głośnik wilson

Ranking głośników wilson – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników wilson. Ranking zawierający polecane głośniki wilson jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Wilson Subwoofer sub-9 czarny ☆

Wilson Subwoofer sub-9 czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: WILSON
 • Nazwa produktu: Wilson Subwoofer sub-9 czarny
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d260e48902e51f906657380
 • ID kategorii: 5968

☆ Wilson Subwoofer sub-9 czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

często wybierany jest, jako uzupełnienie profesjonalnych systemów muzycznych stosowanych w miejscach poręczności publicznej.

Oczywiście głośnik subwoofer producenta Wilson spełni oczekiwania także w mieszkaniach prywatnych. Bez trudu możemy podłączyć go do sprzętu audio, czy także kina domowego. Dzięki czemu gwarantujemy sobie nieszablonową rozrywkę.

rewelacyjnej jakości głośnik niskotonowy SUB-9 jest prosty i bezproblemowy w instalacji. Nie trzeba posiadać szczególnych umiejętności, by go podłączyć. Warto w dodatku wspomnieć, iż jest on instynktowny w obsłudze, co stanowi duży plus dla tych, którzy nie mają doświadczenia z tego typu sprzętem.

Oferowany głośnik niskotonowy to prawdziwa gratka dla sympatyków konkretnego, a zarazem soczystego i melodyjnego basu. Uwagę warto zwrócić na konkretną obudowę, która powstała z starannie wyselekcjonowanych tworzyw.

Została ona zaprojektowana w taki sposób, by tłumić wszelkie zakłócenia. Nie trzeba więc obawiać się pogłosu, czy też innych zniekształceń. Odtwarzany dźwięk będzie klarownie czysty. Proponowany głośnik subwoofer jest także ładny pod względem wizualnym, a więc będzie stanowił wspaniałe uzupełnienie każdego wnętrza.

Specyfikacja techniczna: - typ: Subwoofer aktywny z systemem bassreflex - Głośnik: 8" (210 mm) niskotonowy o długim skoku membrany - Wejścia: Wejście stereo Cinch - Napięcie napędowe: 220-240V, 50/60 Hz prąd przemienny - Przełącznik fazy: 0-180 poziomów - Głośność: regulowana - Zakres częstotliwości (-3dB): 25 – 150 Hz - Częstotliwość odcięcia: regulowana - Moc wyjściowa: 150 W (RMS)


☆ Wilson sub-10 czarny ☆

Wilson sub-10 czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: WILSON
 • Nazwa produktu: Wilson sub-10 czarny
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 57eb16443754b7c2fdf52fee
 • ID kategorii: 5968

☆ Wilson sub-10 czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SUB-10 jest aktywnym subwooferem dedykowanym do wszelkich wykonanych przez markę Wilson systemów kolumn głośnikowych. Ten aktywny subwoofer to oprócz 10-calowego głośnika, pracujący w klasie A/B, wzmacniacz.

Regulacja natężenia i barwy wykonywana jest przy pomocy pasywnych i aktywnych filtrów dolnoprzepustowych. Efektywny, precyzyjnie zaprojektowany akustycznie system Bass Reflex wspiera elektronikę i skutecznie wzmacnia potęgę niskich częstotliwości.

towar dostępny jest w tradycyjnych kolorach: białym albo czarnym i nad wyraz poprawnie dostosowuje się do kolorystyki pozostałego sprzętu, jaki znajduje się naszym pomieszczeniu. W konstrukcji SUB-10 wykorzystano nowoczesny przetwornik niskotonowy z membraną o długim skoku.

Przełącznik fazy 0-180° pomaga dopasować właściwości pracy głośnika w subwooferze do parametrów pracy przetworników w systemie audio. Dostosowanie fazowe tworzy wrażenie spójności dźwięku całego systemu i znacząco zwiększa komfort odsłuchu.

Możliwość regulacji parametrów brzmienia dopasowuje barwę dźwięku do potrzeb użytkownika. Oprócz głośności i przełącznika fazy do dyspozycji mamy możliwość regulacji parametrów pracy filtra niskich częstotliwości.

Jego zakres inicjuje się przy 25 Hz, czyli nieco powyżej progu słyszalności ucha ludzkiego. Górna granica to 150 Hz. Wybrane pasmo przenoszenia takiego subwoofera ma bezpośredni wpływ na natężenie, barwę oraz czytelność brzmienia systemu.

Dolny zakres częstotliwości wydajnie rozszerza ilość wrażeń i łącząc się z bodźcami wzrokowymi, potęguje doznania nad wyraz podczas projekcji filmów. Na tylnym panelu subwoofera wyszukamy tradycyjne, stereofoniczne wejścia RCA oraz dostosowane do standardu IEC gniazdo zasilające (230 V/50 Hz).

na dodatek umieszczono w nim potencjometry zwrotnicy, gniazdo bezpiecznika, a także diodę sygnalizującą stan pracy urządzenia. Stosunkowo małe rozmiary (320 x 320 x 330 mm) i nieco ponad 11 kg wagi, powodują, iż subwoofer stanowić może estetyczny, nieangażujący i małokłopotliwy komponent wyposażenia wnętrza.

Maksymalna moc wyjściowa SUB-10 firmy WILSON to 150 W (RMS). Wartość ta informuje, z jaką maksymalną głośnością głośnik jest w stanie pracować przez dłuższy czas bez żadnych komplikacji. Parametr ten informuje także o mocy pobieranej przez artykuł podczas pracy przy obszernym obciążeniu.

SUB-10 nieprzeciętnie sprawdza się jako dodatkowy komponent kina domowego. Potrafi współtworzyć ścieżkę dźwiękową, która wywoła u nas autentyczne filmowe emocje. SUB-10 wydaje się być niezastąpiony, gdy pragniemy wzmocnić efekt, jaki daje nam nasze kino....


