brzmienie stereofoniczne; dodaj Sub, by pogłębić basy. Albo sparuj z głośnikiem telewizyjnym Playbar lub Playbase, żeby uzyskać bezprzewodowy dźwięk stereofoniczny kina domowego.
 • Sonos One zezwala na włączanie muzyki i sterowanie nią za pośrednictwem komend głosowych. Użyj swego głosu lub aplikacji Sonos, aby z jednego miejsca sterować i zarządzać muzyką w całym domu: Amazon Music, Spotify, Pandora, Apple Music, radio, podcasty i nie tylko. (Sterowanie głosowe nie jest jeszcze obsługiwane w Twoim kraju. Ta funkcja będzie przystępna, gdy równocześnie usługa Sonos, jak i obsługa głosowa zostaną aktywowane w Twoim regionie.)
 • ciesz się zaskakująco bogatym, wypełniającym przestrzeń dźwiękiem z inteligentnego głośnika, gotowego na aktywację sterowania głosowego
 • sterowanie głosowe nie jest jeszcze obsługiwane w Twoim kraju. Ta funkcja będzie dostępna, gdy zarówno usługa Sonos, jak i obsługa głosowa zostaną aktywowane w Twoim regionie
 • połącz bezprzewodowo z innym głośnikiem domowego systemu dźwiękowego Sonos i słuchaj, czego zapragniesz w jednym pokoju albo we wszelkich naraz
 • za sprawą szykownego wzornictwa, trwałej metalowej maskownicy i dwóch wersji kolorystycznych — czarnej i białej z delikatnym matowym wykończeniem — świetnie wkomponuje się w każdą przestrzeń
 • komfortowe przyciski dotykowe są wyśmienitą alternatywą, gdy nie masz pod ręką telefonu
 • oporny na wilgoć. Wyśmienity do łazienki lub ogrodu
 • funkcja AirPlay
 • nowy procesor, a także większa liczba pamięci
 • Bluetooth Low Energy (BLE)