☆ Subwoofer WILSON Raptor SUB-10 Biały, SUB-10 WHITE ☆

Subwoofer WILSON Raptor SUB-10 Biały, SUB-10 WHITE Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: WILSON
 • Nazwa produktu: Subwoofer WILSON Raptor SUB-10 Biały, SUB-10 WHITE
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 58b9a98f0a3d5f7266a846b3
 • ID kategorii: 5968

☆ Subwoofer WILSON Raptor SUB-10 Biały, SUB-10 WHITE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SUB-10 jest aktywnym subwooferem przeznaczonym do wszelkich stworzonych przez firmę Wilson systemów kolumn głośnikowych. Ten aktywny subwoofer to oprócz 10-calowego głośnika, pracujący w klasie A/B, wzmacniacz. Regulacja natężenia i barwy realizowana jest za pomocą pasywnych i aktywnych filtrów dolnoprzepustowych. Produktywny, starannie zaprojektowany akustycznie system Bass Reflex wspiera elektronikę i produktywnie wzmacnia potęgę niskich częstotliwości. Towar przystępny jest w tradycyjnych kolorach: białym lub czarnym i szczególnie korzystnie dopasowuje się do kolorystyki pozostałego sprzętu, jaki znajduje się naszym pomieszczeniu. W konstrukcji SUB-10 wykorzystano innowacyjny przetwornik niskotonowy z membraną o długim skoku. Przełącznik fazy 0-180° pomaga złączyć właściwości pracy głośnika w subwooferze do parametrów pracy przetworników w systemie audio. Dopasowanie fazowe formuje wrażenie spójności dźwięku całego systemu i znacząco rozszerza komfort odsłuchu. Możliwość regulacji parametrów brzmienia dostosowuje barwę dźwięku do potrzeb użytkownika. Oprócz głośności i przełącznika fazy do dyspozycji mamy możliwość regulacji parametrów pracy filtra niskich częstotliwości. Jego zakres zaczyna się przy 25 Hz, czyli nieco powyżej progu słyszalności ucha ludzkiego. Górna granica to 150 Hz. Wybrane pasmo przenoszenia takiego subwoofera ma bezpośredni wpływ na natężenie, barwę i czytelność brzmienia systemu. Dolny zakres częstotliwości efektywnie powiększa ilość wrażeń i łącząc się z bodźcami wzrokowymi, potęguje doznania istotnie podczas projekcji filmów. Na tylnym panelu subwoofera odnajdziemy klasyczne, stereofoniczne wejścia RCA oraz przypasowane do standardu IEC gniazdo zasilające (230 V/50 Hz). Dodatkowo umieszczono w nim potencjometry zwrotnicy, gniazdo bezpiecznika oraz diodę oznajmiającą stan pracy urządzenia. Stosunkowo minimalne wymiary (320 x 320 x 330 mm) i nieco ponad 11 kg wagi, wywołują, iż subwoofer stanowić może estetyczny, nieangażujący i małokłopotliwy element wyposażenia wnętrza. Maksymalna moc wyjściowa SUB-10 producenta WILSON to 150 W (RMS). Wartość ta sygnalizuje, z jaką maksymalną głośnością głośnik jest w stanie pracować poprzez dłuższy czas bez żadnych komplikacji. Parametr ten zawiadamia także o mocy pobieranej przez produkt w trakcie pracy przy obfitym obciążeniu. SUB-10 wyśmienicie sprawdza się jako dodatkowy składnik kina domowego. Potrafi współtworzyć ścieżkę dźwiękową, która wywoła u nas autentyczne filmowe emocje. SUB-10 wydaje się być niezastąpiony, gdy pragniemy wzmocnić efekt, jaki daje nam nasze kino....

☆ Wilson Kolumny głośnikowe seven czarny dąb (2 szt.) ☆

Wilson Kolumny głośnikowe seven czarny dąb (2 szt.) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: WILSON
 • Nazwa produktu: Wilson Kolumny głośnikowe seven czarny dąb (2 szt.)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6101115f902e51cecfc94606
 • ID kategorii: 5966

☆ Wilson Kolumny głośnikowe seven czarny dąb (2 szt.) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Podłogowe kolumny głośnikowe Wilson Seven są największą konstrukcją wśród kolumn pasywnych z linii Digits. To wszechstronne rozwiązanie 3-drożne w obudowie rodzaju Bass reflex, które spełni oczekiwania zarówno we współpracy z konwencjonalnymi systemami stereo, wzmacniaczami w systemach ze streamerami plików oraz jako kolumny frontowe systemów kina domowego 2.0, 2.1 albo innych wielokanałowych. Charakterystyka i moc tych kolumn sugerują zastosowanie w obszerniejszych pomieszczeniach, gdzie w pełni rozwiną możliwości akustyczne.

Zwrotnica opracowana dla tego układu przetworników została zestawiona w układ zapewniający spójność brzmienia wszystkich elementów w tej konstrukcji. Membrany dwóch przetworników niskotonowych o średnicy 6 ½", a także jednego przeciętnie-niskotonowego o średnicy 5 ½", zostały zbudowane z celulozy o specjalnej strukturze wewnętrznej. To rozwiązanie jest stosowane w wielu droższych przetwornikach ze względu na solidność i niewielką masą własną. Membrany są zamontowane na gumowych zawieszeniach, umożliwiając uzyskanie szerokiej dynamiki i wysokiej wydajności basu.

Przetworniki wysokotonowe, osadzone na mocujących je do pokrywy okrągłych płytkach w czarnym kolorze, są zbudowane z wykorzystaniem mocnych magnesów neodymowych, charakterystycznych dla przetworników wysokiej klasy. Układ mechaniczny przetworników to przykład wysokiej precyzji wykonania i zaawansowanej konstrukcji obliczonej na minimalizację wszystkich niekorzystnych wpływów na dźwięk.

Dwa pokaźne porty basowe zostały umieszczone z tyłu obudowy tuż nad płytką z podwójnymi terminalami głośnikowymi. Osadzono je z tyłu w dolnej części kolumny, w zagłębieniu gniazda. Zaimplementowane rozwiązanie umożliwia połączenie typu bi-wiring. Wykorzystano szerokie i wygodne do obsługi nakrętki skierowane ku górze, a ich styki pokryte są powłoką ze złota.

obudowy zbudowane z grubych płyt MDF posiadają typowy w przekroju poprzecznym zarys trapezu, którego węższy wierzchołek stanowi szerokość tylnej ścianki kolumny. Taka konstrukcja nadaje bezapelacyjnie lżejszego wyglądu dość wysokiej kolumnie, a o stabilność dba szerszy po obwodzie cokół bezpośrednio zespolony z całością obudowy, również trapezoidalny w zarysie.

Cechą charakterystyczną tych kolumn jest połączenie części ścian obudowy w taki sposób, iż front, a także górna ścianka w porównaniu z nim stworzona z nieco cieńszej płyty i cokół u podstawy tworzą zarys litery „C", patrząc z boku. Natomiast ścianki boczne i tylna są oklejone winylem z widocznymi słojami drewna w dwóch rozmaitych wykończeniach kolorystycznych. Dostępne są dwie opcje: czarna pokrywa Black Oak z satynowanym czarnym frontem, a także drugim - odcieniu jasnego dębu, Light Oak z frontem białym.

Maskownice pokrywają ok. 2/3 wysokości frontów kolumn i są produkowane ze specjalnego tworzywa pokrytego akustycznie neutralnym materiałem. Każda kolumna jest wyposażona w dwie maskownice o rozmaitej fakturze i kolorze, które pozwalają wyjątkowo poprawnie wpasować je w stylistykę salonu. W kolumnach w odcieniu Light Oak załączone do kompletu maskownice są w kolorach szarym i czarnym, a w kolumnach Black Oak w dwóch najróżniejszych wersjach w kolorze czarnym, lecz o różnej fakturze. Jedna jest typowa matowa, druga lekko połyskliwa, gładka. W każdym wypadku maskownice są mocowane do obudów magnetycznie, co ma wpływ na poprawę wyglądu frontów kolumn dzięki uniknięciu konieczności stosowania otworów montażowych.

Inne Rankingi:  Wzmacniacz samochodowy 1200W

☆ Wilson SUB-12 (czarny), SUB-12 BLACK ☆

Wilson SUB-12 (czarny), SUB-12 BLACK Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Wilson
 • Nazwa produktu: Wilson SUB-12 (czarny), SUB-12 BLACK
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f7bc3be0a3d5f345257cb2f
 • ID kategorii: 5968

☆ Wilson SUB-12 (czarny), SUB-12 BLACK - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne włączenie/stan gotowości:tak;uzupełniające opcje:wzmacniacz rodzaju D;Gwarancja:24 miesiące;odcień:czarny;Linia:RAPTOR;Moc znamionowa RMS:250 W;Model (wariantowanie):Wilson SUB-12;Pasmo przenoszenia:40 - 200 Hz;regulowanie częstotliwości i odcięcia:tak;dostosowywanie przesunięcia:skokowa;dostosowywanie głośności:tak;Średnica głośnika niskotonowego:300 mm;typ:subwoofer aktywny;Waga:15,5 kg;rozmiary:360 x 360 x 380 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, kabel audio, karta gwarancyjna;Złącza:1x RCA, wejście głośniki, wyjście głośniki, LFE/SUB


☆ Kolumny głośnikowe raptor mini czarny marki Wilson ☆

Kolumny głośnikowe raptor mini czarny marki Wilson Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: WILSON
 • Nazwa produktu: Kolumny głośnikowe raptor mini czarny marki Wilson
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c7574bd0a3d5f4a2761c802
 • ID kategorii: 5966

☆ Kolumny głośnikowe raptor mini czarny marki Wilson - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik Wilson Raptor Mini Jest to model, który spełni oczekiwania także w sytuacji kina domowego.

Jego niewątpliwym plusem jest niewielki rozmiar, który sprawia, iż urządzenie może zostać ustawione w niemal dowolnym miejscu. Proponowana kolumna podstawkowa została tworzona z certyfikowanych tworzyw.

Jak wszystkie produkty z tej serii znamionuje się ona wysoką funkcjonalnością oraz estetycznym wykończeniem. RAPTOR MINI to nowoczesne, a zarazem ponadczasowe wzornictwo. Taka stylistyka nadaje się do wielu zróżnicowanych wnętrz.

z łatwością więc wkomponujemy sprzęt w otoczenie. Oczywiście wygląd wizualny to nie jedyne zalety proponowanej kolumny podstawkowej. Gwarantuje ona nadzwyczajny dźwięk, który pozbawiony jest wszystkich niedoskonałości.

zachwyci to osoby, które zwracają uwagę choćby na najmniejsze szczegóły. Solidny i wyrazisty dźwięk Opisywana kolumna podstawkowa RAPTOR MINI jest śladowa, jednak zapewnia ona konkretny i wyrazisty dźwięk.

Jest to stanowczo odczuwalne podczas odtwarzania niskich częstotliwości. Bas będzie soczysty, pozbawiony pogłosu, czy też trzasków. Konstrukcja urządzenia została zaprojektowana przez światowych klasów konstruktorów dźwięku.

To właśnie dzięki temu nie jest podatna na negatywne oddziaływanie czynników otoczenia. Możemy cieszyć się znakomitym brzmieniem w każdych warunkiem. Dużą zaletą jest także prawidłowa , a także przystępność kilku wersji kolorystycznych.

Najważniejsze parametry: - pasmo przenoszenia (±3 dB): 60-20.000 Hz - czułość (2,83 V/1 m): 83 dB - impedancja: 4-8 Ohm - maksymalna produktywność (SPL): 103 dB - rekomendowana moc wzmacniacza: 25-125 W - częstotliwość zwrotnicy: 2 500 Hz - głośnik wysokotonowy: 3/4" (20mm) miękka kopułka - głośnik nisko-/średniotonowy: 4" - rodzaj pokrywy: Bass Reflex - terminale głośnikowe: pojedyncze


☆ Kolumna głośnikowa WILSON Six Power Czarny (1 szt.), kolor czarny ☆

Kolumna głośnikowa WILSON Six Power Czarny (1 szt.), kolor czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: WILSON
 • Nazwa produktu: Kolumna głośnikowa WILSON Six Power Czarny (1 szt.), kolor czarny
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60b5145b3754b72c0615362e
 • ID kategorii: 5966

☆ Kolumna głośnikowa WILSON Six Power Czarny (1 szt.), kolor czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

- zakres częstotliwości[+/- 3] dB [Hz]: 40-20 000 Hz - czułość [2.83 V/1 m] [dB]: 90 dB - impedancja: 4-8 omów - maksymalny poziom SPL [dB]: 110 dB - polecana moc wzmacniacza: 50-220 W - częstotliwość zwrotnicy [Hz]: 700 Hz / 2 500 Hz - przetwornik wysokotonowy: 1" (25mm) z miękką kopułką - przetwornik nisko-średniotonowy: 1 X 6½" - przetwornik niskotonowe: 1 X 6½" - aktywne przetworniki niskotonowe: 2x 6½" niskotonowy o długim skoku - wejścia: Wejście Mono Cinch - zasilanie: 100-240V, 50/60 Hz prąd przemienny - głośność: regulowana - częstotliwość zwrotnicy: dostosowywana 50-200 Hz - moc wyjściowa: 60 W (RMS) - THD@l% - system, typ obudowy: Bass Reflex - wejście/-a podłączeniowe: pojedyncze przewody


☆ Wilson Kolumna głośnikowa six power jasny dąb (1 szt.) ☆

Wilson Kolumna głośnikowa six power jasny dąb (1 szt.) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: WILSON
 • Nazwa produktu: Wilson Kolumna głośnikowa six power jasny dąb (1 szt.)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60b53106902e51c2cf0706a0
 • ID kategorii: 5966

☆ Wilson Kolumna głośnikowa six power jasny dąb (1 szt.) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Wilson SIX Power to kolumny podłogowe stworzone dla sympatyków solidnego dźwięku, pełnego mocy i nisko schodzącego basu bez konieczności wykorzystywania zewnętrznego subwoofera, lub gdy nie ma możliwości jego wykorzystania w systemie.

To kolumny wspaniałe do zestawu stereo,doskonale sprawdzą się także jako przednie kolumny w zestawie kina domowego. W tym ostatnim przypadku możliwości wsparcia niskich częstotliwości doceni każdy miłośnik filmów akcji.

Dzięki możliwości podłączenia zasilania wbudowanego wzmacniacza przetworników basowych bezpośrednio do gniazda sieciowego, nie ma potrzeby obciążania wzmacniacza sterującego kolumnami, poprzez co wpływa dodatkowo na lepsze odtwarzanie pozostałych zakresów częstotliwości, bas jest dzięki czemu potężniejszy i ma niezrównaną dynamikę.

Regulacja głośności wzmacniacza basu jest osiągalna dzięki skrupulatnym potencjometrom krokowym, które w połączeniu z profilowanymi pokrętłami pozwalają na sterowanie głośnością w wygodny i responsywny sposób, choćby bez kontroli wzrokowej skali głośności.

Kolumny Wilson SIX Power pozwalają na korzystanie z nich jak z klasycznych kolumn pasywnych, na przykład do odtwarzania różnorodnego repertuaru muzycznego. W takim wypadku należy wyłączyć uzupełniające wzmocnienie basu.

widocznie kolumny te zachowują klasyczną i dyskretną formę pasującą do większości pomieszczeń, nie zdradzając na pierwszy rzut oka co w nich drzemie.

Kolumny, dzięki swym niewielkim wymiarom, stonowanej kolorystyce obudów wykończonych okleiną z imitacją delikatnych słojów drewna w kolorach Light Oak i Black, wpisują się bezpiecznie w otoczenie nie narzucając stylistyki pozostałym meblom pomieszczenia.

Maskownice kolumn SIX Power są mocowane magnetycznie do frontów pokrywając niemal w całości frontową ścianę neutralną akustycznie tkaniną w dwóch kolorach i fakturach do wyboru użytkownika - czarnym i szarym dla kolumny Light Oak, oraz czarnej charakterystycznej i drugiej, dodatkowo czarnej,przygładzonej i połyskliwej strukturze.

Dodatkowym smaczkiem konstrukcji tych kolumn jest unikatowe, dyskretne białe podświetlenie logotypu Wilson w dolnej części kolumny. Składnik ten nadaje dodatkowego charakteru w zaciemnionym pokoju nie tylko potwierdzając swoją gotowość do działania, ale dyskretnie rozświetlając najbliższe otoczenie.

Inne Rankingi:  głośnik airplay

☆ Wilson SUB-12 (biały) ☆

Wilson SUB-12 (biały) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Wilson
 • Nazwa produktu: Wilson SUB-12 (biały)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f7bc3513754b7377d6e8fdc
 • ID kategorii: 5968

☆ Wilson SUB-12 (biały) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne włączenie/stan gotowości:tak;dopełniające opcje:wzmacniacz typu D;Gwarancja:24 miesiące;barwa:biały;Linia:RAPTOR;Moc znamionowa RMS:250 W;Model (wariantowanie):Wilson SUB-12;Pasmo przenoszenia:40 - 200 Hz;regulowanie częstotliwości i odcięcia:tak;regulowanie przesunięcia:skokowa;dostosowywanie głośności:tak;Średnica głośnika niskotonowego:300 mm;rodzaj:subwoofer aktywny;Waga:15,5 kg;rozmiary:360 x 360 x 380 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, kabel audio, karta gwarancyjna;Złącza:1x RCA, wejście głośniki, wyjście głośniki, LFE/SUB


☆ Wilson SUB-12 (czarny połysk) (5903402874079) ☆

Wilson SUB-12 (czarny połysk) (5903402874079) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Wilson
 • Nazwa produktu: Wilson SUB-12 (czarny połysk) (5903402874079)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f7bc3ea3754b772ee6e9de3
 • ID kategorii: 5968

☆ Wilson SUB-12 (czarny połysk) (5903402874079) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne włączenie/stan gotowości:tak;uzupełniające opcje:wzmacniacz typu D;Gwarancja:24 miesiące;odcień:czarny połysk;Linia:RAPTOR;Moc znamionowa RMS:250 W;Model (wariantowanie):Wilson SUB-12;Pasmo przenoszenia:40 - 200 Hz;regulowanie częstotliwości i odcięcia:tak;dostosowywanie przesunięcia:skokowa;dostosowywanie głośności:tak;Średnica głośnika niskotonowego:300 mm;typ:subwoofer aktywny;Waga:15,5 kg;rozmiary:360 x 360 x 380 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, kabel audio, karta gwarancyjna;Złącza:1x RCA, wejście głośniki, wyjście głośniki, LFE/SUBNajtańsze głośniki wilson – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników wilson. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ SPK Cable 2,5mm Przewód głośnikowy WILSON ☆

SPK Cable 2,5mm Przewód głośnikowy WILSON Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: WILSON
 • Nazwa produktu: SPK Cable 2,5mm Przewód głośnikowy WILSON
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 592da707b256f58c03fdfab4
 • ID kategorii: 8663

☆ SPK Cable 2,5mm Przewód głośnikowy WILSON - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

kabel głośnikowy- idealny jednocześnie do zestawów kina domowego jak jeszcze stereo.korzyści: przewodniki tworzone z miedzi ofc o wysokim stopniu czystosci przeźroczysta otulina kolejno oznaczone metry kabla - dzięki czemu za każdym razem będziesz wiedział ile przewodu zostało jeszcze na rolce oznaczenie +/-


☆ SPK Cable 4mm Przewód głośnikowy WILSON (5903402873720) ☆

SPK Cable 4mm Przewód głośnikowy WILSON (5903402873720) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: WILSON
 • Nazwa produktu: SPK Cable 4mm Przewód głośnikowy WILSON (5903402873720)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 592da7e60a3d5f46f4cc3879
 • ID kategorii: 8663

☆ SPK Cable 4mm Przewód głośnikowy WILSON (5903402873720) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

przewód głośnikowy- nadzwyczajny równocześnie do zestawów kina domowego jak na dodatek stereo.korzyści: przewodniki stworzone z miedzi ofc o wysokim stopniu czystosci przeźroczysta otulina kolejno oznaczone metry kabla - dzięki temu za każdym razem będziesz wiedział ile przewodu zostało jeszcze na rolce oznaczenie +/-


☆ Głośnik bluetooth Wilson One xD (kolor szary) (5902602873066) ☆

Głośnik bluetooth Wilson One xD (kolor szary) (5902602873066) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Wilson
 • Nazwa produktu: Głośnik bluetooth Wilson One xD (kolor szary) (5902602873066)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62026d550a3d5f9078a872d1
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik bluetooth Wilson One xD (kolor szary) (5902602873066) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:nie;Bluetooth:tak;Czas pracy do:12 h;Czytnik kart pamięci:nie;Efekty świetlne:nie;Funkcje:wbudowany mikrofon;Gwarancja:24 miesiące;informacje dopełniające:funkcja dodawania głośnika - TWS (True Wireless Stereo);Karaoke:nie;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:czarny;Kolor:czarny;pasuje do:Urządzenia mobilne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluetooth;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Moc:5 W;Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami:tak, jeden głośnik;NFC:nie;niepodatność:na wodę;niepodatność - klasa:stopień ochrony IPX5;oporność - legale 1:Wymagane jest skrupulatne zamocowanie zaślepki.

Pełni ona szczególnie ważną rolę w utrzymywaniu wodoszczelności zestawu. Podczas korzystania z niego należy upewnić się, że zaślepka jest szczelnie zamknięta.;oporność - legale 2:Wodoszczelność broni głośnik przed świeżą wodą, wodą z kranu.

Natomiast nie chroni przed innymi cieczami, takimi jak woda z mydlinami bądź detergentem, płynem do kąpieli, szamponem, woda z gorących źródeł lub z basenu pływackiego, woda morska itp;odporność na zachlapanie:tak;nadaje się do:urządzenia ze złączem 3,5 mm jack, urządzenia z Bluetooth;objętość akumulatora:2000 mAh;Powerbank:nie;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVDTP (Audio Video Distribution Protocol);Przeznaczenie:głośnik przenośny;rodzaj:głośnik Bluetooth;Waga:350 g;wbudowane radio:nie;zaimplementowany mikrofon:tak;Wersja Bluetooth:Bluetooth 4.2;Wi-Fi:nie;rozmiary:97 x 81 x 36 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód USB, pasek;Zasilanie:akumulatorowe;Złącza:micro USB, wejście liniowe audio AUX...


☆ Kolumna centralna WILSON Raptor Vokal Czarny ☆

Kolumna centralna WILSON Raptor Vokal Czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: WILSON
 • Nazwa produktu: Kolumna centralna WILSON Raptor Vokal Czarny
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 58b6913f3754b7e18fe52b1a
 • ID kategorii: 5967

☆ Kolumna centralna WILSON Raptor Vokal Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

To najlepsza inwestycja na długie lata.

Oferowana kolumna głośnikowa centralna RAPTOR VOCAL będzie stanowić wyśmienite uzupełnienie kina domowego. Rewelacyjnie współgra z pozostałymi urządzeniami z tej linii, dzięki temu stworzymy spójny system. Na uwagę zasługuje fakt, że jest to model zapewniający przezroczyście czysty, a równocześnie konkretny dźwięk.

Odtwarzane dialogi będą pozbawione wad i zniekształceń. Podobnie jest w sytuacji słuchania muzyki. Brzmienie będzie soczyste, a zarazem przejrzyście czyste. Oferowana kolumna centralna RAPTOR VOCAL producenta Wilson to ponadto wyśmienity design, który zachwyci nawet najbardziej wymagających.

Jest to model, który stanowi połączenie klasyki i progresywności. Do wyboru mamy kilka wersji kolorystycznych, więc niewątpliwie wybierzemy coś odpowiedniego dla siebie. Należy podkreślić, że każdy, choćby najmniejszy detal został maksymalnie dopracowany.

Plusem jest także instynktowna i bezproblemowa obsługa. Urządzenie podłączymy, a także skonfigurujemy szczególnie szybko, dzięki temu w ciągu kilku minut będzie ono gotowe do pracy. Specyfikacja technologiczna: - pasmo przenoszenia (±3 dB): 50-20.000 Hz - czułość (2,83 V/1 m): 88 dB - impedancja: 4-8 Ohm - maksymalna wydajność (SPL): 108 dB - sugerowana moc wzmacniacza: 25-125 W - częstotliwość zwrotnicy: 2 600 Hz - głośnik wysokotonowy: 1" (25mm) miękka kopułka - głośniki nisko-/średniotonowe: 2x 4" - wariant pokrywy: Bass Reflex - terminale głośnikowe: pojedyncze


☆ Kolumny głośnikowe raptor mini czarny marki Wilson ☆

Kolumny głośnikowe raptor mini czarny marki Wilson Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: WILSON
 • Nazwa produktu: Kolumny głośnikowe raptor mini czarny marki Wilson
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c7574bd0a3d5f4a2761c802
 • ID kategorii: 5966

☆ Kolumny głośnikowe raptor mini czarny marki Wilson - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik Wilson Raptor Mini Jest to model, który sprawdzi się także w sytuacji kina domowego.

Jego niewątpliwym plusem jest znikomy wymiar, który powoduje, że urządzenie może zostać ustawione w niemal dowolnym miejscu. Proponowana kolumna podstawkowa została produkowana z certyfikowanych materiałów.

Jak wszystkie produkty z tej linii cechuje się ona wysoką funkcjonalnością oraz estetycznym wykończeniem. RAPTOR MINI to postępowe, a zarazem nieprzemijalne wzornictwo. Taka stylistyka nadaje się do wielu różnorodnych wnętrz.

prosto więc wkomponujemy sprzęt w otoczenie. Oczywiście wygląd wizualny to nie jedyne zalety proponowanej kolumny podstawkowej. Gwarantuje ona nieprzeciętny dźwięk, który pozbawiony jest wszystkich niedoskonałości.

olśni to osoby, które zwracają uwagę choćby na najmniejsze szczegóły. Potężny i wyrazisty dźwięk Opisywana kolumna podstawkowa RAPTOR MINI jest mała, jednak zapewnia ona mocny i wyrazisty dźwięk.

Jest to niezwykle odczuwalne w trakcie odtwarzania niskich częstotliwości. Bas będzie soczysty, pozbawiony pogłosu, czy również trzasków. Konstrukcja urządzenia została zaprojektowana poprzez światowych klasów konstruktorów dźwięku.

To właśnie dzięki temu nie jest podatna na negatywne oddziaływanie czynników otoczenia. Możemy radować się rewelacyjnym brzmieniem w każdych warunkiem. Dużą zaletą jest także prawidłowa , a także przystępność kilku wersji kolorystycznych.

Najważniejsze parametry: - pasmo przenoszenia (±3 dB): 60-20.000 Hz - czułość (2,83 V/1 m): 83 dB - impedancja: 4-8 Ohm - maksymalna efektywność (SPL): 103 dB - rekomendowana moc wzmacniacza: 25-125 W - częstotliwość zwrotnicy: 2 500 Hz - głośnik wysokotonowy: 3/4" (20mm) miękka kopułka - głośnik nisko-/średniotonowy: 4" - wariant pokrywy: Bass Reflex - terminale głośnikowe: pojedyncze


☆ Kolumny głośnikowe WILSON Raptor 1 Czarny, RAPTOR 1 BLACK ☆

Kolumny głośnikowe WILSON Raptor 1 Czarny, RAPTOR 1 BLACK Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: WILSON
 • Nazwa produktu: Kolumny głośnikowe WILSON Raptor 1 Czarny, RAPTOR 1 BLACK
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c757cb60a3d5f962b644d2d
 • ID kategorii: 5966
Inne Rankingi:  głośnik z mikrofonem dla dziewczynki

☆ Kolumny głośnikowe WILSON Raptor 1 Czarny, RAPTOR 1 BLACK - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Podstawkowa kolumna głośnikowa Raptor 1 została produkowana z najwyższej jakości tworzyw i wyekwipowana w wysokiej jakości podzespoły. Dwudrożna budowa wyekwipowana jest w głośnik wysokotonowy: 1" (25mm) z miękką kopułką oraz głośnik nisko-/średniotonowy: 5". Wysmakowany wygląd kolumny sprawia, że będzie ona znakomicie pasować do każdego nowoczesnego wnętrza....

☆ Kolumna centralna WILSON Raptor Vokal Biały ☆

Kolumna centralna WILSON Raptor Vokal Biały Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: WILSON
 • Nazwa produktu: Kolumna centralna WILSON Raptor Vokal Biały
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 58b6909c0a3d5f4c2a0f6684
 • ID kategorii: 5967

☆ Kolumna centralna WILSON Raptor Vokal Biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

To najlepsza inwestycja na długie lata.

Oferowana kolumna głośnikowa centralna RAPTOR VOCAL będzie stanowić wyśmienite uzupełnienie kina domowego. Doskonale współgra z pozostałymi urządzeniami z tej kolekcji, dzięki temu stworzymy spójny system. Na uwagę zasługuje fakt, że jest to model zapewniający klarownie czysty, a jednocześnie potężny dźwięk.

Odtwarzane dialogi będą pozbawione wad i zniekształceń. Podobnie jest w przypadku słuchania muzyki. Brzmienie będzie soczyste, a zarazem przejrzyście czyste. Oferowana kolumna centralna RAPTOR VOCAL firmy Wilson to też świetny design, który zachwyci nawet najistotniej wymagających.

Jest to model, który stanowi połączenie klasyki oraz postępowości. Do wyboru mamy kilka wersji kolorystycznych, więc niewątpliwie wybierzemy coś trafnego dla siebie. Należy podkreślić, że każdy, choćby najmniejszy detal został maksymalnie dopracowany.

Plusem jest także instynktowna i bezproblemowa obsługa. Urządzenie podłączymy i skonfigurujemy bardzo szybko, dzięki czemu w ciągu kilku minut będzie ono gotowe do pracy. Specyfikacja technologiczna: - pasmo przenoszenia (±3 dB): 50-20.000 Hz - czułość (2,83 V/1 m): 88 dB - impedancja: 4-8 Ohm - maksymalna produktywność (SPL): 108 dB - sugerowana moc wzmacniacza: 25-125 W - częstotliwość zwrotnicy: 2 600 Hz - głośnik wysokotonowy: 1" (25mm) miękka kopułka - głośniki nisko-/średniotonowe: 2x 4" - rodzaj pokrywy: Bass Reflex - terminale głośnikowe: pojedyncze


☆ Wilson Subwoofer sub-9 czarny ☆

Wilson Subwoofer sub-9 czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: WILSON
 • Nazwa produktu: Wilson Subwoofer sub-9 czarny
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d260e48902e51f906657380
 • ID kategorii: 5968

☆ Wilson Subwoofer sub-9 czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

często wybierany jest, jako uzupełnienie profesjonalnych systemów muzycznych użytkowanych w miejscach funkcjonalności publicznej.

Oczywiście głośnik subwoofer producenta Wilson stanie na wysokości zadania także w mieszkaniach prywatnych. Bez trudu możemy podłączyć go do sprzętu audio, czy także kina domowego. Dzięki czemu zapewniamy sobie wyjątkową rozrywkę.

znakomitej jakości głośnik niskotonowy SUB-9 jest prosty i bezproblemowy w instalacji. Nie trzeba posiadać szczególnych umiejętności, by go podłączyć. Warto jeszcze wspomnieć, że jest on intuicyjny w obsłudze, co stanowi znaczny plus dla tych, którzy nie mają doświadczenia z tego typu sprzętem.

Oferowany głośnik niskotonowy to prawdziwa gratka dla zwolenników mocnego, a zarazem soczystego i melodyjnego basu. Uwagę warto zwrócić na potężną obudowę, która powstała z skrupulatnie wyselekcjonowanych tworzyw.

Została ona zaprojektowana w taki sposób, by tłumić wszelkie zakłócenia. Nie trzeba więc obawiać się pogłosu, czy także innych zniekształceń. Odtwarzany dźwięk będzie przezroczyście czysty. Proponowany głośnik subwoofer jest jeszcze efektowny pod względem wizualnym, a więc będzie stanowił wspaniałe uzupełnienie każdego wnętrza.

Specyfikacja technologiczna: - rodzaj: Subwoofer aktywny z systemem bassreflex - Głośnik: 8" (210 mm) niskotonowy o długim skoku membrany - Wejścia: Wejście stereo Cinch - Napięcie napędowe: 220-240V, 50/60 Hz prąd przemienny - Przełącznik fazy: 0-180 stopni - Głośność: regulowana - Zakres częstotliwości (-3dB): 25 – 150 Hz - Częstotliwość odcięcia: regulowana - Moc wyjściowa: 150 W (RMS)


☆ Kolumny głośnikowe WILSON Raptor 5 Biały, kolor czarny ☆

Kolumny głośnikowe WILSON Raptor 5 Biały, kolor czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: WILSON
 • Nazwa produktu: Kolumny głośnikowe WILSON Raptor 5 Biały, kolor czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5bf836d5d40333fe6f11da36
 • ID kategorii: 5966

☆ Kolumny głośnikowe WILSON Raptor 5 Biały, kolor czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Kolumna Raptor 5 jest mniejszą wersją bliźniaczego modelu Raptor 7. Jest to komponent systemu Raptor i można jej użyć jako część zestawu kina domowego albo samodzielnej kolumny stereo. Jednak dopiero kompletne systemy kinowe mogą być źródłem niezapomnianych przeżyć, emocji i doskonałego dźwięku. Stonowany projekt obudowy jest kompromisem między tradycyjnymi kolumnami podłogowymi a innowacyjnymi zestawami, które posiadają na siebie zwrócić uwagę wzornictwem. Wysoka jakość wykonania to zwykle wykończenie powierzchni obudowy rysunkiem drewna, a także polakierowany na wysoki lśnienie – front. Obudowy Bass-reflex dostępne są w klasycznych kolorach: białym albo czarnym. Taka kolorystyka akcentuje ich wyszukany wygląd, a ich smukłe sylwetki będą pasować do wnętrza każdego domu. Ponadczasowa czerń i biel dostosowanie do każdej przestrzeni, a tym samym zaspokojenie estetycznych potrzeb nawet najmocniej wymagającej klientów.

Front kolumn osłonięty został, stworzoną ze specjalnego tworzywa nienaturalnego, maskownicą. Oprócz walorów estetycznych pełni ona ważną rolę, ograniczając niepożądane szumy i eliminując zabarwienia dźwięku.

Za reprodukcję dźwięku odpowiedzialne są: wysokotonowy tweeter 1" z tekstylną kopułką i dwa nisko-średniotonowe przetworniki 5" z celulozowymi membranami. Front głośnika wysokotonowego otacza krótka tuba, której zadaniem jest poprawa produktywności warunków pracy tweetera. Raptor 5 oferuje maksymalny poziom 108 dB (SPL). W przetwornikach wykorzystano aluminiowe cewki, które przy wysokich stopniach głośności, wydajnie bronią przetworniki przed przegrzaniem. Dolne pasmo zestawu Raptor 5 rozpoczyna się w okolicach 50 Hz, lecz kolumny bez trudu odtwarzają najwyższe częstotliwości rzędu 20.000 Hz. Przy impedancji 4-8 Ohm rekomendowana moc wzmacniacza powinna mieścić się w przedziale 25-125 W – daje to wielkie możliwości podłączenia praktycznie każdego progresywnego amplitunera AV.

odpowiedni wybór parametrów kolumny kina domowego, ich ustawienie w pokoju, a także jakość dźwięku decydują o ostatecznym brzmieniu całego systemu. Zestawy Raptor 5 – jako kolumna frontowa pełni jedną z najważniejszych ról: jej moc i jakość tworzą swojego rodzaju punkt odniesienia dla pozostałych kolumn. Jeśli oczekujemy zdecydowanego i silnego dźwięku – trudno o ulepszoną propozycję.

Dzięki kolumnom głośnikowym kolekcji Raptor możemy w dowolnej chwili przenieść się do sali kinowej i uczestniczyć w dynamicznej akcji każdego – nawet najbardziej wybuchowego filmu akcji. W komplecie odnajdziemy także instrukcję obsługi kolumny – ułatwi ona korzystny montaż i instalację w systemie audio.☆ Kolumny głośnikowe WILSON Raptor 7 Czarny, kolor biały ☆

Kolumny głośnikowe WILSON Raptor 7 Czarny, kolor biały Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: WILSON
 • Nazwa produktu: Kolumny głośnikowe WILSON Raptor 7 Czarny, kolor biały
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5de15922902e51a218492b98
 • ID kategorii: 5966

☆ Kolumny głośnikowe WILSON Raptor 7 Czarny, kolor biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Kolumna Wilson Raptor 7 RAPTOR7BLACK Czarna Kolumna RAPTOR 7 większa wersja bliźniaczego modelu RAPTOR 5. Jest ona największym elementem systemu RAPTOR. Można jej wykorzystać jako kolumna frontowa zestawu kina domowego lub samodzielnej kolumny stereo.

Ciesz się niesamowitym dźwiękiem z kolumną Wilson Raptop 7 RAPTOR7BLACK! Największa w linii kolumnę Wilson Raptor 7RAPTOR7BLACK wyposażono w wysokotonowy tweeter 1" z miękką kopułką i dwa nisko-średniotonowe przetworniki 6.5".

Przetworniki te mają celulozowe membrany, natomiast front głośnika wysokotonowego otacza krótka tuba, której zadaniem jest poprawa wydajności warunków pracy tekstylnego tweetera. Kompozycja W przetwornikach wykorzystano aluminiowe cewki, które przy wysokich stopniach głośności, skutecznie bronią przetworniki przed przegrzaniem.

Dolne pasmo zestawu RAPTOR 5 inicjuje się w okolicach 55 Hz. Kolumny bez trudu odtwarzają najwyższe częstotliwości rzędu 20.000 Hz. Przy impedancji 4-8 Ohm rekomendowana moc wzmacniacza powinna mieścić się w przedziale 25-125 W – daje to obfite możliwości podłączenia praktycznie każdego postępowego amplitunera AV.

Stonowany projekt RAPTOR 7 wzorniczy kompromis pomiędzy konwencjonalną i postępową kolumną podłogową i z pewnością zwracają na siebie uwagę. Wysoki na ponad metr smukły zestaw akcentuje wysoka jakość wykonania.

Powierzchnie pokrywy ozdabiają słoje drewna i polakierowany na wysoki połysk – front. Pokrywy Bass-reflex dostępne są w tradycyjnych kolorach: białym lub czarnym. Te odcienie podkreślają elegancję, a smukłe sylwetki baz problemu dostosują się do każdego; postępowego i klasycznego wnętrza.

Front kolumn osłonięty został, tworzoną ze specjalnego tworzywa sztucznego, maskownicą. Oprócz walorów estetycznych pełni ona ważną funkcję, ograniczając niechciane szumy i eliminując zabarwienia dźwięku.

Kolumna Wilson Raptop 7 RAPTOR7BLACK, pomimo iż dość znaczna, zmieści się w każdym pokoju, dodając mu niepowtarzalnej klasy, a także szyku.